PDA

View Full Version : Liverpool

Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

mcnamara
26.01.04, 11:32
Kas on tõesti näha valgust tunneli lõpus? Endal jäi laupäevane mäng nägemata ja kahjuks pole foorumist lugeda ka teiste muljeid. Mujalt kokku korjatu järgi - hea meel, et meie esimene kaitsenelik on täies koosseisus tagasi. Nii jäeti Newcastle\'i ründajatele vaid tühjad pihud. Kui nüüd vaid Milan Baros lõpuks naaseks ja Dioufy tuleks Aafrikast hea tuju ja meistrimedaliga...
Karikas siis pealelõunal järjekordne loosimine. Aga peamine sel kevadel (vähemalt niikaua, kui on lootust) peab olema liiga.

rauno
26.01.04, 11:44
sai mängu vaadatud kuigi poole ajast läks triibuliste kallal norimiseks jne a see selleks.

mäng oli võrdne küllaltki ja võit ei tulnud kergelt.
mängupilt samuti nagu viimasel ajal mitte kõikse parem a seekord läks õnneks:)
sest newcastle oma oli veel hullem.
tekkis küsimus kuidas saab selline mees nagu shearer olla väravalööjate edetabeli tipus kui ta mängus korra palli saab nagu oli seekord,kuigi jah siis kui sai tegi hea löögi,õnneks dudek oli sel hetkel tasemel.

ühesõnaga tulemus hea mängupilt annab veel soovida ,aga noh poisid peale pealesunnituid pause peavad koguma end veidi ja kevad tundub kaunis tulevat:)

Jaan
26.01.04, 15:09
Originally posted by rauno

tekkis küsimus kuidas saab selline mees nagu shearer olla väravalööjate edetabeli tipus kui ta mängus korra palli saab nagu oli seekord,kuigi jah siis kui sai tegi hea löögi,

Pm ise vastad ju enda küsimusele...

rauno
26.01.04, 16:13
nujah a kui mängus korra palli saad ja väravalööjate tabelit juhid siis müts maha noore pensionäri ees;)

rauno
27.01.04, 13:35
nii et Heskey on siis 2-3 nädalat out :(

samas baros kolmap reservide eest väljas:)

skysport (http://msn.skysports.com/skysports/article/0,,1-1120807,00.html)

10 Lopez Saldana
28.01.04, 18:43
baros peaks saama 45 min mänguaega.

kas ma olen ainul loll kes on kuulnud, et houllier otsib abi ründajate puudusele hispaaniast diego trestani näol. briti pressist on see teema läbi käinud, aga pooli kodulehelt ei leia vähimatki vihjet kusagilt.:sega4:

eston maravilha
28.01.04, 19:05
briti press kirjutab tõesti ainult seda mida loeb klubide ametlikelt kodulehtedelt

Wingback
29.01.04, 14:48
Originally posted by LFCowen
kas ma olen ainuke loll kes on kuulnud, et houllier otsib abi ründajate puudusele hispaaniast diego trestani näol. briti pressist on see teema läbi käinud, aga pooli kodulehelt ei leia vähimatki vihjet kusagilt.:sega4:

Kollane, kollased jutud.....Pealegi on Houllieril ründaja juba välja vaadatud, loe näiteks mu signatuuri. ;)

zaz
29.01.04, 15:06
njah, olen minagi kuulnud kuulujutte seoses Liverpooliga:doh: ja nende kohaselt peaks Liverpooli järgmiseks ründajaks saama ei keegi muu kui Djibrill Cisse:kaval: mees isegi tahtvat meeletult Liverpooli;)

mcnamara
29.01.04, 15:21
Originally posted by zaz

njah, olen minagi kuulnud kuulujutte seoses Liverpooliga:doh: ja nende kohaselt peaks Liverpooli järgmiseks ründajaks saama ei keegi muu kui Djibrill Cisse:kaval: mees isegi tahtvat meeletult Liverpooli;)

Tohoh! Vaat see on alles uudis! Kus sa kuulsid ka sellist imejuttu? :D
Paul Jones on muuseas läinud. Ta sõlmis lepingu Wolvesiga ja nii lubati mehel enneagselt lahkuda. Kokku jõudis ta meie eest pidada kaks kohtumist.

zaz
29.01.04, 15:29
Originally posted by mcnamara
Tohoh! Vaat see on alles uudis! Kus sa kuulsid ka sellist imejuttu? :D

:D :D :D

Siin üks tegelane, kes kahtles oma intelligentsis spekuleeris juba Tristaniga:doh:
Mõtlesin, et värskendan siin kõigi mälu:P
ja kas mitte Cisse\'d ka Vince ei mõelnud?:oih:

Raix
29.01.04, 16:33
Originally posted by Vince

loe näiteks mu signatuuri. ;)

Originally posted by zaz

ja kas mitte Cisse\'d ka Vince ei mõelnud?:oih:

kas see on mingi konksuga küsimus?

Melwood
29.01.04, 16:41
kas see on mingi konksuga küsimus? :naer5: Ma kardan küll, et on!

zaz
29.01.04, 17:58
My bad! :myts7:
mul polnud lihtsalt sellist valikut tehtud, et mul neid allkirju näeks:D
krt, nüüd tundub asi endalegi imelik:juuksed:
igatahes see praegu põetav haigus on minult vist küll viimsegi ajuraku viinud:doh:...

10 Lopez Saldana
29.01.04, 20:46
vabandan et siin segadust külvasin. tegu pidi olema laenulepinguga (selle hooaja lõpuni), aga viimased päevad täielik vaikus, niiet tõesti kuulujutu tase siis. mul iseenesest kahju. oleks tahtnud näha kuidas hispaanlane inglismaal hakkame saab.

Wingback
29.01.04, 20:56
Lõpp hea, kõik hea. :ham7:

Järgmiseks ootame huviga Liverpool - Everton sõda.

eston maravilha
30.01.04, 13:23
kas liverpool kunagi nii kaugele ka jõuab et ametlikult cisse ostab või jäätegi nämmutama sel teemal?? minusta juba viimased poolteist aastat on jutt et homme signitakse.. siiani ei sittagi.. not that i care aga seems like load of bs to me

potikunn
30.01.04, 13:31
minu teada pidi cisse tulema suvel ja tristaniga kui läheb ostuks sama asi ,et siis alles suvel...või kuidas!?igatahes eks siis suvel paistab...

Robinho
30.01.04, 13:40
Kui keegi minu käest küsiks, siis minu arust pole Liverpoolil Tristani sugust primadonnat vaja. Entusiastlik noormees Cisse kuluks neile aga marjaks ära küll.

mcnamara
30.01.04, 13:40
Originally posted by eston#21
kas liverpool kunagi nii kaugele ka jõuab et ametlikult cisse ostab või jäätegi nämmutama sel teemal?? minusta juba viimased poolteist aastat on jutt et homme signitakse.. siiani ei sittagi.. not that i care aga seems like load of bs to me

Mind näiteks absoluutselt see teema ei huvita praegu. Mees ise võib igasugust juttu ajada, aga niikaua kui nime pole paberil ma tema peale isegi ei mõtle. Suvel võib olla teisiti, kui peale kuulujuttude muud ei toimu.

rauno
30.01.04, 17:23
homseks jälle nimetas paar lauda kinni pandud,lootuses et eelmist mängu jälginud praht eest ära koristatakse;)

mcnamara
30.01.04, 17:29

homseks jälle nimetas paar lauda kinni pandud,lootuses et eelmist mängu jälginud praht eest ära koristatakse;)

Jah... Hea meelega vaataksin seda mängu, kui vaid homme midagi hoopis kurvemat ees ei seisaks...

Aga derby Evertoniga on alati suursündmus. Ootaks siis Cheyrou-maagia jätkumist. Ja muidugi seda, et Owen selle väravaluku jaoks võtme leiaks.

10 Lopez Saldana
30.01.04, 19:59
to Rauno

püüa olla onjo.

eestimaal kus jalgpallikultuur on olematu ja oma lemmiklubi mänge kohapeal vaatamas käija pisut raskendatud, on liig nõuda oma sõpradelt, et nad kõik sama klubi fännid oleksid. niiet hoia oma suu kinni teiste mõnitamise koha pealt.

no hard feeling, aga tõesti. oluline on mänguilu ja seda suudavad ka teised klubid pakkuda.

rauno
02.02.04, 16:48

to Rauno

püüa olla onjo.

eestimaal kus jalgpallikultuur on olematu ja oma lemmiklubi mänge kohapeal vaatamas käija pisut raskendatud, on liig nõuda oma sõpradelt, et nad kõik sama klubi fännid oleksid. niiet hoia oma suu kinni teiste mõnitamise koha pealt.

no hard feeling, aga tõesti. oluline on mänguilu ja seda suudavad ka teised klubid pakkuda.

samad soovi sullegi.see on niisama lõõp ja ma ei usu et meil asi nii karm kui inglismaal kus jama tuleb.kui oled tallinnas pubis käinud palli vaatamas siis näed mis seal toimub kui vatsasmeeskonna fännid kõrvuti istuvad.mängu aeg lihtsalt aidatakse oma lemmikule kaasa sellega et proovitakse kohalikke vastasfänne veidi rivist välja viia moraalselt ja keegi ei võta seda eriti tõsiselt.kui mäng läbi siis läeb pidu ja õllejoomine sõbralikult edasi koos ja ühiselt:)
hea näide sellest oli ntx viimane \'pool vs newcastle mäng.
ei maksa arvata et ma mingi tige tüüp olen ,ma ei salli vägivalda silmaotsaski;)

peace

Marduk
02.02.04, 23:39
Mitte et \'pooli p2rast ei v6iks v6idelda :D :kaval:

mcnamara
03.02.04, 10:04
Eile oli tähtis õhtu eelseisvat kevadet silmas pidades. Milan Baros naases Newcastle\'i reservide vastu väljakule ja mängis 63 minutit. Tagasi ka Florent Sinama-Pongolle. Äkki on seega juba varsti meil platsile panna rohkem kui üks ründaja.
Päris tugevad satsid kohtusid eile. Lõpptulemus 1:1 oli ka seaduspärane. Meie poolelt sai väravaga maha Danny Murphy, paraku Ameobi mängu lõpul viigistas. 90 minutit mängisid põhist välja puksitud Biscan, Traore ja Riise.
Liverpool eile: Luzi, Raven (Vaughan 45), Traore, Medjani, Biscan, Murphy, Potter, Welsh, Baros (Gillespie 63), Sinama-Pongolle (Foy 67), Riise.

Jon Otsemobor laenati Boltonile. Kui vigastatud tagasi, pole noormehele enam kohta. Liverpooli mängijate nimekirjast on lõplikult kustutatud Daniel Sjölund ning Abel Xavier. Head teed neile minna.
Heskey, Kirkland naasevad ehk paari nädala pärast, Vladi Smicer juba alustas uuesti treeninguid. Kas koidab päev, mil \'poolil kõik mehed rivis? Pöidlad pihku.

rauno
04.02.04, 10:43
Originally posted by Marduk

Mitte et \'pooli p2rast ei v6iks v6idelda :D :kaval:

:D just:D

mcnamara
09.02.04, 12:13
Niisiis jälle üks neid vastikuid viike - ei suuda me kuidagi neist üle saada. Löömata jäetud väravavõimaluste arv mänguraportites on taaskord aukartustäratav. Eriti teeb muret Michael Oweni järjekordne väravateta mängude rida - meie staarründaja on kõikide Sahade, Nistelrooyde ja Henryde kõrval täiesti unustusse vajunud.

Kolmapäev on oluline. OLULINE. Tabel selline:
4 Newcastle 24 9 37
5 Charlton 24 6 37
6 Liverpool 24 8 35
7 Fulham 24 3 35
8 Aston Villa 24 1 33
11.02 Mängud:
Fulham - Villa
Blackburn - Newcastle
Charlton - Tottenham
Liverpool - ManCity

Ehk siis võidu korral neljandaks tõusta pole päris utoopiline. Nägin ManCity\'t eile ja midagi väga ulmelist nad ei näidanud. Domineerisid nad Birminghami vastu täielikult, nii et näiteks kaitse haavatavuse kohta erilist pilti ei saanud. Rünnakul oli Robbie Fowler hambutu, arvan, et Anelka platsiloleku korral oleks City eilse mängu võitnud.
Aga muidugi tulevad vanad vaimud meid kolmapäeval jälle kummitama Anelka (kui mängib), Robbie, Macca ja David Jamesi näol. Saame neist ometi kord võitu!

mcnamara
12.02.04, 09:54
Ehk siis võidu korral neljandaks tõusta pole päris utoopiline.

Ja nõnda see esmaspäevane nõrk lootus tõeks saigi. Liverpoolile omaselt muidugi kerget võitu ManCity üle ei tulnud, oh ei. Aga Oweni (lõpuks ometi) ja Gerrardi väravatest siiski piisas seekord. Et Fulham ja Charlton kaotasid ja Newcastle viigistas, juhtuski nii, et...
...lõpuks siis oleme neljandad, kuigi juuksekarva suuruse vahega.

\"Teise Premieri\" tabel:
4 Liverpool 25 9 38
5 Newcastle 25 9 38
6 Charlton 25 4 37
7 Aston Villa 25 2 36
8 Fulham 25 2 35
9 Birmingham 24 -3 35
10 Bolton 25 -6 34
11 Tottenham 25 -3 33
12 Southampton 25 0 31
13 Middlesbrough 24 -3 31

\'pool Newcastle\'ist ees tänu ühele enam löödud väravale... Nagu näha, see neljanda koha võitlus saab olema verine terve kevade. Kümme meeskonda on kindlalt veel mängus.

Aga samas, vaadake neid vastaseid:
21.02 Portsmouth (kodus)
29.02 Leeds (võõrsil)
14.03 Southampton (võõrsil)
20.03 Wolves (kodus)
27.03 Leicester (võõrsil)
04.04 Blackburn (kodus)
10.04 Arsenal (võõrsil)

Kui seda võitude seeriat nüüd ei tule, no siis... ;)

mcnamara
13.02.04, 11:03
Liverpooli reservid võitsid eile Aston Villa omasid 3:2. Mäng oli päris metsik, teisele poolajale lisati koguni 8 minutit, seejuures 7. lisaminutil said mõlemast meeskonnast üks mängija (\'poolil Darren Potter) punase kaardi. \'pool juhtis Foley-Sheridani, Welshi ja Barosi väravatest veel 86. minutil 3:0, kuid lõpp kiskus käest. Palju oli selles süüd ka vv Luzil, kes mängis ebakindlalt. Sõrmeluumurrust toibunud vaene Chris Kirkland pidi vaheajal seljavalude tõttu lahkuma.
Olgu lisatud, et reservliigat ülivõimsalt juhtiv Villa sai vist eile alles esimese kaotuse (kui eksin, siis eston kahtlemata parandab).
Aga Baros ja Sinama-Pongolle mängisid suurepäraselt ja seega on lootust, et \'poolil ühe ründajaga enam mängida ei tule. Tahaks Milani juba pühapäeval põhis näha.
\'pool eile: Kirkland (Luzi 45), Vaughan, Wright, Medjani, Traore, Potter, Foy (Smyth 87), Welsh, Baros, Sinama-Pongolle, Foley-Sheridan.

eston maravilha
13.02.04, 11:21
siiski teine kaotus villa noortele sest nädala eest tuli alla vanduda väga tugevale mank scumi reservmeeskonnale..

mcnamara
20.02.04, 11:32
Mängisime ManU reservidega 1:1 viiki. Meilt oli väljas päris tugev seltskond - teiste seas ka GH viha alla langenud senegaallased Diouf ja Diao. Milan Baros läbis veelkord 90 minutit ja VÄGA tahaks teda pühapäeval Fratton Parkil Pompey vastu Oweni kõrval platsil näha. \'pooli värava lõi pendlast Danny Murphy.
Vastastelgi oli platsis nimekas seltskond, teiste seas \"superostud\" Djemba-Djemba ja Bellion. :P Taas mängis Solskjaer. Väga kenasti mängisid ManU noored Pugh ja Richardson.
\'pool eile: Luzi, Vaughan, Traore, Medjani, Biscan, Diao, Potter, Murphy, Baros, Diouf, Foley-Sheridan.

Martin
20.02.04, 15:38
C*nt (http://soccernet.espn.go.com/feature?id=291837&cc=5739)

Just playing for the money....

Samuti heida pilk allkirjale. Stupid and greedy.

mcnamara
20.02.04, 17:07
Originally posted by Martin

C*nt (http://soccernet.espn.go.com/feature?id=291837&cc=5739)

Just playing for the money....

Samuti heida pilk allkirjale. Stupid and greedy.

Jah päris loll tõepoolest - tark mees oleks ikka ManU, Arsenali või Chelseaga liitunud. Rohkem meeskondi ju Inglismaal ei eksisteerigi.

Hea lugemine, Martin. Tänks.

potikunn
23.02.04, 11:45
nii palju siis sellest karikast ,et annavad aga suuremat ja ikka suuremat kinnitust täielikust karauulist sel hooajal...ei jää muud vist yle kui nyyd yks cup ja neljas koht liigas vöidelda siis polekski ju nii täitsa pe..es.igaljuhul usk sureb viimasena...you ´ll never walk alone come ooooooooooon liverpoool!!!!!!!!

Martin
23.02.04, 12:10
Jah päris loll tõepoolest - tark mees oleks ikka ManU, Arsenali või Chelseaga liitunud. Rohkem meeskondi ju Inglismaal ei eksisteerigi.
Hea lugemine, Martin. Tänks.

Juhin tähelepanu sellele, et Harry tuli ju karikad võitma. Väga kurb, et ka FA karikas nüüd nii läks. Oeh, kuid eks rahaga saab ikka ära elatud....ja eks nii need võidulootused ka unune. Greedy bastard....serves him right. Liverpoolist aga veidi kahju, oli väga sümpaatne meeskond ikkagi.

mcnamara
23.02.04, 12:47
Liverpoolist aga veidi kahju, oli väga sümpaatne meeskond ikkagi.

Seejuures rõhk sõnal OLI.

\"We had a great chance with the penalty and it was a shame we didn\'t take it. It was a difficult pitch and difficult weather conditions but we played pretty well.\"

Sellist juttu ajab mees, kelle jätkamist \'pooli eesotsas ma veel läinud suvel palavalt toetasin. Näitab lihtsalt seda, kui vähe ma jalgpallist midagi mõikan.
Ei saanud muuseas täna öösel magada, mõtlesin muudkui selle õuduse peale mida eile nägin. Aga midagi välja ikka ei mõelnud.
Aga ei ole seegi veel lõpp. ;)

eston maravilha
23.02.04, 13:25
Ei saanud muuseas täna öösel magada, mõtlesin muudkui selle õuduse peale mida eile nägin. Aga midagi välja ikka ei mõelnud.

vaatasid ka siis eile second city derbyt?? kahju jah et nii läks

Jaan
23.02.04, 20:14

Seejuures rõhk sõnal OLI.

\"We had a great chance with the penalty and it was a shame we didn\'t take it. It was a difficult pitch and difficult weather conditions but we played pretty well.\"

Sellist juttu ajab mees, kelle jätkamist \'pooli eesotsas ma veel läinud suvel palavalt toetasin. Näitab lihtsalt seda, kui vähe ma jalgpallist midagi mõikan.
Aga ei ole seegi veel lõpp. ;)

Siinkohal meenutaksin, et üks tagasihoidlik isik väitis juba mitmed ajad tagasi vaidluses mc-ga, et Houllier ei vii Liverpooli enam edasi. Mcnamara ei nõustunud...

mcnamara
25.02.04, 10:28
Originally posted by Jaan
Siinkohal meenutaksin, et üks tagasihoidlik isik väitis juba mitmed ajad tagasi vaidluses mc-ga, et Houllier ei vii Liverpooli enam edasi. Mcnamara ei nõustunud...

Sellel mcnamara arvamusel pole suurt tähendust niikuinii, oo Kõigevägevam Jalgpalliasjatundja. ;)
Aga huvitaval kombel jätkab Liverpooli juhtkond põikpäiselt Houllieri toetamist, andes juba veksleid välja ka uue hooaja suhtes.
Reservid mängisid taas, seekord siis Blackburniga 1:1. Sinama-Pongolle sai vigastada, värava lõi Mark Smyth.
\'pool: Luzi, Vaughan, Raven, Medjani, Traore, Wright, Foy (Wilkie 81), Flynn, Diouf, Sinama-Pongolle (Gillespie 48), Smyth.

rauno
25.02.04, 12:38
selline info et vaatamata sellele et nimeta kodukal info puudub 26.02 UEFA CUP \'POOL vs Levski siiski näeb seda seal:)
loodan et me laud ikka kinni nagu sai eelmisel korral palutud enne lahkumis:)

Kui sind pole seal siis sind pole olemaski ,sama kehtib ka vist nagu pühapäeva varajase õlle kohta ;)

skint
25.02.04, 18:35

Aga huvitaval kombel jätkab Liverpooli juhtkond põikpäiselt Houllieri toetamist, andes juba veksleid välja ka uue hooaja suhtes.

Kui siin alles hiljuti oli juttu Sunderlandi \"fännidest\" ja nende pahandustest, siis mõned haiged Liverpooli fännid on hakkama saanud sellise värdjaliku asjaga. Niisugused inimesed, kes peavad ennast veel jalgpallifännideks, peaks ennast igatahes konkreetselt põlema panema...

Kop fury over \'Aids\' taunt
By ADAM SIMMONS

LIVERPOOL fans have hit out at yobs who daubed sick anti-Gerard Houllier graffiti on the walls of the club`s training ground.

One taunt read: \"Hope you die of Aids Houllier.\"

Fans` chief Les Lawson blasted: \"It looks like the work of a mindless minority and whoever did it deserves to be locked up.\"

\"Whatever is happening on the pitch is no excuse for behaviour like this.\"

Lawson, secretary of the Liverpool FC International Supporters Club, added: \"We might not be winning but Gerard Houllier is still a nice man and does not deserve abuse like this.\"

\"Despite the current bad run he has still brought six trophies to Anfield and he will be remembered for that. Our supporters have never chanted for a change of manager like at some other clubs.\"

The heat has increased on Kop boss Houllier after Sunday`s FA Cup defeat at Portsmouth but the graffiti attack at the Melwood training ground outraged Lawson.

He said: \"Some people now want to see a change at the top but this is not the way to go about it.\"

\"This is a disgusting display of vandalism and we would like to think Liverpool supporters are above this.\"

Melwood
25.02.04, 18:42
Liverpoolis elab üldse \"palju toredaid inimesi\". Mind näiteks pildusid seal lapsed surnud rotiga. :doh:

Aga see ei tähenda, et valdav enamus neist ehk scousedest normaalsed poleks.

dimaggio
25.02.04, 19:19
Originally posted by Melwood

Liverpoolis elab üldse \"palju toredaid inimesi\". Mind näiteks pildusid seal lapsed surnud rotiga. :doh:
Millega sa nende pahameele siis ära teenisid?:D

Melwood
25.02.04, 19:23
Millega sa nende pahameele siis ära teenisid?:D

Mina? Mina olen :ingel1: ning ei olnud pahameelt kuidagi ära teeninud. Seda ma tahtsingi öelda, et seal leidub igasugu veidrikke.

eston maravilha
25.02.04, 22:52
vahel muutub ju ainult autode varastamise igavaks..

10 Lopez Saldana
27.02.04, 03:56
täna õhtul minge vittu kui on alex lepajõe

2 null, lihtsalt olemas

potikunn
29.02.04, 19:47
niisiis oleme võrdsed liiga kehvikutega ,pole mõtet unistadagi vist meistriliiga kohast:viha: eriti seda nii kui peab lootma et teised konkurendid kaotavad ja meist rohkem punkte ei saa...nii kurb kui see ka pole ei ole selliste mängudega meitriliigas mitte kui midagi peale hakata!?kuid aega veel on ja sitemaks eriti enam minna ei saa (ma loodan)siis on ainuke tee üles nii, et...come fucking ooon!!!

Marduk
29.02.04, 21:56

täna õhtul minge vittu kui on alex lepajõe

2 null, lihtsalt olemas

Originally posted by potikunn
et...come fucking ooon!!!

Minge ropendage kusagil mujal.:viha:

Jaan
29.02.04, 21:59

niisiis oleme võrdsed liiga kehvikutega ,pole mõtet unistadagi vist meistriliiga kohast:viha: eriti seda nii kui peab lootma et teised konkurendid kaotavad ja meist rohkem punkte ei saa...nii kurb kui see ka pole ei ole selliste mängudega meitriliigas mitte kui midagi peale hakata!?kuid aega veel on ja sitemaks eriti enam minna ei saa (ma loodan)siis on ainuke tee üles nii, et...come fucking ooon!!!

Pole hulllu, me ka ei viitsi liiga tihti võita. Istung jätkub.

Martin
01.03.04, 00:50
Sheree Murphy is a slapper
And she has big boobs
When she\'s shagging Harry
She\'s thinking of Michael Doobs

Sherree Murphy\'s a slapper
And Harry Kewell is gay
Sherry\'s dreaming of a man
his name is Edddie Gray

.....

ooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Mandic is a wanker
he\' sucking kewell\'s dick
you greedy aussie bastard
you make me fucking sick

.....

Vabandust. Pidin. :)

Muidu oli meeldiv.

Melwood
01.03.04, 09:37

you make me fucking sick

.....

Vabandust. Pidin. :)

Muidu oli meeldiv.

Et siis kui hr Kewell\'i kohta tõesti enam midagi öelda ei ole, siis tuleb minna pr Kewelli kallale. Nii kohutavalt labane. Ärgem unustagem, et tegemist on siiski 2 lapse emaga. Äärmiselt lugupidamatu. Isegi mul oli seda lugedes häbi (kui Sa tead, mida see sõna tähendab).

Sorry, et OT, aga ma ka PIDIN.

mcnamara
01.03.04, 10:35
Ja jälle ropendatakse, puudub kodune kasvatus tänapäeva noortel.

Aga eilne mäng oli ilus. Erapooletule vaatajale usun, et kohe vägagi nauditav. Mõlemad otsustasid seekord ründavat vutti näidata ja minusugusele see just sobibki.
Tulemus oli meil nagu ikka, aga ega see enam ei üllatagi. \'pooli mäng püsib enam-vähem koos üksnes tänu Stevie Gerrardile. Kõik käib nüüd läbi tema ja noormees on ka lihtsalt fenomenaalses vormis. Kui mitu korda jõudsime tänu Stevie suurepärastele söötudele heale rünnakupositsioonile ja kui mitu korda Michael Oweni ebakindlus need rünnakud rikkus...
Ma ei tea, mis Mikeyga lahti. Ta ei ole kunagi olnud selline ründaja, kes seisab värava ees ja koksab palle väravasse, selleks pole tal pikkust ega tugevust. Ikka ja jälle peab palliga vastase kaitsja üle mängima, aga praegu see tal lihtsalt ei õnnestu. Õiged söödud jäävad andmata, pealelöögid lahjaks, jälle ja jälle ootab ta sekundi murdosa liiga kaua.
Kui Oweni vorm ei parane, pole ka Inglismaal suvisel EM-il midagi head loota.

Mõlemalt poolelt eile lõbus etendus, aga kindlust see Punaste poolehoidjale juurde ei toonud ja kas järgmine kord näeme samasugust \'pooli, ei oska arvata. Nii sassis pole need taktikad ja strateegiad meil ammu olnud, härra Houllier.
Kuid mis siis ikka - ootame hirmuvõdinaga järgmist mängu.

skint
01.03.04, 15:50

Ja jälle ropendatakse, puudub kodune kasvatus tänapäeva noortel.

Aga eilne mäng oli ilus. Erapooletule vaatajale usun, et kohe vägagi nauditav. Mõlemad otsustasid seekord ründavat vutti näidata ja minusugusele see just sobibki.

Nõus nii ropendamise kui hea mängu koha pealt. Ausalt öeldes kujunes Carling Cup`i finaal selle mängu haledaks varjuks... Suurepärane lahtine ründav jalgpall, võimalusi oli palju - mida veel tahta.

Tulemus oli meil nagu ikka, aga ega see enam ei üllatagi. \'pooli mäng püsib enam-vähem koos üksnes tänu Stevie Gerrardile. Kõik käib nüüd läbi tema ja noormees on ka lihtsalt fenomenaalses vormis. Kui mitu korda jõudsime tänu Stevie suurepärastele söötudele heale rünnakupositsioonile ja kui mitu korda Michael Oweni ebakindlus need rünnakud rikkus...

Steven Gerrard`ist rääkideski olen üsnagi nõus, kuid oli näha, et mees ei suuda kogu mängu üksi ära teha ja teisel poolajal näitas Gerrard juba tõsiseid väsimuse märke (üle jala läinud löögid, ebatäpsed söödud), mis väljendus tegelikkuses Leedsi üsnagi tuntavas surves kogu 2. poolaja jooksul (va. viimased 5-10 minutit).

Kui Oweni vorm ei parane, pole ka Inglismaal suvisel EM-il midagi head loota.

Siinkohal tõstataks taaskord üles Alan Smith`i kandidatuuri, Smith oli vähemalt minu jaoks eilse mängu MoM - rassis tõsiselt, oli mitmel korral lähedal Leedsi juhtima viimisele jagas sööte ...
Tore oli siiski mängu lõpus väljakul näha Heskey`t :kaval:, kuigi mina teda eriti tähele küll ei pannud. Aga kuna sel ajal domineeris mängu `pool, siis ma küsikski, kas on asi ainult minus, et ma Heskey`t tegutsemas ei märganud või oli temal lõpuosa surves mingit rolli? Sest vahel lihtsalt juhtub, et kui sa ei taha midagi näha, siis sa seda ka ei näe....

Martin
01.03.04, 16:12
Originally posted by efafan
Siinkohal tõstataks taaskord üles Alan Smith`i kandidatuuri, Smith oli vähemalt minu jaoks eilse mängu MoM - rassis tõsiselt, oli mitmel korral lähedal Leedsi juhtima viimisele jagas sööte ...
Tore oli siiski mängu lõpus väljakul näha Heskey`t :kaval:, kuigi mina teda eriti tähele küll ei pannud. Aga kuna sel ajal domineeris mängu `pool, siis ma küsikski, kas on asi ainult minus, et ma Heskey`t tegutsemas ei märganud või oli temal lõpuosa surves mingit rolli? Sest vahel lihtsalt juhtub, et kui sa ei taha midagi näha, siis sa seda ka ei näe....

Selle kohta oli päris tabav üks sihuke postitus.

Should take:
owen - pace, finishing, experience, goals
rooney - skill, power, can drop deep
smith - heading, strength, workrate
defoe - natural goalscorer

Will take:
owen
rooney
heskey - s*it, slow, touch like a rapist
vassell - needs more chances than cole, chicken chaser

Ja ma ju vabandasin :)

jyriöö
01.03.04, 16:14
Smith ei korva Owenit, mis muidugi ei tähenda, et ta pole koondises mängimist väärt. Ta ei ole lihtsalt nö \"natural goalscorer\", mida Liverpooli ründaja oma parematel päevadel kahtlemata on. Sama käib ka teiste hetkel koondises figureerivate ründajate kohta. Kuid küll Owen end leiab mingi hetk, suveni veel aega.

Shearer võiks kambäki teha :)

Martin
01.03.04, 16:15
Originally posted by Melwood
Et siis kui hr Kewell\'i kohta tõesti enam midagi öelda ei ole, siis tuleb minna pr Kewelli kallale. Nii kohutavalt labane. Ärgem unustagem, et tegemist on siiski 2 lapse emaga.

Mandic võib ju Kewelli naine olla, kuid 2 lapse ema ta vist ikka ei ole.

mcnamara
02.03.04, 17:34
Mõned mainimisväärt uudised ka siia. Kõigepealt avastas kohkunud GH Bulgaariasse jõudes, et Sofias on lumetorm. Homne mäng võib hoopis neljapäevaks lükkuda, aga praegu on seda veel vara öelda.
Neil Mellor on \'poolis tagasi. Laenuperiood West Hamis tuleb vist pigem läbikukkunuks lugeda. Noormees sai põhis platsile haruharva ja üksikud põhiliselt reservide eest löödud väravad vaevalt erilist arengut tähistavad. Aga vähemalt on meil reservliiga lõpplahendusteks nüüd väravakütt olemas. Mis Neilist suvel saab...
Jon Arne Riise ja Vladi Smicer ei saa kuidagi vigastustest lahti. Riise mängis vahepeal Norra eest maavõistlusel, siis ilmus Melwoodi tagasi ja ütles ai, ai. Nüüd on Huliier väga vihane ja nõuab Norra koondise juhtidelt aru. Smiceri lood veelgi hullemad, ees võib seista operatsioon ja hooaja enneaegne lõpetamine. Väiksemad hädad vaevavad ka Sinama-Pongolle\'i ning Diao\'d.

rauno
03.03.04, 14:56
täna siis jälle nimetas:)
kui just lumetormiks ei keera nagu üleeile oli(üle vasaku õla kolm korda)

leidsin selliseasja (http://www.accuweather.com/adcbin/public/inthbh_local.asp?metric=1&partner=accuweather)

ja selle järgi ei tohiks sadu olla:)

mcnamara
04.03.04, 15:13
Pärast eileõhtust meeldivat väravatesadu ootab \'pooli nüüd UEFA karika 4. ringi loosimine, mis leiab aset vähem kui tunni aja pärast.
Vastu on tulemas üks järgmisest nelikust: Marseille, Villarreal, Benfica, Auxerre. Ei mingit lumist Ida-Euroopa reisi siis seekord. Vana sõbra Guy Roux\' Auxerre oleks kahtlemata GH jaoks huvitav väljakutse. Aga võib-olla eelistaks pigem (enda kohta) nigelat hooaega mängivat Benficat.

Marduk
04.03.04, 16:06
Pärast eileõhtust meeldivat väravatesadu ootab \'pooli nüüd UEFA karika 4. ringi loosimine, mis leiab aset vähem kui tunni aja pärast.
Vastu on tulemas üks järgmisest nelikust: Marseille, Villarreal, Benfica, Auxerre. Ei mingit lumist Ida-Euroopa reisi siis seekord. Vana sõbra Guy Roux\' Auxerre oleks kahtlemata GH jaoks huvitav väljakutse. Aga võib-olla eelistaks pigem (enda kohta) nigelat hooaega mängivat Benficat.

Paluks mitte unustada Auxerres m2ngivat Cisset :)

mcnamara
04.03.04, 16:17
Olympique de Marseille meid siis ootab. Kahest võimalikust Prantsuse klubist ehk õige veidi ohtlikum. Esimene mäng Anfieldil 11. märtsil.
Veerandfinaalis võime siis juba mängida Milano Inter - Benfica paari võitjaga, poolfinaalis aga ootaks ees üks nelikust Auxerre, PSV Eindhoven, Mallorca ja Newcastle. :)

rauno
04.03.04, 16:18
saime vastakseks siis Marseille.Pole kõikse hullem a kunagi ei või teada.loodame kõikse paremat

Wingback
08.03.04, 19:16
Natuke Marseille kohta :
Meie järgmine Uefa Cup-i vastane asub praegu liigatabelis alles kuuendal kohal ning viimased mängud on läinud sedaviisi - viik, viik, kaotus. Sellises minekus/vormis meeskond ei tundu just kõige ohtlikumana. See eest Didier Drogba on meile kindlasti ebameeldivuseks. Mees on Prantsuse väravaküttide edetabelis teisel kohal 16 väravaga, hingab Cisse-le kuklasse. 11 Märts kell 20:00 läheb madinaks ning \'pooli vormi arvesse võttes, kerget mängu loota pole. Oeh, \"keep the goals coming lads\"...sest ebaõnnestumise puhul peaksime taaskord Houllieri ohkimist kuulama, mis hakkab vaikselt ära tüütama juba. Sealt suust ei tule kunagi sellist lauset \"Yes, we sucked today...\" or smth ilma igasuguste \"..but we had/we are missing/we were unlucky \" -deta. Samas tõesti - treener, kelle jalgealune on niigi õrn ju siis vist ikkagi peab kuidagi alati midagi positiivset leidma või vabandusi otsima, njaah. :( Lõppude lõpuks olen mina sedasorti tegelane, kes kuidagi ei taha kõike treeneri süüks ajada, sest kurat küll lõppude lõpuks on need 11 meest väljakul need kes mängivad, mitte treener !

Muideks arvavad Soccernet.com lugejad ja seal 26 000-st hääletanust pooled, et just Liverpoolil on Briti meeskondade hulgast kõige enam potensiaali võitmaks selle aasta Uefa Cup. :lahe:
Või siis kes ?hmm....Newcastle - eem nope :P or Celtic - eeh double nope :D !

rauno
08.03.04, 20:45
11 Märts kell 20:00 läheb madinaks

et eesti aja järgi kell 22(viimase trolli jooks):D

Marduk
09.03.04, 08:48
Mars. vs Panathinaikose m2nge vaadates avaldas sygavat muljet selline mees nagu Kapo. Teravad s88dud, ohtlikud olukorrad- tema rida. Ise julgeksin ennustada \'pooli 3-2 aggr. edasiminekut. Kuid eks ole n2ha.

mcnamara
09.03.04, 18:21
Eile võitsid \'pooli reservid Birmingham City omi 1:0. Võiduõhtut jäi varjutama Anthony Le Tallec\'i jalavigastus, mis õnneks siiski hirmus tõsiseks ei osutunud. Marseille vastu neljapäeval noor prantslane kindlasti mängida ei saa.
Reservide eest platsil käinud Riise ja Sinama-Pongolle hakkavad vaikselt tervenema. Ainsa värava õhtuses mängus lõi Steven Gillespie, kes on nüüdseks tagunud reservide eest juba 20 kolli sel hooajal. Noormehe leping \'pooliga lõpeb sel hooajal ja selle pikendamine pole ilmselt kuigi tõenäoline.
\'pool eile: Luzi, Raven, Vaughan, Medjani, Whitbread, Foley-Sheridan, Foy, Wright, Sinama-Pongolle (Wilkie 60), Le Tallec (Gillespie 15), Riise (Flynn 45).

Robinho
09.03.04, 18:41

Mars. vs Panathinaikose m2nge vaadates avaldas sygavat muljet selline mees nagu Kapo. Teravad s88dud, ohtlikud olukorrad- tema rida. Ise julgeksin ennustada \'pooli 3-2 aggr. edasiminekut. Kuid eks ole n2ha.
Sul midagi sassis. Olivier Kapo mängib siiski Auxerre meeskonnas.

Marduk
09.03.04, 20:01
Originally posted by Robinho

Sul midagi sassis. Olivier Kapo mängib siiski Auxerre meeskonnas.

6igus sul. Sassi ajasin.

Wingback
12.03.04, 01:47

See eest Didier Drogba on meile kindlasti ebameeldivuseks.

Paistab, et läksin ennustustega liiale - nii juhtuski.
Liverpool versus Marseille tulemus Anfieldil 1-1. :oih: Kahjuks ma mängu ei näinud, kuid kasvõi üheväravalist võitu pidasin üpriski reaalseks. Mängu näinud tegelased võiksid rohkem kommenteerida, mis seal õeiti sündis need 90 minutit ? Crap lugu on ju see, et järgmist kohtumist on veelgi raskem võita.

Statistics :
Mängisid - Kirkland | Carragher | Henchoz | Hyypia | Finnan | Kewell | Gerrard | Hamann | Murphy | Baros | Owen
Väravad - Baros (55) ja Drogba-näss viigistas (78 min)
Vahetusest said murule ka Heskey (81) for Murphy ja Biscan (89) for Finnan.
Kollaseid jagati kah vaid üks.

Undi
12.03.04, 01:59
Midagi ei toimunud. Palju valesööte ja viimasel ajal juba nii tüüpilist jama. Ehk siis meie omad susserdasid terve mängu, see Barose värav polnud ka mingi meistriteos. Vastastel olid mu meelest selgelt paremad võimalused.
Michael who?

mcnamara
12.03.04, 11:24
Originally posted by Undi
Midagi ei toimunud. Palju valesööte ja viimasel ajal juba nii tüüpilist jama. Ehk siis meie omad susserdasid terve mängu, see Barose värav polnud ka mingi meistriteos. Vastastel olid mu meelest selgelt paremad võimalused.

Justkui viimase kahe hooaja kokkuvõte meil see eilne mäng. Marseille\'sse läheme siis võitlema teadmisega, et 0:0 ei ole piisav tulemus - vähemalt üks värav tuleb lüüa. Aga just väravateta viigi poole prantslased kindlasti tüürivadki.
Muidu vastikut hommikut tumestab veel teadmine, et \'pooli ainsad valgustäpikesed Stevie G ja Milan Baros said eilses mängus veidikene viga. Kui kumbki pühapäeval Saintsi vastu platsile ei pääse, tundub võidulootus puhta utoopiana.

Martin
12.03.04, 16:27
Muidu vastikut hommikut tumestab veel teadmine, et \'pooli ainsad valgustäpikesed Stevie G ja Milan Baros said eilses mängus veidikene viga. Kui kumbki pühapäeval Saintsi vastu platsile ei pääse, tundub võidulootus puhta utoopiana.

Aga teil on ju MIGHTY Heskey!!! Inglise koondise superründaja! Tulevik pole ju tume :)

potikunn
13.03.04, 21:19
Mis ei tundu eriti just naljakana hetkel...:( aga olen siiski kindel et me southamptoni siiski ära kotti pistame!!!

Undi
14.03.04, 00:50
Kirky murdis taas midagi ära - seekord siis randme :( Kuus järgmist nädalat on järelikult Dudek väravas.
Rohkem piima, poiss!! :)

Wingback
15.03.04, 02:06
Southampton - Liverpool 2-0

Ma lähen vist jooma. :kurb9:
Michael ei teadnud kuhu penalti puhul pall lüüa.
Äärekohtunik aksepteeris suluseisust tulnud värava.
Pealelöökide arv oli umbes kolm korda suurem kui Southamptonil...aga jah...

mcnamara
15.03.04, 11:15
Southampton - Liverpool 2-0

Ma lähen vist jooma. :kurb9:

Ära mine. :) Mina näiteks olen nende kaotustega juba nii ära harjunud, et ei jaksa kuigi kaua nutta.
Ja kui muud lohutust ei leia, siis tabeliseis sel üliveidral hooajal:
4 Charlton 28 43
5 Newcastle 28 42
6 Birmingham 28 42
7 Aston Villa 28 40
8 Liverpool 27 39
9 Fulham 28 39

Ehk siis kuidagimoodi püsime endiselt konkurentsis. Aga samas - Arsenalil on 70 punkti! See on siis 31 punkti rohkem kui meil. See ON häbiväärne allajäämine, ükski seletus ei aita siin midagi.

jyriöö
15.03.04, 11:29
1. Oweni tavapärasest enesekindlusest on hetkel vaid riismed järel, tavaolukorras oleks pidanud hattrick tulema.
2. Kewelli osavus end ülitäpse ajastatusega lambist külili visata on imekspandav.
3. Heskey oli paremal äärel täiesti ära eksinud.

Muidu oli Pool nagu me ikka teda see hooaeg nägema oleme harjunud.

mcnamara
15.03.04, 11:42
Originally posted by jyriöö
1. Oweni tavapärasest enesekindlusest on hetkel vaid riismed järel, tavaolukorras oleks pidanud hattrick tulema.

Jumal tänatud, see mäng jäi nägemata. Aga GH on meil valmis jätkuvalt harakirisid tegema, au talle:
\"I\'m not worried about Michael Owen. He needs his manager now as he is going through a bad patch. He will be the first name on my team sheet against Portsmouth and he will continue to take the penalties.\"
Kui see kõik poleks nii kurb, siis oleks see lihtsalt naljakas.

Martin
15.03.04, 11:44
Mcnamara, ehk sa tead paremini, kuid Kaarel tõstatas eile lõbusas meeleolus (vaatas ühte naljakat Pooli mängu) küsimuse, et mis on Oweni pennaltite tabavusprotsent. Kaarel ise pakkus, et alla 50% ja jäin mõtlema, et on vist küll nii, rohkem meenub eksimusi kui tabamusi. Oskad ehk täpsustada?

mcnamara
15.03.04, 11:47
Originally posted by Martin Kaarel ise pakkus, et alla 50% ja jäin mõtlema, et on vist küll nii, rohkem meenub eksimusi kui tabamusi. Oskad ehk täpsustada?

Ühes \'pooliga seotud foorumis väideti, et 20-st viimasest pendlast on ta sisse löönud 10. Ehk siis 50%. Täiesti Eesti korvpallurite vabavisetega samal tasemel seega. ;)

Edit: \'pooli ametlikul leheküljel väidetakse siiski, et kokku 23 pendlast on ebaõnnestunud 10. Aga jube suur protsent ikkagi.

Martin
15.03.04, 19:51
Selline kiri oli 365 postkastis:
Michael Owen doesn\'t look interested in playing (and scoring) for Liverpool whilst Gerard Houllier proudly stated after the match that the man that has missed 13 of his last 23 penalties is still his first choice for the job.

Seega selgelt alla 50% :)

Ja sama autori soovitused, tundub asja jagavat:
#1 Sack Houllier.
#2 Sell Owen to whoever will take him.
#3 Appoint the dependable Danny Murphy penalty taker, even if it means bringing him off the bench to take them.
#4 Cancel any imports of future foreign \'talent\'.
#5 Transfer funds to \'Clone Stevie G\' project.

vaikiv mees
15.03.04, 21:14
teisal on j2lle nr-d
despite missing nine of his last 22 penalties.
(seda vist peale karikam2ngu Portsmouthiga, nii et nyyd 23st 10 m88da?),
<-viimasest 2st 2 igatahes..
samuti v6ib aru saada nii, et see 23ne loetelu algab \'97st a-st, ehk siis mitte ainult \'last\' (viimased), vaid yldse kokku

Marduk
15.03.04, 21:57

Yldiselt kui ma vaatan nende \"talentide\" nimekirja, siis suure % neist moodustavad prantslased.:doh: Mitte et mul midagi prantslaste vastu oleks, aga!!!!

Ja minu teadmiste j2rgi on Owen viimasest 23 pendalst m88da l88nud 10.
Ja kops on ammu yle maksa t6usnud, kuskile sinna k6rvade taha, ja t6useb edasi j2rjest lollimaid GH vabandusi lugedes.:viha: :deemon:

potikunn
15.03.04, 23:35
kurb on lugeda et enamus siin kirjutajaid oleks justkui pyssi vössa visand... sucers:viha:

Marduk
15.03.04, 23:41

kurb on lugeda et enamus siin kirjutajaid oleks justkui pyssi vössa visand... sucers:viha:

Ja selle all m6tled sa t2psemalt mida?

Wingback
16.03.04, 02:05

Ja selle all m6tled sa t2psemalt mida?

Ilmselt mõtleb kunn-pott seda, et sellesse teemasse kirjutanud Liverpooli avatariga kasutajad loobuvad klubi toetamisest/fännamisest. :hacker: Wrong, Wrong, Wrong..., midagi säärast juba ei juhtu !
Danny Murphy penalte lööma - olen igati poolt, cause it\'s time for a change. Paistab tõesti, et Owen poiss on oma mõtetes nii \'on and off the pitch\' hoopis järgmistele panustele mõtlemas ja sellepeale närvi kulutamas. :sega6:
Üldse oleks huvitav teada, mis meeleolud ja millised kõnelused tegelikult toimuvad riietusruumites ja treeningväljakutel meeste/treenerite vahel. Meedia kaudu muudkui ülistatakse üksteist, nii treener oma staare ja vastupidi. Meie meeskonna sisekliimas on midagi väga puudu vist \"korralik keretäis something something..:sega9: \". Rohkem agressiivsust ??
GH on kah nii pinges viimasel ajal, et kainelt mõtlemine on kadunud.

mcnamara
16.03.04, 10:04
Ja sama autori soovitused, tundub asja jagavat:
#1 Sack Houllier.
#2 Sell Owen to whoever will take him.
#3 Appoint the dependable Danny Murphy penalty taker, even if it means bringing him off the bench to take them.
#5 Transfer funds to \'Clone Stevie G\' project.

See on ikka lausa shokeeriv, millist jama mõned inimesed loevad ja veel tõsiselt võtavad ka. :) See (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/3512016.stm) lugu pole samas paha - ebaõnne ei saa lõputult kõiges süüdistada.
Huvitav uudis on ka see Tai peaministriga diili tegemine 25% Liverpoolist maha müümiseks. See oleks igatahes meie klubi jaoks Uus Poliitika. Muidugi pole see asi kaugeltki otsustatud.

potikunni arvamusi ei vaevu ma kommenteerima.

EgoTrip
16.03.04, 16:46
Olen tõesti selle poolt, et GH vallandataks. Ta pole viinud Liveri Inglismaa meistriteks kuigi materjal on hea, samuti on ta seal olnud juba mitu aastat ja värskust oleks vaja, ning GH vabandused peale igat mängu ajavad juba vihale.

P.S. Me oleme liidrist 31!!!! punkti maas - kas see on normaalne

rauno
16.03.04, 23:24
muide ma ei eta kas mõni telekanal mis pildikastis oleks näitab homset \'POOL vs portsmouthi mängu kui kel arvuti kodus ntx(miks ka mitte tööl vaataku siia (http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp) sest seal mitu kanalit millelt mängu peaks nägema.ise vaatsin nädalavahetusel ühelt neist kanalitest (ztv 6 oli vist arsenali mängu,laheda hiinakeelse kommentaariga,momendil üritan tranmere vs milwalli mängu pilti saada kätte kuid ei õnnestu,hääl juba on:)

Marduk
16.03.04, 23:55
Selge! Nyyd sain aru. Peale pikka t88p2eva ajavad avatarita mehed lihtsalt pea sassi :)

Mainisin juba enne selle hooaja algust (v6i siis p2ris alguses), et samas vaimus j2tkata ei saa nagu eelmine hooaeg. Kuid t2pselt nii olemegi liikunud. Kui eelmisel hooajal oli v2hemalt hooaja algus normaalne, siis see kord pold sedagi.
Muutused EI OLE HALVAD! Yks k6ik millisel moel (keegi lahkub, keegi tuleb juurde jne.) Hetkel n2en mina lihtsalt tuima kohapeal tammumist. Osad mehed ei vaevu isegi n2gu tegema, et nad m2ngivad. Ja mulle ei meeldi see.

Ja pealegi mis ajast t2hendab enda arvamuse avaldamine, v6i siis probleemi yle arutlemine \"pyssi nurka viskamist\"?

rauno
18.03.04, 00:58
nonii et \'POOL viitsib mängida kui me ei näe:(
tulemus hea ehk siis 3:0 ja kõikde rõõmuks owenilt 2 väravat:)
üritasin netist vaadata.aga noh see oli selline et 20sek näed siis pilt kinni jne.mehed nägi vähemalt ära,kahjuks ühtegi väravat mitte

potikunn
18.03.04, 15:22
kas keegi ei näinud siis mängu...

dreyd
18.03.04, 15:33
nägin ära Oweni esimese värava, kus paremalt tuli tsenderdus, mille Owen kenasti rinnaga alla võttis ning samas palli kaitsjast mööda suunas, sealt edasi oli vormistamise küsimus, kenasti väravahi alt sisse lüües. vastupidiselt Raunole oli pilt üle neti isegi suhtkoht normaalne, kuid see kommentaatori keel ei mahtunud kõrva:P .

mcnamara
19.03.04, 17:27
Liverpool läheb siis järgmisel suvel Metsikut Läänt vallutama. Suur Ameerika Turg ootab. Kaaslasteks mh ManU, Celtic ja Bayern mängitakse juuli-augusti vahetusel mõned mängud lombi taga, kus \'pool pole muuseas juba 40 aastat käinud.

Homme tuleb aga siis lahing Huntidega ära pidada. Loodetavasti on Stevie G rivis. Finnan aga ilmselt platsile ei naase. Loodetavasti saab vana jutumees Paul Ince Anfieldil väärilise vastuvõtu osaliseks. ;)

Martin
19.03.04, 19:23
Loodetavasti saab vana jutumees Paul Ince Anfieldil väärilise vastuvõtu osaliseks. ;)

Et ta auto varastatakse ära? Miks sa sellist asja küll kellelegi soovid? Väga ebaviisakas. :)

Wingback
21.03.04, 03:18
On põhjust rõõmustamiseks - Liverpool on võitnud hundid 1-0. Vaatamata vastaste suurtele pingutustele viigiseisu hoidmiseks, suutsid meie mehed end maksma panna. Nimelt all-mighty ex-capitaano Sami Hyypia sai väravalöömisega hakkama mängu suht viimastel minutitel. Olen üpris kindel, et pärast kahte viimast võitu, on meestel enesekindlus kasvamas, mis oligi arvatavasti juba liiga madalale langenud. Mis aga kõige magusam - vaadates liigatabelisse, vaatab sealt vastu mõnuz 4-jas koht. NUFC hingab väga tugevalt kuklasse, aga sellest ärgem laskem ennast häirida hehee.
Leicester City on meie järgmine ohver ehk siis praeguse paraneva mineku juures, peaksime neist kenasti üle sõitma/punktid noppima.

Martin
21.03.04, 09:44
Leicester City on meie järgmine ohver ehk siis praeguse paraneva mineku juures, peaksime neist kenasti üle sõitma/punktid noppima.

Suisa sellise mineku juures, et suutsite liiga sõna otseses mõttes kõige viletsama meeskonna viimasel minutil läbi häda alistada? See on ikka tõesti võimas minek. WORD! Liverpool putting pressure on Arsenal. :)

mjkk
26.03.04, 01:36
kahju, et põnev poolfinaalmäng ära jääb....:kaval:

jep, ma juba lähen ;)

rauno
26.03.04, 02:38
Originally posted by Magpie

kahju, et põnev poolfinaalmäng ära jääb....:kaval:

mo jääb veel premieri viimane mäng maikuus;)

mcnamara
26.03.04, 10:28
Karikata, võiduta hooaeg. GH arvates on kõiges süüdi kohtunikud, mis muidugi tegemistes läbikukkunu viimane õlekõrs.
Tegelikult ei vääri praegune \'pool kõrgeid tiitleid. Minu meelest ütleb Houllieri järgnev lause (mida ta kordab iga ebaõnnetunud mängu järel) kõik: \"I couldn\'t have asked for any more of my players in terms of character and effort and I feel sorry for them.\"
Kui mehed panevad kõik välja ja võitlusmeeleolu on suurepärane, siis jääb vaid üks võimalik põhjus: pole piisavalt häid mängijaid. Nii lihtne see ongi.
Ja Oweni hamstring on jälle haige. Midagi siin maailmas ei muutu. Vähemalt paremaks mitte.

Martin
26.03.04, 11:49
\"I wanted to go to a club that\'s going to win things!\"

HARRY\'S WON FUCK ALL, HARRY\'S WON FUCK ALL, HARRY\'S WON FUCK ALL, HARRY\'S WON FUCK ALL!!!! (võite ümiseda Daddy Cool viisi järgi).

Priceless.

P.S. Ja nagu alati viitan siis ka oma allkirja teisele osale.

marabella666
26.03.04, 12:13
ma ei taha küll JÄLLE kohtunike üle viriseda. Aga nägin mängu ja Biscani punane ja penalt olid ikka väääga imelikud

mcnamara
26.03.04, 12:19
\"I wanted to go to a club that\'s going to win things!\"

HARRY\'S WON FUCK ALL, HARRY\'S WON FUCK ALL, HARRY\'S WON FUCK ALL, HARRY\'S WON FUCK ALL!!!! (võite ümiseda Daddy Cool viisi järgi).

Priceless.

P.S. Ja nagu alati viitan siis ka oma allkirja teisele osale.

Minu poolest võite ta tagasi võtta, kui igatsus nii suur. :) Ei saa tõesti öelda, et ta oleks seda teinud, milleks mees suvel osteti. Vähemalt selles asjas oli mul tookord õigus.

mcnamara
29.03.04, 13:01
Koledal kombel õnne ja teiste klubide samasugune ebastabiilsus on aidanud meid endiselt neljandal kohal püsida. Eilsed kaotsi läinud kaks punkti võivad aga meile tõesti kalliks maksma minna. Õige pea ootavad ees reisid Highburyle ja Old Traffordile ning ei kujuta ette, kuidas praeguses seisus neist mängudest mõni punkt korjata.
Eilne koosseis paneb pea valutama - Biscan, Traore, Cheyrou jätkavad meil ikka kenasti algkoosseisus. Ja muidugi olid nad kõik pärast Marseille-reisi surmani väsinud. See on täiesti selge. Ja MOTM oli Leicesteri vastu loomulikult Jerzy Dudek.

mcnamara
31.03.04, 14:00
Reservid jäid Leedsi omadele alla 1:3.
\'pooli koosseis: Luzi, O\'Donnell, Smith, Medjani, Whitbread, Foley-Sheridan (Kelly 45), Guthrie, Potter, Diouf, Sinama-Pongolle, Wilkie (Platt 73).

Mõned päris uued nimed seas. Mis pole ka üllatav, sest meie ehk lootustandvaim noor John Welsh on murdnud jalaluu ja sel hooajal enam ei mängi. Varem reservide eest mehetegusid teinud Stephen Gillespie ja Stephen Vaughan on vabaks lastud ja üritavad pääseda teistesse klubidesse. Lepingut ei pikendatud ka Mark Smyth\'iga.
Seega jäävad \'pooli lisaks Welshile vaid mõned noored lootustandvad ässad - Robbie Foy (mängis eile Shoti U21 eest) ja Inglise U19-koondislane David Raven ning noor iirlane Darren Potter, kes ka eile mängis. Ilmselt pole veel lootus kunagi põhisse pääseda kadunud noorel ameeriklasel Zak Whitbreadil.
Kus on Richie Partridge ja Jon Otsemobor pole teada, Neil Mellor on küll Hammersitest tagasi, kuid tal pole FA luba sel hooajal \'pooli eest platsile joosta.

Martin
31.03.04, 14:02
Reservid jäid Leedsi omadele alla 1:3.

Jälle võit! :) Peab vist oma allkirja Estoni oma sarnaseks muutma.

Vabandust :)

Amadeus
31.03.04, 17:17
värsked uudised otse Liverpoolist . punased pyyavad järgmiseks hooajaks FC Porto treenerit ära meelitada.

mcnamara
31.03.04, 17:38
Originally posted by Amadeus

värsked uudised otse Liverpoolist . punased pyyavad järgmiseks hooajaks FC Porto treenerit ära meelitada.

Ohhoo! Ja palun, milline on selle \"uudise\" allikas? Naised saunas rääkisid? ;)

Marduk
31.03.04, 17:46

Mida sa jahud?

Amadeus
31.03.04, 18:28
Ytles seda inimene kes elab Liverpoolis ja on ise kohalik fänn

Wingback
31.03.04, 18:51
Ytles seda inimene kes elab Liverpoolis ja on ise kohalik fänn

Olen kindel, et ka otse südames osatakse jahuda. :keel2: Kuid jah...kes teab, kes teab? Pealegi mida rohkem suvepoole, seda rohkem neid \"GH-OUT - some new guy IN\" jutte hakkab tulema.

H.M Murdock
31.03.04, 23:23

some new guy IN\"

lihtsalt uitmõte,aga äkki new guy=raineri,kes suvel suht kindlalt suusa saab??:doh:

Wingback
01.04.04, 02:51
Nääh...tahaks ikka midagi krõbedamat.

Erko
04.04.04, 14:24
jeeeeee Liverpool on parim võistkond:D :lahe: :õnnelik: :P

Erko
04.04.04, 14:25
jeeeeee Liverpool on parim võistkond:D :lahe: :õnnelik: :P

Tanel
04.04.04, 14:59
Originally posted by Erx112

jeeeeee Liverpool on parim võistkond:D :lahe: :õnnelik: :P Nii hea ,et pidid kohe kaks posti tegema?

Erko
04.04.04, 16:12
Originally posted by Henryfan

Originally posted by Erx112

jeeeeee Liverpool on parim võistkond:D :lahe: :õnnelik: :P Nii hea ,et pidid kohe kaks posti tegema?

sry ma panin refreshi

Marduk
05.04.04, 09:42
4-0 v6it!!! Owenilt 2 v2ravat. Ons midagi rohkemat vaja? :D
Tegelikult ma ei uskunud, kui seda tulemust n2gin (m2ngu ise pole veel n2inud). Nagunii osasid v2ravaid ei loeta ja siis kasutasime kedagi keelatut, v6i keegi pani dopingut ja tulemus tyhistatakse ;) :D :kaval: :õnnelik:

Undi
05.04.04, 10:12
Ega me, kes mängu nägid, ka alguses uskunud, et see meeskond tõesti Liverpool on, kes 30 esimese minuti jooksul mängis. Kui nüüd rahulikult mõelda, mängis lisaks meie meeste keskmisest paremale päevale ilmselt suurt rolli ka see, et Blackburn on hetkel lihtsalt s*tt

mcnamara
05.04.04, 15:19
Võidurõõmust pakatav GH pulbristab täna kõik kriitikud. Nagu ikka on tema tekst pisut ülepakutud. Üks võit ei ava meile veel ühtegi ust, pigem võiks võtta veidi vaiksemalt ja üritada nüüd natukene aega stabiilselt head mängu esitada. Ah mind ja minu arvamusi...

See on tore, et Jon Otsemobor ja Neil Mellor on saanud loa täna õhtul punased särgid selga tõmmata. Läbikukkunud laenude järel oleks võinud hooaeg nende jaoks ka läbi olla. Täna õhtul tulevad üle hulga aja platsile ka Vladi Smicer ning Salif Diao.

Wingback
05.04.04, 21:00
Now THATS HOW we should play ! :r66m16:

Läksin siis eile soccerstreams.com-i lehele. Pärast paari hiireklõpsatust, tuli lõpuks pilt ette ning just sel hetkel tuli sööt paremalt äärelt Oweni suunas, kes sellest olukorrast ilusa värava lõi. Seega need esimesed sekundid olid ehmatavalt meeldivad, seejärel taipasin ka scoreboard\'i vaadata ning sealt järgmine kaif ehmatus - juhtisime juba 3-0. Suu jäi ammuli korraks :D. Pärast neid kahte momenti just sel hetkel, mil mulle oli kohale jõudnud et see mäng on tehtud, kadus ka pilt. Taastamine ei õnnestunud, aga süda oli juba väga rahul.
Kuna meie teema on väga pildivaene, siis otsustasin siia ühest meie tänasest päevakangelasest ka pildi lisada :

http://www.soccernet.com/images/ah/owen0412_e.jpg

Isegi \"armastatud\" Heskey sai jala valgeks. Too neljas koht läheb siiski arvatavasti vaid meie ja Newcastle vaheliseks rabamiseks. Kahtlen et ülejäänud jälitajatel piisavalt materjali jätkub, et kannul püsida.
Peatreener sai kindlasti üle pikema aja rahulikumalt magada. See vast isegi olulisem, kui kriitikute pulbristamine hehee. :P
Peas keerleb yks küssa. Kui 38 mängu mängitud ning näiteks meie klubi asub neljandal positsioonil, kas sel juhul on GH nagu raudreegel meiega ka järgmine hooaeg ?

rauno
06.04.04, 00:15
reservid said siis sellega hakkama et 6:2 West Bromwich reserve võideti.
tagasi on Mellor kes lõi 4!!! väravat:)
kahjuks ei saa ta see hooaeg enam põhis mängida:(

West Bromwich Albion Reserves: Crane, Midworth, Holmes, Warmer, Berthe, Brown (Smikle 45), Volmer, Mkandawire, Dobie, Skoubo, N\'Dour.

Liverpool Reserves: Harrison, Otsemobor, Raven, Medjani, Whitbread, Diao (Townley 70), Smicer (Noon 60), Potter, Mellor, Foley-Sheridan (Guthrie 45), Foy. Subs not used: O\'Donnell, Willis.

Referee: G Chapman.

eston maravilha
06.04.04, 01:39

kes keelab??

Undi
06.04.04, 02:06
Originally posted by eston#21

kes keelab??
The allmighty FA muidugi. Nationwide\'is laenul olnud mängijatega on mingi kamm.

eston maravilha
06.04.04, 02:16
no see siis vist ainult div 1 kohta käib ses tluke mooreil ei keela küll mitte keegi villa eest mängida

mcnamara
09.04.04, 17:45
Aw c\'mon esimene poolaeg oligi liiga hea, et olla tõsi. \"Vigastatud\" Henry lõi meid lõpuks täielikult uppi. Kõhutunne ütles enne mängu, et \'poolil on täna lootust ja oligi, aga ainult 45 minutiks.
Carry on regardless.

mcnamara
12.04.04, 17:41
Stephane Henchoz on täna Charltoni vastu algkoosseisus Igor Biscani asemel. Üsna üllatav - arvasin, et pärast hiljutist kriitilist sõnavõttu GH suhtes shveitslasel enam põhisse asja pole. Muidu alustab \'pool samas koosseisus, mis viimati Arsenali vastu.
Pöidlad pihku! ;)

mcnamara
12.04.04, 19:54
Vaat sedapsi siis. Tänane kaotus jätab meid vist küll neljandast kohast ilma. Ja ega seletada nagu polegi enam midagi.

Marduk
13.04.04, 09:41
Newcastlil vist Arsenali vastu vaja m2ngida veel? Lootus on et Gunnerid neile s2ru teevad. Asi l2heb sama napiks kui eelmine aasta. Tegelt ma yltse imestan, et me ikka veel 4 kohal oleme.:oih:

vandersell
13.04.04, 09:43
Jah, meil kohe Newcastlega mäng tulemas, hea et pühapäevalManUga viiki mängisime :kaval:

mcnamara
13.04.04, 17:23
Prantslane Philippe Mexes ei taha \'pooli tulla, kui meil CL koht saavutamata jääb.

Ei hinda kõrgelt selliseid avaldusi ega mängijaid, kes neid teevad. Olgu neile kohe kõik kuldkandikul ette toodud, ise ei pea eesmärkide saavutamiseks lillegi liigutama. Et minu poolest mingu rahumeeli Chelseasse või kuhu iganes. Good riddance.

Wingback
13.04.04, 18:56
Njaah, tõenäoliselt lõppeb see hooaeg meile kurvalt. :oih: Tahaks siiski loota, et suudetakse end kokku võtta ning teha korralik lõpp. Kohtumised kodus peaks kindlasti võitma.

Ees ootavad järgmised lahingud :

Liverpool - Fulham (H)
Manchester United - Liverpool (A) :sega3:
Liverpool - Middlesbrough (H)
Birmingham - Liverpool (A)
Liverpool - Newcastle (H) :sega3:

Mexes\'i taolise motiveeritusega mehi pole siia mingi ilmaga vaja. Kui üldse siia kedagi tuua, siis võiks see olla Mateja Kezman, kellel on ammu aeg hollandist ära tulla. Mees lööb seal liiga palju väravaid ning on selge, et seal on tal liiga kerge. :P Seega oleks aeg leida endale suurem väljakutse. Teisisõnu tulla Liverpooli, kus jätkuks tööd kuhjaga, et klubi paremate tulemusteni aidata !

Suuremad poolehoidjad juba arvatavasti teavad, aga ka teistel soovitan külastada \'pooli uut kodulehte, mis on märgatavalt kasutajasõbralikumaks, sisukamaks ning kenamaks muutunud ---> Official homepage (http://www.liverpoolfc.tv)

Kõige lõpuks midagi uhket :
http://www.liverpoolfc.tv/newstadium/images/6big.jpg

Martin
13.04.04, 18:58
Kui üldse siia kedagi tuua, siis võiks see olla Mateja Kezman, kellel on ammu aeg hollandist ära tulla. Mees lööb seal liiga palju väravaid ning on selge, et seal on tal liiga kerge. :P Seega oleks aeg leida endale suurem väljakutse. Teisisõnu tulla Liverpooli, kus jätkuks tööd kuhjaga, et klubi paremate tulemusteni aidata !
Nojah. Muidugi osta ja siis kiirelt paremalt äärele saata!

Jaan
13.04.04, 19:05

Prantslane Philippe Mexes ei taha \'pooli tulla, kui meil CL koht saavutamata jääb.

Ei hinda kõrgelt selliseid avaldusi ega mängijaid, kes neid teevad. Olgu neile kohe kõik kuldkandikul ette toodud, ise ei pea eesmärkide saavutamiseks lillegi liigutama. Et minu poolest mingu rahumeeli Chelseasse või kuhu iganes. Good riddance.

No ikka endal oleks kah vaks vahet nö. väljakutse osas, et kas töötada, näiteks, Kaarepere laenuühistus või siis Hansapanga peamajas. Mexesil mõlgub ilmselt mõttes ka see, et kui ta CLs ei osale, siis võib koondisekoht unistuseks jääda. Lihtne.

eston maravilha
14.04.04, 00:19

Kõige lõpuks midagi uhket :
mingi pilt

näeb välja nagu middlesboro staadion igal teisel laupäeval..;)
omanäolisus puudub yldse, nagu lesteri, sunderlandi, derby jne elutu, tyyp-projekti järgi ehitatud katel..

mcnamara
14.04.04, 10:47
No ikka endal oleks kah vaks vahet nö. väljakutse osas, et kas töötada, näiteks, Kaarepere laenuühistus või siis Hansapanga peamajas. Mexesil mõlgub ilmselt mõttes ka see, et kui ta CLs ei osale, siis võib koondisekoht unistuseks jääda. Lihtne.

Võib-olla küll. Aga miks peaks Kaarepere laenuühisus sellist meest taga nutma, kes niimoodi mõtleb? Ilmselt ei pea. Seega mingu kuhu tahab ja teenigu oma kannuseid, mis oligi minu postituse mõte.

Aga \'pool võiks hoopis oma noori edutada, neil vähemalt ei puudu tahtmine Punaste eest tööd teha. Eile hoiti näiteks Sunderlandi reservid kenasti nulli peal ja võideti 2:0. Väravad Neil Mellorilt ning Robbie Foy\'lt. Noor prantslane Sinama-Pongolle olla teinud väärt mängu. Minus ei puudu usk, et nii tema kui Le Tallec veel \'pooli kõvasti edasi aitavad,
\'pool eile: Luzi (Harrison 28), Otsemobor, Raven, Medjani, Whitbread, Diao, Potter, Guthrie (Townley 90), Mellor (Wilkie 65), Sinama-Pongolle, Foy.

rauno
14.04.04, 17:59
järgmist matši 17.04 näitab buldogi pubis et nagu eelmine reede seal jälle?:õnnelik:

vandersell
14.04.04, 18:02

järgmist matši 17.04 näitab buldogi pubis et nagu eelmine reede seal jälle?:õnnelik:
Arsenali õllekannukallutajad põgenevad seks ajaks Tallinnast ära, röövides kõige suurema Liverpooli kõri endaga kaasa ;)

Melwood
14.04.04, 18:05
Originally posted by vandersell

Arsenali õllekannukallutajad põgenevad seks ajaks Tallinnast ära, röövides kõige suurema Liverpooli kõri endaga kaasa ;)

See nagu natuke lohutab, sest eelmist reedet ju nagu enam eriti ei tahaks. :doh:

Tembu
14.04.04, 20:15

Kas see oli varjatud kutse?:)Kuhu me lähme siis?;) Naised-lapsed kaasa ikka?

rauno
14.04.04, 20:57

arvan et kohtusin selle kuldkõriga prismas kui ta sättis juuksurisse raido jaoks kenaks tegema;)kui ma muidugi ära arvasin keda sa suuremaks \'POOLI kõriks nimetasid.
no siis ma arvan et Melwood ehk on kohal ja Undi ja ehk keegi veel.pidutsemiseks momendil põhjust pole loodame et mäng laupäeval annab selle põhjuse:)

Melwood
15.04.04, 09:34
no siis ma arvan et Melwood ehk on kohal ja Undi ja ehk keegi veel.pidutsemiseks momendil põhjust pole loodame et mäng laupäeval annab selle põhjuse:)

Sa arvad täitsa õigesti. Ja mitte ehk, vaid ikka kindlasti olen ja Undi ka.

Ja pidutsemiseks polnud ka eelmine reede põhjust, ometi ... ;)

vandersell
15.04.04, 10:01
Originally posted by tembuu

Kas see oli varjatud kutse?:)Kuhu me lähme siis?;) Naised-lapsed kaasa ikka?
Hehee. Väga varjatud. Sa isegi ei näinud seda ;)
Aga OK, foorumis on ka teisi teemasid risustamiseks, siin aitab nüüd :)

mcnamara
15.04.04, 15:11
Kes muidu \'pooli kodulehele ei satu - tasuks lugeda intervjuud mehega, kellele seatud kohustus nii mõndagi klubi tuleviku suhtes otsustada.

Link (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N144545040414-1405.htm)

Ja veel: täna möödub 15 aastat Hillsborough\' tragöödiast, milles hukkus 96 Liverpooli poolehoidjat. John Barnes, John Aldridge, Kenny Dalglish ja Alan Hansen meenutavad.

Link (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N144558040415-1000.htm)

Teid ei unustata iialgi. YNWA

redsfan
17.04.04, 13:44
tere kõik punaste toetajad siin foorumis !küsimus teiel kuidas saaksin uut LFC särki tellida et äkki keegi saab kusagilt tellida või on müüa siis ma oleks nagu vägagi huvitatud asjast!

Undi
17.04.04, 14:11
Originally posted by redsfan

tere kõik punaste toetajad siin foorumis !küsimus teiel kuidas saaksin uut LFC särki tellida et äkki keegi saab kusagilt tellida või on müüa siis ma oleks nagu vägagi huvitatud asjast!
Uut? Kui mõtled 2004/06 särki, siis seda pole veel lihtsurelikele kättesaadavaks tehtud, kuigi kohe-kohe peaks tulema. Seda praegust särki saad näiteks ametlikust poest (http://store.liverpoolfc.tv) tellida. Kui aga enda/isa/venna/sõbra krediitkaarti ei saa kasutada, on asi natuke keerulisem.

redsfan
17.04.04, 14:31
Originally posted by Undi

Originally posted by redsfan

Uut? Kui mõtled 2004/06 särki, siis seda pole veel lihtsurelikele kättesaadavaks tehtud, kuigi kohe-kohe peaks tulema. Seda praegust särki saad näiteks ametlikust poest (http://store.liverpoolfc.tv) tellida. Kui aga enda/isa/venna/sõbra krediitkaarti ei saa kasutada, on asi natuke keerulisem.

seee ongi nagu et pole seda rahvusvahelist krediitkaarti aga ma mõtlesingi et kui keegi äkki tellib või keegi toob inglismaalt et siis kuidagi

Wingback
18.04.04, 12:19
Liverpool - Fulham 0-0

Meile anti penalti. Owen loobus löömast, seega mängijad otsustasid omavahel, kes lööb. Gerrard lõi, aga skoori ei tulnud.
Järgmine mäng Old Traffordil. How the hell are we gonna win there ? :oih:

p2mbi
18.04.04, 14:06
mis teha kui mängiad ei suuda ära otsustada enne mängu kes penalti lööb:õnnelik:

p2mbi
18.04.04, 14:08
mis teha kui enne mängu ei suuda otsustada ära kes penalti lööb:õnnelik:

rauno
18.04.04, 18:59
uskumatu kuid tõsi ikka oleme 4 kohal:)
ilusa ilmaga ilus kingitus villa vs newcastle mängust mis viigiga lõppes:)

mcnamara
19.04.04, 10:58
Laupäeval...nojah, paras oigamine järgneb. ;)
Kõigepealt panid mind õhku ahmima GH valikud algkoosseisuks. Kodumängus, kus vaja kohe kontroll võtta ja vastane nurka suruda, jookseb teise ründajana platsile Cheyrou ja ühel äärel vaevalt vigastusest toibunud Vladi Smicer. Ei tulnud sellest midagi head. Jällegi valmistas pettumuse rünnakul enam-vähem kõik pallid kaotanud Harry Kewell, samuti Riise, kelle kunagisest vormist pole enam riismeidki järel. Kõige enam tegi mulle kogu mängu tuska see, et \'pool Anfieldil endiselt nii ebakindlalt mängib. Tõesti raske uskuda, et see on meie kodustaadion.
Nagu ikka pidi Stevie Gerrard ka seekord kõik ise tegema, isegi pendla lööma, mille van der Sar tublilt tõrjus.
Ükski meie konkurentidest ei võtnud vaevaks võita ja mööda minna, nii et püsime ikka veel seal neljandal kohal. Aga ManUtd ootab. Loodan südamest, et GH seekord vähemalt testib nende kaitset, pannes Oweni kõrvale Heskey. Cheyrou\'d tõesti ei taha enam näha.

mcnamara
20.04.04, 13:32
Independenti alati vihane kolumnist James Lawton on võtnud ette Michael Oweni (http://sport.independent.co.uk/football/comment/story.jsp?story=513181) teema. Teatud mõttes olen autoriga nõus, Michael ei ole \'poolile midagi võlgu ja ma ei süüdista teda milleski, kui ta otsustab lahkuda. Klubi allakäik ei pea tähendama ühe suure jalgpalluri karjääri peatumist. Kuradi kahju oleks näha teda lahkumas, seda küll... Aga iga ilus asi saab ükskord otsa.

Martin
20.04.04, 13:42
Loodan südamest, et GH seekord vähemalt testib nende kaitset, pannes Oweni kõrvale Heskey. Cheyrou\'d tõesti ei taha enam näha.

Tahtsid vist öelda, et tugevdab teie kaitset. Teades milline kaitsev ründaja (loe: kasutu ründaja) üks neist kahest sinu poolt pakutud algkoosseisulasest on.

Owenist kahju, närvid ei luba isegi pennalt põmmutada.

Marduk
20.04.04, 22:28
Siuke lugu vedeles kuskil foorumis:

The Milan Baros Diaries!

Monday
Scored 15 goals in training again. Boss still says I\'m reecovering well and if I keep up the good work, I\'ll get my chance.

Emile and Igor were giggling in to their training tops when he said that. I don\'t like them. Just cause they get to play all the time, they think they\'re so good.

Tuesday

Can\'t wait for the Fulham game. Think I\'ve got a good chance of making the team this week as Emile has been awful in training (as usual) only scoring once, then doing that silly club DJ celebration thing, but Le Boss laughed when he did it and said something about cream always rising to the top. Didn\'t know he grew up on a farm?

Wednesday

Scored 10 more goals in training today. Emile walked about for half an hour, then finally scored when a Danny Murphy half volley deflected past Luzi off his arse. Le Boss stopped training and told everyone to look how professional he was and if we could all be a bit more like Emile, we\'d be in good shape. Stevie and Carra started laughing until Tommo explained to them that Le Boss was serious, at which point they started pretending like they had something stuck in their throat. It looked to me like Thommo was crying and I don\'t think it was from laughter.

Thursday

Scored 8 today and set up Mickey for a half dozen or so. He\'s still got a long, long way to go to catch me in the training goals table. Stevie is my nearest rival with half as many goals and Flo-Sinny-Po hot on his heals. Emile has almost scored as many as Carra. Jamie is so funny when he scores in training. He really celebrates every goal. the lad is quality and I can see why the local lads love him. Boss had us rehearse our 7-3-0 formation today, its new and we employ it as a sort of playn B if we go a goal down. Jerzy is deployed as an overlapping winger on the counter-attack. Thommo seemed to really like the idea. He didn\'t say anything to Le Boss, but I heard him saying it was Fcukin brilliant\" to Sammy Lee. I like Sammy, although his response seemed to indicate that he doesn\'t like French people.

Friday

Le Boss gave us all an inspiring pre training talk today, insisting that tomorrow would be our chance to \"turn the corner\"... sometimes I misunderstand what the boss means, so I asked Vladi if it had something to do with an inswinger? He said it had nothing to do with corners at all, but meant we would win tomorrow. Vladi\'s a great bloke, but he believes in all that crystal ball mumbo jumbo coz he\'s got gypsies in his family. I don\'t really like gypsies. They scare me almost as much as midgets!

Saturday

Well, same-old same-old. Spent 70 minutes on the bench watching Emile Heskey fall over, turn without the ball, jump for headers and get beaten to headers by defenders that make Junhino look tall and walk around a lot. He kept getting in John-Arne\'s way at left back, so I don\'t think he fully understood the 7-3-0 formation. His control was sublime today though, with the ball only bouncing 10 feet in front of him off his knee, instead of going out for a throw in as usual.... so, Le Boss was probably right to keep me on the bench.

skint
21.04.04, 00:16

The Milan Baros Diaries!

No ma tean siin foorumis vähemalt ühte inimest, kes seda lugu lugedes minuga sarnast mõtteviisi omab... ;)

Aga üldiselt olevat Chelsea (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/3643573.stm) ikkagi kõiges süüdi (mitte küll Heskey tegemistes, aga ka selles kaudselt :kaval:).

mcnamara
21.04.04, 00:42
Originally posted by efafan
No ma tean siin foorumis vähemalt ühte inimest, kes seda lugu lugedes minuga sarnast mõtteviisi omab...

Tallalakkuja. Minu jaoks üks ebameeldivamaid inimtüüpe. Tuletaks meelde, et Fulhami vastu mängis härra Bruno ja Heskey sai platsile Barosist hiljem. Niipalju siis sellest.

skint
21.04.04, 00:52

Tallalakkuja. Minu jaoks üks ebameeldivamaid inimtüüpe.

Oot-oot, mis??? See, et Heskey mulle ei sümpatiseeri, teeb minust kohe kellegi, kes on siin foorumis kauem aega viibunud, tallalakkujaks??? Mida sa nüüd ajad? Või on sellisel \"lahmimisel\" ka muud põhjused? Väga kahtlane igatahes...

Kui on tahtmist vastata, siis loodetavasti teab nii kogenud foorumlane kui mcnamara nupu \"PM\" funktsiooni...

Undi
21.04.04, 00:55
Haha. Ei, tegelikult täitsa hea. Aga Dudekit oleme meie juba ammu strikeriks pakkunud ;)

Marduk
21.04.04, 09:41
Tegu on naljalooga, kui keegi juhuslikult veel aru ei saand. :kaval: :õnnelik:

Marduk
24.04.04, 20:05
Kuulge minut kyll l6puni j22nud, aga kas me t6esti v6idame Manu????!!!!! :õnnelik: :õnnelik:

Ja kui vaatan, et Villa m2ngib viiki ja Charlton kaotab siis taas nagu tekkimas lootus!

Edit: Villa siiski v6itis, kuid ka MEIE v6itsime!!!!!! 6nnelik punkt v2ga kehvale p2evale!!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

mcnamara
24.04.04, 20:31
Edit: Villa siiski v6itis, kuid ka MEIE v6itsime!!!!!! 6nnelik punkt v2ga kehvale
p2evale!!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Lõpuks leidus meil niisiis mees, kes suudab pendlaid sisse lüüa. Ja kuigi võib-olla Danny Murphy ainus saavutus sel hooajal, siis äkki on see koguni otsustav? Samas lõpetasime ka vana vaenlase teoreetilise shansi liigatiitel võita. See rändab siis sedapuhku kindlasti Londonisse.
Kuid eufooriakd pole põhjust. Ees seisab kolm rasket mängu.

mcnamara
27.04.04, 11:12
\'pooli reservid jätkasid hooaega Boltoni vastu viigiga 2:2. Neil Mellori kaks väravat tähendab nüüd kolmest mängust seitse - ja sellega on ta ka meie reservide suurim väravakütt sel hooajal.
Melloriga tegid ilusat koostööd prantslased Le Tallec ja Sinama-Pongolle. Tagasi rivistuses on ka John Welsh. Liverpooli jättis võidust ilma Djimi Traore omavärav.
\'pool: Luzi, Otsemobor, Traore, Medjani, Whitbread, Foley-Sheridan, Le Tallec, Welsh, Mellor, Sinama-Pongolle, Wilkie (Townley 65).

Et vanad (ja need kes mängida ei taha) minema ja noored asemele, ütlen ma! Ehkki keegi ei kuula. Aga omamoodi tore oleks näha järgmise hooaja esimeses liigamängus \'pooli näiteks sellises koosseisus osalemas:
Kirkland, Finnan, Traore, Medjani, Whitbread, Le Tallec, Welsh, Gerrard, Diouf, Mellor, Owen.

Wingback
03.05.04, 03:50
Liverpool - Boro 2-0

http://www.liverpoolfc.tv/images3/260404-utd-Murphy_120_02.jpg

Murphy on ikka täitsa täkk penaltite löömisel. Heskey virutas kah ühe ära. :õnnelik:
Neljandale kohale konkureerivad peale meie veel Villa ja Newcastle. Heidame hetkeks pilgu meeskondade viimastele vastastele :

Villa --- Southampton (A) & ManU (H)
Newcastle --- Wolves (H) & Southampton & Liverpool (A)
\'pool ---- Birmingham (A) & Newcastle (H)

Niisiis võõrsilt tuleb meil kindlalt võidupunktid ära tuua. CL-i koht on sel hooajal GH viimane võimalus klubi jaoks midagi väärtuslikku ära teha. Kodus ootab meid aga tõeline lahing, kus ei tohi zebrasärkidele mingit armu anda. :deemon: Et kõik oleks turvalisem, siis hoidkem pöialt, et ManU oma hooaja viimase kohtumise võidukalt lõpetab. Raiskadel pole kahjuks vist erilist motivatsiooni selleks.

GH : \'We have been fourth for a long time now and we will give every single last drop of blood and sweat to keep it.\'
That\'s the spirit ! :hüppenöör Teeme ära !

Marduk
03.05.04, 09:45
Aga meil peaks motivatsiooni olema kuhjaga. CL koht on k2eulatuses ent samas parajas kauguses. K6igepealt hea tulemus Birminghami vastu ja siis t2ie rauaga vs Newcastle. Ja samas s6rmed risti et Newcastle kas v6i 1 m2ngus tugevalt komistab.
Toon siin 2ra ka pisikeske tabeli:

P F A Pts GD
Liverpool 36 51 31 56 15
Aston Villa 36 47 41 56 6
Newcastle 35 47 35 56 12

P- played, F- goals for, A- goals allowed, Pts- points, GD- goal differense

vandersell
03.05.04, 09:59

P F A Pts GD
Liverpool 36 51 31 56 15
Newcastle 35 47 35 56 12

Kuidas saab nii valesti kirjutada? Punktid on ikka 56-55-53 ;)

mcnamara
03.05.04, 10:44

Yep. Ühesõnaga tegi Newcastle meile ilusa kingituse, mille sedakorda suuresti tänu Mikey Owenile ka vastu võtsime. Niisiis on see neljas jälle meie oma käes anda või võtta.
Ees seisab Birmingham, kes teatavasti laupäeval Arsenali Highburyl nulli peal hoidis, mis on kõva sõna. Ja siis suures segaduses Newcastle, kelle puhul tuleb kindlasti soovida UEFA karika finaali pääsu.
Newcastle\'il seisab liigas ees veel surmatantsu tantsivate Huntidega kokkusaamine. Reaalselt võttes on Hundid muidugi läinud ja Pühakud lihtsalt kohutavas vormis - nii, et raske uskuda neilt veelgi punktikaotusi. Kuid kes teab.
Sama lugu ka Villaga. Ka neil Pühakud vastas ja seejärel kõige muu kui mängimisega tegelev ManUtd. Vaatavad nemadki lootusrikkalt tabeliseisu.
Nii et kerge \'pooli seis endiselt pole. Aga isegi kõige-vihatum-mees-soccernetis sai värava kirja, nii et ohhoo - meil on lootust. ;)

malagar
03.05.04, 11:21
Tegelt Arsenal mängis lihtsalt laisalt ja nigelalt Birminghami vastu laupäeval - nii et pole see 0-0 nii kõva sõna midagi :)

-Antz-
03.05.04, 12:22

Newcastle\'il seisab liigas ees veel surmatantsu tantsivate Huntidega kokkusaamine. Reaalselt võttes on Hundid muidugi läinud ja Pühakud lihtsalt kohutavas vormis - nii, et raske uskuda neilt veelgi punktikaotusi. Kuid kes teab.

Kui Newcastle´i võõrsilmängude tulemusi sel hooajal vaadata, siis ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks peaks vigastustest räsitud musta-valge-triibulised järsku viimasest 2st mängust rohkem kui 1 punkti saama... Kui sedagi... Kurb, aga tõsi!
Nii et tegelikult on Villal veel võimalus Liverpooli CL-i minekut väärata, aga siis peab Pool endale ise käki suutma keerata, kõik muu on juba ammu selge.

vaikiv mees
03.05.04, 13:39
Murphy on ikka täitsa täkk penaltite löömisel

Houllier võttis targemaid kuulda, et (vahepeal algkoosseisu mittemahtunud) Murphy on vaja kasvõi vägisi platsile panna, ükskõik kelle asemel- ja näed,
penaltid, mille realiseerimisega keegi hakkama ei saanud, ongi hakanud järjest sisse minema

Marduk
03.05.04, 20:04

P F A Pts GD
Liverpool 36 51 31 56 15
Newcastle 35 47 35 56 12

Eee, www.soccernet.com t2na hommikul v6etud. Kui seal oli valesti siis ma ei pand seda unise peaga t2hele :P

runno
03.05.04, 23:54
Harry Kewell says leaving Leeds for Liverpool was \"one of the best decisions\" he has ever made.
Loodan, et Poolil läheb paremini ja klubi toetajad ei pea paari aasta pärast lugema sarnast H.K. ütelust peale tema lahkumist nt. Barcasse, Chelseasse, ManYoo-se või kuhu iganes.
Jumalapärast ei soovi Pooli-le relegatsiooni, vaid parimat (muidugi mitte LUFC-ga mängides). Põhjus võib-olla ka mitte CL-i pääsemine, mitte Premieri võitmine või misiganes...

Martin
04.05.04, 10:27
Originally posted by runno
Harry Kewell says leaving Leeds for Liverpool was \"one of the best decisions\" he has ever made.
Selle kohta öeldi ühes teises kohas väga ilusti: \"Kewell is a man with no fu*king brain.\"

Fu*king egotripp.

mcnamara
04.05.04, 16:25
Tuntud kollane väljaanne Sportnet kirjutab: \"Nii on Liverpool kinnitanud huvi Alan Smithi vastu,\"
Kinnitas ta kindlasti jah. Küll nüüd on hakanud ajakirjandus meile ründajaid pakkuma - küll Smithi, küll Kezmani. Tegelikult ei taha kumbagi ega kedagi - no jah, Cisse ilmselt siiski tuleb ja on teatud reservatsioonidega ka teretulnud. Aga muidu - ootame ikka nüüd rahulikult Oweni allkirja. Jutul lõpp.

Martin
04.05.04, 16:28
Mis reservatsioonidega? Et parema ääre asemel saadate tema hoopistükkis vasakule? :)

mcnamara
04.05.04, 16:43
Mis reservatsioonidega? Et parema ääre asemel saadate tema hoopistükkis vasakule? :)

Ei, sinna on meil kindel kandidaat Suure Emile\'i näol juba olemas. ;)

Wingback
04.05.04, 20:27
\'Liverpool are back in the race, that\'s true. It is a marvellous club with a great history. It would be great to join that club,\' Kezman told De Telegraaf newspaper.

Väike fotoke kaa, neile, kes pole Kezmanpoissi eales näinud:
http://www.soccernet.com/images/england/20040424/kezman_adavy.jpg

:keel5: Kui juba nende kolme hulgast ostmiseks läheb, siis minu eelistusjärjekord näeks välja selline : 1. Kezman 2. Cisse 3. Smith
Kuid ennekõike tuleks ehk mõni vend hoopis minema saata ? Vihjeks - Diao, Cheyrou....ja veel mõni GH talendipoiss.

mcnamara
05.05.04, 10:58
Reservid lõpetasid ilusa hooaja purustades Sunderlandi noored 5:1. Kolm väravat Mellorilt, kaks Dioufilt. Vastaste ainsa värava kinkis Igor Biscan mõnusa tagasisööduga.
\'pool: Harrison, Otsemobor, Whitbread, Medjani, Biscan (Foley-Sheridan 63), Diao (Mannix 70), Le Tallec, Welsh, Mellor, Cheyrou (Potter 63), Diouf.
Iirlane Michael Foley-Sheridan on nüüd Punaste eest oma mängud mänginud, leping sai otsa. Kollkipper Harrisonile anti veel üks lisa-aasta. LFC koduleht kirjutab vahetusest sekkunud David Mannixist kui meie ühest suuremast tulevikulootusest. Kes teab.
Igatahes oli reservide hooaeg märgatavalt parem põhitiim omast.

Kezmanist. BBC kirjutas sõnaselgelt, et tegemist on ainult serblase unelmatega, \'pool ei ole mehe vastu vähimatki huvi tundnud. Mõttetu ka isegi vähest raha veel ühe ründaja peale kulutada, Cisse läheb isegi meile hirmkalliks. Diouf rünnakule ja Mellor põhitiimi kandidaadiks pigem! Ja kui kedagi nii hirmsasti veel ostma peab, siis ehk keskkaitsjat. Biscanite ja Henchozide aeg saab otsa.

mcnamara
08.05.04, 23:04
Hämmastavalt ilus võit täna. Suur Emile näitas taas meie kõigi rõõmuks oma fenomenaalseid oskusi, söötes Mickey Oweni esimese värava ja kõmmutates teise ise. Kolmanda lisas Stevie G. Kaitse peab viimasel ajal kindlalt, seda ka keskkaitsepaari Hyypiä-Carragher korral.
Kui mu arvutused nüüd ebatäpsed pole, siis Villa meid oma väravatevahega enam ei püüa ja koht UEFA karikas on kindel.

rauno
08.05.04, 23:33
uefa on kindel ning oodata ainult kolmapäevani mil võib teada saada kas CL pääseb või mitte:)loodame siis et newcastle vääratab nt saab 1 viigi :)a noh viimane mäng on punaste päralt nii et 4 koht peaks kindel olema;)

Jaan
09.05.04, 04:28

uefa on kindel ning oodata ainult kolmapäevani mil võib teada saada kas CL pääseb või mitte:)loodame siis et newcastle vääratab nt saab 1 viigi :)a noh viimane mäng on punaste päralt nii et 4 koht peaks kindel olema;)

Kaks võõrsilmängu vaja võita. Kui ma ei eksi, on umbes 30 aasta jooksul Anfieldilt ja St. Mary\'s/Dellilt saadud nii 4-5 võitu. Palju õnne neljanda koha puhul.

Wingback
10.05.04, 00:35
Palju õnne neljanda koha puhul.

Päääh...juba annate alla ? :D
Egas midagi - Thank you very much !

Jaan
10.05.04, 02:35
No mis siin enam rääkida - täna tuli siis veel lisaks kodus Wolvesi vastu Bernardi suure suuga lubatud \"pauk\".

mcnamara
10.05.04, 10:33
Ajakirjanduse pläma suudab mind aeg-ajalt ikka veel hämmastada. Eile näiteks oli Rootsi teksti-tv-s üleval vapustav uudis, et Tai peaminister olevat Liverpool FC ära ostnud. Kõigi sule ja karvadega!
Puhas vale muidugi, ühest Inglise kõmulehest võetud jura. Tegelikult väidab nimetatud peaminister, et ta justkui on kohe-kohe 30% klubi aktsiatest ära ostmas. Samas pole Liverpool tehingut kinnitanud ja nagu siit (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/3697713.stm) võib näha, pole lähipäevadel suurt uudist veel oodata ka.
65 miljoni naelase investeeringu vastu pole ilmselt klubi toetajatel midagi, iseasi kas praegused omanikud on sellisest tehingust ikka huvitatud.

mcnamara
11.05.04, 16:02
Püha jumal! Tai peaminister muudkui ostab meid.
\"I\'m not sure if the prime minister is really a Liverpool fan,\" he (mingi pääministri abi) added. \"He says he is but when Manchester United were here, he said he supported them.\"
Kõlab jubedamalt kui Abramovitch.

Tuleb aga tõdeda, et LFC pole endiselt kogu seda värki poole sõnagagi kommenteerinud. Loodetavasti on see ainult halb uni.

fitti
11.05.04, 16:07

Tuleb aga tõdeda, et LFC pole endiselt kogu seda värki poole sõnagagi kommenteerinud. Loodetavasti on see ainult halb uni.

hmm... (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1214218,00.html)

eston maravilha
11.05.04, 18:28
hahahahaa
järgmisest hooajast on liverpooli särgitootjaks siis kas beebok või adibass

mcnamara
11.05.04, 23:18
Asi pole veel päris kindel. Ehitusmagnaat Steve Morgan tegi vastupakkumise ja mõlemad esitatakse klubi nõukogule. Ilmselgelt lisaraha uuelt investeerijalt noolitakse küll. Morgani pluss oleks ehk see, et ta on Liverpoolist ja tõestanud ennast klubi veendunud toetajana.

Otsust igatahes on oodata juba lähipäevil.

jyriöö
12.05.04, 11:01
Millised on Morgani praegused sidemed klubiga? Ehk on tema pakkumine fiktiivne eesmärgiga tailaselt rohkem raha kätte saada?

mcnamara
12.05.04, 11:21
Originally posted by jyriöö

Millised on Morgani praegused sidemed klubiga? Ehk on tema pakkumine fiktiivne eesmärgiga tailaselt rohkem raha kätte saada?

Vaevalt küll. Morganil on minu teada 5% aktsiatest, kuid väga halb läbisaamine klubi praeguse juhtkonnaga. Kritiseeris aasta alguses teravalt Mooresi ja Houllieri ja tegi juba ühe pakkumise aktsiate ostuks, mis tagasi lükati.
Arvestades juba peetud läbirääkimisi Tais ja Mooresi-Morgani halbu isiklikke suhteid, pean tõenäolisemaks, et võetakse vastu pääministri pakkumine.

mcnamara
13.05.04, 01:01
Lühike jutt õhtu lõpetuseks. Meie neljas koht on kindel. Pühakud viigistasid Newcastle\'iga 3:3. Sellest piisab.

Undi
13.05.04, 01:07
ooh, vägev! nüüd tuleks laupäeval i-le kena punkt ka panna, siis võiks hooaja lõpuspurdiga enam-vähem rahul olla.

rauno
13.05.04, 01:13
kahju et laup tööl peab olema ja mängu ei näe,a siiski :D :naer3: :r66m7: :ham5: :veryhappy

see hull kuid huvitav premieri hooaeg saamas siis lõppakordi ja \'POOLile siiski hästi kuigi vahepeal tundus et ei tule midagi

YNWA:õnnelik:

Marduk
13.05.04, 09:52

Lühike jutt õhtu lõpetuseks. Meie neljas koht on kindel. Pühakud viigistasid Newcastle\'iga 3:3. Sellest piisab.

Huhh hea, et niigi l2its!

rohelineKonn
13.05.04, 10:06
palju õnne

SleepWalking
13.05.04, 10:10
kas suhteliselt edukalt (edukamalt, kui 2003) lõppenud hooaeg tagab houllier\'ile võimaluse ka järgmisel hooajal kätt proovida? parandage mind, aga tavapärasel liigahooajal (kui kolm esimest ei kao kohe silmapiiri taha) ei oleks selline punktisumma meistrite liiga kohta taganud.

mcnamara
13.05.04, 10:21
Originally posted by SleepWalking

kas suhteliselt edukalt (edukamalt, kui 2003) lõppenud hooaeg tagab houllier\'ile võimaluse ka järgmisel hooajal kätt proovida? parandage mind, aga tavapärasel liigahooajal (kui kolm esimest ei kao kohe silmapiiri taha) ei oleks selline punktisumma meistrite liiga kohta taganud.

Selles on sul õigus. See hooaeg oli Liverpoolile läbikukkumine ja kümne kaotusega ei tohiks CL kohast unistadagi. Mis meile selle koha andis, oli Premieri muutumine kahetasemeliseks - esikolmik ja ülejäänud. Inglise keeles on meie kohta tabav väljend: best of the rest.
Minu jaoks isiklikult oli see hooaeg hullem kui 2002/2003. Mitmel põhjusel. Esiteks, läinud hooajal võideti Liigakarikas. Saadi autasu. Sel hooajal ümmargune null. Teiseks, ootused olid läinud suvel kõrgel. Kõik tundus minevat pigem paremuse poole. Kõik see haip Kewelli ümber ja...eks ta paratamatult hakkab külge. Aga Kewell ei osutunud päästeingliks. Kolmandaks, Liverpool muutus ühe mehe meeskonnaks. Kõik lootsid ainult Stevie Gerrardi peale. Ja see ei lähe mitte. Nii ei ehitata edukat meeskonda.

Loogiline oleks, kui Steve Morgani pakkumine lükatakse tagasi ja Houllier jääb. See oleks selge jätk \'pooli juhtkonna senistele käikudele. Mul ei ole isiklikult midagi Houllieri vastu, aga selles osas olen kriitikutega nõus, et lõppenud hooajal kaotas ta vahepeal täiesti punase lõnga. Kardan lihtsalt, et see võib juhtuda uuesti. Saame me seda endale lubada?

Neljas koht pole mitte midagi. Teeb siiski rõõmu, et CL võimalus nüüd olemas. Puhtalt saadava raha ja klubi tuleviku pärast.

Wingback
13.05.04, 23:16
:õnnelik: Väga meeldiv, et sellest hooajast natukenegi midagi positiivset välja tuli ehk siis see samune CL koht. Meie peamised konkurendid neljandale kohale suutsid komistada, mille võrra meile see ülesanne lihtsamaks läks. See muidugi ei vähenda saavutatu väärtust ning praegust head minekut arvestades, olen väga veendunud, et mägpiide vastu on tulemas punktilisa. :P

Hooaeg oli kokkuvõttes nukker: palju vigastusi ning peatreeneri pidev hala ja oluliste mängijate halb vormikõver - iseloomustavad seda hooaega vast kõige paremini. Ka punaste suurnimed - Owen ja Gerrad peavad 03/04-ja ebaõnnestunuks ning halvemaks kui eelmine. Mõlemad on ka veendunud, et meeskond vajab hädasti täiendamist uute, kvaliteetsete mängijate näol. Gerrad on isegi öelnud, et peab pettuma, kui klubi ei soeta vähemalt kolme head, uut pallivõlurit. Liverpooli fännid on teinud oma valiku hooaja parima mängija suhtes. Eelmine hooaeg väärtustati kõige enam Danny Murphy panust. Sel hooajal ei ole kahtlust, miks just S.Gerrard selle tunnustuse osaliseks sai. Huvitav on võib-olla see, et fännide valikul on Harry Kewell osutunud järjekorras teiseks pärast Gerrard\'i. Siiski mees pole oma esinemisega sel hooajal sugugi mitte rahul. Pigem on, mida unustada ja pärast puhukuse perioodi uuesti mootor korralikult käima panna.

Mõnel mängijal tuleb aga kõrgtasemeselist palliveeretamist vägagi aktiivselt jätkata. Inglise koondis ootab võimsaid mehetegusid punaste Owen-Gerrard paarilt, kelle praegune hea vorm on väga lootustandvaks näitajaks enne Euro finaalvõistluste kohtumisi. Lisaks on liikumas jutte, et meie meeskonna Jamie Carragher on üheks heaks lahenduseks Erikssoni puudulikule kaitserivile. Nimelt olevat sobiv teda mängitada kekskaitsjana, kuna ta on ka poolis sel positsioonil ilusti hakkama saanud.

H.M Murdock
17.05.04, 18:18
Heskey Birminghami (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=300868&cc=5739) ehk siis sulaselge märk,et Owen saab tuleval hooajal endale uue ründepartneri.iseasi,kui palju sel hooajalgi nood kaks ründes koos mängisid.hinnaks olevat £3.5milj ja tehing peaks aset leidma 48tunni jooksul.

eston maravilha
17.05.04, 18:24
ei tea kas heskeyt tabad ka sama saatus kui eelmist brum skumi ründetuusa?? et siis kupatatkse kuskile ülem volta 3ndasse divisjoni

Melwood
18.05.04, 15:07
Et nüüd on see siis lõplik. Emile Heskey on sõlminud lepingu Birmingham Cityga viieks aastaks.

Kuigi Tema viimased hooajad on olnud keskpärased, ei saa seda öelda tema esimese Liverpoolis oldud hooaja kohta - 22 väravat ja kolm (+ kaks) karikat.

Kindlasti kõik irvhambad nüüd saavad parastada, aga minul on küll siiralt kahju.

Wingback
18.05.04, 18:42
Heskey in - £11
Heskey out - £6,25
Ühinen Melwood\'i öelduga. :kurb9: Vaatamata sellele, et Emile pole viimastel hooaegadel ennast kõige võimsamatest külgedest näidanud, on siiski kahju, et selline sümpaatne Inglise koondise ründaja meilt lahkub. Tema Anfield\'i aastate jooksul löödud 60 väravat pole just paha näitaja. Inglise koondis on vajanud mehe oskusi 40 korral ja see arv vaid kasvab. Fowler, nüüd Heskey, kes järgmisena?...Owen? :sega11: Tegelikult pole küsimus selles, kas läheb, vaid millal läheb. Nii kurb, kui ka see ei ole, pole vist võimalik sellist talenti karjääri lõpuni punasärklasena hoida. Ahvatlus kunagi ka võõrsil pallida on vist ümberpöördumatu.
Kui nüüd Birminghami peale mõelda, siis hea tehingu said nad küll. Forssell-Heskey up front - seems deadly. :silm5:
:põnn: Anyway farewell no.8 and thanks for all the efforts.

Kaarel
18.05.04, 19:07
Originally posted by -Marko-

Inglise koondis on vajanud mehe oskusi 40 korral ja see arv vaid kasvab.

Aga väravate arv koondises ning kas see ka pidevalt kasvab?

mcnamara
18.05.04, 19:10
Eelöelduga nõus. Heskey minek on meile suurem kaotus, kui praegu arvata oskame. Aga temast tuleb aru saada. Suur mees vajas uut väljakutset. Birminghamis on tal kindlasti uuel hooajal suuremad väljavaated, kui olnuks \'poolis. Soovin Emile\'ile südamest kõike head edaspidiseks.

Wingback
18.05.04, 19:10
Originally posted by Kaarel

Aga väravate arv koondises ning kas see ka pidevalt kasvab?
Aeglasema tempoga, kuid kasvab !

eston maravilha
18.05.04, 19:50

Kui nüüd Birminghami peale mõelda, siis hea tehingu said nad küll. Forssell-Heskey up front - seems deadly. :silm5:

HAHAHAHAHAHAA
surra võib tõesti - naeru kätte

:põnn: Anyway farewell no.8 and thanks for all the efforts.

õigesti öeldud.. aga üritusest üksi ei piisa vahest võiks väravat ka tabada.. as for 40 korda inglismaa eest - koos rekordeid purustava 4 väravaga. nii vähe väravaid nii suure arvu mängude juures on tõesti rekordiline

Wingback
18.05.04, 19:59
Eston#21 - njah eks see objektiivne hindamine ei pruugi hästi välja tulla, kui tegemist on oma lemmikklubi liikmega. :prill4:

EgoTrip
20.05.04, 14:01
Liverpool on huvitatud Rosicky´ist. Link (http://www.teamtalk.com/teamtalk/News/Story_Page/0,7760,832200,00.html)

Ausalt öeldes oleks vägagi huvitatud Rosicky tulekust Liverpooli. Ning mees ise unistab samuti Inglismaal mängimisest.

Drakestone
20.05.04, 14:38
Kuuldused on, nagu oleks Hertha väravavaht Kiraly läbirääkimistes Liverpooli kuulassaima klubiga. Teatavasti on Kiraly esiväravavahi koha kaotanud kindlalt esinenud Fiedlerile ja arvatavasti lastakse tal suvel lahti. Samuti on mitmed saareriigi klubid huvitatud Hertha kolmanda ja Poola koondise varuväravavahi Kuszczaksi värbamisest.

mcnamara
21.05.04, 10:02
Sellise (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1221588,00.html) artikli ilmumine tänases Guardianis tekitab juba tunde, et midagi on tõesti teoksil. Üsna kindlad tunduvad ajakirjanikud, et teavad Liverpooli juhtkonna otsust: Houllier peab lahkuma.

Ausalt öeldes, imestama see ei pane. Kui eelmise hooaja järel võis rääkida uue võimaluse andmisest, siis seekord ei saa sellest juttugi olla. Usun, et probleem on rohkem selles, et piisavalt head asendajat ei pruugi leiduda. Või õieti - võib-olla ei leia inimest, kes ebakindlalt mängivas meeskonnas otsekohe kindlust suudab tekitada. Sest armuaega uuele peatreenerile kindlasti anda ei taheta. Veel üks eduta nö. sisseelamise hooaeg - sellega vaevalt, et lepivad ei omanikud ega ka fännid.
Tahaks loota, et segasele olukorrale leitakse kiiresti lahendus. Nii rahasüstide kui võimaliku uue manageri osas. Muud pole teha, kui oodata.

mikk
21.05.04, 19:09
Sellest Guardiani artiklist ajendatuna küsimus tedjamatele - miks Phil Thompsonis Houllieri asendajat ei näha? Seal nimetatakse kõiki teisi ja mõned päris imelikud nimed, aga mitte teda.

Martin
21.05.04, 19:28
Usun, et probleem on rohkem selles, et piisavalt head asendajat ei pruugi leiduda. Või õieti - võib-olla ei leia inimest, kes ebakindlalt mängivas meeskonnas otsekohe kindlust suudab tekitada.

Terry Venables peaks suht vaba olema, kui ta kuskil Prantsusmaal ei päevita just. :)

SleepWalking
21.05.04, 20:22
Terry Venables peaks suht vaba olema, kui ta kuskil Prantsusmaal ei päevita just. :)

tagasihoidlik ennustus - el tel teeb suurejoonelise comebacki (ei mitte leedsi) vaid spu*si ...

magicm
21.05.04, 22:33
Uueks peatreeneriks Liverpoolis võib saada Curbishley ehk hetkel Charltoni peatreener... aga selle kohta on hea artikkel siin :)

http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=57338

mcnamara
22.05.04, 00:29
Originally posted by magicm

Uueks peatreeneriks Liverpoolis võib saada Curbishley ehk hetkel Charltoni peatreener... aga selle kohta on hea artikkel siin :)

http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=57338

See lause iseloomustab Sportneti taset piisavalt hästi:
Samas on Anfieldile tehnilise direktorina tagasi pöördunud endine mängija ja peatreener Kenny Dalglish, kel sellelaadset know-how\'d piisavalt.

Et paluks siin teemas nimetatud netileheküljele mitte viidata.

Ah jaa täpsustuseks niipalju, et Dalglish ei ole isegi kellegagi klubist vestelnud võimaluse üle saada tehniliseks direktoriks. See mida Sportnet kirjutab, on lausvale.

mjkk
24.05.04, 11:27
Liverpool vallandab Houllieri (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/3741257.stm), otsus kinnitatakse tänasel pressikonverentsil kell 14:00 siinse aja järgi. Peatreeneri kohale pidavat kandidaate olema, nimekaim neist Valencia Hispaania meistriks ja UEFA karika võitjaks viinud Rafael Benitez (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/3740619.stm).

Kas ainult mulle tundub, et Benitez on välimuselt äärmiselt sarnane Houllieriga?

mcnamara
24.05.04, 11:39
Nojah, eks seda juttu ole nüüd mitu päeva kuuldud, et kohe vallandatakse või lahkub ise. Ootame siis pressikat. Pole ausalt öeldes veel asendaja peale mõelnudki. Mourinho oleks muidugi parim variant, aga ilmselgelt meie jaoks liiga kallis.

Aga Djibril Cisse, kes pidavat Houllieri saatusest hoolimata 1. juulil Liverpooli mängijaks saama, vigastas ennast eile päris tõsiselt Auxerre\'i hooaja viimases liigamängus. Ehk siis tuttav jutt - Liverpool ja vigastused. :(

mcnamara
24.05.04, 15:10
Uudis (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N144961040524-1007.htm) on nüüd ametlik: Houllier lahkub.
Gerard Houllier jääb alatiseks minu mälestustesse kui mees, kes suutis uuendada Liverpooli klubi ja tuua selle 21. sajandisse. Tema poolt sisse viidud muudatused on seotud nii mängijate enda mõtlemisviisi arendamise, kui ka treeninguprotsessis ning treeningukompleksides sisse viidud põhjalike uuendustega. Kõik need positiivsed muudatused toimusid just Gerardi algatusel.
Mänguväljakul suutis Houllieri juhitud klubi võita nii mõnegi ilusa karika. Ei hakka neid siinkohal ükshaaval välja tooma. Tema tipphooaeg oli kahtlemata 2000/2001 ja eelkõige just 2001. aasta maikuu kahe suurepärase võiduga.
Hooajaks 2001/2002 jõuti päris läbimurde lävele. Just siis oli loota, et Liverpoolist saab tiitlipretendent nii Premieris kui Meistrite Liigas. Suure töö katkestasid Houllieri tervisemured.
Neist toibunud, juhatas ta meeskonna vastu hooajale 2002/2003. Taas suure entusiasmi ja põhjendatud lootustega. Oli ju \'pool jõudnud Premieris teisele kohale ja CL-s play-off-mängudeni. Paraku algas Baselis allakäik, millest pole suudetud toibuda. Kaks ebaõnnestunud hooaega tõid paratamatult kaasa klubi juhtkonna otsuse, et edasiminekuks on vaja uut inimest.

Tuhat tänu, Gerard ja palju edu edaspidiseks!

rohelineKonn
24.05.04, 15:26
mina, kes ma olen olnud suhteliselt suur GH fänn, pole sugugi nii kindel, et oli aeg edasi liikuda. tema tegevuse loogika tundus paberi peal alati väga läbimõeldud ja loogiline. aga nojah, äkki käivad minu mõtted samamoodi vääraid radu mööda.

GH\'ga kaasnes viimasel aegadel mingi müstiline anti-Midase puudutus. ilusad asjad muutusid käes jamaks. näiteks Harry. eriti hästi ilmnes kontrast võrreldes kaasmaalasega tuntud Londoni klubi treeneripostilt. tema poolt puudutatu muutub kullaks jätkuvalt.

esmapilgul võiks spekuleerida, et ehk ei osutunud suurepärane strateeg heaks taktikuks. üks asi on suurepärane visioon, kui mängijaid ei õnnestu kavandatud rolli õieti täitma panna, siis pole ilusatest ideedest eriti kasu. ehk valis GH lihtsalt valed treenerid.

igatahes minu poolt tunnustus saavutatu eest.

vello99
24.05.04, 18:15
Ged\'s £128m spending - in full! (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1223500,00.html)

Martin
24.05.04, 19:26
Nojah, eks seda juttu ole nüüd mitu päeva kuuldud, et kohe vallandatakse või lahkub ise.

Selle \"lahkub ise\" jutu jaoks meelega salvestasin - kaks päeva tagasi:
Houllier comes out fighting Saturday May 22 2004
Houllier said: \"I am 100% sure I will be here next season. The directors of the club are aware that the team has qualified three times for the Champions League in the last six years. I can\'t prevent or stop the rumours, but the speculation is a load of rubbish. I am currently having meetings with the chief executive preparing for next season.\"

Naeraks, kuid kuidagi kahju on, et tolast juht Liverpoolist lahkuma pidi - nüüd võivad nad isegi ehk ründajad õigetel kohtadele panna ja midagi võita.

malagar
24.05.04, 21:31
Siirad õnnitlused sellest mõttetust laristajast lahtisaamsie puhul.
Houllier on minu meelest küll viimased paar aastat komistuskiviks Pooli arengule olnud.

mcnamara
24.05.04, 21:56
Originally posted by malagar

Houllier on minu meelest küll viimased paar aastat komistuskiviks Pooli arengule olnud.

Uus manager laristab hullemini veel. Nojah kui talle muidugi selleks kuus aastat aega antakse, milles kahtlen. Praegused põhikandidaadid tekitavad minus tunde, et nende juhtimisel asjad tingimata paremini ei lähe. Aga elame näeme.

runno
24.05.04, 23:14
Originally posted by malagar

110 % nõus

Wingback
25.05.04, 14:37
Minu klubi poolehoiu aeg pole pikem, kui Houlleri aeg Liverpoolis. Seega võib vast öelda, et edaspidi on prantslane minujaoks kõigi järgmiste treenerite mõõdupuuks. Gerard\'i aeg sai ümber. Meeskond vajab uuendusi ning GH\'l poleks enam midagi erilist pakkuda olnud. Arvan et ka kõige suurtematel GH fännidel, oli raske uskuda/loota, et tema juhtumisel jõuaksime me järmisel või ülejärgmgmisel hooajal liigavõiduni. Siiski tema saavutused siin pole üldsegi sitad, nagu mcnamara need eespool ära mainis. Lihtsalt mitte piisavalt head nii suure klubi puhul.
Minagi kahtlen sügavalt, et uue treeneri tulek suudaks kohe meie meeskonnaga imet teha. Igatahes loodetavasti saab põnev olema: Tuleb uut tüüpi mängule lähenemine ? Kujuneb välja uus põhikooseis ja mängutaktika ? Muudatused mängijapagasis.
Ning kui juba Martin kardab, et uued ajad tõotavad tulla meile võidurohked, siis see on ainult hea märk ! :D
Jään põnevil ootama järgmist hooaega. :myts9:

mcnamara
26.05.04, 17:44
Hmmmmmm, kas tõesti Rafael Benitez? Link 1 (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1225121,00.html) Link 2 (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/3749931.stm)
Valencias on mehe saavutused muljetavaldavad. Ootame.

reed
26.05.04, 19:59
Samas mees ise nagu väidab ju et ei ole huvitatud klubi vahetusest...nagu ikka ...aga huvitav tõepoolest kui selline mees tuleks!

mcnamara
27.05.04, 11:44
Üks (http://sport.independent.co.uk/football/comment/story.jsp?story=525234) väheke teistsugune nägemus Houllieri lahkumise põhjustele ja tänapäeva jalgpallimaailmale üldse. Muidugi vaid va gringo lingo oskajatele. ;)

mcnamara
01.06.04, 15:57
Rafael Benitez on lahkunud Valencia peatreeneri ametist. Väidetavalt tähendab see seda, et mehe tulek \'pooli tüüri juurde on nüüd veidi tõenäolisem. Benitezil on aga ka teisi kosilasi, näiteks Inter ja Besiktas. Valencia Besiktase vastu tundub küll pisut uskumatu vahetusena. \'pooli boss Rick Parry on teatanud, et otsus uue manageri kohta tehakse lähima kahe nädala jooksul. Lähemalt (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1228953,00.html)

Martin
14.06.04, 01:41
Tervistan ründavat kaitseposti ja Brake Your Legsi :baibai:

Kas soovilugu ka saaks?

Undi
14.06.04, 01:54
Kallis Martin, ei saa

http://www.mots-de-tete.com/menu-haut/membres/smiley/3.gif

Wingback
14.06.04, 02:02

Tervistan ründavat kaitseposti ja Brake Your Legsi :baibai:

Kas soovilugu ka saaks?

Jumalale tänu et on olemas Martin! Alati kohal, kui kuskilt haavata on võimalik. :D
Siinne Liverpooli teema ei näe kunagi igavaid päevi, vähemalt senikaua mitte, kuni sina oled meiega. :P

mcnamara
16.06.04, 10:42
Kuulukse, et Benitezi ametissevannutamine olevat lähipäevade küsimus. Liverpool ametlikult midagi sellekohast teatanud ei ole, aga selge see, et vaikus enam kaua kesta ei saa.
Vahepeal on \'pool sõlminud uued lepingud kahe suhteliselt kõrvalise mängumehega (vähemalt seni). Paar aastat tagasi suuri lootusi andnud iirlasest äär Richie Partridge saab üllataval kombel veel ühe võimaluse. Richie vigastas ennast talvel tõsiselt, aga on tervenemas ja loodab nüüd oma üheaastast kontrahti kasutada, et uuele managerile muljet avaldada.
Kaheaastase lepingupikenduse sai Stephen Warnock, eelmisel hooajal Coventrysse laenatu. Mees näitas seal ennast päris hästi ja ega see päris võimatu pole, et ta end pikapeale põhikoosseisu pingile välja murrab.

reed
16.06.04, 13:47
Huvitav kas benitez ka mõne mehe sealt tulles kaasa võtta üritab ?

mcnamara
16.06.04, 15:51
LFC kodulehe teateil teatatakse uue manageri nimi juba täna. Pressikas peaks algama meie aja järgi pool kuus õhtul. Kui see on Rafael Benitez, siis on spekuleeritud järgmiste Valencia mängijate üle: Aimar, Ayala, Canizares. Kõige huvitavam sellest nimekirjast oleks kahtlemata Pablo Aimar, kes tooks keskväljale juurde väga vajalikku söödutäpsust ja pallivaldamist.

mcnamara
16.06.04, 19:42
Teadjamad juba teavad, aga olgu see ka siin kinnitatud: Liverpooli uus manager on Rafael Benitez. Võib igati rahule jääda - saime endale mehe, kes oskab võita. :)

Marduk
16.06.04, 23:13
Ehk siis paari kuu spekulatsioonid olid 6iged :) Igatahes, olen ma rahul. Natuke temperamenti keskv2ljale ja v6it on meie oma :)

Undi
19.06.04, 02:37
Mõndade jaoks juba vananenud uudis, aga Liverpool avalikustas uue võõrsilvormi. Algaval hooajal näete siis selliseid tibusid :)
http://www.liverpoolfc.tv/splash/images/away_0405shirtsource_04.gif

mcnamara
19.06.04, 02:47
Passion and desire. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N145193040618-1225.htm) Intervjuu Rafa Beniteziga.
Phil Thompson on Liverpoolist lahkunud. Samuti Christian Damiano. Benitez tuleb oma meeskonnaga ja Houllieri lojaalsetel alluvatel pole enam kohta. Selline on elu.
Phili suurt tööd 6 pika aasta jooksul ei unustata. Nagu ka mitte tema suurepärast tegevust LFC tüüri juures GH ränga haiguse ajal.

Wingback
19.06.04, 11:34
Uus kollane vorm - kuldsed poisid - tiitel meie oma. :P
Lisan veel ühe pildi uuest särgist. Ülemisel pildil on selgelt näha, kuidas mingisugustele suvalistele seppadele on pildi jaoks külge kleebitud meie staaride näolapid. :D
http://www.liverpoolfc.tv/newawaykit/images/shirt_large.jpg

Benitez räägib sellest, et ta on juba pikemat aega suur Cisse austaja olnud. Mängija üleminek Auxerre\'ist Anfieldile peaks toimuma juba 1 Juunil. Ka Auxerre\'i boss Guy Roux on veendunud, et seesugune mängija lisab meie klubile palju, lisaks ka sellised sõnad tema poolt : \"If he wasn\'t suspended, he would be in the squad for Euro 2004. He\'s better than Louis Saha. He\'s only there because Djibril is not.\"
http://www.liverpoolfc.tv/images3/headline-cisse_02.jpg

vaikiv mees
19.06.04, 15:23
sounds serious.. kui juba t6siseltv6etavad allikad r22givad sellest, millest siiani on juttu olnud mokaotsast& naljatamisi- et m6ni oluline m2ngija \'seda ilusat v66rsilvormi\' j2rgmisel hooajal selga ei t6mbagi
http://football.guardian.co.uk/euro2004/story/0,14577,1242626,00.html

mcnamara
19.06.04, 17:51
Originally posted by vaikiv mees

sounds serious.. kui juba t6siseltv6etavad allikad r22givad sellest, millest siiani on juttu olnud mokaotsast& naljatamisi- et m6ni oluline m2ngija \'seda ilusat v66rsilvormi\' j2rgmisel hooajal selga ei t6mbagi
http://football.guardian.co.uk/euro2004/story/0,14577,1242626,00.html

Nii see on. Benitezi palkamine tähendab pigem uue meeskonna ülesehitamist kui vanal moel jätkamist. Klubi parima mängija lahkumine tähendaks muidugi väga palju. Mitmete nooremate fännide lahkumist eelkõige. Aga kahtlemata teenib Liverpool tehinguga kenasti ja kindlustab natukene tulevikku.
Gerrard võinuks siiski uuele lepingule allakirjutamata ja klubile truudust vandumata jätta, kui plaanid Romaniga seotud. Jätab poisist pisut kehva mulje.

eston maravilha
19.06.04, 18:52

Ülemisel pildil on selgelt näha, kuidas mingisugustele suvalistele seppadele on pildi jaoks külge kleebitud meie staaride näolapid. :D

odav.. ja seda klubi ametlkult lehelt

Martin
21.06.04, 01:18
Ega seda sageli juhtu. Tunnustan Pooli kollast särki. Hästi ilus minu arvates. Respect!

mcnamara
28.06.04, 18:06
Hea uudis, sõbrad. :) Gerrard jääb (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N145274040628-1311.htm)
Kivi langes südamelt...

Edit: Stevie intervjuu (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N145277040628-1602.htm)
Ilmselt alles nüüd mõistame, kui vältimatu otsus Benitezi palkamine tegelikult oli. Houllieri jätkamine oli ilmselt võimatu ka põhimängijate vastuseisu tõttu. Loodame, et siit algab teekond, mis viib meid lähemale sinna, kuhu LFC kuulub.
Loodetavasti tuleb peagi uusi põnevaid uudiseid uute ja miks mitte ka vanade mängijate kohta (c\'mon now, Mickey!). Mõned nädalad ja algavad hooajaeelsed treeningud.

vaikiv mees
29.06.04, 14:50
Houllieri jätkamine oli ilmselt võimatu ka põhimängijate vastuseisu tõttu

p6him2ngijate vastuseis.. pole ime, et Baros pahane on (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/3845213.stm),
aga kui asjalood t6epoolest nii olid, (http://football.guardian.co.uk/euro2004/comment/story/0,14584,1248903,00.html) yldse ei imesta, kui em-i t2ht mujale siirdub, kui nyyd Cisse ka veel saabub

but his mysterious disappearance from the Liverpool side that played Manchester United in April painted a different picture.
Gérard Houllier had included the Czech in his starting line-up, only for Anfield\'s senior players to pressure the Frenchman into a change of plan. Baros dropped out, Harry Kewell played off Michael Owen instead and Liverpool won 1-0. The young striker spent the remainder of the season kicking his heels again on the bench.

mcnamara
29.06.04, 15:14
Originally posted by vaikiv mees
pole ime, et Baros pahane on (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/3845213.stm),
aga kui asjalood t6epoolest nii olid, (http://football.guardian.co.uk/euro2004/comment/story/0,14584,1248903,00.html) yldse ei imesta, kui em-i t2ht mujale siirdub, kui nyyd Cisse ka veel saabub

Ütleme ausalt, et Baros, niipalju kui ta kevadel mängida sai, midagi erilist \'pooli eest mängides korda ei saatnud. Selles mõttes on see vanade aegade meenutamine praegu ülearune. Houllieri võib nüüd muidugi vabalt sõimata ja süüdistada.
Hetkel on Baros tõesti suurepärane ja loodame, et ka edaspidi. \'poolist ei lähe ta hetkel kusagile.

Wingback
29.06.04, 16:45
Väga hea uudis tõesti ! Hakkasin juba vahepeal mõtlema võimalikele Gerrardi asendajatele, kuid ma ei suutnud välja mõelda, milline ostetav pallur meie keskväljale kõige paremini Stevenit asendama sobiks. Liverpooli fännid igatahes kirjutavad juba Benitezi tarvis ülistuslaule. Seega õnnestumiste korral kõlavad staadionil uued viisid.
Meil on olemas täiesti suurepärased ründajad: Owen, Baros, Cisse. Äkki on võimalik need mehed ka kõik korraga platsile ära mahutada ? Kolme ründajaga mängimine...võiks ehk proovida ? Eks siis ole näha kuidas Rafael olukorra lahendab ja taktika valib.
Michaelilt võiks järgmisest hooajast alates penaltite löömise ülesande ära võtta. Jätaks selle lõbu Murphy\'le. A kuna mees ei pruugi üldse nii palju platsile saada, siis tahaks ka teada kui osavalt ja külmavereliselt on Djibril penaltite sooritamisega varem hakkama saanud ?

mcnamara
01.07.04, 20:13
Värisegu Campbell, võbisegu Terry, habisegu Ferdinand, R. - Djibril Cisse on alates tänasest ametlikult Liverpooli mängija. :P