PDA

View Full Version : Livonia Cup

ROOTSI KUNN
20.10.02, 17:58
Balti turniir tulekul ?

Midagi hakkab looma ja ilmselt on mingisugune Balti riikide parimate klubide turnii
ka kunagi tulemas. Kas on ka huvilisi kes sooviksid Livonia Cupile Riiga sõita?
Võiks juba asja arutada ,kaugel se enam on.:õnnelik:

Glazza
21.10.02, 01:05
Aga huvitav, miks ei tehtud nn Balti karikat? Ja võeti ainult Läti, Eesti. Usun et 3 vahel oleks huvitavam..

eug
21.10.02, 16:14
jah kui võtta veel leedu, siis oleks täielik Balticum Champions League, praegu aga ainult Balticum Super Cup :D

PraS
21.10.02, 19:04
aga kuidas see truniiri süsteem siis kolme meeskonna vahel võix välja näha?

raido
21.10.02, 23:24
Selgitage asja lähemalt! Kes mängivad, ning millal toimub?

Glazza
21.10.02, 23:38
Suht nagu Balti turniir võiks olla, aga sel juhul soovitaks näiteks neutraalset pinda..

PraS
22.10.02, 00:52
aga kus see pind peax asuma?ma arvan et siis võixid mängud ytoimuda mingi 4 või 4 päevase vaheaaja järgi ja igameesk. saax ühe mängu kodus ja võrsil(st.iga meesk. 2 mängu).

Wuppi
04.11.02, 22:41
Mina olen valmis minema Riiga, kui see sõit ikka toimub. Töödejuhatajalt sai ka täna küsitud ja räägitud, et võib juhtuda see, et soovin paar päeva palli vaadata naabrite juures. Kunn anna teada, kui oled asjas täpseamlt selgusele jõudnud. Kui minek on, siis olen käsi tulemas. Minu sõna selle peale.

Jeeg
04.11.02, 23:31
No karika enda nimest (\"Livonia Cup\") võibki ju välja lugeda tegelikult, miks on kaasatud sellesse ühemängulisse võistlusse vaid Eesti ja Läti meister. Asus ju kunagine Liivimaa just nende riikide aladel.

Juks
05.11.02, 16:23
Igatahes üle pika aja taas huvitav idee ning teostus Eesti Jalgpalli Liidult. See, et Baltikumi klubid (esialgu küll Läti ja Eesti meistrid) kokku saavad ning mõõtu võtavad, on nii klubisid kui mängijaid arendav. Tegelikult oleks väga huvitav teada, kumma maa meister siis nüüd ikka tegijam on.

Ah jaa, Livonia Cupist saad lugeda ka Sportnetist (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=37058)

ROOTSI KUNN
06.11.02, 02:04
Kui õige hakkaks nimekirja koostama ,kes oleksid potensiaalsed sõitjad.
Ma võtaks mingi bussi sebimise sellisel juhul ette ,või kui kellegil on mingi mikrobussi variant jne. Katsun ka Mayhemiga rääkida tal rohkem kogemusi sel alal.
Uurin Jalkaliidust kus esimene mäng toimub , kuupäev on 13. nov.
Hakkame siis pihta:

1. Rootsi Kunn
2. Heikireb

Wuppi
07.11.02, 23:46
Mind huvitab teadmine, kas tõesti rohkem asjast huvitatuid pole?
Ega sa Rootsi Kunn sellest mängust rohkemat teada pole saanud,
et kuidas me siis sinna läheme ja kas me ikka läheme ning jne...

ROOTSI KUNN
08.11.02, 17:03
Mõned huvilised on veel : nagu näiteks Sen ja veel paar võlli.
Esimene mäng toimub Lätis ja ilmselt Riias. Kellaaega veel ei tea aga uurin välja.
Üks variant on sõiduautoga minna ,tuleb kõige odavam,olen juba kalkuleerinud.:)

troll
08.11.02, 21:27
Keegi rahanumbri kohta ka midagi oskab öelda või ? Mis see pull maksma võiks minna. Ma tegelt polegi ammu Riias käinud.....

Wuppi
09.11.02, 18:52
Kui võimalik, siis mul oleks enne esmaspäeva vaja teada kokku saamis kohta teada. Sa Kunn tead ju, minu tööle linnast välja sõitu. Ja anna ka teada, kui võimalik on, kas on võimalik tagasi jõuda sealt sama päeva jooksul.

Wuppi
10.11.02, 22:02
Ma pean kurvastusega teatama, et ei saa teiega kaasa sõita. Kuna töö objekt kuhu lähen, ei ole võimalik külastada internetti, siis ei õnnestu mul ka vaadata, millal me peaksime sõitma (täpsemalt kuhu, mis kell saab kokku ja millal tagasi peaks jõudma).

Soovin teile head reisi, kui peaksite sinna ikkagi minema!

vandersell
11.11.02, 12:10
Originally posted by heikireb

Ma pean kurvastusega teatama, et ei saa teiega kaasa sõita. Kuna töö objekt kuhu lähen, ei ole võimalik külastada internetti, siis ei õnnestu mul ka vaadata, millal me peaksime sõitma (täpsemalt kuhu, mis kell saab kokku ja millal tagasi peaks jõudma).

Soovin teile head reisi, kui peaksite sinna ikkagi minema!
pole küll plaanis sõita aga nõu võin küll anda. Heikirereb, kas sul või mõnel su töökaaslasel mobiiltelefoni pole, mille peale helistada ja infot edastada saab? ;)

ROOTSI KUNN
11.11.02, 12:40
Üldise huvi puudumisel ja muude segavate asjaolude tõttu loobun Riiga sõidust .
Karta on ,et ega sealgi suure lume tõttu enam väljas mängida ei saa

raido
11.11.02, 22:45
Kes veel ei tea siis Flora mängib Skontoga.

Jaak
12.11.02, 19:45
Originally posted by raido

Kes veel ei tea siis Flora mängib Skontoga.

Mis paneb teid arvama, et see duell üldse enam sellistes ilmastikutingimustes toimub?
Soe soovitus - kes Riiga sõita kavatseb, küsige enne ikka Florast järele, et kes, kus ja millal mängivad.;)

Patt27
13.11.02, 12:09
Jummal tänatud Flora saab vähemalt ühe tõsise mängu...

yheksa
13.11.02, 12:24
Tänane SLÖhtuleht kirjutab (http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=131125), et nimetatud mäng toimub alles jaanuaris. Nii et ärge praega Riiga söitke :-)

Lund :myts7:

ROOTSI KUNN
14.11.02, 03:37
Jumal tänatud ,et ei sõitnud.
Aga krt. keegi ei suvatsenud meile ka enne seda märku anda ,et mäng ei toimu.
Eesti Jalgpalliliit ,kes seda foorumit niikuinii loeb oleks meil rahumeeli Riiga lasknud sõita-väääga kift.
Üldiselt hakkab se EJL -du igavene talveuni juba ära tüütama . Ei kodulehte ,ei seda ,ega teist. Kõik on ligadi ,logadi. Õppigu kas või Lätist ja Leedust ,kes reitingu poolest meist just ,kui nõrgemad kuid ikkagi asjalikumad.
Protesteerin ,pohhuiismi suhtes.:viha:

rauno
15.11.02, 14:08
mingi korralik ametlik infoallikas netis võiks EJL olla küll, praegu seda vist pole:( kodukat siis silmas pean

Litmanen37
19.11.02, 14:34
Üleüldiselt saadaks ka mina selles osas jalkaliidu pikalt sitale

ROOTSI KUNN
19.11.02, 21:21
Ets kae ,mis toimub 25. nov. sel aastal ( rõhutan) toimub klubis Bonny & Clyde
vutihooaja lõpetamine ja EJL -uue kodulehe tutvustus .
Just nagu minu eelmise kurjustamise tagajärjel ( siunasin ,et kodulehte pole) saab kauatehtud -kallikene valmis.:P

raido
19.11.02, 22:14
Originally posted by ROOTSI KUNN

Ets kae ,mis toimub 25. nov. sel aastal ( rõhutan) toimub klubis Bonny & Clyde
vutihooaja lõpetamine ja EJL -uue kodulehe tutvustus .
Just nagu minu eelmise kurjustamise tagajärjel ( siunasin ,et kodulehte pole) saab kauatehtud -kallikene valmis.:P
Ära ole veel nii optimistlik. www.jalgpall.ee-d mäletad?

Martin
19.11.02, 22:34

Ära ole veel nii optimistlik. www.jalgpall.ee-d mäletad?

Avame end märtis, kuid aasta pole veel teada :P

Rainman
20.11.02, 16:51
Tundub, et seesamune ta on, igastahes on up-to-date: http://www.estonia.fifa.com Mitmedki stiilivead häirivad mind seal, aga võib-olla olen see ainult mina :doh:

Rainman
10.12.02, 03:55
Ei saa mitte aru, mis need lätakad nüüd pirtsutavad? Kui tehakse uus karikas ja pannakse paika reeglid, kas on siis kohe vaja teha mingi erand ja selgitada võitja ühe mängu tulemusena?? Pealegi veel Riias :deemon:

Hellik
12.12.02, 19:07
Tekkis plaan seda mängu (Livonia Cup 04.01.2003 16.00 Skonto v. Flora) vaatama minna. Väljasõit oleks Talllinnast 4. jaanuari hommikul, enne ja pärast mängu tutvuks Riia vaatamisväärsustega (loe: pubidega) ning tagasi Tln-sse jõuaks ööl vastu 5. ndat.
Sõit läheks maksma 300 eeki ümber. Huvitatud võiksid anda endast teada kas privasse või telefonil 052 18351.

nwa
13.12.02, 02:55
lähen kindlasti.
Liiklusvahendiks on auto (BMW 735) ,
kohti üle kaks, bents ja kindl. neljaks,
kellel soovi ???
öö veedaks Riia keskuses(korter -idee järgi tasuta) :D :D

NP! Mängu lähen huvist vaatama .Ei fänna FCF -i

ROOTSI KUNN
13.12.02, 12:38
Mina olen käpp 1001% ja võtan ka paar sõpra kaasa.
Mayhem minuga võid arvestada ja saadan varsti veel paar nime.:)

rauno
13.12.02, 19:30
Mul oleks ka huvi,kahjuks ei saa veel 100% öelda,millal oleks Mayham viimane tärmin mil peaks ütlema käpp/mitte käpp? kui kõik takistused ületatud saab siis tulija.

päevaga selgund niipalju et 80% tulija ja kahekesi,võibolla liitub veel 1-2 nägu:)

nonii bonareisid panevad ka bussi käiku:)

http://www.bonareisid.ee/?&PID=pages&ID=29

ma bronnisin selle peale endale koha:)

nüüd ainus soov veel Alfa kaubanduskekusest kus asub Rimi Miksimarkits osta rõvepunastvärvi peapael millel valge kiri LATVIJA:)

ROOTSI KUNN
19.12.02, 14:31
Kuidas me ikkagi nüüd sõidame?
Minul pole vahet kas Bonaga või ilma aga lugu selles ,et kardan kas me ikka 40 kohta kokku saame .
Kui ei saa täis siis jääb reis hoopis ära ja kindlad minejad jäävad maha.:doh:
Nii,et tuleb kogu aeg inffi küsisda palju seal reisil rahvast koos on .
Ausalt öeldes kahtlen sügavalt ,et sisuliselt peale uut aastat 40 matsi sõitta viitsib ning pooldan väiksemat bussi.:)

rauno
19.12.02, 15:24
Kunn arvan et sõidame bussiga:õnnelik:

ise olen 99% tulija ja mul ka kama millega/kellega;)

ma arvan et kui on 1 kindel transport selgund mis läeb siis sellega ka läen,ei taha riskida et 03.01.03 peab vaatama hakkama millega minna.

ma ei tea veel täpselt ju mis transpordi mayham välja pakub,5,10,20 kohaline?

kas saab kohad täis või mitte jne.

a lacplacise tumedat tahaks küll juua:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

ja mudugi näha kuda need maksas tualetase poisid pähe saavad

Hellik
19.12.02, 15:37
Originally posted by rauno

ma ei tea veel täpselt ju mis transpordi mayham välja pakub,5,10,20 kohaline?

kas saab kohad täis või mitte jne.

Mõttes oli minna u. 10-kohalise bussiga. Bona variant on kahtlane, 40 vaevalt et kokku saab ja kui mingid paar päeva enne teatakse, et reis peaks ära jääma, siis on hilja. aga noh...ootame-vaatame

ja... da name is MayhEm ;)

rauno
19.12.02, 18:09
sry Mayhem näpuviga su nimega st.kiire oli:oih:

üritan edaspidi vältida selliseid asju:õnnelik:

loodan et ma su nimekirjas kasvõi sulgudes edasi figureerin

bonaga rääkisin telvooniga mingi aeg tagasi,ütlesid et kui 40 ei saa siis väiksema bussi võtavad jne,et natuke kallimaks läheb jne.

räim
19.12.02, 22:39
huvitav siin kaheldakse 40 venna kokku saamises.

ise tean juba 4 kindlat minejat kes selle bussiga läheks

hind iseenesest on ju ülisoodne 200(buss ja mängu pilet)

stiff
20.12.02, 12:43
ise ka bonaga mineja

b0xter
21.12.02, 20:56
ia meelega tulex ka kaasa, aga 40 inimest kokku ei saa vict ju :S aga see väike buss vms kas on ka kohti veel?

MTÜ JPHaigla
21.12.02, 21:36
FC Flora, Jalgpallihaigla ja Bona reisid esitlevad:

2003. AASTA ESIMENE JALGPALLIREIS

RIIA, 4. JAANUAR 2003

FC SKONTO RIGA - FC FLORA TALLINN

8.00 väljasõit Tallinnast Sakala keskuse parklast
13.30 Lido vabaajakeskuses peosööming ja -jooming. Euroopa suurim
palkhoone, rahvuslik miljöö, õlu ja muud napsud. Kulub ca 3-5 latti
16.00 algab mäng FC Skonto-FC Flora
18.30 toimub kogunemine ja algab tagasisõit
23.30 jõuame tagasi Tallinna

Sõiduhind 200 krooni

Mängu pileti hind: 0 krooni!

NB! kaasa võtta: pass, raha ja väike eine. Ja väike õlu?!

Reisi eest tasumine:
Raha on võimalik tuua 18, 19, 20, 23, 27, 30, detsembril ja 2, 3, jaanuaril
Bona Reiside kontorisse Estonia pst 1/3, III korrus või maksta ülekandega
Hansapanga arvele 221011638499. Broneerida saab ka kodulehekülje kaudu:
www.bonareisid.ee

Reisijate nimed palume saata:
e-mail: info@bonareisid.ee
sms: 056 66 23 60

Reis toimub juhul kui tuleb kokku vähemalt 40 lõbusat jalgpallifänni, seega
kui soovid ise tulla, levita palun sõnumit.

Kontaktisik: Marje Saarmäe GSM 056 66 23 60

stiff
23.12.02, 12:46
liinibussiga riiga minnes pidi ühe otsa pilet tallinnast riiga olema 250 krooni, siin saab 200 eekuga edasi tagasi, pole paha
panin kirja ja maksin ära ka
nüüd pole muud kui õlut varuda :õlu:

b0xter
23.12.02, 17:44
njah ex ma sisi panen ka kirja :P ja teised ka keik kirja pange end :)

shepard
23.12.02, 17:53
Ma olen ka kirjas nyyd bona reisus. Kiirustage kodanikud, et saaks kindlalt bussi täis!
Ja varuge õlled valmis, kuigi läti aldaris on ka peris hää humalajook :P Aga seda saab mekkida alles tagasiteel.

b0xter
24.12.02, 14:37
Hetkel 11 inimest kirjas, pange aga kirja ennast ja võimalus on maksta ka 4\'nda hommikul bussis otse Marje Saarmäe (GSM 056 66 23 60) kätte ning saate tšeki :) Kui 40. inimest kokku ei saa, siis läheb hind kallimaks, aga loodame, et raffas ikke liigutada viitsib ;)

stiff
24.12.02, 17:32
valminud on ka FC FLORA fännisärgid (suurused S-XXL). Vaata http://www.ecopro.ee/jalgpallihaigla/inventar.htm
Hinnad:
T-särgid 175 krooni (Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitajale 150.-)

võtan särke ka bona bussile kaasa juhuks kui keegi soovib endale soetada

jaanuar, veebruar saabuvad ka FC FLORA sallid, kui kohal siis annan teada

stiff

stiff
30.12.02, 16:48
vestlesin bona reisidega ning reis toimub raudkull

b0xter
31.12.02, 02:54
Originally posted by stiff

vestlesin bona reisidega ning reis toimub raudkull

jah reis toimub ja koos on juba miski 30 inimese ringis ;) niiet pange veel kirja ennast kes ei ole pannud

winki
03.01.03, 18:42
:kisakõri:

eilse seisuga oli nimekirjas juba 46 nägu( :D :õnnelik: :kaval: ;) :lahe: :doh: :oih: )
nii et kiirustage kodanikud seltsimehed :õlu: :õlu: :õlu:

stiff
03.01.03, 18:59
peab miskit kanget kaasa võtma, se va õlu võib hiljem külmapõiepõletiku tekitada ;(

sander
03.01.03, 21:24
Ma käisin ka eile raha maksmas, sel momendil oli inimesi kuskil kümne võrra vähem, u. 35. Osad kes olid kohad kinni pannud olid viimasel hetkel ära öelnud, ning paljudel oli veel raha maksmata. Reisi toimumine on kindel nagu öeldi, ükskõik palju inimesi lõpuks tuleb. Passid kaasa.

Originally posted by winki

eilse seisuga oli nimekirjas juba 46 nägu( :D :õnnelik: :kaval: ;) :lahe: :doh: :oih: )
nii et kiirustage kodanikud seltsimehed :õlu: :õlu: :õlu:

Stinger
03.01.03, 23:29
Mina olin täna hommikul vist 45. mineja. Kohti pidi olema 47.
Homseni;)

ROOTSI KUNN
04.01.03, 00:34
Õnneks mahtusin veel peale ,kuna broneerisin varem. Buss sai igatahes täis,mis täis.:D

b0xter
04.01.03, 02:17
47 + 1 inimest niiet ommikul kohtume :P

fitti
04.01.03, 02:21
krt nii kylm on et õlut peab kohe va hundijalaveega pihta akkama, mudu läep soe seest välja..!!;)

fitti
04.01.03, 02:22
õlut juua ei kannata ma tahtsin öelda..:doh:

raido
04.01.03, 13:55
Mis kell täna mäng algab?

raido
04.01.03, 21:15
Niisiis Flora võitis, olgugi et Rähn hakkas rähna panema.

Jaak
04.01.03, 22:07

Niisiis Flora võitis, olgugi et Rähn hakkas rähna panema.

Vähemalt Flora kodukal oleva infi põhjal siiski nagu kaotas! Kõigepealt mängiti maha 2:0 eduseis ja siis penalti maratonil kaotus 11:12...

Juks
05.01.03, 01:34
Igatahes kahju, et nüüd see Livonia karikas lätlaste valdusse sai. Rähn (ebaõnn ei väsi teda jälitamast :doh: ) + Kisseljov (väravavahist penaltilööjat on palju tahta, kui just Hans-Jörg Butt pole :;) ) ei suutnud 11 meetri võimalust ära realiseerida. Head meelt teeb aga Zahhovaiko edukas debüüt Flora eest.

Eks kohalpeal käinud loodetavasti peagi teevad jutuotsa lahti....

Jaan
05.01.03, 05:21
Kytt l6i Tuleviku eest pendla sisse eelmisel aastal karikas. Ussoltsev tabas lausa m2ngust.

fitti
05.01.03, 22:52
kuliku värav oli kyll tõsine ime...!! aga jah, kisseljov peab veel paljupalju harjutama pennalde tõrjumist, se oli päris masendav.:oih:
a sõit ise oli mudugi maru.

Stinger
06.01.03, 02:28
Originally posted by Fitibaldi

kisseljov peab veel paljupalju harjutama pennalde tõrjumist

Täitsa õige! Seisis seal nagu mingi muhkam.
Muidu oli reis super, eriti reisikaaslased:õnnelik:

kyps
06.01.03, 12:17
Kahju et nii läks. Olin isegi juba tulemas, aga avastasin et pass va sunnik on juba septembrist saati aegunud.

winki
06.01.03, 18:08
meie väravavaht on muidu ilus poiss, aga jalad (vähemalt 1) vist puust:kulm:
pole öelda muud kui piap veel oolega arjutama, eks ta noor ju ka veel

reis ise oli normull, eriti lido oma ohjeldamatu õllega :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

siinkohal tervitaks ka reisikaaslasi, olge samatublid edasi :põnn: :r66m16: :põnn: :r66m16: :põnn:

NB! noored neiud kunni seljataga jäid ka väga rahule

Pealik
06.01.03, 20:26
Kaju muidugi, et mängu lõpp niimoodi läits a reis oli igatahes ülikõva. Mis sest, et reisu lõpp nagu äguseks läks.;)

fitti
06.01.03, 21:21
lido õlu oli maailma kõige hirmsam õlu!!!!!!

poest ostetud aldaris mekkis palju paremini:õnnelik: :õnnelik: :silm4:

mitte et ma mäletaks, kuda ma bussist väljusin...

shepard
07.01.03, 04:28
Tähendab, ylikõva reis oli, missest et tagasitee suht uduseks kiskus juba ;)
Aldaris oli peris hää, nagu ka mäng, kahju muidugi et võitu ei toonud koju, aga mis sitasti see uuesti :kaval:
A vatever, kui kellelgi raha veel üle on siis kõik Andorrasse ja kui ei ole, siis koguge, et vähemalt Bulgaariasse tuleks kõigi aegade fännirekord
:õnnelik:
---------------------------
c\'ya all in wellington :D

ahjaaa pilte sai ilmselt ka tehtud ja neid näeb siis kui ma oma mahaunustatud stuffi bussist kunagi kätte saan :keel4:

päikest ja õlut!
:õlu:

murri
07.01.03, 11:54
Keegi kohal käinutest võiks ka mängu muljeid jagada, mitte ainult oma pohmaka kogemusi jagada!

yheksa
07.01.03, 12:29
Originally posted by Fitibaldi

aga jah, kisseljov peab veel paljupalju harjutama pennalde tõrjumist, se oli päris masendav.:oih:

hm... ntks Superkarikafinaalis törjus Kisseljov väga hästi penalteid. Kes nägi see teab.

ps. selle aasta esimese messiga ka Head Kestvat Aastat!

ROOTSI KUNN
07.01.03, 18:31
Ma siis natuke kirjeldan ka mängu. Flora haaras kohe alguses ohjad kätte ja Kulja tegigi ilusa liigutusega kolli . Pole Forestit ( nii on Kuliki hüüdnimi) tükk aega nii hästi mängimas näinud. Edasi kestis kerge Flora ülekaal poolaja lõpuni. Skontol oli muidugi ka paar ohtlikku momentti ,kuid Pasha tõrjus hästi. Teise poolaja 30 minutit aga valitses Flora mängu täielikult ja ime ,et ainult se pennal suudeti sisse lüüa. Muide pennal oli õglane, mitte Kaldma koduvile võõrsil. Kõik mängisid siiski võrdlemisi krobedalt ,esimene mäng suurel platsil . Skonto ,kes seal kogu aeg harjutab oli küll kehva ,minumeelest . Kristal on väga aeglaseks jäänud ja ka ilmses ülekaalus,kuid ta on igal aastal selline ja lõpuks jõuab ikkagi vormi. Ei tea !! Lindpere oli terav ,Haavistu samuti. Norralased , oli näha ,et just puhkuselt tulnud. Üldiselt tundub ,et kõigil veel kõhud kapsast täis ning mingist vormist ei saa olla . Siiski on areng võrreldes eelmise hooajaga silmnähtav.
Tagasisõit oli nagu ikka . Poled olid koomas , kuid ise küll kellegi peale pahane ei ole
ja Shephardile on kõik andeks antud. :P
Skonto fänne oli küll vähevõitu ,karjusime ikka kõik täiega üle.
Ja ,mis veel oli huvitav. Õlut ja kõiksugu muud kraami sai rõdul kuua niipalju kui tahad
keegi ei keelanud ka poest ostetud kraamiga sisse tulla.
Kahju ,et meil sellist halli veel pole . Minu meelest oleks see juba lausa eluliselt vajalik kogu eesti jalgpallile.:lahe:

13
11.01.03, 21:27
Nu nii ;) see Riia reis oli siis mu esimene kaine välisreis:D
Üldiselt on nii,et mina jäin reisga rahule.Kuigi jahh...mõni mees läks ikka lõpus päris ülekäte:viha: .Kuid pole hullu mida sa ikka noortelt ja rumalatelt tahad.Saavad vanemaks ja targemaks ,siis õpivad ka käituma:õnnelik:

Ogei -aitab nüüd jamast.Ma nüüd seda Riia palsamit jooma mis sellelt reisilt ostetud sai:)

Rainman
12.01.03, 17:24
Originally posted by 13

Ogei -aitab nüüd jamast.Ma nüüd seda Riia palsamit jooma mis sellelt reisilt ostetud sai:)
Mul siiani seisab kinnisena riiulil.. üks kena läti neiu kunagi kinkis :arm7:

13
12.01.03, 19:55
Originally posted by Rainman

Originally posted by 13

Mul siiani seisab kinnisena riiulil.. üks kena läti neiu kunagi kinkis :arm7:

Tegelt ma kah ikka ei joonud seda ära:)Kinkisin selle ka ühele neiule:):D Ta lubas ,et joome selle koos ära.Saame näha:P .

stiff
03.12.04, 18:42
Laupäeval, 8. jaanuaril kell 16:00 toimub Riias Skonto sisehallis Livonia Cup 2004 kohtumine Läti meistri FC Skonto ja Eesti meistri FC Levadia vahel.

Seekordne Livonia Cup saab olema kolmas järjestikune. Kahel eelmisel korral on Läti ja Eesti meistri vahelises heitluses võit jäänud lõunanaabritele – nii 2003. kui ka 2004. aasta alguses toimunud mängus alistas FC Skonto Riia pärast penaltiseeriat FC Flora Tallinna.

võibolla peaks kaema minema....hea põhjus uue hooaja avamiseks??
ei tea kas huvilis ka on, et suure bussi kokku saab????

Mr.Maximus
03.12.04, 19:22
Selle küsimusega võiks Hr.Levada poole pöörduda. Usun ,et sõitjaid leiduks ja mitte ainult Levadia fännide hulgast.

13
29.12.04, 20:32
Ka mina oleksin huvitatud Riiga sõidust.Jään ootama kas reis toimub või mitte.