PDA

View Full Version : U-21 koondis

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8

duff_K
16.10.02, 02:45
Kõik U-21 seotud kommentaarid paluks siia kui saaks. Ja ka tulemusi jne.

Eesti 0-1 Belgia

Minu arust pole üldse paha tulemus ei tea mängu ei näinud, aga vähemalt paistab et need viie väravalised saunad hakkavad selja taha jääme mis siin tulid praktiliselt kõikide teiste maade noortekoondiste käest isegi vist Küprose eakaaslaste käest saadi mingi 4-1 võib olla ka mälu petab.
Veel siuke küsimus targematele vutigurudele, kas Tarmo Kink poleks piisavalt hea mängima U-21???

Küsitlus läks veits pikaks et kõik teaksid siis variandidon:
1)U-21 ja teised noortekoondised on mõttekad
2)U-21 ja teised noortekoondised on mõttetud
3)U-21 on ainult mõttekas

Martin
16.10.02, 03:07
Arvan, et küsimus on küll mõtTekas, kuid teiste arvates võib olla mõtTetu.

Panid mingit vahet tähele :P

0:1 Belgia vastu oli muidugi hea tulemus, kuigi belglasi segas raudselt \"väike\" lumesadu ning fakt, et saabusid täpselt mängu alguseks.

duff_K
16.10.02, 03:09
Ja ma saan aru sinust küll, aga las ta olla kui ei taha ei pea ju vastama nii et jah.

Jaan
16.10.02, 03:41
Ma ei saa aru, kuidas sellist küsimust üldse t6stada saab? Kuskohast siis need noored kogemusi peaksid saama? V6i on Sul samasugune kaval plaan, nagu ENSV kunagistel jalgpallijuhtidel, kes plaanisid salaja kodus j6udu koguda ning siis minna ja k6igile pika puuga ära panna.

Kink, muuseas, tuli aga täna vahetusest sisse.

Glazza
16.10.02, 03:55
Isegi Muhv ei habla vist seda küsimust välja?!?!

duff_K
17.10.02, 15:39
Nonii jalgpalli geeniused olen rääkinud väga paljute treeneritega kes on öelnud et nad ei näe mingit mõtet teha noortekoondisi, kui saadakse kokku umbeks 2 nädalaks ja tehakse 2-3 mängu. Nende arvates olevat praegune süsteem suhtkoht mõtetu nimesi igaksjuhuks ei avalda

Jaan
17.10.02, 22:59
See et keegi treener on, ei tähenda automaatselt, et tegemist on pädeva mehega. Kas kuskil jalgpallimaades on noortekoondis aasta otsa nina pidi koos? Ei, ainult USA-s. Mehed treenivad oma klubides ja aeg-ajalt on siis koondise kogunemised ning maav6istlused. Aga küsin uuesti, seekord siis vasta ka - kustkohast peaksid tulema siis rahvusvahelised kogemused?

duff_K
17.10.02, 23:09
Vastuseks su küsimusele on et klubid käivad piisavalt igal pool et saada välisd kogemusi.
Kuid minust on valesti aru saadud see ei ole minu arvamus et noortekoondised on mõtetud minu arust see on väga õige et koondised on. Aga mängude kava võiks olla tihedam.
See oli mitme treeneri arvamus et U-21. nooremad koondised on suht mõtetud kui 2 aasta peale tehakse nii 3 mängu aga korda see pole minu arvamus.
ja selle pädevuse kohta niii palju et ma kujutan ette, et ka sina pole sellekoha pealt kõige õigem inimene ütlema kes on pädev, kes mitte, kui sa just ise mingi vutiguru pole ja ma ei väidagi et mina ka seda oleks.

Martin
18.10.02, 04:05
Originally posted by fcp

Ja ma saan aru sinust küll, aga las ta olla kui ei taha ei pea ju vastama nii et jah.

Ei, sa ei saanud aru. Seletan lihtsamalt. Mõttekas ja mõttetu kirjutatakse KAHE tõhh tähega.

Jaan
18.10.02, 05:19
Originally posted by fcp

Vastuseks su küsimusele on et klubid käivad piisavalt igal pool et saada välisd kogemusi.
Kuid minust on valesti aru saadud see ei ole minu arvamus et noortekoondised on mõtetud minu arust see on väga õige et koondised on. Aga mängude kava võiks olla tihedam.
See oli mitme treeneri arvamus et U-21. nooremad koondised on suht mõtetud kui 2 aasta peale tehakse nii 3 mängu aga korda see pole minu arvamus.
ja selle pädevuse kohta niii palju et ma kujutan ette, et ka sina pole sellekoha pealt kõige õigem inimene ütlema kes on pädev, kes mitte, kui sa just ise mingi vutiguru pole ja ma ei väidagi et mina ka seda oleks.

See nagu küülikule tikut6mbamise 6petamine, aga no ma proovin ikkagi edasi. K6igepealt - 2 aasta peale 3 mängu on suur vale, U17 ja U19 peavad aastas ikka nii 7-8 mängu ringis. Klubide välismaal käimine on küll hea, aga enamasti ei puututa kokku tipptasemega. Vast Flora ühendv6istkonna Hollandis käik oli erand. Aga koondisemängude kava ei saa olla tihedam, sest siis hakkaks see segama liigajalgpallis osalemist.

Mind huvitaks, et kes need treenerid olid, kes arvasid, et koondised on m6ttetud. Kas neil pole oma mehi seal sees, et nii arvavad?

Pädevusest. Clemenceau lausus kunagi, et \"s6da on liiga tähtis, et jätta see ainult kindralite hooleks.\" ja mina arvan, et jalgpall on liiga tähtis, et jätta see ainult palluritele ja treeneritele. Siinkohal tsiteerin ka Inglise legendi Brian Cloughi, kes väitis: \"Enamus jalgpallureid on rumalad.\". Aga ma arvan, et pideva jalgpalli jälgimise ning ka väikese analüüsi tagajärjel v6in ikka s6na sekka öelda küll.

Chazlor
18.10.02, 05:29
Allo

Fcp usu mind Jaan on guru, üks suuremaid, keda sa Eestist leiad. Siuke entsüklopeedia moodi guru :P
Ja palun kui edaspidi kirjutad, loe tekst pärast läbi, paranda kirjavead ja tee laused arusaadavaks. Viimane post on sul ikka klassika :)

Parimatega
Chazlor

Poborsky
18.10.02, 22:42
Ka mina hindan Jaani jalgpallialaseid teadmisi väga kõrgelt.

duff_K
18.10.02, 22:49
Sorry kui ta selline guru on siis rohkem ei vaidle.
Kuid üks asi ikka kripeldab, et nt TJK käivad tiimid iga aasta Soomes, Tsehhis jne väga korgetel turniiridel ja see on ainult TJK ma pakun et näiteks levadia ja Tammeka teevad seda sama.
Aga Vabandust oo suur Jaan

Glazza
19.10.02, 04:35
Originally posted by Poborsky

Ka mina hindan Jaani jalgpallialaseid teadmisi väga kõrgelt.

Kuna sellest teemast on vaikselt saanud Jaani kiitmise sektor, siis võtaksin ka sõna, kui tohib. Jaan on jah, jube lahe ja teadja mies...

Jaan
19.10.02, 07:28
Peaks kah ennast kiitma, aga ei viitsi. Tegelikult tahtsin ma seda öelda, et fcp - äkki nimetad mulle TJK vastased neil turniiridel vanuseklassides 16-aastased ja ülespoole. No mitte k6ik, aga väike valik.

duff_K
19.10.02, 14:29
No ma tõesti jään selles osa suu teadmiste varju ning ma ei oska öelda kes nende vastased on aga käidi ka Helsingi cupil mida hinnatakse maailmas väga kõrgelt.

Noo aga kas sulle ikka ei jõua kohale et mina ei arva et noortekoondised on mõttetud. Saa aru minu arust jummala õige idee. Me nagu selles suhtes ühelpoolel aga on inmesi kes nii ei arva.

Jaan
19.10.02, 15:12
Jah, ma saan aru, et sina ei arva, et noortekoondised on m6ttetud. Aga Helsinki Cup v6ib k6rgelt hinnatud olla, aga tippmeeskondade noori seal eriti küll ei ole. Vähemalt pole eestlaste vastaste hulgas kohanud neid.

murri
06.09.03, 11:51
Eesti U-21 koondis kaotas siis jällegi Bulgaariale 0:1.

Silver
06.09.03, 12:56
Kui ise ei löö, lüüakse sulle. ;)

ethan
06.09.03, 13:02
Üks mitte kõige ülevaatlikum resümee on UEFA-l (http://www.uefa.com/competitions/Under21/fixturesresults/round=1585/match=69144/Report=RP.html), rohkem kokkuvõtteid pole kusagilt, mõistagi on see, mida UEFA pakub, LIIGA VÄHE ja nõrgal tasemel.

Teada saab seda, et Vassiljev ise teenis penalti ja lõi selle posti. Poste olevat mõlemad pooled meeleheitlikult tagunud, kuid täpsemalt pole mitte midagi. Kuidas saab sellises infoaugus olla 21. sajandil, praeguse tehnoloogia olemasolul?

ROOTSI KUNN
08.09.03, 15:23
Ma arvamn ,et U-20 tegemised võib samuti siia alla panna. Igatahes on nüüd kindel ,et Tarmo Kink kolmapäeval Poola vastu mängib ,sest kutt saabub täna lennukiga Moskvast siia.
Aga viimasest mängust veel niipalju ,et selle oleksime pidanud võitma. Kahju ,et käest ära läks. Igatahes sisendab see tulevikuks optimismi sest tavaliselt on meie noored alati raskelt lutti saanud ja just nenede slaavlaste käest ,kuna nad arenevad selles vanuses kiiremini. Meie praegune U-21 on raudselt parim ja võimeline oma alagrupis kõiki võitma.

Chewbacca
09.09.03, 23:39
ahoi, miskell ja kus mäng toimub?

2mSööt3mMööda
10.09.03, 00:05
Originally posted by Chewbacca

ahoi, miskell ja kus mäng toimub?
Kolmapäeval, 10. septembril kell 17:30 kohtuvad Kadrioru staadionil Eesti ja Poola U-20 koondised. Pääsmed mängule maksavad 40 krooni, lastele vanuses 7 - 16 aastat ja pensionäridele 25 krooni.

Chewbacca
10.09.03, 00:51
Originally posted by daywalker

Kolmapäeval, 10. septembril kell 17:30 kohtuvad Kadrioru staadionil Eesti ja Poola U-20 koondised. Pääsmed mängule maksavad 40 krooni, lastele vanuses 7 - 16 aastat ja pensionäridele 25 krooni.

thanks a much.

ROOTSI KUNN
10.09.03, 11:46
Poola U-21 mängis eile kodus 1-1 viiki Rootsi U-21 koondisega.
Kui me täna Poolakaid võita suudame on see väga hea tulemus,sest nende erinevate vanusastmete koondised on stabiilsed EM ja MM finaalturniiridest osavõtjad.

FLORA kodulehelt leiab Poola U-20 koondise kohta suurepäraselt koostatud statistilise artikli ,mis minu meelest pärineb Margus Luige sulest. Miks ma nii arvan? Lihtsalt teist nii head jalgpallistatistikut ja asjatundjat meil pole.

kraff
10.09.03, 14:12
Originally posted by ROOTSI KUNN

Poola U-21 mängis eile kodus 1-1 viiki Rootsi U-21 koondisega.
Kui me täna Poolakaid võita suudame on see väga hea tulemus,sest nende erinevate vanusastmete koondised on stabiilsed EM ja MM finaalturniiridest osavõtjad.

FLORA kodulehelt leiab Poola U-20 koondise kohta suurepäraselt koostatud statistilise artikli ,mis minu meelest pärineb Margus Luige sulest. Miks ma nii arvan? Lihtsalt teist nii head jalgpallistatistikut ja asjatundjat meil pole.

On küll .
Ka Margus Luik teab seda.

sprinter
10.09.03, 22:44
kahju et meie poisid poolakatele kaotasid ja jama on ka see et 3-0 seis jäi olex soovin et ikka õx värav ära lüüaxegi :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

kaupo
11.09.03, 05:46
Pole hullu. Kuid tõsi on, et kokkumängust ja ilusatest kombinatsioonidest jäi ikka räigelt puudu. Aga vaadates U-20 koondislaste aastakäike, ei oska esialgu paremat tahta. Küllap jõuavad. Ja polnud see Kink nii hull midagi, nagu ajalehed kirjutavad. Kõike arvesse võttes on ta ikkagi kindel koondislane. Tema parim mäng see muidugi polnud, aga mängus oli hullemaid. Igal juhul on Tarmo suhtumises märgata positiivset muutust. Ja kui see jätkub, siis kes teab, mis sellest poisist võib tulla.

ROOTSI KUNN
11.09.03, 14:46
Poola U-20 on terve hooaja ,mitmetel turniiridel koos mänginud,meie poisid said paar päeva koos harjutada ja pidasid sisuliselt esimese tõelise mängu alles eile ,mida veel tahta. Kink ja teisedki olid liimist lahti ja oma osa on selles ka pressil ,kes ootused liialt lõkkele on puhunud. Nendest enamik mahub järgmisel aastal U-21 koondisse ja siis oleks vaja mängu näidata ,võimeid ja eeldusi on seal paljudel. Tarmo ei pidanud lihtsalt ajakirjanduse survele vastu,loodame ,et sai kasuliku õppetunni ja karastus.

Ricky
11.09.03, 23:43
Kunn...:) Seal flora kodukal on ju selle Poola loo all kirjas, et allikas ML Agentuur... too ju Luige firma...:)
Aga kraff, keda sa siis silmas pead, kes on eestis veel kõvem asjatundja ja statistik kui Luik???

murri
10.10.03, 20:38
Eesti kaotas Belgiale (http://www.soccernet.ee/news.php?id=4949).

Aga mängu teeb vist eriliseks see et meie omad lõid lausa kaks väravat ühes mängus.
On seda ka varem juhtunud?

jyriöö
14.10.03, 14:04
Mäng oli täiesti ok, tunduvalt paremini saadi vastu kui põhikoondis. Rünnakul suudeti palli hoida, loodi teravusi jne. Teever, Sass ja Lindpere paistsid kõige rohkem silma. Kahjuks vedas kaitse eesotsas Sander Postiga alt veidi, väga lihtsad väravad lasti lüüa.

spekter
15.10.03, 15:59
siiski, kuidas suutis Teever 4 väravavõimalust maha mängida?

jyriöö
16.10.03, 13:07
4 väravavõimalust? Olid ise kohal või, et nii veendunult väidad? Heal juhul oli tal paar pooletoobist santsu, mitte rohkem. Plussid avaldusid just pall hoidmises, omaksvõtus ja edasisöötmises. Teever tegi väga hästi seda, millega Udu kohe absoluutselt hakkama ei saa.

daK
17.10.03, 02:14
täiesti nõus jyriööga. sellistest olukordadest väravat välja võluda oli suht raske.
etteheide oli vast ainult ühe olukorras (vast palli sitt omaksvõtt, mis nurjas väga hea kombintasiooni). muidu täitsa tasemel.

ahjaa. meie armsad sulemehed eupenis olid mölakad :D

willane
17.10.03, 16:52
Originally posted by jyriöö

4 väravavõimalust? Olid ise kohal või, et nii veendunult väidad? Heal juhul oli tal paar pooletoobist santsu, mitte rohkem. Plussid avaldusid just pall hoidmises, omaksvõtus ja edasisöötmises. Teever tegi väga hästi seda, millega Udu kohe absoluutselt hakkama ei saa.

U-21 treener täpselt nii ütles, et \"Teeveril oli 4 väravavõimalust, aga ta ei süüdista Teeveri, et ta ühtegi ära ei löönud.\" ehk peeti seda lauset silmas.

ROOTSI KUNN
14.11.03, 21:15
Huvitav ,huvitav kõik teistest klubidest koondisesse kutsutud mehed on millegi pärast vigastatud. Ka Teever langes viimasel hetkel välja ja teda asendab Siim ,Tervisest.
Kas Teever on ikka vigane? Ei tea ,kuid ise kahtlen selles.
Ka U-21 on koht ,kus saab ennast skautidele näidata,seega peaks iga mees võimalusest kahel käel kinni haarama.

Jaak
16.11.03, 11:59
Oskab keegi öelda, miks ei kutsutud U-21 Ungari mängule Konstantin Vassiljevit?

ROOTSI KUNN
19.11.03, 18:22
Tundub ,et Ungariga mängiti viiki.Vähemalt FCF-i kodukal on küll lõppseis veel välja kuulutamata aga mäng on läbi. Tulemus pole sugugi halb. Ungarlased vahetasid teisel poolajal kaheksa meest ,meie ainult kaks. Kahju muidugi ,et mingit muud statistikat ei tehta ,pealelöögid ,nurgalöögid jne.
Kas tõesti on siis seda raske korraldada,asjapulgad EJL-st võiks selle peale mõelda.:oih:

budu
16.11.04, 14:52
venemaa ja eesti u-21 vahelise mängu esimene poolaeg 1-0

Amadeus
16.11.04, 15:51
Juba 3:0 ja tundub et nii jääbki. On ju küll justkui pooled seal ka põhikoondise kandidaadid aga ikka ei suudeta mängu käima saada.

Silver
16.11.04, 16:21
Nojah, 3:0 on küll kindel võit, aga kahju, et mingit kommentaari pole mängupildist. Saaks vähemalt pildi, milline olukord tegelikult väljakul oli..

etsajo
16.11.04, 17:47
Venemaa - Eesti U-21 3:0
Väravad: 34. Juri Žirkov, 60. Vartan Mazalov, 78. Juri Mamajev
Hoiatus: 36. Andrei Sidorenkov

Eesti: Mihkel Aksalu, Tihhon Šišov, Sander Post, Andrei Mazurkevitš, Andrei Sidorenkov, Eduard Ratnikov, Konstantin Vassiljev, Mati Lember, Vladimir Voskoboinikov, Vitali Gussev (65. Ats Purje; 81. Martin Vunk), Andrei Antonov (65. Oliver Konsa)

etsajo
16.11.04, 17:48
Algselt postitas treze

Nojah, 3:0 on küll kindel võit, aga kahju, et mingit kommentaari pole mängupildist. Saaks vähemalt pildi, milline olukord tegelikult väljakul oli..

Selles suhtes jah suht raske otsustada kas nad tegelikult ka nii üle olid kui lõpptulemus näitab:S

ROOTSI KUNN
12.10.05, 12:02
U-21 lõpetas oma esinemised ikka väga kahvatult. Kui Slovakkia mäng andis isegi mingeid lootusi ,et Luxe võib võita siis mängutulemus on nõrk. Noore ja suht kogenematu treeneri käe all ei ole U-21 küll mingit arengut näidanud. Võibolla ei pea EJL-üldse enam muid koondisi oluliseks ,kui A-koondise edukat mängu! Kui nii siis see on küll väga vale mõtteviis. Miks ei võiks U-21 treener olla keegi väljastpoolt Flora süsteemi? See hooaeg on ju selgelt näidanud ,et nii FC Flora ,kui ka FC Valga treenerid on ebaõnnestunud ka Meistriliigas.

Martin
12.10.05, 12:05
Algselt postitas ROOTSI KUNN
Miks ei võiks U-21 treener olla keegi väljastpoolt Flora süsteemi?

Ei saa, sest siis kutsutakse ehk välismaal mängivad tüübid koondise. Teiste klubide poistest rääkimata.

Martin
12.10.05, 12:05
Ei maksa unustada sedagi, et Eesti noortele on tähis õpetada kaotajamentaliteeti.

daK
12.10.05, 14:26

U-21 lõpetas oma esinemised ikka väga kahvatult. Kui Slovakkia mäng andis isegi mingeid lootusi ,et Luxe võib võita siis mängutulemus on nõrk. Noore ja suht kogenematu treeneri käe all ei ole U-21 küll mingit arengut näidanud. Võibolla ei pea EJL-üldse enam muid koondisi oluliseks ,kui A-koondise edukat mängu! Kui nii siis see on küll väga vale mõtteviis. Miks ei võiks U-21 treener olla keegi väljastpoolt Flora süsteemi? See hooaeg on ju selgelt näidanud ,et nii FC Flora ,kui ka FC Valga treenerid on ebaõnnestunud ka Meistriliigas.

Kui sul on Sander Posti sugune tont keskkaitses, siis ei aita siin ka parimad treenerid. Tüüp on ikka totaalne naljanumber.

Martin
13.10.05, 00:58
Luksemburgi telekanal näitas U-21 kokkuvõtet. Vassiljevi värav oli ilus.

Luksemburgi värav: umbes 45\'lt meetrilt löödud volley lati põrkega sisse. Ma täpsemalt parem ei kommenteeri.

Post oli ka naljakas.

luutik
15.10.05, 23:59
Palju seal A koondiseski neid mittefloralasi on? Viimati oli lausa 3 : Kotenko, Kruglov ja Dmitrijev. Teised kõik on läbinud Flora süsteemi. Flora süsteemi pidevad sõimajad pole lihtsalt selle peale tulnud, et A koondiseski suures enamuses endised florakad.:)
Nüüd sai see fakt siis avalikustatud. :D

luutik
26.12.05, 01:10
Äratame sellegi teema üles. U21 turniiri ootavad ees muutused ja kuuldavasti ei pruugi Eestile sinna kohta jäädagi. Nimelt pääsevad turniiril osalema vaid 42 riigi koondised ja nende selgitamiseks peetakse rida playoffe, kus osaleb ligi 20 koondist ja neist vaid pooled pääsevad alagruppidesse. Suht halb variant.

mt013
26.12.05, 23:42
Algselt postitas luutik

Äratame sellegi teema üles. U21 turniiri ootavad ees muutused ja kuuldavasti ei pruugi Eestile sinna kohta jäädagi. Nimelt pääsevad turniiril osalema vaid 42 riigi koondised ja nende selgitamiseks peetakse rida playoffe, kus osaleb ligi 20 koondist ja neist vaid pooled pääsevad alagruppidesse. Suht halb variant.
aga kas võimalus on sinna pääseda...:P

waluswend
27.12.05, 16:13
Lelov on siis uus u-21 treener.

link (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10348)

karneval
27.12.05, 20:17
Nagu arvata võib, osaleb Eestigi enne grupiturniire peetavas play offis.

Anetik
26.02.06, 16:28
hm... millal on j2rgmised u-21 m2ngud ? =)) ja kui on praegu siis kes on koosseisus? ei saa aru midagi sellest )))

ROOTSI KUNN
04.04.06, 17:34
Eestil siis 10.mail kodus play-off mäng Walesi vastu. Ja koondises mängivad minu teada see kord Klavan ja Kruglov.
Kui välja kukume siis pole midagi rõõmustada ,sest headest mängudest jääme ilma ja edaspidi tuleb lihtsalt turniire otsida. Kahju ,et asjad nii kaugele on arenenud .
U-21 ei pööratud ju mingit tähelepanu ,treenerid olid nagu olid ja mängutase oli eelmises tsüklis alla igasuguse arvestuse. Nüüd on tagajärg käes. Ehk võetakse õppust.
Mänguni aega umbes kuu aega ja esimene mäng peetakse kodus.

17
04.04.06, 17:39
Staadionit pole teada?

arvaja
17.04.06, 22:03
Mis ajast Gussev Tvmk-l duublis on?
Andrejevi võiks kah punti võtta:)

budu
17.04.06, 22:13
Gert Kams juba U21 koondises,vend m2ngis t2pselt 2 aastat tagasi veel 5 liigas.

ROOTSI KUNN
27.04.06, 11:37
Eile toimus Lilleküla suurel muruväljakul Levadia ja U-21 koondise treeningmäng ,mis lõppes Levadia 4-2 võiduga. Levadia mängis peaaegu täies koosseisus välja arvatud Nahk, Lemsalu ja vigane Zelinski.
Tähelepanuväärne oli aga see ,et Levadia eest mängisid Voskoboinikov ja Kink!!!!!!:oih:
Mängust:

Levadia väravas olnud Stonys oli nõrk . U-21 mängis esimesel poolajal suht korralikult ja mängus oli parajalt pinget. Levadia ridades mänginud Kink ei paistnud algul eriti silma ,kuid mida aeg edasi seda rohkem hakkas ta palli saama ja oma klassi näitama. Kiirus ja tribling olid nauditavad ja ka paar lööki ,mis ta tegi olid päris ohtlikud.
Kahjuks aga juhtus teisel poolajal see ,mida küll poleks soovinud. Nimelt ühel rünnakul ,kui Tarmo oli juba kaitsjast mööda tuisanud ja ilmselt oleks ka Reelost mööda jõudnud ja värava löönud,tõmbas ta tagareie lihase üsna kõvasti ära ja mäng oli sellega tema jaoks lõppenud.
Ilmselt oli see tingitud ikkagi suht vähesest treenitusest,esimesest murust ,kui ka suurest soovist hästi mängida. Tarmo enda komm oli see ,et oli eelmisel päeval jalgsi liiga pika maa käinud ja tundis väsimust.
Nähtu põhjal oleks Taki olnud kindel U-21 koondise kandidaat- seda minu arvates aga on vist taregamid.:kaval:
Voskoboinikov oli samuti üsna heas vormis ,kuigi mitte nii hea ,kui ma teda veel mängimas mäletan. Mängupraktika puudus torkas kõvasti silma.
U-21 eest mängis aga veel üks kadunud poeg- Martin Vunk. Noh nii ja naa mängis . Polnud sitt ,mängis koha ilusti välja ja lõi värava.
U-koondises torkasid silma Purje, Siim ja Kuresoo.

Selline väike ülevaade siis mängust.

ROOTSI KUNN
04.05.06, 10:03
Ma imestan ,et keegi nagu ei märkagi viie päeva pärast toimuvat U-21 mängu.
Tegelikult on see väga oluline mäng ,sest seal selgub ,kas meie tulevikumehed pääsevad alagruppi või mitte.
Mida vähem me tugevate vastastega mängida saame ,seda rohkem me Euroopa jalgpallist maha jääme.
Ei näe arutelu koondise kandidaatide üle !!!
Ma ütleks ,et see mäng on tähtsam ,kui mingi U-Meremaaga klounaad . Aga noh eks seegi näitab meie teadlikkust ja jalgpalliasjatundlikkust.:oih:

räim
04.05.06, 12:07
Nja, kuidagi vaikus jah siin teemas.
Ise käisin eile Piletilevis piletit ostmas, et mängupäeval ei peaks veel selle peale mõtlema.
Aga jah, huvitav kes siis koosseisus, eks vist alles esmaspäeval selgu see lõplikult.

yheksa
04.05.06, 14:33
Ma imestan ,et keegi nagu ei märkagi viie päeva pärast toimuvat U-21 mängu.
.....
Ei näe arutelu koondise kandidaatide üle !!!
Ma ütleks ,et see mäng on tähtsam ,kui mingi U-Meremaaga klounaad . Aga noh eks seegi näitab meie teadlikkust ja jalgpalliasjatundlikkust.:oih:

Mitte, et sa ise väga asjatundlik nüüd välja paistaksid... Selles möttes, et algatasid tõesti arutelu.

jorss
04.05.06, 14:52
walesi lehe andmeil on mäng kolmapäeval arenal algusega kl 18.45 ja korduskohtumine 2 nädala pärast wrexhamis kell 19.30 (gmt+2)

http://www.faw.org.uk/

vrz
04.05.06, 16:33
See on EJL-i poolt üsna häbiväärne küll, et U21 mängudest Walesiga midagi kuulda pole. Paar päeva tagasi oli pisike reklaam Postimehe spordiküljel, aga see on ka kõik, mis ma selle mängu kohta meediast märganud olen.
Mina sain näiteks selle mängu toimumiskuupäeva teada Ipswich Towni uudisest, kus nädalake tagasi teatati, et Price kutsuti Walesi U21-te mängudeks Eestiga. Tõsi, pärast seda märkasin, et see oli enne seda ka soccernet.ee uudistest läbi käinud. Aga see pole arvatavasti jalkaliidu PR-i teene.

purjutaja
04.05.06, 16:43
See on EJL-i poolt üsna häbiväärne küll, et U21 mängudest Walesiga midagi kuulda pole. Paar päeva tagasi oli pisike reklaam Postimehe spordiküljel, aga see on ka kõik, mis ma selle mängu kohta meediast märganud olen.

No vähemalt on teada , et mäng toimub. Aga kes koondisse on kutsutud, see pidavat olema salastatud info. Ainult väljavalitud pidid seda teadma
:viha:

Sats1
04.05.06, 17:48
Algselt postitas purjutaja

No vähemalt on teada , et mäng toimub. Aga kes koondisse on kutsutud, see pidavat olema salastatud info. Ainult väljavalitud pidid seda teadma
:viha:

http://www.soccernet.ee/news.php?id=11382

asdf
04.05.06, 18:13
Algselt postitas vrz

Mina sain näiteks selle mängu toimumiskuupäeva teada Ipswich Towni uudisest, kus nädalake tagasi teatati, et Price kutsuti Walesi U21-te mängudeks Eestiga. Tõsi, pärast seda märkasin, et see oli enne seda ka soccernet.ee uudistest läbi käinud. Aga see pole arvatavasti jalkaliidu PR-i teene.

vrz, see uudis siin - http://www.soccernet.ee/news.php?id=11382 - on Eesti Jalgpalli Liidu pressiteate copy-paste.

Postimehe spordikülgedel on praeguseks ilmunud kaks reklaami - nii 3. kui ka 4. mail. Kuna mäng on 10. mail, siis eeldan, et neid reklaame ilmub seal kuni mänguni.

Edit: infoks paarile eelmisele, kes uurisid koosseisu kohta: koondise lõplik koosseis avalikustatakse siis, kui see selgub ehk esmaspäeval, 8. mail. Teatavasti peetakse pühapäeval Meistriliiga voor, sellega seoses võib samuti olla \"kadusid\" meeskonnas. Esialgne koosseis (Eestis mängivate pallurite baasil) oli juba teatatud EJLi pressiteate kaudu/Soccernet.ee jt portaalide uudistes ja mängis Levadia vastu ka treeningmängu.

varix
04.05.06, 18:51
mul on piletid tellitud:P

Zavjalov
06.05.06, 13:39
Oskab keegi öelda palju kolmapäevasele mängule pilet maksab?

räim
06.05.06, 13:41
Pääse Eesti – Wales U-21 mängule maksab täiskasvanutele 50 ning õpilastele ja pensionäridele 25 krooni.

Zavjalov
06.05.06, 13:51
Algselt postitas räim

Pääse Eesti – Wales U-21 mängule maksab täiskasvanutele 50 ning õpilastele ja pensionäridele 25 krooni.

Tänud:)

RD
06.05.06, 18:47
mainiksin seda, et klavan kruglov ja kink (kuigi pidi jalg haige olema, nagu siit ühest eelnevast postitusest lugesin) pidid olema koosseisu arvatud

ja nüüd küsimus: On Tartust minejaid? vajaks transporti ja seltskonda

vabandan, kink vist siiski mitte, leidsin lingi üles ja lugesin läbi

RD
07.05.06, 12:19
oot ei lähe sis kedagi Tartust Walesi mängule? siis jääb staadion ühe sinise mehikese võrra vaesemax:(

IndrekL
07.05.06, 19:00
Walesi meeskond peaks välja nägema järgmiselt:

Wayne Hennessey (Wolverhampton), Lewis Price (Ipswich), Gareth Bale (Southampton), Richard Duffy (Coventry), Simon Spender (Wrexham), Craig Morgan (MK Dons), Lewin Nyatanga (Derby), Rhoys Wiggins (Crystal Palace), Mike Williams (Wrexham), Andrew Crofts (Gillingham), Arron Davies (Yeovil Town), Mark Jones (Wrexham), Owain Tudur Jones (Swansea), Joe Ledley (Cardiff), Ramon Calliste (Liverpool), David Cotterill (Bristol City), Craig Davies (Verona), Curtis McDonald (Cardiff).

Allikas: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/internationals/4954470.stm

räim
08.05.06, 15:37
Eesti U-21 koondis mänguks Walesiga

Väravavahid

Taavi JÄRVESOO (JK Tulevik Viljandi)
Sander REELO (FC Warrior Valga)

Kaitsjad

Alo BÄRENGRUB (FC Flora Tallinn)
Sander POST (FC Flora Tallinn)
Kauri SIIM (FC Flora Tallinn)
Heikki TALIMAA (JK Tulevik Viljandi)

Poolkaitsjad

Martin HURT (FC Flora Tallinn)
Gert KAMS (FC Flora Tallinn)
Ragnar KLAVAN (Heracles Almelo)
Ott REINUMÄE (FC Flora Tallinn)
Konstantin VASSILJEV (FC Levadia Tallinn)
Martin VUNK (FC Flora Tallinn)

Ründajad

Jarmo AHJUPERA (FC Flora Tallinn)
Jürgen KURESOO (FC Flora Tallinn)
Kristian MARMOR (FC Levadia Tallinn)
Sander PURI (FC Levadia Tallinn)
Ats PURJE (FC Levadia Tallinn)
Andrei SIDORENKOV (FC Flora Tallinn)

oku
08.05.06, 15:45
4 kaitsjat? Vähevõitu ju sutsu.

Sats1
08.05.06, 16:32
13 mängijat 18-st on FCF-st !!!

Show goes on : )

Maarja
08.05.06, 16:40
Äkki targad onud oskavad aidata?

Kas too nimi \"U-21\" tähistab otseselt vanust või pigem mingi süsteemi kaudu sünniaastat?

Küsin selle pärast, et minu andmete järgi on Alo Bärengrub 22 aastat vana...
mnjah...

ROOTSI KUNN
08.05.06, 16:56
Algselt postitas Sats1

Kuule ära hakka jälle inisema. Pane siis mingi nimekiri kokku ,mis sinu arvates oleks õiglasem. Lase tulla mõni nimi ,kes on mujalt välja jäetud.
Ma kohe huvi pärast tahaks lugeda.

Sir. Nuutu
08.05.06, 17:03
Tõesti jah, mida sa Pinised?! Kogu ründe sats on peaaegu ju Levadia. Ja kust sa veel tahad neid võtta, TVMK on ju tühi sellistets vanustets poistest ning üle jäävadki kas Flora või Flora \"tiiva- all\" olevad klubid.

Amadeus
08.05.06, 17:06
minu arust on edasiminek siiski kõva. veel paar aastat tagasi mängisid u21 eest fc valga mehed ja heal juhul paar tuleviku tegelast. nüüd on siiski kõik ju floras tegijad need kes on kutsutud.

samas on huvitav et Taskat pole kutsutud.

etsajo
08.05.06, 17:18
Meeldiv üllatus on Kamsi nimekirjas näha...loodan, et teeb debüüdi kolmapäeval:õnnelik:

oku
08.05.06, 17:22
Algselt postitas Nuutu

Tõesti jah, mida sa Pinised?! Kogu ründe sats on peaaegu ju Levadia. Ja kust sa veel tahad neid võtta, TVMK on ju tühi sellistets vanustets poistest ning üle jäävadki kas Flora või Flora \"tiiva- all\" olevad klubid.

TVMK-st võiks minu arvates reaalselt kohale kandideerida Mašitšev ja Gussev. TVMK II tüüpidest vaevalt keegi eriti sobiks.

Kusjuures Levadias ei tundu ka eriti kedagi juurdevõetavat olema. Tartlastest, Pärnakatest ei julge ka kohe lennult kedagi soovitada, Narvast samuti mitte. Nii et milles probleem, Stas. Pane oma loetelu välja ja arutame. Teine Puri? Teniste?

Montag
08.05.06, 17:24
mina olen igatahes seal kohal:õnnelik:

skint
08.05.06, 18:19
Algselt postitas oku

... Pärnakatest ei julge ka kohe lennult kedagi soovitada...

Sergei Zenjov?

etsajo
08.05.06, 18:20
Algselt postitas oku

Algselt postitas Nuutu

TVMK-st võiks minu arvates reaalselt kohale kandideerida Mašitšev ja Gussev. TVMK II tüüpidest vaevalt keegi eriti sobiks.

Kusjuures Levadias ei tundu ka eriti kedagi juurdevõetavat olema. Tartlastest, Pärnakatest ei julge ka kohe lennult kedagi soovitada, Narvast samuti mitte. Nii et milles probleem, Stas. Pane oma loetelu välja ja arutame. Teine Puri? Teniste?

Teniste(d) mõlemad head ja universaalsed...saab kasutada väga erinevatel positsioonidel!

ROOTSI KUNN
08.05.06, 21:40
Zenjov on U-19 koondises nagu ka Teniste ja üks vendadest Puridest. Ühesõnaga nende aeg tuleb siis ,kui nooremad koondised lahingusse astuvad Kui Narvast ongi keegi noor ja andekas siis pole tal kindlasti jälle kodakondsust. Levadias on üks selline halli passiga-Andrejev.
Tartust kohta ei oska öelda, pole praegu Tammeka poiste mängu eriti näinud ja ,mis vanused seal on.
Faneras on Masitshev tõesti hea aga ma ei tea kas tal sinine pass on.
Ajaxis pidi olema üks kahemeetrine andekas vv ,võibolla mõni teab mina pole ise näinud aga oli Tammekaga pendla eile ära võtnud.

päkapikk
08.05.06, 23:04
Algselt postitas Sats1

Puhka jalga palun.

skint
09.05.06, 06:58

Zenjov on U-19 koondises nagu ka Teniste ja üks vendadest Puridest. Ühesõnaga nende aeg tuleb siis ,kui nooremad koondised lahingusse astuvad...

Ühesõnaga, Zenjovi nimi sai ühest küljest siia välja pakutud kolkapatriotismist, teisalt aga seetõttu, kuna suisa küsiti, keda Pärnust jne võtta olekski... Kolmandaks aga peab mainima, et tõsiseltki rääkides võib Zenjov täiesti kaalutav variant olla.

Kui palju on noortekoondis(t)el tõsiseltvõetavaid raskeid mänge? Ah, kui palju? Nagu ma aru saan, siis neid kuigi palju ei ole. Ja kaotuse korral Walesile on neid isegi veel vähem. Seega tahan väita, et rohkemate mängude nimel ei tohiks teha vanuseliselt vahet, kus keegi mängima peab, vaid igal pool peavad mängima võimalikult paremad mängumehed.
Njah, vähemalt mina julgeks pakkuda enne neid kahte mängu Walesi vastu, et favoriidiks tuleb pidada ueilslasi - seda ka nende koosseisu sirvides. Mida see aga tähendada võib? Äkki näiteks seda, et eestlastel võib kiirrünnakutest mitmeid olukordi tekkida... kes on kiire ja suudab kiireid vasturünnakuid hästi realiseerida? Pakuks taaskord ikkagi välja Zenjovi nime.

Näiteks.

ROOTSI KUNN
09.05.06, 09:58
Üks asi mis mind veel U-21 koondise juures häirib on liiga noor ja kogenematu treener. Lelov on küll hingega asja juures aga koondisele on vaja vanemat ,autoriteetsemat ja targemat treenerit. EElmine tsükkel näitas ,kuhu me noore treeneri vedamisel jõudsime ja palju punkte saime :deemon:
Teine teema on noortekoondiste kontrollmängud . Nii kaua ,kui jätkatakse klounaadi a la omavahelised treeningmängud pole mingit edu ega edasiminekut lootagi.
Meil on tavaks saanud eriti ajuvabad kohtumised nagu U-16 vs U-17 jne.
Samal ajal käivad teiste riikide noortekoondised rahvusvahelistel turniiridel üle maailma. Näit. Soome U-17 käis hiljuti USA-s ja mängis seal väga edukalt.

Ma vaatasin ,kuidas U-18 JA u-19 hiljutises treeningmängus mõlema koondise treenerid pingiotstel mõnusalt haigutasid ja poisid platsil laisalt ringi loivasid. Kena jalgpalli arendamine ikka küll. Ei mingeid emotsioone ,ei võitlust .Ühesõnaga täiesti mõttetu mäng ,mis ei andnud kellegile midagi. Pigem tõbas vaid võitlusmoraali alla.
Arendame noorte jalhpalli-EJL.!!!!:P

Jaan
09.05.06, 10:12

Zenjov on U-19 koondises nagu ka Teniste ja üks vendadest Puridest. Ühesõnaga nende aeg tuleb siis ,kui nooremad koondised lahingusse astuvad Kui Narvast ongi keegi noor ja andekas siis pole tal kindlasti jälle kodakondsust. Levadias on üks selline halli passiga-Andrejev.
Tartust kohta ei oska öelda, pole praegu Tammeka poiste mängu eriti näinud ja ,mis vanused seal on.
Faneras on Masitshev tõesti hea aga ma ei tea kas tal sinine pass on.
Ajaxis pidi olema üks kahemeetrine andekas vv ,võibolla mõni teab mina pole ise näinud aga oli Tammekaga pendla eile ära võtnud.

Andrejev on punase passiga. Selle Vene variandiga.

Sats1
09.05.06, 10:51
“Pane siis mingi nimekiri kokku ,mis sinu arvates oleks õiglasem“ /c/ROOTSI KUNN
“Pane oma loetelu välja ja arutame. Teine Puri? Teniste?” /c/ oku

Ma ei pane oma nimekiri sest mul (loodan, et sul ka) pole tahet SIIN poliitikat puudutada.

Rootsi Kunn, ma austan sind, sest sa oled mitte interneti-jalgpallisõber (nagu 90% soccerneti liiget), vaid mees kes käib staadioni (mitte ainult koondise, vaid ka Meistriliiga ning madalate liigade mängudele). Kui sa oled kindel et U-21 kooseis koostakse sportlikku (vaid mitte FCF-kuulumise) põhiprintsiibil-siis SUL on alus seda vältida. Sa tead meie noorte jalgpalli.

Juba viis aastat tagasi ma sain aru, et kuna meie koondiste treenerid kasutavad “löö-jookse” stiili ja valivad mängijaid selle stiili+FCF kuulumise jaoks, meie (koonduste)jalgpallil pole shansi midagi saavutada ning rahvale heameelt valmistada. Kaks aastat tagasi A-koondis käi teise “teed” ning sai turniiriedu + pakkus vaatajatele ESTEETILISE RAHULDUSE.

vrz
09.05.06, 11:14
Ilma koondisekandidaate nimetamata siin jahumine on pigem poliitika. Kui need salapärased nimed, kes U-21 peaksid olema, siia kirja visata, oleks asi palju konkreetsem ja rahu majas.

Sats1
09.05.06, 12:10
Algselt postitas vrz

Ilma koondisekandidaate nimetamata siin jahumine on pigem poliitika. Kui need salapärased nimed, kes U-21 peaksid olema, siia kirja visata, oleks asi palju konkreetsem ja rahu majas.

Nendel pole salapärased nimed, asi on selles et enamikule soccerneti ning FCF-i liikmele ei meelde nende rahvast või klubilist kuuluvust (non-FCF tartlased, pärnukad jne.).

räim
09.05.06, 12:18
kuule Sats1, sa ajad juba päris haiget juttu:(

Sir Brazza
09.05.06, 12:35
VJK Rakverest on paar tüüpi päris head ;) :D

Sen
09.05.06, 13:05
njah, Sats1 jutt ikka täitsa haige.

Homme võiks nt Tammsaares kokku saada ja siis koos mängule minna.
Ilus ilm ja pargis hea limonaadi juua. Ise olen arvatavasti 4-5 ajal seal.

oku
09.05.06, 13:31
Tulen ka mängule. Mul on üks pilet üle - kui mõnel heal tuttaval pole, siis andke käbelt teada. Muidu võtan mingi naise kaasa.

Mašitševil on Eesti kodakondsus. Zenjov on mulle samuti väga hea mulje jätnud, kuid olen teda ainult ühes mängus näinud ja selle baasilt ei julge särama minna.

rauno
09.05.06, 13:32
Algselt postitas Sen

Ilus ilm ja pargis hea limonaadi juua. Ise olen arvatavasti 4-5 ajal seal.

kui lumi maha ei tule siis tulen ka kirjanikuhärrat tervitama:D

päkapikk
09.05.06, 14:01
Algselt postitas Sen

Ilus ilm ja pargis hea limonaadi juua. Ise olen arvatavasti 4-5 ajal seal.:õlu: mina olen kohal:õnnelik:

ROOTSI KUNN
09.05.06, 15:23
Sats1-le võin vastata nii palju ,et ilmselt on see igas riigis nii ,et kes on koondise peatreener see oma klubi ja süsteemi mängijaid ka soosib ja valib. Seetõttu on muidugi palju võrdseid mängijaid välja jäänud. Aga kui keegi ikka peajagu teistest üle on sis ma küll ei tahaks eriti uskuda ,et koondisest välja jäetakse.
Lelov on peatreener ja ilmselgelt võtab Flora süsteemist ,mis võtta annab. Kui peatreener oleks Hepner sis võtaks tema ilmselt suurema hulga Levadiast ,sest tunneb oma mängijaid paremini.

Ja nii on see igal pool. Muidugi tahaks ju näha võimalikult laia mängijate spektrit.

Martin
09.05.06, 15:53
Tänase Postimehe vahel peaks olema reklaam, mis lubab meili saatnute vahel välja loosida 50 piletit.

Ehk tasuta pilet ehk juba taskus. Vaadake järgi ja osalege ja kobige seejärel statale :)

Raimo
09.05.06, 16:10
Postimees jagab tõesti tellijate vahel 35x2 piletit. Ja võin seda öelda, et hetkel on kõik inimesed, kes e-kirja saatnud, ka pileti võitnud, sest huvilisi pole just väga palju. Nii et kel leht tellitud, saatku kiri ja suure-suure tõenäosusega on kaks piletit soolas.

Raimo
09.05.06, 16:13
Algselt postitas oku

gussev on vigastatud.

Martin
09.05.06, 16:22
Algselt postitas Raimo

Postimees jagab tõesti tellijate vahel 35x2 piletit. Ja võin seda öelda, et hetkel on kõik inimesed, kes e-kirja saatnud, ka pileti võitnud, sest huvilisi pole just väga palju. Nii et kel leht tellitud, saatku kiri ja suure-suure tõenäosusega on kaks piletit soolas.

Lisaks tellijatele, loosib 25 piltetit välja ka Postimees Online. Lähemalt siit. (http://www.postimees.ee/090506/esileht/sport/200907.php)

Ehk tasuta pileti saamiseks mitmed võimalused.

Ärge jätke kasutamata!

Rein
09.05.06, 16:34
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Raimo

Lisaks tellijatele, loosib 25 piltetit välja ka Postimees Online. Lähemalt siit. (http://www.postimees.ee/090506/esileht/sport/200907.php)

Ärge jätke kasutamata!

reklaamitrikk :D

etsajo
09.05.06, 16:52
Algselt postitas Rein

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Raimo

Ärge jätke kasutamata!

reklaamitrikk :D

Kes see ikka koera saba kergitab, kui mitte koer ise:kaval:

Tegelikult on ju idee hea...mina proovin vähemalt:õnnelik:

elx
09.05.06, 17:25
ilmselt läheks võidetud pileti kättesaamisele rohkem auru,kui selle raha teenimisele mis pileti est peab välja käima.. jätan selle võimaluse teistele :) aga platsil olen kohal

Martin
09.05.06, 19:14
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Raimo

Ärge jätke kasutamata!

Online\'is on paar piletit veel saadaval.

Tundmatu1976
09.05.06, 20:17
Nii oli jah.
Hommikul sai email saaduetud ja õhtul sai Postimehe tellimise keskusest piletid saadud
Nii lausa saab rallit sõita.Püüan ka homme kirjanikuhärra juurde jõuda!

ROOTSI KUNN
09.05.06, 20:29
Nigu nalja ,õnnestus minulgi saada üks pilet online kaudu homsele mängule. Valvelauast saan kätte
:)

Noonik
09.05.06, 20:36
Kas homme mängu ajal õlu saab osta või peab enne ennast täis tankima?

Sen
09.05.06, 20:38
Nigu nalja jah :D Kuhu valvelauda ma ainult minema pean?
Tänud hr Smutov!

Edit: sain teada kuhu valvelauda ;)

asdf
09.05.06, 20:50
Algselt postitas Noonik

Tegemist on UEFA sarja mänguga, mis tähendab, et ei saa. Sama kehtib ka FIFA sarja mängude puhul.

ballack
09.05.06, 20:51
Algselt postitas Noonik

no niikuinii tangid enne mängu vahet pole kas müüakse või mitte :D aga kes mängule lähevad need võiks enne tammsaarde minna et ühiselt mängule minna........ilm on ilus nii et ei pea viru keskuses hängima ega chillima nagu pubekad......ühesõnaga tammsaarde ja joogid kaasa (igaüks valib ise muidugi mida joob....kes õlut, kes mahla jne) et kurk ära ei kuivaks/tolmaks. natuke enne kuute siis hakkab minema sealt arvatavasti. sen pidi vist mingi neljaks minema? :õnnelik:

Martin
09.05.06, 20:55
Eks ikka hea meel aidata, tänu Postimehele peaks tasuta pileti saama umbes 100 inimest. Loodetavasti lähevad nad kõik ka mängu vaatama.

Ise pean kipsiga endiselt kodus passima. Kuid toetage siis poisse vägevalt!

Noonik
09.05.06, 20:57
Klavan kah uudistes mainis, et loodab fänne näha tribüünidel.

ballack
09.05.06, 21:00
minugi poolt tänu hr. Smutov! vähemalt see pilet ei lähe raisku mis ma võitsin :õnnelik:

vincent
09.05.06, 21:14
Algselt postitas Martin
Kuid toetage siis poisse vägevalt!

Küll me toetame - täna oli pool nr 5 bussi juba neid kuramuse lambakargajaid ja nende jõuramist täis, mistap ma olen valmis tegema omalt poolt kõik, et neid statkal enam niimoodi kuulda ei oleks :D.

Zavjalov
09.05.06, 22:59
Kahju, et Kruglov ja Jääger ei mängi:(

lullu9
09.05.06, 23:37
oskab äkki keegi öelda palju homsele mängule pilet maksab

Martin
09.05.06, 23:40
Algselt postitas lullu9

tavapileti saab lunastada 50 krooni eest, lastele ja pensionäridele maksab pääse 25 krooni.

Noonik
10.05.06, 00:33
Algselt postitas Martin

Algselt postitas lullu9

tavapileti saab lunastada 50 krooni eest, lastele ja pensionäridele maksab pääse 25 krooni.

kas õpilane ja üliõpilane on kah lap`s?

kaitz
10.05.06, 01:37
Nii-siis mängule jaja krt Mänguanalüüsi tegema Walesi meeskonna kohta

ROOTSI KUNN
10.05.06, 10:07
Hommikune SLÕhtuleht pani mind jälle üllatuma,kui tsiteeris U-21 koondise peatreenerit. Kui Lelovi käest küsiti Tarmo Kingi kohta siis vastas too ,et oli rääkinud Tarmo Rüütliga ja Levadia treener kiitis Kinki ning soovitas meest kasutada.

Pange nüüd tähele mida Lelov selle peale arvas : RÜTTLI KIITIS TEDA AGA MA EI TEA KOONDISE MÄNGIMINE ON IKKA MIDAGI MUUD. :oih:

Marko Lelov võiks ausalt välja öelda ,et prikaz on Kinki esialgu veel nussida ja koondisesse mitte võtta. (ISEGI KUI TA TERVE OLEKS)
Ja teiseks võiks ausalt välja öelda ,et koondis on selleks mänguks väga kehvasti ette valmistatud.(vaid üks treeningmäng).

Aga noh ,mis minu vigin ikka aitab,katsume Walesist kuidagi jagu saada.

:lahe:

kyps
10.05.06, 11:19
Vaatan et soccerneti rahval läks seal üldse päris hästi:

Võitjad: Mario Ninn, Mihkel Keinast, Kristo Ailjama, Rein Väin, Tiit Paljak, Rene Kübar, Raimond Lind, Madis Hallimäe, Jüri Lõssenko, Jaak Veebel, Urmas Vaino, Kaspar, Marek, Heikki Rajalo, Jaan Roos, Katrin Vassar, Tõnu Uusmaa, Karin Press, Marko Tandre, Kuldar Hansen, Meelis Puss, Katrin Talts, Jorgan Vöörmann, Marko Tõll, Toomas Kalmet.

Rein
10.05.06, 12:43
Oskab keegi öelda kas tänasel U21 mängul tuleb maksta selle eest kui auto saad a le koki kõrvale parkida?

Sats1
10.05.06, 13:09

võin vastata nii palju ,et ilmselt on see igas riigis nii ,et kes on koondise peatreener see oma klubi ja süsteemi mängijaid ka soosib ja valib. Seetõttu on muidugi palju võrdseid mängijaid välja jäänud. Aga kui keegi ikka peajagu teistest üle on sis ma küll ei tahaks eriti uskuda ,et koondisest välja jäetakse.
Lelov on peatreener ja ilmselgelt võtab Flora süsteemist ,mis võtta annab. Kui peatreener oleks Hepner sis võtaks tema ilmselt suurema hulga Levadiast ,sest tunneb oma mängijaid paremini.

Ja nii on see igal pool. Muidugi tahaks ju näha võimalikult laia mängijate spektrit.

ROOTSI KUNN,
võib olla asi on selles, et noorte koondiste treeneritele ei seadnud (EJL-poolt)turniirieessmärke ? Ainult- \"peamiselt, mitte kaotada suure arvega\" /c/

Treenerid teevad mis nad tahavad+mis FCF nõuab, ning treenerite käest ei nõutagi midagi...

uvv
10.05.06, 13:13
Algselt postitas Rein

Oskab keegi öelda kas tänasel U21 mängul tuleb maksta selle eest kui auto saad a le koki kõrvale parkida?

jäta linna... pole kindel kas auto ikka ära mahub...
:doh:

aga ma saan aru, et sisuliselt on Kyps toonud välja nimeliselt ka kõik pealtvaatajad.
tore traditsioon, see ei tohiks ju olla keeruline ka meistriliiga mängude puhul.
Kas ei kõlaks hästi: Tammeka - Flora kohtumist jälgisid Tartus Tamme staadionil Madis Tühi, Peeter Täis jne...

Rein
10.05.06, 14:49
Algselt postitas uvv

Algselt postitas Rein

jäta linna... pole kindel kas auto ikka ära mahub...
:doh:

aga ma saan aru, et sisuliselt on Kyps toonud välja nimeliselt ka kõik pealtvaatajad.
tore traditsioon, see ei tohiks ju olla keeruline ka meistriliiga mängude puhul.
Kas ei kõlaks hästi: Tammeka - Flora kohtumist jälgisid Tartus Tamme staadionil Madis Tühi, Peeter Täis jne...

Ära ilgu :D

Mind ei huvita see kas ta mahub ära või mitte. Huvitab see kas selle eest ka raha küsitakse või mitte.

uvv
10.05.06, 14:51
ei julge uskuda, et selle eest raha kooritakse.
ausalt, mine Rein kohale. Kui nad küsivad, võta minu nimele tšekk :)

Rein
10.05.06, 14:52
Algselt postitas uvv

ei usu, et nad uvv nimele seda kirjutavad.

kyps
10.05.06, 15:00
Kui asi võrdsustada tavalise sõpakaga, siis eeldan et küsitakse 25 eeku.

Edit: Parkimisest räägin.

uvv
10.05.06, 15:05
Algselt postitas Rein

Algselt postitas uvv

helistasin küsisin, juhataja assistent Birgit küsis liidust järele ja öeldi, et ei ole tasuline.

Rein
10.05.06, 15:11
Algselt postitas uvv

Algselt postitas Rein

Algselt postitas uvv

helistasin küsisin, juhataja assistent Birgit küsis liidust järele ja öeldi, et ei ole tasuline.

Kahju, oleksin uvv nimele muidu tšeki võtnud :P

Sats1
10.05.06, 15:22

Hommikune SLÕhtuleht pani mind jälle üllatuma,kui tsiteeris U-21 koondise peatreenerit. Kui Lelovi käest küsiti Tarmo Kingi kohta siis vastas too ,et oli rääkinud Tarmo Rüütliga ja Levadia treener kiitis Kinki ning soovitas meest kasutada.

Pange nüüd tähele mida Lelov selle peale arvas : RÜTTLI KIITIS TEDA AGA MA EI TEA KOONDISE MÄNGIMINE ON IKKA MIDAGI MUUD. :oih:

Marko Lelov võiks ausalt välja öelda ,et prikaz on Kinki esialgu veel nussida ja koondisesse mitte võtta. (ISEGI KUI TA TERVE OLEKS)
Ja teiseks võiks ausalt välja öelda ,et koondis on selleks mänguks väga kehvasti ette valmistatud.(vaid üks treeningmäng).

Aga noh ,mis minu vigin ikka aitab,katsume Walesist kuidagi jagu saada.

:lahe:

European U-21 Championship 2006
Group 6
1.GERMANY 10 7 3 0 24- 5 24
2.ENGLAND 10 6 3 1 21- 7 21
3.Poland 10 3 4 3 18-18 13
4.Austria 10 3 2 5 9-14 11
5.Wales 10 3 1 6 9-21 10
6.Azerbaijan 10 0 3 7 1-17 3

Walesil on ainult kolm võidu: üle Azerbaijani (2 korda), ning üle Austria.
Wales on läbitav vastane. Arvan, et Eesti võidab Walesi üle.

Sa tead, et tihti koondisse kutsuti mängijaid-pingipoisid ning mängijaid kellel ei ole mängupraktikat.

Ei mäleta kes oli mängija (perekonnanimi ?) keda kutsuti A-koondisse ning ta enne koondisse kutse ei mänginud ühtki mängu Meiistriliigas : )

Silver
10.05.06, 16:08
Lelov ei tea ise kah, mida ta tahab või loodab. Täiesti arusaamatu, miks on selline treener pandud U-21 juhtima? Hetkel on väga selgelt näha, et Viljandi Tuleviku eesotsas pole ta sel hooajal veel ühtegi korralikku tulemust saavutanud. ISEGI Valgalt võeti välja.

Kui tänase mängu võidab Eesti, siis müts maha! Kui hävitavalt tappa saadakse, siis näitab see, et Lelov pole piisavalt kompetentne juhtima U-21.

Kingi kohta ütleks võib-olla seda, et tema koondisesse mitte kutsumine on suhteliselt naljakas. Isegi olematu praktikata oleks ta suur relv U-21\'le. Tehnika poolest oleks ta kindlasti parim mängija antud vanusegrupis. Vähemalt jätkub tal julgust midagi ise ära teha. Ja Lelovi öeldu SL\'is näitas, et ta ei tea ise kah, miks ta ei kutsunud Kinki koondisesse. Sogas midagi kokku. ;)

Sats1
10.05.06, 16:42
Silver,

Peatreeneri valitakse määratletud eesmärgi saavutamiseks. Kui eesmärk määratlemata, siis ükskõik kes on koondise peatreeneri ametis.

Kui noorte koondis võidab-EJL ütleb \"käime õige teed\", kaotuse juhul ütlevad-\"tulemused pole tähtis-valmistame mängijaid A-koondiseks\"

Tafkin
10.05.06, 17:07
Kuidas staadioni juurde autoga saab? mööda Tehnika tn? Kui jah, siis seal mingid sildid ikka üleval ma loodan...

kyps
10.05.06, 17:09
Algselt postitas Tafkin

Kuidas staadioni juurde autoga saab? mööda Tehnika tn? Kui jah, siis seal mingid sildid ikka üleval ma loodan...

Ei saa mööda tehnika tänavat. Sealt ei saa üle raudtee. Teiselt poolt tuleb läheneda.

Silver
10.05.06, 17:09
Hästi öeldud Sats1,

«Anname parima ega kavatse pärast nutma jääda, läheb kuidas läheb.»

Türa, mis suhtumine? Anname endast parima ja kui kaotame, siis pole hullu. Mis kurat läheb, kuidas läheb. Igat mängu tuleb võitma minna. Missugust moraalset tuge treener antud ütlusega proovib lisada mängijatele? Umbes, et kui poisid pähe saame, pole midagi.. ikka juhtub.

Masendav.

Warren
10.05.06, 17:15
Algselt postitas kyps

Algselt postitas Tafkin

Ei saa mööda tehnika tänavat. Sealt ei saa üle raudtee. Teiselt poolt tuleb läheneda.

1.Võimalikud variandid on Magdaleena haigla juurest.
2.Tondi tänavalt Marta tänavale.
3.Paide või Juurdeveo tänavat pidi Kauba tänava kaudu viadukti alt(ise arvan,et see kõige mugavam).

Või jala Tehnikast üle raudtee.

mcnamara
10.05.06, 17:16
Algselt postitas Sats1
Ei mäleta kes oli mängija (perekonnanimi ?) keda kutsuti A-koondisse ning ta enne koondisse kutse ei mänginud ühtki mängu Meiistriliigas : )

Pole aimugi, aga küll tean ma mängijat, kes kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas...

Ohv topik jah, juba lähen...

Tafkin
10.05.06, 17:26
Algselt postitas Warren

Algselt postitas kyps

Algselt postitas Tafkin

1.Võimalikud variandid on Magdaleena haigla juurest.
2.Tondi tänavalt Marta tänavale.
3.Paide või Juurdeveo tänavat pidi Kauba tänava kaudu viadukti alt(ise arvan,et see kõige mugavam).

Või jala Tehnikast üle raudtee.

TÄNUD!

og
10.05.06, 17:54
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Sats1

Pole aimugi, aga küll tean ma mängijat, kes kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas...

Kas see mitte Alari Lell ei olnud?

skint
10.05.06, 17:57
Algselt postitas mcnamara

Ei mõelda siin Theod, pigem Push Up-i tegelast Marko Lepikut. Ma arvan.

marcello
10.05.06, 19:04
Lepikul oli onu treener siis ju...;)
Ja Marko,lammas,keeras ise oma karjääri peesse,annet ja oskusi oli küll aga jõusaalis pumpamas käies pingutas (droogidega?) üle.Õige jalgpalluri tee oli tal siis muidugi katkenud juba aga poleks olnud vigastust krt teab kuhu jõudnud oleks

etsajo
10.05.06, 21:23
mängust ka midagi?

Ramm
10.05.06, 21:55
Väga hea mäng oli rsk meie poolt aga krt see realiseerimine ehk viimane puude annab veel soovida..purjel oli 2.poolaeg ülihea võimalus..1-1\'le vv\'ga ja ma ei saa aru milleks pidi täie rauaga panema...pall põrkas vastu latti....ja peale seda pmst 2mintuit hiljem siis tegid võõrustajad ilusa tsenderduse kus jäeti mängija üksi ja koksas peaga ära...aga muidu üllatuslikult hästi mängisid meie poisid..

rauno
10.05.06, 22:22
mäng oli meie poiste poolt üllatavalt sisutihe,kahjuks paar viga maksid kätte..tahaks teada pallivaldamis %..olen kindel et selles osas olid meie poisid täiega üle...teisel poolajal oli wales ikka väga kehv...kuid kui lasta vastasel esimese vasturünnakuga ,mis nad said teise poolaja keskel ,värav lüüa siis pole miskit teha...peale nende teist väravat oli mitu rünnakut kus tundus et meie poisid kaotavad pea,kuidkogusid end siiski ja mängu lõpp oli jälle meie käes,kahju jah et Purje ära ei löönud,sajane võimalus...kohtunik pani ikka aegajalt täiega puusse..esimene poolaeg oli enamvähem võrdne...pennal mis vastastele anti oli vist õiglane kuig kripeldama jäi siiski sest oli liiga kena sukeldumine ,a noh mis olnud see olnud...hakkasin mõtlema et isegi Akoondise eest ei tule kohe meelde nii südikat mängu...selle mängu järgi on tunne et tagala on olemas...:D oli kena mäng,kusjuures raudselt oli see koduse U21 mängu publiku rekord...väga mõnusoli staadionil olla:)

Tembu
Oh imet, Arenal on tabloo tekkinud. Nagu Jorgan hästi ütles, et see on kuskilt trollist varastatud:). Ja ma ei tea, kas tegu on inimliku eksituse, progammist tingitud veidrusega või on siin estoni käsi mängus, kuid talboo kuvas järgmsit pilti:

0 ESTON IA 85:34 WALES 2

Wierd

Agailusat mängu meie poolt ei olnud. Pikad söödud läksid pikaks ja lõhikeste söötudega püüti pall võrku veetada, mis aga tulemust ei toonud.

Pilt
Hea mäng meie omadelt! kahjuks viimasest puutest jäi puudu(Purje latt ja paar võimalust oli veel). Kahju, et kaotas, kuid Publik täna oli mega!:kaabu:
Võõrsil ei anna me neile võimalustki!!!

EESTI!!!!

rauno
10.05.06, 22:23
Algselt postitas Tembu

Oh imet, Arenal on tabloo tekkinud. Nagu Jorgan hästi ütles, et see on kuskilt trollist varastatud:). Ja ma ei tea, kas tegu on inimliku eksituse, progammist tingitud veidrusega või on siin estoni käsi mängus, kuid talboo kuvas järgmsit pilti:

Wierd

Agailusat mängu meie poolt ei olnud. Pikad söödud läksid pikaks ja lõhikeste söötudega püüti pall võrku veetada, mis aga tulemust ei toonud.

tembu kuskohas see tabloo oli? olen ma pime või mis a ma küll einäinud:oih:

Montag
10.05.06, 22:24
Olin kohal kaotust ei väärind nende väravad tulid penaltist ja kontrast kui mis teha loodame et järgmine mäng võit.

Tembu
10.05.06, 22:25
Algselt postitas rauno

Nn tabloo oli fännitribüünist vasakul oleva nurgatribüünil oleva reklaami peal. Imekribal pisike junn.

rauno
10.05.06, 22:27
Algselt postitas Tembu

Algselt postitas rauno

Nn tabloo oli fännitribüünist vasakul oleva nurgatribüünil oleva reklaami peal. Imekribal pisike junn.

paremat kohta oleks raske otsida...vastasfännid vähemalt näevad midagi..me oleme ju ilma harjunud:D

IndrekL
10.05.06, 22:28
Sellest ei saa ma aru, et miks ei võinud seal mänguaega näidata, vaid kohaliku aega lihtsalt. Mängust aga nii palju, et poisid ei löönud oma võimalusi ära, muidu oleks võinud mäng teisiti lõppeda.

runno
10.05.06, 22:47
Algselt postitas rauno

mäng oli meie poiste poolt üllatavalt sisutihe,kahjuks paar viga maksid kätte..tahaks teada pallivaldamis %..olen kindel et selles osas olid meie poisid täiega üle...teisel poolajal oli wales ikka väga kehv...kuid kui lasta vastasel esimese vasturünnakuga ,mis nad said teise poolaja keskel ,värav lüüa siis pole miskit teha...peale nende teist väravat oli mitu rünnakut kus tundus et meie poisid kaotavad pea,kuidkogusid end siiski ja mängu lõpp oli jälle meie käes,kahju jah et Purje ära ei löönud,sajane võimalus...kohtunik pani ikka aegajalt täiega puusse..esimene poolaeg oli enamvähem võrdne...pennal mis vastastele anti oli vist õiglane kuig kripeldama jäi siiski sest oli liiga kena sukeldumine ,a noh mis olnud see olnud...hakkasin mõtlema et isegi Akoondise eest ei tule kohe meelde nii südikat mängu...selle mängu järgi on tunne et tagala on olemas...:D oli kena mäng,kusjuures raudselt oli see koduse U21 mängu publiku rekord...väga mõnusoli staadionil olla:)

ainult suti teravust ja külma närvi juurde..

vincent
10.05.06, 23:46
Kahju, kurat, hea mäng oli. Pennal oli minu meelest küll tühjast kohast imetud. Teisel poolajal oli Walesil täpselt üks korralik võimalus ja selle nad ka ära lõid paraku. Teine kott murdis poisid maha, aga lõpus saadi jälle hea press peale, kahjuks ei olnud õnne. Äärte kasutamine jättis muidugi pehmelt öeldes soovida, kui Siim veel üht-teist tegi, siis Kamsi ääre pealt ei tulnud suurt midagi. Samas viivitas keskväli mängu laiali tõmbamisega kohati ka ikka päris tugevalt - sööt tuli alles siis, kui juba oli mitu kaitsjat ääres vastas. Ahjupera oli samuti suht mannetu, liiga vähe oli neid pikki palle, mida ta suutis kätte saada ning hoida. Väga positiivse mulje jätsid Klavan ja Post, samuti Vassiljev, pisut üllatuslikult ka Reinumäe. Purje liigutustes oli minu meelest nagu liigset üritamist näha, sinna nahka läks ka paar head võimalust. Üldine mängupilt oli siiski tugev neli, eriti teisel poolajal suudeti hästi palli hoida ja suruda, veidi rohkem õnne ja oleks viik käes olnud. Kahjuks see teine värav...

Jaak
10.05.06, 23:56
Algselt postitas Tembu

Algselt postitas rauno

oh sa raks,oligi tabloo vä? ei näind!

vincent
11.05.06, 00:06
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Tembu

Algselt postitas rauno

oh sa raks,oligi tabloo vä? ei näind!

Tabloo my ass, seda teab niigi igaüks, kes mängivad, ja kella saab käe pealt ka vaadata...

lenc
11.05.06, 00:29
Algselt postitas Tembu

Wierd

Potjomkini staadion on meil siis või?

vincent
11.05.06, 00:56
btw, kas keegi oli äkki lähemal ja sai sotti, mida need Walesi fännid esimese poolaja lõpus Toshacki kohta lõugasid? nime tabasin ära, rohkem kahjuks mitte.

mjkk
11.05.06, 00:59
hakkas huvitama selline asi.
et kui nüüd imet ei juhtu ja kahe mängu kokkuvõttes jäädaksegi alla, mis siis edasi saab? kas jaani, urmase ja minu uitmõte, et head panevad alagruppidest, ja pasad omavahel sõpruskohtumisi, polegi nii mööda?

-Antz-
11.05.06, 01:10
Nii ongi. Kes alagruppidesse ei pääse, võivad omavahel palli veeretada, Levadiaga mängida ning treeningkogunemisi korraldada.

päkapikk
11.05.06, 01:42
Et siis sellise hea mänguga sellline tulemus..........sletaks kah ja paneks pildid üles,aga olen liiga natuke alkohoolses joobes...ei viitsi.

Tänana kõigile kes viitsisid ennasy kohale ajada,lpublikut oli üllatavalt palju,see mulle meeldis.\'

:õlu: :õlu: järgmine kord võidame:õlu:

Kurat
11.05.06, 09:33
Sai kah siis esimest korda U21 koondise mängu kaeda. Kahju jah, et meie omadel oli 2 latti 1 oli vist peale vilet aga see eest oli see vägagi stiilne tõste ;) Pennal oli täiesti õiglane jalga wales\'i mehele virutati ja maha ta kukkus ja teine värav tuli kuidagi eriti ootamatust situatsioonist kontrast. Üldiselt teisel poolajal enne teist väravat oli wales täiega pressi all ja meie mehed ei suutnud omi võimalusi realiseerida.

Üldiselt peab mainima, et wales\'lased olid suht head kukkujad jne ju siis seal saareriigi liigas seda õpitakse.

Aga see \"tabloo\" oli ikka eriline naljanumber, siin keegi eespool manis, et vastaspoole fännid vähemalt näevad midagi, ma seda hästi ei usu kui nad just binokliga kohale ei tule.

gianluca
11.05.06, 09:49
Hea töö poistelt selle valmistumise pealt, kahju muidugist et nii läks.

ETV suutis aga eilsetes spordiuudistes järjekordse \"üllatuse\" tulemus loeti kiiresti ja kuivalt ette ja kõik.:viha: Kas ei olnud võimalik ühtegi kaamerameest kohale saata, rääkimata teleülekandest??? Samas oli videoklipid olemas täna algavast kossufinaalist, käsipallist, noorte võrkpallist, miskisugusest kirjanikuhärrast jne.

soxx
11.05.06, 10:07
Algselt postitas gianluca

ETV suutis aga eilsetes spordiuudistes järjekordse \"üllatuse\" tulemus loeti kiiresti ja kuivalt ette ja kõik.:viha: Kas ei olnud võimalik ühtegi kaamerameest kohale saata, rääkimata teleülekandest???

Eile oli kaameramees olemas aga ei tea mis ta seal tegi :P

oku
11.05.06, 10:36
Mängust on siin jub räägitud küll. Mina lisaksin omalt poolt, et on suurepärane ja hädavajalik, et ka U21 valikmänge nii palju publikut vaatamas käiks. Muidu jääbki poistele treeneri suhtumine stiilis \"Juhtub, mis juhtub. Pohhui kui kaotame, kedagi niikuinii ei koti\". Eile 1500-2000 pealtvaataja ees tunti vast kohustusekoormat ja samas oli kodupubliku toel kindlasti mõnus mängida.

meesmuiste
11.05.06, 11:00
Algselt postitas soxx

Algselt postitas gianluca

ETV suutis aga eilsetes spordiuudistes järjekordse \"üllatuse\" tulemus loeti kiiresti ja kuivalt ette ja kõik.:viha: Kas ei olnud võimalik ühtegi kaamerameest kohale saata, rääkimata teleülekandest???

Eile oli kaameramees olemas aga ei tea mis ta seal tegi :P

vbla ei saadud eile lugu valmis õigeaegselt. Seega tasub täna kindlasti igaks juhuks pilk peal hoida ;)

jyriöö
11.05.06, 11:03
Algselt postitas vincent

Samas viivitas keskväli mängu laiali tõmbamisega kohati ka ikka päris tugevalt - sööt tuli alles siis, kui juba oli mitu kaitsjat ääres vastas.

Sama jäi minulegi silma. Vassiljev sai päris kõvasti palli ja mängis kenasti, kuid kuidagi laisalt ja söödud tegi samuti kindla peale ainult, ettepoole eriti ei mänginud. Ja äärekaitsjad kas ei julgenud või ei tohtinud tõusta. No korduvalt oli momente (eriti vasakul), kus olnuks võimalik otsajooneni mängida. Post oli suht saast, ainuke, millega ta hakkama saab, on kõrged pallid. Tühjast kohast perselikukkumine oli klassika. Samas Ahjupera jäi päris kenasti mulle silma. Kõrged pallid, mis tema suunas mängiti, sai valdavalt ilusti alla ja üldjoontes suutis ka korralikult edasi sööta. Aga jah, kaks momenti, kaks sisseimetud väravat. Hapu maik jäi ikka suhu, kuigi palliti ju korralikult.

päkapikk
11.05.06, 11:24
Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas vincent

Samas viivitas keskväli mängu laiali tõmbamisega kohati ka ikka päris tugevalt - sööt tuli alles siis, kui juba oli mitu kaitsjat ääres vastas.

Post oli suht saast, ainuke, millega ta hakkama saab, on kõrged pallid. Tühjast kohast perselikukkumine oli klassika.Tegijal ikka juhtub.......aga Post oli just see mees kes esimesel poolajal võttis viimasel hetkel pikali viskumisega vastaselt jalalt palli....vastasel juhul oleks vastane meie väravavahiga silmitsi.....ja kuna teised kaitsjad olid meil eiteakus siis oleks sealt tulnud tõenäoliselt värav.
Eks igaüks mängib vastavalt oma võimetele.....aga üldpilt oli ju väga ilus:)
Kindlasti polnud 0-2 õiglane tulemus.

Miq
11.05.06, 11:31
Minu jaoks on müstika, kuskohast nähti Posti head mängu? Mees on hea ainult õhuvõitluses ja seda ka tänu oma pikkusele. Samamoodi oli minu arust väga nõrk Reinumäe, Vassiljev tema kõrval tegi tunduvalt parema mängu. Nagu juba mainitud oli ka siin - ääred olid suht mannetud, Sidolt oleks rohkemat oodanud, võimed tal nagu ju lubaks. Ees Ahjupera oli minu arust küll päris hea - pikad pallid sai ilusti kätte ja lükkas edasi, kui Purjega kokkumäng oleks parem, võiks nad koos päris teravad olla.

Üldiselt penalt oli enamvähem õigesti antud, mängupildi järgi ausaltöeldes Eesti võitu ei väärinud, viiki kindlasti. Oma poolel hoiti palli kenasti ja toodi keskväljale üle ka, aga enne vastase katristusala kiilus kinni kõik. Nii kahju kui ka pole, realistiks jäädes ma ei usu, et Walesist vähemalt 2:0 välja mängitakse.

Publikut oli muidugi äärmiselt meeldivalt palju, mängu parimaks valiks ma väikese 11 aastase Audentese dressiga poisi, kes teeb päris mitmetele vanematele fännidele silmad ette ja peale mängu arvas puhtast südamest, et eks need Walesi mängijad ja fännid ühed primaadid ole :) Ma arvan, et me veel kuuleme sellest poisist mõne aasta pärast :)

eika
11.05.06, 11:36
Minu meelest oli see suhteliselt loogiline, et äärekaitsjaid ei tõusnud üles. Esimesel poolajal tuli mitu ohtlikku Wales rünnakut sellest, et eesti paremkaitse (Hurt vist oli seal) jooksis rünnakule kaasa, siis kaotati kuskil pall ning Wales tegi tühjalt äärelt kiirrünnaku. Penaltigi tuli ju sellisest olukorrast. Ja see oli kah imelik, et Klavan terve mängu keskaitses oli. Ise ootasin küll teda poolkaitsesse kuhugi, kus oleks tema loovust vaja olnud. Oli mitu situatsiooni, kus Klavan tuli pallliga ilusti edasi ning siis tuli talle äkki meelde, et ta on ikkagi keskkaitsja ning söötis palli ära ja jooksis tagasi kaitsesse :P
Mis seal 0:2 on äärmiselt ebaõiglane tulemus, kuid jalgpall ongi ebaõiglane.
Ja mulle oli see siis selle aasta esimseks mänguks, mida sai staadionile kaema mindud. Sai tuttav sõbrannagi kaasa võetud, kellel jalgpall muidu eriti ei meeldi ning talle meeldis staadionil olnud melu niivõrd, et lubas teinegikord kord kaasa tulla :)

Silver
11.05.06, 12:04
Vassiljev oli tõesti hea. Väga korraliku mängu tegi. Reinumäe oli kahvatu, kohati tundus, et Kostja mängib keskel üksi. Kams oli esimese poolaja alguses päris hea, kuid siis väsis. Ju oli mängutempo nii kõrge, et suurt midagi teha ei suutnud. Hurt oli alguses suhteliselt ebakindel, kuid mängu lõpu poole kosus. Klavan mängis hästi, ta tahtis ja üritas, kuid noh penalit oli penalti. Kuigi süü oli Postil, kes mehe eest ära lasi. Kauri mängis samuti hästi. Sidolt ootasin ise kah natukene rohkem, kuid no ei suutnud ta midagi erilist seal korda saata. Reelo ei teinud vist kah ühtegi tõrjet, oleks võinud Lepmetsa koondisesse kutsuda või midagi sellist.

Eesliiniist rääkides, siis Ahjupera mängis enam-vähem. Ats rsk, kurat oleks võinud ilusasti ära lüüa, tahtis vist koos väravavahiga palli kohati väravasse saata.

Kuid mäng oli täitsa enam-vähem. Ehk suudavad võõrsil midagi ilusat korda saata, kuigi eks ta raske ole.

vincent
11.05.06, 12:40
Nojah, võib-olla Reinumäe puhul on asi selles, et ma ootasin talt täielikku äramunamist ja sellega võrreldes nii hull ei olnudki ;). Aga jah, tegelt on eikal mingil määral õigus - see jäi mulle ka silma (eriti esimesel poolajal, kui ta otse minu nina all tegutses), et Hurt unustas ette liikudes kogu aeg kaitsetöö ära, Post pidi korduvalt tema äärt lappima.
Purje kohta veel niipalju, et tema eilset mängu iseloomustas tegelikult väga hästi ühe treeneri (vist?) käratus tribüünilt \"Ats, vasakuga võib ka peale lüüa!\" :D. Natuke nagu Eesti koondis 90ndate alguses - sätitakse palli nii kaua võimalikult parimasse asendisse, et lõpuks tuleb kaitsja ja võtab selle lihtsalt ära.

soxx
11.05.06, 13:12
Wales Under-21 manager Brian Flynn:
\"This was an excellent performance, we were under the cosh for a long time in the second half against a very strong Estonia side.
\"But we held on and I am delighted to have finally won an away game under my management.

\"We knew this would be a hard march so it justified our decision to use players who were already in the senior squad.

\"It is crucial for the future of Welsh football that we get into the Uefa tournament next season.

\"If we fail in this tie we will end up without competitive matches for a couple of seasons, and that would be a disaster.\"

Zavjalov
11.05.06, 14:21
Mängul minuarust polnud väga vigagi, kuid kui Eesti poleks teinud paari lolli viga ja ees oleks olnud keegi, kes ka sisse suudaks lüüa, oleks seis võinud vastupidine olla.

Antz
11.05.06, 14:35
poisid olid tublid. aga tüüpiline eesti mäng, kui ise ei löö lüüakse sulle.

Zavjalov
11.05.06, 14:43
Algselt postitas Antz

poisid olid tublid. aga tüüpiline eesti mäng, kui ise ei löö lüüakse sulle.

Täpselt;) parim näide sellest oli see, kui Ats viie joonelt latti lõi ja umbes 2 minti peale seda löödi 2:0

kaitz
11.05.06, 14:59
Algselt postitas Silver

Vassiljev oli tõesti hea. Väga korraliku mängu tegi. Reinumäe oli kahvatu, kohati tundus, et Kostja mängib keskel üksi. Kams oli esimese poolaja alguses päris hea, kuid siis väsis. Ju oli mängutempo nii kõrge, et suurt midagi teha ei suutnud. Hurt oli alguses suhteliselt ebakindel, kuid mängu lõpu poole kosus. Klavan mängis hästi, ta tahtis ja üritas, kuid noh penalit oli penalti. Kuigi süü oli Postil, kes mehe eest ära lasi. Kauri mängis samuti hästi. Sidolt ootasin ise kah natukene rohkem, kuid no ei suutnud ta midagi erilist seal korda saata. Reelo ei teinud vist kah ühtegi tõrjet, oleks võinud Lepmetsa koondisesse kutsuda või midagi sellist.

Eesliiniist rääkides, siis Ahjupera mängis enam-vähem. Ats rsk, kurat oleks võinud ilusasti ära lüüa, tahtis vist koos väravavahiga palli kohati väravasse saata.

Kuid mäng oli täitsa enam-vähem. Ehk suudavad võõrsil midagi ilusat korda saata, kuigi eks ta raske ole.

Kust kohast Vassiljev hea oli:D pallikaotused 1 poolajal ja üldse 1poolaeg mini lühikeste söötudega nu fack:viha: 2 poolaeg juba norm pallid leidsid tee värava ette kuid ja kahjuks ei realiseeritud ja PURJE TÄITSA PUUJALG 5m vaja täiega...

etsajo
11.05.06, 15:12
Kuidas Kams mängis? Endal jäi kahjuks mäng nägemata:(

Zavjalov
11.05.06, 15:19
Algselt postitas etsajo

Kuidas Kams mängis? Endal jäi kahjuks mäng nägemata:(

Suht normaalselt, lõpus väsis ära ja algul oli natuke ebakindel, kuid üldiselt ei kurdaks.

elx
11.05.06, 16:17
Algselt postitas rauno
paremat kohta oleks raske otsida...vastasfännid vähemalt näevad midagi..me oleme ju ilma harjunud:D
seda tikutopsi mu käes näed? näed? ei näe - vastastribüünil olijad näevad ka täpselt sama palju sellel tablool olevat:P

aga jha, juhtusin tõesti ka ise selle ime tunnistajaks olema, et mingi tabloo üles pandi.. eks tast kasu ainult siis ole, kui mingi suurem saun on, siis teab, kas on 7 või 8 väravat löödud aga noh, siis on tglt juba kergelt savi.

erxx
11.05.06, 17:59
Algselt postitas Tembu

Wierd

Kahjuks oli \"tabloo\" nii väike, et Tembu tegi seda maha lugedes olulise vea - tabloo keskel ei olnud mingi 85:34 vaid tabloo näitas hoopis kellaaega!!!!! Tõsiselt häbi oli seda trollijullat vaadata, kunagi oli nõukogude ajal isegi teenindusmaja katusel normaalsem.

Muide, äkki mõni spetsialist seletaks ära, miks eile liivakastis mängiti. Mulle öeldi küll, et kevadeti tulebki liiva valada aga milleks see kasulik on , seda ma ei kuulnud.

Tembu
11.05.06, 18:38
Õige jah, sealoli tõesti kellaaeg. Minu teada on tabloodel jooksvat mänguaega keelatud näidata.
Aa, tegin tabloost pilti ka, aga kuna ta oli nii pisike, siis minu elefon seda fookusesse ei saanud.

ttBoll
11.05.06, 18:50
Oleks aeg vahetada peatreenerit

vincent
11.05.06, 19:20
Algselt postitas Tembu

Minu teada on tabloodel jooksvat mänguaega keelatud näidata.

khm...

http://www.redandwhitekop.com/gallery/albums/userpics/18041/normal_Scoreboard.jpg

etsajo
11.05.06, 21:14
Algselt postitas vincent

Algselt postitas Tembu

khm...

http://www.redandwhitekop.com/gallery/albums/userpics/18041/normal_Scoreboard.jpg

Selle pildi peal aega täitsa seisab:D

17
11.05.06, 21:48
Algselt postitas Tembu

Soomes Finnair Arenal näidati küll jooksvat mänguaega.

ugla
11.05.06, 22:05
Nojah mõned pildid ka üleval. (http://www.local.ee/ugla/)

Markko
12.05.06, 12:58
Kohtuniku lisatud minuteid ei näidata tablool. Muul ajal jookseb ta ikka

päkapikk
16.05.06, 21:46
Eesti U-21 koondis kordusmänguks Walesiga
16.05.2006

Eesti kuni 21-aastaste jalgpallikoondis kohtub kolmapäeval, 24. mail kell 19:30 (Eesti aja järgi) 2006/2007. aasta U-21 EM-valiksarja play-off ringi kordusmängus võõrsil Walesiga.

10. mail Tallinnas A. Le Coq Arenal peetud avakohtumine lõppes Walesi 2:0 võiduga. Kahe mängu kokkuvõttes pääseb parem meeskond alagrupifaasi, kus Eesti või Walesi vastasteks on 13. ehk M-gruppi loositud Türgi ja Iisrael. Ühtekokku on 14 valikgruppi, kus esikohale tulnud koondised pääsevad edasi play-off ringi. Play-offi paaride võitjad kvalifitseeruvad koos korraldajamaa Hollandiga U-21 EM-finaalturniirile.

Eesti U-21 koondise peatreener Marko Lelov kutsus korduskohtumiseks koondisse 18 mängijat. Võrreldes avamänguga on koosseisu lisandunud kaitsjad Enar Jääger ja Dmitri Kruglov ning ründajad Vladislav Gussev ja Oliver Konsa.

Väravavahid
Taavi JÄRVESOO (JK Tulevik Viljandi)
Sander REELO (FC Warrior Valga)

Kaitsjad
Alo BÄRENGRUB (FC Flora Tallinn)
Martin HURT (FC Flora Tallinn)
Enar JÄÄGER (Torpedo Moskva)
Dmitri KRUGLOV (Lokomotiv Moskva)
Sander POST (FC Flora Tallinn)

Poolkaitsjad
Gert KAMS (FC Flora Tallinn)
Ragnar KLAVAN (Heracles Almelo)
Ott REINUMÄE (FC Flora Tallinn)
Konstantin VASSILJEV (FC Levadia Tallinn)
Martin VUNK (FC Flora Tallinn)

Ründajad
Jarmo AHJUPERA (FC Flora Tallinn)
Vladislav GUSSEV (FC TVMK Tallinn)
Oliver KONSA (JK Tammeka Tartu)
Kristian MARMOR (FC Levadia Tallinn)
Ats PURJE (FC Levadia Tallinn)
Andrei SIDORENKOV (FC Flora Tallinn)

Varus
Jürgen KURESOO (FC Flora Tallinn)
Sander PURI (FC Levadia Tallinn)
Kauri SIIM (FC Flora Tallinn)
Andrei ŠADRIN (FC Levadia Tallinn)
Heikki TALIMAA (JK Tulevik Viljandi)

Enari ja Dmitri liitumise üle on mul eriti hea meel.

:õnnelik: :õnnelik:

päkapikk
16.05.06, 23:05
ahjaaaaaa.

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=48DD480477375456

ChelseaFC
16.05.06, 23:45
minu kooseis oleks selline:

Reelo

Jääger----Post----Bärengrub--------Kruglov

Kams------Vassiljev------Klavan------Sido(renkov)

Gussev----Purje

See kooseis oleks minu arust küll võimeline neile ueilslastele 2:0 või 3:0 ära panema.

Muideks küsimus: Kas loeb ka nn away goal rule????

Amadeus
17.05.06, 12:02
Ma pakuks pigem Jäägerit ikkagi keskkaitsesse ja näiteks Hurta paremkaitsjaks. Ja Klavanit ikkagi servas poolikus, ta on ise ka ütelnud, et ei tunne ennast keskel mugavalt, pealegi on olemas ju samuti A-koondise vaateväljas olev Vunk.

--------------------Reelo----------------------
--Hurt-----Jääger------Post-------Kruglov---
--Kams---Vassiljev----Vunk------Klavan----
----------Gussev--------Purje----------------

Niimoodi nad saavad pidevalt Kruglov/Klavan paariga vasakult servalt läbi suruda ja Gussev tonksab kõik tsenderdused väravaks. Samas kui Levadias hästi töötav Vassiljev/Purje paar tegutseb kiirete ja läbisöötudega. Vunk mängib mängulõhkujat vahelduseks ja tulebki 4:0 võit võõrsilt :) Kahju ainult, et Aksalu vigastatud on. Sellepärast võib mäng ka täiesti vastupidi lõppeda. Ei ole mul erilist usku Reelosse.

Sats1
17.05.06, 12:38
Lõpuks, peatreenerile tuliti meelde et noored mängivad mitte ainilt FCF-i ning Tallinna klubides, vaid Tartu klubide ridades ka.

Miks poolkaitsja Oleg Maksimov ei kutsunud koondisse ? Ta on Eesti Vabarigi kodanik.

ROOTSI KUNN
22.05.06, 15:33
Algselt postitas Sats1

Lõpuks, peatreenerile tuliti meelde et noored mängivad mitte ainilt FCF-i ning Tallinna klubides, vaid Tartu klubide ridades ka.

Miks poolkaitsja Oleg Maksimov ei kutsunud koondisse ? Ta on Eesti Vabarigi kodanik.

Maksimov? Kus ta praegu üldse mängib? Ei mäleta teda nagu Levadia rivistusest !
Kas mitte Ajaxisse ei laenatud?

Sats1
22.05.06, 16:05
ROOTSI KUNN,

Oleg Maksimov (teine rida, viimane paremal)

http://www.kauhajoenkunnallislehti.fi/artikkeli.asp?uutinen=3451

Amadeus
22.05.06, 16:13

Algselt postitas Sats1

Maksimov? Kus ta praegu üldse mängib? Ei mäleta teda nagu Levadia rivistusest !
Kas mitte Ajaxisse ei laenatud?

Maksimov peaks olema kuskil karup...s sõnaotseses mõttes :) Et siis mingis Soome x-liigas Karhujoen Karhus.

Martin
22.05.06, 16:14
Soome kolmas liiga? Mis see on neljas kokkuvõttes vää? No, siis pole väga üllatav, et koondises pole....

Amadeus
22.05.06, 16:17
Algselt postitas Martin

Soome kolmas liiga? Mis see on neljas kokkuvõttes vää? No, siis pole väga üllatav, et koondises pole....

Noh kui nüüd tõele au anda siis soome 4 division (Kolmonen) on umbes meie kolmanda liiga tasemel ;)

Sats1
22.05.06, 17:16
Algselt postitas Martin

Pole tähtis mis liigas ta mängis-meie noorte koondiste koostamisel kasutatakse muid kriteeriume (mitte sportlikuid)

oku
22.05.06, 17:21
Kuidas pole tähtis? Selle loogika järgi peaks sa ju õite pahane olema, et eesti kolmandast liigast poisse koondisse ei võeta. Koondises peaks olema ikka poisid, kes pidevalt korralikke mänge saavad - soome neljas liiga ei ole koondisekandidaadi jaoks normaalne tase.

Sats1
22.05.06, 19:47
OKU,

Sa tead mängijat, ke kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas ?

vincent
22.05.06, 19:54
Algselt postitas Sats1

OKU,

Sa tead mängijat, ke kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas ?

Püha jumal, jälle sa jahud mingitest kümne aasta vanustest asjadest. Saa üle ükskord!

edit: topeldan - need vihjed hakkavad tõsiselt pinda käima. Ole hea ja seleta lollidele, MIKS peaks Maksimov või kes iganes Soome x-liigas mängiv mees olema koondises. Konkreetseid argumente palun, mitte mingit vahtu.

Sats1
23.05.06, 09:37
VINCENT,

Kus ma kirjutasin et Maksimov peaks olema koondises? Ta on \"lahkulöönud liige\" meie jalgpalliks. Aga 1.5 aastat tagasi koos J.Kuresoo-ga Oleg oli meie U19 parimaks mängijaks... Kahju, et kaotame mängijaid kellel on ANNE (tehnika, selge pea)...

oku
23.05.06, 12:15
Algselt postitas Sats1

OKU,

Tean. Ja väidan, et tänaseks päevaks on meeskondade koostamine siiski tunduvalt rohkem sportlikel printsiipidel põhinev.

Sats1
23.05.06, 13:42
Algselt postitas oku

Algselt postitas Sats1

OKU,

Tean. Ja väidan, et tänaseks päevaks on meeskondade koostamine siiski tunduvalt rohkem sportlikel printsiipidel põhinev.

Noorte koondised ka ? : )

Kebab
23.05.06, 14:43
Algselt postitas Sats1

OKU,

Mina tean: Theo Walcott

Zavjalov
23.05.06, 23:23
Algselt postitas Sats1

Algselt postitas oku

Algselt postitas Sats1

OKU,

Noorte koondised ka ? : )

Minuarust küll, või on sul välja tuua mõni konkreetne näide, kus on võetud mängija noortekoondisesse mõnel muul prinsiibil?

oku
24.05.06, 13:39
Stas, üldiselt võetaks sind palju tõsisemalt, kui sa lihtlabase stiili \"kõik on jälle Florast\" asemel käiksid välja kedagi, kes on põhjendamatult välja jäetud. Siis tekiks ka diskussioon. Antud juhul ei ole sinuga mõtet arutleda, kuna sul puudub platvorm. Nii et käi oma kandidaadid välja, muidu ei kavatse keegi sinu ühelauselistele agiteerivatele lausejuppidele tõsisemalt vastata.

Leidsin sinu mõne aja tagusest postitusest juba vastuse - \"Ma ei pane oma nimekiri sest mul (loodan, et sul ka) pole tahet SIIN poliitikat puudutada.\"

Uskumatu, kõik su postitused U21 aadressil on sisult poliitilised, aga samas ei taha sa poliitikat puudutada? Ja pole vaja ajada iba teemal, et soccernetis on kõik Flora pooldajad jms. Minule sümpatiseerib TVMK ja Flora vastu pole sooja ega külma. Pigem meeldib Levadia rohkem.

Ehk siis vähem mula ja rohkem konkreetsust! Proovisin sinuga mõned lehed tagasi samasisulist teemat alustada, loetlesin isegi mõned nimed - kuid sinu eesmärk on selgelt poliitilise vahu tekitamine, mitte mõistlik arutelu. Kui sa mulle vastata kavatsed, siis palun konkreetsust e. mis selles U21s siis nii mööda on ja kes mängijatest puudu on? Kui sa ennast sellel teemal väljendada ei suuda, siis oled sa vales teemas.

vincent
24.05.06, 16:00
On kellelgi infot, kas tänast mängu näiteks kuskilt kuulda (nägemisest ei unistagi) ka saab? Või mis, oleks mõni livescore kuskil kasvõi...

Sats1
24.05.06, 16:16
OKU,

Näiteks, JAAK NAABER (Tammeka-st), esimeseks mänguks Walesi vastu-O.Konsa (Tammeka-st).

Kahjuks, mitte keegi noorte koondiste treeneritest nägid oma silmadega mis vormis on T.Kink ning O.Maksimov. Mitte keegi kutsunud neid koondise treeningutele... Kui nad on halvas vormis siis o\'key-minge koju, kui hea vormis-welcome to U21.

Bobik
24.05.06, 16:26
Algselt postitas Sats1

OKU,

Näiteks, JAAK NAABER (Tammeka-st), esimeseks mänguks Walesi vastu-O.Konsa (Tammeka-st).

Kahjuks, mitte keegi noorte koondiste treeneritest nägid oma silmadega mis vormis on T.Kink ning O.Maksimov. Mitte keegi kutsunud neid koondise treeningutele... Kui nad on halvas vormis siis o\'key-minge koju, kui hea vormis-welcome to U21.

Millises arenenud jalgpalliriigis saab koondisesse mees, kes pole ametlikku liigamängu pidanud s.h. reservid vähemalt pool aastat?

Sats1
24.05.06, 17:03
BOBIK,

Mart Poom reservis või haiglas juba mõned aastat aga ta on PÕHIKOOSEISUS...

Klavani võeti koondisse pingilt või alles haiglast ning ajal mil ta leias klubi...

vrz
24.05.06, 17:14
Algselt postitas Sats1

OKU,

Ära päris niisama ka lahmi. Lelov nägi, mis vormis Kink on, kui U21 treeningmängu Levadiaga pidas.

Amadeus
24.05.06, 17:19
Algselt postitas Sats1

OKU,

Naaber taastub alles operatsioonist. Ei ole ta ju sel hooajal mängida saanudki Tammeka eest.

Sats1
24.05.06, 18:08
AMADEUS,

Naaber on praegu vigastanud. Aga Siim Roops osales viimastes Tammeka mängudes.

VRZ,

Kas sa nägid Kinki U21 vs. Levadiaga treeningmängus ? Ta oli halvem kui U21 ründajad ning äärpoolkaitsjad ?

vincent
24.05.06, 19:09
Ise ei näinud Kinki selles Levadia mängus, aga kommentaaride põhjal ta millegi poolest teistest üle küll ei olnud.
Ja hakata Kinki võrdlema Poomiga... no Allah avita. Üks on mänginud mingi kaks ja pool mängu koondise eest, teine on aastaid tipptasemel (Euroopa absoluutses tippliigas) mänginud mees, kelle tase mingist (ja päris kõrgest) punktist ikka naljalt allapoole ei lange. Form is permanent, class is temporary, ma ei oska eesti keeles seda paremini öelda. Lisaks reservil ja reservil on ka vahe vist ikka või kuidas? Lihtne loogika ütleb, et kui see Kink ikka nii hirmkõva mees oleks, siis oleks Spartakis platsile ka saanud. Ma mäletan eelmise aasta duublimängude ülevaadetes üsna tihti esinenud lauseid \"Kink jättis kasutamata 100% võimaluse\", \"Kink ei lahendanud 1-1 olukorda\" jne. Let\'s face it, Kink ei ole mitte millegagi ennast tõestanud veel, mis peaks andma alust teda koondisse kutsuda. Ja selle jutu mõte ei ole Takit maha teha, lihtsalt ei maksaks teda ei tea mis mehena kujutada, kellel kõik treenerid sabas peaks jooksma.

Ja mida sa selle Klavani jutuga mõtled, mina tõesti aru ei saa. Raku oli jah vigane, niipea kui terveks sai, pandi Hollandis jälle põhikoosseisus platsile ja seejärel võeti ka koondisesse. Ütled äkki mõne teise 20-aastase eestlase, kes tast üle on hetkel?

Zavjalov
24.05.06, 20:19
Algselt postitas Sats1

OKU,

Kas Kingi enda ego üldse lubab tal U-21-es mängida? Olen kuulnud, et teda on sinna kutsutud, kuid ta on ise ära öelnud..

ROOTSI KUNN
24.05.06, 20:26
Jätke ükskord Kink rahule. Ta tahab koondises mängida . Ilmselt juba peatselt saame näha tema mängu siin samas Eestis ja siis saavad kõik oma silmaga näha tema taset ja veenduda ,kas ta väärib koondise kohta või mitte. Mina nägin U-21 koondise ja Levadia treeningmängu ja seal oli Taki heas vormis ,kuid veel kaugel väga heast vormist. Siiski üks parimaid platsil.

Zavjalov
24.05.06, 20:31

Jätke ükskord Kink rahule. Ta tahab koondises mängida . Ilmselt juba peatselt saame näha tema mängu siin samas Eestis ja siis saavad kõik oma silmaga näha tema taset ja veenduda ,kas ta väärib koondise kohta või mitte. Mina nägin U-21 koondise ja Levadia treeningmängu ja seal oli Taki heas vormis ,kuid veel kaugel väga heast vormist. Siiski üks parimaid platsil.

Ühes asjas olen ma kindel, et tal on igatahes rohkem kogemusi, kui teistel U-21 koondise poistel.

Bobik
24.05.06, 20:35

Kas sa ikka mõistad, et mees võib olla kui hea tahes, aga kui puudub mängukogemus ja vorm nagu sa ise ütled, ei saa teda platsile lasta. Kuidas sa seletad näiteks mõnele noorele Flora kutile, kes praegu koondises, et kle sa jääd nüüd välja, kuna Kink hakkas jälle trennis käima???

Ma arvan, et enamikel eesti koondise fännidel on hea meel näha mänguvormis Kinki suuri tegusid tegemas. Seniks aga tõestagu oma oskuseid tõsisemates mängudes kui treeningkohtumine.

Sen
24.05.06, 20:42
Flora lehelt saab siis mängu jälgida.
3 minut Craig Davies 1:0 :(
Asi kisub nutuseks, edasipääsuks 3 väravat vaja.

Zavjalov
24.05.06, 20:45
Algselt postitas Sen

Flora lehelt saab siis mängu jälgida.
3 minut Craig Davies 1:0 :(
Asi kisub nutuseks, edasipääsuks 3 väravat vaja.

Ma kardan, et U-21 ei tule sellest seisust välja:(

ROOTSI KUNN
24.05.06, 20:57
Algselt postitas Bobik

Kas sa ikka mõistad, et mees võib olla kui hea tahes, aga kui puudub mängukogemus ja vorm nagu sa ise ütled, ei saa teda platsile lasta. Kuidas sa seletad näiteks mõnele noorele Flora kutile, kes praegu koondises, et kle sa jääd nüüd välja, kuna Kink hakkas jälle trennis käima???

Ma arvan, et enamikel eesti koondise fännidel on hea meel näha mänguvormis Kinki suuri tegusid tegemas. Seniks aga tõestagu oma oskuseid tõsisemates mängudes kui treeningkohtumine.

Ma ei nõuagi teda kohe koondisesse. Kiui sa oled mu eelmisi postitusi sel teemal lugenud siis näed ,mida ma mõtlen. Tahan lihtsalt öelda ,et pingipoisiks oleks ta igatahes mahtunud ja noorele mängiale on stiimuliks seegi.:lahe:

Zavjalov
24.05.06, 21:01

Algselt postitas Bobik

Ma ei nõuagi teda kohe koondisesse. Kiui sa oled mu eelmisi postitusi sel teemal lugenud siis näed ,mida ma mõtlen. Tahan lihtsalt öelda ,et pingipoisiks oleks ta igatahes mahtunud ja noorele mängiale on stiimuliks seegi.:lahe:

Ma arvan, et ta oleks solvunud kui ta oleks pingile jäetud.

ROOTSI KUNN
24.05.06, 21:03
nNoh siis nii :( :( saame lutti huillemini ,kui kodus. Sama mees ,kes siin lammutas ,lammutab ka kodus.
Ei päästa meid Dima,Enar ega keegi. Rõvedalt kahju ja häbiväärne.
Avage ükskord silmad -jalghpallijuhid!!!

ROOTSI KUNN
24.05.06, 21:24
Jumal hoidku 4-0 Walesi käest ,kogusummas juba 6-0
Kas ei ei oleks viimane aeg hakata mõtlema Eesti jalgpalli tuleviku peale.Kohutav lihtsalt!!!:viha:
Me tammume paigal ja lämbume oma sisetülidesse ,kradi ajukääbikud .

Kaspy
24.05.06, 21:26
Nojah jalgpallijuhtide sõnul on head noored peale tulemas .

Zavjalov
24.05.06, 21:31

Kas ei ei oleks viimane aeg hakata mõtlema Eesti jalgpalli tuleviku peale.Kohutav lihtsalt!!!:viha:

Täna oleks mul häbi tunnistada, et ma olen Eestlane, kui ma Walesis oleks:doh:

päkapikk
24.05.06, 21:31
Algselt postitas Zavjalov

Täna oleks mul häbi tunnistada, et ma olen Eestlane, kui ma Walesis oleks:doh: Minul küll pole kunagi häbi tunnistada et ma Eestlane olen.

marabella666
24.05.06, 21:32
täielik mystika... arvan, et seal pidi olema tugev ebaõnn, vb ka kohtuniku eksimused. eestil on ju kõik lylid U-21 tasemel arvestatavad, reelo väravas on vast nõrgim

aga ootame enne lõppseisu ära, edasipääsu loomlikult ei tule, aga äkki lööme paar tykki tagasi vähemalt

etsajo
24.05.06, 21:40
0:4 poolajaks..tõesti veidi palju..aga olgem realistid, edasipääs oleks nii või teisiti ime olnud....see rong on selleks korraks läinud:doh:

ROOTSI KUNN
24.05.06, 21:40
Algselt postitas vanRooney

täielik mystika... arvan, et seal pidi olema tugev ebaõnn, vb ka kohtuniku eksimused. eestil on ju kõik lylid U-21 tasemel arvestatavad, reelo väravas on vast nõrgim

aga ootame enne lõppseisu ära, edasipääsu loomlikult ei tule, aga äkki lööme paar tykki tagasi vähemalt

Millest sa räägid!!! Mis kuradi ebaõnn? Kas see sama ebaõnn mis jälitab meie noortekoondisi juba 15 aasta ja varsti hakkab kummitama ka meie A-koondist .
See ebaõnn peitud selles ,et noortekoondiste tulemused ei huvita kedagi peale fännide. Tagajärjeks on katastroof ja häbiväärsed kaotused isegi parima koosseisuga.
Vaadake natuke ümberringi ,kuidas mängivad naabrid ja tehkem omad järeldused.:(

etsajo
24.05.06, 21:42

eks ta õige ole....vähem juttu, rohkem trenni!!!:viha:

Corinthian
24.05.06, 22:02

Millest sa räägid!!! Mis kuradi ebaõnn? Kas see sama ebaõnn mis jälitab meie noortekoondisi juba 15 aasta ja varsti hakkab kummitama ka meie A-koondist .
See ebaõnn peitud selles ,et noortekoondiste tulemused ei huvita kedagi peale fännide. Tagajärjeks on katastroof ja häbiväärsed kaotused isegi parima koosseisuga.

Suur Juht on kord juba öelnud, et noorte tulemused ei ole tähtsad ja noored ei peagi võitma. Ja nii jääb.
Mis siin arusaamatut on ?
Kes veel aru ei saanud ??? :viha:
Lambad :viha: :viha: :viha:

17
24.05.06, 22:02
Tuleb tuleb! Kõigest 5 veel:mupet:

marabella666
24.05.06, 22:03

olen täiesti teadlik meie noorte koondiste mannetust tasemest. samas keegi ei tea seda, mis just see mäng toimus. ma ei tahagi vabandada tänast mängu, see oleks ka siis katastroof kui yhe väravaga võidetakse. parima koosseisu kohta ongi kaotusenumbrid liiga metsikud, selle pärast kahtustangi selle mängu juures ebaõnnekuradit.

marabella666
24.05.06, 22:07
ah, 1:5 juba!!!
võtan kõik oma head sõnad tagasi ja näen vaimusilmas reelot igas väravas süüdi

purjutaja
24.05.06, 22:16
Kui lelovil vähegi mõistust peas on, siis peaks ta pärast tänast mängu kohe tagasi astuma koondise treeneri kohalt :viha: Ta peaks ise aru saama, et ta ei saa oma tööga hakkama. Tagasiastumine vähemalt päästaks ta mõnitustest , mis nüüd hakkavad tema pihta lendama

elx
24.05.06, 22:20

Kui lelovil vähegi mõistust peas on, siis peaks ta pärast tänast mängu kohe tagasi astuma koondise treeneri kohalt :viha: Ta peaks ise aru saama, et ta ei saa oma tööga hakkama. Tagasiastumine vähemalt päästaks ta mõnitustest , mis nüüd hakkavad tema pihta lendamapeale teist mängu, see oleks karm :D

Zavjalov
24.05.06, 22:28

Kui lelovil vähegi mõistust peas on, siis peaks ta pärast tänast mängu kohe tagasi astuma koondise treeneri kohalt :viha: Ta peaks ise aru saama, et ta ei saa oma tööga hakkama. Tagasiastumine vähemalt päästaks ta mõnitustest , mis nüüd hakkavad tema pihta lendama

Lelovil ei lähe treenerina see hooaeg üldse eriti hästi millegipärast, ka Tulevik ei ole suutnud vastavalt ootustele mängida:doh:

päkapikk
24.05.06, 22:38
Njaaaa....siin lillekülas mängu vaadates tundus mängupildi järgi,et Eestil on isegi võimalus hea mängu korral kahe mängu kokkuvõttes võita see asi ära.
Aga läks nagu läks.....sitasti läks.:(
Aga mis nüüd siis u-21 koondisega saama hakkab??
peavadki hakkama omale ise mänge otsima või kuidas see asi oligi?:oih:

lullu9
24.05.06, 22:41
Lelov saab 1000 krooni palka mille yle te imestate

Zavjalov
24.05.06, 22:44
Algselt postitas lullu9

Lelov saab 1000 krooni palka mille yle te imestate

U-21 ja Tulevik mängiksid paremini, kui ta rohkem palka saaks?:oih:

17
24.05.06, 22:57
Nagu mina aru sain, teeb Lelov U-21 peatreeneritööd hoopistükkis tasuta.