PDA

View Full Version : CM4

Leheküljed : 1 [2]

Marduk
12.08.03, 09:01
Oehh t2itsa unustasin. Fc Flora oli.

17
10.09.03, 17:50
Nonii lõpuks sain ka esimese täispika hooaja ära mängitud ise manageerisin ManU-t ja sugulane \'pool-i.Liigas jäin alles kaheksandaks, sugulane veel madalamale kümnendaks.Liiga võitis Newcastle 90 punktiga teine oli Arsenal 86 punktiga.Punne sain kokku 56 sugulane 48.Võite sain kokku 15 võitu 11 viiki ja 12 kaotust väravate vahe 51-45 ja sugulasel olid neec näitajad 12 võitu 12 viiki 14 kaotust ja väravate vahe täpselt 50-50.Karikamängudes kaotasin neljandas ringis kahe mängu kokkuvõttes Leedsile 3-2 sugulane, aga neljandas ringis Arsenalile 2-0.Edasi läksime FA Cupi ise suutsin vastu pidada 2 ringi välja kukkusin siis 4 ringis kahe mängu kokkuvõttes tuli Newcastle-lt vastu võtta 4-1 kaotus, samas aga sugulane kaotas samuti neljandas ringis West Ham-ile ühes mängus 3-0.Minu klubisse ehk siis Manyoosse tulid hooaja jooskul järgmised mängijad:
Labinot Harbuzi(Feyenoord £485k),Alexander Farnerud(Landskrona £675k),Wayne Rooney(Everton £3m),Mido(Ajax £9.25m),Kleberson(Atletico Parense £7.25m),Magnus Hedman(Celtic £2.6m) ja veel liitub meeskonnaga 2004 aastal Raio Piiroja.Sugulane meelitas tiimi sellised mängijad:Chris Sutton(Celtic £5.5 m) ja Stipe Pletikosa(Hajduk £2m).Meistrite Liigas langesin mina(ManU) välja veerandfinaalis Juventuse vastu, kaotasin kahe mängu kokkuvõttes 3-1.Sugulane(\'pool) langes välja juba pärast esimest alagrupivooru.Parimaks väravakütiks Manus oli 32 väravat löönud Ruud van Nistelrooij, kes kõmmutas väravat 32 korda.\'pooli parimaks väravakütiks tunnistati 18 väravat löönud Chris Sutton.Parim söödumeister ManU-s oli Mido kes andis 21 resultatiivset söötu.\'pool-i parim söödumeister oli Michael Owen 12 sööduga.Kõige rohkem MoM tiitleid sai \'poolis Chris Sutton, kes tunnistati mängu parimaks 12 korral,ManU parimal oli see number 11 ja mängijaks Rio Ferdinand.Halvima dissipliiniga mängija oli Manyoos Mikael Silvestre,kes kogus kokku 11 kollast hoiatuskaarti, kuid mitte ühtegi punast,\'poolil oli see negatiivne näitaja 9 ja mängijaks Michael Owen, kuid punast kaarti ei näidatud ka temale.Noorim mängija \'pooli mängus oli Neil Mellor,kes oli 20 aastane ning vanim Markus Babbel, kes esindas punaseid 30 aastaselt.Punaste Kuradite noorim mängija oli 16 aastane Kieran Tracey(mängus Dinamo Kieviga, kuna tugevamad olid kõik rahvusmeeskondi esindamas)ning vanim mängija kes sel hooajal Manu-t esindas oli 37 aastane Laurent Blanc.Nonii kirjutaks veits Eesti klubidest kah, kellel läks päris hästi.Flora sai CL esimesest eelringist edasi 5-1 üldvõiduga Belshina üle.Teises ringis tuli vastaseks Kaunas, kes alistati 2-0.Kolmandas ringis tuli alla vanduda norrakade Rosenborgile, kaotati 2-0 kui alles teises mängus mis peeti võõrsil.Edasi jätkus teekond UEFA Cup-il.Vastaseks tuli türklaste Ankaragücü, kes alistati kahe mängu kokkuvõttes 4-1.Kuid siis tuli vastaseks Chelsea, kellele tuli alla vanduda kahe mängu kokkuvõttes 0-6:(Tallinna Levadia kaotas UEFA-Cupi esimeses ringis Shamrock Roversile kahe mängu kokkuvõttes 4-1.Maardu Levadia kaotas Inter-Toto karikasarja esimeses ringis lokerenile kokkuvõttes 5-1.Vineerikombinaadi mehed said UEFA-Cupi esimesest ringist edasi GI vastu kellega mängiti küll viiki 3-3, aga tänu vöörsil löödud väravatele said mehed edasi.Järgmises ringis tuli vastaseks Neftchi Baku, kes alistati kahe mängu kokkuvõttes 2-1.Järgmine ring tuli vastaseks Parma:( kaotati 5:1 ning seal meie meeskondade euroteekond lõppes.Selline oli siis esimene hooaeg, kohe mõne minuti pärast alustan uut hooaega:)

Marduk
10.09.03, 19:16
Kuidas on v6imalik ManU v6i Liverpooliga 8ndaks ja 10ndaks j22da? Ok v6ibolla m6ni suudab, aga mu arust on m6lemal meeskonnal alguses lihtsalt suurep2rased m2ngijad et 1 koha p2rast v6idelda.:kaval:

Kuid m2ng ise on nii v6imatult bugine? et vahel hakkab vastik ja tekib kysimus miks krt ma seda m2ngu m2ngin :) Vist m2ngu kiuste! Et n2idata rsk ole bugine kui tahad aga ma suudan igasuguse meeskona v6itma pana kui tahan :)

Ok seletan siis 2ra miks sihukene suhe selle m2nguga:
4 hooaega sai Lpooliga m2ngitud, 2x PL kinni pandud ja 2x runner-up oldud. CL 3x v6idetud. Seda m2ngu ma lihtsalt enam edasi ei m2ngi kuna istun oma 200 miljonile transferi rahaga ja mitte midagi pole peale hakata. M6tlesin et arendan Eesti jalgpalli ostan m6ned mehed 2ra. L6ppes sellega kui Valga keeldus mulle Vunki myymast 100 miljoni euro eest! Ehki sama summa eest oleks ma saanud Igor Tudori ja Thurami keda mul rohkem oli vaja :)

Siis alustasin Iiri liigat Kilkenny City\'ga. 1 divar suht taga. Sealt sain 1 hooajal Preamierisse. 2 hooaeg j2in v2ga napilt sinna pysima. 3 hooaeg olin 6. Kuid ikka teevad peavalu transferid. V6imatu on saada meest kel stats yle 10ne. Lihtsalt ytleb et ei tule. Samas v6tan laenule suurklubidest noori kel nii m6nigi hulk statse on 20nd. Mitte mingit probleemi. Aga kui neile lepingut pakun siis ytlevad et sellise klubi eest ei m2ngiks nad elu ilmasgi. M2ngivad ju!!!

Ja nii v6iks j2tkata kuni .............

mxm
10.09.03, 21:11
kas keegi teab kust CM4 tõmmata saab,või ei saa ültse

Markko
10.09.03, 21:43
Poest raha eest tõmba. :doh:

P2P programme on dohuja, tee silmad lahti :)

Epic
10.09.03, 21:54
Originally posted by Marduk

Kuidas on v6imalik ManU v6i Liverpooliga 8ndaks ja 10ndaks j22da?

Küsi seda fittibaldilt :D Ta on ju Meil maailmameister sellistes asjades :D

no hard feelings fitti ;)

17
10.09.03, 22:31

Asi oli selles, et hooaja algus oli normaalne aga viimased 18-19 mängu olid katastroof, kaotuseid tuli Boltonilt,Sunderlandilt jne jne jne Põhjusteks võib tuua välja meeste alavorm,väsimus ning paljud tegijad eeotsas Mido,Beckhami,Ferdinandi ja van Nistelrooijga olid lihtsalt päris pikka aega vigastatud.Peace:lahe:

fitti
10.09.03, 22:56
Originally posted by Epic

Küsi seda fittibaldilt :D Ta on ju Meil maailmameister sellistes asjades :D

no hard feelings fitti ;)

höhöhöö, ära räägi midagi - võitsin just esimese \'tiitli\' ehk suutsin motherwelliga shotimaal divarist taas premieri tõusta!! I rock!:reiv: põhjuseks võib öelda vadi kaks sõna: Mads. Timm.. Paraku sainisin ta vaid kolmeks aastaks ja peale superhooaega pani ta bosmaniga so\'tonisse minema. Eks paista, kuidas ilma temata hakkama saan, meeskond on suht noor (va Pagliuca ja keskkaitsja Carbonari) - aga see-eest arenemisvõimeline!
PS Jutt tegelikult OT, sest mängin 01/02. see selleks.

woodoo
15.09.03, 17:30
Nii!Aastal 2005mängis Eesti Inglismaaga 2-2 viiki(WC quali.).Eesti lõi viigivärava 86 minutil(korner).Lööjaks oli Viikmäe.Esimene värav oli omavärav Dyer“ilt.Need olid Eesti esimesed punktid(6 voor).

17
15.09.03, 22:24
Nonii lõpuks sai ka see teine ja väsitav hooaeg läbi.Klubid ikka samad ManU,Liverpool, kuid lisandus Inglismaakoondis.Koondisega veel ei ole kohtumisi pidanud, kuid varsti ootab ees sõpruskohtumine Araabia Ühendemiraatidega:)Pärast sõprusmängu on mängijatel kena pikk puhkus ning pärast seda algavad Euroopa Meistrivõistlused:)Ühes alagrupis olen Bulgaaria, Saksamaa ja Rootsiga.Ära on loositud ka 2006 aasta MM-i alagrupid ja seal sattusin ühte gruppi koos Albaania,Bosnia,Horvaatia ja Šotimaaga.Eesti koondisel siis selline grupp:Küpros,Ungari,Itaalia,Malta ja Jugoslaavia.Pole paha väljaarvatud Itaalia:(.Räägiks siis klubidest kah.Teisel hooajal tuli siis see tiitlivõit ära ja ManU-ga.Hooaeg oli lihtsalt suurepärane.Liiga võitja sai teatavaks alles viimases voorus.:)Punktid jagunesid siis mulle 84 ja Newcastlele 83.Viimases voorus suutsin viigistada Man. Cityga, kuid samal ajal suutsid Magpied võita Blackburni 3-2 kuid siiski Newcastle oleks meistriks tulnud vaid juhul, kui mina oleks kaotanud kuid õnneks seda ei juhtunud:)Mida siis veel...Ahjaa UEFA Cupil jõudsin finaali, kuid seal kaotasin penaltites Herta BSC-le:( Kirjutaks siis jälle veidi arvudest.Ahjaa, aasta mängijaks tunnistati Magpiede Christian Wörns:doh: ning aasta treeneriks Sir.Mixer de Pedro:P Asume siis arvude juurde.Parimaks väravakütiks tunnistati hooajal 2003/04 ManU-st 28 kolli põrutanud Egiptlane Mido, Liverpooli parima kolliküti tiitel läks jagamisele kahe mehe vahel, need olid Milan Baros ning Chris Sutton.Mõlemad sahistasid võrku 19 korral.Parim söödumeister seevastu oli, aga üllatuslikult Liverpooli 23 aastane poolkaitsja Richie Patridge, kelle söödust tuli värav 13 korral, ManUs läks aga tiitel jagamisele kahe mehe vahel, kelleks olid David Beckham ning taas Mido kes andsid mõlemad 20 resultatiivset söötu.Kõige rohkem pälvis MoM tiitleid Manyoos Alexander Farenrud 14 ja Liverpooli parimal oli see number kõigest 9 ja mängijaks Neil Mellor.Räägiks nüüd veidike ka Inglise koondisest.Esimene mäng Inglise koondise peatreenerina oli, siis nagu ka eelpool nimetatud Ühendatud Araabia Emiraatidega.Tuli võit 3-1.Mängu asusin 29. minutil Michael Owen kollist juhtima, kuid 2 minutit hiljem UAE viigistas.Värava autoriks märgiti Ismaeel Ali.2-1 lõi Chris Sutton 53 minutil ning 3-1 84 minutil vahetusest sekkunud Shola Ameobi.Pärast mängu oli meestel väike puhkus.Järgmine kohtumine oli juba EM-il ning see toimus Rootsiga.Mängu võitsin 1-0 värava autoriks Sol Campbell 11 minutil.Järgmine kohtumine oli Saksamaaga ning saavutasin väravateta viigi ning pärast seda grupi viimane mäng Bulgaariaga, mille võitsin 2-0 väravate autoriteks Paul Scholes 24 minuti penaltist ning Michael Owen 50 minutil.Edasi tuli veerandfinaalis vastaseks Holland, kelle alistasin 1-0 taas Michael Oweni väravast, mis sündis 43 minutil.Poolfinaalis sain vastaseks Itaalia, kelle alistasin 1-0 ning jälle värava autoriks Michael Owen 58 minutil.Finaalis sain vastaseks Saksamaa, kelle alistasin pärast 0-0 lõppenud normaalaega penaltites.Penaltid löödi siis vastavalt:David Dunn sisse;Arne Friedrich sisse;Michael Owen sisse;Michael Ballacki pendla tõrjus vv Robinson;Rooney sisse;Ziege sisse;Wayne Bridge sisse;Bernd Schneider sisse;Gary Neville üle;Lars Ricken sisse;David Beckham sisse ja Jens Nowotny saatis palli väravast mööda.Selline oli siis minu käekäik EM-il.Räägiks veidi Eesti klubidest kah.Flora Meistrite Liiga esimesest eelringist edasi ei pääsetud.Mängiti HJK-ga kahe mängu kokkuvõttes kaotati 5-2.Maardu Levadia mängis UEFA Cupil Litexiga ning kaotas esimeses ringis kahe mängu kokkuvõttes 3-0.TVMK mängis UEFA Cupil Dinamo Tbilsiga ning kaotas kahe mängu kokkuvõttes 5-0.Juba on alanud ka kolmas hooaeg.Liigamänge peetud ei ole, kuid Flora langes Meistrite Liiga esimeses eelringis Waleslaste Barry Towni vastu kahe mängu kokkuvõttes 3-2.Teised Eesti klubid ei ole eurohooaeg alustanud.

17
15.09.03, 23:00
Vabandage väga, et uue postituse teen, aga ma ei tea pärast ühte muutust ei lasknud enam muudatusi teha, seega kirjutan siis siia veel juurde üleminekutest.Manyoosse lisandus 2003/04 hooajaga kena ports mängijad ja need olid siis Alessandro Costacurta (Free transfer),Stefan Effenberg(Free transfer),Laurent Blanc(Free transfer,Zinedine Zidane(Real Madrid £18.5M),Pablo Oscar Cavallero(Celta Vigo exch.Forlan),Hakan Yakin(Free transfer),Steve McNulty(Free transfer),Rafael Marquez(Free transfer),Sylvain Wiltord(Free transfer),Ashley Cole(Free transfer),Thierry Henry(Free transfer!!!!),Patrick Vieira(Free transfer) ja Edu(Free transfer).\'pool raiskas eelmine hooaeg kõigest £650k Moses Ashkodi peale, kuid see hooaeg siis 2004/05 on mängijaid lisandunud £20M eest ja need mängijad oleks siis Ian Harte(Leeds £6.5M),Bernd Schneider(Levekuersen £8M),Stephen McPhail(Leeds £4.8M),Youri Djorkaeff(Free transfer £7K) ja Vincent Pericard(Juventus £1M).\'pooli tavaline koosseis nägi välja selline,vahetusi muidugi oli, kui neid oli vaja teha.

------------------------------Dudek-------------------------------
-----------------------Welsh-------Hyypia------------------------
----------Carragher-------------------------------Riise-----------
------------------------------Hamman----------------------------
-----------Patridge--------------------------------Murphy--------
---------------Owen-------Mellor----------Sutton----------------

Ning ManU koosseis

------------------------------Cavallero-----------------------------
---------------------Ferdinand-----------Marquez-----------------
-----------G.Neville---------------------------------A.Cole---------
-------------------------------Zidane-------------------------------
-----------------Beckham------------------Farenrud---------------
--------van Nistelrooij--------Henry----------Mido-----------------

Jaan
15.09.03, 23:59
Miks sul oli vaja Costacurtat, Effenbergi ja Blanci, kes kolme peale on tublisti yle saja aasta vanad...

17
16.09.03, 15:27
Originally posted by Jaan

Miks sul oli vaja Costacurtat, Effenbergi ja Blanci, kes kolme peale on tublisti yle saja aasta vanad...

Ma ei tea nad olid free agentides parimad ja tõin nad reserv meeskonda ja Blanc oli mul enne Marquezi tulekut Ferdinandi kõrval teine keskkaitsja.

eestimees
16.09.03, 16:34
Originally posted by Roberto Carlos
Sylvain Wiltord(Free transfer),Ashley Cole(Free transfer),Thierry Henry(Free transfer!!!!),Patrick Vieira(Free transfer) ja Edu(Free transfer)
Ei usu sind!!!!

eestimees
16.09.03, 16:35

Sylvain Wiltord(Free transfer),Ashley Cole(Free transfer),Thierry Henry(Free transfer!!!!),Patrick Vieira(Free transfer) ja Edu(Free transfer)

Kas teed nalja? Ei usu sind, see ikka võimatu!

resorte
16.09.03, 16:40
Sellepärast pidid kohe topelt postitust tegema wä? :kaval:

RC see ei ole tõesti eriti usutav et need mehed sulle free transferiga tulnud on, tee sellest mõni screenshot et me usuks sind. ;)

fitti
16.09.03, 16:54
henry võinuks ka juba puhtalt põhimõtte pärast jätta ostmata..:P muide ükskord manuga proovides, kui ruud-thierry ründepaar tundus hea mõte, sain ostusoovi pääle väga yhemõttelise vastuse. imekspandav, et sul õnnestus ta omale meelitada.

fitti
16.09.03, 16:56
kurat teema jälle kinni kiilund, ei näind et free\'ga said. aga sellegipoolest..

Markko
16.09.03, 17:27
Eino CM4\'s ju odavalt hästi saab tsiitida ja igast staarid meeskonda saada FT\'ga, eeldusel, et nad tahavd tulla ka

17
16.09.03, 18:32
Palun väga:)

ethan
16.09.03, 19:30

Äkki teed sellest ka screenshoti, kus on Sul avatud \'Change Player\'?

Edit: Tegelikult ega vahet polegi, võisid ju vabalt Arsenali maha võtta. Lühidalt öeldes, see on liiga ebareaalne. Saanuks siis Henry, Vieira vaba agendina, aga said nad otse Arsenalist, mis minu jaoks praegusel hetkel välistab võimaluse, et ilma pettuseta nad said.

17
16.09.03, 19:53
Originally posted by ethan

Ma ei saa praegu hästi aru mida sa mõtled:doh:

woodoo
16.09.03, 20:07
Vabandage mu lollust aga mul on siuke küsimus?Kui sul on maailmanimega mängija(footballer of the year jne),kas on siis võimalik merchandisingu(incom) rida suureneb tunduvalt.a“la Becksi särgimüük.

Epic
16.09.03, 20:14

Edit: Tegelikult ega vahet polegi, võisid ju vabalt Arsenali maha võtta. Lühidalt öeldes, see on liiga ebareaalne. Saanuks siis Henry, Vieira vaba agendina, aga said nad otse Arsenalist, mis minu jaoks praegusel hetkel välistab võimaluse, et ilma pettuseta nad said.

off course on see pettus :deemon: See on selle teada tuntud cheat\'iga tehtud ;)

ethan
16.09.03, 20:19
Ma ei saa praegu hästi aru mida sa mõtled:doh:

Menüüribal on valikulahter \'change player\', vajutad selle peale, ning avanevad kõik Sinu all olevate klubide nominaalne järjestus.

Mina ei nimetaks seda cheat\'ks, olgu, kui kasutada seda nagu makser on see pettus, aga ise kasutan ma küll seda varianti, add manager on see siis. Küll aga mitte kellegi petmiseks :doh:

Epic
16.09.03, 20:29
CM4-as on üks tore cheat mida treze või keegi ühe teema all ka täpsemalt kirjeldas ;)
ja selle cheat\'iga sai tasuta ükskõik mis ajal mehi sign\'ida

17
16.09.03, 20:34
Palun:)Aga ma ei saa ikka aru miks te mind ei usu?

ethan
16.09.03, 21:04
Varem kirjeldatud põhjustel ei muuda see midagi.

17
16.09.03, 21:11

Varem kirjeldatud põhjustel ei muuda see midagi.

Miks see screenshot midagi ei muuda?Sa ju näed, et tegu ei ole pettusega.

resorte
16.09.03, 22:04
Ausalt öeldes tahtsin ma näha seda kus need Henry ja Vieira jne. sinu meeskonda on tulnud.

Marduk
18.09.03, 11:44
Niih, suutsin siis Kilkennny City l6puks Euroopasse kah viia. UEFA Cup\'il auv22rselt 1/4 finaali j6udnud. Kui p2ris aus olla siis veadmist p2ris palju old. Tulemused on siis sellised:
Qualifying round: vs. Puchov (Slv) 6:3
1st round: vs PAOK (Kre) 1:1 edasi penaltitega
2nd round: vs. Hajduk (Hrv) 4:0
3rd round: vs Vitesse (Hol) 3:2
4th round: vs Partizan (Jug) 4:1
1/4 finaal: vs Betis (Hisp) 1:1 edasi pendlatega
1/2 finaal: vs Newcastle

Kuna iiri liiga algab m2rtsist siis meeskond muutus mul p2ris tugevalt toon 2ra ka oma p6himehed:

VV: Bosnich (35)- sain ta 1 hooaeg free transiga, nagu vein aasta aastalt l2heb paremaks :)

Kaitsjad:
Clancy (21), Lynch (17), Torres Mestre (36), Flynn (18), Keogh (17), Power (17), McGlynnn (16), Junior Baiano (35),.

Poolikud:
Kean (17)[uus Roy Kean on syndind], Smyth (17), Ednilson (laenatud), Bodde (laenatud), Del Pino (25), Sjolund (laenatud), Zivic (26).

Ryndajad:
Huntelaar (laenatud)[kuigi v2ravaid ise l88b v2he annab palju h2id s88te], King (21), Foley (17)

Kuna mitte ykski normaalne mees ei tahtnud mulle tulda siis hakkasin noori otsima. Samuti sain paar v2ga head laenu (Sjolun, Bodde, Ednilson). Bodde l6i mul 5 m2ngus j2rjest v2rava, k6ige l2hemalt oli 35 yardi k6ige kaugem 50 yardi :)

Kes veel ei tea abx instrument on CMScout. Soovitan!!!

woodoo
18.09.03, 21:36
Mul siuke mure.Juhendan \"hunte\" ja isu on mõni osav argentiinlane õrritamiseks sisse tuua.Kuid siin üks suur aga.Nimelt ei anta tööluba, kuigi tegelased keda ma seebitan on kõvad internatsionaalid(üle 25 korra).Ja argentiina on vist ikka tõsine jalkamaa.Isegi inglased peavad seda tunnistama.No ei anna tööluba.Ja samas liigub igasuguseid läti piidreid.Samas Manul, Poolil lastakse neid argentiinlasi küll sisse osta.Ei saa aru.Bug?Oskab keegi seletada.
Mis veel on silma hakkanud on see et, klubijuhid on lollid.Peatreeneriteks võetakse lolli järjekindlusega totaalsed luuserid.Gullit on 4mansat persse keerand ja ei midagi.Sakcist on paar nädalat on möödas kui tuleb uudis kuidas mingi klub applys hr.Gulliti.Ja saaga läheb edasi.Luuserite esikolmik mu cm“is
1Gullit 2 vanGaal 3Hoddle

zyym
18.09.03, 23:25
Originally posted by woodoo

Mul siuke mure.Juhendan \"hunte\" ja isu on mõni osav argentiinlane õrritamiseks sisse tuua.Kuid siin üks suur aga.Nimelt ei anta tööluba, kuigi tegelased keda ma seebitan on kõvad internatsionaalid(üle 25 korra).Ja argentiina on vist ikka tõsine jalkamaa.Isegi inglased peavad seda tunnistama.No ei anna tööluba.Ja samas liigub igasuguseid läti piidreid.Samas Manul, Poolil lastakse neid argentiinlasi küll sisse osta.Ei saa aru.Bug?Oskab keegi seletada.

inglismaal on üldse töölubadega probleeme, pole mingi ime, kui mängija tööluba ei saa, kui saab siis on sul hästi läinud, aga näiteks itaalia, hispaania, prantsuse liigas pole töölubadega mingit probleemi.

woodoo
18.09.03, 23:46
Ma tean et on probleem.Aga konkreetne näide.Kraabin raha kokku(läbi ussi mm“i).Teen Riverile pakkumise D“Alessandro peale.River on nõus ja mängija saime nõusse.Aga nüüd tuleb see tööamet ja kiusab.Ei saa ja kõik. Kahju et kohtusse ei saa kaevata.Loo puänt on see et hooaeg hiljem oli see mehikene manu ridades.

ethan
19.09.03, 16:07
Teatavasti ka tegelikus elus on Inglismaal asjalood sedamooodi, et tippklubid (ManUtd, Arsenal) võivad ladina-ameeriklasi ja aafriklasi ka puhtalt reputatsiooni mõjul osta. Cote\'d\'Ivoire\'i mängijat ei lubataks vast Wolvesi sugusesse meeskonda iseig, siis kui too koondise eest viimastel aastatal max. mänge saanud. Ma ei tea, kui palju Touré koondise eest mänginud on, aga Arsenalis on ta küll.

Mida ma öelda tahan - mina näen igati loogikat selles, et D\'Alessandrot Manchesteri lubati, Wolverhamptonisse aga mitte.

woodoo
19.09.03, 16:20
Eks ta õige ole, ethan.Nutmiseks pole põhjust .Kõige cool“im on bilbao poliitika.Kes veel ei tea siis proovige.
Ja vaatamata kõigele tuli Wolverhampton Premier võitjaks.Kompul oli vist must kahju ja sebis mulle õnne roppu moodi.

Manu ahnitsemine on jõudnud siis selleni

Kaarel
19.09.03, 17:35

Eks ta õige ole, ethan.Nutmiseks pole põhjust .Kõige cool“im on bilbao poliitika.Kes veel ei tea siis proovige.
Ja vaatamata kõigele tuli Wolverhampton Premier võitjaks.Kompul oli vist must kahju ja sebis mulle õnne roppu moodi.

Selline poliitika on ka Baski väikeklubidel. Real Sociedadil on aga nii, et nad lubavad vaid mitte-hispaanlasi meeskonda (baske ja välismaalasi).

17
19.09.03, 21:28
Lõppenud on väsitav ja piinarikas kolmas hooaeg.Nagu tavaks on saanud kõigepealt klubidest.Ise olin taas ManUtreener, sugulane sai \'poolist kinga, kuid võttis uue tiimi ja tiimiks oli Newcastle.Ja alles jäi ka Inglismaakoondis.Räägiks veitsa Inglise liigast.Võitsin jälle mina oma ManU-ga ning taas oli tihe rebimine Newcastlega.Kõik otsustas viimane voor ning punktid jagunesid vastavalt 85 ja 84.Võite kogunes ManU kontosse 26 ning Magpiedele samuti 26, viike seevastu, aga 7 ManUl ning 6 Newcastlel, kuid kõik otsustasid kaotused.Neid kogunes hooaja jooksul ManUl 5 ja Newcastlel 6.Väravate vahe 91-29=+61 ja Newcastlel 78-55=+23.ManU parimaks väravakütiks osutus Thierry Henry 47 tabamusega, kuid ManU liiga parim kollikütt oli, aga Mido kes sahistas võrku 24 korral.Magpiedel olid need arvud vastavalt Alan Shearer 37 ja Craig Bellamy 21.Parim söödumeister Newcastles oli Alan Shearer, kelle söödust tuli värav 21 korral.ManUl oli see number 29 ja mängijaks Mido.Kõige rohkem MoM tiitleid pälvis ManU-s Alexander Farenrud ja number oli taas 14, nagu ka eelmine hooaeg.Newcastles oli see number aga 25(!) ja mängijaks Alan Shearer.Parim keskmine reiting Newcastes oli mängijal nimega Alan Shearer kellel oli keskmine 8.45 ning ta tegi kaasa 47 mängus.ManU-s oli see number 8.32 ja mängijaks Rio Ferdinand kes tegi kaasa 41 mängus.Kõige rohkem väravaid lõi ühes mängus Thierry Henry 6 ja seda Newcastle vastu.Newcastles lõi kõige rohkem väravaid ühes mängus 4 Alan Shearer, kellel oli see number 4 ning Maccabi Haifa vastu.Noorim mängija oli Newcastle mängudes 15 aastane Adam Robinson ning vanim Paolo Maldini, kes oli 35 aastane.ManU-s olid need näitajad Kieran Tracey 16 aastane ja vanim taas Laurent Blanc, kes oli viimati mängides 39 aastane.Seoses Laurent Blanciga tuleb mulle meelde üks juhtuma CM4-jast.Mängisin ja siis tahtsin Blanci väljakule panna, kuid mees oli Senior Squadist kadunud, otsisin Reservi ning u19 tiimi läbi, kuid Blancist ei olnud jälgegi, kui panin Quick Searchi Laurent Blanc, siis CM sellist mängijat enam ei tunnistanud.Lähme Premiershipi aasta tiitlite juurde.Premiershipi parimaks mängijaks valiti teiste mängijate poolt Thierry Henry, teiseks tulis Newcastle Mikael Silvestre ning kolmas oli Carlo Cudicini Chelseast.Inglise aasta noormängija tiitli pälvis Alexander Farenrud, teiseks tuli Chelsea John Welsh ning kolmandaks Justin Hoyte Arsenalist.Premiershipi mingi select vms oli järgmine:Carlo Cudicini,Gary Neville ja Michael Owen.Inglise aasta treeneriks valiti Portsmouthi Harry Redknapp, teiseks tuli Kevin Keegan, kes juhendas \'borot ning kolmandaks Frank Rijkaard, kelle hoole all mängisid Chelsea staarid.Ja inglise aasta mängijaks tunnistati Aston Villa Darius Vasell, teisele kohale platseerus Newcastle mängija Shay Given, kes läks hooaja keskpaigas Arsenali ning kolmandaks tuli Michael Owen Liverpoolist.Räägiks siis koondise tegemistest ka.Esimene mäng MM-i kvalifikatsiooniturniiril oli Šotimaaga, kellega tuli leppida 1-1 viigiga.Järgmine mäng oli kodus Albaaniaga, mille võitsin 3-0.Kolmas kohtumine oli Bosniaga ning tuli 5-0 võit.Aastal 2005 on koondisel toimunud siis järgmised mängud:Horvaatiaga 0-1(MM Q),Kolumbiaga 3-1(Conf.Cup),Argentiinaga 0-1(Conf.Cup) ja Hiinaga 2-0(Conf. Cup).Eesti klubidest niipalju, et Florast vist kirjutasin, aga Levadia mängis UEFA CUP-i esimeses kvalifikatsiooniringis Birkirkaraga ning võitis kahe mängu kokkuvõttes 4-3.Uefa Cup-i esimeses ringis tuli vastaseks Koper, kes alistati taas 4-3.Teises ringis saadi vastaseks Red Star, kellele kaotati kahe mängu kokkuvõttes 0-5.TVMK mängis UEFA CUP-i kvalifikatsiooniringis Vikingiga ning pääseti edasi 3-2 võiduga.Esimeses ringis tuli vastaseks CSKA Moskva ning kaotati kahe mängu kokkuvõttes 1-3.Ja nüüd lõpetuseks räägiks meeskondade ostudest ning algkoosseisudest.Newcastle tegi ikka väga suure osturalli.Alustan esimesest hooajast, kuna sellest ei ole enne kirjutanud.2002/2003 osteti ainult Djibril Cisse(Auxerre £6.75M)2003/2004 osteti põhiline osa mehi ja need olid siis Hatem Trabelsi(Free Transfer),Joseph Jobo(Everton £7.25M),Frank Lampard(Chelsea £6M),Demetrio Albertini(Free Transfer),Paolo Maldini (Free Transfer),Christian Wörns(Free Transfer),Juanfran(Celta £2.4M),Shunsuke Nakamura(Reggina £6M),Valerio di Cesare(Chelsea £775K) ja Thomas Pinault(Colchester £220K).2004/2005:Steed Malbranque(Fulham £7.25M).Mikael Silvestre(ManU £3.4M),Danny Pugh(Free Transfer) ja Nwankwo Kanu(Free Transfer).ManU vaevles vaesuskriisis ning kedagi ei ostnud:(Ja nüüd lõpetuseks meeskondade põhikoosseisud.ManU-l siis selline:

-----------------------------------Cavallero--------------------------------
-----------------------Ferdinand------------Vieira-------------------------
-----------G.Neville--------------------------------A.Cole-----------------
----------------------------------Farenrud---------------------------------
-------------Beckham-----------------------------Richardson------------
----------------van Nistelrooij-------Henry----------Mido-----------------

Ning Newcastle algkoosseis:

-----------------------------------Harper-----------------------------------
--------------------------Wörns-------------Yobo--------------------------
-------------Trabelsi----------------------------------Silvestre------------
----------------------------------Albertini----------------------------------
----------------Malbranque-----------------------Robert------------------
---------------Bellamy-----------Sherer-------------Cisse----------------

17
19.09.03, 22:29
Jama jälle teemal midagi viga ei näe viimaseid postitusi.CM4 teemaga on alatihti nii:(

17
20.09.03, 12:54
Metsa ikka ei näe:viha: Mis kamm on?:deemon:

Beckham23
20.09.03, 13:31
suurepärane lugu sul roberto carlos.ise cmist ei huvitu aga lahe on lugeda teiste tegemisi seal

17
20.09.03, 18:09
Niipalju siis minu sugulase oskustest CM4-jas...

woodoo
22.09.03, 17:23
Oskab mulle keegi seletada ühte asja?
Olen ühte klubi piisavalt juhendanud ja nüüd on tollest villand.Himu oleks nüüd uus mansa upitamiseks võtta.Probleem on aga see et keegi ei tunne mu vastu huvi. Olen usinalt ennast uueks manageriks pakunud kuid kuramused ei tee must välja.
Kas probleem võib olla see et mul rahvuseks eestlane?Tulemusi peaks nagu olema(1div tsamp ja premieri tsamp),või on seda vähe?
Ärge siis pahandage et ma mingi taibu pole.

Epic
22.09.03, 17:28

Kas probleem võib olla see et mul rahvuseks eestlane?

jah ;) aga nagu orginaal CM4-ga kaasas olnud õpetus kirjutab, kunagi võetakse sind niikuinii manager\'iks :D Muidugi on olemas ka teised variandid nagu add manager :deemon:

ethan
23.09.03, 15:34
Inglismaal võib rolli mängida seegi, et Eesti pole veel EU-liige.

dede
25.09.03, 23:03
Mängisin Manuga ja sain suht tihti suhu a noh see pohh pemine mängimis rõõm:õnnelik: Langesin meistriliigast välja kuid sain siiski võimaluse jätkata, tänu add managerile;)

woodoo
25.09.03, 23:06
Krt ei taha kelkida aga Manu ja teiste hiidudega tuleks ma küll 3 aasta sees korra meistriks.Too easy.

Epic
26.09.03, 10:54

Krt ei taha kelkida aga Manu ja teiste hiidudega tuleks ma küll 3 aasta sees korra meistriks.Too easy.

sa nii koba siis ve? :D

woodoo
26.09.03, 18:53
Nii,peale seda kui võtsin endale Liverpooli ja euroopa koos inglismaaga läbi peksin on minu manageri oskuste vastu huvi ilmutatud,Ljot troonulsa,kasbadaa!
Halleluuja!

17
26.09.03, 22:27
Nonii lõppude lõpuks on läbi ka neljas hooaeg.Nagu tavaks on juba saanud räägin algatuseks klubidest.Ise olin nagu alati ManUtreener, sugulane sai Newcastlest kinga ning võttis sihiks West Hamesimesest divvarist Premiershipi upitada, aga see tal ei õnnestunud ning sai kinga ja lõpetas üldse mängimise,aga koondiseks jäi ikkagi InglismaaRäägiks kõigepealt numbritest.Fännide poolt tunnistati aasta parimaks mängijaks Ruud van Nistelrooij.Suurim väravakütt oli Samuti Ruud van Nistelrooij kelle arvele kanti 62 tabamust.Parimaks söödumeistriks osutus taas Mido, kes andis 31 resultatiivset passi.Kõige rohkem MoM tiitleid pälvis Thierry Henry kellel oli see arv 26.Suurim keskmine reiting oli Thierryl keskmine jäi napilt alla 9.0 ja see oli siis 8.96.Kõige noorem mängija oli ManU värvides Robert Morrison, kes oli mängides alles 14 aastane:)Päris hea mängu tegi muide.Aga samas kõige vanema mängija tiitel läks jagamisele Fabien Barthezi ning Roy Keane vahel mõlemad olid mängides 35 aastased.Nüüd siis veidi liigast ja teistest karikatest.Liiga võitsin taas väääga väääga napilt, võitja otsustati taas alles viimases voorus.Mängisin võõrsil Aston Villaga, kes jäi kokkuvõttes teiseks.Minule piisas viigist, aga Villal oli vaja võita.Läksin 27. minutil Richardsoni trahvilöögist juhtima 1-0,43. minutil tegi Henry 2-0, 45. minutil tegi 2-1 Allbäck.Tundus, et Aston Villa on inglise liigat, kuid ma ei tea miks, aga veidi enne lõppu otsustasin juurde tuua ühe keskkaitsja, ma ei tea miks, kuid see tasus ära.Sisse tõin nimelt Wes Browni.Käis juba viimane kolmas lisaminut, kui sain nurgalöögi peaaegu kõik mehed olid kastis väljaarvatud Richardson ja Cavallero, Henry tsenderdas ning WES BROWN lööb väravaaaaaaaaaaaaa kolmandal lisaminutil lööb vahetusmees viigivärava ning ManU võib juubeldada, oleme kolmandat aastat liiga võitja ja teist aastat Villa ees.MoM-iks tunnistatigi Wes Brown.Siis järgmiseks võtame Meistrite Liiga.Esimeses faasis sattusin ühte gruppi Lyoni, Rangersi ja Barcelonaga.Esimene mäng vöörsil Lyoniga tuli võit 2-0, teine mäng kodus Rangersiga, võit 4-0, kolmas ja üks tähtsamaid mänge Barcaga vöörsil ning saavutasin väga väärtusliku 1-0 võidu.Järgmine mäng kodus Barcaga kaotus 1-2:( järgmine mäng tuli pidada Lyoniga kodus 1-1 viik, mis tagas edasipääsu.Viimases mängus Rangersiga vöörsil andsin noortele mänguaega ning tuli kaotus 0-3(polnudki nii hull, kui kartsin):)Nii edasi teine ring vastaseks sain Chelsea.Kahe mängu kokkuvõttes võitsin 3-1.Järgmine vastane oli Juventus kahe mängu kokkuvõttes jäi seis 2-2, kuid pääsesin edasi tänu vöörsil löödud kahele väravale ning siis kaks mängu Newcastlega.Kokkuvõttes jäin peale 6-1.Ning siis see kauaoodatud finaal Aston Villaga, tuli võit kõigest 1-0 ning värava autoriks seesama Wes Brown ja seda taas üleajal.Mäng toimus Milanis Guiseppe Meazza staadionil.Super Cupi võitsin Bayerni vastu 2-0.Community Shieldis võidutsesin mängus Newcastle vastu seis 2-1.Edasi League Cup.Kolmandas ringis vastaseks Rotherdam ja võit 4-0, neljandas ringis vastaseks Portsmouth mäng 2-2 edasi vöörsil löödud värava reegliga, nii edasi veerandfinaal mäng Watfordiga võit 1-0, edasi poolfinaalis mäng Evertoniga võit 5-1 ja finaal taas Aston Villaga võit 3-1.Ja siis veel FA Cup kolmandas ringis vastane Frickley Athletic ja võit 2-0,neljas ring Crystal Palace võit 2-0, viies ring Blackburniga võit 6-1, kuues ring Arsenaliga seis 2-1, poolfinaal Chelseaga, võit 1-0 ja finaal jälle Aston Villaga kuid siis juba kindlam 4-1 võit.Hmm mis siis veel, ahjaa Inglise koondise tegemistest kah veidike.2006 oli siis World Cupi aasta, aga aastal 2005 kvalifitseerusin sinna kus mängisin ühes alagrupis Albaania,Bosna,Horvaatia ning Šotimaaga.grupi võitsin ning siis tuli valmistuma hakata World Cupiks.Seal sattusin ühte gruppi Argentiina, Brasiilia ja Taaniga sealt pääsesin edasi teise ringi kus mängisin Saksamaaga ning võitsin 2-0 edasi tuli vastaseks Horvaatia kes juba kvalifikatsiooniturniiril kaks korda alistatud ning nüüd alistasin Horvaatia siis 2-0 poolfinaalis tuli vastu võtta Prantsusmaa, kelle suutsin seljatada 2-0 Michael Oweni väravatest ning finaal Hollandiga, sealt tuli võite penaltites.:)Eesti klubidel eriti hästi ei läinud, keegi esimesest ringist edasi ei jõudnud...Ostnud ei ole kedagi kuna piinavad ikka veel need nõmedad finantsraskused ja seoses sellega on ka koosseis sama.Igatahes olen juba ka veidi suutnud mängida järgmist hooaega ning kohe pöördun taas CM-i lainele igatahes Peace;)

H.M Murdock
26.09.03, 22:37

Nonii lõpuks sain ka esimese täispika hooaja ära mängitud ise manageerisin ManU-t ja sugulane \'pool-i.

üks

Lõppenud on väsitav ja piinarikas kolmas hooaeg.Nagu tavaks on saanud kõigepealt klubidest.Ise olin taas ManUtreener, sugulane sai \'poolist kinga, kuid võttis uue tiimi ja tiimiks oli Newcastle

kaks

Nonii lõppude lõpuks on läbi ka neljas hooaeg.Nagu tavaks on juba saanud räägin algatuseks klubidest.Ise olin nagu alati ManUtreener, sugulane sai Newcastlest kinga ning võttis sihiks West Ham

kolm

päris andekas sugulane sul:D
vabandan,ma ei halvusta kedagi,ise ma pole selles mängus midagi korda saatnud,pole õieti mängindgi teist

Swifty2002
27.09.03, 02:47
njah 3 klubist kinga saamine jah suur saavutus...:P

Markko
27.09.03, 18:59
Niih, alustasin üle pika aja jälle CM4 mängimist kuna kuidagi on vaja \'Tõde ja Õigus II\' läbi lugeda :)

Nagu enamustel kordadel, nii ka nüüd sai valitud Leeds. Raske majanduslik olukord paneb asjale omad limiidid. Kohe alguses ma transfere ei teinud. Ainult rodu noori lasin lahti, kuna Leedsi peamine hukutaja on palganumber. Hooaeg algas suhtkoht hästi. Keskmikke ja lõpusolijaid sai kenasti võidetud ja liidritelt sai ilusti tappa. Kuskil novembriks olin enamvähem majandusliku olukorra stabiliseerinud ja alustasin ostu-müügiga.
Sisse tulid:
D. Beasley <-- Airdrie Utd 75k
A. Farnerud <-- Landskrona 600k :P
A. Pereplyotkin <-- Southampton 1.6m
Ära läksid:
O. Dacourt --> Betis 2.3m
M. Duberry --> Birmingham 250k
Peale neid oste-müüke hakkas aga asi kuidagi väga kiiva minema. Nõrgad lüpsid mind ja tugevaid võitsin. Ntx:
Arsenal 2-1
Liverpool 5-4 [Kewell, Smith, Seth Johnson, Pereplyotkin (2)]
Newcastle 2-1
Hooaja viimaseks ~5 mänguks suutsin end kokku võtta ja kotikutele ka mõne kaotuse tekitada, mis üldkokkuvõttes andis Premiership\'is üheksanda koha.
League Cup\'is jäi maksimumiks veerandfinaal, kus vandusin alla Arsenalile 0-1
FA Cup\'i võitsin :) Eriti raskeks kujunesid finaalid. Poolfinaalis tuli võit NUFC\'i üle 2-0 ning finaal ise ManU vastu, 4-3. Farnerud\'ilt 2, Viduka\'lt ja Smith\'ilt üks koll.
UEFA Cup oli puhas pettumus, kuna mu isiklikule igipõlisele rivaalile Chelsea\'le tuli alla vanduda juba teises ringis. Ja seda eriti kurval moel. Kodus suutsin 3-1 võita, ent võõrsil 4-1 kaotada :õnnelik:
Ning enne uut hooaega suutsin ka Community Shield\'i koju tuua, finaal siis ManU\'ga, mulle 2-1 võit. Bridges\'ilt kaks kolli
Statistikat ka natuke:
Kõige rohkem väravaid: Viduka 27
Kõige rohkem väravaid liigas: 15
Kõige rohkem väravaid ühes mängus: Kewell 4 vs Preston
Kõige rohkem resultatiivseid sööte: Kewell 28
Parim keskmine reiting: Bakke 7.45
Enim mängu parima mängija auhindu: Kewell 4
Halvim distsipliin: Seth Johnson 9 kollast kaarti
Noorim mängija platsil: Milner 16 vs Chelsea
Vanim mängija platsil: Radebe 33 vs Blackburn
Järjest võidetud mänge: 6

P.S. keegi võiks selgeks teha, mis vahe on üldse League Cup\'il ja FA Cup\'il :) Millised meeskonnad kummassegi pääsevad. Ja kuda ma üldse tõlgin neid :P Liiga karikas ja FA karikas?

ethan
27.09.03, 19:41
Originally posted by Markko
P.S. keegi võiks selgeks teha, mis vahe on üldse League Cup\'il ja FA Cup\'il :) Millised meeskonnad kummassegi pääsevad. Ja kuda ma üldse tõlgin neid :P Liiga karikas ja FA karikas?

Tõlge on õieti tehtud, kuigi Liigakarikas on üks sõna.

League Cup\'st võtavad osa tiimid Premierist kuni Division 3-ni. FA Cupist saavad kõik osa võtta, ning pika qualification roundide maratoni läbida enne esimest ringi (võite parandada).

woodoo
28.09.03, 15:20
No mina jälle oma lollide küsimustega?
Tahaks teada mida te olete teinud et cm4 muutuks kiiremaks.Äkki oskab keegi soovitada midagi asjalikku?
Versiooni nr on 4.0.8.soundid on prügikastis.database on medium.ja siin saab mu mõistus otsa.
Kompu on AMD 2100+,512Mb mäluga.Pean ma selle ka prügikasti viskama?

Teen kraapsu ja kummarduse.Aitäh et viitsisid vaeva näha.

Kaarel
28.09.03, 23:01
Ära mängi \'full detail\' liigadega. Sulge task manageriga kõik teised proged. Windows XP\'ga peaks saama ka prioriteetproget or sth valida, jne.

Väike copy/paste ka. Erinevad mitteametlikud moodused, kuidas CM 4 kiiremaks teha.

*Turn off everything in the background - yes, I mean EVERYTHING (no internet, no winamp): virus scanners are the main culprit here (they obviously interfere with the game files), I switched mine off and the game whizzed along perfectly. Look at the bottom right beside your clock, there should be a volume control there and nothing else. If there is, close it. Then, important this, check your task manager by pressing ctrl+alt+delete on the desktop, there should only be the system running there (explorer + systray), anything else (wmexe, rnaapp) you can end the task.

*Increase your virtual memory - I\'ve only got 128Mb of RAM, so I\'ve increased my virtual memory to 512Mb to allow me to play more leagues, you can try this if you want, right-click on my computer and select properties, then the performance tab and finally virtual memory. The recommended figure is twice as much memory as you have in RAM, so aim for that. Put it in both minimum and maximum boxes.

*Change computer role - Still in the performance tab, go to file system and change to computer\'s role to network server, this should speed up the computer\'s accessing of the HD.

*Turn full detail off - I\'ve got full detail on only in the country I\'m playing in (England 3rd Division and up), if you\'re not managing in the country turn full detail off or deselect the league altogether.

*Lower database size - I\'ve found this not to be so important, but I\'m playing on medium, try this size, seems to be fine to me.

*Turn sound and background changes off - You want a fast game? You have to make some sacrifices, hey, when your really into the game you won\'t even notice the background anyway!

*Use Window Washer of similar and defrad the hard drive - The Window Washer program is fantastic, you can download a trial version and let it do it\'s thing, Internet Explorer, Netscape, Windows Medai Player, Office, and the documents cache seem to be the main problems so get those flushed out. Then defrag your HD and run a scandisk to finish things off.

I\'ve got a 1.2Ghz Athlon Duron wth 128Mb RAM and a 16Mb Nvidia Vanta graphics card. I\'m on Windows 98 first edition and I\'ve installed the first expansion pack. The game recommended me to run 6 divisions with a small database. I\'m on medium and running 10 and the game is like greased freakin lightning!

If anyone else has any tips, please add them here, it will help a lot of people get the most out of this fantastic game the SI have made.

REMINDER: You follow these tips AT YOUR OWN RISK. Neither myself, Sports Interactive, Eidos or anyone will accept responsibility for anything (directly or indirectly) that happens to your computer or anything else by following these tips.

McGregor
29.09.03, 11:53
Mul installib küll mängu ära, aga käima ei lähe!? Kas keegi oskab head nõu anda. Installimiseks kasutasin originaalist tehtud koopiat.

Markko
03.10.03, 13:57
Niih, 2. hooaeg Leeds\'iga lõppenud
Nagu eelmises postis öeldud, hooaeg algas Community Shield\'i võiduga. Liiga ise oli kokkuvõttes keskpärane. Eriti ei hiilanud ning lõppkokkuvõttes 9. positsioon. Kusjuures peale esimest nelja vooru olin liider täiseduga :)
38\'st mängust 16 võitu ja kaotust ning 6 viiki. Lõin 69 ja lasin 61 väravat ja lõpetasin 54 punktiga :) Hooaja parim väravakütt oli Solskjaer 30 kolliga, minu parim, Bridges, oli paremustabelis seitsmes 23 kolliga.
Hooaja edukaimaks võistluseks osutus UEFA karikas. Selle tõin ma lõpuks Leeds\'ile koju ka, esimest korda peale 1971. aastat :) Sellel teel võitsin järgmised meeskonnad:
kvalifikatsiooniring - AEL Limassol 9-0
1. ring - Stabaek 4-0
2. ring - ZTE 7-0
3. ring - Galatasaray 12-4 (võõrsil 6-3!!! ja kodus 6-1)
4. ring - Sturm Graz 6-1
veerandfinaal - Werder Bremen 4-1
poolfinaal - Celta 3-1
finaal - PSV 2-0 [3. Bridges, 90+1 Pereplyotkin]
Kokku lõin UEFA karikas 47 väravat, mis oli peaaegu 3 korda rohkem kui teisel kohal olnud meeskond
Top scorer\'ite tabeli pani kinni Smith 11 kolliga. Kolmas oli Bridges 9, viies Farnerud 8 ning kaheksas Pereplyotkin 7 kolliga.
Liigakarikas lõppes vist teises või kolmandas ringis, kaotasin Tottenham\'ile 1-3. Peale seda mängu kohtusime Premiership\'is kus oli lootus revans~ võtta, ent selles mängus sain ka neilt lakki.
FA karikas, võitsin Burnley ja vist oli Rotherham\'i, kui suutsin kokku minna Tottenham\'iga :) Seekord olin ma piisavalt täkku täis, võõrsil 1-1 viik ja kordusmängus 6-1 võit. Kuid järgmises ringis tuli ikkagi alla vanduda ja nii lõppes ka FA karikas.
Auhinnalistele kohtadele valiti mu mängijaid samuti:
Players Team of the Year, sinna valiti Robinson ja Farnerud
Players Young Player 2004: Farnerud saavutas teise koha
Manager of the Year 2004: 1. Megson - W.B.A.; 2. mina :); 3. Hoddle - Tottenham
Young Player of the Month: aug. ning sept. olid selleks Farnerud
Ning loogiliselt, Fans Player of the Year: Farnerud

Transfer\'idest
sisse:
Källström 2.1m :P
Wright- Phillips 0.5m
Carrick 12m
Piiroja 1.2m
Huth 4.8m
välja:
Kelly Tottenham 0.725m
Kewell Inter 10m
Bakke Liverpool 8.5m
Barmby West Ham 0.975m
Mills Juventus 6.5m
Simon Johnson W.B.A. 0.25m
Bridges Tottenham FT :õnnelik:
Viimase asja suutsin sedasi korda saata, et Bridges ja Tottenham lasid mind odavalt üle. B. kontraht lõpeb juunis, mina mõtsin nii märtsis läbirääkimisi pidama hakata, kuid Tottenham ja B. rääkisid omavahel kokku juba jaanuaris ja nii ma temast ilma jäingi
Ning lõpuks, välja laenatud:
Milner Werder Bremen

Epic
09.10.03, 14:31
juhheii, juhheii, juhheii kuna varsti ilmuvad igasugused põnevad mängud mõtlesin, et teen asja ära ja mängin CM4-as medium database\'i ja full detail\'ita jne. Mäng läks kohe 3-5 korda (võibolla ka rohkemgi) kiiremaks :) ManUt ei võtnud, otsustasin hoopis Inglismaa koondise kasuks :lahe: Ning nüüd kui EURO2004 valikmängud on läbi saab ka veidi tulemustest rääkida ;)

Slovakia 0 - 3 Inglismaa
M.Owen 8\'
D.Beckham 11\'
J.Beattie 63\'

Arvasin, et tuleb raskem mäng aga mehed suutsid juba 11.minutiks tõestada, et Slovakia koondis on käkitegu :D

Inglismaa 4 - 0 Makedoonia
J.Beattie 27\', 45\'
P.Scholes 39\'
O.Hargreaves 77\'

Hea tahtmise juures oleks ka võinud neile 6-7 väravat kõmmutada aga mehed vist ei viitsinud :P

Liechtenstein 0 - 2 Inglismaa
M.Owen 5\'
W.Rooney 70\'

Vot siit lootsin ikka suurt väravatesadu aga näed ei tulnud, vastastel siiski ühtegi võimalust ei olnud :lahe:

Inglismaa 3 - 0 Türgi
J.Beattie 40\'
W.Rooney 46\'
D.Beckham pen 65\'

Üllatavalt lihtsalt sõideti türklastest üle :)

Inglismaa 2 - 0 Slovakia
M.Owen 41\'
W.Rooney 66\'

Kuna võõrsil tehti väga hea mäng ning võideti 3:0 siis lootsin, et koduseinte toel tehakse umbes 5:0 aga ei :deemon:

Makedoonia 0 - 1 Inglismaa
W.Rooney 40\'

Kahtlemata raskeim mäng valikturniiri jooskul, õnneks toodi 3 punkti koju ;)

Inglismaa 3 - 0 Liechtenstein
M.Carrick 5\'
D.Beckham 45\'
R.Ferdinand 55\'

Taas ootasin väravatesadu aga ei tulnud, 3:0 võit oli tegelt päris rahuldav :silm5:

Türgi 1 - 3 Inglismaa
Y.Bastürk 4\' J.Beattie 9\', 55\'
D.Beckham pen 13\'

Elasin väikse shoki üle kui Bastürkil õnnestus Meie raudne kaitse ülemängida aga peale Beattie väravat domineerisime täielikult :silm4:

Inglismaa 8 0 0 21:1 + 20 24
Türgi 4 1 3 14:13 + 1 13
Slovakia 4 0 4 12:12 0 12
Makedoonia 2 0 6 5:14 -9 6
Liechtenstein 1 1 6 5:17 -12 4

Eesti koondis tegi ka super valikturniiri :silm1: Edasipääsust jäid puudu vaid mõned punktid ning playoff koht jäi väravatevahe nahka.

Belgia 5 2 1 14:6 +8 17
Horvaatia 4 2 2 17:7 +10 14
Eesti 4 2 2 13:13 0 14
Bulgaaria 4 0 4 16:14 +2 12
Andorra 0 0 8 7:27 -20 0

Vahepeal toimus mul ka üks sõpruskohtumine

Saudi Araabia 0 - 2 Inglismaa
M.Owen 5\'
W.Rooney 70\'

Raske kuid kindel võit :silm2:

Epic
10.10.03, 20:48
juhheii, juhheii, juhheii Inglismaa on 2004.aasta Euroopameister :)

Inglismaa 3 - 0 Türgi
M.Owen 14\', 32\', 41\'

Taas olime Türgiga ühes alagrupis :deemon: Õnneks tegi Michael super mängu (koos G.Neville\'iga, kes andis 2 resultatiivsetsöötu) ning 1.poolajaga oli asi juba selge ;)

Inglismaa 1 - 1 Holland
J.Beattie 27\' R.van Nistelrooy 90\'

Meeskond (eriti kaitse) mängis väga kindlalt aga viimastel minutitel lasti Ruudil minna Seamaniga üks ühele ning probleeme mängu viigistamisega Manu staaril ei olnud :keel6:

Wales 1 - 0 Inglismaa
S.Davies 23\'

Kahju, et karjääri esimene kaotus vastu tuli võtta ja veel eriti naabri vastu.Varem või hiljem pidi see juhtuma, õnneks juhtus viimases alagrupi mängus ;) Seaman tõestas veelkord, et karistuslöökide tõrjumisel ta suurem asi ei ole :sega5:

Wales 2 1 0 6:4 +2 7
Inglismaa 1 1 1 4:2 +2 4
Holland 0 3 0 5:5 0 3
Türgi 0 1 2 2:6 -4 1

Inglismaa 2 - 1 Jugoslaavia
M.Owen 41\' M.Kezman 39\'
W.Rooney 74\'

Õnneks kohe peale Kezmani väravat suudeti lahtilöökist alustada ohtlikut rünnakut ning Owenil probleeme selle lõpetamisega ei olnud :r66m8:

Inglismaa 2 - 0 Norra
M.Owen 63\'
W.Rooney 73\'

Üllatuslikult jõudis Norra poolfinaali alistates veerandfinaalis Prantusmaa ( Thank God! ;) ) Seaman tegi väga hea mäng tõrjudes 1.poolajal Carew löögi kui mees suutis peale Meie ebaõnnestunud kornerit üksinda kontrasse tormata.2.poolajal domineerisime ning Owen ja Rooney viisid Meid EURO2004 finaali.

Inglismaa 0 - 0 Hispaania

Korraldajamaa Portugali poolfinaalis välja lülitanud Hispaania domineeris täielikult mängu, õnneks pidas kaitse vastu ja Seaman säras taas mitme super tõrjega :r66m9:
Lisaaeg algas ka vastaste survega Meil oli üks surmkindel võimalus 118.minutil kui Rooney läks Canizaresega üks ühele, kahjuks lõi napilt mööda.Lisaaeg läbi seis ikka 0:0.Õnneks penaltitel oli õnn Meie poolel ning võitsime seeria 4:3.Halenaljakas oli vaatata kuidas Jose Mari viimase penalti mingi 10 meetrit väravast mööda kõmmutas :D

Enne EMi toimus ka üks sõpruskohtumine

Jaapan 0 - 2 Inglismaa
D.Dunn 47\'
D.Beckham pen 60\'

Davidid olid tähelepanu keskpunktis :r66m16:

PS!MM 2006 ootab :kaabu:

Epic
11.10.03, 19:53
Noonii taas üks karikas kotis - Confederations Cup :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Inglismaa 2 - 0 Tuneesia
K.Ben Slimane ov 27\'
M.Owen 56\'

Tuneeslased lausa tahtsid kaotada :P

Inglismaa 2 - 1 Austraalia
K.Dyer 25\' C.Moore pen 7\'
M.Owen 56\'

Varakult antud penalt oli muidugi väike shokk aga rohkem vastastel võimalusi ei olnudki :lahe:

Inglismaa 1 - 1 Prantsusmaa
J.Terry 58\' S.Govou 16\'

Kaitse tegi suure prohmaka ning Gouvol polnud probleeme Kirklandi ülemängimisega :deemon:

Prantsusmaa 2 1 0 5:1 +4 7
Inglismaa 2 1 0 5:2 +3 7
Tuneesia 1 0 2 2:5 -3 3
Austraalia 0 0 3 2:6 -4 0

Inglismaa 0 - 0 Brasiilia

Juba kaks päeva pärast Prantsusmaa mängu tuli rindapista Maailmameistri Brasiiliaga, mitmed põhimehed olid juba vigastuse tõttu koju sõitnud lisaks olid mõned liiga väsinud, et neid mängu panna :sega11: Peale normaal- ning lisaaega oli seis 0:0 ja läksime taas penalte lööma.Chris Kirkland oli terve turniiri jooksul väga kindel ning penaltiseerias ta seda näitaski :silm1: Penaltid Meie kasuks 4:2 ning Confederations Cupi finaal ootab :)

Inglismaa 1 - 0 Uruguay
P.Scholes 3\'

Mul ei olnud enam ühtegi puhastründajat enne finaali, neli tükki olid vigastusega juba koju sõitnud ning James Beattie kandis ühemängulist võistlukeeldu.Muutsin veidi taktikat ning Scholes jäi ette ainukeseks ründajaks.Juba 33.sekundil oli Scholse\'il supervõimalus kui ta väravavahiga üks ühele läks, löök lendas napilt mööda.Oma eksimuse ta aga parandas ning Confederations Cup tiitel oligi Meie :silm5:

Enne Confederations Cupi toimus ka üks sõpruskohtumine.

Inglismaa 4 - 0 Leedu
K.Dyer 43\'
D.Beckham 51\'
C.Cole 47\'
D.Mills 54\'

Nagunäha otsustati mäng 1.poolaja lõpus ning 2.poolaja alguses :keel1:

Toimusid ka MM2006 valikmängud

Inglismaa 6 - 0 Armeenia
J.Beattie 10\'
M.Owen 38\'
S.Campbell 43\'
A.Houkarawa ov 45\'
D.Beckham 86\'
C.Cole 88\'

Isegi armeenlaste väravavaht Houkarawa aitas asjale kaasa :r66m17:

Valgevene 0 - 2 Inglismaa
D.Beckham 34\'
C.Cole 80\'

Raske mäng aga tuli see mis tulema pidi.

Shotimaa 1 - 0 Inglismaa
K.Miller 5\'

Üle pika aja taas üks kaotus ning taas naabrile :kratsti: Kaitse eksis kohe mängu alguses ning Wolvesi ründetuusal Kenny Milleril ei olnud probleeme lüüa pall Richard Wrighti seljataha.Meil eriti ohtlike võimalusi ei tekinudki ning mitmel korral pidi Wright meid veel hullemast tulemusest päästma.

Inglismaa 3 - 0 Fääri Saared
C.Cole 21\'
K.Dyer 45\', 90\'

last minute man Dyer tegi elumängu :D

Poola 0 - 2 Inglismaa
C.Cole 31\', 78\'

Chelsea ründetuus tõi väärtuslikud punktid koju ;) Owenil oli kolm! surmkindlat võimalust kui ta suutis kõik mööda lüüa lisaks oli ka Cole\'il paar vägahead võimalust

Armeenia 0 - 1 Inglismaa
C.Cole 63\'

Kuna eelmine mäng armeenlaste sujus väga toredasti otsustasin, et võiks mõnele noorele ka rahvuskoondise melu maitsta, sellest ka tulemus 1:0.Cole päästis häbist....õnneks

Inglismaa 5 - 0 Valgevene
C.Cole 8\'
M.Owen 26\', 43\' 78\'
K.Dyer 70\'

Pikkaaega kuival olnud Oweni vastu polnud vastastel lihtsalt rohtu :reiv:

Inglismaa 1 - 0 Shotimaa
S.Campbell 15\'

Tegime neile seda mida nemad enne meile :veryhappy

Inglismaa 1 - 0 Poola
P.Scholes 73\'

Viiest võimalusest kasutati üks ära, õnneks oli see võiduks piisav :ham4:

Fääri Saared 0 - 2 Inglismaa
D.Vassell 56\'
M.Owen 68\'

Vassell tundub, et hakkab lõpuks ometi oma koondisekohta õigustama :lahe:

Inglismaa 9 0 1 23:1 +22 27
Shotimaa 6 1 3 17:9 +8 19
Poola 5 2 3 23:14 +9 17
Valgevene 5 2 3 20:16 +4 17
Fääri Saared 1 1 8 6:28 -22 4
Armeenia 1 0 9 8:29 -21 3

Eestil kahjuks ei vedanud loosiga valikmängudes :(

Hispaania 6 0 2 19:6 +13 18
Bosnia 3 2 3 13:15 -2 11
Jugoslaavia 3 2 3 13:17 -4 11
Ukraina 3 1 4 20:18 +2 10
Eesti 2 1 5 8:17 -9 7

Kõik mis euroopa rahvusmeeskonnaga võita saab on mul peaaegu võidetud, loodedavasti suudame ka MMi kinni panna ;)

mxm
19.10.03, 01:08
Mängisi ka natuke....Kolm hooaega järjest Müncheni Bayerniga

Esimene hooaeg läks aia taha midagi ei võidetud teisel õnnestus bundesliga kinni panna ja cl poolfinaali jõuda.Kolmadal võideti taas bundesliiga aga cl saadi Liverpoolilt tappa.

Parimad väravakütid olid esimesel hooajal Elber 37,teisel ja kolmandal Klose vastavalt 43 ja 42 väravaga.

põhikoosseis kolmandal hooajal

-----------------Kahn----------------------
Rau-----Lucio-----Ujfalusi------Evanilson
---Deco--------Ballack-------Ze Roberto
---Lauth--------Klose-------Mutu-------

põhi varumehed Deisler,Ronaldinho,Källström,J.Cole,Lahm,Scholl,R. Kovac.

cool004
19.10.03, 12:26
mis moodi ma saaks olla eesti koondise või mõne eesti klubi manager

gamer
23.10.03, 20:23
kas keegi võrgus ei taha mängida?

Cerny Petr
23.10.03, 22:09
pelasin ka veits: Hakaga paar meistritiitlit ja Meistrite Liiga poolfinaal, Real Sociedadiga 2. ja 3. Hispaania meistrikal, karikavõitja ja Ml-s jälle poolfinaal, Juve ja Arsenaliga ML-s finaali ja kaotus ja meistritiitel.

rain1
29.10.03, 19:33
Aga miks on nii, et kui sa juhid 1 väravaga või oled viigis näiteks, AI suudab alati luua viimasel 10-20 võimalusi, ma aga kui proovin kasvõi 4-2-4 ei suuda isegi mitte key hetki välja võluda?

rohelineKonn
07.11.03, 15:32
kas keegi on mainitud toodet kusagil HILJUTI müügil näinud?

dreyd
07.11.03, 16:15
nägin viimati Stockmannis, siis kui seal need napakad päevad olid.

või kui nüüd keskendudes sõnale HLJUTI, siis vist mu info sind eriti ei aita:(

zaz
07.11.03, 16:24
Ma nägin Tallinna Kaubamajas ka seda müügil;)

Marduk
23.11.03, 12:02
Avastasin enda jaoks siukese mehe nagu D\'Alessandro. Argentiina noor ryndetuus. 5 m2ngu tal m2ngitud, k6ikides m2ngudes reiting v2hemalt 9. 8 v2ravat l88nud ja 8 v2ravaga l6ppenud s88tu andnud kokku. Soovitan teistelegi :P

Epic
23.11.03, 14:01

Avastasin enda jaoks siukese mehe nagu D\'Alessandro. Argentiina noor ryndetuus. 5 m2ngu tal m2ngitud, k6ikides m2ngudes reiting v2hemalt 9. 8 v2ravat l88nud ja 8 v2ravaga l6ppenud s88tu andnud kokku. Soovitan teistelegi :P

et sa nagu polegi temast enne midagi kuulnud? :P Kuskil koopas elad ve? Ja muide päris elus ei ole ta ründaja vaid ründav poolkaitsja, CMi bastardid aga panid ta millegi pärast \"forwardiks\".

ethan
24.11.03, 16:21
Forward on ju samahästi kui attacking midfielder. D\'Alessandro tegelikkuses Stuttgarti mängija, tema talendiga tutvusid paljud U-20 MM-l, mille Argentiina eesotsas D\'Alessandro ja Saviolaga ülekaalukalt võitis. Wonderkid, kui ma ei eksi? Mis siis imestada.

käbi
24.11.03, 16:32

Forward on ju samahästi kui attacking midfielder. D\'Alessandro tegelikkuses Stuttgarti mängija, tema talendiga tutvusid paljud U-20 MM-l, mille Argentiina eesotsas D\'Alessandro ja Saviolaga ülekaalukalt võitis. Wonderkid, kui ma ei eksi? Mis siis imestada.

D\'Alessandro on Stuttgartist kyll kaugel, nagu Rahva Auto klubi on lähemal ikki

Epic
24.11.03, 17:48

Attacking midfielder on postitsioon mida D\'Alessandro tegelikult mängib, forward kaldub juba ründaja poole (Wayne Rooney).

Muide seal U20 MMil jäi mulle silma Argentina koondise kapten Fabrico Coloccini, toreda Valderamaliku soenguga.

PS! D\'Alessandro pelab Wolfsburgi eest ;)

ethan
24.11.03, 18:05
Ma mõtlesingi ennist kirjutades, oli see Wolfsburg või Stuttgart. Esimene siis on õige küll, tänan Epic parandamise eest.

Argentiinlaste seast tolle turniiri põhjal raske kedagi esile tõsta, nad olid kõigist võimsalt üle ikkagi. Kuid Coloccini, kaptenina ning kaitse tugitalana, oli ikka selgelt meeskonna liidreid. Tal vastav klubi kah, AC Milani mängija, hetkel laenul Atletico Madridis. Mulle jäi veel silma näiteks Leandro Romagnoli, kes siiani Argentinas San Lorenzo eest mängib. Tema on mul ka pea igas mängul shortlistis :)

woodoo
24.11.03, 18:34
D\'Alessandro on hea,aga ma soovitan teil sama pappi eest hoopis Tevez osta.Tevez`il on jämedamad jalad:D ja ta ei ole nii vigastuste aldis kui D\'Alessandro.:oih:
Seda muidugi siis kui te forwardi otsinguil olete.

Robinho
24.11.03, 21:20
Kuid Coloccini, kaptenina ning kaitse tugitalana, oli ikka selgelt meeskonna liidreid. Tal vastav klubi kah, AC Milani mängija, hetkel laenul Atletico Madridis.
Coloccini on siiski Villarealis praegu.

ethan
24.11.03, 21:58
Originally posted by Robinho

Kuid Coloccini, kaptenina ning kaitse tugitalana, oli ikka selgelt meeskonna liidreid. Tal vastav klubi kah, AC Milani mängija, hetkel laenul Atletico Madridis.
Coloccini on siiski Villarealis praegu.

Aih, eksin teist korda juba :( Villarreal muidugi, Postimehes oli isegi kena pilt, kuidas Coloccini Operilt palli proovib jalge eest ära lüüa. Eelmine hooaeg oli siiski Madridis.

Marduk
25.11.03, 15:38
Originally posted by Epic
et sa nagu polegi temast enne midagi kuulnud? :P Kuskil koopas elad ve? Ja muide päris elus ei ole ta ründaja vaid ründav poolkaitsja, CMi bastardid aga panid ta millegi pärast \"forwardiks\".

Ikka olen, kuid ei oleks uskunud, et mees m2ngus NII tegija on. Tema k6rval oli alguses Crespo kel vanust/kogemust 6 aastat rohkem, kuid j2i selgelt alla. Ytleme nii oli meeldiv yllatus :D

H.M Murdock
02.12.03, 21:05
nonii.olen peale CM 01-02\'es leedsist suusa saamist (:D:D:D:D) hakanud mängima CM 4 ja asi lihtne:mängin FC Copenhageniga ja neil on see jama,et mängijatele saab pagana vähe palka anda.key player saab maksimaalselt 2500 £ nädalas,first team player 2000£ jne.selle jama tõttu ei saa ka endale häid mängijaid lubada,sest kes ikka tahaks tulla ntx 12 000£ nädala palga pealt 2500£? ja nüüd siis küsimus: kas palga ülempiiri ei saaks kuidagi nihutada või midagi:kulm: väga mannetu on mängida meestega,kes saavad max 2500£ nädalas :doh:

Chazlor
05.12.03, 11:02
Allo

Millest sa räägid? :)
Mul saavad Notts Countys mehed palka 500 - 1500 naela ja väga hea on nüüdseks juba esimeses divaris pelada. Ainult üks idiootne reservmeeskonna ründaja saab 4kilo ja ma ei saa tast sitast lahti kuidagi, sest transfer funde muidugi ju ei ole :P

Parimatega

Jaan
05.12.03, 23:23
Mängisin kah Countyga demo. Darren Caskey tuleks pikema jututa maha lasta või siis õnnetus lavastada. 4k palka mängujuhile, kes sööta ei oska...

H.M Murdock
05.12.03, 23:37
Originally posted by Chazlor

Allo

Millest sa räägid? :)
Mul saavad Notts Countys mehed palka 500 - 1500 naela ja väga hea on nüüdseks juba esimeses divaris pelada. Ainult üks idiootne reservmeeskonna ründaja saab 4kilo ja ma ei saa tast sitast lahti kuidagi, sest transfer funde muidugi ju ei ole :P

Parimatega

asi on wist selles,et ma tegin pakkumise teiste hulgas ka roque juniorile ja ta ütles,et leping on vastuvõetamatu (seda ütlesid ka teised täkud) :doh: aga kuna mind copenhagenist lahti lasti,mängin praegu sportinguga :õnnelik:

3rk1
06.12.03, 15:00
kas siis CM4-le ei ole mingit eesti liiga või koondise patchi? :oih:

dede
21.12.03, 15:45
Kas keegi teab millist nippi peab kasutama, et saada cm4 osta staare. Kõik meeskonnad keelduvad pakkumistest isegi siis kui need on kaks korda suuremad mänija väärtusest. Näiteks henry eest pakkusin ma 35 milli ja mind ei võetud jutulegi samal ajal kui hooaja lõpus tuli uudis, et henry on siirdunud newcastlisse 17.5 milli eest. Sellest siis ka kysimus, et äkki on mingi nipp millega meelitada staare oma meeskonda. Sama lugu on ka contractidega kuna wayne roony on nii noor saab talle pakkuda lepingut koguaeg hoolimata sellest et tal on leping evertoniga, tegin seda minagi aga roony agent ytles koguaeg et põhimõtteliselt on nad lepinguga nõus ja tahavad paremat pakkumist vaid ja kuna ma seda suurendasin juba liiga palju ja yle pakkuda eitahtnud jätsin asja sinna paika. kuuaega hiljem sõlmis noor inglane uue lepingu evertoniga ja evertono pakutud palk oli 3 korda väiksem kui minu pakutud palk.

Kaarel
21.12.03, 20:40
Sellest järeldub, et kõik pole müügiks.

dede
22.12.03, 17:26
Originally posted by Kaarel

Sellest järeldub, et kõik pole müügiks.

väga hea ja õpetlik vastus ma sain kohe palju targemaks ja enne kui oma super tarka vastust kirjutad loe mu jutt läbi seal oli kirjas, et ta muutis klubi ainult väiksema pakkumise eest ja kahjuks mitte ei tlnd mulle.

Kaarel
22.12.03, 17:52
See tähendabki, et kõik pole müügiks ehk siis kõik ei tahagi sinuga tehingut teha ning kõik ei peagi tahtma sulle tulla.

gamer
23.12.03, 09:35
äkki järeldame sellest seda, et hooaja keskel ei taheta müüa, hooaegade vahepeal on küll mehi kätte saadud

woodoo
24.12.03, 00:31
väga hea ja õpetlik vastus ma sain kohe palju targemaks ja enne kui oma super tarka vastust kirjutad loe mu jutt läbi seal oli kirjas, et ta muutis klubi ainult väiksema pakkumise eest ja kahjuks mitte ei tlnd mulle.

Mis klubi sa juhendad?Võimalik,et su klubil on mingi \"p*dekarja\" reputatsioon mida juhendab mingi tundmatu nolk estooniamaalt.
Mul olid samad probleemid Wolves\'e juhendades.

makser
24.12.03, 16:42
aga äkki tal oli favorite club see klubi kuhu ta läks vms...

Marduk
29.12.03, 12:10
See kuidas arvuti neid mehi seal omaette \"normaalsete\" hindadega jagab ja mulle kui m2ngijale ebanormaalsetega, on siiani minu jaoks mystika. Henryle 35M pakkumine on kukepea v6rreldes ntx Chivu (110M eest), D\'Alessandro (50M) jne v2lja k2imine. Umbkaudu on asi vist nii vaatad selle mehe v22rtuse/hinna ja siis korruta kolmega. See annab ligil2hedase arvu millega arvuti ta sulle myyb. Ei kehti noorte kohta. st. D\'Alessandro oli 19.a ja tema hind toona u.8M. Sama vana Kaka\'t ei sanud ma isegi 70M eest.

Cerny Petr
31.12.03, 01:53
Aru ma ei saa. Vaja oli paarist mängijast lahti saada, väärtused 1-3,5 miljonit. Panin siis müüginimekirja hinnaga 0, mitte keegi ei reageerinud.Pakkusin igasugustele klubidele tasuta, keegi ei tahtnud(kusjuures kõik koondistes kõvad tegijad).2 kuud juba müütan neid. Mehed ise tahaks õudselt ära minna, mina neist lahti saada, aga võta näpust...ütle veel et sitt sita külge ei hakka. Hakkab, ja kuidas veel !

Jyrka
31.12.03, 03:55

Sama vana Kaka\'t ei sanud ma isegi 70M eest.

Kas ma olen ainus kes leiab et see on ülimalt naljakas?

dreyd
31.12.03, 08:43
Originally posted by Jyrka

Sama vana Kaka\'t ei sanud ma isegi 70M eest.

Kas ma olen ainus kes leiab et see on ülimalt naljakas?

ei ole :) 19 aastase Kaka peaks ikka odavamalt saama, kui 70M

Tanel
08.01.04, 19:22
Leidsin ka CD`de hulgast üless oma CM 4.Hakkasin uuesti mängima.Muidugi rohkem mängin CM 01/02 ja nata 03/04.Noh üx mäng koos Interiga tuli selle mänguga koos meelde.Mäng kestis umbes 2007 aastani ,siis rikkus kõvaketta ära ja ma ei hakkanud igaks juhuks ,aga kõvakettas on nüüd parem ja ei ragista mängu kallal niipalju.Noh räägiks siis mängust.2002/2003 jäin vist kolmandaks(serie A`s) ,2003/2004 - 2005/2006 võitsin ära 2006/2007 hooaeg jäi pooleli. Siis veel mäletan paari ostu nt Ronaldinho ja Miccoli vastavalt PSGst ja Juvest.Seda mäletan ka ,et võttsin päris norme mehi reservi ja saatsin naad maailma tippude vastu mängima(real,barca,Fc Bayern).Ikka võitsid ja viigistasid nendest umbes pool mängudest.Noh vahepeal käisid keskmikke juures neid klobisid nad tavaliselt läbi.Suvel korraldasin mingid turniiri,nimi oli vist Pirelli League võtsin sinna Itaalia kaks paremat (VA inter) ja ühe euroopa tippu.Esimesed kaks aastat pani Juve võistluse kinni ja mina mõlemal viimane :( ,aga järgmine kord võitis vist Milan ja mina sain kolmandaks ja neljas kord osutus õnnestunuks :ham11: .Meistrite liiga osutus päris õnnestunuks jättsin tiitli kaheks aastaks itaaliasse (2003/2004 ja 2004/2005).Italian Cupil suutsin võitu ühe korra ,aga aastat ei mäleta.Aga nüüd alustasin uuesti Interiga ja tegin suurepärase alguse viies mängus mitte ühtegi kaotust(4 võitu 1 viik) mängud olid Kaks mängu Zilina (või mis selle nimi oligi),Arsenal ja mingi veel Gruppis oli.Ja itaalia Serie A`s Atalanta.Meeleolu klubi see on hea.Ostnud olen DECO ja kes se oli:kaval: Mingi kaitsja oli.Ei tule pähe.

Tanel
09.01.04, 23:03
Noh ennem ma ei ostnud mingit kaitsjat vaid võtsin üle laenulepingu alusel võistkonnas palliva Gabriel Batistuta mängija õigused.Aga mõtlesin editoriga paar muudatust teha nt et Italian Serie A`s valitakse iga kuu parimad mängijad (kaitsja,pool jne) ja need valivad treenerid,(sest ise tahtsin nii väga valida) Euroopa ja Maailma parimaid valivad ka klubide treenerid ,aga terve maailma peal ja lisasin oma Interile ja ka FC Flora`le Money.Fc Flora`le andsin veel paar päris tipptasemel mängijat Alex,Christian Abbiati,Saha ja üx oli veel.Aga ise tegin päris suure avastuse leitsin Galatasaray Hingekirjast 13 aastase mängu mehe Köroglu Emre ,aga muidugi ostisin ta endale tahaks ikka nähe mis saab.Muidu korraldasin endal ühe sõprus turniiri kus osalesid Sao Paulo,Real Madrid,Juventus ja Inter ja jäin nagu ikka viimaseks 1 punn ,võitis Sao Paulo täiseduga teine oli Juve .Ostnud olen Klebersoni,Kingi,K.emre,A D`Alessandro,Ronaldinho hetkel jahin Fabrizo Miccolit ,Jaanuaris liitub interi treenigutega ka Kaka kelle minu õnneks sai leping siis otsa.Ootan Serie A algust.

EDIT 14 jaanuar: Tehtud liigas 10 game`i juhin kolme punnaga JUVE ees kolmas on milan.Meistrite liigas täis eduga ehk kolmevõiduga kindel liider järgmisel alles 4 punna.

Epic
03.02.04, 17:32
Samal ajal kui teised naudivad CM03/04 mõnusid, pelan mina CM4 nimelist mängu :lahe:

Võtsin sellise toreda meeskonna nagu Brescia, kes mängib Serie A-s :)

Hooaja alguses tahtis juhtkond, et võitleksin julgelt relegatsiooni vastu, fännid olid juba leppinud sellega, et langeme Serie B-sse ning tahtsid, et ma investeeriksin uutesse mängijtesse. Eks ma siis natuke investeeringi :D Freddy Adu, Ragnar Klavan, Tarmo Kink ja Moke olid mu esimesed ostud. Hooaja eelsetest sõprusmängudest ei kaotanud üllatuslikult ühtegi (2 võitu, 3 viiki) ning lootsin salamisi, et äkki suudame end kuidagi Euroopasse pressida. Hooaeg algas väga hästi, 12 mängu järjest olime kaotuseta, lühikest aega ka Serie A liidrid :) Hooaja esimene kaotus tuli üllatuslikult Udinese käest kodusel Mario Rigamonti staadionil 0:2. Peale Udinese mängu kaotasime veel 3 mängu nin asi kippus kahtlaseks (1:4 Inter, 2:3 Chievo, 0:1 Juventus) Õnneks saime taas hoo üles. Hooaja keskel liitus paar uut nägu meeksonnaga: Thomas Manferdini (laen), Daniil Ratnikov, Moses Ayuba ja Buti Sithole (mega hea nimi :D ) Hooaja lõpetasin kolme järjestikuse kaotusega (0:2 Milan, 1:2 Lazio, 1:2 Modena), õnneks need apsakad meilt Meistrite Liiga kohta ei röövinud :õnnelik: Serie A meister selgus 2 vooru enne hooaja lõppu.

Inter 27 4 3 68:16 +52 85
Juventus 24 6 4 58:20 +38 78
Milan 21 6 7 66:31 +35 69
Brescia 17 8 9 45:31 +14 59
Roma 17 6 11 50:38 +12 57
Parma 17 4 13 48:29 +19 55

Itaalia karika esimeses ringis läksime kokku Regginaga ning võitsime kahemängu kokkuvõttes 4:1. Teises ringi oli vastaseks Chievo, edasi saime võõrsil löödud väravatega 3:3. Veerandfinaalis tuli vastaseks Juve. Esimese mängu kodus suutsime hädaga 2:2 viigistada, võõrsil aga erilist shanssi ei olnud ning sealt tuli häbistav 1:4 kaotus. Juve edasi 6:3. Karika võitis Inter, kes alistas finaalis Parma 3:2

Minu põhikoosseis:

---------- Tare ----- Toni ----------

--- Bachini -- Baggio --- Appiah --

------------- Guardiola ------------

Manferdini -- Petruzzi -- Dainelli -- Martinez --

-------------- Sereni -------------------

Väravad: Toni, 18 Moke, 11 Tare, 9 Guardiola, 8
Söödud: Toni, 10 Baggio, 9 Tare, 8 Moke, 5 Martinez, 4
MoM: Toni, 8 Martinez, 4 Tare, 3

Suvel lahkus Fabio Petruzzi. Meeskonnaga liitusid Pierre Wome (free), Saliou Lassissi (free), Oluwasegun Abioduniga (free) ja Shunsuke Nakamura (£1.9m). Lisaks laenasin Ajaxist Bogdan Lobonti :lahe:

Ega siis midagi, hakkame Euroopat vallutama! :õlu:

H.M Murdock
04.02.04, 23:21
tekkis jälle üks suht lollküsimus :doh: et kus saaks tõmmata CM4 treeningut
ette tänades!:õnnelik:

realmadridfan
04.02.04, 23:26
www.sigames.com

H.M Murdock
04.02.04, 23:32
Originally posted by realmadridfan

www.sigames.com

käidud seal,aga midagi peale foorumi,kuhu ma registreerunud pole ja ega hetkel ei viitsi ka,aga mingi muu krdi koht piab ju ka olema :sega1:

Epic
05.02.04, 09:19
Originally posted by H.M Murdock

Originally posted by realmadridfan

www.sigames.com

käidud seal,aga midagi peale foorumi,kuhu ma registreerunud pole ja ega hetkel ei viitsi ka,aga mingi muu krdi koht piab ju ka olema :sega1:

Äkki www.thedugout.net või www.cmfaq.com ;)

Epic
07.02.04, 10:35
Oeh, ainult 1,5 aastat saigi mängida kuni juhtkond mulle lihtsalt :baibai: tegi ja kinga andis :(

woodoo
07.02.04, 10:39
Oeh, ainult 1,5 aastat saigi mängida kuni juhtkond mulle lihtsalt tegi ja kinga andis
Mis tegid siis?Läksid ülbeks ja muutsid oma nõudmised ultimatiivseks?

Epic
07.02.04, 13:07

Oeh, ainult 1,5 aastat saigi mängida kuni juhtkond mulle lihtsalt tegi ja kinga andis
Mis tegid siis?Läksid ülbeks ja muutsid oma nõudmised ultimatiivseks?

Ei :D Ise ka ei tea mis juhtus, võrreldes eelmise hooajaga oli meeskonna mäng meil leebelt öeldes sitt, kohati tundus, et mängisime ilma kaitsjate ja väravavahita. Meeskonnad keda eelmine hooaeg suurema vaevata võitsime tegid meile nüüd suurema vaevata 0:3, 0:4 pähe :deemon:

H.M Murdock
14.02.04, 00:43
mul sai äsja esimene hooaeg Hammersiga läbi ja mis ma oskan öelda: vinge oli.
alustaks siis algusest,hooaja algusest,kui esimesest kahest mängust tuli võit,siis sain arselt tappa ning järgmistes 8 mängus sain kõik 0-0 või 1-1 viigid.suht masendav oli.aga ei ullu.lõpuks sain soonele ja võitsin teiste hulgas \'pooli ja chelskit.viimast veel mõlemas voorus.premmeris jäin lõpuks 10ndaks.
aga korda saatsin enda jaoks hoopis teise väga raju saavutuse: nimelt võitsin FA Cup\'i,alistades teekonnal nt charltoni,\'pooli ja finaalis birminghami.
oste tegin hooajal 2+1:
Kleberson £0
Gabriel Milito £0
+ siis Alexandr Hleb stuttgardist samuti £0, aga tema liitub meeskonnaga 3. juunil (hetkel kuupäevaks 18 mai)
maha müüsin trevor sinclair\'i ja seda £3.4 milj eest villasse.:doh:

-Loom-
23.02.04, 17:23
mulgi cm4 k2sil praegu. m2ngin nn eesti liigat (eesti meeskonnad t6stetud soome divi).

on hooaja algus ja vaja teha paar suurt ostu, et yldse meeskonda m2ngijaid saada. praegu vaid yx m2ngija Ivan O Konnel Bronin.

Kr6m ja Bragin juba klubis..fredy adu sammuti.

Cerny Petr
28.02.04, 03:09
Mängisin siis teist korda Arsenaliga. Algus polnud just eriti meeldiv, esimesest kolmest mängust sain vaid 3 punkti, kõik siis viigid. Edasi hakkas aga asi vaikselt ilmet võtma, tänu oma liiga parimale kaitsele;) püsisin kaotuseta 19 vooru. Aasta lõpetasin punktisummaga, mis oleks pidanud tooma tiitli, paraku oleksin ma selleks pidanud tegema rohkem kui imet. Täiesti teisest maailmast oli Newcastle, kes kogus 3. koha meeskonnast, `poolist, 16 punkti rohkem, 38-st mängust vaid üks kaotus. Minule niisiis tugev 2. koht:õnnelik: .
Liiga karikast langesin välja 90 minutiga. FA Cup-is jõudsin purustada BHA, Middlesborough ja Charltoni, siis aga kaotasin minimaalselt ManU-le.
Euroopas jäi mulle alistamatuks vaid Milano. Esimeses alagrupis jäin Milani järel teiseks ja teises ringis kordus sama Interiga. Esimeses duellis sain vastaseks jällegi Milani, kes oli minust jällegi napilt parem:( .
Seekord kulutasin ostudele natuke rohkem raha kui tavaliselt. Ostsin: C. Ronaldo(eksperimendiks), Matthew Taylori:oih: ja suurusehullustuses ka Gael Clichy. Noore Ronaldo ost tasus end igatahes ära, esimeses 6 mängus lõi 4 väravat ja tõusis ühesks meeskonna parimaks. Hooaja raskeimas mängus ManU vastu, kus mul oli tervelt 7 põhikoosseisu meest vigastatud, oli just tema see kes üliolulise võidu jaoks suurima panuse andis.
Tähtsaimaks lahkujaks oli Bronckhorst, kelle müüsin Romale.

kemal1
05.03.04, 10:05
Millal Eesti liiga patch ilmub?

lellesk
05.03.04, 23:38
kas CM4 on ka juba eesti patch ???:P

Tanel
13.03.04, 10:53
Vahepeal on tulnud meelde kunagised CM 4 pelamised mitte Interiga.Esimene võistkond mille ma võttsin oli Juve.Alustasin vist esimest hooaega kehvasti 7.kohaga:D ..CL`is langesin veerand finaalis välja.Italian Cup`i ei mäleta.Selle hooaja kannatas veel Board ära ja jäin veel klubisse.2.hooaeg 6.koht Serie A-s ja sain kinga.Aga minu õnneks juhtus ime kandideerisin Milani manageriks ja enda imestuseks saingi selleks.Ja panin 3-nda hooaja kinni ,samuti ka CL ja kõik mis oli mul võita võimalik.Räägiks kuidas ma CM``iga kokku sain.Vaatasin Datanetis ringi olin kuulnud ,et on olemas mingi mäng Championship Manager ja nägin seda datanetis ,siis ma tõmbasin selle.Arvasin ,et see mingi Fifa sarnane asi ,aga ei olnud proovisin natuke ei taibanud ja ,siis ei mänginud.Paari päeva pärast proovisin ja hakkasingi pelama ja sedasi saabus minu lemmik mäng.Nüüd ,aga hakkan CM 03\\04 katsetama.

ethan
13.03.04, 19:26
Originally posted by Chobram

mulgi cm4 k2sil praegu. m2ngin nn eesti liigat (eesti meeskonnad t6stetud soome divi).

on hooaja algus ja vaja teha paar suurt ostu, et yldse meeskonda m2ngijaid saada. praegu vaid yx m2ngija Ivan O Konnel Bronin.

Kr6m ja Bragin juba klubis..fredy adu sammuti.

Väga realistlik.

käbi
13.03.04, 23:20
ooooottaa mis mis:oih: Eesti liiga patch on tehtud v?:oih: tahan, tahan, tahan:D

Mikusiku
23.03.04, 11:42
hakkasin ka nüüd seda siis mängima, kuna cm 01-02 võttis savemisel kinni.
mul läheb kõik sitasti:( kas keegi teab, kuidas teha nii, et mängijad ei saaks nii palju vigastada:oih: mul on praegu vigastatud ronaldo, raul, figo, zidane, solari, mcmanaman ja ronaldinho:viha:

Mikusiku
23.03.04, 11:46
kas mängul on ka mõni save game editor?

Mikusiku
24.03.04, 08:44
krt, ei saa ikka mängida:viha: nüüd sai veel morientes ka vigastada:( mõtetu edasi teha...lõpetan...sest panin tõmbama cm 03/04:) :lahe: :D :õnnelik: :silm4:

Mikusiku
24.03.04, 18:11
kas mängus mängijatele numbreid ei saagi panna?:doh: või on see ainult esimesel hooajal niimoodi?

resorte
24.03.04, 20:12
Päris hea, 4 postitust järjest ja 3 neist sa hädaldad iga asja peale. :trafck:

Mikusiku
24.03.04, 20:25
Originally posted by Totti

Päris hea, 4 postitust järjest ja 3 neist sa hädaldad iga asja peale. :trafck:
ma oleksin pannud muuda nuppu, aga mu postitusi polnud näha, neid oli näha aint printerisõbraliku versiooniga ja seal ju muuda nuppu ei ole...

3rk1
02.05.04, 17:35
Kas kuidagimoodi CM4-s Eesti koondist saab juhendada?
Või Eesti liigat mängida? :oih:

Davids
03.05.04, 17:03
Originally posted by zidane_5

hakkasin ka nüüd seda siis mängima, kuna cm 01-02 võttis savemisel kinni.
mul läheb kõik sitasti:( kas keegi teab, kuidas teha nii, et mängijad ei saaks nii palju vigastada:oih: mul on praegu vigastatud ronaldo, raul, figo, zidane, solari, mcmanaman ja ronaldinho:viha:

M2ngi paremine 2ra kasuta koguaeg yhtesi ja samu mehi:D

mg
03.05.04, 21:39
nii ma annan ka siis oma ülevaate cm 03/04jast
algul võtsin endale chesterfieldi meeskonna, mis ennustuste kohaselt pidi teisest liigast välja langema.
a ma panin kõik ahju (9 punniga teise koha ees lõpuks) nüüd olen esiliigas 7.:õnnelik:
teine hooaeg on praega poolik, aga ma ei tea kas on mõtet premeri pürgida, ma kardan et ei saa hakkama...

Mikusiku
04.05.04, 08:15
cm 03-04 kohta kirjuta siin (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2521)

H.M Murdock
08.06.04, 20:38
alustasin ka mõne aja eest uuesti CM4\'a mängimist,kus tänu efafani halastamatule promole võtsin klubiks bighton & hove albion\'i.
aga tekkis üks suht loll küsimus: nimelt kuidas leida neid free transferi pärleid? ikka juhtub uudistes olema,et mingi meeskond sai free transferist mingi 2-3 millise mängija vms.
ette tänades :)

marabella666
15.06.04, 17:55
Ma ei saa seda mängu äkki lambist tööle. Kusjuures siiamaani pole sellega mingeid probleeme olnud.
Eile panin veel Windowsi ka uuesti peale (et siis ikka peaks kõik ok olema), tõmbasin netist DirectX ka, aga ikka ei saa .
Arvuti käseb mängu kinni panna siis, kui vajutan continue game

Anfield
08.08.04, 22:16
Mul siis selline loll kysimus,kust saan ma seda database“i muuta ?

Epic
08.08.04, 22:31
Originally posted by ow3n

Mul siis selline loll kysimus,kust saan ma seda database“i muuta ?

tõmba netist editor ja muuda ;)

Anfield
09.08.04, 13:14
ma hakkasin j2lle Cm4““ja m2ngima

Meeskonnax siis Liverpool, 2 hooaega olen jõudnud teha. Esimesel hooajal j2in Premer League“s teisex ,võitis Chealsea,Teisel hooajal võitsin premer League.Chealsea j2i maha 1 punktiga :lahe: ...Teistes cup“ides on l2inud v2ga kehvasti...parim tulemus oli viimane hooaeg,meistrite liigas langesin v2lja veerand Finaalis ...kus juures kahexandik finaalis võidsin Ac Milani,kuid veerand Finaalis sain Juve Käest pexa.Juve võitis siis ka meistrite Liiga...Ostud : Lucio(leverkusen),Kanoute (Tottenham),Nemeth“(Southamton),Shay Given (newcastle)

Myynud pole veel kedagi :lahe: ...kuid varsti myyn kindlasti mehi maha !

Meeskond on muidugi v2ga kõva...saan teha 2 väga tugevat koosseisu...

:lahe:

mg
09.08.04, 17:26
nii olen jõudnud 10 hooajani chesterfieldis ja panin siis premeri kinni:õnnelik:
inglise koondise peatreeneriks sain ka...

freeman
11.08.04, 11:27
kust saaks seda \"tõmmata\"..??:doh: :( :oih: :doh:

Hughes
11.08.04, 19:22
mhmh....internet

Anfield
11.08.04, 19:49
Originally posted by freeman

kust saaks seda \"tõmmata\"..??:doh: :( :oih: :doh:

No kazaas on t2itsa olemas (Y)

dreyd
27.09.04, 16:07
eh eh anno 2006 mängivad veikkausliigas täitsa Heskey (HIFK) ja Lua-Lua (HAKA), aga muidu on ka põnev:)

RantZ
31.10.04, 11:59
ma mängin soome liigat jateisel hoojajal võitsin fc haka-ga nii soome liiga kui ka karika.Ise olin veel aasta manager kah:õnnelik:

Anfield
05.02.05, 15:39
Lõpetasin just Pooliga mängmise. Mängisin neli hooaeg.

Esimene hooaeg Võitsin FA Karika, Uefa\'s Kaotasin Poolfinaalis, ning Premier liigas Jäin kolmandaks. Võitis ManU ja teisex jäi Arsenal. Kusjuures ManU Võitis Arsenali ainult 1 punktiga. UEFA\'s Kaotasin poolfinaalis Celticule, kes ka võitis finaalis PSG\'le. Owen valiti Euroopa parimax jalgpallurix.

Teine Hooaeg võitsin Premier liiga ja sanuti ka meistrite liiga. Meistrite liiga finaalis võitsin ManU 3:0 ja Poolfinaalis Mardidi Penaltitega (2-2) . Inglise karikas mängisin reserv meeskonnaga ja langesin kohe välja. Teisel hooaejal ostsin endale PSG\'st Ronaldinho ning Sakaslasest kaitsja Rau\'. Owen Valiti jällegi euroopa parimax palluriks. Pärast teist hooaega tahtsid kõik mu mängijaid osta. Oweni eest pakkus ManU 35 mln ja Real 29 mln. Aga sellega polnud ka nõus. Kuid ühe mängija ma siiski müüsin. Väravavahi Jerzey Dudeku müüsin ma Leverkusenile 6£ eest. Ja ise hakkasin uut väravavahi otsima. Üritasin muretseda Iker Casillast kui ka Bufoni aga neid ma ei saanud. Komas hooaeg oli juba tulekul , kui mul polnud ikka veel head väravavahti muretsetud. kiiresti ostsin Poomi 3£ eest.Kuna terve hooaja oli Ronaldinho vigastatud müüsin ta Celticule 5£ eest. Ta ei saanudgi Pool\'i eest mängida.

Kolmas hooaeg algas jubedalt. Poomile löödi palju väravaid kodu liigas, aga Meistrite liigas läks hästi. Mu kaitse oli väga kehv.Pärast 10\'et mängu langes Poom varuväravavahiks. Panin Kirklandi põhisse. Ning asjad läksid ülesmäge. 7 järjestikust võitu tõstsid mind 8.kohalt 3. kohale, ing liider ManU\'ga oli ainult 4 punkti vahe. Jaanuaris kui Transfer Window avanes otsustasin osta üke kaitsja nind väravavahi. Kaitsjax ostsin leverkusenist Lucio 7 mln. Ning väravahiks otsustasin osta Milani vv Dida. pärast neid oste jätkus kõik hästi. Tõusin Inglismaal esimesex, ning sain Meistrite liigas poolfinaali, kus läxin kokku Bayerni Müncheniga. Esimese mängu võõrsil kaotasin 1:0, kuid kodus võitsin puhtalt 4:0. Kusjuures Hat-Trick\'i tegi kaitsja Lucio , kes lõi kõik väravad peaga. 3 Mängu enne Inglise liiga lõppu kindlustasin Tiitili. Meistrite liigas kohtusin Newcastlega, kes oli väga hästi mänginud meistrite liigas. Finaali võitsin 1:0 . Värava lõi Gerard, kes oli ka Meistrite liiga parim väravakütt.
Uefa võitis Caltic, kes lõi Portot 2:1. euroopa parimax kaitsjaks nimetati minu mängija Lucio, Parim midfilder oli Pavel Nedeved. Ja ründajaks Van Nistelroy. Owen oli teine. Ning parimax VV\'ks minu Dida. Enne neljandat hooaega otsustasin Müüa Barosi ja Diouf\'i ning osta nende asemele 2 uut ründajat. Douf\'i eest sain üllatavlt palju 9$ ning Barosi eest 6£. Mõlemad siirdusid Milani. Nende asemele ostsin Parmast Adriano 17£, ning Evertonist Rooney 9£.

Neljandal hooajal olin ma peaaegu võitmatu. Premier liiga võitsin 11 punktiga:lahe: . Samuti võistsin inglise karika ja Meistrite liiga. Meistrite liigas võitsin finaalis Milani 2:0, Ning Inglise karikas Arsenali 1:0. Adriano oli Parim väravakütt nii Inglise liigas kui ka Meistrite liigas. viiendaks hooajax oli mu transfer budget 43 mln :D. Kuna olin ma nii võimas. Valiti Euroopa Parimaks ründajak Adriano, Poolkaitsjaks Gerrard ja Kaitsjax jälle Lucio. Enne viiendat hooaega ostsin Gerrardi kõrvale keskväjale Inglase Lampardi.

Viiendat hooaega ei viitsinud enam teha.
Alustasin mängu šoti liigas Rangersiga. Varsti peax ka hooaeg läbi saama.

IndrekL
10.02.05, 22:22
Ma panen tähele, et sa saad siin mängijaid päris odavalt. 6£, 3£ etc.

Anfield
11.02.05, 23:31
irww :D Tglt ikka miljonit :D

telekavaataja
19.02.05, 21:01
Mäletan kui üks suvi ei möödunut päevagi seda mängu kasvõi poolt tundigi mängimata , järgmine suvi see mäng polnud moes ja pealegi siis tuli alkohol...

Aķlton
09.06.05, 22:42
Lucio on jah suur üllatus.Ma teen praegu Barcaga ja sain ka ta kolmanda hooaja keskel suht kommi rahaga, aga statsid on head. Kolmandal hooajal otsustasime valenciaga tiitli viimase omavahelise mänguga, mille võitsin 2-1, neljanda hooaja algul on jälle valencia väga võimas 9-st mängust 9 võitu.Aganzo ja carew lammutavad täiega.Mul seevastu särab juba neljandat hooaega Makaay, kelle esimese hooaja alul 27,5 mln eest ostsin. Muidugi mis on päris rets see et Adu on alles 16 ja statsid on väga head.Äkki keegi saab üles panna Adu statsid mingi 20 aastasena või äkki keegi teab kus saaks näha.Igastahes soovin kõigile cm-mängijatele edu, see on ikka ülihea mäng:õnnelik:

meier11
21.06.05, 00:17
Mängin Barcaga ning esimene hooaeg läks suht normaalselt, Betis võitis liiga 2 punktiga, olin Barcaga teine, meistrite liigas langesin veerandfinaalis välja. Teine hooaeg oli aga midagi suht haigelt- Meistrite liigas jõudsin finaali, kus sain Bayernilt 2:1 tala, Hispaania liiga võitsin aga 101 punktiga ning väravate vahe oli hooaja lõpuks 104-12, kusjuures Kluivert lõi liigas 36 ja Saviola 29 väravat, lõpuks lõid need kaks meest yldse kahepeale kokku 100 väravat, Kluivert 55 ja Saviola 45,rohkem kui mõlemad vennad yldse mängisid, kusjuures Kluivert oli veel 35 assisti andnud ning 30 man of matchi, suhteliselt ebarealistlik, aga siiski. Suuremad transferid kahe hooaja jooksul oli Joaquin ja Capi Betisest, Gallas ja Terry chelseast, Ronaldinho PSG-st ning Eleftheropolouse Olympiakosest.Ebatavalised polnud ka tulemused näiteks 5:0 deporile võõrsil ära panna ning 7:0 atletico madridile kodus ära lypsta.

Even
29.08.05, 22:27
Siuke asi, et kui ma tahan osta Wayne Rooney endale meeskonda. Teen pakkumise ja kõik ning panen, et ta on First Team Player. Aga Rooney ikka keeldub ja ütleb, et sellel ajal tema karjääris on põhiline, et ta oleks first team player. mida teha.

gamer
30.08.05, 07:25
Algselt postitas Evu

Siuke asi, et kui ma tahan osta Wayne Rooney endale meeskonda. Teen pakkumise ja kõik ning panen, et ta on First Team Player. Aga Rooney ikka keeldub ja ütleb, et sellel ajal tema karjääris on põhiline, et ta oleks first team player. mida teha.

Ära osta siis, osta keegi teine:D

metsaline
03.08.06, 15:25
ma juhin Real Madridi ning ma eemaldasin paar enda mängjat nende rahvuskoondisest, sest mul oli neid vaja tähtsaks liiga mänguks ja mul on nüüd selline mure et ma ei oska neid enam koondisesse tagasi panna...äkki keegi oskab aidata?:(

Saarlane
03.08.06, 19:45
No loogiliselt võttes sa peaksid ootama, millal NT peatreener uuesti neid hindama hakkab. Ära eemalda neid siis meeskonnast, eriti kui sa Realiga mängid:kaval: