320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA Virtual GM 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA Virtual GM 2003

    Heia heia fantasy yahoo on tore asi aga ärgem unustage VGMi ... see on ju väga lahe yritus igastahes tegin liigad ära nimedeks on Eesti Liiga ja parool: soccernet ... see on daily versioon ... ja weekly versioon on Estonian League ja parool: soccernet
    kellele kumb versioon sobib eks ise teate

    aeg läeb ruttu võistlus algab juba 30 oktoober ...

    join join

    #2
    Replying to Topic \'NBA Virtual GM 2003\'

    Endal on kahju sellest, et Estonian Premiere League juba mingeid matse täis on. Mujale nagu ei viitsigi liituda. Vaatab, kas üldse see aasta viitsib seda igapäävast jama teha. Yahoos ikka ses mõttes suur eelis, et saab mitu pääva ette meeskonda koostada.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'NBA Virtual GM 2003\'

      sellised toredad grupid nagu \"TTF 60 Cappers\", kus passwd on ShaqobeO\'bryant ja \"50 cap\". ise ei viitsi sajaga yldse m2ngida.

      ed

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'NBA Virtual GM 2003\'

        Olen Devili klubis sees

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'NBA Virtual GM 2003\'

          Mida see VGM n...ib, et sisse ei lase logida? muidu olen ka vist Devili liigaga liitunud. Annaks kuidagi tegijamatele kuttidele EPL-ist märku meile üle kolida ja teeks ühe korraliku privaatliiga?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'NBA Virtual GM 2003\'

            Originally posted by SundanceKid


            Mida see VGM n...ib, et sisse ei lase logida? muidu olen ka vist Devili liigaga liitunud. Annaks kuidagi tegijamatele kuttidele EPL-ist märku meile üle kolida ja teeks ühe korraliku privaatliiga?
            jaa jaa loomulikult

            Kommentaar

            Working...
            X