PDA

View Full Version : Liverpool

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

eston maravilha
17.02.05, 18:25
chelsea ei ole enam juba poolteist aastat kahjumis..

runno
17.02.05, 18:51
Algselt postitas eston maravilha

Ma just kuskilt lugesin, et kahjum on meeletu.
Kahjuks ei taipa allikat otsida.. Ja eks mõned finantsspetsialistid siin oskavad seda paremini kommenteerida..

rohelineKonn
17.02.05, 18:57

sisuliselt on. kui mingi kaval raamatupidamislik võte seda varjab, siis on iseasi. kuigi kusagilt oleksin nagu kuulnud u sajamillisest kahjumist, mis \"tegelikust\" kahjumist moodustas u poole.

vello99
17.02.05, 20:39
Chelsea on kolinaga kahjumis. Päris ülevaatlik hea artikkel/link on siin. (http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2005/01/30/nchel30.xml&sSheet=/news/2005/01/30/ixnewstop.html).

eston maravilha
17.02.05, 21:51
operating loss wüib ju olla 100 või 200 milli aga kui klubiomaniku koguväärtus on 7 miljardit, siis ei saa seda kahjumiks nimetada.

vello99
17.02.05, 22:09
operating loss on raske teisi tõlkida. See, et Roman-poiss on andnud kahjumi katteks 115 milli laenu (mida ta võib teoreetiliselt tagasi küsida) on omaette teema. Kui üks hetk juhtub ta tüdima on ta lihtsalt suurim pankroti võlausaldaja...

rohelineKonn
18.02.05, 00:02
kui jooksvate tulude ja kulude vahe on kaetud laenuga, siis pole ju küsimustki - CFC Ltd. (või mis iganes selle äriühingu nimi on) on rämedas kahjumis. asjaolu, et Siberneft omanikele kasumit toodab on ses küsimuses irrelevantne.

mcnamara
18.02.05, 00:05
Algselt postitas rohelineKonn

kui jooksvate tulude ja kulude vahe on kaetud laenuga, siis pole ju küsimustki - CFC Ltd. (või mis iganes selle äriühingu nimi on) on rämedas kahjumis. asjaolu, et Siberneft omanikele kasumit toodab on ses küsimuses irrelevantne.

Kui huvitav see diskussioon ka mõne meelest pole - siin räme off-topic. Tänks.

rohelineKonn
18.02.05, 01:53
tee PraS\'iga klubi..

edit: see ei olnud off-topic. see oli täiesti sisuline inglise jalgpalli puudutav argumenteeritud arutelu. Pooli teemas arutleti seda seetõttu, et vaimud kutsuti välja selles teemas. kas me oleks pidanud poole arutelu pealt CFC teemasse üle kolima?? ma ei saa tõesti aru, miks viimastel aegadel kõigil nii palju probleeme on.

Wingback
21.02.05, 23:22
Paar rida enne homset, minuarust väga rasket ülesannet...

Viimati Leverkuseni vastu, aastal 2002, suutsime kodus napilt 1-0 võita, kuid võõrsil läks kõik käest ära. Tuli 4-2 kaela ja CL tee lõppes.
Mina poleks saksa klubi vastaseks soovinud. Suudavad nad liigagi tihti olulistes kohtumistes oma üleannete tasemel püsida ja mängu tapvalt kogu lõbu ära rikkuda.
Küsimusele kumb meeskond praegu paremas vormis on, annab see jupp teksti täpse vastuse :

They have won three out of four games since they returned from the Christmas winter break and scoring goals, nine in four.

Ei ole meil ei Gerrardi ega Morientest võimalik platsile saata, rääkimata vigastatud meestest. Viimast Liverpooli liigamängu ma küll ei näinud, kuid nii mõnestki allikast peegeldus, kui jube see olevat olnud. Hooaja halvim vms.
Benitez lubas küll karmikäelisemat lähenemist, kuid vaevalt nüüd nii kiirelt midagi sellest muutub. :P
Hea uudis on siiski see, et Kewell lubas sellist comeback\'i, nii et müriseb... :D
Saab siis näha, mis imesid sünnib. Mis seal ikka, võitu on vaja - ikkagi Anfieldi muru ju ! :kaval:

Aramis
22.02.05, 09:45
Mäletan seda 4-2 - tõeliselt nauditav mäng. Kas mitte Sami isiklikult ei toonud Pooli 2-2 või 3-2 peale, millest piisas ja siis centervback teisel pool vastas - Püha Lucio isiklikult.
Paljud arvavad, et Bayer on nõrgem tunduvalt kuna nüüd ei ole enam neil- Luciot, Ballackit, Ze Robertot, Bastyrki, kes muuseas kõik on oma klubide eest ülihead mängu näitamas. Aga ju selle raha eest, mis saadi on ostetud täitsa kobedaid mehi endale. Sest mängupilt Bundesliga son viuimnasel ajal väga veenev - Berbatov on kasvanud juba päris küpseks ründajaks ja imeliselt hea tehnika ja mängulugemisega ukrainlane Sergei Voronin võib üllatada keda iganes. Ning äärel on koondislane Freier ka lõpuks end käima saanud ja mainitud liigaväravatest üsna mitu tükki löönud.

Ootan huviga seda mängu - alati minu jaoks Inglismaa sümpaatseim klubi on olnud Liverpool. Edu!

mcnamara
22.02.05, 10:26
Vaatasin pisut Leverkuseni statistikat Bundesligas. Numbrid räägivad enda eest ise: kodus 8 võitu, 1 viik, 1 kaotus. Võõrsil ka mitte paha 3-4-5.
Mis ütleb meile, et kahe nädala pärast midagi ilusat oodata pole. Täna tuleb rünnata ja teha kõik võimalik, et oleks hangitud mingisugunegi edumaa. Jah, Gerrardi pole. Arvestades meie hetkeolukorda, teeb see asja ikka peaaegu võimatuks küll. Biscanil peab olema üks neid imepäevi, mis tal umbes pooleaastase vahega ette tuleb, Kewell peab otsekohe peale pikka eemalolekut tegija olema (ja polnud ta ju seda ennegi), Riise aitama Barosil väravaid lüüa. Ah jaa - ja aina aeglasemaks muutuv kaitse peab sakslaste ründajad nulli peal hoidma. Sakslaste, kes just nädalavahetusel tagusid võõrsil oma vastastele neli kolli.
Kõike eelnevat tundub kuidagi liiga palju loota. Benitezil on õigete meeste leidmisega väljakule palju peavalu.
Vägisi kipub lugu pessimistlikuks minema, aga eks pall on sama ümmargune nagu alati. Ja lootus jääb.

Tanua
22.02.05, 14:02
Mis te olete siin nii pessimistid na ,me oleme ju ikka L\'Pooli fännid siin na ja oma tiimi peab ikka lõpuni uskuma na!! Mina usun kindlalt L\'Poolisse na ja sellest Saksa tiimist saame jagu ma arvan na ,sest lõppuks peab ju L\'Pooli meestel ka üks hästi hea mäng ka välja tulema na. Täna tõestavad oma väärtust need na ,kes siiani ei ole hästi hakkama saanud na. Kuulake mind na!

Ennustus: Leverkusen 1 - L\'Pool 2 (väravad Kewell ja Garcia na)

VIVA LA L\'POOL!

:jump2: :jump4: :silm3:

laurenzo
22.02.05, 14:25
VIVA LA L\'POOL!

Ma arvan, et eriti shefilt oleks kõlanud VIVA NA L\'POOL :P.

mcnamara
22.02.05, 16:02
Liverpool vs Germany: A complete history. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N147899050221-2320.htm)
Kõik algas veebruaris 1965. 40 aastat tagasi Kölni vastu mängides läks vaja kolme mängu ja lõpuks kohtuniku liisuheitmist, enne kui \'pool oli edasi pääsenud.

reed
22.02.05, 19:02
Ei kahtle ka mina et puul sakemannid täna kotti pistab :kaval:
C-moon Liiiiiverpool- Liiiiverpool-Liiverpool

mcnamara
23.02.05, 00:42
Peaaegu täiuslik õhtu. Peaaegu. 3:1 tähendab ometi seda, et rahuliku südamega Baierisse minna ei saa.
Siiski, milline mäng poistelt! Pärast Birminghami lausa hämmastav. Oeh, uneaeg. :õnnelik:

Aramis
23.02.05, 00:50
Mnjah, päris hea esitus POOLILT va Dudek lõpus. Samas häid väravavõimalusi oli Bayeril palju enam, kui Arsenalil teises mängus.

Melwood
23.02.05, 09:09
Algselt postitas mcnamara

Biscanil peab olema üks neid imepäevi, mis tal umbes pooleaastase vahega ette tuleb

And Igor we love! :)

lfc
23.02.05, 09:45
sly sports lehel on Igor saanud lausa kõrgeima hinde pooli omadest !
Loodame et Dudeki viga valusalt tagasi ei tule kahe nädala pärast,krt oli seda vaja.

Kes eile ei näinud siis täna viasat sport 2 pealt päeval kordus.

Chazlor
23.02.05, 09:54
Allo

Heh võta või Tanua posti tõsiselt pärast sellist õhtut.
Respect!

Parimatega

mcnamara
23.02.05, 10:40
Öö ära maganud, ei suuda ma ikka veel imestamast lakata. Isegi UEFA kodulehe live teksti ees istumine oli eile seda väärt. Tundub, et härra Biscan vajab vabamat, ründvamat rolli? Või kes sellest mehest üldse aru saab. Uskumatuna tunduvad ka need karistuslöökidest tulnud väravad - võib-olla Stevie G puudumine andis teistele meestele märku, et nad peavad ise vastutust kandma.
Kaitsemängu toimimine on eriti suur rõõm. Ründas ju vastane aeg-ajalt maruliselt, aga Finnan ja Traore said seekord eriti kenasti hakkama. Dudek... Nii see lihtsalt on. Ebastabiilne väravavaht. Briljantne ja siis jällegi lootusetu. Sellega tuleb elada või siis keegi teine postide vahele panna. Lõppude lõpuks on see Benitezi otsustada, mis poolakast suvel saab.
Mis saab aga meist Saksamaal? Kõik on endiselt võimalik. Kui me näeme seal kümne päeva tagust \'pooli, pole meil lootustki. Aga usun, et vast siiski mitte. Jalgpallis on uued algused iga kell võimalikud. :)

Daz Booob
23.02.05, 10:47
njaa, vägagi meeldiv üllatus...huvitav, kas tõesti SG puudumine äratas teised mehed üles? võiks ju siis järgmine mäng Kewelli väravasse panna:r66m8: või mõne hispaania ludu;)

Undi
23.02.05, 10:50
Tore mäng, tõepoolest. Need karistulöögid siiski midagi uskumatut polnud - mõlemal korral lipsas pall Buttist üsna kergelt mööda.

Wingback
23.02.05, 14:52
Algselt postitas -Marko-
Hea uudis on siiski see, et Kewell lubas sellist comeback\'i, nii et müriseb... :D

ja \'pooli ametlik kodukas kirjeldabki eilset mängumeest nii :
Harry Kewell worked his socks off for the team and held the ball up well in attack. :ham4:

Ja Tauna...loomulikult oleme fännid na, usku ei ole keegi katanud na ja siis noh üldsegi täiesti na na na kaa ;)

Ai kui magus tulemus, kindlasti vaatan kordust. Tahan Igori vägitegustid näha.
Nagu Carra ütleski - \" Gerrard...well, we didn\'t miss him at all tonight. \"

:r66m7: Happy, happy, joy, joy igatahes !

Aramis
23.02.05, 15:52
Algselt postitas Undi

Tore mäng, tõepoolest. Need karistulöögid siiski midagi uskumatut polnud - mõlemal korral lipsas pall Buttist üsna kergelt mööda.

Olen palju Didi väravaid karistuslöögist näinud. Sellist aga mitte - ta peaaegu aalti läheb pommi lööma ja Hans-Jörg sai sellega ilusti üllatatud. Hea meel Didi üle. Ja Riise - see on pommitanud nii taha nurka kui ka üle müüri - nüüd siis niimoodi. Tundub, et Butt jäi nõrgaks antud situatsioonides. Igatahes Biscani esimesele väravale viinud sööt oli mega.

coco
23.02.05, 19:40
Inspireerituna ühe teatud Liverpooli toetaja sõnavõttudest teatud teise peamiselt võõrleegionääridest koosneva Inglise klubi aadressil vastava klubi topicus, oleks siinkohal vist sobilik ära märkida, et eilses L\'pooli - Leverkuseni mängus oli samuti platsil ei rohkem ega vähem kui ÜKS inglane, tõdema peab, et sedakorda küll mitte sakslaste poolel. Vahetusest jõudis muru katsuda vist kogunisti teine inglane.

mcnamara
23.02.05, 20:30
Algselt postitas coco
Inspireerituna ühe teatud Liverpooli toetaja sõnavõttudest teatud teise peamiselt võõrleegionääridest koosneva Inglise klubi aadressil vastava klubi topicus, oleks siinkohal vist sobilik ära märkida, et eilses L\'pooli - Leverkuseni mängus oli samuti platsil ei rohkem ega vähem kui ÜKS inglane,

Tänan selle suurepärase tähelepaneku eest. Püüame kõigest hingest sinnapoole, et kordusmängus oleks algkoosseisus platsil teine inglane veel. ;)

coco
23.02.05, 21:00
Gerrardi näol tõenäoliselt ongi.
Muidu lihtsalt sõbralik märkus ninatarkade maharahustamiseks.
Antud olukord Premieri top-klubides on lihtsalt selline, et välismaalastest treenerid kalduvad eelistama oma valikutes välismaalasi. Wengeri prantslaste suund on kõigile teada. Benitez kipub ikka rohkem sinna Hispaania mängijateturu poole vaatama ja Mourinho võttis endaga Portost tulles kohe kogunisti vist kolm portugallast kaasa, küllap oleks rohkemgi võtnud, kui piisavalt kvaliteeti oleks olnud, mida võtta.
Ja mis ManUsse puutub, siis nemad on Chelsea järel ainuke klubi, kes saab endale igasuguseid kohalikke imelapsi lubada.

fitti
23.02.05, 21:04
Algselt postitas coco
Ja mis ManUsse puutub, siis nemad on Chelsea järel ainuke klubi, kes saab endale igasuguseid kohalikke imelapsi lubada.

aga tottenham?

SleepWalking
23.02.05, 21:54
Algselt postitas fittibaldi

Algselt postitas coco

aga tottenham?

nende puhul tuleks sõna \"imelapsi\" lausest selgelt jutumärkidega eraldada.

Anfield
24.02.05, 12:45
Heh.Ilus mäng Pool\'ilt. Olime ainukesed Inglased kes võitsid see voor . ;)

SleepWalking
24.02.05, 13:34
Algselt postitas ow3n
Olime ainukesed Inglased kes võitsid see voor . ;)

oot, palju neid inglasi nüüd platsil oligi ;)

rohelineKonn
24.02.05, 13:47
Algselt postitas SleepWalking

aga tottenham?

lõhkusid mu irooniamõõturi..

reed
25.02.05, 01:55
inglastega või ei pühapäeval on vaja ju karikas ära tuua sealt ,eksole ju!!!???:kaval:

mcnamara
25.02.05, 12:31
Liigakarikafinaal! Cardiff on olnud meile õnnelik paik - mängitud on seal mitmel korral ja ikka võidukalt. Näinud Chelsea jubedat umbkaitsetaktikat Barcelonas, on neist ehk väheke vale mulje mälus. Vaevalt \'pool Nou Campil eriti teistmoodi mänginuks. Vastane on kõrgest klassist - kõige ohtlikumad mehed meile vähimagi kahtluseta Duff ja Lampard.
\'pooli poolelt sooviks, et ka pühapäeval on meil korralikud ründavad ääred platsil Riise ja Garcia näol ja loomulikult Barose kõrval Morientes rünnakul. Kewelli jätaksin pingile, keskväljal Gerrard Hamanni kõrvale. Kaitseliini ei muudaks, väravas jätkab tahestahtmata Dudek. Lahtist jalgpalli on vaevalt oodata, usun et esimene värav võib selles mängus olla ainus ja otsustav.
Kuhu Punaste fännid Tallinnas mängu vaatama kogunevad?

muurek
25.02.05, 12:31
iroonia on siin küll kohatu. kas tottenhamist ei ole mitte 3 mängijat inglismaa koondises? pluss teised andekad aga a*sen*li arvates ilmselt ülehinnatud inglased, keda spurs viimastel aegadel ostnud on.
a*sen*li ridades on tervelt üks andekas inglane, mr sulzeer campbell, endine spursi...

sry ot

Algselt postitas coco

aga tottenham?

reed
26.02.05, 00:36

Kuhu Punaste fännid Tallinnas mängu vaatama kogunevad? HIIU PUBI ON PARIM PAIK SEAL KINDLASTI TSELLSI VÄNNE KA ..ALATI MEELEOLU OLEMAS!!!

Anfield
27.02.05, 21:23
nojah. Liiga karikat ei suutnud kahjux võita. krt natuke enam kui 10 minutit jäi mängu lõpuni kui Gerard suutis oma värava lüüa.tore ja kiire värav Riiselt. Nunez sai ka Pooli eest värava kirja.

Wingback
27.02.05, 21:36
Kurb, kurb, kurb...kogu visa kaitsetöö läks luhta. :( :( :(
Seekord läks karikas ülemakstud meestele eriliste kobinate arvelt. :kurb3: Esimesed 15 minutit oli initsiatiiv meie käes, sealt edasi surusid sinised rohkem. Kiidaks esiteks meie kaitseliini ja ka Hamanni, kes keskväljal tublisti töötas. Muus osas olen pettunud, et pärast eduseisu saavutamist, ei suudetud korralikke rünnakuid üldse ehitada ega aktiivsemat võitluslikkust üles näidata. Gerrad magab täna tõenäoliselt unerohtude abil.
Ei mäleta, et varem oleks näinud finaali, kus lisaajal 3 väravat lüüakse. Oeh jah - ennast täis närimiskummifanatil vedas täna. Meistrite liiga järgmisse ringi ta igatahes välja ei venita! :P

mömm
27.02.05, 21:37
kahtlemata üks ilusamaid omaväravaid, väravavahil polnud midagi teha , postist lihtsalt sisse . klassika:doh:

Daz Booob
27.02.05, 21:56
no näedsa...samas meel ei olegi väga kurb.

ninatarkust - sg oli siis ainukene inglane, kes värava kirja sai

reed
27.02.05, 22:15
olen tõeliselt kurb ...kui näed et mehed tõesti tahstid seda karikat ära tuua ...aga jah tüüpiline tsellsi kuidagi moodi ikka nad saavad ...fokin ell:viha: :(

runno
27.02.05, 23:56

Liigakarikafinaal! Cardiff on olnud meile õnnelik paik - mängitud on seal mitmel korral ja ikka võidukalt. Näinud Chelsea jubedat umbkaitsetaktikat Barcelonas, on neist ehk väheke vale mulje mälus. Vaevalt \'pool Nou Campil eriti teistmoodi mänginuks. Vastane on kõrgest klassist - kõige ohtlikumad mehed meile vähimagi kahtluseta Duff ja Lampard.
\'pooli poolelt sooviks, et ka pühapäeval on meil korralikud ründavad ääred platsil Riise ja Garcia näol ja loomulikult Barose kõrval Morientes rünnakul. Kewelli jätaksin pingile, keskväljal Gerrard Hamanni kõrvale. Kaitseliini ei muudaks, väravas jätkab tahestahtmata Dudek. Lahtist jalgpalli on vaevalt oodata, usun et esimene värav võib selles mängus olla ainus ja otsustav.
Kuhu Punaste fännid Tallinnas mängu vaatama kogunevad?

Elvis.
Do not left the building tooo soon..
Ma oleks mängu lõpuni vaadanud., Sinu asemel...
.... või sain ma millestki valesti aru...

Martin
28.02.05, 10:09
Mul on hea meel, et Härri võitis ikkagi lõpuks medali. Hõbeda suisa! Tiitel jääb muidugi veel unistuseks. Money-hungry wanker.

mcnamara
28.02.05, 10:24
Algselt postitas runno
Ma oleks mängu lõpuni vaadanud., Sinu asemel...
.... või sain ma millestki valesti aru...

Ei. Aga mul olid omad põhjused. Tappev peavalu nimelt.

Eilne oli kohutav päev. Nii närvesöövat finaali pole vist olnudki. Tundub, et minu närvide jaoks liig mis liig. 80 minutit läks kõik nagu pidi, aga oli tunne, et kui Chelsea viigistab, on kõik läbi. Nii oligi. Meeskond, kes selleks hetkeks meie poolt platsil, oli võimetu vastaste kaitsest läbi murdma.
Nagu kartsingi, alustas Benitez talle omase 451 taktikaga ja see 1. minuti värav oleks ju võinud selle ka õigeks kuulutada. Aga nojah, ei siiski. Kewelli kasutamine poolvigasena vist erilist tulu ikkagi ei too. Võib-olla kui viigi saabumisel Moro ja Baros mõlemad platsil olnuks, jäänuks veel võimalus.

Andke andeks, aga pärast viigiväravat toimunu oli minu jaoks juba üsna udune. Küllap see nii oli, et parem võitis. Meil tuleb vaikselt Gerrardi ajastule nüüd aidaa öelda. Kahju muidugi, kui Stevie viimane oluline liigutus suures finaalis Punaste eest selline oli.
Lõppude lõpuks oli finaal meie poolt siiski igati korralik. Väga pead norgu lasta pole põhjust. Garcia ja Riise sarnased mehed võivad meiel veel rõõmuheki tuua küll.

mcnamara
02.03.05, 12:59
Seda Barosi tüli nüüd ka veel meile vaja. Mind teeb tema saatus küll murelikuks, sest tegemist on ääretult andeka jalgpalluriga, keda ootab ees suurepärane karjäär. Miks peab see karjäär aset leidma väljaspool Anfieldi? Benitezi poolt oleks ääretult lühinägelik tal lihtsalt minna lasta.
Olen nimelt jätkuvalt seda meelt, et pelgalt Morientese ja Cisse peale me pikemas perspektiivis oma ründeliini küll kujundada ei saa. Välja arvatud juhul, kui jäämegi nüüd seda 451 mängima. Jube isegi mõelda.

Reservid said ManU käest 0:1 pähe. Josemi vigastatud. Tiimi parim Leedsist naasnud vv Paul Harrison. Akadeemia jääb ManU omale igas suhtes alla. Ründajaid pole. Same old, same old...
\'pool: Harrison, Josemi (O\'Donnell 44), Raven, J Smith (Wilkie 80), Whitbread, Mannix, Otsemobor, Welsh, Le Tallec, Potter, Partridge.

Daz Booob
02.03.05, 13:58

Seda Barosi tüli nüüd ka veel meile vaja. Mind teeb tema saatus küll murelikuks, sest tegemist on ääretult andeka jalgpalluriga, keda ootab ees suurepärane karjäär. Miks peab see karjäär aset leidma väljaspool Anfieldi? Benitezi poolt oleks ääretult lühinägelik tal lihtsalt minna lasta.
Olen nimelt jätkuvalt seda meelt, et pelgalt Morientese ja Cisse peale me pikemas perspektiivis oma ründeliini küll kujundada ei saa. Välja arvatud juhul, kui jäämegi nüüd seda 451 mängima. Jube isegi mõelda.

Baroš on minu silmis üks nahhaalne ja väga ambitsioonikas tüüp...tegelikuses pole mehe positsioon \'poolis halb...talle on vaja lihtsalt paremat selgitustööd teha.

Pealegi oma kiirusega on temast palju kasu just siis kui ta mängu tuua teise poolaja keskel...siis vastaste jalad tiba töntsimad. Samas aga ma ei näe, et ta a la Ole Gunnar peaks olema...nagu öeldud, on vaja tema kandilist mõttemaailma avardada.

Wingback
02.03.05, 19:20
Igast ajakirjanike kirjutistest ei tuleks kohe ärrituda. Teisel päeval juba teised jutud levimas.
Baros on loomulikult ambitsioonikas. See suur ambitsiooni tegur tuleb tal väljakul meeskonna kasuks tööle panna. Algkooseisust kõrvale jäämine ei meeldi kellelegi, kuid loodetavasti suudavad meeskonna psühholoogid & treenerid mängijad kahe jalaga maa peal hoida. (siia juurde käib ka mängijate kaotamise ära hoidmine) :keel3:
Nõustun igati väitega, et Fernando ja Milan peaksid ees ründes koos alustama. Too 4-5-1 taktika ei ole minuarust ikka päris õige rada.
Leian, et hoopis paremale äärele tuleb meil lähitulevikus midagi tõeliselt head leida.

malagar
03.03.05, 11:21
Ei pea küll Barost mingiks suureks talendiks aga tema frustratsioon on mõistetav - ta on löönud Pooli 9 väravat liigas see hooaeg , olles nõnda nende suurima väravalööja aga ikka nühib regulaarselt pinki .
4-5-1 on võimu võtmas inglise liigas momendil , mida ka Arsenal valusalt tunda on saanud.
mind lõbustas just see et kui pooli rahvas nõuab 4-4- 2 tagasi , siis Arse fännide hulgas on tekkinud mingi klikk kes soovib et proovitaks 4-5-1 skeemi
:D

mcnamara
03.03.05, 11:24
Algselt postitas malagar
Ei pea küll Barost mingiks suureks talendiks aga tema frustratsioon on mõistetav - ta on löönud Pooli 9 väravat liigas see hooaeg , olles nõnda nende suurima väravalööja aga ikka nühib regulaarselt pinki .

Olgu siiski öeldud, et Baros on ka ainus \'pooli ründaja, kes enam-vähem regulaarselt platsil käinud. Selles mõttes peabki ta juhtiv väravakütt olema. Ja ega need 9 väravat nüüd mingi imesooritus tema kohta pole ausalt öeldes.
Aga eks hooaja lõpul näeb täpsemalt, mis Benitezi mõttes tegelikult on. Kindlasti teeb ta meeskonna päris tublisti oma käe järgi ringi.

mcnamara
07.03.05, 11:18
Laupäeva kohta pole palju öelda. Hämmastav või siis mitte, vigastatuks kuulutati enne mängu Morientes, Kewell, Hamann, Dudek ja Traore. Järgnes tavapärane umbkaitse (seekord vist rohkem 541) kokkuklopsitud seltskonnaga võõral väljakul ja tavapärane üheväravaline kaotus.
Everton jättis eile neljanda koha lootustele surmahoobi andmata, aga pisut müstiline oleks seda veel praeguses seisus loota. Järgmised kolm liigamängu küll õnneks kodus, mis sel hooajal pisut parem enne olnud. Sealhulgas muidugi see igas suhtes otsustav Evertoni-mäng.
Kolmapäeval Leverkusenis seisab meil ees hirmus närviline mängutapmine.

mcnamara
08.03.05, 11:05
Arstionu kõneleb. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148032050307-1254.htm) Päris huvitav.

mcnamara
09.03.05, 11:07
Mida???? Kewell keeldub mängimast, sest tal on valus????? Skandaal!!!

Tegelikult on ju silmaga näha, et mees on poolvigane. Olgu me olukord ründes kui raske tahes, parem kui teda ei ole. Vähemasti lubatakse, et Hamann ja Dudek on tagasi. Sakslane ongi võtmemängija võib-olla õhtul - Premieri jaoks jääb ta aeglaseks, kuid Euroopas kuluvad ta suured kogemused marjaks ära. Garcia võiks vajadusel päris ründesse Barosi kõrvale nihutada, kuid ega Benitez seda enne tee, kui tõeline häda käes. Täna jälle 451 või isegi 541.
Unistama peab pikast pikast nullnullist.

Martin
09.03.05, 11:43
Tegelikult on ju silmaga näha, et mees on poolvigane.
You can say that again!

mcnamara
09.03.05, 12:42
Vaevaga kokku klopsitud koosseisus mänginud reservid said Boltoni käest 1:2 kaela. Otsustava eksimusega sai hakkama kapten Otsemobor, värava lõi aga lapsuke Paul Barratt. Olgu märgitud, et rünnakul mängisid meil vaprad U18 poisid Townley ja Noon, Boltonil aga käisid platsil sellised kogenud hundid nagu Jaidi, Campo, Fadiga ja Pedersen. Ritchie Partridge sai JÄLLE vigastada.
\'pool: Harrison, Otsemobor, J Smith, O\'Donnell, Whitbread, Mannix, Wilkie, Guthrie, Townley, Noon (Hammill 77), Partridge (Barratt 27).

mcnamara
10.03.05, 01:33
Tänan, et meie väike edu tähelepanuta jäänud. :)
Oli mõnusalt rahulik õhtu ka - Luis Garcia otsustas asja mõne ilusa minutiga seal pooltunni kandis. Ja ikka Stevie G täpsetest tsenderdustest need kollid tulid. Edaspidi läks minugi tähelepanu rohkem teistele mängudele, sest Leverkusen oli ikka arusaamatult soss täna.

Nüüd aga huviga loosi tulemusi ootama - jätkaksime PSV või Bayerni vastu rõõmuga.

Wingback
10.03.05, 01:50
Now that\'s how you play !!! :r66m9: :r66m9: :r66m9:

Tõesti ilus tulemus (6-2 on aggregate). Leverkuseni mäng oli juba esimesest minutist saadik usna sisutu. Mängutempo oli kordades madalam, kui võrrelda eilse toimunud gigantide heitlusega (Che-Bar). Meil lasti oma mängu teha ning vaatamata sellele, et Baros tihti ainult ihuüksi rünnakul väravani tormas, suutis meeskond ilusti omad võimalused ära realiseerida. Garcia on ikka päris äge mees :P - mõlemas väravas oli mehel väga väike roll. Stevo kauglöök ja Igori pealöök olid need olulised momendid, kuid Garcia imepisike puude mõlemal korral tõi palli suunale kaasa määrava muutuse, millest ka väravad kirja pandi.
Egas midagi - pea püsti ja töökalt edasi ! Meeldiv oleks järgmises voorus teise Saksa klubiga või siis PSV-ga kohtuda. Teised vastased on veits raskemad pähklid puremiseks.

Edit: Lisan fotod meenutuseks:
http://www.liverpoolfc.tv/images4/lev2_barosgoal_head.jpg

http://www.soccernet.com/images/england/garcia_richardheathcote.jpg

-Antz-
10.03.05, 03:56

Nüüd aga huviga loosi tulemusi ootama - jätkaksime Bayerni vastu rõõmuga.

Vaata ette mida soovida, teinekord võibki nii juhtuda! Ja siis ei pruugi enam rõõmustamiseks põhjust olla! ;)

Daz Booob
10.03.05, 11:21
njaa, tuleb tõdeda, et sai kardetud havimat, juhutus aga väikene mirakle, mis on üdini meeldiv... raffa efekt

mcnamara
10.03.05, 12:00
Algselt postitas -Antz-

Vaata ette mida soovida, teinekord võibki nii juhtuda! Ja siis ei pruugi enam rõõmustamiseks põhjust olla! ;)

Soovida ikka võib. On vastaseid, kellega ma eriti enne finaali kokku minna ei sooviks. :)
Teisalt muidugi tuleb tõdeda, et oleme võtnud selle meeskonnaga sel äraneetud hooajal juba maksimumi ja kõik edasine on vaid kaunis lisa. Ei maksa unustada, et ML on meil jätkuvalt ja lõpuni (millal see lõpp ka ei tuleks) kasutada ainult üks ründaja. Ja sellise jutu peale tuleks ka veel kolm korda üle õla sülitada.

peapall
10.03.05, 13:02

Algselt postitas -Antz-

Soovida ikka võib. On vastaseid, kellega ma eriti enne finaali kokku minna ei sooviks. :)
Teisalt muidugi tuleb tõdeda, et oleme võtnud selle meeskonnaga sel äraneetud hooajal juba maksimumi ja kõik edasine on vaid kaunis lisa. Ei maksa unustada, et ML on meil jätkuvalt ja lõpuni (millal see lõpp ka ei tuleks) kasutada ainult üks ründaja. Ja sellise jutu peale tuleks ka veel kolm korda üle õla sülitada.

Arvan selle hooaja kohta täpsemalt samamoodi, kõik mis edasi tuleb-koht nelja hulgas premis ja poolfinaalikoht cl-is- on boonus ja järgmisel aastal hakkavad \"hispaanlased\" (ka ilma kirjavahemärkideta) oma tõelist palet näitama.

Martin
10.03.05, 13:11
Algselt postitas peapall
ja järgmisel aastal hakkavad \"hispaanlased\" (ka ilma kirjavahemärkideta) oma tõelist palet näitama.

Selles mõttes on hea jah, et Harry Who juba näitab oma õiget palet.

mcnamara
15.03.05, 11:24
Täna võib \'pooli lehelt lugeda väga lootustandvat infi: Xabi Alonso alustab peagi treeninguid ja on väike võimalus, et mees kuu aja pärast ML veerandfinaali teise mängu ajaks mänguvalmis. Ilus oleks küll.
Sel nädalal aga on meil Premieris kaks üliolulist mängu: homme vahelejäänud matsh Blackburniga, mis annab võimaluse vahet Evertoniga 5-le punnile vähendada, et siis nädalavahetusel Anfieldil siniste enda vastu veelgi otsustavam võit võtta. Kui mõlemas korda läheb, oleme jälle võitlemas tagasi.
Ja nüüd üle hulga aja kõmu, kõmu, kõmu ehk mehed, kes justkui \'pooli huviorbiidis:
Marek Mintal (Nürnberg), Sergio Ramos (18-aastane Sevilla kaitsja), Shaun Wright-Phillips (ManCity), Matthew Upson (Birmingham), Jonathan Soriano Casas (19-aastane Espanyoli ründaja).

mcnamara
17.03.05, 10:23
Nukker värk. Koperdasime Blackburni otsa. Jälle. Väravavõimalusi õieti ei loodudki - mis sest abi, et pall ajuti kenasti liikus. Ja ometi oli \'poolil platsil küllaltki tubli koosseis - Hyypiä ja Riise jäeti küll mingil põhjusel algul pingile.
Vahe Evertoniga 7 punkti. Võit pühapäeval sinininade üle äratab veel mingi lootuse, vastasel juhul jääme kemplema 5. kohale ja UEFA karikale pääsu õigusele. Nukker, nukker, nukker hooaeg jätkub.

runno
17.03.05, 11:48
U are still just a shyte team in europe...

Ma oleks küll suht rahul..

Marduk
17.03.05, 12:26
Nii ta paistab olevat, et kui me tahame järgmine hooaeg ML mängida peaks me selle võitma:) . Lootus sureb viimasena...... aga ta sureb :oih:

Wingback
18.03.05, 14:35
...ja meie Meistrite Liiga tee järgmine vastane - Juventus :sega9:
Ei saanud me Müncehnit ega PSV\'d, kuid õnneks ei saanud ka Chelseat ega AC Milan\'i, nii et liigseks närvitsemiseks pole esialgu põhjust. :P Pealegi on meil selleks ajaks the all-mighty Xabi Alonso kasutada! ;)

First things first...evertooonlased ahju ja söeks 100% !!! :jump3:

mcnamara
18.03.05, 14:39
Algselt postitas -Marko-

Uskumatu. 20 aastat hiljem...
Tõttöelda: ei oska optimist olla hetkel. Mil moel ja kes meil need väravad Juve kaitse vastu lööma peaks? Parem naudime lihtsalt seda üllatavat olukorda, et Euroopa tippmeeskondade seas pesitseme. Kes teab, millal jälle...
Kõige rohkem kahju on sellest, et esimene mäng kodus. See paneb meid veel raskemasse seisu, kui me niikuinii oleksime.

Marduk
18.03.05, 14:45
Algselt postitas -Marko-

Vahest Juve ja Chealse olid need meeskonnad keda mingi hinna eest vastu poleks tahtnud. Aga läks teisiti.

lfc
18.03.05, 16:17
Kas see on esimene kohtumine peale Heysel\'t ?

20 aastat tagasi:

BBC - The Heysel Stadium Tragedy, 1985 (http://www.bbc.co.uk/dna/h2g2/A713909)

lfc
18.03.05, 16:30
Algselt postitas Marduk

Nii ta paistab olevat, et kui me tahame järgmine hooaeg ML mängida peaks me selle võitma:) . Lootus sureb viimasena...... aga ta sureb :oih:

Võit ei anna kohta muide ,kui ma õigesti aru olen saanud siis kui CL\'i võitja
ei pääse koduliiga koha tõttu CL\'i siis on see kohaliku FA otsustada ,UEFA on limiidi riikide kaupa paika pannud ja seda arvu ei muudeta.
Kui FA otsustab et CL\'i koha saab CL\'i võitja siis viimane kvalifitseerinu jääb kohast ilma ,vähe usutav selline stsenaarium.

Daz Booob
18.03.05, 16:53
no jop dvaju...neil ju paavel ka veel ju.
aga noh, mis seals ikka, nagu ikka loodame parimat. kuigi arvan, et aggregate jääb 3:0 juvele:(

mcnamara
18.03.05, 17:11
Pärast uudist, et Liverpool peab Meistrite Liiga veerandfinaalis Torino Juventusega vastamisi minema hakkasin mõtlema, mida õieti mäletan sellest hirmsast kolmapäevaõhtust peaaegu 20 aastat tagasi...
29. mail 1985 kohtusid Liverpool ja Juventus Euroopa Meistrite Karika finaalis Heyseli staadionil Brüsselis. Karikakaitsja Liverpool oli oma võimete tipul, samal ajal kui Juventuse näol oli tegemist Itaalia jalgpalliklubidest ilmselgelt parimaga. Võib üsna kindlalt väita, et sel õhtul pidid kokku saama hetke kaks parimat jalgpalliklubi Euroopas.
Aga juba enne mängu algust varises kõik. Staadionile saabunud Liverpooli poolehoidjad läksid Itaalia klubi toetajatele kallale - tekkinud rüsinas langes kokku üks staadionimüür ja 39 inimest, peamiselt itaallased, said surma. Mäletan, et vist juba sama õhtu Soome TV uudistes oli lühidalt juttu löömast staadionil, aga alles mänguülekande algul selgus terve hirmus tõde. Vaevalt suutis üks poisike siin Eestimaal mõista, miks mu lemmikklubi \"fännid\" niimoodi käitusid. Vägivald oli osa Euroopa jalgpallikultuuri 80-tel ja Liverpooli punasärkides poolehoidjad olid ühe selle kultuuri innukamad viljelejad.
Mäng peeti samal õhtul siiski, kuid polnud kummastki meeskonnast suurt asja. Mäletan, et Liverpool kaotas õige õnnetult tänu vastasele antud penaltile. Mulle jäi justkui mulje, et Liverpool ei lastud sel õhtul võita. Aga eks ma olin erapoolik.
Meeldiv õhtu see igatahes polnud. Kool oli selleks aastaks läbi, suur suvi ees, aga hooaja viimane suur jalgpallilahing jättis nõnda halva mälestuse. Ega ma seda 11-aastasena liiga kaua põdenud. Kes oleks võinud siis arvata, et järgmise kahekümne aasta jooksul ei jõua Liverpool enam kunagi selle uhke Euroopa karikasarja finaali. Mitte üksnes seda - karistuseks võetakse meilt üldse Euroopa sarjades mängimise luba. Aastateks. Kui tagasi saame, pole seda võidukat Liverpooli enam...
Ja nüüd aastal 2005 seisab me teel jälle seesama Juventus.

lorenzo
18.03.05, 17:12
ma loodan, et hispaanlased teevad teie eest töö ära

reed
18.03.05, 21:53
sellise sisuga nagu bayeri vastu mängiti on kindlasti lootus olemas aga pähkel on muidugi tunduvalt kõvem pureda ,kuid midagi võimatut pole ma arvan,et võtame kokku ja makaronid kotti ära :deemon:

Anfield
19.03.05, 11:23
Heh Ebaõnn..Aga kindlast ei saa öelda et meil pole võimalust. Ma usun et Pool\' Annab veel Juvele kõva lahingu ;)

mcnamara
20.03.05, 20:01
Metsik tahtmine keset mängu postitust teha. Tavaliselt pole küll kombeks. Kas on tegemist omalaadse rekordiga - 4 vigastatut esimese 45 minuti jooksul? Hei, hei - see on ju Liverpool.

Vähemalt purustame me loodetavasti need sinised raiped kindlalt. Garcia värav oli fantastico!

skint
20.03.05, 21:27

Vähemalt purustame me loodetavasti need sinised raiped kindlalt. Garcia värav oli fantastico!

Hmm... mcnamara, oled see ikka sina? Kindlalt?

Igaljuhul jään ikkagi oma arvamuse juurde, et (selle mcnamara sõnade kohaselt masendava jne:doh:) hooaja lõpuks on Liverpool Evertonist eespool ning kõikide eelduste kohaselt peaks sellega kaasnema ka koht Meistrite Liigas. Kuigi jah, need vigastused... ja nüüd ka mängukeel(u)d... Aga vähemalt tore, et hooaja lõpp läheb veel mõnes osas põnevaks:).

peapall
20.03.05, 21:33
Kahjuks ei näinud ise mängu, äkki keegi teeb kokkuvõtte. Mille eest muidu punane anti?

Undi
20.03.05, 21:33
Jooksis jalapõhi ees vastasmeeskonna kaptenile sisse. Pakuksin, et muuhulgas frustratsioon kahest eelnenud olukorrast, kus ta oli pääsenud üks ühele Martyniga ja mõlemal korral mingi käki teinud.

lfc
20.03.05, 21:51
Baros tegi ikka väga lolli vea ,kes siis järgmine mäng ründes on :viha:

Mäng oli täiesti OK ,aga teine poolaeg hakkas natuke käest ära minema.
Baros oleks võinud 2 üks-üks olukorda realiseerida ja mäng oleks tehtud olnud ,aga täna ei olnud tema päev (tuleb meelde ka eelmine mäng kus ta varem pingile võeti ).
Loodame et 3 mängu puhkust tuleb talle kasuks ,õnneks järgmine nädal vaba ja äkki jõuab mõni vigastatu vahepeal terveks saada.

Nunez oli parim mis mina seni näinud ,samas Smicer oli suht kahvatu.

Rafa:
If we get any more problems then I\'m going to have to start training myself (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148213050320-1840.htm)

mcnamara
21.03.05, 00:11
Barosi tegu oli üsnagi andestamatu minu arvates. Eriti olukorras, kus ta teadis Morientese vigastusest.
Võit tuli siiski, läbi häda, aga tuli ja teenitult. Esimesel poolajal mindi julgelt ründama ja see ka tasus ennast ära. Pärast punast kaarti ja Cahilli vastuväravat tekkis õnneks tavapärasest väiksem paanika ja oht suudeti oma värava alt eemal hoida. Eks see kaks nädalat pausi ole nüüd päris suur kingitus - ehk saab kellegi selle ajaga jalule.
Üldiselt oli \'pooli ilus vaadata täna, pall liikus ja saadi ka vahelduseks ohtlikult löögile. Ka kolm vahetust ei rikkunud oluliselt mängupilti.

Wingback
21.03.05, 01:43
Rõõm, rõõm, rõõm :õnnelik:
Vähemalt purustasime me need sinised raiped kindlalt. :P

Väga oluline võit sai saavutatud, kuid üpris kalli hinnaga, pidades silmas fakti, et mänge tuleb ju varsti veel. Barose käitumine oli lapsik. Võiks ju natuke laiemalt mõelda, kui ainult antud kohtumise piires. Peab õppima temperamenti õigel ajal vaos hoidma. Baros\'t võib pidada \'pooli üheks ägedama loomuga palluriks, kui võrrelda viimastel aastatel \'poolis mänginud või mängivate ründajatega (maikel, emiil, mello, sinama, djibril/dribble, nando).
Liverpooli ületöötanud tohtritele lootma jäädes - kiiret paranemist kõigile ! :myts8:

... aa ja veel : EMILE HESKEY ON KUNN ! :keel3:
Englands best centre-forward player of his type.

mcnamara
21.03.05, 10:37
Vähemalt purustame me loodetavasti need sinised raiped kindlalt.

Selle lause eest peab muidugi vabandust paluma. Aga emotsioonid olid sel hetkel liiga kõrgel - olin ju just näinud meie mehi järjepanu valukrampides maas püherdamas.

Aga küll Everton selle UEFA Cup\'i koha endale võtab. :)

mcnamara
21.03.05, 11:39
Meenutades seda jubedat õhtut. (http://football.guardian.co.uk/championsleague200405/story/0,15008,1441462,00.html)

vello99
21.03.05, 12:22

Vähemalt purustame me loodetavasti need sinised raiped kindlalt.

Selle lause eest peab muidugi vabandust paluma. Aga emotsioonid olid sel hetkel liiga kõrgel - olin ju just näinud meie mehi järjepanu valukrampides maas püherdamas.

Kusjuures üheski vigastusest ei olnud Evertoni mängija süüdi, mida ei saa küll Barosi kohta öelda.

Anfield
21.03.05, 12:25
Vägagi ilus esimene poolaeg Liverpoolilt. Kahju muidugi et Baroš sellise andestamatu vea tegi. Evertoniga vahe siis veel 4 punkti. Järgmine mäng siis meie selja taga olevaga Boltoniga. Tuleb jälle väga raske mäng, arvestades et Baroš ei saa ka kaasa teha.

lfc
21.03.05, 13:59
Algselt postitas vello99

Kusjuures üheski vigastusest ei olnud Evertoni mängija süüdi, mida ei saa küll Barosi kohta öelda.

Kuidas võtta,kui ma õigesti mäletan siis Warnock ja Garcia said küll otse paugu siniselt ,ega teised ka päris \"üksi\" seda vigastust ei saanud.
Aga jah ,vigastused tulid siiski väga lihtsalt.

Kui Cisse\'l murti jalg siis ei vilistatud ka viga,kui Lampard lõhkus Alonso siis oli kogu Chelski kamp arvamusel et viga ei olnudki.

Väga kummaline hooaeg Pool\'s ,kõik väidavad et aru ei saa milles asi ning esmakordselt näevad sellist vigastuste hulka ,vigastusi aga muudkui tuleb ja tuleb.

lfc
21.03.05, 14:30
Riise sai ka viga ,kokku siis 5 selles mängus +Baros ka eemal.

\"We played the second half with 10 players, virtually nine because Riise could barely run with an ankle problem. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148219050321-0918.htm)

rohelineKonn
21.03.05, 15:20
Algselt postitas lfc

0
Kuidas võtta,kui ma õigesti mäletan siis Warnock ja Garcia said küll otse paugu siniselt ,ega teised ka päris \"üksi\" seda vigastust ei saanud.
Aga jah ,vigastused tulid siiski väga lihtsalt.

warnocki vigastus tuli olukorrast, kus ta ise tald ees oponendile sisse sõitis, ning seejärel teise jala ära väänas. teiste vigastustega olid võrreldavad olukorrad, ning kindlasti ei saa väita, et everton toorutses rohkem, kui \'pool. isegi big dunc pidas end harukordselt ilusti üleval - ei saanud vist kaartigi.

Epic
22.03.05, 16:47
http://www.sportbox.tv/images/actionimages/football/2005/03/20/1111345341_SPT_AI22_LiverpoolvEvert.jpg

Võrreldes sellega oli Barosi tackle üpris leebe :P

runno
22.03.05, 17:36
Algselt postitas Epic

http://www.sportbox.tv/images/actionimages/football/2005/03/20/1111345341_SPT_AI22_LiverpoolvEvert.jpg

Võrreldes sellega oli Barosi tackle üpris leebe :P
Mänguerutus...??

mcnamara
23.03.05, 17:56
Tundub, et Luis Garcia on terve, sest loodab nädalalõpul Hispaania koosseisus Hiina vastu platsile joosta. Ja muidugi ka järgmise nädala MM-valikmängus. Eks me pea tema nagu kõigi teiste veel tervete koondislaste mängude ajal käed risti panema.

mikc
27.03.05, 22:02
Ma ei tea paljud teist video alamfoorumit loevad, seega postitan selle siia: http://s23.yousendit.com/d.aspx?id=0ROJXOTA4TVSW1JXLD6737BEEJ

Väga armas video Liverpoolist.

mcnamara
28.03.05, 16:15
Anfieldil peeti uhke mäng tsunamiohvrite abistamiseks. Liverpooli legendid võitsid Briti staaride tiimi 6:2. Ja milline seltskond see punases särgis esines:
Bruce Grobbelaar, Phil Neal, Alan Kennedy, Jason McAteer, Phil Thompson, Alan Hansen, Kenny Dalglish, John Aldridge, Ian Rush, Robbie Fowler, John Barnes, Ronnie Whelan, Jan Molby, Sander Westerveld, David Johnson, Gary Ablett, Gary Gillespie, Paul Walsh.
Tranmere\'is mängiv McAteer lõi paar väravat, enne kui väljakule astus õhtu täht: Kenny Dalglish. Paar imeilusat läbisöötu, üks neist John Aldridge\'i väravaks.

Õhtu õnnestus suurepäraselt, rahvast oli kui murdu.

mcnamara
30.03.05, 10:19
Lapsukesed mängisid reservliigas Wolvesi vastu ja said 0:2 pähe. Märkida tuleb Djimi Traore osalemist esimesel poolajal ja Paul Harrisoni hiilgemängu väravas. Vastaste kogenud ässad nagu Björklund või Coleman tegid siiski oma töö ära.
\'pool: Harrison, Raven, Traore (D Smith 45), J Smith, O\'Donnell, Potter, Barratt, Mannix, Platt, Noon (Hammill 72), Wilkie.

Ei saa jätta lisamata, et Guardiani (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1448014,00.html) hinnangul oli John Welsh eile Inglismaa parimaid U21 mängus Aserbaidzhaani vastu. Muuseas sai ta maha ka imeilusa väravaga. Scott Carson mängis väravas, kuid pidi õigupoolest tegema vaid ühe tõrje.

mcnamara
02.04.05, 13:40
Morientes on piisavalt terve, et täna Boltoni vastu mängida. Niisiis on meil ründaja platsil! ;)
Mänguvalmis on ka Traore, Garcia ja Warnock. Ühtlasi on Benitez teinud üsna üllatava avalduse, et ta eelistab hetkel Pellegrinot Hyypiäle ja argentiinlane jätkab täna keskkaitses Carra kõrval.

vaikiv mees
02.04.05, 14:03

Ühtlasi on Benitez teinud üsna üllatava avalduse, et ta eelistab hetkel Pellegrinot Hyypiäle ja argentiinlane jätkab täna keskkaitses Carra kõrval.

seda avaldust oli oodata, kui Hyypia korra/paar juba (esialgu yllatuslikult, aga nyyd mitte enam) pingile j22nud,
jah oli aeg, kus soomlane kandideeris liiga hooaja parima m2ngija tiitlile, k6ik l6peb kord (ytles rebane, kui talt nahka v6eti), eks ta obj-lt pole ka enam see, kes 4 hooaega tagasi

Anfield
02.04.05, 15:36
Hea et Morientes mängukorras on ning saab täna Boltoni vastu väljakule joosta. Loodan et pall liigub vähemalt sama hästi nagu Evrtoni vastu esimesel poolajal. Täna suht suure tähtsusega mäng. Nando\' peab Hierrole koha kätte näitama. Loodame kõike paremat.

lfc
02.04.05, 17:50
Milline algkoosseis !
Carson
Finnan,Garragher,Pellegrino,Traore
Nunez,Welsh,Biscan,Riise,
Gerrard ,Garica

Koduleht annab sellise asetuse ,st Gerrard ründes !?

Varus
Morientes ,Hyypia,LeTallec,Smicer ja Dudek

Oleme küllalt kummalisi algusi näinud see aasta ,aga see tundub küll kõige imelikum koosseis Anfield\'l

Anfield
02.04.05, 18:01
heh. Eriti ülltav kooseis. Morientes võix siiski põhis olla,ning Gerard keskväljale.

mcnamara
02.04.05, 18:04
Ilmselt pole Morientes päris terve siiski.
John Welsh saab oma ilusa mängu eest noortekoondises tasu - see on Benitezilt väga ilus liigutus. Carsoni osalemine aga päris üllatav.

Anfield
02.04.05, 19:54
Väga raske võit tuli. Mängu kangelaseks tõusis siis Biscan. Evertoniga nüüd vahe siis 1 Punkt, Kuid Evertonil 1 mäng vähem.Peame lootma jälle siis Evertoni kaotust või äärmisel juhul viiki.

Huh Vähemalt läks päev korda :r66m16:

Marduk
03.04.05, 12:13
Aga milleks meile ründajaid vaja? Sellise laatsareti juures on igal võidetud punktil kulla mekk juures.

mcnamara
03.04.05, 21:19
Kaks ootamatut kangelast siis sellel kenasti Punasel nädalavahetusel: Igor Biscan ja Zoltan Gera. Kaks toredat pealööki ja olemegi Evertoni kannul. :)

eston maravilha
03.04.05, 21:44
väga hea et sa seda wba tulemust kaudselt mainid. ootasingi seda. saangi nüüd ühe toreda pildi siia panna

http://news.bbc.co.uk/media/images/40990000/jpg/_40990965_cahill_getty.jpg

Daz Booob
04.04.05, 09:37
oi kui nunsa vaatepilt:lahe:

tundub, et rafael demonstreerib omadele, et keegi pole asendamatu. ja et premiershipis on mänguruumi piisavalt.

lfc
04.04.05, 10:07
Morientes ja Dudek olid natuke vigastatud ja sellepärast väljas.

Homme siis Juve ,
kellel kaabel saab VIDEO pealt 23.45 viasat sport2 pealt mängu näha.
Lyon-PSV on enne live\'s (21.45)

mcnamara
04.04.05, 10:31
Veel üks nädalavahetuse kangelane: Jade Thomas. (http://football.guardian.co.uk/womensfootball/story/0,12783,1451608,00.html)

Anfield
04.04.05, 22:19
Ojah. Homme siis raske mäng Juventusega Anfieldil. Loodame et pall liigub nii nagu eelnevates Meistrite Liiga mängudes. Njah, Väga raske tuleb, aga võimatut siin midagi pole. Nagu Baroš ütles, \"Nad võitsid küll Real Madridi,kuid miks ei võix meie võita\".
Jääme lootma.
Küsimus ka. Keegi oskab öelda kes meil väravas seisab ? Dudek on piisavalt korras ?

mcnamara
05.04.05, 10:35
Mõeldes tänasele õhtule tuleb naeratus näole. Noh, kui eilsele õhtule mõelda... siis ka, aga see on pisut teine jutt. ;)
Tegelikult polegi see mulle nii oluline, kuidas meil täna läheb. Juba üksnes fakt, et Juventusega Anfieldil mängima, tundub väikestviisi imena. Kui mõelda tagasi paarile eelmisele hooajale. Ja eks see tundus üsna võimatu veel sel südatalvelgi.
Aga siin me nüüd siis oleme. Täna tahaksin Punastelt julget vutti näha. Et Juve kaitse ikka mõnel korral üle suudame mängida ja Buffoni tõesti muretsema panna. Kõlaka järgi võivat Xabi Alonso koguni pingil istuda täna, mis kindlasti võiks poistele positiivselt mõjuda. Ehk juba kahe nädala pärast on ta Stevie kõrval algkoosseisus.

Faktipuru, kallis guru. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/4407891.stm)
Mark Lawrenson meenutab. (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/europe/4400139.stm)
Capello võidus kindel. (http://football.guardian.co.uk/championsleague200405/story/0,15008,1452344,00.html)

dreyd
05.04.05, 11:20
põhimõtteliselt peaks täna igast asendist ilus päev tulema, kui macca hommikul juba nii ilusas tujus on;) , andestage mulle mu ot, aga Liverile edu tänaseks!

vaikiv mees
05.04.05, 11:37
Leedsi fännidele piisas surmasaamiseks lihtsalt sellest, et nad olid inglased Türgis....

mängu tulemusel on täna küll sekundaarne tähendus, peaasi, et midagi hullemat ei juhtu, midagi USA-Iraan mm-mängu sarnast, veel karmim tegelikult

lorenzo
05.04.05, 12:27
see alonso võimalik platsilolek on suht suur vist?

mcnamara
05.04.05, 12:32
Algselt postitas vaikiv mees

Leedsi fännidele piisas surmasaamiseks lihtsalt sellest, et nad olid inglased Türgis....

mängu tulemusel on täna küll sekundaarne tähendus, peaasi, et midagi hullemat ei juhtu, midagi USA-Iraan mm-mängu sarnast, veel karmim tegelikult

Tohoh. Ma olen päris kindel, et täna õhtul ei juhtu mitte midagi hullu. Võib-olla Torinos... aga ehk ka mitte seal.

Daz Booob
05.04.05, 22:11
oo boy, oo boy le tallec on põhis - jess.

mcnamara
05.04.05, 22:12
Kaks üllatust: Carson jätkab väravas ja Le Tallec alustab oodatud Nunezi asemel. Muidu oodatu: Carson, Finnan, Hyypiä, Carragher, Traore, Le Tallec, Biscan, Gerrard, Riise, Garcia, Baros.
Alonso tõesti pingil. Hoian pöialt, et ESPN järgmised tunnid töötab. ;)

reed
05.04.05, 23:47
ekstaas hetkel ,poolaeg ja sott meile 2 juve suuur 0

mcnamara
06.04.05, 01:05
Heh, me vanas veduris on veel auru küll! :)

Esimene poolaeg oli parim, mida olen Punaste esituses näinud. Aastaid. Kust küll see imepärane vorm euromängudeks leitakse? Juventuse kaitseliin mängiti niimoodi rõngasse, et triibulised ei saanud aru, mis nendega toimub. Osalisi oli palju, aga olgu mainitud Anthony La Tallec ja Luis Garcia. Vaimustav mäng neilt kahelt. Le Tallec - see GH avastus ja minu kunagine propageeritu on klassiga mängija siiski. Ja Garcia värav - pole sõnu! Kaitse lekkis paar korda, kuid noor Scott Carson näitas oma oskusi.
Teisel poolajal kartsin isegi halvemat. Selge, et energiat ei saa terveks mänguks jätkuda ja Juve hakkab ühel hetkel oma jõudu näitama. Vastuvärav oli Carsoni viga, aga samas poleks pidanud lubama ka nii lähedalt ja nii vabalt peaga lööma. Rünnakul jäime hätta, sest initsiatiivikus oli kadunud ja vastasel selge arvuline ülekaal. Arusaadav ju kah.

Saapad jäid jalga. Ja kui Juve vastuvärava saanuna mängu lõpus jala pedaalilt võttis - justkui öeldes, et piisab meile 2:1 kaotusest küll... Pole põhjust arvata, et me Torinos lahingu andmata jätame.

Ja milline publik! Millised laulud! Ja ei ühtegi kollast ega punast kaarti kogu 90 minuti jooksul. Imeline.

eston maravilha
06.04.05, 01:53

Pole põhjust arvata, et me Torinos lahingu andmata jätame.

vaadake, et mõnda seina pikali ei lükka võitlushoos..

lorenzo
06.04.05, 09:21
seal ikka paar kohta oli, kus oleks võinud vabalt kaarti näidata ja kohtunik ka kutsus enda juurde viipega nagu tahaks kaarti välja võtta, aga ikka jäi kaart taskusse, vist jäid kaardid koju

Daz Booob
06.04.05, 09:37
kohe näha, et vanad sõbrad;)
esimene cl mäng mul siis sel aastal lives vaadatud ja...enim jäi mulle silma rafa äärmiselt närviline olek - capello molu oli tunduvalt chillim.

vilest nii palju, et kohati tundus nagu l\'pool võibki käed seljas mängida. muidu üldiselt tibens-tobens vile oli...isegi del piero väravat ei loetud:P

ja krt, esimene pool\'aeg oli nii hea, et üldplaanis tuli isegi pettumust tunda, kuigi selleks põhjust pole. sai ju niigi kardetud tunduvalt halvemat.

Marduk
06.04.05, 09:43
Milline õhtu! Suurepärane mäng. Sellise meeskonnaga nagu ta meil hetkel on oleks midagi ilusamat patt tahta. Natuke jääb hingele kripeldama Juve vastuvärav. Torinos läheb raskeks. See kuidas nad RM kodus hävitasid on veel värskelt meeles. Kuid lootust on, et nädala pärast on nii mõnigi vigane poiss taas jalul ja ehk ka pinki nühkimas või platsil ringi vudimas.

mcnamara
06.04.05, 11:04
Simon Barnes. (http://www.timesonline.co.uk/article/0,,762-1557161,00.html) Nagu alati elegantne ja mõtlemapanev artikkel sellelt Inglise ajakirjanduse meistrilt.

Hommik on õhtust targem. Torinos läheb kuratlikult raskeks. Aga uhke tunne on siiski: puudutada - no vähemalt puudutada - jällekord Euroopa klubijalgpalli tippu.

Wingback
06.04.05, 12:44
...and another quality display !!! :veryhappy

Mitmes järjestikune suurepärane esitlus CL\'is. :õnnelik: Eks see suur tahe ja motivatsioon ole see, mis mehed mängima paneb. Njah...premieris ei viitsita vist igakord mõne WBA vms vastu end tühjaks joosta. Kui aga läheb tõsiseks mänguks, siis küll...
Võrreldes eelmiste vastastega Leverkuseni ja Olympiacosega, siis jah, Juvega mängimine oli tunduvalt raskem. Juve silmapaistvaim tegelane platsil oli Camoranesi. Uus põhikuju vist. Nedvedi mõju on kõvasti vähenenud. Treze sissetoomine ei andnud mitte kui midagi juurde. Del Piero suutis endale vähemalt võimalusedki tekitada. Meie õnneks oli see vana aeglane ja ebatäpne. Zlatani tõttu jäi küll hing kinni paaril korral.
Kahju sellest Cannavaro kobast, mis antud hetkel Carsoni reaktsioonikiiruse tõttu tõrjumata jäi. :( 2-0 seisus oleks ikka tunduvalt kindlam Itaaliasse sõita. Nüüd ei vaja nad kodus muud, kui 1-0 võitu. :oih:
Man of the match - LUIS GARCIA ! :kop: Lisaks tooks esile Finnani, Carragheri ja Riise. Ka Stevo oli ka väga aktiivne ja tubli heh.

Võidukalt edasi ! :)

eston maravilha
06.04.05, 13:07
WHEN YOU COME TO TURIN YOULL NEVER WALK AGAIN..

http://images.sportsline.com/u/ap/photos/LON821040515_1024x768.jpg

mcnamara
06.04.05, 13:18
Oh seda kadeduseussi küll, härra Imeline. :)

Liverpool sai eilse mängu korralduse eest UEFA-lt kõvasti kiita. Loodetavasti panevad me fännid meid ka Torinos enda üle uhkust tundma.

Aga kõigepealt... Ei saa jätta seda nüüd mainimata - Manchesteris peaks Robbiel ja kompaniil külas käima ja seal ka midagi ilusat näitama. Töö vajab tegemist ka Premieris.

lorenzo
06.04.05, 13:54
trezelt oli vist 2 puudet kokku mängu jooksul- needki olid käega, del piero oli vapse kadunud

Anfield
06.04.05, 16:00
:r66m7: Milline mäng.Esimene poolaeg oli kindlalt parim, mida see hooaeg näidatud. Hyypia suutis jälle näidata oma standardolukordade oskust. Garcia värav oli...Lihtaslt imeline. Esimesel poolajal ei näidanud Juve meile midagi.
Kahjux Itaalias läheb meil väga raskeks.Hinge kripeldab ka Juve värav. Nüüd piisab juvetusele 1:0 võidust ja nad on edasi. Itaalias tuleb kindaslt üks värav lüüa, muidu on raske. Loodame et Järgmine kolmap näitab Lpool\' samasugust mängu.

Aitäh Pool\':keel6:

Yazid
06.04.05, 19:56
Algselt postitas lorenzo

trezelt oli vist 2 puudet kokku mängu jooksul- needki olid käega, del piero oli vapse kadunud

Del Piero lõi määrustepärase värava,mida ei loetud ja Trezeq ei käigi palli silitamas,vaid lööb siis kui vaja.
Eks see lisa ka põnevust teise mängu,kuna kohtuvad ikkagi Juve ja poolike.;)

mcnamara
06.04.05, 20:48
Algselt postitas Yazid
Del Piero lõi määrustepärase värava,mida ei loetud ja Trezeq ei käigi palli silitamas,vaid lööb siis kui vaja.

See määrustepärane värav oli selles mõttes huvitav muidugi, et löömise hetkel oli kohtuniku lipp juba püsti mis püsti ja vv Carsonile see märkamatuks ei jäänud. Ehk teisisõnu ei mänginud ta olukorda lõpuni.
Mis Trezequesse puutub, siis tema löömist oli viimati Shveitsi-mängus näha tõesti. Eile polnud küll jah paraku.
Aga Pool ja juveke kohtuvad uuesti kahtlemata.

Yazid
06.04.05, 21:10

Algselt postitas Yazid

See määrustepärane värav oli selles mõttes huvitav muidugi, et löömise hetkel oli kohtuniku lipp juba püsti mis püsti ja vv Carsonile see märkamatuks ei jäänud. Ehk teisisõnu ei mänginud ta olukorda lõpuni.
Mis Trezequesse puutub, siis tema löömist oli viimati Shveitsi-mängus näha tõesti. Eile polnud küll jah paraku.
Aga Pool ja juveke kohtuvad uuesti kahtlemata.
Võimalik,aga suluseisu mina ei näinud.
Mis aga Trezeka Shveitsi mängu puutub,siis tegi poiss müstilise mängu tõesti,millele leiab kindlasti mõistliku selgituse.Aga minul sellekohane inf puudub.:P
Ei,ikka Juve vs poolike ,kuna üks neist mürab Milaniga Serie A meistritiitli pärast ja teine sellisel taustal suisa külakehvik.-30p liidrist koduliigas ikka aukartust ei ärata.
Mitte ,et ma poolikesi vihkaks,aga tegu on ikkagi meistrite liigaga.
:P

marcello
06.04.05, 21:24
Sinu moodi hakata maha tegema siis mida näitab eilne kaotus Serie A taseme kohta?
Tegu ikkagi meistrite liigaga...;)

Yazid
06.04.05, 21:57
Algselt postitas marcello

Sinu moodi hakata maha tegema siis mida näitab eilne kaotus Serie A taseme kohta?
Tegu ikkagi meistrite liigaga...;)

1 mängu põhjal kahjuks võimatu liigade tugevusi võrrelda.See oleks nagu Pammy põhjal,kogu USA naiste välimust hinnata ;)

mcnamara
06.04.05, 23:51
Algselt postitas Yazid
Ei,ikka Juve vs poolike ,kuna üks neist mürab Milaniga Serie A meistritiitli pärast ja teine sellisel taustal suisa külakehvik.-30p liidrist koduliigas ikka aukartust ei ärata.
Mitte ,et ma poolikesi vihkaks,aga tegu on ikkagi meistrite liigaga.

Nojah, aga vaata Juvel pole ka vaja maid jagada selliste ränkade vastastega nagu Blackburn või Southampton. Oled ikka kindel, et nad saaksid hakkama? :)

eston maravilha
07.04.05, 02:12
Algselt postitas Yazid

1 mängu põhjal kahjuks võimatu liigade tugevusi võrrelda.See oleks nagu Pammy põhjal,kogu USA naiste välimust hinnata ;)

pamela anderson on kanadalane ja mitte just väga kena

mcnamara
07.04.05, 10:19
Xabi Alonso mängis eile teise poolaja reservide mängus Leedsiga. Ühegi korraliku ründajata mänginud \'pool jäi 0:1 alla. Alonso tegutses siiski koostöös John Welshiga korralikult ning nii mõnigi ohtlik olukord suudeti luua. Kiita sai ka vasakäär Ryan Wilkie.

\'pool: Harrison, Hitchen (Alonso 45), Raven, O\'Donnell, Whitbread, Mannix, Partridge, Welsh, Platt, Potter, Wilkie.

Yazid
07.04.05, 13:52

Nojah, aga vaata Juvel pole ka vaja maid jagada selliste ränkade vastastega nagu Blackburn või Southampton. Oled ikka kindel, et nad saaksid hakkama? :)

Kindel olevat aind surm ja maksud :P
Aga pigem saavad,kui ei saa ;)

pamela anderson on kanadalane ja mitte just väga kena

Eks ta juba vähe väsind välimusega ole ja olgu kustkohast tahes-poindile said vast ikka pihta
:lahe:

jyriöö
07.04.05, 17:49
Meistrite liigas näidatud tulemuste põhjal võrdlevad härrased liigade tasemeid? Väga libedal teel liigute. Selle loogika alusel on tippude hulgas nii Prantsuse kui ka Portugali sarjad, samas kui hispaanlastel ei tohiks erilist sõnaõigust üldse olla.

Liverpool võitis teenitult 2:1 ja läheb kordusmängule eduseisus. See, et Juve võitleb oma liigas meistritiitli pärast, ei tähenda selles mängus kottigi.

Yazid
08.04.05, 02:24
Algselt postitas jyriöö

Meistrite liigas näidatud tulemuste põhjal võrdlevad härrased liigade tasemeid? Väga libedal teel liigute. Selle loogika alusel on tippude hulgas nii Prantsuse kui ka Portugali sarjad, samas kui hispaanlastel ei tohiks erilist sõnaõigust üldse olla.

Liverpool võitis teenitult 2:1 ja läheb kordusmängule eduseisus. See, et Juve võitleb oma liigas meistritiitli pärast, ei tähenda selles mängus kottigi.

Su postitust lugedes tundub,et sa pole kursis nii eelnevate postituste,kui ka CL\'s toimuvaga.

reed
08.04.05, 10:15
Algselt postitas Yazid

Algselt postitas jyriöö

Su postitust lugedes tundub,et sa pole kursis nii eelnevate postituste,kui ka CL\'s toimuvaga.yazid saa üle juba palun !Mõlemad ju väga toredad klubid ;)

Anfield
08.04.05, 14:36
Järgmine mäng siis MANCHESTER CITYiga . City paineb siis 12. kohal. Kui tahame neljandaks tõusta peame kindlasti selle mängu võitma . Kahjux pole Pool\' võõril eriti head mängu näidanud.

Mehed keda võib homme näha : Dudek, Finnan, Carragher, Hyypia, Pellegrino, Traore, Luis Garcia, Xabi Alonso, Gerrard, Biscan, Riise, Morientes, Le Tallec, Nunez, Smicer, Carson, Warnock, Welsh, Potter.

jyriöö
08.04.05, 18:17
Algselt postitas Yazid

Algselt postitas jyriöö

Su postitust lugedes tundub,et sa pole kursis nii eelnevate postituste,kui ka CL\'s toimuvaga.

Sinu postitusi lugedes tundub, et sa ei ole kursis ka paljude muude asjadega. Aa, sry, ennustamises tundub sul päris hästi minevat.

Wingback
08.04.05, 19:44
Väheke tänaseid kõlakaid :

Baros Valenciasse :oih:
Owen tagasi Liverpooli :prill5:
Smicer tagasi Lensi

Neist kõige tõenäolisem on muidugi Smiceri kohta käiv. Mees vaevalt siin omale uut lepingut saab.
KUI Michael otsustabki Reali pensionäride juurest tagasi tulla, tähendaks see päris kindlasti Barose lahkumist.

Toetaksin Smiceri ja Diouf\'i lõplikult rahaks tegemise ideed. Ka Nunez\'i võiks minupoolest kellegi asjalikumaga välja vahetada. Hamann\'ile ja Biscan\'ile annaks veel ühe aasta vähemalt.

Yazid
08.04.05, 22:22
Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas Yazid

Algselt postitas jyriöö

Sinu postitusi lugedes tundub, et sa ei ole kursis ka paljude muude asjadega. Aa, sry, ennustamises tundub sul päris hästi minevat.

Eks ma siis selgita oma kommi.
Sinu mittekursisolemisele eelnevate postidega viitasin seepärast,et erinevalt sinu arvamusest, ei võrreldud CL\'i mängude põhjal liigade tugevusi.Oli vaid 1 post,kus marcello ilmselt naljaga pooleks tegi võrdlust 1 CL\'i mängu põhjal.

Ja kuna sa mainisid,et CL\'i põhjal hinnates peaks Portugali sarjad tippude hulgas olema,samas kui SPA omadel ei tohiks siis sõnaõigust olla.Tuletaks meelde,et eelmisse ringi pääses 2 spa klubi ühe por oma vastu,kuhu nad kõik ka jäid.

Aga kuida ma liigade tugevust võrdleksin,siis seda ma siin teemas tegema ei hakka.
Võiksime minupoolest oma mudeleid ja hinnanguid kuskil sobivamas kohas võrrelda ;)
Paneks punkti kah sellele vaidlusele.;)

Martin
08.04.05, 22:42
Vabandust, et nii vanat teemat lühidalt käsitlen, kuid pärast Liverpool - Juventus mängu lugesin Inglismaa ajalehti. Tundub, et Pool püüdis igati leppida, kuid itaallaste reaktsioone võib tõlgendada vaid üheti: põlgus.

Ei teagi, kas kurb või mitte. Ajalugu ei tohiks ju unustada.

vandersell
08.04.05, 22:45
Algselt postitas Yazid

Ja kuna sa mainisid,et CL\'i põhjal hinnates peaks Portugali sarjad tippude hulgas olema,samas kui SPA omadel ei tohiks siis sõnaõigust olla.Tuletaks meelde,et eelmisse ringi pääses 2 spa klubi ühe por oma vastu,kuhu nad kõik ka jäid.
Ei saa mitte punkti panna, pigem koma. Eelmise aasta unustasid ära?

Yazid
08.04.05, 22:53
Algselt postitas vandersell

Algselt postitas Yazid

Ei saa mitte punkti panna, pigem koma. Eelmise aasta unustasid ära?

Aga tehke siis tõesti kuhugi uus teema,kus võrdleb igast liigade tugevusi jms.Siis saab komad kah sinna üle kantida ;) Heameelega loeks rahva põhjendatud hinnanguid.
ps. viimased hooajad on ikka hästi veel meeles :)

Anfield
09.04.05, 20:09
Liverpool ei suuda ikka kuidagi Premieris head mängu näidata. Täna tuli siis eriti valus kaotus. City suutis 90. minutil võiduvärava lüüa. Niimoodi ma küll seda 4. kohta ei võida.

mcnamara
09.04.05, 22:22
Algselt postitas ow3n

Liverpool ei suuda ikka kuidagi Premieris head mängu näidata. Täna tuli siis eriti valus kaotus. City suutis 90. minutil võiduvärava lüüa. Niimoodi ma küll seda 4. kohta ei võida.

Teisiti ei saanudki minna. Hooaja seaduspärasused.
Aga küll me selle 4. koha veel võtame.

mcnamara
11.04.05, 09:51
Paul Wilson, The Observer, 10. aprill 2005:
A fanzine on sale outside Anfield on Tuesday night carried the headline: \'We Dream of a Team of Jamies\', complete with mock photograph of 11 versions of the same doughty defender, all concave of cheek and piercing of eye. Carragher has been one of the unsung heroes of the season in England, though not on Merseyside. His consistency, concentration and old-fashioned honesty would make him a candidate for Player of the Year but for having to share the Anfield stage with Steven Gerrard and the excellence of Frank Lampard and John Terry in a Chelsea side challenging for the title. Liverpool\'s reincarnation of Tommy Smith will not mind missing out on individual honours as long as his team-mates can rise to the occasion as they did against Juventus.

There can be no higher praise for Rafael Benítez\'s patched-up side than to report that, for a stunning first half at least, they really did play like 11 Carraghers. They bit into every tackle, fought for every scrap of territory, and even the lightweight selections in the forward line snapped into action with unsuspected relish and imposed themselves against Juve\'s supposedly impregnable defence. Needless to say, Anfield lapped it up. The atmosphere was always going to be charged given that the two clubs were meeting for the first time since the fateful 1985 European Cup final. Liverpool supporters were doubtless keen to rescue their reputations and be seen in a kinder light, but it was the fact the players also stood up to be counted that brought out the best in English football.

Here was a team ravaged by injury, missing leading strikers and midfielders and utilising a young goalkeeper making only his third start for the club, refusing to be intimidated by the reputation of Italy\'s finest. If anyone was intimidated it was Juventus, yet there were only chants of pride and messages of friendship rolling down from the Anfield stands. As this will probably not be the case when Liverpool play the return in Turin this week, it is worth recording that the rapport between players and fans that can be such an uplifting feature of English football was never better demonstrated than at Liverpool on Tuesday. It was also appropriate that one of the two fixtures responsible for beginning the drive to all-seater stadiums (it was Liverpool\'s misfortune to be involved in the other one, too) should also disprove the myth that they are incapable of generating noise and electricity.

Õhtu imelisus ei jäänud märkamata ka tavaliselt nii skeptilistel ajakirjanikel.

PS Jamie Carragher on kuningas! ;)

mcnamara
11.04.05, 16:43
Juventuse fännid hüppavad nüüd rõõmust õhku: Gerrard on vigastatud ja Torinosse ei sõida. Ametlik info \'pooli kodukalt on siin. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148441050411-1308.htm)
Eks siis nüüd loodame, et Alonso on valmis asendama. Ja kui ei ole... no siis John Welsh teeb töö ikkagi ära. Meil juba mängijatest puudus ei tule! ;)

eika
11.04.05, 18:50
:ham2:

Anfield
11.04.05, 21:30
Kuradi kahju.Kuid jah küll Pool\' leiab väärika asendaja.
Eriti meeldib Mcnamara Lause : \"Meil juba mängijatest puudust ei tule!\" :lahe:

Juveman
12.04.05, 00:16
Kahju, oleks võinud Gerrard ka ikka olemas olla selleks mänguks. Mitte et see minu silmis midagi muudaks. See midagi kergemaks meile küll ei tee, seega eika, rõõmust lakke hüppamine suht mõttetu siinkohal.

mcnamara
12.04.05, 12:57
Olukord on nii karm, et Djibril Cisse saadetakse Torinosse ja ähvardatakse viimaseks viieks minutiks platsile ka panna, kui olukord nõuab. Alonso aga väidab end täiesti terve olevat. 90 minutit aga ei mängi kindlasti temagi, nii et pigem usuks, et keskel alustavad Welsh ja Biscan. Hamann terveks ei saanud. Aga Benitez on varemgi koosseisuga üllatanud.

Anfield
12.04.05, 13:10
Smicer tahax väga Liverpooli jääda kui see olex võimalik.

Heh,lugesin ka just seda Cisse uudist. Benitezil on vist mehesse selline usk, et kui hädasti vaja on väravat siis Cisse on see mees kes suudab selle ära lüüa. Loodame muidugi , et sellist olukorda ei tule. Samuti olex tore jälle Cissed platsil näha. Kuid eeskätt loodan et Pool\' saab kesvälja piisavalt tugeva .

Yazid
12.04.05, 21:04
Olukord on nii karm, et Djibril Cisse saadetakse Torinosse ja ähvardatakse viimaseks viieks minutiks platsile ka panna, kui olukord nõuab.
...
Meil juba mängijatest puudus ei tule! ;)

Ets kae rõõmu-hea,et nad veel Morientesega ei ähvarda :D

Marduk
13.04.05, 10:16
Treze siis täna meie vastu platsile ei jookse. \"Natukene\" võrdsem seis.

mcnamara
13.04.05, 21:40
Enne raskeid tunde midagi ohjeldamatult positiivset. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148462050413-1021.htm)

lfc
13.04.05, 22:12
Dudek
Finnan, Traore, Hyypia , Carragher,
Riise, Biscan, Alonso, Nunez,
Garcia, Baros.

Varus
Carson, Cisse, Smicer, Le Tallec, Warnock, Welsh, Potter

Polegi väga hull ,aga Alonso kes pole mänginud alates uuest aastast (vist üks reservide eest ainult ) ?

Esimesed Juve fannid kuuldvasti juba kinni võetud....

Eilne Milano mäng jättis küll väga s..a mulje

marcello
14.04.05, 00:39
Ootan põnevusega seltsimees Yazidi kommentaare vabandusega,et muru oli liiga roheline ja pall liiiiiga ümmargune ja siis paluks härralt veel uuesti võrrelda juve ja Pooli ja nende koduliigade taset
Two down,one to go

Daz Booob
14.04.05, 00:46
kaif

vaikiv mees
14.04.05, 00:47
ja ongi inglise klubi meistrite liiga finaalis mitme-setme aasta tagant... mitmeid minuteid enne veerandf-i l6ppu oli veidi imelik seda nentida

mcnamara
14.04.05, 00:49
Oh hea küll, oli mis oli. :)
Eks sai seda Juve viimase hetke sööstu viimase hetkeni oodatud, aga tulemata ta jäigi. No ikka väga kehv mäng mustvalgetelt.
Aga Benitezi taktika oli meisterlik ja uskumatul kombel suutsid poisid selle ka ellu viia. Muidugi tulnuks Barosel see üks ja ainus võimalus ära lüüa, aga tagantjärele tarkusena: parem, et löömata jäi. Kes teab, mida mängupildis muutunud oleks.
Õhtu kunnid: terve me kangelaslik kaitseliin koos Biscani ja Alonsoga. Xabi mäng pärast nii pikka pausi oli ikka tõesti kiiduväärt. Ja Cisse... Nagu vissi kevadisel aasal. ;)

Aitäh, Punased!

lfc
14.04.05, 00:51
Pool tegi mis vaja ning Juve oli päris armetu.
Isegi vigastatud ei tekkinud juurde !

(Ääre)kohtunikel oli kogu mängu jooksul imelik arusaam suluseisust ,äärmiselt kehva esitus
neilt.

marcello
14.04.05, 00:53
Samiair tahab vägisi lende Istanbuli korraldama hakata.Sellele vennale õhus küll vastaseid ei olnud.Nagu Piiroja juba:P

Wingback
14.04.05, 01:03
:r66m7: :keel4: :r66m7:

Puhas ekstaas.
Mäng muidugi eriti vaatemängulisust ei pakkunud, aga see vaid teisejärguline. Juve mängis kahe poolaja peale kokku halvemini, kui Anfield\'il ainult teisel poolajal.
Nedved who ? Millega Emerson on ära teeninud koha algkoosseisus ? Tuhat tänu meie kaitseliini vastupidavusele ja keskvälja võitlusvaimule. MOM - Hyypia. :lahe:

Äärmiselt mõnus on oma 900\'ndat posti teha praegu. :P

vandersell
14.04.05, 05:23
Õhtu kunnid: terve me kangelaslik kaitseliin koos Biscani ja Alonsoga. Xabi mäng pärast nii pikka pausi oli ikka tõesti kiiduväärt.

Kas need kaks tõid esile üllatajatena või eredate tähtedena? Sest minu jaoks olid tegijad Dudek ja Hyypiä. Aga mida iganes, palju õnne, olete nüüdisajal Leedsiga samal pulgal ;)

puul meistriks!

PS. MS- kas see oli ka kontekstist väljarebitud demagoogia?

Marduk
14.04.05, 11:14
3 võitu paradiisini.

mcnamara
14.04.05, 12:09
Meil tuleb nüüd kiiresti kaineks saada, sest eesootav pole pooltki nii glamuurne. Järgmise kümnekonna päeva jooksul peame Premieris kohtuma Tottenhamiga (kodus), Portsmouthiga (võõrsil) ning Crystal Palace\'iga (võõrsil).
Ükski neist mängudest ei tõota muud kui ränka tööd ja vaimunärimist, et veel üks katse Evertoni püüda ette võtta. Sel nädalavahetusel me kallid naabrid ei mängi, kuid seejärel on neil kaks mängu kodus: ManU ja Birmingham.
Ehk siis: kolmemänguline võitudeseeria võiks meile veel neljanda koha päästa. Samas pole meil sellist seeriat juba kuude kaupa ette näidata.

Anfield
14.04.05, 12:24
Väga hea esitus Poolilt. Tehti 100% seda mida vaja. Mina tooksin välja Traore kes oli minu meelest õhtu parim. Kaitseliinis oli just tema kes palju palle ära võttis, Hyypia muidugi oli ka super. Alonso ja Biscan said ka keskplatsil väga häasti hakkama. Suht märkamatuks jäid Finnan ja Carragher. Luis Garcialt ja Milan Baroš mängisid tavapäraselt hästi, kuigi jah selle ühe hea võimaluse olex võinud ära realiseerida. Cisse\'d oli ka väga hea platsil näha, kahjux selle 15 minutiga ei suutnud eriti ennast näidata. Aga noh lõppkokkuvõttes kõik mis meile vaja. Oleme edasi siis ja Järgmised poolfinaali m\'ngud saavad rasked olema. Kuid enne peame Premieris head mängu näitama. Tottenhamiga saab raske olema, kuid me näitame juba suht ilusat jalgpalli, nii et peab sammuma võidul võidule.

Thank Ya Pool\' :)

Martin
14.04.05, 12:59
Algselt postitas ow3n
Mina tooksin välja Traore kes oli minu meelest õhtu parim. Kaitseliinis oli just tema kes palju palle ära võttis

Guardianist (McNi lemmik ju!):
43 mins: A horribly sliced clearance from - have a wild guess - Djimi Traore gifts Juventus a corner.
65 mins: Djimi Traore does what Djimi Traore does best and gives the ball away to Mauro Camoranesi just outside his own penalty area.
78 mins: More comedy defending from Djimi Traore, who is a total liability. The man is a complete joke.
78 min: Instead of heading it clear, Traore let it fly over his head, where Fabio Cannavaro was lurking behind him. The Italian\'s downward header was poor, but it hit Traore and bounced off the post, wherupon Jerzy Dudek grabbed it. Absolutely hapless defending from Liverpool.

mcnamara
14.04.05, 13:12
Algselt postitas Martin
78 mins: More comedy defending from Djimi Traore, who is a total liability. The man is a complete joke.

Ha ha ha. We are a complete joke. But a pretty good joke at the moment, baby. :õnnelik:

Anfield
14.04.05, 13:28

Algselt postitas Martin

Ha ha ha. We are a complete joke. But a pretty good joke at the moment, baby. :õnnelik:

Yeah,need on need Inglismaa komentaatorid,kes igast väixest veast teevad katastrofi :doh:

lfc
14.04.05, 17:06
Eng kommentaatorid on nii ja naa ,neid on reeglina vähemalt mõnus kuulata.
Chelski poolfinaali ajal oli neil tore vestlus teemal miks ühel Müncheni mehel on 69 selja peal ....

Minu arust oli Traore täiesti OK

Daz Booob
14.04.05, 17:20
Kui pall on Traore käes ja vastane tema ligidal, siis alati hakkab mul süda julmalt pekslema, sest no kurat, tal on ju jalad nagu Keenia maratonijooksjal - peenikesed - ja ma lihtsalt kardan, et need võivad puruks minna, mis siis sel hoojal eriline tõmbenumber enam ei oleks.

vello99
14.04.05, 18:02
Algselt postitas lfc

Chelski poolfinaali ajal oli neil tore vestlus teemal miks ühel Müncheni mehel on 69 selja peal ....

See on samal põhjusel, miks Metstakil on 43 selja peal...

10 Lopez Saldana
15.04.05, 11:17
Algselt postitas vello99

Algselt postitas lfc

See on samal põhjusel, miks Metstakil on 43 selja peal...
ei ei. seda 69-aastast ma nägin kohalikul nn. olümpiastaadionil üleeile vaikselt trenni tegemas. tegi asju nagu nike reklaamis. munich\'is ta ei mängi, sa ajad midagi segamini.

mcnamara
15.04.05, 11:20
Reserv-Punased mängisid Sunderlandi reservidega 0:0. Viigi eest peab Sunderland tänama väravavaht Trevor Carsonit, kes tegi mitu imetõrjet. Meie poolel paistsid silma meeskonna \"vanakesed\" Jon Otsemobor ja Richie Partridge. Mõlemad peavad tõenäoliselt üritama oma karjääri kusagil mujal jätkata.
\'pool: Harrison, Otsemobor, Raven, O\'Donnell, Whitbread, Mannix, Partridge, Guthrie, Platt (Noon 70), Potter, Barratt.

16 aastat Hillsborough\'st. (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148491050415-0715.htm)

Yazid
15.04.05, 13:56
Algselt postitas marcello

Ootan põnevusega seltsimees Yazidi kommentaare vabandusega,et muru oli liiga roheline ja pall liiiiiga ümmargune ja siis paluks härralt veel uuesti võrrelda juve ja Pooli ja nende koduliigade taset
Two down,one to go

Kahjuks pole mul kombeks asjadele nii primitiivselt läheneda.Kui aga lühidalt võrrelda neid ,ning võimalikke sündmusi kaheks olukorraks jaotada.Siis julgen öelda,et toimus vähmtõenäoline sündmus e. poolike sai edasi.Aga noh võitjate üle tavaliselt kohut ei mõisteta,niiet edu poistele,kuna järgmine vastane ju veel jubedam ;)

Mis aga sellesse liiga ümmargusse palli ja märga murusse puutub,siis vaatab kuida nendega lood peale Chelskaritega mängu on :P

mcnamara
15.04.05, 14:25
Algselt postitas Yazid
Siis julgen öelda,et toimus vähmtõenäoline sündmus e. poolike sai edasi.Aga noh võitjate üle tavaliselt kohut ei mõisteta,niiet edu poistele,kuna järgmine vastane ju veel jubedam ;)

Mis aga sellesse liiga ümmargusse palli ja märga murusse puutub,siis vaatab kuida nendega lood peale Chelskaritega mängu on :P

Minu meelest on see ääretult lõbus, et Chelsea vastu tuleb. Kindlasti on nendega kohtuda õige aeg, sest pikk hooaeg hakkab ka seda alati võidukat meeskonda vaikselt räsima. Samas on meil vägagi kerge nendega mängima minna. Jubedat pole seal küll midagi.

Aga poolikese jutuga sa kahjuks jah panid seekord pisut mööda. Soovitangi sul parem rohkem tähelepanu teisele paarile pöörata - Suur Milanike vajab kindlasti kaastunnet ja kaasaelamist, sest Hiddinki needus tabab itaallasi valusalt. :)

Anfield
15.04.05, 14:49
Jah. Liiga Cupi finaalis polnud ju me ka kaugel võidust, Ja olema näidanud et tugevate vastu oskame mängida, Nii et \"võimatu misioon see pole.

marcello
15.04.05, 23:32
Algselt postitas Yazid

See märg muru ja liiga ümmarguen pall ei puutu enam asjasse poolfinaalis vaid olid öeldud ikka vihjega sinu asjalikule kommentaarile kus Pool maha tehti kuna nad premieris 30 sangaga maas aga juve võitleb serie a tiitli eest...

kaala
16.04.05, 17:53
üks video liverpoolist:

liverpool`s history (http://croker.footballclips.net/henry_god%20compilations/Liverpool%20FC%20---%20a%20Club%20second%20to%20none%20.wmv)

Anfield
16.04.05, 22:17
Suutsime täna teha siis Tottenhamiga 2-2 viigi. Liverpoolilt suht ilus mäng . Võimalus oli ka võita kuid meie Gerrard suutis penalti realiseeimata jätta :doh: . Sellistest mängudest on kahju.

mcnamara
16.04.05, 23:47
Edmani pomm 35 meetrilt on seejuures üks hooaja väravaid küll - kuigi ega Garcia vastuselgi viga polnud.
Aga eks jah kaks punkti jälle läinud.

kaala
17.04.05, 00:30
aga video meeldis:)?

Anfield
17.04.05, 23:19
Huvitav kõlakas (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148525050417-1107.htm) :doh:

Mis puutub videosse, siis see ikka ülitore. Väga hea oli vanu aegu meelde tuletada !

mcnamara
18.04.05, 15:36
Amy Lawrence. (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1461635,00.html)

Undi
18.04.05, 21:44
Põhjalik lugu meie hispaanlastest (http://soccernet.espn.go.com/feature?id=330375&cc=5739)

peapall
18.04.05, 22:52
Palun aidake keegi lingiga viimase mängu väravate juurde, tänud.

EgoTrip
18.04.05, 23:35
Karla, ae ae

kaala
19.04.05, 00:13
tahtmine sündigu

liverpool - tottenham

0:1 (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Tott1.zip)
1:1 (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Liverpool1.zip)
1:2 (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Tott2.zip)
2:2 (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Liverpool2.zip)

parimad võimalused pooli poolt:

luis garcia (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Garcia.zip)
gerrard (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Gerarrd.zip)
hamann (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Hamann.zip)
morientes (http://www.magedgaid.com/Download/EPL/33/Morientes.zip)

mcnamara
19.04.05, 11:23
kaalale märkusena, et Hamann ei mänginud Tottenhami vastu. Suur failide laadija ma pole, nii et ei viitsi vaadata, mis selle lingi all tegelikult leida.

Reservid mängisid eile hooaja viimase kodumängu Blackburniga ja tulemusest 3:3 on näha, et üle hulga aja oli meil ka ründaja moodi mees platsil. Täpsemalt siis Le Tallec, kes ka kaks korda võrku sahistas. Kolmanda värava eest hoolitses Richie Partridge.
Kui ülalnimetatud ja keskväljal mängu teinud Potter ning Welsh saavad kiita, siis meie noored kaitsjad tegid uskumatuid vigu. Vahepeal lootustandvatena tundunud Zak Whitbread
ja David Raven pole viimasel ajal sellist mängu näidanud, mis neile punases särgis suuremat tulevikku lubaks. Vv Harrison päästis meile viigipunkti.

\'pool: Harrison, Hitchen (Townley 45), Raven, O\'Donnell, Whitbread, Mannix, Partridge, Welsh, Le Tallec, Potter, Barratt.

Melwood
19.04.05, 11:27

kaalale märkusena, et Hamann ei mänginud Tottenhami vastu. Suur failide laadija ma pole, nii et ei viitsi vaadata, mis selle lingi all tegelikult leida.

Finnan? Hamann? who cares? ;) See oli see Finnani löök, mis napilt postist mööda veeres, kuigi ausalt öeldes tundus kohapeal, et see siiski veel napimalt läks. Aga seal tundub rohi ka rohelisem ning Robbie Keane koledam kui telekast :)

Edit: ja penalt oleks ka nagu posti, mitte mööda läinud :doh:

Anfield
19.04.05, 23:07
Homme siis PORTSMOUTH\'iga Premier liiga mäng. See hooaeg ei ole meil üldse hästi selle meeskonnaga läinud. Pool\'il on hea hetk kõik tagasi teha. Ning meil on võitu hädasti vaja. Usun kui homme kaotame, jääb meie Meistrite Liiga järgmine hooaeg mängimata. Kuid meil on head võimalused veel. kunagi peab see võit tulema. Alati on see lähedal olnud. Nii et pöidlad pihku.

kaala
19.04.05, 23:26
Algselt postitas Melwood

Finnan? Hamann? who cares? ;) See oli see Finnani löök, mis napilt postist mööda veeres, kuigi ausalt öeldes tundus kohapeal, et see siiski veel napimalt läks. Aga seal tundub rohi ka rohelisem ning Robbie Keane koledam kui telekast :)

Edit: ja penalt oleks ka nagu posti, mitte mööda läinud :doh:
kohapeal? elad liverpoolis või:)?

vandersell
19.04.05, 23:50
Muidugi kaala, ega lennukid-rongid ju tänapäeval ei liigu.

realmadridfan
19.04.05, 23:55
Kaalal on vist sitt päev täna.:D Ei tea, kas Juventuse kaotus jõudis talle alles praegu kohale...

Melwood
20.04.05, 10:27
kohapeal? elad liverpoolis või:)?

Ei, ja ma pole päris kindel, kas see üldse parim koht elamiseks on. (nagu kunagi juba kirjutatud, siis pildusid lapsed mind esimesel korral surnud rotiga) Mis ei tähenda aga seda, et linnal teatavat sarmi poleks.

Lihtsalt tuleb ennast aeg-ajalt Eesti õhust tuulutamas käia ning miks mitte siis nii tuulises kohas nagu Liverpool. :)

mcnamara
20.04.05, 16:51
Kaks meie omanduses olevat mängijat hakkavad vist lõplikult lahkuma. Algamas on läbirääkimised Boltoniga El-Hadji Dioufi osas ja ilmselt ka Lensiga Alou Diarra küsimuses. Kumbki mängija pole huvitatud Anfieldile naasmisest.

Täna siis võit või on 4. koht praktikas läinud. Eile aitas Pühakute vv Niemi meid veidike, täna peame ise tublid olema ja samas piiluma, mis Goodisonil juhtub.
Benitez igatahes ei karda Alonsot väsitada, vaid lubab talle algkoosseisu kohta ka täna.

mcnamara
21.04.05, 11:04
Jah - kui üks kord oleks meil ManU abi vaja, siis loomulikult nad seda ei anna. Naljakas, et Duncan Fergusonil lasti oma kümne aasta tagust tempu korrata. Supernaljakas. :)

Ise eile tehti töö ära. Suuresti tänu hispaanlastele ja John Arne Riisele, nagu kuulda. Värava suunas taoti palli jälle mehemoodi, aga nad teps mitte sinna ei läinud kuhu vaja. Aga 2:1 tähendab, et jätkame veel võitlust. Ehk Suur Emile tuleb nädalavahetusel vähemalt appi.

Ja veel... See ei lähe päris teemasse, aga SUPER Dean Ashton!!! :õnnelik:
Miks me seda meest küll endale ei näpanud, kui Crewe\'iga veel soojad suhted olid, aru ma ei saa.

Melwood
21.04.05, 11:10

Ise eile tehti töö ära. Suuresti tänu hispaanlastele ja John Arne Riisele, nagu kuulda. Värava suunas taoti palli jälle mehemoodi, aga nad teps mitte sinna ei läinud kuhu vaja. Aga 2:1 tähendab, et jätkame veel võitlust. Ehk Suur Emile tuleb nädalavahetusel vähemalt appi.

Ärge mõistke mind valesti. Mul on kole hea meel võidu üle, aga miks sellised põlvikud? Kus on moepolitsei silmad? :oih:

Ja loodame tõesti, et vana hobu ratsutab nagu 2001. aastal :)

Anfield
21.04.05, 17:45
Kena mäng jälle meie poolelt. Garcia hakkab vaikselt sinna Pooli värava lööjate tippu minema. Morientes suutis siis kah Kolli ära lüüa. Ja krt Manu tegi nii ilusa mängu Pühap. ja nüüd evertonile alistuda, krt närvi ajab. Kuid mäng on mäng. Järgmine raskus siis Crystal Palace.

lfc
21.04.05, 19:59
Algselt postitas Melwood
Ärge mõistke mind valesti. Mul on kole hea meel võidu üle, aga miks sellised põlvikud? Kus on moepolitsei silmad? :oih:

Vastastel olid punased ja seetõttu oldi sunnitud valgeid kandma.

Võimalusi oli päris palju eile ,Riise oleks võinud vist lausa üle kolme kolli lüüa ,
lisaks Morientes ja Baros mitu korda.
Hämmastav on Alonso ,nagu polekski mitu kuud eemal olnud.

Melwood
22.04.05, 09:58
Algselt postitas lfc

Algselt postitas Melwood

Vastastel olid punased ja seetõttu oldi sunnitud valgeid kandma.

Ausalt ka vä? (Sry, aga mõnikord ma ärritun, kui keegi mu peent huumorit ei mõista :( )

Martin
22.04.05, 10:03
Algselt postitas Melwood
Ausalt ka vä? (Sry, aga mõnikord ma ärritun, kui keegi mu peent huumorit ei mõista :( )

Ükski koomik pole tunnustatud oma maal. Noh, nagu Raimo Aas. Või siis sina. Üldiselt - huumor paksemaks!

Melwood
22.04.05, 10:15
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Melwood

Ükski koomik pole tunnustatud oma maal. Noh, nagu Raimo Aas. Või siis sina. Üldiselt - huumor paksemaks!

Ei, ma tegelt teadsin, et ma ei oleks tohtinud seda eelmist postitust teha, sest Tartu huumoriga on muidugi raske võistelda. :) (rohkem ei ütle midagi, sest minu huumorimeel ja LFC pole kuidagi seotud, sest nagu ütles mulle hiljuti üks soliidne Briti härrasmees pidi scouser\'itel parim huumorisoon UK-s olema)

Edit: Ja õnneks ei olnud mina ainuke, kes sokkide peale ennast ribadeks ehmatas - Artikkel sokkidest (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148575050421-1614.htm)

YNWA

Daz Booob
22.04.05, 13:29
Algselt postitas Melwood
Edit: Ja õnneks ei olnud mina ainuke, kes sokkide peale ennast ribadeks ehmatas - Artikkel sokkidest (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148575050421-1614.htm)

YNWA

mida vogue asja kohta ka räägib?;)

Wingback
22.04.05, 15:02
Et paanikat ei tekiks :

FA rules state that no item of kit should be the same as that worn by the opposition. It\'s as simple as that. Portsmouth wear red socks and Liverpool wear red socks so we had to change.

...the white socks sported by Rafa\'s men against Portsmouth last night will not be scarring the famous all-red kit on a permanent basis !

:kaabu:

Anfield
24.04.05, 00:14
Tundub et 4. koht on minemas. Täna siis 1:0 kaotus. Krt kõik viimased Inglise liiga hooajad sinna ühte punti lähevad.
Ja mis selle meistrite liiga võiduga on ? Võitja saab automaatselt järgmisesse ML hooaega ?

reed
24.04.05, 13:06
seda vist üpris naiivne loota...aga jah lootus ei suregi ju!!!EDASI POOL!!!

vaikiv mees
24.04.05, 13:22
Algselt postitas ow3n
Tundub et 4. koht on minemas.

tsirkus Barcelona- esimest korda Eestis, teist korda P2rnus! \'Pool mahub Euroopas lahedasti nelja parema hulka, Ing-l ei taha see kuidagi 6nnestuda (noh tegel\'t pole see v2ga ebatavaline, et eelmise hooaja p6hjal meistrite liigasse saanu loksub hooaeg hiljem koduliigas kuskil keskel)

Ja mis selle meistrite liiga võiduga on ? Võitja saab automaatselt järgmisesse ML hooaega ?

just,
aga et 5 kohta samast riigist ei anta, t2hendaks Liverpooli v6it CL-is seda, et Everton peaks siis ikkagi UEFA sarjaga leppima

Epic
24.04.05, 13:38
Algselt postitas vaikiv mees

just,
aga et 5 kohta samast riigist ei anta, t2hendaks Liverpooli v6it CL-is seda, et Everton peaks siis ikkagi UEFA sarjaga leppima

Minu arust on asi FA otsustada. Samas on väga ebatõenäoline, et Everton Meistrite Liigasse lastakse, kui \'pool selle tõesti kinni paneb, mis on 99% kindel :lahe:

Martin
24.04.05, 13:48
Algselt postitas Epic
Minu arust on asi FA otsustada. Samas on väga ebatõenäoline, et Everton Meistrite Liigasse lastakse, kui \'pool selle tõesti kinni paneb, mis on 99% kindel :lahe:

Äkki sa seletaksid mulle, mis õigusega otsustab FA, kes võib UEFAle kuuluvas karikasarjas osaleda?

Epic
24.04.05, 13:51
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Epic

Äkki sa seletaksid mulle, mis õigusega otsustab FA, kes võib UEFAle kuuluvas karikasarjas osaleda?

Mulle on kuskilt silma jäänud, et FA otsustab, kes saab.

Martin
24.04.05, 13:54
Algselt postitas Epic

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Epic
Mulle on kuskilt silma jäänud, et FA otsustab, kes saab.

Aga miks nad siis ei otsusta, et kaheksa meeskonda võiks osaleda? Või kas UEFA enda reeglistik ei loe siis üldse midagi ja FA võib vabalt ise kõike otsustada? :sega9:

Epic
24.04.05, 14:09
BBC (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/europe/4335671.stm)

Martin
24.04.05, 14:43
Algselt postitas Epic
BBC (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/europe/4335671.stm)
Nagu ma aru saan otsustab järelikult kokkuvõttes ikkagi UEFA, kas nad tahavad nii või mitte. Loomulikult on Liverpool põnevam kui Everton. Nagu kunagi oli ka Real Madrid.

mcnamara
26.04.05, 10:55
Häbi otsa ei paista meie jaoks. 13. kaotus liigas - hakkab vaikselt sinna Evansi/Houllieri kurikuulsa ühishooaja poole kiskuma. Võõrsil võitude-viikide-kaotuste suhe on ikka täiesti naeruväärne 5-3-10. Midagi nii hullu leiab alles Portsmouthi statistikast, kes asub tabelis 15. kohal.
Eks ole tehtud üks analüüs ja teinegi, aga ega sellest üle ega ümber saa: kehvakesed oleme. Premieri jõulise ja kiire mängustiiliga hakkama ei saa. Ja minul on küll ütlemata raske uskuda, et tegemist on üksnes Benitezi esimese hooaja vaevadega. Jätkub kõik samamoodi ka sügisel, kui mängu ülesehitus ja meeste suhtumine radikaalselt ei muutu. Eks võiks mõne siia liigasse paremini sobiva mehe ka klubisse hankida: selliste ilmselgelt Premieri kõlbmatute tegelaste nagu Nunez asemele. Oi, kuidas meeskond vajaks Gary MacAllisteri-sarnast juhtfiguuri. Gerrardi asemele tuleks just selline mees nüüd suvel leida.

Homme ML poolfinaalis Chelsea vastu on tüüpilist Premieri lahingut oodata ja eks see teeb murelikuks küll. Parem mängiks või Milaniga. Barose vigastus ja Cisse täiesti arusaadav nõrkus teevad jälle meie rünnaku pea olematuks. Eks siis vist Le Tallec saab jälle platsile - loodame, et tal on sama hea päev kui Juve vastu Anfieldil. Londonis tuleb kaitselahing pidada ja omale veel kodumänguks mingi lootus jätta.

runno
26.04.05, 21:28
homseks siis väike näpuharjutus kitarriõppijatest Pool-i fännidele..
Kes ei kitarri ei oska, üüraku niisama kaasa..

C
WHEN YOU WALK THROUGH A STORM
--------G-----------------GM
HOLD YOUR HEAD UP HIGH
------F---------C--------------G---GM
AND DONT BEE AFRAID OF THE DARK
--------DM--------BB
AT THE END OFF A STORM
F-------------------DM
THERES A GOLDEN SKY
----------BB-----AM----G-----F----E-----C7
AND THE SWEET SILVER SONG OFF A BOVE
F--------------------------E7--C-------------------------DM
WALK ON THROUGH THE RAIN -WALK ON THROUGH THE RAIN
-----------C-------------EM--------F------G
FOR YOUR DREAMS BEE TIRES AND BLOW
C---------C7-------------F---------------DM
WALK ON WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART
C----EM----AM---F#M----EM-----G
AND YOU NEWER WALK ALONE
C------EM-----F-----G---------C-------G
YOULL NEVER WALK ALONE
C---------C7--------F--------------------DM
WALK ON WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART
----------C-----EM----AM---F#M----EM----G
AND YOU NEVER WALK ALONE
C-----EM----F--DM---F-----C --
YOU NEVER WALK ALONE

by Gerry And The Pacemakers

Anfield
26.04.05, 23:27
Homme siis Hooaja 1 tähtsamaid mänge. Kuigi jah, mina seda eriti ei oota. Ründeliin teeb väga murelikuks. Väga huvitav on vaadata keskvälja paari Lampard vs. Gerrard. Kuidgi pole midagi võimatut, et Baros väljakule jookseb. Samuti kahju Jamie Carragher\'ist, kes puudub kaartide pärast.

Kas kellelgi vigastatutest enne hooaja lõppu platsile on lootust saada ?

Ilusat Koplmapäeva õhtut:lahe:

SleepWalking
26.04.05, 23:29
Algselt postitas ow3n
Väga huvitav on vaadata keskvälja paari Lampard - Gerrard.

varugem pisut kannatust, üleminekuaken avaneb varsti ja küll tuleval hooajal ka sellist paari näha saab.

Anfield
26.04.05, 23:33

Algselt postitas ow3n

varugem pisut kannatust, üleminekuaken avaneb varsti ja küll tuleval hooajal ka sellist paari näha saab.

Looda aga, kuid ühes klubis nad mängima ei hakka. :kaval:

mcnamara
27.04.05, 00:04

Algselt postitas ow3n

SW helesinine unistus. :)
Stevie traagika on muidugi selles, et ta pigem peab hakkama Frankiga mängukoha pärast võistlema, kui koos platsil viibima.

mcnamara
27.04.05, 10:28
Kapteni lugu. (http://football.guardian.co.uk/championsleague200405/story/0,15008,1471130,00.html)

Undi
27.04.05, 10:56
Algselt postitas ow3n
Samuti kahju Jamie Carragher\'ist, kes puudub kaartide pärast.

Carra on päris kindlasti mängus. Puududa võib ta järgmine kord, kui peaks seekord kollase saama.

uvv
27.04.05, 13:32
Minu pöial on täna punaste poolel. Newcastle võttis sinistelt ära võimaluse saada liigakarikas, Liverpool jätab tühjaks veel suuremale pokaalile planeeritud paiga! :lahe:

fitti
27.04.05, 13:37
Algselt postitas uvv
Newcastle võttis sinistelt ära võimaluse saada liigakarikas.

liigakarikas siiski sinistel kapis.

laurenzo
27.04.05, 14:14
Liigakarikas oleks Newcastle PEAAEGU Chelsea ellimineerinud :) .

mcnamara
27.04.05, 16:19
ManCity purustas meie reservid 5:0. Tõepoolest naeruväärne lõpp jubedale hooajale, mille \'pooli teine koosseis lõpetab liigatabeli lõpu lähedal. Hoolimata sellest, et paljud alltoodud poistest osalesid uskumatus võidus Spursi üle liigakarikas, tuleb tõdeda, et meie Akadeemia ei paista Premieri kolleegide hulgas millegagi silma. Sellist järelkasvu, kellest võiks oodata tõusu päris tippu, meil peale tulemas ei ole.
Paljud alltoodutest ei jätka kindlasti enam \'poolis järgmisel hooajal. Mängus osales pärast pikka pausi ka kaitseflopp Hispaaniast nimega Josemi.

\'pool: Harrison, Raven, Otsemobor, O\'Donnell, Whitbread, Mannix, Partridge, Welsh, Platt (Townley 45), Potter, Wilkie (Josemi 58).

Wingback
27.04.05, 16:32

Jose Mourinho mõtteid Rafa Benitezi kohta:
\"I am maybe wrong to say these things. I am a foreigner to this country. I must adapt to your ways. For me I see that I have hair and he does not have hair. I have the lithe figure of a flamenco dancer and he is shaped like one of the Fimbles. I am regarded as the world\'s No1 football coach and he is regarded as the man who did a bit better at Valencia than Claudio Ranieri did. To the whole world this is the plain truth but I am sorry for saying it.\"

That overpaid stuck-up moron ! :viha:

Ka treeneril Ottmar Hitzfeld\'il, olles mehega kohtunud, jätkus Jose kirjeldamiseks eelkõige negatiivseid sõnu. Kahjuks ei saa ma hetkel linkida...ei leidnud lugu üles.
Lisaks on Jose ka UEFA silmis päris \"hea\" tähelepanu alla jäänud.
world\'s no1 football coach my ass - lucky newbie. That\'s all ! :sega1:

Martin
27.04.05, 16:38
Algselt postitas -Marko-
world\'s no1 football coach my ass - lucky newbie. That\'s all ! :sega1:
Lucky newbie, kes on oma liigades paaril viimasel aastal võitnud pea kõik, mis võita annab. Tahaks sellist õnnelikku venda Leedsi etteotsa. Kust saaks?

Wingback
27.04.05, 16:42
Lõbus emotsioonipuhang enne tänast mängu. :)

Yazid
27.04.05, 17:38
Minu meelest on see ääretult lõbus, et Chelsea vastu tuleb. Kindlasti on nendega kohtuda õige aeg, sest pikk hooaeg hakkab ka seda alati võidukat meeskonda vaikselt räsima. Samas on meil vägagi kerge nendega mängima minna. Jubedat pole seal küll midagi.

Homme ML poolfinaalis Chelsea vastu on tüüpilist Premieri lahingut oodata ja eks see teeb murelikuks küll. Parem mängiks või Milaniga.

Proovi nüüd poisist aru saada-ise kah ei tea mida tahab.

mcnamara
27.04.05, 17:41
Algselt postitas Yazid

Mulle kohe väga ei meeldi, et minust (enda väitel vähemalt) neli aastat noorem isik mind poisiks nimetab. Aga küllap näeme, kes viimasena naerab.

Martin
27.04.05, 17:46
Mulle kohe väga ei meeldi, et minust (enda väitel vähemalt) neli aastat noorem isik mind poisiks nimetab.

Kas ma sind onu McNamaraks võin kutsuda? :)

Yazid
27.04.05, 18:22

Algselt postitas Yazid

Mulle kohe väga ei meeldi, et minust (enda väitel vähemalt) neli aastat noorem isik mind poisiks nimetab. Aga küllap näeme, kes viimasena naerab.

No ma võiks kasvõi onu mc. sulle öelda,kui soovi.Aga mu postituse point polnd mitte selles komplimendis ;)

uvv
27.04.05, 18:36

Algselt postitas uvv
Newcastle võttis sinistelt ära võimaluse saada liigakarikas.

liigakarikas siiski sinistel kapis.

muidugi. njah. eksimus erutusest? :õnnelik:
ma loodan, et kenad kaashullud mõistsid, mida silmaspidasin.

mcnamara
27.04.05, 19:32
Algselt postitas Yazid
No ma võiks kasvõi onu mc. sulle öelda,kui soovi.Aga mu postituse point polnd mitte selles komplimendis ;)

Point oli nähtavasti siis minu vastuolulises suhtumises eelseisvasse kahte ML mängu? Aga selles ma küll midagi veidrat ei näe, sest Liverpool ongi praegu väga vastuoluline meeskond.
Ma arvan endiselt, et Chelseaga on lõbus mängida ja karta pole neid imeilusaid vaja, samas aga on kuskil tagaplaanil ikkagi mure, et äkki tuleb väljakule Premieri \'pool.
Dr Jekyll vs Mr Hyde. Kui mõistad?

Onu võin ma olla, onud on lahedad. Aga nüüd juba Stevie ja Xabi väljakule, palun.

vello99
27.04.05, 20:09
Tuleb siis valida pool. Ja valisin \'Pooli.

... oh mään, mõnikord tuleb ikka päris sitta nalja...

runno
27.04.05, 20:37
Minu meelest oleks igati asjakohane, kui McN oleks foorumis edaspidi onu McN.. Noh sobib lihtsalt nii hästi..
Minu suhtumine tänaõhtusesse mängu on toodud eelmises postituses siin teemas v-a. üks alavormis olev känguru....Loodan,et saate aru..olgu ta terve, vigastatud või juua täis...

Yazid
27.04.05, 21:43

Algselt postitas Yazid

Point oli nähtavasti siis minu vastuolulises suhtumises eelseisvasse kahte ML mängu? Aga selles ma küll midagi veidrat ei näe, sest Liverpool ongi praegu väga vastuoluline meeskond.
Ma arvan endiselt, et Chelseaga on lõbus mängida ja karta pole neid imeilusaid vaja, samas aga on kuskil tagaplaanil ikkagi mure, et äkki tuleb väljakule Premieri \'pool.
Dr Jekyll vs Mr Hyde. Kui mõistad?

Onu võin ma olla, onud on lahedad. Aga nüüd juba Stevie ja Xabi väljakule, palun.

Sorry,ei mõista.Sest eelnevaga nüüd küll kuidagi mõistlikult muutumist ajas(eelistust vastaste suhtes) ei ole selgitatud.

mcnamara
27.04.05, 21:49
Algselt postitas Yazid
Sorry,ei mõista.Sest eelnevaga nüüd küll kuidagi mõistlikult muutumist ajas(eelistust vastaste suhtes) ei ole selgitatud.

Ega mind sinu mõistmised suuremat ei huvita ka praegu.
Huvitav igatahes tõdeda, et Robben alustab pingil ja Duff isegi mitte seal.

eston maravilha
27.04.05, 21:51
samas on huvitav tõdeda et duff on vigastatud

Melwood
27.04.05, 21:52
Algselt postitas Yazid

Liverpooli fänn peabki natuke skisofreeniline olema. Me ei suudaks muidu tervet mõistust säilitada. :)

Give us a break!

Edit: oi, krdi hea - et säilitada terve mõistus, peab vaimuhaige olema. Ma meeldin endale ka. :)

Anfield
27.04.05, 22:13
Põhikoosseis siis selline :

Dudek
Finann
Hyypia
Carragher
Traore
Garcia
Alonso
Biscan
Riise
Gerrard
Baros

Vahetuses:

Carson
Kewell
Cisse
Smicer
Le Tallec
Nunez
Warnock

Ehk saame näha Kewelli. Samas tahax ka Le Tallec\'it platsil näha. Arvatavasti saab Cisse rohkem mängu aega kui Juventuse vastu. Ka Jose Mourinho (http://liverpoolfc.tv/news/drilldown/N148637050427-1024.htm) võtab meid väga tõsiselt (Muidugi Poolfinaal mäng ka :doh: )

U2
28.04.05, 00:40
Antijalgpall sai oma tahtmise