320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'U-21\'

    Eesti U-21 koondis mänguks Walesiga


    Väravavahid

    Taavi JÄRVESOO (JK Tulevik Viljandi)
    Sander REELO (FC Warrior Valga)

    Kaitsjad

    Alo BÄRENGRUB (FC Flora Tallinn)
    Sander POST (FC Flora Tallinn)
    Kauri SIIM (FC Flora Tallinn)
    Heikki TALIMAA (JK Tulevik Viljandi)

    Poolkaitsjad

    Martin HURT (FC Flora Tallinn)
    Gert KAMS (FC Flora Tallinn)
    Ragnar KLAVAN (Heracles Almelo)
    Ott REINUMÄE (FC Flora Tallinn)
    Konstantin VASSILJEV (FC Levadia Tallinn)
    Martin VUNK (FC Flora Tallinn)

    Ründajad

    Jarmo AHJUPERA (FC Flora Tallinn)
    Jürgen KURESOO (FC Flora Tallinn)
    Kristian MARMOR (FC Levadia Tallinn)
    Sander PURI (FC Levadia Tallinn)
    Ats PURJE (FC Levadia Tallinn)
    Andrei SIDORENKOV (FC Flora Tallinn)

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'U-21\'

      4 kaitsjat? Vähevõitu ju sutsu.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'U-21\'

        13 mängijat 18-st on FCF-st !!!


        Show goes on : )

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'U-21\'

          Äkki targad onud oskavad aidata?

          Kas too nimi \"U-21\" tähistab otseselt vanust või pigem mingi süsteemi kaudu sünniaastat?

          Küsin selle pärast, et minu andmete järgi on Alo Bärengrub 22 aastat vana...
          mnjah...

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'U-21\'

            Algselt postitas Sats1


            13 mängijat 18-st on FCF-st !!!


            Show goes on : )
            Kuule ära hakka jälle inisema. Pane siis mingi nimekiri kokku ,mis sinu arvates oleks õiglasem. Lase tulla mõni nimi ,kes on mujalt välja jäetud.
            Ma kohe huvi pärast tahaks lugeda.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'U-21\'

              Tõesti jah, mida sa Pinised?! Kogu ründe sats on peaaegu ju Levadia. Ja kust sa veel tahad neid võtta, TVMK on ju tühi sellistets vanustets poistest ning üle jäävadki kas Flora või Flora \"tiiva- all\" olevad klubid.
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'U-21\'

                minu arust on edasiminek siiski kõva. veel paar aastat tagasi mängisid u21 eest fc valga mehed ja heal juhul paar tuleviku tegelast. nüüd on siiski kõik ju floras tegijad need kes on kutsutud.

                samas on huvitav et Taskat pole kutsutud.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Meeldiv üllatus on Kamsi nimekirjas näha...loodan, et teeb debüüdi kolmapäeval
                  Pain is temporary, honour lasts forever...

                  www.fcotepaa.ee

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Algselt postitas Nuutu


                    Tõesti jah, mida sa Pinised?! Kogu ründe sats on peaaegu ju Levadia. Ja kust sa veel tahad neid võtta, TVMK on ju tühi sellistets vanustets poistest ning üle jäävadki kas Flora või Flora \"tiiva- all\" olevad klubid.
                    TVMK-st võiks minu arvates reaalselt kohale kandideerida Mašitšev ja Gussev. TVMK II tüüpidest vaevalt keegi eriti sobiks.

                    Kusjuures Levadias ei tundu ka eriti kedagi juurdevõetavat olema. Tartlastest, Pärnakatest ei julge ka kohe lennult kedagi soovitada, Narvast samuti mitte. Nii et milles probleem, Stas. Pane oma loetelu välja ja arutame. Teine Puri? Teniste?
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'U-21\'

                      mina olen igatahes seal kohal

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Algselt postitas oku

                        ... Pärnakatest ei julge ka kohe lennult kedagi soovitada...
                        Sergei Zenjov?

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Algselt postitas oku


                          Algselt postitas Nuutu


                          Tõesti jah, mida sa Pinised?! Kogu ründe sats on peaaegu ju Levadia. Ja kust sa veel tahad neid võtta, TVMK on ju tühi sellistets vanustets poistest ning üle jäävadki kas Flora või Flora \"tiiva- all\" olevad klubid.
                          TVMK-st võiks minu arvates reaalselt kohale kandideerida Mašitšev ja Gussev. TVMK II tüüpidest vaevalt keegi eriti sobiks.

                          Kusjuures Levadias ei tundu ka eriti kedagi juurdevõetavat olema. Tartlastest, Pärnakatest ei julge ka kohe lennult kedagi soovitada, Narvast samuti mitte. Nii et milles probleem, Stas. Pane oma loetelu välja ja arutame. Teine Puri? Teniste?
                          Teniste(d) mõlemad head ja universaalsed...saab kasutada väga erinevatel positsioonidel!
                          Pain is temporary, honour lasts forever...

                          www.fcotepaa.ee

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Zenjov on U-19 koondises nagu ka Teniste ja üks vendadest Puridest. Ühesõnaga nende aeg tuleb siis ,kui nooremad koondised lahingusse astuvad Kui Narvast ongi keegi noor ja andekas siis pole tal kindlasti jälle kodakondsust. Levadias on üks selline halli passiga-Andrejev.
                            Tartust kohta ei oska öelda, pole praegu Tammeka poiste mängu eriti näinud ja ,mis vanused seal on.
                            Faneras on Masitshev tõesti hea aga ma ei tea kas tal sinine pass on.
                            Ajaxis pidi olema üks kahemeetrine andekas vv ,võibolla mõni teab mina pole ise näinud aga oli Tammekaga pendla eile ära võtnud.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'U-21\'

                              Algselt postitas Sats1


                              13 mängijat 18-st on FCF-st !!!


                              Show goes on : )
                              Puhka jalga palun.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Algselt postitas ROOTSI KUNN

                                Zenjov on U-19 koondises nagu ka Teniste ja üks vendadest Puridest. Ühesõnaga nende aeg tuleb siis ,kui nooremad koondised lahingusse astuvad...
                                Ühesõnaga, Zenjovi nimi sai ühest küljest siia välja pakutud kolkapatriotismist, teisalt aga seetõttu, kuna suisa küsiti, keda Pärnust jne võtta olekski... Kolmandaks aga peab mainima, et tõsiseltki rääkides võib Zenjov täiesti kaalutav variant olla.

                                Kui palju on noortekoondis(t)el tõsiseltvõetavaid raskeid mänge? Ah, kui palju? Nagu ma aru saan, siis neid kuigi palju ei ole. Ja kaotuse korral Walesile on neid isegi veel vähem. Seega tahan väita, et rohkemate mängude nimel ei tohiks teha vanuseliselt vahet, kus keegi mängima peab, vaid igal pool peavad mängima võimalikult paremad mängumehed.
                                Njah, vähemalt mina julgeks pakkuda enne neid kahte mängu Walesi vastu, et favoriidiks tuleb pidada ueilslasi - seda ka nende koosseisu sirvides. Mida see aga tähendada võib? Äkki näiteks seda, et eestlastel võib kiirrünnakutest mitmeid olukordi tekkida... kes on kiire ja suudab kiireid vasturünnakuid hästi realiseerida? Pakuks taaskord ikkagi välja Zenjovi nime.

                                Näiteks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X