320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Noored lootused!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noored lootused!?


    olen viimasel aja rääkinud oma sõpradega sellest, et jah kui nyyd Reim,Kristal ja Zelinski lahkuvad... mis saab siis edasi?

    ega Oper siis yksi hakkama ei saa, ja vaadates noorte mängude tulemusi vastastega jääb yle kyll nugrutseda! kuigi loodan südmes, et Eesti on ikka veel tõusu teel ja yks kord me selle võtame nagu
    nii!!! MM tiitli!!!

    juhei!! go Arsenal!

    #2
    Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

    Nojaa selle järelkasvuga on jah jama veits aga eriti hull seis ei ole. Kui Reim ja Kristal peaksidki lõpetama nüüd järgmise 2-3 aasta jooksul (Zelinskil on ikka veel kõvasti aega jäänud) ei tohiks mingit katastroofi tulla, sest andekaid noori Eestil jätkub poolkaitset ju väga vabalt võivad mängida Lindpere, Novikov(kui vormi tagasi saab),Saharov, Anniste pluss veel need kes veel A koondises pole eriti mängida saanud nt Leetma. Samuti ka koondises juba mõne minuti näidanud Enar Jääger(isiklikult mul temasse küll usku pole) ja Vunka ma pole veel mängimas näinud aga ju neis peab midagi olema. Ka ründajatega ei tohiks probleemi tekkida Gussev ehitab rootsis äkki ka Antonov tõuseb kõrgele, ka Neemelost saab asja ma arvan. Nii et seis pole eriti lootusetu ja paremad päevad on Eestil ees ma arvan aga MM tiitel on siiski hetkel utoopia
    fc pohmell

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

      Originally posted by fcp


      Nojaa selle järelkasvuga on jah jama veits aga eriti hull seis ei ole. Kui Reim ja Kristal peaksidki lõpetama nüüd järgmise 2-3 aasta jooksul (Zelinskil on ikka veel kõvasti aega jäänud) ei tohiks mingit katastroofi tulla, sest andekaid noori Eestil jätkub poolkaitset ju väga vabalt võivad mängida Lindpere, Novikov(kui vormi tagasi saab),Saharov, Anniste pluss veel need kes veel A koondises pole eriti mängida saanud nt Leetma. Samuti ka koondises juba mõne minuti näidanud Enar Jääger(isiklikult mul temasse küll usku pole) ja Vunka ma pole veel mängimas näinud aga ju neis peab midagi olema. Ka ründajatega ei tohiks probleemi tekkida Gussev ehitab rootsis äkki ka Antonov tõuseb kõrgele, ka Neemelost saab asja ma arvan. Nii et seis pole eriti lootusetu ja paremad päevad on Eestil ees ma arvan aga MM tiitel on siiski hetkel utoopia
      No, man, Neemelost ei saa asja...
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

        Huvitav oleks arvata, mis Zahhavaikost saab. 2 aastat tagasi oli teine udu, aga nüüd lahmib ilusti. Kusjuures tema peaks olema mees Zeliniski kohale Floras. Ja Kulik siis välja... Aga Vjatsheslav paneb ilusti

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

          no mina näen praegu suuri probleeme keskpoolkaitses......ega need reim ja kristal ka mingid suuremad asjad pole(no reim ehk midagi teeb, aga kristal on juba kiiruse kaotanud, kas seda tal on olnudki)...aga meil olex hädavajalik, et keegi keskelt kusagile väljamaale saax nt. Anniste,Reinumäe jne.).....äreründajatega ei tohix erilisi probleeme tulla.....lindpere(kelle õigekoht olex muidugi 10 all),haavistu,sahharov,vunk, terja.... ja tormaja kohale on jah meil ka mõned mehed olemas slava,kulik(noh ehk saabka kodakondsuse),neemelo,mõlemad gussevid.....ja kaitses on meil ka üsna asjalikud vennad......

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

            Originally posted by märt


            no mina näen praegu suuri probleeme keskpoolkaitses......ega need reim ja kristal ka mingid suuremad asjad pole(no reim ehk midagi teeb, aga kristal on juba kiiruse kaotanud, kas seda tal on olnudki)...aga meil olex hädavajalik, et keegi keskelt kusagile väljamaale saax nt. Anniste,Reinumäe jne.).....äreründajatega ei tohix erilisi probleeme tulla.....lindpere(kelle õigekoht olex muidugi 10 all),haavistu,sahharov,vunk, terja.... ja tormaja kohale on jah meil ka mõned mehed olemas slava,kulik(noh ehk saabka kodakondsuse),neemelo,mõlemad gussevid.....ja kaitses on meil ka üsna asjalikud vennad......
            Reim ehk midagi teeb??? Jesus Crist! Zidane ka ehk midagi prantsuse koondises teeb, või eriti ei tee?
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

              MARTIN VUNK ON EESTI TULEVIK!!! Teised mängivad, ma mõtlen vanu tegijaid, nii kaua, kuni pensionile jäävad, Vunk hakkab ründajaks ja saab kuulsaks, VOH! :P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                Vunk on pigem poolkaitsja.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                  Mina isiklikult usun, et Reim jätkab veel ikka nii mõnegi aasta. Kristal aga puksitakse peagi noormeate poolt välja, võtkem kasvõi Novikov või Anniste. Servmängijatega järelkasvuprobleemi pole, nagu ka mite kaitse ega ründega - kaitseliin ju praegugi veel ikak väga noore koosseisuga ja ründesse on jääval kohal veel ikek Oper, Viikmäe - Zelinskigil peaks paar aastat kindlasti ees seisma (hetkel on ta värskelt 28). Teada tuntud tulevikulootus on ju ka Tarmo Kink, kes, kui ta vaid ise tahab, hakkab juba varsti tegema Eesti taseme suhtes kohe kindlasti suuri tegusid.
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                    Originally posted by Jeeg


                    Mina isiklikult usun, et Reim jätkab veel ikka nii mõnegi aasta. Kristal aga puksitakse peagi noormeate poolt välja, võtkem kasvõi Novikov või Anniste. Servmängijatega järelkasvuprobleemi pole, nagu ka mite kaitse ega ründega - kaitseliin ju praegugi veel ikak väga noore koosseisuga ja ründesse on jääval kohal veel ikek Oper, Viikmäe - Zelinskigil peaks paar aastat kindlasti ees seisma (hetkel on ta värskelt 28). Teada tuntud tulevikulootus on ju ka Tarmo Kink, kes, kui ta vaid ise tahab, hakkab juba varsti tegema Eesti taseme suhtes kohe kindlasti suuri tegusid.
                    Reim juba üle 30 ei usu, et ta siin enam yle 2 aasta jõuab!
                    juhei!! go Arsenal!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                      oot,oot,kas Tarmo Kink on see noor(mingi 16.a)tulevikumees, kes praegu Transi eest mängib.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                        ma rõhutan seda et kui me saax omael head keskvälja mehd siis olexime me võimelised tegema imeliseid tegusi.....st. et nad ei oskax ainult hästi kaitsta vaid ka oskax rünnata mida hinnataxe ju kõrgemalt kui kaitsvat ...... segane jutt aga ehk keegi saab ,mõttest aru....no

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                          ma arvan, et need tõusvad tähed on praegu umbes 15 aastased. aga üks halb probleem on mu arust selles, et noorest peast on häid ja kiireid mängijaid nagu muda, konkurents on tugev ja see soodustab ka mängijate paremat esinemist. samas kui jõuab kätte ülikoolivanus, lahkuvad väga paljud head mängijad, sest ei soovi oma tulevikku siduda jalgpalliga. mõnes mõttes see peaks ehk lahutama niisama tilulilutajad tõelistest andunud mängijatest, kuid samas paljud head lahkuvad, kuigi võiksid jääda sportlasteks. eks see välismaal on ka samamoodi, aga seal on lihtsalt nii palju mängijaid, et kui mõned ära lähevad , on neid kes alles jäävad ikkagi päris palju. aga eks eestis liigub see ikka tõusujoones see jalgpall.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                            no meil tuleb loota et siis primad ei loobu.....

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Noored lootused!?\'

                              ärge pabistage, niipea ma veel loobuda ei kavatse
                              .

                              Kommentaar

                              Working...
                              X