320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Piiroja...\'

    Originally posted by märt


    NO JÄLLE KAAREL MINU PAIKA........
    Vahest seletad selle lause tähenduse lahti?

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Piiroja...\'

      Originally posted by Kaarel


      Originally posted by märt


      NO JÄLLE KAAREL MINU PAIKA........
      Vahest seletad selle lause tähenduse lahti?
      Kaarel, sa ei tunne siis Saaremaa murrakut vä? Ühesõnaga, panid ta paika
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Piiroja...\'

        Haavistu sai jah vigastada. aga see ei tohiks midagi VÄGA tõsist olla, sest ta kõndis edasi juba omal jalal
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Piiroja...\'

          Allo

          Haavistu sai vigastada ääretult tobedas olukorras, hüpates koos vastasega palli järele
          ja õhus põrkusid neil põlved kokku. Mees langes pikali ning oli selgelt päris suurtes valudes.
          Ise ütles, et mingi krõks käis põlvest läbi ja paistis, et pikka arupidamist polnud ja arstid nõudsisd kohe vahetust.
          Samas tõesti tõusis mees hiljem ise püsti ja kõndis küll kergelt longates minema. Loodetavasti suurt hullu ei juhtunud.

          Parimatega
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Piiroja...\'

            Oh shit. Haavistu on minu meelest (koos Lindperega) momendil üks kootust andvamaid mängumehi, mitte ainult Eestis, vaid julgeks öelda, et Läänemere ümbruses. Nad on teinud suure arengu. Loodame, et f***ing vigastus paraneb. Hea seegi, et see vigastus hooaja lõpus (lõpu eel) tuli. `Head pole siin muidugi midagi

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Piiroja...\'

              Originally posted by Patt27


              Oh shit. Haavistu on minu meelest (koos Lindperega) momendil üks kootust andvamaid mängumehi, mitte ainult Eestis, vaid julgeks öelda, et Läänemere ümbruses. Nad on teinud suure arengu. Loodame, et f***ing vigastus paraneb. Hea seegi, et see vigastus hooaja lõpus (lõpu eel) tuli. `Head pole siin muidugi midagi
              Mida tead sa mees Läänemerest üldse.

              See et sinu ainsad teadmised pärinevad Florast, siis tea et maailm ja ka Läänemeri on suur ja lai ning mingid Haavistu ja Lindpere on selles kontekstis tühikargajad. Isegi Baltikumis on kindlasti neist andekamaid mängijaid varnast võtta...

              Kusjuures ma isiklikult Haavistus suurt tulevikku ei näe. Tundub kuidagi Udu 2 ehk Viikmäe tüüp olevat...

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                Mis iganes Haavistust ka tuleb - igatahes on ebaõiglane temasse kohe karjääri alguses nii halvasti suhtuda . Ma ise leian küll ,et Saharov on parem kui Haavistu ja Lindpere , kuid ühe korraliku koondise poolehoidjana , leian ma ikka ,et kõik meie poisid on väga head ja SUURED ANDED , kuni elu pole vastupidist näidanud .

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Piiroja...\'

                  Piiroja ja Haavistu peaksid täna Heerenveenis mänguolukorras testitud saama . Heerenveeni leheküljel kirjutas mängust mingi Harkemase Boysiga ,kus Heerenveeni kodulehe http://.sc-heerenveen.nlindex3.html
                  andmetel peaksid mõlema eestlase oskused saama täna kell 19.30 proovile pandud - vähemalt midagi säärast suutsin ma sealt välja lugeda ( Vaata nieuwsi ) . Pöidlad pihku !!!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Piiroja...\'

                    a
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Piiroja...\'

                      Originally posted by jots


                      a
                      mida tähendab a ?

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Piiroja...\'

                        Samas paljastab see Heerenveeni kodukas ka sellise huvitava asjaloo, et praeguse seisuga hoiab see vahva klubi sealses liigas tagant kolmandat kohta. Ehk tore küll, kui meie poisid peaksid sügisel kuskil Hollandi mudaliigas sahmima hakkama..
                        Elämä on laiffi!





                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Piiroja...\'

                          Ma oleks n6us pigem Stennuriga, kes on üleüldse üks väga tark inimene. Ega see, et m6ni mängija on eestlane ei tähenda kohe, et ta supertalent on. Rootsis ja Taanis, isegi Soomes on nendesuguseid vendi ikka jalaga segada. Kui siin veel Poola ja Saksamaa ka mängu tuua, siis....
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Piiroja...\'

                            Noh , esiteks ma ju kirjutasingi , et juhul kui elu pole vastupidi näidanud , mida ta paraku sageli teeb
                            Kui vaadata asja karmi realisti pilguga , siis muidugi ei ole eestis mingit superannete kogumit , kelle peale peaksid välisklubid tormi jooksma .
                            Samas pean ma ühe õige rahvuskoondise poolehoidja kohuseks ülimat ja kestvat optimismi oma maa koondise ja selle mängijate suhtes . Millega sellise pisliigaga riigi nagu Eesti puhul kaasneb ka KÕIGI meie pallurite andekateks pidamine ja lootmine , et nad ikka väljamaale saavad , et oma karjääri arendada
                            Muidugi olen ka mina peale ebaõnnestunud mänge ( mängijate individuaalset esitust vaadates ) olnud kriitiline , kuid õige fännina unustan nende apsakad peagi ja usun pimesi meie pallurite võimetesse välismaal läbi lüüa .
                            Seega Eesti on täis metsikult andekaid pallivõlureid , kes peagi kogu euroopa üle ujutavad !!!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Piiroja...\'

                              Kristen Viikmäe ja Lembit Rajala?
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                                Ja jaa, vahest tahaks oma emotsioone ikka välja elada küll ja mis see vutihuviliste meeli ikka paremini toidab kui oma mängijate edu, hea esinemine ja head lepingud välisklubidesse.Aga siis tuleb mingi jurakas , kes toob kõik maa peale tagasi ja ütleb , et enne lähima 300 aasta möödumist uut talenti ei sünni. Ja mis siis, et alati kõik ei õnnestu ja tõenäosus saada korralikku välisklubisse on väike, väikese riigi kohta (nagu eesti kahtlemata on) on ka sahinad midagi väärt. Kui sust ei räägita , järelikult pole sind ka olemas
                                Igaljuhul edu Raiole & kertile.
                                PS. Kas keegi teab midagi juba täpsemalt , kuidas neil siis eile läks?
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X