PDA

View Full Version : Liverpool

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Martin
30.05.05, 23:53
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Martin
Ma ju postitasin vaimustava ülevaate Eesti meediast. See inglise rämpsleht ei saa ligilähedalegi.

Õnneks pole ma Eesti meediat 10 päeva lugenud.
Aga Inglise rämpslehte võid minu käest laenata. Ilusad pildid juures ja kõik.

Ainult sinu jaoks siis uuesti!

Tabav artikkel Eesti Päevalehest. Link (http://www.epl.ee/artikkel_292812.html)

mcnamara
31.05.05, 00:01
Algselt postitas Martin

Tänan. Härra Allika ei suutnud lisada ühtegi lauset sellele, mida ma oma ihusilmaga kolmapäeva õhtul ITV vahendusel nägin. Miinus Stevie Gerrardi vaimustav intervjuu pärast mängu, Mina sinu lingitut heaks ajakirjanduseks ei nimetaks. Aga noh - maitse asi. :P

Martin
31.05.05, 00:15

Algselt postitas Martin
Tänan. Härra Allika ei suutnud lisada ühtegi lauset sellele, mida ma oma ihusilmaga kolmapäeva õhtul ITV vahendusel nägin. Miinus Stevie Gerrardi vaimustav intervjuu pärast mängu, Mina sinu lingitut heaks ajakirjanduseks ei nimetaks. Aga noh - maitse asi. :P
Inglismaal viibimine kahjustab tuntavalt teie huumorimeelt. Palun kontakteeruge arsti või apteekriga.

marcello
31.05.05, 01:16
Oleks arvanud ,et EPL võtab selle joobes ajakirjaniku \"eht briti stiilis peaga\" artikli võrguküljelt maha aga ei miskit

Daz Booob
01.06.05, 18:12
Tuleb välja, et Didi jaoks oli CL finaal suht ladna ning mees otsustas asja huvitavamks teha...vähemalt enda jaoks;) (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/4598717.stm)

Epic
02.06.05, 23:10
Celebrating Liverpool players got so carried away after winning the Champions League that they dropped the trophy, damaging it.

The club\'s museum said the famous silverware, which the club now owns after winning the competition five times, now sports a dent on one handle.

There are no plans to get the trophy fixed, the club said.

Curator Steve Done said: \"We decided not to get it repaired because it is part of the character of the cup.\"

The trophy was reportedly dropped by a player during celebrations at the team\'s hotel in Istanbul.

Dudeki tippvorm saabus vist liiga hilja

eston maravilha
03.06.05, 00:38
euroopa karikas pole ilukilp mida võib suvaliselt loopida.. jobid

tanielo
03.06.05, 10:31
Algselt postitas Epic

Celebrating Liverpool players got so carried away after winning the Champions League that they dropped the trophy, damaging it.

The club\'s museum said the famous silverware, which the club now owns after winning the competition five times, now sports a dent on one handle.

There are no plans to get the trophy fixed, the club said.

Curator Steve Done said: \"We decided not to get it repaired because it is part of the character of the cup.\"

The trophy was reportedly dropped by a player during celebrations at the team\'s hotel in Istanbul.

Dudeki tippvorm saabus vist liiga hilja

Järgmine karikas, mis neile antakse, on plastmassist.

Marduk
03.06.05, 11:08
Algselt postitas tanielo

Järgmine karikas, mis neile antakse, on plastmassist.

Olgu või terasest, peaasi et antakse :)

kyps
03.06.05, 11:27
Olen kindel, et karikale populaarsusele tuleb see pigem kasuks. Kujutan juba ette neid turistide horde, kes katkisest karikast pilte teha klõpsivad.

mcnamara
06.06.05, 17:51
Vaikus ümbritseb \'pooli, kui välja arvata mõnede meeste edukas esinemine eri riikide koondistes.
Spekulatsioone on muidugi rohkem kui vaja, pool Hispaania liigat on loomulikult meile mängima tulemas. Paar sümpaatset ideed on lehemeestel ka inglaste kohta. Pakutakse ju Punastele näiteks Matthew Upsonit ja Scott Parkerit. Aga esialgu puhas kõmu kõik.
Lähipäevil selgub, kas Euroopas lastakse tiitlit kaitsma või mitte.

mcnamara
07.06.05, 14:05
Lähipäevil selgub, kas Euroopas lastakse tiitlit kaitsma või mitte.

Boss Johansson suhtub endiselt soosivalt. Samas nõudes, et Liverpool peab \"alustama algusest ja terve turniiri läbi tegema.\" Põnev. Kas alustaksime esimesest eelvoorust Tallinnas? Sel juhul ei suuda ma vist kõigest hingest Levadia poolt olla. ;)

mcnamara
09.06.05, 12:44
Üpris kindla faktina võib pidada asjaolu, et Igor Biscani päevad Liverpoolis on möödas. Leping saab läbi ja uut ei pakuta. Aga siiski... Igor on olnud juba lahkumas varemgi, nii et parem oodata ametlikku kinnitust.
Tänase kõmu kohaselt oleme aga rohkem huvitatud Peter Crouchist kui hispaanlasest Luque\'st. Aga mina ei usu enne, kui näen. Peaagu sama \"kindel\" olla vv Reina saabumine.

Ametlikke uudiseid on ilmselt juunis päris palju oodata, aga mitte enne, kui Rick Parry tagasi kodulinna saabub.

mcnamara
09.06.05, 16:55
Didi Hamann kirjutas alla uuele 1+1 lepingule ja jääb Punaste ridadesse. Arvestades tema sooritust ML finaalis, pole see mingi ime. Kahtlemata vajalik mängija ka järgmisel hooajal.

Ja mis ootabki meid ees detsembris? (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N149055050608-1059.htm)

runno
09.06.05, 17:10
Ja mis ootabki meid ees detsembris? (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N149055050608-1059.htm)
hr. PraS ei luba siin ühelauselisi postitusi teha aga seekord lihtsalt teisiti ei saa
JAMPS.
Eks neil tippmängijatel olegi liialt vähe mänge hooajal...

peapall
10.06.05, 14:23
Essa, rõõm ja trall, tants ja disko, rohkem omadussõnu ei mäleta
http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=335286&cc=5739

Martin
10.06.05, 14:30
Algselt postitas peapall
Essa, rõõm ja trall, tants ja disko, rohkem omadussõnu ei mäleta
http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=335286&cc=5739

Kuidas selle kuninga nimi oligi :) Igatahes väga temalik otsus. UEFAle au ja kiitus.

Sir. Nuutu
10.06.05, 14:43
väga hea,Liverpool saab tiitlit kaitsta:)

mcnamara
10.06.05, 14:46
Või siis sedapsi. Et esimesest valikringist tuleb pihta hakata poolest juulist juba. No siis tõesti võiks vabalt Eesti meistri \'poolile vastu loosida.
Aga nagu siit (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4613695.stm) lugeda mingid soodustused meile ei kehti ja allahindlust ei tehta. Mis ongi õige. Ühtlasi tähendab selline asjade kulg vist seda, et sõprusmänge sel aastal suurt ei peeta. Meeskonna tugevdamine peaks aga olema juuniga lõpetatud. Kiireks läheb.

lfc
10.06.05, 14:59
siit (http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=302359.html) saab vaadata võimalikke vastaseid eelringides

Sir. Nuutu
10.06.05, 17:23
Levadia Tallinn kah:P

jyriöö
10.06.05, 17:42

Meeskonna tugevdamine peaks aga olema juuniga lõpetatud. Kiireks läheb.

No mina eeldan küll, et Liverpool pääseb esimestest kvalifikatsiooniringidest ka praeguse satsiga suht hõlpsalt läbi. Alagrupimängudele peaks suve lõpuni võimalik olema mehi registreerida

Epic
10.06.05, 18:25
Njah, nüüd tuleb esialgse nelja asemel teleraha viieks jagada. Nagu mõnedel juba piisavalt vähe raha (loe palju võlgu) ei oleks :P

mcnamara
10.06.05, 19:34
Algselt postitas jyriöö
No mina eeldan küll, et Liverpool pääseb esimestest kvalifikatsiooniringidest ka praeguse satsiga suht hõlpsalt läbi. Alagrupimängudele peaks suve lõpuni võimalik olema mehi registreerida

Kes teab. Esimese valikringi vastased pole veel tõesti hirmuäratavad, aga juba teises võib küllaltki arvestatavaid satse vastu juhtuda, rääkimata kolmandast.
Meenutan siinkohal pisut värisedes meie khm mitte just suurepäraseid mänge mineval suvel Austria GAK-i vastu.

Pealegi oleks vist kõigiti parem, kui 27. juuniks (meeskond koguneb taas) oleks uue hooaja tiim vähemalt põhiosas paigas.

marcello
12.06.05, 02:48
Igati tore otsus:õnnelik:
Esimeses ringis neid siia küll vaja ei ole,selge see,et kes nad vastu saab esimeses ringis selle jaoks on CL lõppenud.

Daz Booob
12.06.05, 10:27
ei ole see nii kindel midagi :P :D :lahe:

Martin
12.06.05, 20:56
Väravavahtidega natuke paljuks ei lähe?

Sir. Nuutu
13.06.05, 01:24
miks paljuks,keda seal siis niipalju on?

Karla
13.06.05, 01:27
Algselt postitas Nuutu

Väravavahte on palju..:doh:

Daz Booob
13.06.05, 09:16
Tonni Pläär ? (http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2005270014,00.html)

Sir. Nuutu
13.06.05, 18:08
Et Guti siis liverpooli?
njaa..uuendus seegi.

Martin
13.06.05, 18:27
Algselt postitas Nuutu

Eee, Dudek, Poola rahvusmeeskond? Eee, Kirkland, Inglismaa rahvusmeeskond? Eeee, Carson, Inglismaa U-21 meeskond?

Daz Booob
13.06.05, 20:55
nu aga väravasuu on veel ainukene koht, kus spaniaardi pole, kõmm-kõmm :P

vaikiv mees
13.06.05, 21:32
<nojah kui Reina-diil peaks l2bi minema, siis on t6esti komplekt t2ielik hispaanlaste poolest....

Algselt postitas Martin

Kirkland, Inglismaa rahvusmeeskond

eks sisuliselt ole ta juba praegu koondisest v2lja langenud
ja sellise keeperite hulga juures on vist tema esimene, kes ka klubist lahkub

mcnamara
14.06.05, 09:57
Algselt postitas vaikiv mees
eks sisuliselt ole ta juba praegu koondisest v2lja langenud
ja sellise keeperite hulga juures on vist tema esimene, kes ka klubist lahkub

Sisuliselt pole ta koondises mänginudki.
Lahkumist lõplikult tõenäoliseks pidada ei saa - juba sellepärast, et pidevalt vigase mehe eest keegi suurt midagi maksta ei taha. Eks ta lastakse prooviks laenule - ja kui ennast tõestab, võib juba mõningase summa ta eest küsida kah. Uus võimalus \'poolis tundub praegu raskesti usutav, aga uskumatumaidki asju on juhtunud.

Wingback
14.06.05, 14:50
Meistrite Liiga karika koju viimne toob ka veidi rahalisi rõõmusõnumeid kaasa :

...ehk siis €30.6 miljonit Liverpoolile.

Wingback
15.06.05, 14:50
Luis Figo ? Oh jeerum, loodetavasti on tegemist mingi meedia leiutatud jamaga ning reaalselt midagi nii tobedat ei kavatseta teha. :kurb10:
Vana ja aeglane ning üks paras diver, kelle väidetavalt \"suurepärastesse mängijavõimetesse\" minul enam usku pole.

Ostkem mõni noor talent !

mcnamara
15.06.05, 15:10
Mina püüan lugeda \'pooli ametliku kodulehe uudiseid ja üritada sealt mingeid vihjeid leida. Ainus uus mängija, kellest seal seni pikemalt juttu tehtud, on paljuräägitud vv Reina.
Kõik ootavad sõnades suuri muudatusi, kuid tegudeni pole veel nähtavasti jõutud. Figo kohta ütleks niipalju, et loodetavasti ta eelistab mängida Kataris. Mingi sealse meeskonna omanik olevat öelnud, et suudab Figo eest meist palju rohkem maksta. Loodame.

ek
15.06.05, 15:25
te olete siin oma võidust innustununa täiesti \"ära tõusnud\"
et maapeale tagasi tulla vaadake parem Pooli kohta selle aasta liigatabelis ja samas meenutage milline \"suurklubi\" eelmine aasta ML võitis.
Figo käraks teile küll ja jutud tema aegluses ja vanusest võite sinna kohta pista. Divemisest rääkides siis Figo vastu tehakse meeskonna lõikes ka enim vigu tavaliselt ja aeglase mängija vastu ei ole ju ometi vaja viga teha? Hispaanlaste tuleku eel oli ka ju paanika et nad ei saa Inglise liigas hakkama jne aga tegelikult hoidsid teid ilusasti päris vee alla vajumast

ertz
15.06.05, 15:47
Algselt postitas ek

te olete siin oma võidust innustununa täiesti \"ära tõusnud\"
et maapeale tagasi tulla vaadake parem Pooli kohta selle aasta liigatabelis ja samas meenutage milline \"suurklubi\" eelmine aasta ML võitis.
Figo käraks teile küll ja jutud tema aegluses ja vanusest võite sinna kohta pista. Divemisest rääkides siis Figo vastu tehakse meeskonna lõikes ka enim vigu tavaliselt ja aeglase mängija vastu ei ole ju ometi vaja viga teha? Hispaanlaste tuleku eel oli ka ju paanika et nad ei saa Inglise liigas hakkama jne aga tegelikult hoidsid teid ilusasti päris vee alla vajumast

bullshit, ek. figot ei soovitaks küll isegi......barcale :D

Daz Booob
15.06.05, 16:26
figo, figo, figo...võib olla tehakse statistiliset tema vastu sellepärast nii palju vigu, et mees lootusetus olukorras ja muidu hobikorras kipub dramaatiliselt murule langema?
figoga on see mure, et ta on staar, staar omas hinges ja mahlas - see aga eriti ei sobi pooli.
samas aga tuleb tõdeda, et mul poleks midagi selle vastu kui ta pooli särgi selga tõmbab...seda tänu rafa olemasolule.

mcnamara
16.06.05, 13:08
Imeilus hüvastijätt (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N149109050615-1425.htm) Vladi Smicerile \'pooli kodulehel... Tõepoolest üks sümpaatsemaid mängijaid, keda olen kunagi kohanud. Tema suurepärane mäng ML finaalis ja võtmeroll olid üks detaile, mis mulle südamest rõõmu tegi.
Kõike head Bordeaux\'s. Loodetavasti näeme Vladit veel järgmisel suvel MM-il mehetegusid tegemas.

El-Hadji Diouf on Boltonile lõplikult üle antud. Mingi tundmatu summa eest, mis ilmselt võrreldamatu sellega, mida \'pool tema eest maksis. Dioufy ebaõnnestumine \'poolis jääb mulle vist alatiseks müsteeriumiks. Tõesti kahju.

skint
16.06.05, 19:30
Algselt postitas -Marko-

Meistrite Liiga karika koju viimne toob ka veidi rahalisi rõõmusõnumeid kaasa :

...ehk siis €30.6 miljonit Liverpoolile.

Arsenali teema all sai küll pisut seda asja juba arutatud, kuid ikkagi veel, nüüd siis vähe teise kandi pealt. Põhimõtteliselt nagu aru saada võib, ei ole selle summa näol tegemist üksnes auhinnarahaga (Arsenali näite varal siis peamiselt), vaid tuleb eeldada, et see sisaldab ka igasugu teleülekannetest tulenevaid summasid (või on kellelgi välja pakkuda mingit linki, mis näitaks kui suured ja kust mingid summad tulevad?). Siit aga tekib minu jaoks järjekordne müsteerium või no kas nüüd just müsteerium, aga midagi sinnapoole... 30,6 miljonit eurot ei ole ju just kuigi suur summa, eriti kui võrrelda, et nt Inglismaal divarist Premierisse tõusmisega kaasneb meeskonnale hinnanguliselt 25-30 (mõne arvamuse kohaselt koguni 35) miljonit naela. Jajaah, Premieris on küll 38 mängu ja Meistrite Liigas ilma eelringe arvestamata maksimaalselt 13 mängu, kuid ikkagi. Huvitav onju?

rohelineKonn
17.06.05, 10:30
Algselt postitas skint
30,6 miljonit eurot ei ole ju just kuigi suur summa, eriti kui võrrelda, et nt Inglismaal divarist Premierisse tõusmisega kaasneb meeskonnale hinnanguliselt 25-30 (mõne arvamuse kohaselt koguni 35) miljonit naela. Jajaah, Premieris on küll 38 mängu ja Meistrite Liigas ilma eelringe arvestamata maksimaalselt 13 mängu, kuid ikkagi. Huvitav onju?

see divarist premieri tõusmise boonus ei ole mingil juhul 35M. tõenäoliselt on siin tegemist tüüpilise statistika vägistamisega (mida eestimaa pinnal võib teile õpetada SW, kes selle pealt ka oma autoliisingu ja eluasemelaenu maksab). ilmselt vaadeldakse premieri ja divari klubide sissetulekute vahesid jättes arvestamata, et praiton ei teeniks premieris teps mite nii palju, kui seda preagu keskmine premieri klubi teeb. pigem pakuks, et see summa jääb kuhugi 15-20 vahele.
ilmselt erineb see ka erinevate klubide puhul suht palju. meie hea näide praiton ei suurendaks ilmselt oma piletitulu kuigi palju. samas hakkab ilmselt sunderlandi mänge vaatama keskmiselt 10000 inimest rohkem, kuna nende staadion seda lihtsalt võimaldab.
ja meistrite liiga teenistuse summa seletub suht kenasti lahti CM\'i mängides. 30 on igati loogiline. samas võib jällegi suht veendunud olla, et mullune võitja teenis oluliselt vähem.

Daz Booob
17.06.05, 11:01
cl-i papp on justkui (õlle)taara raha, seega ma ütleks, et päris hea tehing;)

ja premm on siis meil võrdeline õllega:lahe:

mcnamara
17.06.05, 15:32
Pellegrino on ametlikult lännu. Tema roll jäi meil pea olematuks (et mitte hullemini öelda, kui ühte koledat talvist laupäeva Hellas hundis meenutan) ja ilmselt ta Premieris selline kaitsetugi polnud, nagu Rafa soovis. \'pooli koduleht räägib samal päeval härra G. Milito soovist Punastega ühineda. Juhus? Võimalik.

mcnamara
20.06.05, 11:40
Nädalavahetusel tuli väga kurb uudis - meie kauaaegne kapten ja lihtsalt võrratu keskväljavõlur Jamie Redknapp on sunnitud õige noorelt oma karjääri lõpetama. Jamie oli rasketel aastatel üks neid mängijaid (McManamani, Fowleri kõrval), kelle olemasolu andis usku, et Punastel siiski on tulevikku. Tuline kahju, et meie suurel karika-aastal 2001 Jamie enamiku ajast vigastustega audis oli. Ta oleks rohkem ära teeninud, kui Hyypiä (või oli Robbie tolle mängu kapten - peab videost üle vaatama) kõrval triiksärgis FA karikat pea kohale tõsta.

Mis aga puutub esmapilgul õudsesse kõmusse - Owen ManU-sse, siis: selline on elu. Kella tagasi ei keera ja Ian Rushi teed tänapäeval enam ei käida. Pigem siis juba ManU kui Chelsea või Arsenal, ütlen mina.

10 Lopez Saldana
20.06.05, 13:54
ütlen mina.
ja mina ütlen vastupidi.

EgoTrip
20.06.05, 22:04
Algselt postitas 10 Lopez Saldana

ütlen mina.
ja mina ütlen vastupidi.

liitun sinuga

reed
20.06.05, 22:12
Algselt postitas EgoTrip

ütlen mina.
ja mina ütlen vastupidi.

liitun sinugaei saagi nüü täpselt aru kellga sa liitud aga Owen MANU s oleks huvitavaim varjant kindlasti !

EgoTrip
20.06.05, 22:17
et nagu ManU ja Liverpool?
parimad sõbrad läbi aegade v?
see oleks Oweni poolt maailma rumalaim tegu.
enne siiski arse või chelski kui scum

reed
20.06.05, 22:36
Owen pole tegelt juba pea aasta pooli mängija ,kuigi paljude fännide südameis(kaasa arvatud mina ) on ta lõpuni pooli mees ,kuid temale kui mängijale on see siiski uus ja huvitav väljakutse ,eriti peale sellist nagu veidrat hooaega ,paraku ei oleks see terve kui ta hakkaks fännidele meelehead tehes klubi valima!see aga kõigest minu arvamus .

mcnamara
20.06.05, 23:06
Igaühele jäägu oma arvamus. Minu jaoks on üks uue hooaja tähtsamaid eesmärke - meistritiitel Londonist ära.

SleepWalking
20.06.05, 23:11
Minu jaoks on üks uue hooaja tähtsamaid eesmärke - meistritiitel Londonist ära.

kas on mõni konkreetne meede ka, kuidas sa eesmärgi saavutad?

vaikiv mees
21.06.05, 01:04

Pellegrino on ametlikult lännu. Tema roll jäi meil pea olematuks (et mitte hullemini öelda, kui ühte koledat talvist laupäeva Hellas hundis meenutan) ja ilmselt ta Premieris selline kaitsetugi polnud, nagu Rafa soovis. \'pooli koduleht räägib samal päeval härra G. Milito soovist Punastega ühineda. Juhus? Võimalik.

juba Pellegrino (eba6nnestunud) tulekuga yritas Benitez Hyypiat liigam2ngudeks pingilenaelutada, Milito tulek v6ib t2hendada, et hiljemalt aasta p2rast on soomlane \'Poolist l2inud, arvab soccernet.com (http://soccernet.espn.go.com/feature?id=334475&cc=5739)

But time, as Liverpool, of all clubs, know, waits for no team. The current side still looks short of achieving Premiership success and seems unlikely to recreate the momentum of their run to Istanbul glory if they are readmitted to the competition they have just won.

mcnamara
21.06.05, 10:03
Algselt postitas SleepWalking

Minu jaoks on üks uue hooaja tähtsamaid eesmärke - meistritiitel Londonist ära.

kas on mõni konkreetne meede ka, kuidas sa eesmärgi saavutad?

ManU Glazeri rahadega ikka võimalikult tugevaks, kuidas siis muidu.

mcnamara
22.06.05, 11:17
Veidral kombel on isegi kõmu võimalike uute mängijate kohta vaibunud. Meeskond koguneb taas järgmisel esmaspäeval ja alustab tavapärast ettevalmistust. Kas on siis oodata uudiseid?

Nii 1. kui 2. ML valikringis oleme asetatud ja pääseme ehk nõnda pisut kergemalt. Liverpooli tulek Tallinna on kuni reedeni veel täiesti võimalik. Üks võimalus kaheteistkümnest tervelt. :)

Martin
22.06.05, 11:21
Nii 1. kui 2. ML valikringis oleme asetatud ja pääseme ehk nõnda pisut kergemalt. Liverpooli tulek Tallinna on kuni reedeni veel täiesti võimalik. Üks võimalus kaheteistkümnest tervelt. :)

Oi, ma suisa PEAN seda küsima. Kumma meeskonna poolt sa siis oleks? Kodumaise või võõrkoosseisu?

mcnamara
22.06.05, 11:23
Algselt postitas Martin
Oi, ma suisa PEAN seda küsima. Kumma meeskonna poolt sa siis oleks? Kodumaise või võõrkoosseisu?

No mis sa arvad. Ma olen ju kloorihanter, eks ole. :P

mcnamara
23.06.05, 18:58
Mis algab Middlesbrough\'s, see lõpeb Portsmouthis. Ikka üles ja alla mööda Inglismaad 13. augustist kuni 7. maini. Meie tavapärased tusatunnid ja rõõmuminutid nagu ikka.
Meistritiitli kindlustamiseks oleks sobiv hetk seal kuskil 11. märtsi kandis.

SleepWalking
23.06.05, 19:13
Meistritiitli kindlustamiseks oleks sobiv hetk seal kuskil 11. märtsi kandis.

Isegi surematu Raimo Aas oleks sellise nalja üle väga uhke olnud.

mcnamara
24.06.05, 17:30
Siis ei mingit Tallinnat. Kahju küll. Total Network Solutions Walesist ja teises ringis kas Fääri saarte meister või Leedu Kaunas. Peaks suveks talutav loos olema meil.
Walesi vastane on muidugi logistilises mõttes lausa ideaalne.

mcnamara
27.06.05, 23:33
Täna alustas Liverpool uue hooaja treeningutega. Klubist on praeguse seisuga lõplikult lahkunud juba päris pikk nimekiri mängijaid:
El-Hadji Diouf
Vladimir Smicer
Alou Diarra (ei mänginud punases särgis ühtegi ametlikku mängu)
Patrice Luzi
Richie Partridge
Paul Harrison
Ryan Smyth
Jon Otsemobor
Maurizio Pellegrino

Ostja ilmumisel ollakse ilmselt valmis loobuma veel õige mitme mehe teenetest. Cheyrou, Diao, võib-olla ka Le Tallec ja Mellor. Chris Kirklandi liitumine laenulepingu alusel West Bromiga on juba peaaegu kindel.

Daz Booob
28.06.05, 00:43
Le Tallec\'i müümine oleks lollus.

reed
28.06.05, 18:12
Algselt postitas Daz_Booob

Le Tallec\'i müümine oleks lollus.hmm võibolla põhjendaksid :oih:

Daz Booob
28.06.05, 20:11
oled sa teda mängimas näinud? kuidas ta söödab, valdab palli, võitleb, mängu tunnetab?
ma ei imesta, et temast rääkides räägitakse ka cantonast ja zizust, sest ta meenutab mõlemat - päris hea tehing :)
aga kahjuks ei tea, mis mehel peas toimub:doh:

praegu noolib anderlecht teda laenule ja mulle tundub, et sedakorda oleks see käik väärt tehing tema kvaliteeti tõstmisele.

mcnamara
28.06.05, 22:02
Bruno Cheyrou läheb Vladi Smicerile seltsiks Bordeaux\'sse - laenuks endiselt. Aga too viimane kadunud prantslane Carl Medjani võib isegi \'pooli jääda. Igatahes olla ta Melwoodis treenimas.

reed
28.06.05, 23:29
Kui aus olla tuleb sinuga boob nõustuda kuid laenule minek annaks talle suurpärase võimaluse ennast siis lõplikult tõestada ,sest jah pooli eest eriti teda mängimas pole näinud ,kuigi oleks huvitav näha !

eston maravilha
28.06.05, 23:30
2 uut zidane\'i teil.. kõva sõna

Wingback
29.06.05, 19:43
Näiteks Sinama \'lightning strike\' Pongolle on Le Tallec\'ist tublisti lootustandvam mängumees. Huvitav, kas ta siiani vigastuse küüsis ?
Ilma teiste meeste vigastusteta, vaevalt et Le Tallec kordki põhisse mahub. Müüa siiski veel ei tasuks, kuid mingist uuest zizoust ei tasu küll tema puhul rääkida. :D

Teet
30.06.05, 16:04
Räägitakse, et Zenden Liverpooli.
Mida see vend küll juurde annaks?
Päris vana juba ja minu meelest üldse keskpärane.
Loodetavasti on see kõigest rumour.

mcnamara
30.06.05, 17:39
Kui Jose Reina nüüd tõepoolest \'pooliga liitub, ootaks sellekohast infot homme, 1. juulil. Samuti võib alates homsest oodata uudiseid Zendeni kohta, sest tema leping Boroga peaks tänasega lõppema.

mcnamara
01.07.05, 13:10
Keegi palju kõmu tekitanud 16-aastane Jack Hobbs on nädal aega Melwoodis testimisel. Lincoln City\'st pärit noormees on mitmes klubis huvi tekitanud.
Teine uudis räägib, et \'pool peab läbirääkimisi 20-aastase Tshiili ääre Mark Gonzaleze laenamiseks Albacetelt.

Edit: Guugeldasin. (http://www.redimps.premiumtv.co.uk/page/Squad/Profiles/0,,10440~32583,00.html)
See Hobbs on siis pikemat kasvu keskkaitsja, augustis 17.

lfc
02.07.05, 18:46
Algselt postitas NeverWalkAlone

Räägitakse, et Zenden Liverpooli.
Mida see vend küll juurde annaks?
Päris vana juba ja minu meelest üldse keskpärane.
Loodetavasti on see kõigest rumour.

Tehing tehtud ,esmaspäeval kirjutavad alla.
Võib olla Riisele nö backup\'ks ?

Daz Booob
02.07.05, 21:17
meibi riise kaitsesse ja zenden poolikusse?

lfc
02.07.05, 23:14
olin juba unustanud et Smicer läinud ,pigem siis tema asemele.

Wingback
03.07.05, 00:03
Misasja te siin sogate, Zenden mängib ju paremal äärel või kas tõesti ma enam õieti ei mäleta. :oih: Kui paremal, siis Riisele ta kohe kuidagi ette ei jää.
Minuarust oli juba ammu aeg paremale äärele keegi leida. Vast parimad päevad on sel mehel juba möödas, kuid sellegipoolest võib mõningaid sähvatusi mehelt oodata.

EgoTrip
03.07.05, 00:55
zenden on left (eesti keeli siis vasak)

lfc
03.07.05, 11:16
zenden vasak jah ,kuigi viimasel ajal Boros mängist vist ka keskel.

mcnamara
04.07.05, 12:29
Steven Gerrard has broken off all contract talks at Liverpool after a row with manager Rafael Benitez. (The Sun, Daily Mirror, Daily Mail, The Times, The Daily Telegraph)
Eelmainitud infoallikatele võib lisada veel Guardiani ja BBC Sporti.

Tegelikku olukorda ei saa me tõenäoliselt selgeks enne järgmist nädalat, kui \'pool ML eelringis esimese mängu peab. Kui Stevie väljakule ei ilmu, on tema uue hooaja saatus teada. Kui kaasa mängib, siis samuti.
Täna paljastatakse väidetavalt härra Zendeni tegelik olemus.

Daz Booob
04.07.05, 14:54
natsa nõme nüüd see sg teema:kurb10:

jyriöö
04.07.05, 17:20
Kui tiimi selgroog lahkub, kukub kogu krempel pikali nagu tühi kott. Liverpooli juhtidel tundub kuidagi imelik poliitika olevat oma tähtmängijate suunal. Owenile ei oldud nõus palgaläbirääkimistel vastu tulema ja lõpuks oldi sunnitud odavalt temast loobuma. Gerrardiga sama viga ilmselt ei tehta ja kasseeritakse sisse korralik ports raha. Benitezi jaoks tundub tiim suurem olevat kui mistahes mängija, mis üldjoontes on ka õige suhtumine, kui sa suudad lahkuva augu täita kvaliteetsete meestega. Kardan, et hetkel pole Liverpool tippmängijatele piisavalt atraktiivne. Eriti veel siis, kui Gerrard läheb. Kui see stsenaarium teoks saab, ostetakse ilmselt suhteliselt suure raha eest suhteliselt keskpärased pallurid ja liigas kolme hulka tõusust võib vaid unistada.

Siim
04.07.05, 17:28
\"We are trying to build a better team and a better squad and I want Stevie to be a major part of that,\" Benítez continued. \"Last season I tried to get Stevie to sign a new deal three times. On each occasion he said \'wait\', so we waited.@uefa.com

Aga siiski ma usun, et kõik laabub ja Gerrard ei lähe kuhugi. Kuigi peale kõhutunde argumente tuua ei oskagi kohe..

Ja siis Benitez nimetas mõned huvitavad nimed kah:

juba mõnda aega leierdatud Jose Manuel Reina Villarrealist, Mark \"Tšiili parim mängija\" Gonzalez laenule Albacetest ja paremkaitsja Antonio Barragan Sevillast.

\"Ja see pole veel kõik...,\" teatab Rafa kavalal ilmel.

mcnamara
04.07.05, 17:36
Algselt postitas jyriöö
Kui tiimi selgroog lahkub, kukub kogu krempel pikali nagu tühi kott. Liverpooli juhtidel tundub kuidagi imelik poliitika olevat oma tähtmängijate suunal. Owenile ei oldud nõus palgaläbirääkimistel vastu tulema ja lõpuks oldi sunnitud odavalt temast loobuma. Gerrardiga sama viga ilmselt ei tehta ja kasseeritakse sisse korralik ports raha. Benitezi jaoks tundub tiim suurem olevat kui mistahes mängija, mis üldjoontes on ka õige suhtumine, kui sa suudad lahkuva augu täita kvaliteetsete meestega. Kardan, et hetkel pole Liverpool tippmängijatele piisavalt atraktiivne. Eriti veel siis, kui Gerrard läheb. Kui see stsenaarium teoks saab, ostetakse ilmselt suhteliselt suure raha eest suhteliselt keskpärased pallurid ja liigas kolme hulka tõusust võib vaid unistada.

Ei maksa unustada, et kogu jutt on spekulatsioonide tasemel ja ainsad \"allikad\" on agendid, kes kindlasti teenivad müügiga rohkem kui vana klubiga uue lepingu sõlmimisel.
Liverpool ei ole atraktiivne muidugi, sest raha metsikuid palku maksta ei ole. Gerrardile ehk klubi isegi maksaks, aga mitte väljapressimise tulemusena, vaid ikka selle eest, mida ta platsil korda saata suudab.

eston maravilha
04.07.05, 17:46
kuigi 60k inglise raha on päris kobe palk, ei saa stevie lepingule lojaalsusest alla kirjutada, sest egemist siiski siniste fänniga teistpoolt parki

mcnamara
04.07.05, 17:46
Zendenist enam-vähem teab, mida oodata, aga Reina, Barragan ja Gonzales on minu jaoks senitundmatud suurused. Kaks viimast põhikoosseisu ilmselt esialgu oluliselt ei pääse, rohkem tulevikumehed.

10 Lopez Saldana
04.07.05, 18:13
...aga Reina on minu jaoks senitundmatu suurus ...
Reina on see kurikuulus parim hispaania väravavaht kes mõlemas mängus barca vastu endale kolm kolli lasi lüüa, kui nüüd nii mälus huupi rapsin.

-Antz-
04.07.05, 18:49
Sportneti tegelased teavad huvitavaid nimekujusid Inglise klubide hulgas:

Seni viimasena andis oma allkirja lepingule hollandlane Boudewijn Zenden, kes liitus klubiga vabaagendina Midslbrough\'st.

:)

Teet
04.07.05, 22:45
Algselt postitas jyriöö

Owenile ei oldud nõus palgaläbirääkimistel vastu tulema ja lõpuks oldi sunnitud odavalt temast loobuma.

Minu meelest lahkus Owen poolist sellepärast, et tahtis võita midagi suurt, selleks on liiga ja CL, mitte aga League Cup ja FA Cup.
Vend tahtis rohkem võita.
Valis selles mõttes täiesti vale klubi. :P

mcnamara
05.07.05, 13:02
Benitez: \"We don\'t need more money - we don\'t need to sell Stevie,\" he added. \"We have a clear idea of who we want and the players want to come here and play for the European champions. Maybe we need a little but not too much... we don\'t need a lot more money. The fans need to understand that.\"

No põrgusse - kui meil raha vaja ei ole, siis millest üldse jutt käib? Jätame ta siis kurat võtaks klubisse alles, tal on kehtiv leping kuni 2007. aastani. Jah, siis läheb tasuta. Aga meil ei ole ju raha vaja.
Samasugune mõttetu hämamine käib juba teist suve. Lõppude lõpuks on kogu see jutustamine täiesti kasutu. Ootan otsust - olgu ta siis niisugune või naasugune. Maailm Gerrardi ümber ei pöörle.

lfc
05.07.05, 14:00

No põrgusse - kui meil raha vaja ei ole, siis millest üldse jutt käib? Jätame ta siis kurat võtaks klubisse alles, tal on kehtiv leping kuni 2007. aastani. Jah, siis läheb tasuta. Aga meil ei ole ju raha vaja.
Samasugune mõttetu hämamine käib juba teist suve. Lõppude lõpuks on kogu see jutustamine täiesti kasutu. Ootan otsust - olgu ta siis niisugune või naasugune. Maailm Gerrardi ümber ei pöörle.

Küsimus ei ole vist klubis vaid selles mida SG tahab,tahab ta jääda või mitte ,otsustagu juba ära.
Chelski pakub £32 milli ja ilmselt palka saaks ka mõnikümmend tuhat nädalas rohkem.
Realis ta vaevalt suuremat palka kui pooli pakutud 100K nädalas saaks.

mcn ,liverpool ei ole vaene klubi ja palgad on seal kogu aeg väga kõrged olnud.

mcnamara
05.07.05, 14:53
Algselt postitas lfc
Küsimus ei ole vist klubis vaid selles mida SG tahab,tahab ta jääda või mitte ,otsustagu juba ära.
Chelski pakub £32 milli ja ilmselt palka saaks ka mõnikümmend tuhat nädalas rohkem.
Realis ta vaevalt suuremat palka kui pooli pakutud 100K nädalas saaks.

1. Miks ei ole küsimus klubis? Loomulikult on. Fakt on see, et Gerrardil on \'pooliga kehtiv leping. Kui me oleme piisavalt rikkad ja raha meil vaja ei ole, nagu Benitez väidab, pole mingit vajadust teda ka müüa. Ka siis mitte, kui Gerrard uue lepingu lõplikult tagasi lükkab.
2. Palun tõesta, et Liverpool on mängijaturul Chelsea ja ManU-ga konkurentsivõimeline ja ma usun sinu juttu, et klubi ei ole vaene.

mcnamara
05.07.05, 15:11
Meie uuest noorest staarist. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4649849.stm)
Võtmesõna on antud juhul muidugi \"tööluba\".

oku
05.07.05, 15:17
32 milli eest oleks võinud küll maha müüa. Milleks hoida meest, kes juba teist suve nõndaviisi pirtsutab. Las ta siis läheb, kui mujal magusam leib.

jyriöö
05.07.05, 15:48
Jah, aga keda sa saadud raha eest ostad? 5-6 pooleterast kohatäitjad, sest ükski staar ei tule klubisse, kus ei suudeta korralikku palka maksta. Meediast läbi käinud Gerrardi nõudmisi ei saa kohe kindlasti üle mõistuse suurteks pidada. Mina kaldun arvama, et mees tahab seda, mida ta väärt on ja kui klubi ei ole nõus seda maksma, siis ei peaks väga sappi pritsima. Eelmise hooaja põhjal ei ole võimalik tema rolli klubis alahinnata.

Martin
05.07.05, 15:53
Meie uuest noorest staarist. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4649849.stm)
Võtmesõna on antud juhul muidugi \"tööluba\".

Kas Harry Who on nime vahetanud?

mcnamara
05.07.05, 15:58
Algselt postitas jyriöö

Jah, aga keda sa saadud raha eest ostad? 5-6 pooleterast kohatäitjad, sest ükski staar ei tule klubisse, kus ei suudeta korralikku palka maksta. Meediast läbi käinud Gerrardi nõudmisi ei saa kohe kindlasti üle mõistuse suurteks pidada. Mina kaldun arvama, et mees tahab seda, mida ta väärt on ja kui klubi ei ole nõus seda maksma, siis ei peaks väga sappi pritsima. Eelmise hooaja põhjal ei ole võimalik tema rolli klubis alahinnata.

Nii rumalat juttu polegi ammu lugenud. Gerrard saab ju soovi korral oma palga - tema probleem on praegu hoopis milleski muus.

lfc
05.07.05, 16:01
kuskohast tuleb info et Pool ei jõua palka maksta ?
Owen oli omal ajal enimteeniv tegelane koos Beckhamiga

veel ca 5 aastat tagasi olid naljad teemadel \"pooli palgad\" kuna see klubi on kogu aeg maksnud väga suurt palka.
Gerrardile pakutakse 100K nädalas ,vaevalt ta sellist palka väljaspool Premieri saaks
(kuigi jah ,Serie A \'s võib olla isegi saaks)

Pool vs Manu
2004 hangiti
Cisse £14 M ,Alonso £10M,Garcia £6M ,Morientes £6M.
Manu
Saha £11.5M
Smith £7M
Heinze £6.9M
Ei tea kas päris õiged numbrid on ,võtsin esimestelt lehtedelt mis google andis
Chelskiga ma ei võrdleks kedagi ,nemad on omaette liigas rahaga.

raha peab ikka targalt kulutama ;)

Melwood
05.07.05, 16:04

Nii rumalat juttu polegi ammu lugenud. Gerrard saab ju soovi korral oma palga - tema probleem on praegu hoopis milleski muus.

Just. Liverpool Echos (mitte et see nüüd teab mis kõva sõnaga perioodikaväljaanne oleks) oli just huvitav mõttemõlgutus teemal, et ainult Stevie Gerrard ise teab, mis tegelikult toimub.

manitaaz
05.07.05, 17:15
Algselt postitas lfc

kuskohast tuleb info et Pool ei jõua palka maksta ?
Owen oli omal ajal enimteeniv tegelane koos Beckhamiga

veel ca 5 aastat tagasi olid naljad teemadel \"pooli palgad\" kuna see klubi on kogu aeg maksnud väga suurt palka.
Gerrardile pakutakse 100K nädalas ,vaevalt ta sellist palka väljaspool Premieri saaks
(kuigi jah ,Serie A \'s võib olla isegi saaks)

Pool vs Manu
2004 hangiti
Cisse £14 M ,Alonso £10M,Garcia £6M ,Morientes £6M.
Manu
Saha £11.5M
Smith £7M
Heinze £6.9M
Ei tea kas päris õiged numbrid on ,võtsin esimestelt lehtedelt mis google andis
Chelskiga ma ei võrdleks kedagi ,nemad on omaette liigas rahaga.

raha peab ikka targalt kulutama ;)

kas ManU ei ostnud mitte eelmine aasta Rooney-t peaaegu sama summaga, mis Gerrardi eest praegu pakutakse?

Marduk
05.07.05, 17:29
\"Ja see pole veel kõik...,\" teatab Rafa kavalal ilmel.

Jah neid hispaania verega tegelasi veel maailmas jagub.

Mis aga SG teemasse puutub, siis ma olen loobunud oma närve selle peale raiskamast. Nagu nii sellest midagi ei muutu. Nagu eespool öeldi maailm ei pöörle tema ümber. Aga kui lähebki kehvemat teed pidi meie jaoks, siis ootaks ma ikka väga ilusat põhjendust peale CL finaali lausutud sõnade ja antud intervjuudele.

Daz Booob
05.07.05, 17:42
Täitugu siis tema soov (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/4653041.stm)

...kahju muidugi, aga ma arvan, et me saame hakkama.

reed
05.07.05, 17:57
praegu tundub ,et mängudele enam ei keskendutagi kogu pull käib ühe mehe ümber täitsa õudne tegelt ,tahaks loota ,et kougu see jänt meeskonna moraalile kuidagi halvasti ei mõju ja kui ma ei eksi on esimene tõsiseslt tähtis mäng miski kümmne päeva pärast!

mcnamara
05.07.05, 18:05
Ma ei saa öelda, et ma poleks pettunud. Tõsiselt. Aga maailma lõpuga pole tõepoolest tegemist. Meie püha üritus veel sellega ei lõpe etc. etc.

Melwood
05.07.05, 18:21
Mina ilmselt tönnan küll lohutamatult täna.:kurb4:

jyriöö
05.07.05, 18:24

Algselt postitas jyriöö

/..../ rumal jutt /..../

Paluks siis selle \"muu\" kohta selgitust. Mängija tahab lahkuda peale suurüllatusena sündinud Meistrite Liiga võiduga päädinud hooaega, eriti veel kui võimalusi oli transfer request lauale laduda ka peale klubi tunduvalt nadimaid aastaid, kuid siiani oli ta alati paigale jäänud. Sina väidad, et ta oleks saanud soovitud palga, ambitsioonid, st. satsi finantskülg ja potentsiaal uusi mängijaid hankida on aastaid suht samal tasemel olnud ja siin ei saa üllatusi olla, ML koht on käes. Milles saab veel Gerrardi probleem olla just nüüd, kui seljataga on viimaste aastate üks emotsionaalsemaid hooaegu? Minu jaoks puudub siin loogika. Võib-olla olen liialt pessimistlik, ent Oweni üleminek jättis igatahes kergelt halva maigu minu mälestustesse ja seda mitte üksnes mängija poole pealt.

lfc
05.07.05, 18:34
Algselt postitas manitaaz

kas ManU ei ostnud mitte eelmine aasta Rooney-t peaaegu sama summaga, mis Gerrardi eest praegu pakutakse?

Sul on õigus (üle 25M vist oli summa ) ,aga sellel (http://red11.org/mufc/alltransfer.htm) lehel
teda polnud (mnjah ,seal väike note et kirjas ainult mängijad kes on ka platsile saanud ;) )

Ag Steven-how can i leave club after this-Gerrard on oma soovi avaldanud ja mis siin ikka teha.
Loodetavasti kulutatakse saadud raha targalt .

lfc
05.07.05, 18:36
Algselt postitas jyriöö
Paluks siis selle \"muu\" kohta selgitust. Mängija tahab lahkuda peale suurüllatusena sündinud Meistrite Liiga võiduga päädinud hooaega, eriti veel kui võimalusi oli transfer request lauale laduda ka peale klubi tunduvalt nadimaid aastaid, kuid siiani oli ta alati paigale jäänud. Sina väidad, et ta oleks saanud soovitud palga, ambitsioonid, st. satsi finantskülg ja potentsiaal uusi mängijaid hankida on aastaid suht samal tasemel olnud ja siin ei saa üllatusi olla, ML koht on käes. Milles saab veel Gerrardi probleem olla just nüüd, kui seljataga on viimaste aastate üks emotsionaalsemaid hooaegu? Minu jaoks puudub siin loogika. Võib-olla olen liialt pessimistlik, ent Oweni üleminek jättis igatahes kergelt halva maigu minu mälestustesse ja seda mitte üksnes mängija poole pealt.

Ta tahab lihtsalt ära ,krt teab miks --agendid,perekond jms.
Esimest korda tekkis see soov peal suurt sõbrunemist Lampardi ja Terry\'ga laagris olles
(või oli see puhkus)

reed
05.07.05, 18:40
siuke tunne et stevel oli juba ammu plaan selge kuhu ja millal a eks see näha ole siis kuhu...fuck head teed minna jube närvi ajab na,no vähemalt asi klaar nüüd.

mcnamara
05.07.05, 22:43
Mis seal ikka - Gerrard on minu jaoks ajalugu nüüd. Mängijana on ta asendatav, aga kaptenina ja kodulinna poisina oli tema olemasolu väga tähtis.
Rick Parry\'l oleks aeg oma ameti mahapanekut kaaluda - on täiesti selge, et oma tööga ta päris hästi hakkama ei saa.
Kõigest toimunust hoolimata - elu läheb edasi.

Melwood
05.07.05, 22:47

Rick Parry\'l oleks aeg oma ameti mahapanekut kaaluda - on täiesti selge, et oma tööga ta päris hästi hakkama ei saa.

Minut enne seda, kui Sa seda kirjutasid, jõudsin ise täpselt sama mõtteni.

:kurb4:

Wingback
06.07.05, 00:38
Lahkus Owen, tuli Meistrite liiga võit. Nüüd lahkub Gerrard, ...tuleb koduliigavõit ? :P
Eks kõigile LFC toetajale on see valus uudis, aga päris katastroofiga minuarust tegemist pole.
On, kuidas on, aga minule tundub, et lahkumise peamiseks põhjuseks on siiski Stevo kõrvetav ambitsioon end mõnes hiigelklubis proovile panna, mitte rahalised tegurid. Mitu aastat on punaste eest tööd rabatud, lõpuks õnnestus saavutada ka midagi tõeliselt/piisavalt suurt ning arvan, et just see on talle toonud piisava rahulolu südamesse, et jätkata uute sihtide otsimisega, ilma et hinge jääks piinama mõtted tegemata jäänud tööst. Steven on punases särgis jõudnud nii UEFA Cup\'i kui ka CL võiduni, kuid kõige selle juures on suurstaar siiski loobunud \'pooliga Premieri võitmisest unistamast, sest viimased hooajad on näidanud, et Premieri võitmiseks on vaja tõeliselt erakordset koosseisu, mida kahjuks vist Liverpooli niipea luua ei suudeta. Üheks vähemtähtsamaks põhjuseks võiks olla ka väsimus klubi ebajumala rollis olemist, pidades eelkõige silmas ehk liigset rõhuasetuse/vastustuse langemist ühele mehele, kuigi olen upris kindel, et mees on seda siiski pigem nautinud.

Ei miskit uut siin päikese all, et mängija varem öeldud sõnad \"How can I ever leave this club now...bla bla bla\", mis fännide kõrvu imearmsalt paitavad, olulistel momentidel siiski paika ei pea. Tõepoolest kole. :(

Väljakul pole nüüd enam seda liidertegelast ning sellest on loomulikult kahju. Teisest küljest annab see ideaalse võimaluse ülejäänud meestel end esile tõsta ning järgmiseks suurlemmikuks saada. Sisseostetud suurnimed pole vähemalt minu silmis end veel päris tõestada jõudnud ning täiesti värsketest nägudest võiks ju loota vähemalt ühte säravalt kasulikku tegelast. Mainimatta ei saa jätta ka u. 30 miljonit, mida el Benitez asenduse või asenduste peale laristada saab.

Kuhu edasi ? Gerradi ei tahaks kohe kuidagi näha sinisärklasena. Mine hea mees üle mere parem ! Mardriidis on keskväljal veits hõredavõitu ning kui sa hoopis Barca keskväljale ära mahuksid, meeldiks mulle veelgi rohkem.

Can\'t wait \'till the bullshit is over, tranfer windows are closed and everything is clear. :myts7:

mt013
06.07.05, 01:50
ei usu et liverpool koduliiga võita suudab...aga eks paistab...meistrite liiga võit oli siiki üllatus...:P

waluswend
06.07.05, 02:05
www.soccernet.com kirjutas, et Chelsea tegi \'poolile 32miljoni naelase pakkumise!

mcnamara
06.07.05, 10:20
Ma ei ole muidugi ainus ega esimene, kes sellele mõttele tuli, aga: Gerrardi lahkumine on usaldamatusavaldus Liverpool FC suhtes. Täpselt samasugune, nagu oli Oweni samm eelmisel suvel. Midagi on mäda, kui oma kandi parimad poisid enam Punaste eest mängida ei taha.
Tegelikult on see pisut naljakas, et Stevie on Liverpoolis võitnud Meistrite Liiga, UEFA karika, FA karika ja liigakarikad ning ikka näib tal puuduvat meeskonda igasugune usk. Mahajääjatele Xabi Alonso juhtimisel jääb nüüd ülesanne Gerrardile tõestada, kui väär on meid maha kanda. Owenile sai seda juba tehtud.
Ma muuseas annaksin kaptenipaela just Xabile. Jamie on nüüd jäänud kohalikest suuresti üksi ja kapteni kohustused võiksid ehk saada talle ülemääraseks emotsioonaalseks koormaks. Xabi peab keskvälja liidrina üle võtma ja kapteniroll tunduks loogilise lisana.

Lisaksin The Times\'ist mõned varasemad Liverpooli tähtmängijad, kes mõningase valearvestusega hakkama said:
Kevin Keegan: Joined SV Hamburg in 1977 after helping Liverpool to win their first European Cup. Failed to win trophies in Germany

Ray Clemence: Left for Tottenham Hotspur after the 1-0 win against Real Madrid in 1981. Never enjoyed the same success

Graeme Souness: Joined Sampdoria after defeat of AS Roma in 1984 but found little success.

lfc
06.07.05, 11:21
Mingi tõuke võis anda ka kogu treenerite kamba vahetus ja mängijate vahetus (owen ,murphy)

Nii ,juba räägitakse et SG tahab minna kindlasti Chelskisse (no kes ei tahaks) ning
see võib tähendada osade mängijate vastupidist liikumist.

Slysports:
The names of William Gallas and Joe Cole have been mentioned but it is more likely that Liverpool would enquire about long-term target Damien Duff should the deal include a player exchange.

Marduk
06.07.05, 11:44
Ma olen pettunud. Tühjad sõnad olid need mis peale CL võitu sai lausutud.

Teet
06.07.05, 12:06
Mingid ekstremistid Liverpoolis põletasid juba Gerrardi särki, kusagilt lugesin. Noo camoon, las läheb kui tahab. Liverpool on meeskond, mitte ühemeheklubi. Mina igatahes tänan teda tehtud töö eest ja soovin edu, kuhu iganes ta läheb, ilmselt Chelseasse.
\"How can I leave club after night like this?\" kohta võib öelda, et Gerrard ei lubanud, et ta ei lahku, vaid pidas seda väga raskeks, eriti tolle õhtu emotsioonide taustal.

Tõesti mingi komejant on lahti läinud.
Lahkun, ei lahku, lahkun, ei lahku, lahkun, ei lahku?
Ei tea, kas jälle ähvardati teda ja ta lähedasi (tappa)?

Siim
06.07.05, 12:07
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/4654837.stm

I want to stay!

mcnamara
06.07.05, 12:12
Algselt postitas Siim

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/4654837.stm

I want to stay!

What the hell is going on?

tanielo
06.07.05, 12:13
Algselt postitas NeverWalkAlone

Mingid ekstremistid Liverpoolis põletasid juba Gerrardi särki, kusagilt lugesin.

Mõned peavad siis endale uue särgi muretsema.

IndrekL
06.07.05, 12:13
Dilemma!

eston maravilha
06.07.05, 12:15
$t€vi€ G

laurenzo
06.07.05, 12:17
Särgid põlevad, surmaähvardused tulevad on ainuke loogiline seletus, jälle.

waluswend
06.07.05, 12:17
See mees on kyll peast segi läinud.
Tahan minna, UPS!!! mõtlesin ümber ja siiski jään. Tal pole vist kupli all kõik korras.

mcnamara
06.07.05, 12:26
Ootasin seda. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N149256050706-0857.htm)
Niipalju ütleksin siiski, et kaptenipael tuleks tal loovutada.

lfc
06.07.05, 12:30
mnjah , äkki siiski oli kogu jama taga agentide ahnus ?

nüüd siis elame edasi teadmata mida SG homme võiks tahta ,väga segane värk.

Daz Booob
06.07.05, 12:35
njahh, isegi venezuela seebikad kahvatuvad selle saaga kõrval.

\"don\'t do drugs\" võiks suisa öelda;)

Martin
06.07.05, 12:40
\"He has decided to stay with us because he realises how much the club means to him. \"

HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAH AHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAH AHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA

LIIGA HEA!

eston maravilha
06.07.05, 12:45
see on vist see paljukiidetud skauserite huumor

oku
06.07.05, 13:19
Harry who?

Wingback
06.07.05, 14:28
Härra SG\'l on viimane aeg mõne psühholoogi juurde üks appointment teha. Parem juba mitu tegelikult. :myts8:

jyriöö
06.07.05, 15:03
Kogu selle jura põhjus peab olema midagi avalikkusele teadmatut. Meediast läbikäinu põhjal keeldub terve mõistus toimunut uskumast. Eelmisel aastal oli üleminek Chelsea\'sse praktiliselt kindel, siis tõmmati samuti viimasel minutil pidur peale. Kui julmalt spekuleerida, siis võis Parry eelmise hooaja segaste sündmuste lahendamiseks Gerrardile midagi lubada, olgu siis kas isikllikus plaanis või klubiga seonduvalt ja mängija omakorda sidus selle uue lepingu sõlmimisega. Kui nüüd oli näha, et klubi kavatseb asjast mööda minna, tuli uus ultimaatum. Igatahes tundub ilmne olevat, et kogu saaga ei keerle ainult Gerrardi isiku ümber, vaid käimas on midagi tunduvalt suuremat.

eston maravilha
06.07.05, 15:13
http://img.photobucket.com/albums/v628/Designer1/stevie-g.gif

mcnamara
06.07.05, 15:16
Gerrard räägib. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N149258050706-1203.htm)
Tundub, et tegemist on lihtsalt inimesega, kes ei suuda kuidagi otsustada. Ma ise ju samasugune, nii et tunnen asja.

\"Now we all want to look forward.\"

Teeme nii.

eston maravilha
06.07.05, 15:22
Tundub, et tegemist on lihtsalt inimesega, kes ei suuda kuidagi otsustada.

vaadates ta küllaltki madalat juuksepiiri, ei ole midagi imestada

vello99
06.07.05, 15:44
Tõenäoliselt üks nendest intervjuudest, statementidest (vms) on antud Neil Mellori poolt. Easy mistake... Kui muidugi õnnestuks Mellor Chelsea\'le 32 milku eest ära anda.

vaikiv mees
07.07.05, 03:27

Algselt postitas lfc

1. Miks ei ole küsimus klubis? Loomulikult on. Fakt on see, et Gerrardil on \'pooliga kehtiv leping. Kui me oleme piisavalt rikkad ja raha meil vaja ei ole, nagu Benitez väidab, pole mingit vajadust teda ka müüa. Ka siis mitte, kui Gerrard uue lepingu lõplikult tagasi lükkab.
2. Palun tõesta, et Liverpool on mängijaturul Chelsea ja ManU-ga konkurentsivõimeline ja ma usun sinu juttu, et klubi ei ole vaene.

et siis raha on \'Poolil olnud nagu ratsahobuse sitta,
yle 100m u kolme aasta jooksul (kui Houllieril oli vaja uus tiim kokku osta, mitmed neist osutusid juba tema ajal liigseiks)
v6iks arsenali teha -Campbelli ostust ylej22nud summa talle palgamaksmiseks kulutada-
ja m6ne Garcia ostmata j2tta,kui seda pappi nii v2he on

Algselt postitas Martin

Mõnikord leiab ka huvitavaid asju. Dale Johnsoni lugu \"You paid how much?\"
Lugu (http://soccernet.espn.go.com/feature?id=264163&cc=5739)

Ja enne lugemist. Viktoriin: kes on Jean-Michel Ferri? :)

mcnamara
07.07.05, 10:10
Algselt postitas vaikiv mees
et siis raha on \'Poolil olnud nagu ratsahobuse sitta,
yle 100m u kolme aasta jooksul (kui Houllieril oli vaja uus tiim kokku osta, mitmed neist osutusid juba tema ajal liigseiks)
v6iks arsenali teha -Campbelli ostust ylej22nud summa talle palgamaksmiseks kulutada-
ja m6ne Garcia ostmata j2tta,kui seda pappi nii v2he on

Milles Luis Garcia süüdi on? Tegemist vägagi hea ostuga minu silmis.
Kui \'poolil oleks raha nagu ratsahobuse sitta, oleks uus staadion juba valmis ja nii mõnigi \"suur staar\" kiikaks vähem Chelsea suunas.
Kaks võimalust: kas klubi omanikud ei ole enam valmis varem välja käidud summasid kulutama või siis neil lihtsalt ei ole enam sellist raha. Sellega olen muidugi nõus, et miljoneid ja miljoneid on aastate jooksul mõttetult tuulde lastud. Samas - otsi jalgpalliklubi, kes seda (võimaluse korral) teinud poleks.

IndrekL
07.07.05, 11:11
Nüüd on SG juba valmis katenipaelast lahti ütlema tänu sellele \"jamale\", mis ta on viimasel ajal korda saatnud. LINK (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=336658&cc=5739)

Melwood
07.07.05, 11:21
Algselt postitas Indrec

Nüüd on SG juba valmis katenipaelast lahti ütlema tänu sellele \"jamale\", mis ta on viimasel ajal korda saatnud. LINK (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=336658&cc=5739)

Aga see jäi Talle ju alles. :) Ta käitus täpselt nii nagu Ta pidigi (olgem ausad hoolimata mõningatest meeltesegaduste hoogudest on Ta siiski suurepärane kapten olnud) ja treener ja mängijad käitusid ka täpselt nii nagu kohane.

Nüüd ootame lepingut. :)

malagar
07.07.05, 11:39
SG lihtsalt avastas et Chelski ei maksagi talle rohkem kui need 100 000 naela nädalas mida Pool pakub.

Daz Booob
07.07.05, 11:51
ka nii võib öelda...real maksnuks aga mingi rohkem ;)

mcnamara
07.07.05, 13:05
Nädala lõpuks peaks olema lisaks Stevie\'le uus leping alla kirjutatud ka Jamie Carragheril, juba eile sai selle raske tööga hakkama Djimi Traore.
Laupäeval astub siis meie võidukas tiim esmakordselt pärast Istanbuli rohelisele murule, et Wrexhamiga treeningmäng maha pidada. Ja siis jäävad uue ML-hooajani vaid loetud päevad.

teoreetik
07.07.05, 17:51
Sportnetis oli väga lahedad artikli pealkirjad.
Üks päev oli uudis - Gerrard: Ma tahan Liverpoolist lahkuda
Teine päev oli juba uudis - Gerrard: Ma tahan Liverpooli jääda

Kokkuvõttes kõik hästi:õnnelik: :õnnelik:

17
07.07.05, 17:57
sport.etv väidab, et ka Figo on punastega liitumas. Kuid sport.etv\'d uskuda on sama hea kui...

Siim
07.07.05, 18:01
Algselt postitas 17

sport.etv väidab, et ka Figo on punastega liitumas. Kuid sport.etv\'d uskuda on sama hea kui...

Sama hea kui...?

Martin
07.07.05, 18:25
Algselt postitas Siim

Algselt postitas 17
Sama hea kui...?
Gerrardi? Harry Whod? Ma siin niisama pakun.

vaikiv mees
08.07.05, 03:07
Algselt postitas teoreetik

Sportnetis oli väga lahedad artikli pealkirjad.
Üks päev oli uudis - Gerrard: Ma tahan Liverpoolist lahkuda
Teine päev oli juba uudis - Gerrard: Ma tahan Liverpooli jääda

Kokkuvõttes kõik hästi:õnnelik: :õnnelik:

kajastavad ysna adekvaatselt Gerrardi enda hingelist segadust ja tema segaseid signaale

Algselt postitas malagar

SG lihtsalt avastas et Chelski ei maksagi talle rohkem kui need 100 000 naela nädalas mida Pool pakub.

viimasel hetkel sai ta aru, et ta juba ongi klubis, kes v6idab karikaid

mcnamara
08.07.05, 16:20
Gerrard ja Carragher kirjutasid täna mõlemad nelja-aastapikkustele lepingutele alla. Saaga on selleks korraks lõppenud.

eston maravilha
08.07.05, 16:40
until next summer then

nüüd saab liverpool rohkem raha küsida $t€vi€ eest

mcnamara
09.07.05, 19:56
4:3 Wrexhami üle võõrsil esimeses sõprusmängus. Üle 12000 pealtvaataja oli kohal. Kaks meie väravat lõi Morientes, kaks teisel poolajal mänginud Baros. Liverpool oli algul isegi 0:1 taga ja Wrexham tuli 4:1 kaotusseisust peaaegu viigini.
Esimesel poolajal: Reina, Finnan, Carragher, Hyypia, Warnock, Potter, Hamann, Gerrard, Zenden, Cisse, Morientes.
Teisel poolajal: Dudek, Raven, Josemi, Medjani, Whitbread, Garcia, Welsh, Alonso, Riise, Baros, Le Tallec.

mcnamara
09.07.05, 21:03
Mohammed Sissoko, Malist pärit 20-aastane poolkaitsja on Liverpooli uusim ost. Ta liitub Valenciast, kui läbib arstliku kontrolli. Benitez kirjeldab teda kui kiiret ja tehnilist keskpoolikut.

lfc
10.07.05, 11:50
summa siis Sissoko eest 8 milli euri .
Päris kõva summa
Kui rahast rääkida ,siis Reina eest oli vist sama suurusjärk raha.

lfc
10.07.05, 23:04
4:3 Wrexhami üle võõrsil esimeses sõprusmängus. Üle 12000 pealtvaataja oli kohal. Kaks meie väravat lõi Morientes, kaks teisel poolajal mänginud Baros. Liverpool oli algul isegi 0:1 taga ja Wrexham tuli 4:1 kaotusseisust peaaegu viigini.
Esimesel poolajal: Reina, Finnan, Carragher, Hyypia, Warnock, Potter, Hamann, Gerrard, Zenden, Cisse, Morientes.
Teisel poolajal: Dudek, Raven, Josemi, Medjani, Whitbread, Garcia, Welsh, Alonso, Riise, Baros, Le Tallec.

Vaatasin nüüd mängu ära ,üheski Poolile löödud väravas vv\'d süüdi ei olnud ,küll aga keskkaitse (II pa. olid seal Whitbread&Josemi ? ,äärtel neile lisaks Raven ja Warnock)
Küll kinkis vastaste vv Barosile ühe ,Barosi teine oli väga hea :sööt kasti ja Baros õhust otse nurka.
Baros oleks pidanud tegelikult oma 5-6 tükki ära lööma ,ka teistel oli võimalusi.
Alonso oli väga hea ,ok olid ka Hamann,Gerrard,Le Tallec ,Finnan,Riise ,ka Zenden esimese mängu kohta oli ok.
Muidu oli selline tõeline sõprusmäng , 10 viga vast oli kogu mängu peale kokku.

Kolmapäeval siis juba esimene mäng

mcnamara
11.07.05, 11:57
Mida võib laupäevasest koosseisust välja lugeda? Usun, et 22 platsil käinud mängijat on kõik Liverpooli mängijad ka algaval hooajal. Võib-olla vaid Dudeki osas on kahtlusi - kas mehel jätkub kannatust jääda ja oma koha eest võidelda? Ilmselt on see vaid tema otsustada. Neist, keda Wrexhami kaasa ei võetud - Mellor ja Pongolle tõenäoliselt jäävad - kuid vaevalt esialgu suuremalt mänguaega saavad. Hooaja jooksul võib muidugi kõike ette tulla, nagu eelmisel talvel tabavalt nägime. Carson peab hetkel kolmanda kollkipri rolliga leppima.
Küll aga mõni puuduv nimi jäi silma - Biscani kohta pole tema lõpliku lahkumise osas lõplikku kinnitust kusagil näinud, aga ta leping on ju läbi, nii et läinud ta on. Diao ja Nunez ei osalenud. Ilmselt pole kummalgi enam meil tulevikku. Puudus ka Kewell - pole tema tervisega kursis, aga soosingut see asjaolu ei näita.
Sissoko liitumine sulgeb keskpoolikute nimekirja. Äärele aetakse nähtavasti Figot taga - isiklikult jätab see vananev staar mind külmaks. Põhisoov oleks nüüd siiski veel väärt keskkaitsja. Sahinaid käib mitme mängija ümber - eks ole näha, mida lähiaeg toob. Ründajat minu hinnangul me just väga ei vaja - kui tegemist pole tõesti tippklassi mängijaga. Senipakutud tegelased sellised ei tundu.

10 Lopez Saldana
11.07.05, 13:46
Ründajat minu hinnangul me just väga ei vaja - kui tegemist pole tõesti tippklassi mängijaga. Senipakutud tegelased sellised ei tundu.
ründajat minu meelest pigem ei tohikski osta. muidu ei saagi mellor, sinama ega le tallec oma võimalust. eelmine aasta polnud keegi neist viletsam kui baros või morientes.

Drogba
11.07.05, 16:28
Eelmine hooaeg tegid Mellor ja Sinama päris hea hooaja. Kui Cisse ja Baros olid vigastatud, tegid nemad oma tööd vägagi korralikult.:)

mcnamara
11.07.05, 17:13
Liverpoolfc.tv Player of the Season 2004/2005: Top 10

1. Jamie Carragher: 51,115 votes
2. Steven Gerrard: 13,589 votes
3. Luis Garcia: 1,850 votes
4. Jerzy Dudek: 1,115 votes
5. John Arne Riise: 1,089 votes
6. Xabi Alonso: 971 votes
7. Sami Hyypia: 336 votes
8. Dietmar Hamann: 296 votes
9. Steve Finnan: 258 votes
10. Milan Baros: 238 votes

Ega kommenteerida pole midagi. Õige valik.

lfc
11.07.05, 17:39
TNS treener enne ülehomset mängu:
....
\"I don\'t know what my players will do on Wednesday, some may freeze, others won\'t, but we have to go out and play.
....
\"The good thing is that although we know a lot about them, I bet they don\'t know too much about us.\"

kuskilt käis läbi et SG kuupalk on sama mis nende meeste aasta eelarve ,ma tean et need võrdlused on totakad aga ikkagi..

Vahepeal on sõnasabast haaratud Rafal kes mainis et Sissoko on parem kui Viera sama vanalt jne ning seda kedratakse igas meedias.
Rafa pressikast sai välja lugeda et viimasel hetkel üritas ka Chelski meest endale saada.
Sissoko ise peaks olema juba kohal ja peaks juba täna minema med. kontrolli.

Drogba
11.07.05, 22:53
Liverpool loobub Figost

FC Liverpooli peatreener Rafael Benitez andis esmaspäeval mõista, et on loobunud plaanist Luis Figo Madridist Anfield Roadile tuua. \"Otsime uusi variante paremale äärele ning vaatame, milline neist paremini töötab. Selgus, et Luisi palkamisega on suuri probleeme,\" ütles Benitez. Kuuldavasti oleks Liverpoolil tõsiseid raskusi portugallase palganõude rahuldamisega.

Kui Figo ületulekust tõenäoliselt asja ei saa, siis Valencia poolkaitsja Mohamed Lamine Sissoko läbis esmaspäeval klubi treeningbaasis Melwoodis arstliku kontrolli ning temast saab lähipäevail Meistrite liiga võitnud meeskonna liige. Benitez tahab palgata ka Southamptoni ründaja Peter Crouch, kes sooviks ka tuleval aastal mängida kõrgliigas, et säilitada lootused kinnitada kanda Inglismaa koondises. Läbirääkimised käivad ning Benitezi sooviks on 24-aastane Crouch meeskonda saada hiljemalt neljapäeval, mil meeskond sõidab harjutama Šveitsi.

Melwood
11.07.05, 23:02

Küll aga mõni puuduv nimi jäi silma - Biscani kohta pole tema lõpliku lahkumise osas lõplikku kinnitust kusagil näinud, aga ta leping on ju läbi, nii et läinud ta on.

No nr 25 on nüüd ju Reina. Niiet aitähh Igor. Ja kui hästi sobis Ta sellesse kultusstaari ossa. :õnnelik:

lfc
11.07.05, 23:42
Algselt postitas davids26
Kuuldavasti oleks Liverpoolil tõsiseid raskusi portugallase palganõude rahuldamisega.

Küsimus ei palgas ,see on juba kokku lepitud.
Pool ei ole nõus Realile maksma seda 2-3 milli mida nad tahavad,enne oli jutt et lasevad tasuta minema.

lfc
12.07.05, 11:07
Your guide to TNS (http://www.newsnow.co.uk/cgi/NGoto/101807349?-11194)

jyriöö
12.07.05, 11:33

Ründajat minu hinnangul me just väga ei vaja - kui tegemist pole tõesti tippklassi mängijaga. Senipakutud tegelased sellised ei tundu.

Benitez tundub sinuga eriarvamusel olevat - Peter Crouch, väidetavalt £8m. Tippklassi ründaja vaid prognoositava hinna osas. Crouchi olen näinud paaris mängus nii Villa kui ka Sotoni eest ja kui see lõngus platsil on, siis eranditult on nendes mängudes pika palli peale mindud. Kui see üleminek teoks saab, siis loodetavasti on Benitezil piisavalt oidu seda teed mitte minna.

mcnamara
12.07.05, 12:14
Gregory Vignal on lännu - Portsmouthiga leping alla kirjutatud.
Crouch on vist seda tüüpi ründaja, keda \'poolil hetkel pole. Mis Benitezil temaga kavas pihta hakata, on tõesõna raske öelda. Pikka palli mängis Liverpool eelmise hooaja mustadel tundidel tihtipeale. Mõnikord on see Premieris mõne vastase puhul vist isegi tõhus alternatiiv.

mcnamara
12.07.05, 15:52
Liverpooli kodulehe lugejad andsid siis eelmise hooaja eest järgmised auhinnad: parim mängija ja kõige enam arenenud mängija - Jamie C.; parim uustulnuk ja parim noor mängija - Xabi A.
Ja spämmi kah. Ehk siis 101 põhjust, miks Euroopa karikas... jne...

1. Five times
2. Sir Bob Paisley
3. 25th of May
4. Crazy Horse
5. Penalty shoot-outs
6. Barney Rubble
7. Red and white chequered flags
8. Doing the Dudek
9. Supersub
10. Upsetting the odds
11. Taksim Square
12. Joey eating the frogs legs
13. Winning on the toss of a coin
14. Stevie G taking the cup to bed
15. Inter running scared of the Kop
16. King Kenny
17. St Etienne
18. Steve Nicol\'s bottle
19. Transalpino
20. Rafa going the pub
21. Oulu Pallosuera
22. Howie Gayle
23. The Anfield atmosphere
24. Qualifying for the Super Cup
25. Cheering for Reykjavik
26. Bento
27. Slovakian linesman
28. Gordon Wallace
29. Souey winding up the crowd in Bucharest
30. Storming 2nd half comebacks
31. Rainy nights in Lisbon
32. Keegan\'s back-eye
33. All-English semi-finals
34. Wearing all red for the first time
35. The Benitles
36. Smithy\'s header
37. Dour Bruges
38. Playing air guitar in the BayArena
39. Joey making the Swiss roll
40. Brietner\'s fuzzy beard
41. Vladi\'s parting shot
42. Pitch invasions at Seaview
43. Borussia Moenchengladbach
44. Brucie\'s wobbly legs
45. Duty free
46. Scousers in Gay Paree
47. Houllier\'s return v Roma
48. Open top double-decker bus tours of the city
49. Rising to the challenge in Turin
50. Flag nights
51. Carra \'going on a bender\'
52. Overconfident Germans
53. The after-match banquet in Rome
54. Miss Turkey
55. The Quo
56. Phil \'Zico\' Neal
57. \'We\'re the greatest team in Europe and we\'re going to...\'
58. Smokin Joe Fagan
59. \'Underneath the floodlights down in Düsseldorf\'
60. Qualifying dramatically from the group stages
61. The Falcon
62. Visiting the Vatican
63. Tommy Smith being prettier than Sophia Loren
64. Bunking off school to get the ground early
65. Ring of Fire
66. Joey munching Gladbach
67. 54,000 believing a 5-1 deficit can be overturned
68. Allez Les Rouges
69. Old Big Ears
70. Super strength foreign lager
71. Fergie\'s claim that Aberdeen were the best in Britain
72. Being a top seed
73. Winning in Kiev for Houllier
74. Footy specials all the way to Rome
75. Sportsnight and Midweek Sports Special
76. Cheap Easyjet flights
77. Watching the Champions League draw live on Sky
78. Qualifying for the World Club Championship
79. Searching for Adidas shops
80. Silencing the Basques of Bilbao
81. Chris Rea\'s \'I don\'t know what it is but I love it\'
82. Tom Saunders\' spying missions
83. Steam rising from the Kop
84. Andy Gray: \"You Beauty!\"
85. Russian hats in Red Square
86. Meeting long lost friends at the final
87. Taking over Wembley
88. Crackly radio commentary
89. Going behind the Iron Curtain
90. Getting a bye into round two
91. Claiming Ajax were lucky after a 7-3 aggregate defeat
92. Dancing in the Trevi Fountain
93. Partying through the night in Istanbul
94. The Grafton flag
95. The Champions League theme tune
96. Petrolul Ploesti
97. Shankly\'s distrust of foreigners
98. UEFA\'s badge of distinction
99. Keeping the trophy for good
100. The prospect of winning number six
101. Campioni Liverpool!

Minu lemmik on \"Oulu Pallosuera\" :)

Edit: Oeh...pisarad tulevad liigutusest silma, kui seda nimekirja loen.
Ainus klubi Inglismaal, kellel midagi sellist välja panna! ;)

Drogba
13.07.05, 19:08
Liverpool pakub Hyypiäle uut lepingut

UEFA Meistrite liiga võitja FC Liverpool pakub oma endisele kaptenile Sami Hyypiäle uut lepingut, ehkki hetkel kaubeldakse Real Zaragozast meeskonda samuti keskkaitses mängivat argentiinlast Gabriel Militiot. Klubi täitevjuht Rick Parry lubas kolmapäeval, et enne Steven Gerrardi kaptenipaela kandnud 31-aastase soomlasega alustatakse kindlasti läbirääkimisi.

\"Me oleme huvitatud veel ühe tipptasemel keskkaitsja palkamisest, sest Sami ja Jamie Carragher ei suuda asendajata hooaja jooksul 50 mängus kaasa teha,\" põhjendas Parry 24-aastase Militio Inglismaale toomist. Kuuldavasti on Liverpool tõstnud oma pakkumise 7,5 miljonile eurole.

lfc
13.07.05, 20:37
off topic:
Ryanair avab Riia-Liverpool liini (http://trip.ee/trip_destination/tid/532)
Ryanair teatas kaheksast uuest liinist.
Sealhulgas käivitub alates septembrist 2005 Riia - Liverpool liin. Samal ajal alustati sooduskampaaniaga, mille käigus saab 11.07 kuni 14.07. keskööni osta pileteid hinnaga alates 0,99 eurost (ilma maksudeta). Pileteid on kõikidele Euroopa lendudele, reisiperiood 01.09.2005-25.03.2006.

mcnamara
13.07.05, 22:29
Päris intrigeeriv koosseis täna:
Reina, Finnan, Hyypia, Carragher, Warnock, Potter, Alonso, Gerrard, Riise, Le Tallec, Morientes.
Vahetuses: Carson, Cisse, Zenden, Josemi, Hamann, Baros, Whitbread.

Oma noorte Potteri ja Warnocki osalemine algusest on päris huvitav samm. Nähtavasti on siis mõlemad päris heas vormis. Cisse ja Baros on pinigle jäetud ja platsil hoopis Le Tallec. dudek aga pole isegi mitte vahetuses. Hmm.

reed
13.07.05, 23:04
Dudek Tahab ilmselt kusagil mujal mängida!aga mäng algas ja SG tegi skoori siis!1-0
sorry ja juba 2-0 sama mees ,kapu on hoos!

mcnamara
14.07.05, 00:37
Noh enamb-vähemb. 3:0 ja Gerrardilt kolm imeilusat väravat.
Ülejäänud Liverpool midagi erilist ei näidanud. Raadioülekande järgi olid suureks pettumuseks Morientes ning Le Tallec. Rünnak võib jätkuvalt meie nõrk koht olla. Barosit platsile ei toodud, nii et temagi lahkumine on endiselt enam kui võimalik.

lfc
14.07.05, 00:40
3:0 vs TNS
niipalju kui nägin siis oli see väga treeningmängu moodi.
Morientesel oli mitu korda rohkem võimalusi väravat lüüa kui Reina väravas sai üldse palli puutuda :(

Alonso ja muidugi SG olid super .

Chaqueta
14.07.05, 02:08
Mulle hakkab Liverpool järjest rohkem meeldima :)

mjkk
14.07.05, 02:24
Algselt postitas Chaqueta
manchester united, chelsea, liverpool... mis edasi?

mcnamara
14.07.05, 09:59
Algselt postitas mjkk

Algselt postitas Chaqueta
manchester united, chelsea, liverpool... mis edasi?

Noh... Foorumi tavanäidete varal võib öelda, et enamasti lõpetatakse ikka Leedsi fännina. ;)

Martin
14.07.05, 10:02
McN tõmbab teravat ja viskab juba hommikul nalja? :oih: Kuhu on kadunud kibestumine ja maailmavalu? Eilsed SG väravad tegid hommiku vist ikka väga mummuliseks, mis on ju vahva ja tore :) Tuled ka meiega Leedsi? ;)

Tembu
14.07.05, 11:43
Noh... Foorumi tavanäidete varal võib öelda, et enamasti lõpetatakse ikka Leedsi fännina. ;)

Enda kohta võin öelda, et ma kohe mitte ei armasta LUFCi ja Leeds nüüd kah miski eriliselt ilus linn polnud:). Ainuke ilus asi oli OKU!!!

oku
14.07.05, 11:59
Ei tea nüüd kas seda siin kohe väga kõvasti välja öelda, aga Tembu näitab oma kiindumust inglismaa terroripealinna vastu sellega, et käib LUFC aluspesus ringi.

Minul, nagu mainitud, ei ole muidugi midagi häda. Olen tõesti üsna kena :õnnelik:

Liverpoolile minu poolt õnnitlused. Pange siis sellel CL hooajal ka kenasti!

Anfield
14.07.05, 18:32
Ja ikka aitab meid SG. Teistelt rünnakus olevatelt mängijatel ei näinud tõesti midagi väga head. Nüüd loodan et meie ridadesse tuuakse ikkagist 1 ründaja juurde . Ainult poolkaitsjate väravatest ei saa alati võita.

10 Lopez Saldana
14.07.05, 21:00
lollakas (http://www.liverpoolfc.tv/mediawatch/drilldown/MW8566050714-1301.htm)

Anfield
14.07.05, 23:06
Midagi huvitavat !

Gallas (http://www.liverpoolfc.tv/mediawatch/drilldown/MW8560050714-0922.htm)

Daz Booob
15.07.05, 11:53
Algselt postitas Anfield

Midagi huvitavat !

vot see mees mulle meeldib!

oku
15.07.05, 11:58

Et nagu kes? Benitez või Welsh või see kolmas kuju?

mcnamara
15.07.05, 12:02
Algselt postitas oku

Et naga kes? Benitez või Welsh või see kolmas kuju?

Pakun, et Benitez - kuna laseb sellisel tulevikulootusel minna. Aga ma pole päris kindel, kas Welshi tiimishoidmisel on mõtet. Ta on tubli keskvälja töörügaja, mida on nähtud ka Inglismaa U21 koondises. Aga reaalselt oleks tal aeg algaval hooajal põhimeheks tõusta juba. Ju siis Benitez ei näe tal selleks potensiaali.

Wingback
15.07.05, 14:15
Algselt postitas Daz_Booob

Algselt postitas Anfield
Midagi huvitavat !

vot see mees mulle meeldib!
I agree. Oleks väga hea täiendus.

eston maravilha
15.07.05, 15:52

Pakun, et Benitez - kuna laseb sellisel tulevikulootusel minna...

järelikult ei ole nii suur tulevikulootus..

mcnamara
15.07.05, 17:22
Laename tagasi? (http://www.liverpoolfc.tv/mediawatch/drilldown/MW8575050715-1201.htm)
Ausalt öeldes oleksin Oweni \"Rushi-tegemise\" üle ääretult rõõmus, aga ega see nüüd eriti realistlik mõte pole. Reali nõutud rahasummat me maksta ei jaksa ja laenamise jutt tundub lausa naljakas. Miks Realil see vajadus olema peaks?
Arvestades ka seda, kui kergelt Benitez eelmisel suvel Owenil minna lasi - ei mina usu.

Daz Booob
15.07.05, 17:34
\"The Spanish club are no longer demanding a fee for the Portuguese star.\"

nunu

mcnamara
16.07.05, 23:27
Liverpool purustas täna õhtul Bayer Leverkuseni Austrias 3:0. Kaks väravat lõi esimesel poolajal Djibril Cisse, mõlemad Le Talleci söötudest. Teisel poolajal oli täpne Milan Baros, sööduandjaks sedapuhku Stevie G. Mängiti taas kahe koosseisuga - seejuures Warnock sai esimesel poolajal pisut viga.
Debüüdi tegi meie uusim mängija Sissoko.

First half team:

Jerzy Dudek
Steve Finnan
Jamie Carragher
Zak Whitbread
Stephen Warnock
Darren Potter
Didi Hamann
Xabi Alonso
John Arne Riise
Anthony Le Tallec
Djibril Cisse

2nd half team:

Scott Carson
Carl Medjani
Josemi
Sami Hyypia
Djimi Traore
Luis Garcia
Steven Gerrard
Momo Sissoko
Bolo Zenden
Fernando Morientes
Milan Baros

Igor Biscan on sõlminud kolmeaastase lepingu Ateena Panathinaikosega ja Kirklandi laen West Bromi sai kinnituse.

eston maravilha
17.07.05, 00:41
ei ole võimalik - härra $tevie Me ei löönduki väravat. ma arvasin, et see tema sädelevas uues lepingus kirjas

reed
17.07.05, 14:36
Huvitav,et Reina pold kummaski koosseisus?!?!?!

skint
17.07.05, 16:32
Pisut hiline reaktsioon kull, aga Liverpooli ML mang oli humoorikas, TNS ei suutnud midagi korda saata... vahepeal isegi ei suudetud mitu minutit jarjest palli puutuda. Samas tegi ka Liverpooli kaitse paar lapsikut viga, mille vahe kogenumad ja kiiremad rundajad kohe ara kasutanud oleks - nt pean siin silmas 1. poolaja intsidenti, kus uks Walesi meeskonna rundaja oleks 1-1-le paasenud parast rumalat kaitse sootu, kuid mees jai viivitama. Runnak sujus samas peris hasti, kuid hirmus oli Morientes ja tema kasutamine nais mottetu... Liverpooli fann, kellega mina mangu koos vaatasin, oleks parema meelega rohkem noori valjakul naha tahtnud.

Tore oli ka see, et ITV kommentaator mainis ilusasti ara ka meie Mardi nime (seoses TNSi vv endise klubi Derbyga).

mcnamara
18.07.05, 22:32
Homseks mänguks TNS-iga Wrexhamis on üles antud järgmine seltskond:

Jose Reina
Scott Carson

Steve Finnan
Sami Hyypia
Jamie Carragher
Stephen Warnock
Zak Whitbread
Josemi
John Arne Riise

Steven Gerrard
Darren Potter
Bolo Zenden
Luis Garcia
Dietmar Hamann
Xabi Alonso

Djibril Cisse
Fernando Morientes
Anthony Le Tallec

Räägib kõnekat keelt hetkeseisust: Dudek ja Baros ei ole soosingus ja üllataval kombel ei võeta kaasa ka näiteks Djimi Traoret.

Ja veel: eile British Openil amatööride Hõbemedali võitnud Lloyd Saltman on kunagise \'pooli väravaluku Tommy Youngeri lapselaps!

mcnamara
18.07.05, 22:33
Hmm.... Vanad ManU teema mured siin: uus lehekülg ei taha avaneda.

eston maravilha
18.07.05, 22:34
selleks ei pea uut postitust tegema

Martin
18.07.05, 22:40
Kunagi Socceri omad rääkisid, et see mure on lahendatud. Kahjuks mitte.

eston maravilha
18.07.05, 22:42
peaks upgrade\'ime

SleepWalking
18.07.05, 22:44
kui keegi teid ei oska aidata siis kutsuge mcsleep, ma olen täitsa kindel, et minu postitus avab kogu lehekülje saladused ...

SleepWalking
18.07.05, 22:45
oih, see läks nüüd küll viltu.

Martin
WE ARE SUPER LEEDS!

Martin
Algselt postitas Martin

WE ARE SUPER LEEDS!

Nagu arvata oligi: We Are Super Leeds avab kõik teemad :)

eston maravilha
18.07.05, 22:47
ära keksi

mcnamara
19.07.05, 00:27
Minu hetke hetke lemmiksait kirjutab: (http://spaces.msn.com/members/ManchesterBuccaneers/PersonalSpace.aspx?_c=)

The London Arsenals are expected to lose their offensive captain today as Italian side Uventus are set to draft Patrick Vieira.

Irish star Vieira, along with his countryman Gilbert O\'Silva, have been the heart and soul of the Arsenals\' middle for a number of years, both helping them to a perfect series, last year.

But his departure is a huge boost to Manchester as we aim to move up to the runners-up spot in the EPL. I\'m sure fans of the London Arsenals will miss the shout around the Hi-Berry Stadium for Vieira: \"He comes from Donegal, He plays for the Arsenals.\"

Meanwhile, the Liverpool Reds are looking stronger than ever. Already officially the best team in Europe after winning the Euro Series, the Reds hammered Total Network Solutions 3-zip. And TNS have a championship-winning side, so the Reds must be pretty awesome this series.

PS Tänud estonile lingi eest. Sealseid kommentaare on alati puhas rõõm lugeda. ;)

eston maravilha
19.07.05, 00:57
võta heaks

mcnamara
19.07.05, 12:52
Huvitav lause BBC-st:
Should Baros leave the club, that would leave Liverpool with just three main strikers: Fernando Morientes, Anthony Le Tallec and Djibril Cisse.

Huvitav miks Pongolle ja Mellor \"main strikeriteks\" ei kvalifitseeru, kui Le Tallec seda teeb? Kuigi Barosi lahkumine tundub aina tõenäolisem, ei tahaks teda ilma asendajat leidmata siiski minema lasta. Muidu võib korduda eelmise hooaja Oweni stsenaarium. Lasime ründaja minema ja kevadel polnud äkki enam üldse kedagi väljakule panna.

Daz Booob
19.07.05, 15:36
Mellorit ja Pongollet ei mainita vast sellepärast, et nad pole praegu pildile pääsenud...kui karusell täishool tööle saab, siis vaatame selle BBC lause uuesti üle;)

mcnamara
19.07.05, 17:16
Harry Kewell läheb songaoperatsioonile. Vaesekesel ikka kuidagi ei vea. Mänguvalmis olla ta vahest kunagi septembris.

Martin
19.07.05, 17:22

Harry Kewell läheb songaoperatsioonile. Vaesekesel ikka kuidagi ei vea. Mänguvalmis olla ta vahest kunagi septembris.
FAKE! FAKE! FAKE! FAKE!

Harry Who?

reed
19.07.05, 17:45
Algselt postitas Martin

FAKE! FAKE! FAKE! FAKE!

Harry Who?ole rahulik !

Drogba
19.07.05, 18:33
Kui Baros läheb siis Liverpoolil aint 3 ryndajat. Siis vb tuleb neljandaks Govou.
http://skysports.planetfootball.com/transfernews.asp?type=article&id=292718

http://skysports.planetfootball.com/images/playerpics04_05/football/france/lyon/govou_jumper.jpg

lfc
19.07.05, 19:48
või tuleb siiski see mees
CROUCH TO SEAL REDS MOVE (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=292777&cpid=8&CLID=&lid=2&title=CROU CH+TO+SEAL+REDS+MOVE&channel=football_home)

Ei saa mina aru sellest ostust .

erxx
19.07.05, 19:59
HAAAHAAA HAAAA:D See uudis on küll päevanali :P

lfc
19.07.05, 21:36
ja hind on 7 milli inglise raha...
Rafa on korduvalt rääkinud et otsib mängijaid \"with right mentality \" ,ju siis Crouch
on selline.

mürakaru
19.07.05, 21:46
crouch on esimene asjalik ost beniteze poolt....ma ei saa aru pool peaks nagu inglise klubi olema..aaaga mitu briti saartelt pärit mängijat neil põhis figureerib?...spaniaardide kokkutulek:doh:

waluswend
19.07.05, 21:49
crouch on esimene asjalik ost beniteze poolt....ma ei saa aru pool peaks nagu inglise klubi olema..aaaga mitu briti saartelt pärit mängijat neil põhis figureerib?...spaniaardide kokkutulek

Gerrard, Carragher, aga jah, rohkem ple.

mcnamara
19.07.05, 21:49
Algselt postitas mürakaru
..aaaga mitu briti saartelt pärit mängijat neil põhis figureerib?...spaniaardide kokkutulek:doh:

Ma usun, et rohkem kui sinu lemmikmeeskonnas.

Kaunas ootab meid, kui täna õnneks läheb. Kui pealehakkamist oleks, siis hea lähedal kaema minna. Aga minul seda pealehakkamist teadupärast pole.

runno
19.07.05, 22:02
Kas Sa ei viitsi isegi Kaunasesse sõita??? Eriline laiskvorst
Kardad ilusioonide purunemist:oih:

Drogba
19.07.05, 22:40
Algselt postitas mürakaru

crouch on esimene asjalik ost beniteze poolt....ma ei saa aru pool peaks nagu inglise klubi olema..aaaga mitu briti saartelt pärit mängijat neil põhis figureerib?...spaniaardide kokkutulek:doh:

Rafa on teisigi asjalikke oste teind.

Martin
19.07.05, 22:50
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

peter

world class striker

eston maravilha
19.07.05, 22:51
hahahahaaa

peter crouch 7 millioni naela eest. arvasime, et meile tehti ära kui ta pompeyst 5 milliga ostsime, aga no 7 milli. meremehed oskavad kraanasid müüa..

Martin
19.07.05, 23:01
WE ARE SUPER LEEDS!

mcnamara
Nelja-aastane kontraht Inglise koondislasega. Miks ka mitte.
Täna algkoosseisus mh Darren Potter. Kaptenipaal Carragheril, sest keskel Hamann ning Alonso. Ja taas leiab usaldust Le Tallec.

Martin
See 7 miljoniline supertäkkimeründaja on isegi foorumi ära hirmutanud. Õudne.

eston maravilha
19.07.05, 23:17
seesam avane

SleepWalking
19.07.05, 23:18
kustutasin enda eelmise maha, et eston ei näiks kangelane.

Martin
19.07.05, 23:18
Kuidas sa niimoodi oma postitusi kustutad? Back nupuga?

Edit: yehaaaaa!

Edit 2: hahahahhahahahahaha, 7 miljonit Peteri eest, hahahahahhahaha

SleepWalking
19.07.05, 23:22
Algselt postitas Martin
Kuidas sa niimoodi oma postitusi kustutad? Back nupuga?

Sinusuguste jaoks on mul spetsiaalne kursus selle õpetamiseks!
Tasuta võin ainult vihjata, et ei.

mcnamara
19.07.05, 23:22
BBC-st kuulen just: \"Peter\'s touch is first class\". Üldse ei pea talle pikka palli mängima. \"He has surprising technical ability for a big lad\". Vaat.
Mina olen rahul. Super Emile saab ometi sümpaatse järglase \'pooli ründes.

Daz Booob
19.07.05, 23:35
nokivad nagu kiimas kanad peetrit

Martin
19.07.05, 23:36
Mina olen rahul. Super Emile saab ometi sümpaatse järglase \'pooli ründes.

Selline avameelne ja rõõmsameelne enesepiinamine teeb sulle au.

eston maravilha
19.07.05, 23:41
Algselt postitas Martin

ära kilka nagu noor tüdruk

mcnamara
19.07.05, 23:42
Algselt postitas Martin

Selline avameelne ja rõõmsameelne enesepiinamine teeb sulle au.

Võib-olla küll. Aga mulle meeldib alles novembris musta masendusse langeda. Enne ei viitsi üldse. Ja isegi novembris on tore tõdeda, et mu lemmikmeeskonda kuuluvad sümpaatsed ja edasipüüdlikud jalgpallurid. Usun, et sinuga on samamoodi.

Martin
19.07.05, 23:42
Algselt postitas eston maravilha

Algselt postitas Martin

ära kilka nagu noor tüdruk

Ära hõõru mcn\'ile nina alla, et ta kuuleb pärast väravat Peteri plikalikku rõõmuhüüdu algaval hooajal kokku maksimaalselt viiel korral, neist neli karikas.

Martin
19.07.05, 23:44
Ja isegi novembris on tore tõdeda, et mu lemmikmeeskonda kuuluvad sümpaatsed ja edasipüüdlikud jalgpallurid. Usun, et sinuga on samamoodi.

Jah, eriti nagu Harry Kewell. Tema teeb mulle pidevalt rõõmu. Ja Steven G. Tõeliselt pühendunud. Ja veel mitmed teised rõõmugeisrid.

mcnamara
19.07.05, 23:49
Algselt postitas Martin
Jah, eriti nagu Harry Kewell. Tema teeb mulle pidevalt rõõmu. Ja Steven G. Tõeliselt pühendunud. Ja veel mitmed teised rõõmugeisrid.

Kahjuks ma sinu lemmikmeeskonnaga ni hästi kursis pole. Aga kui seal sama toredaid selle mängib, ootab sind kindlasti mõnus november.

eston maravilha
19.07.05, 23:52
läbu!!:)

SleepWalking
19.07.05, 23:56
Algselt postitas eston maravilha

läbu!!:)

hullem, kui enne levaadia teemas :P

vello99
19.07.05, 23:57
Kas saan ka osaleda, palun, palun, palun...

P.S. Millal ma varem luba küsinud olen? Niisiis, khm-khm, oligi aeg vastupidises suunas liikuma hakata Liverpooli reject\'i on liiga suurte hindadega juba piisavalt ostetud, Ruddockist Scalesini ja sealt Leonhardsenini. Hirmus.

skint
20.07.05, 00:14
Mind teeb aga onnelikuks, et ka tana mainiti Poomi nimi ara... ITV-s siis. Ja lisaks arvasid kommentaatorid, et Crouch oleks moned need senised Zendeni tsenderdused ara loonud. Vaevalt.

Le Tallac on suht nork.

Penalti torjutud Docherty poolt.

eston maravilha
20.07.05, 00:21
palju peale olete nõus kihla vedama, et djibril on selle aasta top-scorer cl\'is?

vandersell
20.07.05, 00:40
Kast sulle (mulle) mekkivat kodumaist õllet. Et ei ole.

SleepWalking
20.07.05, 00:43
panen kasti karjalat vanderselli kasti peale, et ei ole.

IndrekL
20.07.05, 00:52
http://forum.rscnet.org/images/smilies/bananallama.gif

eston maravilha
see oli retooriline küsimus. taob mingitel part-time meeskondadel võrgu täis ja olemas

SleepWalking
ega see nii keeruline ka nüüd pole ...

vandersell
20.07.05, 00:53
Oot. eston, ajasid niisama tühja juttu?

IndrekL
20.07.05, 00:54
Algselt postitas Martin

WE ARE SUPER LEEDS!
Äkki toob see ue lehe lahti?

eston maravilha
20.07.05, 00:54
jäta mu allkriri rahule

vandersell
20.07.05, 00:55
Jah. Said lahti, ole õnnelik. Aga vasta mu küssale ka ;)