PDA

View Full Version : Noored lootused!?

fun
25.10.02, 01:40
olen viimasel aja rääkinud oma sõpradega sellest, et jah kui nyyd Reim,Kristal ja Zelinski lahkuvad... mis saab siis edasi?

ega Oper siis yksi hakkama ei saa, ja vaadates noorte mängude tulemusi vastastega jääb yle kyll nugrutseda! kuigi loodan südmes, et Eesti on ikka veel tõusu teel ja yks kord me selle võtame nagu
nii!!! MM tiitli!!!

duff_K
25.10.02, 02:40
Nojaa selle järelkasvuga on jah jama veits aga eriti hull seis ei ole. Kui Reim ja Kristal peaksidki lõpetama nüüd järgmise 2-3 aasta jooksul (Zelinskil on ikka veel kõvasti aega jäänud) ei tohiks mingit katastroofi tulla, sest andekaid noori Eestil jätkub poolkaitset ju väga vabalt võivad mängida Lindpere, Novikov(kui vormi tagasi saab),Saharov, Anniste pluss veel need kes veel A koondises pole eriti mängida saanud nt Leetma. Samuti ka koondises juba mõne minuti näidanud Enar Jääger(isiklikult mul temasse küll usku pole) ja Vunka ma pole veel mängimas näinud aga ju neis peab midagi olema. Ka ründajatega ei tohiks probleemi tekkida Gussev ehitab rootsis äkki ka Antonov tõuseb kõrgele, ka Neemelost saab asja ma arvan. Nii et seis pole eriti lootusetu ja paremad päevad on Eestil ees ma arvan aga MM tiitel on siiski hetkel utoopia

greenday
25.10.02, 03:21
Originally posted by fcp

Nojaa selle järelkasvuga on jah jama veits aga eriti hull seis ei ole. Kui Reim ja Kristal peaksidki lõpetama nüüd järgmise 2-3 aasta jooksul (Zelinskil on ikka veel kõvasti aega jäänud) ei tohiks mingit katastroofi tulla, sest andekaid noori Eestil jätkub poolkaitset ju väga vabalt võivad mängida Lindpere, Novikov(kui vormi tagasi saab),Saharov, Anniste pluss veel need kes veel A koondises pole eriti mängida saanud nt Leetma. Samuti ka koondises juba mõne minuti näidanud Enar Jääger(isiklikult mul temasse küll usku pole) ja Vunka ma pole veel mängimas näinud aga ju neis peab midagi olema. Ka ründajatega ei tohiks probleemi tekkida Gussev ehitab rootsis äkki ka Antonov tõuseb kõrgele, ka Neemelost saab asja ma arvan. Nii et seis pole eriti lootusetu ja paremad päevad on Eestil ees ma arvan aga MM tiitel on siiski hetkel utoopiaNo, man, Neemelost ei saa asja... :D

Glazza
25.10.02, 05:27
Huvitav oleks arvata, mis Zahhavaikost saab. 2 aastat tagasi oli teine udu, aga nüüd lahmib ilusti. Kusjuures tema peaks olema mees Zeliniski kohale Floras. Ja Kulik siis välja... Aga Vjatsheslav paneb ilusti

PraS
17.11.02, 23:01
no mina näen praegu suuri probleeme keskpoolkaitses......ega need reim ja kristal ka mingid suuremad asjad pole(no reim ehk midagi teeb, aga kristal on juba kiiruse kaotanud, kas seda tal on olnudki)...aga meil olex hädavajalik, et keegi keskelt kusagile väljamaale saax nt. Anniste,Reinumäe jne.).....äreründajatega ei tohix erilisi probleeme tulla.....lindpere(kelle õigekoht olex muidugi 10 all),haavistu,sahharov,vunk, terja.... ja tormaja kohale on jah meil ka mõned mehed olemas slava,kulik(noh ehk saabka kodakondsuse),neemelo,mõlemad gussevid.....ja kaitses on meil ka üsna asjalikud vennad......

greenday
17.11.02, 23:16
Originally posted by märt

no mina näen praegu suuri probleeme keskpoolkaitses......ega need reim ja kristal ka mingid suuremad asjad pole(no reim ehk midagi teeb, aga kristal on juba kiiruse kaotanud, kas seda tal on olnudki)...aga meil olex hädavajalik, et keegi keskelt kusagile väljamaale saax nt. Anniste,Reinumäe jne.).....äreründajatega ei tohix erilisi probleeme tulla.....lindpere(kelle õigekoht olex muidugi 10 all),haavistu,sahharov,vunk, terja.... ja tormaja kohale on jah meil ka mõned mehed olemas slava,kulik(noh ehk saabka kodakondsuse),neemelo,mõlemad gussevid.....ja kaitses on meil ka üsna asjalikud vennad......Reim ehk midagi teeb??? Jesus Crist! Zidane ka ehk midagi prantsuse koondises teeb, või eriti ei tee?:viha:

mjkk
17.11.02, 23:37
MARTIN VUNK ON EESTI TULEVIK!!! Teised mängivad, ma mõtlen vanu tegijaid, nii kaua, kuni pensionile jäävad, Vunk hakkab ründajaks ja saab kuulsaks, VOH!:D :D :P

Kaarel
18.11.02, 00:14
Vunk on pigem poolkaitsja.

Jeeg
18.11.02, 00:34
Mina isiklikult usun, et Reim jätkab veel ikka nii mõnegi aasta. Kristal aga puksitakse peagi noormeate poolt välja, võtkem kasvõi Novikov või Anniste. Servmängijatega järelkasvuprobleemi pole, nagu ka mite kaitse ega ründega - kaitseliin ju praegugi veel ikak väga noore koosseisuga ja ründesse on jääval kohal veel ikek Oper, Viikmäe - Zelinskigil peaks paar aastat kindlasti ees seisma (hetkel on ta värskelt 28). Teada tuntud tulevikulootus on ju ka Tarmo Kink, kes, kui ta vaid ise tahab, hakkab juba varsti tegema Eesti taseme suhtes kohe kindlasti suuri tegusid.

fun
19.11.02, 17:22
Originally posted by Jeeg

Mina isiklikult usun, et Reim jätkab veel ikka nii mõnegi aasta. Kristal aga puksitakse peagi noormeate poolt välja, võtkem kasvõi Novikov või Anniste. Servmängijatega järelkasvuprobleemi pole, nagu ka mite kaitse ega ründega - kaitseliin ju praegugi veel ikak väga noore koosseisuga ja ründesse on jääval kohal veel ikek Oper, Viikmäe - Zelinskigil peaks paar aastat kindlasti ees seisma (hetkel on ta värskelt 28). Teada tuntud tulevikulootus on ju ka Tarmo Kink, kes, kui ta vaid ise tahab, hakkab juba varsti tegema Eesti taseme suhtes kohe kindlasti suuri tegusid.

Reim juba üle 30 ei usu, et ta siin enam yle 2 aasta jõuab!

dennis10
19.11.02, 21:40
oot,oot,kas Tarmo Kink on see noor(mingi 16.a)tulevikumees, kes praegu Transi eest mängib.

PraS
21.11.02, 21:47
ma rõhutan seda et kui me saax omael head keskvälja mehd siis olexime me võimelised tegema imeliseid tegusi.....st. et nad ei oskax ainult hästi kaitsta vaid ka oskax rünnata mida hinnataxe ju kõrgemalt kui kaitsvat ...... segane jutt aga ehk keegi saab ,mõttest aru....no

footie
21.11.02, 23:49
ma arvan, et need tõusvad tähed on praegu umbes 15 aastased. aga üks halb probleem on mu arust selles, et noorest peast on häid ja kiireid mängijaid nagu muda, konkurents on tugev ja see soodustab ka mängijate paremat esinemist. samas kui jõuab kätte ülikoolivanus, lahkuvad väga paljud head mängijad, sest ei soovi oma tulevikku siduda jalgpalliga. mõnes mõttes see peaks ehk lahutama niisama tilulilutajad tõelistest andunud mängijatest, kuid samas paljud head lahkuvad, kuigi võiksid jääda sportlasteks. eks see välismaal on ka samamoodi, aga seal on lihtsalt nii palju mängijaid, et kui mõned ära lähevad , on neid kes alles jäävad ikkagi päris palju. aga eks eestis liigub see ikka tõusujoones see jalgpall.

PraS
22.11.02, 02:25
no meil tuleb loota et siis primad ei loobu.....:)

moiva
22.11.02, 20:20
ärge pabistage, niipea ma veel loobuda ei kavatse:D

makser
22.11.02, 22:27
ma arvan kaa et üks suurimaid tulevikulootusi on präägu Tarmo Kink.

duff_K
23.11.02, 00:33
Makser kuidas sa siis nii tagasihoidlik. Ise ju ka Eesti jalgpalli üks tuleviku suurimaid lootusi.:kaval:

makser
23.11.02, 01:33
seda muidugi:P

PraS
25.11.02, 19:02
makser mis on su kodaniku nimi?

Sun
25.11.02, 19:56
Lootus on tume neile, kes vaatavd mänge ,kus punkte jagatakse.

Lootus suur ,kes vaatavad mänge ,kus toimuvad sõprusmängud.

Pätu
25.11.02, 21:01
kink kingiks, ära oskab alati keegi lüüa, a kui sul keegi neid palle ilusti ette ei toimeta keegi siis pole midagi teha... keskvälja oleks eesti koondisel vaja :P

mjkk
30.11.02, 23:44
Originally posted by Kaarel

Ei tohiks olla, üles on ta antud kaitsjana tavaliselt...muideks käisin temaga kunagi samas koolis, siis mängis ta kooli eest isegi suhteliselt ründava poolkaitsjana, aga noh...see on amatöörjalgpall!

Kaarel
02.12.02, 04:16
Originally posted by Newcastle

Originally posted by Kaarel

Ei tohiks olla, üles on ta antud kaitsjana tavaliselt...muideks käisin temaga kunagi samas koolis, siis mängis ta kooli eest isegi suhteliselt ründava poolkaitsjana, aga noh...see on amatöörjalgpall!

Vunk on ründava orientatsiooniga poolkaitsja. Helista Pijpersile ja küsi järgi, kui ei usu.

budu
13.09.08, 00:23
Päris hea teema sai üles otsitud ja lugeda mida fännid arvasid tolle aja noortest.nüüd võiks juba välja pakkuda tänapäeva talente kellest lähitulevikus võiks eesti koondisele päris palju abi ja kasu olla.

Felipe
13.09.08, 10:01
Ma pole, küll viimasel ajal FC Levadia mänge vaatamas käinud, kuid kiretult on mängimas lisaks Tenistele ka Sander Puri ?

willane
13.09.08, 20:18
huvitav teema üles leitud :) 6 aastat kalevi all olnud!

vahis
14.09.08, 00:25
noh tarmo kink on mingil määral isegi öigustand neid lootusi.vähemalt sai tast mängumees ja ei kadunud kuskile amatöörjalgpalli sygavustesse

Felipe
14.09.08, 11:11
Mõte on huvitav, kuid ma usun, et pakk tuleks Hispaanialt korralik ja kui saavad suure kaotuse, kuidas see siis noortele peaks mõjuma?

Jaak
14.09.08, 11:25
meie noori lootusi võiks Hispaania vastu proovida tegelikult. kaotame niikuinii ju. Anier, Purid, Teniste, Ojamaa, Morozov.
Väravas Aksalu.
Kaitses Jääger, Morozov, Piiroja, Teniste.
Keskväljal S.Puri, Dmitrijev, E.Puri, Ojamaa
Ründes Zenjov ja Anier.

Üle 4v5:0 ikka ei kaotaks.
Põhimeestega kaotame arvatavasti 2v3:0.

Noored saaksid kogemusi. meie noor koosseis paistaks silma ning jätaks hea mulje eesti jalgpallist.
kaotada poleks midagi:)

PS. See niisama idee. Pole vaja hakata sõimama koheselt. aitäh

proovimisteks on sõprusmängud. valikmängudele minnakse punkte saama. isegi kui lootust on vähevõitu...

-RoMaRiO-
14.09.08, 11:57
proovimisteks on sõprusmängud. valikmängudele minnakse punkte saama. isegi kui lootust on vähevõitu...

Näiteks Brasiilia vastu, kes pidi siia järgmisel või ülejärgmisel aastal mängima tulema :)

willane
14.09.08, 19:53
1991 vanusest Sten Teino. praegu mängib küll noorte eliidis, aga järgmisel hooajal peaks tema koht olema vähemalt esiliiga-või ML (sõltuvalt võistkonnast).

-RoMaRiO-
14.09.08, 20:10
1991 vanusest Sten Teino. praegu mängib küll noorte eliidis, aga järgmisel hooajal peaks tema koht olema vähemalt esiliiga-või ML (sõltuvalt võistkonnast).

Tegelikult ligi pool Reali võistkonnast on juba perse keeratud sellega, et nad ainult noori mängivad (vnoh mingi III liiga oli kah). Pebre ja Kõrtsmik lahkusid paadist õigel ajal.

zlatan13
14.09.08, 23:07
Ma pole, küll viimasel ajal FC Levadia mänge vaatamas käinud, kuid kiretult on mängimas lisaks Tenistele ka Sander Puri ?

noo eks Purile lepinu mittesaamine on ka jälje jätnud, mott veits all ma arvan, oli ju nii lähedal. samas ega andekate noortega juhtubki nii, kui õigeaegselt minema ei saa siit siis jh tuleb langus, areng peatub ja eesti meistriliiga enam pinget ei paku

Riks
15.09.08, 07:20
Kui Ojamaale seal piiri taga võimalusi edaspidiselt pakutakse siis, miks mitte, just tema oleks üks lootus/ootus Eesti rahvuskoondisele!?

willane
15.09.08, 10:27
Tegelikult ligi pool Reali võistkonnast on juba perse keeratud sellega, et nad ainult noori mängivad (vnoh mingi III liiga oli kah). Pebre ja Kõrtsmik lahkusid paadist õigel ajal.

ja Mäekala ;)

marrrtin
15.09.08, 10:58
Pebre teeb ju väga häid mänge Levadia esituses, sai isegi Meistriliigas mängu päris mitu korda. Esiliigas vähemalt särab juba.

willane
15.09.08, 12:15
Pebre teeb ju väga häid mänge Levadia esituses, sai isegi Meistriliigas mängu päris mitu korda. Esiliigas vähemalt särab juba.

Andero treenib ML-ga, aga mängib ikka Esiliigas. minu teada on ta ML võistkonna eest väljakul käinud karikamängudes, mitte ML-s.
Kasvult lühike, aga edu talle.

budu
12.10.08, 20:59
nu kas u-19 valikmängudel keegi uus lootus ka silmahakkas?

smörgåsbord
12.10.08, 21:14
nu kas u-19 valikmängudel keegi uus lootus ka silmahakkas?see Aiamaa vms oli päris tubli tükk.

mõni hispaaniapärase nimega foorumiliige oskab poisist ehk pisut täpsemalt rääkida?

budu
12.10.08, 21:16
see Aiamaa vms oli päris tubli tükk.

mõni hispaaniapärase nimega foorumiliige oskab poisist ehk pisut täpsemalt rääkida?

mõtled Pedrot???pedro aita meid

budu
30.11.08, 21:51
kuidas neil poistel läinud kes Hannoveri läksid?ehk on mõnes treening mängus osalanenud

tauri3000
30.11.08, 22:30
Kalev spordis mingi päev rääkis Flora mingi tüüp, et olid mänginud jah. Alliku esimene poolaeg ja Anier ja Peitre teisel poolajal. Anier oli ka värava löönud

ROOTSI KUNN
04.12.08, 16:48
On nad siis juba tagasi või? Soccernet võiks mingi intervjuu nendega teha.

NIRK
17.01.09, 23:17
Noori lootusi võib silma jääda juba siit - Kuni 15-aastaste noormeeste jalgpallikoondis alustab tööd (http://sport.err.ee/index.php?0586348)

JanK
18.01.09, 00:34
U-17 Floras on noori lootusi kõvasti.

budu
23.07.12, 10:51
Nüüd kui U-17 ja U-19 on päris korralikult mängida saanud siis küsimus,et kas keegi ka otseselt silma jäi. On sealt meie jalgpalli jaoks tulemas väärt materjali ning selliseid kes võiks ka välisklubisse üritada?

keemiainsener
23.07.12, 11:58
No U19 koondis on küll läbi nämmutatud viimasel ajal, aga kuna ise pole oma silmaga U17 mängimas näinud, siis keegi võiks nii noorte poiste teemal valgustada tõepoolest.

Martin
02.02.13, 10:18
Peaks sobima küll. Päris huvitav juhtum.

Noorjalgpallur valis Eesti asemel Soome
http://www.ohtuleht.ee/508603

Tom K
02.02.13, 13:37
Olnuks tegu eestlasega, oleks üsna masendav aga antud juhul jätab üsna külmaks ausaltöeldes. Edu soome lipu all, kui ta läbi lööma peaks.

budu
16.07.13, 23:08
Tänase Levadia viigi mängu taustal tekkis küsimus( No Tanel esitas sama küsimuse juba Levadia teemas),et kas uus koondise generatsioon kasvab just Levadiast välja?
Kalju ei anna hetkel koondisele küll mitte midagi ega kedagi. Eilse Flora mängu põhjal ei tohiks sealt ka keegi hetkel koondise uksele koputada. Ida osariikides omadega vist ei tasu üldse pead vaevata,kuigi oleks ju meeldiv ,kui sealt ka mingi pärl leiduks.
Kindlasti selle hooaja suurim leid on Infoneti 16 aastane väravavaht ja ei imestaks,kui Levadia ta üles korjaks.
Aga on siis meil tulemas noori ja andekaid peale?

PraS
18.07.13, 06:03
Tänase Levadia viigi mängu taustal tekkis küsimus( No Tanel esitas sama küsimuse juba Levadia teemas),et kas uus koondise generatsioon kasvab just Levadiast välja?
Kalju ei anna hetkel koondisele küll mitte midagi ega kedagi. Eilse Flora mängu põhjal ei tohiks sealt ka keegi hetkel koondise uksele koputada. Ida osariikides omadega vist ei tasu üldse pead vaevata,kuigi oleks ju meeldiv ,kui sealt ka mingi pärl leiduks.
Kindlasti selle hooaja suurim leid on Infoneti 16 aastane väravavaht ja ei imestaks,kui Levadia ta üles korjaks.
Aga on siis meil tulemas noori ja andekaid peale?

Vaevalt Igonenil oleks mõtet klubi vahetada. Infonet mängib nii edasi minnes järgmine aasta medalitele.
Minu arvates mõned poisidi kellel tuleks silm peal hoida:

Kalju: Ojamaa
Flora: Mets, Sappinen, Luigend.
Levadia: Kulinits, Antonov, Rättel
Infonet: V.Avilov, Golovljov, Igonen, Lipin.

Levadia ülehindamine on tingitud paljuski mängufilosoofiast mida Kristal rakendab. Kaitsta on alati lihtsam kui palliga mängida.

metssiga
18.07.13, 07:29
olgem ausad ülehinnatud ei ole mitte levadiakad, vaid enamiku suur lemmik luigend.

keemiainsener
18.07.13, 11:12
Eilse Flora mängu põhjal ...

No ei saa ühe mängu põhjal järeldusi teha..

Edu kroonib neid, kes on suutnud oma mängu üsna stabiilselt parandada viimaste hooaegade jooksul. Luigendi puhul jätab stabiilsus vägagi soovida: hooaja algul mängis väga hästi ja andis lugematul hulgal resultatiivseid sööte jne. Täpselt sama kehtib ka näiteks Subbotini kohta, kelle hooaja alguse sära on viimaste mängudega kadunud.
Sappineni kohta niipalju, et tal näib olevat palju potentsi, kuid ma pole eriti 17-aastatele tuleviku ennustamise suur austaja. Ka tema peab ennekõike Floras välja võitlema põhikoosseisu koha enne kui järeldusi tegema hakata. Praeguse tasemega Flora põhi on ka muidugi käega katsutav. Ainuke nn tiinekas Premium Liigas, kes stabiilselt-jõuliselt põhisse on murdnud, ongi vast Igonen.
Kui Sapile kõrget lendu ennustada, siis vähemalt samaväärses staatuses peaks olema ka Jakovlev, kes minu arvates hakkab hooaja teises pooles tasapisi täitma väga olulist Taari poolt jäetud auku Levadia keskväljal. Seni on koosseisus puudunud ründav keskväli, sest Rätteli liiga madalal kasutamine on raiskav ning Antonovit madala mängujuhi kohalt liigutada oleks samuti patt. Näis..

Kui nüüd verinoorte poiste juurde tulla, siis minu arvates tasuks mainida härra Rasmus Tautsi. Too oli eelmisel aastal noorte eliitliigas top scorer, mängib sel aastal üsna resultatiivselt Tammeka II eest ning hiljuti purustas üksi kübaratrikiga Läti noortekoondise. Talenti on, näis kas ka töökust-tahtejõudu, mis on vaat et olulisemgi.

mjaasa
18.07.13, 11:33
Ainuke nn tiinekas Premium Liigas, kes stabiilselt-jõuliselt põhisse on murdnud, ongi vast Igonen.

aga Paju Tammekas?

ericbana
18.07.13, 11:51
olgem ausad ülehinnatud ei ole mitte levadiakad, vaid enamiku suur lemmik luigend.

+1. Luigendi haibist ei saa aru. Täiesti keskpärane mängija.

Nahkpea
18.07.13, 14:46
Kunagi kui Luigend Tuleviku eest mängis, siis pidasin ka teda täiesti keskpäraseks mängijaks ja mingit helget tulevikku ma temas küll ei näinud. Floras on ta aeg-ajalt oma mänguga suutnud mu pessimismi vaigistada, aga väga ebastabiilne on see tema mäng. Super heale esitusele võib järgneda mitu mängu täiesti tavalist keskmist Premium Liiga taset.