320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kui tellid nänni välismaalt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui tellid nänni välismaalt

    Ei osanud seda asja kuskile mujale panna, tegin uue teema.

    Nimelt olen tellimas endale Walesi koondise imekena liibuvat särki ja seoses sellega uurisin väheke Inglise firmadelt asja ja mis selgus. Kui kaup läkitatakse Euroopa Liidust väljapoole, ei pea ostja tasuma käibemaksu, mis on UK-s 17.5 % vist ja annab 40 naelase särgi pealt üle kuue naela kokkuhoidu (tegelikult pole see muidugi mingi üllatus). Osad - nagu kitbag.com, arvutavad seda automaatselt, teised jälle aga mitte. Samas pole kitbagi valik just suurim ja seal on ka kaardiga maksmisega vist probleeme olnud. Seega tuleb VAT-i mahaarvamist ise nuiata nende käest, kellel kaupa on ja näiteks www.subside.co.uk müügimehed ütlesid, et saab küll nii. Tore. Paar 6lut säästetud nagu niuhti.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    #2
    Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

    Originally posted by Jaan
    väheke Inglise firmadelt asja ja mis selgus. Kui kaup läkitatakse Euroopa Liidust väljapoole, ei pea ostja tasuma käibemaksu, mis on UK-s 17.5 % vist ja annab 40 naelase särgi pealt
    Sellega on veel siuke lugu, et kui su tellimuse summa kauba saatedokumendil ületab 1000 krooni, siis kasseerib toll sinu käest siiski 18% käibemaksu, enne kui paki kätte saad. Suht paljude firmadega saab ka kokku leppida, et paki külge minevale paberile kirjutatakse väiksem summa ning õige arve pannakse paki sisse. Sellisel juhul on ka veel olemas võimalus, et kogenud tolliametnik tõmbab ninaga õhku ning avab paki. Ja kasseerib õige arve põhjal siiski käibemaksu sisse.

    Alo

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

      Tjah, kui särk nii 35 naela kanti on, siis ei tohiks toll küll blokkida kuna transporditeenuse pealt nad käibemaksu küsida ei saa. Keerulisem on lugu muidugi siis, kui tellida nime-numbriga särk.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

        Leidsin täna sellise koha SupportersPlace.com ... Mai tea, kas seda on juba kuskil foorumis mainitud vöi ei, aga noh topelt ei pidavat kah kärisema.

        Ega mai tea ka kuidas seal tellimine vöi midagi on. Kui keegi viitsib siis uurib.

        Päikest

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

          Inspireerituna Stingerist, kel Hamburgisse asja on, küsin: ega keegi lähiajal Londonit külastada ei kavatse? Annaks natsa raha kaasa, et mulle paar suveniiri tuua
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

            Kas keegi teb kust saaks Depori orginaal särki tellida ja palju see plekkima läheb.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kui te

              Originally posted by Lünk


              Kas keegi teb kust saaks Depori orginaal särki tellida ja palju see plekkima läheb.
              Klubi ametlikust kodulehe poest saab tellida. Hinnad on ka juures. Ma muidugi ei viitsinud uurida, et kas nad Eestisse ikka saadavad, aga selles asjas katsu ise selgusele jõuda.

              Kuigi jah - Sa oled meil ju Rootsis, niiet ei tohiks üldse probleemi olla.
              BACK WHERE WE BELONG

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                Vaatsin järgi, maksma läheb särk 65 Euri (tavaline poe hind Euroopas), pall 18 Euri ja postitus 10,45 Euri, nii Rootsi kui Eesti. Ainsad vahe mis on Eestise ja Rootsise tellimise vahel on muidugi tolliseadused ja see, et Rootsis tasud kohapeal, Eestis aga pangaylekandega.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                  Nii, oleks tore kui keegi hea hing läeks väljamaaale(kus ikke Inglise kraami müüasse) ning oleks nõus tooma teatavat sorti atribuutikat mulle. Minu raha eest ikke Sõnum oleks teretulnud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                    vaatasin seda subside ja kui kuskilt raha peaks tekkima siis lendan sinna peale. kuradi hea valik igast särke

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                      arsenali listis keegi pakkus sellise aadressi: http://www.kitshops.com/. garantiid ei tea anda, kuna ise sealt tellinud pole. küll aga on hinnad veenvad ... arsenali täna müüki läinud särk nagu ka palju muid särke $32 = 450 eeki (ning seda lausa koos saatmisega üle maailma) ...

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                        Krt, liiga odavad tunduvad...
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                          osta läbi minu
                          Hoovi jalgpallur

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                            Originally posted by Black_Magic
                            osta läbi minu
                            kupeldaja? diiler? vahendaja?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                              Tunduvad jah kuidagi kahtlaselt odavad, minus tekitab kahtlust ka suuruse asi - üks number - suurused XS - XL pandud samasse patta, väga veider. Süüdi võib-olla aga ka segadus minu peas, süüdlaseks magamatus, mida ma ravima lähen. Head ööd!

                              Aga muidu, tore oleks, kui taoliseid reklaame siia veel tuleks, soovitusi ja hoiatusi. Muideks, keegi võiks rääkida sellist asja, kas on soovi mõne Inglise Liiga särgi järele (uut ma mõtlen), endal plaanis ebay\'ist tellida. Hind oleks kuskil 300-400 krooni, midagi ma ei garanteeri ja asja eestvedajaks ka ei oleks, aga ise kavatsen tellida. Lihtsalt koos tellida müne vennikese käest tuleks odavam.

                              Vaadake siis ise ringi, võhikutele - www.ebay.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X