PDA

View Full Version : Liverpool

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

lfc
04.11.04, 00:54
Meie kaitse on hetkel mega Hyypiaga eesotsas.
Isegi Biscan ei suutnud seda rivist välja lüüa ,Kirkland oli ainult 5 mintsi nokaudis :D

Väga hea mäng

mcnamara
04.11.04, 01:21
Milline imeilus õhtu! Suurepärane, distsiplineeritud esitus jättis meile päris hea lootuse edasipääsuks. Mängu parim oli minu jaoks Djimi Traore - uh kas ma tõesti ütlesin seda? ;)
Aga nii see on. Mees mängis tõesti võimsalt kaitses, ta pikad jalad ulatusid igas olukorras vahele. Ja koos Djimiga - terve kaitseliin super.
Aga mitte üksnes nemad. Pole Alonsot, pole Stevie G-d, aga meil on ju Igor Biscan! Milline mäng temalt tandemis Hamanniga keskel. Uskumatu. Ja tõesti mehetöö tegi Milan Baros üksi rünnakul, alati valmis palliga töötama.
Pettumused? Kewell (see saab juba reegliks) ja natuke ka Luis Garcia. Garciale justkui ei sobinud hästi see koht, kus ta täna mängima pidi. Aga kaitses rassis meeletult temagi.

Parimate euroõhtute tasemel oli \'pool täna Hispaanias. Kreeklaste võit Monaco üle tähendab seda, et nüüd on meil tõesti kõik oma käes.

lfc
04.11.04, 10:46
Samad mõtted siin ,Kewell ja Garcia.
Kewell oli märkamatu ,vaadates teisi mehi siis loodan et ka tema leiab oma kunagise vormi millalgi.
Garcia eksib lihtsates olukordades kuidagi palju.

Kas teistele ei tundunud et lõpus olid mehed väljakul päris läbi?
Peaasi et see laupäeval kodus ei avalduks.

Biscani nimi algkoosseisus viis mind selleni et esimene õlu oli otsas enne avavilet.
Tema vasakhaak Kirklandi pihta põhjustas teise mitteplaneeritud lisaõlu.

Aga hästi mängis mees ,mäletate enne hooaega kontrollmänge kus amigo Biscan oli MOM mitmes mängus ;)

Anfield
04.11.04, 18:23
Yeeesh,Hea et väravake tuli :P . Nüüd peab järgmise mängu võitma !
Kust väravat n2ha saax ?

budu
04.11.04, 20:57
kõlakas aga ikkagi.

REDS LOOK FOR CRUZ CONTROL
Who? - Julio Cruz
Where is he? - Inter Milan
Who is he linked with? - Liverpool
While the weekend\'s games brought with them the end of poor old Djibril Cisse\'s season, Liverpool must now focus on bringing in a new striker. There have been many reports linking them with a move for Real Madrid\'s Fernando Morientes, and now it\'s been suggested that Rafael Benitez may go for Inter Milan\'s out of favour hitman Julio Cruz. He\'s fallen down the pecking order at the San Siro, behind the likes of Adriano, Christian Vieri, Obafemi Martins and Alvaro Recoba, and is apparently willing to consider a loan or permanent switch.

eston maravilha
04.11.04, 21:06
leidsid uue viisi postituste suurendamiseks. nagu oleks teemasse aga samas ei ole kah.. mulle tundub, et f365 kõlakate leht meeldib sulle

reed
05.11.04, 10:55
Algselt postitas eston#21

leidsid uue viisi postituste suurendamiseks. nagu oleks teemasse aga samas ei ole kah.. mulle tundub, et f365 kõlakate leht meeldib sulle ja sa ise nagu ei tee seda või ...

mcnamara
05.11.04, 16:12
Paar uudist:
Liverpooli aastaaruanne paljastab, et kahjum on märgatav - ligemale 22 miljonit naela. Sellest hoolimata kinnitatakse, et kriisiga tegu ei ole - lihtsalt eelmisel hooajal jäi peaaegu saamata tulu euromängudest ning suvel tehti juhtkonnavahetus, mis neelas päris metsiku summa ja osteti veel ka see õnnetu Cisse. Samas on võlakoorem vähenenud ning uue aasta suhtes ollakse optimistlikum.
Ja siis veel, et too härra Nunez, kes veel kunagi punases särgis väljakul jooksnud pole, arvab ennast olema sobiv mees Barosi kõrval ründes mängima. See olla tema meelispositsioon väljakul. Kas ta seda kunagi ka mängida saab, on teine lugu, sest terveks saab ta vahest jõuludeks.

reed
06.11.04, 20:10
Kuramus mis siis nüüd juhtus...kas keegi nägi mängu või ...igatahes närvid läbi

lfc
06.11.04, 20:42
tra küll, meil oli võimalusi kus oli raskem mööda lüüa kui sisse.
Seis oleks pidanud 3-0 olema mitte 0-1

Alonso ei olnud nii hea kui tavaliselt ,Kewell /Garcia tavaline lugu.
Biscani oleks võinud vast varem sisse tuua ,ta suutis 5 minutiga platsil anda väga hea söödu
ja teha ka ohtliku löögi .
Kui kedagi üldse välja tuua siis Carra ja vastaste vv.

Anfield
06.11.04, 22:37
Krt küll.Jälle ebaõnn.Pool\' ei suuda ise üldse enam värvaid lüüa.
Kewell pingile :lahe:

eston maravilha
07.11.04, 05:24
issand kui kahju. sitt on siis kui sitale enam ära teha ei suudea..

lfc
08.11.04, 10:56
Mängude kalender on lähitulevikus päris tihe ,
postitan siia copy sky lehelt.
8 nädalat (8.11-03.01) ja 14 mängu !

November
Wed, 10th H Middlesbro (C.C.)20:00
Sat, 13th H Crystal Palace (PREM.) 15:00
Sat, 20th A Middlesbrough (PREM.) 15:00
Tue, 23rd A Monaco (U.C.L.) 19:45
Sun, 28th H Arsenal (PREM.) 16:05
December
Sat, 4th A Aston Villa (PREM.) 15:00
Wed, 8th H Olympiakos (U.C.L.) 19:45
Sat, 11th A Everton (PREM.) 12:45
Tue, 14th H Portsmouth (PREM.) 20:00
Sun, 19th H Newcastle (PREM.) 13:30
Sun, 26th A West Brom (PREM.) 18:00
Tue, 28th H Southampton (PREM.) 16:30
January
Sat, 1st H Chelsea (PREM.) 12:45
Mon, 3rd A Norwich (PREM.) 12:45
Sat, 15th H Man Utd (PREM.) 12:30
Sat, 22nd A Southampton (PREM.) 15:00

mcnamara
08.11.04, 11:06
Njah - see pole veel kõik:
Borost jagusaamise korral tuleb novembri-detsembri vahetusel mängida liigakarika veerandfinaal ja eriti õnnelikul juhusel 12. jaanuaril poolfinaali 1. mäng. Lisaks liitume FA karikaga alates 3. ringist, mis peetakse 8. ja 9. jaanuari nädalavahetusel.

Ja kõike eelnevat olukorras, kus meil pole korralikku ründajat Barose kõrvale. Harry Kewell näitas ju laupäeval jälle oma erakordseid võimeid sel alal.
Lähiaja liigakalendril pole muidu vigagi. Võimalus Arsele, Newcastle\'ile ning Manule Anfield\'il tappa anda. Miks ka mitte.

eston maravilha
08.11.04, 16:11
Algselt postitas mcnamara

Võimalus Arsele, Newcastle\'ile ning Manule Anfield\'il tappa anda. Miks ka mitte.

kas nii sama veenvalt nagu te prügikollidega tegite??

Anfield
08.11.04, 23:02

Võimalus Arsele, Newcastle\'ile ning Manule Anfield\'il tappa anda. Miks ka mitte.

kas nii sama veenvalt nagu te prügikollidega tegite??

Jaa,Kellelegi meist meeldib väga möliseda :doh:

mcnamara
09.11.04, 13:53
Täna on Anfieldil leinapäev. Liverpooli ja Inglise koondise kapten Emlyn Hughes (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N146655041109-1043.htm) on lahkunud.

Martin
09.11.04, 13:54
kuidagi vähe on neid punkte tulnud viimasel ajal

Tanua
11.11.04, 01:05
Algselt postitas Tanua

Teised väravad lõi Baros na ,kuigi ma oleks tahtnud ,et Mellor ka põhi eest kolli löönd oleks na. A äkki järgmine kord na :r66m12:

Peaagu läkski nii ,et järgmine kord lõigi MELLOR kolle na! Jesss ,täna võitsime karikamängus na ,ses liigakarikamängus na ,ses Carling Cupis na Middlesboro 2-0 :naer4: :naer1: Ja mulle see meeldis eriti na ,et väravad lõi mõllemad mängu lõpus minu lemmik noor L\'Pooli mängija Neil Mellor na :r66m4: :r66m2: Ma ise küll loodan na ,et reserviväravakütt na sai nüüd jala lahti ja hakkab julmalt taguma nüüd palle väravasse na :prill2:

Ma täna pikemat ülevaadet anda ei jõua teile na ,sest muidu magaks ma hommikul essimese tundi sisse ju na. Aga võibolla tuleb homme või ülehomme Neil Mellorist ,minu lemmikmängijast pikem uudislugu na.

Palju õnne kõikidele L\'Pooli fännidele Eestis ja Inglismaal ja Tais ka na :myts8:

malagar
11.11.04, 02:46
tsiteerides Tanuat :
na na na na na na na na na na na na

Uue keele leiutand või mis ?

fitti
11.11.04, 08:51
Algselt postitas Tanua

Palju õnne kõikidele L\'Pooli fännidele Eestis ja Inglismaal ja Tais ka na :myts8:

voi herranjumala...

*pühib silmanurgast naerupisara ja teeb hingamisharjutusi, et krampis kõhulihastest vabaneda*

mcnamara
11.11.04, 09:57
Eilne koosseis 2:0 võidumängus: Dudek, Finnan, Henchoz, Whitbread, Traore, Potter, Biscan, Diao (Welsh 75), Warnock (Riise 82), Sinama Pongolle (Partridge 69), Mellor.

Mõnus kohe seda seltskonda vaadata. Ja eriti veel juurde lugeda, et härrad Partridge ja Potter andsid väravasöödud, Neil Mellor tagus kollid ning vasakäär Stevie Warnock oli \'pooli parim mees platsil. Edasi Londonisse, kentuki poisid! ;)

Yazid
11.11.04, 14:40
Algselt postitas Tanua
Ma täna pikemat ülevaadet anda ei jõua teile na ,sest muidu magaks ma hommikul essimese tundi sisse ju na. Aga võibolla tuleb homme või ülehomme Neil Mellorist ,minu lemmikmängijast pikem uudislugu na.

Aga ära siis rahva ootusi peta ja tee see pikem uudislugu ikka valmis.Põnevusega ootan :lahe:

Martin
11.11.04, 14:47
Football\'s most sobering reading over the past week was not Manchester City\'s annual accounts (total debt up to £62.2 million), Chelsea chief executive Peter Kenyon\'s criticism of the FA over Adrian Mutu or Liverpool\'s revelation that they had paid more than £10m to get rid of Gérard Houllier and his backroom team.

Well done Hula :)

Tanua
11.11.04, 15:58
Mul küll homme matas raske kontrolltöö na ,aga modeks saamiseks tuleb ikka natu pingutada ka ju na. Ma nüüd siis teen artikli L\'Pooli noorest pullist na ,Neil Mellorist :)

NEIL MELLOR - uus tõusev täht jalgpallimaailmas na

Neil Mellor sündis 4. novembril 1982. aastal na ,seega oli tal alles hiljuti sünnipäev ,kui ta sai 22 aastaseks na (muidu oleks Neilile ise ka voorumis õnne soovinud ,aga sel õhtul mind just bänniti siin ära na :(). Ta nägi ilmavalgust Sheffieldi linnas na ,kus on 2 kõva vutiklubi olemas ,aga tema isa oli hoopis Manchester City jalkalegend Ian Mellor na. Selles samas klubis sai alguse ka Mellor Neili jalgpallitee na. Aga poiss oli hilise arenguga (nagu Henrikas na:silm1:) ja City lasi ta lahti 16 aastaselt na. Siis aga proovis temaga õnne meie poolt armastatud L\'Pooli meeskond na ja Mellor jäi testil treeneritele silma ja taga sõlmiti kohe leping.

U17 aastaste hulgas tabas Neili karm seljavigastus na, millest taastumine võttis päris kaua aega na. A juba järgmisel hooajal sai maailm esimest korda aimu ,et sest poisist midagi suurt tulla võib na ,sest Neil Mellor viis L\'Pooli noortemeeeskonna FA youth cupil oma väravatega poolfinaali na! Tõsiseks tegijaks reservide seas sai Iani poeg aga hoopis järgmise hooaja käikus na ,kui ta tagus vastaste puuri kokku üle 50 palli na. Sellest piisas et teenida Gerrard Houllierilt välja uus leping Inglisma suurklubiga na ja isegi kutsus prantsuse päritoluga treener Mellori 2002/2003 hooaja alguses 1. meeskonna treeningutele na. See oli suur samm Neili karjääris edasi na.

Oma debüüdi Punaste klubi esimses tiimis tegi Mellor 04. detsembril 2002 liigakarika mängus na Ipswichi vastu. Mäng lõppes 1-1 ja kuigi Mellor oma kolli ära ei löönd siis veel na oli algus tehtud na. Aga ta mängis ses mängus supperhästi na ,sest lõi posti korra ja teenis penalti ,mille lõi sisse Senegali poiss Diouf na! Sellel samal hooajal mängis Neil veel 5s mängus na ,sest Owen oli vigane ja Heskey oli vigane ja Baros oli paha-poiss na. Nendes mänkudes sai ta ka korra võrku sahistada na. Ja naljakal kombel juhtus see täpselt tema enda kodulinna meeskonna ,Sheffield Unitedi vastu na ja jälle liigakarika mängus na ,mille L’Pool kahjuks kaotas na:( Aga siis kui kõik teised ründajad jälle terveks said ,ei lastud Mellorit enam algkoosseisu platsile na ,aga reservides tagus mees ikka 23s mängus 20 kolli na.

2003 aasta suvel tulid uued ründajad meeskonda ,nagu näiteks Sinama-Pongolle and Le Tallec ja see ei teinud Mellorile head ,kuna tema lootus platsile saada muutus veel väiksemaks na. Pärast seda kui Neil lõi sõprusmängus soti klubile Aberdeen 2 väravat na ,laenas ta kohe ära Londoni klubi West Ham United na ,kes pidi mängima madalamas divisjonis na. Seal ei läind tal üldse hästi na ,sest treener vahetus ja siis kui Mellor veel viga sai ,ostis uus treener 3 uut ründajat na. Pealegi pidi Mellor seal mängima vale positsiooni peal na. Londonis lõi ta aint 21s mängus 2 väravat ja ta tahtis sealt kiirsti koju L’Pooli na. Punaste meeskonnas aga ta jälle ei saand põhitiimis kohe platsila na ja nii pidi Mellor kolle lõbu pärast taguma reservide eest (4s mängus kohe 10 kolli na!). 3 hooaega järjest oli ta väravate arvu järgi meie reservikunn na :)

Liverpooli klubiga on Mellor lepinguga seotud veel vähemalt 2006 hooaja lõppuni na ja pärast selle hooaja vigastusi ja ründajate lahkumist ja osade ründajate halba mängu na (Kewell) ja tema enda häid mänge loodab Mellor kindlasti mängida palju mange na ja lüüa ka palju väravaid na. Ja seda mitte reservis enam ,vaid põhimeeskonnas Barosi kõrval na. Loodame ,et nii läheb ja Mellor tõuseb L\'Pooli parimaks sel hooajal ja üldse legendiks :)

Statistikakokkuvõte na:
http://www.4thegame.com/media/00/02/28/mellor_neil_lfc_profile_2004.jpg
Nimi: Neil Mellor
Sünnipäev: 04.12.1982
Sünnikoht: Sheffield
Pikkus: 183 cm
Hüüdnimi (Gerrard Houllier): a goal machine
Klubid: Manchester City, Liverpool, West Ham
Number: 33
Mänge L’Pooli 1. tiimi eest: 9
Väravad L’Pooli eest: 3

Mina jaoks tema lemmikütlus na:

I couldn\'t wish to be at a better club than Liverpool!

VIVA LA L\'POOL ja VIVA LA MELLOR!!!:arm2: :r66m14: :r66m12: :arm3: :arm6:

Tanel
11.11.04, 16:14
Lugesin läbi. Iseenesest on lugu hea, aga jah na-dega on nüüd küll sama lugu nagu tavalises koolikirjandiski kordustega. Tegid lugemise natukene kehvemaks. Aga targemaks sain ma igatahes. :)

eston maravilha
11.11.04, 16:16
kas sa kirjandid kirjutad ka sidesõne \'na\' kasutades?

runno
11.11.04, 16:39
Väga tore asi see Hiiumaa konkurents. Märksa elutervem kui seal lõuna - eestis.
keep up good work both of you
ja käige ikka koolis kah.

Vanainimene

mcnamara
11.11.04, 17:20
Vahva vunts Bruce Grobbelaar jätkab oma heitlikku treenerikarjääri Lõuna-Aafrikas. Endise \'pooli puurivahi uusim (ja juba viies!) tööandja LAV-is on võimatult toreda nimega klubi \"Umtata Bush Bucks\". :) Meeskond vireleb kusagil kohaliku liiga tabelipõhjas.

Jaan
12.11.04, 01:55
Pure Genius!

Anfield
12.11.04, 11:46
Wow.Lõpux Suutis Pool\' ka võita. Mellorilt hea töö.
Hästi paned Tauna. ;) Kahju et teised suur klubid ei eksinud.
kuigi Chelsea oli sellele väga lähedal.:lahe:

mcnamara
12.11.04, 23:22
Veel üks pikaajalise Liverpooli taustaga mees on uue töökoha saanud: \'pooli 70-te tippmängijaid John Toschack on nimetatud uueks Walesi peatreeneriks. Seejuures mitte esimest korda: viimati aastal 1994 püsis ta ametis vaid ühe mängu jagu. Loodetavasti läheb seekord paremini. Toachack on viimasel paarikümnel aastal peamiselt elanud ja töötanud Hispaanias - korduvalt Real Madridis ja Real Sociedadis treenerileiba maitsnud.

Karla
14.11.04, 22:05
eilsed väravaid saab siit tõmmata

http://www.football-goals.com/premiership/November/Week2/Baros1-0Palace.avi

http://www.football-goals.com/premiership/November/Week2/Baros2-1Palace.avi

http://www.football-goals.com/premiership/November/Week2/Baros3-2Palace.avi

mcnamara
15.11.04, 11:23
Laupäevasest 3:2 võidust Kristallpalee kotkaste üle ei tea ma midagi kosta. Mängu ei näinud. Suur tänu Milan Barosile, kes 3 punkti koju aitas jätta.
Küll aga kuulukse, et vana hea Stevie Gerrard on täna reservide eest Huntide vastu sekkumas. Kas see nii ka läheb, ei tea, ametlikku kinnitust pole. Väga loodan küll.

Tanua
15.11.04, 16:03
Ma eelmise mängu kohta ei saand omapoolset kokkuvõtet teha na ,sest lennu ei luband mul eriti palju postitada na :kurb2: :kurb10: aga praegu pean ikka oma lemmikteemasse ütlema paar sõna na ,sest uudis on väga oluline ja hirmuäratav samal ajal na.

Meie väravavaht Dudek ,vaata ka mu alkirja ka na ,ütles et ta ootab jõuludeni na ja siis otsustab ,et kas ta peab L\'Pooli suurklubist ära minema või mitte. Ta ju tahab esimene väravavaht olla na ,aga praegu ta ei ole nagu esimene väravavaht ja sellepärast ei saa ta võibolla ka Poola koondises mängida na ,sest Poola treener ei saa hässti võtta meest ,kes oma klubis ültse ei mängi na.

Aga ei tea ,kui palju raha me selle tippväravavahi eest saaksime na?:sega10: :sega11: :sega4:

:prill2: PS! See on mul jälle juubileumi post na, 300 sai nüüd täis siis na:r66m4: :r66m13:

mcnamara
15.11.04, 16:13
Algselt postitas Tanua
Meie väravavaht Dudek ,vaata ka mu alkirja ka na ,ütles et ta ootab jõuludeni na ja siis otsustab ,et kas ta peab L\'Pooli suurklubist ära minema või mitte.

Väike õpetussõna noorele sõbrale. Ära KUNAGI usu sõnagi, mida kirjutatakse onu Ruperti kõige jubedamas sopalehes nimega News of the World. Hoia see meeles.

mcnamara
16.11.04, 00:46
Stevie G on tagasi! :) Täna oli ta pea 45 teise poolaja minutit väljakul reservide mängus Wolvesi vastu. LFC kodulehe teatel esines ta igati hästi ja aitas \'pooli 1:0 võidule. Värava lõi Neil Mellor.
Loodetavasti on Stevie õige pea tagasi põhitiimis. Äkki juba sel nädalavahetusel või vähemalt tuleva nädala ML mängus.

mcnamara
18.11.04, 11:13
Jah sedapsi siis, et Milan Baros sai eile Tshehhimaa eest mängides vigastada. Räägitakse, et vahest kuu-poolteist ehk mängust väljas. Et siis jah...
Loodame siis ikkagi, et Stevie G saab juba nüüd nädalavahetusel mängida ja Luis Garcia tuleb ilmselt siis panna meil puhtaks ründajaks ette. Sinama ja Mellor kahekesi ees - pisut raske uskuda, et liigas ja Euroopas niimoodi mängima läheme.
Jube värk. Kuidas me küll aastavahetuseni niimoodi välja veame? :(

Wingback
18.11.04, 14:29
Algselt postitas -Marko-
LIVERPOOL = JINX CLUB :oih:

Ma ei taha mõeldagi, mis juhtuks kui Baros peaks end lähiajal katki tegema või ei saaks me enam pidevalt Hüüpia, Alonso või Garcia teeneid kasutada. :sega11:

Nonii, juhtuski see mida kartsin. Ühe jalgpallikolmapäeva kohta liiga palju draamat korraga, vähemalt minu jaoks küll.
Egas midagi, meie poolikutel tuleb varasemast veelgi suurema väravalöömiskohustusega hakkama saada. Go Stevie...heh !
Pongolle ja Mellor\'i teenetest vaevalt et piisab. Mehed pole veel päris seda masti kahjuks. Gracia\'st tuleb tõepoolest ründaja teha. Loodetavasti ei aseta Benitez Harry Kewell\'i ründajaks, sest sellisel juhul jääks väravale pommitamine eriti kahvatuks.
Anyway minule igatahes meeldiks selline lahendus: Mellor and Garcia up front.
Järgmise aasta algusest alates tuleb meil hakkama saada ühe pikema võitude jadaga, kui tahame mingitki moodi tollele neljandale positsioonile prentendeerida.
Kas keegi selgitaks mulle Evertoni edu põhjuseid. Näiteks mida on neil, mida meil pole, v.a. tulemused ?

edit: jõletum kirjaviga

Tembu
18.11.04, 15:05
Gravesen?

skint
18.11.04, 15:16
Algselt postitas -Marko-

Kas keegi selgitaks mulle Evertoni edu põhjuseid. Näiteks mida on neil, mida meil pole, v.a. tulemused ?

Hmm, Evertoni edu? Milline edu? Kas tõesti saab pidada eduks seda, et Everton on hetkel Liverpoolist 6 punktiga (potentsiaalselt 3 punktiga) ees?

Tulemused? Võidud Crystal Palace\'i, West Bromi, Birminghami, Southamptoni ja Norwichi üle? Lisaks veel Portsmouth, Man City ja Tottenham - kõik asuvad hetkel tabeli teises pooles. Njaah, tuleb tunnustada Evertoni, et nad pea kõik võrdsete mängud enda kasuks pöörata suutnud on, aga selline õnn ja järjepidevus saab ükskord otsa... Ei, ma ei ütle midagi halba Evertoni kohta, aga neid miskis meeletus edus süüdistada on hetkel küll patt. Kui nad jääksid hooaja lõpuks samale kohale, siis oleks teine lugu... aga paraku seda ei juhtu. Arvatavasti ma oma sõnu sööma ei pea...

Kui aga paar sõna Evertoni kohta siiski öelda, siis ma arvan, et hetkel on nende meeskonnas leitud hea tasakaal kogenud mängijate ja noorte pallurite vahel. Nooremapoolsed Hibbert, Osman, Cahill ja Bent on läbi Graveseni ja Kilbane\'i sulatatud kokku vanade Weiride, Stubbside ja Fergussonidega. Cahilli ja Gravesenit võiks pidada selle meeskonna hingedeks vast...
Liverpoolil aga tuli uus treener, palju uusi võõramaalasest mängijaid... minu arust ei ole siin midagi üllatavat (eriti kui arvestada ka vigastusi), et \'pooli hooaja algus ei ole olnud nii särav - pigem on üllatav see, et nii suht-koht korralikult on suudetud alustada...

Huvitav kõlakas ka... (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/s/sheff_utd/4022045.stm)

mcnamara
18.11.04, 15:55
Algselt postitas skint
Liverpoolil aga tuli uus treener, palju uusi võõramaalasest mängijaid... minu arust ei ole siin midagi üllatavat (eriti kui arvestada ka vigastusi), et \'pooli hooaja algus ei ole olnud nii särav - pigem on üllatav see, et nii suht-koht korralikult on suudetud alustada...

Huvitav kõlakas ka... (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/s/sheff_utd/4022045.stm)

Neid vigastusi arvestame me juba mitmendat hooaega. Aga Evertoni osas olen sinuga täiesti nõus.
Mellori müüme me muidugi Sheffieldile maha. Liiga palju mänguvõimelisi ründajaid on liiast mis liiast. ;)

Wingback
18.11.04, 22:19
Algselt postitas skint
Hmm, Evertoni edu? Milline edu? Kas tõesti saab pidada eduks seda, et Everton on hetkel Liverpoolist 6 punktiga (potentsiaalselt 3 punktiga) ees?

Nooh...kui vaadata Evertoni minekut sel hooajal ja võrrelda seda eelmise hooajaga, siis saab kohe kindlasti edust/edusammudest rääkida. Heh Rooney on ka ju neilt läinud, kuid sellegipoolest pole neil sel hooajal löödud väravate arvust halba jälgegi. Samas ega Shrek-poiss Evertoni eest just fantastilisi esitusi ei teinud viimane hooaeg. A Rooney lugu pole siinkohal tegelikult üldse tähtis. :P
Igatahes su selgitused on veenvad. Olen nõus.
Mellori müüki ? Sorry, aga sellist sorti huumorit Liverpoolis ei korraldata. :r66m13:

lfc
22.11.04, 10:22
tra küll, viimane mäng ei olnud hea.
Õnne ka ei olnud ! Nagu kommentaator ütles ,kewelli löök oleks ükskõik millisel teisel päeval sisse läinud :viha:
Kohtunikud tegid ka jama ,aga sellega teadmisega pole midagi peale hakata.

Üks kurvemaid viimase aja mängupilte :(

10 Lopez Saldana
22.11.04, 10:47
mängupildi järgi võiks Harry Real\'is mängida.

rohelineKonn
22.11.04, 11:13
laupäevast mängu vaadates oli raske oma rahulolu varjata. harry kewell oli oma karjääri tipul üks maailma parimaid wingereid - kiire, enesekindel, tehniline, mõlema jalaga, skooris nii jala kui peaga, võttis mehi üks ühele ette nagu ise tahtis. nüüd, needuse all mängides, on aga temas näha stan collymore\'i algeid. tõesti kurb lugu. aga õpetlik. houllier sooritas kaks vasakpooliku hostile takeoverit ja sai mõlemaga vastu näppe. leedsi ja evertoni toetajatele valmistab see kirjeldamatut heameelt. loodame, et sedasorti näidispoomised aitavad parandada suurklubide transferikultuuri.

you\'ll never limp alone, harry!

mcnamara
22.11.04, 17:25
Ränka hinda maksame nüüd selle eest, et Oweni minna lasime ilma talle asendajat hankimata. Laupäevast mängu ei näinud, aga oletan, et edaspidi kergemaks ei lähe. Rafa võiks siiski julguse kokku võtta ja päris ründaja (jah, kasvõi Mellor) väljakule saata. Teist varianti pole.

Martin
22.11.04, 17:46
Harry who? Never heard of him!

10 Lopez Saldana
22.11.04, 18:02
Algselt postitas Martin

Harry Potter

Martin
22.11.04, 18:14
Algselt postitas 10

Algselt postitas Martin

Harry Potter
In lala land. Never heard of him also.

oku
22.11.04, 18:16

Ränka hinda maksame nüüd selle eest, et Oweni minna lasime ilma talle asendajat hankimata. Laupäevast mängu ei näinud, aga oletan, et edaspidi kergemaks ei lähe. Rafa võiks siiski julguse kokku võtta ja päris ründaja (jah, kasvõi Mellor) väljakule saata. Teist varianti pole.

Te siiski muretsesite Cisse. Kas ta nüüd päris Oweni asendaja on aga oskab mängida küll. Kahju, et temaga nii läks, muidugi.

mcnamara
22.11.04, 18:18
Algselt postitas oku
Te siiski muretsesite Cisse. Kas ta nüüd päris Oweni asendaja on aga oskab mängida küll. Kahju, et temaga nii läks, muidugi.

Cisse osteti ju ammu enne Oweni lahkumist. Kui prantslane kedagi asendas, siis oli see pigem Emile Heskey.
Läks nagu läks - kaks vigastatut pole ju vutiilmas midagi võimatut. Aga kui vähegi samal tasemel kolmandat polegi...

vaikiv mees
22.11.04, 21:02
osteti kyll ja Houllier tahtis vist teda juba varem,
aga (ses m6ttes on okul ju 6igus, et) kui ta kohale j6udis, siis uus treener saatis Oweni minema, (mis on ses m6ttes loomulik, et) ta j2tkas 1 keskryndajaga, L.Garcia nr10 peal tema taga, Baros pingil,
Owenile polnudki enam kohta, olekski ebaloomulik, kui ta praegu kuskilt duublist v6tta oleks

mcnamara
22.11.04, 21:29
Algselt postitas vaikiv mees
Owenile polnudki enam kohta, olekski ebaloomulik, kui ta praegu kuskilt duublist v6tta oleks

See pole jutt ega midagi, oleks talle kohta jagunud küll ja küll. Kindlasti polnud Benitezil plaanis lõputult sellist ühe ründaja taktikat kasutada, seda ei luba juba \'pooli pikaajalised traditsioonid ja eks ta oligi sellest juba loobumas nng üritas kõigest väest leida viisi kasutamaks Cisse\'d-Baros\'t üheskoos. Aga teatavasti on nendel katsetsustel nüüd pikaks ajaks kriips peal.
Pigem ei jõutud Owenit enam augustis asendada, mis on pannud meid enam kui raskesse seisu.

mcnamara
23.11.04, 11:53
Täna Monte Carlos pole muud varianti, kui SG kohe platsile. Kui läheme mängima Garciaga üksi rünnakul, ei näe küll kust need väravad tulla võiksid. Väravateta viik oleks selles olukorras päris söödav tulemus. Nii et loodame, et kaitsel juhtub hea päev olema.

Wingback
24.11.04, 01:26
Enam ei jätku sõnu lihtsalt... :suurnutt:
1-0 kaotus. Ebaõiglane värav, Saviola mängis selgelt käega.
Veel üks tõsine vigastus - Luis Garcia on täiesti out. Josemil pea lõhki.
Tegemist on vist rekordiga. :sega5:

10 Lopez Saldana
24.11.04, 01:30
tänane mäng näitas kui vilets on \'pooli tase praegu rünnakul. polnud ka midagi loota kui enamus mängust mängiti 10 kaitsva orientatsiooniga mängijaga (väravavaht kaasaarvatud), 7 neist põhimõtteliselt kaitsjad. see olukord küll tingitud Garcia vigastusest. Mellor üksi ees ei suutnud midagi (peale soengu korrastamise, mis minu arust tegelt äärmiselt tähtis). parim ründaja Hyypia. õnneks pilt rünnakul muutus Harry sisse tulemisega. temalt vist selle hooaja parimaid mänge, mida mina näinud - vähemalt ei keeranud meeskonnale sitta. ja ka Mellor kogus julgust, ning lõpus ka väravani jõudis viimasel minutil. kahjuks see kõik sai nullitud kohtuniku absurdse vilega Biscani vaheltlõikele. Garcia vigastuse järel mängu tulnud Josemi löödi ikka päris julmalt mängust välja.

mcnamara
24.11.04, 10:16
Sügav kummardus Depporile ja aitäh, et meid vähemalt UEFA karikasarja aitasite.
Rohkem ei taha midagi öelda. Pühapäeval ootab suurem saun.

mcnamara
25.11.04, 10:23
Ehk siis eilsest (ja varasemast ka: hei, Rory Delap!) midagi kõrva taha panna: Arse on standardolukordade kaitsmisel vähemalt sama naeruväärne kui \'pool. Ehk tekib siit vanale heale Hyppijale väike võimalus. Haarame õlekõrrest.

SleepWalking
25.11.04, 10:39
Ehk siis eilsest (ja varasemast ka: hei, Rory Delap!) midagi kõrva taha panna: Arse on standardolukordade kaitsmisel vähemalt sama naeruväärne kui \'pool.

Jah. Müstika oli ka minu jaoks see, et miks näiteks nurgalöökide puhul üritati mingisugust tsoonikaitset aga ei võetud mehi kinni ... Vähemalt said Sol, Vieira ja Campbell näha väravat parimast võimalikust positsioonist. Ka Arsenali jaoks on ainus lohutus see, et \'pool on vähemalt hetkel sama hullus olukorras.

runno
25.11.04, 11:29
Algselt postitas SleepWalking

Ehk siis eilsest (ja varasemast ka: hei, Rory Delap!) midagi kõrva taha panna: Arse on standardolukordade kaitsmisel vähemalt sama naeruväärne kui \'pool.

Jah. Müstika oli ka minu jaoks see, et miks näiteks nurgalöökide puhul üritati mingisugust tsoonikaitset aga ei võetud mehi kinni ... Vähemalt said Sol, Vieira ja Campbell näha väravat parimast võimalikust positsioonist. Ka Arsenali jaoks on ainus lohutus see, et \'pool on vähemalt hetkel sama hullus olukorras.

Härrased McN ja SW, kogu austuse juures tundub \"hullust olukorrast\" rääkimine mõne \"teise\" klubiga võrreldes siiski mõnevõrra liialdatud. :r66m10:

mcnamara
25.11.04, 11:46
Apdeitina siis niipalju, et Luis Garcia on audis umbes kuuks ajaks, Traore kümneks päevaks, Josemi mänguvõimelisus teadmata.
Egas midagi. Kes meil siis veel laatsaretist väljas on? Kaitses pole muud varianti vist, kui Finnan ja Riise lisaks keskkaitsepaarile. Kui Josemi peaks saama mängida, saaks ehk Riise üles wingeriks lükata. Kõne alla äärel tulevad muidugi ka Warnock ning mingil äärmisel juhul Partridge. Tahaks Alonsot ikkagi Gerrardi kõrvale ja kindlasti kahte ründajat - julge hundi rind on rasvane. Mellori kõrvale siis vast Pongolle pigem. Istugu see Kewell siis viimse ründavama võimalusena vahetuses.
Või midagi taolist.

runno
25.11.04, 11:51

Apdeitina siis niipalju, et Luis Garcia on audis umbes kuuks ajaks, Traore kümneks päevaks, Josemi mänguvõimelisus teadmata.
Egas midagi. Kes meil siis veel laatsaretist väljas on? Kaitses pole muud varianti vist, kui Finnan ja Riise lisaks keskkaitsepaarile. Kui Josemi peaks saama mängida, saaks ehk Riise üles wingeriks lükata. Kõne alla tulevad muidugi ka Warnock ning mingil äärmisel juhul Partridge. Tahaks Alonsot ikkagi Gerrardi kõrvale ja kindlasti kahte ründajat - julge hundi rind on rasvane. Mellori kõrvale siis vast Pongolle pigem. Istugu see Kewell siis viimse ründavama võimalusena vahetuses.
Või midagi taolist.
You`ll newer limp alone.

10 Lopez Saldana
25.11.04, 12:33

Egas midagi. Kes meil siis veel laatsaretist väljas on? Kaitses pole muud varianti vist, kui Finnan ja Riise lisaks keskkaitsepaarile. Kui Josemi peaks saama mängida, saaks ehk Riise üles wingeriks lükata. Kõne alla tulevad muidugi ka Warnock ning mingil äärmisel juhul Partridge.

no peaasi et koledale sveitslasele (ma ei oska ta nime päris õigesti nii kohe kirjutada) võimalust ei antaks, muidu mõtleb Rafa veel ümber. ja kui aasta jooksul inglasi juurde ei osteta võib ta minu poolest sama teed mis Houllier minna.

mcnamara
26.11.04, 12:01
Lõpuks on siis Antonio Nunez punases särgis platsil käinud. Hispaanlane mängis eile tund aega paremal äärel reservide mängus Leedsi vastu. Sai päris hästi hakkama, tsenderdades kasti nii mõnegi ilusa palli. Praeguses olukorras võib saada oma debüüdi põhis juba pühapäeval.
Muidu nõrguke Liverpool viigistas Leedsiga 1:1. Värav Robbie Foy\'lt, mängu parim vv Harrison.
\'pool: Harrison, Raven, J Smith, Whitbread, O\'Donnell, Potter, Nunez (Wilkie 61), Welsh, Foy, Smyth, Partridge.

mcnamara
26.11.04, 16:05
Roy Evansile uus tore töökoht! (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/4044729.stm) John Toschack kutsus aastaid kutsetööta veetnud vana sõbra Walesi treeneritetiimi.

Ja miks mitte ometi Evertoniga staadioni jagada? (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/4045159.stm) Mulle on see mõte kogu aeg meeldinud. Korralik uus areen Liverpooli ja kulud pooleks. Mul on tunne, et kumbki klubi uut staadioni üksi rajada ei jaksa.

jyriöö
26.11.04, 16:57
Jagada staadioni oma suurima rivaaliga? Pragmaatiliselt asjale vaadates on tegemist kindlasti mõistliku ja kokkuhoidliku poliitikaga, kuid kuidas vaatavad asjale fännid? Pmst on see ju abiellumine oma põhilise vaenlasega. Mida kommenteeriks ntx Eston, kui tuleks uudis, et Villa teeb uue staadioni kahasse Birminghamiga? Võib-olla näen tonti seal, kus seda pole, aga ilmselt ei võetaks sellist uudist just väga suure hurraaga vastu.

mcnamara
26.11.04, 17:03
Algselt postitas jyriöö
Jagada staadioni oma suurima rivaaliga? Pragmaatiliselt asjale vaadates on tegemist kindlasti mõistliku ja kokkuhoidliku poliitikaga, kuid kuidas vaatavad asjale fännid? Pmst on see ju abiellumine oma põhilise vaenlasega. Mida kommenteeriks ntx Eston, kui tuleks uudis, et Villa teeb uue staadioni kahasse Birminghamiga? Võib-olla näen tonti seal, kus seda pole, aga ilmselt ei võetaks sellist uudist just väga suure hurraaga vastu.

Kindlasti ei võeta. Aga mina olen natukene imelik ju. Suhtun Evertoni üldjoontes positiivselt ja isegi ManUtd-it ei vihka üleloomulikul määral. Hoopis teine tera nende Londoni satsidega...

Aga tõele au andes ei suuda me seda Stanley Parki lugu ju ellu viia praegu. Lugeda on, et maksumus on tõusnud juba üle 100 miljoni naela.

Wingback
27.11.04, 23:16
Ei poolda seda staadioni jagamise ideed, aga kui tõesti muud moodi ei saa, siis noh...elab üle. Seevastu murukate ja kohalikud fännid küll mitte.

Järgmine mäng valitsevate meistritega: :sega3:
Arsehol\'i vastu on meie ainukesteks relvadeks umbkaitse ning vastasväljakupoolel nurgalöökidest kasu lõikamine.

mcnamara
28.11.04, 21:07
Veel on põhjust imedesse uskuda, sõbrad. No on see võimalik, et ma ei läinud seda mängu vaatama? Neil Mellor uputab viimasel minutil need pealinna ülbikud! Elame veel. :)
BBC liveteksti järgi olime igati võitu väärt kah, vastane ei loonud suuremat midagi.
Imemehed siis kah: C Kirkland, S Finnan, S Hyypia, J Carragher, J Riise, S Gerrard, X Alonso, D Hamann, H Kewell, N Mellor, F Sinama Pongolle (69 A Nunez).

mömm
28.11.04, 21:25
õnne liverile, igati teenitud võit. lehm jällegi arsenali puuris nagu s...häda. seda oligi vaja nüüd isegi liverpoolil reaalne võimalus lõpuks kõrgele tõusta

rauno
28.11.04, 21:43
Seda magusam oli seda kõike näha.Sai veel Hiiu pubis mainitud kui Kirkland venitas palli lahti löömisega et võiks siiski võidule mängida...kell ekraanil näitas mänguajaks 91´45´´:) ai kui magus oli see värav:)
mäng ise oli nagu selline ńormaalne...sööt liikus jne...arsenali statistika oli ikka päris sant...no comments...a postide vahele löökide tabamus statistika oli super...1 löök ja 1 värav ehk 100%

:õnnelik:

v6hiv66ras
28.11.04, 21:50
Väravate ajal oli Lehmannil küll raske mingeid päästeoperatsioone korralda. Tõsi see, et Liverpool oli aktiivsem, aga ohtlikke võimalusi oli mõlemal poolel üsna kasinalt. Üsna viigilembeline mäng muidu, Liverpooli õnneks sattus Melloril õigel ajal elulöök välja tulema. Senini olin ma mõelnud et see vend lööb väravaid aind peaga :doh: Gerrard oli ka muidugi 5+, Alonso väravale tegi eeltöö just tema.

Liverpool 2-1 Arsenal highlights:
http://s5.yousendit.com/d.aspx?id=44ABFE108AF6D0D864D5CEBC311AA9A2

vaikiv mees
28.11.04, 22:07
nonoh, \'Pool oli peale viigiv2ravat ehk veidi kohkunud, aga kylalised said selle puhtalt kogemuse pealt (isegi \'poolkuivad\' Henry ja Pires suudavad Vieirale sellise eelt88 teha),
esimesel p-ajal puudus neil lisaks korneritele ka off target statistika,
kogu eelnevat kokku v6ttes oli Liverpool v6idu enam kui 2ra teeninud, seda just t2nu yleolekule keskv2ljal (Arsenal palli ette ei saanudki), samuti toetas Gerrard &co piisavalt rynnakut, Melloril m2ngu algul ikka jalg v2rises

edit: Pooli v2ravates vv. Lehmann t6esti syydi polnud, aga korduvalt jooksis ta ikka t2iesti sihitult ringi

91´45´´
ja tabamus tuli vist 7sek enne 2min yleaja l6ppu

nonäedsa siis...ma tahtsin kirjutada 91´54´´ ...juhtub

15sek enne lõppu võis pall veel vv.käes olla küll

Tanua
28.11.04, 23:16
Ma küll ise mängu ei näinud kahjuks na ,aga nüüd kirjutaks teile siin ikka paar asja na. Mina vahepeal eriti L\'Pooli teemasse ei kirjutanud na ,sest siin ei olnd minu lemmik L\'Pooli mängija Mellor nagu kõige paremas nimekirjas na :( Aga te peaks ju ikka aru saama na ,et ta on alles noor mänkija ja vajab nati harjumisaega kõvas liigas na. Ja täna näitas Neil Mellor ,kellest ma ka ühe uudisloo kirjutasin ,et ta oli seda aega ja vaeva ,mis mul kulus na , täiega väärt na. Selline pauk ,mis täna käis kui Mellor L\'Poolile võidu tõi ,jõudis kindlasti ka üle Hiiumaa Henrikani ,sest ma olin ikka väga õnnelik na ,et Mellor nii tähtsa väravaga meile nii tähtsa võidu tõi na :) :) :)

Üldse muidu räägivad L\'Pooli fännid na ,et Mellor töötas omal sokid jalast ära täna na. Muudkui tahtis palju väravat lüüa ja lõpuks sai ta sellega hakkama na. Nüüd ma siis loodan ,et kõik minu kaas L\'Pooli fännid ka Mellorisse veel paremini suhtuksid na.

YNWA na ja Viva La L\'Pool na!!! :prill2: :myts9: :ingel2:

Karla kuule ,äkki saad värava ka üles panna na. Ma otsisin ise ka ,aga ei leidnud veel na:oih:

Oih na ,ma ei näinudki ,et keegi juba kokkuvõtte üles pannd oli na :P Aga see ei olnd Mellori elulöök na ,ta kindlasti enne samasuguseidki teind na aga reservide eest na ja tulevikus teeb veelgi na :)

Melwood
29.11.04, 00:08
Iga loll sai aru, et selle viimase löögi väravaks kujunemine oli paras õnneasi. Mõnes mõttes on see mitmeaastase ebaõnne kompensatsioon, aga teisest küljest näitab Arsenali täielikku liimist lahtiolekut viimastes mängudes.

Mitte et ma rõõmu ei tunneks, aga ega väga palju palju meist vist võitu ei uskunud tol hetkel kui Hamannile viga tehti. Seda oli ju Hiiul näha.

Ja lähen lähen juba oma joodikuund magama.:sega6:

-Antz-
29.11.04, 04:42
Algselt postitas Tanua

Üldse muidu räägivad L\'Pooli fännid na ,et Mellor töötas omal sokid jalast ära täna na.

Show-värk. Lahe. :)

rauno
29.11.04, 08:52
Algselt postitas vaikiv mees

91´45´´
ja tabamus tuli vist 7sek enne 2min yleaja l6ppu

nonäedsa siis...ma tahtsin kirjutada 91´54´´ ...juhtub

lfc
29.11.04, 10:24
Kõva mäng ,kõvad väravad.
Kusjuures ma mõtlesin veel u 90\'ndal minutil et mida pagan selles Melloris nähakse ,
tegi tööd küll aga kasu nagu polnud.
Pongollel oli vist ülesanne äärt katta ja see võis ründajale suht pain olla ,hakkama sai.
Viimane mees \"The Benitles\"\'st Nunez jättis norm mulje ,ikkagi esimene mäng ja vahetusest Arsenali vastu tulla pole just eriti lihtne ,Ars oli teisel poolajal natsa parem ka.
Mängupilt oli päris hea,vahepeal Ars palli ei saanudki.

Krdi kahju on Blackburnile ja Birminghamile kaotatud punktidest

Järgmised mängud :
01 Dec, 2004 Tottenham Hotspur Carling Cup 1/4 final Away
04 Dec, 2004 Aston Villa Barclays Premiership A
08 Dec, 2004 Olympiacos Champions League Group Phase Home
11 Dec, 2004 Everton Barclays Premiership A
14 Dec, 2004 Portsmouth Barclays Premiership H
19 Dec, 2004 Newcastle United Barclays Premiership H
26 Dec, 2004 West Brom Barclays Premiership A
28 Dec, 2004 Southampton Barclays Premiership H
01 Jan, 2005 Chelsea Barclays Premiership H
03 Jan, 2005 Norwich City Barclays Premiership A

lfc
30.11.04, 13:14
Kel oma sat puudub või kohalikud kõrtsid midagi ei näita ,
siis üle tüki aja Pooli mäng ka sellisel kanalil mis mööda kaablit koju jookseb.

Tottenham-Liverpool Carling Cup veerandfinaal, 1 .detsember
on nähtav Viasat Sport 2 pealt ,mängu algus 21.45.

Arvata on et ei mängi kõik põhimehed ,eelmises liigakarika mängus Boro vastu olid
väljakul teiste hulgas sellised mehed nagu Whitbread,Potter ja Welsh.

Teised paarid ka :
Täna :
Fulham Chelsea
Watford Portsmouth
Homme
Man Utd Arsenal

Teet
30.11.04, 22:34
Baros olevat vigastusest kardetust palju kiiremini taastunud ja tahab Olympiakose vastu platsile tulla. Loodetavasti on ta varasemast õppinud ja ei võta kiire tagasitulekuga liigseid riske. Aga mees on vist ikka pidevas mängu- ja väravanäljas. Hea, et meil selline vend meeskonnas olemas on.

mcnamara
30.11.04, 23:51
Algselt postitas NeverWalkAlone
Baros olevat vigastusest kardetust palju kiiremini taastunud ja tahab Olympiakose vastu platsile tulla.

Sai vaikselt palvetatud, et ehk selline imelugu juhtub. Väga vajame Milanit selleks mänguks. Aga eks peab ootama ja vaatama.

lfc
01.12.04, 11:22
Rafa prioriteet nr 1 pidvat olema Premier,seega kuigi on tegemist väga tähtsa mänguga siis
usun et pigem hoitakse Barost Evertoni mänguks.
Nunezi esimese mängu kohta :
\"I used Nunez on Sunday, but sometimes when you are coming back you use too much energy too quickly. I was a bit worried about that\"

Eks mängu kulg määrab ära kas ja palju Barost kasutatakse.

mcnamara
01.12.04, 11:48
Algselt postitas lfc
Rafa prioriteet nr 1 pidvat olema Premier,seega kuigi on tegemist väga tähtsa mänguga siis
usun et pigem hoitakse Barost Evertoni mänguks.

Ei usu hästi, et teda justament Evertoni mänguks hoitakse. Põhjuseks see, et Premier võib olla prioriteet nr 1, aga tõele au andes on (nagu hooaja alguses juba arvata oligi) meie maksimum seal 3-4 koht.
Pääseda ML alagrupist edasi on klubi tuleviku seisukohalt ääretult oluline, sest sellega kaasneb kopsakas rahasüst. Ja erilist rikkust Anfieldil praegu pole.
Barosi puhul on põhiline tervis. Kui ta on terve, peab ta kreeklaste vastu klubi aitama.

Täna Londonis on raske väga palju loota. Tottenham panustab Liigakarikale täiega, \'pooli poolt on oodata selle sarja tavapärast võistkonda: Whitbread, Potter, Warnock, Diao, Biscan, Mellor väljakul. Stevie Gerrard ei mängi kindlasti, usutavasti ka mitte Alonso. Võib-olla proovitakse Nunezit 90 minutit. Spursi poolt niisiis vastas esimene koosseis.

lfc
01.12.04, 13:08
Täna Londonis on raske väga palju loota. Tottenham panustab Liigakarikale täiega, \'pooli poolt on oodata selle sarja tavapärast võistkonda: Whitbread, Potter, Warnock, Diao, Biscan, Mellor väljakul. Stevie Gerrard ei mängi kindlasti, usutavasti ka mitte Alonso. Võib-olla proovitakse Nunezit 90 minutit. Spursi poolt niisiis vastas esimene koosseis.

Mine tea ,Gerrardil ju ka vähe praktikat peale vigastust .
Nunez ka arvatavasti platsil ,saab näha mis mees on.

Spursi vorm on kuidagi imelikult kõikuv see aasta .
Viimase kodus võitsid ,aga vist päris pikalt andis kodust võitu oodata .
Sky lehelt vaatan et see eelmine oli lausa augustis ...

rauno
02.12.04, 01:18
et siis penaltid

Undi
02.12.04, 01:30
pingo-pongo! :)

lfc
02.12.04, 01:34
Ära tuli!
Esimesel poolajal oli mõte ,et jumal tänatud meil vigastused kaitseliinis ei ole ,seal kogenuid asendajaid ei ole.
Teine poolaeg ,eriti lõpp :Pool täiesti üle ,Spurs täiesti liimist lahti (kusjuures kui mina Spursi näen siis neil alati uus treener ja mäng lonkab järjest rohkem)

Väga kõva tulemus sellele mansale kes täna mängis

mcnamara
02.12.04, 01:36
Unbelievable!!! Kas meie õnn on tõesti pöördunud? Fantastika. Lisaajal kaotusseisust välja tulla ja veel pendlaseerias võita. Kogemusteta reservmeeskonnaga. Vapustav.
Poisid olid kõik supertublid täna. Raven, Whitbread - milline mäng kaitses. Man of the Match - Jerzy Dudek. Welsh näitas vahetusest tulnuna ilusat mängu, samuti Potter, Warnock, mängu teises pooles ka Diao ja muidugi Sinama poiss.
Benitez tegi tõelise julgustüki, mida GH iilagi poleks teinud. Ei pannud esikoosseisu mehi isegi pingile mitte. Ilus õhtu raadio ääres (minu puhul). :)

PS Poolfinaalide loos pole ka paha:
Chelsea - ManU
Liverpool - Watford

lfc
02.12.04, 09:46
poolfinaal on vist kaks mängu ?
seega kaks mängu jaanuaris lisaks.
Dudek on ka minu MOM , järgmiseks paneks Sinama v Biscani.

Whitbread meenutab kaugelt vägagi Hyypiat ;)
Raven --vist esimene start Pooli eest ,väga hea mäng.
Welsh oli nii hea et tekitas mõtte miks ta üldse pingilt alustas.
Welsh sisse ja Mellor välja --pärast seda oli Pool eriti hea ja seda õnnetum oli Spurs

mcnamara
03.12.04, 10:01
Lahing (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1365657,00.html) Liverpooli pärast jätkus eilsel aktsionäride üldkoosolekul. Lahendust pole kusagilt näha, mis siis, et uusi investeeringuid klubisse ootame juba ammu.

lfc
05.12.04, 02:12
deja vu.
1. p.a. täielik ülekaal ja lõppes 1:1 5,6,7,8:0 asemel.
Mellor ja Gerrard omasid peaaegu 100% lisi võimalusi.
Kirkland ei olnud ka päris tasemel ,sellise löögi võtab ju tavaliselt ära.
Parimad Gerrard ja Kewell (!).

Ma ei saa aru miks Traore toodi sisse ja mängis lõpuni keskväljal ,
oleks võinud ju Riisega kohad vahetada.

tramaeivõi ,jälle 2 punkti lihtsalt lännu,täiesti võidetav mäng oli.

eston maravilha
05.12.04, 04:11
ära oma sitast varganägude kampa üle hinda..

NOBBY!!!!!!!!!

10 Lopez Saldana
05.12.04, 09:57

ära oma sitast varganägude kampa üle hinda..

NOBBY!!!!!!!!!

tead situ ube ausalt. forlan.

ma siiamaani mõtlesin miks peaks keegi villat toetama, a siis suutsin selle klubi värvikoodi lahti kodeerida. sa oled nii vallatu. lõrr.

eston maravilha
05.12.04, 13:28
ja mida siis tähenab kombinatsioon veinipunasest(klarett on sinusugusele vist liiga keeruline sõna) ja taevasinisest??

Teet
05.12.04, 21:03
1. Chelsea 16 12 3 1 31:6 39
2. Arsenal 16 10 4 2 42:20 34
3. Everton 16 10 3 3 20:14 33
4. Manchester United16 8 6 2 22:10 30
5. Middlesbrough 15 7 4 4 24:18 25
6. Aston Villa 16 6 7 3 21:17 25
7. Liverpool 15 7 3 5 24:17 24
Kõik on võimalik.

10 Lopez Saldana
06.12.04, 02:10

ja mida siis tähenab kombinatsioon veinipunasest(klarett on sinusugusele vist liiga keeruline sõna) ja taevasinisest??

klarett on minusugusele kahtlemata keeruline, julgen isegi väita et teistele minusugustele. aga siiski ei erine see värv millegi poolest lillast ja need mahedad голубои\ 'd (galuboid) triibud ei tee sust ka rohkem meest. niiet vallatu lilla tiigrikutsu, või oled tänases rollimängus lõvikuningas - sinu jaoks on siin foorumis omaette teema. oleks võinud oma arvamust seal avaldada kuhu teised ei tule. ära rõgise mujal niipalju. piider rsk.

Tembu
06.12.04, 09:23
Algselt postitas 10

klarett on minusugusele kahtlemata keeruline, julgen isegi väita et teistele minusugustele. aga siiski ei erine see värv millegi poolest lillast ja need mahedad голубои\ 'd (galuboid) triibud ei tee sust ka rohkem meest. niiet vallatu lilla tiigrikutsu, või oled tänases rollimängus lõvikuningas - sinu jaoks on siin foorumis omaette teema. oleks võinud oma arvamust seal avaldada kuhu teised ei tule. ära rõgise mujal niipalju. piider rsk.

Jaan-Jaan,kus sa oled!? Huumoripreemia vajab väljaandmist!

Aga kui ikka inimene ajab veinipunase segi lilla värviga siis on targem koheselt mõnda meditsiiniasutusse abi järele pöörduda.

mcnamara
06.12.04, 11:22
Oeh. Paar päeva välismaal ja juba läheb \'pooli teema käest ära ja hakatakse sõimlema. Ata-ata. ;)
Aga tore kuulda, et võõrsil Villa vastu punkti võtsime - raske olnuks enamat loota. Tundub, et Harry K. hakkab ka vaikselt vormi koguma - jumala eest, see kulub meile marjaks ära.
Hetkeküsimus number üks on muidugi, kas saame Milani kolmapäevaks töökorda.

FA karika kolmandas ringis ootab siis Burnley jaanuari alguses võõrsil. 1914. aastal mängisime finaalis ja jäime kahjuks alla 0:1. Ehk läheb sedapuhku paremini.

10 Lopez Saldana
06.12.04, 11:44
Algselt postitas tembuu

kui ikka inimene ajab veinipunase segi lilla värviga

ma ei joo veini.

Martin
06.12.04, 12:07
Tundub, et Harry K. hakkab ka vaikselt vormi koguma - jumala eest, see kulub meile marjaks ära.
See on tsipa tarkpeade küsimuse moodi, kui miks arvatakse alati, kui keegi värava lööb, et ta on nüüd ilgelt vormis või seda kogumas?

oku
06.12.04, 12:26
Hihiii :) Iga Smuti poolt \'Pooli teemasse kirjutatud kommentaar on kuidagi kahtlaselt Kewelli-pooldajalik :D

Harry who?

runno
06.12.04, 12:51

Tundub, et Harry K. hakkab ka vaikselt vormi koguma - jumala eest, see kulub meile marjaks ära.

Selle lause oleks võinud vanalt postitada ka teemasse, Premier - üldist ja omapärast

mcnamara
06.12.04, 12:55
Algselt postitas Martin
See on tsipa tarkpeade küsimuse moodi, kui miks arvatakse alati, kui keegi värava lööb, et ta on nüüd ilgelt vormis või seda kogumas?

Ma ei tea, netist lugesin. Liverpooli mängu ma ju oma Berliini kahetärnises urkas vaadata ei saanud. :)

Jaan
06.12.04, 15:16
Algselt postitas 10

Algselt postitas tembuu

kui ikka inimene ajab veinipunase segi lilla värviga

ma ei joo veini.

Ka kosmoses mittekäinud inimesed võiksid olla informeeritud kuu olemasolust. Näiteks.

Teet
06.12.04, 17:48
Algselt postitas Martin

Kewell on ju ründav poolkaitsja(võib vabalt ka ründes mängida).
Ta peabki väravaid lööma. Siiani oli ta Liverpoolis peaagu aasta väravata.
Vormis?Ei tea.
Kindlasti rohkem enesekindlust.

Martin
06.12.04, 17:51
Algselt postitas NeverWalkAlone

Algselt postitas Martin

Kewell on ju ründav poolkaitsja(võib vabalt ka ründes mängida).
Ta peabki väravaid lööma. Siiani oli ta Liverpoolis peaagu aasta väravata.
Vormis?Ei tea.
Kindlasti rohkem enesekindlust.

Purgis! Selge pilt!

lfc
06.12.04, 17:58
Aga tore kuulda, et võõrsil Villa vastu punkti võtsime - raske olnuks enamat loota.

Oleks sa mängu näinud. :viha:

Mängu esimene pool oli pilt selline nagu vastas oleks Villa U15 ,kusjuures vabalöök millest värav löödi oli ka valesti antud.:viha: :viha: :viha:

Teet
06.12.04, 18:11
Purgis! Selge pilt!

Purgis?
Vormis?
Erinevus 3 tähemärki.
Seega ikka vormis.

eston maravilha
06.12.04, 18:48
Algselt postitas lfc

kusjuures vabalöök millest värav löödi oli ka valesti antud.:viha: :viha: :viha:

aga siis poleks te ju üldse väravat löönud..

lfc
06.12.04, 19:01
Postitas: eston#21
aga siis poleks te ju üldse väravat löönud..
Keegi mainis enne et idiootide jaoks on siin foorumis lausa oma nurk olemas.
Palun rahulda ennast seal.

eston maravilha
06.12.04, 19:05
võibolla oleks see ;) sinu natuke aeglast mõtlemist avitanud?? mängu sellise lõpptulemuse üle aga soovitan pikemalt arutleda pekipoiss mellor ja jalamurdjaga

mcnamara
08.12.04, 10:41
Ähvardab jälle paganas. (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1368823,00.html) Ausõna oleks võinud mõne teise momendi valida. Aga nagu juba suvel öeldud - ei ühte meest saa taga nutma jääda. Kui läeb, siis läeb.
Seniks aga - võita oleks vaja täna. Käivad kõlakad, et nii Baros kui Garcia võivad mänguvalmis olla. Samas oleks ehk parem Milan algul pingile jätta ja siis viimses hädas sisse paisata. Uue vigastuse risk muidu liiga suur.

jyriöö
08.12.04, 11:36

Ähvardab jälle paganas. (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1368823,00.html) Ausõna oleks võinud mõne teise momendi valida. Aga nagu juba suvel öeldud - ei ühte meest saa taga nutma jääda. Kui läeb, siis läeb.

Ma vaatan, et peale Oweni lahkumist on suhtumine täitsa fatalistlikuks muutunud. Gerrardi minek oleks muidugi tunduvalt suurem pauk, nii et mängu tähtsust ei saa üle hinnata. Samas pole Kreeka klubid traditsiooniliselt Inglismaal just erilisi imesid korda saatnud ja nagu näitas ka eilne Arsenali mäng - kui selg on vastu seina, tuleb ka tulemus.

runno
09.12.04, 00:35
Hooaja üks huvitavamaid mänge seni kahtlemata

erxx
09.12.04, 00:38
Õnnitlused pooli fännnidele... mida mäng oli :idee: !!!

Silver
09.12.04, 00:40
Pole paha! Õnnitlused! ;)

fitti
09.12.04, 00:42
WOW
peale seda kui tyrgid manule teise kolli olid löönud, klõpsasin korra nelosele ja nii see jäigi. Uskomatonta, mikä peli!

palju õnne tõepoolest. 4 out of 4 still in the game..

tkkt
09.12.04, 00:47
vuala...
3-1 värava oli päris sitt - võttis kohe sõnatuks!

Edu pooli poolehoidjatele..

ertz
09.12.04, 00:50
jep. ülihea mäng (loe: 2. poolaeg) ja stevie koll oli cracker! hea et kõik 4 inglise klubi edasi said :õnnelik:

lfc
09.12.04, 00:56
Uskomatonta käib selle mängu kohta tõesti.
Esimese poolaja ebaõnn tuli kuhjaga lõpus tasa ,Gerrardi koll oli täielik hirmuinen pommi.

Wingback
09.12.04, 02:59
Magnificoooooooooooooooo... :veryhappy :veryhappy :veryhappy

Suurepärane. Milline mäng !!! Üle väga pika aja pole nii põnevat heitlust näinud. Väga emotsionaalne õhtu minujaoks.
Pidime kokku lööma lausa 5 väravat, millest 3 kirja läksid. Vastased oskasid vaid pidevalt naise moodi kukkuda ning pea ainult karistuslöökidest midagi tekitada.
\'The Benitez effect\' toimis täiuslikult, taktikamuutused tõid edu. Vahetusmehed Pongolle ja Mellor toimisid ideaalselt. Eriti tõstaks esile Pongolle esitust. Väga viis nooruk, kelle tehnikat on lust jälgida. Kewell pandi mängima õigele positsioonile ehk äärele, kus mängides ta ka lõviosa oma kärjäärist üles ehitanud on ja minuarust oli nr.7 kindlasti üks parimatest täna. Gerrard\'i tuleb taaskord kätel kanda. Võitluslikkus, mängu ehitamine... ja millistest olukordadest Sir peale lõi. Esimesele väravale, mida kahjuks ei loetud, eelnes väga keerulisest asendist asendist tehtud pealelöök ning õhtu viimane värav oli sarnaselt hiilgav.
Sellist meeskonna võitlusvaimu ei kohta just tihti ning kodupubliku katkematu kaasabiga püsis usk viimse momendini. :myts9:

Natuke negatiivseid külgi: Mõlemal poolajal vajus mingi aeg mängutempo alla ning ei suudetud sellist head pressingut peal hoida. Eks väsimus ajendas vahel pikemaid palle ette taguma, mis eriti kasutoovalt ei toiminud. Edukamad rünnakud sündisid pigem lühikest söödumängu kasutades. Hyypia jooksukiirus tekitas minus närvilisust. Edaspidistele kohtumistele mõeldes, paneb see mind muretsema. See eest mehe enesekindlust ning peamängu ei saa mitte kuidagi laita. Njah Nunez ei avaldanud eriti muljet, kuid loodetavasti on see vaid vähesest mängupraktikast tingitud. Näiteks Rivaldo karistuslöögi ajal käitus Nunez müüris äärmiselt totralt. Baros\'i kasutegur toimis umbes 30 minutit, sealt edasi mehe sära vaibus. Eks vast vigastusel ole siin oma roll.

Lõpp hea, kõik hea ! Paistab et Depori poisid ei viitsinud täna üldse mängida ning Monacol oli lõbuõhtu. Ühesõnaga täna nägite milleks heal päeval Liverpool suuteline on.
Kõige rohkem tekitab hirmu Barcelona, Chelsea, Leverkuseni või Juventusega kokku sattumine. Kõik ülejäänud CL alles jäänud meeskonnad on igati võidetavad. :P

Jaan
09.12.04, 05:58
Chelseaga ei saa veel kokku saada. Ühe riigi satse kokku ei loosita minu teada.

mcnamara
09.12.04, 08:47
Algselt postitas -Marko-
Ühesõnaga täna nägite milleks heal päeval Liverpool suuteline on.
Kõige rohkem tekitab hirmu Barcelona, Chelsea, Leverkuseni või Juventusega kokku sattumine. Kõik ülejäänud CL alles jäänud meeskonnad on igati võidetavad. :P

Hmm milline maruline optimism. Ei tea, mind on viimased aastad nii õrnaks teinud, et jõudsin juba musta masendusse langeda. 70. minuti paiku oli tunne, et selleks korraks jälle läbi.
Aga Stevie G ikka tõesti ei taha Chelseasse minna! No mitte ei taha. Ja Neil ning Sinama - pole sõnu.
Mäng oli rabe, palju valesööte ja metsikut pabistamist, aga mis siin imelikku on. Hulk rahvast platsil mängis oma tuleviku \'pooli karjääri nimel. Pisut liiga jubedalt sõideti jalgadesse ka - oli hirm, et kohe näeb mõni mees punast. Nägin küll ainult teist poolaega, mis oligi vist täiesti piisav.

Play-offi ei tahagi nagu veel kommenteerida. Hurraa-optimismi minus pole - vastased saavad olema väga tugevad, koosseisult praegusest \'poolist üle. Aga imetore, et niikaugel oleme.

ethan
09.12.04, 09:08
Kohtunik võttis 2. poolajal ikka eriti range joone, ning võttis pea iga väiksema puute veaks, sest mis parata - kõik, kes platsil olid, läksid keema ning kired lõid lõkkele. Seejuures tegid kreeklased 2. poolaja algupoolel parajat komejanti, pidevalt pikali. Giovanni kohta oleks mõnel osaval sõnaseadjal kindlasti paar magusat kommentaari.

Mellori ja Gerrardi väravad olid väga emotsionaalsed :) Üks põnevamaid mänge, mida viimasel ajal näinud. Pärast seda ajas TV3-e \"tühjade tribüünide\" mäng lausa haigutama - nii igav jalgpall ju ometi ei ole?!

Rõõm, et L\'pool edasi sai.

10 Lopez Saldana
09.12.04, 12:18
There\'s only one Rivaldo...

banaanid võib väljakule visata.

rohelineKonn
09.12.04, 12:30
eilset mängu oli mul väga lihtne vaadata. mõlemal poolel oli minu jaoks sügavalt ebasümpaatseid mängijaid, mis võimaldas mul suht neutraalseks jääda.

ilmselt on see üks paremaid mänge, mis ma sel hooajal üldse olen näinud. oli hetki, mis ilmselt veel pikka aega telepilti jäävad, kui ka pikki perioode, mis 4. liiga põhjapiirkonna võistkondade mängu meenutas. näiteks avaväravale järgnenud veerandtund.
sg värav oli sama ilus, kui nilbed olid tema tald ees sisseminekud. harry üks läbijooks oli sama ilus, kui sitt oli tema kogu ülejäänud mäng. lisaks oli isegi erapooletule vaatajale tajutav staadionil valitsev pinge.

aga see selleks. viimastel aastatel on mul hakanud tekkima tunne, et ka \'pool on nakatunud londonist levima hakanud ravimatusse haigusesse. tõbi väljendub sel moel, et võistkonda deporteeritud maailmaklassi mängijad muutuvad aina sitemaks ja sitemaks. tõve nimi on muidugi Tottenhami Sündroom.

mcnamara
09.12.04, 12:46
Algselt postitas rohelineKonn
tõbi väljendub sel moel, et võistkonda deporteeritud maailmaklassi mängijad muutuvad aina sitemaks ja sitemaks. tõve nimi on muidugi Tottenhami Sündroom.

Võistkonda deporteeritud maailmaklassi mängijad? Kes need veel sellised on? Ega ometi mitte vana hea Harry? Ha-ha-ha.
Tegelikult meel rõõmsam praegu kui eile õhtul. Kohutavalt pingeline oli seda värki vaadata jube väsinuna pärast kahte järjestikust Pöffi-filmi ja lugematul arvul poolikuid öid.

vello99
09.12.04, 15:48
Siis tundus kõik olevat kui Steve\'ile punane udu ette tuli teisel poolajal. Eriti see kollase toonud frustreerunud jalahoop oli tegelikult päris naljakas. Kuidas ta seekord õnnestus maha rahuneda...

taku*
09.12.04, 16:50
Pole kaua nii ilusat mängu näinud kui eilne pooli mäng. Gerrardi värav oli ikka õige mehe värav raisk. Tol hetkel võis ikka Liverpooli fännidel seal statkal ja telerite eest päris tore tunne olla. Pasi seletas hästi lahti selle 1 värava, kus Kirkland täiesti mõttetu positsioonivalikuga hiilgas.

rohelineKonn
09.12.04, 16:58

tõbi väljendub sel moel, et võistkonda deporteeritud maailmaklassi mängijad muutuvad aina sitemaks ja sitemaks. tõve nimi on muidugi Tottenhami Sündroom.

Võistkonda deporteeritud maailmaklassi mängijad? Kes need veel sellised on? Ega ometi mitte vana hea Harry? .

aga seda ma ju räägingi. deportatsioonihetkel oli harry üks maailma parimaid vasakpoolikuid. finnan oli hea, alonso oli täielik kunn. no ja siis keerasite te sinnasamusesse veel smiceri, dioufi, barmby, babbeli, dudeki, litmaneni, mcateeri... pole vist mõtet jätkata. siia võiks kisada ka oma kasvandike, kellest tähelepanuväärseima allakäigu on minu silmis läbi teinud robert-poiss.

kindlasti suudaksid ise oluliselt täpsema nimekirja koostada.

Anfield
09.12.04, 17:09
Väga kena mäng oli ! Kehtlemata parim mäng see hooaeg. Kõik mängijad jätsid sümpaatse mulje. Eriti jäid silma Gerard ja Kewell. Juba esimesest minutist peale surus Pool\' . Olympiakosel oli õnne et seis ei olnud 5:0 või rohkem. Baros mängis hästi kuid eile ei olnud tema päev, nind kolli kirja ei saanud. Vahetusest sekkunud Pongolle ja Mellor olid esimetel platsil viibitud minutitel väga head. Mellor lõi jälle värava,see hakkan juba tavaks saama.Gerardi värav oli ikka mega,suhteliselt raskel positsioonilt otsustas Liverpooli\' saatuse.Kewell trikitas omal äärel päris hästi , ning mängis tema vastu mängiva kaitsja mitmel korral üle. Tänu temale tuli ka esimene värav.Samuti olid tasemel Alonso ja Finnan. Värav mis meile löödi oli ikka väga loll. . Mäng lõppes siis meile sobiva 3-1 seisuga.

VIVA LA Pool\'

ertz
09.12.04, 17:20
Algselt postitas ow3n
Värav mis meile löödi oli ikka väga loll. Tänu temale tuli ka esimene värav.

kes see tema on?

mcnamara
09.12.04, 17:22
aga seda ma ju räägingi. deportatsioonihetkel oli harry üks maailma parimaid vasakpoolikuid. finnan oli hea, alonso oli täielik kunn. no ja siis keerasite te sinnasamusesse veel smiceri, dioufi, barmby, babbeli, dudeki, litmaneni, mcateeri... pole vist mõtet jätkata. siia võiks kisada ka oma kasvandike, kellest tähelepanuväärseima allakäigu on minu silmis läbi teinud robert-poiss.

Näh, kiusupunn oled. Aga ok - sinu nimekirjast oleksin ehk nõus Dioufy\'ga - selle tüübi (igat sorti) allakäigust ei suuda hästi keegi sotti saada. Alonso on nüüd oluliselt halvem, kui enne? Minu meelest mitmes mängus sel hooajal lausa briljantne olnud. Finnan, McAteer maailmaklassist? Litmanen oli ju igivana juba ja pealegi veetis rohkem aega haigevoodis, kui platsil. Ja seda nii enne kui pärast meile tulekut. Babbel jäi haigeks. Barmby, Smicer maailmaklassist?
Harry oli maailma parimaid, sest mängis parajasti Leedsis. Punkt.

rohelineKonn
09.12.04, 17:24

Näh, kiusupunn oled. Aga ok - sinu nimekirjast oleksin ehk nõus Dioufy\'ga - selle tüübi (igat sorti) allakäigust ei suuda hästi keegi sotti saada. Alonso on nüüd oluliselt halvem, kui enne? Minu meelest mitmes mängus sel hooajal lausa briljantne olnud. Finnan, McAteer maailmaklassist? Litmanen oli ju igivana juba ja pealegi veetis rohkem aega haigevoodis, kui platsil. Ja seda nii enne kui pärast meile tulekut. Babbel jäi haigeks. Barmby, Smicer maailmaklassist?
Harry oli maailma parimaid, sest mängis parajasti Leedsis. Punkt.

McAteer oli nali. Smicer ja harry olid siiski väga-väga head. kusjuures erinevalt Smicerist, prantslastest ja horvaatidest oli harry hea ka inglismaal ja aastaid järjest.

mcnamara
09.12.04, 17:24
Algselt postitas erts
kes see tema on?

Pakun, et kas Nunez (jättis müüri augu) või Kirkland. Mina süüdistaks viimast - sest palli ta löögihetkel ei näinud ja seisis veel täpselt keset väravat. Nii on võimatu püüda ükskõik kumba nurka saadetavat lööki.

Wingback
09.12.04, 17:42

Algselt postitas -Marko-
Ühesõnaga täna nägite milleks heal päeval Liverpool suuteline on.

Hmm milline maruline optimism.

Need read oli pigem meie tulevaste vastaste siinsete fännidele hoiatuseks või midagi sellist :D...savi, emotsioonipurse. Tegelikult on meie meeskonnas veel palju nõrkusi, mistõttu üleolevaks suhtumiseks pole põhjust.

Jaan

Jah tunnistan, et ma pole veel järele uurinud, kuidas kedagi paaridesse loositakse. Pealegi need mängud on alles kaugel. Iseenesest oleks põnev näiteks Real Madridiga mängida.

vello99
09.12.04, 18:02
Algselt postitas -Marko-

Jaan

Jah tunnistan, et ma pole veel järele uurinud, kuidas kedagi paaridesse loositakse. Pealegi need mängud on alles kaugel. Iseenesest oleks põnev näiteks Real Madridiga mängida.

Tõenäoliselt on keegi siin selle juba postitanud aga...

LIVERPOOL (Runners-up in Group A)
Possible opponents: AC Milan, Bayer Leverkusen, Internazionale, Juventus, Lyon.

As runners-up, they will play the first leg at home.

lfc
09.12.04, 20:57
kusjuures see et mängijad eelmise treeneri all kehvemini mängisid kui eelmises klubis olen mina täiesti nõus.
No aga võrrelge Barost kevadel ja nüüd ?
Kevadel istus ta pingil ,ma ei usu et keegi üldse teaks miks ta mängu ei saanud.
Kewell\'i treener paistab uskuvat ja mäng paraneb silmnähtvalt.
Alonso on üks parimaid ,viimased mängud on olnud varjus ---kusjuures mulle tundub et see on seotud SG tagasitulekuga ,Alonso oluliselt rohkem kaitses.

>smiceri, dioufi, barmby, babbeli, dudeki, litmaneni, mcateeri...
Dudek ok ,Spursi vastu tegi hiilgemängu.
Mida Smicer uue treeneri all tegema hakkab seda saab kunagi näha.
Babbel oli haige + mingi kamm oli treeneriga.

Teised siin nimekirjas on küll liigsed.

mcnamara
10.12.04, 12:29
Steven Gerrard (http://football.guardian.co.uk/Columnists/Column/0,4284,1370828,00.html) Parim.

Harrastaja
10.12.04, 18:38
Õige kapten :)

Anfield
10.12.04, 22:29
Loodan südamest, et jaanuaris me Steven Gerardi ei kaota.

mcnamara
11.12.04, 19:47
Võis aimata halba, kui Baros ja Alonso algkoosseisust välja jäeti. Rünnakujõudu on kuratlikult napilt niimoodi. Mellor näitas päris ilusat mängu esimesel poolajal, kuid teisel hääbus sootuks. Sama jutt tegelikult kogu \'pooli kohta, kui Stevie välja arvata. Aga üksi ta jäi. Diao, Hamann, Kewell olid teisel kolmveerandtunnil rünnaku toetamisel armetud. Kirkland on koba mis koba, Riise kaitses nõrk. See 451 on ikka üks totrus. Nüüd on sõimatud kah.

See neljas koht näiteks on nüüd juba väga kõrgete mägede taga. Võib-olla on meie jaoks kõige kergem tee järgmise hooaja ML-i see võistlus sel hooajal ära võita.

Aga müts maha sinisärkide ees: meeskond mängib tõesti hästi ja on oma kõrge koha ära teeninud.

Tanua
11.12.04, 22:42
Paganas küll na ,kahju ,et me lakki saime na ,kahju ka ,et Mellor teisel poolajal ära väsis na ,kuradimas küll na :( :( :(

lfc
12.12.04, 01:32
Ega everton midagi head ka ei näidanud ,aga kui ise väravat ei löö siis on suht raske võita.
Minu arust oli kogu mansa väsinud ja jrgmine mäng juba teisipäeval.
Kirklandiga on küll midagi viimased mängud lahti ,päris p....a just ei pane aga ei päästa kah.

mcnamara
14.12.04, 12:31
Reservid võitsid eile napilt Nottingham Foresti omi 2:1. Tegemist ei olnud isegi mitte meie liigakarika satsiga, vaid seltskond oli noorem ning kogenematum veelgi. Väravad: Robbie Foy pendlast ning Stephen Warnocki võidukoll kornerist vaid 2 minutit enne lõppu. Taas mängis kenasti meie noor jänki Zak Whitbread.
\'pool: Luzi, Raven, J Smith, O\'Donnell, Whitbread, Potter, Wilkie (Guthrie 76), Welsh, Smyth, Foy, Warnock.

Homme peame Pompeyga vahelejäänud liigamängu. Väravasse naaseb Jerzy Dudek - Kirklandi vaevab seljavigastus. Pingil homme ilmselt siis Paul Harrison. Usun, et Dudek on nüüd esiväravavaht pikemat aega - Chrisi kord on oma ebaõnnestumisi pingil istudes läbi mõelda.

skint
14.12.04, 12:47

Homme peame Pompeyga vahelejäänud liigamängu...

Mõttetu normine küll vist, aga igaks juhuks siiski... et mõnel tulihingelisel fännil nüüd mäng nägemata ei jääks: mäng on siiski täna. :)

mcnamara
14.12.04, 12:59
Algselt postitas skint
Mõttetu normine küll vist, aga igaks juhuks siiski... et mõnel tulihingelisel fännil nüüd mäng nägemata ei jääks: mäng on siiski täna. :)

Ahah. Mul polnud ausalt öeldes aimugi. Aitäh. ;)

lfc
15.12.04, 01:02
milline masendav mäng.
Poolil üks helge moment ja see oli SG koll.
Muidu pall kogu aeg Pooli käes ...ja ei juhtunud midagi.
Ning viimasel minutil teeb vv vea mis viib viigiväravani.

mcnamara
15.12.04, 10:09
See kord siis järg kobakäpp Jerzy käes nagu näha. Uudiseid ei ole. Laseme kogu kamba lahti ja lubame reservi noortel mängida? Äkki oleks Paul Harrison väärt väravavaht \'poolile?

Igatahes tundub, et kloorihanteritel on viimane aeg hakata uut klubi otsida. See Premieri hooaeg on peaaegu et purgis. Mitmes aasta see nüüd läheb, kui hakkame juba vanal aastal neljanda koha peale võistlema? Kolmas? Või on neid rohkem olnud juba? Ei viitsi meenutada.

Undi
15.12.04, 11:45
Noh, ühe kohtumise põhjal nüüd kohe niimoodi ütlema. Dudek pole ju Tottingtoni mängust saadik mu meelest competitive match\'is osalenud. Harrisoni kohta ei oska nii kindlalt öelda, kuid viimase reservide kohtumise põhjal võib Luzi küll neljandaks vv-ks edasi jääda. 4-5 korda \"tegi Jerzyt\", kuid erinevalt esimese tiimi meestest, oli seal alati keegi, kes palli ära klaaris.

mcnamara
15.12.04, 12:49
Algselt postitas Undi
Noh, ühe kohtumise põhjal nüüd kohe niimoodi ütlema.

Ühe kohtumise põhjal nüüd mitte. Jerzy CV \'poolis pole just roosiline ja hästi on meeles ka tema abitus 2002. aasta MM-finaalturniiril.
Point on selles, et ei Jerzy ega Chris suuda sisendada minusse kui meeskonna poolehoidjasse vähimatki kindlustunnet, et nüüd kohe-kohe ei tule jälle mingisugune neetud apsakas. Ma kahtlen, kas meie kaitsjatel selline kindlustunne on olemas.
Tõsi on see, et pooli probleemid väravavahtidega ulatuvad märksa varasemasse aega. Polnud David James kindel mees, polnud seda ka mitte Westerveld. Võib-olla ei saagi Premieri närvilises hüplevas mängus väravavaht vigadeta läbi, aga tahaksin meie postide vahel siiski näha meest, kes on enesekindel tsenderdustega tegelemisel, oskab karistuslöögi ajal müüri paika panna ja omab ka oskust väravas õiget positsiooni sisse võtta.
Minu meelest pole see liiga palju nõutud. Oli vana hea Bruce Grobbelaar mis ta oli, aga suurest showst hoolimata hoidis ta enamasti värava puhta. Mis on enam, kui hilisemate kollkiprite kohta öelda saab.

Martin
15.12.04, 13:55
Aga äkki algab kõik hoopis kaitseliinist, mis väravavahi ebakindlaks teeb. Või siis Kewellist.

mcnamara
15.12.04, 14:16
Kaitsjatest rääkides üks pisut ilusam uudis ka: David Raven ja Zak Whitbread sõlmisid sel nädalal \'pooliga uue kolmeaastase lepingu. Noortes on tulevik.

eston maravilha
15.12.04, 15:27
väravavahtide ja nende tehtud vigade kohta ütles eric steele peale sörenseni pommi järgmist - kui ründaja on 89 minutit sitt ja 1 hea minutiga lööb värava siis on ta kangelane, kui väravavaht teeb 89 minutit supertööd ja 1 minuti sitta siis on ta patuoinas..

lfc
15.12.04, 15:31
Kaitsjad on minu arust täiesti OK ,tsipa aeglased vast (Hyypia ,Josemi).
Eks see koll oli kogu mansa viga tegelt ,viimastel sekunditel ei tohiks üldse mingit võimalust tekkida lastagi.
Paar korda eksis Dudek veel ,aga muidu oli täiesti ok ;)

Barosil oli üks hetk mängus ,muidu täiesti 0 ja kohutav esimene puude,
Kewell sama esimene poolaeg aga teisel oluliselt parem,tal jäi väga vähe puudu et koll lüüa.
Hamann ei suutnud kahel korral 5 meetri pealt sisse lüüa ,jalaga mööda ja peaga vv\'le sülle.
Miks Traoret sunnitakse ründama --sellest ma aru ei saa.Riise on selles elemendis hoopis parem.Paar norm tsenderdust tuli ,enamused luhtusid.
(Nagu ma ei saa aru kui Kewell tõstetakse vasakult ära või Pongolle sunnitakse poolikusse)

Seda ka ,et Nunez oli lõpus nii läbi et ei püsinud korralikult jalgadelgi.

reed
15.12.04, 19:29
Kewelli kohta tuleb kohe silme ette CL mäng olympiakosega ,esimene poolaeg oli ta ründes ,ei tomind seal ka midagi ja nii kui äärele nö. omale kohale sai oli nagu hoopis parem ...või kuidas

v6hiv66ras
15.12.04, 20:57
Videoklippe Liverpooli selle ja varasemate hooaegade tegutsemistest võib leida siit (ftp://lfc.org.hk/lfchk/) ja sealt (http://lfcgoals.meoko.com). Happy downloading :)

mcnamara
17.12.04, 14:38
Bayer Leverkusen see on niisiis. See meie vastane. Unistus vähemalt säilib. Kõige rohkem kartsin ise Juventust või AC Milani, aga need karikad läksid siis seekord mööda.

lfc
17.12.04, 14:43
Leverkusen päris norm vastane võrreldes teistega ,samas need mängud mida mina see aasta näinud olen --Leverkusen on ikka päris hea,vähemalt CL\'s.
Voronin (vist ) oli Kiievi vastu mängides väga hea

lfc
19.12.04, 18:34
3:1 vs Newcastle.
hea mäng ,parim Baros ja teisena Kewell.
Newcastle kaitse on hetkel selline ...et päris kahju kohe.

Mängu alguses oli võõrastav pilt:vigastatud ainult 3 meest (Cisse ,Kirkland ja Smicer) ;)
Lõpus jäeti päris palju võimalusi löömata ,eriti kahju oli Baros\'i käärlöök mis läks napilt mööda-

Drogba
19.12.04, 18:46
Mellor on Liverpooli eest väravaid taguma hakanud. Edu talle:õnnelik:

mcnamara
19.12.04, 22:09
Vahelduseks parem päev tõesti. Hea ikka näha kahe ründajaga mängu meil - Baros ja Mellor kombineerisid ladusalt, seda just eriti muidugi võiduvärava löömisel. Baros oligi ehk \'pooli mängu parim, töötas väsimatult ja lõi Newcastle\'i kaitse mitmel korral vankuma. Luis Garcia tagasitulek väljakule annab meile samuti rünnakul uusi võimalusi. Täna polnud sugugi olematu ka Kewelli panus, supersööt Barosi kolmandaks väravaks. Kaitses häiris Hyypiä positsioonivalik Kluiverti värava juures ja paaril muul korral tundus ta taas lootusetult aeglane. Stevie G ja Alonso juhtisid keskel kindlalt vägesid.
Natuke meeldivam jõuludele vastu minna.

Jaan
20.12.04, 00:05
Kui too sööt välja arvata, oli Kewell ikka tõsine kloun. Täitsa võrreldav meie meestega.

10 Lopez Saldana
20.12.04, 00:48
Kewell ongi kloun.:r66m2:

10 Lopez Saldana
20.12.04, 00:51
Algselt postitas Jaan
tõsine kloun. Täitsa võrreldav meie meestega.

selles et kogu njuukästel on kari kloune ei kahtle keegi.

mcnamara
20.12.04, 17:05
3,5 miljoniga (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4100677.stm) me Morientest ei saa.

lfc
20.12.04, 17:54
Kindlasti mitte
Morientes Barosi kõrvale oleks päris hea.
Vbla laenatakse hoopis kedagi ?
Krt ,loodan siiski et keegi Premieri kogemustega sisse toodaks,valikut muidugi palju ei ole.

ertz
20.12.04, 18:06
mis värk muidu Dioufiga on? laenult tagasi ei taha teda kutsuda?

10 Lopez Saldana
20.12.04, 18:08
Algselt postitas erts
mis värk muidu Dioufiga on? laenult tagasi ei taha teda kutsuda?

Ei.

lfc
20.12.04, 18:08
Dioufiga on midagi totaalselt p...s.
Rafa andis kohe teda et mehele kohta ei ole,s.t ainuke mees kellele mingitki võimalust ei antud.
Ilmselt peale tatistamise veel millegiga hakkama saanud

ertz
20.12.04, 18:16
Algselt postitas lfc

Dioufiga on midagi totaalselt p...s.

boltoni eest seni 11 mängu ja 2 kolli, pole väga hullu ju. kunagisest vormist on asi muidugi kaugel.

ethan
20.12.04, 18:33
3,5 miljoniga me Morientest ei saa.

3.5 milj. Morientese eest ongi naeruväärne summa. Ma loodan väga, et L\'pool jõuab spaniardidega kokkuleppele, sest Madridis pääsevad platsile ainult väga ilusad, või väga seksikad, mis tähendab, et väga kõva kasuteguriga mängumees leiab parema atmosfääri mujalt; Morientes Liverpooli ja te olete järgmine hooaeg Premieri tipus, kui tuumik koos püsib.

Morientes-Cisse-Baros + Mellor, Sinama... lahe! Le Tallec ka mängib veel? Diouf jäägu ikka Boltonisse :)

lfc
20.12.04, 18:34
boltoni eest seni 11 mängu ja 2 kolli, pole väga hullu ju. kunagisest vormist on asi muidugi kaugel.
Vorm vormiks ,hooaja alguses oli mees selges ülekaalus ja väääga vormist väljas.
Pole kahtlustki et ta mängida oskab ja paremaks ka läheb.

Küsimus on milleski muus ,mänguvälises.
Kas tõesti asi ainult Celtic\'u fanni pihta tatistamises või juhtus midagi ka hiljem ,krt seda teab.
Teisedki igast asju loopinud --Carra saatis mündi teele , vist Smith oli see kes pudeli tagasi viskas ,Cantona\'st rääkimata.

Aga pole kuulnud et meeskond totaalselt selja keerab nagu Dioufi puhul.

lfc
20.12.04, 18:37
Le Tallec ka mängib veel?

St Etiennes peaks laenu alusel mängima.

ertz
20.12.04, 18:56
Algselt postitas ethan
Madridis pääsevad platsile ainult väga ilusad, või väga seksikad, mis tähendab, et väga kõva kasuteguriga mängumees leiab parema atmosfääri mujalt

maitseasi muidugi, aga minu arust Moro kvalifitseerub ka kui väga ilus ja väga seksikas :)

ethan
20.12.04, 19:09
Algselt postitas erts

Algselt postitas ethan
Madridis pääsevad platsile ainult väga ilusad, või väga seksikad, mis tähendab, et väga kõva kasuteguriga mängumees leiab parema atmosfääri mujalt

maitseasi muidugi, aga minu arust Moro kvalifitseerub ka kui väga ilus ja väga seksikas :)

Olles meessoost, päris nii ennast väljendada algul ei tahtnud,aga on küll päris seks välimus jah :)

vaikiv mees
20.12.04, 21:01
Morientes-Cisse-Baros + Mellor, Sinama... lahe! Le Tallec ka mängib veel?

siis l2heb vist natuke paljuks vist?
pole ime, et Le Tallec laenule saadeti,
aga kui Cisse kunagi terveks saab ja enne seda syndmust sundolukorras veel keegi ostetakse, v6ivad (praegu algkoosseisus olevad) noored (kes siis enam platsile ei pruugi saadagi) ise tahta lahkuda-
Mellori peale juba pakkumine tuli (mida peale kuulsat jalaluumurdu enam kaalumisele ei v6etud muidugi), peale enda heast kyljest n2itamist saab tema eest rohkem raha muidugi

lfc
20.12.04, 21:59
Le Tallec ei ole ju ründaja.
Laenumeestest rääkides ,siis selle hooaja veedab kodumaal ka Cheyrou.

mcnamara
26.12.04, 22:57
Tjah, vaene West Brom taoti siis päris maapõhja, 5:0. Näib, et tõeline pommisadu vastase väravale algas niipea, kui Cosmin Contra esimese poolaja lõpul punase kaardi sai. Baros jättis järgnevas situatsioonis pendla kasutamata, aga sellest polnud lugu. Kokku 16 pealelööki, tihtipeale märgitakse lööjaks John Arne Riise, kaks neist saatis ta ka vastase väravasse. Tundub et norralane mängib alati hästi, kui talt kaitsemängu ei nõuta. Selles ta teatavasti ei hiilga. Veel said värava kirja Pongolle, Stevie G ning Garcia.
Ilmselt teisipäevase Saintsi-mängu ootuses jäeti Alonso ning Luis Garcia algul pingile, küll sekkusid mõlemad teisel poolajal. Neil Mellorit polnud aga pingilgi.
Mina oma lootusetus laiskuses jätsin järjekordse \'pooli rõõmupeo vaatamata. :(
Võidumehed: J Dudek, S Finnan (70 S Warnock), J Carragher, S Hyypia, D Traore, A Nunez, S Gerrard (63 X Alonso) , D Hamann, J Riise, F Sinama Pongolle, M Baros (66 S Luis Garcia)

lfc
26.12.04, 22:57
Pool vs WBA 0:5
Riise oleks võinud ka kübaratriki teha ,võimalusi jätkus.
Riise ka MOM.
Mängust enesest ,alguses oli WBA mehed KOGU aeg sulus ,Poolil midagi eriti välja ei tulnud,
Väljakult puudusid Kewell,Alonso,Mellor,Garcia.
Esimese poolaja lõpus 1:0 peal otsusta üks WBA vend et ühest väravavahist on vähe ja andis Baros\'le võimaluse penaltit lüüa,ise muidugi lahkus staadionilt.(Kahju ,sest Carragher jäi väravast ilma)
Baros\'i lõi kätte ,tagasipõrganud palli ei suutnud sisse lüüa ei Pongolle ega Baros ise.
Teine poolaeg oli totaalne Pooli ülekaal,tulemus räägib enda eest,väravad läksid järjest ilusamaks.

Hea pühadeaeg jätkub ,järgmine mäng juba teisipäeval ja siis algab uus aasta mänguga liidri vastu.

mikc
26.12.04, 23:09
Algselt postitas lfc

kahju hakkab

ethan
26.12.04, 23:11
Tjah, vaene West Brom taoti siis päris maapõhja, 5:0. Näib, et tõeline pommisadu vastase väravale algas niipea, kui Cosmin Contra esimese poolaja lõpul punase kaardi sai.

Alles see oli kui Contra oli AC Milani põhimees. Mõnda aega veel Atletico Madrid, ning nüüd siis Premiershipi rock-bottom Lõuna Bromwichis. Millest küll sellised ärakukkumised tulevad? Polnud mees ju liigselt pilvedes ega midagi sellist... Oleks ta siis Helvegiga ühevanune, aga pole ju.

SleepWalking
26.12.04, 23:12
Algselt postitas peremees

Algselt postitas lfc

kahju hakkab

millest?
et isegi houllieri aegadel ei saadud liiga viimaselt 0-5?

Jaan
27.12.04, 01:48
Algselt postitas ethan

Alles see oli kui Contra oli AC Milani põhimees. Mõnda aega veel Atletico Madrid, ning nüüd siis Premiershipi rock-bottom Lõuna Bromwichis. Millest küll sellised ärakukkumised tulevad? Polnud mees ju liigselt pilvedes ega midagi sellist... Oleks ta siis Helvegiga ühevanune, aga pole ju.

No põhimees ta küll polnud. Sellest ka kiire transfer. Enne seda Alavesis oli küll tegija. 2001 UEFA finaal jne.

lfc
27.12.04, 11:31
No vot siis ,pühapäeva õhtune postitus on väga segane tulnud
Tulemus siis WBA vs Pool 0:5
Ja loetletud mehed (Kewell,Alonso,Mellor,Garcia) puudusid algrivistususest ,
Alonso ja Garcia tulid pingilt mängu.
Mängust veel ,et Pooli inglasest keskkaitse oli alguses väga liimist lahti ,iga löök läks kas totaalselt võssa või tekitas ohtliku olukorra,aga õnneks see oli mööduv nähtus.
Kusjuures on vist ainult keskkaitsjad meil pidevalt mänginud ?

mcnamara
27.12.04, 11:34
Algselt postitas lfc
Mängust veel ,et Pooli inglasest keskkaitse oli alguses väga liimist lahti ,iga löök läks kas totaalselt võssa või tekitas ohtliku olukorra,aga õnneks see oli mööduv nähtus.

pooli inglasest keskkaitse? That would be Jamie Carragher then? Või hoopis see gigantlik inglasest soomlane? Räägi inimestest nende õigete nimedega. ;)

Martin
27.12.04, 11:36
McN, kas teil on mingi farm na, kus te selliseid toetajaid kasvatate na? Sündinud koomikud ju.

lfc
27.12.04, 12:13

Algselt postitas lfc

pooli inglasest keskkaitse? That would be Jamie Carragher then? Või hoopis see gigantlik inglasest soomlane? Räägi inimestest nende õigete nimedega. ;)

Carragher muidugi.
Kolm korda võttis järjest peaga ,kaks korda ohtlikult vastasele ja üks kord auti.

Anfield
27.12.04, 13:28
Milline väravate sadu. :lahe: . Riise tegi ühe parima mängu see hooaeg. Oleks võinu dka Hat-Triki teha. Kahju,et Mellorit näha ei olnud. Ju hoitaxe teda homsex mängux. Loodame siis et , homne mäng kehvem ei tule. :P

mcnamara
28.12.04, 22:04
Täna Sinama-poiss kangelane - Alonso söödust ainus pall Pühakute võrku. Närviline ja raske mäng, peaaegu juba kartsin hiljutise Pompey stsenaariumi kordumist. Eks vaevalt 48 tundi kahe liigamängu vahel on ikka vähe mis vähe ka. Täna mõned uued mehed võrreldes pühapäevaga platsil, samas kui Milan Baros hoopis puhkust sai. Steve Finnan vigastatud. :(
Evertonile saime vähemalt pisut lähemale ja ikka ilus aasta võiduga lõpetada.
Algkoosseis: Dudek, Finnan, Riise, Hyypia, Carragher, Gerrard, Alonso, Warnock, Garcia, Mellor, Pongolle. Mängu sekkusid ka vähemalt Diao ja Nunez.

Drogba
28.12.04, 22:09
Pongolle on viimasel ajal hästi mängima hakkanud paistab ,et Liverpoolil polegi uut ründajat vaja.

marcello
28.12.04, 22:12
Nõnnaviisi (http://soccernet.espn.go.com/section?id=england&cc=5739)

mcnamara
28.12.04, 22:15
Algselt postitas marcello

Jah? Paljud tahavad kanda legendaarset punast särki, vähesed saavad. :) Poiss mõtles suvel, et Valencias on parem ega tulnud Rafaga kaasa. Minu poolest mõelgu edasi.

reed
28.12.04, 22:49
Minu arvates aga oleks jube huvitav ja kindlasti kasulik kui selline mees punase pooli särgi siiski selga tõmbaks !aga see ainult minu arvamus.

lfc
28.12.04, 23:09
Algselt postitas marcello

Aimar,Gerrard,Alonso korraga väljakul oleks kõva küll.

Laupäevast läheb trall üleminekutega lahti.

Undi
29.12.04, 00:28
Mis nad seal siis korraga teeksid?

Kent
29.12.04, 00:30
Algselt postitas reed

Minu arvates aga oleks jube huvitav ja kindlasti kasulik kui selline mees punase pooli särgi siiski selga tõmbaks !aga see ainult minu arvamus.

Kutt sa ju vihkad seda kräsupead.....see ju rohkem platsil kõhuli kui püsti....grassroller

Anfield
29.12.04, 14:28
Tuli siis võit jälle. Nüüd on hea aastavahetusele vastu minna. Ehk jätkame uuel aastal sama moodi. Minu meelest olex Aimari tulek hea, saaks kaitsesse kindlust.

Head vana-aasta lõppu ja head uut aastat kõigile. !

realmadridfan
29.12.04, 14:35
Algselt postitas ow3n

Minu meelest olex Aimari tulek hea, saaks kaitsesse kindlust.

:kratsti:

Martin
29.12.04, 14:38
Algselt postitas realmadridfan

Algselt postitas ow3n
Minu meelest olex Aimari tulek hea, saaks kaitsesse kindlust.

:kratsti:
Parim kaitse on rünnak?

Hughes
29.12.04, 17:38
Liverpool boss Rafael Benitez is considering a move for Valencia defender Mauricio Pellegrino, who is available on a free transfer. (Daily Express)

runno
29.12.04, 19:07
Algselt postitas Hughes

Liverpool boss Rafael Benitez is considering a move for Valencia defender Mauricio Pellegrino, who is available on a free transfer. (Daily Express)

Ilmselt keegi teine peale Hr. Hughes-i ei tea, et infot võimalikke üleminekute kohta saab
legekülgedelt.
www.football365.com
www.teamtalk.com
www.soccernet.com
jne, jne...
aga edu postitamisel sellegipoolest..

reed
29.12.04, 19:09
Algselt postitas Kent

Algselt postitas reed

Kutt sa ju vihkad seda kräsupead.....see ju rohkem platsil kõhuli kui püsti....grassroller
Aga kui kord otsustab püsti olla siis mängib ju ikkagi hästi või kuidas ?

Hughes
29.12.04, 22:33
Algselt postitas runno

Algselt postitas Hughes

Ilmselt keegi teine peale Hr. Hughes-i ei tea, et infot võimalikke üleminekute kohta saab
legekülgedelt.
www.football365.com
www.teamtalk.com
www.soccernet.com
jne, jne...

kirjutasin sinna Daily Express lihtsalt sellepärast, et mina leidsin uudise sealt!

runno
29.12.04, 22:48
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas runno

Algselt postitas Hughes

legekülgedelt.
www.football365.com
www.teamtalk.com
www.soccernet.com
jne, jne...

kirjutasin sinna Daily Express lihtsalt sellepärast, et mina leidsin uudise sealt!

Vaata selles see interneti mõte ongi, et see nö \"käib kõigil\", vähemalt kellel on siia foorumisse ligipääs.

mcnamara
30.12.04, 13:08
LFC koduleht (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147277041230-0849.htm) tsiteerib Morientest, kes olla otsustanud liituda jaanuaris Liverpooliga. Tegelik otsustaja on muidugi Real Madrid - uut ametlikku pakkumist pole \'pool väidetavalt teinud.
Laupäeval Chelsea vastu ei tohiks poistel motivatsioonipuudust tulla - eriti selle uudise tasutal, et kodanik Mourinho \'pooli esindajad kevadel otseses mõttes põrgusse saatis. Märksa rohkem kardan pea kohe järgneva Norwichi-mängu pärast. See võib olla juba liig.

lfc
30.12.04, 15:12
Rumours are rife that Liverpool are serious in their bid for Nicolas Anelka.

Täpsemalt siit:
Sly Sports (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=246906&cpid=8&CLID=&lid=2&title=Reds +step+up+Anelka+hunt&channel=Football_Home)

socceri
31.12.04, 19:51
Morientes: ma ühinen Liverpooliga:õnnelik:

Drogba
01.01.05, 00:49
Benitez: Gerrard mängib Lampardi üle

FC Liverpooli peatreener Rafael Benitez usub, et klubi poolkaitsja Steven Gerrard mängib laupäevases keskväljameeste duellis üle Londoni Chelseas palliva Frank Lampardi.

„Olen kindel, et keskväli on kohtumises Chelsea vastu kõige tähtsam,“ lausus Benitez. „Vaatame, kas Frank Lampard suudab mängida Hamanni, Xabi Alonso ja Steven Gerrardi vastu.“

„Arvatakse, et Lampard on hea, kuid minu meelest on Steven parim,“ lisas Benitez.

Benitez kinnitas samas, et Harry Kewell peab vigastuse tõttu pidama viienädalase mängupausi.

mcnamara
01.01.05, 16:53
Nõnda (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147300050101-1348.htm) algas siis Liverpooli aasta. Ausalt öeldes võtab sõnatuks.

Erko
01.01.05, 17:29
Lampard:viha:
No juhtub jah
Loodame, et ikka kaua ei pea eemal olema :(

lfc
01.01.05, 17:44
tramaeivõi.
Ülis.tt esimene poolaeg kohtunikult
Lisaks 0 punktile veel kaks vigastust.

zaz
01.01.05, 18:15
Algselt postitas davids26
FC Liverpooli peatreener Rafael Benitez usub, et klubi poolkaitsja Steven Gerrard mängib laupäevases keskväljameeste duellis üle Londoni Chelseas palliva Frank Lampardi.

„Olen kindel, et keskväli on kohtumises Chelsea vastu kõige tähtsam,“ lausus Benitez. „Vaatame, kas Frank Lampard suudab mängida Hamanni, Xabi Alonso ja Steven Gerrardi vastu.“

„Arvatakse, et Lampard on hea, kuid minu meelest on Steven parim,“ lisas Benitez.

Eriti irooniliselt kõlab nüüd see uudis:doh:

Jaan
01.01.05, 18:33
Gerrard mängis Lampardi kindlasti üle \"punase udu\" osas. Paar korda tundus teisel poolajal, et Steveni katus on jälle vanaonule külla sõitnud.

reed
01.01.05, 19:03
Ei tulemus küll negatiivne, kuid mulje on üldiselt hea ,sest olime kindlasti paremad täna liigaliidritest mängupildiliselt ,aga tjah see tulemus ...nii,et head uut aastat !!!

lfc
01.01.05, 19:50
Eriti irooniliselt kõlab nüüd see uudis:doh:
Mis siin iroonilist on?

Mängus ei suutnud Lampard täna midagi,Chelsea poole pealt võiks vast Makelele ära tuua.
Mänguliselt oli Pool parem.

zaz
01.01.05, 20:10
Liverpool\'s Xabi Alonso has broken his ankle in a tackle with Chelsea\'s Frank Lampard in the first half of today\'s Premiership clash at Anfield

pluss see, et \'pool sai kotid sappa.. järelikult oldi ikkagi piisavalt saamatud. Möla maha!

SleepWalking
01.01.05, 20:14
Algselt postitas lfc
Mänguliselt oli Pool parem.

... samas arvad sa seda vist iga kaotatud või viigistatud mängu järel:

Algselt postitas lfc
tra küll, meil oli võimalusi kus oli raskem mööda lüüa kui sisse.
Seis oleks pidanud 3-0 olema mitte 0-1

Algselt postitas lfc
tra küll, viimane mäng ei olnud hea.
Õnne ka ei olnud ! Nagu kommentaator ütles ,kewelli löök oleks ükskõik millisel teisel päeval sisse läinud
Kohtunikud tegid ka jama ,aga sellega teadmisega pole midagi peale hakata.

Algselt postitas lfc
deja vu.
1. p.a. täielik ülekaal ja lõppes 1:1 5,6,7,8:0 asemel.

lfc
01.01.05, 21:31
ma ei arva vaid ütlen mida ma täna nägin.

SleepWalking
01.01.05, 21:41
Algselt postitas lfc
ma ei arva vaid ütlen mida ma täna nägin.

sohh. ma siiani mõtlesin, et sellised mõtteavaldused kvalifitseeruvad arvamusteks, sest mingit absoluutset skaalat mängulise paremuse mõõtmiseks peale tulemuse minuteada pole ning tulemus ju ometi \'pooli ülekaalule ei viita.

mcnamara
01.01.05, 21:49
sohh. ma siiani mõtlesin, et sellised mõtteavaldused kvalifitseeruvad arvamusteks, sest mingit absoluutset skaalat mängulise paremuse mõõtmiseks peale tulemuse minuteada pole ning tulemus ju ometi \'pooli ülekaalule ei viita.

Nii see on tõesti.
Tänase mängu ainsaks plussiks siis nimetaks vast selle, et vähemasti ei saanud me kaasa aidata Arse \"suure eesmärgi\" täitumisele. Eelneva mõtteavalduse taustal teeb see fakt mulle vähemalt pisutki rõõmu.

SleepWalking
01.01.05, 22:01
Tänase mängu ainsaks plussiks siis nimetaks vast selle, et vähemasti ei saanud me kaasa aidata Arse \"suure eesmärgi\" täitumisele. Eelneva mõtteavalduse taustal teeb see fakt mulle vähemalt pisutki rõõmu.

Kuna Liverpool meeskonnana ei ole mulle väga ebasümpaatne, siis loodan, et nad suudavad ehk tulevikus kunagi ka muul moel omi toetajaid rõõmustada, kui ainult läbi kellegi teise tiitlihanke rikkumise/kaasaaitamise.

mcnamara
02.01.05, 00:18
Kuna Liverpool meeskonnana ei ole mulle väga ebasümpaatne, siis loodan, et nad suudavad ehk tulevikus kunagi ka muul moel omi toetajaid rõõmustada, kui ainult läbi kellegi teise tiitlihanke rikkumise/kaasaaitamise.

Liverpool on mulle aastate jooksul rohkem rõõmu teinud, kui mõni siin ettegi suudab kujutada. Teie tiitlihankeid saavad hetkel küll ainult kallid naabrid rikkuda ja teevad seda nähtavasti edukalt.

vandersell
02.01.05, 01:29
Tottenham on küll hästi mänginud viimasel ajal aga ei usu, et meid nii väga segavad, viimati sai neid võidetud.

Aga tulles teema juurde, siis esimesel poolaajal oli Liverpool Chelseast igati üle, kahju ainult et seda realiseerida ei õnnestunud. mcnamaral küll pole aga noh, igal omad lõbud.
Kuna ei viitsi Chelsea teemasse eraldi postitama, siis mainin siinkohal, et praegu tundub mulle nagu liiguks sinised sama teed pidi kui Arsenal eelmisel hooajal- ka kehva mänguga saavutatakse võite.

v6hiv66ras
02.01.05, 01:38
Chelsea on ka paras naaber ju teil.

vandersell
02.01.05, 01:40
Londonis on veel palju meeskondi.

Wingback
02.01.05, 03:28
Out for six weeks :sega3:

Siniste peatreener:

\"If I was Rafa then I would be very disappointed because Liverpool played well and I think a draw would have been a fair result. They deserved a point and we know we were lucky today.

We won because of some luck and because of some fine individual performances. Liverpool also had some great individual displays and they worked well as a team.

I\'m pleased to have got the victory but I know Liverpool didn\'t deserve to lose.\"

:doh:

Erko
02.01.05, 12:50
Algselt postitas -Marko-

Out for six weeks :sega3:

Siniste peatreener:

\"If I was Rafa then I would be very disappointed because Liverpool played well and I think a draw would have been a fair result. They deserved a point and we know we were lucky today.

We won because of some luck and because of some fine individual performances. Liverpool also had some great individual displays and they worked well as a team.

I\'m pleased to have got the victory but I know Liverpool didn\'t deserve to lose.\"

:doh:

Need võivad olla küll tüüpilised sõnad, aga mina usun neid:oih:

mcnamara
03.01.05, 12:30
Benitez lubab \'pooli kodulehel tänase mängu ära mängida ja siis kõigi karvade ja sulgedega mängijateturule sukelduda. Loodetavasti jätkub klubil kainust ja mõõdukust mitte ülemäära palju kulutada. Senised Premieris avalikustatud üleminekusummad Beattie ja eriti Boumsongi kohta on ikka müstilised küll.

v6hiv66ras
03.01.05, 13:04
Beattie? Kas ta mitte teie rivaalitsevasse jõuku ei lähe?

My Bad. Jutu algus viitas Benitezi rahaloopimisele :doh:

Undi
03.01.05, 13:06
Algselt postitas v6hiv66ras

Beattie? Kas ta mitte teie rivaalitsevasse jõuku ei lähe?
Niimoodi räägitakse jah. Mis siis? Küsimus oli mu meelest selles, miks selliseid summasid kulutatakse.

mcnamara
03.01.05, 17:45
Püha jumal, lõpus hakkas jälle hirm. Siiski tänu Luis Garcia ja Riise väravatele saime Kanaarilindude üle hädise 2:1 võidu kätte. Riise BBC andmetel vigastatuna välja vahetatud. Egas ometi jälle?
Täna: J Dudek, S Finnan, J Carragher, S Hyypia, J Riise (82 D Traore), A Nunez (77 D Hamann), S Diao, S Gerrard, S Warnock, S Luis Garcia, N Mellor (61 F Sinama Pongolle)

Martin
03.01.05, 17:46
Täna: J Dudek, S Finnan, J Carragher, S Hyypia, J Riise (82 D Traore), A Nunez (77 D Hamann), S Diao, S Gerrard, S Warnock, S Luis Garcia, N Mellor (61 F Sinama Pongolle)
Koosseisu vaadates tundub olevat valus reservide mäng.
Seda enam - respect to Pool, et sellise vigastustehulgaga hakkama saadakse.

lfc
03.01.05, 18:05
Raskelt tuli aasta esimene võit ,lõpp oli eriti närviline.
Väiksema õnne korral oleks võinud isegi 0 punkti saada.

Koosseis selline ,et peale Riise või Gerrardi ei ootagi kelleltki teiselt väravat ,suht nutune seis
ründes.
Vahetusest Pongolle oli Mellori asemel palju parem ,Garcia lõi jälle kas üle või lükati ta lihtsalt eemale .
Värav oli tal ilus ,kuigi oli reeglitepärane siis samasugused olukorrad vilistati enne mõlemale poole suluks.
Warnock kaitses oli küll üllatus ,aga hakkama sai.

Minu arust Riise viga ei saanud ,vast andis eelmise mängu vigastus tunda.

Drogba
04.01.05, 01:13
Riise on viimasel ajal päris hästi mängima hakkanud!:)

mcnamara
05.01.05, 11:39
Parane, parane rasked haavad. Pühademaraton sai läbi ja leiame end viiendalt pulgalt. Eilsed tulemused olid seejuures \"just what the good doctor ordered\", va see Evertoni nõme võiduvärav mängu lõpus.
Londonlasi me ei püüa, kuid punased ja sinised sõbrad on käeulatuses. Mõlemad peagi Anfieldile tulemas kah. Pole vaja rõhutada, kui olulised need kaks mängu olema saavad.
Kõigepealt aga pikem puhkus Burnley visiidi ning Watfordiga madistamise näol. FA karikas tahaks reedel ikka siis põhimehi näha, aga liigakarikas lastakse vähestel tervetel tugisammastel ehk siiski puhata.

Pellegrinost. Ai, kuidas paitab kõrvu sõnapaar \"free transfer\". Benitezi tsiteerides: me ei taotle praegu parimaid mängijaid, püüame tuua klubisse õigeid mängijaid.
Ootan.

mcnamara
05.01.05, 12:09
Let\'s all laugh at Liverpool: Kirkland seljaopile - prognoos kolm kuud audis; Alonso jalavigastus hullem kui arvati - prognoos kolm kuud audis. Kewell - prognoos pikalt audis.
Aga pagan võtku, ikka jääme Premieri püsima! ;)

lfc
05.01.05, 15:26
Hetkeseis selline vigastustega:
Smicer
Cisse
Kirkland
Alonso
Kewell
Baros
Josemi

Biscan vist oli ka millegiga hädas.

Undi
05.01.05, 16:15
Algselt postitas lfc

Biscan vist oli ka millegiga hädas.

Mighty Igor kukkus karikamängus peaga vastu reklaame :oih: Põsesarn sai vist viga.

Tanua
05.01.05, 23:18
Inglismaa jalgpalli kõrgliigaklubi FC Liverpool sõlmis kuue kuu pikkuse lepingu seni CF Valencias mänginud argentiinlasest kaitsja Mauricio Pellegrinoga na.

\"Ma olen alati tahtnud Premier\'is mängida,\" lausus 33-aastane Pellegrino na ,keda juba Valencias treenis praegune Liverpooli juhendaja Rafael Benitez.

Pellegrino tulek Liverpooli tähanedab ilmselt seda na ,et meeskonnaga peab hüvasti jätma Šveitsi koondise kaitsetäkk Stephane Henchoz na.

Igati tore uudis na ,sellist kaitset oligi vaja na ,a äkki suti vana aint on ta na ,a pappi me ei andnud na ,hea seegi na. :myts8: :silm4: :r66m10:

mcnamara
05.01.05, 23:26
Algselt postitas Tanua
Inglismaa jalgpalli kõrgliigaklubi FC Liverpool sõlmis kuue kuu pikkuse lepingu seni CF Valencias mänginud argentiinlasest kaitsja Mauricio Pellegrinoga na.

Suurepärane uudis. Aga mõne suurema ja rasvasema (jah, kallima ka) kala peab nüüd ka õnge otsa saama. :)

lfc
06.01.05, 17:46
uudiseid Pooli lehelt:
Benitez:
When you think of Mauricio Pellegrino you think of a winner;
Biscan is going nowhere;
I would want a goalkeeper with experience;

Ei midagi ründajatest ja võimalikest ostudest peale väravavahi,
(võib see kogemustega olla ntx Poom ;) )
No tore et Biscan jääb ,ma ei saa aru ainult miks eelistatakse Diao\'d,selle mehe vorm on küll kõike muud kui hea.
Biscan oli ju väga hea hooaja alguses,pärast polegi meest näinud.

Wingback
07.01.05, 13:24
Ilus mõte, Poomi saaks tõenäoliselt suht hea hinnaga kah. :ham6:

eika
07.01.05, 13:51
Arvestades senist ostustrateegiat, siis mõtleb Benitez kogenud väravavahi all silmas kedagi hispaaniast, nt Canizarest, Molinat, Prats`i jne...

eston maravilha
07.01.05, 15:21
poom oleks jah hea kogenud täiendus. jagaks kriss köörkländile kogemusi, kuidas vigastuste ajal iseendaga toime tulla

-73

Daz Booob
07.01.05, 16:45
mina nii dramaatiline ei oleks - ma arvan, et siis saaksid krissist ja poomist pällid

kuid jah, arvata on, et mingi soojuse ja veiniga karastatud venivillem saab akutaalne teema olema

mcnamara
07.01.05, 16:55
FA karikas tahaks reedel ikka siis põhimehi näha, aga liigakarikas lastakse vähestel tervetel tugisammastel ehk siiski puhata.

Tundub siiski, et puhkust antakse mõnele mehele juba täna õhtul. Benitez usub, et fännid mõistavad teda. Mina kui FA karika kõige suurem sõber kahjuks ei mõista. Seda võistlust PEAB tõsiselt võtma.
Vihmast läbileotatud Burnley koduplats olla siiski mängukõlbulik, aga kerge meie reservidel seal olema ei saa. Loodame siis imet a la Spursi vastu liigakarikas.

lfc
07.01.05, 19:23
Kui viasati kodukas ei valeta siis mäng tuleb koju kätte ka kaabel tv vahendusel viasat sport 2 kaudu.

Mujal pakutakse ainult et sport1 näitab ,eks näis ,algus 21:45

\"
Academy graduates, John Welsh, David Raven, Jon Otsemobor, Darren Potter, Mark Smyth, Zak Whitbread and Paul Harrison are all in the squad
\"

Nimekiri mida ootaks tõesti liiga-,mitte FA karikamängus.

lfc
07.01.05, 22:15
Tänane
Burnley vs Pool jääb ära ,
väljak ei ole mängukõlbulik.