PDA

View Full Version : Raio Piiroja (114/8)

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7

Amadeus
04.09.04, 14:10
Algselt postitas reimifänn

Raio Piiroja väärib kohta Schalkes kindlasti...:P

Noh kindlasti on ka Schalkes mõni meeskond kuhu ta sobib - piisavalt suur koht ikkagi. :D

Jaan
04.09.04, 17:46
Linna nimi on ikkagi Gelsenkirchen.

3rk1
04.09.04, 18:31
Täpselt. Schalke peaks vaid linnaosa olema.

clever
05.09.04, 16:33
Mis Shalkest te siin räägite, aru mai saa?
Kes ütles, et Piiroja Saksa läheb, mingi jama jutt va?

3rk1
05.09.04, 18:35
Enne mõtle ja siis ütle, mitte vastupidi. St, et loe eelmist lehte ka.

Amadeus
06.09.04, 13:58
Algselt postitas Jaan

Linna nimi on ikkagi Gelsenkirchen.

Ega ei väitnudki ,et tegu on linnaga :D postituses nimetasin seda kohaks. Meil ju isegi Lasnamäel päris mitu klubi, miks siis neil seal ei võiks ühe linnajao piires mitu meeskonda tegutseda?

Jaan
07.09.04, 08:19
Algselt postitas Amadeus

Ega ei väitnudki ,et tegu on linnaga :D postituses nimetasin seda kohaks. Meil ju isegi Lasnamäel päris mitu klubi, miks siis neil seal ei võiks ühe linnajao piires mitu meeskonda tegutseda?

Demagoog! :P

Amadeus
07.09.04, 12:13
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas Amadeus

Demagoog! :P

just , just ... me mõlemad :D

mõte ikkagi endiselt sellest, et küll Raiole kah tema tasemele (mis viimasel ajal päris hoogsalt kerkinud taas) vastav klubi leidub.

Tihane
13.09.04, 09:57
Fredrikstad 2-1 Ham-Kam

Jaak
13.09.04, 10:13
Algselt postitas Tihane

Fredrikstad 2-1 Ham-Kam

Ja Raio \"man of the match\" - www.vg.no

Amadeus
13.09.04, 11:36
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Tihane

Fredrikstad 2-1 Ham-Kam

Ja Raio \"man of the match\" - www.vg.no

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=244617
see on vist parem link, sest sellest algusest polegi seda artiklit nii lihtne leida.

SDK
13.09.04, 11:43
mis seal artiklis nagu räägitakse ka? ei mõista seda viikingite keelt. isegi \"man of the match\" ei lugend välja kuskilt. :oih:

skint
13.09.04, 12:01
Algselt postitas SundanceKid

mis seal artiklis nagu räägitakse ka? ei mõista seda viikingite keelt. isegi \"man of the match\" ei lugend välja kuskilt. :oih:

No seljuhul on abiks reitingud, mis asuvad siin (http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=4368) ja tähepaar BB... :doh:

Amadeus
13.09.04, 14:12
Vähemalt osa sellest rääkis seda, et järgmises mängus see Roger ilmselt ei mängi vaid KK paar on jälle Piiroja ja Zivkovic. Zivkovic oli kollastega väljas HamKami vastu. Seega tundub, et Piiroja on kindlalt põhis. Ja reitingus oli jah tal kõige kõrgem hinne ja oli ka BB-ks nimetatud, mis peakski vist seda m-o-m tähendama.

Darren
13.09.04, 15:22
Aga äkki tähendab BB hoopis big bullshit? :)

Ch1ller666
15.09.04, 17:17
Igatahes see fredrikstadt polegi nii kusine nagu algul arvasin usun et jäävad liigasse püsima :)

SDK
16.09.04, 13:51
Mitte et ma Delfi kommentaatoreid usuks aga üks tibla väidab seal, et kui Piiroja eelmises Norra klubis karjus rahvas tribüünidel \"Piraaja out!\", siis tehti meie pressis sellest hoopis uudis, et rahvas ülistas Raiot. Teab keegi sellest midagi?

jjriado
16.09.04, 15:35

Mitte et ma Delfi kommentaatoreid usuks aga üks tibla väidab seal, et kui Piiroja eelmises Norra klubis karjus rahvas tribüünidel \"Piraaja out!\", siis tehti meie pressis sellest hoopis uudis, et rahvas ülistas Raiot. Teab keegi sellest midagi?

See on paras BS. Valerenga kodulehel olevas foorumis arutasid fännid eelmisel sügisel päris tõsiselt, et peaks hakkama raha koguma, et klubi jõuaks Piiroja ära osta. Muide Valerenga fännid kogusid enne seda hooaega paraja hunniku raha kokku, mis päästis klubile profilitsentsi (vist oli 2 miljonit Norra krooni, a kindlalt ei mäleta ja otsida ka ei viitsi).

marcello
19.09.04, 12:24
See tibla kas mõtles välja või siis olid karjujad vastasmeeskonna poolehoidjad
raudbetoon:D

marcello
19.09.04, 12:33
http://fotball.vg.no/bors/tabell.php?sesong_id=24

pole hullu miskit,9 kohast lahutab 4 sanga ja üks vähem peetud mäng

norsk
26.09.04, 22:23
Fredrikstad - Bodo/Glimt 1:0. Raio mängis kõik 90 minutit. Värske tabel (http://www.f-b.no/apps/pbcs.dll/artikkel?Dato=99999999&Kategori=FFK&Lopenr=4041600 6&Ref=AR) Samalt lehelt FFK Direkte alt leiab ka üsna asjaliku Norra liiga laivskoori kommentaaride ja koosseisudega.

mjkk
27.09.04, 00:05
Algselt postitas norsk
Fredrikstad - Bodo/Glimt 1:0. Raio mängis kõik 90 minutit. Värske tabel (http://www.f-b.no/apps/pbcs.dll/artikkel?Dato=99999999&Kategori=FFK&Lopenr=4041600 6&Ref=AR) Samalt lehelt FFK Direkte alt leiab ka üsna asjaliku Norra liiga laivskoori kommentaaride ja koosseisudega.
Ja nähtavasti valiti Piiroja taas mängu parimaks. Info: juba tuttav Vg.no (http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=4384). Loodetavasti meelitab see suuremaid kalu ka ligi - kahtlemata on ta seni suutnud end kuuldu põhjal parimast küljest näidata.

marcello
27.09.04, 01:00
isegi kollase on saanud see mäng aga ikkagi BB

marcello
27.09.04, 01:03
Mis kurat see poeng tähendab?

http://fotball.vg.no/bors/spiller.php?spiller_id=2824&sesong_id=24&klubb_id= 121

Jux
27.09.04, 02:31
Algselt postitas marcello

http://fotball.vg.no/bors/spiller.php?spiller_id=2824&sesong_id=24&klubb_id= 121

Poeng peaks \"punkte\" tähendama. Raiol keskmine punktisaak 6, kuid kui ma õieti pihta saan, siis pole ta veel piisavalt mänge mänginud, et hinnete edetabelisse pääseda.

Igal juhul on äärmiselt hea meel, et just Raio tulekuga on Frderikstad ree peale saanud ning suured kaotused on kuivanud juba väikesteks võitudeks.

Jaak
27.09.04, 10:26
Algselt postitas Jux

Poeng peaks \"punkte\" tähendama. Raiol keskmine punktisaak 6, kuid kui ma õieti pihta saan, siis pole ta veel piisavalt mänge mänginud, et hinnete edetabelisse pääseda.

Igal juhul on äärmiselt hea meel, et just Raio tulekuga on Frderikstad ree peale saanud ning suured kaotused on kuivanud juba väikesteks võitudeks.

Sinna tabelisse ta sel aastal ei saagi. Minu teada peab selleks 75% mängudest punkte saama.

Amadeus
27.09.04, 12:01
See on küll meeldiv, et ta ennast suutis jälle Floras vormi ajada. Tundub et Fredrikstadt\'is saab ta ka piisavalt mänguaega, nii et mängutunnetus ei kipu kaduma. Koondisele igati soodne.

ethan
27.09.04, 14:09
Algselt postitas Amadeus

See on küll meeldiv, et ta ennast suutis jälle Floras vormi ajada. Tundub et Fredrikstadt\'is saab ta ka piisavalt mänguaega, nii et mängutunnetus ei kipu kaduma. Koondisele igati soodne.

Tekibki küsimus, mida seal Valerengas Rekdali käe all tehakse kui üldse tehakse?

Amadeus
27.09.04, 16:03
Mu arust kah seal Valerengas on ikka miskit mäda. Ostavad ja laenavad mehi kokku ja siis istutavad nad pingile. Täiesti arusaamatu.

Martin
27.09.04, 17:28
Algselt postitas Amadeus

Mu arust kah seal Valerengas on ikka miskit mäda. Ostavad ja laenavad mehi kokku ja siis istutavad nad pingile. Täiesti arusaamatu.

Jah, ja liigas on ka vaid teised mingi tundmatu klubi järel!

Amadeus
27.09.04, 18:00
Einoh , koht kohaks, aga mis nad ostavad neid selle kokku lihtsalt hea tahte avaldusena või? Võiks ju arvata, et neid ostetakse ikka selleks et meeskonda veelgi tugevdada...

Martin
27.09.04, 18:07
Algselt postitas Amadeus

Einoh , koht kohaks, aga mis nad ostavad neid selle kokku lihtsalt hea tahte avaldusena või? Võiks ju arvata, et neid ostetakse ikka selleks et meeskonda veelgi tugevdada...

Pingil ongi nad hästi tugevad. Varumehi läheb ju ka vaja.

Amadeus
27.09.04, 18:21
See on siuke maitse asi. Ma annaks pingilt pigem võimalusi oma süsteemi noortele kui mingitele sisseostetud välismaalastele. Välismaalased ikka pigem selleks, et koheselt meekonna taset tõsta või mingit konkreetset auku lappida.

überalles
28.09.04, 12:04
http://www.f-b.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20040928/FFK/401573926/-1/OutFBFFK
Kas keegi norra keelt oskab? Pealkiri on elevust tekitava kõlaga igatahes

Epic
28.09.04, 12:13
Algselt postitas überalles

http://www.f-b.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20040928/FFK/401573926/-1/OutFBFFK
Kas keegi norra keelt oskab? Pealkiri on elevust tekitava kõlaga igatahes

Feyenoordi ja Arsenali skaudid käisid viimast mängu vaatamas :)

SDK
28.09.04, 13:10
rahu rahu! võtame seekord vaikselt ja ärme hakka siin midagi ära sõnuma.
Raio on muidugi tubli viimasel ajal olnd!
Aga tõlget antud artiklist sooviks küll lugeda jah.

kräka
28.09.04, 13:11
paistab et raio jälle tippklubide vaateväljas....see on igal juhul hea...

Amadeus
28.09.04, 13:30
Ja tundub, et nad on taga väga rahul. Ja tundub ka et nad ilmselt kavatsevad oma ostueesõigust ära kasutada.

Jaak
28.09.04, 13:34
Algselt postitas Amadeus

Ja tundub, et nad on taga väga rahul. Ja tundub ka et nad ilmselt kavatsevad oma ostueesõigust ära kasutada.

Kui FFK liigasse püsima jääb, siis tõenäoliselt ostavad ära jah. Hind on ju suht normaalne 1,5 mio. NOK. Võrdluseks, et mullu Valerengaga tehtud diilis oli see 500 000 EUR`i.

Amadeus
28.09.04, 14:38
See, et nad püsima on suhteliselt tõenäoline. Viimasest viiest mängust on saadud 4 võitu ja üks viik. seega on pooled nende punktidest kogutud just viimaste mängudega. selle järgi võiks arvata, et neil oli puudu just piiroja sugune keskkaitsja :D sest nüüd näib neil olevat päris hästi tasakaalustatud meeskond.

kräka
28.09.04, 15:09
paistab et ja raio oli see õige kes sealt veel puudu oli.aga raio võiks saada mõnesse kõrgema tasenmega liigasse.ta oleks seda väärt ja saaks seal ka kindlasti hakkama...:viha:

Tihane
28.09.04, 16:37
Algselt postitas kräka

paistab et ja raio oli see õige kes sealt veel puudu oli.aga raio võiks saada mõnesse kõrgema tasenmega liigasse.ta oleks seda väärt ja saaks seal ka kindlasti hakkama...:viha:

las ta nyyd särab natukene enne kui pingile istutatakse kuskile \"suurklubisse\"

kräka
28.09.04, 16:42
talle piisab ühest võimalusest et pingile mitte mina nagu stepanovilgi...

SleepWalking
28.09.04, 16:47
Algselt postitas kräka
talle piisab ühest võimalusest et pingile mitte mina nagu stepanovilgi...

Piiroja ja Arsenal?
2 words: Igors Stepanovs

zaz
28.09.04, 17:28
Tundub, et Piiroja on Norra liigas \"päästeingel\":D

Koondise jaoks muidugi väga tähtis, et eelseisvateks väga tähtsateks mängudeks oleksid meie kaitsjad tasemel:)

Tihane
28.09.04, 17:32
Algselt postitas zaz

Tundub, et Piiroja on Norra liigas \"päästeingel\":D

Koondise jaoks muidugi väga tähtis, et eelseisvateks väga tähtsateks mängudeks oleksid meie kaitsjad tasemel:)

mitte et teda võib-olla ei lastagi koondise mängule?

zaz
28.09.04, 17:37
Algselt postitas Tihane
mitte et teda võib-olla ei lastagi koondise mängule?

seleta palun lähemalt, ma olen siis midagi tähelepanemata jätnud:myts7:

Darren
28.09.04, 18:32
Aga ma mäletan veel neid aegu, kui BARTSELOONA skaut käis Lillekülas Raiu mängu vaatamas. Isegi teeveekolmes rääkis sellest ja puha :)

überalles
28.09.04, 20:05
Huvitav kui leiaks aset üleminek, siis kelle kaukasse raha läheks? Hetkel muidugi florale, aga fredrikstad teeks vist kõik, et enne mehe minekut ise temaga leping sõlmida( selleks neil ju eelis ja aeg ka varsti käes) ja siis kohe edasi müüa. See muidugi kõik ainult juhul suured klubid ka tõelist huvi näitama hakkavad...:)

Epic
28.09.04, 23:34
näed kui armas :)

http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=228492&CPID=94&CLID=&lid=2&title=Gun ners+eye+Estonian+star

Silver
29.09.04, 00:00
Ei tea nagu mida öelda..:doh:

ethan
29.09.04, 00:14

rahu rahu! võtame seekord vaikselt ja ärme hakka siin midagi ära sõnuma.

Kordan sama mõtet.

Päris armas jah ;)

malagar
29.09.04, 03:08
Lausidiootsus - Raio pole Arsenali kvaliteet lihtsalt - poleks uskund et veel selliseid uudiseid näen :)
Juhul kui härra Wenger on nii pilves et Piiroja ostab lõigun ma oma ema salli ribadeks keedan spagetiks ja söön ketsupiga ülevalatult ära :)

SDK
29.09.04, 06:56
Algselt postitas malagar

Lausidiootsus - Raio pole Arsenali kvaliteet lihtsalt - poleks uskund et veel selliseid uudiseid näen :)
Juhul kui härra Wenger on nii pilves et Piiroja ostab lõigun ma oma ema salli ribadeks keedan spagetiks ja söön ketsupiga ülevalatult ära :)

Njaa, saab mis saab aga loodame, et me malagari postituse taga siin mõne aja pärast edit´it ei näe ;) :D

ethan
29.09.04, 07:55

Algselt postitas malagar

Njaa, saab mis saab aga loodame, et me malagari postituse taga siin mõne aja pärast edit´it ei näe ;) :D

Milleks pessimistlik olla? See on masendav ju! Küll vihmad ükskord ära lõppevad, ning päike ka välja tuleb, malagar. Elu pole nii masendav, kui sa arvad!

Edit: aga võib-olla on sul madal enesehinnang?

SleepWalking
29.09.04, 09:30

ma arvan, et selleks pole põhjust.
võiks ju näiteks otsida välja mängijate nimekirja, keda igapäevaselt seostatakse arsenaliga, ning keda ka skaudid vaatamas käivad. lühike see nimekiri küll pole, tõotatud maale :) aga jõuab neist vaid murdosa.

überalles
29.09.04, 09:53
Njah...kas ta nüüd tõesti arsenali tase on, seda on raske öelda. Samas ei tasu unustada, et arsenal on varemgi endale kokku ostnud mängijaid, keda alles hiljem hakatakse jagama põhimeeskonna ja reservi või väljalaenamise vahel. Nii ka lätlaste Stepanovs( keda küll Piirojast paremaks ei jugle nimetada), on mänginud pikalt reservis, olnud teisejärgulises klubis laenul, kuid ka esindanud kahurimehi väga tähtsates mängudes. Seega laus utoopilist või mõttetut arsenali huvis küll pole

SDK
29.09.04, 09:57
ma ei usu, et keegi siin väga sinisilmne oleks. ei maksa aga ka uudist sellise suurklubi huvi Raio vastu ingoreerida onja? ;) peaasi, et see Raiole endale edasiseks indu juurde annaks!

mcnamara
29.09.04, 10:40
Loomulikult on selline \"huvi\" viimane asi, mille pärast tasub ärevusse minna. Aga kui kui kui, siis - Piiroja kusagile Arsenali reservidesse ilma reaalse võimaluseta põhisse pääseda paariks aastaks - oleks kenakesti kurb stsenaarium. Koondise keskkaitsja peaks ikka pidevalt mängida saama vähegi vastuvõetaval tasemel. Pigem jätkaku Norras.

ROOTSI KUNN
29.09.04, 11:57
Algselt postitas mcnamara

Loomulikult on selline \"huvi\" viimane asi, mille pärast tasub ärevusse minna. Aga kui kui kui, siis - Piiroja kusagile Arsenali reservidesse ilma reaalse võimaluseta põhisse pääseda paariks aastaks - oleks kenakesti kurb stsenaarium. Koondise keskkaitsja peaks ikka pidevalt mängida saama vähegi vastuvõetaval tasemel. Pigem jätkaku Norras.

Jutt jumala õige. Isegi Valerenga pingil püksiperset nühkides langes Raio mängutase ikka kohutavalt.:(

Martin
29.09.04, 11:59
Kui kaagutatakse, siis maandutakse superklubis Valerenga. Kui ei, siis suhteliselt normaalsemas lõppsihtkohas. Huvitav trend.

malagar
29.09.04, 12:16
Algselt postitas ethan

Algselt postitas malagar

Milleks pessimistlik olla? See on masendav ju! Küll vihmad ükskord ära lõppevad, ning päike ka välja tuleb, malagar. Elu pole nii masendav, kui sa arvad!

Edit: aga võib-olla on sul madal enesehinnang?

Minu eneshinnangul pole viga midagi aga sorry küll ma lihtsalt ei hinda Piirojat Arsenali vääriliseks ja kõik - Oleks omamoodi huvitav kui tulevik paneks mind sõnu sööma aga ma ei usu eladeski et Wenger hakkaks ostma endale kahtlase kvaliteedi ja halva töösesuhtumise( Raio mängib igas totras sõprusmängus koondise eest ja jätab leivaisad unarusse - muidugi on au koondist esindada jne aga igas sõprusmängus kah pole vaja mängida eriti kui 2 päeva hiljem oma liigamäng on ja ise poolvigane ollakse ) ja pisut liiga tihti vigastatud mängijat.

malagar
29.09.04, 12:19
Algselt postitas mcnamara

Lisaks juurde et Arsenali reservides on ilmselt konkurents märksa tihedam kui norras , treeningud tihti paremad ja Inglismaa reservliiga mängud on kindlasti tugevamad kui Norra meistirliiga omad - esiteks on mitmete meeskondade noored ülikõvad ja teiseks taastavad reservides oskusi ka vigastusest naasvad staarid . Ma ei usu igastahes et Arsenali reservides Piiroja vorm kannataks , moraal ilmselt küll aga tyhja see kõigest jabur kuulujutt .

mcnamara
29.09.04, 12:28
Algselt postitas malagar
Lisaks juurde et Arsenali reservides on ilmselt konkurents märksa tihedam kui norras , treeningud tihti paremad ja Inglismaa reservliiga mängud on kindlasti tugevamad kui Norra meistirliiga omad - esiteks on mitmete meeskondade noored ülikõvad ja teiseks taastavad reservides oskusi ka vigastusest naasvad staarid . Ma ei usu igastahes et Arsenali reservides Piiroja vorm kannataks , moraal ilmselt küll aga tyhja see kõigest jabur kuulujutt .

Kahtlemata on Arsenali reservide tase päris kõrge, mõnede nende liigakonkurentide oma vist siiski mitte. Vähemalt kui reservliiga tulemusi vaadata. Aga just asja moraalset või vaimset külge ma mõtlesingi - reservides mängides (eriti kui seal kaua viibida) tekib paratamatult tunne, et tööandja justkui ei vajakski sind. Ja pealegi pole Piiroja enam nii lapsuke ka, et Arsenal tema reservis hoidmisest eriti huvitatud peaks olema. Lihtsalt täpsustasin oma mõtet.

skint
29.09.04, 12:38
Ühesõnaga on suhteliselt loogiline, et Arsenal ei taha endale vaid sellist kaitsjat, kes suudab küll peapalle võita ja palle puhtaks lüüa, kuid loomisoskus ja söödutäpsus ei ole kuigi kõrgel tasemel...

Piiroja sobiks oma tasemelt ja mängustiililt pigem mõnda divariklubisse... Küsimus on vaid selles, et isegi, kui oleks vastav huvi, siis milline sealne meeskond suudaks Pohlaku poolt küsitud summa välja käia? Leeds äkki? ;) (jajah, see tüütab juba vaikselt mindki). Aga siiski küsiks siinkohal Martini käest hüpoteetilise küsimuse, et kumba ta eelistaks, kas Raiot või Duberry\'d?

Martin
29.09.04, 14:01
Algselt postitas skint
Aga siiski küsiks siinkohal Martini käest hüpoteetilise küsimuse, et kumba ta eelistaks, kas Raiot või Duberry\'d?
Stepanovit.

priity
29.09.04, 18:36
Jahutaks pisut indu. See, et skaudid spetsiaalselt Piiroja käisid vaatamas, tundub ebatõenäoline ühel lihtsal põhjusel. Nimelt pole Piiroja veel piisavalt pikalt Fredrikstadis mänginud. Skautide graafik on kindlasti pikema aja peale kui paar nädalat paika pandud. Ja keegi ei hakka seda muutma jutu peale, et kusagil Norra liiga klubis üks kaitsja tegi paar head mängu järjest. Nii et pigem oli nimetet mängu jälgimine juba varem planeeritud, samuti oli platsil kaks meeskonda, seega ei tasuks välistada, et jälgitav mängija oli hoopis vastasvõistkonna ridadest pärit. Mis muidugi ei tähenda, et Raio poleks võinud hea esitusega endale positiivset reklaami teha. :)

zaz
29.09.04, 18:44
välismaa press Piirojast (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=228492&CPID=94&CLID=3&lid=&title=Gun ners+eye+Estonian+star) ;)

Noonik
29.09.04, 18:47
to Priity: Sa seda Sky Sportsi lehte oled kaenud kus selge kirjaga kirjutati, et käidi kaemas Piirojat. :)

Kui ei, siis vaat härra Zaz postitas selle lingi just hiljuti.

priity
29.09.04, 19:17
võtan kõike ajakirjanduses kirjutatut puhta kullana. kõige puhtama kullaprooviga on seejuures SkySports.... ;)
SkySportsi lugu pole midagi erinevat sellest, mis enne Norra pressist läbi jooksis. Kusjuures loos endas on ka viidatud Fredrikstadi kohaliku ajalehe infole.
Mitte, et mul oleks midagi Piiroja karjääri edenemise või kohalike ajakirjanike vastu, kuid enne kui pole näinud Arsenalilt pärinevat infot, ei usu seda et spetsiaalselt Piiroja vaatamiseks kohale sõideti.

Nüüd vaatasin veel Arsenali kodulehte ja ennäe, ei teadnudki et neil täna mäng Rosenborgiga. Kuna Rosenborg mängis oma liigamängu reedel, siis Arsenali skautidel oli laupäev vaba. Ja seega võimalus valida 5 liigamängu vahel. Mis muidugi nõrgestab mu argumenti, et selle mängu vaatamine oli varem planeeritud, kuid päris tühiseks ka ei muuda.

marcello
30.09.04, 09:11
Pakun,et need skaudid kes käivad teatud mängijaid vaatamas EI OLE samad keda saadetakse CL järgmise vastase mängu luurama!

eston maravilha
30.09.04, 12:25
pakun, et on ikka küll..

bomb
30.09.04, 13:22
Noh Tänu Piirojale on Norra klubi vist saanud uue hinguse.

Ch1ller666
30.09.04, 16:20
Kui Fredrikstadt kõrgliigasse püsima jääb mis on väga tõenäoline siis pole sealgi ju viga midagi. Aga arsenal oleks ikka kõva sõna küll.

Amadeus
30.09.04, 17:33
Esialgu oleks jah rahul sellegagi kui ta ennast kindlalt norra kõrgliigasse sisse sööks. see on küllaltki hea koht suuremate klubide vaatevälja sattumiseks. norra liigat käiakse päris kindlasti ikka enam uudistamas kui eesti liigat.

überalles
01.10.04, 19:52
Priity argumente peaks nõrgestama fakt, et keegi väitis siin, kuidas norra tv3 oli näidanud skaute Piirojaga isiklikult rääkimas.

kait00
04.10.04, 08:00
FT Lyn [2 - 2] Fredrikstad
1\' [0 - 1] M. Ringberg
5\' [1 - 1] Y. Håkonsson
71\' [2 - 1] J. Sųrensen
90\' [2 - 2] S. Brenne

Tihane
04.10.04, 09:33
Algselt postitas kait00

1\' [0 - 1] M. Ringberg
5\' [1 - 1] Y. Håkonsson
71\' [2 - 1] J. Sųrensen
90\' [2 - 2] S. Brenne

eeldatavasti väga vajalik punkt.

Jaak
04.10.04, 10:51
Algselt postitas Tihane

Algselt postitas kait00

1\' [0 - 1] M. Ringberg
5\' [1 - 1] Y. Håkonsson
71\' [2 - 1] J. Sųrensen
90\' [2 - 2] S. Brenne

eeldatavasti väga vajalik punkt.

Ning vg.no portaali andmeil, Raio jälle mängu parim. Raku sai Valerenga eest 1.minuti platsil olla.

Ch1ller666
04.10.04, 17:59
Piiroja on päris hoogu sattunud.

ertz
04.10.04, 18:06
Algselt postitas Ch1ller666

mis muud kui jaanuaris Arsenali :D

Ch1ller666
04.10.04, 18:24
Algselt postitas erts

mis muud kui jaanuaris Arsenali :D

No võiks nii ju minna :P

SleepWalking
04.10.04, 18:24

loomulikult võiks :P :D ;) :) :lahe: :( :( :viha: :doh: :õnnelik: :deemon: :oih: :D :P :P :P

Martin
04.10.04, 19:25
Algselt postitas SleepWalking

loomulikult võiks :P :D ;) :) :lahe: :( :( :viha: :doh: :õnnelik: :deemon: :oih: :D :P :P :P

Mul on ka tunne, et see on kohe-kohe juhtumas!

Amadeus
04.10.04, 19:39
Algselt postitas Martin

Algselt postitas SleepWalking

Mul on ka tunne, et see on kohe-kohe juhtumas!

Vähemalt ülehomme :D

malagar
05.10.04, 01:42
Ja ma toonitan veelkord et sellist bollocksit nagu Piiroja minek Arsenali reaalses maailmas ei juhtu .
Isegi mõttetu ajaraisk on nalja visata sel teemal :D

SDK
05.10.04, 13:42
Hr. Sinisilm raporteerib, et uus kõlakas puudutab Aston Villat. Ärge näkku lööge! :)

dreyd
05.10.04, 13:44

Hr. Sinisilm raporteerib, et uus kõlakas puudutab Aston Villat. Ärge näkku lööge! :)

jäi kah selline seik kuskilt silma (salgan, et Delfist;) ), selle sügise kõige kindlam värk senini

ertz
05.10.04, 13:53
huvitav mis eston asjast arvab?

ethan
05.10.04, 13:58
Algselt postitas malagar

Ja ma toonitan veelkord et sellist bollocksit nagu Piiroja minek Arsenali reaalses maailmas ei juhtu .

TONT!

PraS
06.10.04, 18:38
Algselt postitas malagar

miks mitte arsenal piirojale?

wengeri nõudmised kaitsjale on, et oleks hea taglaja ja oskaks pikka panna mõnele jänesele sinna ründesse!!!!

eston maravilha
06.10.04, 19:21
tänan ei.. enne läheb do\'l ise keskkaitsesse

malagar
06.10.04, 21:31
Algselt postitas PraS

Algselt postitas malagar

wengeri nõudmised kaitsjale on, et oleks hea taglaja ja oskaks pikka panna mõnele jänesele sinna ründesse!!!!

lisaks peab Arsenalis kaitsja olema kiire , tehniline , hea sööduoskusega ( Campbell on meil halb erand kes ei oska sööta) , hea positsioonivalikuga ja ajudega .
Piirojal on kahjuks seni veel puudujääke kõigis viies kategoorias.

überalles
06.10.04, 22:44
Tõepärasemaks teeb lootused fakt et nii arsenal kui feyenoord on teada oma armastuse poolest võõrmängijate sisseostmise vastu vähearenenud riikidest. Mõlemad loodavad odavast tööjõust pärle väljasõeluda. Ehk ongi Piiroja järgmine pärl, kuid kaldun arvama, etkui tõesti üleminek toimuks, oleks ees vintsutav ja rusuv periood reservmeeskondades.

malagar
06.10.04, 22:46

Tõepärasemaks teeb lootused fakt et nii arsenal kui feyenoord on teada oma armastuse poolest võõrmängijate sisseostmise vastu vähearenenud riikidest. Mõlemad loodavad odavast tööjõust pärle väljasõeluda. Ehk ongi Piiroja järgmine pärl, kuid kaldun arvama, etkui tõesti üleminek toimuks, oleks ees vintsutav ja rusuv periood reservmeeskondades.
reservmeeskonna pingil Arsenali puhul - no offence aga meil on seal paksult noor kaitsjaid praegu .

17
06.10.04, 23:27
Algselt postitas malagar

reservmeeskonna pingil Arsenali puhul - no offence aga meil on seal paksult noor kaitsjaid praegu .

Noh siis põhisse kohe:)

PraS
06.10.04, 23:29
Algselt postitas malagar

Algselt postitas PraS

Algselt postitas malagar

ajudega .
Piirojal on kahjuks seni veel puudujääke kõigis viies kategoorias.

viktoriin on treeningus olulisel kohal?

malagar
07.10.04, 02:51
loomulikult on viktoriin tähtis :)
Platsile pääsemise eeltingimuseks on vastata monsieur Wengeri poolt esitatavale küsimustikule formaadis 33 küsimust .
Kui mingile kohale pretendeerib kaks mängijat veab Wenger kohe võistluspuldi kohale , paneb prillid ette ja mäng algab - muu mansa saab lõbuga pealt vaadata ja popcorni mugida .
Mängija kes osutub võidukaks ja tõesta nõnda oma kõrgemat ajupotentsiaali ja sellest tulenevat potentsiaalselt loogilisemat ja intelligentsemat tegutsemispotetnsiaali platsil läheb põhisse ja kaotaja kas reservi või pingile.
Selline viktoriin on Arsenali eripära üldsielt- mitemed vihatud konkurendid on kah midagi sarnast üritanud , kuid on ebaõnnestunud kas mängijate nõrga teadmistepagasi või treeneri viletsate saatejuhi oskuste läbi .

marabella666
07.10.04, 11:51
Algselt postitas malagar

loomulikult on viktoriin tähtis :)
Platsile pääsemise eeltingimuseks on vastata monsieur Wengeri poolt esitatavale küsimustikule formaadis 33 küsimust .
Kui mingile kohale pretendeerib kaks mängijat veab Wenger kohe võistluspuldi kohale , paneb prillid ette ja mäng algab - muu mansa saab lõbuga pealt vaadata ja popcorni mugida .
Mängija kes osutub võidukaks ja tõesta nõnda oma kõrgemat ajupotentsiaali ja sellest tulenevat potentsiaalselt loogilisemat ja intelligentsemat tegutsemispotetnsiaali platsil läheb põhisse ja kaotaja kas reservi või pingile.
Selline viktoriin on Arsenali eripära üldsielt- mitemed vihatud konkurendid on kah midagi sarnast üritanud , kuid on ebaõnnestunud kas mängijate nõrga teadmistepagasi või treeneri viletsate saatejuhi oskuste läbi .

See selgitab ka seda, miks Operit ei tahetud ja seda, miks Lehmann väravas on :P
.. tahaks veel norida, aga ei saa midagi paha praegu öelda Arsenali kohta.

laurenzo
07.10.04, 12:54

Olen täheldanud, et 33-s küsimuses on ka väga palju õnne vaja, seda aga pidavat just vaimult vaesetel palju olema?

dennis10
07.10.04, 13:35
Algselt postitas FCOperBK

See selgitab ka seda, miks Operit ei tahetud ja seda, miks Lehmann väravas on :P
.. tahaks veel norida, aga ei saa midagi paha praegu öelda Arsenali kohta.

Kahjuks pean sind kurvastama. Lehmanni ajupotensiaal on kindlasti kõrgem kui enamusel jalgpalluritel. Erinevalt nendest paljudest, kes mängupõrgutes ja grupiseksiga oma vaba aega veedavad, on Lehmannil ka spordiväliseid huvisid. Näiteks ülikoolis õppimine pole profijalgpalluri jaoks just tavapärane.

ethan
07.10.04, 18:05
Tore, et foorumlased sellise olevusega nagu \"ajupotensiaal\" hädas pole. Isiklikult soovitaks siiski enne ärplemist keelt õppida ning ennast harida.

Ärplemine käib eelkõige kellegi malagari-nimelise kohta.

Amadeus
07.10.04, 18:37
muide potentsiaal tuleb sõnast potents ja seega kirjutatakse t-ga :D

SleepWalking
07.10.04, 18:40
mulle tundus, et sellele ethan viitaski ...

malagar
07.10.04, 21:57
Algselt postitas ethan

Tore, et foorumlased sellise olevusega nagu \"ajupotensiaal\" hädas pole. Isiklikult soovitaks siiski enne ärplemist keelt õppida ning ennast harida.

Ärplemine käib eelkõige kellegi malagari-nimelise kohta.
Trükivigu juhtub kõigil ja põhjalikumal vaatamisel ilmneb neid mu eelmises postis hulgi .
Kahjuks ei suutnud konkreetset Ethani toodud näidet leida aga jätsin nimelt parandamata, et oleks näha palju jama kokku tuleb, kui kiiruga trükkida ja mitte hoolikas olla :(
Mis puutub keele õppimisse ja eneseharimisse siis viimasega on päris pikalt tegeldud juba :)

ethan
07.10.04, 23:51
Algselt postitas malagar
Trükivigu juhtub kõigil ja põhjalikumal vaatamisel ilmneb neid mu eelmises postis hulgi .
Kahjuks ei suutnud konkreetset Ethani toodud näidet leida aga jätsin nimelt parandamata, et oleks näha palju jama kokku tuleb, kui kiiruga trükkida ja mitte hoolikas olla :(
Mis puutub keele õppimisse ja eneseharimisse siis viimasega on päris pikalt tegeldud juba :)

Põhimõtteliselt pole ma kunagi kedagi kritiseerinud tema kirjavigade pärast, ammugi pole ma sellele erilist tähelepanu pööranud netikommentaarides (mõelda vaid kui suureks saaks kergitada sel viisil oma postituste arvu), sa aga tõmbasid Piiroja arvel nii et tolmurull järel, nagu oleks sul midagi konkreetselt selle vastu kui mõnel eestlasel edukalt läheb. Iga loll saab ju aru, et selliseid uudiseid tuleb igapäevaselt, aga mõtle väheke, kust me tuleme ja milline kompliment see on, isegi kui neid inglaste, prantslaste kohta on non-stop. Saad ehk mõttekäigule pihta.

Eriti irriteeriv on siis lahmimine ilma kirjakeelt taipamata. Sellisel juhul on ju loogiline juhtida tähelepanu inimese harimatusele.

Muideks, ega õppimine ja eneseharimine ei tee sind harituks. Lisaks, oma mõtteid oled sa juba väljendanud, ning neid tagasi võtta sa ei saa. Teisisõnu, jätsid märgi maha. Mitte, et see sulle muidugi tähtsust omaks.

malagar
08.10.04, 02:15
Oma mõtetest ma ei tagane kulla poja ja mul suhteliselt ükskõik mis märgi ma siin sinu meelest maha jätan . :kaval:

Ma lihtsalt soovisin omalt lükata kirjaoskamatuse raske taaga , mis mulle kui humanitaarinimesele eriti ränk tundus.

malagar
08.10.04, 02:22
Lisaks veel juurde , et mul pole midagi selle vastu kui eestlastel hästi läheb , aga Piiroja on end minu silmis näidanud kui paras toorutsev töll ja tal läheb veel õige jupp aega enne kui ta oma renomee puhtaks suudab pesta .
Kunagi Piraaja mulle täitsa meeldis , aga siis suutis ta liigamängudes Eestis sellist küünarnukkidega peksmist , kohtunikuga vingumist ja vigastusohtlikute taklingute kavalkaadi näidata , et südame ajaks pahaks . Kui toorutsemisele lisada taktikaline naiivsus, nõrk sööduoskus ja kiiruse krooniline puudumine , siis saamegi kokku kaitsja, keda Arsenaliga seostavate juttude peale ma lihtsalt ei saa jätta oma negatiivset arvamust avaldamata.
Kui keegi ennast solvatuna tunneb, on see tema mure aga mina ei ole kunagi tagasi hoidunud oma arvamust avalikult välja kisamast.

fitti
08.10.04, 04:05
ei, kui kell ei oleks nii hiline, ma ikka ei jätaks mainimata, et humanitaarteadlasest arsenalifänn eksib teatud keelereeglite vastu.
jah, just: koma EES ja JÄREL ei ole mitte tühik.
Kummale poole see salakaval tühik, va vigurivänt, aga panna, hea sõber, sellele leiad vastuse \'Humanitaarteadlase käsiraamatust algajale komapanijale\'. Nüüd ka araabia keeles!

raviaa
08.10.04, 09:41
Kui keegi äkki norra keelt jagab tõlgiks,mis seal kirjas? http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=248632

Tihane
08.10.04, 10:34
Algselt postitas raviaa

Kui keegi äkki norra keelt jagab tõlgiks,mis seal kirjas? http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=248632

loogika kohaselt ytleks, et 50 aastane arvi taal hakkab norra meistriliiga klubi viking abitreeneriks roy\'le.

raviaa
08.10.04, 10:52
On see Arvi Taaler siis eestlane vä?

Amadeus
08.10.04, 11:57
Algselt postitas raviaa

On see Arvi Taaler siis eestlane vä?

Seda seal küll kuskil pole öeldud.

marcello
08.10.04, 14:26
Google otsing andis mida iganes,ühes kohas oli svenske arvi taaler 54.

malagar
08.10.04, 14:29
Algselt postitas fittibaldi

ei, kui kell ei oleks nii hiline, ma ikka ei jätaks mainimata, et humanitaarteadlasest arsenalifänn eksib teatud keelereeglite vastu.
jah, just: koma EES ja JÄREL ei ole mitte tühik.
Kummale poole see salakaval tühik, va vigurivänt, aga panna, hea sõber, sellele leiad vastuse \'Humanitaarteadlase käsiraamatust algajale komapanijale\'. Nüüd ka araabia keeles!
Ah jumal - ime et üldse viitsisin komad panna : Kui lähtuda põhimõttest et iga foorumi post on kellegi kirjanduslik omalooming , siis on olemas selline mõiste nagu kirjanduslik vabadus, mis jätab suure stiililise vabaduse ka komade ja muude märkide kasutamisel ja mittekasutamisel :D
Edaspidi ehk jääme jalgpalli juurdea ja jätame keelearutluse - see pole veel emakeelefoorum ;)

Epic
08.10.04, 15:42
Arsenal boss Arsene Wenger is set to bolster his defensive ranks with a January raid in the transfer window.

hmm.... :kulm:

SleepWalking
08.10.04, 15:51
Algselt postitas Epic
Arsenal boss Arsene Wenger is set to bolster his defensive ranks with a January raid in the transfer window.

hmm.... :kulm:

sama juttu räägitakse juba pikemat aega, kuid ei midagi. ka suvel oodati pikisilmi uut verd kaitset tugevadama (cygan ja clichy ju peaaegu ainsad kogemustega varud kaitses) kuid noored näitasid ennast kontrollmängudes heast küljest ning midagi ju otseselt ei põle - kaotuseta ju päris mitu mängu järgemööda ;). seega uue kaitsja ostu tõenäosus ca 20%, piiroja saabumise tõenäosus oluliselt väiksem.

marcello
08.10.04, 15:53
Et siis mis,kus...

Jaan
08.10.04, 20:45
Ja veel:

WENGER WANTS A DEFENDER
Arsene Wenger has admitted to wanting to strengthen his defence when the transfer window opens in January. The Arsenal boss said: \"We have more midfielders and strikers than defenders but we will try to sort that out in the winter transfer period.\"

vertex
09.10.04, 23:50
Kuna estlender on sõnaraamatu (http://www.eki.ee/dict/norra/) andmetel eestlane, siis võib eeldada, et Estlenderen Arvi Taaler tähendab midagi ühe eestlase sarnast.

Amadeus
10.10.04, 15:16
Algselt postitas vertex

Kuna estlender on sõnaraamatu (http://www.eki.ee/dict/norra/) andmetel eestlane, siis võib eeldada, et Estlenderen Arvi Taaler tähendab midagi ühe eestlase sarnast.

my bad, lugesin artikli läbi ja jätsin pealkirja kahe silma vahele. Estlenderen tähendaks jah \"see eestlane\" ehk siis inglise keeles \"the estonian\"

greenday
10.10.04, 19:19
Leisin 1997 a. igamehe 10-võistluses Raio tulemused:

RAIJO PIIROJA 100m 12,1 kaugus 5.82 kuul 8.03 kõrgus 1.85 400m 54,7 I päev 2777 110tj 17,0 ketas 23.35 teivas 3.30 oda 35.24 1500m 4.16 II päev 2578 kokku 5355

Muuseas 1500 meetri aeg 4.16 annab 839 punni ja see on igamehe kümnevõistluse kõikide aegade suurim punktisumma ühel alal. Rets aeg ikka, maailma kõigi aegade edetabelis 20 esimesel mehel sellist aega pole! Jee ketast ja kuuli panen raiost paremini :)

malagar
10.10.04, 21:13
Kõva jooksuaeg tõesti - selles osas küll müts maha Piiroja ees

Amadeus
11.10.04, 11:16
jah, aga 100m aega peaks jalgpalluril küll kiirem olema. Noh olgu, keskkaitsjatel võib seda mööndusega võtta, aga üldiselt peaks ta ikka 11,5 paiku olema.

marcello
11.10.04, 15:26
Ju ta nagu Pele on kes mingil staaride võistlustel ca 20 aastat tagasi Björn Borgile kaotas ja ütles,et palliga oleks kiiremini jooksnud.

greenday
11.10.04, 16:30
Algselt postitas Amadeus

jah, aga 100m aega peaks jalgpalluril küll kiirem olema. Noh olgu, keskkaitsjatel võib seda mööndusega võtta, aga üldiselt peaks ta ikka 11,5 paiku olema.Loll jutt. Sellepärast tal 1500 aeg nii hea ongi, et sprint on tavapärane. Inimesel on kiired ja aeglased lihaskiud, ja Raiol on selgelt aeglased ülekaalus. Tema eripära ongi vastupidavus. Olen kindel, et Oper, kellel on kiired lihaskiud ülekaalus, jookseb 1500 pool minti aeglasemalt. Kiirus ja vastupidavus ei saa mõlemad ülihead olla.

ek
11.10.04, 16:34
Algselt postitas greenday

Kiirus ja vastupidavus ei saa mõlemad ülihead olla.

mul üks kord olid

Amadeus
11.10.04, 17:12

Algselt postitas Amadeus

jah, aga 100m aega peaks jalgpalluril küll kiirem olema. Noh olgu, keskkaitsjatel võib seda mööndusega võtta, aga üldiselt peaks ta ikka 11,5 paiku olema.Loll jutt. Sellepärast tal 1500 aeg nii hea ongi, et sprint on tavapärane. Inimesel on kiired ja aeglased lihaskiud, ja Raiol on selgelt aeglased ülekaalus. Tema eripära ongi vastupidavus. Olen kindel, et Oper, kellel on kiired lihaskiud ülekaalus, jookseb 1500 pool minti aeglasemalt. Kiirus ja vastupidavus ei saa mõlemad ülihead olla.

Loll jutt küll, aga sedapuhku sinu poolt. Arva ära kui kiiresti Gebressalassie jookseb 100m? ca 11.0. Enamus häid pikamaajooksjaid on võimelised 100m stabiilselt 11 - 11.5 kanti jooksma.

marcello
11.10.04, 17:27
Mäletan omast ajast kui Sarap trennis katseid tegi.alati oli nii,et need kes jooksid lühikest maad hästi olid pikas viletsad ja vastupidi.Nii et greendayl siiski õigus.
Amadeus kust Gebresselassie 100m tulemust tead?:D

Amadeus
11.10.04, 17:49
Pikamaa jooksu kommentaaridest eurospordis. on teistegi meeste kohta niukest teavet vahel jagatud.
Aga ka jalgpallis on palju niisuguseid kes jooksevad nii pikka kui lühikest maad hästi. Ja enamus tipptasemel tegijaid ilmselt kõik. Eriti aga ääreründajatena-poolkaitsjatena kasutatavad tüübid. Seal peab olema väga kiire ja suutma kiire olla terve mängu jooksul, ning samas ka kaitsesse tagasi tulema.
Ma ei usu et see suur probleem peaks olema. Isegi olen tippvormis (mis minu puhul küündis vaevu esiliiga uksele) jooksnud 11,5 sadat ja näiteks 3 kilti 9.30. Tema kui rahvusvahelisel tasemel professionaalne tegija peaks kindlasti olema paremas füüsilises vormis.

Martin
11.10.04, 17:52
No on ikka asi, mille üle vaielda. Sama hästi võis Piiroja need nädala pärsast vigastust joosta.Või stardi sekundiga maha magada vms. Peale selle oli 1500 viimane ala ehk omad mahlad juba väljas kerest. Sina Amadeus loetled ju enda rekordeid. Arvatavasti on Piiroja rekordid ka paremad, kui need numbrid, mis siin kirja pandi.

Amadeus
11.10.04, 18:04
Sedand küll, aga jutt oli just sellest, et 100m aega suhteliselt nõrk oli. Ja see ju esimene ala. Nii et ei tohiks veel eriti väsinud olla. Muidugi ei ole meil aimugi mis konditsioonis ta seal võistles. Samas kui ta oleks olnud vigastuse järgses seisus vms. ei oleks ta ju tohtinud üldse võistelda niisugusel totral võistlusel. kukud teibas veits kehvasti ja oledki jälle haiglas tagasi. aga noh tühja tema kiirusega. peaasi et ta kedagi võõrast ei lase me kaitsealasse joosta. sest järgi ta neile enam ei jõua :)

zaz
11.10.04, 18:15

RAIJO PIIROJA 100m 12,1 kaugus 5.82 kuul 8.03 kõrgus 1.85 400m 54,7 I päev 2777 110tj 17,0 ketas 23.35 teivas 3.30 oda 35.24 1500m 4.16 II päev 2578 kokku 5355

ehk tuletan meelde, et antud tulemused on tehtud 7 aastat tagasi;)

malagar
11.10.04, 18:58
Algselt postitas zaz

ehk tuletan meelde, et antud tulemused on tehtud 7 aastat tagasi;)
Seepärast pikamaajooksu nii kõvaks peangi - 18 aastase kohta väga hea aeg .

eston maravilha
11.10.04, 19:01

kas meie kaitse \"tugisamba\" nimi mitte raio pole..

Ch1ller666
11.10.04, 19:02
Algselt postitas eston#21

kas meie kaitse \"tugisamba\" nimi mitte raio pole..

Said ära öelda :kaval:

greenday
11.10.04, 21:31
Algselt postitas eston#21

kas meie kaitse \"tugisamba\" nimi mitte raio pole..On küll, mis siis?

greenday
11.10.04, 21:38
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Amadeus

Loll jutt küll, aga sedapuhku sinu poolt. Arva ära kui kiiresti Gebressalassie jookseb 100m? ca 11.0. Enamus häid pikamaajooksjaid on võimelised 100m stabiilselt 11 - 11.5 kanti jooksma.Jutt on elementaarsest spordifüsioloogiast. Kui inimesel on kaasasündinud hea kiirus ei ole ta vastupidav ja vastupidi. Me ei räägi maailma tippudest, kes on valitud tuhandetest ja on erandid. Paljude ässade puhul ei suuda füsioloogidki aru saada, mis trikiga nende kehad selleks võimelised on, näiteks Marko Alberti puhul võime joosta anaeroobses faasis ebanormaalselt kaua, kui tavasportlane oleks ammu kokku kukkund... Piiroja võib treenides saavutada korraliku jalgpallikiiruse, kuid ta ei hakka kunagi kiirusega silma paistma, kuna tal pole selleks kaasasündinud eeldusi.

Juveman
11.10.04, 22:37
Kui vaidlus juba Igamehe 10-võistluse peale läks, siis peaksin siinkohal küsima, et kas keegi üldse teist seda võistlust näinud on ? Ise olen kohapeal olnud viimased 4-5 aastat kindlasti ning peaksin mainima, et tegu pole just eriti tõsise spordiüritusega...mis muidugi ei tähenda, et Piiroja tõsine spordimees ei oleks, aga pigem on see võistlus selline naljategemise jaoks kui rekordite püstitamiseks!

Viimastel aastatel on seal kaasa teinud nii mõnigi Eesti spordimees,eesotsas võrkpalluritega, näiteks vennad Kaisid ning Marek Pihlak. Ning just seal nähtu on nende väärtust minu silmis tublisti vähendanud, ennast tippsportlaseks pidav inimene ei saa ega tohi sporditegemise käigus alkoholi tarbida ega tubakat kopsu tõmmata ;) Kindlasti on Raio palju tõsisem spordikunn, ent teine tulemusi suure küsimärgi alla seav faktor on kohtunike brigaad. Mitmel korral on kontrollitud näiteks, kui palju ajamõõtjad eksivad...ning jah, ajad võivad kõikuda 0,1-0,5 sekundi vahel :P Seega võis Raio aeg 100s meetris olla ka vabalt 11,7-11,8 kandis...

Jaan
12.10.04, 03:50
Aga võib ju siis olla ka 12.2-12.3 kandis...

SDK
12.10.04, 11:47
üldiselt on see võistlus ikkagi show, mitte tõsiseltvõetav üritus. muidugi on ka ninastverivälja omal tasemel üritajaid. aga suures plaanis tehakse ikka kostüümidega ja väikese õllepudeliga kinu. omaette küsimus on muidugi, kas seal peaksid sel moel osalema ka Eesti mõistes korralikult tasemel tegijad sportlased.

malagar
12.10.04, 18:01
sel hetkel kui piranha seal osales pold keegi temast veel kuulnudki - vaata toimumisaastat

Tihane
18.10.04, 19:56
vahepeal oli ka norra meistriliigas üsna naljakas päev, kus meie Raio aitas oma meeskonal branni 3:2 ahju panna .. ja kõik teised võistkonnad mängisid omavahel 0:0 viiki .. suhteliselt unelmate nädalavahetus.

Nüüdseks peaks olema juba palju kindlam tunne FFK püsimajäämisest norra meistriliigasse. Peaks suurenema ka lootus, et järgmine aasta suudetakse parema koha eest võidelda.

Noonik
18.10.04, 20:00
Algselt postitas Tihane

vahepeal oli ka norra meistriliigas üsna naljakas päev, kus meie Raio aitas oma meeskonal branni 3:2 ahju panna .. ja kõik teised võistkonnad mängisid omavahel 0:0 viiki .. suhteliselt unelmate nädalavahetus.

Nüüdseks peaks olema juba palju kindlam tunne FFK püsimajäämisest norra meistriliigasse. Peaks suurenema ka lootus, et järgmine aasta suudetakse parema koha eest võidelda.

Juhul kui Piiroja Arsenali ei lähe, siis küll jah. ;) :D

Amadeus
19.10.04, 11:35
Ja taaskord Raio mängu parimaks valitud. Tundub, et Piiroja on terve divisjoni parim mängija. Ükskõik kellega ei mängita ikka on tema parim :)

vertex
22.10.04, 15:50
üleminek kindel? link (http://www.fredrikstadfk.no/apps/pbcs.dll/artikkel?AID=/20041022/SENIOR/41022001)

ertz
22.10.04, 16:25
Algselt postitas vertex

üleminek kindel? link (http://www.fredrikstadfk.no/apps/pbcs.dll/artikkel?AID=/20041022/SENIOR/41022001)

jah! (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=79c145384af533ab694 cc5cf5afb4c1b) tore igatahes :)

Epic
22.10.04, 16:57
ja jaanuaris edasi Inglismaale :)

clever
23.10.04, 00:44
No vähemalt ei müünud Flora teda mingi ülemõistuse kõrge hinna eest, nagu kunagi Operiga tehti, mille taha jäi ka tema edasiliikumine ja mida igal sammul taani meedia ninale määris. See on Raiole hea hüppelaud normaalse ostuhinnaga, mida ei tohi alahinnata edasiliikumise perspektiivi vaadates. Sest iga klubi tahab ju teenida mängijate müügist. Ma usun,et Raio liigub juba järgmine aasta veelgi paremasse klubisse, edu talle!:õnnelik:

marcello
23.10.04, 08:24
Aga mis klubi pakkumisest,väidetavalt rahaliselt parem,ta ikkagi loobus?

ertz
23.10.04, 08:47

Moskva Torpedo!

marcello
23.10.04, 08:49
Algselt postitas erts

Moskva Torpedo!

Krt jah,uudis ju soccernetis olemas ka selle kohta:doh:

Karla
24.10.04, 21:57
Fredrikstad võitis Tromsøt 1-0 ja piiroja mängis terve mängu,seda ma ei tea kas ta oli täna kohtumise parim.Fredrikstad tõusis nüüd turniiritabelis üheksandaks.

marcello
24.10.04, 22:03
Pärast Piraaja tulekut pole kaotusekibedust tuntudki?
Nüüd püsimajäämine kindel?

gamer
25.10.04, 08:59
peaks jah kindel püsimajäämine nüüd olema

Tihane
25.10.04, 11:17
enne viimast vooru .. mis toimub 31ndal oktoobril ollakse viimasest (esimesest väljalangejast) 10 punkti ees ning eelviimasesest (teine väljalangeja) 5 punktiga ees.

Samuti on pääsetud ülemineku mängudest, kuna 11 ja 12 koht on ka püüdmatus kauguses.

Pigem võib juhtuda et fredrikstad võidab ka 31 oktoobri kohtumise ning lähimad konkurendid (tugevate vastaste vastu) kaotavad .. ning fredrikstad tõuseb hooaja lõpuks nii kõrgele kui 7ndale kohale!

Tihane
25.10.04, 11:20
Algselt postitas Karla

Fredrikstad võitis Tromsøt 1-0 ja piiroja mängis terve mängu,seda ma ei tea kas ta oli täna kohtumise parim.Fredrikstad tõusis nüüd turniiritabelis üheksandaks.

sul tekib kahtlust yldse mängu parima osas kui oma puur puhtana hoitakse niivõrd tugeva vastase vastu :) http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=4408

Silver
25.10.04, 12:52
Algselt postitas Tihane

Algselt postitas Karla

sul tekib kahtlust yldse mängu parima osas kui oma puur puhtana hoitakse niivõrd tugeva vastase vastu :) http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=4408
Rõõm on seda linki vaadata. :) Tekitab sees sooja tunde. ;)

Martin
25.10.04, 12:55
Algselt postitas Tihane

Algselt postitas Karla

Mul tekib tunne, et see tähendab midagi muud. Nt. võõrmängija vms EI saa ju alati parim olla :D

v6hiv66ras
25.10.04, 18:37
Pole paha pooltes platsilviibitud mängudes MOTM tiitel saada, kui ma õieti aru sain siis ta on saanud 2* korda saand \"7\", mis peaks vist olema maksimumhinne.

Raio räägib muljeid (http://www.zone.ee/tavaar/rajo.wmv)

Sir. Nuutu
26.10.04, 14:31
eestikeel käis kah päris palju sealt läbi..
JA JA JA.:D
pole hullu.
mees paneb hästi ning on klubiga edukas,kõike head:)

greenday
26.10.04, 23:30
Algselt postitas jannu

eestikeel käis kah päris palju sealt läbi..
JA JA JA.:D
pole hullu.
mees paneb hästi ning on klubiga edukas,kõike head:) Väga hull õnneks pole jah.:sega5:

taku*
26.10.04, 23:50
Poiss läks mõnuga elevile, kui publiku kohta küsiti:D

Amadeus
27.10.04, 11:33
On ka põhjust. Kui meie ML mängudel käib heal juhul sadakond inimest (Tartus ilmselt 2-3 korda rohkem), siis seal on ikka vaatajate arvud alati tuhandetes. Ja need ei istu niisama tribüünil sihvkasid närides vaid ikka elavad oma meeskonnale kaasa. Fredrikstad on selles suhtes üldse üks liiga liidreid.

Sir. Nuutu
28.10.04, 01:24
Just lugesin,et fredikstadi treeneri sõnul võiks piiroja vägahästi ka inglismaal läbilüüa.
Loodame,et see ka kunagi õnnestub.:)

mg
28.10.04, 15:04
a se et piiroja nüüd 4 aastase lepingu sai, tähendab ilmselt et ta sinna jääbki.
nagu tohver ja lemsalu
a ikka parem kui eestis elada...:oih:

marcello
28.10.04, 15:09
Algselt postitas mg

a se et piiroja nüüd 4 aastase lepingu sai, tähendab ilmselt et ta sinna jääbki.
nagu tohver ja lemsalu
a ikka parem kui eestis elada...:oih:

Leping ei hoia kedagi kinni.Kui tüüp ikka silma jääb ja teda tahetakse,ostetakse see leping kohe üles.

tkkt
28.10.04, 17:22
a loodame, et pole Indrek Zelinski sugune hetke staar:oih: Mõni eestlane peale stjopa ja poomi võix veel ennast kusagil liigas lõplikult läbi lyya... no jah see stjopa läbilöök on ka pooleli suht koht..

ROOTSI KUNN
28.10.04, 23:48
Algselt postitas zuma17

a loodame, et pole Indrek Zelinski sugune hetke staar:oih: Mõni eestlane peale stjopa ja poomi võix veel ennast kusagil liigas lõplikult läbi lyya... no jah see stjopa läbilöök on ka pooleli suht koht..

Kuule mees Stjopa ja läbilöök pooleli!!!! Ta mängis enne vigastust rohkem ,kui Oper ja oli kõikides mängudes põhis. Vot tak student!;)

greenday
29.10.04, 00:13
Paneb mõtlema see eesti mängijate läbilöök tippu. Et miks ei jõuta sinna. Selge see et kodune tase on nõrk ja nii edasi. Kuskilt lugesin et Poom tuli 5 korda eestisse tagasi enne kui Inglismaale püsima jäi. Et võibolla on puudu sellest metsikust auahnusest, et ma jõuan sinna ja ma saan nii heaks ja mitte miski ei takista mind. Umbes et mingi jama tuleb siis lastakse veidi lõdvaks mitte ei anta täie rauaga edasi, lastakse oma lootusi liiga kergelt kõigutada. Samas Poom näiteks on oma ülima agarusega treeningutel ka lõivu maksnud. Olen veendunud, et tema ülisagedased vigastused on suurel määral põhjustatud ülekoormusest. On ju teada, et ta tuleb trenni esimesena ja lahkub viimasena.

budu
29.10.04, 00:46
loodame et piirojal on seda auahnust et ennast kõige kõrgemal tõestada ja maailma paremikku tõusta.arsenal olge valmis

ertz
29.10.04, 01:50
muide.. oleks aeg kaotada selle teema kirjeldusest see \"...ja Haavistu kah\" sest see tundub kuidagi naljakana.. Haavistul ilmselt enam küll väljamaale asja põle. kahjuks.

ROOTSI KUNN
29.10.04, 18:51
Algselt postitas erts

muide.. oleks aeg kaotada selle teema kirjeldusest see \"...ja Haavistu kah\" sest see tundub kuidagi naljakana.. Haavistul ilmselt enam küll väljamaale asja põle. kahjuks.
Ma küll selles nii kindel ei ole ,et Haavistu lootustel on kriips peal.

Raldo
29.10.04, 19:49
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas erts

Ma küll selles nii kindel ei ole ,et Haavistu lootustel on kriips peal.
Mees võib veel imesid teha:doh:

Amadeus
30.10.04, 13:58
Ega ta jah ei ole ju veel mingi vanake kes ei suudaks ennast uuesti üles töötada. Kuigi iseasi on kuivõrd kaks järjestikkust vigastust ta psüühikat on muserdanud.

budu
30.10.04, 14:32
kui vaja eks pohlak haavistu kuhugi norra 2 liigasse sokutab nagu seda tegi annistega.

eika
30.10.04, 14:47
Algselt postitas budulojus

kui vaja eks pohlak haavistu kuhugi norra 2 liigasse sokutab nagu seda tegi annistega.
Ega Pohlak Annistet Norra 2. liigasse ei sokutanud. Pohlak oli arvatavasti Anniste, kui mängija, juba ammu maha kandnud...

budu
30.10.04, 14:55
aa võib ka nii olla

Karla
30.10.04, 22:07
Fredrikstad kaotas võõrsil vikingile 5-2.piiroja mängis terve kohtumise.turniiritabelis langes Fredrikstad kümnendaks.

Ch1ller666
31.10.04, 12:03
Aga neil on püsima jäämine juba tagatud eks :oih:

Karla
31.10.04, 12:04

Aga neil on püsima jäämine juba tagatud eks :oih:

jah see on kindel juba.

tkkt
01.11.04, 18:39
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas zuma17

Kuule mees Stjopa ja läbilöök pooleli!!!! Ta mängis enne vigastust rohkem ,kui Oper ja oli kõikides mängudes põhis. Vot tak student!;)

a hetkel ta vigane ja nagu kõik algab hetkel 0-ist nii kurb kui ka see pole!
algab mingis mõttes uus tõestamise protsess...

Epic
12.11.04, 12:10
Piraaja ja Fredrikstad on saamas/saanud endale uue peatreeneri, 94\' ja 98\' MM-il Norra koondist juhendanud Egil Olsen võtab ohjad üle, senine peatreener Knut Torbjørn Eggen jätkab abitreenerina :)

ertz
12.11.04, 12:28
hmm kas klubi tõusutee jätkub?

eston maravilha
12.11.04, 16:16
tere norra-tugevuselt-teine-liiga-mis-iganes-su-nimi-ka-poleks..

Jux
23.01.05, 00:21
Raio on Norras edukat aasta algust näitamas. Treeningmängus lõi just tema IFK Göteborgi vastu värava.

http://www.fredrikstadfk.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050122/SENIOR/50122001

vertex
23.01.05, 01:54
Algselt postitas Jux

Raio on Norras edukat aasta algust näitamas. Treeningmängus lõi just tema IFK Göteborgi vastu värava.

http://www.fredrikstadfk.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050122/SENIOR/50122001

See pole veel kõik, eelmine pühapäev lõi ta tervelt 2 pluss ühe omavärava ;)

http://www.fredrikstadfk.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050116/SENIOR/50116001/-1/ARKIV

marcello
23.01.05, 01:59
Raiol hakkas sellest Madhare faghare junaitidist kahju lihtsalt ja koksas ühe nende eest ka:)

Karla
29.01.05, 23:12
täna pidas Fredrikstad treeningmängu Kaasani Rubiniga ja kaotati 1-4
piiroja mängis kaasa esimesel poolajal.

Martin
14.07.05, 09:09
Piiroja võttis naise (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=177355)

Jalgpallur Raio Piiroja võttis naise
Andero Kaha

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Raio Piiroja abiellus Pärnus oma ammuse elukaaslase Marjega. Et paar hästi sobib, seda näitas ka tseremooniaaegne suudlus.

Pika heleda kleidiga Marje ja soliidse ülikonnaga Raio astuvad muusika saatel käsikäes registreerija juurde, kuulavad tolle õpetussõnu ja ütlevad «jah». Seejärel annavad nad abielu sõlmimise kohta allkirjad ja vahetavad sõrmused.

Suudlus venib pikemaks kui registreerimistel tavaks. Kõik jääb siiski sündsuse piiresse.

«Fantastiline,» kirjeldab Raio vastne naine Marje Piiroja oma tundeid mõni minut hiljem. Ka peigmees näib rahul olevat. «Tõesti väga mõnus on olla,» ütlevad Raio ja Marje seejärel justkui ühest suust.

Mitut last noorpaar tahab

Küsimusele, kuidas nad tutvusid, vastab abielunaine kärmelt: «Spordilaagris loomulikult!»

Äsjasest sõrmuste vahetamisest ja suudlusest veidi kohmetuna räägib pruutpaar läbisegi oma tutvumise lugu. «Raio oli jalgpallilaagris ja mina olin suusataja,» meenutab Marje kümne aasta taguseid sündmusi.

Selgub, et sõna «olin» on siinkohal oluline. «Ühest tippsportlasest perekonnas täiesti piisab,» selgitab tippjalgpallur Raio, miks tema kauaaegne elukaaslane ja vastne abikaasa enam kuigivõrd spordiga ei tegele.

Lapsi tahavad vastabiellunud endi sõnul kindlasti saada. «Aga mitte nii kohe,» ütleb Marje.

Kui noorpaarilt küsida, kui palju võsukesi tulla võiks, jäävad mõlemad viivuks kõhklema. «Mitte väga palju,» ütleb Raio viimaks muigega.

Noorpaari õnnitlema tulnute seas on nii peigmehe kui ka pruudi sugulasi ja sõpru, teiste seas Eesti koondise ründaja Kristen Viikmäe. Südamlikult kallistab vend Raiot tõsielusarjast «Buss» tuntud Birjo Piiroja.

Värske abielumehe vanemad kingivad pruutpaarile pulmadeks raha, nagu tänapäeval tihti kombeks. See aitab kas või pulmapeo eest maksta, selgitab tütar vanemate otsuse tagamaid.

Pulmarongiga koerale järele

Õnnitlustele ja põgusale lõõgastumisele perekonnaseisuameti ees järgneb kümnetest autodest koosneva pulmarongi tiir mööda Pärnu tänavaid.

Selle eesmärk enese näitamise kõrval on tuua kodust ära noorpaari veidi kuumakartlik setter Dominic. Koer kaasas ja linna vahel küllalt signaalitatud, sõidab pulmarong linnast välja pidu pidama.

Õde Birjot pulmapeole ei lastud

Kuigi tõsielusarja «Buss» osaline Birjo soovis väga oma jalgpallurist venna pulmapeole minna, ei saanud ta seda teha, sest vend ei tahtnud peol kaameraid näha. Saate produtsendid ei olnud aga nõus Birjot ilma kaamera ja «Bussi» teiste tegelasteta peole laskma. Seega pidi Raio õde leppima vaid tseremooniaga perekonnaseisuametis. Seal poetas Birjo mõne rõõmupisara ja soovis vennale südamlikult õnne.

Sir. Nuutu
14.07.05, 12:20
Õnnitlen.

Jyrka
14.07.05, 14:12
Algselt postitas Martin

Õde Birjot pulmapeole ei lastud

Kuigi tõsielusarja «Buss» osaline Birjo soovis väga oma jalgpallurist venna pulmapeole minna, ei saanud ta seda teha, sest vend ei tahtnud peol kaameraid näha. Saate produtsendid ei olnud aga nõus Birjot ilma kaamera ja «Bussi» teiste tegelasteta peole laskma. Seega pidi Raio õde leppima vaid tseremooniaga perekonnaseisuametis. Seal poetas Birjo mõne rõõmupisara ja soovis vennale südamlikult õnne.

Öäh! Jumal tänatud.

raviaa
19.07.05, 09:59
Raio siis terveks saamas,viimases mängus tuli vahetusest sisse.

Kaspy
20.07.05, 01:53
Algselt postitas raviaa

Raio siis terveks saamas,viimases mängus tuli vahetusest sisse.

Treeningmängus või liigas?

Karla
20.07.05, 01:54
Treeningmängus.

budu
20.07.05, 01:56
aga asi seegi,vähemalt mees saab juba pallimängida ja läti vastu läheks tema teeneid väga vaja

PraS
22.07.05, 22:09
No vot kellest (http://skysports.planetfootball.com/transfernews.asp?type=article&id=293499) Piiroja klubi huvitub

Silver
22.07.05, 22:45
Algselt postitas PraS

No vot kellest (http://skysports.planetfootball.com/transfernews.asp?type=article&id=293499) Piiroja klubi huvitub Suhteliselt ebatõenäoline, nagu ka Piiroja klubi juht ütles uudises. Sellise klassiga mängija peaks mängima natukene kõvemas liigas, natukene kõvema satsi eest.

Sir. Nuutu
23.07.05, 01:07
Hehee... See oleks küll päris... Huvitav?!:D

jorss
23.07.05, 13:35
silver, aga see on ilmselt siiski nii.
siin on FFK eeldatav koosseis pühapäevaseks mänguks Lyniga. Raio ka pingiotsale mahtunud.

FFK (http://www.fredrikstadfk.no/default.asp?ArtID=188)

Kaspy
23.07.05, 14:52
Algselt postitas PraS

No vot kellest (http://skysports.planetfootball.com/transfernews.asp?type=article&id=293499) Piiroja klubi huvitub

No aga meeskonna muudaks see küll tunduvalt konkurentsivõimelisemaks ja kui veel Raio ka tagasi põhikasse end murraks:kaval:

gamer
24.07.05, 22:15
Thomas Myhre klar for FFK!

http://www.fredrikstadfk.no/default.asp?ArtID=186

magicm
25.07.05, 00:00
see peaks vist tähendama, et mhyre tõepoolest liitus?

gamer
25.07.05, 00:01
Algselt postitas magicm

see peaks vist tähendama, et mhyre tõepoolest liitus?

Tundub nii, meeskonna mängijate nimekirjas kah ta üles antud.

budu
25.07.05, 00:38
kuidas seda käiku nyyd vötta,mees ei vöta sunderlandi pakkumist vastu ja läheb tagasi kodumaale.kas on maailmas rändamisest kopp ette tuld vöi kartis et ei saa sunderlandis piisavalt mänguaega

Karla
25.07.05, 02:03
Piiroja sai ka täna mängidA-Tuli 31.minutil mängu.
See küll tore, et peale vigastust saab kohe mängu.:õnnelik:

Fredrikstad võitis Lyni 2:1;)

Karla
26.07.05, 02:14
Siiski tuli Piiroja mängu 59. minutil.
Aga see küll hea, et teda peale pikka vigastust kohe mängu usaldatakse.:lahe:

U2
03.08.05, 21:32
Aga Raio skooris :D

Jaak
03.08.05, 21:33
Algselt postitas U2

Aga Raio skooris :D

ja veel rosenborgile:-)

budu
03.08.05, 21:42
täna siis on tösine hävitustöö käsil ja tubli raio 30minutil siis seisuks juba 3-0.ja kolle tuleb veel

Sir. Nuutu
03.08.05, 21:47
Kindlasti peaga nurgalöögist.

Epic
03.08.05, 21:50
Algselt postitas Nuutu

Kindlasti peaga nurgalöögist.

ei usu, ma arvan et 50-lt meetrilt pommlöögiga :)

Sir. Nuutu
03.08.05, 22:34
4-1 penaltist.

Pilt
03.08.05, 22:39
oi raisk fredrikstrad võitmas rosenborgi..tubli raio!kuskilt peab väravat näegema
kui keegi teab kust siis öelge;)

Pilt
03.08.05, 22:45
5-1:rõõm7:

Sir. Nuutu
03.08.05, 22:46
Kurat oleks pidanud Nimetasse ronima, seal oleks LIVES seda väravat näinud.

Pilt
03.08.05, 22:48
rosenborg on kaotamas..hmm ennem mängu arvasin küll et fredrikstrad saab kaotuse..pall on ümmargune:P

Sir. Nuutu
03.08.05, 22:53
Jah, 5-1 jäigi.
Igati kena tulemus, viimaste tulemuste kõrval!

Pilt
03.08.05, 23:00
hästi tehtud fredrikstrad!!!

Sir. Nuutu
03.08.05, 23:11
Kusjuures kaks mängu lõppesid sisuga 5-1. Bodo/Glimt põrmustas sama tulemusega Odd Grenland.
Norras väravate sadu.
Ehk teeb Flora norrakas siin sama:D

Pilt
03.08.05, 23:13
Algselt postitas Nuutu

muidugi teeb! berge the best:P

17
03.08.05, 23:25
Algselt postitas pillureinger

Algselt postitas Nuutu

muidugi teeb! berge the best:P ja nüüd tuleb karla ja küsib kas sa oled berge mängu näinud, et sa teda parimaks tituleerid:doh:

Sir. Nuutu
03.08.05, 23:28
Jah, täpselt.
Kust sa teda,et ta hea on?
See 1 värav ei ütle midagi.

Pilt
03.08.05, 23:29
olen näinud ta mängu..midagi kiita pole a on kiire ja oskab natukene mängida..selle pärast meeldib et flora kohta on ta hea mängija;)

Jux
03.08.05, 23:37
Tervitused Raiole ja pilt tänasest mängust:

http://sport.vg.no/live/images/kamp/2005-08/8356.jpg

budu
04.08.05, 00:10
raio ka inglismaale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sir. Nuutu
04.08.05, 00:12
Manusse, Rio kõrvale:D
Hmm... Läheb ju kokku, Rio - Raio:D

Pilt
04.08.05, 00:14
Algselt postitas Nuutu

Manusse, Rio kõrvale:D
Hmm... Läheb ju kokku, Rio - Raio:D
algul alustab sunderlandist..siis rio kõrvale!;)

laurenzo
04.08.05, 10:04
Vaatasin siis eile Nimetas esimest poolaega Fredrikstad-Rosenborg mängust, algatuseks tuleb kohe tõdeda, et õnneks selle hooajaga lõppeb ka üks hegemoonia, nimelt siis Rosenborgi valitsemine Norras. Kui nad eelmisel hooajal veel läbi ussinoksi meistriks tulid, siis see aasta seda enam küll ei juhtu, olen praktiliselt kindel. Esimest poolaega iseloomustabki Fre totaalne üleolek, suurepäraseid võimalusi oma 10 tükki, Rosenborgil ehk 1-2. Raio värav tuli muidugi peaga, karistuslöök tsenderdati kasti, väravaht tuli välja, aga Piiroja ennetas teda ja koksas sisse. Kaitses korra lükati tal pall jalgevahelt läbi, aga muidu probleeme ei olnud, ei saanudki olla, sest Fredrikstad ründas lakkamatult.

Epic
07.08.05, 16:29
Algselt postitas gamer

Thomas Myhre klar for FFK!

http://www.fredrikstadfk.no/default.asp?ArtID=186

rõõm jäi üürikeseks, mees on juba teel Charltonisse :P

Sir. Nuutu
07.08.05, 16:45
Mida asja??
Põikab korraks läbi ja minema... Eriti hea...

17
07.08.05, 16:46
Kas mingit sellist reeglit või asja pole, et mees kes korra hooajal juba klubi vahetanud, siis seda rohkem teha ei või?:oih:

Martin
09.08.05, 12:49
Bussi Birjo, Raio õde (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=178773)

ertz
09.08.05, 13:53
siin on suurem pilt (http://ajaviide.delfi.ee/news/buss/article.php?id=10859780&albumID=10851636&pictureID =10859882) ka ;)

oku
09.08.05, 14:14
Algselt postitas 17

Kas mingit sellist reeglit või asja pole, et mees kes korra hooajal juba klubi vahetanud, siis seda rohkem teha ei või?:oih:

Minu arust tal konkreetset lepingut ei olnud. Oli play-and-pay või match-by-match või kuidas seda nimetataksegi. Eks ta ise arvas ka, et mõni tugevam mansa on üsna pea huvitatud.

gamer
10.08.05, 09:28
Kas Birjol pole juba mitmendat aastat järjest Gümnaasium üldse lõpetamata, st. riigieksamitel läbi kukkunud.

budu
13.08.05, 20:54
fredrikstad juhib hetkel 1-0 aga köige rohkem teéb head meelt rosenborgi suur hävimine norra liigas,hetkel juba 16 minutiks ollakse taga 0-3 start`i vastu

Mõnuagent 007
13.08.05, 20:56
njah., kui rosenborg peaks pääsema Meistrite Liigasse (mis on hetkel üsnagi tõenäoline), siis võib hakata nägema enneolematult suuri kaotusi Rosenborgi esituses.

TonZo
13.08.05, 21:02
Tundub et Rosenborg laguneb,aga start tõuseb...

EgoTrip
13.08.05, 21:10
Algselt postitas laurenzo

Kui nad eelmisel hooajal veel läbi ussinoksi meistriks tulid, siis see aasta seda enam küll ei juhtu, olen praktiliselt kindel.

samad sõnad

Drogba
13.08.05, 21:16
Ei kujuta mis präegult Rosenborgis toimub ja mis nad meistrite liigas tegema hakkavad kui nüüd nad kaotavad poolajal stardile 4:0:oih:

Pilt
13.08.05, 21:20
Algselt postitas Drogba

Ei kujuta mis präegult Rosenborgis toimub ja mis nad meistrite liigas tegema hakkavad kui nüüd nad kaotavad poolajal stardile 4:0:oih:
rosenborg pani teise kooseisu väljakule..hoiab põhimehi meistrite liiga jaoks:oih:

Tauri.T
13.08.05, 21:28
Sa ainult oletad seda.

Drogba
13.08.05, 21:58

Algselt postitas Drogba

rosenborg pani teise kooseisu väljakule..hoiab põhimehi meistrite liiga jaoks:oih:

Minu arust see kooseis küll teine kooseis ei old kuna Johnsen sai 27 minultil punase aga ei tea ka.:)

minaise999
13.08.05, 22:03
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas Drogba

Minu arust see kooseis küll teine kooseis ei old kuna Johnsen sai 27 minultil punase.

Siis on teine koosseis kui johnsen ei saa 27. minutil punast? :naer3:

Drogba
13.08.05, 22:07
Algselt postitas minaise999

Algselt postitas Drogba

Algselt postitas Drogba

Minu arust see kooseis küll teine kooseis ei old kuna Johnsen sai 27 minultil punase.

Siis on teine koosseis kui johnsen ei saa 27. minutil punast? :naer3:

Kui sa veel ei tea siis Johnsen on Rosenborgi põhi väravavaht.

Sir. Nuutu
13.08.05, 22:35
Fredrikstad 1 - 1 Ham Kam

norsk
15.08.05, 16:29
Algselt postitas Nuutu

Fredrikstad 1 - 1 Ham Kam
Raio sai TV2 Norge\'lt ja Dagbladet\'ilt hindeks 6, ehk FFK parim mees selles mängus.

Sir. Nuutu
29.08.05, 17:11
Kes täna nimetasse on minemas?
20:00 on Fredrikstadi mäng Branniga

midfielder
29.08.05, 20:52
Tänases SLõlehes on väike uudis, et Raio tegemisi jälgib üks premieri klubi. Ons kellelgi aimu, mis klubi. Tean et hiljuti käis norrast omale keskkaitsjat otsimas Wigan koos oma treeneriga. Kuid Vikingi Brede Haugeland ei tahtnud sinna minna. Äkki ongi see Wigan. Ei usu, et see mõni tabeli keskmik on, kuna Piiroja siiski juba 26 ja norra liiga pole ka eriti atraktiivne koht, kust inglise kõrgliiga satsid robinal mehi ostaksid.