320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oksjon.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oksjon.

    ALGAB SÄRKIDE OKSJON.

    Alates EESTI- BELGIA mängust Wellingtoni pubis rippunud särgid lähevad lõpuks oksjonile.

    Tänasest kuulutan välja kolme Taanis mängiva eestlase särgi oksjoni.
    Oksjonile lähevad järgmised särgid : Andres Operi AALBORGI klubisärk-alghinnaga
    1000.- EEKI
    : Urmas Rooba FC KOPENHAAGENI klubisärk
    alghinnaga 1000.-EEK
    :Indrek Zelinski AALBORGI klubisärk alghinnaga
    600.-
    Kõikidel särkidel on mängijate autogrammid . Zelinski on selles särgis ka mõned mängud mänginud ,teised on tuttuued. Suurused on XL-id.
    Oksjon kestab kuni EESTI- ISLANDI mängu päevani ning võitja saab särgi kätte kas eelsoojendusel või afterpartyl WELLINGTONI PUBIS .
    Alghinnaga särke välja ei koputata.
    Ootan elavat osavõttu.

    #2
    Replying to Topic \'Oksjon.\'

    Lisaks sellele saab alates homsest Wellingtoni pubis täita ennustustalonge EEST-ISLANDI mängu tulemuse peale. Võitjat ootab kopsakas auhind ja osavõtjate vahel loositakse mitu lohutusauhinda.
    Nagu te mäletate siis viimastel pidud olid auhinnad välja pannud: SAAREMAA VODKA,
    JAMESON ning tasuta piletid.
    Püüame seekord mitte kehvemini esineda ja kõiki üllatada
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Oksjon.\'

      ... ehki oli vist eelnev kokkulepe siis ometigi : Opi särgi eest pakun 1050.-
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Oksjon.\'

        Noh, las rikkurid pakuvad! Tõelised fännid, kes neid särke tegelikult vääriksid, vaatavad kõrvalt...
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Oksjon.\'

          Kas oksjoni tulud lähevad heategevuseks (juhul kui keegi pole neid oma raha eest välja ostnud)? Oleks üllas liigutus küll....

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Oksjon.\'

            Originally posted by tembuu


            Kas oksjoni tulud lähevad heategevuseks (juhul kui keegi pole neid oma raha eest välja ostnud)? Oleks üllas liigutus küll....
            .... kas sa arvad et Issanda ilmutusest tekkisid need särgid või? Sina Tembuu töötad vist Maksuametis - küll uurid sa JH arveid ja majandustegevust, nüüd arvad et jälle Wellingtoni projekti ajajad teevad nn. \"musta äri\"..? Võta teadmiseks et taevast ei kuku midagi sülle ja siin samasel Maarjamaal ei saa tasuta midagi ja ehkki oli lootust saada ka need särgid tasuta siis kahjuks ei olnud see siiski võimalik.. sellisel juhul kui ei oleks pidanud neid ise välja ostma oleks selle müügist saadav tulu läinud muude Wellingtoni Jalgpallinädala kulude katteks mida on ka muideks s...ks. Tee mulle selgeks mis on heategevus?
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Oksjon.\'

              Originally posted by greenday


              Noh, las rikkurid pakuvad! Tõelised fännid, kes neid särke tegelikult vääriksid, vaatavad kõrvalt...
              rikkur rikkuriks, ütle parem miks peaksid sina rohkem tõelisem fänn olema ja särki väärima kui näiteks mina? Kas sellepärast et sul ei ole võimalust või tahtmist oksjonil osaleda..veider...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Oksjon.\'

                Originally posted by jansa


                Originally posted by tembuu


                Kas oksjoni tulud lähevad heategevuseks (juhul kui keegi pole neid oma raha eest välja ostnud)? Oleks üllas liigutus küll....
                .... kas sa arvad et Issanda ilmutusest tekkisid need särgid või? Sina Tembuu töötad vist Maksuametis - küll uurid sa JH arveid ja majandustegevust, nüüd arvad et jälle Wellingtoni projekti ajajad teevad nn. \"musta äri\"..? Võta teadmiseks et taevast ei kuku midagi sülle ja siin samasel Maarjamaal ei saa tasuta midagi ja ehkki oli lootust saada ka need särgid tasuta siis kahjuks ei olnud see siiski võimalik.. sellisel juhul kui ei oleks pidanud neid ise välja ostma oleks selle müügist saadav tulu läinud muude Wellingtoni Jalgpallinädala kulude katteks mida on ka muideks s...ks. Tee mulle selgeks mis on heategevus?
                Olen ma süüdistanud kedagi mõnes nn kuriteos? Mitte ei meenu...Ja ei tasu mu küsimuste peale ärrituda. Uudishimu pole ju patt..
                Kusjuures,Jansa,ega sa eriti ei eksigi...Olen seda asja õppinud küll,kuid töötan siiski teisel alal. Miks uurisin reklaamirahade liikumist? Loomulikult selleks,et teada mis põhjustel jäid Kojamehe poolt lubatud pidu, ja hiljem ka suvepäevad, ära...
                Esimese postitusega püüdsin viitada sellele,et äkitse on meite kaasmaalased Oper ja Zelinski ANNETANUD need samused särgid ja raha,mis nende eest saadakse, läheb mõne ÜLLA ÜRITUSE jaoks(a la Lastehaiglale vms)...Igatahes ilus zhest oleks see küll.
                Omamoodi on ürituste orgunnimine kah heategevus,ning selle eest olge te tänatud...
                Heategevus minu jaoks seisneb selles,kui aitad endast väetimaid;neid kes ise endaga hakkama ei saa;teed midagi lihtsalt niisama...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Oksjon.\'

                  Originally posted by jansa


                  Originally posted by greenday


                  Noh, las rikkurid pakuvad! Tõelised fännid, kes neid särke tegelikult vääriksid, vaatavad kõrvalt...
                  rikkur rikkuriks, ütle parem miks peaksid sina rohkem tõelisem fänn olema ja särki väärima kui näiteks mina? Kas sellepärast et sul ei ole võimalust või tahtmist oksjonil osaleda..veider...
                  Ikooniksest mu jutu järel võis järeldada, et ma tegin nalja... siuke freudistlik kadeduse huumor, noh...
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Oksjon.\'

                    Originally posted by greenday


                    Originally posted by jansa


                    Originally posted by greenday


                    Noh, las rikkurid pakuvad! Tõelised fännid, kes neid särke tegelikult vääriksid, vaatavad kõrvalt...
                    rikkur rikkuriks, ütle parem miks peaksid sina rohkem tõelisem fänn olema ja särki väärima kui näiteks mina? Kas sellepärast et sul ei ole võimalust või tahtmist oksjonil osaleda..veider...
                    Ikooniksest mu jutu järel võis järeldada, et ma tegin nalja... siuke freudistlik kadeduse huumor, noh...
                    ... Ok Ok ma siin viimasel ajal suht kibestund olemisega sestap ei saand asjale pihta..
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Oksjon.\'

                      Mehed ärge unustage ,et teema on oksjon ja tehke pakkumisi ,sest nagu postitatud on ,lähevad särgid alghinnast kas või kümme krooni kõrgema hinnaga juba loosi ja praegu pole veel Zelinski ja Rooba särkidele ühtegi pakkumist tehtud.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Oksjon.\'

                        Sai nüüd vanemaid pinnitud. Pakun Zelinski särgi eest 610.- eesti krooni.
                        Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Oksjon.\'

                          Kuigi ei kujuta ette, mis karva võiks see särk olla ja kas-mul-seda-ikka-nii-väga-vaja-on, sellest hoolimata teen Zelinski särgile pakkumise, mis oleks 650EEKi..

                          Parandasin nüüd vea ja vaatasin asja AaB kodukal üle...Pakkumine jääb jõusse.

                          P.S. Härra saab paar päeva enne Islandi mängu aasta võrra vanemaks.Oleks ju hea sünnipäevakink kui saaksin laheda särgi soodsa hinnaga?!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Oksjon.\'

                            Pakun Zelinski särgi eest 690 eesti raha. Sorry härra tembuu aga ma oleks kole õnnelik selle särgiga. Kuigi see raha on juba ``Jõuluvanalt`` saadud avanss.
                            Nii et selle särgi riputan ma kuuse asemel tuppa üles.:P
                            Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Oksjon.\'

                              Missealsikka...Peab Jakob Hurda pildiga raha juurde panema. Nendele,kes arvutada ei mõista,et minu pakkumiseks on siis 700EEKi.

                              Arvan siiski et isiklik tähtpäev on palju tähtsam kui miskised jõulud ei-teagi-kellegi-auks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X