PDA

View Full Version : Liverpool

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

runno
07.01.05, 22:22
Algselt postitas lfc

Tänane
Burnley vs Pool jääb ära ,
väljak ei ole mängukõlbulik.

türi ja paide...
mul esimene võimalus kodus teleka ees mängu vaadata..
Oleks isegi Poolile pöialt hoidnud võib-olla..
homme siis..ehk..

Drogba
07.01.05, 23:05
See mäng lükati 18. jaanuari peale.

malagar
07.01.05, 23:14
Burnley seebiks et ei suuda plats korras hoida - seadsin ennast mõnusalt mänguks valmis ja siis selline jura:viha:

mcnamara
07.01.05, 23:48
Algselt postitas davids26
See mäng lükati 18. jaanuari peale.

Kas mitte koguni 19.01? Väike puhkus ei tee meestele halba - sellel platsil oleksid ka lisavigastused olnud liiga kerged tulema. Õige otsus.
Burnley meelepaha on muidugi arusaadav.

eston maravilha
08.01.05, 12:56
Algselt postitas malagar

Burnley seebiks et ei suuda plats korras hoida - seadsin ennast mõnusalt mänguks valmis ja siis selline jura:viha:

ja kohe tuleb mõrtsuklaine.. ja jõed paneme ka tagurpidi voolama

-63

malagar
08.01.05, 13:45
Algselt postitas eston#21

Algselt postitas malagar

ja kohe tuleb mõrtsuklaine.. ja jõed paneme ka tagurpidi voolama

-63
Just - just :D
Parem vaata et su ingel täna väravaid lööb ja Villa võidab - mul panus nende peal :lahe:

lfc
08.01.05, 14:09
Sly Sports väidab et Morientes Pool\'i juba otsustatud ,lisaks ka väravavaht Cesar (?)

Algselt postitas malagar

Parem vaata et su ingel täna väravaid lööb ja Villa võidab - mul panus nende peal :lahe:
Kui keegi pole veel märganud siis mäng ka tv\'st varsti.
viasat sport 2 kava ka \"Nädalas\"

Täna
Sheffield-Aston Villa
Oldham-Man.City
Plymouth-Everton
Homme
Yeading-Newcastle

10 Lopez Saldana
08.01.05, 14:51
Algselt postitas lfc
lisaks ka väravavaht Cesar (?)

Cesar on parim väravavaht Real\'is, seega ma arvan et diil ilma Cesar\'ita oleks tunduvalt viletsam. 6.5 milli ainult Morientese eest oleks liig.

reed
08.01.05, 18:10
Algselt postitas 10

Algselt postitas lfc

Cesar on parim väravavaht Real\'is, seega ma arvan et diil ilma Cesar\'ita oleks tunduvalt viletsam. 6.5 milli ainult Morientese eest oleks liig.mille najal sa seda väidad ,et ta parim seal on...pole teda juba ammu väljakutel nähtud ju vist!?

Jaan
08.01.05, 19:59
Algselt postitas malagar

Sitt päev?

reed
09.01.05, 13:08
Algselt postitas reed

Algselt postitas 10

Algselt postitas lfc

Cesar on parim väravavaht Real\'is, seega ma arvan et diil ilma Cesar\'ita oleks tunduvalt viletsam. 6.5 milli ainult Morientese eest oleks liig.mille najal sa seda väidad ,et ta parim seal on...pole teda juba ammu väljakutel nähtud ju vist!?ja morientese eest üksi polegi nii suurt summat pakutud see 6.5m on siis kahe mehe eest !Mori üksi oli seal 6milli .

malagar
09.01.05, 15:42
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas malagar

Sitt päev?
Oli jah - ega seda Lillade Villaste karja ei saa usaldada ikka;)

runno
09.01.05, 19:48
Livepooli ja Burnley mäng jäi ära:D :D

Ja Morientes pidi ka Liverpooli minema. aga ikkagi ma arvan, et nad see aasta ära ei võida:D
Chelsea on kõvem lihtsalt:P

reed
09.01.05, 21:12
Algselt postitas runno

Livepooli ja Burnley mäng jäi ära:D :D

Ja Morientes pidi ka Liverpooli minema. aga ikkagi ma arvan, et nad see aasta ära ei võida:D
Chelsea on kõvem lihtsalt:P Aa Tänks!

lfc
09.01.05, 21:56
Morientes hetkel Atletico vastu pingil,kohe algab teine poolaeg.
Kui deal oleks lõpuni viidud siis vaevalt ta seal oleks .
Aga mäng ise on päris hea ,hetkel küll kahjuks Real juhib 0:1.

mcnamara
11.01.05, 15:12
Evertoniga ühist staadioni ei tule. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/4164319.stm)
Ega minusugune siit kaugelt oska Liverpooli linna kohalikku olukorda hinnata, aga distantsilt vaadates oleks ilusam tundunud väike koostöö kui pidev teineteisele vastandumine. Selles mõttes pettumus.

Räägitakse, et täna minnakse Watfordi vastu põhijõududega. Mingis mõttes arusaadav, mängupaus veniks muidu pisut liiga pikaks. Samas - noored oleksid tänase mängu ära teeninud. Ehk siis kordusmatshis pääsevad jälle platsile.

lfc
11.01.05, 16:56
Staadioni kohta ,ainult FA tegelased tahavad et staadioni jagataks,MITTE keegi teine ei taha.
Kuigi minu arust kohalikud punased/sinised suhtuvad üksteisesse hoopis normaalsemalt kui
ntx Manu suunal ,siis väljakut jagada nad siiski ei taha.
+ veel muru ,Milaano oma on ju ntx. kogu aeg puhta p...s.

socceri
11.01.05, 16:57
Everton ja Liverpool koos staadionit ei ehita

Inglismaa jalgpalliklubide FC Liverpooli ja Liverpooli Evertoni esindajad teatasid, et ei kavatse koos ehitada ühist Stanley Park staadionit.

Läbirääkimised uue ja ühise staadioni ehitamiseks kestsid terve aasta.

eston maravilha
11.01.05, 17:05
Algselt postitas lfc

Staadioni kohta ,ainult FA tegelased tahavad et staadioni jagataks,MITTE keegi teine ei taha.
Kuigi minu arust kohalikud punased/sinised suhtuvad üksteisesse hoopis normaalsemalt kui
ntx Manu suunal ,siis väljakut jagada nad siiski ei taha.
+ veel muru ,Milaano oma on ju ntx. kogu aeg puhta p...s.

staadionit jagavad ainult väikeklubid..
ja san siro muru on perses siiski muudel põhjustel.

-4

mcnamara
11.01.05, 17:05
Algselt postitas lfc

Eksid, mina oleksin tahtnud. Ja FA ei puutu üldse asjasse, Liverpooli kohalik võim oli sellest ideest huvitatud ja põhjusega: linna arengu seisukohalt oli asjal jumet.

Ja veel: kas keegi ei oleks nõus juba härra Duffiga seal Londonis midagi ette võtma? Vaesekesel on Chelsea mängude vahel liiga igav.

lfc
11.01.05, 17:44
Algselt postitas mcnamara
Eksid, mina oleksin tahtnud.

Mis põhjusel sina seda tahad ?
Ma suudan välja mõelda ainult selle et raha jääks klubile rohkem.
Liverpooli klubi ja poolehoidjad enamuses on vastu.

Ja FA ei puutu üldse asjasse, Liverpooli kohalik võim oli sellest ideest huvitatud ja põhjusega: linna arengu seisukohalt oli asjal jumet.

Puutub küll.Viimane jutt ühise staadioni kohta tuli just sellest et FA esindaja hakkas sõna võtma ja üritas suunata et tuleks ühine staadion.

PS
Oled sa ise Anfieldil käinud ?

mcnamara
11.01.05, 17:51
Algselt postitas lfc
Mis põhjusel sina seda tahad ?
Ma suudan välja mõelda ainult selle et raha jääks klubile rohkem.
Liverpooli klubi ja poolehoidjad enamuses on vastu.

Sest minu jaoks on vihavaen Evertoniga möödanik. Õieti pole seda kunagi olnudki. Majanduslikus mõttes oleme mõlemad valgusaasta kaugusel Londoni või Manchesteri rikkuritest. Samas mõlemad pika (et mitte öelda ühise) ja uhke ajalooga klubid, kes tahavad jõuda tagasi tippu. Miks mitte ühes asjas koostööd teha, kus seda teha saaks. Kas ikka on mõttekas kulutada üksipäini üle 100 miljoni naela staadioni tarbeks, kui saaks kulud kahasse meetodil teha.

Ei, ma ei ole Anfieldil käinud. Nagu siin foorumis juba selgeks räägitud, olen ma üle 20 aastase staazhiga libafänn.

lfc
11.01.05, 21:11
ma olen kuulnud 60-70 milli ,mitte üle 100.
+15000 kohta toob ka midagi sisse.
Üksikpiletid Premieri mängul 30-45£ ,sõltuvalt kes vastas on.
Premieri hooaja pilet on ca 500£
(Minu arust oli Wenger see kes ükskord mainis et Manu teeb piletitega tulu 1 mill mängu pealt rohkem kui Ars ,aga täpselt ei mäleta)

Aga pole meil siin mõtet seda arvutada ;)

Pealegi nagu eston#21 juba mainis :staadionit jagavad ainult väikeklubid.

kahe tunni pärast mäng kodus Watfordiga ,seekord siis reservide asemel esimene koosseis liigakarika poolfinaanis.

Ning uudised võimalike ostude kohta pole ,ainult spekulatsioonid
:viha:

taku*
11.01.05, 21:29
Ega juhuslikult austatud foorumikaaslastest keegi ei oskaks anda mõnda linki või värgeldust, kust antud mängu näha saaks?:)

SleepWalking
11.01.05, 21:37
Algselt postitas lfc
ma olen kuulnud 60-70 milli ,mitte üle 100.

arsenal ehitab ka uut staadionit londonis. algul loodeti ka saada valmis summaga alla 150 miljoni naela. nüüd räägitakse summast 357 miljonit naela. ei usu, et liverpool sellest niipalju odavamalt oleks saanud, hoolimata sellest, et maa hind on ilmselt erinev.

Drogba
11.01.05, 21:46
Väike uudis Liverpooli Fännidele!

Täna toimub Liverpool ja Watford . Seda näitab ka Viesat Sport 1 kell 21:55 Otseülekandena.:õnnelik:

10 Lopez Saldana
11.01.05, 21:58
Algselt postitas reed

Algselt postitas 10

Algselt postitas lfc

Cesar on parim väravavaht Real\'is, seega ma arvan et diil ilma Cesar\'ita oleks tunduvalt viletsam. 6.5 milli ainult Morientese eest oleks liig.mille najal sa seda väidad ,et ta parim seal on...pole teda juba ammu väljakutel nähtud ju vist!?

see et sa 10 aastane oled ei õigusta su lolle väiteid. see hooeaeg on platsile pääsenud ja näidanud oma taset. realis ei pääse platasile mitte taseme järgi, või vaidled?

ertz
11.01.05, 21:58

Täna toimub Liverpool ja Burnley ära jäätud kohtumine. Seda näitab ka Viesat Sport 1 kell 21:55 Otseülekandena.:õnnelik:

mida kuradit? Poolil 2 mängu siis täna ve? irw. CC poolfinaal Hornetsiga hoopis täna ju.

ertz
11.01.05, 22:00
Algselt postitas 10
või vaidled?

vaidleks jah. vähemalt vv-de osas.

10 Lopez Saldana
11.01.05, 22:03
Algselt postitas erts

Algselt postitas 10
või vaidled?

millal viimati noor kukk hea mängu tegi?. mingi kaks aastat tagasi?

ertz
11.01.05, 22:17
Algselt postitas 10

Algselt postitas erts

Algselt postitas 10
või vaidled?

millal viimati noor kukk hea mängu tegi?. mingi kaks aastat tagasi?

nalja teed ve? kui sa oleks RM mänge viimase (näiteks) kahe aasta jooksul vaadanud, siis sa oleksid nõus et Iker on sealne kaitse tugitala :) kohati isegi ainus kvalifitseeritud keskkaitsja :) tõsiselt. ja naljakas aga JUST viimane mäng (derby) tõeastas seda eriti. ilma temata oleks kuninglik klubi magusa 1:3 luti imend.

sorry for OT.

siimsorokin
11.01.05, 22:19
Algselt postitas erts

Täna toimub Liverpool ja Burnley ära jäätud kohtumine. Seda näitab ka Viesat Sport 1 kell 21:55 Otseülekandena.:õnnelik:

mida kuradit? Poolil 2 mängu siis täna ve? irw. CC poolfinaal Hornetsiga hoopis täna ju.

Poiss oli lihtsalt nii õhinas, et saab midagi kirj. ilma, et ta seda sportnetist või sport.etv\'st kopeerinud oleks! :) (Kui vaadata tänast viasat sport 2 kava siis: 20:55 DIREKT: Liverpool-Watford Fotboll: Engelska ligacupen)

ertz
11.01.05, 22:23
Algselt postitas siimsorokin
DIREKT: Liverpool-Watford Fotboll: Engelska ligacupen)

oot-oot kas VS1 või VS2 näitab siis mängu? VS1 ju osad kaablioperaatorid ei näita.

lfc
11.01.05, 23:20
vs2 ei näita ,homme vist video pealt keset päeva oli.

Aga ;)

Sly Sports:REAL AGREE TO MORO MOVE (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=249224&cpid=8&CLID=14&lid=&title=REA L+AGREE+TO+MORO+MOVE&channel=Premiership)

£6 milli ,leping 4,5 aastat.

mcnamara
12.01.05, 00:08
Algselt postitas SleepWalking
arsenal ehitab ka uut staadionit londonis. algul loodeti ka saada valmis summaga alla 150 miljoni naela. nüüd räägitakse summast 357 miljonit naela. ei usu, et liverpool sellest niipalju odavamalt oleks saanud, hoolimata sellest, et maa hind on ilmselt erinev.

357 miljonist on asi siiski kaugel, aga üle 100 küll.
BBC täna:
The cost of Liverpool\'s planned move to a new 60,000-seater stadium at Stanley Park has also risen from an estimated £80m to £110m.

Wingback
12.01.05, 01:06

357 miljonist on asi siiski kaugel, aga üle 100 küll.
BBC täna:
The cost of Liverpool\'s planned move to a new 60,000-seater stadium at Stanley Park has also risen from an estimated £80m to £110m.

Btw, groundshare\'i ei tule. Ametlik teade. :)

lfc
12.01.05, 09:35
keegi kes mängu nägi võiks kommenteerida ,foorumitest jääb mulje et kõige halvem mäng Pooli poolt see hooaeg.
1:0 kodus Watfordiga ,kusjuures oli õnne et lõpus ei lastud endale lüüa , suudeti vastu pidada (?!)

Undi
12.01.05, 13:15
Jube igav oli. Watford mängis hästi ja tekitas mu meelest kõige paremaid võimalusi, kuid ei suutnud neid õnneks ära kasutada. Nt. I poolajal, kus suhtkoht vaba mees 7-8 meetrilt palli värava asemel hoopis küljejoone suunas oskas lükata ja sellele kohe järgnenud pealöök, mis värava keskel oodanud Dudeki sülle lendas.
Traore-Carra keskkaitsepaar ei tegelnud just meeliülendavalt, keskväljal ei õnnestunud ka suurt midagi. Kohati lükati päris kenasti, aga nagu üks kaasvõitleja ahastas: \"Lüüa tuleb, mitte veeretada!\". Sai otsustatud, et kõige ohtlikum pealelöök enne väravat oli see, kui Gerrard avalöögist üritas vastaste väravahti (meilegi tuttav Paul Jones) üllatada.
Barose tulekuga mängupilt muutus kiiremaks ja tulemuse saigi kätte.

mcnamara
12.01.05, 15:37
BBCkinnitab (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4127559.stm) Morientese ostu ning toob hinnaks 6,3 miljonit naela ning lepingu pikkuseks 3,5 aastat. LFC ametlikul lehel veel kindlat jah-sõna pole.
Igatahes on hind ikka kuratlikult kõrge sellise vananeva varumehe eest. Aga eks oli teisigi huvitatuid ja Cisse\'le lihtsalt tuli asendaja leida. Loodetavasti mõne värava mees ikka lööb.

Daz Booob
12.01.05, 16:02
4,5 a
mul läks hinda nähes mõte tseims biitile

ethan
12.01.05, 16:19
Igatahes on hind ikka kuratlikult kõrge sellise vananeva varumehe eest.

Üllatav, samas kuratlikult asjatundmatu väide. Millega eelmine hooaeg tegelesid, peale L\'pooli kaotuste ka midagi nägid, näiteks CL-i?

ertz
12.01.05, 16:20
Algselt postitas Daz_Booob

4,5 a
mul läks hinda nähes mõte tseims biitile

aga morjens on ikka sitaks parem biittist.

mcnamara
12.01.05, 16:22
Algselt postitas ethan
Üllatav, samas kuratlikult asjatundmatu väide. Millega eelmine hooaeg tegelesid, peale L\'pooli kaotuste ka midagi nägid, näiteks CL-i?

No finaali ikka nägin jah. Aga eelmine hooaeg on möödanik. IMO liiga kallis mängija vaese \'pooli jaoks.

lfc
12.01.05, 16:27
Morientese vanus on 28,
Bettie on 2 a noorem.
Kumma valiks sama raha eest ?
See vananev varumees oli eelmise aasta parim CL väravakütt 9 (?) väravaga.
Pooli eest ta CL\'s see aasta enam mängida ei saa

Aga minu arust on mängijate üleminekusummad juba ammu müstilised ,võrrelda saab ainult üleminekuid omavahel mitte summat ennast,Chelski tuleb muidugi võrdlustest välja jätta.

Eks aeg näitab kas oli õige või vale ost.
Loodan et õige ,tõestus võiks tulla juba sellel laupäeval kell 14.30 Manu vastu ;)

Daz Booob
12.01.05, 16:31
seda pidasingi silmas, et biiti on morri kõrval suht tundmatu nähtus...maailma jalgpallis ja hinnad on sarnased

ethan
12.01.05, 16:35
Kui Liverpooli peatreeneriks poleks Benitez, vaevalt siis Pool omale sellise mängija oleks saanud. See on lihtne seletus, miks Mori praegust \"available for transfer\" staatust ära kasutati, sest sellist hetke pole tema Madridis oleku ajal varem olnud. Uskuge mind, 6.3 miljonit naela Morientese eest on kommiraha, mis tuleb teile kuhjaga tagasi. Väärt investeering.

BTW. Pärast Mori liitumist Monacoga ütlesin kohe, et prantsuse klubi teeb sel (ehk siis eelmisel) hooajal tegusid, ning just see ka juhtus. Liverpool on järgmine hooaeg kindel esikohapretendent, kui kaitseliini tugevdust saadakse (vb ka uus väravavaht kui Kirkland stabiilsemaks ei muutu). Benitez oleks justkui Jumala kingitus Liverpooli linnakesele.

ertz
12.01.05, 16:36

seda pidasingi silmas, et biiti on morri kõrval suht tundmatu nähtus...maailma jalgpallis ja hinnad on sarnased

just. olen ka arvamusel et diil oli \"el \'pooli\" jaoks supper. aga eks aeg näitab paremini.

SleepWalking
12.01.05, 16:38
ethani optimismipuhang on imetlusväärne. morientes oli mandril kunn tõepoolest, kuid saartel mängitakse endiselt ehk pisut teisetüübilist mängu. aga näis. loodetavasti sama hea ost kui el hadij ;)

mcnamara
12.01.05, 16:39
Algselt postitas ethan
Benitez oleks justkui Jumala kingitus Liverpooli linnakesele.

The jury is still out on that one.

Mulle teeb muret meie majanduslik seis. Leedsi kurba saatust korrata ei taha. Sellega olen nõus, et Morientese sarnane mängija on kindlasti sel hooajal suureks abiks. Eilegi nägime ju kõik, et Pongolle-Mellor ründepaar lihtsalt jääb lahjaks. Isegi Watfordi vastu. Selles mõttes olen muidugi ka mina rahul.

Martin
12.01.05, 16:40
Lõpuks aitad ethan ka selle teema ikka absurdini viia. Pool ja tiitel. Mh, mh. Tõesti, tõesti.

ertz
12.01.05, 16:52
Algselt postitas SleepWalking
morientes oli mandril kunn tõepoolest, kuid saartel mängitakse endiselt ehk pisut teisetüübilist mängu.

eip tea midagi. moro üks trumpe on just peamäng ju ;)
he will b a success.

lfc
12.01.05, 17:09
Mulle teeb muret meie majanduslik seis. Leedsi kurba saatust korrata ei taha.

Ega see nüüd nii hull ka ei saa olla, eelmise aasta lossis oli 10 milli mis läks maksma
eelmise peatreeneri ja tema mansa vabastamine.

Kui Morientes ainuke ost siis mingi signaali võib siit välja muidugi lugeda...

Chazlor
12.01.05, 17:31
Allo

No mõtlesin, et tulen õnnitlen siis ka Liverpooli mehi Morientese ostu puhul, aga ennäe hoopis kahtlused võtavad maad. Olen Morientest pidanud üheks kõige andekamaks ja allahinnatumaks mängijaks juba 97st aastast saati. Jah ta on täna juba 28, aga no oma 4 aastat võiks temas ju peituda küll. Igal juhul põnev saab olema tema käekäiku jälgida.

Mis Beattisse puutub, siis loodan, et temaga läheb nagu kunagi Kevin Daviesega, müüdi kallilt - oli flop, saadi kopikate eest tagasi ja hakkas jälle mängima :)

Parimatega

Wingback
12.01.05, 22:32
:silm4: Hehhee..lahe. Uudis on positiivne. Hind ? Hmm, ma poleks pooltki nii õnnelik, kui Morientese diil oleks ära jäänud ning mõned päevad hiljem oleksime pidanud näiteks Nicolas Anelka hankimisega leppima. Mees on noor küll, kuid hind oleks suurel määral sama, nii et mis siin kurta.
Mcnamara viimastes postitustes siin teemas on tavalisest/harjumatult rohkem pessimismi näha. Sutsu kummaline. A noh, pole minu asi. :D Minul on kindlasti palju roosamad prillid, kuid mina näen Liverpool\'i praeguste käikude juures liikumas üldjoontes ikka ülesmäge.

Uue ründaja kaks peamist missiooni on järgmised:

1. Score, score and again...score !
2. DO NOT GET INJURED !!!!!

Võimalik, et Fernando saab juba ManU vastu murule. :)

ertz
12.01.05, 23:10
Algselt postitas -Marko-

kusjuures nende 2 ülesande järjestus tuleks ilmselt ära vahetada teie puhul :)

mcnamara
12.01.05, 23:44
Algselt postitas -Marko-
Mcnamara viimastes postitustes siin teemas on tavalisest/harjumatult rohkem pessimismi näha. Sutsu kummaline. A noh, pole minu asi. :D

Pessimism tuleb vist kasvavast aastatekoormast ja sellest pimedast talvest, mis lõplikult ära tüüdanud. Oma klubile soovin jätkuvalt ainult parimat ja loomulikult muuhulgas ka seda, et Moro meil rohkem väravaid lööb, kui tablookeerajaonu numbreid vahetada jõuab. ;)

malagar
13.01.05, 00:37
Algselt postitas -Marko-

Võimalik, et Fernando saab juba ManU vastu murule. :)

Unitedi hullukarja vastu peab Mori muidugi vaatama , et ta teises ülesandes ei ebaõnnestu ja sinna murule ei jäägi :deemon:

Jaan
13.01.05, 02:05

Pessimism tuleb vist kasvavast aastatekoormast ja sellest pimedast talvest, mis lõplikult ära tüüdanud.

Reisiteemast saad vihjeid, kuidas...hmh... kaamose vastu võidelda.

lfc
13.01.05, 12:46
Baros ennast tagasi ei hoia:

BAROS: ME AND MORO CAN MAKE REDS CHAMPS (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147461050113-0919.htm)

Pessimism tuleb vist kasvavast aastatekoormast ja sellest pimedast talvest, mis lõplikult ära tüüdanud. Oma klubile soovin jätkuvalt ainult parimat

Väike vihje kuidas saaksid elada rõõmsas ootusärevuses:
Easyjet lendab Berliinist Liverpooli ka.
Edasi-tagasi tln-Berliin-Liverpool oleks kokku 99 EUR.
mängupilet 30 poundi ,elamine ka (mis on ilmselt kõige kulukam osa)
16.04 Spursi vastu ntx. Mängule saad piletit tellida alates 28 või 29 märts.

mcnamara
13.01.05, 12:57
Thanx kõigile reise pakkumast. Need aitavad tõesti pisut. Kahjuks on aga plaanid juba paigas ja aega veel hiiglama palju oodata. Ehk siis aprilli lõpupoole Amsterdam ning alles mai lõpus (kui liigahooaeg juba läbi) London. Nii et paraku jääb \'pool ka sel aastal nägemata - v.a juhul, kui Levadiaga CL kvalifikatsioonis kokku satutakse. :)

socceri
13.01.05, 17:22
Liverpooli kaitsja Henchoz pakub huvi neljale klubile

Liverpooli kaitsjat Stephane Henchozt soovivad oma ridades näha nii Glasgow Celtic, Glasgow Rangers kui ka Bolton Wanderers ja Southampton.

Henchoz soovib Liverpoolist lahkuda, kuna ta ei kuulu peatreeneri Rafael Benitezi lemmikute hulka.

Rangers soovib 30-aastase šveitslase osta kaheksa miljoni Inglise naela eest Newcastle Unitedisse müüdud Jean-Alain Boumsongi asemele.

mcnamara
13.01.05, 17:45
Seda ma kartsin. Vaatasin hirmuga nimede muutmise teemast, kas keegi meie teenilistest kopipeistijatest on seda JÄLLE teinud. Jep. Aga socceri nimi ei päästa sind, Damien, õiglase kättemaksu eest, kui järgmine kord Londonisse pääsen. ;)

eston maravilha
13.01.05, 17:52
Algselt postitas socceri

Rangers soovib 30-aastase šveitslase osta kaheksa miljoni Inglise naela eest Newcastle Unitedisse müüdud Jean-Alain Boumsongi asemele.

taga targemaks.. sel päeval, kui liverpooli varuväravavaht on väärt 8 miljonit inglise raha, saab minust inglise kuningas

Melwood
13.01.05, 17:55
Algselt postitas eston maravilha

Algselt postitas socceri

taga targemaks.. sel päeval, kui liverpooli varuväravavaht on väärt 8 miljonit inglise raha, saab minust inglise kuningas

Haha, ma lugesin sama uudist algul samamoodi valesti.. :D Aga eston vist teab, kust see 8 mln tuli ;)

eston maravilha
13.01.05, 18:01
mitmekordsel uuesti lugemisel sai selgeks ka lause mõte.. edu neile õigekirjakunnidele, kes selle lause välja mõtlesid

ja kallid liverpooli fännidest ennustustevedajad shoti koondise kapten(?) ja liverpooli treeningväljak siis ma muutsin nime kui te aru ei saanud :) lihtsalt igaksjuhuks

ertz
13.01.05, 18:09

aga lihtsalt huvi pärast.. mida pekki see uus nimelisa tähendab?

Melwood
13.01.05, 18:18

ja kallid liverpooli fännidest ennustustevedajad shoti koondise kapten(?) ja liverpooli treeningväljak siis ma muutsin nime kui te aru ei saanud :) lihtsalt igaksjuhuks

Et siis mul oli Su 4000. postituse tegemise ajal ametlik tel kõne pooleli, mis ei takistanud mul posti lugemast. Niiet aitähh, märkasin küll.

eston maravilha
13.01.05, 18:34
aga lihtsalt huvi pärast.. mida pekki see uus nimelisa tähendab?

imeline

10 Lopez Saldana
14.01.05, 00:12
papahh (http://www.lfc-forum.co.uk/html/forumlatest.html)

Daz Booob
14.01.05, 00:29
Algselt postitas 10

papahh (http://www.lfc-forum.co.uk/html/forumlatest.html)

nunu:doh:

reed
14.01.05, 00:29
Algselt postitas 10

papahh (http://www.lfc-forum.co.uk/html/forumlatest.html)Kui selline asi kah tõeks osutub olen ma küll ülimalt õnnelik sest ma alati imetlenud Anelka mängimist ja kui ta veel Pooli tagasi tuleks ...

marcello
14.01.05, 00:35
Anelkal on ju ainult \"tema ja maailm\".Tuleb Pooli tagasi ja hakkab jälle kiun pihta kui halb tal on jne

reed
14.01.05, 00:45
Algselt postitas marcello

Anelkal on ju ainult \"tema ja maailm\".Tuleb Pooli tagasi ja hakkab jälle kiun pihta kui halb tal on jneKeegan on küll mehest ainult positiivel toonil rääkinud...äkki on siis mees suuremaks saanud:silm4:

mjkk
14.01.05, 00:46
Algselt postitas reed

Algselt postitas marcello
Anelkal on ju ainult \"tema ja maailm\".Tuleb Pooli tagasi ja hakkab jälle kiun pihta kui halb tal on jneKeegan on küll mehest ainult positiivel toonil rääkinud...äkki on siis mees suuremaks saanud:silm4:
möh? (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/m/man_city/4153955.stm) - aga kas kodanik benitez natuke liiale ei hakka minema?

eston maravilha
14.01.05, 01:53
koos mori ja the great sulk\'iga esitletakse ka uut taktikatreenerit kevin keeganit..

lfc
14.01.05, 09:27
Morientes ei saa CL\'s mängida ,seega üks ründaja veel tundub loogiline.
(Esimeses mängus ei saa vist kaasa teha ka Gerrard ,Alonsot ka ei ole.)

Ühes foorumis arutati ,et kui Anelka (hetkel vist 25 aastane? ) peaks ka Benitez\'i käe all
jätkama \"mina ja maailm\" siis selle mehe jaoks on edaspidi suuremate klubide uksed kinni.
Minu arust oli ta Pool\'s täiesti norm. miks tookord lepingut ei tehtud on minu jaoks senini küsimärk.

Daz Booob
14.01.05, 22:42
Algselt postitas lfc

Morientes ei saa CL\'s mängida ,seega üks ründaja veel tundub loogiline.
(Esimeses mängus ei saa vist kaasa teha ka Gerrard ,Alonsot ka ei ole.)

Ühes foorumis arutati ,et kui Anelka (hetkel vist 25 aastane? ) peaks ka Benitez\'i käe all
jätkama \"mina ja maailm\" siis selle mehe jaoks on edaspidi suuremate klubide uksed kinni.
Minu arust oli ta Pool\'s täiesti norm. miks tookord lepingut ei tehtud on minu jaoks senini küsimärk.

sest, et kiigan moosis ta ära:õnnelik:

lfc
15.01.05, 14:13
1,5 tunni pärast algab mäng ja mul sat kadunud :viha:
Fooumi külastajad vaatavad Tln\'s kus ,Nimeta ,Molly ?

lfc
15.01.05, 18:38
0:1 kodus.
Väravale saadi pihta 2 korda ,Garcia ei suutnud 3 korda anda palli vabale mehele karistusalas ,Riise võib olla vigastatud :(

Morientes esimese mängu kohta päris hea ,Baros väga aktiivne aga ...mulle tundub et keskväli on peale seda kui Alonso vigaseks löödi oluliselt kahvatum,SG ei ole ka selles vormis mis mõni aeg tagasi.
Pellegrino mängis 90 min (Finnan vigastatud ?!) ,minu arust ka täiesti OK.

Kahju sellise väravaga pähe saada .

Drogba
15.01.05, 19:05
Carragher lõi ka lõpus Carollile Gerrardi söötust peale aga Caroll suutis selle õnneks tõrjuda.

Epic
15.01.05, 19:08

Carragher lõi ka lõpus Carollile Gerrardi söötust peale aga Caroll suutis selle õnneks tõrjuda.

Chelsea \"fännilt\" asjalik jutt :)

IndrekL
15.01.05, 19:13
No aga äkki oli ta ManYoo poolt:)

Epic
15.01.05, 19:15
Algselt postitas Ferreira

No aga äkki oli ta ManYoo poolt:)

sinust ei hakka me üldse rääkima ;)

IndrekL
15.01.05, 19:17
Tegid nalja?

Wingback
15.01.05, 22:48
Aplaus teile mõlemale davvu ja ferr. http://www.scottrboydpe.com/img/smileys/21_irked.gif

Enivei, kleebin sellise asja siia:
Red suits him better ! :P
No.19
http://www.soccernet.com/images/england/20050115/morientes_mash.jpg

Mängu pean hiljem järele vaatama, kuid tore seegi, et sain oma allkirja injury listi uuendada.
Vedas Kuraditel !

peapall
15.01.05, 23:15
Oskab keegi öelda kuskohast tänast väravat netist näeks?

Ramm
16.01.05, 01:52
Algselt postitas -Marko-

Aplaus teile mõlemale davvu ja ferr. http://www.scottrboydpe.com/img/smileys/21_irked.gif

Enivei, kleebin sellise asja siia:
Red suits him better ! :P
No.19
http://www.soccernet.com/images/england/20050115/morientes_mash.jpg

Mängu pean hiljem järele vaatama, kuid tore seegi, et sain oma allkirja injury listi uuendada.
Vedas Kuraditel !

Mis Kuraditest sa räägid ja nr. 19 kuulub minule.....ja Kuraditel ei vea vaid nad teevad platsi puhtaks;)

Wingback
16.01.05, 02:52
Algselt postitas Ramm
Mis Kuraditest sa räägid ja nr. 19 kuulub minule.....ja Kuraditel ei vea vaid nad teevad platsi puhtaks;)

Oh andestust, oh andestust. Ma pidasin natuke vähem glamuursemaid Kuradeid silmas, noh neid punaninasemaid Kuradeid sääl Inglismaal. Aga jahhh, üritan oma vigadest õppida. Enam nii ei juhtu, et püha Kuradite nime vales kohas kasutan.
Nr. 19 kuulub sulle ? No kui see sul just tagumiku külge tatoveeritud on, siis tõesti...ee...hoiame eemale.
(prahijutu lõpp :keel4:)

mcnamara
16.01.05, 12:49
Väsind kaotustest. Benitez tundub oma kalduvustes täpselt sama üheplaaniline kui Houllier. Mida me nende teisejärguliste hispaanlastega nagu Garcia ja Nunez õieti teeme? Liverpool oli shokeerivalt halb eile. Jälle.

lfc
16.01.05, 16:04
Ma ei ütleks et shokeerivalt halb ,minu arust jäi keskväljak eile teiseks.
Kaitse oli norm(isegi üllatavalt,sest esimene mäng keskkaitses ja kohe Manu vastu) ,
Ründes Morientes üritas aga väsis lõpuks,Baros aktiivne,aga pidi palju ka keskel rabelema ,
lisaks löödi tal pea katki ja oli päris pikalt mängust eemal.
Keskel aga augud ,valed söödud ,vahepeal mulle tundus et seal mängis lausa Hyypia ja Pellegrino jäeti taha päris üksi.
Manul üks löök värava peale mis läks õnnetult sisse,üks latt kah.

Riise ok ,aga sai lõpus paugu ja tuli longates välja,Garcia oleks võinud eile õigete söötudega mängu ära otsustada.
Vahetusest Nunez tegi paar päris head tsenderdust ,Pongolle oli aktiivne aga ei jõudnud löögile.

Väga üllatav on kuulda sellist pessimismi Rafa suhtes, vaadates mansat on imetegu et me liiga keskel või isegi allpool ei ole.
Väga suur erinevus eelmise treeneriga ,Pool võidab mänge ka kaotusseisust ,võidame (juba) võõrsil mänge tabeli lõpus mansade vastu,mängijad ise on rohkem rahul.

Väsinud kaotustest ?
Alates detsembrist on mängitud 12 mängu ja kaotatud on neist 3.
(kodus Chelsea,Manu ,võõrsil Everton--kõik 0:1)
2 viiki ja seitse võitu ,üks penaltitega Spur\'si vastu
Minu arust ei ole üldse halb tulemus.

PS
Nunez ei olnud tegelikult päris Rafa ost,tuli Oweni tehinguga kaasa.

Garcia on pettumus tõesti ,loodame et läheb paremaks.
Miks ta niipalju mänguaega saab on arusaamatu ,ju siis pole kedagi.
(paremale vist saakski hetkel ainult Nunez-Garcia seast valida :( )

lfc
17.01.05, 10:15
Sly Spordi nädala tiimi ründepaar on
El-Hadji DIOUF & Robbie FOWLER :doh:

mcnamara
17.01.05, 11:14
Algselt postitas lfc
Väga üllatav on kuulda sellist pessimismi Rafa suhtes, vaadates mansat on imetegu et me liiga keskel või isegi allpool ei ole.
Väga suur erinevus eelmise treeneriga ,Pool võidab mänge ka kaotusseisust ,võidame (juba) võõrsil mänge tabeli lõpus mansade vastu,mängijad ise on rohkem rahul.

Väsinud kaotustest ?
Alates detsembrist on mängitud 12 mängu ja kaotatud on neist 3.
(kodus Chelsea,Manu ,võõrsil Everton--kõik 0:1)
2 viiki ja seitse võitu ,üks penaltitega Spur\'si vastu
Minu arust ei ole üldse halb tulemus.

PS
Nunez ei olnud tegelikult päris Rafa ost,tuli Oweni tehinguga kaasa.

Noh Oweni tehing oli ju igati Benitezi aegne.
Mind häirib natuke see, et meile tuleb juba aastaid mängijaid, kes ilmselgelt ei ole vastaval tasemel. Pole uus jutt - kahju lihtsalt, et sama tendents ka uue treeneri alluvuses jätkub. Muidugi ei pruugi iga üleminek õnnestuda, aga neid nässuminekuid juhtub \'poolil liigagi palju.
Eelmist treenerit sõimata võib, aga siiski teatud perspektiiviga. Ehk ärgem siiski unustagem kümnendi alguse meeskonda, mis oli viimane Punaste tiim, mis auhindu võitis ja ka Premieris auhinnalisele kohale kandideeris. Olen nõus, et GH kaks viimast hooaega läksid aia taha, kuid varasemat unustada ka ei maksa.
Sinu jutt sellest kui kehv mansa meil ikkagi GH pärandina on, tundub pisut kummaline. Meenutagem siiski, et need luuserid mängisid eelmisel hooajal Premieris 4. koha välja - seega liiga tagumisest otsast polnud juttugi.
Vigastused on omaette jutt - aga need vaevasid möödunud hooajal pea sama valusalt, kui seekord.
Kaotused kaotusteks, aga me kaotame ühe võtmemängu teise järel. Ma ei jaksa innustuda võidust Norwichi üle. Vabandust.
Tõsiasi on see, et me ei ole eelmise hooajaga võrreldes edasi liikunud. Mitte karvavõrdki. Minu jaoks on see pettumus tõesti.

lfc
17.01.05, 13:08
ma ei mõelnudki et kehv mansa ,vaid vigastusi.
Ning osad mehed (Riise,Traore ,Biscan hooaja alguses) mängivad paremini uue treeneri all,
ka Kewell hakkas kuhugi jõudma.
Cisse ,Alonso,Morientes on ikkagi minu arust väga head ostud,aga kahjuks on läinud nagu on.

Samas Josemi,Nunez ---kuidas võtta.Ilma nendeta oleks veel hullem.
Garcia on seni pettmus.
Pellegrino on ilmselt selleks et vajadusel backup\'ks olla ning noori arendada.
Morientese pressikal ütles Rafa et kas uusi mängijad tuleb:see sõltub mansast,mängijate kättesaadavusest ning rahast.
Ilmselt seda viimast ikka piisavalt ei ole.

Kahju jah et kaotused tulevad liigamängudes ja just oluliste (6 punkti mängud) mansade vastu,aga ma ei süüdistaks küll treenerit kes on ametis olnud pool aastat ning omab hetkel mansat kus pool põhimansast vigastatud.
On ju ka häid momente (Ars koduväljakul,viimane CL mäng)

Eks hooaja lõpus ole näha,mina olen oluliselt optimistlikum kui viimastel aastatel.

vello99
17.01.05, 14:35
\"The ball was swerving a bit and I had a good view of it, but I was unlucky as it moved a bit at the end.

\"It didn\'t go through my hands, it went under them - it was impossible to catch so I was concentrating on parrying it.\"

\"I think with a bit of luck, perhaps, I should have kept it out, but the ball moved and I couldn\'t do anything about that.\"

- Jerzy \"Jens Lehm*nn\" Dudek

waluswend
17.01.05, 15:39
Aga kas siis Caesar realist on tulemas Liverpooli?

ethan
17.01.05, 22:58
Nädalavahetuse mängust on enamus muljed muljetatud. Kuid kas mitte Hamann natuke piduriks polnud Liverpooli keskväljal? Tundus selline väga kondine, ning aeglane. Aeglusest võib ka Pellegrino puhul edukalt rääkida, kiire individualisti vastu jääks arvatavasti hätta. Imho on Carragheri mäng meeldiv üllatus (ok-ok, paljudele teile, kes te Liverpooli igal nädalal näete ehk pole enam üllatus). Luis Garcia puhul paistsid mullegi silma individualisti omadused, kuid see-eest tugevat praktikat saades võib ta, loodetavasti, väga edukalt mängima hakata. Ning kahju, et Morientes väga vähe rakendust leidis... väsimus lõi juba esimesel pooltunnil välja.
<polnud ammu pooli mängu näinud, olympiakos viimati>.

lfc
17.01.05, 23:18
viasat sport 2 näitab homme Burnley vs Liverpool
Algus peaks 21.45 olema,saab ilmselt Pooli noori näha.

RAFA:
\"I like to give the young players a chance because they have done very well and taken us to the semi-final of the Carling Cup this season. Against Watford I used a more senior team and they played worse than the young players had done in the competition.

YOUNG SIDE TO FACE BURNLEY (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147510050117-1428.htm)

Ning kes mingil põhjusel tahab laupäevast mängu näha siis samalt kanalit öösel kell 01.00 näitab kordusena.

mcnamara
18.01.05, 11:39
Carson. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147517050117-2251.htm) Et siis huvi näikse meil olevat. Väga innustuda ei jaksa, sest armumine pole äkki vastastikune ja Kirklandi flopp liiga värskelt meeles. Liverpool ja kollkiprid pole juba ammu unistuste paar.

Et täna noored vä? Tore. Meenutades vanade mittemidagiütlevat esitust Watfordi vastu, on igati õige poistele võimalus anda. Minu meelest võiks rohkemgi teha. Josemide, Nunezite või Garciade poputamise asemel võiks David Raveni, Stevie Warnocki ning John Welshi taolised oma kasvandikud põhis rohkem mänguaega saada. Las hispaanlased õpivad natuke Briti vutti reservides pallides.

vaikiv mees
18.01.05, 12:14
Algselt postitas lfc
Cisse ,Alonso,Morientes on ikkagi minu arust väga head ostud,aga kahjuks on läinud nagu on.

Samas Josemi,Nunez ---kuidas võtta.Ilma nendeta oleks veel hullem.
Garcia on seni pettmus.

peale paari käkki istutas ju treener X.Alonso ise pingile, veel siis kui ta veel katki polnud,
Morientese kohta on midagi vara öelda, aga esimene mäng oli talle väike kultuurishokk olnud,
L.Garcia oli sügisel (just alumise ründaja kohal mängides) päris heas hoos ja \'kõigi lemmik\', aga peale vigastust ja veel äärele ära nihutatult vist pole enam see? ,
küllap hooaja keskpaik hakkab taas sõklaid teradest välja sõeluma, Inglismaa talv pole hispaania-keelsetele kunagi kontimööda olnud

marcello
18.01.05, 12:24
Pool ei ole see mis ta oli ikka.Mängu käigus leidsin end meenutamas Zimbabwe dzunglivõitleja monkey tricke ja Rushi soolosid.Nagu MCN ütles-mäng oli jama!

edit:Miks mulle just Pool koos Grobbelaariga meelde on jäänud lapsepõlvest?Praegu meenutades on tunne,et yle 2 ainult Pooli ja Crystal Palace mänge näitaski

lfc
18.01.05, 13:35
Alonso istutati pingile ?
Garcia kõigi lemmik ?
Mis jama te mehed ajate ,nimed segi läinud ?

Ja nüüd pannakse kahe(2) järjestikuse s.ta mängu põhjal põhjapanevaid hinnaguid.

mcnamara
18.01.05, 13:43
Algselt postitas lfc
Ja nüüd pannakse kahe(2) järjestikuse s.ta mängu põhjal põhjapanevaid hinnaguid.

Ei, hea sõber. Minu hinnangud põhinevad tegelikult 15 aastat kestnud agoonial. Ehk kas me võidame lõpuks Premieri või ei võida? See on minu jaoks küsimus. Iga aastaga läheb raskemaks ja valgust tunneli otsas on vähe paista.

Meenutati kusjuures õigesti - Alonso istutati paar korda pingile tõesti. Ometi - oi, kuidas oleks tema klassiga sööduandjat nüüd vaja.

lfc
18.01.05, 13:57
>Alonso istutati paar korda pingile tõesti
Mina nimetaks seda puhkuseks (vahepeal oli ju SG vigastatud ) mida peaks äkki nüüd ka SG\'le andma ,viimased mängud totaalselt allpool taset .
Aga kedagi asemele panna ei ole ,üldse ei kujuta hästi ette SG\'d pingil.

Aga ok ,kõigil oma arvamus.
Mina ei looda imesid poole aastaga ,loodan et ei pea mcn\'i pessimismi järgmisel hooajal jagama (või hooaja lõpus) ;) .

WHY YOU SHOULDN\'T GET TOO DOWN (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147508050117-1151.htm)

Jaan
18.01.05, 15:09

Ei, hea sõber. Minu hinnangud põhinevad tegelikult 15 aastat kestnud agoonial.

Mida kõike ei annaks, et Newcastle\'t tabaks selline agoonia, et suudetaks võita mõni karikas. Olgu kasvõi mikihiire karikas.

Melwood
18.01.05, 15:25
Algselt postitas Jaan

Ei, hea sõber. Minu hinnangud põhinevad tegelikult 15 aastat kestnud agoonial.

Mida kõike ei annaks, et Newcastle\'t tabaks selline agoonia, et suudetaks võita mõni karikas. Olgu kasvõi mikihiire karikas.

Jumal tänatud, et kellelgi on veel tervet mõistust peas ja seda käiakse ka siin teemas näitamas. Jah, loomulikult nõuab premier\'i võit stabiilsust, mida meil tõesti ei ole, aga seda ei ehita siin ka poole hooajaga. (eriti kui pool meeskonnast on laatsaretis)
Kui ma ei eksi, siis kõikides ülejäänud võistlustes, kus see aasta osaleme, oleme veel täiesti konkurentsis.

Aga kellel seda hõbedast kila kola ikka nii väga koju vaja on, kui premieri ei võida või? :kaval:

mcnamara
18.01.05, 15:58
Algselt postitas Melwood
Kui ma ei eksi, siis kõikides ülejäänud võistlustes, kus see aasta osaleme, oleme veel täiesti konkurentsis.

Aga kellel seda hõbedast kila kola ikka nii väga koju vaja on, kui premieri ei võida või? :kaval:

Oleme oleme ja võitleme igal pool lõpuni. Natuke hõbedast kila kola oleks suurepärane saavutus.
Aga kas on siis nii halb pisut laiemalt asjade üle mõelda? Suvel seisavad taas kardetavalt ees rasked valikud. Minu mitte just tagasihoidlik soov on näha edaspidi punases särgis tõesti kõrgest klassist mängumehi. Benitezile nende leidmiseks jõudu ja närvi.

Tembu
18.01.05, 16:07
Algselt postitas Melwood
Jah, loomulikult nõuab premier\'i võit stabiilsust, mida meil tõesti ei ole, aga seda ei ehita siin ka poole hooajaga. (eriti kui pool meeskonnast on laatsaretis)

Ühes lauses kaks korda varjatud reklaam(pool=liverpool)?:)

mcnamara
18.01.05, 17:32
Salif Diao ametlikult Birminghami laenatud.
Pisarad tulevad silma, kui mõtlen, milliste suurte lootustega said Salif ja El-Hadji pärast Senegali MM-triumfi \'pooli vastu võtnud. Siiani arusaamatu, miks see nende lugu nii hullusti välja kukkus.
Usun, et tagasiteed Punastesse pole kahjuks kummalgi. Siiski jälgin huviga mõlemat edaspidigi ja soovin Senegalile üksnes edu.

lfc
18.01.05, 22:43
>Siiani arusaamatu, miks see nende lugu nii hullusti välja kukkus.
Sama mõte siin

Aga tänane mäng
Keskkaitse :Hyypia Whitbread (ilmselt vastaste eksitamiseks ,kui ma ei eksi siis nad vääga sarnased mingi maa tagant)
keskpoolik:Welsh Biscan

Huvitav kuidas see (kaitse+poolik) kombinatsioon keskel töötab

äärtel kaitses Traore Raven
äärtel poolikud Warnock Nunez
ründes Potter Pongolle

Baros igaksjuhuks pingile pandud

malagar
19.01.05, 00:30
Ja Jimi Traore teeb jälle elu huvitavaks:doh:

eston maravilha
19.01.05, 00:55
CLARET AND BLUE!!!!

mcnamara
19.01.05, 00:55
Yes, sir! Traore omavärav, Nunez punane, pallivaldamine Burnley\'le 67:33. Tjah, proovid ühtemoodi - ei tule miskit, proovid teistmoodi - hullem veel.

Shoot out the lights, boys and head home. Shame.

runno
19.01.05, 01:12
noh.. Kas Pooli toetajate piinad hakkavad vaikselt 5% künnist ületama võrreldes ühe teise klubi omadega. Kui minu skaala järgi 25 täis saate siis welcome to the club.

Undi
19.01.05, 01:23
Niipalju siis meie noortest. Peaksid küll olema harjunud olema sellistel põldudel mängimisega. Keskpoolikut polnud ollagi, päris lõbus oli vaadata, kuidas Hyypia paar korda üritas I p.a.-l pisikese Pongo peale route one footballi lasta. Traore koll oli seni 2005. aasta koomim jalgpallihetk.

Wingback
19.01.05, 01:59
Burnley - Liverpool

Ma polnud vist varem nii noort koosseisu mängimas näinud. Sain nüüd n.ö. lähemalt tuttavamaks meie mõningate reserv-võluritega.

Mängupilt : Mudakünkaralli. Selline uisa-päisa kihutamine mitmes suunas, millest midagi kasulikku ei suudetud ehitada. Keskväljal valitses suvaline karglemine, pealelöökide arv pea olematu.
Barose sissetulek elavdas meeskonda, kuid tulemuseks sellest ei piisanud. Meie satsist parim oli justnimelt tema.

Noortest : Positiivsest küljest jäi silma ainult Whitbread, kes küll vahel vast liiga uljaspäi olukordadesse kihutas ja oma kaitsepositsoonilt minema tormas, kuid oma kiiruse ning kaitsmisoskustega suutis palju kasulikku teha. Potter ja Raven on need nimed, kes minujaoks kõige halvema mulje jätsid. :( Ka Welshi ja Warnocki ei vääri kiidusõnu. Warnocki olen varem mängimas näinud, kuid täna oli mees kahvatu.
Rääkides Nunezi kasutegurist meie meeskonnale, siis ausalt öeldes minuarust seda nagu polegi. :kurb3: Real\'i poisi mänguoskused on meie reservpoiste oskustega täiesti võrreldavad, kui mitte öelda isegi halvemad. Käitumisoskusi ka pole, punane kaart tuli asja eest ! Mina pole temalt head mängu näinud igatahes. Give me Danny Murphy any day ! :myts7:

Traore vigur - no tõesti, mina hakkasin laginal naerma. :D

Ahjaa...kes too vastasmeeskonna nr. 25 oli ? Osav mees, täitsa ilusti tillitas meie mängijaid. Minuarust võiks vabalt mõnes mainekamas särgis mängida.

LFC sait : \"It\'s goodbye to the FA Cup for another year. Regrets? There\'s sure to be a few.\"

eston maravilha
19.01.05, 02:10
burnley nr 25 - the french wizard jean-louis valois. kuidas teile burnley nr 22 tundus?? keskkaitsja ;)

tkkt
19.01.05, 02:16
Name: Jean-Louis Valois
Nationality: French
Date of Birth: 15/10/1973
Height: 5\' 11\" (180cm)
Weight: 11st 9lbs (74.0kg)
Previous
Clubs: Lille, Luton, Hearts
Position: Striker

Place Of Birth: Lyon

Jean Louis Valois arrived at Turf Moor on a short term deal in early September and the French winger made his Clarets bow as a late substitute in the win over Crewe Alexandra.

An exciting and talented player, Valois first made his name on British shores with Luton Town, having played in France with the likes of Auxerre, Guegnon and Lille.

He helped to inspire Luton to promotion in the 2001/02 campaign, scoring some memorable goals along the way under the management of Joe Kinnear.

He left Kenilworth Road after just one season though, determined to play at a higher level and he found himself north of the border with Scottish Premier League club Heart Of Midlothian.

He spent two seasons in Edinburgh with the Tynecastle club and left in the summer of 2004, looking for a return to English football.

After spending time on trial with Leeds United, he had one game for Clyde where he scored the winning goal in a League Cup tie with Stranraer in his one and only appearance before returning to England and trialling at Turf Moor.

He impressed Steve Cotterill to such an extent that he was awarded a deal and will be hoping to make a name for himself in The Championship.

lfc
19.01.05, 09:25
Minu arust sai Pool väljakust ,kohtuniku stiilist ja hoopidest \"kultuurishoki\" ja ei tulnudki sealt välja.

Suht mannetu mäng ja milline masendav värav.

Esimesel poolajal kui Burnley väravavahile teine särk toodi siis käis mõte peast läbi et mees tellis teise särgi kuna väravas on külm ja midagi teha ka nagu ei ole..

Ainuke positiivne märk et võistkond peale väravat tõesti üritas
ja vast ei saadud vigastusi juurde.

mcnamara
19.01.05, 10:12
Mina ei süüdistaks noori poisse. Küllap nad tegid, mis oskavad ja teevad edaspidigi. Pigem näitab see Akadeemia treenerite küündimatust, aga see selleks.
Mida mina tahaksin küsida: kuidas saab üldse olla võimalik, et selline seltskond Liverpooli nime all FA karikamängus platsile saadetakse? Benitezi õõnsad sõnad, et küllap fännid mõistavad, et on olulisemaid võistlusi, mind ei huvita. Ei mõista. Aga ka Benitez pole minu silmis süüdi. Ma kujutan ette, kui raske tal on sellist meeskonda väljakule saata.
Aga. David Moores. Kus on lubatud ja oodatud investeeringud? Miks järjepanu kõigile rahapakkujaile ust näidatakse? Kaua võib? SG lahkumise järel oleme Premieri teises pooles väljalangemise vastu võitlemas.

fitti
19.01.05, 11:35
Algselt postitas -Marko-

Traore vigur - no tõesti, mina hakkasin laginal naerma.

kus on videoklippide kunnid? tahaks ka kangesti näha. (huumor teeb päeva)

Marduk
19.01.05, 11:43
Benitezi õõnsad sõnad, et küllap fännid mõistavad, et on olulisemaid võistlusi, mind ei huvita.

Kahtlaselt sama jutt mis Arnol oli alati enne Balti matshe rääkida, teadmata mida meile tegelikult tähendab lähinaabreid võita.

dreyd
19.01.05, 11:55
mulle on jäänud mälestus, et Arno täiega adus, mida tähendavad mängud Läti ja Leeduga, kuid tõsi koosseisud, kes osalesid rääkisid teist keelt.

rauno
19.01.05, 12:54
Algselt postitas Tembu

Algselt postitas Melwood
Jah, loomulikult nõuab premier\'i võit stabiilsust, mida meil tõesti ei ole, aga seda ei ehita siin ka poole hooajaga. (eriti kui pool meeskonnast on laatsaretis)

Ühes lauses kaks korda varjatud reklaam(pool=liverpool)?:)

Temps mis reklaam see on kui samanimelise teema all räägitakse.Vaat kui ManU (öeak mis koledus siia pandi) võiArsenali vi kellegi teemas siis oleks reklaam:)siin on lubatud sõna pool:D

eilse kohta niipalju ,et Traore liiga palju rünnakus käib ja nii sassi kahjuks tal läks millise värava all ta parasjagu on:(:( viimaseid kaadreid nähes st kuidas ta lahkus kapuuts peas staadionilt hakkas tast lausa kahju.sest olgem ausad kena liigutus(kui oleks vastase värava all olnud;))

vello99
19.01.05, 13:06
Imelik oleks ka kui Burnley ei suudaks võita Liverpooli kolmandat võistkonda. Isegi FC Jalututel oleks shanshi olnud...

P.S I\'ll get my coat...

ertz
19.01.05, 14:50
Algselt postitas vello99

Imelik oleks ka kui Burnley ei suudaks võita Liverpooli kolmandat võistkonda. Isegi FC Jalututel oleks shanshi olnud...

P.S I\'ll get my coat...

ahah, kas seoses eilse mänguga see avatar vahetuski ;) ?

INCE
19.01.05, 15:42
kas mulle tundub, aga foorumit lugedes on jäänud selline mulje et on kolm klubi : Newcastle, Leeds ja Liverpool, kellel kogu aeg s*****i läheb - nagu mingi needus. Küll on suurem osa koosseisust sandid, küll on treener jahupea et ei oska eristada olulist ebaolulisest või ostab valesid mehi kokku või müüb õigeid maha, küll on klubi president oinas ja ei anna õigel hetkel raha, küll on lihtsalt s*** päev ...
mis küll teha? ;) kes oleks hea hiromant ja annaks nõu? :kaval: fännide kannatus hakkab katkema ...

mcnamara
19.01.05, 15:52
Algselt postitas INCE
mis küll teha? ;) kes oleks hea hiromant ja annaks nõu? :kaval: fännide kannatus hakkab katkema ...

Chelski avatarid kõigile! See on meie ainus pääsetee. ManU oma ei toimi enam nii, nagu enne.
...nojah, mis ma ikka agiteerin siin ega ma \'pooli oma millegi muu vastu niikuinii iialgi ei vaheta. ;)

skint
19.01.05, 17:45
Algselt postitas INCE

kas mulle tundub, aga foorumit lugedes on jäänud selline mulje et on kolm klubi : Newcastle, Leeds ja Liverpool, kellel kogu aeg s*****i läheb - nagu mingi needus. Küll on suurem osa koosseisust sandid, küll on treener jahupea et ei oska eristada olulist ebaolulisest või ostab valesid mehi kokku või müüb õigeid maha, küll on klubi president oinas ja ei anna õigel hetkel raha, küll on lihtsalt s*** päev ...

OT küll, aga kui aus olla, siis on need lihtsalt Manchesteri ja Arsenali kõrval ülejäänud suurima avatarkonnaga klubid siin foorumis... Viimastel aastatel on ju aga valitsenudki sellised trendid, et need kaks klubi Inglismaal vaid võidutsevadki, nüüd siis ka Chelsea nähtavasti. Kas me siis peame ütlema, et ülejäänud 17-l (või 89-l või veel laiemalt) läheb kogu aeg s********i?

2000 - 3. Leeds, 4. Liverpool, 11. Newcastle
2001 - 3. Liverpool, 4. Leeds, 11. Newcastle
2002 - 2. Liverpool, 4. Newcastle, 5. Leeds
2003 - 3. Newcastle, 5. Liverpool, 15. Leeds
2004 - 4. Liverpool, 5. Newcastle, 19. Leeds

Kui sellele lisada kõikide mainitud klubide magusad võidud Meistrite Liigas (mida minagi nautinud olen), Uefa Cupis, Fa Cupis ja Carling Cupis - viimase kolme karika puhul ka nende võitmine kokkuvõttes Liverpooli poolt - siis tundub ka mulle, et ainult kehvasti lähebki ju! Kehvemini kui siin veel vähem esindatud Aston Villal, Tottenhamil, Fulhamil, Boltonil, Man Cityl, Sunderlandil!

Minu nõuanne: tundke rõõmu väiksematestki asjadest. Täna oli näiteks väljas kena talveilm. Minu poolt silma peal hoitaval klubil (olen ma nüüd poliitiliselt korrektne???) on selja taga mõned suurepärased võidud, küll suudate ka teie midagi sarnast lähiajast meenutada (Leeds - QPR, Liverpool - West Brom, Newcastle - Sochaux). Lisaks on veel toredaid noori pallureid, kes on äsja koduklubiga lepinguid sõlminud ja hakkavad tulevikus suuri tegusid tegema....

Cheer up! :)

jyriöö
19.01.05, 18:05
Paratamatult on raske rõõmu tunda näiteks viigist Cardiffi vastu, kui veel mõned aastad tagasi mängis klubi ML poolfinaalis, kuid nüüd on lähiaajal suure tõenäosusega haamri alla minemas. Sellist kukkumist ikka annab ajaloost otsida. Liverpooli ja Newcastle\'i fännid on vist aga tõesti hea eluga ära harjunud :). Mul on muidugi hea kobiseda.....

Jaan
19.01.05, 19:22
Tõesti-tõesti, kuidagi raske on rõõmu tunda kui Inglismaa suuruselt teise staadioni ja finantsvõimaluste poolest arvan, et kolmas klubi mängib West Bromwichiga viiki. Puhas puur küll aga... Pange asjad ikkagi perspektiivi. Kui nii suur klubi 35 aastat mitte sittagi ei võida, siis pole ju normaalne. Eriti kui vaadata mis klubid on vahepeal edu saavutanud. Derby, Ipswich, Nottingham, Villa, Wimbledon, Sheffield Wednesday, Spurs...

marcello
19.01.05, 21:48
Kas siis keegi Traore naljanumbrit üles ei panegi?
Anybody?
täkud?

vello99
19.01.05, 22:36
Siin foorumis peaks olema u. 500 erinevat Ibrahimovici vms. backheel väravat. Nendest peaksid saama põhimõtteliselt õige pildi...

runno
20.01.05, 00:05
Algselt postitas jyriöö
Paratamatult on raske rõõmu tunda näiteks viigist Cardiffi vastu
Loodan, et valik oli juhuslik. Iga LUFC toetaja jaoks Cardiff jääb Cardiffiks ka siis kui Bill Gates ostab Leedsi ära..Bastards..:viha:

skint
20.01.05, 00:55
Algselt postitas Jaan

Tõesti-tõesti, kuidagi raske on rõõmu tunda kui Inglismaa suuruselt teise staadioni ja finantsvõimaluste poolest arvan, et kolmas klubi mängib West Bromwichiga viiki. Puhas puur küll aga... Pange asjad ikkagi perspektiivi. Kui nii suur klubi 35 aastat mitte sittagi ei võida, siis pole ju normaalne. Eriti kui vaadata mis klubid on vahepeal edu saavutanud. Derby, Ipswich, Nottingham, Villa, Wimbledon, Sheffield Wednesday, Spurs...

Asjad ei saagi alati perspektiivis olla, sest alati ei mängi vaid mängijad - palju oleneb treenerist, alati ei tee suur staadion ja sellega kaasnema pidavad suurepärased finantsolud meeskonda heaks, kui peatreener ja toolimees on lambad ja ostavad kalli raha eest valesid mehi... Nii et kõiges võib süüdistada chairmani. Vaadake või estonit. :) Ja siis soovitan veel vaadata Sheffield Wednesday ja Wimbledoni ja Nottinghami praegust olukorda... Nad on ju isegi Leedsist (rõhutan, isegi Leedsist) madalamal. Kas see on siis kokkuvõttes parem?

Algselt postitas runno

Loodan, et valik oli juhuslik. Iga LUFC toetaja jaoks Cardiff jääb Cardiffiks ka siis kui Bill Gates ostab Leedsi ära..Bastards..:viha:

Valik ei olnud juhuslik ma arvan... nähtavasti oli tegemist lihtsalt viimase mängu tulemusega:P. Aga baastardid või mitte, aga selline Cardiffi klubi busside ründamine pärast mängu ei olnud ikkagi ilus...

runno
20.01.05, 01:24
Algselt postitas skint
Aga baastardid või mitte, aga selline Cardiffi klubi busside ründamine pärast mängu ei olnud ikkagi ilus...

See sõda alles läheb sõjaks...
P.S nemad alustasid..

Muidusuhteliseltrahumeelnerünno

runno
20.01.05, 01:28
Chelski avatarid kõigile!

olen seda hooaja lõpuni kandma, kui saan selle ise powerpointis disainida..

eston maravilha
20.01.05, 01:48
Algselt postitas skint

Nii et kõiges võib süüdistada chairmani. Vaadake või estonit. :)

mis romanil viga on ;)

Jaan
20.01.05, 02:21
Algselt postitas skint

Asjad ei saagi alati perspektiivis olla, sest alati ei mängi vaid mängijad - palju oleneb treenerist, alati ei tee suur staadion ja sellega kaasnema pidavad suurepärased finantsolud meeskonda heaks, kui peatreener ja toolimees on lambad ja ostavad kalli raha eest valesid mehi... Nii et kõiges võib süüdistada chairmani. Vaadake või estonit. :) Ja siis soovitan veel vaadata Sheffield Wednesday ja Wimbledoni ja Nottinghami praegust olukorda... Nad on ju isegi Leedsist (rõhutan, isegi Leedsist) madalamal. Kas see on siis kokkuvõttes parem?

Räägid, et asjad ei saa perspektiivis olla ning siis jutustad samadest asjadest, mis mina. ET siis mu eelmise postituse point näitlikult lahti seletatud - Swansea ja Newcastle\'i fännide ootused on mõnevõrra erinevad ja sealt ka rõõmud ja pettumused.

Nonde võistkondade mainimine oli ka üks mu eesmärke. Isegi kui sellised lambad (praeguse seisuga) võidavad karikaid, siis wtf peaks mind õnnelikuks tegema?

Chazlor
20.01.05, 09:44
Allo

Ma pakun, et naine kodus, või putsade jalgatõmbamine jalgpalli murul, linnulaul ja päikesepaiste, sõpradega koos veedetud õhtu Hellas Hundis õlleklaasi taga kui kõik kui üks mees iga natukese aja tagant üles kargavad ja siis jälle maha istuvad.
Sinu puhul siis võibolla veel Giveni ilus tõrje, Sheareri võimas pommlöök, fännide laulud St. James Parkil (isegi telekast võib neid kuulda) - pöörake tähelepanu väikestele asjadele ja tundke neist rõõmus sõbrad! Suurte asjade ootuses tuleb varsti surm või relegatsioon kui \"perspektiivis\" vaadata.

Parimatega

PaadunudOptimist

Martin
20.01.05, 10:00
Mina ei suuda Jaani purjus sõpradest rõõmu tunda. Alguses on naljakas, kui lõpuks läheb ikka käest ära. Skint on kah mölakas. Nii, hommikuks aitab.

BENITEZ OUT! Või siis ka mitte, tore on Pooli piinlemist näha.

mcnamara
20.01.05, 10:20
Back to the business at hand. (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,1394228,00.html)
Asjalik artikkel. Seda viga Rafa enam ei korda, et FA karikasse niimoodi suhtub. Ja õige on.

Martin
20.01.05, 10:32

Back to the business at hand. (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,1394228,00.html)
Asjalik artikkel. Seda viga Rafa enam ei korda, et FA karikasse niimoodi suhtub. Ja õige on.

Et paar second-grade meest midagi mölisesid? Phaw. Järgmine kord vahetab siis aint pool koosseisu välja.

vello99
20.01.05, 11:50

/.../ Seda viga Rafa enam ei korda, et FA karikasse niimoodi suhtub. Ja õige on.

... eeldusel, et tal selleks veel võimalus tuleb.

mcnamara
20.01.05, 11:58
Algselt postitas vello99
... eeldusel, et tal selleks veel võimalus tuleb.

Juba puht majanduslikel põhjustel on Rafa vallandamine lähiajal mõeldamatu. GH tiimile lahkumisel makstu võttis ilmselt Mooreside perekonna viimsed varud.

Ja loomulikult on Benitezi tööd vara hinnata. Järgmisel hooajal läbisaamine - tõenäoliselt siis juba ilma Stevie G inspireeriva kujuta - saab olema otsustav.

mcnamara
20.01.05, 13:54
Ja ongi nii? (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147545050120-1036.htm)
Missealsikka, tere tulemast Scott, hüvasti Chris! Ehk on meil seekord rohkem õnne. Aga kuidas ta küll julges Chelseale endale ei öelda? Armu veel poissi esimesest pilgust. ;)

Martin
20.01.05, 14:05
Ja ongi nii? (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147545050120-1036.htm)
The next Big White Hype :)

lfc
20.01.05, 14:26
Scott Carson siis esimene ost väljastpoolt esp liigat.
Huvitav kas saab ka kohe väljakule ?

runno
20.01.05, 14:48
Peris kahju on ikka sellest Liverpoolist, Pauk Paugu otsa ja nüüd ostsivad selle Karlsoni kah:(
Mis nüüd selles Kirklandist saab?? tema isal, kes kunagi raha selle peale pani, et poeg hakkab Inglise koondise eest mängima jääb William Hill-st küll papp saamata ...vist..

rohelineKonn
20.01.05, 15:02
süsteemi jaoks, mis suutis persse keerata harry talendi, ei tohiks scott küll probleemi valmistada. tegemist on ju kõigest ühe noore nolgiga, kes meeliku penaltit* kartis.

*meelik ei ole just maailma parim penaltilööja

Tembu
20.01.05, 15:06
Algselt postitas runno
tema isal, kes kunagi raha selle peale pani, et poeg hakkab Inglise koondise eest mängima jääb William Hill-st küll papp saamata ...vist..

Kas mitte ei olnud see bet tehtud selle peale(sõlmitud hallil 1994aastal), et Chris mängib 10 aasta jooksul Inglise koondise eest? Ja nagu ma mäletan oli deadline eelmisel aastal kui mängiti miskit suvalist sõpruskohtumist.
Ja papa Kirkland saigi tiba petta...

oku
20.01.05, 15:07
Njaaa. No kui mingi 700 tuhhi saime siis on shalallaa ja lesbipidu. Ésialgu tundub küll, et liverpool oma väravavahi muret eriti ei lahendanud. Aga mine sa tea, millegipärast peavad spetsialistid teda heaks mängumeheks

...

need on vist need spetsialistid kes mänge ei vaata ..

Martin
20.01.05, 15:11
Kas just mänge ei vaata, kui kui Carson ei saa Sullivani kõrvale lükatud, siis mida ütleb see esiteks Carsoni, kuid teiseks ja kolmandaks ka Dudeki ja Kirklandi kohta :keel4:

mcnamara
20.01.05, 15:17
Algselt postitas Martin
Kas just mänge ei vaata, kui kui Carson ei saa Sullivani kõrvale lükatud, siis mida ütleb see esiteks Carsoni, kuid teiseks ja kolmandaks ka Dudeki ja Kirklandi kohta :keel4:

Tundub, et härradel on ikka väga suur mure just nende Leedsi mängijate pärast, kes \'pooli müüakse. Ülejäänud tiimi lahkumisse pole sugugi nii murelikult suhtutud.
Ah ükskõik - ega Carson meie saagat hullemaks tee. Saab tast siis mis saab.

Martin
20.01.05, 15:22
Ah ükskõik - ega Carson meie saagat hullemaks tee. Saab tast siis mis saab.
Mina soovin talle igatahes palju edu, kuigi väljakul ta eriti ei käinud, siis mingil müstilisel põhjusel on ikkagi kuidagi sümpaatne tüüp. Ei saa ise ka aru.

Ja mis teine Leedsi mängija? Sellist ju Poolis pole. Kuigi üks ahne värdjas vist kunagi kuskil Leedsi metsades ja padrikites tõesti ringi uitas ja raipeliha õgis, kuni kõht vastu enam ei pidanud. Nüüd väidetalt ta enam joosta ei jõua ja longib aint ringi. Kuid Leedsi mängija? Naaaaah. No way.

ertz
20.01.05, 15:25
Algselt postitas Martin
Kuigi üks ahne värdjas vist kunagi kuskil Leedsi metsades ja padrukites tõesti rongi uitas ja raipeliha õgis, kuni kõht vastu enam ei pidanud. Nüüd väidetalt ta enam joosta ei jõua ja longib aint ringi. Kuid Leedsi mängija? Naaaaah. No way.

Harry?

eston maravilha
20.01.05, 15:28
kes muu kui too rahaahne wombat-fucker

Martin
20.01.05, 15:34
Algselt postitas erts

Algselt postitas Martin
Kuigi üks ahne värdjas vist kunagi kuskil Leedsi metsades ja padrukites tõesti rongi uitas ja raipeliha õgis, kuni kõht vastu enam ei pidanud. Nüüd väidetalt ta enam joosta ei jõua ja longib aint ringi. Kuid Leedsi mängija? Naaaaah. No way.

Harry?

Harry who? Never heard of that moneyhungry cu*t.

runno
20.01.05, 17:07
Näed midagi saadakse poolist vist vastu kah, küll laenuks ja võib-olla aga siiski..
http://soccernet.espn.go.com/player?id=38470&cc=5739

ja lisaks veel hilinenud tänusõnad:
Thank you for Nick Barmby.. God almighty..;)

Jaan
20.01.05, 17:14
Algselt postitas Chazlor

Allo

Ma pakun, et naine kodus, või putsade jalgatõmbamine jalgpalli murul, linnulaul ja päikesepaiste, sõpradega koos veedetud õhtu Hellas Hundis õlleklaasi taga kui kõik kui üks mees iga natukese aja tagant üles kargavad ja siis jälle maha istuvad.
Sinu puhul siis võibolla veel Giveni ilus tõrje, Sheareri võimas pommlöök, fännide laulud St. James Parkil (isegi telekast võib neid kuulda) - pöörake tähelepanu väikestele asjadele ja tundke neist rõõmus sõbrad! Suurte asjade ootuses tuleb varsti surm või relegatsioon kui \"perspektiivis\" vaadata.

Parimatega

PaadunudOptimist

Unustasid lisada selle, kui Bramble on palli juures ja midagi totaalselt perse EI keera. Aga jah, miskipärast kuidagi kisub ikka sinna juurde. Äkki oleme kõik pisikesed masohistid?

Jaan
20.01.05, 17:15
Algselt postitas Martin

Mina ei suuda Jaani purjus sõpradest rõõmu tunda. Alguses on naljakas, kui lõpuks läheb ikka käest ära. Skint on kah mölakas. Nii, hommikuks aitab.

BENITEZ OUT! Või siis ka mitte, tore on Pooli piinlemist näha.

Kes alustas purjus sõprade läbi \"nalja\" tegemist? Ah? Rahvas nõuab vastuseid.

Martin
20.01.05, 22:59
Kuulasin Talksporti siin suures lootuses Ken Bates\'i peale.

Tuli stuudiosse Blackwell. No sellist kiitust pole kunagi kuulnud, mida ta Carsonile tegi. He has potential to be the best keeper in the world. Ja see oli kõige tagasihoidlikum arvamus :)

reed
21.01.05, 22:53
http://www.liverpoolfc.tv/mediawatch/drilldown/MW7507050121-0915.htm

MIS NÜÜD SIIS ...

Teet
22.01.05, 17:52
Southampton-Liverpool 2:0

Kaotus oli kahjuks teenitud:segadus:
Hyypia vahetati puusavigastuse tõttu Raveni vastu välja, ei tea kui tõsine vigastus on?

Krt, Everton ja CL koht on libisemas järjest kaugemale.
Saaks see õudne nädal juba ükskord läbi.

lfc
22.01.05, 18:16
esimene poolaeg oli ikka täielik p..k.
Teine enam-vähem ,nii imelik kui see ka ei tundu 0:2 kaotuse korral paistsid silma ainult ründajad.
Krt kogu aeg on olnud Pool\'il \"liiga palju \" poolikuid ,nüüd on kuidagi täielik põud vormis meestest.
Ravenilt Premieri debüüt ,vigastatute hulka lisandus Hyypia.
Vähemalt SG terveks saanud ,loota on et vorm ka millalgi tagasi tuleb.
Pongolle,Baros ainukesed kes suutsid samal kiirusel liikuda mis vastased
:(

malagar
22.01.05, 19:00
Noh kas rahvas tunneb kõrval olevalt pildilt poisi ära ?:D Pooli legend (http://www.arseblog.com/forums/attachment.php?attachmentid=2211)

Martin
22.01.05, 19:14
Algselt postitas malagar

Noh kas rahvas tunneb kõrval olevalt pildilt poisi ära ?:D Pooli legend (http://www.arseblog.com/forums/attachment.php?attachmentid=2211)

Tahan ma jee mingile pedede lehele (viide ülemisele rõvedale pedebännerile) registreeruda.

malagar
22.01.05, 19:48
mis halvasti see uuesti

lfc
22.01.05, 20:00
Algselt postitas malagar

mis halvasti see uuesti

ma arvan et sa ei ta kes on pildil.
Sa võid ju pakkuda seda mida Ars foorumites keegi ajab.
Küll on tõsi et ühel mitte veel legendil on väikevend mängimas siniste eest.

eston maravilha
22.01.05, 21:27
Algselt postitas lfc

Algselt postitas malagar

mis halvasti see uuesti

ma aravn, et kodanik sai väga hästi aru, et tegemist on steven gerrardi väikevennaga. kaasas olnud lausega mõtles ta aga seda, et sina ei suutnud linki korralikult tööle panna

lfc
22.01.05, 22:02

Algselt postitas lfc

Algselt postitas malagar

mis halvasti see uuesti

ma aravn, et kodanik sai väga hästi aru, et tegemist on steven gerrardi väikevennaga. kaasas olnud lausega mõtles ta aga seda, et sina ei suutnud linki korralikult tööle panna
Ma olen kindel et kodanik arvas et sellel evertoni fannide saidilt pärit pildil on SG.

Iseenesest pole vahet ,enamus Pooli kohalikke mängijaid on varases nooruses sinised olnud,S.McManaman hakkas vist isegi nüüd uuesti vanast peast siniseks

eston maravilha
22.01.05, 22:08
PETER CROUCH!!!

mcnamara
24.01.05, 10:04
Laupäeval ma lihtsalt naersin. Kõva häälega ja palju. Nii jube oli.
Mis värk on siis ikkagi, kas need härrased Pellegrino ja Morientes on ainult kohutavas vormis või hoopistükkis küündimatud? Noh anname aega natuke, tõsi härra Garcia koha pealt olen ma juba oma otsuse langetanud.
Ainsana tahaksin kiita Pongolle\'i, kes üksi \'pooli poolel jalgpalluri moodi välja nägi. Keegi teine isegi ei üritanud. Veebruaris peab Meistrite Liigat täie rinnaga nautima, sest uuesti selles võistluses \'pooli lähiajal ei näe.

Ah jaa, vana kapten Jamie\'t oli hea üle hulga aja näha. Tema oli tubli.

Melwood
24.01.05, 10:16

Ainsana tahaksin kiita Pongolle\'i, kes üksi \'pooli poolel jalgpalluri moodi välja nägi. Keegi teine isegi ei üritanud.

Baros siiski ka .... üritas :)

Ah jaa, vana kapten Jamie\'t oli hea üle hulga aja näha. Tema oli tubli.

Kuigi ma mõtlesin terve mängu (või noh nii palju kui ma seda nägin), et punane ja valge eraldi sobisid Jamie\'le hulka paremini kui punase-valge kombinatsioon, tundus Ta olevat üle platsi mees. Well done!

lfc
24.01.05, 10:21
Pellegrino eksis jah,samas ta ei olnud palju halvem kui ülejäänud kaitse.

Aga ma ei saa aru mängijate mahategemisest peale kahte mängu.

Kes on kiirelt Premieriga kohanenud ?Mul tuleb hetkel pähe ainult paar meest selle aasta Chelski\'st ,vast see hollandlane ka Manu\'st.
Henry,Pires ..nende esimesi hooaegu mäletad ikka ?

Meil on ründes eelmise aasta CL\'i ja EMi suurimad väravakütid ,kui neile ülejäänud 8 meest ei suuda palli toimetada siis polegi midagi teha.

mcnamara
24.01.05, 10:53
Algselt postitas lfc
Pellegrino eksis jah,samas ta ei olnud palju halvem kui ülejäänud kaitse.

Aga ma ei saa aru mängijate mahategemisest peale kahte mängu.

Kes on kiirelt Premieriga kohanenud ?Mul tuleb hetkel pähe ainult paar meest selle aasta Chelski\'st ,vast see hollandlane ka Manu\'st.
Henry,Pires ..nende esimesi hooaegu mäletad ikka ?

Ma ei tee mängijaid maha - niivõrd. Fakt on see, et ma olen Liverpooli päris palju näinud aastate lõikes. Olen näinud tublisid mehi Julian Dicksi ja John Scalesi ja Neil Ruddockit ja palju muudki huvitavat.
Aga midagi nii koledat kui laupäeval esimesel poolajal ei taha meenuda. Ausalt.
Ma ei tahaks hästi Henry\'d või Pires\'t Pellegrino või Morientesega võrrelda. Esimesed olid Premieri tulles alles teel tippu, teised juba maailma näinud ja palju ringi käinud. Pealegi ütlesin ju, et neile tuleb tõesti aega anda.
Baros jooksis ja üritas, ok. Korda ei saatnud ometi midagi.

Praegu on tunne, et saab ainult paremaks minna. Vist. Aga millal - vaat seda ei julge isegi ennustada mitte.

Daz Booob
24.01.05, 12:04
kaotada ei ole midagi, pangu \"Karlsson\" väravasuule ja mõelgu tulevikule, ega hullemaks enam minna ei saa...mängupilt siis:doh:

EgoTrip
24.01.05, 13:05
nüüd siis 11 meest väljas Liverpoolil. Ning kui need 11 \"haiget\" panna mängima praegus first 11 vastu, siis ma usun, et \"haiged võidaksid.

lfc
24.01.05, 13:57

Praegu on tunne, et saab ainult paremaks minna. Vist. Aga millal - vaat seda ei julge isegi ennustada mitte.

Mina arvasin seda sama juba 3 mängu tagasi ,aga näed läks ikka hullemaks.
Eks homme saab näha /kuulda kuidas Watfordi vastu mängime.

mcnamara
25.01.05, 11:04
Keegi (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4203315.stm) muretseb peale minu veel. \"The need for new investors is so imperative it\'s untrue.\" Täpipealt.
Samas Benitezi ülistussõnad oma mängijate kohta on pärast laupäeval nähtut ääretult kohatud. Pole meil vaja jälle kuulda, kui supermängijad need senor\'id on - olgu parem vait ja tehku trenni ja siis näidaku platsil oma oskusi.

Martin
25.01.05, 11:10
Samas Benitezi ülistussõnad oma mängijate kohta on pärast laupäeval nähtut ääretult kohatud. Pole meil vaja jälle kuulda, kui supermängijad need senor\'id on - olgu parem vait ja tehku trenni ja siis näidaku platsil oma oskusi.
Ära nüüd muretse. Vähemalt pole te Newcastle :)

reed
25.01.05, 21:50
Mul siuke tunne jälle ,et üks senjoor lööb meie eest oma esimese(d)värava(d) täna ja ilusa mängu järel tuleb meile vägagi tähtis võit!!!:kaval: :viha:

mcnamara
26.01.05, 00:41
Tänan Stevie, et aitasid meid veel ühte finaali.
Täna: J Dudek, J Carragher, M Pellegrino, D Traore, J Riise, S Finnan, S Gerrard (90 D Potter) , D Hamann, I Biscan, M Baros (85 F Sinama Pongolle; 89 Luis Garcia), F Morientes

Cardiff here we come! :)

lfc
26.01.05, 00:42
Finaalis!
1:0 ,värav jälle SG\'lt.

Seekord sai vigastada Pongolle ,Finnan selle eest tagasi.

Jaan
26.01.05, 03:27
Cardiff here we come! :)

macca on heas tujus ja optimistlik, lähen teen seinale risti.

eston maravilha
26.01.05, 03:31
see on vist esimene

mcnamara
26.01.05, 13:10
Pongolle\'i vigastus tõsine. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147622050125-2239.htm) Millise LFC mängija oma seda poleks?
Ääretult kahju, kui mõelda, kui tublilt ta laupäeval mängis ja oma spurtidega õieti ainsana Pühakute kaitsele probleeme valmistas... Ah...

lfc
26.01.05, 18:59
Pongolle kohta:

Sinama-Pongolle will now miss the rest of the season and will probably miss the start of the 2005/2006 campaign. (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=252214&cpid=8&CLID=&lid=2&title=Flo+ laid+low+for+Reds&channel=Football_Home)

eston maravilha
26.01.05, 19:00
kahju, mulle pingo-pango meeldis

dreyd
26.01.05, 19:10
täitsa müstika see Liverpool oma vigastustega, mehed mis on korrast ära? Aga pidage vastu, muud küll ei oska enam soovida.

runno
26.01.05, 19:42

see on vist esimene

ja jäi ka viimaseks...mõneks ajaks vähemalt..

Sorry for Pongo..

Wingback
26.01.05, 21:54
Finaal - jah hea. Saaks nüüd sellelt laibahooajalt mõne trofeegi, oleks täitsa tore. :)

Watford - Liverpool mängu nägin alates teisest poolajast, kuid mängupilt oli suht vilets. Mehed mängisid kuidagi laisavõitu ja Watfodile jagus palli üpris palju. Rünnakutel nad siiski ohtu ohtu ei suutnud tekitada. Kena et Stevie ka pealtvaatajatele midagi pakkus, otsustas üksi ühe ära lüüa, nunnu. Finaalis läheb meie nn. reservmeeskonnal kindlasti väga raskeks, pole vahet kumb vastu tuleb.
Nägin hiljuti Portsmouth - Chelsea mängu ning jälgides tolles mängus Lampardi, tuli mulle meelde, kuidas siin kord Lampardi ja Gerrardi võrreldi ning seda sinisemat paremaks mängijaks peeti. Täielik bullshit. Juba ainuüksi selles mängus oli Frank saast ja põhjustas oma meeskonna kahjuks mingi 2 olukorda, millele järgenvalt Por\'i meestel tekkisid ideaalsed skoorimise võimalused. Arjen Robben on Chelsea võlusõna ! Tõeline nauding oli meest jälgida.

Pongolle - Telepildist tundus too vigastuse olukord üsna süütu välja, kuid eih...meie õnne juures muidugi poiss hooajaks väljas. Fakkk ma ütlen, mõnusalt kiire ja tehniline kutt teine. :suurnutt:

runno
26.01.05, 22:01
Algselt postitas -Marko-
Finaal - jah hea. Saaks nüüd sellelt laibahooajalt mõne trofeegi, oleks täitsa tore. :)
Laipadest kahjuks trofeesid ei valmistata
Rünno The Hunter

vello99
26.01.05, 22:40
Algselt postitas -Marko-

Nägin hiljuti Portsmouth - Chelsea mängu ning jälgides tolles mängus Lampardi, tuli mulle meelde, kuidas siin kord Lampardi ja Gerrardi võrreldi ning seda sinisemat paremaks mängijaks peeti. Täielik bullshit. Juba ainuüksi selles mängus oli Frank saast ja põhjustas oma meeskonna kahjuks mingi 2 olukorda, millele järgenvalt Por\'i meestel tekkisid ideaalsed skoorimise võimalused.

Selles osas on muidugi sul õigus Gerrard selliseid kardinaalseid vigu ei tee. lampardist tuleb eriti meelde see EM-il prantslaste vastu tehtud tagasisööt... Tra kus ikka oli idioot onju ;)

Wingback
27.01.05, 01:00
Algselt postitas vello99
Selles osas on muidugi sul õigus Lampard selliseid kardinaalseid vigu ei tee. Gerrardist tuleb eriti meelde see EM-il prantslaste vastu tehtud tagasisööt... Tra kus ikka oli idioot onju ;)

...la la laa, ei huvita, SG ruulib ikkagi kokkuvõttes rohkem... :ham1: :ham9: :prill4:

mcnamara
27.01.05, 09:51
Algselt postitas -Marko-
...la la laa, ei huvita, SG ruulib ikkagi kokkuvõttes rohkem...

Ruulib ta tõesti... veel.
Sest tänane hommik on hämmastavalt sinine jälle.

mcnamara
27.01.05, 10:34
Juba hiiglama kaua aega polnud meie reservid mänginud, aga eile õhtul see juhtus. Ja hästi läks kah - Birmingham alistati 2:0 Mellori ja Welshi väravatega. Debüüdi tegi Scott Carson, kuid eriti tal tööd polnud. Noored Punased olid oma vastastest märgatavalt üle. Eriti saab kiita üks nendest, keda põhis veel nähtud pole: David Mannix.
\'pool: Carson, Otsemobor, Warnock, Raven, Whitbread, Potter, Foy (Wilkie 80), Welsh, Mellor, Mannix, Smyth.

Anthony Le Tallec naaseb ilmselt veel sel nädalal Inglismaale. St. Etienne\'is ta platsile ei saa ja sinna jääda ei taha. Samas on noormehe tulevik enam kui ebaselge. Benitez pole vist samuti just fänn.

lfc
27.01.05, 13:47
Tallec pidi pealikuga reedel kohtuma ja siis tuleb otsus.
Vaadates mis Pooliga toimud see hooaeg siis mina usun et ta võetakse tagasi.
Pole aimugi mis vormis tüüp on ,mängida pole ta viimasel ajal eriti saanud.

Wingback
27.01.05, 14:48
Kas ma ainuke, kellele Pellegrino ja meie eks-kaitsja Babbel välimuselt üpris sarnased tunduvad ?

Igatahes...paistab, et Stephane Henchoz maandubki suure tõenäosusega Celticus.
http://www.soccernet.com/images/england/20050102/henchoz_mash.jpg
Natuke kahju. Mees polnud siin midagi imelist, kuid kehvikuks nimetada ei saa. Saab näha, kui palju paremaks asendusmeheks härra Pellegrino osutub, kuid Carra on juba korduvalt ennast hea keskkaitsjana tõestanud ja tõesti Stephanele pole first team\'is ruumi.
Aidjöö :põnn:

Melwood
27.01.05, 15:00
Algselt postitas -Marko-

Natuke kahju. Mees polnud siin midagi imelist, kuid kehvikuks nimetada ei saa. Saab näha, kui palju paremaks asendusmeheks härra Pellegrino osutub, kuid Carra on juba korduvalt ennast hea keskkaitsjana tõestanud ja tõesti Stephanele pole first team\'is ruumi.

Minul on lausa väga kahju. Mina pean Henchoz\'st väga lugu ja kui päris aus olla, siis ei olegi ma päris täpselt aru saanud, miks juhtus see, mis juhtus. Kas lihtsalt Rafa-le ebasümpaatne vm? Ja värav jääbki siis löömata? Pellegrino on aga see, kelle pärast peamiselt mul süda viimaste mängude ajal lööke vahele jätab.

Carraga on aga nii, et iga kord kui ma teda näen tuleb mul silme ette ... ei mitte see jõulupidu 98ndast või mis aasta see oligi ...., vaid üks teatav mäng Man U-ga, mis toimus 11.09.99. Andke andeks, aga sellest on siiani raske üle saada. :kaval:

eston maravilha
27.01.05, 15:55
Algselt postitas Melwood

Ja värav jääbki siis löömata?

lohuta end sellega, et osava tõrjetööga on ta ainuisikuliselt teile (vähemalt) 1 karika võitnud :)

lfc
28.01.05, 09:49
Ühest teisest foorumist leitud link
Premier League injury table (http://www.physioroom.com/news/table_current.shtml)

Sealt paistab et Kewell &Smicer kohe-kohe tagasi ?
Kuskilt lugesin et Smicer miskit juba treenib ,aga pole nagu midai kuulda olnud.

Undi
28.01.05, 12:41
Algselt postitas lfc

Ühest teisest foorumist leitud link
Premier League injury table (http://www.physioroom.com/news/table_current.shtml)

Sealt paistab et Kewell &Smicer kohe-kohe tagasi ?
Kuskilt lugesin et Smicer miskit juba treenib ,aga pole nagu midai kuulda olnud.

Smicer treenib vaikselt ja oma sõnade järgi loodab kahe-kolme nädala pärast reservide eest mängima hakata, kui mingit reaktsiooni vigastusele pole.

lfc
28.01.05, 22:36
Le Tallec is back (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147659050128-1813.htm)

ja

Henchoz Celtic\'us (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=252685&CPID=14&CLID=&lid=2&title=Bho ys+bag+Henchoz&channel=Football_Home)

mcnamara
30.01.05, 19:16
Püha põrgu - Mellor väidetavalt vigastatud ja eilses reservide mängus kaasa ei teinud. Kui vajab lõikust, siis niipea ei mängi. ML-s on meil sellisel juhul ründajatest hetkeseisuga Baros... ja rohkem mitte kedagi...
Smicer ja Le Tallec mängisid eile Villa reservide vastu - esimene napi pooltunni. Mäng oli jube, eriti meie kaitse esitus ja saime 0:4 pähe. Vv Carson olla isegi hästi mänginud ning veel suurema sauna ära hoidnud.
Carson, Raven, Warnock (J Smith 45), O\'Donnell, Whitbread, Potter, Otsemobor, Welsh, Le Tallec, Mannix (Smicer 60), Smyth (Foy 73).

IndrekL
30.01.05, 19:42
No ei ole teil sel\' hooajal nende vigastustedega ikka õnne. Üks vigastus teise järel.

Daz Booob
30.01.05, 21:12
Algselt postitas Ferreira

No ei ole teil sel\' hooajal nende vigastustedega ikka õnne. Üks vigastus teise järel.

siis just ikka on õnne - joppab nii, et koliseb;)

lfc
30.01.05, 21:41
0:4 juures oli väravavaht Pool\'i parim mees ,no mida mäng see küll pidi olema.

Anfield
01.02.05, 18:26
Täna siis Charlton Athletic\'uga mäng. Vägagi tähtis mäng. võit oleks väga tähtis kuna Charlton on kohe selga hingamas. Samuti olex aeg Evertonile Järgi joosta.
Loodame siis et keegi ikka tulistab mõne palli Atheltic\'u väravasse !

eston maravilha
01.02.05, 18:36
liverpooli elanikul on teisele liverpooli elanikule suht raske järgi jõuda kui ka teine samal ajal jookseb.. ilukilpidega teevad ju mõlemad trenni

Anfield
01.02.05, 18:39

liverpooli elanikul on teisele liverpooli elanikule suht raske järgi jõuda kui ka teine samal ajal jookseb.. ilukilpidega teevad ju mõlemad trenni

Lootus on ,et Everton oma jooksmise lõpetab. ;)

Lootus sureb viimasena.

ertz
02.02.05, 00:35
võttis aega, aga õnneks märk maas Morol nüüd :silm4:

mcnamara
02.02.05, 00:54
Down to our bare bones... Täna mänginud koosseisule oli pingilt ainus ründesuunaline alternatiiv vaevalt pooleaastasest vigastusest toibunud Vladi Smicer...
Ometi tõi ränk heitlus ootamatu võidu võõrsil. Morientes sai lõpuks palli väravasse, samuti jälle tubli Riise. Stevie G pommitas kuis jaksas, aga jälle polnud sentimeetritega õnne.
2:1! :)
\'pool: J Dudek, S Finnan, J Carragher, S Hyypia, D Traore, S Luis Garcia (90 D Potter) , I Biscan, S Gerrard, J Riise (90 S Warnock) , M Baros, F Morientes (88 V Smicer)

Anfield
02.02.05, 16:42
Ojeah.:lahe: . Pärast esimest väravat mõtlesin ,et nüüd on kõik. jälle sama jama nagu eelnevatel mängudel. Aga teine poolaeg oli meie poolt. Morientesel värav ja Super mäng Riselt - Ja oligi meie võit. Loodame et Morientesel on nüüd jalg lahti ja hakkab väravaid vastaste väravasse lööma. Steve\'lt jälle hea mäng.
tuleb täna loota et Everton komistab :) .
Järgmine mäng siis LIVERPOOL V FULHAM .

mcnamara
03.02.05, 12:05
Reservid käisid jälle väljakul ja seekord saadi vastastest jagu. Middlesbrough alistati 2:1. Väljakul tormasid muuhulgas Le Tallec ja Smicer, samuti Charltoni-mängust eemale jäetud Pellegrino ning Nunez. Pärast järjekordset vigastust esines vaene Richie Partridge. LFC koduleht peab suurepäraseks Stevie Warnocki tööd.
\'pool: Carson, Raven, Warnock, Whitbread, Pellegrino (Smicer 45), Potter, Nunez (Otsemobor 45), Welsh, Le Tallec, Mannix (Partridge 60), Foy.

Tundub, et sellest seltskonnast on reaalselt praegusele esi-11 konkurentsi pakkumas vaid Warnock ja loodetavasti õige pea Smicer. Noored kaitsjad mängivad väga ebaühtlaselt, samuti Pellegrino. On proovitud Potterit ja Welshi, kuid põhikoosseisu nad vist ikka oma oskustega ei taha küündida. Nunez pole jätnud mingisugustki muljet. Le Tallecil tuleb enda tõestamiseks Benitezile veel pikk tee käia. Reservide eest kesktormajana mängimine pole ehk päris see õige teema kah tema jaoks. Aga mis teha - ründajaid pole meil teatavasti kusagilt võtta.

lorenzo
03.02.05, 21:31
Moro osteti siis selle pärast et järgmisel aastal CL-s mängida? Loodetavasti ta siis näitab jälle, milleks ta tegelt väärt on

Daz Booob
03.02.05, 22:19
Algselt postitas lorenzo

Moro osteti siis selle pärast et järgmisel aastal CL-s mängida? Loodetavasti ta siis näitab jälle, milleks ta tegelt väärt on

ei - benitez aitas moro lihtsalt pasast välja

IndrekL
03.02.05, 22:21
Kui palju hispaanlaseid \'pooli tuli kui Benitez palgati. 5? 6? või siiski natuke vähem?

Anfield
03.02.05, 23:16
Algselt postitas Indrec

Kui palju hispaanlaseid \'pooli tuli kui Benitez palgati. 5? 6? või siiski natuke vähem?

Viis kui ma ei eksi.

Luis Garcia
Xabi Alonso
Josemi Josemi
Antonio Nunez .
Fernando Morientes

lfc
04.02.05, 09:39
Rafa selgitas hispaanlaste arvu:
Kõigepealt vaatame briti turule.Kui sealt ei saa norm hinna eest siis vaatame mujale.
Eks ta teab hispaanlasi paremini + arvan et asi käib ka vastupidi .s.t vaevalt Morientes oleks ntx. tulnud kui Houllier oleks veel treener olnud.
Ülalnimetatud meestele lisaks on ostetud argentiinlane Pellegrino (esimene lõuna ameeriklane üldse Pool\'s) ja inglane Carson ,Cisse ost oli enne kokku lepitud.
Tõe huvides võiks mainida et Alonso peaks olema baski rahvusest.

mcnamara
04.02.05, 12:23
Noor John Welsh mahub värskesse Inglismaa U21-valikusse Hollandi vastu. \'poolist kutsutud ka värske kollkipper Scott Carson.

Anfield
05.02.05, 15:36
Täna siis mäng Fuhami vastu kodus. Eesti aja järgi mängu algus kell 17.00. Usun põnevat mängu,kuna Fulham on see hooaeg hästi mänginud. Loodame Pool\'ilt ilusat mängu. Kuigi eelmine kodumäng Fulhami vastu lepiti viiki, usun et meie omad võidavad.

Anfield
05.02.05, 20:06
Nonii. Mäng siis Läbi, nind saime 3:1 võidu. Ise kahjux mängu ei näinud. Morientes suutis siis 9. minutil Pool\'i eest teise värava lüüa. 16. minutil lasime siiski endale ka lüüa. 63.minutil Hyypia 2:1 ning Baros suutis ka ühe palli väravasse sokutada. 3:1 :)

lorenzo
06.02.05, 01:35
Morol paistab jah et uus hingamine, tore

Jaan
06.02.05, 03:44

Down to our bare bones...

Ehk hoopis \"we\'ve turned the corner\"?

mcnamara
07.02.05, 11:01
Huvitavaid mõtteid (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4236777.stm) Rick Parry suust. Lühidalt kolm põhipunkti:
1. Liverpool ei müü Stevie G-d mingi hinna eest. Kui ta ise tahab minna, on teine lugu.
2. Klubi kaalub sponsorlepingut uue staadioni finantseerimiseks. Isegi kui see peaks tähendama statkale jubedat kommertsnime a la Emirates Stadium. Olla Parry arvates normaalsem variant kui Evertoniga staadioni jagamine. Viimase osas jään eriarvamusele.
3. Jätkuvad konsultatsioonid toetajate leidmiseks. Muuhulgas ka Steve Morgani pakkumisi kaalutakse jätkuvalt. Parry arvates on sellise otsuse tegemiseks vaja tublisti aega ja mõttetööd.
Mitte midagi uut eelnevas pole, välja arvatud ehk osaliselt teine punkt. Selge on see, et oma vahenditega seda staadionit valmis ei ehita. Seega mingi alternatiiv tuleb leida.

Esialgne umbusk Morientese suhtes on pisut taandunud. Tundub, et mees teeb korralikult tööd ja jõuab aina paremasse vormi. Vähemalt laupäeval näitas ta juba ilusat mängu ja \'pool suutis võita ka päeval, mil Stevie just ei säranud.
Noatera peal kõnnime muidugi endiselt, sest vahetuspink on hõre ja kindlasti ei jaksa üks ja sama koosseis hooaja lõpuni kõike mänge edukalt pidada. Aga ikkagi - pisut parem täna hommikul tabelit vaadata.

vaikiv mees
07.02.05, 13:18

Esialgne umbusk Morientese suhtes on pisut taandunud. Tundub, et mees teeb korralikult tööd ja jõuab aina paremasse vormi. Vähemalt laupäeval näitas ta juba ilusat mängu ja \'pool suutis võita ka päeval, mil Stevie just ei säranud.

kui Morientes lööb värava, \'Pool ka võidab? kahel korral on see nii olnud ja
Eestis on kombeks siis asja juba \'traditsiooniliseks\' nimetada

Daz Booob
07.02.05, 16:09

...umbusk Morientese suhtes...

häbi sulle

mcnamara
07.02.05, 16:32

...umbusk Morientese suhtes...

häbi sulle

Tänan, kallis \"toetaja\".

Anfield
07.02.05, 16:51
Jah. Sama siin. Endal oli ka suur umbusk Morientesesse.Arvasin millegi pärast, et see ost ei tasu ära, Kuid nüüd usun et morientes saab veel väga oluliseks mängiaks.
tegelikult,ei olnud mul ühegi Hispaanlase vastu usku :)

Daz Booob
07.02.05, 17:08
Algselt postitas ow3n

Jah. Sama siin. Endal oli ka suur umbusk Morientesesse.Arvasin millegi pärast, et see ost ei tasu ära, Kuid nüüd usun et morientes saab veel väga oluliseks mängiaks.
tegelikult,ei olnud mul ühegi Hispaanlase vastu usku :)

na bask xabi ja muidu pagulane morientes võinuks ikka kohe algusest au sees olla...uskuge meestesse, see toob rohkem kasu mansale.

...ja mc...ära pikka viha pea

mcnamara
07.02.05, 17:31
...ja mc...ära pikka viha pea

Oh ei. ;)

Veel üks huvitav lugu: Meite mees Prantsusmaal. (http://www.liverpoolfc.tv/mediawatch/drilldown/MW7590050207-0910.htm) Alou Diarra kohta on tõesti palju positiivset tagasisidet - ja kahtlemata vajame me Didi Hamanni rolli kedagi ja üsna pea. Tubli mees varnast võtta.

mcnamara
08.02.05, 12:06
Reservid said West Bromi käest 1:3 pähe. Le Tallec lõi ilusa värava, aga pidi enne lõppu vigastusega platsilt lahkuma. \'pooli eest käis platsil terve rida 18-aastaste tiimi liikmeid ja tulemus on silmaga näha. Ei saa me 18-aastased ka oma noorteliigas hakkama - üks kaotus järgneb teisele. Mis siis veel täismeeste vastu...
\'pool: Luzi, Otsemobor, D Smith, O\'Donnell, J Smith, Guthrie, Wilkie, Mannix, Foy, Le Tallec (Townley 85), Partridge (Barratt 52).

mcnamara
09.02.05, 09:58
Mõlemad meie mehed olid eile aktsioonis Inglismaa U21 eest. Scott Carson lasi hollandlastel endale kaks väravat lüüa ja mängis esimese poolaja. John Welsh oli platsil teisel ja andis täpse tsenderduse Leroy Litale, kes Inglismaa kaotusseisu vähendas.
Iirimaa U21 eest mängis 0:2 kaotusmängus Portugalis 90 minti Darren Potter.

lfc
09.02.05, 19:41

Mõlemad meie mehed olid eile aktsioonis Inglismaa U21 eest. Scott Carson lasi hollandlastel endale kaks väravat lüüa ja mängis esimese poolaja. John Welsh oli platsil teisel ja andis täpse tsenderduse Leroy Litale, kes Inglismaa kaotusseisu vähendas.
Iirimaa U21 eest mängis 0:2 kaotusmängus Portugalis 90 minti Darren Potter.

Väravad löödi Carsonile 5 kasti seest ,mõlemad kaitsjate viga ,Carson tegi ka paar väga head tõrjet.
Mulle jättis ta väga hea mulje ,eriti võrreldes hollandlaste väravahiga kes tegi ikka super lollusi.
Inglaste teine vv oli ka väga hea ,vist oli Derby mansast pärit.

Tänane meeste mäng on ka kaabli vahendusel nähtav (viasat sport 2).

mcnamara
10.02.05, 10:34
Ei saa jätta mainimata, et BBC reitingute alusel olid Stevie ja Jamie eile Inglismaa parimad. Eriti teeb muidugi rõõmu Carra panus - võimalus MM-il ära käia (küll pingimehena muidugi) pole kaugeltki kadunud.
Teistest \'pooli meestest tuleks kindlasti ära märkida Steve Finnani ilus mäng Iirimaa võidus Portugali üle ja John Arne Riise värav Norrale. Pole veel jõudnud uurida, kas keegi \'pooli meestest veel platsil käis.

Wingback
10.02.05, 16:16
Pole veel jõudnud uurida, kas keegi \'pooli meestest veel platsil käis.
No näiteks Sami Hyypia aitas Soomel Lätile tuul alla teha. ;)

mcnamara
11.02.05, 11:57
David Mannix (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147788050210-0820.htm) on sõlminud \'pooliga uue kaheaastase lepingu. Viis jalaoperatsiooni läbi teinud 19-aastane keskpoolik oli kunagi üks Akadeemia lootustandvamaid noori. Võrdlused \"teate küll kellega\" tulid kiiresti. Aga siis...
Nüüd on poiss vaikselt taastunud ja mänginud reservide eest mõned korrad. Lubab üritada järgmisel hooajal läbimurret põhitiimi. Loodame.

mcnamara
12.02.05, 20:02
Tänan õnne, et ma ei pea kunagi kirjutama live-reportaazhi mõnest \'pooli mängust, sest tekst mis sealt tuleks... Ühesõnaga, kahetseksin hiljem.
Jube. Sama hull kui Southamptonis, vähemalt. Tänane diagnoos. Ma ei viitsi enam rääkida sellest täielikust kaosest, mis meie mehi alati tabab ja sellest lootusetust pikk-pall-ette vastasele taktikast. Nii see on väga paljudes mängudes juba aastaid. Ei midagi uut.
Aga ahastus tabas mind siis, kui 75. minutil oli Morientesel tee vaba karistusalasse, aga tema keeras ringi ja pöördus tagasi, et pall ära sööta. Ta ei tea veel, kuhu ta on sattunud. Sest kaks sekundit hiljem kuulus mänguvahend vastastele. Selline on Liverpool veebruaris 2005.

Anfield
13.02.05, 13:51
Jah,Birmingham\'iga mäng oli jube. Ma ei saa aru kuidas saab Pool\' nii kõikuv. Eelmised 2 mängu olid juba korralikud ja nüüd selline mäng. Jube. :doh:

Wingback
13.02.05, 18:20
Heidaks korraks pilgu tulevastele mängudele. Panin kõik allesjäänud liigamängud siia toimumisaja järgi kirja:

Kodus:
Blackburn (edasi lükatud hilisemaks)
Everton
Bolton Wanderers
Tottenham Hotspur
Middlesbrough
Aston Villa (hooaja viimane premieri mäng)

Võõrsil:
Newcastle United
Manchester City
Portsmouth
Crystal Palace
Arsenal

Kodustaadionil peetavatest mängudest on kahltemata üks olulisemaid hetki Evertonile koht kätte näidata. :deemon: Nagu näha on nad juba järgmised vastased meil, nii et me meeskonnal tuleb end kiirelt kokku võtta. Praeguse seisuga peab aga tõdema, et trumbid on nende käes. Eduseis liigatabelis, hea mänguvorm ning motiveerituski on vast parem. On ju tõeline võimalus midagi suuremat sel hooajal korda saata ning too magus 4 koht endale hoida. Ei tule ju tihti ette sellist hooaega, mil Everton nii kõrgete positsioonide eest suudaks võidelda.
Kaldun arvama, et kohtumised Villa ja Boroga saavad kindlasti rasked olema. 6 punkti neist kohtumistest vist ei tule. Tottenham, Blacku ja Bolton tuleks aga kindlalt alistada, kuigi Wanderers\'i poisid ei ole veel kuidagi nõus olnud sel hooajal kaotama. :(
Võõrsilmängudest: Arsenali alistamisse eriti ei usu ning mine sa tea, mis Njuukäästlil veel meile varuks on. City, Portsu ja Crystal\'i peame tühjade kätega jätma e. punktid ära tooma. Evertoni fixture listi pole veel uurind, aga loodetavasti jätkub neilegi mitu mahlakamat vastast järelejäänud jalgpallikuudeks. :kaval:

\"Me suudame, me suudame !\"

http://www.liverpoolfc.tv/images4/raffa_burnley_120.jpg

jyriöö
14.02.05, 14:14
Birmingham oli selgelt liiga hea Liverpooli jaoks sel päeval. Masendav. Koksati kaks kena kotti ära ja teisel poolajal hoiti rahumeeli seisu lõpuni. Täielik ideedepuudus ja loidus rikkus mängu täielikult. Õnneks näitasid Bolton ja Boro head vutti ja tuju läks mõnevõrra paremaks.

mcnamara
15.02.05, 10:55
Reservid mängisid Newcastle\'iga 1:1. Josemi naases platsile 45 minutiks, Kewell mängis tunni. Silma paistsid siiski pigem Welsh ja Warnock. Ainsa värava autoriks Le Tallec.
Carson, Josemi (Raven 45), Warnock, Whitbread, Pellegrino, Potter, Nunez, Welsh, Le Tallec, Kewell (Partridge 60), Smicer.

mcnamara
15.02.05, 13:05
SG (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/4264109.stm) mängib täna Euroopa tiimis muu ilma vastu heategevusmängus tsunamiohvrite toetuseks. Kiiduväärt algatus.

Teet
15.02.05, 22:42

SG (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/4264109.stm) mängib täna Euroopa tiimis muu ilma vastu heategevusmängus tsunamiohvrite toetuseks. Kiiduväärt algatus.

Loodame, et toetus läheb tõelistele abivajajatele, mitte petturitele!:doh:

mcnamara
16.02.05, 14:29
Täiesti õige jutt! (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/4269789.stm)
Ometi näen ma ka täiesti reaalset vahet eelmise rezhiimi ja Benitezi vahel. Kui asi on mäda, tuleb seda ka öelda. Ja tuleb öelda õigetele inimestele. Antud juhul siis sellele seltskonnale, kes laupäeval platsil käis.

Tanua
17.02.05, 17:45
Ma vaatasin seda tabelit täna na ,kus oli kirjas na ,et L\'Pool on maailma kõige rikkamate klubide edetabellis 10 kohal na. Minu arust natuke imelik na ,sest meist on taga pool Tottenham Spurs na ,kes kogu aeg suure pappi eest uusi mängijaid ostavad na ,aga meie ei osta nii palju na ,me ostame vähem. Aga mis te arvate ,et kas parem on kui osta vähem a paremaid mehi või rohkem ja kehvemaid mehi nagu Tottenham teeb na?

A see on küll na hea uudis na ,et Carragher on uut lepingut saamas na ,sest meil on ka häid kaitsjaid vaja ju na ,aga mulle ei meeldi na ,kui kõik kaitsjad ka hisaaniast oleks na. :hüppenöör :hacker: :jäätis:

vello99
17.02.05, 17:50
Algselt postitas Tanua

Aga mis te arvate ,et kas parem on kui osta vähem a paremaid mehi või rohkem ja kehvemaid mehi nagu Tottenham teeb na?

na

mcnamara
17.02.05, 17:55
Algselt postitas Tanua
Aga mis te arvate ,et kas parem on kui osta vähem a paremaid mehi või rohkem ja kehvemaid mehi nagu Tottenham teeb na?

See rahasumma, mis seal kirjas on, ei lähe mitte uute meeste ostmiseks. Sellega tasustatakse meie ülemakstud staarikesi, hoitakse üleval Akadeemiat ja ehitatakse vahest ka staadionit - kui kunagi ehitamiseks läheb. Samuti toetatakse ilmselt üsna suures osas Mooresi perekonna luksuslikku elustiili.

eston maravilha
17.02.05, 18:14
kui ma nüüd õigesti tanuast aru sain siis ta mõtles seda bbc\'s avaldatud rich-list\'i. siis selles tabelis ei ole palga- ja mängijate ostukulusid arvesse võetud. arvestatud on ainult viimase aasta jooksul genereeritud tulusid

rohelineKonn
17.02.05, 18:19
kui ma nüüd õieti mäletan, siis ei näita see tabel mitte rikkust, vaid sissetulekuid 2004 aastal.
sinna tabelisse saab kasvõi nii, et ostad 1999-2002 aastal 100 miljoni paundi eest mehi ja siis müüd need 2003 kolmandiku hinnaga maha. eelmise aasta samas tabelis oli nimelt ka üks yorkshire klubi.
tõlgituna tähendab see seda, et see tabel ei näita klubi majandusliku olukorra kohta suurt sittagi. kui tuua näiteks vana hea Chelsea, siis vaatamata kõrgele kohale sissetulekute edetabelis on tegemist jalgpallimaailma suurimas kahjumis oleva klubiga.

Pooli-Tottenhami võrdluses on ju olukord suht lihtne: pooli jooksvad kulud on palju suuremad, mistõttu jääbki mulje, et Tottenham kulutab meeste ostmiseks ebaproportsionaalselt palju raha. Tegelikult elavad muidugi mõlemad üle jõu.