PDA

View Full Version : Kui tellid nänni välismaalt

Jaan
22.10.02, 21:59
Ei osanud seda asja kuskile mujale panna, tegin uue teema.

Nimelt olen tellimas endale Walesi koondise imekena liibuvat särki ja seoses sellega uurisin väheke Inglise firmadelt asja ja mis selgus. Kui kaup läkitatakse Euroopa Liidust väljapoole, ei pea ostja tasuma käibemaksu, mis on UK-s 17.5 % vist ja annab 40 naelase särgi pealt üle kuue naela kokkuhoidu (tegelikult pole see muidugi mingi üllatus). Osad - nagu kitbag.com, arvutavad seda automaatselt, teised jälle aga mitte. Samas pole kitbagi valik just suurim ja seal on ka kaardiga maksmisega vist probleeme olnud. Seega tuleb VAT-i mahaarvamist ise nuiata nende käest, kellel kaupa on ja näiteks www.subside.co.uk müügimehed ütlesid, et saab küll nii. Tore. Paar 6lut säästetud nagu niuhti.

Alo
22.10.02, 23:20
Originally posted by Jaan
väheke Inglise firmadelt asja ja mis selgus. Kui kaup läkitatakse Euroopa Liidust väljapoole, ei pea ostja tasuma käibemaksu, mis on UK-s 17.5 % vist ja annab 40 naelase särgi pealt

Sellega on veel siuke lugu, et kui su tellimuse summa kauba saatedokumendil ületab 1000 krooni, siis kasseerib toll sinu käest siiski 18% käibemaksu, enne kui paki kätte saad. Suht paljude firmadega saab ka kokku leppida, et paki külge minevale paberile kirjutatakse väiksem summa ning õige arve pannakse paki sisse. Sellisel juhul on ka veel olemas võimalus, et kogenud tolliametnik tõmbab ninaga õhku ning avab paki. Ja kasseerib õige arve põhjal siiski käibemaksu sisse.

Alo

Jaan
22.10.02, 23:29
Tjah, kui särk nii 35 naela kanti on, siis ei tohiks toll küll blokkida kuna transporditeenuse pealt nad käibemaksu küsida ei saa. Keerulisem on lugu muidugi siis, kui tellida nime-numbriga särk.

yheksa
29.10.02, 13:30
Leidsin täna sellise koha SupportersPlace.com (http://www.supportersplace.com/) ... Mai tea, kas seda on juba kuskil foorumis mainitud vöi ei, aga noh topelt ei pidavat kah kärisema.

Ega mai tea ka kuidas seal tellimine vöi midagi on. Kui keegi viitsib siis uurib.

Päikest :myts7:

vandersell
21.04.03, 14:16
Inspireerituna Stingerist, kel Hamburgisse asja on, küsin: ega keegi lähiajal Londonit külastada ei kavatse? Annaks natsa raha kaasa, et mulle paar suveniiri tuua :)

Lünk
07.07.03, 10:15
Kas keegi teb kust saaks Depori orginaal särki tellida ja palju see plekkima läheb.

Melwood
07.07.03, 10:57
Originally posted by Lünk

Kas keegi teb kust saaks Depori orginaal särki tellida ja palju see plekkima läheb.

Klubi ametlikust kodulehe poest (http://www.deportienda.com/Affiliated=1659) saab tellida. Hinnad on ka juures. Ma muidugi ei viitsinud uurida, et kas nad Eestisse ikka saadavad, aga selles asjas katsu ise selgusele jõuda.

Kuigi jah - Sa oled meil ju Rootsis, niiet ei tohiks üldse probleemi olla.

Lünk
12.07.03, 12:36
Vaatsin järgi, maksma läheb särk 65 Euri (tavaline poe hind Euroopas), pall 18 Euri ja postitus 10,45 Euri, nii Rootsi kui Eesti. Ainsad vahe mis on Eestise ja Rootsise tellimise vahel on muidugi tolliseadused ja see, et Rootsis tasud kohapeal, Eestis aga pangaylekandega.

Tembu
24.07.03, 11:32
Nii, oleks tore kui keegi hea hing läeks väljamaaale(kus ikke Inglise kraami müüasse) ning oleks nõus tooma teatavat sorti atribuutikat mulle. Minu raha eest ikke:) Sõnum oleks teretulnud.

eston maravilha
25.07.03, 18:50
vaatasin seda subside ja kui kuskilt raha peaks tekkima siis lendan sinna peale. kuradi hea valik igast särke

SleepWalking
07.08.03, 21:00
arsenali listis keegi pakkus sellise aadressi: http://www.kitshops.com/. garantiid ei tea anda, kuna ise sealt tellinud pole. küll aga on hinnad veenvad ... arsenali täna müüki läinud särk nagu ka palju muid särke $32 = 450 eeki (ning seda lausa koos saatmisega üle maailma) ...

Jaan
08.08.03, 01:49
Krt, liiga odavad tunduvad...

Black_Magic
09.08.03, 02:24
osta läbi minu

SleepWalking
10.08.03, 22:25
Originally posted by Black_Magic
osta läbi minu

kupeldaja? diiler? vahendaja?

mjkk
10.08.03, 23:09
Tunduvad jah kuidagi kahtlaselt odavad, minus tekitab kahtlust ka suuruse asi - üks number - suurused XS - XL pandud samasse patta, väga veider. Süüdi võib-olla aga ka segadus minu peas, süüdlaseks magamatus, mida ma ravima lähen. Head ööd!

Aga muidu, tore oleks, kui taoliseid reklaame siia veel tuleks, soovitusi ja hoiatusi. Muideks, keegi võiks rääkida sellist asja, kas on soovi mõne Inglise Liiga särgi järele (uut ma mõtlen), endal plaanis ebay\'ist tellida. Hind oleks kuskil 300-400 krooni, midagi ma ei garanteeri ja asja eestvedajaks ka ei oleks, aga ise kavatsen tellida. Lihtsalt koos tellida müne vennikese käest tuleks odavam.

Vaadake siis ise ringi, võhikutele - www.ebay.com

Jaan
11.08.03, 00:03
A veel selline asi, et kui on orikas ja uus särk ebay\'s, siis läheb hind ca 30-35 naela kanti. Tavaliselt.

mjkk
11.08.03, 11:57
Orikas jah, aga olemas on ka vuhvelus...mina leidsin pikema otsimise peale sellise (http://images.auctionworks.com/fullView.asp?img=http://images.auctionworks.com/hi/59/58505/newcastle_home_ss_jenas_7.jpg) särgi. Selliseid särke on võimalik tellida iga nimega, mida vaid süda soovib. Hinnaks tuleks kuskil 400-450kr. Ei tea, võrdlesin originaaliga ja ütleksin, et vahe on vaid selles, et Jenase särgi pilt on tumedam, ei muud. Aga kindlasti oleks siia oodatud kommentaarid selle särgi praaksuse kohta. :)

eston maravilha
11.08.03, 14:28
piraat

mjkk
11.08.03, 17:07
Originally posted by eston#21
piraat

Ma tean, et see on piraat. Kuid piraadil ja piraadil on vahe. Mulle tundub, et tegemist on täpse koopiaga. ;)

Tembu
13.08.03, 08:41
Vuffel jääb vuffliks..ei aita siin ei ussi- ega püssirohi.

fitti
31.08.03, 20:49
Originally posted by Magpie

Aga muidu, tore oleks, kui taoliseid reklaame siia veel tuleks, soovitusi ja hoiatusi. Muideks, keegi võiks rääkida sellist asja, kas on soovi mõne Inglise Liiga särgi järele (uut ma mõtlen), endal plaanis ebay\'ist tellida. Hind oleks kuskil 300-400 krooni, midagi ma ei garanteeri ja asja eestvedajaks ka ei oleks, aga ise kavatsen tellida. Lihtsalt koos tellida müne vennikese käest tuleks odavam.

tellisid ära? ei põe kah nagu väga seda originaalihaigust, leidsin ühe manu uue võõrsil särgi koopia, mis suht odav tykk on, kuid vähemalt pildi pääl justku ok välja näeb. et kui tellisid, siis vahendad ehk oma kogemusi.

mjkk
31.08.03, 21:11
Originally posted by fittibaldi
tellisid ära? ei põe kah nagu väga seda originaalihaigust, leidsin ühe manu uue võõrsil särgi koopia, mis suht odav tykk on, kuid vähemalt pildi pääl justku ok välja näeb. et kui tellisid, siis vahendad ehk oma kogemusi.

Pole tellinud ega telli ka. Asi nimelt selles, et kui hoolikamalt vaadata on ikka vahe märgatav. Nimelt oli Tooni särgi puhul peamine vahe selles, et nii Adidase kui ka klubi logo oli originaalvariandist oluliselt pisemad. Jätsin siis tellimata ja otsustasin selle raha eest vanemaid Newcastle\'i särke oma kogusse lisada. Soovitan hoolikalt üle vaadata, sest isiklikult minule kõlbaks vuhvel-variandist ainult täpne koopia...:)

fitti
31.08.03, 21:12
hm, teise variandina jäi mullegi silma vana sharpi logoga särk, aga selle hind oli nii naeruväärne (2.99$), et seal peab miski kala olema. Kust sa neid vanemaid särke hangid muidu?

mjkk
31.08.03, 21:17
hm, teise variandina jäi mullegi silma vana sharpi logoga särk, aga selle hind oli nii naeruväärne (2.99$), et seal peab miski kala olema. Kust sa neid vanemaid särke hangid muidu?

Nonii...mina olen omale siiani hankinud Newcastle\'i 1998/99 kodusärgi, mis oli kasutamata, ja usu või mitte, selle eest maksin ma 50kr, tõsi, hiljem lisandus postikulu+maksmine veel 60...kokku sain siis orig. kodusärgi 110kr :)

Tellisin äsja omale 96/97 away särgi ja maksin selle eest 140kr koos postikuludega. Originaal ja puha.

Kavatsus kohe ka eelmise hooaja kodusärk osta, hinnaks kujuneb nii 250-300kr koos kõige paga. originaal.

Konks on selles, et need on tavaliselt kas vähekasutatud või isegi uued, aga kui inglismaal ostab iga fänn uue särgi väljatulemisel selle omale ilusti ära, siis vana jääb kappi ja sellega pole midagi teha. Odavalt müüki ja vsjoo. Nii olen mina oma kogusse praegu küll ilusa täienduse saanud.

www.ebay.com on koht, kust särke hangin. ;)

fitti
31.08.03, 21:19
oijaa ebay\'s on palju ilusaid asju. äkki avaldad ka saladuse, kuidas kõige käepärasem maksta tundub? paypal, cash?

mjkk
31.08.03, 21:23
oijaa ebay\'s on palju ilusaid asju. äkki avaldad ka saladuse, kuidas kõige käepärasem maksta tundub? paypal, cash?

Loe läbi ebay teema natuke allpool siinsamas \"Atribuutika ning kuulutused\" alateema all. Sealt peaksid targemaks saama. Vastus olemas. :)

futboliit
01.09.03, 11:35
Originally posted by SleepWalking

arsenali listis keegi pakkus sellise aadressi: http://www.kitshops.com/. garantiid ei tea anda, kuna ise sealt tellinud pole. küll aga on hinnad veenvad ... arsenali täna müüki läinud särk nagu ka palju muid särke $32 = 450 eeki (ning seda lausa koos saatmisega üle maailma) ...

Krt....tõesti imeodav tundub!!! Keegi võix nendega ühendust saada või siis võix mõne särgi tellida...saax selle saidi kohta veits kinnitust...et ikka turvaline on mitte mingi pettus!!:) kes võtax asja veidi uurida!?:õnnelik:

2mSööt3mMööda
01.09.03, 14:10
Ma arvan, et oleks näiteks Inter Milani või Barca(võib-olla mõlema) särgi ostja kui keegi asja vedama hakkaks(mitme peale tellida on vist odavam ? :/). Kuidas see maksmine üldse toimuks ja kui kallis see postikulu umbes on?

futboliit
01.09.03, 15:17
Originally posted by daywalker

Ma arvan, et oleks näiteks Inter Milani või Barca(võib-olla mõlema) särgi ostja kui keegi asja vedama hakkaks(mitme peale tellida on vist odavam ? :/). Kuidas see maksmine üldse toimuks ja kui kallis see postikulu umbes on?

sa mõtled ikka sealt kitshopsist ostmist....et jeah keegi peax asja vedama..ma ise uurin seda lehte..äkki need on seal need Aasia odavamad, aga väga täpsed koopiad?? Igatahes tulex teha tellimusleht ja sinna eestlaste tellimus teele panna!!:lahe:

2mSööt3mMööda
01.09.03, 15:57
Mulle sõbrale toodi Taist üks selline odav särk. seal maksis see 200 eeku ning väga tasemel särk on igatahes(nike märk ilusti õmmeldud jne). Kui need kasvõi on sellised koopiad siis oleks ikkagi nõus ostma kuna need peaks suht tasemel olema.

eston maravilha
01.09.03, 18:11
sitt jääb sitaks olenemata kas algtoode oli sepik või kreemikook

zaz
26.10.03, 16:08
Ei tia see kitshop.com tundub ikka kahtlane...:kulm: Kui vaadata näitex Interi särke, siis see võõrsilmängimis särk on kahtlaselt PSG särgi moodi:oih:

gamer
07.12.03, 07:23
ma ei saa aru, kas seal kitshops.com lehel suurus Kids Large ongi see sama L, millega Eestis müüakse?

xKxAxPxUx
07.12.03, 11:39
Originally posted by gamer

ma ei saa aru, kas seal kitshops.com lehel suurus Kids Large ongi see sama L, millega Eestis müüakse?Kids L tähendab laste L ja see on tegelikult väga väike kui tellid tavalise L suuruse siis on see mida meie kodumaal müüakse

gamer
07.12.03, 13:44
aga seal see jama, et on üks ja ainus adult size, kuda seda mõista?

kaala
08.12.03, 17:59
http://www.kitshops.com/teams/Japan.shtml
jaapanil on nagu erilised lahedad särgid:) jääb mulje nagu sinu kõhuümbermõõt oleks 18 cm

resorte
13.08.04, 13:26
Vabandan, et selle teema tagasi üles tõin.

Tähendab mul on selline probleem, et tahtsin ühelt USA lehelt endale pusa tellida. Probla tekkis mul aga selles, et krediitkaardi numbri kohale oli lubatud 13-19 numbrit, aga mul koos Eesti suunakoodiga vms. on 20 numbrit ja ilma nendeta on 12 numbrit. Oskab keegi vähegi aidata? :oih:

Ok, asi on lahendatud.

eston maravilha
16.08.04, 15:28
krediitkaardil suunakood???

cannuman
20.08.04, 01:00
Kui mingiks tellimiseks läheb siis võib minuga ka ühendust võtta...cannuman@hot.ee
Mingi AS Roma või Itaalia särk ju võiks olemas olla:P Et kui mingi nata soodsam variant tuleks siis ma vb in...

cannuman
20.08.04, 01:00
Kui mingiks tellimiseks läheb siis võib minuga ka ühendust võtta...cannuman@hot.ee
Mingi AS Roma või Itaalia särk ju võiks olemas olla:P Et kui mingi nata soodsam variant tuleks siis ma vb in...
Cännu

kaala
22.08.04, 01:07
kas keegi sellist kohta nagu http://www.toffs.com/ teab? eriti vanad särgid seal.mõned 100 aastat vanad ja enamgi:doh:

xKxAxPxUx
12.09.04, 11:59
Kui tellimine on, siis ise soovitan kõige rohkem sellist lehekülge nagu www.kitbag.com Minuarust kõige kindlam lehekülg. Kaup tuleb kiiresti kohale ja kui seal tekivad millegipärast mingid viivitused saadetakse sulle nänni peale jne. Igaljuhul tore. Kunagi sai sealt ka tellitud üks Newcastle kodusärk 2001-02 vist.. kui õieti mäletan ja aega läks veidi kauem ning saadeti mulle ka üks väike Newcastle lipp kaasa ja kiri oli samuti juures, et vabandame jne. Ise eriti ei viitsi enam nendega jamada, aga kui keegi asja eestvedajaks hakkab siis võib siin teemas teatada, sest paar asja vast ikka telliks.

SleepWalking
16.09.04, 20:01
Vihjeks kõikide eelmise hooaja särkide sõpradele:

Kitbag\'is on odav väljamüük eelmise hooaja särkidele - hinnad 10 naelast (manyoo, leeds jne) kuni 15 naelani (näit. arsenal ja teised sellised).

Kitbag.com (http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_5/default.aspx?portal=)

Martin
16.09.04, 20:09
Algselt postitas SleepWalking
Vihjeks kõikide eelmise hooaja särkide sõpradele:
Kitbag\'is on odav väljamüük eelmise hooaja särkidele - hinnad 10 naelast (manyoo, leeds jne) kuni 15 naelani (näit. arsenal ja teised sellised).
Kitbag.com (http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_5/default.aspx?portal=)
Leeds United Home Shirt 2003/04
Was £14.99 Now £9.99 You Save £5
Having lost many of their star players over the last two seasons, Leeds Utd are beginning to rebuild again under Eddie Gray. The current squad includes stars such as Jody Morris, Alan Smith and Mark Viduka.

Ohjah :P

Kuid tasub mõelda ostmisele küll.

Jyrka
18.09.04, 17:15
Kas nad kitbagis ühispangi u-kaarti astepteerivad?

edit shmedit: Estonia ***We are unable to ship to this country