PDA

View Full Version : Liverpool

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Siim
09.09.01, 11:55
Siia teemasse palun kõik Liverpooliga seonduv

Njah, tundub, et Poolile on Meistrite Liiga veidi pähe hakanud. Egas muidu Inglise Liigat nii kehvalt ei alustatuks. Kahju eilsest kaotusest ( Lierpool - Aston Villa 1:3 ). Need kaotatud punktid võivad hooaja lõpus kätte maksta. Arvan justnimelt, et põhjus on CL-i jõudmises. Sinna ju eriti kergesti ei saa ja see on klubile tugev rahaline süst ja see paneb mängijaile pinge, mille tõttu kannatavad liigamängud. Eks mõne aasta eest oli samasuguses olukorras Chelsea, kes pärast Euroopasse jõudmist hakkas veidi alla käima koduliigas. Loodame siiski, et seda Pooliga ei juhtu. Houllier paistab olema tark mees ja kindlasti tahab ta edu mõlemal tandril.

Pätu
09.09.01, 16:53
Houllieri jaoks olevat tähtsam liiga ja ta ütles veel , et eelmine aasta oli F.A. Cupi võit paljudele mängijatele tähtsam kui UEFA Cupi võit nii ütles ta SPORT Talkile antud intervjuus mida BBC näitas

Aramis
09.09.01, 22:38
Öelgu,mis nad tahavad.Ma olen kindel ,et nad tahavad kõike.Nad tahavad päris kindlalt Manule ära panna ja meistriks tulla ,aga seal on nii palju staare ,kes teavad ,et Meistrite Liiga võitjaks tulemine on see kõige-kõige.

Miq
10.09.01, 01:45
Kuule estom, mine õige koos oma väikevennaga pe**e! Mille eest on Sir Alex Fergusson koer? Selle eest, et ta kaotusele selgitusi otsib? Ta oleks ikka puruloll, kui ei otsiks. Villa fännid võivad ju olla harjunud sellega, et pidevalt lutti võetakse ja treener võib rõõmsalt mõne õlle võtta, et näe, ei saanudki eriti suurelt pähe. Sir Alexil on vaja midagi ka fännidele öelda.

Pätu
10.09.01, 09:55
MIda mina nüüd tegin

Aga Houllier mõtles nüüd ümber ja on nõus sellega et Gerrard lendas liiga rängalt jalga ja ütles , et Gerrard peab sellest õppima

Miq
11.09.01, 00:44
Eestieest, sina mõtle ise, mis sa siin foorumis teinud oled.
Eston, kustkohast sa sellise idiootse jutu välja võlusid? Aston Villa fännileheküljelt? Mõtle (kui sulle üldse looduse poolt see tegevus ette nähtud on) ise ka natuke loogiliselt! Ja üldse -see väljamõeldis oli ainus, mille kohta sa Sir Alexi kohta koer ütled?
Kloorihanterite teema on siit juba läbi jooksnud ja kui sa sellest veel aru ei saanud, siis tõestad sa veel oma idiootsust.

Aramis
11.09.01, 01:15
Lugege ,millest siin threadis üldse jutt käib,mehed.Ja minu arust on vahe ,mida mehed tahavad võita ja kui palju.Mitte ,et nad on profesionaalid ja lähevad igat mängu võitma.Profesionaal suudab keskenduda 100% esinemise maksimum ,aga motiveeritud profesionaal annab 150%.Ja ma usun,et Champions Leaguet mängivad klubid kannatavad oma Liiga mängudes,selle pärast ,et nad keskenduvad nii-nii palju Meistrite Liiga mängudele.Ma usun,et tippliigades võib yxkõik kes yxkõik keda võita seega ma saan Pooli viimastest äpardustest aru.

oskarluts
11.09.01, 08:43
krt,see thread oli siia pandud liverpooli jaox,mitte fergie ja houllieri sõimamisex

Jeeg
12.09.01, 18:46
Liverpool pn nüüd jah juba 3 mängu järjest suhteliselt kahvatult esinenud, mille põhjused alles selguma hakkavad - kaotus boltonile, Villale ja ka niru viik Boavistaga, loodame et edasi jätkatakse tublimalt.

guru
14.09.01, 01:04
Liverpool on väga tugev klubi ja uuesti tõusuteel, kuid siiski oleks neil vaja veel latti kõrgemale seada, muidu tunduvad CL ja PL võidud utoopilistena. Senise takitika puhul isegi võimatuna. Tugevate vastastega ja Cup-ides on pool muidugi ennast tõestanud, raskeks aga läheb liigades. Puudub stabiilsus, kaotatakse lihtsaid punkte. Minu arust tuleneb see pooli kaitsvast taktikast, kus rõhutakse kiirete vasturünnakute peale ja loodetakse heale kaitsetööle. Kiirete ja teravate vasturünnakute ideaalseks lõpetajaks on loomulikult Owen, viimases 14 mängus 21 väravat, kuid ega temagi vorm pole igavene ja sellises rütmis kipuvad ka vigastused tulema, kes siis rünnakuid lõpetama hakkab?
Sama paralleel kehtib ka keskkaitse Hyypia ja Henzhoz-e kohta. Boavista mängus eksis Henzoz korduvalt. Ega neile kahele polegi ju võrdväärseid vahetusi.
Lõpuminuteil kaotusseisus olles oleks mõtekam palli hoida ja lühikeste teravate söötudega vastaste kaitset murda, kui lihtsalt pikka palli ette peksta.

Siim
16.09.01, 11:20
(Campbell - Gerrard, Owen, Riise)

Oh, jumal tänatud, et Pool jälle võidusoonele sai. Algus oli masendav, kuid mängu edenedes läks tunne kohe soojemaks. Gerrardi värav oli super ning Riise oli ka hea. Huvitav, kas Riise on Norra koondises ka põhitegija? Igatahes Liverpoolis on tast vaikselt juba täht saanud.

eston maravilha
16.09.01, 17:29
riise on taanlane

and u call urself a supporter

Martin
16.09.01, 18:00
Orginally posted by estonriise on taanlane

Riise on norrakas.

and u call urself a person with a brain

Siim
17.09.01, 00:01
Orginally posted by eston

riise on taanlane

Ma koollin ennast väga tugevaks suporteriks, asjatundja. Loodan sama sinust, lätlane eston:lahe:

Wingback
27.09.01, 17:34
:oih: Kahju, et Liverpooli esinemised Meistrite liigas on tasaseks jäänd, kuidagi ei lähe kohe. Ise lootsin päris ylekaalukaid võite, vastased ei ole ju nii ägedad palli veeretajad kui nemad.
Võibolla ka meistrite liiga tõttu on veel koduse liigaga halvad lood. Rohkem kinldust oleks neil vaja.
;) Tuleks rohkem mängida lasta Litmanenil, tema on alati mulle hea mulje jätnud, nyyd veel kahe mängu 3 punkti ka tänu temale meistrite liigas. Hoopis Heskeyt tuleks vahel pingile kutsuda ja asendada Fowleriga näiteks, sest Owen on ikka asendamatu. :( Kahju et nyyd vigastatud.

Ramm
03.10.01, 13:02
Hooaja algus pole kõige paremini alanud,üheks kindlaks põhjuseks on Meistriliiga ning ei usu et nad tõusevad kõrgemale kui 5 või 6 kohale.:viha:

lfc
05.10.01, 16:02
Orginally posted by Kombatrat

:viha: Mulle käib nende kodukas pinda aeg ajal...see liverpoolfc.tv----kurat see on niii aeglane. flash-slow shit
:lahe: Muidu on see sisukas.

Aga nüüd on video sektsioon tasuline ,see on küll täielik jama

Wingback
08.10.01, 21:51
Orginally posted by lfc
Aga nüüd on video sektsioon tasuline ,see on küll täielik jama

Jah eriti jama kohe. :viha: :viha:

Aramis
10.10.01, 00:43
wow ,Pool vana karikate meeskond ,sai kodus Grimsby käest tappa 1-2,kusjuures kõik algas lisaajal kui Mccallister lõi Pooli pendlast ette ja siis yllatus-yllatus löödi neile kax ja kukutati sadulast.Häbi Pool!

eston maravilha
10.10.01, 01:14
kuda saab selline meeskond nagu pool kaotada grimsby sugusele tiimile?

minu jaoks siiski v2ga naljakas eriti veel kui mu vend(mitte eestieest) ja 1 parim s6ber on pooli f2nnid:D :D :D

Siim
10.10.01, 20:23
Selliseid üllatusi on igasugustes karikasarjades juhtunud varemgi ja juhtub ka edaspidi tohutul hulgal. Muidugi ei olnud Pool just oma Dream Teamiga mängus, kuid see ei ole loomulikult õigustus. Lihtsalt juhtus nii.

Pealegi on see ka positiivne, et Worthington Cupi mänge enam ei tule. ehk suudetakse sellevõrra paremini mängida tähtsates sarjades.

Maarek
11.10.01, 12:11
Njah, hakkab juhtuma ka nädalavahetusel:
Liverpool - Leeds 1:3

Wingback
19.10.01, 01:16
:õnnelik: Olen väga õnnelik selle üle kuidas läks Liverpoolil Meistrite liigas. Võit igati korralik ja tabeli tippu ka.:D
:doh: Kahju et Owen on veel vigastuse küüsis ning Liverpooli kodused esitused võiksid paremad olla, arvan et Liverpool on tänavu tugevamgi, kui eelmine hooaeg, mis siis et algus on vähe õnnetu olnud.

-Loom-
19.10.01, 09:28
..nu liverpool.....heh ma usun et h2sti l2heb

Yazid
23.10.01, 15:36
http://www.liverpool.is/myndir/zidane.jpg

Siim
27.10.01, 16:35
Orginally posted by Yazid

http://www.liverpool.is/myndir/zidane.jpg

Mnjaa, väga andekas!;)

Ramm
08.11.01, 15:28
Igati normaalne:deemon:

Wingback
11.11.01, 20:06
Mis te arvate, millised võimalused on Liverpoollastel teised ringist edasi pääseda. Tugevate vastasega tuleb Liverpoolil tegemist teha, ikka Barca, Gala ja Roma. Barca ja Roma alistamine saab päris raske olema, arvan et Gala käest võidupunktid noppida saab juba tsipa kergem olema. Või mis teie arvate? Ennustage klubidele kohad, selles grupis.
Igati põnevad kohtumised ootavad ees.:lahe:

Jeeg
11.11.01, 20:31
Nooh, see oli kül eelmine aasta aga siis igatahes tehti Barcale ja Romale nii: (oot kuhu see haamriga tagumise emotikoond kadus?) aga Gala on tundmatu vastane suhteliselt, ma ei hakak parem üldse mitte ennustama, ootan lihtsalt põnevaid ja häid mänge Liverpooli poolt

coco
12.11.01, 01:38
Nooh, see oli kül eelmine aasta aga siis igatahes tehti Barcale ja Romale nii: (oot kuhu see haamriga tagumise emotikoond kadus?)
Ei maksaks yeg sul nüüd küll arvata et liverpooli võit kahe mängu kokkuvõttes barca üle nii briljantne oli.Minu mäletamist mööda ei jõudnud Nou Campil toimunud mängus liverpooli mängijad väravale pealelöögini ja pealegi oli barca väga väga halvas vormis, mida seeaasta nendekohta just öelda ei saaks(lisaks sai veel Overmarski terveks :õnnelik: )
Ja anfieldil toimunud mängul eelmine aasta nende kahe satsi vahel tuli ainus värav ei kellegi muu kui Patrick Kluiverti mängimisest oma karistusalas käega, iseenesest naljakas vaatepilt lausa aga siiski :viha: :viha: :viha:
Eniveis, Barcal jäi värav löömata vaid tänu pooli kaitsete, eriti Hüüpia heale mängule teisel korrusel, kuigi westerweldi peaaegu et eksimus(lõi vist pallist täiesti mööda ja kluivertil ei jäänud palju puudu kui et oleks ainult tühi värav temaees olnud, kahjuks aga tuli pall piisavalt kiiresti ja veeres ennem otsaauti kui kuivert pallini jõudis, ega talle ei saa ka ette midagi heita, vaevalt et te lootis et westerweld nii kerges situatsioonis eksiks).Igaljuhul, on barca seekord kõvasti tugevam vastane(naljanumber väravajoonel on asendatud päris korraliku väravavahiga) ja ka ründeliin on kõvasti tugevam.
Vuhhh, küll läks pikaks, mõtegi kadus vict ära aga öelda oleks niipalju et poolil läheb raskeks selles grupis.Ise ootaks edasipääsu barcalt ja kas siis romalt või poolilt(mõlemad meeskonnad jätavad külmaks) aga türklastele tuleks küll koht kätte näidata:viha:

Jeeg
12.11.01, 18:24
Mnjah, kui sind jätavad teised peale Barca ses grupis külmaks, siis mina kidnlasti sooviks just barca ja Pooli edasipääsru, mis on ka ülimalt reaalne :)

Ma just seda tahangi öelda, et eelmine aasta oli eelmine aasta, kuid võidud tollal annavad siiski tänaseks päevaks enesekindlust. Isiklikult on nii, et väga raske on mängus Barca ja Pooli vahel kellegi poolt olla, sest Pool nagu lemmikklubi aga Barca samas meeldib ka väga, pealegi mängib seal lemmikmängija Kluivert. nii, et kui mõlemad võistkonnad peaksid edasi pääsema, siis võib tulla ka nende vaheline finaal! :õnnelik:
Peaasi et Barca ja Pool edasi pääseksid muud midagi, mulle absull ei istu kui lemmikklubi mõne muu väga sümpatiseeriva klubiga kokku satub :(

mcnamara
14.11.01, 17:14
mina olen liverpooli pooldaja küll, aga tahtsin vaid esitleda teile oma
valitud inglise liiga meeskonda. tänapäeval on ju hästi palju neid nn.
fantaasialiigasid, kus sa saad päris oma meeskonna kokku panna. üks koht,
kus seda teha saab on BBC netilehekülgedel.
minu septembris kokku pandud team oli horrible ja ei toonud mulle üldse
punkte. nüüd koostasin päris uue ja tema näeb niisugune välja:

Poom (Derby)
Hreidarsson (Ipswich)
Mills (Leeds)
Campbell (Arsenal)
King (Tottenham)
Dunn (Blackburn)
Gerrard (Liverpool)
Pires (Arsenal)
Veron (Man U)
Bellamy (Newcastle)
Owen (Liverpool)

naljaks meeskond? loomulikult on olemas ka reeglid - BBC poolt on välja pakutud teatud
summa (50 milj Ingl naela), mida meeskonna koguväärtus ületada ei tohi.
Ja ühest klubist võib olla max kaks mängijat.

Wingback
18.11.01, 15:34
:veryhappy :veryhappy :veryhappy Liverpool juhib praegu Inglise liigatabelit. Ja õnnek on Derbyl ka paremini minema hakanud.

Siim
18.11.01, 15:43
Juhtimise üle on hea meel küll, aga lootsin ikka et nad Blackburnist jagu saavad. Aga noh, ehk võtsid veidi rahulikumalt enne CL-i. Barcaga tuleb teha nii :kop:

Wingback
18.11.01, 15:46
:kop: ...ja mitte ainult Barcaga, rooma ja Galaga sama julmalt :kop: ;)

Lincoln
19.11.01, 00:23
Orginally posted by Kombatrat

:veryhappy :veryhappy :veryhappy Liverpool juhib praegu Inglise liigatabelit. Ja õnnek on Derbyl ka paremini minema hakanud.
Kui nii saab ütelda, et Derbyl läheb paremini. Esimene võit tulijuba esimeses mängus Blackburniga ja viimane alles see nädalavahetus. Liiga pikaks venib see võitude vaheline aeg.
Jürgen

Aramis
19.11.01, 11:15
Liverpooli fännid ei peax muretsema - Pool läheb alagrupist ilusti edasi,kas Roma järel või Roma ees ,siin polegi suurt vahet - oleneb mis mujal alagruppides toimub.Ja kui ennustada Pooli mängude tulemusi ,siis a la kax võitu kodus ja neli viiki peax olema piisav edasiminekux.

mcnamara
21.11.01, 10:13
Paha pettumus eile. Liverpool mängis küll täiesti korralikult kuni Rochemback'i 1:2
värvani. Aga siis kukkus kõik kokku. Kluivert'i värav tuli minu meelest suluseisust, aga
lõppude lõpuks polnud sellel tähtsust. McAllister ja Murphy ei ole piisavalt head keskväljakul,
sealt see kaotuse põhjus minu arvates.
Phil Thompson'il seisab nüüd ees karjääri raskeim probleem: kuidas panna meeskond Roomas
võitma? Viigist seal võib-olla enam ei piisa.

Siim
21.11.01, 20:00
:( Njah, nagu paha unenägu. Ei olegi eriti vihane, pigem lihtsalt kurb:( :( :( . Nüüd on alagrupis seis juba veidi raskem. Roma ja Gala tegid viigi, see peaks tähendama poolile siiski rohkem head, kui halba. Aga Oweni puhul näib, et vigastus pole midagi suurt muutnud, ikka sama hea kui enne.:) :) :) (unustame selle teise poolaja apsaka hetkeks ära, eks:) )

mcnamara
22.11.01, 12:26
Poolteist päeva hiljem tundub olukord kuidagi lootusrikkam. Pärast läinud hooaega ei kahtle
enam Pool'i võimetes tuhast tõusta. 5 aastat tagasi...siis oli iga kaotus nagu ettemääratud:((
Roomas peab paremini minema!

Tammist
26.11.01, 23:06
:P Liverpool igati lahe ja sümpaatne sats, minu arust yks normaalsemaid meeskondi premieris. Hoian pöialt, et punased CL-is edasi saaks ning, et neil ka premieris hästi läheks. Owen, Gerrard, Heskey maailmaklass.

mcnamara
04.12.01, 14:22
Juba aastaid tagasi unistasin sellest, et Poolil oleks Eestis fännklubi.:) Mitte midagi ametlikku, lihtsalt selline seltskond, kes mõnikord harva kokku saaks ja keda ühendaks see kallis Merseyside'i klubi. Kohates siin nii mitut Pooli pooldajat, küsin teilt, kas midagi sellist eksisteerib? Ja kui ei, siis kas oleks huvilisi millegi taolise loomiseks?

Wingback
08.12.01, 18:06
:lahe: Ei tea kyll et midagi sellist juba eksiteerib siin Eestis, aga poleks vastu kui selline fännklubi luuakse...
Liverpooli pooldaja olen, aga kahtlen väga, kas ma ka viitsiks hakata siinse fännklubi liikmeks....
:hüppenöör Teised aga laske käia...

Siim
13.12.01, 21:53
Nägin just uudistes mängu kokkuvõtet. Tuleb öelda, et tulemus ei jätnud mulle mingit muljet, ent vaadates kõiki neid väravavõimalusi läks tunne kohe paremaks. Liverpool on praegu heas oos. Annaks jumal vaid poistele tervist ja kõik on võimalik.:)

ManU kahjuks tegigi seda, mida ma kartsin.:( Nüüd lähiajal Fergie Ruudi vist eriti koju ei taha jätta.

sicmic
13.12.01, 22:33
Orginally posted by Siim88

ManU kahjuks tegigi seda, mida ma kartsin.:( Nüüd lähiajal Fergie Ruudi vist eriti koju ei taha jätta.

kas just Ruudi, kuid Ole Gunnarit küll! Tema lõi 2 väravat ja andis söödu ka veel, Ole on läbi aegade ikka alati ainult headust tootnud, väga sümpaatne mängija.
Eilsed tulemused ei oleks saanud paremad olla, sest lõpuks ometi hakkab ManUl:love::arm3: minema ning minu lootused suurenesid. Teise mängu kohta sedapalju, et ei saa olla mitte õnnelik selle üle, et ka rivaalid viike teevad, meil olukord veidi lihtsam jälle:kaval: :õnnelik:
ah...aitab, topic on ikkagi Liverpooli-nimeline.

Siim
14.12.01, 00:07
Orginally posted by m1ck

Teise mängu kohta sedapalju, et ei saa olla mitte õnnelik selle üle, et ka rivaalid viike teevad, meil olukord veidi lihtsam jälle:kaval: :õnnelik:
ah...aitab, topic on ikkagi Liverpooli-nimeline.

Kui asi muutub Inglise meistritiitli otsustamisse, siis võib selle alati kirjutada Liverpooli topicu alla:kaval: :)

Jaak
14.12.01, 16:19
Muuseas, Liverpooli fännid, kes veel ei tea - täna on Michael Oweni sünnipäev.:õlu:

moochie
14.12.01, 16:37
Ja nende fännidele...:)
Kõik World Socceri auhinnad Liverpoolile

Ajakiri World Soccer nimetas aasta parimaks jalgpalluriks
Inglismaa noore tähe Michael Oweni, parimaks klubiks tema
kodumeeskonna FC Liverpooli ja parimaks treeneriks samuti
Liverpooli palgal oleva Gerard Houllieri. World Soccer jagab 50
riigi lugejate hääletuse põhjal auhindu juba 1982. aastast ning
esmakordselt selle aja jooksul on kõik pärjatud ühe klubiga
seotud.

AASTA MÄNGIJA

1. Michael Owen (Liverpool, 30,7 % häältest)
2. David Beckham (Manchester United, 16,5 %)
3. Raul (Madridi Real, 11,9 %)

AASTA TREENER

1. Gerard Houllier (Liverpool, 28,4 %)
2. Ottmar Hitzfeld (Müncheni Bayern, 20,3 %)
3. Sven Göran Eriksson (Inglismaa, 18,5 %)

AASTA MEESKOND

1. Liverpool, 26,4 %
2. Müncheni Bayern, 25,6
3. Argentiina, 14,9 %

mcnamara
14.12.01, 16:41
T20s, milline tore uudis, vau! :õnnelik: :õnnelik: Aga see World Soccer on vist üsna Inglismaa-keskne väljaanne - seepärast ka sellised esikolmikud?

vaikiv mees
14.12.01, 16:55
Viimati ei suutnud 'pool enamat 0-0 viigist Fulhamiga. Ei kujuta ette, mis saab, kui Meistrite Liiga pihta hakkab Seal havasti esinemise hinnaga võib veel Inglise liigas hästi minna.

Siim
18.12.01, 18:48
Liverpool are according to Spanish media preparing a bid for Deportivo striker Diego Tristan.

Tristan's agent was rumoured to be offering his client to Liverpool for £35M in early October, when just about every striker in the world was linked to Liverpool.

The Merseysiders was at the time in no position to pay such an amount for a single player, but things have changed since then.

The sales of Robbie Fowler and Sander Westerveld has given the club £16M in extra cash. And the transfer kitty has been further boosted as Liverpool was recently given a £20M loan by General Motors.

According to Spanish media, Deportivo are resigned to lose their top scorer. But according to an insider in the club, they are holding out for about £30M for the 25-year old striker.

It remains to be seen if Liverpool are prepared to offer that amount of money.

www.footballbc.com

Rain
19.12.01, 18:15
> Liverpool are according to Spanish media preparing a bid for Deportivo striker Diego Tristan.

uut ründajat oleks hädasti vaja.
heskey ei oska enam väravaid lüüa ning litmanen on viimastes mängudes mõttetu olnud.
ning kuna treenerid on otsustanud owenit säästlikult kasutada, oleks tristani-sugune ründaja kulla väärtusega.

mcnamara
19.12.01, 18:46
rain, ühinen sinu arvamusega. aga 'pool on viimasel ajal olnud väga ettevaatlik ostja. tristani vastu poleks mul küll midagi. kahjuks 90% sellistest lugudest vaid kõlakateks jäävadki...

Rain
21.12.01, 20:21
Liverpool armastab tšehhi mehi;)

Milan Baros sai lõpuks tööloa.
"Ostrava Maradona" on kuues A-koondise mängus löönud 4 väravat. Pole üldse paha.
Räägitakse, et ta võib juba selle aasta sees platsile joosta.
Jään huviga ootama, kas legendid tema enneolematust kiirusest, suurepärasest realiseerimisest ning füüsilisest võimust paika peavad.
Ehk läheb nüüd Owenil kergemaks?

Fazz
22.12.01, 01:29
Owenil peaks tõesti kergemaks minema, sest lisaks Barose tööloa uudisele teatati äsja, et Liverpool on PSGst laenanud Anelka, kes võidakse hooaja lõpus ka ära osta. Loodetavasti pääseb ta juba Arsenali vastu väljakule ;)

Vastav uudis BBCs:
http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/football/teams/l/liverpool/newsid_1724000/1724511.stm

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1720000/images/_1724511_annelka100.jpg

Rain
29.12.01, 20:40
Mäng koosnes 2-st osast. Esimese osa ajal istus Litmanen pingil, teise osa ajal mitte.
Kuni 75. minutini oli kodumeeskonnal kõik täielikult kontrolli all. Kui võlur Cole`il ja Sinclairil hea tuju on, pole ainult Liverpool raskustes, tõenäoliselt on seda enamus planeedi klubidest. Henchoz ning Carragher kaotasid nii mõnegi kahevõitluse. Teisel poolajal hakati küll palli valdama, kuid Anelka, Heskey ning Owen said kolmepeale umbes 5 söötu.
Ja siis tuli Litmanen. Ning oh üllatust, mängu iseloom muutus täielikult. Owen sai oma sajanda ning klubi hädavajaliku viigi. Mängu käiku arvestades suhteliselt õnnelik lõpp.

Oleks aeg Litmaneni rohkem väärtustama hakata.
Asi on väga lihtne- kui Jari mängib, on Pool ohtlik, kui ta ei mängi, puudub Poolil sära.

Ning kogu austuse juures McAllisteri vastu, peab ütlema, et ta oli jälle tühi koht. Pole ju mõtet sellist meest mängitada, kes ei ole suuteline ründajatele ühtegi võimalust tekitama. Kuidas see Anelka oma enesekindluse leiab, kui ta ühtegi söötu ei saa?

Aga tänased tulemused tegid tabeliseisu ägedaks, või mis, sõbrad?

Litmanen37
04.01.02, 14:32
Ühesõnaga on Litmanen üks hetke säravamaid mängijaid Liverpoolis.Kui vaid seda näeksid ka Liveri treenerid........

mcnamara
04.01.02, 15:19
Orginally posted by Litmanen37

Ühesõnaga on Litmanen üks hetke säravamaid mängijaid Liverpoolis.Kui vaid seda näeksid ka Liveri treenerid........

Mina vastupidi ei usu Litmaneni tulevikku eriti 'Poolis. Anelka ja Barosi saabumine võib just soomlase jaoks lõppu tähendada. Iseasi muidugi, kas Anelkast miskit asja on, ja kas klubi ta ka päriselt ära ostab.

Siim
04.01.02, 16:58
Mina pooldan Litmaneni. Ta suudab 'pooli mängule ikka väga palju juurde anda. Ideaalis olekski minu poolt pakutav ründepaar Owen-Litmanen. Anelkast ei oska nii vähese põhjal veel midagi arvata. Baros on aga kindlasti väga huvitav kuju. Isiklik arvamus on, et Anelka EI JÄÄ Liverpooli.

Undi
04.01.02, 17:31
arvan, et litti ei sobi päris ründesse, ta peaks olema kuskil poolikute ja ründajate vahel, aga praegune pooli mängusüsteemseda eriti ei võimalda...
Kui anelka ise midagi pirtsutama ei hakka ja paar kolli ka lööb, siis ostetakse ta arvatavasti siiski ära...

Rain
04.01.02, 19:00
Orginally posted by mcnamara

Mina vastupidi ei usu Litmaneni tulevikku eriti 'Poolis. Anelka ja Barosi saabumine võib just soomlase jaoks lõppu tähendada.

Aga mina arvan, et Anelka ja Barosi saabumine ei tähenda Liti jaoks sugugi lõppu, vaid otse vastupidi, taassündi.
Põhjus, miks ma nii arvan, on üsna lihtne. Litmaneni superesitused viimastes mängudes said teadupärast alguse Arsenali mängust. Enne seda polnud ta ennast jupp aega heast küljest näidanud. Ja nagu me kõik teame, oli Arsenali mäng esimene, mil Anelka punaseks hakkas. Nii et ju siis nägi Jari oma kohale tõsist konkurenti ja võttis asja käsile.
When the going gets tough, the tough get going, nagu öeldakse. Ja küllap ka treenerid sellest kunagi aru saavad.

mcnamara
10.01.02, 11:28
Eile õhtul - jälle kaotus. :( :( :( Kes aitaks hädast välja? Ehk inspireerivad 'pooli nüüd saabuvad mängud Arsenali, ManU ja co-ga. Viimane aeg end kokku võtta.

Jeeg
10.01.02, 20:03
Njah, eilne mäng on minust vägagi mödöa läinud ei saanud mängu otse ka jälgida ja pärast kuulsin masendavat tulemust. Hetkel on asjad väga segased. Üldiselt oleks vaja edaspidi natukle rohkem panna rõhku brittidele, mitte nii rahvusvahelisele koosseisule, msi paratamatult nii head kokkumängu leida ei suuda.

Ertai
10.01.02, 22:02
Ma natuke kaalusin seda asja ja arvan(nähes nati eilset mängu) et asi oli rohkem halvas õnnes, mitte niiväga halvas vormis etc.
Esimene värav tundus täitsa loomulik, teine lihtsalt halb õnn, olukordi lihtsalt ei suudetud ära kasutada, S.H. suutis piisavalt vastu panna, tubli nende jaoks, küll nad(L'pool) võidavad järgmise mängu, U bet:)
(aga äärmisel juhul hakkab asi liiga pidevalt juhtuma, siis enam ei ole eriti niiväga halb õnn)

[i][b] :lahe: :)Don't worry, be happy:):lahe:

vaikiv mees
11.01.02, 16:04
[i]Orginally posted by Ertai[/iet asi oli rohkem halvas õnnes,

So'ton'il oli tõesti õnne- penalti & Riise omavärav. Seda kaotust julges küll vist ainult paar in-t ette ennustada. Kõva rebimine - ManUtd-l on 6, 'Poolil vist juba 5 kaotust täis.

mcnamara
11.01.02, 16:18
Tänane kõmu: Trevor Sinclair vahest 'pooli. Ega paha ei oleks keskväljakut tugevdada. Gerrardi kõrvale oleks hädasti vaja meest, kes suudaks täpseid sööte anda ja natukene teravusi luua. Tundub, et Berger näiteks on pärast kõiki oma vigastusi lihtsalt iseenda vari, Redknappist ma üldse ei räägigi - meest pole viimased kuu aega üldse näha olnud. :(

Siim
11.01.02, 22:41
Kus suitsu, seal tuld. Üsna loogiline oleks, kui 'pool lähiajal keskele tugevduks tooks. Kas siis ostes või laenates. Lisaks Sinclairile on jutud liikunud ka Ivan de la Pena kohta. Näis!

P.S You'll never walk ALONE! Pühapäeval Londonis võidame ka Owenita!:ingel:

Panin jah mingit iba. Minu puhul jõle piinlik:punastama :kop:

eston maravilha
11.01.02, 23:04
P.S You'll never walk around! Pühapäeval Londonis võidame ka Owenita!

yuo'll never walk around?

Wingback
25.01.02, 23:59
:põnn: Mis te nyyd siis arvate, kas Liverpool ikka võidab koduse liiga ära või see on midagi mille vaid läbi ime võib võita? Millised on võimalused? Võimatu see ju pole. ManU ja Newcastle on ikka hoos ja kas see lõpeb? Ka Arsenal.
Tean et seda on raske vist ennustada, kas ja kes võidab või mitte, aga vaadake asju nii kaine pilguga kui saate ja noh.....avaldage siis arvamust siin.

DelPiero
29.01.02, 21:34
Ei ole teemat eespoolt lugend võib-olla juba selline on ,aga kuulsin, et Kluivertit tahetakse Liverpooli osta midagi 19miljoni naela eest või niimoodi.

Ertai
29.01.02, 22:33
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Ei ole teemat eespoolt lugend võib-olla juba selline on ,aga kuulsin, et Kluivertit tahetakse Liverpooli osta midagi 19miljoni naela eest või niimoodi.

Krt...rohkem keskvälja oleks vaja...kaitse pidavat maailma parimaid olema...ründel ka eriti midagi viga pole..keskväljal Redknapp kadunud ja hiilgus koos sellega:(

Siim
29.01.02, 22:48
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Sellest Kluiverti-jutust pole kuulnudki, kuid tõsisem tundub Evertoni kaitsja Abel Xavieri tulek.

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N133423020129-1330.htm

Undi
29.01.02, 22:54
jah...kaitse osas pole pink tõesti eriti pikk, aga see ost on küll suht kahtlase väärtusega mu arust. eks näis, millega jõuluvana poolis hakkama saab

Yazid
30.01.02, 01:06
Eks näeb millega Lõke hakkama saab.Ta ju "Kuldse käega mees":D
http://www.hot.ee/yazid/gh.jpg

mcnamara
30.01.02, 13:32
See Abel Xavier tuli küll nagu välk selgest taevast :) Aga mis siis ikka - värvikaid mängijaid ongi 'poolis väheks jäänud. Vastuseks kombatratile tuleb tõdeda, et meistritiitli võitmise võimalused on meil nigelavõitu. Samas, kui kevad tuleks sama suurejooneline kui läinud aastal - miks ka mitte?! Pidev ebastabiilsus, mis on 'pooli juba kümmekond aastat saatnud, peab minevikku jääma - siis tuleb ka liigavõitu. Eelkõige ootan nüüd Houllier'i tagasi, see on peamine.

Ertai
03.02.02, 21:48
Noh kas see 4:0 pole siis midagi?See peaks näitama, et ajutine mõõn on läbi:)Isegi kui OG poleks olnud oleks 3:0 suur võit:) ei osanud oodatagi nii suurt üleolekut, arvasin et 2:0 kõige rohkem...aga igatahes :) :õnnelik: :love: :õlu:

Pätu
03.02.02, 22:52
muideks see mäng oli tegelikult ikka nii saast....... oleks õhtu olnud , ma oleks põõnanud seal kõrval

leeds domineeris enamuse mängust ja lõppseis oli ebaaus

PS: mul on ikka hullud argumendid

Rain
04.02.02, 00:21
Orginally posted by eestieest

leeds domineeris enamuse mängust...

Jah, kui sa arvad, et enamus mängust oli mingi kümne minutiline lõik pärast Liverpooli 3. väravat.
Need inimesed, kes arvavad, et jalgpallimäng kestab 90 minutit, on tõenäoliselt natuke teisel arvamusel.

Liverpool lihtsalt tahtis seda võitu rohkem. Võidu võtmeks olidki kahevõitlused, muidugi ka Gerrardi hiilgemäng ning suurepärane kaitseliin. Eriti üllatas Wright, kes sai Kewelliga kenasti hakkama.

Pätu
04.02.02, 00:38
Orginally posted by Rain
, muidugi ka Gerrardi hiilgemäng ning suurepärane kaitseliin. Eriti üllatas Wright, kes sai Kewelliga kenasti hakkama.

ei taha nüüd tülitseda aga kas räigelt jalgadesse sõitmine on mingi uus viis kuidas oma taset näidata......... no kui nii siis paneme eesti koondise mingeid räigeid kappe täis ja ongi OK

aga mina kui neutraalne vaataja arvan ikkagi et leeds domineeris

mcnamara
04.02.02, 12:19
Ei näinud seda mängu, aga tulemus on super! :lahe: Kahel kkorral, kui viimasel hetkel otsustasin mängu mitte vaatama minna - ManU vastu viimati ja eile, on 'pool teinud imet!:) Ja kõik Emile Heskey üle ilkujad võivad vast ka toone pisut vaiksemaks võtta. Who cares, kes domineeris, tulemus on ju ilmselge ja ühene. GO 'POOL!

Ertai
04.02.02, 16:37
See et Leeds domineeris ei tähenda midagi:)
Liverpool tegi nii nagu talle omane ja võitis:)

Pätu
04.02.02, 16:56
njaa ainujke mis poolil on , on õnn....

omane neile on sellised 4-0 chelsealt ja 3-1 villalt

Ertai
04.02.02, 17:07
Orginally posted by eestieest

njaa ainujke mis poolil on , on õnn....

omane neile on sellised 4-0 chelsealt ja 3-1 villalt

Ära ManU unusta:)
Ja "õnn soosi võitjaid" või "õnn on võitjate poolel"
Seda oled kuulnud:doh: :D;) :lahe:

Pätu
04.02.02, 17:29
peaks olema tglt "võit on õnnjate" poolel mitte vastupidi

no ma arvan et pool mängis väga igavat palli ja krt geraard oleks pidanud saama punase..............

mcnamara
04.02.02, 17:33
eestieest, miks ometi see "igava" jutt mitu korda? vabalt võib tõsi olla, aga who the hell cares????? 4:0!!!! :) :)

Aramis
09.02.02, 18:26
Parasjagu on Portugali kaitseäss end väravaga tõestanud.Pool võõral väljal Ipsvischi vastu 0-1 ette(vl Abel Xavier)

Jeeg
09.02.02, 22:39
Njah. 6:0 jäi seis, mõelda vaid, ja muidu sugugi mitte kehvasti mängiva ITFC vastu. Tundub tõesti et mäng on käima saadud, vaja veel Babbelit ja Redknappi ka tagasi, siis oleks minu meelest ülikõva shanss (vahepeal juba läinuna tundunud) meistritiitli poole võitlemiseks. CL peaks selle aastal kotis olema juba kyll. V-V saadi kahe vooruga ikka väga korda (10:0), ülikõva on punaste kaice, ma tahaks näha ründepaari kes suudaks pooli kaicest 6 palli läbi lüüa...

Rain
10.02.02, 00:38
Orginally posted by yeg

ma tahaks näha ründepaari kes suudaks pooli kaicest 6 palli läbi lüüa...
See ründepaar peaks koosnema vanakreeka sõjajumal Aresist ning peajumal Zeusist. Kuigi jah, nendele kreeklastele palga maksmine läheks tiba kalliks, arvan ma. :)

mcnamara
13.02.02, 17:37
Lausa hea, et 'poolil sel nädalal mänge pole: Owen ja Dudek vigastatud, Gerrard ka seal ääre peal...Peab ainult lootma, et järgmisel kolmapäeval Galatasaray vastu on parim koosseis jalul.;)

Litmanen37
18.02.02, 19:57
LIVERPOOL on Lihtsalt hetkel parim!!!3 mängu,väravate vahe 11:0,kusjuures komistanud tema otsa on nii Manu kui Leeds:Heh!!!Imege!Liverpool võidab Inglise liiga ja Meistrite liiga

Wingback
22.02.02, 19:24
Meitrite liiga kohtumine Gala vastu oli ikka piinarikas küll vaadata minule, noh selles mõttes et kui niiii palju häid võimalusi tekib ja ei ykski neist sisse ei lähe..nuux:suurnutt:
Mängu domineeris täielikult Liverpool, aga paistab et sellest ei piisanud, pealegi oli Gala väravavaht tasemel - päästis Galale viigi, tegi ju ta mitu head tõrjet.
:segadus: Miks Litmaneni väljakule ei toodud, vot seda ma ei mõistnud...noh vähemalt Danny Murphy asemelegi, kuna Murphyl oli vaid yks kaks head võimalust, ülejäänud mäng oli ta kuidagi varjus nagu. Kas siis Litmanen ei sobi tema kohtal mängima, või oli asi milleski muus?
Ok seekord ei vedanud, aga järgmisel mängul teeb Liverpool kõik need samad väravad mis seekord löömata jäid... ehk loodetavasti tuleb neid rohkelt.:P

Jeeg
03.03.02, 16:45
meistrite liigast niipalju, et kui edasi tahetakse jõuda, siis peaks Liverpool võitma ülejäänud kaks kohtumist ja lootma väravate vahele vms. Ootame parimat.

Aga kui nüüd vaadata Liverpooli märtsi ajakava, mis on selline:

06.03.2002 NUFC (H)
13.03.2002 Barcelona (A)
16.03.2002 Middlesbrorough (A)
19.03.2002 AS Roma (H)
24.03.2002 Chelsea (H)
30.03.2002 Charlton (H)

...siis ilmselt tuleb otsustada kumba võita tahetakse, kas CLi või Premierit (ise eelistaksin Premierit). Kõik matshid tuleks võita, viiki lubadagi oleks juba käest andmine, niikuinii on Premieris mänge varuks. Õnneks on Litmanen saavutamas tippvormi, Anelka väravaid lööma hakkamas ja Redknapp tagasi tulemas, seega on oma teha, mis saavutada tahetakse...

eston maravilha
03.03.02, 18:37
u lil twats

liverpool ei võida midagi see aasta

IGAV!!!!!!!!!!

ja ärge tulge skoorist rääkima. liverpool lööb oma väravad õnnega pooleks kontratel kui teine meeskond domineerib. seda nõrkade meeskondade vastu. tugevate vastu nad ei saa

ja muide arsenal võidab tiitli

Yazid
03.03.02, 20:23
Orginally posted by yeg
...siis ilmselt tuleb otsustada kumba võita tahetakse, kas CLi või Premierit (ise eelistaksin Premierit).

Tahta ja otsustada võivad mida tahes,aga võita ei suuda nad kumbagi:kop:

mcnamara
07.03.02, 10:50
Sügavat rahulolu pakkuv tulemus eile õhtul. Nagu lugeda oli, olla Anelka ennast väga heast küljest näidanud, kiire ja täpsed söödud. Samas Owenil jälle vana vigastus tagasi, nii et tuleval nädalal Nou Campil ta ilmselt ei mängi :viha: Aga me võitleme Premier'i tiitli pärast edasi - ja see on kõige tähtsam! :)

mcnamara
07.03.02, 13:15
Veel häid uudiseid Punaste fännidele. Eile peeti ka reservmeeskondade matsh Bradfordi vastu ja Milan Baros lõi lõpuks oma esimese värava! Ja ka Jamie Redknapp mängis 70 minutit ja väidetavalt hästi. :lahe:

Martin
07.03.02, 13:41
Poh sellest Barose kutist pole või? Ütle parem kuna Neil Mellor oma debüüdi põhikoosseisu eest teeb? See jobu on ülbes hoos olnud reservide ja noorte mägudes ning nt. Leedsi reservide vastu skooris ta kah.

Muide - viimases märtsi 4-4-2-es oli temast väike ankeet kah.

mcnamara
07.03.02, 13:55
Poh sellest Barose kutist pole või? Ütle parem kuna Neil Mellor oma debüüdi põhikoosseisu eest teeb? See jobu on ülbes hoos olnud reservide ja noorte mägudes ning nt. Leedsi reservide vastu skooris ta kah.

Ei ole poh :) Barosest on Inglismaal veel kuulda, ennustan. Mellori kohta ei oska ma midagi öelda hetkel - eilses mängus ta ei figureerinud. Küll lõid väravaid veel unustatud suurus Bernard Diomede ja noor soomerootslane Daniel Sjölund. Ka teine unustatud Punane Vegard Heggem oli väljakul.

Jeeg
20.03.02, 01:30
Liverpool pääses siiski edasi!

Lausa uskumatuna näinud lootus sai siiski tõeks ja kuigi Liverpool andis endast kõik (suurepärane ettevalmistus, enesekindlus, fännid), tuleb vist tänusõna poetada ka Barcale, kes suutis põrgus endas 3 punkti noppida ja kellega võib-olla kohtutakse umbes ühe aasta sees juba viiendata korda ja seda finaalis ;)

Undi
20.03.02, 01:44
tase tase
Thommo jutud 'vanadest headest aegadest' ikkagi mõjusid :D
Tore, et Houllier taas väljaku ääres oli, ehk andis ka see mängijatele mingi lisa...
buu aga selle peale, et Barca edasi pääses, ma oleks parema meelega näinud Romat koos 'pooliga edasipääsenute hulgas. Kuradi joodik Mondragon rsk

Siim
20.03.02, 10:16
YEEEHAW!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Tore on. Liverpoolile võib selline play-off süsteem isegi paremini sobida, kui ala- ja vahegrupid. Näide: eelmise aasta UEFA Cup. Seega tiim-tiimi mängus loodan ja mis kõige tähtsam, usun kõige paremat.:)

mcnamara
20.03.02, 10:31
Eilne 'pooli mäng ületas igasugused ootused. Nähes, et Owen'it pole isegi vahetuses - kartsin kõige halvemat. Aga siis nägin Houllier'i seal... :õnnelik: Ja midagi pole öelda - Romal polnud võimalustki. Liverpool esitas tõesti kogu meeskonna mängu oma parimate traditsioonide vaimus. Jõuda esimesel CL hooajal play-off'idesse on ikka väga uhke saavutus. Ja pole vahet, kes sealt nüüd vastu tuleb: Real Madrid, Deportivo, ManU. Ühelgi neist ei saa kerge olema. :lahe:

Lincoln
20.03.02, 14:39
Eile nägime taas Liverpooli.Meeskonda,kellel võib alguses nii halvasti minna kui tahes,aga kui on vaja end kokku võtta,siis meeskond teeb seda.Usun,et Liverpool on selle hooaja CL üks üllatusvõimelisemaid võistkondi...Rõõm oli taas näha Houllieri platsil ja poisid tegid talle ilusa kingituse....

Aramis
20.03.02, 20:36
Ja loomulikult finnish connection Litmanen-Hyypia - hea töö!!!Litmaneni pennal oli kindel ja teise värava algatas tema ilus kannawhip , mille vastu Tommasi pidi foulima ja Murphy andis karistuslöögi Heskeyle pea peale.

Wingback
24.03.02, 14:36
Nuux:( ...mul väga kahju et ma Liverpooli Meistrite Liiga mängu ei näinud, räägitakse jah et oli võimas mäng. Tublid punased.
:kaval: Ega nyyd midagi muud kui tuld Leverkuseni vastu, sest minu andmetel loositi just Leverkusen Liverpooli järgmiseks vastaseks. Arvan et selle vastasega on Poolil vägagi head võimalused, ikkagi parem vastane kui näiteks Real.

mcnamara
25.03.02, 15:31
Pikaajalise Jamie Redknappi austajana on mul valus kuulda, et Jamie on sel nädalal liitumas Tottenhamiga. Samas ei ole tõesti näha võimalust, et Jamie suudaks 'pooli keskväljal oma kaptenikoha algkoosseisus sisse võtta. :( Nii et võib-olla on õige üritada mujal uuesti. Kõike head, Jamie! ;)

Jeeg
25.03.02, 16:10
Hmm, ametlik leht pole veel sellest sõnagi rääkinud, aga Redknapi lahkudes oleks meel juba väga kurb, niigi lahkus Fowler...

mcnamara
25.03.02, 16:22
Orginally posted by yeg

Hmm, ametlik leht pole veel sellest sõnagi rääkinud, aga Redknapi lahkudes oleks meel juba väga kurb, niigi lahkus Fowler...

Nojah, seal ei ole jah, aga Guardian ja BBC viitavad nö. "kindlatele allikatele". Jamie ei kirjutanud 'pooliga eelmisel nädalal uut lepingut all, nii et müüa tal tuleb. Muidu võetakse suvel tasuta ära :(

vello99
25.03.02, 17:41
See Redknappi jutt on pastakast imetud, klubide vahel pole mingeid kontakte selles osas toimunud. Kahju muidugi. Samas mis puudutab meistritiitlijahti, siis see et Pires hooaja lõpuni väljas on (ja ei saa ka WC-il osaleda) on Arse***le ikka paras hoop. Kahju muidugi. ;-)

SleepWalking
25.03.02, 17:57
Orginally posted by vello99

See Redknappi jutt on pastakast imetud, klubide vahel pole mingeid kontakte selles osas toimunud. Kahju muidugi. Samas mis puudutab meistritiitlijahti, siis see et Pires hooaja lõpuni väljas on (ja ei saa ka WC-il osaleda) on Arse***le ikka paras hoop. Kahju muidugi. ;-)

oh, pole probleemi, henry paremale äärele ja bergkamp-wiltord ründesse - tiitel samahästi kui olemas.

Jaan
25.03.02, 18:30
Aga kes vasakule läheb? Tiitli osas olen muidugi nôus. Kahju, et seekord see Londonisse läheb, aga ikka parem kui Manchester. Vot kui Newcastle saaks...

van der Sarjas
26.03.02, 00:04
Tavaliselt mängib arsenalis äärtel ka rootslane ljungberg´i ning Wenger on see aasta kasutanud rohkem varianti, kus on Wiltord paremal äärel ning Henry ja Bergkamp ees. Veel on võimalus panna vigastusest paranev Parlour oma algsele positsioonile, paremasse äärde ning on veel brasiillane Edu jne.jne.jne. Selge on see, et meistriks tuleb Arsenal, sest neil on lihtsamad vastased ning saavad ka puhata, sellel ajal kui ´pool ja ManU CL-is mängivad.

mcnamara
26.03.02, 09:54
Orginally posted by Dennis

Tavaliselt mängib arsenalis äärtel ka rootslane ljungberg´i ning Wenger on see aasta kasutanud rohkem varianti, kus on Wiltord paremal äärel ning Henry ja Bergkamp ees. Veel on võimalus panna vigastusest paranev Parlour oma algsele positsioonile, paremasse äärde ning on veel brasiillane Edu jne.jne.jne. Selge on see, et meistriks tuleb Arsenal, sest neil on lihtsamad vastased ning saavad ka puhata, sellel ajal kui ´pool ja ManU CL-is mängivad.

Dennis, miks sa seda juttu siin räägid?;) Off-topic meie jaoks. Kahtlemata on Arsenalil kõige soodsam positsioon, kuid võitlus pole veel kaugeltki möödas.

mcnamara
26.03.02, 15:18
Ja Redknapp'i kohta kirjutab Liverpooli ametlik lehekülg täna, et kõnelused uue lepingu üle jätkuvad. Seega who knows?;) Isiklikult näeksin teda hea meelega 'poolis edasi.

Jeeg
29.03.02, 14:36
Liverpool Football Club have denied rumours that Jamie Redknapp is on the verge of joining Tottenham Hotspur.

Speculation has been rife that club captain Redknapp was set to bring the curtain down on his 11-year Anfield career after failing to sign a new contract with the Reds.

However, assistant boss Phil Thompson says: 'I can deny we have agreed anything with Spurs. Contract talks with Jamie are still on-going.'

Niisiis: midagi ei ole veel kadunud ja olen kindel et maailma parim söödumeister ja pallikeerutaja on peatse tagasi punaste põhikoosseisus! ;)

Jaan
29.03.02, 19:35
maailma parim söödumeister ja pallikeerutaja? Jamie "pass sideways or back" Redknapp?

mcnamara
02.04.02, 21:17
Gerard Houllier pidas täna oma esimese pressikonverentsi pärast operatsiooni ja teatas, et on lõpilkult tagasi mänedzheripostil. :õnnelik: Usun, et kõik 'pooli fännid võivad meeskonna käekäigu ülle Houllieri eemaloleku ajal uhkust tunda. Arvestades toimunut, on sel hooajal tehtud supertulemus.

mcnamara
08.04.02, 20:13
Keda huvitavad Gerard Houllier'i mõtted seoses tööle tagasipöördumisega, soovitan Observeri artiklit järgmise lingiga: http://football.guardian.co.uk/Champions_League/Story/0,5764,680152,00.html
:)

mcnamara
08.04.02, 21:01
...ja veel midagi ainult 'pooli fännidele.;) Steven Gerrard kõneleb: http://www.observer.co.uk/osm/story/0,6903,678188,00.html

mcnamara
09.04.02, 14:26
Ülalviidatud artikleid eile soovitades olin neid ainult silmanud. Nüüd aga olles põhjalikult läbi lugenud, meeldis mulle eriti lugu Steven Gerrardist. See on pilt Inglismaa noorest jalgpallurist, kes elab jalgpalli ja oma klubi nimel. Ja loomulikult unistab kangelastegudest MM-il... Lugege! ;)

rohelineKonn
10.04.02, 03:49
lasta endale 4 väravat lüüa! mõeldamatu! perses mis perses!

Fazz
10.04.02, 05:02
Heh, onefootball.com just avaldas ülimalt ülistava kirjutise Dudekist 'Blessed time for Dudek to shine': http://www.onefootball.com/index.phtml?page=fullstory&country_id=36&newsid=10 9728

Õnnistet aeg särada... :ingel1: :juuksed:

muurek
10.04.02, 13:04
No Dudekit siin nüüd küll süüdistada ei tohi. Kaitse oli lihtsalt uskumatult vedel, pidevalt sai mõni helmut vabalt boxis palli.
Kahju.

ek
10.04.02, 14:20
muidu Soome kommentaator kisas mis kole kui Litmanen värava lõi aga seda et Hyypia kaitses lõpliku vea (mis mängu lõplikult otsustas) tegi ei puudutanud sõnagagi. Mainis vaid et Hyypia kohtunikku vaatas. Samas ega käed pea kohal püsti hästi joosta ei saa jah :D
Hea mäng oli muidu, väga võitluslik. Karta on et Lev kukub välja järgmises ringis. Aga kas ta Baierniga võib kokku minna kui too edasi saab? Siis on isegi võimalused ju olemas.

ek
10.04.02, 14:29
muidu Soome kommentaator kisas mis kole kui Litmanen värava lõi aga seda et Hyypia kaitses lõpliku vea (mis mängu lõplikult otsustas) tegi ei puudutanud sõnagagi. Mainis vaid et Hyypia kohtunikku vaatas. Samas ega käed pea kohal püsti hästi joosta ei saa jah :D
Hea mäng oli muidu, väga võitluslik. Karta on et Lev kukub välja järgmises ringis. Aga kas ta Baierniga võib kokku minna kui too edasi saab? Siis on isegi võimalused ju olemas.

mcnamara
10.04.02, 14:36
Aga kas ta Baierniga võib kokku minna kui too edasi saab? Siis on isegi võimalused ju olemas.

Leverkusen mängib poolfinaalis paari Deportivo-ManU võitjaga. Bayerniga võib niisiis alles finaalis kokku minna.
Pean tunnistama, et närvide säästmiseks mängu kokkuvõtet Soome pealt lõpuni ei vaadanudki. Seisul 3:1 vaatasin lõpptulemuse ära ja panin teleka kinni.
Valusad kaotused käivad iga klubi arenguga kaasas. 'pool peab võib-olla mitu hooaega CL-is õpipoiss olema...enne kui see suur edu lõpuks tuleb.
Nüüd tuleb hooaeg Inglismaal võitudega lõpetada ja vaadata, mis koha see Premier'is toob. ;)

jyriöö
10.04.02, 16:59
Kogemused tulevad aastatega - nii ütlevad pika halli habemega vanamehed. Pooli kaitse, mis siiani oli nagu raudpolt pidanud, keeldus järsku Bayeri suht ühekülgset rünnakut peatamast. Eelmine kevad Alavesi vastu suutsid ikkagi ära vägistada, CL's nii lihtsalt ei pääse. Ja ega Dudek ka eriti hiilanud.

mcnamara
10.04.02, 21:10
Mõned kommentaatorid süüdistavad täna Liverpooli liigses enesekindluses ja suurte sõnade tegemises. Houllier'i "10 games from greatness" ja Gerrard'i tahe ManUtdile ära teha juba enne kordusmängu Bayeriga - tundub nüüd tõesti mõttetu eneseupitamisena. Kaotus tõi mehed maa peale tagasi ja ehk see polegi halb. Pärast Roma-võitu hakkasid nad vist tõesti endast liiga palju arvama.
Selleks, et CL-is veel sammuke edasi astuda, oleks minu hinnangul keskväljale täiendust vaja. Ning see täiendus peaks olema kindlasti maailmaklassiga mängija. Loodetavasti jääb 'pooli meestele MM-il keegi silma. Vähemasti on neil nüüd rohkem raha, millega meelitada.;)
Küll oleks aga jube kui kinnitust leiab täna leviv kahtlus, et Owen on väga tõsiselt jalga vigastanud. :(

sicmic
10.04.02, 21:13
Mina olen aga õnnelik, et Liverpool kaotas:silm3: , kuna ManUl oleks poolfinaalis mugavam minna vastu samuti ründava Bayerile, kui Liverpoolile, kellele on viimased 5-6 mängu kaotatud:sega3:
Well done Leverkusen :D

Eks see hooaeg ja edenemine neil väga napilt läks, poolfinaali/finaali pääsemine oleks olnud väga imelik/ettearvamatu.

Juks
10.04.02, 22:10
Oweniga paistab siiski kõik OK olevat, sest Houllier kavatseb teda Sunderlandi vastu jooksutada. Tõesti on kummaline see, et ühel hetkel räägitakse jalaluumurrust ning siis järgmine uudis on, et mees ikka mängib. Igatahes terviseks! :õlu:

mcnamara
11.04.02, 13:18
Oweni puhul räägitakse täna tõesti, et jalg on ainult paistes, aga muidu ok. Aga eks see ole ajakirjanduse tavaline hype, et tehakse sääsest elevant. Tegelikult on ju nii, et enne röntgeni tegemist täpselt ei tea, mis on juhtunud.

Pätu
17.04.02, 12:28
No, kui te Pooli sõbrad ja Redknappi sõbrad veel ei tea, siis Redknapp on eilsest õhtust Tottenhami mängija, 4 aastasele lepingule kirjutas alla.

mcnamara
17.04.02, 13:30
Originally posted by jollu

No, kui te Pooli sõbrad ja Redknappi sõbrad veel ei tea, siis Redknapp on eilsest õhtust Tottenhami mängija, 4 aastasele lepingule kirjutas alla.

Jah, see on siis lõpuks toimunud. 11 aastat Anfield'il:lahe: ...aga kõik saab kunagi läbi. Oleks tal ometi lähiaastatel rohkem mänguaege ja vähem vigastusi - ehk näeme Jamie't veel Inglise koondise särrgis sel juhul. 'pool kavandab üldse suuremet puhastust - McAllister'i tahab Coventry mängivaks mänedzheriks, Hamann tahtvat ära minna, Bergeri ja Smiceri kohta räägitakse ka ühte-teist. Ei tahaks nii suuri muutusi - 'pool on alles teel tippu ning meeskonna põhijõud peaks ikka säilitama. Igatahes saab suvel olla huvitav näha, mis toimuma hakkab!

Jeeg
17.04.02, 20:52
Minul on jälle väga segased tunded nagu ka Fowleri lahkudes.
Olid ju kunagi fantastilised Fowler-Redknapp ajad, kes olid ja on väga talendikad ja nagu klubi külge liimitud mehed. Nüüd on mõelmad läinud :(

Nii Fowlerile kui Redknapile hoian pöialt kuni nende karjääri lõpuni ükspuha kus klubis nad ka ei mängiks, soovin neile kõike parimat, ka siis kui nad kunagi treeneriametit proovida suvatsevad ;)

Siim
17.04.02, 22:46
Mnjah, jälle üks "vanadest" läinud.:( Omal ajal olid Fowler, Redknapp, McManaman, Ince need mehed, kelle tõttu mu maailmavaade veidi punakamaks muutus. Nüüd lahkus ka viimane neist. Kuid nagu Fowleri puhulgi, loodan et ka Redknapp tõuseb taas just klubi vahetades.

Edu sulle, Jamie!
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Ertai
18.04.02, 21:16
:baibai: :kurb4: Jah, läks aga kes teab, ehk jõuab veel tagasigi
:reiv: :r66m7:

Ertai
18.04.02, 21:17
Originally posted by Silver

:baibai: :kurb4: Jah, läks aga kes teab, ehk jõuab veel tagasigi
:reiv: :r66m7:

toho tonti kui suurelt sai....:oih:

mcnamara
24.04.02, 20:04
Gary McAllister lahkub Liverpoolist, et saada Coventry player-manageriks. 'pooli toetajad peavad Gary'le tänulikud olema - eelmise hooaja karikaid ei oleks ilma temata võita suudetud.
Lõppev hooaeg ei ole Gary jaoks nii õnnelik olnud kui eelmine ja tema lahkumine 37-aastasena on igati mõistetav.
McAllister'i ootab nüüd ees hoopis teistlaadi väljakutse. Järgmisel hooajal peab Coventry tegemisi teraselt jälgima!:lahe:

Jeeg
24.04.02, 23:44
Njaa, tundub et hakkan paratamatult järgmine aasta ka kergelt Coventryle pöialt hoidma :kaval:

Eile sõlmis Liverpool minuteada Emile Heskeyga jätkulepingu 2007. aastani, vaatab kas läheb mees hooajati stabiilsemaks ka selle aja jooksul. :lahe:

Wingback
25.04.02, 04:33
:põnn: Natuke teemast mööda aga....kas te teate kas Tallinnast on võimalik kuskilt osta Liverpooli särki? Palju maksab ja kust poest saab või on etem ikka see tellida välismaalt?
Nägin ise selle aasta algul yhes selveris, teisel korrusel spordiosakonnas üht Liverpooli särki. Maksis üle tonni ja tundus kuidagi aegunud.:(

Fazz
25.04.02, 18:08
Kuna liverpoolfc.tv tähistab täna oma esimest sünnipäeva, siis on kõigile külalistele avatud tasuta ligipääs nende 10 online tv-kanalile kell 13-16 meie aja järgi :õnnelik:

http://www.liverpoolfc.tv/tv/

mcnamara
09.05.02, 13:33
Eile õhtul õnnestus siis tänu Emile Heskey väravale 4:3 Blackburni võita. Ühtlasi tõusime liigas teiseks - mis oleks üks samm edasi eelmisest aastast ja ühlasi pikendaks pisut meeste suvepuhkust - saaks otse CL-i alagruppi.:) Aga ikka pisut ebakindel tunne on, sest laupäeval on vastas Ipswich - ja neil on ikka veel teoreetiline võimalus liigasse püsima jääda...nojah, vaatame siis täna, mitu 'pooli meest Erikssoni valikusse mahub.:ham3:

SleepWalking
09.05.02, 13:53
Originally posted by mcnamara
Ühtlasi tõusime liigas teiseks - mis oleks üks samm edasi eelmisest aastast ja ühlasi pikendaks pisut meeste suvepuhkust - saaks otse CL-i alagruppi.:)

Laupäeval arsenali toetajad kõik fännavad L'pooli - saatke see moan utd :viha: cl'i kvalifikatsiooni!!! Enda tagasihoidlik toetus ka Wengeri ja Houllieri kodumaalt saab antud.

mcnamara
09.05.02, 14:09
Originally posted by SleepWalking
Laupäeval arsenali toetajad kõik fännavad L'pooli - saatke see moan utd :viha: cl'i kvalifikatsiooni!!! Enda tagasihoidlik toetus ka Wengeri ja Houllieri kodumaalt saab antud.

Ega muud kui suured tänud toetuse eest!:lahe:

indrek
11.05.02, 00:30
sama siit ka SAFC toetajate poolt. Millegipärat tundub, et üldises plaanis hoiavad ka SAFC poolehoidjad viimases voorus lisaks om tiimile ka liverpoolile pöialt.
edu siis teile.

eston maravilha
11.05.02, 04:37
kogu manchester on laupä liverpooli poolt sest manc land on citeh stronghold. manu toetajad tulevad kõikjalt mujalt peale manchesteri

Jeeg
12.05.02, 00:00
Hooaeg läbi.

Liverpooli hooaja võib õnnestunuks lugeda: teine koht Premiershipis parima kaitsega (vähim sisselastud väravate hulk). CLis veernandfinaal, mis oli täitsa normaalne tulemus arvestades pikka europausi. Liigakarikas muidugi üks nõme komistamine, samas kui kaotust Arsenalile FA karikas ei saa mitte komistamiseks lugeda, tuli ju ka võõrsil mängida.

Minu poolt McAllisterile PALJU-PALJU edu Coventry juhendamisel, ilmselt saab Liverpoolist lahkujaid suvel veelgi olema kuna Houllier on korduvalt kinnitanud ümberkorraldusi eelkõige keskväljakul.

Hooaja kokkuvõtteks on veel kõige vägevam saavutus mitte ühtegi korda Manule kaotada, otse vastupidi - iga viimne kui üks kohtumine on võidetud.

Tulemuste kokkuvõte:
Hooajaeelsed (sõprus)kohtumised: 6 mängu, 5 võitu, 1 kaotus, V-V: 13:6
Meistrite Liiga (k.a. kvalif.): 16 mängu, 7 võitu, 7 viiki, 2 kaotust, V-V: 23:12
UEFA Supercup, Charity Shield ja League Cup: 3 mängu, 2 võitu, 1 kaotus V-V: 6:5
Premiership: 38 mängu, 24 võitu, 8 viiki, 6 kaotust, V-V: 67:30
FA Karikas: 2 mängu, 1 võit, 1 kaotus, V-V: 3:1
------------------------------------------------------------------------------------------
Kokku: 65 mängu, 39 võitu, 15 viiki, 11 kaotust, V-V: 112:54

mcnamara
13.05.02, 13:28
Liverpooli poolehoidjana olen klubi üle uhke. Jäime küll ilma suurtest trofeedest, kuid meeskond suutis terve hooaja vältel meistritiitli pärast võidelda - ja seda ei ole suudetud enam oi-oi kui ammu.;) 2.koht oli lõppkokkuvõttes meeskonna parim lõppkaoht liigas pärast 1991. aastat.
CL-i veerandfinaali pääsemine oli turniiri kollanokkadele väärt saavutus. Liigakarikas on CL-is mängivale meeskonnale liigne luksus, FA karikas kaugele jõudmise rikkus uskumatult halb loosiõnn.:(
Kuid kõik kokku tuleb rahul olla. Ei maksa unustada, et 'pool mängis enamiku hooajast ilma managerita... Võib vaid oletada, mitu punkti, kasulikku ostu vms. seetõttu kaduma läks.
Usun, et järgmine hooaeg on Houllier'i Liverpooli jaoks otsustav. Samm tippu ei ole enam pikk. Nüüd näeme, kas neist meestest on selle astujat.

mcnamara
16.05.02, 20:34
Liverpooliga liitub 1. juulil uus mängija, prantslane Bruno Cheyrou. Cheyrou mängis läinud hooaja Lille'i meeskonnas, lüües liigas 11 kolli ja 3 CL-s. Cheyrou on 24-aastane ja läks 'poolile maksma 4 miljonit naela.
Loodetavasti on tegemist hea ostuga põhikoosseisu. Mitte ei tahaks näha, et mees veedab aega reservmeeskonnas nagu varasemad Prantsusmaa ostud Vignal ja Diomede.

mcnamara
17.05.02, 18:18
Liverpooli uudiseid ka täna. Nimelt ehitab FC Liverpool uue staadioni, mis peaks valmima 2005-2006 hooajaks. Uus staadion hakkab mahutama ca 55000 inimest (praegune alla 40000, mõningatel andmetel kuni 44000). Ka uue staadioni nimi saab olema Anfield ja asuma hakkab ta praegusest kodust mitte kaugel - mõnesaja meetri kaugusel, paigas nimega Stanley Park.

mcnamara
17.05.02, 19:42
Ja veel üks Liverpooli-uudis... Jamie Carragher, kes pidi viimasel hetkel loobuma kohast Inglismaa MM-koondises, on nüüd teinud läbi jalaoperatsiooni USA-s. Operatsioon läks hästi, kuid Jamie on mängukõlbulik vast alles kusagil oktoobris.

vaikiv mees
17.05.02, 19:58

Liverpooliga liitub 1. juulil uus mängija, prantslane Bruno Cheyrou. Cheyrou mängis läinud hooaja Lille'i meeskonnas, lüües liigas 11 kolli ja 3 CL-s. Cheyrou on 24-aastane ja läks 'poolile maksma 4 miljonit naela.
Loodetavasti on tegemist hea ostuga põhikoosseisu. Mitte ei tahaks näha, et mees veedab aega reservmeeskonnas nagu varasemad Prantsusmaa ostud Vignal ja Diomede.

Pr treener ostab pr. mängijaid. Vignal seevastu mängis 'peale' Babbelit & 'enne' A.Xavieri põhis liigagi palju, tema tase ei olnud päris see.

eston maravilha
17.05.02, 20:35

Liverpooli uudiseid ka täna. Nimelt ehitab FC Liverpool uue staadioni, mis peaks valmima 2005-2006 hooajaks. Uus staadion hakkab mahutama ca 55000 inimest (praegune alla 40000, mõningatel andmetel kuni 44000). Ka uue staadioni nimi saab olema Anfield ja asuma hakkab ta praegusest kodust mitte kaugel - mõnesaja meetri kaugusel, paigas nimega Stanley Park.

stanley pargis kohe kindlasti mitte vaid selle läheduses. ja sellega kolitakse oma põhivaenlastele senisest veel lähemale. kui praegu on kahe staadioni - goodisoni ja anfieldi - vahe umbes 7 minutise kõnnaku maa siis uus staadion tuleb veel lähemale

ja uue staadioni suurus on umbes 70,000. aga kujundus on maha ahvitud birminghami plaanitud inglise rahvus-staadioni pealt.

mcnamara
17.05.02, 20:39
Originally posted by eston#21
stanley pargis kohe kindlasti mitte vaid selle läheduses

ja uue staadioni suurus on umbes 70,000. aga kujundus on maha ahvitud birminghami plaanitud inglise rahvus-staadioni pealt.

eston, uuri palun enne faktid järgi, kui vaidled. 70000-lise staadioni ideest on loobutud, uue staadioni suurus on 55000.
Staadioni ehitamise ees on muidugi veel mitu aga - kohalike elanike suhtumine näiteks. Evertoni Goodison Park on ka kohe nurga taga, ga Everton omakorda tahab kolida hoopis teise linna ossa.

Wingback
19.05.02, 02:09
Houllier räägib et uueks hooajaks uusi mehi meeletult ostma ei hakata, vähemalt mitte nii nagu Manu, Chelsea ja Arsenal tema arvates kavatsevad teha. Ta olevat rahul praeguse koosseisuga ja usku jätkub et järgmine hooaeg veelgi võimsamalt jatkata. :ham2:
Igatahes mina olen küll rahul Pooli lõpptulemusega liigas. Mängud olid ilusad ja kaitse ehk liiga parim arvestades seda, et Pooli vastu löödi kõige vähem väravaid.
Owen aga on väga positiivselt meelestatud MM-ile minekuks, ütleb et ta on parem praegu kui kunagi varem.:ham12: Sellega nõustun ja kindlalt pole ma ainuke.

eston maravilha
21.05.02, 06:47

eston, uuri palun enne faktid järgi, kui vaidled. 70000-lise staadioni ideest on loobutud, uue staadioni suurus on 55000.
Staadioni ehitamise ees on muidugi veel mitu aga - kohalike elanike suhtumine näiteks. Evertoni Goodison Park on ka kohe nurga taga, ga Everton omakorda tahab kolida hoopis teise linna ossa.

suurusega jah öälks veits viltu aga goodison ei asu mitte nurga taga vaid 7 mindi kõnnaku kaugusel mul on tõestaja liverpoolist;)

mcnamara
22.05.02, 15:43
Liverpool on niisiis üllatuslikult loobunud Nicolas Anelka teenetest. Vaesekese korjab vahest üles ManCity?:P Kõik see viitab sellele, et Houllier püüab suvel hoopis suuremat kala. Vara vist isegi spekuleerida, kes see olla võiks.

Ja nüüd kui kõik koondised on avalikustatud - palju õnne Liverpooli esindajatele MM-il! 6 teid seal vaid ongi... loodetavasti esinevad härrased üllalt ja väärikalt:
Michael Owen - Inglismaa
Emile Heskey - Inglismaa
Dietmar Hamann - Saksamaa
Abel Xavier - Portugal
Jerzy Dudek - Poola

...and then there were 5...:(

SleepWalking
22.05.02, 15:52
tea kas ta nüüd suuremat püüab (anelka ju omaarust küll suurim :doh:) aga ju siis sai houllier aru, et anelka on trouble. ei usu, et ka keegan arvab, et suudab anelka "kodustada" :lahe: aga mine tea.
4 aastaga on Nic igatahes läbinud arvestatava määra klubisid: Arsenal, Real Madrid, PSG, Liverpool, ... ManC???

jyriöö
22.05.02, 18:02
Originally posted by SleepWalking

4 aastaga on Nic igatahes läbinud arvestatava määra klubisid:
Arsenal, Real Madrid, PSG, Liverpool, ... ManC..., Rushden & Diamonds ;) ??? Kutsuge mind pessimistiks, kuid kui see mees oma attitude problemist lahti ei saa, on ülalpool toodud variant vägagi tõenäoline.

mcnamara
27.05.02, 19:05
Huvitav uudis täna, et Liverpool on jõudnud kokkuleppele Senegali koondise mängija Salif Diao'ga. 25-aastane poolkaitsja liitub 'pooliga ametlikult pärast seda, kui Senegali MM-mängud läbi saavad. Maksma läks ta 5 milj. naela. Hmmm...vaatame siis reedel õige, mis mehega tegu. Põnev!:)

moochie
02.06.02, 01:53

Huvitav uudis täna, et Liverpool on jõudnud kokkuleppele Senegali koondise mängija Salif Diao'ga. 25-aastane poolkaitsja liitub 'pooliga ametlikult pärast seda, kui Senegali MM-mängud läbi saavad. Maksma läks ta 5 milj. naela. Hmmm...vaatame siis reedel õige, mis mehega tegu. Põnev!:)

Mul on veelgi huvitavam uudis...:P

Aafrika aasta jalgpalluriks valitud El Hadgi Diouf on sõlminud lepingu Inglise meistriliiga klubi Liverpooliga.

Klubi veebisaidi teatel on sõlmitud lepingu pikkuseks viis aastat. 21-aastane ründaja, kes seni mängis Prantsuse klubis Lens, esines hästi ka Senegali üllatusvõidus MM-i avamängus Prantsusmaa üle.

mcnamara
03.06.02, 14:57
Originally posted by T20s
Aafrika aasta jalgpalluriks valitud El Hadgi Diouf on sõlminud lepingu Inglise meistriliiga klubi Liverpooliga.

Klubi veebisaidi teatel on sõlmitud lepingu pikkuseks viis aastat. 21-aastane ründaja, kes seni mängis Prantsuse klubis Lens, esines hästi ka Senegali üllatusvõidus MM-i avamängus Prantsusmaa üle.

Lugesin eile kusagilt, et päris lõplik see Diouf'i Liverpooli minek siiski ei ole??? Küllap saabub selgus siis pärast MM-i... Ise arvan miskipärast, et 'poolile piisaks ka ühest senegaallasest.

SleepWalking
03.06.02, 15:33
Lugesin eile kusagilt, et päris lõplik see Diouf'i Liverpooli minek siiski ei ole??? Küllap saabub selgus siis pärast MM-i... Ise arvan miskipärast, et 'poolile piisaks ka ühest senegaallasest.

nende aafrika vendadega on üks igavene jama, sõidavad teised kesk talve kõige mänguderohkemal ajal African Nations Cup'ile ja saavad seal kõiksugu vigastusi ja nii ... :doh: igaljuhul peavad need diouf'id väga väärt mehed olema, et kompenseerida ka kõiki neid puudumisi jms

mcnamara
19.06.02, 20:04
Üks mängija, keda ma tõesti tahaksin näha punastes mängimas on Damien Duff. Duff'i ümber on nüüd pärast MM-i muidugi igasugust kõmu. Äkki suudab 'pool mehe ära näpsata. ;)

SleepWalking
19.06.02, 20:23
Algselt tegi selle postituse mcnamara

Üks mängija, keda ma tõesti tahaksin näha punastes mängimas on Damien Duff. Duff'i ümber on nüüd pärast MM-i muidugi igasugust kõmu. Äkki suudab 'pool mehe ära näpsata. ;)

jaa, aint maksma peab terve hunniku raha rohkem, kui seda enne MMi oleks pidanud tegema. blackburn lubas, et mingil juhul ei müü. see tähendab tavaliselt, et pakkujad - tõstke pakutavat summat! :)

Jeeg
19.06.02, 21:02
Liverpool hakkab uuest hooajast kasutama ka uut kodumängude vormi, mis näeb välja selline nagu järgnevale lingile vajutades avastada võib: http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N135439020619-0006.htm

Mina igatahes fännan Liverpooli poolt eelmisel hooajalkasutatud mustade kontuurtriipudega ja kaelusega kodusärki.

Wingback
07.07.02, 06:39
Hei Liverpooli pooldajad - kes oleks sinuarust see üks ja ainus mängija, kes sinumeelest peaks veel kuuluma Pooli koondisse alates uuest hooajast ? Millist mängijat ja miks eelistad? Nimeta see üks vajalik mees. Ära raha ja reaalsust arvesse võta.:ham6:

Siim
07.07.02, 15:21
Ronaldinho;)

mcnamara
10.07.02, 06:42
Juba varem mainitud Damien Duff oleks fantastiline ost, ja pealegi sobiks kenasti olemasolevasse seltskonda.
Aga Siimuga olen samal meelel - Ronaldinho Liverpoolis on ulme, aga pagana meeldiv ulme. :D

Siim
10.07.02, 14:03
Liverpool sõlmis lepingu prantslasest poolkaitsja Alou Diarraga. Mehe eelmiseks klubiks oli muide Bayern München.

Kuid selge on see, et üht ääremängijat ajab Houllier igatahes taga. Suuremad kõlakad sisaldavad endas Damien Duffi ja Lee Bowyeri nimesid. Hinnad jäävad kuhugi 10-12 miljoni naela kanti.

Kui mul antaks valida, siis eelistaksin vist Duffi.

Tembu
10.07.02, 17:08
Räägitakse mõlemast....Ent Bowyeri vastu olevat suurem huvi(nii müüjatel kui ostjatel)..Hinnaks kalkuleeriti miski 8milli. Eks see Duff ikke Blackburni jääb:) ja Ronaldinho leiab mandril endale uue kodu:)

mikk
10.07.02, 20:55
Liverpool on nüüd ka ametlikult kinnitanud (Phil Thompsoni suu läbi), et peavad leedsi ja Bowyeriga läbirääkimisi. Asjaolud soosivad seda - Bowyer tahab Leedsist ära minna, Leeds peab mängijaid müüma (ja pigem Bowyer kui Rio) nin Liverpool tahab osta.
Seega, kahju küll, kuid ilmselt Bowyer enam Leedsi eest ei mängi.

Pätu
11.07.02, 03:37
nii... leeds nõustus selle värgiga ja hinnaks oli 8 või 9 milli... (like it matters) :) nüüd vaid leping sõlmida ja houllieri selle suve miski 5es ost olemas

Wingback
13.07.02, 16:02
:kratsti: Hmm Lee Bowyer Liverpoolis. Eks ta selline tubli mängija ole, aga kui minu teha oleks siis ma vähemalt kohe alguses teda küll algkoosseisu ei riputaks. Arvan et Houllier ka seda ei tee. Üldiselt Bowyer eriti ei meeldigi - kõik need kaardid ja selline vahel liigagi vägivallatsev mäng.
:reiv: Aga ma arvan/loodan vähemalt et Lee käitub ilusti, annab palju väravasööte ning põrutab ise ka mitu palli vastaste väravatesse.

mcnamara
13.07.02, 16:50
Lee Bowyer on huvitav ost. Loodetavasti õnnestub \'poolil kõik asjad mehe endaga kokku leppida... Ma arvan, et Bowyer on kindlasti koondiseklassiga mängija ja pealegi inglane, mis ka oluline. Ootan igatahes huviga, mis ta korda suudab saata. ;)

Jeeg
15.07.02, 18:26
Kinnitamata andmetel on Derby ja Liverpool omavahel arutamas võimalikku mängijate vahetust Malcolm Christie - Jari Litmanen.

Tundub natuke absurdne, kuna tase on neil suhteliselt sama - ühel arenev, teisel taspisi taanduv ja miks peaks DCFC soovima erilise tulevikuta mängijaid?

vandersell
15.07.02, 18:34
Hmm.. tundub tõesti kuidagi ebareaalne. siis peaks Derby veits pappi ka peale saama. Iseenesest sellin evahetus mulle meeldiks, sest Litti on üks lemmikutest. Kui Litmanen ise asjast huvitatud on, siis arvatavasti seetõttu, et mänguaeg ja koht põhikoosseisus oleks garanteeritud.

Tembu
15.07.02, 20:58
Nalja teete? Kui Litmanen kuskile läheb siis tagasi Ajaxisse kus teda oodatakse rõõmuga!! Ta ju seal vanajumal ise:)

mcnamara
15.07.02, 21:08
Litmanen tundub esmapilgul tõesti pisut liigne... eriti kui \'pool nüüd ikka Diouf\'i värbamisega maha saab. Samas oli läinud hooajal momente, kui meeskonnal polnud kahte ründajat platsile panna...uus hooaeg ei tule põrmugi lühem ega lihtsam. Seepärast kui Litti vahetusmehe rolliga nõustub, võiks ta \'pooli jääda. Võimalusi end näidata tuleb kindlasti!
Ootan siin huviga, millega lõpevad läbirääkimised Bowyer\'iga. Igatahes see on selge, et \'pooli uus hooaeg algab selle nädala reedel - sõprusmänguga Le Havre\'i vastu. ;)

Jeeg
16.07.02, 14:53
Olgu Christie - Litmanen swap-dealiga kuidas on, aga footballtransfers.co.uk -lt võib välja lugeda, et Litmanen soovib siiski põhikoosseisu jalgpalli mängida, mis eeldab mingit üleminekut küll.

mcnamara
16.07.02, 18:20
Liverpooli kodulehe andmetel on El-Hadji Diouf täna kirjutanud alla 5-aastase lepingu \'pooliga. See on siis meie kolmas uus mängija: prantslased Bruno Cheyrou ja Alou Diarra liitusid juba varem.

van der Sarjas
17.07.02, 04:38
Minu arust ostab Liverpool ikka mõtetult palju häid jalgpallureid kokku. Eelmine hooaeg oli neil umbes kahe meeskonna jagu häid mängijaid, eriti poolkaitses, nüüd soovitakse vist kolmas koosseis ka võimalikult kõlavatest nimedest koostada. Millal tuli viimati oma kasvandikust kindel põhikoosseisu mängija? Owen oligi vist viimane. Kuigi Liverpoolil endal on päris palju võimekaid noori (Wright jne.), kes võiksid ise mängida, ostetakse igasugu muulasi kokku. Mõned omadest müüakse hoopis maha (Fowler). Ei usu mina, et sellest head nahka tuleb, meistritiitel jääb jälle püüdmatusse kaugusesse.

mcnamara
17.07.02, 13:40
Originally posted by Dennis

Minu arust ostab Liverpool ikka mõtetult palju häid jalgpallureid kokku. Eelmine hooaeg oli neil umbes kahe meeskonna jagu häid mängijaid, eriti poolkaitses, nüüd soovitakse vist kolmas koosseis ka võimalikult kõlavatest nimedest koostada. Millal tuli viimati oma kasvandikust kindel põhikoosseisu mängija? Owen oligi vist viimane. Kuigi Liverpoolil endal on päris palju võimekaid noori (Wright jne.), kes võiksid ise mängida, ostetakse igasugu muulasi kokku. Mõned omadest müüakse hoopis maha (Fowler). Ei usu mina, et sellest head nahka tuleb, meistritiitel jääb jälle püüdmatusse kaugusesse.

Ei ole nõus. \'poolil on suurearvuline meeskond, sest hooaja mängude arv nõuab seda. Täpselt sama on lugu ka Arsenali ja ManU-ga. Oma kasvandikest saab aga tulla kindlaid põhikoosseisu mängijaid alles siis, kui nad on tõesti rahvusvahelisel tasemel pallurid. Selge see, et duubel- (või noorte)meeskonnas selleni ei jõua. See dilemma on tuttav kõigile tippmeeskondadele. Peab olema erakordne talent (a la Gerrard või Owen), et põhikoosseisu läbi murda. Stephen Wright tõenäoliselt suudab seda algaval hooajal, aga kas keegi veel, on enam kui kahtlane.
Eelnevast hoolimata usun ja loodan, et \'pool siiski uute ostude kõrval ka mõnest mängijast loobub - eelkõige on juttu olnud Bamby\'st ja Berger\'ist. Mõlemal oli läinud hooaeg pehmelt öeldes läbikukkumine.

Pätu
17.07.02, 18:50
bowyeri üleminek liverpooli võib ära jääda kuna bowyer nõuab 40.000 £ a liverpool pakub 5000 £ vähem talle

mcnamara
18.07.02, 15:09
Liverpooli hiiglaslik meeskond hooajaks 2002/2003 koos särginumbritega. Nagu näha, on numbrid 11, 12 ja 21 jäetud esialgu vabaks. Bowyer, Duff ja Diao äkki?

1: Jerzy Dudek
2: Stephane Henchoz
3: Abel Xavier
4: Sami Hyypia
5: Milan Baros
6: Markus Babbel
7: Vladimir Smicer
8: Emile Heskey
9: El-Hadji Diouf
10: Michael Owen
13: Danny Murphy
14: Vegard Heggem
15: Patrik Berger
16: Dietmar Hamann
17: Steven Gerrard
18: John Arne Riise
19: Pegguy Arphexad
20: Nick Barmby
22: Chris Kirkland
23: Jamie Carragher
24: Bernard Diomede
25: Igor Biscan
26: Richie Partridge
27: Gregory Vignal
28: Bruno Cheyrou
29: Stephen Wright
30: Djimi Traore
31: Alou Diarra
32: John Welsh
33: Neil Mellor
34: Daniel Sjolund
35: Stephen Warnock
36: Jon Otsemobor
37: Jari Litmanen
38: Michael Foley

SleepWalking
21.07.02, 19:40
Bowyeri jutt oligi liialt varajane, Liverpool lõpetas oma huvi Lee Bowyeri ostmise vastu:

http://www.leedsunited.com/lufcnews.asp?article=100277

jyriöö
22.07.02, 02:30
Originally posted by Jeeg

Olgu Christie - Litmanen swap-dealiga kuidas on, aga footballtransfers.co.uk -lt võib välja lugeda, et Litmanen soovib siiski põhikoosseisu jalgpalli mängida, mis eeldab mingit üleminekut küll.

Viimased uudised räägivad, et Litmanen on see hooaeg veel klubi mängija ning lahkub kevadel free transferiga.
Ja veel. Blackburn oli Duffi eest tehtud esimese pakkumise tagasi lükanud, kuid Sky andmetel toimub diil £15m eest.
http://msn.skysports.com/skysports/article/0,,1860-1058260,00.html

mcnamara
22.07.02, 14:25
Bowyer\'ist loobumise ühe põhjendusena on ära toodud see, et Houllier mõistis läbirääkimiste käigus: see mees ei olnud südamega \'poolis mängimisest huvitatud. Rohkem huvitas teda oma rahakoti täitmine.
Tõepoolest - Bowyer oleks pidanud rõõmus olema, et Liverpool talle võimalust pakkus. Ei kujuta ette, et ta aasta Leedsis eriti mõnusaks kujuneb. Ja Leedsile vastuvõetavat hinda on ainult mõni klubi Inglismaal võimeline maksma...

Rainman
30.07.02, 15:33
Gerrardil kohe mitte ei vea, nüüd on reiega miski häda.. soccernet.com (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0730/20020730lfcgerrard.html)

mcnamara
02.08.02, 14:05
Gerrardi jätkuvad vaevused on nüüd toonud kaasa selle, et Senegali koondislane Salif Diao liitub \'pooliga juba lähipäevil. Algselt oli mõeldud, et Diao saabuks Prantsusmaalt alles detsembris.

malagar
03.08.02, 03:22
Madrid Real - Liverpool seis hetkel 1:0 :(
Värava lõi 41 minutil tunduvalt kõhnenud ja paremas vormis Figo

malagar
03.08.02, 03:59
Real - liverpool
60 minut reali kasuks 2:0 :(
Keegi reali teise kooseisu tüüp lõi Zidane`i söödust

Aramis
03.08.02, 13:58
Platsil 0-2 kaotusmängus turniirikorraldajate Reali vastu käisid:
Jerzy Dudek
Stephane Henchoz
Sami Hyypia
Abel Xavier
Gregory Vignal
Vladimir Smicer
Dietmar Hamann
Danny Murphy
John Arne Riise
Emile Heskey
El-Hadji Diouf
Vahetused tehti:Berger (Smicer), Cheyrou (Vignal), Baros (Heskey), Carragher (Hamann), Biscan (Diouf)

jyriöö
03.08.02, 18:25
Originally posted by malagar

Keegi reali teise kooseisu tüüp lõi Zidane`i söödust

Javier Portillo tal nimeks. Vaatasin just mängu 7tv pealt. Kuidagi liiga nadi tundus. Realil oli vaid 4 põhikoosseisu meest mängimas, Poolil seevastu enamus (v.a. Owen ja kergelt vigastet Gerrard). Selline ehtne loid preseason etteaste oli, särts puudus, võimalusi nagu polnudki. Heskey ja Diouf ei klappinud kuidagi. Aga eks see kuulub ikka ettevalmistava tsükli juurde.

Epic
03.08.02, 18:31
Figo SUCKS ja kõik !!! :deemon:

Robinho
03.08.02, 20:09
Originally posted by EricCantona

Figo SUCKS ja kõik !!! :deemon:
Khm! Ja Beckham rules?:D :D

Silver
04.08.02, 02:55
IGAL ÜHEL ON OMA LEMMIKUD EI OLE VAJA SEGAST PEKSTA... kes suckib ja kes mitte... siiski vôiks asja rahulikult vôtta

Epic
04.08.02, 18:55
ei tea is mõttega houllier dioufi ostis et minna kolme ründajaga mängima või mis ? :)

Silver
06.08.02, 04:07
on ju niuke asi ka nagu puhkus, mehed saavad vôrdselt puhakta.... Veel on niuke asi nagu vigastused.... see, et klubis on 3 ehad ründajat ei tähenda, et peaks kohe 3 ründajaga mängima :)

rohelineKonn
06.08.02, 14:22
Originally posted by EricCantona

ei tea is mõttega houllier dioufi ostis et minna kolme ründajaga mängima või mis ? :)

oled kunagi kuulnud midagi sellist, et vahel harva (reeglina u 1/3 hooajast) on isegi owen vigastatud ja et l\'pool mängib aastas 60+ mängu, ning et litti on vana ja baros pole ennast tõestanud millegi enama kui alansmithiliku närvikavaga. heskeyl võib jällegi juhtuda, et ta pool aastat ühtegi väravat ei löö. imestan, et houllier mõnda kindlamat meest kui diouf ei üritanud osta. inglismaa kogemusega tippründajaid oli päris mitu tükki saadaval, pooli oleks ehk kõige paremini sobinud gudjohnsen. ise arvan, et heskey vahetuseks oleks võinud osta lee hughesi coventryst, aga seda pigem seetõttu, et tegemist lihtsalt sümpaatse vennaga.

mcnamara
06.08.02, 15:23
Originally posted by rohelineKonn
imestan, et houllier mõnda kindlamat meest kui diouf ei üritanud osta. inglismaa kogemusega tippründajaid oli päris mitu tükki saadaval, pooli oleks ehk kõige paremini sobinud gudjohnsen. ise arvan, et heskey vahetuseks oleks võinud osta lee hughesi coventryst, aga seda pigem seetõttu, et tegemist lihtsalt sümpaatse vennaga.

Luba ma küsin, miks sinu meelest Diouf kindel ost ei ole? Ei ole ju teada tõesti, kuidas ta Inglismaa talvele vastu peab - aga vähemasti on ta oma mänguklassi näidanud. Ja viimane on tal kahtlemata kõrgem, kui sinu pakutud Lee Hughes\'il või isegi Gudjohnsen\'il. Ei maksa ka unustada, et \'pool sai Diouf\'i suhteliselt soodsa hinnaga.

Ja veel - ma ei muretseks eriti \'pooli rünnaku pärast. Meil on lisaks Owenile, Heskey\'le ja Diouf\'ile veel Milan Baros, Jari Litmanen ja vajadusel ründes mängiv Vladimir Smicer. Rääkimata Neil Mellorist.;)

rohelineKonn
06.08.02, 16:29
Luba ma küsin, miks sinu meelest Diouf kindel ost ei ole? Ei ole ju teada tõesti, kuidas ta Inglismaa talvele vastu peab - aga vähemasti on ta oma mänguklassi näidanud. Ja viimane on tal kahtlemata kõrgem, kui sinu pakutud Lee Hughes\'il või isegi Gudjohnsen\'il. Ei maksa ka unustada, et \'pool sai Diouf\'i suhteliselt soodsa hinnaga.
Ja veel - ma ei muretseks eriti \'pooli rünnaku pärast. Meil on lisaks Owenile, Heskey\'le ja Diouf\'ile veel Milan Baros, Jari Litmanen ja vajadusel ründes mängiv Vladimir Smicer. Rääkimata Neil Mellorist.;)
Diouf on tõestanud ennast prantsusmaal, mitte inglismaal. selliseid mehi on ennegi nähtud, wiltord näiteks - 13M eest saasta.
diouf ja suhteliselt soodsalt. vaidleks küll vastu. 10M täieliku transferkriisi ajal. inglismaa selle hooaja suuruselt kolmas tehing.
baros, litti, smicer ja mellor ei ole kahjuks päris see tase mida CL näiteks vaja. ma pead nüüd küll ei annaks, kuid arvan et võrreldes teiste inglise tippklubidega lõid pooli ründajad eelmisel hooajal karja peale kokku kõige vähem väravaid. siin on põhjuseks muidugi ka klubi ühedimensionaalne mängustiil.
olen ka vabalt nõus kasti õlle peale kihla vedama, et 02/03 hooajal lööb gudjohnsen rohkem väravaid kui diouf vaatamata võimaliklule suundumisele põhja-inglismaa keskpärasesse klubisse.

SleepWalking
06.08.02, 16:50

Diouf on tõestanud ennast prantsusmaal, mitte inglismaal. selliseid mehi on ennegi nähtud, wiltord näiteks - 13M eest saasta.

Wiltordi kohapealt vaidleks sulle, kallis klassivend, küll vastu :) olin ka vägagi kriitiline onu suhtes eelmise hooaja alguses, aga freddie ja piresi koha täitmine, ning mängimine keskvälja äärel ning need üliolulised väravad veensid, et tegemist on täiesti korraliku mängijaga. Võibolla mitte 13M aga siiski.

Dioufi kohapealt nõus, alati kesk talve on pealegi African Nations Cup, kus vähemalt Lauren ja Kanu alati kuu aega veedavad ning peale sealt saabumist vormilangust näitavad. Diouf kindlasti põeb ka sügavat vajadust kesk kõige vilkamat hooaega sõita oma riiki esindama ... nendele välismaa onudele on kõige raskemad siuksed kolmapäevaõhtused jäise vihmaga sompus õhtud kuskil boltoni pooltühjal reebok arenal ... kui nad suudavad leida motivatsiooni ja tahtmise sellises õhustikus mängimiseks, suudavad nad inglismaal ennast tõestada.

rohelineKonn
06.08.02, 17:52
[i]Originally posted by SleepWalking
Wiltordi kohapealt vaidleks sulle, kallis klassivend, küll vastu :) olin ka vägagi kriitiline onu suhtes eelmise hooaja alguses, aga freddie ja piresi koha täitmine, ning mängimine keskvälja äärel ning need üliolulised väravad veensid, et tegemist on täiesti korraliku mängijaga. Võibolla mitte 13M aga siiski.

ma mõtlesingi seda, et liiga palju makstud nagu mehe eest, kes pole sisuliselt kordagi olnud valik esinese 11 hulka, juhul kui kõik mehed terved on. tegemist pole kahtlemata kehva mängijaga, nagu ka dioufi näol. läti premieris mängides oleksid nad kaks parimat väravalööjat.

mcnamara
06.08.02, 17:54
diouf ja suhteliselt soodsalt. vaidleks küll vastu. 10M täieliku transferkriisi ajal. inglismaa selle hooaja suuruselt kolmas tehing.
baros, litti, smicer ja mellor ei ole kahjuks päris see tase mida CL näiteks vaja. ma pead nüüd küll ei annaks, kuid arvan et võrreldes teiste inglise tippklubidega lõid pooli ründajad eelmisel hooajal karja peale kokku kõige vähem väravaid. siin on põhjuseks muidugi ka klubi ühedimensionaalne mängustiil.
olen ka vabalt nõus kasti õlle peale kihla vedama, et 02/03 hooajal lööb gudjohnsen rohkem väravaid kui diouf vaatamata võimaliklule suundumisele põhja-inglismaa keskpärasesse klubisse.

Diouf oli üks MM-finaalturniiri paremaid ründajaid. Vaidled vastu? Võib-olla sa ei näinud Senegal-Rootsi mängu. Seepärast pean tehingut suhteliselt soodsaks. Tegemist ei ole lihtsalt mingi suvalise palluriga.
Hmm huvitav milles see \"ühedimensionaalne mängustiil\" võiks väljenduda? Kui mitut Liverpooli liigamängu sa õieti eelmisel hooajal vaatasid? CL tase on teine ja selles pole midagi vaielda - Liverpool mängis tollel turniiril eelmisel aastal esimest korda. Tegid, mis suutsid. Ja kasutasid just seda taktikat, mida Phil Thompson (enamasti tema) välja mõelda suutis.
Ja kihlvedudega ma põhimõtteliselt ei tegele - pean isegi tõenäoliseks, et Gudjohnsen lööb rohkem väravaid. Who cares? Tähtsam on see, kas uus mängija suudab meeskonnale midagi juurde tuua, kasulik olla. Diouf\'i puhul olen selles suhtes positiivselt meelestatud.

rohelineKonn
06.08.02, 18:08
Hmm huvitav milles see \"ühedimensionaalne mängustiil\" võiks väljenduda? Kui mitut Liverpooli liigamängu sa õieti eelmisel hooajal vaatasid?

Ja kihlvedudega ma põhimõtteliselt ei tegele - pean isegi tõenäoliseks, et Gudjohnsen lööb rohkem väravaid. Who cares? Tähtsam on see, kas uus mängija suudab meeskonnale midagi juurde tuua, kasulik olla. Diouf\'i puhul olen selles suhtes positiivselt meelestatud.
su viimase väitega, et löödud väravad ei ole peamine olen ma nõus. näiteks ei arva ma, et heskey oleks halb mängija, tal lihtsalt ei ole väravalöömisvaist väga hästi arenenud.

aga l\'pooli mäng on ühedimensionaalne, kuigi selles ühes mõõtmes töhus. pooli mänge, eriti just PL vaatasin eelmisel hooajal suht palju. olin isegi nende aastatepikkune poolehoidja, kuid vajadus edukaid toetada läks üle. pooli mäng seisneb tuimas kaitsmises (kasutavad keskel kahte dmc\'d) ja toore jõuga keskelt läbi pressimises. soovitavalt kas sööt kiirele ründajale või sööt suurele ründajale, kes selle kohe kiirele ründajale edastab. häid ründavaid ääremängijaid sisuliselt ei ole, või põdesid nad eelmisel hooajal erinevaid hädasid. ok riise oli. kõik. mängupilti muutsid litti ja anelka, kes seetöttu ka poolis oma kohta ei leidnud. bowyeri ost oleks ka abiks olnud.

mcnamara
07.08.02, 16:52
Neile, kes veel ei tea: Liverpoolil on nüüdseks kaks uut mängijat!
Patrice Luzi on noor Prantsuse väravavaht, keda arvatavasti algaval hooajal põhikoosseisus ei näe. Senegali poolkaitsja Salif Diao on samuti \'pooliga lepingule alla kirjutanud ja arvatavasti alustab klubis mängimist kohe hooaja algusest.
Nick Barmby on põhimõtteliselt Leedsile müüdud, tema minek seisab veel isikliku lepingu sõlmimise taga.
Nicky lahkumine on valus, kuid läinud hooaja lõpuosa näitas, et algkoosseisus talle kohta ei jagu. Loodetavasti läheb tal Leedsis hästi!

Wingback
09.08.02, 16:06
Nicky Barmby lahkumisest on kahju küll, sellist tubli, positiivset mängijat oli hea vahetuspingilt sisse tuua vajadusel. Arvan et vennal sai pingil passimisest kah juba siiber, kuid iseasi kui palju ta Leedsis mängida saab. Asendamatu mees Barmby ei ole, nii et tema lahkumine suur kaotus vast ei ole.:doh:

Siim
11.08.02, 03:06
Noor kaitsja Stephen Wright on lahkumas... teda igatseb endale Sunderland AFC. Räägitud on 1,5M £ ning Liverpool on juba hinnaga nõustunud ja on alanud läbirääkimised mängijaga...

Selline asi siis... kuigi ei usu, et Wright sel hooajal oleks (veel) põhitegijaks saanud, aga kahju ikkagi. Oleksin Wrighti eelistanud näiteks Traore\'le, kes nüüd tagasi Prantsusmaalt, kuigi positsioonid veidi erinevad. Teine ja arvatavasti peamine põhjus on Markus Babbeli come-back. Babbel oma parimatel päevadel oli muidugi tasemel ning loodetavasti leiab ta end suures jalgpallis taas.

rohelineKonn
11.08.02, 13:01
selline trend, et pooli inglased (nt fowler, redknapp, barmby, wright) lahkuvad üksteise järel, ning asemele ostetakse senegaallasi, portugaallasi ja muud sellist, on küll pisut kurb vaadata. niipalju kui ma wrighti mänge olen näinud on ta enamvähem sama tasemega mängija kui xavier. niikuinii jääb esimeseks valikuks paremkaitsesse ikka babbel. miks siis osta portugaallane ja müüa maha inglane, jääb pisut arusaamatuks. fännidele see vaevalt et meeldib. ei meenugi, millal houllier viimati inglase ostis - oli see heskey või barmby - aastaid tagasi igatahes.

Pätu
11.08.02, 14:04
Viimane inglane, kelle Houllier ostis, oli noor väravavaht Kirkland. Aga las nad muutuvad uueks Chelseaks, pärast tore mõnitada, aga mul suht ükskõik, mis nendega juhtub. Muidugi tuleb arvestada, et youth squadist ju tuleb ka mängijaid (inglasi) juurde :(:(

:D Liverpool AHJU !

vaikiv mees
12.08.02, 16:26
Kõige hea kõrval, mida Houllier \'Poolile teinud on, võib siiski märgata tendentsi osta kokku suvalisi rahvuskaaslasi - noor pr. vv.Luzi jms

Edson
15.08.02, 13:43
Mc Allister mängib veel või?

Melwood
15.08.02, 13:56
Originally posted by Edson

Mc Allister mängib veel või?

Liverpoolis? Ei mängi. Nüüd on Ta Coventry nö player-manager.

mcnamara
18.08.02, 23:15
Hooaeg on alanud - võiduga! :õnnelik:
John Arne Riise värav teise poolaja algul tõi \'poolile 1:0 võidu Aston Villa üle.
Mäng oli oodatult tasavägine. Houllier eelistas algkoosseisus Diouf\'i Heskey\'le.

Koosseisud:
Aston Villa: Enckelman, Staunton, Mellberg, Alpay, Delaney, De la Cruz, Hendrie, Hitzlsperger, Barry, Crouch, Vassell. Vahetuses: Postma, Allback, Hadji, Samuel, Boulding.
Liverpool: Dudek, Xavier, Henchoz, Hyypia, Traore, Murphy, Hamann, Gerrard, Riise, Owen, Diouf. Vahetuses: Smicer, Heskey, Kirkland, Carragher, Cheyrou.

Djimi Traore on niisiis hetkel algkoosseisus - Carragher ei ole veel piisavalt terve.

eston maravilha
19.08.02, 00:21
aga oweni penaldi tõrjus encs

nännänääänäänäää:D

Wingback
24.08.02, 03:37

aga oweni penaldi tõrjus encs

nännänääänäänäää:D

Mida sa kisad, pähe saite ikkagi.:naer5:
Nuta eston....eESti-TONt, või mis iganes sa ka ei ole!

Epic
24.08.02, 13:14
see oli mingi eri kobi tõrjumine jalaga :jump2:

Wingback
24.08.02, 17:33
Kas kellelgi teist Pooli fännidest on ostetud Liverpool E-season ticket, nagu pakub seda ametlik kodukas? Kas asi on ostmist väärt,kui keegi sellest paremini midagi teab - palun rääkige. :sega4:

Epic
26.08.02, 01:36
Liverpool: Diouf kaks väravat ning Murphy penalti lisaminutitel. NORMAALNE :baibai: :reiv: :ingel3:

eston maravilha
26.08.02, 03:59
sa oled ise üks kobin. või õigemini oma isa ja ema kobin

ja vints sinu aju ei võtaks mu nime taga peituvat tähendust. wanker

armin
26.08.02, 14:00
No f**king kõvad naised on need Villa omad. Teadmiseks Jollerid ja Estonid, see tõrje OLI KOBA. Teiseks, ma tahaks näha kui hea on Pooli mõnitada ka reaalses elus Pooli fännidega kohtudes. Võib-olla ei ole siin mõni tüüp nii emotsionaalne aga see wankerite loopimine hakkab mulle juba närvidele käima. Minge mölisege oma teema all või vaadake Kanal 2 -est saadet Villa.

Jeeg
26.08.02, 17:04
Kuulge mehed, rahunegem maha.
Jäägem teema juurde, mis käsitleb Liverpooli ja sellega seonduvaid asju ja ma mõtlen seda tõsiselt, minu meelest küll see, kuidas Oweni penalti tõrjuti ei oma enam tähtsust, kui arutlus sel teemal läbuks läheb.

Undi
27.08.02, 04:33
Originally posted by armin

No f**king kõvad naised on need Villa omad. Teadmiseks Jollerid ja Estonid, see tõrje OLI KOBA.
vaata, armin (ega sa ometi see karvane süldilaulja pole? :lahe:), lööja ülesanne on pall väravasse saada. Kui väravaht saab oma käe, jala või pealae meelega või kogemata vahele, on see lööja viga. Teoreetiliselt peaks kõik pendlad sisse löödama, sest vv suudab suht minimaalse ala väravast katta...kui kõvasti ja täpselt lüüa, siis pole mingit võimalustki...kui pall panna värava poole lihtsalt veerema, siis ole lihtsalt mees ja võta sülle ;) Ehk siis kõik tõrjed on põhimõtteliselt kobad...suunda aimatakse niikuinii enamasti ette ja idee ongi lihtsalt pallile ette jääda...antud juhul oli selleks enckelmani varvas :p

Point siis pika ja kehva jutu lõpuks see - nii kurb kui see ka pole, lõi mickey sita pendla. A la pekkami penalt argentiina vastu...kõvasti ja...keskele. Kurb

see wankerite loopimine hakkab mulle juba närvidele käima. Minge mölisege oma teema all või vaadake Kanal 2 -est saadet Villa.
:D

Pätu
28.08.02, 00:27
Originally posted by armin

No f**king kõvad naised on need Villa omad. Teadmiseks Jollerid ja Estonid, see tõrje OLI KOBA. Teiseks, ma tahaks näha kui hea on Pooli mõnitada ka reaalses elus Pooli fännidega kohtudes. Võib-olla ei ole siin mõni tüüp nii emotsionaalne aga see wankerite loopimine hakkab mulle juba närvidele käima. Minge mölisege oma teema all või vaadake Kanal 2 -est saadet Villa.

Oi... miks peaks ma vaatama seda saadet sealt.. kuigi vahest olen vaadanudküll :P :) Aga pooli fänni ja muu fännniga on päriselus palju parem möliseda... sest enamastoi hakkab ta ka vastu mölisema, mitte inisema nigu sina ;)

Jaan
28.08.02, 01:19
Kuulge, Liverpooli mehed. Kelle pilt oli Dioufi s2rgil?

mcnamara
29.08.02, 22:02
Liverpooli grupp CL-s:
Valencia, Liverpool, Moskva Spartak, Basel

Arvestades seda, et olime teises asetusgrupis, pole tulemus sugugi hull. Basel peaks teistest selgelt nõrgem olema. Oleks võinud palju hullemini minna.:)

Jaan
29.08.02, 22:19

Liverpooli grupp CL-s:

Arvestades seda, et olime teises asetusgrupis, pole tulemus sugugi hull. Basel peaks teistest selgelt nõrgem olema. Oleks võinud palju hullemini minna.:)

Oleks v6inud hullemini minna? Tegemist on ilmselt k6ige lihtsama grupiga...

Melwood
30.08.02, 13:59
22/23 oktoober Spartak-Liverpool. Ega keegi pole mõelnud Moskasse minekust? Või on kellelgi kindel plaan minna. Sel juhul ühineks ka ise.

Undi
30.08.02, 21:54
Litti ühineb taas Ajaxiga :( Liigub ta sinna vaba agendina. Kuna ta poolis mänguaega just palju ei saanud ja ei sobinud ka päris puhtaks strikeriks, siis arvan, et õige otsus. Kuigi vahepeal seoti teda ka muude klubidega (kohati käis isegi jutt, et läheb Soome pinda kulutama :sega10:), otsustas ilmselt talle armsaima klubi kasuks ;) Ajaxi fännide lemmik on siis tagasi Hollandis ja teeb loodetavasti veel suuri tegusid.

edu, Jari ! :õnnelik:

link (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0830/20020830lfclitmanen.html)

mcnamara
03.09.02, 15:49
Eilne punktikaotus Newcastle\'i vastu oli täiesti tarbetu ja näitab veelkord, et Liverpool ei ole saanud üle aastaid vaevanud veast jätta võtmata kuldkandikul pakutavad punktid. Varasemad hooajad on selgelt näidanud, et Premier\'i võib võita vaid meeskond, kes suudab oma võimalused ära kasutada ja igast vähegi lootusi pakkuvast matshist kolm punkti võtta. Ma tean, et see minu jutt enam vähem kordab seda, mida Dietmar Hamann eilse mängu järel juba toonitas. Aga tahtsin oma frustratsiooni siiski ka siin välja tuua. :deemon:
Loodetavasti Gerrardi ja Dudeki vigastused ei osutu tõsisteks.

mcnamara
12.09.02, 13:24
See on deja vu. Eile Birminghami vastu...pole mõtet hakata kordama nädala eest öeldut, mõte sama. Masendav! :( Ja mitu võimalust Owen seekord maha mängis!
Aga ok, pole hullu. ;) Vaatasin nimelt liigatabelit. Ükski meeskond pole veel erilise võitudeseeriaga säranud ega teistel eest läinud. Hope springs eternal.:)

Wingback
15.09.02, 22:32
Kas on põhjust muretsemiseks Liverpooli kaitse üle?:doh: Kuidagi palju on neid vastuväravaid tulnud. Mäng liiga ründavaks läinud, kaitse jääb väheke unarusse? Kahjuks ei oska täpselt hinnata Pooli viimaseid tegemisi platsil, kuna pole võimalust olnud mänge näha, seega loodan teilt Pooli sõbrad vastukaja.
Hea et Baros sai hoo sisse ning Heskey lõplikult 3 punkti koju tõi viimases mängus - nii peabki! ;)

Lihabassein
15.09.02, 23:13
Siiski, elagu Lihabassein :D:lahe:

Undi
15.09.02, 23:56
Originally posted by Lihabassein

Siiski, elagu Lihabassein :D:lahe:
hmm...ei

eston maravilha
16.09.02, 01:13
liver ei tähenda mitte liha....

Lihabassein
16.09.02, 01:23

liver ei tähenda mitte liha....

Njuu maksabassein who gives a dang.. elagu ta ikkagi :D

Lihabassein
16.09.02, 01:54
Originally posted by Jaan

Liverpooli grupp CL-s:

Oleks v6inud hullemini minna? Tegemist on ilmselt k6ige lihtsama grupiga...

Tjaa, Valencia siiski peris tugev :)

Undi
18.09.02, 05:18
loll värk

mul on selline halb tunne, et see hooaeg taotakse meie puuri umbes 2x rohkem palle, kui eelmine aasta. Kaitse on minu arvates põhiprobleem - henchoz on vigastusega väljas ja seesamune traore ei ole kuidagi veennud. ei saa aru, miks pidi eelmisel hooajal nii hästi töödanud liini ära lammutama :(

ründest nii palju, et kui ise ära ei löö, siis...kõik teavad isegi. ehk oleks aeg litti tagasi kutsuda :D;) vaadates, kui hea mängu ta täna tegi ajaxis. tuleeb muidugi aru anda, et tegelikult mängis ta hoopis teistsuguses rollis (a la oper koondises). nagu ka Houllier on öelnud, ei ole ta puhta ründaja koht talle parim.

dreyd
26.09.02, 14:57
CL-is 1:1 kodus Baseli vastu, pole just teab mis rõõmus skoor, mis lahti? Ise mängu ei näinud teab keegi kommida?

mcnamara
26.09.02, 15:08
Eilset õhtut pole mingit soovi kommenteerida. Aga \'pool alustas ilusasti - Riise oleks võinud juba esimesel minutil värava lüüa, aga vv Zubermüller (võin nimega eksida) tegi imetõrje: pall põrkas tema käest posti...ja mitte viimast korda sel õhtul... Milan Baros oli esimesel poolajal here there and everywhere ja lõi lõpuks ka värava. Aga Basel vastas praktiliselt oma ainsast lõpuni viidud rünnakust kogu mängu jooksul.
Teine poolaeg oli \'poolil kehvavõitu. Paar head võimalust veel tekkis, aga korralikku survet Baseli väravale ei suudetud avaldada. Owen taas tohutu pettumus. Ka vahetused ei aidanud midagi. Lõpus võis näha Houllieri pea käte vahel istumas.
Kõik kokku: \'pooli pooolehoidja jaoks oli oigamise ja sajatamise õhtu eile.:(

Melwood
26.09.02, 15:18
Ma lisaks veel omalt poolt, et selle Baseli väravavhi Zuberbuehler\'i parimad sõbrad olid seekord tõesti põiklatt ja postid. (väga taibukalt kirjutas Guradian\'i kommentaator , et Riise oleks võinud esimese 10 minutiga hat-trick\'i teha) Õnne Liverpoolil üldse ei olnud. Lisaks sellele jäeti meile paar penaltit vilistamata: eriti ilmekas näide oli vabalöögi takistamine karistusalas käega.
Aga selge on see, et need ei ole mingid vabandused. Me olime selgelt tugevamad, aga nagu mitmel korral sel hooajal ei suutnud me ära lüüa. :kurb10:

eston maravilha
26.09.02, 20:32
hahahahahahahahaaahahahahahahhaa

1-1 baseliga

liverpool oleks pidanud laenama angeli ja ginola üheks mänguks

hahahahahahahahahahahaha

mcnamara
27.09.02, 18:14
Liverpooli kodulehelt jäi silma uudis, et noor winger, iirlane Richie Partridge laenatakse kuuks ajaks Coventry\'le. Partridge tundus mulle mängijana, kes oma kasvandikest sel hooajal võiks end põhikoosseisu läbi murda. Kindlasti on tal Gary McAllister\'i käe all parem end näidata, kui \'pooli reservis.

jazzjansa
29.09.02, 01:22
Liverpooli esimene värav mängus Manchester Cityga oli pesuehtne näide ,KUIDAS EI TOHI KAITSE NURGALÖÖGI AJAL MÄNGIDA.Nimelt teenis Owen juba mängu 3.minutil nurgalöögi Liverpoolile.Nurgalöögist tulnud pallini ulatus kõige esimesena City kaitsja.Ma ei tea mis ta mõtles?Tavaliselt tuleb ju pall kohe puhtaks lüüa.Tema aga otsustas peaga oma teisele kaitsjale sööta.Tol omakorda ebaõnnestus samuti väljalöök.Nimelt põrkus tema löök vastu oma mängijat,kust see viie kasti põrkas.Seal aga valvas Liverpooli kõige kuulsam staar Owen.Pole raske arvata,mida Owen selle palliga tegi.
Nüüdseks on mängitud 42 minutit ning seis püsib endiselt 1:0 Liverpooli kasuks.

Siim
29.09.02, 02:50
Juhuu Owen!:r66m7:

Justkui hakati rääkima, et Owen pole vormis ja Owen on omadega läbi, näitas ta taas, kes on kunn. Kolmapäeval elutähtis mäng Anfieldil Spartakiga. Loodetavasti venelaste võiduta seeria jätkub ja Pool on võiduga tagasi pildil.

P.S TV3 näitab mängu otse.

Undi
03.10.02, 04:32
Originally posted by Siim
Justkui hakati rääkima, et Owen pole vormis ja Owen on omadega läbi, näitas ta taas, kes on kunn. Kolmapäeval elutähtis mäng Anfieldil Spartakiga. Loodetavasti venelaste võiduta seeria jätkub ja Pool on võiduga tagasi pildil.

ka see mäng näitas owen klassi, värav jäi küll löömata, kuid eeltöö tegi kahele väravale just tema :) tase

ei oskagi midagi eriti öelda...this game made my day...kuigi mina midagi muud peale võidu sellise \'vastase\' vastu ei oodanudki ;)

Siim
04.10.02, 19:29
Spartak pakkus pettumuse. Lootsin ikka põnevat ja veidi võrdsemat mängu. Nagu Portugal - Eesti 2001. Owen oli taas tase ja Heskey\'gi saatis üht-teist korda. Kahju, et minu esmakordne live-tutvus Milan Barosega edasi lükkus aga 5-0 oli üle lootuste hea.

mcnamara
07.10.02, 14:12
Eile õhtul oli esimest korda võimalus näha Liverpooli selle hooaja Premiership\'is. Ajalugu kordus. Kui aasta tagasi võitsime Chelsea\'t kodus Vladimir Smicer\'i lõpuminuti väravaga, siis seekord sai samaga hakkama Michael Owen. Heskey oli äkitselt läbi, lükkas Oweni jõuga kõrvale (täpselt nagu kolmapäeval Spartaki vastu) ja tulistas Cudicini käest väravaposti. Owen oli esimesena jaol ja 1:0 lõpuks käes.
Minu usk võitu hakkas mängu kestes pikapeale kustuma. Paar ilusat kauglööki ja Barosi läbimurre ei toonud tulemust. \'pool mängis eile küllalt passivselt, võib-olla oligi liig loota samalaadset ilutulestikku nagu Spartaki vastu.
Aga võit on võit ja Arsenal endiselt käeulatuses. Väga hea maavõistluspuhkusele minna. :õnnelik:

Wingback
07.10.02, 19:00
Liverpool - Chelsea 1:0 mõnuz:P
Owen poiss võttis mängu saatuse enda õlule ja kolm punkti omadele tuua--> (90min värav). Mees on õiget vormi saamas, mis muidugi on ju imeline uudis, juba CL Spartaki vastu mängus ta tasemel, kuigi värav jäi loomata, oli tema kasutegur suur. Jätkakem samas vaimus!:)
Mis see Arsenalilt tiitli näppamine ikka ära ei ole:D?! Sest meistrite liiga pole ju enam peamine eesmärk.

Huvitav palju üldse Chelsea pooldajaid siin foorumis on? Ei mäleta küll, et oleksin kellelgi seda avatari näinud??