320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Piiroja...\'

    Allo

    Julgeks ka tagasihoidlikult Stennurile ja Jaanile vastu vaielda, kes muidu on tõesti targad inimesed, aga oma suures tarkuses olete mehed liigseteks pessimistideks hakanud. Mis siis kui sitad on, tuleb ikka uskuda, et on mehed on arenguks võimelised. Ma isegi mingi hetk uskusin, et Zelinskisit võib mängumees saada :P

    Haavistu on suht kiire ja hea suhtumisega, aga kohati jätab mulje nagu ta päris hästi ei teaks mida, miks ja millal ta seal väljakul tegema peaks. Aga kuna ta veel noor on, siis küll tast kunagi veel George Best kasvab (Ja Jaan ära nüüd hakka targutama, et Best oli kehva suhtumisega ja mängis teisel äärel )

    Parimatega
    Eestlane Finsbury Parkis

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Piiroja...\'

      HALLOOO


      Ega ma mingi pessimist ole, aga vaadake see kiri millele ma vastasin üle ja mõistke, et see oli ikka liiga üle pakutud. Muidugi ma toetan ja loodan meie poistest paljut...

      Aga täpselt nagu Chazlor ütles, arvan ma ka lihtsalt et Haavistul jääb puudu tunnetusest. Ta on Piiroja järel üks parimaid võitlejad - tõmbleb ja hüüpab kõikvõimalikkesse olukordadesse sisse. See on tema puhul super. Miks Viikmäe 2 - sest arvan, et Viikmäe ja Haavistu on 2 meest Eesti koondises, kes ei saa õieti aru mis toimub - ilmselt seetõttu, et nende päid ümbritseb tohutu uduvine.

      Haavistust oleks õige treenituse korral minu arvates midagi Urmas Rooba moodi suutnud kasvatada - kiire ja võitleva kaitseääre. Aga nagu alati arvatakse - pandi temagi oma kiiruse tõttu ette. Samas on Haavistul ja Viikmäel 1 ja sama viga - neil on väravakramp. Nad ei oska teha seda mida nende positsiooni mees peaks tegema. Kusjuures Haavistu ei peagi nii kolle lööma, aga tal on ka see mure. Samas kui ta areneb ja saavutab enesekindluse, siis võib tast asja saada. Samas on see minu meelest näitaja mis eriti ei arene....

      Aga Viikmäe - ei, temast tõesti ei tule miskit, usun nii. Tema koht koondises süüakse 3 aasta jooksul ära


      aga muidu positiivselt,
      me usume, ma usume...

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Piiroja...\'

        Noh lõpuks ka Heerenveeni ja Harkemase Boysi mängu tulemus .
        Heerenveen võitis 1:0 Haavistu ja Piiroja mängisid kaasa ja esinesid Heerenveeni tehnilise meeskonna hinnangul igati rahuldavalt . Selle nädala jooksul peaks selguma , kas nad sobivad Heerenveeni meeskonda tugevdama .
        http://www.sc-heerenveen.nl/index3.html

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Piiroja...\'

          Keegi pole veel maininudki, aga eilsetes spordiuudistes (tänaseid lehti pole jõudnud veel vaadata, ehk ka seal midagi) mainis Raio võimalike kosilastena ka Schalket ja Rosenborgi
          Jalgpallihaigla patsient #172
          Diagnoos: raskekujuline futboliit

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Piiroja...\'

            Originally posted by Rainman


            Keegi pole veel maininudki, aga eilsetes spordiuudistes (tänaseid lehti pole jõudnud veel vaadata, ehk ka seal midagi) mainis Raio võimalike kosilastena ka Schalket ja Rosenborgi
            Rosenborg oleks tegelikult Piirojale päris hea variant, saaks ka Meistrite liiga kogemusi.
            Seda Heerenveeni varianti ma eriti ei usuks, oli nagu kuulda midagi klubi s**a majandusliku seisu kohta.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Piiroja...\'

              Noh Schalke oleks Super - kui ta seal platsile saab . Rosenborg oleks ok kuid kas seal Norras polnud välismängijatele mingeid ilgeid piiranguid ( Terehhovi juhtum )? Pealegi ei ole Norra liiga teab mis tugev .Piirojale kuluks ära koht , kus ta saab parandada oma tehnilisi oskusi ja Norras see vaevalt et eriti tõenäoline on .

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                Ma arvan ka, et Schalke oleks Piirojale parim variant. Haavistule sobiks Heerenveen kyll.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Piiroja...\'

                  Tuleme nüüd maa peale tagasi.

                  kyhr

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Piiroja...\'

                    schalkes ei saax ta kindlalt platsile.....vaadakem kes seal tal ees ootamas on......ja praim variant olex belgia või hollandi liiga esialgu ja kui piiroja on ka võimeline millekski siis ta sealt ka kuhugi edasi suundub.... nt. inglismaale,saksamaale,hispaania(no itaaliasse mitte, seal ju kõik vennad langevad pundist välja....)

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Piiroja...\'

                      Originally posted by märt


                      schalkes ei saax ta kindlalt platsile.....vaadakem kes seal tal ees ootamas on......ja praim variant olex belgia või hollandi liiga esialgu ja kui piiroja on ka võimeline millekski siis ta sealt ka kuhugi edasi suundub.... nt. inglismaale,saksamaale,hispaania(no itaaliasse mitte, seal ju kõik vennad langevad pundist välja....)
                      Noh kes seal Schalkes siis nii väga ees on ? Saksa klubidele tüüpiliselt paar üle kolmekümnest vanameest , mingi poolakas ja keskpärane argentiinlane . Üldiselt jagan arvamust ,et holland oleks parim koht , aga selle kamba hulgas saaks Piiroja hakkama küll .Mis puutub Heerenveeni , sis nada ostavad maksimaalselt odavaid \"häid\" välismaalasi nii umbes 100000 naela tükist ja müüvad neid hiljem paari milli eest maha . Noh sellese kategooriasse meie poisid isegi mahuvad minu meelest .

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Piiroja...\'

                        Iga variant oleks parem kui praegune Flora oma peaasi et mängu saaks.
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Piiroja...\'

                          kui oleks valida heerenveeni ja schalek vahel siis schalke oleks igati parem variant... kui piiroja heerenveeni kaob siis võib ta järgmine aasta olla hollandi tugevuselt teises liigas, sest heerenveenil läheb suht sitasti... 18 klubi seas 16 :P a noh, hooaeg veel suht noor
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Piiroja...\'

                            no vaatasin et seal on ees 2 head poolakat,2 hollandlast(kespärased),üx belglane,üx argentiinlane.......aga tõesti on tal seal head sansid......nende kolme keskkaitja hulka pääseda(schalke vanasti ikke mängis tradits saksa systeemi 3-5-2......no loodame et schalke huvi ei taandu.....ja schalke ka 4 kohal praegalt......

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Piiroja...\'

                              Originally posted by märt


                              no vaatasin et seal on ees 2 head poolakat,2 hollandlast(kespärased),üx belglane,üx argentiinlane.......aga tõesti on tal seal head sansid......nende kolme keskkaitja hulka pääseda(schalke vanasti ikke mängis tradits saksa systeemi 3-5-2......no loodame et schalke huvi ei taandu.....ja schalke ka 4 kohal praegalt......
                              jaa, kui Piiroja peaks Schalkesse tõesti liikuma, siis usutavasti oleks seal ka avakoosseisu koht olemas...nii et kui läheb, on äkki Eesti mees järgmine aasta CL või UEFA Cupil...

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                                igatahes ütles Raio eileõhtusel hooaja lõpetamis pidustusel ,et tema valik oleks Shalke ja kas nad teda tahavad pidi ta tänase päeva jooksul selgeks saama.
                                Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X