PDA

View Full Version : CM4

Leheküljed : [1] 2

eston maravilha
24.10.02, 17:46
täna on see päev millal avalikuse ette jõuavad esimesed screen-shotid uuest champ managerist. cm fännide hulka näitab ka see et sigamesi server on praegu maas ja midagi sealt kätte ei saa

Jyrka
24.10.02, 17:58
Novott screenid on olemas sellises kohas: http://research.cmdutch.net/cm4/cm4screens.zip
Mõnimees(mina) on igatahes täiega pettunud, no see on CM3 ainult ümmargusem, täitsa vittus ikka ja see 2d asi on ikka valus naljanumber... valusad tolgused seal SIs

Chiller
25.10.02, 08:09
Ma küll nii ei arva.
Sa yrka võiks rohkem asja süveneda.
Kui sulle üldine kujundus ei meeldi võid sa vabalt seda muuta uue skin süsteemi abil.
Ja 2D vaade, mis screenshottides ja videos on peaaegu 3 kuud vana ja seda parandatakse kogu aeg.
Nii et palun ära kritiseeri SId nad on ikka päris kõvad tegijad.

Jyrka
25.10.02, 18:07
see on loomulkult tore et nad raiskavad aega asjade peale mis on tõeliselt tähtsad nagu skinstaili süsteem, alati kui ma mingit manager mängu pelama hakkan vaatan et kas saaks skinnida

Epic
26.10.02, 13:40
päris head screenid :õnnelik:
mäng on ikka üli kõva

Silver
27.10.02, 02:04
No jah kui tuleb siis näeme.... aga jah ootasin siiski midagi paremat ja tegijamat... kuigu praegu on veel vara hinnata! Aga oli ju asjal ikka suur reklaam taga, et pôlised CM pelajad ootavad asja päris tuliveriselt :) aga jah! Aeg näitab

duff_K
27.10.02, 13:52
Ma arvan et lihtsalt mõned vennad ootavad mingit imed lootused on liiga suured ma ise pole veel screenshote näinud kuna mingi jama on serveriga aga ma kujutan ette et see on kindlalt parem kui varasemad champid

Silver
27.10.02, 21:25
Originally posted by zoolazorts

seepärast CM4-a müükilaskmine veebruarisse lükatigi, et mängu veel täiendada ning valmistada best football management game ever. Ei tasu kritiseerida nägemata (mängimata) asja :doh: Hm jah.. vara on küll asja üle sôimata, kui pole asja mänginud. Aga viimaste teadete kohal peab demo välja tulema 2 nädalat enne 6ige mängu tulekut.!

Jaan
28.10.02, 05:55
2 nädalat?? Mingi kuu aega enne v6iks ikka olla, et saaks hamba verele...

Martin
28.10.02, 15:22
Originally posted by Jyrka

see on loomulkult tore et nad raiskavad aega asjade peale mis on tõeliselt tähtsad nagu skinstaili süsteem, alati kui ma mingit manager mängu pelama hakkan vaatan et kas saaks skinnida

/me ainult muheleb Jyrka jube hea iroona peale :)

Igatahes on siin küll Jyrkal õigus, mõttetu 2D mpotori ja mingi skinnisüsteemi peale raisatakse aega, pigem tasuks ikka sisuga tegeleda.

Ning see 2D või 3D on niikuinii mõttetu saast iga manageri mängu juures (eriti muidugi CM-i puhul), ei mingit reaalsust, nagu ka demos näha oli.

makser
28.10.02, 17:08
mina arvan küll et see 2d teeb mängu huvitavamaks.st seda et siis tuleb hakata mängupildi järgi taktikat muutma jne.see teeb mängu raskemaks,mis on hea iseenesest.aga noh enne kui mänginud pole ei saa midagi kindlalt väita.

Leivo-Tigu Vimb
31.10.02, 17:19
no vähemalt enne siin küll räägiti, et on päris eraldi eesti liiga.
ma küll vaatan, et uue versiooni ootsuses on võimalik 3. versiooni võimalik osta originaalina isegi 10 naela eest. aga nojah, seal need eesti värgid ju valdavalt puudu.
Mis üldse originaalmängu ostes võiks odavam nipp olla võrgus? Briti Amazon? Mingid põhjamaade värgid? Muidu on see 25 naela ringis

Glazza
31.10.02, 21:07
Eesti liiga tuleb järgmine aasta, ilmselt esi ja MLga, aga see aasta on kõvasti täienenud mängijate arv, näitajad, klubid jms

Silver
01.11.02, 02:51
Originally posted by Stennur

Eesti liiga tuleb järgmine aasta, ilmselt esi ja MLga, aga see aasta on kõvasti täienenud mängijate arv, näitajad, klubid jms Ehh, see oleks siis päris tegija, kui kunagi tulevikus ka eesti liigat pelada saab :) jälle mingi vaheldus...

Leivo-Tigu Vimb
18.11.02, 13:44
Mul oleks pisut rumalam küsimus - kas keegi teab, kust saab Tallinnas CM-i originaalvarianti osta? Eriti just näha pole olnud...

Leivo-Tigu Vimb
18.11.02, 14:42
PS. Ma ei mõtle 4. versiooni, eelmine kärab kah!

Kaarel
24.12.02, 12:01
Uusimate andmete järgi tuleb CM4 välja 28. veebruaril, 2003. Demo antakse välja 2 nädalat varem.

Link (http://www.sigames.com/news_view.php?act=2&id=554)

dreyd
24.12.02, 12:18
Originally posted by Kaarel

Uusimate andmete järgi tuleb CM4 välja 28. veebruaril, 2002. Demo antakse välja 2 nädalat varem.

ilmselt pidasid silmas siiski 2003;)

Kaarel
24.12.02, 13:05
Originally posted by dreyd

Uusimate andmete järgi tuleb CM4 välja 28. veebruaril, 2002. Demo antakse välja 2 nädalat varem.

ilmselt pidasid silmas siiski 2003;)

Jah, parandasin ära :)

Kaarel
25.12.02, 20:02
Viimati avaldatud screenshotid (http://www.sigames.com/news_view.php?act=2&id=557) CM4\'st. :õnnelik:

Silver
25.12.02, 22:21
Tundub, et mäng tuleb väga kôva. Uued pildid on päris tegijad. Järgmised kuud tulevad rasked :P Vanast mängust ära tüdinud... :doh:

Epic
01.02.03, 21:06
varsti on mäng väljas :prill1:

mjkk
01.02.03, 22:54
Originally posted by Epic

Kõik tänavad sind, Epic, kummardades selle täiesti uudse, sensatsioonilise ja üliõigel hetkel edastatud info eest.

Silver
01.02.03, 23:03
Originally posted by Magpie

Kõik tänavad sind, Epic, kummardades selle täiesti uudse, sensatsioonilise ja üliõigel hetkel edastatud info eest. Näha on, et môni mees nimega \'\'Epic\'\' teeb järjekordse môtetu postituse. Kuid samas Magpie ega sinu postitusel ka suurt môtet polnud. Kui ta ise aru ei saa, et môtetute postituste kirjutamine ei anna siin foorumis midagi. ;) Vihjeks: Teinekord môtle enne, kui postitad!

Epic
01.02.03, 23:11
Originally posted by treze

Originally posted by Magpie

Kõik tänavad sind, Epic, kummardades selle täiesti uudse, sensatsioonilise ja üliõigel hetkel edastatud info eest. Näha on, et môni mees nimega \'\'Epic\'\' teeb järjekordse môtetu postituse. Kuid samas Magpie ega sinu postitusel ka suurt môtet polnud. Kui ta ise aru ei saa, et môtetute postituste kirjutamine ei anna siin foorumis midagi. ;) Vihjeks: Teinekord môtle enne, kui postitad!

OK ,ma luban ,et hakkan nüüd mõtlema enne kui postitan:kaval:

gnat
02.02.03, 05:16
nüüdsed kirjad aga annavad märku hoopis millestgi muust: There are 26 days, 8 hours, 14 minutes till the CM4 demo is out .... jälle lükkavad edasi ja kuigi ma ei leidnud täisversiooni välja laskmise kuupäevade kohta midagi sellelt lehelt ... siisselline (http://www.sigames.com/news_view.php?act=2&id=576) asi oli seal küll kirjas. kuskil preorderdamis (http://shop.gameplay.co.uk/webstore/genre_drill.asp?body=thesearchtext&subject=&Keywor d=Championship+Manager+&platform=ALL) lehel oli aga kirjas et 28/03/03 näeme seda täiuslikuimat CM-i
tekib juba küsimus kas me CM4 enne hooaja lõppu näeme?? jama küll kui saad alles aprilli alguses alustada.... :segadus: :segadus:

ja muidu uudiseks ka see et on antud välja demo klipp mängust mille leaiab sealt eelpool mainitud lehelt...

SoccerWorld
02.02.03, 12:15
CM4 tuleb välja 28.veebruaril. Ise mängin praegu 01/02, kas keegi võrgus viitsib mängida?

Kaarel
02.02.03, 15:24
28. veebruaril tuleb välja demo, täisversioon alles märtsis.

ugla
28.02.03, 09:36
Niisiis demo väljas !!!

http://www.eidosinteractive.co.uk/games/embed.html?gmid=144

Swifty2002
28.02.03, 10:55
Originally posted by SoccerWorld

CM4 tuleb välja 28.veebruaril. Ise mängin praegu 01/02, kas keegi võrgus viitsib mängida?

kui mul aega on siis võib küll mängida , licalt ütle läbi msn-i swifty2002_estonia@hotmail.com

eston maravilha
28.02.03, 19:27
15 minutti on jäänud veel tõmmata demo. aga täna vist enam ei jõua proovida.

SleepWalking
28.02.03, 21:26
esmamulje järgi see lubatud 2d jätab parema mulje, kui ma ette kujutasin kuid on siiski üsna mõttetu. midagi liiga atraktiivset ja uuenduslikku ka sellest beetast silma ei hakanud, aga see on ju ka alles beeta ja demo. ootame siis huviga täisversiooni.

Epic
28.02.03, 22:41
Mul ei taha kuidagi DOWNLOAD-IDA :( :( :(

Robinho
28.02.03, 23:18

Mul ei taha kuidagi DOWNLOAD-IDA :( :( :(
Sama siin:( Äkki keegi oskab öelda, miks?

SoccerWorld
01.03.03, 07:17
sa tahad tõmmata sigames.com`ist vä?
seal on kirjas mitu tundi veel läheb. viimati oli 20 tundi veel aega

mjkk
01.03.03, 10:09
Originally posted by ugla

Niisiis demo väljas !!!

http://www.eidosinteractive.co.uk/games/embed.html?gmid=144

Aga siit proovisite? :kaval:

Epic
01.03.03, 10:23
sealt ma olengi koguaeg proovinud aga ei saa :(

-madis-
01.03.03, 10:52
Kasutage toru.hot.ee
Keegi pannud sinna failina: cm4_beta_demo.zip

Epic
01.03.03, 20:59
Mäng on päris hea mulje jätnud siiamaani :P
Aga mingi ERROR tuleb pidevalt ette :trafck:

SoccerWorld
01.03.03, 21:17

Mäng on päris hea mulje jätnud siiamaani :P
Aga mingi ERROR tuleb pidevalt ette :trafck:

üks asi sulle ainult öelda: Aeglane arvuti, kas sa oled üldse mängu vajadusi lugenud miinimum 600 mhz, mul on sama jama, sest mul on ka aeglane arvuti!!!!!

Swifty2002
02.03.03, 15:18
Mul selline jama et päeva edasi panna ei saa kohe tuleb mingi error ette ja lööb välja.

Miinimumnõuded tegelt jah kõik täidetud pole sest 600mhz asemel mul vaid 500 , olen kuulnud et tähtsam on ram , mis nõuab vaid kas oli see 128 või isegi vähem aga noh ma ei tea

Üldiselt jättis see natuke päris korraliku mulja kui meeste ostmine välja arvata.
Muidugi tahax mängu ka ära proovida aga noh vahetpole

ethan
02.03.03, 15:35
SI poolt on mainitud ainult SOOVITATUD nõudeid mängule, mitte MIINUMUMnõudeid. minul on 466mhz ning 128 mb ram ning töötab täiesti korralikult. muide, screen resolution PEAB olema 1024x768 või kõrgem, kui on olemas vaid madalamad, siis ostke mängimiseks uus arvuti, alternatiiv puudub.

mängu kohta on vara midagi öelda, kuna demost jäid ka mitmed asjad välja. imho on oodata midagi enneolematut :õnnelik:

kes varestelt tirima hakkavad, olgu teil vähemalt süümepiinad! tean, et mina tunneks küll süümepiinu.

Devil
02.03.03, 20:37
Originally posted by Swifty2002

Mul selline jama et päeva edasi panna ei saa kohe tuleb mingi error ette ja lööb välja.

Miinimumnõuded tegelt jah kõik täidetud pole sest 600mhz asemel mul vaid 500 , olen kuulnud et tähtsam on ram , mis nõuab vaid kas oli see 128 või isegi vähem aga noh ma ei tea

Üldiselt jättis see natuke päris korraliku mulja kui meeste ostmine välja arvata.
Muidugi tahax mängu ka ära proovida aga noh vahetpole nu demoga saab mu 400mhz ja 128mb-ne arvuti hakkama ... pole mingeid erroreid ette löönud

Epic
02.03.03, 22:18
Mingi eriti lahe värk juhtus mul :

MONDAY 30TH DECEMBER 2002
Evening Results
Arsenal 2:0 Aston Villa
Sunderland 3:0 Aston Villa

Päris tihe graafik Aston Villa meestel 2 mängu samal päeval samal ajal :D :P :D

ethan
02.03.03, 23:28

Evening Results

ehk olid reservid?
kui Sul seal erroreid ette viskab koguaeg, siis pole imestada ka...

Swifty2002
03.03.03, 10:32
panin reso ka 1024*768

aga ikka päeva edasi ei saa :(

kui continue game panen viskab mängust välja..kõike muud nagu saan teha saveda ja loadida aga päeva edasi ei saa.....ei tea kas tasuks uuesti tõmmata või ma ei tea mida teha..tahax igaljuhul natuke kaugemale mänguga jõuda.

Ethan selline fail nagu demo-readme.txt kirjutab nii
------------
Requirements
------------

The Minimum requirements for this beta demo are are:

600 Pentium PC
96 MB Ram (256MB recommended)

isegi recommended ram on täidetud...hmm

Epic
03.03.03, 17:24
Originally posted by ethan

Evening Results

ehk olid reservid?
kui Sul seal erroreid ette viskab koguaeg, siis pole imestada ka...
Ei olnud reservid õnneks või kahjuks mingi BUG võibolla:P
Ja viimasel ajal ei olegi neid ERROREID nii palju ette visanud ;)

Epic
03.03.03, 21:13
Huvitav on see, et klubid palkasid koguaeg sveitslasi managerideks:kratsti: :kulm: :segadus:

Jaan
04.03.03, 04:02
Kurat, alati tuleb peale Augusti Manager of the Monthi vaatamist error ja viskab v2lja. Mis pull on? M2ng on normaalne, aga nurgal88kidest on kuidagi lihtne kolle saada. Newcastle l6i Evertonile vist 4 kolli korneritest. Shearer hooaja 4-st esimesest m2ngust 9 kolli.

Epic
06.03.03, 20:29
Milner rändas ajas tagasi :P :D

Kaarel
06.03.03, 23:11

a bug (http://www.hot.ee/zoolazorts/milner.jpg)

See \"until 1900\" bug juhtub enamuste noorte mängijatega, kellega leping teha. SI\'le teada ning on lubatud ära parandada.

Bobik
07.03.03, 14:17
On ikka kõvad pennulööjad Wiganis. Sissesaamisega on muidugi raskusi, kui Poom väravas on:õnnelik:

Glazza
07.03.03, 15:23
Selline uudis on, et kui algul plaaniti mäng välja anda lõplikult märtsi alguseks vähemalt, siis hetkeseisuga ei ole mängu turule ilmumist oodata enne üht kuud. Ehk siis kusagil aprilli keskpaigus peaks ta tulema:oih:

Swifty2002
08.03.03, 00:13
normaalne tõmbasin demo uuesti ja ikka ei vea demol päeva edasi
nõuetetäitmisprobleem ses suhtes on et on 500mhz 600 asemel aga
alles siin oli juhus kus 466ga vedas välja.ram ka 256 ei tohix surt puudust tulla.

aga mängu ära ei vea loodan et täisversiooniga mul sellist jama ei tule ma jääks sellega paljust ilma

Martin
08.03.03, 02:04
Selle matshi jälgimissüsteemi on nad ikke täiesti persse keeranud. Mis mõnu on mul vahtida mingit possessionijoont 90 minutit järjest vasakule paremale tõmblemas. 2D pilti näitab mängust 3-4 korda, vahel mitte kordagi. Jäägu see 2D olemata, korralikud kommentaarid ajavad ka asja ära...

Tegemist on demoga. Beetaga. Täiesti mõttetu versiooniga. Jne.... Tule issand appi.

Bobik
08.03.03, 10:11
Originally posted by Swifty2002

normaalne tõmbasin demo uuesti ja ikka ei vea demol päeva edasi
nõuetetäitmisprobleem ses suhtes on et on 500mhz 600 asemel aga
alles siin oli juhus kus 466ga vedas välja.ram ka 256 ei tohix surt puudust tulla.

aga mängu ära ei vea loodan et täisversiooniga mul sellist jama ei tule ma jääks sellega paljust ilma

Hmm...ütleme nii, et veab ka minu 333 Celeroni ja 160 rami peal kuidagi ära. Vahepeal võin küll sõõmas käia, kuid siiski.....mängimisrõõmu saan tunda.:õnnelik:

SoccerWorld
08.03.03, 18:22
mul on 300 ja 160 ram aga nii kui continue panen on kohe error ees.:(

Glazza
08.03.03, 20:51

Selle matshi jälgimissüsteemi on nad ikke täiesti persse keeranud. Mis mõnu on mul vahtida mingit possessionijoont 90 minutit järjest vasakule paremale tõmblemas. 2D pilti näitab mängust 3-4 korda, vahel mitte kordagi. Jäägu see 2D olemata, korralikud kommentaarid ajavad ka asja ära...
.

SI kodulehel on sellised kirjed mis ütlevad selgelt, mis on maha võetud meelega demost - nende hulka kuulub ka võimalus vaadata 2D terve mängu ulatuses

Vot nii on lood

erxx
08.03.03, 23:10
Arsenaliga mängides olin demost vaimustatud kuni charity shield mänguni liverpooli vastu (sõprusmängud olid viperusteta sujunud). Läksin poolajal 1-0 ette aga vaheajal avastasin et olen hoopis 1-2 kaotusseisus. 80 minutil avastasin et Smicer (või oli see baros) oli hattrickiga hakkama saanud ja seis oli 3-0 :oih: . 93 minutit mängitud ja liverpool võitis 3-0 Heskey hattrickist :D .

gnat
09.03.03, 12:44
Arsenaliga mängides olin demost vaimustatud kuni charity shield mänguni liverpooli vastu (sõprusmängud olid viperusteta sujunud). Läksin poolajal 1-0 ette aga vaheajal avastasin et olen hoopis 1-2 kaotusseisus. 80 minutil avastasin et Smicer (või oli see baros) oli hattrickiga hakkama saanud ja seis oli 3-0 . 93 minutit mängitud ja liverpool võitis 3-0 Heskey hattrickist .

kusjuures mul oli täpselt sama lugu ja lausa korduvalt niimoodi ... ainult et need vahepealsed skoorid muutusid aegajalt ... ja lõpuks kujunes välja niimoodi et sealt edasi ma mängida ei saanud ... :D :D

Glazza
09.03.03, 19:42
Jep, see on charity-bug. Mina võitsin mängu kaotades 1-3 4-0

Glazza
12.03.03, 11:38
Hei

Ootajatele väheke rõõmustavam ja kurvem sõnum.

Esiteks on SI lõpetanud testimise lõpliku versiooni tarbeks ning saatnud mängu Eidos\'sse tootmisse. Release date on 28. märts, ehk et siis peaks ta poodidesse jõudma:õnnelik:

Teiseks on ilmselt CM4 austajatele see mäng algul oodatu suhtes kerge tagasilöök. Mitte, et ta halb oleks:D , vastupidi. Aga see mida SI proovis CM4\'st luua, ei ole päris see mis algversioonis välja tuleb, mis hetkel valmis oleks. Tugeva täienduse peaks mängule andma official patch\'d ja neid tuleb kindlasti palju-palju enam kui eelmistel aastatel, sest mängus on sees endiselt üsna palju puudulikku ning putukatega nakatatut. Ja ega CM 03/04 enam kaugel pole...

Lihtsalt... mäng tuli välja anda, SI\'le hakkas mitme külje pealt juba surve ses osas peale langema. Tähtaeg on isegi väga kaugele lükkunud.

Päris CM4 databaas on aga endiselt töös, ei ole veel täielikult valminud ning tuleb sügisesse versiooni. Osad väljad-näitajad mida algul plaaniti ei tule veel sellesse versiooni. Suurim muutus mis taheti läbi viia on see, et databaas tehakse online põhiseks, kuhu saavad ligi kõikide maade uurijad, kes saavad vastavaid märkusi ja parandusi teha, et mäng realistlikum oleks (et poleks enam Kreekas 5 gigant-väravavahti) ja update oleks igapäevaselt muudetav.

Head peatset pelamist:lahe:

Glazza
12.03.03, 11:46
Lisaks tuletan kõigile meelde, et kui te soovite varsti juhendada JK Tammekat või Puhja Komeeti, siis on endiselt VÄGA oodatud kõik abikäed Eesti liiga tegemisele...;)

Infot saab siitsamast foorumist, pisut altpoolt või siis mulle kirjutades!

Martin
26.03.03, 11:18
Noniii.

Eile õhtul avaldas üks tudmatuks jääda sooviv (sest reklaamida me siin ometi ei taha) firma CM4 originaalversiooni ning nüüd saadeti ta siis warezi maailmas kõikjale üles (ok, mitte ehk kõikjale).

Sai siis ise kah veits seda orikat toksitud ning mingit erilist muljet ta ei jätnud, peab ikka neljapäeva-reedest patchi ära ootama, et uued probleemid oleksid korda tehtud.

Kuid tore siiski omada, kuigi originaali saan loodetavasti kah, seega piraatlust ei innusta.

SleepWalking
28.03.03, 11:06
Originally posted by Martin
Sai siis ise kah veits seda orikat toksitud ning mingit erilist muljet ta ei jätnud, peab ikka neljapäeva-reedest patchi ära ootama, et uued probleemid oleksid korda tehtud.

jah, mul sama lugu ... cm 01/02st pole nii palju erinev, et seda oleks tasunud oodata ... samas mingeid probleeme esimese hooaja jooksul küll esile ei kerkinud.

edit: jah, pikema mängimise peale on probleeme esile kerkinud ja mitte vähe. osa lahendas uus patch, ehk 4.0.3 versioon. näiteks ei sõida bergkamp enam maavõistlustele jne jne.

SleepWalking
01.04.03, 13:44
SI Games teatab täna uhkelt, et on valmis saamas oma kõige uuema management-tüüpi mängu, mille nimeks saab Cooking Masters 1. Lähemalt saab lugeda siit (http://www.sigames.com/news_view.php?act=2&id=637). Aga uus mäng paisatakse müüki käesoleva aasta oktoobris ning mäng põhineb populaarsel cm 01/02 mängumootoril, mille modifitseering peaks SI hinnangul tagama kindla müügihiti.

Mängu võimalused:
Peakokk - võta üle õpilaselt ning tee temast meisterkulinaar jne jne

aga mis siin ümber jutustada, paar screenshoti kõnelevad rohkem kui tuhat sõna:
screen1 (http://www.sigames.com/images/cookmboxart.jpg)
screen 2 (http://www.sigames.com/images/cookm2.jpg)
screen 3 (http://www.sigames.com/images/cookm3.jpg)

z3ro
01.04.03, 17:12
:D :D :D päris hea, krt selle peli ostax isegi ;)

tsaka08
01.04.03, 21:43
seda peli soovitan kindlasti osta ,see ju manageridest üx parimaid

eston maravilha
03.04.03, 00:46
cm4 on päris lahe peaks mainima. eriti veel sellepärast et darius vassell on hull täkk

raz
03.04.03, 14:15
Ma tõmbasin demo ära ja mängisin natuke aega. Mulle tundus küll se mäng täiega jama. Asi võib olla ka mu kehvas arvutis aga Premier League Manager 2002 on poole kõvem mäng. Korralik menüü ja kõik on olemas. CM4-s vajuta mingit Back\'i jne. Igaühel on aga oma maitse.

Man UU
04.04.03, 19:20
Mul on üx probleem, ma ei saa oma sõbraga võrgus CM 4 millegi pärast mängida, tulevad ette errorid et ta ei saanud selle teise serveruiga ühendust. Kas keegi saax rääkida kuidas saab võrgus mängida või mis serverit sellex tarvis on or something?

Sir Margus
05.04.03, 11:00
Niisiis, sain endale lõpuks kauaoodatus CM4 originaal mängu ja esmapilgul tundub ta päris hea:D Eesti noored(Tarmo Kink ja Ragnar Klavan) on päris perspektiivika tulevikuga noormehed:õnnelik: Kahju ainult, et Operi ja Piiroja näitajad ei ole just suuremat väärt, minuarust on nendega kõige enam puusse pandud, aga see sellex. Mäng on ise päris hea ja see 2D mootor annab ikka palju parema ülevaate, seal saab kohe konkreetselt näha, kuidas keegi su meeskonnast mängiba ja siis vajalikke vahetusi jms.... teha! Miinuspooled on natukene segased menüüd, aga ex see vajab harjumist:prill3: Database on ikka mõnusalt suur! Mängule panex hindex 5- :hacker:
To ManU:
Mis netis mängimisse puutub, siis seda pole veel jõudnud proovida, niiet kahjux aidata selles osas ei saa:kurb9:

ugla
05.04.03, 12:12
Üks asi mis mind häirib on see filtrite süsteem. CM3 panid paika et sort by av. rating ja nii ta jäi. Nüüd aga tuleb igakord kui meeskonda vaatad ,uuesti panna filter et sort by av rating. Kas teen mina midagi valesti või ongi asi nii ?

Sir Margus
05.04.03, 13:00
Kahjux ongi see nii, see on ikka jama küll ja pealegi üx asi veel, ma ei leia enam seda kohta, kus sai vaadata, mitmes manager sa maailmas ja kodumaal oled???Kas selline koht üldse on sjaal veel???

Glazza
05.04.03, 19:26
Originally posted by Sir Margus
Niisiis, sain endale lõpuks kauaoodatus CM4 originaal mängu ja esmapilgul tundub ta päris hea:D Eesti noored(Tarmo Kink ja Ragnar Klavan) on päris perspektiivika tulevikuga noormehed:õnnelik: Kahju ainult, et Operi ja Piiroja näitajad ei ole just suuremat väärt, minuarust on nendega kõige enam puusse pandud, aga see sellex.

Piiroja näitajad on täiesti piisavalt head. Kõik mida ta hästi teeb, on ka mängus head. Lisaks omab ta ülikõrget potensiaali (-2). Kink, Klavan ja veel nii 6 eestlast omavad potentsiaali -1.

Oper võiks küll kiirem olla, ja mitte omada madalamat triblingu näitajat kui Zelinski ;) - aga samas on neid 20 ridasid meestel tublisti kärbitud ja õiglaselt, eelmise mänguga võrreldes on tipu näitajad nagu eelmise cm\'i keskmikul...

eston maravilha
05.04.03, 22:07
aga samas on palju kõrge reitinguga väravavahte. mõnel ainult 20 reas ongi

Man UU
06.04.03, 10:03
Kas keegi tahax proovida cm 4 võrgus mängida??? Kui keegi tahab siis jätke kas oma e-maili aadres või msn-i aadres ja siis räägime edasi.

makser
06.04.03, 13:11
kus kohast seda cm4 full-i saab üldse,kuskilt netist??

-madis-
06.04.03, 13:21
Originally posted by makser
Ikka poest, kallis sõber, ikka poest.

Man UU
06.04.03, 14:09

Kle ei oska öelda, mina sain näitex sõbra käest, kes omakorda sai selle mingi sõbra käest, nii et ei oska öelda. Kõige tähtsam, et mul see olemas:õnnelik: :õnnelik:

ethan
06.04.03, 14:56

kas Sul, idioodil, häbi pole sellist rõvedat küsimust esitada? (PS! ära vasta!)

Kaarel
06.04.03, 23:53
Parandamisruumi on uues versioonis kõvasti, SIgames foorum on täis postitusi, kus erinevate \'bugide\' olemasolust teada antakse.

Samuti esineb kohati väga ebareaalseid teateid: www.hot.ee/craig/decent_signing.jpg :doh:

Glazza
07.04.03, 03:39
Samuti esineb kohati väga ebareaalseid teateid: www.hot.ee/craig/decent_signing.jpg :doh:

Ja scout jäi kindlasti ametisse peale seda!?!:lahe:

Martin
07.04.03, 08:30
Kas see nagu klubist nats ei olene? Eriti vaadates, et kelle reservid seal mängisid.... :P

eston maravilha
07.04.03, 19:18
2 hooaja keskel ilmus välja umbes 6-7 sellist tegelast.. kelle ma kõik muidugi signisin. reputatsioon on vähe nõrk neil aga vaatame mis saab neist. ja nädalas tahavad ka umbes 40 naela palka

http://supereston.homestead.com/files/barrypower.JPG

ilmseklt tegu mingi bugiga. aga ma ei kurvasta.

Marduk
09.04.03, 11:05
Selline eesti koondis on mul, ma ei saa aru milles viga. 2kki keegi oskab/teab aidata?

eston maravilha
09.04.03, 12:41
daqtabase on sul pandud kas smalli või mediumi peale. siis mäng ei genereeri igasugu mõttetuid vendasid ehk siis nt eesti koondist

Marduk
10.04.03, 08:42
jah oli t6esti database smalli peal. Katsetasin ka mediumi ja ja largega, ikka sama v2rk. Ainuke kes kogu aeg on sees on R. Piiroja :) Vahest on/ei ole J. Lindpere, M. Poom, A.Stepanov, M.Rooba. Pagan v6iks ikka v2hemalt rahvuskoondised normilt sisse toksida ja alles siis hiljem kui vaja on mingeid m6ttetuid mehi genereerima hakata.
M2ngisin Ps2 peale 01/02 hooaega, seal kyll rahvuskoondiseid ei olnud, kuid k6ik eestlased, kes v2lisklubides m2ngisid olid sees.

tsaka08
12.04.03, 23:01

dataneti oli see vahepeal olemas

ethan
13.04.03, 13:18
kas Eesti koondist on tõesti võimalik siis juhtima asuda, või mõistsin Mardukki valesti, ise ei leidnud mingit moodust Eestit üle võtta?

Swifty2002
13.04.03, 14:20
palju see full mäng ka plekib? ja kus seda müüaxe? pole viicind vaatama minna

Kosk
14.04.03, 13:15
Vahetada originaalplaat Nokia mobiiltelefonivõi BMW tagaspoileri vastu

Rebu
21.04.03, 02:43
sain ka lõpuks mängu kätte:D esmapilgul jäi hea mulje aga eesti koondis võiks jah vähemalt normis olla:kurb2:

Epic
21.04.03, 21:04
Eesti koondis on jumala normis minu arust isegi Kink jne tegelased on mängus:)
Hullult ajab närvi see, et kui sul on mingi vend kapten aga kui mäng algab läheb kaptenipael alati mõnele kaitseliini mehele:viha:

Marduk
22.04.03, 08:49

Hullult ajab närvi see, et kui sul on mingi vend kapten aga kui mäng algab läheb kaptenipael alati mõnele kaitseliini mehele:viha:

Mul tuli kah Kink m2ngu, mingi poole hooaja pealt. 16 aastane pooled statsud on puudu ja needki mis on ei avalda erilist muljet, kuid agendid ytlevad, et temast saab tulevikus midagi :P
Juhtus selline asi, et peale m2ngu vs. Arsenal mille gunnerid 3:2 v6itsid tegi arvuti mingi ime triki muutes 2ra v2raval88jad ja tulemuse. St 2st Berkampi v2ravast sai ilusti 1 Vieri v2rav ja Henry v2ravast 1 Kanu v2rav. Ning minu 2 Lindpere v2ravast tehti osavalt der Vaarti v2rav, ning protokolli l2ks tulemus 2:1!!! On kellelgi sarnast asja juhtunud?:lahe:

SleepWalking
22.04.03, 09:55
siuksed asjad juhtuvad tavaliselt kellegi vigastuse korral, näiteks peale parlouri vigastuse puhul väljavahetamist seisul 1:0 (henry) mängu naastes oli seis 4-1 ja jeffers oli kõik 4 väravat löönud. ise lõpetasin selle uue mängimise ja ootan mingit veidi vähem toorest versiooni ...

Kaarel
22.04.03, 13:40
Originally posted by Marduk

Mul tuli kah Kink m2ngu, mingi poole hooaja pealt. 16 aastane pooled statsud on puudu ja needki mis on ei avalda erilist muljet, kuid agendid ytlevad, et temast saab tulevikus midagi :P

Ta statsid ei ole mitte puudu, vaid CMis eksisteerib selline asi nagu \'fog of war\' - paljude mängijate näitajaid on võimalik näha siis, kui su \'skaudid\' on neid mitu kordi hindamas käinud.

Mõm17
22.04.03, 14:49
Mul oli ka Parmaga UEFA sarjas Gotheburgiga mäng. Esimese kohtumise võõrsil 0-1 kaotsin. Kodus olin juba 3-0 ees, kui kuskil 70 minuti paiku otsustasin vahetusi teha. Olles vahetused teinud ning mängu tagasi pöördudes oli seis 0-0. Rohkem enam väravaid ei löönud ja sellega oli minu Euro-hooaeg selleks aastaks mängitud.:viha: :viha: :viha:

Kaarel
22.04.03, 14:55
See \'score-change\' bug on ammu teada. Uuemas 4.0.4 patchis peaks see olema parandataud, nii et tõmmake see endale.

Swifty2002
22.04.03, 15:47

Ta statsid ei ole mitte puudu, vaid CMis eksisteerib selline asi nagu \'fog of war\' - paljude mängijate näitajaid on võimalik näha siis, kui su \'skaudid\' on neid mitu kordi hindamas käinud.

see oli juba 2001/2002s ju

eston maravilha
22.04.03, 16:25
muide cm4s ei piisa sellest et su skaudid mingit mängijat vaatamas käivad. statsid jäävad ikka kinni

Epic
23.04.03, 14:05
Avastasin mingi eriti kummalise venna nimelt Georges Santos Grimsby Townist on jalgpalli mänginud alates aastast 0 :P :D :kaval:

Sir Margus
23.04.03, 20:19
See \'score-change\' bug on ammu teada. Uuemas 4.0.4 patchis peaks see olema parandataud, nii et tõmmake see endale.
njh, ma tõmbasin selle, skoori enam ei muutund aga imelikke asju juhtub ikka, näitex sain ma FA karika 3 ringi, aga tuli teade, et olen välja kukkunud, siis hiljem, kui FA karika 4 ring oli, viskas mängust välja:sega10:

eston maravilha
23.04.03, 20:28
seda skoorimuutuse jama pole juba 4.0.3ga. mul täitsa normilt töötab

Epic
23.04.03, 21:26
See mäng on üldse mingi imelik mul on üle poole hooaja mängitud aga ükski kaitsja ei ole jalga/pead valgeks saanud :viha:

Õnneks lööb Ruud peaaegu igas mängus värava:D :P

eston maravilha
23.04.03, 21:40
muide see on ka üks mängu bug\'e et ründajad löövad väravaid nagu oleks viimnepäev kätte jõudnud. kuigi jah mul löövad ikka teised ka natuke

Swifty2002
24.04.03, 01:13

See mäng on üldse mingi imelik mul on üle poole hooaja mängitud aga ükski kaitsja ei ole jalga/pead valgeks saanud :viha:

Õnneks lööb Ruud peaaegu igas mängus värava:D :P

njah aga kuidas mankus päriselt on??? samamoodi hobukese peale ainult mängitaxe

Kosk
24.04.03, 10:01
Tegin Ajaxiga ühe hooaja ja kokkuvõtteks nii palju: Mido platsil, Mido MOM. Väravaid löi ka jah nagu enne viimset päeva ja üldiselt koos Zlataniga on Mido superpaar raisk - lammutavad ikka jubedalt.

Marduk
24.04.03, 13:50
M2ngisin just CL teise grupi esimese vooru kohtumise Juventusega. L6id 5 min v2rava ja j2rgmine note mis tuli oli: Juventus changes their tactics defensive :D V2ga reaalseks on m2ng aetud :D

Epic
24.04.03, 19:20
Krt küll avastasin täna, et ainul neid koondiseid saab juhtida mis seal job informationis on:viha: CM01/02 oli mul ikka pidevalt kombeks mööda ilma reisida:D :P

Glazza
25.04.03, 11:01

Krt küll avastasin täna, et ainul neid koondiseid saab juhtida mis seal job informationis on:viha: CM01/02 oli mul ikka pidevalt kombeks mööda ilma reisida:D :P

Et siis Brasiiliast Inglismaal Argentiinasse ja Saksamaale:lahe:

Epic
25.04.03, 12:55
Cm01/02 ma alustasin Bulgaariast edasi Horvaatia, Jugoslaavia siis oli Venemaa:P ja Tsehhi vist ning siis mingi 2016 aastal sain Brasiiliasse:), kus kohe peale MM\'i sain sackida:( siis läksin Taani ja sealt edasi Sotimaale

...Aaa...õige kõige pealt alustasin ju Nigeeriaga ja vahepeal olin ju Uruguay ja Rumeenia koondise eesotsas ka.:kaval:

Epic
25.04.03, 23:48
Heh...avastasin väga huvitava mängija.Nimi on tal Rait Kasterpalu mängib Floras ja arvake kui vana mees/poiss on?14 aastane on ta, võibolla tõeline tuleviku staar CM4\'as:)

Epic
27.04.03, 19:18
Eriti huvitav värk juhtus.Beckhami mängus ei olnud Rio Ferdinand läks karistuslööki lööma ja lõi sisse:P :D :kaval: :doh: :lahe:

makser
27.04.03, 19:43
mul lõi lihtsalt christanwal sisse karistuslöögi

SleepWalking
28.04.03, 11:18
cantona, katsu oma elamused kuidagi ühte postitusse kokku võtta (selleks võta appi käsklus \'muuda\'), muidu ei jõua su läbustamise vahelt keegi sinna äkki juhtuvaid asjalikke postitusi üles leida.

Epic
28.04.03, 12:22
mine selle cantona jutuga tead küll kuhu:deemon: (tagumist otsa mõtlen kui sa veel aru ei ole saanud).
kui see nimi sulle nii väga meeldib võta endale ega mina sind takistama ei hakka:kaval:

SleepWalking
28.04.03, 16:11
mine selle cantona jutuga tead küll kuhu:deemon: (tagumist otsa mõtlen kui sa veel aru ei ole saanud).
kui see nimi sulle nii väga meeldib võta endale ega mina sind takistama ei hakka:kaval:

kallis laps, mitte nimes ei olnud põhimõte, aga sa oled sellesse teemasse teinud viimase 5 päeva jooksul u. 7 postitust ning neist enamuse üksteise järel - selle pealt oleks saanud küll postituste arvu kokku hoida ja nii.

aga ükskord kantonaa, eluaeg kantonaa. you can run, but you can\'t hide.

apunkto
29.04.03, 19:27

Saad kümneka, kui täna siia veel 35 postitust jõuad teha. Skaudi ausõna.

Aramis
29.04.03, 21:42
Ma igaks juhuks mainin, et legaalne koopia mängust maksab Eesti poodides 600 krooni ringis.

Nurjatu1
02.05.03, 11:56
kust kohast seda 4.0.4 patchi tõmmata saab??

makser
02.05.03, 13:49
ma tahaks sellele patchile cracki...aga kuskilt pole leidnud

Kaarel
02.05.03, 14:04

mine sigames\'i foorumisse ja küsi sealt

ethan
02.05.03, 15:18

miks kuradi pärast peaksid Sa mingi kuradi patchi kusagilt oma kuradi piraatkoopiale saama, ah raisk?

:doh:

Hiljem lisatud:
soovitan SI foorumist küsida cracki.

SpeedyGonzale
02.05.03, 15:47
by m1kk: ka see postitus ei vastanud reeglistikule...

SpeedyGonzale
02.05.03, 16:31
by m1kk: postituse sisu ei vastanud reeglistikule, ban esialgu ei tule (siiski t2nud t2helepanu juhtimise eest, Martin).

makser
02.05.03, 16:52
kui suur see fail olema peab... et nagu ma tõmbasin 106496 byte -suuruse ja seda mul lahti ei pakkinud,mingi viga oli küljes.

Martin
02.05.03, 18:24
Reeglid, punkt 3:
Keelatud on diskusioonid, milles antakse infot Eesti seadustega keelatud tegevuste kohta (k.a. pornograafia, relvad, narkootilised ained, arvutiviirused, copyrighti rikkumised).

I see a ban coming....

SpeedyGonzale
02.05.03, 19:05
Come on Martin...

Nagu Sa ise ei oleks kunagi piraatkoopiat kuskilt soetanud...

Asi on lihtsalt selles, et meie riigi elatustase ei luba kõigil asjahuvilistel OSTA 700 krooni maksavat plaati.

Aga okok...Ei uskunud , et asi siin nii karm on...tahtsin lihtsalt vendi aidata...:õnnelik:

Epic
05.05.03, 21:48
Kas keegi oskaks seletada miks näiteks kui ma inglise liigat mängin teistes liigades üldse midagi ei toimu.Cm01/02 küll mängisid mehed teistes liigades:oih:

Sir Margus
05.05.03, 22:19
Krt, mul juhtus selline veider asi, et mängisin Taani 2 divisiooni klubiga FC Nordjyland, mängisin 1 hooaja ära ja võitsin isegi 2 divavri, aga kui uus hooaeg hakkas, ei toimunid mitte midagi....mängisin kuni detsembri kuuni, aga liigad ei käivitunud(enne algas liiga kuskil juuli alguses) kõik muu töötas, CL mängiti mänge...aga mul ei toimund midagi...kas see on jälle üks mängu Bugidest.....?:kop:

Man UU
05.05.03, 22:27
Krt cm 4 on täielik saast tegelt, mina näitex seda enam mängida ei taha, mängin parem cm 3 edasi oma AC Milaniga

Epic
05.05.03, 22:36
Originally posted by Man U

Krt cm 4 on täielik saast tegelt, mina näitex seda enam mängida ei taha, mängin parem cm 3 edasi oma AC Milaniga

Ega ma ka eriti ei taha aga see CM01/02 seda ka enam ei viitsi:kaval:
Tõesti CM4-lt ikka ootasin palju rohkem aga see on ikka täielik perse kukkumine sigamesi poolt:deemon:

Man UU
05.05.03, 22:39

Tõesti CM4-lt ikka ootasin palju rohkem aga see on ikka täielik perse kukkumine sigamesi poolt:deemon:

Täiesti õige jutt!

Sir Margus
05.05.03, 22:41
Einoh....mista nüüd nii persse kukkund...saaks kõik vead korda, oleks mäng päris hea....aga kuni seda pole sündind, nõustun mõnel määral öelduga....ka mina ootasin enamat.....:oih:

fitti
06.05.03, 00:31
esiteks ma ei saa aru, miks teha nii suurt kuradi numbrit \'piraat\'tarkvarast? näed, hilja sattusin lugema, aga nyt ei saagi teada, mis speedy täpselt kirjutas või kust mida soovitas tõmmata?? kui tehnilised võimalused lubavad, siis kasutame! Näiteks, suht ammu ei saa ma aru, milleks osta cd-plaati, kui kõik kraam on soulseekis või wateva kus üleval. savi mul see bitrate, ma oma lontis kõrvaga ei tee nagunii vahet kas on 128 või rohkem. kui mp3 on nii räige piraatlus, nagu plaadikompaniid väidavad, siis oleks viimane aega kaevata kohtusse ka kõik tehnikafirmad, mis mp3mängijaid toodavad ja sellega justkui asja propageeerivad, yepp ja muud sellised asjad kokku korjata ja suure leegiga põlema panna. või mis, ma pole elu sees ka yhtki arvutimängu ostnud ( ok-ok, raua saunast fifa 2002 200 eeguga:P), ja kinos vaatan ma aint neid filme, mis arvutiekraanil tunduvad olevat seda väärt, et neid uuesti ja kogu \'hiilguses\' kaeda. ehk lisada siia, et ka ühistranspordis sõidan ma juba viimased viis aastat põhimõtteliselt jänest? olen ikka lontrus küll..

cm4-st ka. sain siis teie mõjutusel ka esmatutvuse selle mänguga tehtud (rõhutan sõna \'esma\'). skoorimuutumisbuge on mul seni ette tulnud ainult friendlydes, see eest minu jaoks kaks huvitavat momenti on
1 ühe teatud suurklubiga mängides langesin tabelis kaheksandaks, kuid board oli very satisfied. niipea, kui mõõnast üle sain, hakkasin saama ähvardusi ja peale viiendat järjestikust võitu, olles tõusnud viie punni kaugusele liidrist, sain kinga.
2 proovisin ka sunderlandiga liigas püsimist, kuid ei tulnud toime:P . see selleks, kõik mehed, kelle ma first divisioni mansadele maha myysin, lõid mulle järgmises mängus oma uue klubi eest kolli. isegi thome võttis kätte ja triblas cardiffi särgis läbi kogu kaitse ja kõmm!
edit: selle unustasin päris ära,et soetasin ManU reservidest sellise mehe nagu Nardiello ja vaat-ei-mäleta-kust Jorge Leitao - ja need kahekesi tegid miinimum koll per nase igas mängus. lausa lust ja lillepidu, flo vaesekene maksis pingil lõpuks 30K..

aga muidu on tore, et mul pole tänu sellele isegi aega lõputööd kirjutada. viimati vaatasin \'game statust\', siis seisis seal \'it\'s time to change your underwear\'... ja teie mängite seda juba aastaid.. lihtsam on vist suitsetamisest loobuda?

Jaan
06.05.03, 03:40
Sinu loogika kohaselt tuleks m6rvade eest relvavalmistajad kohtusse kaevata, v6i mis?

Muuseas, suitsetamisest loobumine on k6vasti raskem.

Bobik
06.05.03, 08:38
No väga hea,et siin igast adred ära korjati. Ma just olengi võõrutusravil. Siiamaani olen enam-vähem toime tulnud. Aga ega see nali kaua ei kesta...järgmise CM versiooni plaanin ikka muretseda. Aga vähemalt suvi peaks tulema päikeserohkem nüüd .

Suitsetamisest on kõige lihtsam loobuda seda mitte tegema hakates:)

dreyd
06.05.03, 09:03
Originally posted by Nistelrooy
Suitsetamisest on kõige lihtsam loobuda seda mitte tegema hakates:)

ei tea öelda, pole sedasi proovinud:P , aga CM 4 on küll täitsa normall

Marduk
06.05.03, 11:42
Originally posted by Jaan

Muuseas, suitsetamisest loobumine on k6vasti raskem.

Jah aga mitte nii raske kui 6lust loobumine!:kaval:

SpeedyGonzale
06.05.03, 18:44
Jeee My Mate Fitti. RESPECT mees...

Üldiselt on mul öelda kõigile, kes virisevad, et CM4 on sh:t seda, et tõmmake omale enhancement packid 1 ja 2 (mõlemad saab Sigamesi koduleheküljelt tasuta). Need parandavad kõik bugid, mis mängu välja tulles kollitasid. Need fixid peaksid parandama ka kogu sürri kammi mis algse versiooniga mängides teistes liigades toimub. Enhancement packidega on ainult üks aga... nad ei tööta pira versiooniga kui neile ei lisa õigeid faile...
Üldiselt peab CM4 kiitma oma realistliku ülesehituse pärast. 01/02 kütsid ennast iga suvalise klubiga paari hooajaga liiga tippu-kõik me ju teame, et päris elus see ei ole eriti reaalne. Samuti on 2d mootor suurepärane lisand...Ning minu meelest on kõige šefim uuendus see, et poole hooaja pealt saab oma mängijaid praisida-kui mees ikka head tööd teeb, peaks treener kiitust andma. Samuti on hea lisand see,e t saab oma mängijaid teistele klubidele pakkuda. See uuendus välistab selle,e t muidu mingi päris korraliku hinnaga varumees kaotab pingil istudes metsikult oma väärtusest ja lõpuks maksab kopikaid (nagu Fitti Flo).
Kui kellelgi peaks tekkima PROBLEEME cm4 tööle saamisega, siis kirjutage ja joonistage mulle meilikasse: speedy.gonzales.001@mail.ee
Aitan meeleldi kõiki, kes tahavad saada taste`i kogu mängust...
Tervitades SpeedyG.

:kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval:

rohelineKonn
07.05.03, 18:20
by m1kk: ka see postitus ei vastanud reeglistikule...

see nüüd küll pisut off-topic, aga siiski.

pean seda pisut paranoiliseks, kui keelatakse \"viidata soccernet.ee konkurendile\" (kes mäletab, see mäletab) või \"propageerida intellektuaalse omandi vargust\". vabadus jagada enda seisukohta ja infot ongi ju selle foorumi ainuke väärtus. sõnavabaduse piiramine on juba oma olemuselt üüratult persest asi. mina arvan, et inimesele peavad kättesaadavad olema nii Main Kampf, Siioni tarkade protokollid, Saatanlikud Värsid, Les Fleurs du mal, Pommivalmistamisõpetus Amatöörile, viide piraat CM4\'le etc. saadaval oleva info kasutamine sõltub siis juba isiku enda arusaamadest ja väärtushinnangutest.

fitti
07.05.03, 19:30
siuke kyss mult rumalalt algajalt.. kui player on unhappy - he feels he doesn\'t get support from you vms - vaatamata sellele, et ta on key player, pidevalt algkoosseisus ja saab piisavalt pappi, mis siis tema moraali tõstmiseks teha? :(

Jaan
07.05.03, 22:43
Kui teda ajakirjanduses kiidetakse, siis kiida takka v6i v2hemalt 2ra ytle midagi.

Kaarel
08.05.03, 01:04
Üldiselt on mul öelda kõigile, kes virisevad, et CM4 on sh:t seda, et tõmmake omale enhancement packid 1 ja 2 (mõlemad saab Sigamesi koduleheküljelt tasuta). Need parandavad kõik bugid, mis mängu välja tulles kollitasid. Need fixid peaksid parandama ka kogu sürri kammi mis algse versiooniga mängides teistes liigades toimub.

Ka peale teist patchi on mängus ikka sitaks bug\'e sees. Peagi tulev enhancement pack 3 peaks selles osas suuri parandusi tegema, samuti sisaldab ta uuendatud andmebaasi.

SpeedyGonzale
08.05.03, 01:56
Fitti checki oma klubi coachid üle. Assistant manageril ja coachidel peaks olema piisavalt suur motivation rating. :õnnelik:

makser
08.05.03, 12:54
mingi kahtlane jama on mul cm4-as,et nagu sain selle 4.0.4 cracki,ja peale selle peale panekut viskab mängust välja kui 1 korra continue panen.

Kaarel
08.05.03, 14:27

mingi kahtlane jama on mul cm4-as,et nagu sain selle 4.0.4 cracki,ja peale selle peale panekut viskab mängust välja kui 1 korra continue panen.

Meili aadressil contact@sigames.com - küllap nad aitavad.

fitti
08.05.03, 16:31
tnx speedy.. sunderlandist sain kinga, nyt tegelen fc hakaga:õnnelik:
aga ikka ei näe ma võimalust hästi mängind meest praisida.
btw, cmgamer.comis välja toodud mängijate nimekirjast oli mulle palju kasu, eriti promising players vms

dreyd
08.05.03, 16:47
Originally posted by fittibaldi

tnx speedy.. sunderlandist sain kinga, nyt tegelen fc hakaga:õnnelik:

tohoh vaata et ära ei lörtsi;) , soovitan soojalt omale Cleaver Vallu kõrvale hankida ja kahjuks Terja tõmbab ka tuld:( , kuda muidu ka läinud on?

fitti
08.05.03, 19:20
peale kuut vooru 10 punktiga V kohal..
popovich on päris tegija, ristilä jääb pisut alla. ostsin kolmandaks ryndajaks Szylagyi (sest nimi kõlab nagu Scillachi:P ), aga tema koos terjaga otsustasid esimeses mängus viga saada ja paar kuud eemal olla.. parim mees on mul aga Fabio Simplicio, kelle sao paolost laenasin - transferideks ju raha ei antud..

SpeedyGonzale
09.05.03, 00:37
Fitti...mängijaid saab praisida alles umbes poole hooaja pealt...:kaval:

fitti
10.05.03, 00:40
:kurb10: no wtf kust........... actions? seal all ju aint fine wages jne..

SpeedyGonzale
10.05.03, 04:51
tee parema hiire klahviga klikk mängijal ja siis vali Realease Media Story. Tuleb ette 2 valikut- critisize ja praize maaaaan....Got da Cuts to move Ya BUTTS:D

SpeedyGonzale
10.05.03, 04:58
Oh yeah...Panin just Bresciaga endale Serie A 2 koha taskusse ja ostsin teenitud papi eest javier ZANETTI..yiiihaaa:õnnelik:

Epic
10.05.03, 14:11
Originally posted by SpeedyGonzale

tee parema hiire klahviga klikk mängijal ja siis vali Realease Media Story. Tuleb ette 2 valikut- critisize ja praize maaaaan....Got da Cuts to move Ya BUTTS:D

Mul küll ei tule siukest asja nagu Realease Media Story, mul tuleb praktiliselt sama värk mis muidu vasakuga klikkides tuleb ainult, et saab historyt jne. vaatata:doh:

fitti
10.05.03, 20:26
jep, mul sama lugu.. ju see siis \'piraatversiooni\' eripära. btw, käisin hakaga eestis tuuril ja sõprukat tvmk vastu oli tulnud kaema tervelt 3 inimest!!:D

Sir Margus
10.05.03, 22:21
Mul küll ei tule siukest asja nagu Realease Media Story, mul tuleb praktiliselt sama värk mis muidu vasakuga klikkides tuleb ainult, et saab historyt jne. vaatata
Ega kõikki mehi kiita ei saagi.....mul saab teamis kiita ainult 5 meest, pealegi, peab olema umbes pool hoaega mängitud.;)
Mul juhtus seal CM4 siuke asi, et mängisin ühe taani 2 divvari klubiga ja 9 vooru mänguks olid mul ainult 10 meest terved...ülejäänud olid kas vigastusega kimpus või lihtsalt mängukeelus, kõige hullem on see, et mu klubi oli nii väike, et sellel reserve polegi....10 mehega mängule minna ei saand niiet olin ummikus...:P Egas siis midagi, pidin uut mängu hakkama...nüüd olen targem, kui klubi on väike, tuleb võimalikult palju kasvõi saastasi mängijaid hankida, et sellist olukorda enam ei tekiks.!.

Swifty2002
10.05.03, 23:00
ma pole küll cm4 kursis aga kas seal halle mängijaid pole?

Sir Margus
10.05.03, 23:47
On küll....pool mu teami koosneski nendest...aga mingil kummalisel põhjusel polnud mul sellel hetkel 11 meest kuskilt võtta:oih: see võis olla ka mängu mingi bug...sest siis oli mul veel versioon 4.0.1, praegu on 4.0.4

Epic
11.05.03, 00:28

Mul küll ei tule siukest asja nagu Realease Media Story, mul tuleb praktiliselt sama värk mis muidu vasakuga klikkides tuleb ainult, et saab historyt jne. vaatata
Ega kõikki mehi kiita ei saagi.....mul saab teamis kiita ainult 5 meest, pealegi, peab olema umbes pool hoaega mängitud.;)
Mul juhtus seal CM4 siuke asi, et mängisin ühe taani 2 divvari klubiga ja 9 vooru mänguks olid mul ainult 10 meest terved...ülejäänud olid kas vigastusega kimpus või lihtsalt mängukeelus, kõige hullem on see, et mu klubi oli nii väike, et sellel reserve polegi....10 mehega mängule minna ei saand niiet olin ummikus...:P Egas siis midagi, pidin uut mängu hakkama...nüüd olen targem, kui klubi on väike, tuleb võimalikult palju kasvõi saastasi mängijaid hankida, et sellist olukorda enam ei tekiks.!.

Mul ongi umbes pool hooaega mängitud, mingid esimese divisjoni mehed:P saavad koguaeg praise mul aga on van Nistelrooy nendest ma arvan, et 2 korda kõvem vend.20 väravat 15 mängus räägivad enda eest:kaval:

SpeedyGonzale
11.05.03, 01:38
Yeee...4.05 väljas. Sigames releasis enhancement pack 3, mis sisaldab ka esimest ametlikku data update´i kõikide liigade kohta. Checkkige www.gamecopyworld.com. Sealt saate 4.05-le c####i.:õnnelik: :kaval:

Kaarel
11.05.03, 05:09
morons

Swifty2002
11.05.03, 10:54

On küll....pool mu teami koosneski nendest...aga mingil kummalisel põhjusel polnud mul sellel hetkel 11 meest kuskilt võtta:oih: see võis olla ka mängu mingi bug...sest siis oli mul veel versioon 4.0.1, praegu on 4.0.4

njah ma ei tea mis oli aga 01-02 sai halle mehi alati kooseisu pannes põhimeeskonda include reserves

fitti
13.05.03, 12:58
cmfaq.com-ist tõmmatud training pack on tõsine imerohi - kõigi meeste näitajad hyppasid kuuga paar pügalat üles, võitsin kolm mängu skooriga 7-0 ja lõpetasin soome liiga teisena (haka siis endiselt).

Epic
16.05.03, 11:42
Tõmmbasin endale selle EP3e ja fittibaldi soovitatud training packi aga nüüd kui tahan uut mängu alustata siis tuleb mingi sg-: Copy protection has failed error.:viha:
Keegi äkki teab mis värk on?:doh:

Marduk
16.05.03, 16:43
Kysimus: Leidsin mingi mega mehe, suhteliselt normaalse hinnaga (22. a. uruguailane, 5M v22rtus oleksin 7M k2tte saanud). Aga kui hakkasin mehega lepingut s6lmima siis ei tahtnud manager board sellele mehele rohkem maksta kui 110 naela n2dalas! Mehe eelmises klubis oli ta palk 1500 naela/n2dal. Milles viga on? Mees on t6esti hea.:doh:

fitti
16.05.03, 17:16
mul juhtub tavaliselt nõnda üle 30-aastastega, board lubab anda naeruväärse summa ja assistant manager leiab, et signing poleks worthwhile. nt saanuksin batigoli hakasse saiaraha eest, aga palka lubati maksta vaid 30£ nädalas;)
epic, ma ei oska kommenteerida, mul funkab kõik ilusti, olen seni soome liigas võitmatu (17 mängu peetud!) ja esimesed edukad sammud euroopas tehtud.

Crostribulfer
16.05.03, 19:10
UU JEEE:õnnelik: CM4 on ikka jummala tuus, sellest ei saa aru, et mismoodi saaks näiteks klubi sissetulekut suurendada või uusi sponsoreid otsida, sest väikesel klubil pole just suuri sponsor rahasi....:deemon:

Swifty2002
16.05.03, 22:20
sry kustutage see postitus sest ma vaatasin et kas kui uue kirja teen siis saan näha seda või ei ...... enne oli 7 a peale seda posti 8 lehte

makser
17.05.03, 11:19
cmfaq.com-ist tõmmatud training pack on tõsine imerohi - kõigi meeste näitajad hyppasid kuuga paar pügalat üles, võitsin kolm mängu skooriga 7-0 ja lõpetasin soome liiga teisena (haka siis endiselt)

Kas kui ma selle installi teen,kas siis peab uut mängu alustama et see treening panna või saab load games ka panna?

Sir Margus
17.05.03, 12:12
cmfaq.com-is on õpetus üleval, kuidas seda kasutada ja uut mängu alustama ei pea:õnnelik:

makser
17.05.03, 12:27
eino ma nagu tegin nii nagu seal õpetuses oli aga ei tulnud ikkagi mingit uut treeningkava

apunkto
17.05.03, 16:11
Mis mõte on tõmmata mingit taktikat või treeningut??

Sorri, aga ma ei jaga matsu välja, mis mõnu see pakub. Ma olen paar aastat ise ka CM-i mänginud, kusjuures ma pole siiani suutnud mingisuguseid erilisi edusamme teha.(Parim saavutus vist oli CM 01/02-s, Eesti Liiga Patchiga esiliigast meistriliigasse tõus) CM4-ga olen nüüdseks mänginud 2 hooaega inglise konverentsis ja saanud 9. ja 10. koha. Seda ilma mingite tõmmatud taktikate ja värkidega..Et ma tahaks ka nagu edasi jõuda ja võita midagi aga ma ei mõista mis mõnu see pakub, kui ma selleks kellegi teise leiutatud asja tõmban..Ega sa päris elus ju ka ei lähe mõne teise treeneri käest küsima, et mis tatkiat sa kasutad, ma võtan ka sama...

Mul oleks paar küsimust ka neile, kes CM-i ilma igasugu tõmbamiseta mängivad..

1) Kui tihti hooaja vältel taktikat vahetate?
2) Kas ja kui suuri taktikalisi muudatusi on mõttekas teha mängu ajal(näiteks poolajal)?
3) Mida ette võtta kui meeskond kaotab 4-5 mängu järjest?
4) Kas keegi on proovinud meest uuele positsioonile treenima panna ja kuidas on see õnnestunud?

Ja siis veel seda, et mul õnnestub väga tihti mängus esimesel poolajal juhtima minna, kuid pea alati lüüakse mulle lähema 15 minuti jooksul värav tagasi. Kas on mõttekas vahetada taktikat kohe pärast avaväravat?

Kaarel
17.05.03, 16:42
Originally posted by apunkto

1) Kui tihti hooaja vältel taktikat vahetate?
2) Kas ja kui suuri taktikalisi muudatusi on mõttekas teha mängu ajal(näiteks poolajal)?
3) Mida ette võtta kui meeskond kaotab 4-5 mängu järjest?
4) Kas keegi on proovinud meest uuele positsioonile treenima panna ja kuidas on see õnnestunud?

Ja siis veel seda, et mul õnnestub väga tihti mängus esimesel poolajal juhtima minna, kuid pea alati lüüakse mulle lähema 15 minuti jooksul värav tagasi. Kas on mõttekas vahetada taktikat kohe pärast avaväravat?

1) Põhitaktikat ma üldiselt ei vaheta. Vahete-vahel teen teatud muutusi (lähen üle mees-mehe kaitsele, muudan rünnakustiili vms), olenevalt sellest, kuidas meeskond mängib.

2) See oleneb jällegi olukorrast (skoorist ja mängupildist).

3)Loomulikult tuleb kõne alla mõndade mängijate väljavahetamine või kerged taktikalised muutused (mida punktis 1 käsitlesin). Tuleks uurida eelmiste mängude \'match reporte\' ning seal välja lugeda mis valesti läks. Vastavalt sellele ka siis käituda.

4) Tavaliselt juhtub selline asi, et mängija on mõne aja pärast \'unhappy with training\', kui talle uut positsiooni treenid (see käib CM 3 seeriate kohta, uues pole ma mängijatele uut positsiooni treeninud). Määravaks asjaoluks on siin mängija \'versatility\' näitaja, mis aga on \'hidden attribute\' ehk siis peidetud näitaja.

Peale löödud väravat oleks mõttekas samat mängustiili jätkata, mitte muutuda liiga passiivseks, et vastasmeeskond mängu üle kontralli saaks võtta. Siingi oleneb kõik olukorrast, teinekord on jälle mõttekas tagasi tõmmata ning lasta oma mängijatel jõuda koguda.

Silver
17.05.03, 17:24
Sain endale ka just uue cm4, kuid peab tunnistama, et siiski piraatkoopia :oih: Mis teha elu on juba selline. Kuid algus on suhteliselt normaalne. Vaatab, kui asja korralikult käppa saab ehk siis muutub uus ka rohkem meelepärasemaks. ;) Igaljuhul tegija, kuid harjumatu.

Silver
18.05.03, 11:41
Cheat-bug

Nonih, cheatimist ma ei poolda, aga toon siiski siin väikese vea välja, mis nii mõnegi algaja manageri võib euroopa tipu parimate meeskondade sekka sattuda.

Tegu on transferiveaga.
Teed mängijale 20 mil suuruse pakkumise.
Siis kui meeskond nõustub tuleb offer contract. Paned pakku contract ning kohe peale seda enne pakkumise nõustumist tuleks minna oma nime peale sealt news. Uudises ostetava mehe peale ning sealt witdraw offer ning paku uuesti ning seekord 0 mängija eest. Siis klõpsa tagasi noolt nii kaua kuni tuleb see koht, kus hakkad mängijale lepingut pakkuma. pakud ära ja mees tuleb 0 raha eest sinu klubisse.

Väga nõme bug, aga vaat, mis kõik välja ei tule :oih:
Minu versioonil toimib see, seega ei anna pead, et teistel toimib...

Red Devil
18.05.03, 12:10
Mind viskas see cm4 üle, see on ikka poole halvem mäng kui cm3.

Epic
18.05.03, 18:56
Mul on küsimus orginaal plaadi omanikele.
Kas teil selline asi nagu season ticket esineb?Ma vaatasin mida see EP3 parandab ja sealt leidsin siukse asja mul küll taolist asja ei olnud.:oih:

Crostribulfer
18.05.03, 19:40
Kas teil selline asi nagu season ticket esineb?
Japp, aga mul on selline wärk, et üxki mu fänn pole nii pühendunud, kui vaja ja Hooaja piletit pole ma veel ühtegi müünud:D
Veel selline küsimus, et kas keegi oskab öelda, kuidas ma saaks endale uut sponsorit, kes maksaks rohkem pappi:P

Markko
18.05.03, 22:39
Oskab mõni CM guru öelda, kas taktikalt taktikale üleminek mõjutab ka midagi? Ses suhtes, et kas mingi tactics experience faktor on ka olemas?

Chewbacca
19.05.03, 02:56
Veel selline küsimus, et kas keegi oskab öelda, kuidas ma saaks endale uut sponsorit, kes maksaks rohkem pappi:P

Nagu sa näed on seal kirjas sponsorlepingu lõpptähtaeg. Sina saad teha ainult niipalju,
et mängid hästi, edened liigas edasi ning kui toimub uue lepingu sõlmimine saada vastavalt
oma saavutustele ka sellevõrra parema lepingu. Ehk siis kui oled vahepealse perioodi jooksul
märgatavalt tõusnud
nt. div3 -> div1 saad märgatavalt suuremad summad enda käsutusse. :)

ethan
19.05.03, 19:35
Tõmmbasin endale selle EP3e ja fittibaldi soovitatud training packi aga nüüd kui tahan uut mängu alustata siis tuleb mingi sg-: Copy protection has failed error.:viha:

endal on piraatkoopia ning ei jaga ära, mida see lause tähendab?

muidugi oleks stkanti lõbus, kui enhancement packid piraadil käima läheksid, aga näed... ei lähe. ja tore on, et ei lähe.

Epic
19.05.03, 20:07
Originally posted by ethan

endal on piraatkoopia ning ei jaga ära, mida see lause tähendab?

muidugi oleks stkanti lõbus, kui enhancement packid piraadil käima läheksid, aga näed... ei lähe. ja tore on, et ei lähe.

Ennem töötas küll jumala ilusti aga siis tõmbasin seda EP3e mingi 2,5 tundi ja näed mis juhtus:P Enivei otsustasin orginaali osta siis läheb äkki tuju paremaks:)

Litmanen37
19.05.03, 21:54
Muule meeldis kah eelmine manager rohkem...aga ju ma juba selle vanaga nii harjund...

SpeedyGonzale
19.05.03, 23:41
Training packile peab c....i panema. Ühesõnaga vahetad peale EP ära installimist cm4.exe välja...:õnnelik: :kaval: :myts8:

-Eemeez-*
20.05.03, 02:15
Tundub, et minu algeline arvuti hakkab 4\'a versiooniga hätta jääma. Millegipärast meeldib 3\'s rohkem aga eks see ole harjumise asi, sest mänguajad on 3\'a kasuks nii umbes 150 / 1 ...

Millegipärast ei taha aga raisad mul väravat lüüa. Peale 10\'t mängu oli väravatevahe 2-4. Mõlemad minu löödud väravad pennadest. :õnnelik:

Marduk
21.05.03, 10:56
Keegi oskab 8leda, kas selline asi nagu experience on siin m2ngus sees v6i ei? Lihtsalt vaatasin kuidas mehed m2ngivad. On tipp vormis, statid on k6rged, v2sinud ei ole ja yhe m2ngu teeb 9 teise 6. Vastased kah senam-v2hem sama tase. Selline ebastabiilsust t2heldasin just noortel m2ngijatel, vanad kalad nagu Hyypia on teinud 5 9ksast m2ngu j2rjest. 2kki keegi teab?

Swifty2002
21.05.03, 23:54
ma ei tea kas see ka tõele vastab aga mul tekib selliseid probleeme meestega kes balance madalam on

Kaarel
26.05.03, 23:20
Tegijatel ikka juhtub (http://www.hot.ee/craig/coyne.jpg) :lahe:

fitti
27.05.03, 12:58
kannan siis ka vahepeal ette, et 2007 kevadel fc haka uefa cupi poolfinaali viisin ja seal leedsi vastu võõrsil löödud väravate reegliga välja pudenesin..:kaval:

soome liiga juures on muidugi see tyytu asi, et kõik teised klubid peale Klubi on vaesed ja üleliigsete mängijate müümine täiesti võimatu - pakutakse ainult mõttetuid swape. Välisklubidest on seni tulnud vaid 1 päring, vaatamata sellele, et kuus meest koondislased ja euroopas ilma teinud..:oih:

Swifty2002
27.05.03, 14:33
krt jälle mingi jama

elmut
28.05.03, 09:18
mul on teile küsimus ? kust te muretsete endale CM4 originaali ma olen otsinud pea et igalt poolt ja pole veel näinudgi! kas seda ikka eestis üldse müüakse?
mul on endal praegu piraat ja tahax omastada originaali! :idee:

Marduk
03.06.03, 09:26
Jubedalt k2ib n2rvidele staadioni haldamine. Esita mingile boardile mingi request ja nad siis vaatavad kas ehitavad v6i ei ehita. Eelmine hooaeg oli mul miinimum kylastajate hulk 38k, keskmine 43K ja max 44K. Ehk siis terve hooaja oli peaagu t2is maja. Esitasin palve ehitame staadioni suuremaks, nemad ei pole vaja. :viha: Ei meeldi siuke asi mulle!:deemon:

Sir Margus
03.06.03, 13:37
Mulle käib närvidele see, et mängus võetakse ära absoluutselt kõik passivsed suluseisud....:kratsti:, kuigi vahel on näha, et mees lööb selgelt peale ja teine ründaja on temast ca. 30 meetrit kõrval...ikka vile....:viha: ja sis veel see, et natuke kahtlane on see, kuidas mehed löövad vinte...no mõne vint on ikka tohutu...:õnnelik:

Sir Margus
03.06.03, 19:35
Vot selline asi juhtus....:D 1 mees pani mängu ajal vasakhaagi:kaval:

Marduk
03.06.03, 19:53
Mis keegi suurimaks v6iduks on saanud? Ise kypsetasin \'pooliga Oxfordi 11:0, 3 meest tegid hattricki ja Owen l6i 2 v2ravat lisaks :) 4 meest said hindeks 10ne.

Sir Margus
03.06.03, 20:19
Kuna mina mängin pidevalt pisi-klubidega...hetkel inglismaa conferenci..seega on minu hiilgavaimaks võiduks olnud 5-0......aga....suurim kaotus karika mängus Arsenali vastu...oli vist mingi 7-1 või 8-1 igaljuhul retsilt...:õnnelik:

Marduk
04.06.03, 11:45
Seda siis, et kas kuskil eesti liiga patchi kah liigub. Terve neti olen l2bi otsind, kuskilt pole leidnud. V6i kas 2kki kuidagi ise saaks selle teha?:lahe:

Kaarel
04.06.03, 11:46
Cm 4-le pole tehtud.

Glazza
04.06.03, 15:21
Aga kas kellelgi väravavaht oma alast üle väljaku värava on löönud? Martin teab lähemalt rääkida:lahe:

Niipalju ka veel, et CM asjameestel ei ole hetkel plaane tulevasse versiooni Eesti liigat veel sisse panna! Aga aega on..

Sir Margus
04.06.03, 21:49
Aga kas CM4-jale Editor on kuskil olemas...nagu CM3-l oli? oskab keegi ütelda?

Epic
04.06.03, 22:07

Aga kas CM4-jale Editor on kuskil olemas...nagu CM3-l oli? oskab keegi ütelda?

www.cmfaq.com mine uuri sealt:kaval:

Epic
07.06.03, 20:25
Tahaks teada kas mingi valemiga Eestit ka juhtida saab?:doh:

eestimees
07.06.03, 21:04

Muidugi saab!!!!!!!!!!!! Kas siis keegi pole selle peale ise tulnud, et ma pean rääkima???!!!!

Asi lihtne: kõige pealt lähed pregame editori - siis paned et Eestil pole treenerit ehk arno pijpers on ainult fc flora treener - siis lähed mängu ja teed uue treeneri - siis sa kandideerid eesti treeneri kohale! KÕIK! Lihtne ja loogiline!

Epic
07.06.03, 21:40
Originally posted by eestimees

Muidugi saab!!!!!!!!!!!! Kas siis keegi pole selle peale ise tulnud, et ma pean rääkima???!!!!

Asi lihtne: kõige pealt lähed pregame editori - siis paned et Eestil pole treenerit ehk arno pijpers on ainult fc flora treener - siis lähed mängu ja teed uue treeneri - siis sa kandideerid eesti treeneri kohale! KÕIK! Lihtne ja loogiline!

Ei saa niimoodi:(
Pijpers Eesti koondist ei juhtinud vaid mingi suvaline Aleksei Rüütli(Jube hea nimi!:D) nimeline kodanik oli koondise peatreener.

eestimees kas sul funkab niimoodi?:doh:

eestimees
08.06.03, 11:30
Töötab ja kuidas töötab veel!!! See on lihtne ja loogiline! Mul on treeneriks küll ARNO PIJPERS, mitte see Aleksi Rüütel või kes iganes. LIHTSALT PANED PREGAME EDITORIGA, ET EESTIL POLE TREENERIT!!!!!!!!!!!!!! JA SIIS KANDIDEERID MÄNGUS SELLELE KOHALE. Ma olen alati eesti treener olnud viinud Eesti Em ja MM lõppturniirile!!!!!!

Sa said aru?

Epic
08.06.03, 11:59
Ma panigi aga kui mängu alustasin siis oli Aleksei Rüütli(kuradi hea nimi:D ) Eesti treener:(

fitti
08.06.03, 13:20
ma ei mõista ka mitte. seleta uuesti.

SleepWalking
08.06.03, 20:16
Originally posted by fittibaldi
ma ei mõista ka mitte. seleta uuesti.

loodetavasti peen iroonia, sest kolmandat korda seletust \"LIHTSALT PANED PREGAME EDITORIGA, ET EESTIL POLE TREENERIT!!!!!!!!!!!!!! \" ikka ju lugeda ei tahaks ...

eestimees
08.06.03, 22:41
Noh viisin siis Eesti MM ja EM lõppturniirile aga sain 2 pähe ja ühe viiki. tegin ajalugu.
algkoosseis oli selline:
Poom
-
Teet Allas-Raio Piiroja-Andrei Stepanov-Urmas Rooba
-
Makism Smirnov või Lindpere - Martin Reim- MArko Kristal( selle viskas välja) panin Aivar Anniste - Sergei Terehhov
-
Andres Oper - Maksim Gruznov

Vahetusmehed: Pareiko, Leetma, Teever, Lõssov, Lemsalu, Zelinski, Haavistu, Tarrasenkov jne.

Kas siis tõesti ei saa aru?
Noh teete lahti pregame editori! Siis panete, et Pijpers on AINULT Eesti treener! Kui seal on mingi suva vend siis lihtsalt kustutage ta mängust ära! Pole mõtet sellist seal hoida! Või pange, et see SUVA VEND on töötu! Tal pole mingit töö! Saate aru?
Installige see mäng! Siis saveige see ära! Ning avage see save game programmiga save game editor! kirjutage sinna otsingusse oper, siis vajutage sellele nimele ja näete, et seal tema andme baasis on edit nation. Klikige selle peale ja avaneb aken, siis vajutage - Luba Eestit juhendada, Allow to coach Estonia, või midagi sellist! Siis minge mängu ja kandideerige sellele kohale ja KÕIK!

Finito. The End. Vsjoh! Thats all, folks! Kõik!

Kui mina saan saate ka Teie!

Glazza
09.06.03, 03:13

wow, you must be a scientist...

Mõtled sa mind või Jaani?

Epic
09.06.03, 22:42

Noh teete lahti pregame editori! Siis panete, et Pijpers on AINULT Eesti treener!

Kle enne rääkisid, et Arno on AINULT Flora treener nüüd et koondise treener.Noo...kohe kuidagi ei saa aru:sega10:

Ja kust sa selle save game editor\'i tõmbasid?

K1ly
09.06.03, 23:44
mis te selles cm 4 nii head leiate.minu meelest on ülimalt kohmakas mäng ja ründajad taovad ainult kolle kuigi olen kõik enhance packid ära tõmmanud Suht sitt mäng pelan parem seda cm 2001/2002 OOTASIN PAREMAT :(

resorte
09.06.03, 23:48

Noh teete lahti pregame editori! Siis panete, et Pijpers on AINULT Eesti treener!

Kle enne rääkisid, et Arno on AINULT Flora treener nüüd et koondise treener.Noo...kohe kuidagi ei saa aru:sega10:

Taevas tule PALUN appi!!!!!!!!!!!!!
Kurat see on isegi siilile selge!!!!:viha: :viha:
Mis vahet sel on, kui sa tahad olla Eesti koondise treener, siis paned et ta on aint Flora treener.;)
ON SELGE????:sega4: :sega4: :sega4:

eestimees
10.06.03, 08:23

Persse. Ajasin sassi! Pijpers on AINULT Fc Flora treener!

eestimees
10.06.03, 08:24
save game editori saad tõmmata - thedugout.net.

Epic
10.06.03, 12:38
seal on ju CM3 save game editor:oih: või funkab see ka CM4\'ga:doh:
Ise proovisin noo mitte mõhkugi ei jaga välja:deemon:

Sir Margus
10.06.03, 14:51
Savegame editori peaks ka www.cmfaq.com -ist saama

eestimees
10.06.03, 18:41

seal on ju CM3 save game editor:oih: või funkab see ka CM4\'ga:doh:
Ise proovisin noo mitte mõhkugi ei jaga välja:deemon:
Seda küll ainult cm 01/02. Sellist editori pole veel olemas cm 4.

KAS SAITE ARU KUIDAS SAATE OLLA EESTI TREENER????????????????????????

fitti
10.06.03, 19:29
emm, olete te ikka kindlad, et yks ei räägi nö aiast ja teine aiaaugust?

SleepWalking
10.06.03, 20:41
äkki kolite oma põneva korrutamisega privasse või kuhugi mujale, pole ju mõtet kõigile siin kõigile seletada kordi kümme ühelt poolt ja teiselt poolt.

eestimees
10.06.03, 20:49
Originally posted by SleepWalking

äkki kolite oma põneva korrutamisega privasse või kuhugi mujale, pole ju mõtet kõigile siin kõigile seletada kordi kümme ühelt poolt ja teiselt poolt.
Tegin puust ja punaseks neile ette.

Epic
11.06.03, 00:16
Oeh...lõpuks jagasin välja:) , et eestimees mõtles seda, et CM01/02\'s saab koondist juhtida aga kuna see on CM4 teema siis ma mõtlesin, et CM4\'s saab koondist juhtida:doh: .Lõpp hea kõik hea...:D Saab lõpuks ometi Eesti koondist juhtida ja ManU\'ga Premier League lammutada:lahe:

Tänud eestimees :silm4:

eestimees
11.06.03, 08:55

Oeh...lõpuks jagasin välja:) , et eestimees mõtles seda, et CM01/02\'s saab koondist juhtida aga kuna see on CM4 teema siis ma mõtlesin, et CM4\'s saab koondist juhtida:doh: .Lõpp hea kõik hea...:D Saab lõpuks ometi Eesti koondist juhtida ja ManU\'ga Premier League lammutada:lahe:

Tänud eestimees :silm4:
Anna siis Eestiga parim!!!!

Sir Margus
11.06.03, 11:06
:D :ham2: Eino fakk küll...see, et cm 01-02 sai Eesti koondist juhtida, teadsin ka mina...aga ma fakk arvasin, et ikka CM4 saab kaa:ham1: aga noh....kui keegi lejutab välja, kuidas CM4 Eestit juhtida, võiks ju seda ka öelda:ham2:

Epic
01.07.03, 11:53
Kaua aega pole kippu ega kõppu olnud aga nüüd on EP4 väljas:)
http://volftp.mondadori.com/e/servizi/mirror/popup/?/mirror/fifa/cmfaq/cm4_407_enhance_nodata.exe

Marduk
01.07.03, 12:12
On ka hea? Ma m6tlen buge 22 fixitud v6i miskeid jubinaid juure tehtu?:lahe:

Epic
01.07.03, 12:21

On ka hea? Ma m6tlen buge 22 fixitud v6i miskeid jubinaid juure tehtu?:lahe:

Tuned Czech league attendances
- Fix obscure crash when a player involved in a p/ex transfer retires during it
- Make injury records self repair if corrupted by bad-sector
- Reduced number of retirements due to injury
- Made person team records self repair if corrupted by bad-sector
- Made team records self repair if corrupted by bad-sector
- Fixed weather distribution
- Fixed ability problems with regenerated players in inactive leagues
- Improve selection for \"Manager of Month\" awards
- Improved reputation changes due to promotion/relegation
- Fixed bug where Northwich move to a massive 200,000+ seater stadium
- Made players clubs look for take into account whether the club is active in Europe more
- Adjusted progression of agility and balance characteristics for players
- Fixed contract decision news for non playing staff when no news body text was getting generated.
- Coach and scout reports can now be done on players who are on trial.
- Tweaked player injury distribution
- Tweaked player long term tiredness/jadedness
- Tweaked manager job applications to make movements easier
- Team/squad screen now keeps the view type permanently.
- Fixed problem with network clients using other languages. Match reports/club names, etc were not being translated.
- Manager sackings are now listed on a teams \'Staff Out\' page.
- A player can now accept a contract renewal and a loan contract at same time.
- On the match screen, clicking on the minute label of a sending off or injury now shows the highlight of that event.
- Loans are now permitted between English Premiership teams from 2003.
- Player\'s trial spell at a club in his playing history is now shown as \"Trial\" and not \"Loan\".
- A player signed from free transfer now has \"-\" shown in his history instead of \"Unknown Club\".
- Moving a player from one team to the other sometimes did not update the title text properly.
- Group draw news was sometimes not being sent to teams.
- Fixed a few interface problems when 2 or more humans are playing matches on the same machine on the same day.
- For nations where trialists are allowed to play competitive matches, the trial screen no longer states that trialists cannot play.
- Players withdrawn from national teams now get repicked properly in future matches.
- Fixed friendly screen bug where choosing a team would sometimes result in a different team being selected.
- Auto team selection for national teams no longer uses players from U21 team.
- Fixed spelling mistake in transfer embargo news item
- Stopped you\'re player\'s who are on loan from being offered to you
- Allowed offers in excess of 50m
- The competition button on a nation screen now takes you to the group that the nation is playing in for that competition instead of the first group.
- If a nation does not have any awards, the awards button is not displayed on the menu for it.
- Reduced the number of club\'s who show an interest in a player as soon as the human manager makes an approach for him
- Stopped computer teams from making bids of £0 over 6 months
- When signing a player/assistant the news item now says player/assistant rather than just assistant
- Stopped players asking for a min fee release clause when one has already been offered
- Fixed the return from holiday once appointed holiday option
- Fixed the apply for higher jobs holiday option
- Fixed <%person#1> appearing in international result news (English Only)
- Tweaked the good form limit for teams, should mainly affect the player praise/criticise news items
- Added new values to drop down box for contract clauses
- Fixed some missing responses in the manager promise screen
- Added a cancel button to the friendly proposal screen.
- Fixed problem with incrementing small values in foreign currencies
- Ensured asking price is not shown if same as value
- Live league table should always be updated properly now at all times in a match.
- Filter panel on Clubs & Nations screen now works every time when you use your screen history to go back to that screen.
- Stopped loan offers beinf recieved for players who only have short time left on their contracts
- Added acceptable default date of birth to add manager screen
- Nationality sorting on squad screen now works
- The \"Change Player\" button now works on the draft screen when 2 players are taking part in the draft on one machine.
- When a player hit the Finish button on the draft screen, the next pick was always passed even though it might not have belonged to that player.
- Added \"RETAIN_PLAYERS\" \"club name\" option for a new config file called \".ddt\" this will retain all the players for the club/s specified.
- Some transfer offer screen fixes for MLS transfers.
- The person search filter dialog was not getting set up properly when viewed from an MLS draft list.
- Team of the week now shows player circles in correct team colours.
- Removed non promotion/relegation release clauses upon promotion
- Margate home games are now displayed as \'home\' and not \'neutral\" for the period in which they groundshare.
- Fixed national job crash when selecting australian league
- The transfer offer negotiation screen now has better checking for when an offer is changed by the selling club.
- Stopped first team poll news from saying that not one single fan wants the player in the first team, when 1% did.
- Stopped assistant manager from accepting exchange player offers when you\'d asked him not to buy anyone.
- Fixed undo changes action on set transfer status screen.
- Free transferring a player now does not cancel any free transfer he has arranged.
- Fixed the \"nearing end of contract\" text on contract offer screen.
- Real Sociedad can now buy foreign players.
- Contract offer screen no longer shows \"-1 years left on contract\" for youth contract players.
- Altered response to loan rejection from players (not as harsh every time now).
- Fixed the \"on 1 minutes\" text bug for goal descriptions within news items.
- When Draft Allocations option is selected on a team\'s transfers view, the tick is now shown in the correct place.
- Altered the settings required to determine whether an international team is bigger or a lot bigger than thier opponents in the news item.
- Stopped <%team#1-short> from being displayed when a player doesn\'t have a club (award screen).
- Stopped computer clubs from making offers for U17 players.
- Stopped <%position#1-lowercase> appearing in player conflict news items
- Tuned interest from Italian clubs and players in going on loan
- Fixed \'The average rating of <%fraction - average rating>\' news item string

Scouts & Searches
-----------------
- Improved scout report news text
- Prevented scouts recommending players they don\'t rate
- Scouts did not pick up promising youngsters on free transfer

Network, Hotseat and Internet Play
----------------------------------
None at present

Wages, Finances and Board Interaction
-------------------------------------
- Prevented boards taking out loans if the club is solvent
- Lowered frequency of dividends
- Tuned amount of cash injections from the board due to competition performance
- Tuned non-player wages
- Tuned wage caps for smaller nations slightly
- Tuned club reputation changes during promotion/relegation
- Made board request improvements from training always noticable (ie. text change should be visible)
- Made boards slightly less harsh for impatient chairman
- Tuned Korean player valuations
- Tuned South African player valuations
- Tuned Slovakian player valuations
- Graduated increase in ground maintainance at a slightly gentler rate as a club improves standards

Player Happiness
----------------
- Lowered the amount of time that players stay upset when a friend or admired player is transfer listed
- Adjusted the amount of players upset by a player being transfer listed
- Made players less likely to indicate they were expecting to leave the club

Training
--------
- Stopped players being injured when not training in rare circumstances

Tactics:
--------
- Fixed Match engine picking its own human captain regardless in some circumstances
- Fixed changing captain during a match did not update match screen/stats

Competitions:
-------------
- Added reserve leagues to Norway
- KFC Dessel now play theie belgian 2nd division games at 7.30pm
- Fiorentina won\'t play the Italian cup in the first year
- Regional relegation now will occur in Serie C1 and C2
- Belgian playoff matches played on neutral ground
- Italian discipline rules now ensure ban recieved in a competition only applies to that competition
- Added Danish reserve leagues
- Greece now has U21s instead of U18s
- 32 First phase Champions League teams now get share of total tv money at end of competition
- Final MLS league standings are now added to a team\'s league history properly
- Spanish league schedules are now better organised
- Italian league schedules are now better organised
- Fixed a problem where teams from Yugoslavia and Croatia were not arranging friendlies with teams from the same nation
- Spanish cup now finishes earlier on World Cup/Euro Champ years
- Belgian friendly dates are now closer to the start of the season
- Clubs in Israel now have reserve and U18 teams
- If the UEFA Cup winner qualifies for the Champions League through their domestic league, they now go into the Champions League instead of the UEFA Cup
- Fixed relegation from the Israeli League
- Changed the French League Cup final date
- Players can now not play for 2 different teams in the Brazilian Cup.
- Brazilian State Leagues now add records to their history when they finish
- Clubs in Israel now have reserve and U18 teams
- Copa America should only hosted by South American nations now
- Fixed Irish Munster Senior Cup final date for 2003 season onwards
- Mexican teams playing in South American continental competitions can no longer have a domestic game on the same day as a continental cup game
- Fixed a problem with the Copa Libertadores final
- Changed some World Cup CONCACAF qualifying dates and Panamerican Cup dates to avoid clashes
- Fixed french cup winner being added to the ninth round twice.
- Chinese cup is now played in a 6 day period and at 8 different satdiums.
- Chinese foreigners rule is now -- less than 4 in first 11, less than 5 in squad
- Fixed hungarian cup which had too few lower league teams.
- Three chinese transfer rules added 2 domestic and 1 for foreign players.
- Israeli league suspensions start after 5 yellow cards.
- Israeli clubs now get money at the end of the season regardless of position.
- Turkey will have no teams in the intertoto in 2002 and 2003.
- New transfer window for brazil from 1st january to the 31st july.
- South korea now does not enter the Copa america.
- Copa america should be played every 4 yrs.
- Colombian foreigners rule changed to 4 foreigners in match squad.
- Copa liberatores semi\'s and final will be played in july during a world cup year.
- Copa liberatores group winners will play 2nd round 1st leg as away team.
- Discipline rule added for brazilian leagues.
- Brazilian cup picks right teams from 3rd division.
- Brazilian games are no longer rescheduled due to international duty.
- Brazilian clubs now have B teams and u 18 team. eg palmeiras.
- European super cup and intercontinental have 3 from 7 subs.
- Slovakian 1st and 2nd divisions broken into autumn and summer periods.
- Korean suspension method added.
- Dutch league sunday games at 1430.
- Czech teams get no tv money.
- Czech suspensions do not carry over to next season.
- Czech suspension is for 2 games after 8 yellow cards.
- Czech cup semi\'s played on different days.
- Singaporean players are treated as foreigners.
- Italian C1 super cup is played by C1A champion and C1B champion.
- Belgian u18\'s fixtures mirror senior fixtures but in reverse venues

Match
-----
- Fixed bug where a tactics change at a corner kick sometimes caused the game to not show what happened after the corner
- Managers viewing matches controlled by other managers no longer have their speed/highlights settings used to determine the settings for the match
- Tuned match conditions slightly (defenders conditions dropped a tad too much basically)
- Prevented players from moaning at the referee quite so much
- Prevented referee\'s from moving free-kicks forward 10 yards too often
- Stopped international teams selecting players from their u21 squad
- Tactical changes to the match at the same time are now always applied in the same order. This could have caused games to change their score after the second tactical change.
;)

Epic
01.07.03, 15:30
Nii, esimene kogemus EP4\'ga olemas:D
Marc-Vivien Foe\'d ei ole kahjuks mängus :( RIP Marc :(
Rohkem rahvuskoondiseid saab valida:)

Marduk
01.07.03, 17:45
Mina ei saa seda asja k2ima, viskab errori.:viha:

17
01.07.03, 19:16

Sama siin.:viha:

Epic
01.07.03, 19:40
Originally posted by mixer

let me guess piraat plaat?:D

17
02.07.03, 00:35

Originally posted by mixer

njh piab tödema et sul on jälle õigus:(

Marduk
02.07.03, 09:37

Mis piraat? mis plaat? :doh: ;)

PraS
16.07.03, 18:06
ehk on kellegil viimase versiooni cracki?

Kaarel
16.07.03, 18:13
Ei, aga tean kust saab.

Saada meil aadressil contact@sigames.com. Küllap nad aitavad välja.

ethan
16.07.03, 18:37
1. võimalus

siia klikkides võid järgi küsida, väga abivalmid inimesed on (http://community.sigames.com)

2. võimalus

siit otsides võid selle üles leida, aga otsi põhjalikult, VÄGA põhjalikult! (http://www.sigames.com)

PraS
16.07.03, 22:10
ma nagu huvitatud crackist mitte pachist:P

Kaarel
16.07.03, 22:12
oh dear...

17
21.07.03, 15:54
hmm minul juhtus täna cm4 üks imelik lugu.nimelt olin jõudnud teise hooaja kuskil poole peale.kui hakkasin mängu uuesti loadima siis lõi ette kirja, et seda seivitud mängu ei saa loadida, samamoodi on mul juhtund juba 2-3 korda ja samuti kuskil teise hooaja poole peal. ehk mõned targemad inimesed oskavad aidata, et kas saab üldse veel midagi korrastada

Marduk
23.07.03, 16:11
Nii tegin v2ikese katse. Esiteks ostsin k6ik p6himehed ManUlt 2ra. Et vaatan mis juhtub. Arvasin, et meeskond l6petab kuskil keskmike hulgas, aga v6ta n2pust, nagu ime v2el tekkisid asemele mingid suvalised tondid (v2lisoste nad massiliselt ei teinud 3-4 meest) ja nendega pandi siis PL kinni ja j6uti CL poolfinaali. Ok tegin siis j2rgmise hooaja nii, et ostsin siis 2ra need mehed kelle ManU eelmine m2ng ostis. Huvitaval kombel minu meeskonnas nad m2ngima ei hakanud. K6ik oli sama, mis ManU, treening, formatsioon. Tjahh treenerid erinevad, kuid kindlasti mitte halvemad.

Kordasin sama tegin samamoodi Real Madridiga. Tulemus sama. Enda meeskondadeks oli esimesel korral Arsenal ja teisel Barcelona :) J2reldan siit enda jaoks seda, et kui arvuti juhib mingit meeskonda, siis on tal suva, kes seal m2ngivad, loeb meeskona nimi :) Natuke haige loogika, aga ma ei oska muud p6hjendust leida :)

Ise ei ole RM ega ManUga kordagi m2nginud, kuid imelikul kombel aiman tulemust :D

Epic
26.07.03, 16:23
ei tea kas kedagi huvitab aga EP5 on väljas (http://www3.sigames.com/download/official/CM 4/408_enhance.exe) :lahe:

Marduk
31.07.03, 09:57
Nii sai siis uuesti natuke loomkatseid CM4 peal korraldatud.

H2id noori m2ngijaid tahate saada (Wonderkid\'e) siis minge L6una-Ameerikasse. Seal neid jagub ja mitte v2he. Igas normaalses klubis paar tykki v2hemalt :) Myyakse kah, 30-40M eest peaks k2tte saama. Imelised summad mis peab 19 aastase tundmatu ryndaja eest v2lja k2ima! Leidsin ka Eesti oma imelapse- ei ole Tarmo Kink........ vaid Martin Vunk Fc Valgast! Igatahes minu pakutud 30M eurost+ Heskey, Berger, Babbel, Traore lykkasid nad tagasi. Ei tea mida j2rgmiseks pakkuda tuleks? Owen ja Hyypia kah juurde?

Mystilistest summadest veel, 100M+ pool oma \'pooli teamist Puyoli eest ja Barca ytles mulle et nad ei kavatse seda meest myya :) Aga j2rgmine kuu myysid 24M eest Interile ta maha :doh:

Keegi v6iks natuke seltada seda partial paymenti v2rki. Et millised skeemid t88tavad, millised mitte.

Epic
31.07.03, 12:14
Ma proovisn ka uuesti CM4 mängida aga issand jumal kui aeglane, ikka jube närvi ajab kui viis tundi oled \"mänginud\" ja mängu algusest on ainult 1,5 kuud mõõdunud.:viha:
1.september jokutas mingi 15 minti....:viha:

Kaarel
31.07.03, 13:11
Võta full detail jms asjad maha.

Epic
31.07.03, 14:32

Võta full detail jms asjad maha.

siis on jama :kaval:

Parem mängin CM01/02 PSG\'ga :lahe:

Markko
01.08.03, 13:43
Mind ntx üldse ei häiri CM4 aeglus. Siis kui ta vähe pikema load\'imise teeb, saan mina rahus oma kohustuslikku kirjandust järgmiseks aastaks lugeda :P Nagu et 2 in 1 vms :doh:

Marduk
11.08.03, 17:25
Heheh 4ndal hooajal j6udis siis l6puks 1 eesti klubi, CL p6hiturniirile, alistades 3nda ringis Boavista 2:1 aggr. Tahtsin teist enda gruppi aga ei saand :( Aga ilusti on poisid m2nginud, Milaniga kodos 1 m2ng 0:0 viiki :D Milan oli t2ies rivistuses. Imekspandav on see, et kui Boavista m2ngule tuli pea t2ismaja, siis Milani tuli vaatama ainult 2k inimesi :kaval:

Epic
11.08.03, 20:37

Heheh 4ndal hooajal j6udis siis l6puks 1 eesti klubi, CL p6hiturniirile, alistades 3nda ringis Boavista 2:1 aggr. Tahtsin teist enda gruppi aga ei saand :( Aga ilusti on poisid m2nginud, Milaniga kodos 1 m2ng 0:0 viiki :D Milan oli t2ies rivistuses. Imekspandav on see, et kui Boavista m2ngule tuli pea t2ismaja, siis Milani tuli vaatama ainult 2k inimesi :kaval:

Äkki kergitaks saladuskatet ja ütleks mis meeskond see oli??? :oih: