PDA

View Full Version : Tammeka mänge vaatama!

Matrix
19.10.02, 00:20
Homme kõik Tamme staadionile mängu vaatama Tammeka vs. Valga!!!!!!!!!!!!!!!!

Troonik
19.10.02, 01:35
Aga mida seal vaadata!!??

Matrix
19.10.02, 02:07
:viha: Sulle vist ei meeldi jalgpall?!!!
Sa ei pea ju seda vaatama tulema aga fakt on see et homme tulem kõva heitlus :D !!!!!!!!!!!!!!!!!

Rasmus
19.10.02, 02:42
Troonik andis on postitusega vist teada et tase on liiga madal, pole mida vaadata.
Arvatavasti.

Matrix
19.10.02, 04:12
Kell 14.00 peaks mäng hakkama!!!!!!!!!!!!

Devil
19.10.02, 14:42
To Matrix: ... siuke teema nagu JK Tammeka on täitsa olemas et polnd mõtet seda mõttetut teemat teha teinekord vaata ringi enne kui miskise uue teema teed ... Päikest

Matrix
19.10.02, 14:46
:D noooo mida rohekm seda uhkem!!!!

Matrix
19.10.02, 19:26
:( Valga võitis 3:2(1:1) Tammekat!!!!!!!

greenday
20.10.02, 03:03
Masendav, Tammeka 15 minti enne lõppu juhtis 2:1!!! Kurat küll, oleks võind ikka natsa rohkem pingutada. 15 minta oleks nad jaksand küll mängu tappa usun. Nii kahju

PS. Kõige mõttetumad on minu arvates sellised postitused et \"Seda postitust polnd nüüd küll mõtet teha, see juba olemas.\" Igal liikmel on vabadus postitusi teha ja moderaatoritel on vabadus neid kustutada...

Artur
20.10.02, 03:34
Originally posted by Troonik

Aga mida seal vaadata!!??

vaata, kulla troonik, just sinusugusele omase suhtumise pärast eestis nn. jalgpallistaadionid tühjana seisavad - rahval ei ole asja vastu huvi.. ja pärast vingutakse, et staadionid on tühjad ja et keegi ei käi mänge vaatamas.. õõnestad sa ju sellise suhtumine eesti jalgpalli ja selle fännikultuuri.. ühesõnaga mõtle, mida sa ennam räägid..:)

muud midagi, kõike parimat :)

greenday
20.10.02, 04:04
Originally posted by Troonik

Aga mida seal vaadata!!??Kusjuures just täna ma mõtlesin mängu vaadates selle tüüpilise joba peale, et pole eestis midagi vaadata. See on minu arvates täilik pullisitt ja Arno on ka seda väitnud. Tänane mäng oli minu arvates üks ilusamaid, mida Eestis näind olen. Asi toimus kunstmurul nii et ei olnd mingeid mättaid näkku panemas nagu tavaliselt ja oi kus mäng lendas. Sõuksed tüübid võiksid kenasti koti pähe tõmmata, kes peeretavad kodus ja soiuvad, et Eestis pole jalgpalli mida vaadata. Mine mängi ise paremini või koli Itaaliasse...

Matrix
20.10.02, 04:09
;)mäng oli tõesti ilus ja nauditav aga see rikkub tõesti tuju kui on Eestis inimesi kes ei armasta jalgpalli vaadata!
Mis siis muidu ültse seda jalgpalli mängida on JALGPALL=nauding!!!!!

Artur
20.10.02, 04:29
Kusjuures just täna ma mõtlesin mängu vaadates selle tüüpilise joba peale, et pole eestis midagi vaadata. See on minu arvates täilik pullisitt ja Arno on ka seda väitnud. Tänane mäng oli minu arvates üks ilusamaid, mida Eestis näind olen. Asi toimus kunstmurul nii et ei olnd mingeid mättaid näkku panemas nagu tavaliselt ja oi kus mäng lendas. Sõuksed tüübid võiksid kenasti koti pähe tõmmata, kes peeretavad kodus ja soiuvad, et Eestis pole jalgpalli mida vaadata. Mine mängi ise paremini või koli Itaaliasse...

njah, nõustun, olles ise sagedane külaline eesti esiliiga mängudel, võin samuti väita, et see on huvitav ning kohati pakutakse vägagi ilusat ja lahtist jalgpalli, ja eriti närvidele käib see, kui osad tegelased, kel asjast tegelikult erilist aimu pole, lahmivad peaaegu täiesti suvaliselt, et mida me siin eesti jalgpallis ikka vaatame.. julgen täiesti ausalt tunnistada, et minul pole ühelgi esiliiga mängul igav hakanud ning sageli on olnud need paeluvamadki kui meistrite liiga või rahvuskoondiste omavahelised mõõduvõtmised.. :)

ROOTSI KUNN
20.10.02, 16:10
Hoidsin Tammekale pöialt , kahjuks läks veits viltu. Mäng võis tulemuse järgi väga hea olla. Nüüd on tähtis ,et esiliigasse jäädaks ja selleks on rahvast ja fänne appi vaja.
:)

jjriado
20.10.02, 16:13
Kõlab küll vähese pessimistlikult, aga millal Tammekal üleminukumängud toimuvad (kui toimuvad muidugi)?

greenday
20.10.02, 21:54
Originally posted by jjriado

Kõlab küll vähese pessimistlikult, aga millal Tammekal üleminukumängud toimuvad (kui toimuvad muidugi)?Laup?ev, 16. november

13.00 üleminekumäng: esiliiga 2. - meistriliiga 7.
13.00 üleminekumäng: teise liiga lõuna/lääne 2. vs põhja/ida 2. võitja - esiliiga 6.

Kolmapäev, 20. november

Maavõistlus

Pühapäev, 24. november

13.00 üleminekumäng: meistriliiga 7. - esiliiga 2.
13.00 üleminekumäng: esiliiga 6. - teise liiga lõuna/lääne 2. vs põhja/ida 2. võitja

Esmaspäev, 25. november

16.00 Jalgpallihooaja lõpetamine A. Le Coq Arena konverentsikeskuses

19.30 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal: FC Flora - Eesti karikavõitja 2001/2002 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2001/2002, osaleb Superkarikafinaalis karikafinalist)

Rasmus
27.10.02, 01:08
Homme (2002-10-27), kõik tartlased Merkuur vs. Tammeka Sepa tn. Staadionile vaatama. :)

Matrix
27.10.02, 01:43
:) Loomulikul kõik Sepa staadionile...eitlus tuleb kõva, sest Tammeka vajab punkte ja arvatavasti võidab ka:kaval: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PraS
27.10.02, 03:57
ex need mõlemad tartu mansad vajavad neid punkte juuuu

Matrix
27.10.02, 19:53
:DTammeka võitis suurepärase mänguga merkuuri 1:0(0:0)!!!!!

jazzjansa
27.10.02, 20:48
Kommenteeriks väheke.

Rasmus
28.10.02, 22:47
Originally posted by jazzjansa

Kommenteeriks väheke.

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga debütandi Tammeka 1:0 paremus peakonkurent Merkuuri üle jätab kahe Tartu meeskonna lõplikud kohad ehk üleminekumängudest pääseja viimase vooru otsustada.

Nädal varem näitas end paremast küljest Merkuur, kes tänu mängualguse penaltile võitis vöörsil 1:0 autsaider Sillamäe Kalevit. Seevastu Tammekat tabas kohtumises liider FC Valgaga taaskord tänavuse hooaja „firmahaigus“- vähene võiduusk lõpuveerandil. Valgalaste kaks vastuseta väravat muutsid tartlaste eduseisu kuue minutiga 2:3 kaotuseks.

Pühapäevase omavahelise mõõduvõtu esimest poolaega iseloomustasid Merkuuri pidev surve ja Tammeka harvad, aga ohtlikud vasturünnakud. Kui avaveerandi lõpus jäi Merkuuri väravavaht Eduard Skunovi läkitatud pallile ette õnnega pooleks, siis Kristjan Tiiriku 30. minuti kauglöögi törjus Ivo Karev meisterliku robinsonaadiga.

Teisel poolajal stsenaarium kordus ja Tammekal avanes tänu poolkaitsja Simmo Jakovitsi täpsetele tsenderdustele taas kaks kindlat värvavõimalust. Esmalt suunas poolkaitsja Tarmo Linnumäe 55. minutil palli peaga paarilt meetrilt Karevile täpselt sülle. Jakovitsi 64. minutil sooritatud nurgalöögi ja Tammeka resultatiivseima Kristjan Tiiriku pealöögi vastu Merkuuri puurivahil aga enam rohtu ei leidunud.

Nagu öeldud, pannakse esiliiga pöhiturniiril kõik lõplikult paika laupäeval 2. novembril peetavas viimases voorus. Tammeka vöörustab endale teise koha kindlustanud FC Kuressaaret, Merkuur kohtub välismängus tabeli eelviimase FC Elvaga.

Allikas: http://www.jktammeka.ee/uudised.php?id=43&PHPSESSID=36de778d64e26b7d38fb3f 869b01dac0

Matrix
02.11.02, 15:12
JÄLLEGI ,KÕIK TULGE TÄNA KELL 14.00 TAMME STAADIONILE KUS TOIMUB JK.TAMMEKA JA FC KURESSAARE MÄNG,MIS ON SUHTELISELT PÕNEV MÄNG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matrix
02.11.02, 19:01
:doh: Tammeka küll võitis Kuressaaret ilusa mänguga 3:2 aga kurb on selle asja juures see et Merkuur võitis kodus Elvat....seega peab Tammeka hakama mõtlema ülemineku mängudele:( :( :( !!!!!

Matrix
02.11.02, 19:03
;)Tammeka ja Kuressaare mängu kommentaar tulekul........!

Rasmus
02.11.02, 20:32
Originally posted by Matrix

:doh: Tammeka küll võitis Kuressaaret ilusa mänguga 3:2 aga kurb on selle asja juures see et Merkuur võitis kodus Elvat....seega peab Tammeka hakama mõtlema ülemineku mängudele:( :( :( !!!!!

Merkuur mängis võõrsil. :)

smith
03.11.02, 01:17
Hea, et Merkuur säilitas koha esiliigas!

nwa
03.11.02, 01:24
Tammeka taob nuud arvatavasti FC Hiiu Kaluriga esiliiga koha eest.
Ennustada ei julge midagi.:õnnelik: :sega5: :sega5:

simmo
03.11.02, 02:52
MC Tallinnaga

Matrix
03.11.02, 03:00
ohoooo sellest tuleb siis kõva mäng.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nwa
03.11.02, 13:29
palju jai teine MC ja Kaluri mang.

INCE
03.11.02, 19:51
Ei tule siit midagi.MC-l on juba piletid järgmise aasta I liigasse olemas.:)

greenday
03.11.02, 20:01
Kurradi jama ikka. Kui mõelda, et oleks Merkuur ainult ühe värava vähem löönd viimases mängus, oleks seis Elvaga jääng 2-2 ja Tammeka võiks rahulikult juba puhata. Samuti nagu Eesti meistri otsustas põhimõtteliselt 1 värav (1 olematu värav Levadia poolt).

Jaak
03.11.02, 22:09
Originally posted by INCE

Ja ikkagi, mis tulemus oli teisel MC - Kaluri mängul?

simmo
03.11.02, 22:10
Originally posted by INCE

Ei tea küll kuidas?

To Jaak: teis mängu võitis MC 2-0

ROOTSI KUNN
04.11.02, 14:02
Kus ja millal Tammeka üleminekuid mängib ,tuleme kindlasti vaatama.:)
MC-le pannakse kotid taha nigu nalja.:D

Matrix
04.11.02, 17:49
Originally posted by ROOTSI KUNN

Kus ja millal Tammeka üleminekuid mängib ,tuleme kindlasti vaatama.:)
MC-le pannakse kotid taha nigu nalja.:D :õnnelik: Nooo seee oleks siis alles nali.....

Matrix
04.11.02, 17:58
:) olen kindel et tammeka jääb püsima 1 liigasse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lume
04.11.02, 19:58
MC-Tammeka mängivad 16. ja 24.novembril,algusajad kell 13.00,esimene mäng on Tallinnas või kus iganes MC mängib.
Tartus mängitakse vist ikka Tamme staadionil.

Glazza
05.11.02, 17:36
MC mängis hooajal Kernus, aga noil kuupäevil on vist lumeke maas ja mäng peaks loogika järgi toimuma kunstkattel, näiteks Lillekülas..

simmo
05.11.02, 19:25
Arvatavasti mängitakse Kotka kunstmuruväljakul.

ROOTSI KUNN
06.11.02, 00:42
Originally posted by simmo

Arvatavasti mängitakse Kotka kunstmuruväljakul.

Mina olen kohal ja mu sõbrad samuti , võitle , Tammeka , võitle !!

Matrix
06.11.02, 01:56
:D Tammekal on siis oodata tuge seal Tallinna pool....väga hea...hmmmm...loodan et tartusse ka siis rahvas lendab!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bomb
06.11.02, 10:19
Loodan et te langete 2 liigasse tagasi

greenday
06.11.02, 16:30
Originally posted by bomb

Loodan et te langete 2 liigasse tagasiLoodan, et sa langed kanalisatsiooniauku, millel on kaas pealt ära võetud.

lume
06.11.02, 19:15
Huvitav et Tammeka väravas seisab hr.Kiolein,kes on laenatud just MC Tallinnast selleks hooajaks.Soovitaks Tammekale soojalt kasutada kedagi enda noortest väravavahtidest.

Matrix
07.11.02, 01:04
Originally posted by Dr.Tequila

Huvitav et Tammeka väravas seisab hr.Kiolein,kes on laenatud just MC Tallinnast selleks hooajaks.Soovitaks Tammekale soojalt kasutada kedagi enda noortest väravavahtidest.
Kuule kas sul veel mingeid haigemaid mõtteid pähe ei tule!!!!!!!!!

mad_fm
07.11.02, 19:27
muideks sel laupäeval kell 12.00 Tammekal viimane kontrollmäng, enne MC Tallinnaga kohtumist, TÜ Faunaga.

Spin
09.11.02, 13:31
Tahaks teada kas see mäng toimub kunstmurul? Teine küsimus oleks see, et nagu näha on praegu korralik lumevaip maas. Huvitav siis kus Merkuur ja TVMK kohtuvad?
Kui keegi targem oskaks vastata??

Spin
09.11.02, 13:32
Tahaks teada kas see mäng toimub kunstmurul? Teine küsimus oleks see, et nagu näha on praegu korralik lumevaip maas. Huvitav siis kus Merkuur ja TVMK kohtuvad?

ROOTSI KUNN
10.11.02, 01:20
MC Tallinna vennad on kuradi ülbed ,peaks mainima. Mul võtab si\'\'\'ta keema selline suhtumine. Tammeka kütab neile korraliku ahju!!!!:viha:

Rasmus
10.11.02, 01:25

MC Tallinna vennad on kuradi ülbed ,peaks mainima. Mul võtab si\'\'\'ta keema selline suhtumine. Tammeka kütab neile korraliku ahju!!!!:viha:

Aeg on näidanud jah seda, Fauna mänguedes on neil koguaeg sõnalused ja käsitsi minnakse ka kallale kui mängusokus ei võimalda asja ära lahendada.
Teiste meeskondadega ei ole näinud mängimas, aga eks Tammekaga siis näeb ära.

Revolucion
10.11.02, 01:58
Originally posted by Spin

Mekuur kohtus nagu ikka Sepa tn. staadionil ja sai suurelt, nagu viimasel ajal neil kombeks oli, kolki (1-7).

greenday
10.11.02, 02:05

Kui keegi targem oskaks vastata??Jah, mäng toimub kunstmurul.

Rasmus
16.11.02, 19:50
kl. 14:00 A. Le Coq Arena kunstmuruväljak

M.C. TALLINN - TARTU JK TAMMEKA 3:0 (3:0) LÕPPSEIS
Kohtunik: Kristo Tohver
Väravad: 4. Sova, 8. O. Purje, 20. Kookla
Hoiatused: 13. Truusa, 51. Kookla
M.C. Tallinn: Kääri, Murumaa, Siim, Taan, Lanberg, Kookla, Truusa, Ivanov, Sova, O. Purje, Samuel.
JK Tammeka: Kiolein, Kade, Vaino, Tiideberg, Zvarõtsh, Shkunov, Unt, Linnumäe, Tomson, Jakovits, Tiirik.
Korduskohtumised 24. novembril kell 13:00.

Keegi vaatamas käis? Ehk kommenteeriks.

greenday
16.11.02, 20:44
Nutt tuleb peale. Mis moodi see juhtuda sai? Arvasin, et tammeka jalutab üleminekutest rahulikult läbi. Nüüd oleks püsimajäämine ime. Kas keegi mängu nägi?

ROOTSI KUNN
16.11.02, 23:11
Olime mängul nagu lubatud ja pettusin kõvasti.
Tammeka poisid olid nagu unes ,eriti esimesed pool tundi. Ilm oli vastikult niiske ja külm . Tallinn alustas agressiivselt ning üllatas kohe kahe täpse tsenderdusega ,mis peaga väravateks löödi. Esimene veel posti põrkest. Kolmas värav oli kõige ilusam -kauglöök üle väravavahi käte, üles nurka . Tammeka kaitset polnud ollagi. Mehed polnud mänguks valmis . Esimese poolaja lõpus oli ründavam pool Tammeka ,kuid mitu head võimalust jäi kasutamata. Tallinn lõi veel ka neljanda värava ,kuid seda suluseisust.
Teine poolaeg algas võrdses mängus ,kuid Tammekal puudus ikkagi teravus. Tallinn mängis ennastületavalt . Poolaja keskel olin sunnitud lahkuma ja mängu lõpp jäi nägemata. Kokkuvõttes arvan ,et vastast natuke alahinnati või siis loodeti ,et kaitse peab ja kodus võidetakse.
Nüüd on seis väga raske ,kuid mitte lootusetu. Tammekal peaks parem füüsiline olema
seda oli ka esimese poolaja lõpus näha ,kui Tallinn väsima hakkas
Igal juhul Tallinn üllatas oma sitke mänguga ja ka kaitses võideldi iga palli pärast.

Loodan siiski ,et Tartus tuleb teine mäng ning suudetakse oma mängu mängida.:(

Artista
16.11.02, 23:44
KATASTROOF! Ja mina lootsin, et järgmisel hooajal ehk võetakse ette Meistriliiga tee... Tegemist on ainukese klubilise moodustisega, mille poolt ma tahaksin Eestis olla - selge mulle sobiv lokaalne identiteet, toimiv järelkasvu süsteem, lisaks on tegu sõltumatu tervikuga st, et tegu pole mingi suvalise ärimehe klubidevõrgu ühe marionetiga. Aga kurat....:(

Ühesõnaga, tehke mis suudate!

Chazlor
17.11.02, 15:06
Allo

Lihtsalt täpsustaksin siia juurde seda, et MC neljas värav ei olnud mitte suluseis, vaid ründaja mängis palli endale käega ette, aga muidu Rootsi Kunniga täitsa nõus ja usun, et teine mäng tuleb suht koht huvitav. Olen vast ise ka uuesti kohal.

Parimatega

kotkas
17.11.02, 17:58
Tallinn tahtis rohkem võita ja võitis.
Tammeka valmistas igatahes pettumuse-ootasin 1 liiga meeskonnalt palju rohkemat.
Isiklikult arvan , et nad ei väärigi kohta 1 liigas.Vähemalt sellise mänguga.

greenday
17.11.02, 21:44
Originally posted by kotkas

Tallinn tahtis rohkem võita ja võitis.
Tammeka valmistas igatahes pettumuse-ootasin 1 liiga meeskonnalt palju rohkemat.
Isiklikult arvan , et nad ei väärigi kohta 1 liigas.Vähemalt sellise mänguga. Neil on jah imelikud mängutujud. Nad võivad võita Kuressaaret ja juhtima minna Valga vastu, aga mingite mõttetute kollide vastu ei saa end kokku võetud. Nagu Eesti koondise sündroom?!

PraS
17.11.02, 22:30
no ehk ongi hea II liigas vahepeal möllata ja siis juba tugevamana jälle ülejärgmine aasta I mängida....noored ju neil peale tulemas(krt nemad koosnevadki ju aint noortest)......edu teilegi...kuid ma ei salli neid treenereid kes noortemängude ajal viina panevad nagu need tammeka treenerid pidid tegema....

siim s
18.11.02, 00:18
Masendav jah, et Tammeka jälle nõrgemale kaotas. Isiklikult lootsin neist liiga alguses pisut enamat aga läks teisiti. Kui nad 24-ndal imet ei tee, tuleb poistel jällegi II liigas mehetegusid teha:D Loodame et mitte...

siim s
18.11.02, 00:28
Originally posted by märt

...kuid ma ei salli neid treenereid kes noortemängude ajal viina panevad nagu need tammeka treenerid pidid tegema....
Kusjuures vastab see viinapanemise jutt suures osas tõele.
Ma ei tea kas see tõele vastab aga olen kuulnud, et üks tammeka treeneritest,Hillar Otto olevat ennast klubihoones kušetil alkoholi liigtarbimise tõttu täis kusenud.

Chazlor
22.11.02, 17:33
Allo

Ütleme siis nii, et tegijatel juhtub nii mõndagi :O

Parimatega

Martin
10.12.02, 20:58
Detsembri Sporditähes arvavad nii Indrek Zelinski kui ka Andres Oper, et Tammeka saaks USA naiskonna käest jalgpallis pähe. Sama arvamus on ühes teises loos ka Maaren Olanderil, kes väidab sama kogu esiliiga kohta.

Vot siis nii, nännipunnid :) :P :õnnelik:

greenday
11.12.02, 09:25
Originally posted by Martin

Detsembri Sporditähes arvavad nii Indrek Zelinski kui ka Andres Oper, et Tammeka saaks USA naiskonna käest jalgpallis pähe. Sama arvamus on ühes teises loos ka Maaren Olanderil, kes väidab sama kogu esiliiga kohta.

Vot siis nii, nännipunnid :) :P :õnnelik: Võiks võtta oma elueesmärgiks see välja uurida! Ehk siis Lillekülas üks sheff mäng korraldada. :D

lume
16.12.02, 19:12
Kas vastab tõele kuskil saunas kuuldud jutt,et hr.Kommusaar sai Tammekast kinga?
Kes siis uuest aastast treener on?
Ja kas Tammeka hakkab mängima siis esi- vvõi teises liigas?

Sun
03.01.03, 01:19
JK Tammeka 2.liiga

Noored aastavahetusel jätsid soliidse mulje,väljaarvatdu üks juhus kus tuleb ikka meenutada et tegu spordialaga.

ROOTSI KUNN
11.01.03, 15:13
See ,et Tammekast nii palju räägitakse,kirjutatakse näitab selgelt ,et klubi on tugev ja areneb ning valmistab kiibitsejatele peavalu. Aastalõpu turniirid on läbi ning Tammeka on jällegi üks paremaid eestikeelseid klubisid oma tulemuste põhjal. Headele
tulemustele lisaks torkab klubi silma ka selle poolest ,et kõik mängijad on korralikes uutes dressides ja hästi varustatud ja näevad head välja. Sama ei saa näiteks Flora kohta öelda.
Tammeka on juba aastaid produtseerinud parimaid noorjalgpallureid eestis ,kuid ikka puudub veel väljund tippseltskonda ja treenerite suure töö viljad ei küpse lõpuni.
Aga Tartus on kahtlemata head treenerid ,räägitagu neist mida iganes. Pole kahtlustki ,et Tammeka tõuseb sel hooajal uuesti esiliigasse ja annab noortele uut stiimulit.
Meil on Tallinnas plaan luua väike klubi Tartu Tammeka jalgpallimeeskonna toetuseks .
Üritame algaval hooajal ühiselt murda tagasi esiliigasse ,et siis sealt juba peatselt ka Meisriliiga uksele koputada.
:)

Jansu
13.01.03, 19:26
niih...mul selline mure...nimelt kirjutati tänases(?) postimehes, et tammeka pidi pidama kohtumise Viljandi Tulevikuga, kuid see lykati kylma tõttu edasi...:( Oskab keegi ehk öelda, millal see mäng siiski peetakse?

siim s
20.01.03, 13:34
Väga usaldusväärsete andmete kohaselt teises üleminekumängus MC-ga olid sellised tammeka enda mängijad nagu Tarmo Linnumäe, Simmo Jakovitš ja veel mõned pasapead MC poolt ära ostetud ja panid terve mängu jooksul kogu aeg ebaloomulikult jõhkraid pakke.(siseinfo)

lume
20.01.03, 15:33
Mul on siseinfot et sa oled täielik idioot.
Linnumäe isegi ei mänginud MC vastu.

simmo
20.01.03, 17:07
Originally posted by siim s

Väga usaldusväärsete andmete kohaselt teises üleminekumängus MC-ga olid sellised tammeka enda mängijad nagu Tarmo Linnumäe, Simmo Jakovitš ja veel mõned pasapead MC poolt ära ostetud ja panid terve mängu jooksul kogu aeg ebaloomulikult jõhkraid pakke.(siseinfo)

heheee

Huvitav, huvitav! ma ei teadnudki, et ma selle mängu eest raha sain!

überalles
25.01.03, 13:59
Küsimus laialeringile: miks Tartu andekad noormängijad kuhugi välja ei jõua? Meil on koondislasi igast maakohast, aga Eesti teisest linnast mitte midagi. Avaldage arvamust!

greenday
25.01.03, 14:48
Muide huvilisele, täna kell 5 on Tammeka-Merkuuri kontrollkohtumine Tamme statkal.

überalles
27.01.03, 00:49
Käisin mängu vaatamas ja nii palju kui mina aru sain(ja ka varem kuulnud olin), siis pole Merkuuril enam vist mingit võistkonda ollagi. Paljud mehed olevat vist lahkunud. Varsti on ehk O\'Konnel üksi koos 17 aastastega.

ROOTSI KUNN
27.01.03, 19:12
Originally posted by überalles

Käisin mängu vaatamas ja nii palju kui mina aru sain(ja ka varem kuulnud olin), siis pole Merkuuril enam vist mingit võistkonda ollagi. Paljud mehed olevat vist lahkunud. Varsti on ehk O\'Konnel üksi koos 17 aastastega.

Vanja on poistele hea eeskuju ,tal peaks kogemusi jätkuma. Samas oleks paras aeg
Merkuuril ja Tammekal ühine meeskond luua ,kes siis esiliigast Meistriliigasse end võitleks. Kiudas Tartus kunstmuruga on? On ta kasutatud või uus?

asdf
27.01.03, 19:34

Kiudas Tartus kunstmuruga on? On ta kasutatud või uus?

Kunstumuru pole aastatki vana veel..suvel alles pandi

Ükskord ometigi võiks keegi Tartusse korraliku vutistaadioni ehitada.
Aga noh ,kui omavaltsusel huvi pole siis ilmselt ei tehta midagi. Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi. Võiksid ka eesti populaarsemale pallimängule-jalgpallile natuke tähelepanu pöörata.:)

Tartu teema sul päris hinges? :) Aga ei saa aru sellest lausest: \"Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi\". Mudaliigast :sega4:

Üldiselt olen täiesti nõus, et ka Tartu jalgpall peaks meistriliigas esindatud olema - loodetavasti juhtub see siis kui noored tammekalased/merkuurlased jõuavad parimasse vutimängija vanusesse :silm4:

überalles
27.01.03, 19:49
Nojah, loota muidugi võib, aga probleem on selles et neid noori on seal alati olnud, kuid mängijaid pole neist sirgunud...Ehk see Tammeka treenerite karm dressuur enam meheikka jõudnud mängijatele ei sobi?

Artista
27.01.03, 21:07

Nojah, loota muidugi võib, aga probleem on selles et neid noori on seal alati olnud, kuid mängijaid pole neist sirgunud...Ehk see Tammeka treenerite karm dressuur enam meheikka jõudnud mängijatele ei sobi?

Huvitav jutt, mis sa räägid. Võibolla selgitad lähemalt, et mida silmas pead? On mulgi see Tartu-asi hinge peal jne.

überalles
28.01.03, 19:06
Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette. Kui olen mõnda trenni tammal jälginud, siis olen ka alati mõelnud, et sellist treenerit endale ei tahaks. Pealtnäha pole igaljuhul mingitki märki profesionaalsusest, aga minema ka ei lööda, sest noorte seas on nad päris tegija meeskond.

jots
29.01.03, 00:06

Gussev - Tartu Merkuur - Narva Trans - Trellefborg.

Pole tasemel mängija .. ?

Noori on tegelikult sirgunud küll ja küll, ainult 15-16 aasta vanuselt müüakse nad teistele klubidele maha.

Columbus
29.01.03, 01:08
Läheks aga kauge.

Ja hääletades ka külmavõitu.

simmo
29.01.03, 03:18

Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette. Kui olen mõnda trenni tammal jälginud, siis olen ka alati mõelnud, et sellist treenerit endale ei tahaks. Pealtnäha pole igaljuhul mingitki märki profesionaalsusest, aga minema ka ei lööda, sest noorte seas on nad päris tegija meeskond.

Siin on jah palju selliseid jutte, mida keegi kuskil (näit. saunas) kuulnud on. Keegi täpselt ei tea, aga on kuskil kuulnud ning hakkavad sellel teemal siis sõna võtma. Meenutab kangesti telefonimängu ;)

Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette. Väga ebaselgelt väljendatud. Kui paljudele? Ühele, viiele, kümnele, viiekümnele, sajale? Mis tähendab kopa ette? Miks? Kui pole asjaga kursis, miks siis kirjutasid?

Ma ei usu, et kõigis treenerites viga on - ikkagi üle 350 poisi ja tüdruku käib trennis (kõige tähtsam - tahavad trennis käia!!!) ning mina isiklikult erilisi kaebusi küll ei ole kuulnud. Alati on selline võimalus, et mis ühele meeldib, ei pruugi teisele üldse meeldida ning vastupidi.

Mida sa mõtled professionaalsuse all? Oskaks isegi võib-olla vastata kui detailsemalt kirjutaksid!

Kahjuks on välja kujunenud tendents, et kõige suuremad vingujad ja arvustajad on need, kes asjast suurt midagi ei tea või ei jaga. Või on nad lihtsalt pettunud ning elavad kommenteerides ja kedagi maha tehes ennast välja.

Andke tammekale veel natuke aega, enne kui kritiseerite (kritiseerida oskab igaüks!!)vanimad tammeka kasvandikud on siiski veel 16-17 aastased, palju häid ja lootustandvaid noori on peale tulemas.

PS. Milline treener on karm?

ROOTSI KUNN
29.01.03, 16:09
Originally posted by asdf

Kiudas Tartus kunstmuruga on? On ta kasutatud või uus?

Kunstumuru pole aastatki vana veel..suvel alles pandi

Ükskord ometigi võiks keegi Tartusse korraliku vutistaadioni ehitada.
Aga noh ,kui omavaltsusel huvi pole siis ilmselt ei tehta midagi. Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi. Võiksid ka eesti populaarsemale pallimängule-jalgpallile natuke tähelepanu pöörata.:)

Tartu teema sul päris hinges? :) Aga ei saa aru sellest lausest: \"Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi\". Mudaliigast :sega4:

Üldiselt olen täiesti nõus, et ka Tartu jalgpall peaks meistriliigas esindatud olema - loodetavasti juhtub see siis kui noored tammekalased/merkuurlased jõuavad parimasse vutimängija vanusesse :silm4:

Mudaliiga all pidasi silmas NEBL- või oli ta sel aastal vist juba teise nimetuse all.

ROOTSI KUNN
29.01.03, 16:18
Mulle lihtsalt Tartu ja Tartu inimesed meeldivad:) ja sellepärast tahaks seal ka suviti jalgpalli vaatamas käia. Aga teadagi ,et esiliiga siiski sellist rahvast kokku ei aja ,kui Meistriliiga. Pealegi elab ja õpib Tartus suur hulk jalgpallisõpru ,keda tahaks näha.

überalles
29.01.03, 17:17
Originally posted by simmo

Siin on jah palju selliseid jutte, mida keegi kuskil (näit. saunas) kuulnud on. Keegi täpselt ei tea, aga on kuskil kuulnud ning hakkavad sellel teemal siis sõna võtma. Meenutab kangesti telefonimängu ;)

Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette. Väga ebaselgelt väljendatud. Kui paljudele? Ühele, viiele, kümnele, viiekümnele, sajale? Mis tähendab kopa ette? Miks? Kui pole asjaga kursis, miks siis kirjutasid?

Ma ei usu, et kõigis treenerites viga on - ikkagi üle 350 poisi ja tüdruku käib trennis (kõige tähtsam - tahavad trennis käia!!!) ning mina isiklikult erilisi kaebusi küll ei ole kuulnud. Alati on selline võimalus, et mis ühele meeldib, ei pruugi teisele üldse meeldida ning vastupidi.

Mida sa mõtled professionaalsuse all? Oskaks isegi võib-olla vastata kui detailsemalt kirjutaksid!

Kahjuks on välja kujunenud tendents, et kõige suuremad vingujad ja arvustajad on need, kes asjast suurt midagi ei tea või ei jaga. Või on nad lihtsalt pettunud ning elavad kommenteerides ja kedagi maha tehes ennast välja.

Andke tammekale veel natuke aega, enne kui kritiseerite (kritiseerida oskab igaüks!!)vanimad tammeka kasvandikud on siiski veel 16-17 aastased, palju häid ja lootustandvaid noori on peale tulemas.

PS. Milline treener on karm?

Ma ei tea sellest asjast tõesti kuigi palju, aga kui küsiti käisin omapoolse \"saunaloo\" välja. Sina tead Tammeka kohta rohkem: ehk tõesti on sealt midagi tulemas? Vähemalt tahaks väga loota.
Sa ütled, et vanimad on alles 16-17? Mina olen 17 ja käisin päris tatina ka seal trennis(treener oli üks värdjas, kes nüüd enam Tammekasse minu teada ei kuulu) ja siis oli seal ka paar aastat vanemate rühm. Mis neist on saanud? Samuti oli ka siis olemas mingisugune suurte meeskond.

Treener, kes kindlasti mulle on vastumeelt: Otto \"Vägev\" Esimene.:trafck:

überalles
29.01.03, 17:19
Originally posted by jots

Gussev - Tartu Merkuur - Narva Trans - Trellefborg.

Pole tasemel mängija .. ?

Noori on tegelikult sirgunud küll ja küll, ainult 15-16 aasta vanuselt müüakse nad teistele klubidele maha.
Minuteada pole Gusev Tartu kasvandik.

simmo
29.01.03, 17:37

Minuteada pole Gusev Tartu kasvandik.

Jällegi ilmekas näide, et räägitakse sellest mida täpselt ei tea.

Gussev on loomulikult Tartu kasvandik (tr Trojanov), lahkus Tartust umbes 2-3 aastat tagasi. Eelmisel aastal läks poole hooaja pealt Narvast Rootsi.

jots
29.01.03, 18:29
Treenereid on erinevaid. Samuti ka mängijaid.

Ühele mängijale on vaja, et treener talle vajadusel paar karmi sõna ütleb, teisel jälle vaja, et temaga nagu lillekesega ringi käiakse.

Soovitan soojalt minna Aivar Tiiduse trenni, naistele kes iga asja pärast virisevad seal kohta pole...

AGA hoolimata oma \"ebaharilikest\" treeningmeetoditest on ta üks treenereid kelle poisid mängivad ka koondises: Oper, Haavistu, Lindpere.

asdf
01.02.03, 22:31
Täna toimus siis järjekordne treeningkohtumine, kus Tammeka ja Merkuur leppisid 3-3 viiki.

Mäng oli muidugi suhteliselt rabe, eeskätt libeda väljaku tõttu. Esimesel poolajal mängis Tammeka suhteliselt hästi, teisel poolajal vajuti täiesti ära.

Merkuuri mäng jättis nõrga mulje. Huvitav, kuidas nad esiliigas hakkama küll saavad?

Pikemalt mängust - http://www.soccernet.ee/news.php?id=3146

überalles
02.02.03, 01:02
Ah et Gussev ikka Tartust? Kas ta eesti keelt ka räägib? Ma pidasin teda Narvakaks...

asdf
02.02.03, 01:31

Ah et Gussev ikka Tartust? Kas ta eesti keelt ka räägib? Ma pidasin teda Narvakaks...

Ehk aitaks sellise lehekülje vaatamine - http://www.soccernet.ee/page.php?page=/Liigajalgpall/Eestlased_voorsil/vitali_gussev ? :doh:

überalles
02.02.03, 15:29
Sünnikohta sellelt lehelt välja ei loe.

ROOTSI KUNN
12.02.03, 13:34
Tammekal on lootust saada juba sel hooajal esiliigasse. Nimelt ,kui keegi esiliiga meeskondadest ei suuda täita EJL-du poolt nõutud litsenseerimistingimusi siis saab vabaksjäänud koha Tammeka . Tammeka on ainukese teise liiga meeskonnana täitnud kõik vajalikud tingimused. Väga tublid !!
Mina aravn ,et potensiaalilt ollakse esiliigaks valmis. Egas midagi ootame siis 17. veebruari ja vaatame kas mõni esiliigaklubi jääb omadega jänni või mitte.:)

Artista
13.02.03, 02:10
Mis on need peamised tingimused, millega mõned esiliigasatsid võibolla toime ei tule, kuid millega Tammeka tuleb? Huvitav oleks teada.

Kaarel
13.02.03, 03:16
Siin (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=1733&arhiiv=1) on sellest lähemalt juttu.

Ostoos
16.02.03, 19:58
Eriti ei usu et keegi esiliiga meeskondadest nende asjadega jänni jääb. Ainuke variant oleks vist MC Tallinn. Aga ega MC mingi meeskond kah pole, kuigi panid eelmise aasta lõpus üleminekumängudes Tammekale ära. Arvestades Eesti jalgpalli arengut, arvan et Tammeka peaks esiliigasse koha saama MC asemel. Tammekal on noored poisid kes nii mõnigi kuulub noortekoondisse, ning Tammekal on korralik noortetöö ja pealtnäha vist ka normaalne klubi. Samas MC mehed mängivad jalgpalli oma lõbuks.

asdf
16.02.03, 20:36
Nii..hooajaeelsed treeningkohtumised jätkusid siis eile. Tammeka võitis jälle Merkuuri, sedapuhku skooriga 8-3. :õnnelik:

Mängust pikemalt loe siit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3229)!

Kuigi mõlema võistkonna koosseisudest puudusid mõned mängijad, julgen siiski arvata, et Tammeka on muutunud võrreldes eelmise hooaja palju kindlamaks.
Eks näis, mis selle \"võib-olla-esiliiga-koha\" asjaga saab! Ootame, loodame :)

ROOTSI KUNN
16.02.03, 21:33
Originally posted by Ostoos

Eriti ei usu et keegi esiliiga meeskondadest nende asjadega jänni jääb. Ainuke variant oleks vist MC Tallinn. Aga ega MC mingi meeskond kah pole, kuigi panid eelmise aasta lõpus üleminekumängudes Tammekale ära. Arvestades Eesti jalgpalli arengut, arvan et Tammeka peaks esiliigasse koha saama MC asemel. Tammekal on noored poisid kes nii mõnigi kuulub noortekoondisse, ning Tammekal on korralik noortetöö ja pealtnäha vist ka normaalne klubi. Samas MC mehed mängivad jalgpalli oma lõbuks.

Vot siin olen küll sinuga 100% nõus. Muide ega MC Tallinn eriti ei tahagi esiliigas mängida nad üritasid oma kohta maha müüa ,kuid minu meelest küsisid liiga palju ja ostjaid ei leidunud. Tammekale oleks esiliiga koht palju vajalikum.
MC Tallinnal pole mingit noortetööd ,kõik nad on endised aktiivmängiad ja lihtsalt pullivennad ,täielikud amatöörid . Heas mõttes muidugi. Toksigu edasi teises liigas.;)

ROOTSI KUNN
19.02.03, 12:21
17.veebruaril oli viimane esiliiga klubide litsenseerimise päev. Mis on toimumas ,kas kõik klubid said paberid korda ? Mäletatavasti on Tammekal kõik korras ja kui mõni praegune esiliiga sats peaks hiljaks jääma siis on Tammekal võimalus.
Kas keegi teab midagi? EJL-du kodukal küll mingit infi ei leia.:oih:

Jaak
19.02.03, 12:50

Vot siin olen küll sinuga 100% nõus. Muide ega MC Tallinn eriti ei tahagi esiliigas mängida nad üritasid oma kohta maha müüa ,kuid minu meelest küsisid liiga palju ja ostjaid ei leidunud. Tammekale oleks esiliiga koht palju vajalikum.
MC Tallinnal pole mingit noortetööd ,kõik nad on endised aktiivmängiad ja lihtsalt pullivennad ,täielikud amatöörid . Heas mõttes muidugi. Toksigu edasi teises liigas.;)

Kui on nii, siis tõenäoliselt ei vasta nad esiliiga klubile esitatud tingimustele. Seega võis Kanniku jutt eeskujulikust Tammekast ja puudulikest esiliiga klubidest olla peen vihje selles suunas, et Tammeka lõpuks ikkagi esiliigas pallima hakkab.;)

asdf
19.02.03, 14:31

17.veebruaril oli viimane esiliiga klubide litsenseerimise päev. Mis on toimumas ,kas kõik klubid said paberid korda ? Mäletatavasti on Tammekal kõik korras ja kui mõni praegune esiliiga sats peaks hiljaks jääma siis on Tammekal võimalus.

Soccernet.ee-s on ju ammu liigade koosseisud üleval (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3255) :doh: Lisaks veel siin ka (http://www.soccernet.ee/koosseisud.php)

Aga Tammekast nii palju, et laupäeval peetakse treeningkohtumine FC Elvaga. -> link (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3269)

Spin
19.02.03, 14:32
tahtsin lihtsalt mainida, et soccernet.ee lehel on valeinfo. JK Tammeka ei kohtu mitte 2.liigas mängiva FC Elva meeskonnaga, vaid FC Elva II, kes mängib IV liigas.

asdf
19.02.03, 14:39
tahtsin lihtsalt mainida, et soccernet.ee lehel on valeinfo. JK Tammeka ei kohtu mitte 2.liigas mängiva FC Elva meeskonnaga, vaid FC Elva II, kes mängib IV liigas.

Ahsoo, imelik... Tammeka kodukal vähemalt on selline inf üleval ja nende treener ei öelnud ka, et Elva II-ga mängivad.. :oih:

ROOTSI KUNN
19.02.03, 14:43

Soccernet.ee-s on ju ammu liigade koosseisud üleval (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3255) :doh: Lisaks veel siin ka (http://www.soccernet.ee/koosseisud.php)

Aga Tammekast nii palju, et laupäeval peetakse treeningkohtumine FC Elvaga. -> link (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3269)

See ,et soccernetis on liigade koosseis üleval ei tähenda veel seda ,et kõik klubid on litsensi saanud. Ametlikku teadet selle kohta ,et kõik klubid on atesteeritud ,pole olnud.
Soccerneti nimekiri oli üleval juba isegi enne esimest teadet ,kus teatati kolme klubi atesteerimisest ja kolme mitte atesteerimisest. :doh:

Jaak
19.02.03, 21:23
Vot sihuke lugu siis. Welcome back to Esiliiga Tammeka?!

Sportnet: JK Maardu jäi esiliiga litsentsita

19.02 18:30

Eesti Jalgpalli Liidu klubide litsentsikomisjon otsustas esmaspäeval, 17. veebruaril anda litsentsid veel kolmele esiliiga klubile. Tänaseks on saanud õiguse esiliigas mängida Tallinna Jalgpalliklubi, Pärnu JK Tervis, FCA Estel, MC Tallinn, Kohtla-Järve FC Lootus ja Pärnu JK Vaprus.

JK Maardu jäi litsentsita, kuna klubi ei suutnud täita
ettenähtud finantskriteeriume. \"Jalgpalliklubil Maardu on väga tõsised puudujäägid klubi rahaasjades,\" ütles litsentsikomisjoni esimees Indrek Kannik. \"Komisjonil ei ole õigust väljastada litsentsi klubile, kes ei suuda täita oma finantskohustusi ning kelle suutlikkus seetõttu jalgpallihooaeg lõpuni mängida on küsitav.\"

Tõsisemate puudustena tõi komisjon välja, et klubi ei ole tasunud mängijatele lepingujärgseid palkasid 2002. aasta oktoobrist detsembrini ning tasunud mängijatele lepingujärgseid preemiaid kogu 2002. aasta jooksul. Komisjonile ei ole esitatud dokumente, mis tõendaksid 2003. aasta eelarves plaanitud tulude laekumist, samuti ei vasta klubi poolt esitatud selle hooaja eelarve EJL-i poolt nõutule, ebakorrektsed on bilanss ja kasumiaruanne.

Ülaltoodud punktid osutavad olukorrale, et Maardu JK on makseraskustes, kuna klubi on märkimisväärselt võlgu nii mängijatele, personalile ja maksuametile. Litsentsikomisjonil puudub kindlus, et klubi suudab võlad likvideerida ja katta esiliigas osalemiseks vajalikud minimaalsed kulutused.

JK Maardul on õigus kaevata litsentsikomisjoni otsuse peale apellatsioonikomisjonile viie tööpäeva jooksul. Kui JK Maardu jääb litsentsita, siis tõuseb esiliigasse Tartu JK Tammeka, kes on kõik tingimused täitnud.

\"Tõsised probleemid on ka Tartu JK Merkuuriga, kellele komisjon siiski andis võimaluse esitada täiendavad dokumendid klubi finantssuutlikkuse kohta hiljemalt 21. veebruari pärastlõunaks. Kui klubi reedeks vajalikke dokumente esitada ei suuda, jääb ka JK Merkuur litsentsita,\" nentis Kannik. Komisjon saatis sportlike tulemuste põhjal järgmisele võimalikule esiliigasse tõusjale FC Elvale kirja, milles palutakse klubil esitada litsentseerimistaotlus.

Meistriliiga klubide kohta langetatakse otsus pärast 20. veebruari 2003, mis on auditeeritud finantsaruannete esitamise tähtaeg. Kuna 2003. aasta jalgpallihooaeg algab 9. märtsil, peavad 28. veebruariks olema selgunud kõik litsentsi saajad.

jjriado
19.02.03, 23:02
Vaatasin praegu litsenseerimisnõudeid. Päris karmid teised. Mis ajast MC-l noortemeeskonnad on? Tammeka pääs Esiliigasse oleks küll aasta parim uudis.

ROOTSI KUNN
20.02.03, 11:14
Kõigepeal arvan ,et soccerneti tegelased võiksid esiliiga nimekirjas parandusi hakata tegema;) ja teiseks ,lähevadki mu sõnad täide ja Tammeka saab see hooaeg jälle Esiliigas pallida. Väga tore igatahes on Tammeka tunduvalt asjalikum klubi ,kui mingi vanade peerude Maardu.

Jaak
20.02.03, 11:19

Kõigepeal arvan ,et soccerneti tegelased võiksid esiliiga nimekirjas parandusi hakata tegema;) ja teiseks ,lähevadki mu sõnad täide ja Tammeka saab see hooaeg jälle Esiliigas pallida. Väga tore igatahes on Tammeka tunduvalt asjalikum klubi ,kui mingi vanade peerude Maardu.

Tammeka esiliigasse jõdmise üle on hea meel küll, aga olgem ausad. Kui Maardu selleks hooajaks sama koosseisu on suutnud säilitada, siis oleks nad liigas vägagi konkurentsivõimelised võitlemaks tabeli ülemiste kohtade eest.
Väheke karmid on need nõuded esiliiga jaoks ikka küll, see väistab ilmselgelt veel mõneks ajaks selle, et ML-i ja 1.liiga meeskondade arv võiks tõusta üle kaheksa, vaatamata sellele, et tasemel satse leidub... :(

kala
20.02.03, 14:07
To Jaak
Teiste kohta ei oska öelda, aga kindlasti on Maardust lahkunud Olumets, Priidel ja Kraam, vist ka Kiis. Veel märgiks et selle aasta treeningmängudes on kaotatud Emmastele vist 2-18, viigistatud Sörvega 4-4. Tugev Esiliiga meeskond peaks küll paremaid tulemusi näitama.

Jaak
20.02.03, 15:10
Originally posted by kala

To Jaak
Teiste kohta ei oska öelda, aga kindlasti on Maardust lahkunud Olumets, Priidel ja Kraam, vist ka Kiis. Veel märgiks et selle aasta treeningmängudes on kaotatud Emmastele vist 2-18, viigistatud Sörvega 4-4. Tugev Esiliiga meeskond peaks küll paremaid tulemusi näitama.

Siis pole neid mõtet jah taga nutta vist.
Kuhu need kutid siis üle kolisid?

ROOTSI KUNN
20.02.03, 15:22
Minu teada on osa läinud Tallinna Levadiasse. Aga Maardu klubi kohta liiguvad jutud ,et nad on pankrotis ja mehed jooksnud laiali.:kaval:

Chazlor
20.02.03, 15:29
Allo

Naljakas lugu jah sellega ja tuleb Tammekale pöialt hoida, aga hoopis imelikum on minu arust see, et MC Tallinn need tingimused täitis. Tegemist ju täiesti amatöörklubiga. Huvitav kelle nad siis endale noortest ära ostsid. Esimene mõte oleks et Kotka? Oskab keegi spekuleerida? MC Tallinn mängis tegelikult ka üks kolm/neli aastat tagasi esiliigas, enne kui nad selle koha ära müüsid ja ise kolmandas pallima hakkasid. Tõus on olnud kiire, mis näitab, et ega papist poistega küll tegemist pole.

Tammekast niipalju, et ega ka neil kerge ei saa olema. Kaotanud on nad oma väravavahi ja noored pole siiani suutnud ennast kyll väravas positiivsest küljest näidata. Kaotanud on nad oma treeneri (Kommusaar löödi minema, kuigi Otto võib väga hästi hakkama saada kui püüab) ja temaga koos ka ühe hooajalõpu säravaima mängija kaitsest, kelle nime hetkel ei suuda meenutada. Linnumäe jätkamine ei pidavat veel päris kindel olema. Samas eks nad siis hakkavad noortega mängima, peaasi et neist paari hooaja tagust Pärnu Tervist/FC Lellet ei saaks.EDU!

Parimatega

asdf
20.02.03, 16:02
Originally posted by Chazlor

Kaotanud on nad oma väravavahi ja noored pole siiani suutnud ennast kyll väravas positiivsest küljest näidata. Kaotanud on nad oma treeneri (Kommusaar löödi minema, kuigi Otto võib väga hästi hakkama saada kui püüab) ja temaga koos ka ühe hooajalõpu säravaima mängija kaitsest, kelle nime hetkel ei suuda meenutada. Linnumäe jätkamine ei pidavat veel päris kindel olema.

Väravavahti nad veel kaotanud ei ole, sest see, kas Kiolein (oli vist see nimi) uuel hooajal Tammekas mängib, selgub varsti. Kiolein muidu Tallinna mees, õpib Tartus ja praegu teeb Tallinnas trenni. Mulle öeldi selle kohta veel, et asi kisub rohkem ikka sinnapoole, et mees jätkab Tammekas.

Treenerivahetuse kohta arvan ma, et Kommusaare minemalöömine oli igati õige!

Selle kaitsemängija nimi - keda mõtled? Soomlast Vehviläinenit? Tema on uuest hooajast võistkonnas täitsa olemas.

Linnumäe jätkamine - vahepeal ei käinud mees jah trennis, aasta alguses. Aga nüüd on hakanud jälle treenima ja on praeguse seisuga uuest hooajast ikka Tammeka rivistuses.

ROOTSI KUNN
20.02.03, 19:23
Tammekal pole head rikast sponsorit ,selles ongi kogu point. Tartus läheb ju kogu papp korvpallile. Ei ole seal firmat ,kes Tartu jalgpallis potensiaali näeks . AGa kahju ,potensiaali on ja isegi väga palju. Eks mingil hetkel loomulikult keegi märkab. Millal?:kaval:

Jaan
21.02.03, 00:38
Minu m2lusoppidest kipub t6useb esile fakt, et Kiolein (L6vide teine number omal ajal, kui ma ei eksi) on muidu ikka MC Tallinna meestega pundis olnud. Oskab keegi seda kinnitada? Eelmine aasta, jah, Tammekas.

asdf
21.02.03, 00:46
Originally posted by Jaan

Minu m2lusoppidest kipub t6useb esile fakt, et Kiolein (L6vide teine number omal ajal, kui ma ei eksi) on muidu ikka MC Tallinna meestega pundis olnud. Oskab keegi seda kinnitada? Eelmine aasta, jah, Tammekas.

Eelmine nädalavahetus rääkisin Hillar Ottoga ja küsisin ka Kioleini kohta. Ta ütles, et praegu treenib ta jah Tallinnas, aga uuest hooajast peaks ikkagi nende rivistuses mängima. Tema jutust jäi selline mulje, et asi suhteliselt kindel. Aga sel laupäeval on taas treeningmängud Tamme staadionil, ehk saab midagi teada! :kaval:

Rasmus
21.02.03, 08:21
Treenerivahetuse kohta arvan ma, et Kommusaare minemalöömine oli igati õige!

Kommenteeriksid äkki treeneri minemalöömise õigust / vajalikkust?

Black_Magic
21.02.03, 19:07
Tammeka mängijad polnud võimelised mängima esiliigas, sellepäarst nad kukkusid välja! Kommussaar polnud millegis süüdi

PraS
22.02.03, 00:28
kahtlen selles et nad ei saax hakkama esiliigas, vaid ehk asi selles et neile olex vaja treenerit kes neid väheke rohkem motiveerix:P
seal iccagi vist mõned noortekoondislased........
ja loodame et nad see aasta velja ei kuku......sest nad muutuvad igaaastaga aina tugevamax......oma toodangu perast:P

Spin
22.02.03, 16:24
22.02.2003 toimus treeningmäng Jk Tammeka vs. Fc Elva 2. 12:2(4:0)

Mäng oli sut huvitav, ent platsi seisukord jättis pitseri mängule. Juba esimesel minutil oli elval hea võimalus skoor avada, kuid tammeka hästi tegutsenud kaitse suutis ohtliku olukorra likvideerida.(see võimalus jäi elva ainukeseks esimesel poolajal). Peale seda dikteeris mängu tammeka, kes lõi kiirelt kaks väravat. Esimene oli hästi välja mängitud kombinatsioon, kus paistis silma tammeka äärapoolkaitsja hea tehnika. Teise värava võib lugeda suures osas meie väravavahi süüks, kes oli väravast liiga kaugele välja tulnud. Tammeka mängja lahendas olukorra külmavereliselt ja tõstis palli üle väravavahi. Seejärel pidi elva tegema sunnitud vahetuse. Nimelt meie põhi keskpoolkaitsja oli sunnitud mängust lahkuma vigastuse tõttu(peapõrutus). peale seda löödi veel kaks värvat elva võrku. Teisel poolajal suutis elva ka ühe kolli kirja saada. Peaga lõi palli väravasse Mati Soo. Tammeka surus tugevalt ja peagi oli seis juba7 või 8 üks. Mängjatel oli vähemalt tuju hea. Meie teine värav sündis väga kaunilt, kui Janek Heim lõi 20-25 vmeetrilt ilusa kaarpalli väravavahi seljataha ristnurka. See järel hakkasid mängjad mängima \"ats go\" peale, s.t. jalge vahelt. Tulemus ei olnud eriti tähtis ja lõppseis jäi 12:2. Igal juhul oli tore mäng, vaatamata tuulisele ja külmale ilmale.

asdf
22.02.03, 17:44

22.02.2003 toimus treeningmäng Jk Tammeka vs. Fc Elva 2. 12:2(4:0)

Seis jäi siiski 11-2 (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3288) ;)

ROOTSI KUNN
24.02.03, 18:23
Mis pull nüüd toimub ,ma ei saa aru ,kas Maardu sai siis litsensi või mitte?
Täna ilmus Meistrivõistlustel osalevate klubide nimekiri aga seal on Maardu esiliigas ja Tammeka ikka teises. Keda või mida uskuda? Ilmselt oma silmi :P .

asdf
24.02.03, 20:12

Mis pull nüüd toimub ,ma ei saa aru ,kas Maardu sai siis litsensi või mitte?
Täna ilmus Meistrivõistlustel osalevate klubide nimekiri aga seal on Maardu esiliigas ja Tammeka ikka teises. Keda või mida uskuda? Ilmselt oma silmi :P .

Kuna see nimekiri juba tegelikult nädal tagasi avaldati, siis kaldun arvama, et need litsentsi-vaidlused veel kestavad.

FC Tõru
28.02.03, 18:01
Tammeka järgmisest aastast siis esiliigas,just tuli EJL ametlik pressiteade!

Black_Magic
28.02.03, 19:21
Originally posted by FC Tõru

Tammeka järgmisest aastast siis esiliigas,just tuli EJL ametlik pressiteade!Vedas Tammeka kimaroidel

ROOTSI KUNN
01.03.03, 02:14
Mida oligi tarvis tõestada!!!:)
Tegelikult väärib Tammeka tunduvalt rohkem seda kohta ,kui Maardu.

PraS
01.03.03, 05:38
ma eta rohkem seda väärib kuna maardu juu icca sportlike tulemuste poolest oli eelmisel aastal tammekast parem.....kuid arvan et tammeka väärib seda rohkem mc-st.

Chazlor
01.03.03, 12:31
Allo

Lihtsalt palju õnne Tammeka ja ärge seekord sama kala siis tehke. Edu teile!

Parimatega

asdf
02.03.03, 16:48
2. märtsil peetud hooajaeelne treeningkohtumine:

Tammeka 5-3 Pärnu JK Kalev (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3338) :õnnelik:

Ostoos
02.03.03, 18:03
Pärnu JK Kalev on uue süsteemi Pärnu Vapruse järelkasvu meeskond. Seis 5:3 Tammeka kasuks näitab seda et Tammeka kaitsemänguga pole küll kõik korras, kuna vastas mängisid 1987 a sündinud poisid. :lahe:

asdf
02.03.03, 19:06

Pärnu JK Kalev on uue süsteemi Pärnu Vapruse järelkasvu meeskond. Seis 5:3 Tammeka kasuks näitab seda et Tammeka kaitsemänguga pole küll kõik korras, kuna vastas mängisid 1987 a sündinud poisid. :lahe:

Vaevalt, et need kõik 1987 a. sündinud olid :deemon:

Võrdluseks mõned Tammeka mängijate sünniaastad ;)
Indrek Koser - 1986, Stanislav Zvarõts - 1986, Ragnar Tiideberg - 1985, Siim Roops - 1986, Rasmus Tomson - 1985, Oliver Konsa - 1985, Timo Teniste - 1985, Iivo Müürsepp - 1985.

Ostoos
03.03.03, 12:18
See et Tammeka poisid on noored - USUN. Pärnu vennad olid ka noored - TÕSIJUTT. Aga lugu kaitseliini kohta ütlesin seepärast, et Tammeka hakkb mängima esiliigas. Kui nad lasevad endale niipalju väravaid lüüa, siis tulevad ju kolinaga alla sealt jälle.

FC Tõru
05.03.03, 14:25
Täna 16.30 Tamma kunstmurul JK Tammeka-Viljandi Tulevik!

Ostoos
05.03.03, 18:19
JK Tammeka - Viljandi Tulevik 4-3 (1-2)

No see on küll üllatus. Viljandi meeskond on küll täiesti surnud. Kukuvad välja kõrgliigast. Tubli Tammeka.

Glazza
05.03.03, 18:38
Pühapäeval peaksid mõõtu võtma igivanad sõbrad-rivaalid Tammeka ja Fauna, kes siiamaani on väga võrdselt mänginud omavahel:lahe:

lume
06.03.03, 18:09
Stennur äkki oskad öelda mis kellast Tammeka-Fauna pühapäeval toimub?

Glazza
07.03.03, 01:18
Vabandan

Ei olegi enam kavas mäng Tammekaga. Kohtutakse hoopis Paidega. Mäng algab P. 11.30

ROOTSI KUNN
11.03.03, 17:26
Suur jalgpallilaupäev TARTUS.

Tartu Jalgpalliklubi Tammeka tegi Tallinna jalgpallifännidele ettepaneku korraldada
5.aprlllil kell 12.00 Tartus ,Tamme staadioni kunstmuruväljakul sõprusmatsh
TAMMEKA FUNKTSIONÄRID versus JALGPALLIHAIGLA/WELL DONE FAN CLUB :lahe:
Pakkumine võeti rõõmuga vastu ning orgkomitee on moodustatud.
Matsh on mõeldud kell 14.00 algava Esiliiga Supermängu TAMMEKA -MERKUUR publiku soojenduseks ja Tartu Jalgpalli kevadhooaja avalöögiks.:P
JH/WELL DONE -esineb oma eelmise suve lahingutes karastunud koosseisuga.
Tallinnast väljub 5.apr. hommikul buss. Kõik Welli fännid ja JH-liikmed on oodatud.
Täpsem info kellaaegadest ja sõidumaksumusest ilmub hiljem täiendavalt.:õnnelik:

greenday
12.03.03, 01:55
Super! See saab olema üks humoorikas matsh!

lume
26.03.03, 12:30
Täna 19.00 Tammal kohalik derby Tammeka - Fauna!

jalgpallu20
26.03.03, 16:50
pakun 1:0 Faunale, tammeka imeb vilinal

lume
07.04.03, 09:06
Tänud Jalgpallihaiglale kes meid Tartusse toetama tuli!
Kahjuks mängisime väga pissuselt,kui ise ei löö lüüakse sulle.
Sorri enda poolt et ma nii tegin...

ROOTSI KUNN
07.04.03, 10:06
Originally posted by Dr.Tequila

Tänud Jalgpallihaiglale kes meid Tartusse toetama tuli!
Kahjuks mängisime väga pissuselt,kui ise ei löö lüüakse sulle.
Sorri enda poolt et ma nii tegin...

Ära põe,hooaeg alles algamas,küll need punktid ka varsti tulevad . Üritame kõigile teie Tallinnas peetavatele matshidele tulla ja ühiselt paneme nii mõnegi meeskonna ahju.
:õnnelik:

ROOTSI KUNN
07.04.03, 10:14
Väga tahaks tänada kõiki Tammeka klubi eestvedajaid nii ilusa särgi eest ,kui ka mõnusa mängu ja vastuvõtu eest. Särgi üle olen eriti õnnelik ja kandsin seda juba laupäeva õhtul päris mitmes Tartu auväärses lõbustusasutuses kohalike kaunitaridega tantsu vihtudes. Igatahes tundus ,et Tammeka särgis poisid lähevad päris hästi kaubaks :D ning pidin Tallinnassse alles eile õhtul naasma.;)

bomb
07.04.03, 11:51
Vot niimoodi juhtub kui vastast alahinnatakse, Merkuur võitis aga hooaeg on veel ees
ja võib kõike juhtuda . Loodan , et kui õnn soosib meid ja meeskond mängib sama hästi siis näitame Tammekale koha kätte nagu eelmisel aastal aga ma ei ole selgeltnägija kuid siiski ma loodan.
Pettumust valmistas see, et mäng toimus Tammel , sest Merkuuri sepa tänava staadion on parim. See stata võib olla kehv aga paremat statat ma ei tea.
Samuti on näha , et Tammeka misjonäärid on jalgpallihaigla Merkuuri vastu ärapööranud. Jalgpallihaigala kahjuks ei teadnud seda , et ka Merkuuril on omad fännid kuigi nüüd oleme passivsed kui mitte väga , kuna eelmise aasta kehv moraal kandus fännidele üle ja 13 kaotusega lõppenud kodumängu tegid oma töö.
Samuti jalgpallihaigal ei teadnud seda , et Merkuuri staadioni ümbruskond ei ole eriti Tammeka sõbralik.
See on ainult minu arvamus aga siiski lisan selle.
EElmine aasta enne suurt kriisi Merkuuri fännide seas oli Merkuuri toetajaid ule 50 .
Esimene mäng Merkuuri ja Tammeka vahel oli aktiivseid fänne ule 20
siis järgmine mäng Tamme staadionil kui me kuuekesi tulime kaasa elama oli meie vastu kutsutud karjuma kohalikud joodikud, nüüd kui esimene mäng oli arvan, et võibolla kutsutigi Jalgpallihaigla sellel eesmärgil, aga kahjuks meie Merkuuri fänni punt on laiali ja seetõttu meid polnud võibolla oleks aga kahjuks oleksid ei loe .

ROOTSI KUNN
07.04.03, 12:44
Teiste eest ma vastata ei või ,kuid ise olen kogu aeg Tammeka fänn olnud ja ka nende mänge vaatamas käinud. Et aga kohal olnud teised JH -liikmed Tammekale karjusid siis oli see ilmselt ka viisakusavaldus meid vastuvõtnud mõnusatele Tammeka
asjameestele. Arvan ,et selliseid kohtunisi teeme ka edaspidi ja miks mitte ka Merkuuri funktsionäridega ,kui nad soovi avaldavad.:P
Igatahes said Tartu ühe elamuse võrra rikkamaks ja JH-tekitas seal piisavalt elevust ning kära . Elagu jalgpall!!!!!:õnnelik:

greenday
07.04.03, 13:33

Vot niimoodi juhtub kui vastast alahinnatakseEi niimoodi juhtub, kui Tammeka vastu mängib meistriliiga sats, mitte esiliiga sats, kes kontrollmängudes keskmiselt 8-0 kotti sai. :)

smith
07.04.03, 15:51
meistriliiga sats? no vaata ikka koosseisu. mõned sellid, kes merkuuri eest mängisid mängisid hooajal 2002 4.liigas!

greenday
07.04.03, 22:17
Originally posted by smith

meistriliiga sats? no vaata ikka koosseisu. mõned sellid, kes merkuuri eest mängisid mängisid hooajal 2002 4.liigas!Tunnistan, see oli kellegi teise jutt, et Merkuuri eest võib mängida kuni 8 Transi meest - 5 tükki merkuuri registreeritud, 3 tükki ülevalt alla. Ise ei orjenteeru nendes nimedes. Keegi võiks täpsustada, mitu Narva meest mängis seekord.

asdf
07.04.03, 22:34
Originally posted by greenday

Keegi võiks täpsustada, mitu Narva meest mängis seekord.

Transi koduleht ütleb: \"Täna toimunud Tartu derbis Transi duubelmeeskond Merkuur võitis Tammekat 3:1. Mängijatest, kes esinevad Narva klubi koosseisus, väljakule tulid Ilja Djord, Anton Pomazan ja Andrei Usmanov. Viimane lõi ka värava.\"

PraS
08.04.03, 08:16
aga kas see reegel sisi meistri ja esiliigale ei laiene, et alla poole ei tohi mehi laenata?

greenday
08.04.03, 14:21
Originally posted by märt

aga kas see reegel sisi meistri ja esiliigale ei laiene, et alla poole ei tohi mehi laenata?Kolm mängijat tohib allapool mängida. Need kolm on ka nimetatud, kes narva koosseisus olid. Aga palju mängis neid narva mängijaid, kes on merkuuri regatud?

ROOTSI KUNN
16.04.03, 12:15
Laupäeval mängib Tammeka Tallinnas. Kõik ,kes Tartus sõprumatshil käisid,kõik Tammekale kaasa elama!;)
Aitame poistel esimesed punnid kotti panna!!!

asdf
17.04.03, 23:45

Laupäeval mängib Tammeka Tallinnas. Kõik ,kes Tartus sõprumatshil käisid,kõik Tammekale kaasa elama!;)
Aitame poistel esimesed punnid kotti panna!!!

Loodetavasti jõuan ka ise Tartust mängule, plaan vähemalt on tulla/minna :)

cyberc
18.04.03, 11:38
nu tahate küll liiga tugevalt vastaselt punkte kotti panna...pärnu tervisega see teil küll ei õnnestu...:D

Silver
19.04.03, 12:44
Terviselt Tammeka vaevalt punkte noppima tuleb. Tervis, kui Flora duubel on siiski selle hooaja üks võimsamatest meeskondades esiliigas. Tugev põhi on talvega alla pandud ning abiväge on alati oodata ka Flora mängijatelt, kes mingil põhjusel Flora eest platsile ei saa. Kes ei mälete, sellele seda, et viimase kohtumise võitis Tervis JK Vaprust 5-0. Juba see on tulemus omaette. Kui MC Tallinn kottis Tammekat 6-1 kui ma ei eksi, siis midagi roosilist tulemas ei ole, sest mäng toimub Tallinnas mitte Tartus.

Ime oleks juba see, kui suudetaks viiki mängida või siis minimaalselt kaotada. Ei taha ära sõnuda, aga Tervis on ülitugev meeskond. Pealtvaatajana pakuks tulemuseks suuremat sorti kaotust Tammekale. Kuid eks näis. Ise plaanin ka seda heitlust vaatama minna.

greenday
19.04.03, 16:13
Tuli siis eeldatav 5-0 laks ära. Tervise näol arvatavasti tegu ühe järgminsel hooajal meistriliigasse kandideerijaga, pole ime ka, Flora duubel.

Silver
19.04.03, 20:50

Tuli siis eeldatav 5-0 laks ära. Tervise näol arvatavasti tegu ühe järgminsel hooajal meistriliigasse kandideerijaga, pole ime ka, Flora duubel. Ise käisin seda mängu vaatamas ning no tulemus oli nagu ta oli, aga muidu jah Tervisel oli väga tugev kooseis ning tulemus räägib enda eest. Kui tulemust ei vaataks, siis tammeka mängis hästi. Oli mitu ohtlikku olukorda, millest oleks võinud värav sündida. Seis oli vist 2-0, kui Tervis võttis hoo maha ning Tammekal tekkisid mitmed ohtlikud olukorrad.

Väravat ei tulnud, aga no arenemisruumi on palju. Noored poisid. Pakuks kuskil 5 aasta pärast oleks see meeskond Meistriliigas. ;) Paar asjalikku venda juurde ja küll siis tulemused ka paranevad.

Jaan
19.04.03, 21:17

Tuli siis eeldatav 5-0 laks ära. Tervise näol arvatavasti tegu ühe järgminsel hooajal meistriliigasse kandideerijaga, pole ime ka, Flora duubel.

Ja mida teeb sel aastal eelmise aasta Flora duubel Valga, kui Flora mehed enam m2ngudel ei saa k2ia?. T2na said p2he amat88rv6istkonnalt, kus m2ngivad systeemist sisuliselt mahakantud mehed.

greenday
19.04.03, 23:16
Originally posted by Jaan

Ja mida teeb sel aastal eelmise aasta Flora duubel Valga, kui Flora mehed enam m2ngudel ei saa k2ia?. T2na said p2he amat88rv6istkonnalt, kus m2ngivad systeemist sisuliselt mahakantud mehed.Pakuks vastuseks sellise varjandi - ühe süsteemi paremad mehed lähvad kõik Florasse ja see mis üle jääb Valgasse. Eesti jalgpall järelikult pole veel nii kõva, et isegi Flora suurusel klubil jätkuks nii palju nii häid mehi, et nendest kaks väga head tiimi teha.

Silver
19.04.03, 23:40
Vaidleks veidikene vastu...

Lühikese pingi korral oleks see võimalik.Ma arvan, et Tulevikku sinna alla ei loe, sest see klubi on küll Flora süsteemis, aga sellegipoolest eksiteerib omaette. Valgas on palju mängumehi, kellel võib olla tulevikku. Enamuselt on komplekteeritud meeskond noortest võrreldes Florat. Kui Flora vähendaks oma vahetusmeeste pinki paari kolme nelja kogenenuma mängija võrra oleks ehk Valga seis veidikenegi roosilisem. Hooaja eel lootsin ehk rohkem, aga algus on suht magedalt alanud.

Loomulikult on Valgal raske, sest iseseisvaks klubiks muutumine ning eelmisel aastalt väga olulistest mängijatest loobumine on üks asi, aga noore kooseisuga Meistriliigas tegusi teha on teine. Ma arvan, et sama juhtub ka Tervisega tuleval aastal, kui nad Meistriliigasse tõusevad. Siis tuleb nii mitmestki kogenenud Flora mängijast loobuda.

Nagu Pohlakul tavaks veab ta parema ratsaväe oma leivamaale ning nooremad ning kogenematumad jäävad teistesse meeskondadesse. ;)

jots
20.04.03, 01:56
tasuks vaadata võistkondade vanuselist koosseisu.

Üks on selge: Flora - kogu süsteemi parimad on seal.

Valga - pea poole mängijatest moodustavad 84 sündinud mängijad. Mõned 85 ja mõned varasematel aastatel sündinud (veteranid vahtramäe 76, ustritski 75, anniste 80, kosemets 81). Eesmärk lihtne - las poisid mängivad meistriliigas, parimad lähevad florasse, kes annavad lootus jäävad alles, kehvemad ..

Tervis - meeskonna nimekirjast suurem osa moodustavad 85, 86 sündinud poisid. Ülejäänud mängijad, kes vanemad, on flora (hetke) põhikoosseisu mitte mahtuvad mehed. Näiteks niikaua kuni hamre pole kaardi või vigastusega väljas pole kulikult mingit lootus pikemalt kui 5 minutiks flora eest platsile saada. Aga valgasse kulikut ka ära anda ei saaks, sest siis poleks kedagi kes hamret asendaks jne.

Silver
20.04.03, 11:08
Tervise eest oli Kulik paras hiiglane platsil. Vaadates Tammeka väikeseid kaitsemängijaid, siis oli suht naljakas pilt. Eriti lahe oleks venda võrrelda näiteks Tervise number seitsmega Magnus Martinsoniga. Aga no teisel korrusel on mees võimas ning nii mitmes olukorras tegi head tööd ja tekitas ohtlike olukordi. Suht üleolev tundus ka mees olevat. Kõikide otsuste peale, kas siis oli suluseis või viga Kulik naeris ja muigas ala kohtunik kuidas sa saad nii loll olla.

Taidur
28.04.03, 09:41
Käisin sel aastal esimest korda Tammeka mängu vaatamas, aga kahjuks midagi ilusat näha ei olnud. Kui kohale jõudsin oli seis juba 1:0 Tammeka kasuks. Esimesel poolajal oli Tammeka domineerivam pool igal juhul, kuigi mingeid eriti ohtlikke olukordi silma ei hakanud.

Ja teisel poolajal algas siis Tammeka väravavahi etendus. 1:1 löödi täiesti mittemidagi ütleva koha pealt. Väravavaht lasi palli lihtsalt käte vahelt väravasse veereda. Ja siis varsti 2:1 osta. Ka mitte eriti tugev löök, aga Koseril oli halb päev (loodetavasti mööduv nähtus). Pärast teist väravat andis ta ka märku, et tahaks vahetust.

3:1 lööki ma hästi ei näinud, nii et ei hakka kommenteerima.

Siis anti Tammeka kasuks penalt. See oli suht kahtlane otsus minu meelest. Mitte, et Tiirikut ei oleks 11m kastis takistet, aga kohe peanlt ...? 3:2.

Mängu raudselt parim hetk oli viimase minuti värav. Tiirik karistuslöögist üle müüri. See oli tõesti ilus. Tiirikult siis hattrick.

Ega see esiliiga viimaste omavaheline mõõduvõtt just mingi eriline silmailu ei ole, aga teisest küljest, tore, et noored mehed üritavad. Pole ju Tartus meistriliiga taset veel kusagilt paista.

asdf
28.04.03, 16:00
Originally posted by Taidur

Ja teisel poolajal algas siis Tammeka väravavahi etendus. 1:1 löödi täiesti mittemidagi ütleva koha pealt. Väravavaht lasi palli lihtsalt käte vahelt väravasse veereda.

Jalgade vahelt, siiski.

Siis anti Tammeka kasuks penalt. See oli suht kahtlane otsus minu meelest. Mitte, et Tiirikut ei oleks 11m kastis takistet, aga kohe peanlt ...? 3:2.

Seal oli ikka selge viga, korralikult tõmmati maha. Pärnu kaitse poolt muidugi lollus, nagu ka nende treener ütles.

Mängu raudselt parim hetk oli viimase minuti värav. Tiirik karistuslöögist üle müüri. See oli tõesti ilus.
Tõesti, väga hea esitus. Kuigi eks nad eelmine päev kolmveerandtundi karistuslööke ka harjutasid, pidigi ära lööma :)

lume
02.05.03, 21:29
Täna siis Tammekale järjekordne \"pakk\" 1-6.:kurb9:
Mäng ise oli täiesti võrdne, Tiirik ei realiseerinud veel penaltit, kuid kaitse ongi ikka kohutav Tammekal. Väravas oli noor Kull, kes mängis päris ok.
Mnjah, kole saab see hooaeg Tammekale olema...

jazzjansa
02.05.03, 22:02
Tartu Tammeka vs F.C.A. Estel Tallinn 1:6 (0:2)
Esimest korda sellel hooajal sai Tammeka poolel algkoosseisus platsile väravavaht Kull.
Peale kohtuniku avavilet haaras Tammeka koheselt kerge initsiatiivi, aga see ei olnud määrav, et väravat saavutada. Nagu tänavu tavaks on saamas, tuleb Tammekal esimene pall võrgust välja korjata täiesti süütust olukorrast....Bragin sai poole platsi peal palli, liikus sellega värava poole ning nähes, et vv. ei olnud just valinud kõige paremat positsiooni, otsustas ta peale lüüa. Oh näe imet. Seis 0:1. Teine värav oli veelgi kummalisem. Pall löödi ette. Keegi Tammeka mängijatest sai pea vahele, kust see otsajoone suunas liikuma hakkas(muide pall oli õhus)...Keskkaitsja Unt otsustas minna palli päästma, aga päästmise asemel juhtus see, et tema peast põrkus pall väravast 15 meetri kaugusel seisnud Braginile, kes selle ette posti kõrvale sisse lõi. Peab veel mainima, et vv. Kull ei jõudnud isegi reageerida.
Teine poolaeg alguses oli Tammekal taas kerge ülekaal. Väga hea võimalus väravavõrku sahistada oli Roops-poisil...ei tea kas ta oli ise üllatunud tekkinud võimaluse üle või mis, aga palli ta väravavahiga silmitsi olles võrku ei suutnud lüüa.
Esteli kolmandat väravat iseloomustab jalgpalli vana tõde: Kui ei löö ise, lüüakse sulle.
Peale 0:3 kaotusseisu jäämist, haaras Tammeka suure initsiatiivi. Paar minutit hiljem(mitte nagu www.fcflora.ee väidab, et üks minut hiljem) sai poole platsi peal palli noor täkk, kel nimeks Tomson. Mees keerutas palliga kolmest-neljat Esteli mehest mööda, söötis siis palli Tiirikule, kes sellle külmavereliselt võrku lõi. Rahvas möllas tribüünidel :D Minut hiljem oli tribüünidel haudvaikus. Teisel pool väljakut sahistas võrku Titovi nimeline mehemürakas. Edasi kulges mäng nii, et Tammeka lõi olukordi, aga Estel lõi pallid võrku. Tammeka võimalustest tasuks ära märkida Tiiriku mööda löödud penaltit (Konsa teenis peanalti välja..läks vastaste vv. üks-üks..tagant jõudis kaitsja järele ning tegi Konsale vea...vist oli ikka väiksest suluseisust see rünnak), Tomsoni suluseisust löödud väravat ning tõelist maiuspala, mille ilusa lõpplahenduse (värav) rikkus ära vaid vastaste väravavahi hea tõrjetöö(Konsa sai poole väljaku peal palli. Seal ta keerutas sellega natuke aega. Vaatades, et keegi ei tule teda katvale kaitsjale appi, lükkas ta palli kaitsjast mööda, ise samal ajal spurti alustades. Sealt liikus pall karistusala piiri peale, kust Konsa sellele esimesena jaole jõudis. Ta pidi kohe lööma, sest vastasel juhul oleks kaitsjad talle peale jõudnud. Ta tabas palli ilusti ning ma vaatasin et tulebki koll ära, aga võta näpust. Vastaste vv. arvas teisiti ning ta tõi palli väga raskest kohast tagasi).
Peale seda veeretati veel natuke aega palli ning kõlaski lõpuvile. Tammeka oli saanud oma hooaja neljanda kaotuse. Ah jaa esile peab tõstma Tammeka väravavahti Kulli, kes küll sai esimesel poolajal hakkama ühe pasaga, ent see eest tegi ta teisel poolajal mehe moodi tööd. Hindeks kõva 3+. Arenguruumi on veel kõvasti. Mis aga heameelt teeb, on see, et Tiirik on tagasi ning väravas ei ole juba 116 minutit härra Koserit näha olnud.

Taidur
26.05.03, 09:36
Nii, Tammeka sai siis esimese võidu kätte. Lisaks võib-olla mõned tähelepanekud, mis mängu vaadates silma hakkasid.

1.)Publik. Eks seda oli vähe nagu ikka, aga ega mujaligi vist I liiga mänge eriti vaatamas ei käida. Mingi osa sellest vähesest publikust oli suht purjus ka. See vist käib ka jalgapalli vaatamise juurde :doh:
2.) Piletid. Mingi asjapulk-tädi üritas pileteid müüa. 5 eeki tükk. Ütles veel, et see on jalgpalliliidu nõue (?). Mõni ostis, mõni mitte, Mul ei olnud ühes Keresest kahju.
3.) Kohtunikud. Üks äärekohtunik oli naisterahavas. See on ju iseenesest tore, kui naiskohtunikke ka on, aga halb oli see, et tal oli tõsine probleem suluseisude tuvastamisega. Mina panin vähemalt kahte väga ilmset suluseisu tähele, mis vilistamata jäeti. See vähene publik tegi ka kisa selle peale. Väljakukohtunik oleks võinud ka natuke karmim olla, mu meelest. Kui ikka läbi minevale ründajale vahetult enne trahvikasti joont tagant sisse sõidetakse, on see punast kaarti väärt küll.

Üldiselt oli palju parem mäng, kui see, mis ma viimati nägin. Oleks see penalti ka veel sisse läinud, siis oleks päris rahule jäänud.

ROOTSI KUNN
26.05.03, 09:53
Tühja sellest penaltist ,kuigi jah ....ära oleks pidanud lööma. Tähtis on hoopis see ,et Tammeka noored said tubli annuse eneseusku ja kolm silma juurde.
Aga publikust niipalju ,et kui mingit reklaami kusagil ei ole ,kust see publik siis ilmuma peaks?:oih:

asdf
28.05.03, 17:13
Selle piletimüügiga on jah nii, et tegemist on tegelikult EJL-i nõudega, praegu jääb see siiski puht formaalseks asjaks..

Publiku kohta - Tartu rahvas pole lihtsalt harjunud mänge vaatamas käima, reklaami muidugi ka vähe (korra ehk Tartu Postimehes oli). Siiski kujutan ette, et kui Tammeka tulemused paranevad, tõuseb ka publiku huvi. Nüüd suvi alanud ja hea väljas vutti vaadata :)

Taidur
02.06.03, 11:20
Kas keegi teab ütleda, miks Koser jälle platsile lasti? Ise küll mängu ei näinud, aga kuidagi väga plaju väravadi lasti lüüa. Kohe meenus mäng Pärnu Vaprusega, kus Koser oma \"imemänguga\" skoori kasvamise eest hoolitses.

greenday
02.06.03, 11:39

Kas keegi teab ütleda, miks Koser jälle platsile lasti? Ise küll mängu ei näinud, aga kuidagi väga plaju väravadi lasti lüüa. Kohe meenus mäng Pärnu Vaprusega, kus Koser oma \"imemänguga\" skoori kasvamise eest hoolitses.Ärme nüüd noori poisse liialt hurjutame, selge ju et 16-aastaselt väravavahilt on veel vara kindlust oodata. Aga põhjus olla see olnud, et Kull samal ajal Moskvas olnud...

ROOTSI KUNN
02.06.03, 12:42

Kas keegi teab ütleda, miks Koser jälle platsile lasti? Ise küll mängu ei näinud, aga kuidagi väga plaju väravadi lasti lüüa. Kohe meenus mäng Pärnu Vaprusega, kus Koser oma \"imemänguga\" skoori kasvamise eest hoolitses.

Ära unda poisi kallal ,Lootus on kogenud võistkond ja üks esiliiga liidreid ,kes sügiseks saab jälle Meistriliigasse.

Taidur
02.06.03, 13:52
Ära unda poisi kallal ,Lootus on kogenud võistkond ja üks esiliiga liidreid ,kes sügiseks saab jälle Meistriliigasse.

See oli mõeldud rohkem väikese märkusena. Lihtsalt Kull tundub praegu parem olevat kui Koser. Mõni, kes mängu nägi võiks ju kommenteerida, mitu väravat väravavahi eksimusest tuli.

asdf
02.06.03, 14:53
Nägin mängu ja enda ning ka Otto arvates oleks Kull ehk 2 väravat suutnud ära hoida. Ühel oli küll selge Koseri süü, sest ta ei suutnud karistuslöögist tulnud palli puhtaks lüüa. Mõnel juhul oleks võinud ehk julgemalt vastu tulla... Üldiselt on Kull ikka Tammeka esimene valik, Koser jääb veidi lühikeseks kah..

Eikki
03.06.03, 00:21

Kas keegi teab ütleda, miks Koser jälle platsile lasti? Ise küll mängu ei näinud, aga kuidagi väga plaju väravadi lasti lüüa. Kohe meenus mäng Pärnu Vaprusega, kus Koser oma \"imemänguga\" skoori kasvamise eest hoolitses.Ärme nüüd noori poisse liialt hurjutame, selge ju et 16-aastaselt väravavahilt on veel vara kindlust oodata. Aga põhjus olla see olnud, et Kull samal ajal Moskvas olnud...

Nojah Koser on vast 16 aga Kull on ju veel noorem..... Kull mängis eelmine aasta noortekates..

greenday
03.06.03, 02:37
Originally posted by Eikki

Nojah Koser on vast 16 aga Kull on ju veel noorem..... Kull mängis eelmine aasta noortekates..Kull on jah aasta noorem.

Taidur
10.07.03, 09:01
Kas keegi oskab kommenteerida viimast M.C Tallinna ja Tammeka vahelist mängu, mille viimane 1-4 kaotas. Mind huvitab just asjaolu, et Koser võeti pärast esimest poolaega välja (Tammeka oli siis juba 2-0 taga). Kas see võis olla tingitud sellest, et Koser tegi jälle sellise ... ee ... noh sellise mängu nagu ta teeb mõnikord?

Ja ütlen juba ette ära, et ei urgitse niisama ajaviiteks noore väravavahi kalla, vaid tahan lihtsalt oma teooriale kinnitust saada.

asdf
10.07.03, 21:18

Kas keegi oskab kommenteerida viimast M.C Tallinna ja Tammeka vahelist mängu, mille viimane 1-4 kaotas. Mind huvitab just asjaolu, et Koser võeti pärast esimest poolaega välja (Tammeka oli siis juba 2-0 taga). Kas see võis olla tingitud sellest, et Koser tegi jälle sellise ... ee ... noh sellise mängu nagu ta teeb mõnikord?

Ja ütlen juba ette ära, et ei urgitse niisama ajaviiteks noore väravavahi kalla, vaid tahan lihtsalt oma teooriale kinnitust saada.

Ei oska midagi selle kohta öelda..ehk pühapäeval pärast pühapäevast mängu olen targem.

Igatahes, pühapäeval siis Tartu-derby ;) Kes seekord peale jääb?

lume
11.07.03, 07:25
Mõlemad väravavahid eksisid kindlalt ühe varava puhul.
Koser lasi endale 20m pealt ette nurka lüüa, Kull aga lasi vaikse lähilöögi külje alt läbi.
Üldiselt oleks pidanud seis 15-4 MC kasuks olema, kes jättis kasutamata ikka väga palju võimalusi.

ROOTSI KUNN
13.07.03, 21:44
Tartus tuli täna hea uudis ;) Merkuur pandi ahju!
Tublid poisid,kahju krt. et ise kohale ei saanud minna.
Täna oli üldse Esiliigas kõvasti üllatusi Vaprus võttis ilusa võidu Pärnus ja Tervis sai
K-Järvelt kotid taha ja üsna valusalt.

asdf
13.07.03, 21:48

Täna oli üldse Esiliigas kõvasti üllatusi Vaprus võttis ilusa võidu Pärnus ja Tervis sai
K-Järvelt kotid taha ja üsna valusalt.

Jep :) Hea mäng oli Tartus. Tammekal oli rohkem õnne, eks varsti saab pikemalt sellest lugeda ;)

greenday
13.07.03, 22:19

K-Järvelt kotid taha ja üsna valusalt.Tõesti jäid heast mängust ilma! Ja tribüünidel oli atmosfäär ka päris tegija.

Artur
13.07.03, 22:44
Ja tribüünidel oli atmosfäär ka päris tegija.

Greenday, ära aja lolli juttu. Või pead sa JK Tammeka poolehoidjate poolset mõnitamist ja solvamist Merkuuri mängijate suunas heaks atmosfääriks? Omade toetamine unustati, nagu tavaliselt, üldse ära. Ainus inimene, kes staadionil vutiatmosfääri luua üritas, oli Merkuur fänn Siim. Tema seostub jalgpallihuvilisele eelkõige oma kuulsa pasunapuhumisega.

greenday
13.07.03, 23:30
Originally posted by Artur

Ja tribüünidel oli atmosfäär ka päris tegija.

Greenday, ära aja lolli juttu. Või pead sa JK Tammeka poolehoidjate poolset mõnitamist ja solvamist Merkuuri mängijate suunas heaks atmosfääriks? Omade toetamine unustati, nagu tavaliselt, üldse ära. Ainus inimene, kes staadionil vutiatmosfääri luua üritas, oli Merkuur fänn Siim. Tema seostub jalgpallihuvilisele eelkõige oma kuulsa pasunapuhumisega.

Eino seda nüüd küll jalgpalli konteksis mõnitamiseks ja solvamiseks ei saa pidada. Pigem tehti huumorit ja \"aasiti\" ning \"lõõbiti\". Selline peabki üks kohalik derby olema.

ROOTSI KUNN
14.07.03, 20:05
Ärge mehed pullige ,järgmisel mängul olen mina raudselt kohal ,pange õlled külmkappi ,teeme lõhnad juurde ja siis õhtul võiks ka natuke .....:D
Igatahes sõit on otsustatud!!:kaval:

asdf
14.07.03, 20:15

Ärge mehed pullige ,järgmisel mängul olen mina raudselt kohal ,pange õlled külmkappi ,teeme lõhnad juurde ja siis õhtul võiks ka natuke .....:D
Igatahes sõit on otsustatud!!:kaval:

Reedel Tartusse? ;) :õlu:

klaas
16.07.03, 23:48
Tammeka lehel www.jktammeka.ee online-intervjuu Meelis Eelmäega

greenday
22.11.03, 15:17
Noh nüüd siis pole Tartus ühtegi meeskonda Meistriliigas ega ka Esiliigas. Asi on ikka väga nutune Eesti suuruselt teise linna kohta. Või mis te arvate?

ROOTSI KUNN
22.11.03, 15:54
Pole veel uudiseid lugenud ,kuid eelmisest postitusest loen välja ,et Merkuur langes samuti esiliigast välja. Olukord on hetkel muidugi nukker ,kuid kindlasti mitte lootusetu.
Igatahes jätkub Tartu derby jällegi ühelt pulgalt ja see lisab kindlasti mõlemale klubile portsu visadust. Ja keda sa ikka selles süüdistad ,et Tartu ,kuidagi jalgu alla ei saa.Ükskord peab ju see valge laik Eesti jalgpallikaardilt kaduma ning ärgem unustagem ,et suur jalgpallikants Pärnu on ju samas seisus.
Tartusse ja Pärnusse on vaja lihtsalt tõsiseid tegijaid ,kes tekitaks huvi sponsorites,leiaks raha ,teeks väljakud mängukorda jne. Ma arvan ,et need inimesed ja ka raha on kusagil olemas, oleks vaid tahtmist. Ja niikaua ,kui need inimesed pole välja ilmunud ei toimu nendes linnades ka tõelist arengut. Mängijate osas on Tartul ja ka Pärnul oma järelkasv juba olemas. Kahju muidugi ,et sellised spordilembelised linnad jäävad jällegi aastaks ,kui mitte tipp siis heast jalgpallist ilma.
Aga lootus sureb viimasena!:)

Chazlor
22.11.03, 16:12
Allo

Iseenesest muidugi tuline kahju, aga mis teha.
Samas on oodata põnevat II liiga hooaega, kus on koguni 3 Tartu klubi. Lisaks veel Olümpia 2000. Kui Elvat ka lugeda, saame isegi 4 punti siit Lõuna-Eestist kokku.
LAs madistavad ja tulevad tugevamana esiliigasse tagasi.

Parimatega

bomb
05.04.04, 20:11
Esimene samm meistriliiga poole Tammeka poolt on kaotus võõrsil Tallinna Levadia 2 skooriga 0-4 Paistab et Sõprukate võidud tugevate meeskondade üle ei näita midagi vaid puhuvad meeskonna ülesse nagu õhupalli , mis juba esimese liigamängu tulemusena läks lõhki.

zaz
05.04.04, 21:20

Esimene samm meistriliiga poole Tammeka poolt on kaotus võõrsil Tallinna Levadia 2 skooriga 0-4 Paistab et Sõprukate võidud tugevate meeskondade üle ei näita midagi vaid puhuvad meeskonna ülesse nagu õhupalli , mis juba esimese liigamängu tulemusena läks lõhki.

Lahe muidugi, et sa kahe teema alla ühe ja sama postituse teed:doh: aga noh Merkuuri fännina pead sa ju eputama, et Tartu rivaal Tammeka esimese mängu kaotas...

lume
06.04.04, 08:27
Esimesest mängust on veel vara järeldusi teha, Levadia 2 tundub olema ikka koosseisult tugevam. Vaatab mis pühapäeval Dünamoga saab.

Ono
06.04.04, 08:49
Originally posted by zaz

Lahe muidugi, et sa kahe teema alla ühe ja sama postituse teed:doh: aga noh Merkuuri fännina pead sa ju eputama, et Tartu rivaal Tammeka esimese mängu kaotas...

Mine ülista oma florat.