PDA

View Full Version : Oksjon.

skorpion
25.10.02, 20:16
ALGAB SÄRKIDE OKSJON.

Alates EESTI- BELGIA mängust Wellingtoni pubis rippunud särgid lähevad lõpuks oksjonile.

Tänasest kuulutan välja kolme Taanis mängiva eestlase särgi oksjoni.
Oksjonile lähevad järgmised särgid : Andres Operi AALBORGI klubisärk-alghinnaga
1000.- EEKI
: Urmas Rooba FC KOPENHAAGENI klubisärk
alghinnaga 1000.-EEK
:Indrek Zelinski AALBORGI klubisärk alghinnaga
600.-
Kõikidel särkidel on mängijate autogrammid . Zelinski on selles särgis ka mõned mängud mänginud ,teised on tuttuued. Suurused on XL-id.
Oksjon kestab kuni EESTI- ISLANDI mängu päevani ning võitja saab särgi kätte kas eelsoojendusel või afterpartyl WELLINGTONI PUBIS .
Alghinnaga särke välja ei koputata.
Ootan elavat osavõttu.

ROOTSI KUNN
25.10.02, 20:28
Lisaks sellele saab alates homsest Wellingtoni pubis täita ennustustalonge EEST-ISLANDI mängu tulemuse peale. Võitjat ootab kopsakas auhind ja osavõtjate vahel loositakse mitu lohutusauhinda.
Nagu te mäletate siis viimastel pidud olid auhinnad välja pannud: SAAREMAA VODKA,
JAMESON ning tasuta piletid.
Püüame seekord mitte kehvemini esineda ja kõiki üllatada

jansa
25.10.02, 21:43
... ehki oli vist eelnev kokkulepe siis ometigi : Opi särgi eest pakun 1050.-

greenday
26.10.02, 04:57
Noh, las rikkurid pakuvad! Tõelised fännid, kes neid särke tegelikult vääriksid, vaatavad kõrvalt... ;) :D

Tembu
28.10.02, 11:48
Kas oksjoni tulud lähevad heategevuseks (juhul kui keegi pole neid oma raha eest välja ostnud)? Oleks üllas liigutus küll....

jansa
28.10.02, 12:36
Originally posted by tembuu

Kas oksjoni tulud lähevad heategevuseks (juhul kui keegi pole neid oma raha eest välja ostnud)? Oleks üllas liigutus küll....

.... kas sa arvad et Issanda ilmutusest tekkisid need särgid või? Sina Tembuu töötad vist Maksuametis - küll uurid sa JH arveid ja majandustegevust, nüüd arvad et jälle Wellingtoni projekti ajajad teevad nn. \"musta äri\"..? Võta teadmiseks et taevast ei kuku midagi sülle ja siin samasel Maarjamaal ei saa tasuta midagi ja ehkki oli lootust saada ka need särgid tasuta siis kahjuks ei olnud see siiski võimalik.. sellisel juhul kui ei oleks pidanud neid ise välja ostma oleks selle müügist saadav tulu läinud muude Wellingtoni Jalgpallinädala kulude katteks mida on ka muideks s...ks. Tee mulle selgeks mis on heategevus?

jansa
28.10.02, 15:47
Originally posted by greenday

Noh, las rikkurid pakuvad! Tõelised fännid, kes neid särke tegelikult vääriksid, vaatavad kõrvalt... ;) :D

rikkur rikkuriks, ütle parem miks peaksid sina rohkem tõelisem fänn olema ja särki väärima kui näiteks mina? Kas sellepärast et sul ei ole võimalust või tahtmist oksjonil osaleda..veider...

Tembu
28.10.02, 19:00
Originally posted by jansa

Originally posted by tembuu

.... kas sa arvad et Issanda ilmutusest tekkisid need särgid või? Sina Tembuu töötad vist Maksuametis - küll uurid sa JH arveid ja majandustegevust, nüüd arvad et jälle Wellingtoni projekti ajajad teevad nn. \"musta äri\"..? Võta teadmiseks et taevast ei kuku midagi sülle ja siin samasel Maarjamaal ei saa tasuta midagi ja ehkki oli lootust saada ka need särgid tasuta siis kahjuks ei olnud see siiski võimalik.. sellisel juhul kui ei oleks pidanud neid ise välja ostma oleks selle müügist saadav tulu läinud muude Wellingtoni Jalgpallinädala kulude katteks mida on ka muideks s...ks. Tee mulle selgeks mis on heategevus?

Olen ma süüdistanud kedagi mõnes nn kuriteos? Mitte ei meenu...Ja ei tasu mu küsimuste peale ärrituda. Uudishimu pole ju patt..
Kusjuures,Jansa,ega sa eriti ei eksigi...Olen seda asja õppinud küll,kuid töötan siiski teisel alal. Miks uurisin reklaamirahade liikumist? Loomulikult selleks,et teada mis põhjustel jäid Kojamehe poolt lubatud pidu, ja hiljem ka suvepäevad, ära...
Esimese postitusega püüdsin viitada sellele,et äkitse on meite kaasmaalased Oper ja Zelinski ANNETANUD need samused särgid ja raha,mis nende eest saadakse, läheb mõne ÜLLA ÜRITUSE jaoks(a la Lastehaiglale vms)...Igatahes ilus zhest oleks see küll.
Omamoodi on ürituste orgunnimine kah heategevus,ning selle eest olge te tänatud...
Heategevus minu jaoks seisneb selles,kui aitad endast väetimaid;neid kes ise endaga hakkama ei saa;teed midagi lihtsalt niisama...

greenday
29.10.02, 06:22

rikkur rikkuriks, ütle parem miks peaksid sina rohkem tõelisem fänn olema ja särki väärima kui näiteks mina? Kas sellepärast et sul ei ole võimalust või tahtmist oksjonil osaleda..veider...Ikooniksest mu jutu järel võis järeldada, et ma tegin nalja... siuke freudistlik kadeduse huumor, noh...

jansa
29.10.02, 12:11

rikkur rikkuriks, ütle parem miks peaksid sina rohkem tõelisem fänn olema ja särki väärima kui näiteks mina? Kas sellepärast et sul ei ole võimalust või tahtmist oksjonil osaleda..veider...Ikooniksest mu jutu järel võis järeldada, et ma tegin nalja... siuke freudistlik kadeduse huumor, noh...

... Ok Ok ma siin viimasel ajal suht kibestund olemisega sestap ei saand asjale pihta..:)

ROOTSI KUNN
31.10.02, 18:00
Mehed ärge unustage ,et teema on oksjon ja tehke pakkumisi ,sest nagu postitatud on ,lähevad särgid alghinnast kas või kümme krooni kõrgema hinnaga juba loosi ja praegu pole veel Zelinski ja Rooba särkidele ühtegi pakkumist tehtud.

Aabel
01.11.02, 14:45
Sai nüüd vanemaid pinnitud. Pakun Zelinski särgi eest 610.- eesti krooni.:õnnelik:

Tembu
01.11.02, 18:07
Kuigi ei kujuta ette, mis karva võiks see särk olla ja kas-mul-seda-ikka-nii-väga-vaja-on, sellest hoolimata teen Zelinski särgile pakkumise, mis oleks 650EEKi..

Parandasin nüüd vea ja vaatasin asja AaB kodukal üle...Pakkumine jääb jõusse.

P.S. Härra saab paar päeva enne Islandi mängu aasta võrra vanemaks.Oleks ju hea sünnipäevakink kui saaksin laheda särgi soodsa hinnaga?!!:)

Aabel
02.11.02, 14:56
Pakun Zelinski särgi eest 690 eesti raha. Sorry härra tembuu aga ma oleks kole õnnelik selle särgiga. Kuigi see raha on juba ``Jõuluvanalt`` saadud avanss. :õnnelik:
Nii et selle särgi riputan ma kuuse asemel tuppa üles.:P

Tembu
02.11.02, 16:23
Missealsikka...Peab Jakob Hurda pildiga raha juurde panema. Nendele,kes arvutada ei mõista,et minu pakkumiseks on siis 700EEKi.

Arvan siiski et isiklik tähtpäev on palju tähtsam kui miskised jõulud ei-teagi-kellegi-auks:)

Aabel
02.11.02, 16:37
Õnnitlused tembuu minu eelarve on lõhki. Õnneks läheb üks tuttav järgmine nädal Aalborgi toob mulle salli ja ehk Opi postrigi. Palju õnne siis tuleva sünnipäeva puhul.:sünna:

Repserto LuaLua
06.11.02, 11:55
Pakun Operi särgi eest 1100

Tembu
06.11.02, 12:19
Originally posted by skorpion

ALGAB SÄRKIDE OKSJON.

Alates EESTI- BELGIA mängust Wellingtoni pubis rippunud särgid lähevad lõpuks oksjonile.

Tänasest kuulutan välja kolme Taanis mängiva eestlase särgi oksjoni.
Oksjonile lähevad järgmised särgid : Andres Operi AALBORGI klubisärk-alghinnaga
1000.- EEKI
: Urmas Rooba FC KOPENHAAGENI klubisärk
alghinnaga 1000.-EEK
:Indrek Zelinski AALBORGI klubisärk alghinnaga
600.-
Kõikidel särkidel on mängijate autogrammid . Zelinski on selles särgis ka mõned mängud mänginud ,teised on tuttuued. Suurused on XL-id.
Oksjon kestab kuni EESTI- ISLANDI mängu päevani ning võitja saab särgi kätte kas eelsoojendusel või afterpartyl WELLINGTONI PUBIS .
Alghinnaga särke välja ei koputata.
Ootan elavat osavõttu.

Selline mure, et kas oleks võimalik oksjon lõppenuks kuulutada päev enne Islandiga mängu mingil normaalsel kellaajal, näiteks 17.00,kuna minul näiteks puudub koduses majapidamises internetiühendus...Või siis teha nii,et pärast mängu saab veel Wellingtonis teha oma viimased pakkumised...Mida korraldajad arvavad?

Tembu
12.11.02, 12:33
No kas minu ettepanekud on niiii vastuvõetamatud, et ei viitsita isegi vastata?! Asjal on point sees,kui lähemalt uurite:)>!

jansa
12.11.02, 13:02
... oksjoni tahaks lõppenuks lugeda ikkagi mängu päeval ja mängu järgselt, näiteks kell 23:00 - (viimased pakkumised saab siis Welli arvutist ära vaadata ja täpsustada) seda enam et äkki on tulemas üllatus ka auhindade väljastaja oksjoni võitjate väljakuulutajate näol... äkki...;)

silverman
12.11.02, 13:32
See, et Wellingtonis vimaseid pakkumisi teha saaks (peale online-pakkumiste viimase seisu kontrollimist nagu Jansa ka ütles), on küll täiesti õige idee. Seda eriti juhul, kui Eesti võitma peaks ja selle ajel fännide rahakotid ka rohkem lahti... :D

ROOTSI KUNN
12.11.02, 13:34
Viimased pakkumised saab tõesti teha veel Wellis sest paljudel pole viimasel hetkel võimalik arvutit kasutada. Aga üllatusena võib juhtuda see ,et särgi tõeline omanik annab särgi ka ise pidulikult üle . J a see oleks juba märkimisväärne tegu.;)

Rain
12.11.02, 14:15
Härra Zelinski särkvärk- 800 eek.

Ja eksole, sõbrad, hoiame nüüd kõik oma suud lukus ja näpud klaviatuurilt eemal :kaval:

Tembu
12.11.02, 15:07
Ega siis pole miskit kui panen 25 2 kroonist juurde, mis teeb minu pakkumiseks 850EEKi.

Tuletan teistel pakkujatele meelde,et raha ei kasva puu otsas ja ärge kulutage seda mõtlematult!!!! Kunagi ei või teada, millal nälg majja tuleb:)

kyps
12.11.02, 16:20
jajah, erinevalt tembust, ei ole teil mind, kes ka mustadel päevadel makaronipaki välja võlub, millega annab päris mitu näljast suud täita:)

Rain
13.11.02, 19:57
Innu maika- 900 eek.

Tembuu ja teised kapitalistid, mõelge nüüd hästi järele, enne kui oma rahanatukest asjatult kulutama hakkate.

900 krooni eest saab tänapäeva töölisnoor:

1) 46-ks tunniks sulgpallireketi laenutada;
2) Seitsmel paaril saabastel ääre kitsamaks teha;
3) 3 seljahooldust koos mehaanilise puhastusega;
4) ühe täiesti korraliku varese topise;
5) Svetlana käest 2 korralikku nik*u;
6) väga palju viina

Ja jällegi- suud kinni ja käed püksi! :kaval:

jansa
14.11.02, 13:07
--------------------------------------------------------------------------------

... tänaseks on 99,99% tõenäosusega kindel et särgi oksjonil olevate koondislaste särgid annavad oksjoni võitjatele üle särgi omanikud isiklikult elik siis tulevad meie peost osavõtma (särke üleandma ja autogramme jagama) u. 22:00 ajal Oper, Rooba ja Zelinski(tema on veidi mitte 100% kindel veel) ... juhheeiii

--------------------
Jalgpallihaigla liige

jansa
15.11.02, 20:24
teen vahepeal ülevaatliku vahekokkuvõtte...

1000.- EEKi alghinnaga Operi särgile pretendeerib hetkel 1100.- pakkumisega LuaLUa
1000.- EEKi alghinnaga Rooba särgile ei pretendeeri hetkel keegi...
600.- EEki alghinnaga Zelinski särgile on suurima pakkumise s.o. 900.-EEKi
tänasel hetkel teinud Rain Piraajast....

teatan veel kord et internetioksjon lõppeb 20.11.02 kell 23:00 Wellingtoni Pubis sellele järgneva särkide üleandmisega koondislaste endi poolt... nii et kiirustagem seltsimehed unetud...

PS. Kes on suurimad pakkumised teinud ja ei saa Wellingtoni ise kohale tulla siis helistagu mulle või RKunnile kell 23:00, kui särgid lähevad avalikule pakkumisele kohapeal, või saatke oma telef. nrid või kontaktandmed et saaks teid toimuvaga kursis hoida.
(LuaLua ei pea saatma)

greenday
17.11.02, 23:20
Kurat tahaks Rooba särki, aga pappi pole. :( :viha:

ROOTSI KUNN
18.11.02, 01:48

Kurat tahaks Rooba särki, aga pappi pole. :( :viha:

Tee oma pakkumine ,kui teisi ei tule siis võibolla ,et saad ka väikese järelmaksu võimaluse. Tingimusel ,et 50 % sisse maksad.:)

Peku
19.11.02, 02:02
siis kui keegi ummi särki ei taha, siis ta vist küll solvub...:( :(

ROOTSI KUNN
19.11.02, 13:51
Mehed kiirustage nüüd : ANDRES OPER ja URMAS ROOBA on ise kohal ja annavad
oma autogrammidega särgid üle.;)

Sen
20.11.02, 14:08
Läbi minu tuli sõber Marguse pakkumine Urmas Rooba särgile hinnaga 1100.-
Loodetavasti on see nüüd viimane pakkumine.;)