320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mnjah, kui sind jätavad teised peale Barca ses grupis külmaks, siis mina kidnlasti sooviks just barca ja Pooli edasipääsru, mis on ka ülimalt reaalne

    Ma just seda tahangi öelda, et eelmine aasta oli eelmine aasta, kuid võidud tollal annavad siiski tänaseks päevaks enesekindlust. Isiklikult on nii, et väga raske on mängus Barca ja Pooli vahel kellegi poolt olla, sest Pool nagu lemmikklubi aga Barca samas meeldib ka väga, pealegi mängib seal lemmikmängija Kluivert. nii, et kui mõlemad võistkonnad peaksid edasi pääsema, siis võib tulla ka nende vaheline finaal!
    Peaasi et Barca ja Pool edasi pääseksid muud midagi, mulle absull ei istu kui lemmikklubi mõne muu väga sümpatiseeriva klubiga kokku satub
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #32
      mina olen liverpooli pooldaja küll, aga tahtsin vaid esitleda teile oma
      valitud inglise liiga meeskonda. tänapäeval on ju hästi palju neid nn.
      fantaasialiigasid, kus sa saad päris oma meeskonna kokku panna. üks koht,
      kus seda teha saab on BBC netilehekülgedel.
      minu septembris kokku pandud team oli horrible ja ei toonud mulle üldse
      punkte. nüüd koostasin päris uue ja tema näeb niisugune välja:

      Poom (Derby)
      Hreidarsson (Ipswich)
      Mills (Leeds)
      Campbell (Arsenal)
      King (Tottenham)
      Dunn (Blackburn)
      Gerrard (Liverpool)
      Pires (Arsenal)
      Veron (Man U)
      Bellamy (Newcastle)
      Owen (Liverpool)

      naljaks meeskond? loomulikult on olemas ka reeglid - BBC poolt on välja pakutud teatud
      summa (50 milj Ingl naela), mida meeskonna koguväärtus ületada ei tohi.
      Ja ühest klubist võib olla max kaks mängijat.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #33
        Liverpool juhib praegu Inglise liigatabelit. Ja õnnek on Derbyl ka paremini minema hakanud.

        Kommentaar


          #34
          Juhtimise üle on hea meel küll, aga lootsin ikka et nad Blackburnist jagu saavad. Aga noh, ehk võtsid veidi rahulikumalt enne CL-i. Barcaga tuleb teha nii

          Kommentaar


            #35
            ...ja mitte ainult Barcaga, rooma ja Galaga sama julmalt

            Kommentaar


              #36
              Orginally posted by Kombatrat

              Liverpool juhib praegu Inglise liigatabelit. Ja õnnek on Derbyl ka paremini minema hakanud.
              Kui nii saab ütelda, et Derbyl läheb paremini. Esimene võit tulijuba esimeses mängus Blackburniga ja viimane alles see nädalavahetus. Liiga pikaks venib see võitude vaheline aeg.
              Jürgen
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #37
                CList

                Liverpooli fännid ei peax muretsema - Pool läheb alagrupist ilusti edasi,kas Roma järel või Roma ees ,siin polegi suurt vahet - oleneb mis mujal alagruppides toimub.Ja kui ennustada Pooli mängude tulemusi ,siis a la kax võitu kodus ja neli viiki peax olema piisav edasiminekux.

                Kommentaar


                  #38
                  Paha pettumus eile. Liverpool mängis küll täiesti korralikult kuni Rochemback'i 1:2
                  värvani. Aga siis kukkus kõik kokku. Kluivert'i värav tuli minu meelest suluseisust, aga
                  lõppude lõpuks polnud sellel tähtsust. McAllister ja Murphy ei ole piisavalt head keskväljakul,
                  sealt see kaotuse põhjus minu arvates.
                  Phil Thompson'il seisab nüüd ees karjääri raskeim probleem: kuidas panna meeskond Roomas
                  võitma? Viigist seal võib-olla enam ei piisa.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #39
                    Njah, nagu paha unenägu. Ei olegi eriti vihane, pigem lihtsalt kurb . Nüüd on alagrupis seis juba veidi raskem. Roma ja Gala tegid viigi, see peaks tähendama poolile siiski rohkem head, kui halba. Aga Oweni puhul näib, et vigastus pole midagi suurt muutnud, ikka sama hea kui enne. (unustame selle teise poolaja apsaka hetkeks ära, eks )

                    Kommentaar


                      #40
                      Poolteist päeva hiljem tundub olukord kuidagi lootusrikkam. Pärast läinud hooaega ei kahtle
                      enam Pool'i võimetes tuhast tõusta. 5 aastat tagasi...siis oli iga kaotus nagu ettemääratud(
                      Roomas peab paremini minema!
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        :P Liverpool igati lahe ja sümpaatne sats, minu arust yks normaalsemaid meeskondi premieris. Hoian pöialt, et punased CL-is edasi saaks ning, et neil ka premieris hästi läheks. Owen, Gerrard, Heskey maailmaklass.
                        jalgpall=elu

                        Kommentaar


                          #42
                          Juba aastaid tagasi unistasin sellest, et Poolil oleks Eestis fännklubi. Mitte midagi ametlikku, lihtsalt selline seltskond, kes mõnikord harva kokku saaks ja keda ühendaks see kallis Merseyside'i klubi. Kohates siin nii mitut Pooli pooldajat, küsin teilt, kas midagi sellist eksisteerib? Ja kui ei, siis kas oleks huvilisi millegi taolise loomiseks?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #43
                            Ei tea kyll et midagi sellist juba eksiteerib siin Eestis, aga poleks vastu kui selline fännklubi luuakse...
                            Liverpooli pooldaja olen, aga kahtlen väga, kas ma ka viitsiks hakata siinse fännklubi liikmeks....
                            Teised aga laske käia...

                            Kommentaar


                              #44
                              Liverpool - Fulham 0:0

                              Nägin just uudistes mängu kokkuvõtet. Tuleb öelda, et tulemus ei jätnud mulle mingit muljet, ent vaadates kõiki neid väravavõimalusi läks tunne kohe paremaks. Liverpool on praegu heas oos. Annaks jumal vaid poistele tervist ja kõik on võimalik.

                              ManU kahjuks tegigi seda, mida ma kartsin. Nüüd lähiajal Fergie Ruudi vist eriti koju ei taha jätta.

                              Kommentaar


                                #45
                                Orginally posted by Siim88

                                ManU kahjuks tegigi seda, mida ma kartsin. Nüüd lähiajal Fergie Ruudi vist eriti koju ei taha jätta.

                                kas just Ruudi, kuid Ole Gunnarit küll! Tema lõi 2 väravat ja andis söödu ka veel, Ole on läbi aegade ikka alati ainult headust tootnud, väga sümpaatne mängija.
                                Eilsed tulemused ei oleks saanud paremad olla, sest lõpuks ometi hakkab ManUl minema ning minu lootused suurenesid. Teise mängu kohta sedapalju, et ei saa olla mitte õnnelik selle üle, et ka rivaalid viike teevad, meil olukord veidi lihtsam jälle
                                ah...aitab, topic on ikkagi Liverpooli-nimeline.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X