PDA

View Full Version : EESTI-ISLANDI afterparty

ROOTSI KUNN
31.10.02, 14:56
Eesti -Islandi afterparty 20.nov Wellingtoni pubis.

Koostöös Wellingtoni pubiga ,mis on juba paljudele tuttavaks saanud oma mõnusa olemise ja suurepärase asukoha poolest , korraldavad jalgpallifännid 20.nov. algusega
16.00 soojendusringi enne Eesti ja Islandi maavõistlust.
Sellele järgneb afterparty ,mis algab kohe peale mängu ning sisaldab tavapäraseid üllatusi nii tasuta suupistete ,kui odavate jookide näol.
Esimestele saabujatele jälle külmanapsud tasuta ,jne.
Mängueelne ennustusvõistlus ,üllatusauhinnad ,lohutusauhinnad jne.
Kohapealt võimalik osta ka jalgpallinänni.
:õnnelik:

kräka
31.10.02, 20:32
paistab et tuleb jälle üks kõva üritus või mis te arvate.

rauno
01.11.02, 13:13
Selle jaoks ka mul rahakotivahele tallele pandud üks paljudest belgia ja uus-meremaa afterpartydel võidetud saku 100st:D juhuk kui peale või enne mängu rahakott pärisrahast tühi;)

ek
01.11.02, 15:09
20\'s on ju kolmapäev :doh:
ma vist pean jälle autos magama ja siis otse tööle minema :D

kojamees
01.11.02, 18:46
Nagu ma arusaan korraldad sa mingit erapidu.Kas on sul soov seda ühendada ka JPH-ga.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

ROOTSI KUNN
02.11.02, 15:05
Originally posted by kojamees

Nagu ma arusaan korraldad sa mingit erapidu.Kas on sul soov seda ühendada ka JPH-ga.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Kojamees ! Mina ja Jansa korraldame täpselt samasuguse peo nagu eelmised kaks ja see kuidas sina seda nimetad on mul küll täitsa savi .
Kurb ,kui sa suures valimistuhinas aru ei saanud ,et nendest pidudest võtab Jalgpallihaigla osa 99 % ja puudu olid vaid sina ja veel paar juhatuse liiget.
Ja kui sa seekord siiski tuled siis karju ennast enne tühjaks ,muidu rikud peo ära.:P

ROOTSI KUNN
02.11.02, 15:41
Ja tead, mis veel , kulla Kojamees!
Ei julge enam nigu Jalgpallihaigla nime suhu võttagi ,sest äkki suured isad pahandavad
ja võtavad kätte ning keelavad ära .
Sellepärast siis jätsingi võimaluse korraldada ka TÕELINE (juhatuse otsuse ja Papa volitusega kinnitatud) Jalgpallihaigla afterparty .
:kohv:

kräka
02.11.02, 16:52
Poissid poissid ärge nüüd tüli minge.

ROOTSI KUNN
02.11.02, 17:16
Originally posted by kräka

Poissid poissid ärge nüüd tüli minge.

Aga , kas ei tee :viha: selline suhtumine - erapidu !!!

Oleks parem ,kui näen lihtsalt tonti seal ,kus seda pole.

Stinger
04.11.02, 12:37
Lihtsalt hakkas huvitama, kas Kunn on Wellingtoni pubi müügijuht?

armin
04.11.02, 12:50
No ei saa ma aru ! Millest selline kadedus ja urgitsemine. Vat ma ei tea miks mind ei huvita kas asi on kasumis või kuipalju keegi pappi tasku paneb kui üldse paneb.

Üritus toimub, hinnad Wellingtonis on väga head, rahvas kokku aetud, peaks hää meel olema et keegi üldse midagi korraldab.

Virisejatele: võite ju ka pargipingil külmetada või Nimetas 32EEKu õlle eest välja käia

Kunnile: Las koerad hauguvad...

jansa
04.11.02, 12:58
Originally posted by armin

No ei saa ma aru ! Millest selline kadedus ja urgitsemine. Vat ma ei tea miks mind ei huvita kas asi on kasumis või kuipalju keegi pappi tasku paneb kui üldse paneb.

Üritus toimub, hinnad Wellingtonis on väga head, rahvas kokku aetud, peaks hää meel olema et keegi üldse midagi korraldab.

Virisejatele: võite ju ka pargipingil külmetada või Nimetas 32EEKu õlle eest välja käia

Kunnile: Las koerad hauguvad...

... aga äkki ikka keegi ajab jalkafännide arvelt ilget pappi taskusse, äkki äkki äkki...:)

ROOTSI KUNN
04.11.02, 14:49
Originally posted by Stinger

ära arvasid , ühendan meeldiva kasulikuga. Muide üks koht on veel vaba,tahad äkki proovda ?

Stinger
04.11.02, 15:41
Originally posted by ROOTSI KUNN

Originally posted by Stinger

ära arvasid , ühendan meeldiva kasulikuga. Muide üks koht on veel vaba,tahad äkki proovda ?

Tänan aga vastus on tänu ajapuudusele ei :õnnelik:

Rainman
04.11.02, 23:25
Sportnetis järgmised read üleval:

\"Eesti Jalgpalligeenius 2002 ja Eesti Jalgpallijobu 2002 kuulutatakse välja 20. novembril 2002 peale Eesti-Islandi mängu Jalgpallihaigla ametlikul after-party\'l Puffalo Pubis (Liimi 3).\"

Ei oskagi nagu kommenteerida :oih:

Kaarel
04.11.02, 23:40
Andrese & Pearu vaim elab ikka eestlastes jõudsalt...:kurb3:

Stinger
05.11.02, 00:35
Originally posted by Rainman

Sportnetis järgmised read üleval:

\"Eesti Jalgpalligeenius 2002 ja Eesti Jalgpallijobu 2002 kuulutatakse välja 20. novembril 2002 peale Eesti-Islandi mängu Jalgpallihaigla ametlikul after-party\'l Puffalo Pubis (Liimi 3).\"

Ei oskagi nagu kommenteerida :oih:

Mis siis ikka, kõik Buffalo pubisse JH ametlikule after-party´le.

Martin
05.11.02, 00:46

Ei tea küll Tallinna pubidest eriti midagi, kuid kas pole mitte olemas just täpselt Buffalo Pubi, mitte Puffalo? Või on see midagi muud? Ja kui ei, siis räme eksimus.

/me veits ignorant.

shepard
05.11.02, 05:10
>> Mis siis ikka, kõik Buffalo pubisse JH ametlikule after-party´le.

Ehh... tekkis 2 küsimust:
1. kas afterpartyle bänd ka tuleb
2. kas siis wellingtonis toimub ka miskit?

:doh:

asjaosalised võiks kommenteerida?

p.s.
Ja kus toimub pre-party? ;)

asareje! :õnnelik:

-Antz-
05.11.02, 05:10
Originally posted by Martin

Ei tea küll Tallinna pubidest eriti midagi, kuid kas pole mitte olemas just täpselt Buffalo Pubi, mitte Puffalo? Või on see midagi muud? Ja kui ei, siis räme eksimus.

/me veits ignorant.

Tead ikka küll! ;)
Sel aadressil asub küll ainult Buffalo!:)

okis
05.11.02, 12:50
Konkurents on ainult tere tulnud.Vähemalt valiku võimalus kuhu minna.
Tänu konkurentsile äkki tulevad veel sootsamad hinnad ka.Vat see oleks tore alles.

Devil
05.11.02, 13:07
Originally posted by okis

Konkurents on ainult tere tulnud.Vähemalt valiku võimalus kuhu minna.
Tänu konkurentsile äkki tulevad veel sootsamad hinnad ka.Vat see oleks tore alles.
mhm ma kardan et hinnad niigi soodsad ... v2hemalt minu lemmikjoogil 6llel :) 22 krooni pubi kohta on v2gagi soodus ... seda siis wellingtonis ... v]i sa tahad lausa poehinda ? :doh:

ROOTSI KUNN
05.11.02, 14:21
Teatan \"ametlikult \",et Warm up ja Afterparty Wellingtonis saavad teoks .

Mulle , kui ühele Wellingtoni orgunniale teeb nalja see ,et minu ennustus ametlikust ja mitteametrlikust afterpartyst ongi teoks saanud:D . Jääb vaid loota , et grupp seltsimehi ,, ametlikult ,, Wellingtoni peo mitteametlikuks kuulutavad ja siis mind ka ametlikult Aasta jalgpallijobuks ristivad.

Kohe hirmsasti tulevad meelde ajad ,mil sõna ,,ametlik ,, teatud kontekstis tähendas seda ,et järgmisel päeval oli vaibale minek ja visati parteis välja.:õnnelik:
Egas muud ,kui soovime seltsimeestele jõudu ja saeme oksa edasi.

jots
05.11.02, 16:46
Senine maailma praktika on näidanud, et konkurents muudab asja ainult paremaks.
Hetkel mind mingite jalgpallitegelaste valimine küll ei tõmba.
Pigem tõmbavad tasuta suupisted .. ja see, et mulle wellingtoni uksest sisse astudeks öeldakse ilusti tere (ja veidi irvitatakse - miks seda ei oska öelda:)

Kosk
05.11.02, 16:55
Originally posted by jots

Senine maailma praktika on näidanud, et konkurents muudab asja ainult paremaks.
Hetkel mind mingite jalgpallitegelaste valimine küll ei tõmba.
Pigem tõmbavad tasuta suupisted .. ja see, et mulle wellingtoni uksest sisse astudeks öeldakse ilusti tere (ja veidi irvitatakse - miks seda ei oska öelda:)

Nõustun eelpoolkõnelejaga. Maailmas pole ühtegi teist kõrtsu, kus sellise südamesoojusega alati vastu võetakse. Joogid taskukohased suhteleliselt ja pole probleemi, et ennast lõbusaks juua, võiks öelda isegi, et vinti. Ja keegi ei vaata rumala pilguga ega viska välja, kui ülejood end.

VIVA LA WELLINGTON, VIVA LA VIIVIKA

Artur
05.11.02, 19:12
üldiselt on nüüd lood sellised, et mind ei huvita hetkel karvavõrdki jh sisesed asjaajamised, kuid igatahes läks rootsi kunni wellingtoni-uudis nüüd soccernet\'i ülesse, ja kui kellegil on siinkohal selles suhtes mingit ütlemist, et tegu ei ole \"ametliku\" afterparty\'ga, siis andke teada..;)

Sen
06.11.02, 16:07
Originally posted by Kosk

Hr Kosk on juba eespool kõik ilusasti ära öelnud.
Jalgpallisõbrad kohtuvad enne ja pärast Islandi mängu Wellingtonis ja mul savi kas see on ametlik või mitteametlik.

vaikiv mees
06.11.02, 19:22
Originally posted by iir

Originally posted by Martin

/me veits ignorant.

Tead ikka küll! ;)
Sel aadressil asub küll ainult Buffalo!:)

Ehhee, pressiteade \'ametliku afterparty\' toimumise kohta on täna ka Päevalehe veerul. Ja ikka Puffalo millegipärast (!?)

b0xter
07.11.02, 00:02
njah wellingtonil pappi muudkui aga voolab ja voolab :P

Viu ja Kairi
08.11.02, 05:57
Tsauki tsauki kõigile jalgpalli ja Wellingtoni fännidele!!!!!!

Nagu näha, käib siin hoogne sõnadega pildumine ja ega meiegi sellest eemale suutnud jääda. On ülimalt heameel selle üle, et mõningad teist on rahul meie pubi ja teenidusega. Meie kollektiivi eesmärgiks pole kunagi halvustada teisi oma ala töötajaid, kuid loomulikult loodame pärast mängu KÕIKI Teid siin kohata.

Neile, kes meid alt ei vea ja Wellingtoni tulevad - ootab pits jääkülma Becherovkat ja ülimalt mõnus pidu. Kõigi teiste turjal aga on vits kerge tantsima....

Ootame Teid suure suure suure suure igatsusega juba praegu....

Kairi, Vivika, Andre ja ülejäänud Wellingtoni töökas kollektiiv..

Raix
08.11.02, 13:49
Originally posted by Sen

Hr Kosk on juba eespool kõik ilusasti ära öelnud.
Jalgpallisõbrad kohtuvad enne ja pärast Islandi mängu Wellingtonis ja mul savi kas see on ametlik või mitteametlik.

raudbetoonpolt, et Wellingtoni minek!! :õlu:
esiteks, lihtsalt super, missugused baaridaamid seal on :jump1: , teiseks on see ülikõva koht :r66m15: ja kolmandaks pean jälle ytlema, et seal on ikka lausa fantast baaridaamid!! ;) :r66m7:

Kosk
08.11.02, 14:51
Originally posted by Viu ja Kairi

Tsauki tsauki kõigile jalgpalli ja Wellingtoni fännidele!!!!!!

Nagu näha, käib siin hoogne sõnadega pildumine ja ega meiegi sellest eemale suutnud jääda. On ülimalt heameel selle üle, et mõningad teist on rahul meie pubi ja teenidusega. Meie kollektiivi eesmärgiks pole kunagi halvustada teisi oma ala töötajaid, kuid loomulikult loodame pärast mängu KÕIKI Teid siin kohata.

Neile, kes meid alt ei vea ja Wellingtoni tulevad - ootab pits jääkülma Becherovkat ja ülimalt mõnus pidu. Kõigi teiste turjal aga on vits kerge tantsima....

Ootame Teid suure suure suure suure igatsusega juba praegu....

Kairi, Vivika, Andre ja ülejäänud Wellingtoni töökas kollektiiv..

Pidin juba üleeile küsima, et kas senjoritad lahedad ja Andre ei tahaks ka vahel paar sõna kaasa rääkida foorumis ja nüüd on see siis käes - teie esimene postitus:)

Üks, mis kindel, on see, et tegemist on raudselt maailma parima pubiga ja maailma parima personaliga. Paremat nagu ei oska tahtagi. Alati kui uksest sisse astun, siis tuleb lõbus naeratus näole ja TERE suule. Sellist asja ikka eriti ei kohta - üldjuhul vahitakse otsa ja küsitakse: mida teile. Samas kõlab ka traditsiooniline küsimus: sa ka elus ja terve?:D Tõenäoliselt võib see olla tingitud sellest, et Wellingtonis oskavad mu lemmikud teha hästi B-52 nimelist napsu ja ei puudu ka vaadirock, mis on juba ülimegasuur eelis teiste kõrtsude ees, sest enamjaolt on kahjuks see lõunapoolne läbipaistev vedelik pandud kraani, mida nimetatakse õlleks ja mida tuntakse ka alekoki nime all.

Tegemist on sellise kohaga, kust ei hoia mind eemal mitte ükski jõud, kõige vähem gravitatsioon, millega tuleb päevast päeva kokku puutuda.

PS! Üleeilne baaini-rummi-viina-mahla sisaldav jook oli lausa super!:) Järgmine kord siiski pean vist oma banaani kaasa võtma, et ka teiseks joogiks jätkuks;)

Päikest teile:)

jansa
08.11.02, 15:43
... lisaks eelnevatele soodustustele ja hindadele täiendavalt teadmiseks et suure tõenäosusega esineb ansambel DREAMPHISH (selline briti kirarripopp a la Blur, The Fall etc.);
beforpartyl teeb kõikidele nägusi (:D ) eelnevatest kordadest tuttav näömaalija neiu...
lisa tulemas, oodake infot...

rauno
08.11.02, 17:06
Ja kes pole veel Wellintonis proovind wellingtoni õlut saapaklaasist soovitan soojalt,üks eriti hea humalajook teine:D :õlu: :õlu:

Devil
08.11.02, 17:30
Originally posted by jansa

... lisaks eelnevatele soodustustele ja hindadele täiendavalt teadmiseks et suure tõenäosusega esineb ansambel DREAMPHISH (selline briti kirarripopp a la Blur, The Fall etc.);
beforpartyl teeb kõikidele nägusi (:D ) eelnevatest kordadest tuttav näömaalija neiu...
lisa tulemas, oodake infot...

lalalala britipop yeah :reiv: :reiv: :reiv: see mulle kohe ylimeeldib ... minul kah titaaniumraudbetoonpolt et sinna minek ... kosk on siin kõik ilusad asjad ja põhjused ära mainind miks wellingtoni minna eesotsas pubi personali ja hubase olemisega ... lihtsalt super ... ma loodan ja arvan et ka minule pole pahaks pandud minu toime pandud lollusi mida pole just kõigevähem ...
lihtsalt perfect :)

päikest :õnnelik:

shepard
08.11.02, 19:46
Mina olen Wellingtonis jummala kindlalt! Nagu raudpolt võiks isegi öelda. Nii et paluks liitrised õllekannud välja otsida ja tolmust puhtaks pühkida! :) Ning kui aftekal DREAMPHISH rokib siis on ikka überhea!

c\'ya all
in Wellington! ;)

troll
08.11.02, 22:07
Mulle jättis sügava mulje juba Well.. supp, mida anti enne Belgia mängu. Bänd nimega Dre... on ju super, seega Tartusse tagasi suure tõenäosusega ei jõua. Kaua see Wellington lahti on ? Esimene buss läheb vist ca 5:00.

P.S. Alekokk on igati kõva sõna, Tallinna tegelastel on lihtsalt Saku hapu maitse niikaua suus püsinud, et head õlut ei tunne kohe äragi. !!!

hyttynen
09.11.02, 16:43
Yhes6naga polegi enam suurt vaileda kuhu minna... koht on kindel ja hea:õnnelik: nii et Wellington hoia alt... :kaval:

Kosk
11.11.02, 00:20
Originally posted by shepard

Mina olen Wellingtonis jummala kindlalt! Nagu raudpolt võiks isegi öelda. Nii et paluks liitrised õllekannud välja otsida ja tolmust puhtaks pühkida! :) Ning kui aftekal DREAMPHISH rokib siis on ikka überhea!

c\'ya all
in Wellington! ;)

Kallis mees, Wellington ei ole selline koht, kus õllekannud tolmu koguvad.

shepard
11.11.02, 01:31
Kallis mees, Wellington ei ole selline koht, kus õllekannud tolmu koguvad.

Ma tean seda küll, kallis Kosk. Pigem on tegu liitriste kannude puudulikkusega suuremate ürituste ajal. :P Aga alla liitri pole üldse mõtet õlut osta... Sest hea õlu on palju õlut nagu sa isegi peaksid teadma juu :D

ROOTSI KUNN
12.11.02, 13:45
Mul oleks raffale väike ettepanek või õigemini tahaks teie arvamust kuulda.
Kas korraldame enne mängu Wellist minnes ka ühismarsi läbi linna ?
Kas teeme seda seekord vähe korrektsemalt ,kui eelmine kord ( mõtlen ikka kõik korraga minekut) ?
Kas on kellegil midagi selle vastu ,kui ühismineku ajal kasutame tõrvikuid ja punaseid
signaaltõrvikuid ? Talveõhtul kindlasti väga ilosad vaadata.
Kas on kõik nõus sellega ,et liikuma hakkaksime 17.00 ?
Ja viimaks ,kas kõik on nõus ,et keegi meis läheb ruuporiga ees ja juhib kolonni ?
Valjuhääldi on juba olemas.
:õnnelik:
Palun avaldage oma arvamust ürituse kohta.

silverman
12.11.02, 13:48
Kunn, kõik ilus. Aga arvan, et lisaks kolonni juhile peaks olema pundis ka paar kaine mõistusega autoriteeti, kes potentsiaalseid korrarikkujaid-läbustajaid ohjata suudaks.

ROOTSI KUNN
12.11.02, 13:56
Originally posted by silverman

Kunn, kõik ilus. Aga arvan, et lisaks kolonni juhile peaks olema pundis ka paar kaine mõistusega autoriteeti, kes potentsiaalseid korrarikkujaid-läbustajaid ohjata suudaks.

Ausalt öeldes ,tundub ,et seda (kaineid autoriteete) ongi kõige raskem orgunnida:P ,kuid prooviks seekord
nii ,et igaüks meist hoiab ennast natuke tagasi ja küll saame hakkama. OLEN KINDEL
:lahe: Tead ju isegi ,kui nigel tunne on kui oled kaine ja ülejäänud rahvas paneb pidu.

gaskoff
12.11.02, 14:12
Kas on kellegil midagi selle vastu ,kui ühismineku ajal kasutame tõrvikuid ja punaseid
signaaltõrvikuid ? Talveõhtul kindlasti väga ilosad vaadata.

Ja viimaks ,kas kõik on nõus ,et keegi meis läheb ruuporiga ees ja juhib kolonni ?
Tõrvikud olid lahedad, need punased ilutulestikuvärgid ka, aga kindluse mõttes peab veenduma, et need ikka TÄIESTI seaduslikud on. St. et mitte keegi (vihje linnaisadele) ei leiaks mingit seadusepunkti nende vastu, eriti praegust seisu arvestades. Tõrvikute kandmise peaks usaldama ainult enda eest vastutada suutvatele isikutele, kes ei põletaks nendega vastutulevaid inimesi, ega loobiks neid laiali.

See ruupori asi tundub natuke imelik. Eks me ikka niipalju suuda ka ennast taltsutada, et päris keset teed ei töllerda ja õige suuna ikka kätte leiame.

ROOTSI KUNN
12.11.02, 14:29
Tõrviku kohta olen juba uurinud see läheb tavalise ilutulestiku alla ja teda võib müüa ja kasutada nagu muudki pürotehnikat ,mida lapsed võivad osta:D .
Ruuporit mõtlesin selleks ,et kas või korralike hüüdlauseid ette karjuda ,muidu on nii et kolonni pea karjub ühte aga saba teist joru.
Samuti on nii parem kolonni juhtida . Ka tribüünil on tast kõvasti kasu just kooris karjumise organiseerimiseks.
Ja loomulikult peavad tõrvikud olema nende käes ,kes neid kusagile sõiduteele ei loobi.
Nad põlevad tegelikult käes olematuteks.

kojamees
12.11.02, 14:36
Ühe kaine inimesena saaksin välja pakkuda iseennast,loomulikult kui autoriteetne ma olen.Kahjuks ma ei tea eelmisest rongkäigust midagi ,kuna olin Stata juures juba kell 10:45 ja lahkusin 23:50.Peaasi et need signaalrakettid oleks SUHTELISELT kainete inimeste käes.:õlu: :õlu: :õlu:

jansa
12.11.02, 15:08
... on olemas kaks eri asja : tõrvikud on sellised bambuse ridva otsas olevad süütevedelikuga immutatud tahid mis põlevad loomulikul viisil veikese leegiga (ostetud hetkel 10 tk.);
faier`id(fire), need siis need kurikuulsad punase leegina käes susisevad ja tossavad signaaltõrvikud. arvan et esimestega pole kohe kindlasti ullu miskit, teisega ka kui neid just jälle autode alla ei loobita. Elik siis tõepoolest peavad need tulevärgi kandjad- seotud rongkäigulised olema KAINEd või oma tegude eest vastutvad ja tegude suhtes arusaavad inimesed ...
Selge on ka see et varasemate rongkäikude praktikast on nii mõnigi oma käitumisega taganud selle et neile seda tulekandmise au ei usaldaks...:kaval:

jots
12.11.02, 16:53
täiesti kaine enne mängu. minu kätte võib anda kõik põlevad asjad

b0xter
12.11.02, 18:00
njah kui enne juba wellis oleme (nagunii oleme) siis ei ole kaine ausaltööldes :P teised oiavad igast leegitsevaid asju kääs ma oian siis õlle kääs :)

Lapeteus
12.11.02, 18:41
Originally posted by b0xter

njah kui enne juba wellis oleme (nagunii oleme) siis ei ole kaine ausaltööldes :P teised oiavad igast leegitsevaid asju kääs ma oian siis õlle kääs :)

Ai, ei, ei. Nii kaua kui see õlle kinni on ei tohiks sul vist jamasi tulla. Aga arvan, et Sepiku mehed on ka foorumis ning sinu nimi on neil juba ruudulises märkmikus kirjas.
Nii et oled 20.-dal nende tähelepanu all.
Targem oleks siis juba midagi põlevat kätte võtta.:D

:jump3:

ROOTSI KUNN
12.11.02, 22:19
Muideks , 20.-ndal novembril saab täpselt aasta sellest päevast ,kui me Sen-iga otsustasime riigi kulul viiepäevase puhkuse võtta. :D
Ja ööbimiskohaks sai valitud Rahumäe arestikamber oma tuntud headuses.:P
Seda sündmust peaks lõbusalt tähistama nendega ,kes tookord otse staadionilt kesklinna pollarisse küüditati.
Tervitus neile kõigile:õlu: :r66m15:

Hellik
13.11.02, 13:08
Tervitused vastu võetud :) :õlu: ja loodame, et selle aasta viimane mäng lõpeb veidi teistmoodi ;)

jansa
13.11.02, 19:20

Muideks , 20.-ndal novembril saab täpselt aasta sellest päevast ,kui me Sen-iga otsustasime riigi kulul viiepäevase puhkuse võtta. :D
Ja ööbimiskohaks sai valitud Rahumäe arestikamber oma tuntud headuses.:P
Seda sündmust peaks lõbusalt tähistama nendega ,kes tookord otse staadionilt kesklinna pollarisse küüditati.
Tervitus neile kõigile:õlu: :r66m15:

... iseenesest oli see mälestusväärne kuupäev 14. nov. 2001 ehk siis homme aasta tagasi..piiidupiiidu....

jansa
13.11.02, 19:28
... DREAMPHISH astub EST-ISL alternative-afterparty raames ülesse kell 21:00 ajal... ja see on nüüd kindel... (järgmist üritust jääb ootama PIA FRAUS) seoses sellega tõuseb ka ukselt müüdav piletihind veic... e. 30.-EEKi/nägu (ärge pahandage...:( )
... võimalikud aukülalised selguvad homseks... kannatust veel veidi härrased ja prouased....

Kosk
13.11.02, 20:05

Ausalt öeldes ,tundub ,et seda (kaineid autoriteete) ongi kõige raskem orgunnida:P ,kuid prooviks seekord
nii ,et igaüks meist hoiab ennast natuke tagasi ja küll saame hakkama. OLEN KINDEL
:lahe: Tead ju isegi ,kui nigel tunne on kui oled kaine ja ülejäänud rahvas paneb pidu.

Mina kavatsen olla nii kaine, et lausa jube.

aiFo
13.11.02, 20:51

Mina kavatsen olla nii kaine, et lausa jube.

tjah, kosk, sul ju yks pisikene 6llejoomise v6istlusturnament maha pidada tarvis... kellegagi, kelle nimi hetkel meelde ei tule... keski b0xteri s6ber oli... erxx pidi veel vahemeheks olema ja puha...:) paistab jah kaine 6htu tulevat:P

cheers!

b0xter
13.11.02, 21:38
njah midagi põlevat ma kyll kääs ei oia :P jään siiski õlle piale :P ja on jah 1 kuju kes kosega võidu pidi panema :P aga mai kujuta ette millal see juhtup :P

+

ta sõnad:
\" The Kunn of Õlle says:
äki võtab õllevõistlust tõsiselt ja tahab edumaad saavutada õhtuks :D \"

Devil
13.11.02, 22:27

Mina kavatsen olla nii kaine, et lausa jube. aamen selle peale seda minagi ... vahelduseks on ära tyydanud tuttavate käest kuulda oma tegemisi eelmisel õhtul ... tahaks ise kah asjadega hommikul kursis olla ... pealegi ega see raha puuotsas kasva ... eks mõne õlle ikka luban aga ei rohkem :);)

jansa
14.11.02, 12:59
... tänaseks on 99,99% tõenäosusega kindel et särgi oksjonil olevate koondislaste särgid annavad oksjoni võitjatele üle särgi omanikud isiklikult elik siis tulevad meie peost osavõtma (särke üleandma ja autogramme jagama) u. 22:00 ajal Oper, Rooba ja Zelinski(tema on veidi mitte 100% kindel veel) ... juhheeiii

Rainman
14.11.02, 19:06

... tänaseks on 99,99% tõenäosusega kindel et särgi oksjonil olevate koondislaste särgid annavad oksjoni võitjatele üle särgi omanikud isiklikult elik siis tulevad meie peost osavõtma (särke üleandma ja autogramme jagama) u. 22:00 ajal Oper, Rooba ja Zelinski(tema on veidi mitte 100% kindel veel) ... juhheeiii
:õlu: SUPER! :õlu:

b0xter
16.11.02, 03:52
oooooo jaaa siis ma sial kindlasti :D irw aga ma olex nagunii sinna tuld ;)

Pealik
17.11.02, 14:03
Ühesõnaga paneme Wellingtoni lukku. Kindel tulija ja võtan ka kõik teised jalgpallisõbrad sinna kaasa.

Pätu
17.11.02, 16:12
oot, jansa, mida see PIA FRAUS ootama jääb... nad järgmisel afterpartyl ?:P

jansa
18.11.02, 13:00
Originally posted by Pätu

oot, jansa, mida see PIA FRAUS ootama jääb... nad järgmisel afterpartyl ?:P

....justtäpseltnii....

ROOTSI KUNN
18.11.02, 16:34
Konkurents on edasiviiv jõud ja mõnus ületrumpamine käib täiega:D
Krt. peab vist samuti õlletootjatelt soodsamaid tingimusi välja kauplema.
Mis rahvas arvab ,kui õige üritaks tzehhidega rääkida ,seal pidi õlu väga odav olema.
Ma võtangi täna saatkonnaga ühendust ehk saab sadakond liitrit head Tzehhi
pilsnerit degusteerimiseks.:õnnelik:

Pätu
18.11.02, 22:00
kui muidu ei anan siis ütle et need vaestele eesti lastele kel ei õnnestu ise euroopas reisida ja neid maitsta mujal :P

ROOTSI KUNN
19.11.02, 13:46
Veel natuke infot homse ürituse toimumise kohta.
ANDRES OPER JA URMAS ROOBA on andnud oma 100% nõusoleku meie üritusest osa võtta.
Kõikidele peost osavõtjatele sõltumata kas ta on JH-liige või mitte kehtib 30.- kroonine pilet . Mängu pilet oleks soovitav alles hoida ,flaiereid seekord ei ole. Piisab ka salli kandmisest ja näomaalingust :P
Rock bändi info oli juba eelnevalt üles antud.
WARM UP - ehk soojendusring ja näomaalia on kohal juba kell 15.00
Fännide marss tõrvikutega läbi linna algab täpselt kell 17.00

Ja jälgige infot ,sest ilmselt mingeid häid uudiseid saate ka joogikaardi muudatustest lugeda.
:r66m7: :r66m9:

rauno
19.11.02, 14:22
plaanisin juba mitu nädalit tagasi kell 15.00 wellingtoni kukkuda:õnnelik:

Kunn rongkäigu marsuudi võiks ennem paika panna et ei oleks nagu belgia mängu omal,kus algus kiskus ikka päris käest ära,maybe ongi juba see tehtud(marsuut siis)
see pole siin kriitika:D

mulle meenus just see kaubamaja tunnelis häbelikut raamatut lugev falck\'i turvamees

ROOTSI KUNN
19.11.02, 14:39
OK !! Õige märkus ,Rauno !
Alustame siis kolonnis Welli eest nagu öeldud punkt kell 17.00 ja edasi liigume Kaubamaja kõrvalt ja Eesti Energia endise maja eest ( praegu on seal kauplused) Tammsaare parkki.
Sealt üle tee Pärnu mnt. paremale poolele ja jalgsi edasi Palace hotelli poole. Ja sealt juba kolonnis Kosmose poole. Arvestage ,et kell 17.00 algab linnas tipptund ja liiklus on väga tihe . Korda tuleb pidada ja üritame rohelise ajal üle tee minna. Tunnelit kasutama ei hakka ,see raiskab ainult aega.
Ja eks me taha ennast ikka rahvale näidata , edevad ja uhked endi üle nagu me oleme:P :P
Kosmose juurest ikka kogu aeg mööda parempoolset kõnniteed statani.

rauno
19.11.02, 14:46
hea kiire ja opratiivne vastus;)
ise otsustasin peale belgia mängu,et enne mängu piiran õllekogust kuna belgiaga mängust sain teisel poolajal teada et taga olema:(
nii et kui miskit abikätt vaja arvan et olen käpp:) a seda saab juba wellis arutada jne

ja seekord pole ka trummi kaasas:(/st.käed vabad/. ta ootab mu hoolitsevat kätt,mis tal naha üle kõrvade tõmbaks:p ise ma ta puruks tagusin
nagu ma tean terve me nn.safari duo(nii ma kuulsin meid nimetavat keski poolt,kuigi meid kolm oli/on)on seekord ilma trummideta 1 samal põhjusel mis mul ja kolmas otsustas svenskasse emigreeruda paarisk päevaks:(*peksa talle*

Alo
19.11.02, 16:45
tihe . Korda tuleb pidada ja üritame rohelise ajal üle tee minna. Tunnelit kasutama ei hakka ,see raiskab ainult aega.
Ja eks me taha ennast ikka rahvale näidata , edevad ja uhked endi üle nagu me oleme:P

Aga seeeest tunnelis jälle kajab mõnusalt.... :)

Alo :õlu: :õlu:

Rainman
19.11.02, 20:05
Väike küsimus: Kas ka Islandi mänguks on valmistatud toredad märgid, mida au ja uhkusega oma sallile kinnitada? :)

jansa
19.11.02, 20:09
... märke seekord ei jõudnud :( ...ehk teeme takkajärele.. :)

ROOTSI KUNN
19.11.02, 21:32

Muideks küsin kohe üle. Märgid on tõesti traditsiooniks saanud ja endalgi on tuline kahju ,et seekord neid ei ole .
Kas oleks mõtet tagantjärgi teha näit: mingi 50 tk. ja siis ütleme ,et mingil järgmisel üritusel raffale pakkuda.
Paljud ,ise kaasaarvatud, on neid juba koguma hakanud . Kannan teisi kogu aeg salliküljes ja pidevalt tahetakse ära osta:P

ROOTSI KUNN
19.11.02, 22:03

Veel natuke infot homse ürituse toimumise kohta.
ANDRES OPER JA URMAS ROOBA on andnud oma 100% nõusoleku meie üritusest osa võtta.
Kõikidele peost osavõtjatele sõltumata kas ta on JH-liige või mitte kehtib 30.- kroonine pilet . Mängu pilet oleks soovitav alles hoida ,flaiereid seekord ei ole. Piisab ka salli kandmisest ja näomaalingust :P
Rock bändi info oli juba eelnevalt üles antud.
WARM UP - ehk soojendusring ja näomaalia on kohal juba kell 15.00
Fännide marss tõrvikutega läbi linna algab täpselt kell 17.00

Ja jälgige infot ,sest ilmselt mingeid häid uudiseid saate ka joogikaardi muudatustest lugeda.
:r66m7: :r66m9:

Täiendan seinalehte natuke :
Esiteks , ärge unustage , supiköök töötab juba enne mängu ja on prii.

Teiseks, Tzehhi õllemeistrid tulid meile appi ja eraldasid Pilsener Urguelli,
seda hüva kraami saate enne ja peale mängu Wellist hinnaga 15.- eeki

Ja lisaks saavad kõik õlleostjad peale mängu, esimese toobi kõrvale ka pitsi kuulsat BECHEROVKAT tasuta.
Hõõguv vein -15.-
Viski laks -20.-
Becherovka - 15.-
Ja söögid nagu ikka tuntud headuses ning kõigile tasuta.
:lahe:

Rainman
19.11.02, 23:50

Muideks küsin kohe üle. Märgid on tõesti traditsiooniks saanud ja endalgi on tuline kahju ,et seekord neid ei ole .
Kas oleks mõtet tagantjärgi teha näit: mingi 50 tk. ja siis ütleme ,et mingil järgmisel üritusel raffale pakkuda.
Raudpolt, et tehke :kop: Muuseas, Kunn, kas sul pole ehk ühte Uus-Meremaa märki kuskil veel üle? Hirmsasti oleks vaja :)

kyps
20.11.02, 11:48
Mul on igatahes sallil Eesti-Islandi märgile koht broneeritud;)

jansa
20.11.02, 12:44

Raudpolt, et tehke :kop: Muuseas, Kunn, kas sul pole ehk ühte Uus-Meremaa märki kuskil veel üle? Hirmsasti oleks vaja :)

... NZL märke sai vaid 50 tk. tehtud ning ära müüdud juba enne mängu algust Wellis - st. neid on võimalik saada ainult kellegagi vahetades või röövides:oih:

rauno
20.11.02, 12:55
Eraldan ka märgile koha sallil:D
kindel et tehke(õnnelik NZL märgi omanik):õnnelik:

Lapeteus
20.11.02, 13:10

Paljud ,ise kaasaarvatud, on neid juba koguma hakanud . Kannan teisi kogu aeg salliküljes ja pidevalt tahetakse ära osta:P

Takkajärgi märke tehes võiks sinna ka uhke tulemuse peale märkida. Näiteks 3:0 !
Eesti võidab!
Alati positiivselt
:D

ROOTSI KUNN
20.11.02, 13:29
Väga hea mõte ,teeme ära.!!:)

Rainman
21.11.02, 17:44
Natuke sellest, mis eila Wellingtoni pubis toimus :) Pubisse oli kogunenud üliarvukas seltskond, istekohtade osas käis pidev tsirkulatsioon :D Tšehhi õlu, soe toit, Becherovka ja live muusika on mõned märksõnad sellest õhtust ;)

Tõeline melu läks aga lahti siis, kui saabus Raio Piiroja, kes on tõepoolest muhe sell (kusjuures arvasin ise, et Raio on pikem ;)). Palju temal ja hiljem saabunud Andres Operil ja Urmas Roobal sel õhtul autogramme tuli jagada ja fännidega pildi peale jäädvustuda, kes seda lugeda jõudis :) Heameelt tegi, et kõikse tuumik oli siiski otsustanud Wellingtoni koguneda, vaid Raix viilis miskipärast :kratsti:

Kahjuks ei saanud ka seekord päris ebameeldivate intsidentideta, loodetavasti oli seekordne pisikähmlus siiski viimane. Täpsemalt ei hakka kommenteerima, kes nägid, need teavad.

Joogipoolisest veel nii palju, et ärgates oli peavalu kohutav :kop: ja tööle jõudsin alles pool kaks :P Suured tänud kõigile pidulistele ja baari personalile - lahedad olite! :õlu:

Juks
21.11.02, 19:04
Ausalt öeldes oli tegemist ühe tegijaima afterpartyga, kõike oli justkui parasjagu ning natsa pealegi. Ehk rahvast oli täpselt nii, et mahus istuma ja ei mahtunud ka; sööki-jooki jagati ilma ning sai ka supersoodsalt jne. Täielik respect Wellingtoni tiimile ning ka Tsehhi õlletootjale, kes on otsustanud siniseid vendi toetada. Eriline klaasikõmin :õlu: aga neile, kes Dreamphishi kohale sebisid, live-esinemised annavad melule tohutult juurde.

Peo sai tõesti teise käigu sisse siis, kui Raio pubiuksest sisse astus. Kahjuks enam-vähem samaaegselt tuli osal Tartu rahval oma käik sisse panna, et viimasele bussile jõuda. Siiski õnnestus vähemalt allakirjutanul üks miljoni-dollariline foto ära teha :) Aga kui nüüd lugeda, et hiljem käisid Oper ja Rooba ka kohal, siis tuleb :kurb4: tunne peale.

See polnud aga kõik, kuna Taisto bussis sain õhtu suurima üllatuse osaliseks. Nimelt istutasin tagumiku siis bussi tahaotsa maha ning puhtjuhuslikult sain kahe kõrvalistujaga jutu peale. Rääkisime Eesti jalgpallist, korvpallist, lennujaama fuajees istunud tüdruku kaunist tagumikust, Allar Levandi valetatud kõhuvalust Calgary olümpial, venelastest, Freimuthi salvokalennust jne, saateks õlu ja longero tarbimine. Kõik kulges loogilist teed pidi, kuni puhtjuhuslikult tuli välja, et minust vasakul pool istub mees, kes mõned tunnid tagasi mööda Lilleküla staadioni sibas ning kes ühel hetkel lipu maha pillas. Kas juba taipate? Igatahes oli selle mehe näol tegu Eesti-Islandi mängu äärekohtunikuga :kohv: , kes sõitis tagasi koju Imaverre. Ja miks tal lipp maha kukkus? Nimelt oli Piiroja kogemata peaga talle vastu kätt löönud ning siis oligi lipp maha kukkunud. Pull oli veel see, et tüüp (nimi jäi kahjuks küsimata, kuid need õnnelikud, kes kava said, võivad järgi vaadata) oli suht kriitiline mängu peakohtuniku käes. Esimese Eesti värava paneb ta osaliselt vilemehe süüks, kes liiga kiiresti mänguvile andis, kuna Islandi väravavaht polnud oma postide juurde veel jõudnud. Kui nüüd tagantjärgi mõelda, siis oleks selle vennaga hoopis muid asju arutanud, kuid jah nii see elu on. Igatahes lahe punkt õhtule.

Täna aga ikka veel eilse mängu terviseks! :õlu:

Raix
21.11.02, 19:07
Heameelt tegi, et kõikse tuumik oli siiski otsustanud Wellingtoni koguneda, vaid Raix viilis miskipärast :kratsti:

sry sõber! :) karmid tööpäevad olid seljataga (loe: olin ysna läbi omadega) ning täna ka veel tähtis päev, nii et... :kurb10:
järgmine kord teen topelt tagasi!! ;) :õlu: :õlu:

greenday
21.11.02, 19:56
To juks: Äärekohtunikud olid Heigo Niilop ja Raivo Lattik.

Chazlor
22.11.02, 04:34
Allo

Ja see kellega sa bussi vestlesid oli Raivo Lattik, kes enamasti meil meie oma meistriliigat vilistab. Igati muhe sell :)

Parimatega

hyttynen
22.11.02, 17:55
Hilinenud kommentaar aga parem \"Hilja\" kui mitte keegi;)
Afterparty wellingtonis oli igati lahe ja meeliülendav. Söögid joogid olid head (ise eriti ei saanud angu võtta), samuti on suure kiituse ära teeninud teenindajad (Viu,Kairi,Andre ja Siim) operatiivse ja sõbraliku teenindamise eest. See, mis varahommikul toimus ei jää kahjuks enam minu kompetentsi, kuna lahkusin vara, kuid loodame et omad enam omasi lööma ei lähe:eiei:

samas sai eile kunniga räägitud arutatud, et selliseid koosviibimisi võiks korraldada nt. iga kuu mingil kindlal päeval seniajani kui jälle hooaeg pihta hakkab.
Kohtume siis peagi..

hyttynen aka taavo

:ham1: ja hakkan tasapis samme Wellingtoni seadma..

rauno
22.11.02, 18:06
Jeah Wellington:D :D
sai joodu,söödud tantsu vihutud ja suheldud.
ja lõpuni kohal oldu kui järgi oli jäänd veel 10-20 isikut.
vahva,eriti kui siin eelpool mainitud miljonipildist raioga siis mul õnnestus 10 ja rohkem miljonilisi pilte teha,nii piiroja,rooba kui ka operiga ja isegi üks grupipilt lisaks:))
vastutasuks selle lahkuse eest aitasin omk enne sulgemist ka wellingtonis korda luua:)
hea kui saad mõnusat lahket personali aidata,teen seda ka edaspidi :õnnelik:

super

Kosk
24.11.02, 20:50
Seoses sellega, et Vivika tõmbas terava minu kommentaari puudumise tõttu, siis võtan oma nägemuse asjast kokku paari sõnaga:)
Oli tore nagu alat aga seekord kehva järelmõjuga - ehk siis järgmine hommik 35,2 temperatuur, mis eriti ei meeldinud mulle. Kurat seda teab, kust ma selle orgunnisin omale.

rauno
03.01.03, 20:11
Lõpuks sai ka minu seebikas film täis ja kuna ei oska enam neid pilte kuskile teemasse panna riputan nad siia:D
siin on peale kiwidega mängu mõned pildid ja peale islandiga mängu jne.
Kosk kuna sa stripi pilte ei tahtnud eriti vaadata siis jäta need kahe silma vahele;)

http://www.album.ee/?o=200267448&uilang=1