PDA

View Full Version : Liverpool

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

mcnamara
28.04.05, 00:49
Rahul nagu väga olla ei saa. Shokeerivad valesöödud (süüdlasi mitu: Riise, Garcia, ka Gerrard), Alonso nõme kollane. Samas võiks ka Chelsead pelgurluses süüdistada - ega nad nüüd täie jõuga rünnata küll ei julgenud. Istusid ja ootasid niisama.
Kaitseliin meil jälle meisterlik - tublid kõik neli. Dudekil polnud pea üldse tööd. Keskväljal oli Alonso soliidne, Biscan kindel, Gerrard ebastabiilne, Riise ja Garcia valmistasid pettumuse. Baros tegi säramata töö ära, Cisse ainus ülesanne - vastastelt mõned karistuslöögid välja meelitada - õnnestus igati. Loodetavasti on tal järgmiseks hooajaks ka julgus midagi palliga ette võtta tagasi tulnud.

Nojah, enam-vähem. Teisipäeval algab kõik jälle nullist. Millegagi tuleb Anfieldil londonlasi üllatada. Küll Benitez mõtleb välja, millega.

Daz Booob
28.04.05, 01:04
suht tujutu mäng. mängu silmapistvaimad kotikud olid sedakorda lampard ja gerrard - päris huvitav kogemus. vastupidised sangarid olid aga cole ja garra.

Wingback
28.04.05, 01:18
Algselt postitas mcnamara

Nojah, enam-vähem. Teisipäeval algab kõik jälle nullist. Millegagi tuleb Anfieldil londonlasi üllatada. Küll Benitez mõtleb välja, millega.

Üllatada võiks sellega, et algkooseisus võiksime korraga kahte puhast ründajat näha. Baros - Cisse koos ees tormamas. Pole sel Cissel nii väga mänguvormi puudust midagi. Las noormees tõestab ennast 90 minutit. Motivatsiooni jagub ju küllaga. On siis tõesti seda nii riskantne teostada Benitez ?
Ma ei mõista ainult, miks igalt pool kõlab jutt, et justkui tänane tulemus kuidagi Liverpooli poolt vaadatuna parem oli. Kui sinised peaksid nüüd võõrväljakul skoori tegema, siis viigilise seisu korral maksavad nende väravad rohkem: 1-1, 2-2, 3-3...whatever...:oih:
Eelpool mcnamara öelduga päri. Meie poolt hapu söödumäng ning tsenderdusi ei osatud üldse edukalt kasutada. Esimese poolajale jätkus paar üsna ärevat momenti, teine poolaeg ei juhtunud justkui üldse midagi. Pärast 60\'et minutit oli siniste mänguisu rikutud. Ja siis see lõpuvile kõlaski...

Õiget mängu ootama jäädes...püsin optimistlikuna. :)

lfc
28.04.05, 09:34
Hea tulemus.
Häiris alguses päris suured prohmakad kaitses ja nurga/trahvilöögid mis lõppesid kõik õnnetult.

Hea oli vaadata kuidas sinised ei suutnud uskuda et nad ei võidagi seda mängu :õnnelik:
see hooaeg niipalju mänge näinud kus nad lihtsalt passivad ja siis löövad kiiretest paar kolli ära.
Anfieldil tuleb hoopis teine mäng ,Alonso kaotusest rsk on küll kahju.

http://skysports.planetfootball.com/images/playerpics04_05/gallery/storyofgame/rafa-jose.jpg

mcnamara
28.04.05, 12:42
Algselt postitas -Marko-
Üllatada võiks sellega, et algkooseisus võiksime korraga kahte puhast ründajat näha. Baros - Cisse koos ees tormamas. Pole sel Cissel nii väga mänguvormi puudust midagi. Las noormees tõestab ennast 90 minutit. Motivatsiooni jagub ju küllaga. On siis tõesti seda nii riskantne teostada Benitez ?

Nojah. Cisse osas ma kuigi kindel ei ole, sest 90 minuti vormis ta päris kindlasti ei ole. Ja vahest on see tõesti minu silmade viga, aga ta tundub ennast tagasi hoidvat, kui vastane küljes kinni ja võimalikult kiiresti maha kukkuvat. Minu jaoks näitab see, et alustajat ja mis peamine, mängusaatuse otsustajat, temast pole. Aga muidugi võin samamoodi eksida nagu nii tihti varem.

Päris tore oleks ju üllatada Chelsead samamoodi nagu Juvet esimesel poolajal Anfieldil - Le Tallec ja Garcia ette jooksma, Gerrard sügavamale keskväljale, kus talle palju rohkem meeldib. Ainult üks aga: see pole enam üllatus ja Mourinho oskab seda oodata.
Eh, ei tea. Mäng on väga viigis. Vihjatakse, et Hamann võiks järgmisel nädalal naasta ja see oleks hea uudis - ega meil teist vähegi väärt asendajat Alonsole pole.

Anfield
28.04.05, 15:44
Täitsa korralik esitus Pool\'ilt. Kahju on Riise löögist, samuti ka Barosi väga heast pealöögist. Kaitsega võib täiesti rahule jääda ja ka keskväli oli minu silmis tugevam kui Chelskaritel. Hea et Lampard ei jätkanud oma väravate löömist ML\'is. Alonso koha täitmine läheb raskeks. Järgmisele mängule peab minema optimistlikult, kuna me olema kodus vägagi korralikke mänge näidanud.

mcnamara
28.04.05, 16:15
Seda ma imestasin, miks Stevie eile kuidagi morni ja unise väljanägemisega oli. Selgub, et poiss ei saanud hambavalu tõttu eelmisel ööl magada ja mängupäeva hommikul tehti ta hammastega mingi kirurgiline protseduur. Sellises seisundis üldse platsile tulek oli omaette julgustükk. Aga eks mäng oli seda väärt ka.

Marduk
29.04.05, 12:42
Lootis, et ehk lüüakse mõni haigustekitaja välja.

mcnamara
29.04.05, 14:37
Kui \'pooli kodulehte vaadata, jääb küll mulje, et neljanda koha mõtted on sügavale maha maetud. Homsest mängust Boroga pole mitte kuskil poolt sõnagi, ainult Chelsea näib kõiki erutavat. Ega see hea märk homse suhtes pole.

Lisaks lugesin kohutavalt lõbusat kõmu, justkui peaks Liverpool läbirääkimisi Luis Figoga.

Epic
29.04.05, 15:26

Lisaks lugesin kohutavalt lõbusat kõmu, justkui peaks Liverpool läbirääkimisi Luis Figoga.

Figo tundub olevat kuum kaup..

Algselt postitas RVN

http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=273131&cpid=23&CLID=1&lid=&title=Qui eroz+wants+Figo&channel=Premiership

keegi usub mis sellest saiast tulla võib?

Wingback
29.04.05, 18:15
Luis Figo Liverpooli :ham1:

...mida küll sellise aeglase, pontsaka diver\'iga enam teha.
Tööd pakkuda ? No võib-olla cheerleader\'iks vms. :P

Kas ka keegi Boro vastu tööd teha viitsib ? Halb eelaimdus ütleb, et mitte. :oih:

Teet
30.04.05, 20:39
Everton kaotas, aga Pool oskas seda jälle mitte ära kasutada, 1:1 MID-ga.

mcnamara
02.05.05, 10:30
Saatanlik tants Gerrardi ümber jätkub. Järjekordne soovitus (http://football.guardian.co.uk/Columnists/Column/0,4284,1474369,00.html) kiiresti Londonisse kolida. Artiklist lausa õhkub ajakirjaniku üleolekutunnet Liverpooli suhtes. Kindel laks, et ega meist lähima kümne aasta jooksul asja pole.
Nipitiri. Liverpooli surmakuulutused on tõenäoliselt juba valmis treitud ja nüüd ainult oodatakse kolmapäeva hommikut. Peame sunnikute suure töö ära rikkuma, mis muud.

Martin
02.05.05, 10:33
Artiklist lausa õhkub ajakirjaniku üleolekutunnet Liverpooli suhtes. Kindel laks, et ega meist lähima kümne aasta jooksul asja pole.

Kas ma saan õigesti aru, et kui Liverpooli kiidetakse, siis on tegemist ajakirjandusliku meistritööga. Kui aga vastupidi, siis vastiku ja vihkamist täis üleolekulooga?

mcnamara
02.05.05, 11:08
Algselt postitas Martin
Kas ma saan õigesti aru, et kui Liverpooli kiidetakse, siis on tegemist ajakirjandusliku meistritööga. Kui aga vastupidi, siis vastiku ja vihkamist täis üleolekulooga?

Sa saad valesti aru. Pole ju midagi kiita. Gerrardi võiks näiteks paariks päevaks rahule jätta ja alustada uuesti alles siis, kui meie hooaeg läbi. Kasvõi kolmapäeval. Või siis natuke hiljem.

Sinu järeldused küll Suure Ajakirjaniku väärilised pole.

vaikiv mees
02.05.05, 11:23

Saatanlik tants Gerrardi ümber jätkub. Järjekordne soovitus (http://football.guardian.co.uk/Columnists/Column/0,4284,1474369,00.html) kiiresti Londonisse kolida. Artiklist lausa õhkub ajakirjaniku üleolekutunnet Liverpooli suhtes. Kindel laks, et ega meist lähima kümne aasta jooksul asja pole.
Nipitiri. Liverpooli surmakuulutused on tõenäoliselt juba valmis treitud ja nüüd ainult oodatakse kolmapäeva hommikut. Peame sunnikute suure töö ära rikkuma, mis muud.

samas: There are also now stories emerging that Chelsea have cooled anyway

vihjetest kollastele lehtedele loeb nii välja jah,
v-o on see isegi hullem, omada rahulolematut staari, keda kellelegi enam mahaparseldada ei olegi, muidugi on veel real Madrid

mcnamara
03.05.05, 16:17
Kuus tundi + õige natuke oodata.

Laseme vahepeal tarkadel onudel analüüsida. (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/europe/4508379.stm)

eston maravilha
03.05.05, 16:25
kaalikas üheks analüütikuks..

EgoTrip
03.05.05, 22:58
pall ju polnud seeski
aga see on kõik vaid positiivne

Karla
03.05.05, 23:15
Algselt postitas EgoTrip

pall ju polnud seeski

oli küll.see oli ju puhtalt näha.:oih:

EgoTrip
03.05.05, 23:23
qrt netis pole piisavalt hästi näha. natsa udune pilt on

Martin
03.05.05, 23:36
Mina küll ühtegi head nurka kordusest ei näinud. Ühes tundus, et nagu oli, teises, et kindlasti mitte. Ei tea, fotograafid toovad ehk õiguse. Muidu on vahva.

mömm
03.05.05, 23:39
eest või siis tagant vaates tundus naq sees aga kõrvalt küll aru ei saanud ;) aga naftadel kirumist küll. muidugi oleks veind vilistada ka ohtliku mängu aga see on juba teine teema

reed
03.05.05, 23:39
kust seda netist vaatad üldsegist

SleepWalking
03.05.05, 23:42
oli minu meelest küll sees. aga noh, kuna kohtunik ei lugenud, seega väravat ei olnud. publikule ka eriti ei meeldinud selline otsus. loodetavasti viimasel kolmandikul suudab läti ka võiduvärava lüüa.

mömm
03.05.05, 23:42
Algselt postitas reed

kust seda netist vaatad üldsegist

http://gportal.hu/portal/stream/ suht mõttetu aga miskit ikka näitab, tv ikka parem

realmadridfan
04.05.05, 00:30
Algselt postitas SleepWalking

oli minu meelest küll sees. aga noh, kuna kohtunik ei lugenud, seega väravat ei olnud. publikule ka eriti ei meeldinud selline otsus. loodetavasti viimasel kolmandikul suudab läti ka võiduvärava lüüa.

Miks allkirja ära võtsid?

Enivei, Liverpool, pea vastu!

Lahe. Õnnitlused! ja head ööd!

Juveman
04.05.05, 00:41
:prill2: :prill2: :prill2:

:silm4: :silm4: :silm4:

Anfield
04.05.05, 00:41
Imeline Õhtu :õnnelik: :õnnelik:
Head ööd!

mömm
04.05.05, 00:42
jalgpalli võit ;)

fitti
04.05.05, 00:43
Aitäh, Liverpool, sel hooajal juba päris mitmenda positiivse vutielamuse eest ja edu finaalis!

Even
04.05.05, 00:45
LIVERPOOL LIVERPOOL :õlu: :õlu: :r66m7: :r66m7: :silm4:

runno
04.05.05, 00:46
Algselt postitas EgoTrip

pall ju polnud seeski

Egostrip... vaheta avatar ära...

P.S. McNamara kutsub kõiki külla.... kaasa arvatud meedikuid..

siimsorokin
04.05.05, 00:46
Tõesti super Liverpool! Edu finaalis ja aitähh selle elamuse eest! :);)

reed
04.05.05, 00:47
Selline elamus see ei lase magada ju õnne pooli omdele siin...LIIVERPOOL LIIIVERPOOL

Tanua
04.05.05, 00:48
No paganas küll na :D Ma ju ütlesin na ,et Chelsea meile vastu ei saa na!!! Vat see on üks tõeline tiim na ,võitleme lõpuni alati na :lahe: :lahe: :lahe:

tkkt
04.05.05, 00:48
Väga spets... mul on kohe hea olla - peaasi, et Chelsea väljas!

3rk1
04.05.05, 00:49
Väga kõva, super. Nagu londiste ütles, peaasi, et tselsi väljas.

-e- unustasin õnnitleda.

Wingback
04.05.05, 00:50
Käed värisevad siiani, süda peksab. Olen õnnest sõnatu !!! :arm1: :arm1: :arm1:
Milline õhtu, milline kaitse !

http://www.soccernet.com/images/england/xqgqarciaceleb_laurencegrif.jpg

tanielo
04.05.05, 00:51
Palju õnne Liverpoolile ja Liverpooli fännidele.
Tubli mäng.

malagar
04.05.05, 00:51
Braavo:D

mt013
04.05.05, 01:04
jah chelsea ei näidand end oma parimast küljest eriti veel et nii vara värav lasti lüüa...ja suudeti vaid 1 löök värava raamidesse lüüa:D

Melwood
04.05.05, 01:29
See, mis toimus Hellas Hundis, oli super!!!

See, mida ma loen siit foorumist ... teate süda läheb nii soojaks.

Noh, et YNWA ikka kehtib. Tnx tõesti!

:õnnelik:

Edit: või olen ma ka veits vindine :doh:

norsk
04.05.05, 01:40
:silm4:
Super!!! Õnnitlused siinsetele Liverpooli fännidele!

mcnamara
04.05.05, 01:48
Nagu arvata ongi: uni ei tule täna.
Ajalugu on sündinud ja sünnitajaks seekord 14 vaprat meest, kellelt keegi seda oodata ei osanud. Minagi vana pessimist olen soigunud ja siunanud nii et vähe pole. Aga täna on nad meie kõigi kangelased. Igor Biscan, Harry Kewell, Antonio Nunez. Teie ka. Teie eriti. ;)
Mäng oh mäng... Need kuus lisaminutit olid kõige õudsemad. Kuus minutit! Uskumatu otsus kohtunikelt. Aga pidasime vastu ka need.

Tänan kõigile, kes pidasid võimalikuks täna Punaseid toetada. Sõbrad olete kõik. :)

Ah jaa... Seda ei tohi unustada - Jamie Carragher ON kuningas.

Artista
04.05.05, 02:57
Palju õnne!

Aga kuulates/lugedes kivinäo mängujärgseid kommentaare avastasin ühtäkki, et ta hakkab mulle üha enam Pohlakut meenutama - selline lõputu pisut müstikasse kalduv ja kuundirikas tekst, mille sisuks aga tuntud prantsuse filosoofiaharu resistentsialism. viimase põhisisuks on moto \"asjad on meie vastu\". Head ööd!

Marduk
04.05.05, 09:44
Rahutu öö selja taga. Oi jahhhhhhhh. Finnan, Biscan, Garcia, Carragher tuleks rüütliteks lüüa. Milline õhtu! Need tüübid, kes täna Liverpoolis kained on, on raudselt Evertoni fännid!

Aga 90 minutit on veel ju mängida.

Daz Booob
04.05.05, 09:45
Algselt postitas Artista

Palju õnne!

Aga kuulates/lugedes kivinäo mängujärgseid kommentaare avastasin ühtäkki, et ta hakkab mulle üha enam Pohlakut meenutama - selline lõputu pisut müstikasse kalduv ja kuundirikas tekst, mille sisuks aga tuntud prantsuse filosoofiaharu resistentsialism. viimase põhisisuks on moto \"asjad on meie vastu\". Head ööd!

kusjuures ta hakkab juba ka väliselt pohlaku ilmet võtma.

Aga nu, mis seal ikka...siia-maani süda tudiseb sees ja veri keeb.

Aramis
04.05.05, 09:50
Lisaks nimetatud meestele olid ikkagi Hyypia ja Riise põhitaladeks - norraka südi mäng lõpu veerandtunnil oli ainuke, mis survet natukegi leevendas ja lasi teistel hinge tõmmata.
Ja loomulikult mul personaalselt hea meel vigastusest naasnud Hamanni üle, kellel nagu oli näha jalad veel pehmed all, aga oma koha mängis ta välja.

uvv
04.05.05, 10:09
oeh. :lahe:
sellise võidu puhul. oeh. :lahe:
Pooli vendadele väga tänulik. 4 minuti värav siniste vastu meenutab mulle kui harakale ikka ühte teist mängu ja selle tulemus teeb siiani lusti. üks väheseid luste sellel aastal.:lahe:

SleepWalking
04.05.05, 10:22
Need kuus lisaminutit olid kõige õudsemad. Kuus minutit! Uskumatu otsus kohtunikelt.

üllatav tõepoolest, tavaliselt antakse ainult old ratfordil niipalju lisaminuteid ning seda ka ainult siis, kui kodumeeskonnal on vaja lüüa viigi- või võiduvärav ...

tanielo
04.05.05, 10:26

Mäng oh mäng... Need kuus lisaminutit olid kõige õudsemad. Kuus minutit! Uskumatu otsus kohtunikelt. Aga pidasime vastu ka need.

Üsna õige otsus kohtunikult - mingid klounid jooksid väljakule ja vahetusi oli ka päris mitmeid.

telekavaataja
04.05.05, 10:51
Ärge palun unustage Benitez´t , kes mängis Mourihno üle.Õnnitlen kõiki Liverpooli fänne.Nüüd oleks hea , kui PSV teeks ka väikse ime , siis ei peagi kindlasuunaliselt kellegi vastu finaalis olema.

Raix
04.05.05, 11:40
Õnnitlused Pooli fännidele! :kaabu:

Eks mäng oli järjekordselt selline paras rapsimine keskväljal, suuremaid võimalusi polnudki. Lisaaja lõpus oli üks väga karm olukord, kus üks sinine putukas (ei mäletagi täpselt kes) oli törts ohtlikus löögipositsioonis, aga õnneks põrutas mööda.
Igaljuhul, mängu lõpptulemusega olen väga rahul.

Retsept!!

vaikiv mees
04.05.05, 12:20
Algselt postitas Marduk

Magusamat revanshi, selle hooaja eelneva 3 kaotuse kohta annab välja mõelda!

ma miskipärast arvan ka, et \'Pool eelistab seda võitu liigakarika suurepärasele trofeele, mis käest libises ,
(vastasel sai aur otsa just nüüd, enne hooaja kulminatsiooni)

20a tagant taas finaalis, uskumatu

Marduk
04.05.05, 12:23
Algselt postitas tanielo

Üsna õige otsus kohtunikult - mingid klounid jooksid väljakule ja vahetusi oli ka päris mitmeid.

Klounid olid väljakul täpselt 1 min 20 sekundit. 15 sekundi pärast lennutas Dudek juba palli mängu tagasi.

mömm
04.05.05, 12:37
toimusid ju ka kõik kuus vahetust ning livepool igal võimalusel ikka venitas ka, see otsus iseeneset jäi abikohtuniku kanda ning vb pingutas nõksa üle mingi 4-5 oleks normaalne olnud

Raix
04.05.05, 13:12
Algselt postitas heia eesti

toimusid ju ka kõik kuus vahetust ning livepool igal võimalusel ikka venitas ka, see otsus iseeneset jäi abikohtuniku kanda ning vb pingutas nõksa üle mingi 4-5 oleks normaalne olnud

Mis otsus seal abikohtuniku kanda jäi?
Kui sa mõtled lisaaja suhtes, siis abikohtunikud ei otsusta seal midagi, seda teeb väljakukohtunik. Tema näitab varukohtunikule (neljas kohtunik), et palju lisaaega tuleb ja siis viimane näitab seda tablooga kõigile.

malagar
04.05.05, 13:20
6 oli veidi liiast aga alla 5 kah eriti poleks saanud anda niid et polnud nagu hullu midagi

mazz
04.05.05, 14:11
Algselt postitas Melwood

See, mis toimus Hellas Hundis, oli super!!!

See, mida ma loen siit foorumist ... teate süda läheb nii soojaks.

Noh, et YNWA ikka kehtib. Tnx tõesti!

YNWA = Yall Niggaz With Attitude ?

Aga õnnitlused Pooli fännidele minugi poolt! Kahju, et Milan teile nüüd koha kätte näitab, aga eks finaali jõudmine ole ka tubli saavutus.

eika
04.05.05, 14:35
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Kohe niiiiiiii palju õnne teile ja ma loodan, et te näitate Milanile kah finaalis koha kätte!!

Juveman
04.05.05, 15:59
Kuigi ma sellest keelest muffigi aru ei saa, siis on jube hea kuulata seda värava kommentaari :) No vähemalt mulle meeldib :) Esimesed 5 sekundit on imelised.

Liverpool (http://www.abu-jasim3.com/chamHfinal/b/Liverpool_1-0_Chelsea.wmv)

mcnamara
04.05.05, 16:16
When asked about a possible move elsewhere, Jamie Carragher said simply: \"I\'d never do that.\"

Ometi üks avaldus, mis kommentaare ei vaja. :)

Martin
04.05.05, 16:18
When asked about a possible move elsewhere, Jamie Carragher said simply: \"I\'d never do that.\"

Küsimus mälumänguritele: kui paljud on nii öelnud ja siis lahkunud....

eston maravilha
04.05.05, 16:33
Algselt postitas Martin

Küsimus mälumänguritele: kui paljud on nii öelnud ja siis lahkunud....

kusjuures sellised vennad ongi need kõige hullemad.. räägivad et ei lähe ja enne kui aru saad on kadunud kuskile raharulli järele

mcnamara
04.05.05, 16:53
Südame teeb soojaks, et just teie kaks niimoodi arvate. Kinnitus mulle lihtsalt, et inimesed ei suuda mind kunagi üllatada.
Aga samas ei häiri mind see kopka eestki. :õnnelik:

Martin
04.05.05, 16:58
Südame teeb soojaks, et just teie kaks niimoodi arvate. Kinnitus mulle lihtsalt, et inimesed ei suuda mind kunagi üllatada. Aga samas ei häiri mind see kopka eestki. :õnnelik:
Nagu see üllataks, et sina kõige sinisilmselt usud ja siis veel ka kaasa kiidad ;)

mcnamara
04.05.05, 17:49
Algselt postitas Martin
Nagu see üllataks, et sina kõige sinisilmselt usud ja siis veel ka kaasa kiidad ;)

Sinisilmne pessimist. :)

Pilte. (http://www.mariouk.pwp.blueyonder.co.uk/lfc-cfc.htm)

skint
04.05.05, 21:33
Kuigi mina seda mängu ei näinud, aga olles nüüd vaadanud mängu kokkuvõtet ja lugenud arvamusi, siis ütleks ka sõna sekka.

Esiteks väga tore, et Liverpool võitis, tegi südame soojaks... nagu näiteks Leedsi vägiteod aastaid tagasi. Muidugi me teame ju, kus viimati mainitet klubi praegu on. Mitte et ma sellega millelegi vihjaks, Pooliga on vist pisut teised lood. Eriti meeldiv oli see võit juba seetõttugi, et Liverpooli tegemistega peamiselt siin foorumis end kursis hoides oli juba pisut tüütavaks muutunud mcnamara liigne pessimism... kuigi ega see nüüdki kuhugi ei kao.

Veidi tekitab muret see, et veel veidi aega tagasi, kui Arsenal võitis midagi või kedagi nulli inglasega platsil, siis tehti kõva kära, kuid ega praegu Liverpooli olukord ju väga palju parem olegi... eile oli platsil kaks inglast ja üks iirlane ja kui Benitezi ostupoliitikat vaadata, siis ei tea, mis veel suvel toimuma hakata võib. Kuigi eks need UEFA poolt vastuvõetud otsused tulevikus olukorda parandavad... Aga selle üle pole siin hetkel eriti mõtet arutleda vist.

Eelmine lause käib nähtavasti ka selle kohta, et kas pall ületas joone või mitte, kuid ega siin erilist vahet ju pole: kohtunik vilistas selle niimoodi ja suure tõenäosusega ta üle joone ka oli (kuigi jaah, siin tekib küsimus, et mida aitaksid ses olukorras videokordusedki, kui just kaamerad ei paigaldataks nii, et nad mõlemalt poolt väravajoont ilusasti näitaksid)... ja pealegi oleks Baroše vastu tehtud vea eest penalti anda võinud küll.
Kuus minutit üleaega lõpus - pakun, et täiesti õige otsus: 6 vahetust, mille igaühe eest arvestatakse 30 sekundit teeb kokku 3 minutit, kui arvestada, et Chelsea tegi kaks vahetust korraga, siis 2,5 + ligi 1,5 minutit kulus väljakule jooksnud fännide peale, sellega jääbki muude mänguliste viivituste peale kõigest 1,5-2 minutit, mis on täitsa ok.

Kuna mängu ei näinud ja Chelsea teemasse eraldi postitust ei viitsi tegema hakata, siis küsiksin siin (sorri, macca): kas Didier Drogba oli tõepoolest ses mängus nii hull? Igatahes BBC andis talle hindeks 4/10 ja suurem osa Brightoni fännidest arvas, et isegi Mark McGammon oleks eile platsil paremini hakkama saanud... (see ütleb juba palju, sest McGammon pole just väga au sees toetajate seas). Pealegi on valmis tehtud säärane (http://img.photobucket.com/albums/v136/silentsquid/priceless.jpg) poster...

Igatahes, eaea... Finaalis on vähemalt meeskond, kellele pöialt hoida. Kuigi jaah, vastasel korral oleks minu poolehoid kuulunud Chelseale, aga Liverpoolile nüüd seda enam. Come on you Reds!

peapall
04.05.05, 21:36
Mul on ainult selline küsimus, et kas Jose M-il oli hall habe juba enne mängu või kasvas talle see mängu käigus?

p.s. ohvtopik Kui Milan peaks edasi saama, siis olen ma rõõmus ja kurb korraga, sest finaalis kohtuksid kaks klubi, kelle poolehoidja ma olen olnud juba kuskil aastast 89, kui sai haktud lääne jalgpalliliigasid jälgima. Itaalia liigat näitas siis detsimeeterblokiga vist mtv3? ja inglise liigat vist yle2, ühesõnaga tõsine huvide konflikt tekiks.

marcello
04.05.05, 21:37
Drogba oli nagu \"sihitult dzunglis ringi luusiv töötu neeger\" -õnneks.Poster on hea:)

Melwood
04.05.05, 22:36
Algselt postitas skint
Kuna mängu ei näinud ja Chelsea teemasse eraldi postitust ei viitsi tegema hakata, siis küsiksin siin (sorri, macca): kas Didier Drogba oli tõepoolest ses mängus nii hull?

Arvan, et siin on omajagu \"süüdi\" ka Jamie Carragheri suurepärane mäng. :)

mcnamara
04.05.05, 22:40
Algselt postitas skint
Veidi tekitab muret see, et veel veidi aega tagasi, kui Arsenal võitis midagi või kedagi nulli inglasega platsil, siis tehti kõva kära, kuid ega praegu Liverpooli olukord ju väga palju parem olegi... eile oli platsil kaks inglast ja üks iirlane ja kui Benitezi ostupoliitikat vaadata, siis ei tea, mis veel suvel toimuma hakata võib. Kuigi eks need UEFA poolt vastuvõetud otsused tulevikus olukorda parandavad... Aga selle üle pole siin hetkel eriti mõtet arutleda vist.

Selles suhtes on olukord murelik. Meie oma Akadeemia millegagi ei hiilga ja vähegi normaalsete brittide ostuhind kipub liiga kõrgeks. Sama vana tuttav jutt.
Vaatasin paraja õudusega meie reservide tänavust saatus. Samas - kes teab. Pole päris välistatud, et Warnock, Welsh ja Potter veel esi-11 vääriliseks osutuvad. Benitez, usun, vaatab suvel olukorra üsna kriitilise pilguga üle.

EgoTrip
04.05.05, 22:55
Algselt postitas runno

Algselt postitas EgoTrip

pall ju polnud seeski

Say what?

runno
05.05.05, 00:39
Algselt postitas EgoTrip

Algselt postitas runno

Algselt postitas EgoTrip

pall ju polnud seeski

Say what?
these eyes looks like a blind ones to me..

tanielo
05.05.05, 09:45
Algselt postitas skint

ja pealegi oleks Baroše vastu tehtud vea eest penalti anda võinud küll.

Hetk varem oleks võinud ka vea vilistada Barošile ohtliku mängu eest ...
Aga oleksid ei maksa midagi.
Sellepärast ongi jalgpall huvitav.

lfc
05.05.05, 10:47
Jäin mõtlema kes mängijatest jäävad finaalist välja seoses vigastusega ....
.....

ja sain AINULT neli meest :Josemi,Mellor,Kirkland ,Pongolle !

Päris rõõmustav seis,see annab valikuid veel viimasteks mängudeks ning muidugi finaaliks.

Daz Booob
05.05.05, 11:49
Algselt postitas tanielo

Algselt postitas skint

ja pealegi oleks Baroše vastu tehtud vea eest penalti anda võinud küll.

Hetk varem oleks võinud ka vea vilistada Barošile ohtliku mängu eest ...
Aga oleksid ei maksa midagi.
Sellepärast ongi jalgpall huvitav.

...tõsi, sellepärast ongi jalgpall huvitav, aga ma nüüd juba värava situatsiooni eriti ei mäleta:) kuid minul mõlgub meeltes see, et ohtliku mängu nüüd ei olnud - ma saan aru, et paljud kohe arvavad, et kui jalg on kõrgel, et siis peab ohtlik mäng olema...krt, nii lihtne see teema nüüd ka ei ole.
seda situatsiooni võib piltlikult kirjeldada nii, et kuna sa tahad kiiremini üle tee saada, siis mõtled, et lipsad padavai suvalisest kohast autude vahelt üle tee, aga...autu paneb ummikusse, sõites sulle ka nati kummikusse.

eston maravilha
05.05.05, 12:11
once a blue always a blue (http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2005200667,00.jpg)

stieve g on oma valiku teinud

Daz Booob
05.05.05, 12:13
Algselt postitas eston maravilha

once a blue always a blue (http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2005200667,00.jpg)

jah, umbro 4 life

tanielo
05.05.05, 12:15
Algselt postitas Daz_Booob

...tõsi, sellepärast ongi jalgpall huvitav, aga ma nüüd juba värava situatsiooni eriti ei mäleta:)

Daz Booob, siit meeldetuletuseks (http://www.abu-jasim3.com/chamHfinal/b/Liverpool_1-0_Chelsea.wmv).

mcnamara
05.05.05, 12:32

Ma olen päris kindel, et News of the World on kunagi avaldanud lapsepõlvepildi estonist Birminghami särgis, aga näe ei viitsi otsida. :)

Stevie saatus jääb kahjuks kuni 25. maini teadmata. See, et ta praegu midagi ei ütle, viitaks justkui soovile lisakosilasi kutsuda.

eston maravilha
05.05.05, 12:36
sinu kurvastuseks kahjuks mitte

Daz Booob
05.05.05, 15:09
Algselt postitas tanielo

Algselt postitas Daz_Booob

...tõsi, sellepärast ongi jalgpall huvitav, aga ma nüüd juba värava situatsiooni eriti ei mäleta:)

Daz Booob, siit meeldetuletuseks (http://www.abu-jasim3.com/chamHfinal/b/Liverpool_1-0_Chelsea.wmv).

nu ohtlikku mängu nüüd ei olnud - nibin-nabin, kuid siiski mitte.
küll aga loeti värav vast sellepärast, et che 10-si ei jääks...eeldatavasti kaotuseisu siis ka.

ha2
05.05.05, 17:29
Mul on tunne, et Liverpoolile toob õnne nimelt Morientes :doh: . Paistab, et seal klubis kus ta on see saab ka finaali. Nüüd kui ennustus tõsiks osutub siis Liverpool peaks Milanile kaotama finaalis. Aga jah paistab, et kogu müstika seisneb Morienteses mis sest, et ta ei mängi. :õnnelik:

eston maravilha
05.05.05, 18:08
veidi tõestumaterjali

asitõend nr 1 (http://artpad.art.com/gallery/?ig0r0jc4mr0)

asitõend nr 2 (http://www.koplikool.ee/~volk/in.jpg)

asitõend nr 3 (http://www.redandwhitekop.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=64060.0;attach=211 89)

taku*
06.05.05, 11:56
jorrzzz mermaadel (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=332563&cc=5739)

mcnamara
06.05.05, 12:30
Mina kaldun nõustuma sellega, et Premieri neljanda koha omanik ML koha saab. Nii on Inglise FA reegel ja õigesti teeb, kui seda ei riku.
Ja ka viienda koha andmine Inglismaale poleks õige. Tänapäeval ei pääse ka valitsev maailmameister enam automaatselt tiitlit kaitsma, nii et miks peaks seda lubama ML võitjale? Lisakoht tähendab seda, et keegi kusagilt Euroopast peab välja jääma.

Kui me nüüd sellelt järgmise hooaja turniirilt ka eemale jääme - see pole maailma lõpp. Nii või teisiti tuleb Premieris jalad alla saada. Sellist segadust ja jampsi nagu sel (ja eelmisel) hooajal enam näha ei tahaks. Vähegi võrdsema punktijaotuse korral ei prooviks me oma 13 kaotusega esinelikusse jääda, vaid võitleksime parimal juhul koha eest esikümnes.
Ja ML järgmisel hooajal? Minule isiklikult on palju olulisem see, et järgmine on MM-finaalturniiri aasta.

Anfield
06.05.05, 15:47
jah. Viimased 2 hooaega on ikka väga õudsad Premieris olnud. Pool\' peax ennast ka Inglismaal tõestama. Euroopas oleme seda juba teinud. Kuid Arsenaliga mäng siis tulekul. Kuid neljandat ei saa, võix vähemalt viienda koha peale võidelda.
Ning loodan et Gerrardil on kainet mõistust ning jätab oma unistused sinna paika.

Gerrard Anfieldile .

vello99
06.05.05, 16:31
Mis on lubatud Jupiterile, ei ole lubatud lehmale (või härjale või millele iganes)...:

FA Statement 10. märts 2004: \"Should Arse*** or Chelsea win the Champions League, they will automatically qualify for next season\'s competition, but England will not gain an extra Champions League place, even if they finish outside of the top four in the Premiership. In that scenario, the fourth-placed team in the Premiership will play in next season\'s Uefa Cup.\"

Wingback
08.05.05, 12:13
Everton jätkab edukalt, nende võit Newcastle üle venitas vahe 6 punktiliseks. Ainult ime võib meid veel Meistrite Liigasse päästa. See väike ime tähendab siis järgmist : Meie võidame mõlemad järgmised kohtumised ja Everton kaotab nii Arsenalile kui ka Boltonile ning väravate vahe abil oleme ML uksest sees. Evertoni Tim Cahill on muide päris värvikas kuju statistika poolest - kõige enam väravaid ja kõige enam hoiatuskaarte korraga.
Vello postitus on tabav. Siiski toetan otsust, et 4-nda koha meeskond peab saama ML koha. Kujutades ette Liverpooli Evertoni seisus, siis ajaks ikka vihale küll, kui Premieri meeskonnast tiitlivõitja rabaks justkui kogu meeskonna koduliigas tehtud töö ja vaeva nina eest ära.
Igatahes ehk olekski nüüd aeg järgmine hooaeg tõsiselt koduliigas stabliilsust ja rohkeid väravaid taga ajama ning Arsenalile omaselt, eurosarjad teisejärguliseks jätta.
http://www.liverpoolfc.tv/splash/images/clfinal_shop_02.jpg
Finaalis näeme ! :ham12:

mcnamara
08.05.05, 21:09
Kõik, mida \'pooli alistamiseks Premieris vaja: pall kindlalt endal hoida ja täie rauaga meie poolkaitse/kaitse peale joosta. Tulemuseks paanika meie ridades ja ohtlik olukord, tihti värav.
Esimene poolaeg oli katastroof, teisel õige pisut justkui mäng paranes. Aga sellest kõigest on vähe. Nagu tänane tulemus ilmekalt näitab. Ainus positiivne asi on see, et neljanda koha hullustus on vähemalt läbi.

Anfield
08.05.05, 21:29
Kahju. 3:1 kaotus arsenalile , ning \"head aega 4. koht\". Nüüd ei jää siis midagi muud üle kui valmistuda finaaliks. Pole hullu, järgmine hooaeg näitame :) .

EgoTrip
08.05.05, 23:36
nii, kui löödi värav Chelsea´le, siis tehti kuuldavasti väga kõva häält. detsibellid olid igatahes kõvad.
on kellegil pakkuda linki kust saaks tõmmata videot, kus rahvas karjub peale väravat.
saate aru küll mida ma soovin

mcnamara
10.05.05, 11:02
Kolm uudist täna.
Kõigepealt puhas kõmu, mille kohaselt saaks Stevie Gerrard palgatõusu ja lepiks kokku uues nelja-aastases kontrahtis veel enne ML finaali 25. mail. Mitte eriti tõenäoline, aga kindlasti tervitatav, kui niimoodi juhtuks.
Teiseks on härra Johansson UEFA-st esinenud mõtteavaldusega, et ML võitja peaks saama võimaluse oma tiitlit kaitsta. Meie võidu korral Istanbulis oodatakse Inglise FA vastavasisulist palvekirja.
Kolmandaks mängime Istanbulis punases, Milan valges. Ajalugu ütleb, et oleme oma varasemad Euroopa karikad võitnud just punastes särkides valges vastaste vastu.

Marduk
10.05.05, 11:11

Kolmandaks mängime Istanbulis punases, Milan valges. Ajalugu ütleb, et oleme oma varasemad Euroopa karikad võitnud just punastes särkides valges vastaste vastu.

Ja paavstid kipuvad surema samal aastal, kui \'pool võidab ja kuninglikud pulmad toimuvad kah nendel aastatel ja seepärast, et Johnny kaotab oma proteesid ära just tol samal aastal jne ;)

25 maini peame ikka ootama :õnnelik:

mcnamara
10.05.05, 16:39
Algselt postitas Marduk

Ja paavstid kipuvad surema samal aastal, kui \'pool võidab ja kuninglikud pulmad toimuvad kah nendel aastatel ja seepärast, et Johnny kaotab oma proteesid ära just tol samal aastal jne ;)

Olgu märgitud, et Milani nõustus selle diiliga ainult sellepärast, et nad viimati ML valge vormis võitsid. Kodumeeskonnana oleks neil olnud õigus sundida meid nendes toredates kollastes särkides mängima, mida pühapäeval Arse vastu nägime.

Anfield
10.05.05, 16:39
Gerrardi uudis on vägagi rõõmustav. Hea et Punaste juhtkond saab aru et ta on liiga tähtis mängija meile. Samuti on väga tähtis meile see et võitja saaks järgmine automaadselt järgmisesse hooaega.
Punastes on alati hea Pool\'i vaadata. :lahe:

runno
10.05.05, 16:58
Algselt postitas Marduk

Arvestades praeguse paavsti vanust peaks tulevik ju punane olema, mitte sinine..:oih:
:ingel5:

reed
10.05.05, 23:58
Algselt postitas Marduk

25 maini peame ikka ootama :õnnelik: oo jaa ja mul on sünnipäev ka veel 25 mai ...tuleb ära raudselt;)

mcnamara
11.05.05, 16:48
Täna lõunal käies sattusin Karja keldris mingi Eurospordi TOP20 peale. Hooaja parimad väravad või midagi taolist. Igatahes - esikohal troonis Luis Garcia imepärane volle Juventuse võrku. Ja alles nüüd sain ma õigupoolest aru, kui uhke väravaga tegemist! Mängu enda ajal oli ju närv nii püsti ja mõtlesid, et mis edasi saab ega suutnudki seda ilu täielikult omaks võtta. Aga nüüd - täielik nauding. Sama käib ka väravale eelnenud kombinatsiooni kohta. :)

Anfield
11.05.05, 23:26
Steven Gerrard hääletati fännide poolest parimaks sel aastal Pool\'is.
Paremus järjestus :

1.Steven Gerrard
2.Jamie Carragher
3.with Xabi Alonso
4.Milan Baros
5.Luis Garcia

Pühapäeval siis Aston Villaga mäng. kui tuleb võit siis peame leppima 5. kohaga. Kuid enne ML\'i võix ikka võidu maitse suhu saada.

estone
15.05.05, 16:19
oi kuidas loodan et Liverpool lõpuks ometigi ka midagi ära võidab: UEFA Meistrite Liiga:D

mäng jääb 0 - 0, lisaajal 0 - 0 ja pendlad 7-6 Liverpoolile:D

noname
15.05.05, 17:04
ma täiega loodan liverpooli võitu, aga owenist on sitax kahju.

Anfield
15.05.05, 20:32
Premieri viimane mäng sai siis võidetud 2-1. Võidu tõi koju Cisse kes lõi kaks värvat. Peab 5. kohaga leppima. Võiduga on vähemalt parem ML\'i finaali minna.:õnnelik:

mcnamara
15.05.05, 20:59
Djibril on niisiis päriselt tagasi. Väravalööjana. Kõikvõimalike sündmuste hulka, mida ESPN näitas, Liverpool vs Villa väravad kahjuks ei kuulunud. \'pool laskis osadel meestel puhata - ilmselt viimast korda käis Punaste eest platsil Pellegrino. Eeldan, et Argentiina veterani lepingut ei pikendata. Algusest peale mängisid täna ka Carson, Warnock, Kewell ja Josemi.
2:1 ja 5. koht. UEFA karikas siis praeguse seisuga. Noh ikka rohkem kui mitte midagi.

estone
15.05.05, 23:42
Ma arvan, et Inglise Liiga juhatus otsustab siiski et Liverpool pääseb Meistrite Liigasse,..loodan seda...

marcello
15.05.05, 23:48
Algselt postitas estone

Ma arvan, et Inglise Liiga juhatus otsustab siiski et Liverpool pääseb Meistrite Liigasse,..loodan seda...

Kes meist ei loodaks aga enne on vaja ületada see väike takistus,et juhatus üldse mõtlema hakkaks.Nimelt tuleb mingi itaalia sats nimega AC Milan ära võita.
2-1 lisaajal Poolile

SleepWalking
15.05.05, 23:51
Algselt postitas marcello
Kes meist ei loodaks ...

kas see oli küsimus?

mcnamara
15.05.05, 23:57

Kes meist ei loodaks ...

kas see oli küsimus?

Kas Uneskõndija kuulub nüüd meie hulka? Enne hakkavad lehmad lendama.

marcello
15.05.05, 23:59

Kes meist ei loodaks ...

kas see oli küsimus?

Ma tegelt tean su vastust kui see oleks küsimus;)
Aga sõnastan siis teisiti-Kõik kes Pooli avatari kannavad ja lihtsalt Poolile pöialt hoiavad,need loodavad:õnnelik:

Wingback
16.05.05, 13:41
Vladimir Smicer lahkub klubist, ametlik kinnitus on tulnud.
Vähemalt esialgu olid mehe hüvastijätu sõnad viisakad.

Vladi vihjas ka Barose lahkumisele, kellele väidetavalt pidevad väljavahetamised ei meeldi. Teiseks põhjuseks võib pidada ka järgmisel hooajal ründepositsioonile tihenevat konkurentsi, mis võib Barose jaoks vähem mänge tähendada. Seda enam juhul, kui praegune ühe puhta ründajaga taktika saab olema ka enamiku järgmise hooaja taktikaks.

...ja mcnamara\'le tahaks nüüd lapsikult öelda, et ma ju ütlesin, et Cisse saab 90 minuti võimeliseks. Kewell samuti. :P
Starting elevenisse neid mehi siiski ennustada ei julgeks.

Milan pihuks ja põrmuks, Liverpool Euroopa Meistriks ! :reiv:

mcnamara
16.05.05, 13:49
Algselt postitas -Marko-
Seda enam juhul, kui praegune ühe puhta ründajaga taktika saab olema ka enamiku järgmise hooaja taktikaks.

Pole võimalik. Vähemalt kui me Premieris natukenegi paremaid tulemusi saavutada tahame. Baros on muidugi päris kenake omandus meil, võib-ola tuleks ta tõesti rahaks teha. 3 miljonit, mida Villa pakkuvat - no vast saaks ikka rohkem.
Kes veel lahkub? Räägitakse Kewellist, Dudekist, Kirklandist, Pellegrinost, Mellorist, Josemist. Hamann pole uut lepingut veel saanud, Biscan samuti mitte. Väljalaenatud Diarra ilmselt läheb, Diouf - kui ostupakkumine piisavalt hea, pea unustatud Medjani ja Cheyrou.

Päris nii suurt puhastust vast ei tule siiski, aga palju uusi nägusid vaatab sügisel vastu küll. Ehk ka mõni briti saartelt - loodan vähemalt.

noname
18.05.05, 20:28
täna siis liverpoolile pöidlad pihku.

mjkk
18.05.05, 20:34
Algselt postitas noname
täna siis liverpoolile pöidlad pihku.
nädalakene on veel aega ju.

laurenzo
18.05.05, 20:37
nädalakene on veel aega ju.

Pole viga, trenn või midagi ikka on, et Liverpoolil seal kõik hästi laabuks, selle puhul võin isegi mina neile pöialt hoida;) .

mcnamara
19.05.05, 22:07
Läheneb. Maldini (http://www.timesonline.co.uk/article/0,,762-1618075,00.html) juba kurdab, oi kuidas kurdab. :)

Jasper
19.05.05, 23:51
mingi itaalia sats nimega AC Milan ära võita
et nagu viskad kinda v?
ja selles maldini jutus on iva sees. eriti inglise fännid võtavad minu arust liiga palju sõna \"ründava jalgpalli\" puhul. siiski poleks oodanud selliseid statemente meie kapten-üliproffesionaalilt

mcnamara
21.05.05, 00:30
Juuli lõpul külastavad Punased Jaapanit. Shimizu S Pulse on vastaseks 27.07 ja kolm päeva hiljem Kashima Antlers. Viimati käis \'pool Tõusva Päikese Maal aastal 1984.

Rafa finaalist. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148881050520-1554.htm)

10 Lopez Saldana
23.05.05, 18:16
pole vee küll eriti selle suve transferitesse süvenend, aga tundub et 2.5m hargraves\'i eest on tunduvalt halvem variant kui 6m parkeri eest, kes paistab evertoni siirduvat. üldse aitab nagu hispaanlastest.

Erko
24.05.05, 21:10
Liverpool võidab lisaajal 2:1

mjkk
24.05.05, 21:31
Algselt postitas 10 Lopez Saldana
pole vee küll eriti selle suve transferitesse süvenend, aga tundub et 2.5m hargraves\'i eest on tunduvalt halvem variant kui 6m parkeri eest, kes paistab evertoni siirduvat. üldse aitab nagu hispaanlastest.
See rasvane lause käis siis eelnevalt öeldu kohta? Ja teiseks, võib-olla panen väga puusse, aga miks kaks ja pool Hargreavesi eest halvem on kui kuus Parkeri eest?

Anfield
24.05.05, 22:16
Minu meelest on põhiliselt just Hispaanlased meid Finaali viinud. Hargravesi eest 2.5 on ju väga hea.

10 Lopez Saldana
25.05.05, 11:03
hargraves pole end tõestanud kui piisavalt hea et pooli särgis mängida. ja 45tuhhi nädalas on natuke palju pingi soendamise eest. parker jällegi oli eelmisel hooajal piisavalt hea et vähemalt proovida. poleks ta chelseasse läind oleks tema SWP asemel esimene kandidaat backhami kohale koondises.

alonso oli piisavalt kaua vigastatud ja oleks palju öelda et garcia \'pooli finaali viis.

jyriöö
25.05.05, 11:30
Tohoh, Bayerni põhikoosseisu mees ja Inglise koondislane vs Charltoni eest hästi mänginud, kuid Chelseas ka Jarosiki ja Geremi varju jäänud pallur? Selleks, et end tõestada, ei pea ilmtingimata Hispaanias pallima või Inglismaal mõned hooajad tagasi pildile mahtuma. £2.5m sellise universaalse mängija eest nagu Hargreaves on väga hea diil. Või arvad, et üle 2x rohkem maksta mängija eest, kes viimasel ajal pidevalt vigastustega kimpus olnud, on parem?

Marduk
25.05.05, 13:05
Kusagilt sügavalt sisemusest on ärevus tekkimas...... alla 10 tunni jäänud.

lorenzo
25.05.05, 16:06
see et mis Morientesega on? on ta terve või vigastatud...pole nagu kuulda olnud

Anfield
25.05.05, 17:21
Morientes on täitsa terve, Aga ta ju ML\'is see hooaeg platsile joosta ei saa.

skint
25.05.05, 17:23
Mis sest Morientesest... tema hooaeg juba niikuinii lõppenud.

Aga ikkagi aitäh Liverpoolile, et lõpuks ometi üle mitme-mitme aasta on Meistrite Liiga finaalis kellelegi tõsiselt pöialt hoida. Come on you Reds!

Melwood
25.05.05, 18:43
Jah, mina ka ei saa aru, miks tänasel tähtsal päeval kakeldakse suve transferide pärast või arutletakse Morientese tervisliku seisundi üle.

Tuletan meelde, et täna on pidupäev. Kes oleks talvel, kui meil pool põhikoosseisu vigastatud oli, uskunud, et Liverpool mängib Meistrite Liiga finaalis.

Nagu ütles kolumnist John Nicholson paar nädalat tagasi: They achieved in Europe by virtue of strength of character, purpose and some noble defending despite having their attack decimated by injury for half the season. ... It\'s a fairy-tale story and a heart-warming one.

Mina olen valmis! ;)

http://siim.lindert.ee/ynwa.jpg

Wingback
25.05.05, 22:13
Meeldivalt lahe närv on sees juba. :kaabu: :r66m16:
Kickoff\'ini vaid mõned minutid.

EgoTrip
25.05.05, 22:50
3-1 Liverpoolile

võin kellegagi kihla ka vedada.
sry, kick-off, ei jõua enam

noname
25.05.05, 22:58
mnjh:viha: halb algus.

Silver
25.05.05, 23:24
MALDINI! ;)

eston maravilha
25.05.05, 23:28
HERNAN CRESPO!!!!!

Devil
25.05.05, 23:29
/me irwitab :)

oku
25.05.05, 23:32
Algselt postitas EgoTrip

3-1 Liverpoolile

võin kellegagi kihla ka vedada.
sry, kick-off, ei jõua enam

Et siis nagu mis?

Ramm
25.05.05, 23:32
Nahui nad sinna finaali ronisid kui pole tuju võidelda palli eest..aga nuh milan liiga suur pähkel selle jaoks...:D

EgoTrip
25.05.05, 23:34
fuck it

noname
25.05.05, 23:36
hullemax läheb:viha:

boobek
25.05.05, 23:38
Boooooooooooooooring!:uni:

mcnamara
25.05.05, 23:41
Pole kysimustki. Tasemevahe on maekorgune. Siiski on imeilus Punaseid sellel areenil silmata. Uskumatu, et nii kaugele joudsime. Loodetavasti ei pea jargmist finaali 20 aastat ootama.

Tervitused foorumirahvale Bayswaterist! ;)

EgoTrip
25.05.05, 23:47
annad juba alla?
naahui
auga tuleb veel välja sellest.
pressing tuleb teine poolaeg kõva

17
25.05.05, 23:51
Mehuuto seebiks! Teeme ära neile Itaalia andetutele!

Silver
25.05.05, 23:55
Algselt postitas 17

Mehuuto seebiks! Teeme ära neile Itaalia andetutele! Need andetud mängisid teid esimesel poolajal täielikult üle ja lõid kolm väravat! :D

päkapikk
26.05.05, 00:01
:õnnelik: :doh: :D :P :)

Silver
26.05.05, 00:02
3:2... ohho! :P

Ramm
26.05.05, 00:04
Koomikute mäng:D

oku
26.05.05, 00:05
Jube lahe mäng :) Parim mäng selle aasta CL-s :P

Silver
26.05.05, 00:06
Tase:D Viik on majas!

Karla
26.05.05, 00:06
uskumatu.lihtsalt pole sõnu

boobek
26.05.05, 00:08
Vi***u, ma just panin teleka kinni!:viha:

SleepWalking
26.05.05, 00:12
Algselt postitas boobek

oi põnev. räägi veel, mida sa täna tegid :doh:

Even
26.05.05, 00:12
Asjade Loomulik Kulg!

Trophy Back To Anfield!:D

boobek
26.05.05, 00:36

Algselt postitas boobek

oi põnev. räägi veel, mida sa täna tegid :doh:

Rahva tungival soovil: Taaskäivitasin teleka ja avasin uue õlle.:baibai:

oku
26.05.05, 01:27
Väga tore, et Pool võitmas on. Kuidagi kummaline on see, et kohtunikud lasevad Dudekil enne lööki väravajoonelt välja liikuda - teise löögi tõrjus ta lausa mingi meeter väravast väljas olles. Kas see mitte reeglitega vastuolus pole. Ah ma olen juba unine ka .... :P

siimsorokin
26.05.05, 01:30
ÕNNITLUSED POOOLILE.
Tõesti SUPER mäng.
Mehed näitasid sisu. Kuradi hea. Rohkem ei suuda öelda praegu. :)

boobek
26.05.05, 01:32
Palju õnne siis.:sünna:

vaikiv mees
26.05.05, 01:33
midagi sellist pole varem n2inud... 0-3 seisult meistrite liiga v6itjaks

mingi hetkeni peab joonepeal passima, aga kui vastane juba l88b, on lubatud vastu liikuda,
vanasti ei tohtinud kuni vileni liigutadagi

Dudek ajas Milani esimesed eba6nnestujad oma Grobbelaari tehnikaga veits n2rvi jah;)

3rk1
:r66m7: :r66m9: :r66m1: :r66m13: :r66m11: :r66m17:
aitab kah.

17
PUNASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karla
26.05.05, 01:34
minu poolt ka õnnitlused.
hull mäng liverpooli poolt.
0-3 kaotus seisust välja tulla:D :P :põnn: :üllatus: :kaabu:

budu
26.05.05, 01:36
minu poolt ka suured önnesoovid liverpooli fännidele,dudeki törje ennem lisaaja löppu oli super,

ELAGU FC LIVERPOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JALGPALL ELAB EDASI

Daz Booob
26.05.05, 01:43
:arm3:

Devil
26.05.05, 01:44
Algselt postitas oku

Väga tore, et Pool võitmas on. Kuidagi kummaline on see, et kohtunikud lasevad Dudekil enne lööki väravajoonelt välja liikuda - teise löögi tõrjus ta lausa mingi meeter väravast väljas olles. Kas see mitte reeglitega vastuolus pole. Ah ma olen juba unine ka .... :P Hea küsimus, mul oli sama mõte.

tkkt
26.05.05, 01:51
Igaljuhul väga tore, et Pool võitis!
Palju õnne...
2005 Champions

realmadridfan
26.05.05, 01:52
Õnnitlused! Hea meel teie üle. Kahju ainult, et Morientes võidust osa ei saanud, kuigi teda oli seal näha küll.

norsk
26.05.05, 01:53
LIVERPOOL NA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7:

Onnitlused kokidele punaste austajatele! Ja mcnamarale personaalselt!
:silm4:

eston maravilha
26.05.05, 01:54
Algselt postitas budulojus

ELAGU FC LIVERPOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sellist klubi pole olemas..

marcello
26.05.05, 02:04
Algselt postitas Devil

devil irwitab :)

Palju õnne sulle,et te ikka pennaldeni vastu pidasite:P

Mega:õnnelik:
Hea mäng oli ja kõik 6 kolli pluss pendlad ühte väravasse

ertz
26.05.05, 02:05
Õnnitlused!!! Lihtsalt.... WOW! Super!

Aramis
26.05.05, 02:09
ÜLIKÕVA - endiselt avaldan oma rõõmu Hyypia ja Hamanni tiitlivõidu üle. Didi mängutulek andis POOLILE uue hingamise ja possessioni.

Ja poleks uskunud, et ta nii kõva vend on, et teda esimest pennalt pannakse lööma. esimene peaks olema oluliseim koos viimase, viiendaga. Aga mees õigustas end ka seal - supermäng viimase mängu kohta Pooli eest.

Yazid
26.05.05, 02:14
Respect Liverpoolile!
Oleks mul usku niipalju kui vaja neisse ,siis poleks ma 2.pa. koju vahtima läind :P
Tundus,et juba teist hooaega järjest on CL finaal ühepoolsusega P\'i keeratud ja pidu läbi.Aga kujunes väga meeldivaks ja põnevaks lahinguks.
1.pa. nägime ilmselt sellist poolikest,kes võitis Inglise liigas 5. koha ja alates 2.pa. midagi palju enamat :lahe:
Neil kas oli sitaks õnne,või Priemershipi puudujäägid realiseeriti CL\'s - mõlemal juhul vääriksid mu meelest kohta järgmisel hooajal CL\'s ;)

rauno
26.05.05, 02:17
SUPER....Hella Hundis oli meeleolu ikka väga kõba peale 60\' ja peale pendlaid....ise kartsin et Super Dudek kõik oma energia kahte järjestikku tõrjesse pani..õnneks mitte...õnnitlused kõikidele \'POOLi fännidele,sealhulgas ka endale loomulikult:)

marcello
26.05.05, 02:19
UEFA onukesed võiks mõistuse pähe võtta ja eelmise aasta võitjale automaatse koha anda.Juhtu snii see aasta PL-s siis järgmine aasta on 4 väljateeninud klubi pluss CL-i võitja.Ja nii iga maaga.lisakohta ei anta ehk kui tiitli võidab tiim kes ka koduses meistrisarjas on koha järgmise aasta CL-i välja teeninud,siis saabki nii palju klubisid CL-i kui sellele riigile ette on nähtud.

Wingback
26.05.05, 02:20
http://www.click-smilies.de/sammlung0304/grinser/grinning-smiley-020.gif:veryhappyhttp://www.click-smilies.de/sammlung0304/grinser/grinning-smiley-020.gif:veryhappyhttp://www.click-smilies.de/sammlung0304/grinser/grinning-smiley-020.gif:veryhappyhttp://www.click-smilies.de/sammlung0304/grinser/grinning-smiley-020.gif:veryhappyhttp://www.click-smilies.de/sammlung0304/grinser/grinning-smiley-020.gif:veryhappyhttp://www.click-smilies.de/sammlung0304/grinser/grinning-smiley-020.gif

Tõeliselt imeline õhtu. Midagi sellist jään kindlasti elu lõpuni mäletama.Olin täiesti hullumas teise poolaja tagaajamise ajal. Kolmeväravalisest kaotusseisust Euroopa Meistriteks. Kui see meeskonna sisu ei näita, siis mis veel näitab ?!!!
Hiigelsuured tänud !

Devil
26.05.05, 02:20
õnne näitab.

runno
26.05.05, 02:40
Algus oli suht koht - suvaline. Kuni sunnitud vahetuseni , mil tabasin end ilmselt 1 ja viimast korda olemas kellegi teise poolt, kui LUFC või EESTI... kui peied olid juba läbi saamas:prill1: tabasin end laulmas enamusega hiiu pubist The beatlesi laule... ja mõtlemas, et asi võib üle trumbata 09/00 draama...Tore vutiõhtu igatahes...
Alati teeb südame soojaks, kui nõrgemad võidavad..
JG + SH - MOM

eston maravilha
26.05.05, 02:44
djimi traore - kõige andetum jalgpallur, kes kunagi euroopa karika võitnud

runno
26.05.05, 02:55
jajah
on aint üks postipõrge

Wingback
26.05.05, 03:00
Algselt postitas Devil
õnne näitab.
Oeh, oeh...Maldini värav polnud ju üldse õnnega pooleks eks. Ja ka 02/03 aasta finaalis ei võidetud õnne abil karikat. Üldsegi mitte. :P

Igatahes siinkohal tervitaksin kindlasti ka Michael Owen\'it. :baibai:

:::::::::::::::::::: KINGS OF EUROPE ::::::::::::::::::::

http://www.soccernet.com/images/england/20050523/lfctrop443_al2.jpg

Devil
26.05.05, 08:00
Algselt postitas -Marko-

Algselt postitas Devil
õnne näitab.
Oeh, oeh...Maldini värav polnud ju üldse õnnega pooleks eks. Ja ka 02/03 aasta finaalis ei võidetud õnne abil karikat. Üldsegi mitte. :P

Maldini väravas küll nyyd mingit erilist õnne polnud. Tabas palli kuidas tabas, kombinatsioon oli välja mängitud.
Juve vastu mood moodi ei saand siis, kui vaid pendlad ;).
Loomulikult jah Milani ja pooli pendlad pold õnn, vaid mõned härrad milanist lõid kohutavalt kehvasti neid.

Marko, Marduk õnnitlused teile mu pooli fännidest sõbrad. Kaabu kergitus ka härra Mcnamara suunas.

estone
26.05.05, 08:46
Liiga hea:D
kahju sellest et siis mäng igavaks mutus, hakkasid liigseid riske võtmata palli veeretama. Lisaaja lõpus oli Scheval võimalus, õnneks ei realiseeritud seda.:D
Elagu LIVERPOOOOOL:D;) :) :lahe:

lorenzo
26.05.05, 09:14
Gerrard ikka imeline mees, lõpus mängis äärekaitset? Dudek oli mängu ajal ikka paras puterdis

noname
26.05.05, 09:21
:sünna: . uskumatu.3-0 kaotuseisust võita. ma olen nii happy. aga kurat owenist on kahju

kyps
26.05.05, 09:29
Sellise laengu andis, et hetkel tunne nagu saaks ise kah kõigega hakkama. Täna võiks isegi tööd pusida:)

Daz Booob
26.05.05, 09:32
Algselt postitas lorenzo

Gerrard ikka imeline mees, lõpus mängis äärekaitset? Dudek oli mängu ajal ikka paras puterdis

jep, väga hea äärekaitsja - rafa õige lüke nagu näha oli, sest just sealt äärest üritati läbi tungida. gerrard näitas aga ilusat paindumist ning korjas palle.

rauno
26.05.05, 09:34
Mänugle pani pointi Hr DUDEK oma võidutantsuga mida ta alustas küll natuke vara kui tundub et milani poisid ehmusid ära:) Dudekd selgelt näitas kes on tema iidol;) naljakas oli vaadata sellisel pingelisel hetkel väravavahti tibu tantsu tantsimas ja liblikaid tegemas

aiFo
26.05.05, 09:49
Südamlikud õnnesoovid kõigile punastele, eriti Raunole ja Melwoodile! You never walk alone :kaabu:

uvv
26.05.05, 10:01
jeah!
kummalisim jalgpall mida ma olen kodus üle elanud!

kratulatsioonid!

Raix
26.05.05, 10:10
Shallalaaaa, võimas värk!!! Minu õnnitlused!!! :baibai:
Väga super finaal oli ikka!!

djimi traore - kõige andetum jalgpallur, kes kunagi euroopa karika võitnud

Minu jaoks on see müstiline mees Cisse. Arusaamatu, et mida temas nähakse. Rünnakul selline poolpeerune, ei võitle korralikult lõpuni ning eilagi pakkus paar päris huvitavat lahendit.

Algselt postitas oku

Väga tore, et Pool võitmas on. Kuidagi kummaline on see, et kohtunikud lasevad Dudekil enne lööki väravajoonelt välja liikuda - teise löögi tõrjus ta lausa mingi meeter väravast väljas olles. Kas see mitte reeglitega vastuolus pole. Ah ma olen juba unine ka .... :P

Just-just, hea tähelepanek. Enne lööki hüppas Dudek juba ca meetri jagu väravajoonelt välja. Oku, ära kahtle oma väites, see on reeglitega vastuolus! :)

Igaljuhul, võimas comeback sellisest seisust!! Retsept! :silm4:

Õnnitlused veelkord Punastele!! :põnn:

estone
26.05.05, 10:35
jah see tibutants vist pani milanipoiste jala värisema. ajas segadusse, aga seda ta teebki. Kohe oli näha, et Tomasson ei vaadanud Dudekile otsa, võib ola lõigi tänu sellel sisse.

jah Cisse on väga tavaline ründaja, võib olla nähakse tema soengut rohkem kui tema andeid:P

LIVERPOOLIS on pidu:D

Mõnuagent 007
26.05.05, 10:56
Mis te sest Cissest tahate sis? Mees pole pool aastat õieti mängidagi saanud ja nüüd ootate, et ta tuleks ja mängiks kogu Milani kaitseliini üksinda üle?? Ülejäänud 9 meest olid ju lauskaitses..

mcnamara
26.05.05, 11:21
Aitah, poisid...

Ma polnud ainus toetaja, kes poolajaks peaaegu loobunud. See, et mangijad ja muidugi manager uskusid, naitab kellega on tegemist. Suurte jalgpallurite ja suure sudamega inimestega.
Minu motted on tana eelkoige selle \"mahakantud\" Houllieri seltskonnaga, kes ei pidanud koigi arvates seda suurt voitu maitsma - ei selles ega yheski teises tiimis. Dudek, Traore, Hamann, Vladi Smicer. Carragherist ja Gerrardist - milline oli nende kahe kaitsepanus otsustavatel minutitel 90 loppedes ja lisaajal. Unustamatu.

Tanast paeva ei saa miski rikkuda. You\'ll never walk alone.

Silver
26.05.05, 11:22
Õnnitlused, vapustav teine poolaeg. Mäng, missugune! :)

Bianconera
26.05.05, 11:25
Õnnitlused kõikidele Liverpooli fännidele! Parim võitis pole midagi öelda, Milanist küll veidi näotu, et sellise edu maha mängisid :D

Litmanen37
26.05.05, 11:29
Palju õnne Liverpoolile ja nende fännidele....Õigele võistkonnale tuli võit

SleepWalking
26.05.05, 11:32
tõesti, täiesti korralik tulemus meeskonnalt, kes on oma linnas paremuselt teine.

vaikiv mees
26.05.05, 11:45
Algselt postitas Raix

Algselt postitas oku

Just-just, hea tähelepanek. Enne lööki hüppas Dudek juba ca meetri jagu väravajoonelt välja. Oku, ära kahtle oma väites, see on reeglitega vastuolus! :)

Law 14 - Penalty Kicks
The only time during a game a goalkeeper should be standing on the goal line is during a penalty kick, and that is only because the Law says so. Goalkeepers are allowed to move side-to-side along the goal line, but not to move forward until the ball is struck.
Why is this Law disregarded so often? Moving forward offers the goalkeeper a host of advantages, from a better catching position to narrowing the size of the net the shooter sees. Why isn\'t it called more often? Tradition, mostly. This is one of the most inconsistently called Laws in the book, especially for one that isn\'t even a matter of opinion. Until FIFA decides referees are going to enforce this one to the letter, or the rule is rewritten, we will have to live with the inconsistency.

reed
26.05.05, 12:07
Kedagi ei koti enam kes liikus ja kuhu, mäng on läbi ja lõpuks on taas `vana suurkõrv´ kodus tagasi !Uhke on olla Liverpoolian ja käia pooli särk seljas!!!

malagar
26.05.05, 12:12
Ometi üks korralik finaal jälle

Undi
26.05.05, 12:14

tõesti, täiesti korralik tulemus meeskonnalt, kes on oma linnas paremuselt teine.
Tegelikult üsna kurb, et ühe teise linna paremuselt teine meeskond pole kunagi nii kaugele jõudnudki :)

oku
26.05.05, 12:19
Algselt postitas vaikiv mees

Algselt postitas Raix

Algselt postitas oku

Law 14 - Penalty Kicks
The only time during a game a goalkeeper should be standing on the goal line is during a penalty kick, and that is only because the Law says so. Goalkeepers are allowed to move side-to-side along the goal line, but not to move forward until the ball is struck.
Why is this Law disregarded so often? Moving forward offers the goalkeeper a host of advantages, from a better catching position to narrowing the size of the net the shooter sees. Why isn\'t it called more often? Tradition, mostly. This is one of the most inconsistently called Laws in the book, especially for one that isn\'t even a matter of opinion. Until FIFA decides referees are going to enforce this one to the letter, or the rule is rewritten, we will have to live with the inconsistency.

Sellisel juhul olid Dudeki liigutused vähemalt 1, 2 ja 4 penalti ajal reeglitega vastuolus. Eriti valus oli teist penaltit vaadata. Aga võitjate üle kohut ei mõisteta. Veelkord palju õnne. Neljast CL-s olnud inglise meeskondadest sümpaatseim sai pärjatud.

Wingback
26.05.05, 12:28
No small toffees for feast tonight
Kopites party with Turkish delight
Jose, Sir Alex... London press
All choking on sweet success
Money, not love, is your drive
But tell us... Can you count to five?

INCE
26.05.05, 12:48
Minu tagasihoidlikud õnnitlused sir mcnamarale ja tema jüngritele lemmiku võidu puhul. Räägitagu mida tahes, võitis meeskond kes oli selle igati ära teeninud ja kelle võidusoov oli kõigist teistest suurim.
Jään huviga ootama ja lootma UEFA otsust Liverpoolile lisakoha andmise osas.:)

Marduk
26.05.05, 12:55
Algselt postitas Devil

/me irwitab :)

/me irwitab natuke hiljem, aga see eest rohkem.

See õhtu jääb meelde. Pole võimalik seda lihtsalt unustada. Aega on vaja, et sellest toibuda.

YNWA!:õnnelik:

Mõnuagent 007
26.05.05, 12:56
Algselt postitas INCE

Minu tagasihoidlikud õnnitlused sir mcnamarale ja tema jüngritele lemmiku võidu puhul. Räägitagu mida tahes, võitis meeskond kes oli selle igati ära teeninud ja kelle võidusoov oli kõigist teistest suurim.
Jään huviga ootama ja lootma UEFA otsust Liverpoolile lisakoha andmise osas.:)
minu arust peaks Liverpoolile koha andma siiski FA mitte UEFA. Selliseid juhtumeid on ju ka varem olnud, et tiitlivõitja pole koduliigas kvalifitseerunud, kuid siiski on peetud tähtsamaks tiitlivõitu, mitte mingit 4. kohta. FA ajab lihtsalt väiksema venna jonni. Neile on antud 4 kohta UCL-i ja see peaks olema nende valida kas see on 4 esimest Premieris või 3 esimest + tiitlikaitsja

Martin
26.05.05, 12:58
Tabav artikkel Eesti Päevalehest. Link (http://www.epl.ee/artikkel_292812.html)

Unelmate vutifinaal pakkus Ameerika mägede elamuse
Andrus Allika

Meistrite Liiga eilne finaal oli täiega raha väärt – Milani uskumatu 3:0 edu sulatas Liverpool kuue minutiga 3:3 viigiks teisel poolajal. Võitja normaalajal ei selgunudki.

Vähesed uskusid, et “punased kuradid” Liverpoolist tõusevad pärast avapoolaja masendust. Seda ei uskunud ilmselt ka Liverpooli fännid – igatahes oli nende laul avapoolaja lõpuks täiesti vait.

Aga siis tulid imelised kuus minutit, mis lähevad ilmselt Euroopa vuti ajalukku!

Sümboolselt just inglaste kapten Steven Gerrard alustas 53. minuti väravaga tagaajamist.

Kaks minutit hiljem lõi vahetusest sisse tulnud tšehh Vladmir Smicer ehtbriti stiilis tsenderdusest peaga seisuks 2:3.

Ning siis tõusis kapten Gerrard jumalaseisusesse! Just tema niitis Milani kaitsja Gennaro Gattuso trahvikastis maha. Penalti!

Xabi Alonso lööb, aga Milani väravavaht Dida tõrjub! Aga Milani fännide kergendusohe kõlab üle staadioni liiga vara, Alonso jõuab ise esimesena pallini ning lööb lati alla 3:3!

Kõik algas aga nii, et juba Milani esimene rünnak lõppes väravaga. Esimesel minutil teenitud vabalöögi lõi kauni löögiga maapõrkest Liverpooli väravasse Milani kõige teenekam mees, nende kapten Paolo Maldini.

Kaitsjate poolt unustatud Maldini lõi segamatult värava puusalt umbes 11 meetri karistuslöögi kohalt. Meisterliku vabalöögi andis karistusalasse Andrea Pirlo.

Avaväravani kulus kõigest 50 sekundit!

Täiesti vait jäid nagu noaga lõigatult Liverpooli fännid, kelle laul kostis enne avavilet võimsalt nagu laulupeol. Osadel inglise fännidel jäigi värav nägemata, sest mängijate tutvustamise ajal murule visatud kolme suitsupommi toss polnud avavärav ajaks veel täielikult hajunud.

Kaks järgmist väravat lõi vastuolulise kuulsusega Argentiina ründetäht Hernan Crespo.

Kõigepealt kõksas ta 39. minutil paari meetri pealt segamatult väravaks brasiillase Kaka ja ukrainlase Andrei Sevtšenko eeltöö. Liverpooli väravavahil Jerzy Dudekil polnud värava päästmiseks mingit šanssi.

Eelmisest väravast veel šokis, lõi Crepso minut enne poolajavilet inglaste kirstu veel ühe, lõplikult mängu saatuse otsustanud kuldse naela. Ka seekord tegi olulise eeltöö ära Kaka, andes Crespole supersöödu.

Crespo on Milanile tõeline jokkerikaart, sest klubi laenas argentiinlase teisesst Londoni superklubis Chelsealt. Milani viimases kümnes mängus on Crespo löönud kuus väravat.

Hernan Crespo väravaid võib võtta ka kui omapärast kättemaksu Liverpoolile oma “päris-koduklubi” eest, sest just Liverpool lülitas Meistrite karika poolfinaalis välja Chelsea.

SleepWalking
26.05.05, 13:00
ameerika mäed? punased kuradid? kas härra ajakirjanik sai ikka kindlalt aru, et manyoo ei mänginud selles finaalis?

artikli lõpp sai vist kirjutatud kiirelt peale esimest poolaega valmis ...

eston maravilha
26.05.05, 13:00
Algselt postitas EPL

“punased kuradid” Liverpoolist

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA

gamer
26.05.05, 13:02
Kas Smicer mitte ikka jalaga ja kaugelt ei löönud 2-3, mitte peaga nagu artiklis?

Undi
26.05.05, 13:04
Algselt postitas gamer

Kas mSmicer mitte ikka jalaga ja kaugelt ei löönud 2-3, mitte peaga nagu artiklis?
Lõi jah. Ehtbriti stiilis.
Kõik algas aga nii...brilliant :)

eston maravilha
26.05.05, 13:04
ma arvan, et sm andrus allika isegi ei näinud mängu..

vaikiv mees
26.05.05, 13:27
Algselt postitas -Marko-

Oeh, oeh...Maldini värav polnud ju üldse õnnega pooleks eks.

sellest rääkis isegi Pasi mängu vaheajal,
viimase aja loll komme \'Poolil, kastis mängitakse ka mingit tsoonikaitset, keegi ei võta meest personaalselt ja nii ta täiesti vabaksjäetuna ära koksabki, (kordusest oli halvasti näha, kes seal peast haaras pärast)
oleks kalliks maksma läinud peaaegu;)

kaku
26.05.05, 13:51
Algselt postitas Devil

devil irwitab :)

:D :D :D :D :D
irvita veel

jyriöö
26.05.05, 14:52
Päris tore oli nüüd tagantjärgi siinset live kommentaari lugeda. Midagi pole öelda, Gerrardi juhitud Liverpooli ei saa enne lõpuvilet maha kanda. Just see, kuidas mängu tagasi tuldi, väärib suurimat austust. Super! Lisaaja lõpus, kui kumm juba tühi kõigil, oli ka õnne vaja, kuid see käib selliste asjade võitmisega kaasa. Nagu ka lõpuminutite pomm Olympiakose väravasse mõnda aega varem.

Beniteze ees müts maha, poolajal tehtud vangerdused tõid klubi mängu tagasi. Kolme kaitsjaga jätkamine oli suur risk, kuid andis vähemalt keskväljal suuremad võimalused rünnakud käima saada. Kuna Hamann ja Alonso jäid tahapoole, oli ka Gerrardil võimalik rünnakuid toetada - koll ja väljateenitud penalt selle tõestuseks. Rafa reageeris ka kiirelt Serginho sissetoomisele, lükates kapteni lausa paremkaitsesse auke lappima.

Õnnitlused, Rauno, Undi, Melwood jt!

Anfield
26.05.05, 16:07
:õnnelik: :õnnelik:
Milline õhtu. Pärast esimest poolaega, oli kindlasti vähe neid kes uskusid, et Pool\' tagasi mängu tuleb. Teise poolaja esimesed 15 minutid olid kindlasti need minutid mis mulle eluks ajaks meelde jäävad. Siin kohal tahaks tänada Benitezi, kes tegi väga õige taktika muutuse. Esimesed kaks väravat Smicerilt ja Gerrardilt olid imeilusad, Õnneks suutis ka Alonso teha ,mida tegema pidi. Hyypia ja Carrager olin tõlised kuningad teisel poolajal. Eriti tahaksin välja tuua Carrageri , kes võitlsed kaitses nagu õige pallur. Mees jõudis igale poole ja kindlasti oli tema 1 võtmemängija. Gerrard mängis kah nagu oodata oli, eriti meeldis mulle tema kaitses olek. Hamann tõi kah päris palju tervaust juurde. Luis Garciast on natuke kahju, kõik oli hea, peale viimase puute. Alati läks nässu just realiseemised ja löögid. Penaltites olid meie mehed ikka kõvasti kindlamad. Dudek - See mees näitas enda elu mängu. Mees oskab lööjaid närvi ajada.

Ja nüüd on tore tagant järgi vaadata Devili irvitamis.

Huh, siiani veel süda taob räämust

Carrager, Gerrard <- :arm3:

Kunagi pidi ka Meie aeg tulema

ELAGU PUNASED

taku*
26.05.05, 16:59
paremat finaali oleks patt olnud soovida:õnnelik:

dudek = müstika:D alguses oli hull mannanäpp.. aga pärast kasutas kobra tehnikat ja siis sai teistelt patsu kah.

miks Gerrardil on alati siuke nägu peas, nagu teda koguaeg kiusataks?:oih:

vello99
26.05.05, 18:30
Palju õnne ma minu poolt. Selles osas on Gerrard ikka päris kõva, lüüa kogu CL hooaja jooksul 2 väravat, kuid valida selleks ütleme nii, sobiva hetke...

Tahtmata urineerida teie paraadle, kas oli see õllede viga et mulle tundus, et penaldi puhul võttis Gerrard snorkli ja lestad välja ja tegi oma töö hästi ära. Ja esimese värava puhul otsustas kohtunik ignoreerida abikohtuniku suluseisu vehkimist ja lasi rünnakul edasi minna.

Loodetavasti teenisin antud postituse piisava koguse vihavaenlasi elu lõpuni...

Mikusiku
26.05.05, 18:35
Minu jaoks oli täielik müstika Liverpooli kaitse. Esimesel poolajal nagu kamp eesti viienda liiga luusereid, teisel poolajal näitasid aga tõelist klassi!:)
Õnnesoovid!

Ramm
26.05.05, 18:39
Algselt postitas zidane_5
Esimesel poolajal nagu kamp eesti viienda liiga luusereid, teisel poolajal näitasid aga tõelist klassi!:)

Sa pole viiendat liigat näinud seega ära seleta ega laima,eks?!

Mikusiku
26.05.05, 18:42
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas zidane_5
Esimesel poolajal nagu kamp eesti viienda liiga luusereid, teisel poolajal näitasid aga tõelist klassi!:)

Sa pole viiendat liigat näinud seega ära seleta ega laima,eks?!
Olen ikka küll ja arvan, et viienda liiga omad mängiksid seal samamoodi:D

eika
26.05.05, 18:47
Jeee!!!
Juventus Serie A meister, Barcelona Hispaania meister ja Liverpool Meistrite Liiga meister- võib öelda, et minu jaoks äärmiselt kordaläinud hooaeg :D

rauno
26.05.05, 18:48
Algselt postitas vello99

Palju õnne ma minu poolt. Selles osas on Gerrard ikka päris kõva, lüüa kogu CL hooaja jooksul 2 väravat, kuid valida selleks ütleme nii, sobiva hetke...

Tahtmata urineerida teie paraadle, kas oli see õllede viga et mulle tundus, et penaldi puhul võttis Gerrard snorkli ja lestad välja ja tegi oma töö hästi ära. Ja esimese värava puhul otsustas kohtunik ignoreerida abikohtuniku suluseisu vehkimist ja lasi rünnakul edasi minna.

Loodetavasti teenisin antud postituse piisava koguse vihavaenlasi elu lõpuni...

seda on varemgi juhtunud et väljakukohtuni jätab märkamata äärekohtuniku vibutused lipuga,kui näeb et pole mõtet mängu peatada.pole see esimene kord ega ka viimane.a lehvitas äärekohtunik lippu küll nii et oli tunda kellegi soovi pildile saada;)

Ja Gerrardi suhtes on seda ennemgi tehtud...loll oleks kui poleks cattuso puudetest(käsi õlal jne) kukkunud...iga normaalne pallur oleks seda teinud....

Siiani tuleb kananahk ihule ja pisar silma kui eilset meenutada(taustaks viasati kordus eilsest mängust....et \'POOL\'i väravad vist 4x üle vaadata:)

Melwood
26.05.05, 22:14
Õige rauno! Terve päev on mingid vandid tühikaranud oma juttudega, et ei olnud nii ja et ei olnud naa. Kuidas nende koerte ja karavaniga on?

Sest peale kuuma ööd Stevie G kaisus on karikas juba koju jõudnud ning tuuritab Liverpooli peal.

Respect meeskonnale, fännidele, kes pidu mingi jamaga ära ei rikkunud, kõigile õnnitlejatele ja nendele nunnudele, kellega koos sai Hellas Hundis võitu nauditud.

Poisid, me ei saanud nulliga!!!

eston maravilha
26.05.05, 22:19
liverpool siiski cl\'is järgmine aasta (http://www.aircollector.com/uefa.htm)

eston maravilha
26.05.05, 23:17
esimene pilt paraadilt (http://tinypic.com/5drxmu)

EgoTrip
26.05.05, 23:24
super, super, super
kahju, et elumäng jäi otse nägemata. tv3 ikkagi sucks ass
üks asi mis mind häirima jäi. kui Didi tuli sisse, kas Liverpool ei jätkanud siiski 4 kaitsjaga?
Carragher - Hyypiä - Traore - Riise
mängust tundus, küll nii

igatahes jah, midagi pole öelda. hääl ära, tööl ei käidud, magada sai vähe.
aga tunne on hea

Tauri.T
26.05.05, 23:33
Lisaajal mängis paremkaitses Gerrard. Ja mingi aja mängisid nad vist 3 kaitsjaga.

telekavaataja
26.05.05, 23:44
Tegelikult sain teada, et on võimalik 6 minutit elumängu näidata ja siis 114 minutit lihtsalt seista väljakul ning ikka võitu saada. Õnnitlused kõigile, kes kuidagi Liverpooliga seotud. Järgmine aasta Cl-s siis Liverpooli me ei näe. Moraal on selles võistkonnas kõige tugevaim Euroopas.

vaikiv mees
26.05.05, 23:54
Algselt postitas vello99

mulle tundus, et penaldi puhul võttis Gerrard snorkli ja lestad välja ja tegi oma töö hästi ära.

mitte ainult sulle,
kui Pasi Rautiaise tähelepanu oli juhitud samale asjale, et neutraalselt võttes penaltit justkui polnud seal, vastas ta ju külmalt, et Milan oligi vaja passiivsuse eest ära karistada

reed
27.05.05, 11:55
Algselt postitas telekavaataja

Tegelikult sain teada, et on võimalik 6 minutit elumängu näidata ja siis 114 minutit lihtsalt seista väljakul ning ikka võitu saada. Õnnitlused kõigile, kes kuidagi Liverpooliga seotud. Järgmine aasta Cl-s siis Liverpooli me ei näe. Moraal on selles võistkonnas kõige tugevaim Euroopas.see pole ju veel kirikus kuulutatud, et ei näe, see otsustatakse 16 juunil alles nii ,et sinnamaani kannatust sõbrad;)

siimsorokin
27.05.05, 23:52
Algselt postitas Anfield

liverpool siiski cl\'is järgmine aasta (http://www.aircollector.com/uefa.htm)

Väga hea uudis. Nüüd vähemalt kindel et saame ka järgmine hooaeg punaseid euroopas näha. Kaitseme tiitlit :D .

Vaata korra uuesti seda linki.

RD
28.05.05, 00:47
normaalne oleks kui liverpool saaks ikka, kusjuures walesi meister pakkus neile juba oma kohta eelringis;)

skint
28.05.05, 17:03
Reds fan gatecrashes the party (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/funny_old_game/4587981.stm) - Tuhanded fännid oleks vist sellise võimaluse eest valmis surema... Aga geniaalsus tuleb ikka kasuks.

Ahsoo, ma polegi vist veel öelnud, et oli tore finaal. Oli tore finaal.

10 Lopez Saldana
28.05.05, 22:14
ääägh, ma sain peaaegu kaineks, a õnneks suutsin muncheni lennujaamast veel pudeli mummi osta ja end kuni lennukini konditsioonis hoida. mängu ma ju ei pea kommenteerima. onjo?

Martin
30.05.05, 14:08
Ma tunnen end nii McN\'ina.

THE TIMES!!!

Sorry, Liverpool. You can\'t bend rules for a side that has gone to Pot Noodle Viide (http://www.timesonline.co.uk/article/0,,8304-1630909_2,00.html)
By Giles Smith
WIN the Eurovision Song Contest and you get to host the competition the year after. Win the European Cup and you aren’t even guaranteed a dressing-room next time. It’s one of the vital distinctions between these two great institutions of European life — institutions that, down the years, have grown to resemble one another in so many respects, not least their unreliability as cultural barometers. Or, to put it another way, if My Number One, by Helena Paparizou, really is the greatest song we’ll hear anywhere on the continent in 2005, it’s possible that Liverpool really are the best team in Europe right now.

The question of whether Uefa should lower the hurdle to gymkhana level and admit Liverpool to next season’s European Cup has hovered for several weeks but, since Wednesday, it’s been packed with added sentiment. David Moores, the Liverpool chairman, was biblical on the theme. “It would be absolutely diabolical if we weren’t allowed to defend it,” he said.

Richard Caborn, the Sports Minister, was offering the opinion that it would be “a travesty” if Liverpool were left out. And David Davies, the executive director of the FA, asserted that Liverpool should be given a place “for the wider interests of European football”, which is certainly an interesting way to talk about Jerzy Dudek.

“The whole world will want us to play now,” Rick Parry, the Liverpool chief executive, said on Thursday — conveniently ignoring the part of the whole world that supports Everton, and a number of other parts of the world, too, where the European Cup and its ideals and traditions are highly respected.

Somewhat more sinister are reports of the sponsors being egged to carry the fight to Uefa on Liverpool’s behalf. Even Liverpool supporters, surely — always keen to emphasise the club’s legendary roots and soulfulness — would be uncomfortable to think that their team was back in the cup simply because PlayStation had got heavy on their behalf.

Either way, here’s the situation. Not content with seizing the biggest prize in club football in an outcome that nobody in their right mind would have predicted at any point in the season — and certainly not at half-time on Wednesday night — Liverpool now appear to want another prize for winning it. To be still more specific about this, so that we can accurately gauge the scale of the presumption involved, they want another prize for winning it on penalties. Talk about pushing your luck.

Of course, given the overwhelming sentimental pressure, it’s tempting to throw up one’s hands and ask, “Why not?” The competition is already so diluted — to the point where sides finishing fourth in their league, and 30 points adrift of their national champions, have been known to get in — they might as well let Liverpool play. Hell, let them all in: Liverpool, Shakhtar Donetsk, Heerenveen, Didcot Town, the FA Vase winners — even Middlesbrough if necessary.

At the same time, some dim but still flickering notion of what the European Cup is intended to be, and to stand for, inclines one to think that there might be a principle worth battling for here. There are, after all, two good reasons why places in the competition are offered as rewards for league form and nothing else: first, because league form is the only reliable measure of a side’s worth; second, because if league form is the only criterion for entry, participating clubs cannot afford to concentrate on the Cup to the neglect of their domestic leagues.

For better or worse, Uefa is determined to market the tournament as the footballing equivalent of a plate of smoked salmon; and, unfortunately, by the only standard that Uefa applies (league form), this Liverpool side is Pot Noodle. They finished fifth. They weren’t just off the pace; they were 37 points off the pace. They lost to Crystal Palace. They’re not quite as good as Everton, who aren’t that good either.

What would Uefa in effect be saying by granting Liverpool a free ride? That this Liverpool side so bestrides the modern game that the rules must bend before them? That’s a lot to conclude from a 3-3 draw with AC Milan — not to take anything away from that glorious comeback. Who could have thought that a streak of luck could hold so long and so true? It truly was a sight and I don’t suppose we’ve seen anything like it since Wycombe Wanderers advanced to the semi-finals of the FA Cup.

That said, wouldn’t any neutral, once in a while, like to see a Premiership side in Europe profit by cutting a swath through the opposition, rather than grimly clinging on to snatch it at the last? It didn’t happen with Manchester United in 1999 and it certainly didn’t happen with Liverpool on Wednesday. It’s the story of English football, I guess: never the irresistible force, always the immoveable object.

Small wonder that the leading anthems of English football include We Shall Not Be Moved and the theme from The Great Escape. What English clubs have a tradition of specialising in are lung-busting acts of tunnelling, frequently by people who have gone to elaborate lengths to bury themselves in the first place. (Rafael Benítez’s heatstroked decision to start with Harry Kewell on Wednesday night, and leave out Dietmar Hamann, showed that he too can be pretty handy in a hole with a spade when he needs to be.)

Now, one can be as much a sucker for those stories of narrow and implausible escape — those Boy’s Own tales of chancing it — as the next person, without necessarily wanting to see them enshrined within the articles of the European Cup. The competition, after all, is not intended to be the Carling Cup with Air Miles; it’s intended to be the rarefied stage on which the best clubs in Europe peel off their evening gloves to go mano a mano. And if Uefa has a genuine will to keep the shell-suited riff-raff at bay, it probably ought to use Wednesday night’s slightly embarrassing outcome as an excuse to diminish the number of places available to each nation, rather than to increase it.

That, one concedes, may be beyond Uefa’s remit. But if the European Cup is to continue to mean anything — indeed, if the big sides are to continue to think of it as a club that they wish to belong to — then the law needs to be upheld, Liverpool need to be excluded, and the point needs to be firmly made that no one can seriously expect to blag a place merely by winning it. It’s going to involve a lot more work than that.

skint
30.05.05, 14:26
mcnamara küll kunagi midagi nii pikka ja ingliskeelset, mida keegi nkn kunagi lugeda ei viitsi, foorumisse ei kopi...

Martin
30.05.05, 14:31
Algselt postitas skint

mcnamara küll kunagi midagi nii pikka ja ingliskeelset, mida keegi nkn kunagi lugeda ei viitsi, foorumisse ei kopi...

Seetõttu ma olengi versiooni võrra parem :)

eston maravilha
30.05.05, 14:33
mina lugesin läbi ja õige jutt.. meistrite liigat päästab ainult üks asi - osaleda saavad ainult meistrid

skint
30.05.05, 14:35
Mina lugesin sinnamaani: WIN the Eurovision Song Contest and you get to host the competition the year after. Eurovisioon mind ei huvita.:)

Martin
30.05.05, 14:39
Algselt postitas skint

Mina lugesin sinnamaani: WIN the Eurovision Song Contest and you get to host the competition the year after. Eurovisioon mind ei huvita.:)

Sa oled ju ka väga kitsarinnaline poiss.

mcnamara
30.05.05, 15:30

mina lugesin läbi ja õige jutt.. meistrite liigat päästab ainult üks asi - osaleda saavad ainult meistrid

Päästab jah. Osaleda peaks saama ainult eelmise hooaja meister üksi. Nii oleks õiglane. ;)

Hirm naha vahele muuseas - ma olen tagasi. :)

eston maravilha
30.05.05, 15:54
pluss eelmise aasta võitja et karikat kaitsta.. nagu kuldetel aegadel oli

lorenzo
30.05.05, 16:09
klege taibud, kes selle \"you never walk alone\" autor on? nii huvipärast...

eston maravilha
30.05.05, 16:15
(1945) Richard Rodgers, Oscar Hammerstein II

vaikiv mees
30.05.05, 16:24
< ... \"You\'ll Never Walk Alone\" (music by Richard Rodgers, lyrics by Oscar Hammerstein II) was written for the 1945 Broadway musical play Carousel.

Eestis vist veel seda Rodgersi muusikali polegi mängitud,
tundub, et oleks menu;)

mcnamara
30.05.05, 23:24
Vastulöök vingujatele. (http://observer.guardian.co.uk/sport/story/0,6903,1495001,00.html)
1984. aastal, vana Euroopa Karika aegadel alistasime Lech Poznani, Benfica, Viini Austria, Panathinaikose ja AS Roma. 9 mängu. Kõik. Enne finaali ei ühtegi matshi Euroopa \"suurte liigade\" klubide vastu. Milline oli teekond seekord?

Vaimustav ülevaatelugu Istanbuli imest. (http://observer.guardian.co.uk/sport/story/0,6903,1495127,00.html)

Martin
30.05.05, 23:31
Vaimustav ülevaatelugu Istanbuli imest. (http://observer.guardian.co.uk/sport/story/0,6903,1495127,00.html)

Ma ju postitasin vaimustava ülevaate Eesti meediast. See inglise rämpsleht ei saa ligilähedalegi.

mcnamara
30.05.05, 23:48
Algselt postitas Martin
Ma ju postitasin vaimustava ülevaate Eesti meediast. See inglise rämpsleht ei saa ligilähedalegi.

Õnneks pole ma Eesti meediat 10 päeva lugenud.
Aga Inglise rämpslehte võid minu käest laenata. Ilusad pildid juures ja kõik.