PDA

View Full Version : Raio Piiroja (114/8)

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7

rasmer
01.06.07, 13:59
Kuressaares on õhu kaudu downi sündroom levima hakkanud?

jethro
01.06.07, 14:30
Kuressaares on õhu kaudu downi sündroom levima hakkanud?

Äkki söövad midagi, sest tarku ja asjakohaseid mõtteid tuleb sealtpoolt viimasel ajal ikka laialt rindelt. Mõned teised üksiküritajad ei suuda enam konkurentsi pakkuda.

ROOTSI KUNN
04.06.07, 19:21
Vaatasin praegu ETV uudistest Piiroja intervjuud. Ja täitsa perses.
Tuleb välja ,et vutiliit ei olnud absull asjaga kursis ning keeras Raiole ikka korraliku sita kokku. Nad ütlesid ,et Raio alustab puhaste paberitega ja võib kollase saada. Mees oli tõega vihane ,sest teda tuldi Inglismaalt vaatama ja see oli tema karjääri suhtes võibolla otsustav mäng.
Ühesõnaga täilelik EJL-i ämber. Kes vastutab ?

Tembu
04.06.07, 19:34
Juba vanarahvas ütles: "Usalda, aga kontrolli"

fitti
04.06.07, 19:47
Juba vanarahvas ütles: "Usalda, aga kontrolli"

Seda ütles mu meelest Feliks Džerzinski.
Piiroja keiss võtab muidugi sõnatuks.

budu
04.06.07, 19:50
Pohlak peaks selle eest isiklikult vastutama

kala2
04.06.07, 20:07
mängija ise ei peagi mõtlema või arvet pidama ve?

ALEKOK
04.06.07, 20:12

mis see arve pidamine siia puutub ütle mulle ka??

HABE
04.06.07, 20:41
Väga kahju Raiost, unistuste mäng igale jalgpallurile jääb temale vahele, ma isiklikult loodan et ta on ennast piisavalt hästi näidanud ja saab ikkagi Inglismaale mõnda tipp klubisse mängima.

budu
04.06.07, 20:52
Väga kahju Raiost, unistuste mäng igale jalgpallurile jääb temale vahele, ma isiklikult loodan et ta on ennast piisavalt hästi näidanud ja saab ikkagi Inglismaale mõnda tipp klubisse mängima.

nu kas just tippklubisse aga arvan et ta oleks rahul ka aste madalamal mängimisest

rasmer
04.06.07, 20:55
Raio arvas, et puhtad paberid ja mõtles, et ohoh nüüd saab kellegile kossi sõita ?

budu
04.06.07, 21:00
Raio arvas, et puhtad paberid ja mõtles, et ohoh nüüd saab kellegile kossi sõita ?

lihtsalt tyyp teadis et võib riskipiiril mängida,kuna kollast tema teada all pold aga võta nõpust.persse see jalkaliit,yks aps teise järgi.maha pohlak

kala2
04.06.07, 21:08
mis see arve pidamine siia puutub ütle mulle ka??

seda et kui elumäng seisab ees peakas ju ise kahh mõtlema ja kaaluma kas ikka kõik korras kaartidega...nagu keegi eelnevalt ütles,et usalda aga kontrolli. eriti kui tegu on EJL-iga. igastahes väga kahju et selline asi üldse juhtuda sai..

Ramm
04.06.07, 21:52
See EJL nagu keskerakond..nie mjasa nie rõba...

budu
04.06.07, 21:52
See EJL nagu keskerakond..nie mjasa nie rõba...

Tänase päeva parim võrdlus!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROOTSI KUNN
04.06.07, 21:54

Kuule! Mängijatel on sitaks muud teha ,kui kaartide arvu lugeda .Seda enam ,et seda nelja kaardi süsteemi. Enamik meist polnud sellest ennem kuulnudki. See on puhtalt abitreeneri asi jälgida ja mängijale meelde tuletada. Mängiat küll süüdistada ei saa ,kui ta mingeid UEFA imereegleid ei tea.

yheksa
04.06.07, 22:14
Kuule! Mängijatel on sitaks muud teha ,kui kaartide arvu lugeda .Seda enam ,et seda nelja kaardi süsteemi. Enamik meist polnud sellest ennem kuulnudki. See on puhtalt abitreeneri asi jälgida ja mängijale meelde tuletada. Mängiat küll süüdistada ei saa ,kui ta mingeid UEFA imereegleid ei tea.

Kuule! See, et mängija kõiki reegleid ei tea ei tee teda ju vähem mustaks lambaks. Möni Eesti liiga mängija ei tea kõiki jalgpallireegleidki (uuendusi pean silmas), kas siis ei peaks talle reeglite rikkumise eest kollast kaarti andma?

Ja löppude löpuks kui koos Piirojaga oleks kaotatud ntks 2:1 ja nüüd kaotatakse 4:1, siis mis vahet sel on?

ps märkate ikka, et panin Eesti ka väravat lööma :P

ROOTSI KUNN
04.06.07, 22:38
Minu jaoks on väga suur vahe ,kas kaotame 2-1 või 4-1 .
Ja nüüd veel kord AK-d vaadates siis küsis Raio spetsiaalselt ju EJL-st ,et kas ta võib riskivabalt mängida. Vastus oli JAH. Keegi ei hoiatanud teda.

budu
04.06.07, 22:44
Kuule! See, et mängija kõiki reegleid ei tea ei tee teda ju vähem mustaks lambaks. Möni Eesti liiga mängija ei tea kõiki jalgpallireegleidki (uuendusi pean silmas), kas siis ei peaks talle reeglite rikkumise eest kollast kaarti andma?

Ja löppude löpuks kui koos Piirojaga oleks kaotatud ntks 2:1 ja nüüd kaotatakse 4:1, siis mis vahet sel on?

ps märkate ikka, et panin Eesti ka väravat lööma :P

minu jaoks on ka vahe kas kaotame 1-4 või 1-2.JA SELLES EI NÄE MINA KÜLL RAIO SÜÜD,SELLE KALA PANI IKKA MEIE KALLIS EESTI FUCKING JALGPALLILIIT

Kasper
04.06.07, 22:45
seda et kui elumäng seisab ees peakas ju ise kahh mõtlema ja kaaluma kas ikka kõik korras kaartidega

Mees tuli ju just karistuselt ja mida sa arvaksid, kui oled just pidanud mängu vahele jätma, et kui saad ühe kollase, et siis peaksid uuesti karistust kandma, vaevalt. Ning muide nagu ROOTSI KUNN ütles, et Raio küsis EJL kas ta võib riskivabalt mängida, talle vastati jah ning sellest peaks järeldama, et EJL koosneb suurtest ajukääbikutest, kui ei teada UEFA reeglitest midagi.

Ramm
04.06.07, 22:45
Seal EJL peaks mingi koolituse läbima ennem kui kedagi tööle võetakse,tekitab juba odavamarketi Maxima teeninduse kvaliteeti....samas ei saa ainult töötajaid süüdistada,kui ikka ei maksta raha väärikalt siis ei teki ka tahtmist/motivatsiooni tõmmelda...parem ütlen jah kui tõmmelda 1h et väljaselgitada mingi case..

malagar
05.06.07, 01:16
tüüpiline eesti

urmar
05.06.07, 02:01
Ma mingil määral mõistaks Piirojat, kui ta oleks selle kaardi saanud kaitses, aga rumalalt rünnakul, kusjuures jalad ees mängu eest võib ka otse punase saada.

ALEKOK
05.06.07, 02:05
Ma mingil määral mõistaks Piirojat, kui ta oleks selle kaardi saanud kaitses, aga rumalalt rünnakul, kusjuures jalad ees mängu eest võib ka otse punase saada.

Kas EJL on sinu arust õigesti käitunud?

rasmer
05.06.07, 02:06
Kas Piiroja on õieti käitunud?

ALEKOK
05.06.07, 02:15
Kas Piiroja on õieti käitunud?

Minul pole küll Piirojale etteheiteid, selge see et ta läheb võitluslikumalt olukordadesse kui ta teab et ta võib ühe kollase saada, aga mulle lihtsalt ei meeldi kuidas urmar tihti tuleb erinevatesse teemadesse EJL või Florat ülistama.

ÕIGESTi, mitte õieti.

urmar
05.06.07, 02:24
Minul pole küll Piirojale etteheiteid, selge see et ta läheb võitluslikumalt olukordadesse kui ta teab et ta võib ühe kollase saada, aga mulle lihtsalt ei meeldi kuidas urmar tihti tuleb erinevatesse teemadesse EJL või Florat ülistama.

ÕIGESTi, mitte õieti.

Jah, sellest olen ma ammu aru saanud, et ausat juttu ei tohi sa mitte rääkida, ikka tulevad veel ausamad välja ja kukuvad lahmima.

ALEKOK
05.06.07, 02:27
Jah, sellest olen ma ammu aru saanud, et ausat juttu ei tohi sa mitte rääkida, ikka tulevad veel ausamad välja ja kukuvad lahmima.

Väga kahtlane, et su aus jutt ülistab alati Florat ja Jalgpalliliitu. Aga ütle ikkagi, mis sina arvad EJL käitumisest Piiroajaga antud juhul?

urmar
05.06.07, 02:51
Väga kahtlane, et su aus jutt ülistab alati Florat ja Jalgpalliliitu. Aga ütle ikkagi, mis sina arvad EJL käitumisest Piiroajaga antud juhul?

Ma arvan, et see oli õnnetu juhus ja kuna Piiroja küsis enda kohta, siis ilmselt oli tal kahtlusi seoses kaartidega. Isegi kui anti luba hoiatus teenida, siis kasutas ta seda võimalust väga rumalas olukorras. Ma ei tahaks teda kritiseerida, aga tema rapsivast stiilist oleme vahel kahju ka saanud. Kuulsas Hollandimängus oli ju tema pea see, mis ühe palli ilusasti oma väravasse saatis. Tahan lihtsalt öelda, et pahatihti Piiroja enne tegutseb ja siis mõtleb. Õnneks on meil Stepanov, kes teda tasakaalustab. Kaks piirojalikku kaitsjat vist head tööd teha ei suudaks.

lennat
05.06.07, 06:40
Kuulsas Hollandimängus oli ju tema pea see, mis ühe palli ilusasti oma väravasse saatis.

Kahju, aga Sul on jällegi õigus! Piiroja peast tulnud vintpall lendas üle Tibu pisut kohmakate ja pisut amatöörlike käte paraja sibulavindi ja kolksuga lati alla.

marcello
05.06.07, 08:44
Urmar,mine perse!
Parem ära võta üldse sõna,sest neidsamu lauseid kuuleme meedia vahendusel su batja käest....
Hale tüüp!
EJL ja koondise staff ei ole milleski süüdi,ikka Raio ainult oma talupoja mõistusega ei osanud neljani lugeda...
Täitsa prses kui haige möla

gamer
05.06.07, 09:22
Oeh, nüüd hakkabki siis süü vaese pärnaka kaela lükkamine pihta. No kui küstakse ja öeldakse ühte ning pärast vannutakse teist asja, siis on midagi ikka selles organisatsioonis valesti.

budu
05.06.07, 09:34
Ma arvan, et see oli õnnetu juhus ja kuna Piiroja küsis enda kohta, siis ilmselt oli tal kahtlusi seoses kaartidega. Isegi kui anti luba hoiatus teenida, siis kasutas ta seda võimalust väga rumalas olukorras. Ma ei tahaks teda kritiseerida, aga tema rapsivast stiilist oleme vahel kahju ka saanud. Kuulsas Hollandimängus oli ju tema pea see, mis ühe palli ilusasti oma väravasse saatis. Tahan lihtsalt öelda, et pahatihti Piiroja enne tegutseb ja siis mõtleb. Õnneks on meil Stepanov, kes teda tasakaalustab. Kaks piirojalikku kaitsjat vist head tööd teha ei suudaks.

sa ytled seda sellisel toonil nagu oleks piiroja omale meelega värava löönud.nüüd hakkan ma aru saama miks keegi kes kunagi florast läinud(viikmäe ei käi selle alla) ei taha sinna kunagi tagasi minna.

Daz Booob
05.06.07, 11:12
aga tegelikult päris emm süsteem ju - kannad karituse ära ja naased platisle a la tingimisi.

Raiost on isegi kahju.

Ikka ja jälle tekib küsimus, et millega jalka liit siis ka tegeleb?

jaamu
05.06.07, 11:25
Eilses ETV spordiuudistes oli ju asi ilusti ära seletatud. Raiol oli enne venemaa mängu kaart all. Venemaa mängus teenis ta punase(kaks kollast) ja jättis selletõttu mängu vahele. See kollane, mis tal enne venemaa mängu all oli, jäi endiselt alla, sest mängu jättis ta vahele 2. ja 3. kollase pärast valiktsüklis. Inglismaa mängu jätab ta vahele 1. ja 4. kollase pärast.

Vähemasti mina olen asjast niimoodi aru saanud

eestimees
05.06.07, 11:57
kuradi kahju raiost ikka, masendav värk aga usun sellesse nagu pohlak ütles et kui huvi on siis küll ta ikka ära ostetakse, või võetakse testimisele ei usu et nüüd kõik perses tal on

PraS
05.06.07, 14:57
Kui aus olla siis mõnes punktis tuleb nõustuda urmari lolli lobaga. Selles on tal ju siiski õigus, et Raio läheb alati tegema selliseid arusaamatuid vigu. Alati ju ei pea minema lõpuni.

Teiseks tuleks ülevaadata millega meie abitreenerid ikka tegelevad ja kas nad on piisavalt pädevad mõnedes situatsioonides. Pohlaku eemaldamist selle seiga pärast ma siiski ei poolda.

Erko
05.06.07, 15:15
No tehku ta mis tahes vigu, aga kui talle ikka öeldakse, et kollane ei too kaasa mängust eemale jäämist, siis ta ju ikka arvestab sellega. No ja minu meelest oli see kollane isegi mingil määral õigustatud, et näitamaks, et horvaatiale ei kingita siin midagi niisama. Mins süüdistajks ikkagi EJL või kes iganes sellega tegeleb.

Jaak
05.06.07, 17:57
Raio emotsioonidest võib aru saada.Pikalt oodatud mäng jääb sihukese asja pärast mängimata... samas ei usu ma ealeski,et see teadmine oleks teda mängu olukorras tagasi hoidnud ja kaarti poleks tulnud.Vot ei usu!

-SaSs-
05.06.07, 18:00
mängija ise ei peagi mõtlema või arvet pidama ve?minu meelest ka peaks, see on ju suht loogiline, et sa tead mitu kaarti sul all on...

ALEKOK
05.06.07, 18:02
minu meelest ka peaks, see on ju suht loogiline, et sa tead mitu kaarti sul all on...

Saa lõpuks aru, kõik teadsid ju mitu kaarti Piirojal all oli, asi polnud selles.

lenc
05.06.07, 18:34
Raio emotsioonidest võib aru saada.Pikalt oodatud mäng jääb sihukese asja pärast mängimata... samas ei usu ma ealeski,et see teadmine oleks teda mängu olukorras tagasi hoidnud ja kaarti poleks tulnud.Vot ei usu!

Miks ei usu? Mina usun küll.

Erko
05.06.07, 19:14
Jelle võttis hoopis süü endale! Vähemalt antud intervjuus oli see nii.

urmar
05.06.07, 20:34
sa ytled seda sellisel toonil nagu oleks piiroja omale meelega värava löönud.nüüd hakkan ma aru saama miks keegi kes kunagi florast läinud(viikmäe ei käi selle alla) ei taha sinna kunagi tagasi minna.

See on küll sinu haiglasest mõtteviisist tulenev arvamus, aga, kuna meil on demokraatlik ühiskond, siis peame ka selliseid sallima. :D

urmar
05.06.07, 20:40
Kui aus olla siis mõnes punktis tuleb nõustuda urmari lolli lobaga.

No kui sinusugune juba osaliselt minuga nõustub, siis on see ikka suur samm edasi. Oled ainult liiga tagasihoidlik, selle "mõnes punktis" võiks asendada lihtsalt nõustumisega kõiges ja loll loba on üldse kohatu väljend minu jutu kohta. :)

Jaak
05.06.07, 20:48
Miks ei usu? Mina usun küll.

sõnastaks oma mõtte pisut ringi - mitte ei usu,vaid ei taha uskuda.Ja nimelt seda ei taha uskuda,et Raio oleks kaardi kartuses mängu vähem hingestatult võtnud selleks,et ikka Inglismaaga mängida saaks. Selline ebaprofessionaalne suhtumine ei sobi minu jaoks lihtsalt Raio imago`ga kokku.That`s it.

tiiger555
05.06.07, 21:00
Raio on suht kõva vend.Isegi soccernet.comis tema intervjuu püsti:)

eston maravilha
05.06.07, 23:44
Pikalt oodatud mäng jääb sihukese asja pärast mängimata...

kas sügisene mäng jääb ära?

Raivo19
06.06.07, 03:52
hmm,oleneb sellele mängule eelnevalt saadud kaartidest,s.t. kuidas ta end üleval peab edaspidi

marcello
06.06.07, 16:37
No kui sinusugune juba osaliselt minuga nõustub, siis on see ikka suur samm edasi. Oled ainult liiga tagasihoidlik, selle "mõnes punktis" võiks asendada lihtsalt nõustumisega kõiges ja loll loba on üldse kohatu väljend minu jutu kohta. :)

Nüüd on kindlalt teada vähemalt üks koht kuhu ilma arstliku ülevaatuseta tööle võetakse...

meesmuiste
06.06.07, 16:38
Edasi peaks olema nüüd juba iga kollane mängukeeld. Ehk alates 5ndast kollasest (kaasa arvatud) on mängus saadud kollane järgmise mängu mängukeeld.

loodan, et saite aru mida mõtlen :)

urmar
06.06.07, 20:35
Nüüd on kindlalt teada vähemalt üks koht kuhu ilma arstliku ülevaatuseta tööle võetakse...

Kas mõtled politseid ? ;)

marcello
07.06.07, 08:12
Kas mõtled politseid ? ;)

Jah,sellepärast ma sind tsiteerisingi...

urmar
07.06.07, 13:59
Hea küll, marchello, püüa siis pätte ja ära korralikke inimesi tüüta. Muidu tekib veel arvamus, et kõik on seal sellised.

Oo, rahu nüüd.

marcello
07.06.07, 19:00
Hea küll, marchello, püüa siis pätte ja ära korralikke inimesi tüüta. Muidu tekib veel arvamus, et kõik on seal sellised.

Oo, rahu nüüd.

Kui juba flora kontorisse saab ilma arstitõendita tööle siis võid vabalt ka kuskil vaimse puudega inimestele mõeldud komöödiaklubi avada.Sa sobiks sinna ideaalselt...
Nalja ju kui palju kui kogu naljategemine peitub nime väänamises või muidu lauslolluses

urmar
07.06.07, 23:06
No hea küll marssal, aitab sul küll enda täislaskmisest. Oleme ikka sõbrad edasi. ;)

sicmic
08.06.07, 03:46
Pohlak peaks selle eest isiklikult vastutama

mulle tundub, et sellised väited väärivad tavaliselt ka adekvaatset põhjendust, aga ei saa neid mitte kunagi.

kuidas ta isiklikult vastutab? viib raiole isiklikult lilled ja kingib uue õnge, millega kala püüda?

vincent
08.06.07, 11:01
Selle valguses, mida tänasest lehest (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=233330&d=20070608) lugeda saab, on Raio esmane reaktsioon veelgi enam mõistetav. Vend vist kartis tõesti, et nüüd tõmbas Watfordi mees tagasi Inglismaale ja ongi kellad selle looga ;). Aga nagu Pohlak ka ütles - iial ei või teada, äkki oleks suurest pingest hoopis nõrga mängu teinud ja poleks mingist lepigust juttugi olnud. Igatahes on selline tõsine huvi (kui ikka juba nii põhjalikult vaatamas käiakse, siis ei ole tegu niisama naljategemisega) väga positiivne ja pöidlad pihku, et saaks ikka asjast asja.

Hellik
08.06.07, 11:16
Mõnes mõttes võiks ikka veel aastaks või pooleks Norra jääda, prooviks UEFA Cupi ka ära. FFK-l on päris tugev 'karikamängude potentsiaal' ehk suudetakse üksikutes mängudes näidata väga häid tulemusi ka tugevamate meeskondade vastu.
Watfordiga vist niipea Euroopasse ei pääseks ;)

midfielder
08.06.07, 12:04
Mõnes mõttes võiks ikka veel aastaks või pooleks Norra jääda, prooviks UEFA Cupi ka ära. FFK-l on päris tugev 'karikamängude potentsiaal' ehk suudetakse üksikutes mängudes näidata väga häid tulemusi ka tugevamate meeskondade vastu.
Watfordiga vist niipea Euroopasse ei pääseks ;)

Kindlasti oleks üks variant euromängudes silma jääda, kuid liiga kauaks FFK-sse jäämine vähendab muidugi oluliselt Raio võimalusi Albionile või kusagile mujale pääseda eelkõige tema vanuse tõttu. Saab ta ju juulis 28 ja kui nüüd suvine transferi aken peaks mööduma ilma uue lepinguta, siis järgmine võimalus on ju alles talvel jaanuaris. Siis on aga see häda, et just skandinaaviast tulnud pallureil on talvepuhkus ja mängupraktika vähene, brtittidel aga liiga täie hooga käimas ning tahavad nö valmis mängijat. Järgmise aasta juulini oodates ma arvan väheneksid Raio śansid oluliselt. 29 a-sena on ikka pagana keeruline juba isegi Championshipi klubiga lepingut teenida, arvestades tema eelnevat kogemust vaid Norra liigas.

Hellik
08.06.07, 12:10
29 a-sena on ikka pagana keeruline juba isegi Championshipi klubiga lepingut teenida, arvestades tema eelnevat kogemust vaid Norra liigas.

UEFA karikavõitjana ehk ikka oleks mingi võimalus :) ok-ok, nali naljaks. Eestistame Watfordi ära :)

malagar
08.06.07, 13:37
Siis saaks ilusad pealkirjad : Piraaja ja Shittu sittusid Poomi päeva ära.

magnisco
08.06.07, 15:05
Siis saaks ilusad pealkirjad : Piraaja ja Shittu sittusid Poomi päeva ära.

Ei saa kuidagi asjale pihta.:confused:

aerutaja
08.06.07, 15:50
http://www.watfordfc.premiumtv.co.uk/page/ProfilesDetail/0,,10400~12287,00.html Raio võimalik partner watfordi kaitseliinis seltsimees Shittu

sibierski
08.06.07, 20:56
http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/ostfold/1.2581904

siiski, watford oleks ehk parem;)

midfielder
08.06.07, 23:16
http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/ostfold/1.2581904

siiski, watford oleks ehk parem;)

See nrk uudis on nädal aega vana, kuid millegipärast ma kahtlen Sunderlandi huvi tõsiduses või õigemini lepinguni jõudmises. Raio ise ka tänases lehes mainis ikka esiliiga klubi poolset tõsisemat huvi ja ses suhtes on Hornets talle muidugi parem variant, et koos kaasmaalasega samas klubi ja võimaliku mänguaja suhtes samuti.

magnisco
08.06.07, 23:53
http://www.watfordfc.premiumtv.co.uk/page/ProfilesDetail/0,,10400~12287,00.html Raio võimalik partner watfordi kaitseliinis seltsimees Shittu

Ok, tänks. Nüüd sain pihta asjale:)

Grinch
10.06.07, 22:14
Raio mängis täna terve mängu ning teenis ka kollase kaardi, kui Fredrikstad suutis võõrsil kaotusseisust viigistada Rosenborg'iga - 1:1.

norsk
11.06.07, 08:49
Raio mängis täna terve mängu ning teenis ka kollase kaardi, kui Fredrikstad suutis võõrsil kaotusseisust viigistada Rosenborg'iga - 1:1.
VG poolt 7 punkti ja mängu parim.

sibierski
11.06.07, 10:56
VG poolt 7 punkti ja mängu parim.

http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=15228

just nii.

lenc
11.06.07, 12:36
Ei tea kas Watfordi skaut ka mängu vaatamas oli?

priity
11.06.07, 17:38
http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=15228

just nii.

Väravavaõimalused 12-2
Mis need Multaharju ja Martyn tegid, et nad VG-lt hindeks 2 said?

ian.
13.06.07, 11:51
http://home.skysports.com/transferarticle.aspx?hlid=471560

smörgåsbord
13.06.07, 11:57
http://home.skysports.com/transferarticle.aspx?hlid=471560ohoo, milline pommuudis!

Homie
13.06.07, 21:09
kes see Premier League klubi võiks küll olla? Chelsea?

Maarek
13.06.07, 21:37
kes see Premier League klubi võiks küll olla? Chelsea?

Loe natuke ajalehti või kasvõi eelnevaid kommentaare :doh:

PraS
13.06.07, 23:03

ma tahaks ka teada, et kes see krõgliiga sats on. Watford ju enam kõrgliigas ei mängi.

fitti
13.06.07, 23:08
ma tahaks ka teada, et kes see krõgliiga sats on. Watford ju enam kõrgliigas ei mängi.

Mingi kõlks käis Sunderlandi kohta. Vist.

budu
13.06.07, 23:58
piiroja sobiks championship'i paremini. seal kogu mäng käibki õhus ja palju võitlust. peaks täpselt sobima raiole. premieris ei usu et mängiks välja veel. paar aastas championshipis ja siis...

ja siis oleks juba raio nii vana et teda seal enam vajatagi

Homie
14.06.07, 10:51

Krdi taun, ära tule kohe plõksima, mis sa arvad, et ma ei tea Piiroja seostatusest Watfordiga. Aja end ise eluga kurssi, võhik. Watford jäi Premieris viimaseks, ja tema kohta ei öelda enam Premier League klubi...

sibierski
14.06.07, 10:58
Krdi taun, ära tule kohe plõksima, mis sa arvad, et ma ei tea Piiroja seostatusest Watfordiga. Aja end ise eluga kurssi, võhik. Watford jäi Premieris viimaseks, ja tema kohta ei öelda enam Premier League klubi...

arvan, et maarek mõtles sunderlandi, kes tõusis premierisse tagasi, nii et pole mõtet hakata seletama kohe, kui asjaga kursis pole

kurssi viimiseks võiks lugeda postitust 08-06-07, 19:16

Homie
14.06.07, 12:20
okei...vaherahu.:)

jansa
14.06.07, 14:05
..kes on see kuri Maisu ja Upai sõber?

Grinch
17.06.07, 22:16
Raio oli platsil terve mängu, kui Fredrikstad võttis kodus 3:0 võidu Start'i üle.

sibierski
18.06.07, 16:24
http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=15232

eilse mängu börsi kokkuvõte

ALEKOK
18.06.07, 16:25
http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=15232

eilse mängu börsi kokkuvõte

Piiroja kokkuvõttes jagab börsil hetkel teist ja kolmandat kohta : )

Tauri.T
21.06.07, 00:08
Fredrikstad viigistas võõrsil Sandefjordiga 2:2. Raio mängis kogu mängu.

jaamu
24.06.07, 20:33
19.00 algas mäng Stromsgodsetiga ja Raio on 26. minutil löönud värava. Hetkel seis 1:1 .

karvkate
24.06.07, 21:27
Raio värav sündis vist nurgalöögist.Fredrikstad on hetkel
2-1 kaotusseisus. Kes ei teadnud veel, siis siit saab live vaadata.

http://sport.vg.no/live/index.php?live2op=getKamp&kamp_id=15262&show=

Mr Self Destruct
24.06.07, 21:47
Aga mitu väravat on Raio löönud Fredrikstadi eest?

karvkate
24.06.07, 21:54
Fredrikstad kaotas 2-1 Strømsgodsetile. Raiolt 90 minutit.

lenc
24.06.07, 21:54
http://webtv.tv2.no/webtv/?treeId=250&progId=181698

Kasper
24.06.07, 22:20
Aga mitu väravat on Raio löönud Fredrikstadi eest?

Sel hooajal 3 vist.

sibierski
25.06.07, 18:28
ja kes oli fredrikstadi parim mängija eilses mängus?
loomulikult raioooooo

http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=15262

midfielder
27.06.07, 23:04
Piiroja mängis kogu mängu kui Fredrikstad kui Norra karika tiitlikaitsja kaotas Nybergsund-Trysil nimelisele meeskonnale 1:2. Tegemist peaks olema vist koguni amatööridega.

budu
28.06.07, 19:30
Piiroja mängis kogu mängu kui Fredrikstad kui Norra karika tiitlikaitsja kaotas Nybergsund-Trysil nimelisele meeskonnale 1:2. Tegemist peaks olema vist koguni amatööridega.

tegemist pidi olema mingi kylameeskonnaga ja külas elab vaid 300inimest,millal eestis mõni küla team kõrgliiga meeskonnale võiks vastu saada

Tomek
28.06.07, 20:57
tegemist pidi olema mingi kylameeskonnaga ja külas elab vaid 300inimest,millal eestis mõni küla team kõrgliiga meeskonnale võiks vastu saada

EI peakski kunagi saama

Art1
28.06.07, 21:21
Ajaxi vastu võib mõni 2.liiga meeskond hea õnne korral võimalusi omada.FC Tarvastu?

Kaspy
29.06.07, 06:28
http://sloleht.ee/index.aspx?id=236098
Täitsa loll lugu :D Sinna ehk osati ka see shokk kaotuski jäi

Montag
30.06.07, 14:40
Ajaxi vastu võib mõni 2.liiga meeskond hea õnne korral võimalusi omada.FC Tarvastu?

Fredrikstad pole Norra liigas päris sama, mis Ajax Eesti meistriliigas võimis?

midfielder
01.07.07, 21:57
Raiolt jälle täismäng, paraku Fredrikstad ei suutnud kodus enamat 1:1 viigist Odd Greenlandi vastu.

lujk
03.07.07, 16:06
Raio 1,5 milli eest Sunderlandi?

http://www.thisislondon.co.uk/sport/article-23402720-details/Redknapp+favourite+to+land+Nugent/article.do
Keane is also set to make a £1.5m move for Fredrikstad defender Raio Piiroja, 27.

laas
03.07.07, 16:15
Sellele treenerile võiks võitluslikkus imponeerida küll...

Mr Self Destruct
03.07.07, 16:26
Kui ta läheks Sunderlandi,siis oleks jummala hea.Sunderland on ju nn ManU reserv.ManU saadab Sunderland neid mängijaid,kes ManUs mängida ei saa ja vb ka vastupidi.Aga see on ainult minu arvamus.Kui ma ütlesin midagi valesti palun parandage.

100-S POSTITUS!!!:r66m16: :sünna: :veryhappy :sünna:

Even
03.07.07, 16:52
Kui ta läheks Sunderlandi,siis oleks jummala hea.Sunderland on ju nn ManU reserv.ManU saadab Sunderland neid mängijaid,kes ManUs mängida ei saa ja vb ka vastupidi.Aga see on ainult minu arvamus.Kui ma ütlesin midagi valesti palun parandage.

100-S POSTITUS!!!:r66m16: :sünna: :veryhappy :sünna:Et siis need kes Sunderlandis mängida ei saa, saadetakse ManU'sse mängima?

Mr Self Destruct
03.07.07, 16:58
minu arust on vastupidi:).Vb ma eksin:)

Kuivik Banaan
03.07.07, 17:01

100-S POSTITUS!!!:r66m16: :sünna: :veryhappy :sünna:

Mis siin ikka parandada. Issanda teed on imelikud ja mõtted jooksevad juhuslikke radu pidi. Kunagi ammu, kui teie alandlik Kuivik oli ka 13 aastat vana, mõtles ta samuti igasuguseid huvitavaid asju. Näiteks et banaanid on kaitse all ja söömiseks kõlbmatud. Isegi neeger John oma suure matšeetega ei pannud vastupidist arvama. Õnneks ajaga tulevad kogumused ja loodetavasti ka mõistus.

Matis
03.07.07, 18:50
See pole esimene kord (praegune on veel spekulatiivne) kui Sunderland Piiroja vastu huvi tundis. 2001.juulil oli klubil algul Piiroja vastu suur huvi, hiljem hajus see huvi ja võeti üks šveitslane.

hassan74
03.07.07, 21:25
Mul kama milline klubi, aga Raio on ära teeninud võimaluse Inglismaal mõõtu võtta.

HABE
11.07.07, 21:07
Õnne Piirojale!!!

Leivo-Tigu Vimb
15.07.07, 13:56
Transferite tähtaeg üha lähemal ja Piiroja võimaliku kolimise suhtes täielik vaikus. Kas jääbki ikka ja jälle Norrasse?

Saarlane
15.07.07, 14:39
Millal see Norra üleminekuaken siis kinni läheb?

ALEKOK
18.07.07, 16:56
Fredrikstad sai Uefa Cupi pääsme ja alustab teises ringis?

midfielder
22.07.07, 23:19
Fredrikstad tegi kodus väravateta viigi liidergruppi kuuluva Lilleströmiga. Raio mängis kogu kohtumise.

vaikiv mees
24.07.07, 11:19
Millal see Norra üleminekuaken siis kinni läheb?

küllap see mandri-euroopaski augustis veel lahti on,
aga huvi (http://www.postimees.ee/240707/esileht/sport/273757.php)
hakkab vist raugema...

INCE
24.07.07, 12:25
küllap see mandri-euroopaski augustis veel lahti on,
aga huvi (http://www.postimees.ee/240707/esileht/sport/273757.php)
hakkab vist raugema...

ainus premieri klubi, kellel veel keskkaitsjaid kõvasti puudu on NUFC. Ja Allardyce on juba täiesti muserdatud - tea kas peaks numbreid vahetama ;)

dreyd
24.07.07, 14:08
Piraaja manager seebiks! Krt sellist meest ei oska müüa.

SDK
30.07.07, 13:32
eile ETV spordiuudistes siis lugu, et Raio valmistub Fredrikstadiga lepingut pikendama. läbi käisid vist ka sõnad "karjääri lõpuni"...:S

Epic
30.07.07, 14:19
eile ETV spordiuudistes siis lugu, et Raio valmistub Fredrikstadiga lepingut pikendama. läbi käisid vist ka sõnad "karjääri lõpuni"...:S

ETV kodulehel olevas klipis neid sõnu vähemalt ei ole. Üleüldse on tegu nö vana klipiga, esimest osa näidati millalgi kuu alguses, pealegi räägib seal mingi fänniklubi esimees lepingu pikendamisest, mitte Raio isiklikult. Leping kestab Raiol 2009. aastani, ma ei näe küll põhjust miks seda praegu pikendama peaks.

vtp
30.07.07, 14:34
Seda, et plaanib lepingut karjääri lõpuni pikendada öeldi vist uudistesaates selle klipi sissejuhatuses, sest sellised sõnad on minulgi meelde jäänud.

Tundmatu
30.07.07, 15:24
Kuulsin ka mina neid sõnu.

Kasper
30.07.07, 16:56
Need sõnad olid minu mäletamist mööda kuskil lõigu lõpu pool.

midfielder
30.07.07, 23:09
Raiolt taas täismäng kui Lyn-iga mängiti võõrsil väravateta viiki.

midfielder
31.07.07, 14:08
Nagu tänasest SLõlehe artiklist lugeda võib, paistab ka suvine pikk transferiperiood Raiole tühja minema. Minu jaoks oli huvitav teada, et too müstiline Austria klubi, kes jaanuaris pakkumise tegi, kuid mille Fredrikstad kui liiga tagasihoidliku, tagasi lükkas -oli Rapid Viin. Väga korralik ja eurosarja kogemustega sats, kes alles kahe hooaja eest ju CL grupiturniirile kvalifitseerus, lükates auti Lokomotiv Moskva. Nädalavahetusel jõuti edasi ka intertoto sarjast otse uefa cupi 2 eelringi, kui taas alistati venelaste klubi-seekord siis Kaasani Rubin. Watford, kellest Piiroja kui kõige tõenäolisemast kandidaadist suvisel transferiperioodil räägib, on minu meelest küll nõrgem sats, võttes veel arvesse ka hiljutist kolakat Haifa Maccabilt.

Imelik on see, et mängija, kes juba mitmendat hooaega järjest kuulub Norra liiga punktibörsil 10 parema tegija hulka ei suuda isegi Championshipi klubiga lepingut teenida. Kas asi äkki tema uues agendis pole või küsib FFK üle mõistuse kõrget hinda? See küsimus jääb õhku rippuma. Talvisel üleminekuperioodil on skandinaavia liiga mängijail Lääne-Euroopa klubidega lepingut teenida kindlasti problemaatilisem, seoses vaheajaga liigas ning sellest tuleneva vähese treenituse ja nigela vormiga.

Kahju kui neist vähestest mängijaist kes meil materjali poolest olemas on, ei suudagi mõned lähiregiooni liigadest kaugemale murda. Kas siis agendi saamatuse või mõne muu teguri tõttu.

EDIT: Allpool olevalt lingilt võib näha, et Raio on punktibörsil 5 kohal, kusjuures parim norralane on 7. Irooniana sõlmis just täna Boltoniga lepingu Rosenborgi äärepoolik Daniel Braathen, kes samas punktiarvestuses on paremuselt 67 !!!! mängija Tippeligas. Ja meie poiss on kõigest championshipi klubide huvisfääris või kutsub premieri uustulnuk Raio kõigest treeningule nagu mingi nooruki. Müstika.

http://fotball.vg.no/bors/best_bors.php?sesong_id=383

midfielder
31.07.07, 21:07
Et mitte oma posti topelt editeerida, otsustasin oma mõtte eraldi välja tuua.

Raio mainis mingi aeg tagasi, et peale Inglismaa liini oleks talle sobilik ka Saksamaa variant. Nüüd kui pool suvisest üleminekuaknast on möödas ja nagu näha tänu saamatu agendi tööle on olukord nutune, võiks Piiroja hakata ajama veel järelejäänud kuu jooksul, mil transferid võimalikud-just saksa liini.

Siin võiks talle abiks ju olla Pasi ja Viggo, kes mõlemad sealmail mänginud ja kindlasti ka vajalikke tutvusi omavad. Pealegi meenub mulle mingist intervjuust, et Rautiainen kiitis oma panust Pekka Lagerblomi üleminekus Werderisse. Nüüd oleks tal hiilgav võimalus ka Raiole abiks olla, nagu Jelle aitas oma tutvuste kaudu Opit Rodasse. Pealegi olen ma kindel, et 1.Bundesligas oleks Piirojal kindlasti ka reaalselt võimalus pääseda põhisse kuskil esikümne piiril olevatesse satsidesse, nagu Hannover, Frankfurt, Arminia. Premieris oleks tõenäoliselt vaid tagumise otsa klubid kõige reaalsemad variandid olnud. Sel suvisel üleminekuperioodil on skandinaaviast Bundesligasse müüdud 2 kaitsjat-taanlasest paremkaitsja Lars Jacobsen eelmise hooaja 6 satsi, Nürnbergi ja rootslane Mattias Concha eelmise hooaja 8 satsi, Bochumisse. Miks peaks vg punktitabeli põhjal Tippeliga parima kaitsja üleminek ja läbilöögivõime kehvem olema.

Selle Inglismaa suuna võiks üldse katki jätta, sest nagu ka Opi Sunderlandi saagast oli näha, midagi positiivset sealt loota pole.

EgoTrip
31.07.07, 22:32
jutt jumala õige

PraS
31.07.07, 23:15
Pealegi olen ma kindel, et 1.Bundesligas oleks Piirojal kindlasti ka reaalselt võimalus pääseda põhisse kuskil esikümne piiril olevatesse satsidesse, nagu Hannover, Frankfurt, Arminia.

Hannoveri tal küll asja poleks, kuna seal ees Vinicius ja Fahrenhorst.
Frankfrudis on sellised keskkaitsjad nagu Vasoski, Kyrgiakos.
Aminia vast ongi kõige reaalsem meeskond kuhu ta võiks suunduda. Müüd ju ka suve hakul Westerman Schalkesse kes nende kaitset üleval hoidis.
Cottbus vast oleks ka talle paras paik.

midfielder
01.08.07, 00:34
Hannoveri tal küll asja poleks, kuna seal ees Vinicius ja Fahrenhorst.
Frankfrudis on sellised keskkaitsjad nagu Vasoski, Kyrgiakos.
Aminia vast ongi kõige reaalsem meeskond kuhu ta võiks suunduda. Müüd ju ka suve hakul Westerman Schalkesse kes nende kaitset üleval hoidis.
Cottbus vast oleks ka talle paras paik.

Hannoveri suhtes võtan sõnad tagasi, kuna õnnestus äsja nende muljetavaldavat mängu Real Madridi vastu näha ja seal oleks tal tõesti keeruline hakkama saada. Väga tugev sats.
Frankfurt oli kunagi tõesti väga võimas klubi, kuid 21. sajandil ollakse väga tagasihoidlikud, samas möönan, et neist kolmest keda ma enne välja tõin pidasin ka ise Arminiat selliseks satsiks, kus tal oleks lootust. Cottbus ja kolm uustulnukat-Duisburg (kes on väga usinalt juba oste teinud ja võitis laupäeval isegi PSV-d), Karlsruhe ja eriti Rostock peaks kohe kindlasti Raiole jõukohased olema. Vähemalt saime 5 satsi, kus tal oleks lootust, premieris pakun peale 2-3 neid küll poleks.

gamer
05.08.07, 20:06
3. minutl siis Fredrikstad taga, värav peale paari õnnelikku söötu mõnelt meetrilt, Piiroja oli kah värava all, aga komistas ühe lamava ründaja otsa

Ruutu
05.08.07, 20:33
Õnneks Fredrikstad viigistas kiirelt. 16 minutil on seis 1:1

Ruutu
05.08.07, 21:59
Mäng lõppes Fredrikstadi võiduga 2:1

gamer
05.08.07, 22:02
Jah Fredrikstadi mõlemad väravad ilusatest löökidest ning minu arust andis punavalgete esimese värava puhul rinnaga väravasöödu just Raio.
Esimene värav siis kasti ääre piirkonnast. Teine karistusalast otse õhust kindlalt väravasse. Korra oleksid Fredrikstadi mehed ka palli rikošetist väravasse saatnud, aga Aalesundi väravavaht tegi hea hüppe.

Aalesundi eest tegi muidugi ka Jääger kogu kohtumise kaasa.

Grinch
12.08.07, 22:14
Sarnaselt Enari ja Joeliga mängis ka Raio täna terve mängu, kui Fredrikstad suutis võõrsil viigistada Viking'iga - 2:2. Liigatabelis paikneb Fredrikstad 7. kohal.

dobermann
13.08.07, 17:26
4 aastaks siis asi korras? (http://etvsport.ee/index.php?0558065)

aerutaja
13.08.07, 17:36
Miski intervjuu kah siia juurde http://www.fredrikstadfk.no/content/view/453/1/

vertex
16.08.07, 22:30
Hammarby vs Fredrikstad otseülekanne http://webtv.tv2.no/webtv/mini/main.do?ref=ffk&treeId=2021&progId=186582

tkkt
16.08.07, 23:02
Hammarby vs Fredrikstad otseülekanne http://webtv.tv2.no/webtv/mini/main.do?ref=ffk&treeId=2021&progId=186582

mis kell pihta hakkab?
kaua ma tribüüni jälgin:D

sain teada juba.

vandersell
16.08.07, 23:40

Haha, patarei hakkab kaameral tühjaks saama! Aga super kvaliteet, kui tihti niimoodi mänge jälgida saab?

E: nujah, saigi tühjaks. Ja ülla-ülla, polnudki otseülekanne.

vertex
16.08.07, 23:46
Üldjuhul on tasuline... aga nad said akud laetud. Ja läheb otse edasi.

Grinch
26.08.07, 22:08
Raio mängis terve mängu, kui Fredrikstad võitis kodus Joeli koduklubi Tromsø 2:1. Võiduga tõusis Fredrikstad liigatabelis 6. kohale.

Grinch
17.09.07, 00:17
Raiolt täna täismäng, kui Fredrikstad kaotas kodus suurelt 0:4 tabeli liidrile Brann'ile. Kahjuks oli kolmandas väravas oma süü ka Raiol, kui ta karistusalas ebaõnnestunult peaga Brann'i pealelöögi hoopis enda selja taha mängis ja sealt sai Brann'i mängija juba väravahiga üks-ühele minna. Fredrikstad püsib liigas jätkuvalt 6. kohal.

dareth
17.09.07, 11:27
jalkabörsil siis seekord Raio saagiks hooaja kehvemad 4 punni

aanvaller
17.09.07, 16:48
Lisan ka midagi positiivset.
Raiol oli ka üks super võimalus kus ta lõi peaga.
Ei saandgi aru, kas põrkas latti või väravavahi kätest lendas üle.

Epic
17.09.07, 17:04
Lisan ka midagi positiivset.
Raiol oli ka üks super võimalus kus ta lõi peaga.
Ei saandgi aru, kas põrkas latti või väravavahi kätest lendas üle.

Jättis suurepärase võimaluse kasutamata. Tõepoolest positiivne.

Punkt
10.10.07, 19:15
Piiroja jääb suure tõenäosusega Inglismaa - Eesti mängult eemale.

Etv spordiuudised.

nonoh
10.10.07, 19:18
Misasja?!?!??! Kust sa täpsemalt seda lugesid?

aanvaller
10.10.07, 19:56
Piiroja Olevat Eile Vigastanud Ennast Trennis ja ei mängi Inglismaa vastu.
Kas jalgpallijumal enam kurjemaks meie vastu saab muutuda?!
EDIT.
http://www.soccernet.ee/news.php?id=17272
Tänud vutijumal!

Defa
11.10.07, 09:42
njaa, päevalehe tänane artikelist võiks järeldada et võimalus et piiroja mängib laupäeval on 15%

midfielder
28.10.07, 22:39
Fredrikstad viigistas eelviimases voorus siis Stromsgodsetiga 1:1 ja Raio terve mäng platsil, nagu ülejäänud meie mehedki Tippeligas.

-RoMaRiO-
03.11.07, 22:38
Kas Piiroja mängis täna?

ALEKOK
03.11.07, 22:43
Kas Piiroja mängis täna?

Jah

10 märki

jaamu
07.12.07, 10:47
Londonisse testimisele (http://sloleht.ee/index.aspx?id=257579)

sibierski
07.12.07, 12:27
QPR, Charlton, Crystal Palace, Watford
kõige vähem usun QPR, sest vaevalt, et Piiroja ulpiva laevukese peale läheks..
Võimalik aga et ikka Watford, sest nende kaitse on hetkel täis bs kuigi see on nagu välistatud artikli põhjal, Charltoni ja Crystali kohta ei oska midagi kosta

Sats1
07.12.07, 12:56
Esimene liiga (küpses eas palluriks)=jalgpalli "solgiauk".

Tuleb leppima esimese liiga klubiga juhul kui klubil on Premier Liigasse tuleku (2008/2009 hooajaks) perspektiivi. Näiteks Watfordiga.

vrz
07.12.07, 13:00
Ei ütleks, et Championship solgiauk on. Pole see liiga tase nii halb midagi. Ja isegi kui klubi ise Premieri tõusta ei suuda, on seal märksa parem võimalus Premieri klubidele silma jääda kui Norras.

Hellik
07.12.07, 13:03
Võimalik aga et ikka Watford, sest nende kaitse on hetkel täis bs kuigi see on nagu välistatud artikli põhjal, Charltoni ja Crystali kohta ei oska midagi kosta

"Minu teada ei käinud too klubi mind Norras vaatamas". Kui Raio just ei blufi, siis Watford vist tõesti ei ole, kahju. Ühtegi kuulujuttu ka silma ei jäänud.

Sats1
07.12.07, 14:24
Ei ütleks, et Championship solgiauk on. Pole see liiga tase nii halb midagi. Ja isegi kui klubi ise Premieri tõusta ei suuda, on seal märksa parem võimalus Premieri klubidele silma jääda kui Norras.
Arvad, et pallur saab arenema esimeses liigas mängides?

budu
07.12.07, 14:28

kle ma arvan et kui mõni norra tippklubi välja jätta siis championship on ikka kõvem sõna kui norra meistrikad ja klubide tase ka kõvem

vincent
07.12.07, 14:30

Tere jälle.

Jah.

kanchelskis
07.12.07, 14:43
samas miks mitte QPR? Briatore tahab satsi august välja tuua.

lenc
07.12.07, 14:48

Mina arvama, et Inglismaa Championship olema üldise tase poolest veel kõvemam kui Norra meistriliiga.

vaikiv mees
07.12.07, 14:53
"Minu teada ei käinud too klubi mind Norras vaatamas". Kui Raio just ei blufi, siis Watford vist tõesti ei ole, kahju. Ühtegi kuulujuttu ka silma ei jäänud.

mitte watford? selle loogika järgi, et nemad (eriti pool aastat tagasi käinud kampaania (http://www.epl.ee/?sport=389515) ajal) on korduvalt vaatamas käinud, aga praegune huviline mitte?

Hellik
07.12.07, 15:16
mitte watford? selle loogika järgi, et nemad (eriti pool aastat tagasi käinud kampaania (http://www.epl.ee/?sport=389515) ajal) on korduvalt vaatamas käinud, aga praegune huviline mitte?

võtsid täna lõunasöögi kõrvale tiba rohkem veini? :)

Sats1
07.12.07, 15:51
Tere jälle.
Jah.
Kas on olemas näided, et meie pallurid arenevad esiliigade mängides?

budu
07.12.07, 15:57

kle miks sa ikka oma jonni ajad.on ju teada et championshipis arenevad meie mängijad rohkem kui kuskil keskpärastes skandinaavia liigades kui sa just ei ole rosenborgis.aga kui tahad saada heasse klubisse siis arvan et inglismaal on see lootus suurem kuna seda liigat juba jälgitakse rohkem.

jyriöö
07.12.07, 15:58

Eesti MEISTRIliigas areneb rohkem kui Inglise ESIliigas? Täitsa põnev.

budu
07.12.07, 16:07

põnevam kui me siiamaani arvata oskasime.kõik kes mängivad kuskil esiliigas tulgu parem kasvõi viljandi tuleviku mängima.ikkagi meistri mitte esiliia

ALEKOK
07.12.07, 16:11

Väga huvitav loogika

Sats1
07.12.07, 16:26
põnevam kui me siiamaani arvata oskasime.kõik kes mängivad kuskil esiliigas tulgu parem kasvõi viljandi tuleviku mängima.ikkagi meistri mitte esiliia

kle miks sa ikka oma jonni ajad.on ju teada et championshipis arenevad meie mängijad rohkem kui kuskil keskpärastes skandinaavia liigades kui sa just ei ole rosenborgis.aga kui tahad saada heasse klubisse siis arvan et inglismaal on see lootus suurem kuna seda liigat juba jälgitakse rohkem.
Võtame Piiroja, Vassiljevi ning Kotenko 2007 hooaja taset ning vaatame mis toimub nendega ühte aastat pärast (juhul, kui neid siiski võtavad top-jalgpallimaade esiliigadesse).

budu
07.12.07, 16:29
Võtame Piiroja, Vassiljevi ning Kotenko 2007 hooaja taset ning vaatame mis toimub nendega ühte aastat pärast (juhul, kui neid siiski võtavad top-jalgpallimaade esiliigadesse).

sa räägid koguaeg meile vastu aga milline oleks sisi sinu idee.kus need mehed võiksid mängida??????????palun ütle ausalt!!!

Bobik
07.12.07, 16:32
Sats1, kas sa oled minuga nõus, et mõne riigi esiliiga tase on tugevam, kui näiteks Eesti esiliiga tase?

Kas sa oled nõus, et mõne riigi esiliiga on tugevam, kui eesti meistriliiga?

mehis
07.12.07, 17:33

Piiroja tuntus kasvab ning Vassiljev ja Kotenko arenevad ühe hooajaga rohkem, kui viimasel kahel aastal Levadias kokku. See toimub.

smörgåsbord
07.12.07, 17:36
Sats1, kas sa oled minuga nõus, et mõne riigi esiliiga tase on tugevam, kui näiteks Eesti esiliiga tase?

Kas sa oled nõus, et mõne riigi esiliiga on tugevam, kui eesti meistriliiga?Sats1 ei vasta niivõrd labastele küsimusele.

SOLGIAUK PZZZHHHH MITTE ARENEMA PRRKKKHHHH ERRORERROR!

Sats1
07.12.07, 18:58
sa räägid koguaeg meile vastu aga milline oleks sisi sinu idee.kus need mehed võiksid mängida??????????palun ütle ausalt!!!
Keda sa arvad "meile" all?

Arvan, et las Piiroja, Kotenko ning Vassiljev mängivad näiteks Norra, Rootsi, Soome teisejärguliste ML klubide riidades kui top jalgpallimaade esiliigades.

Kas sa oled nõus, et mõne riigi esiliiga on tugevam, kui eesti meistriliiga?
Arvan, et meie professionaalsed klubid (Flora ning Levadia) on tugevam kui IGA (!) esiliigaklubi.

Sats1 ei vasta niivõrd labastele küsimusele.
SOLGIAUK PZZZHHHH MITTE ARENEMA PRRKKKHHHH ERRORERROR!
Miks ei vasta küsimusele №2? Hea küsimus. Aga esimene küsimus („Kas sa oled nõus, et mõne riigi esiliiga on tugevam, kui eesti meistriliiga?“) on tõtt öelda …. kehvemaks : )

magnisco
07.12.07, 19:03
Arvan, et meie professionaalsed klubid (Flora ning Levadia) on tugevam kui IGA (!) esiliigaklubi.

See võib ju nii olla, aga tähtis on liiga üldine tase, et saada tugevaid mänge.

smörgåsbord
07.12.07, 19:09
Arvan, et meie professionaalsed klubid (Flora ning Levadia) on tugevam kui IGA (!) esiliigaklubi.lõpuks ometi jõudsime tuumani.

et siis Flora on tugevam kui Watford või W.B.A. või Charlton või Leicester või Southampton või Malaga või Real Sociedad või Lecce või Celta Vigo või Nantes või Le Havre või Borussia Mönchengladbach või Kaiserslautern või ..

nojah, palju õnne.

saun
07.12.07, 19:56

Irw, see on küll hea nali. Tõesti kõva.

Sats1
07.12.07, 20:55
lõpuks ometi jõudsime tuumani.
et siis Flora on tugevam kui Watford või W.B.A. või Charlton või Leicester või Southampton või Malaga või Real Sociedad või Lecce või Celta Vigo või Nantes või Le Havre või Borussia Mönchengladbach või Kaiserslautern või ..
nojah, palju õnne.
Lapsepõlvas me sageli vaidlesime teemal- kes on kõvem, kas karatemees või poksija ? : )

2004/05 hooajal UEFA Karikas mängis Venemaa esiliiga klub-FC Terek (Groznyi):

teine kvalifikatsiooniring:
Terek Groznyi (Rus)-Lech Poznan (Pol) 1-0, 1-0, 2-0

kolmas kvalifikatsiooniring:
Terek Groznyi (Rus)-FC Basel (Sui) 1-1, 0-2, 1-3y

mehis
07.12.07, 20:55

HAHAHAHAHAHA
Levadia ja Flora ei suutnud isegi Balti liigas midagi saavutada, kuid mõni suudab ikka neid Coca-Cola, Seria B või Hispaania teise divisioni klubidest paremaks pidada.

Deem juba 10. minutit naeran selle nalja üle:D

magnisco
07.12.07, 21:49
HAHAHAHAHAHA
Levadia ja Flora ei suutnud isegi Balti liigas midagi saavutada, kuid mõni suudab ikka neid Coca-Cola, Seria B või Hispaania teise divisioni klubidest paremaks pidada.

Deem juba 10. minutit naeran selle nalja üle:D

Idioot. Balti liigas ei mängi ka esiliiga meeskonnad, pealegi on sul lühimälu kui sa ei mäleta Levadia euromänge.

pedro
07.12.07, 23:11
nonii. kui flora/levadia on tugevamad kui IGA esiliigaklubi, siis nad loogiliselt võidaksid IGA esiliiga ning seega oleksid Premiershipi, Bundesliga, Serie A või La Liga tasemel.

eston maravilha
07.12.07, 23:43
Idioot. Balti liigas ei mängi ka esiliiga meeskonnad, pealegi on sul lühimälu kui sa ei mäleta Levadia euromänge.

mis need euromängud siia puutuvad?

manku kaotas coventryle. kas coventry on nüüd inglise liiga parim klubi?

magnisco
08.12.07, 00:45
mis need euromängud siia puutuvad?

manku kaotas coventryle. kas coventry on nüüd inglise liiga parim klubi?

Väideti, et Levadia ei saa isegi balti liigas millegagi hakkama ja seega ei ole euroopa esiliiga klubidest parem. On see loogiline?
Ma ütlen, et kui Levadia võidab Twentet siis ta ei ole halvem kui Hollandi esiliiga klubid.

-mirko-
08.12.07, 02:05
Levadia tõesti on tugevam kui Hollandi esiliiga klubid, kuid on naeruväärne arvata,et ka tugevam kui Hispaania või Itaalia või Inglismaa esiliiga klubid:)

sicmic
08.12.07, 06:07
No see argument, et Euroopa jalgpalli tippriikide esiliigad on eestlaste jaoks liiga nõrgad, on nii ahvatlev argument, et paluks väitjatelt rohkem tõestusmaterjali.

Ja kui seda väidate, siis kas te tõesti ei ole nende liigade mänge ise näinud, et sellesse uskuda ka suudate?

gamer
08.12.07, 07:02
Väideti, et Levadia ei saa isegi balti liigas millegagi hakkama ja seega ei ole euroopa esiliiga klubidest parem. On see loogiline?
Ma ütlen, et kui Levadia võidab Twentet siis ta ei ole halvem kui Hollandi esiliiga klubid.

No see oli ainult 2 mängu kokkuvõttes, seda "tugevust" hakkaksin uskuma, kui Levadia suudaks terve pika hooaja selliseid tulemusi näidata.

Ja Stasi lolli jutu peale ütleks küll, et häbi!

Muidugi on tugevate liigade esiliigades ju nõrku erandeid, aga et kohe parem igast klubist, vot seda tahaks küll näha:)

mehis
08.12.07, 14:31

Mina arvan, et Levadia kuuluks Hollandi esiliigas tugevate keskmike hulka. Ja võit Twente hulgas kahemängu kokkuvõttes oli küll hea saavutus, kuid peamine põhjus oli meeskondade vormis. Levadial liiga juba poole peal ja nende kasuks rääkis kindlasti tugevam motivatsioon. Twentel liiga alguseni oli aega veel. Uued mängijad polnud meeskonnaga veel kohanenud jne. Kolkapatriotism on küll tore asi, aga tasuks jääda realsuse piiridesse. Ja hea on, kui Eesti mängijad karastuvad (ennekõike vaimselt) sellistes ülitihedates ja kõva konkurentsiga liigades nagu Coca-cola või Seria B. Seal käib võitlus iga mäng ja kergeid mänge ei ole. Koondisele oleks väga hea sellise karastuse saanud mängijat olemasolu.
Ise loodan, et Piiroja läheb Charltoni. Sümpaatne meeskond.

saun
08.12.07, 15:04
Tõepoolest ja nagu me ise näha võisime, tuli see võit Twente vastu väga raskelt isegi. Ja mängida terve pikk hooaeg sellises seltskonnas, Levadia ei vasta kindlasti Eredivisie klubide tasemele. Hollandi esiliigas aga paneksid korralikult. Aga kas neil League One'igi asja on...

Kasper
08.12.07, 15:06
No mina ei ütleks, et näiteks Levadia oleks kehvem, kui Hispaania, Hollandi, Itaalia ja Inglise meistriliigade viimased tiimid või esiliiga paremad tiimid, kuid kasulik oleks siiski Raiol mängida välismaal, sest Eesti Meistriliiga tase ei ole nii ühtlane, kui näiteks Coca-Cola liiga tase. Eestis on paar head tiimi ja ülejäänud on ju totaalsed pasad. Aga suurte vutimaade esiliigade tase on kõvasti ühtlasem ja kokkuvõttes isegi parem, kui Eesti Meistriliiga.

magicm
08.12.07, 16:07
No mina ei ütleks, et näiteks Levadia oleks kehvem, kui Hispaania, Hollandi, Itaalia ja Inglise meistriliigade viimased tiimid või esiliiga paremad tiimid, kuid kasulik oleks siiski Raiol mängida välismaal, sest Eesti Meistriliiga tase ei ole nii ühtlane, kui näiteks Coca-Cola liiga tase. Eestis on paar head tiimi ja ülejäänud on ju totaalsed pasad. Aga suurte vutimaade esiliigade tase on kõvasti ühtlasem ja kokkuvõttes isegi parem, kui Eesti Meistriliiga.

Piirojal polegi Eesti Meistriliigasse asja ja vaevalt, et Levadia suudaks Euroopa vuti tippriikide (Ing. His. Ita.) esiliigas stabiilselt esineda.

priity
08.12.07, 16:50
No kui rääkida konkreetselt arenemisest mingi riigi esiliigas, siis näiteks Londak on Norra esiliigas minumeelest küll edasi arenenud. Samas Poom Inglise esiliigas mängides võrreldaval määral edasi arenenud pole ;)
Vosko Venemaa esiliigas mängides on ka nagu nati edasi arenenud.
Muidugi ei teeks siit automaatselt järeldust, et Norra esiliiga on tugevam kui Inglise esiliiga. Kõik sõltub ikkagi konkreetsest mängijast ja konkreetsest klubist. Selge on see, et pingil istudes ei arene kusagile ei Eesti esiliigas ega ka mitte Seria A-s.

Sir Brazza
08.12.07, 18:44

Sorry, mind häiris sõna "ISEGI" seal texti lõpus. Mina julgen väita, et Eesti Meistriliiga on samal tasemel, mis on Inglismaa Conference North.. esiliiga on samal tasemel, mis mingi regiooni teine division.. ja alatest teisest liigast on kõik samal tasemel, mis on siin baaride kolmandas liigas või madalamal..

PS! Levadia ja Flora on väiksed erandid, kes mängiksid League One (inglise kolmas), kuid mängivad Conference Northis.

How simple is tha'?

saun
08.12.07, 19:02
No kui rääkida konkreetselt arenemisest mingi riigi esiliigas, siis näiteks Londak on Norra esiliigas minumeelest küll edasi arenenud. Samas Poom Inglise esiliigas mängides võrreldaval määral edasi arenenud pole ;)
Vosko Venemaa esiliigas mängides on ka nagu nati edasi arenenud.
Muidugi ei teeks siit automaatselt järeldust, et Norra esiliiga on tugevam kui Inglise esiliiga. Kõik sõltub ikkagi konkreetsest mängijast ja konkreetsest klubist. Selge on see, et pingil istudes ei arene kusagile ei Eesti esiliigas ega ka mitte Seria A-s.Mees, Poom on 35aastane ja tema ainsaks eesmärgiks on praegu küllap mitte oma tasemetes kaotada ja kõvasti trenni teha, et end joonel hoida, samas, kui Londaku potentsiaalid pole ehk veel kaugeltki täis. Meestel on ju selge vanusevahe ka.

vincent
08.12.07, 19:08

Mis sa nüüd ajad. Mõlemad on õppinud rohkem ettepoole, mitte põigiti või tagasi söötma.

PraS
08.12.07, 20:26
Mis sa nüüd ajad. Mõlemad on õppinud rohkem ettepoole, mitte põigiti või tagasi söötma.

nii geniaalne sarkasm

$$$
08.12.07, 21:51
aga, kas Norra meistriliiga on kehvema tasemega, kui inglise esiliiga... ;D

priity
09.12.07, 00:40
Mees, Poom on 35aastane ja tema ainsaks eesmärgiks on praegu küllap mitte oma tasemetes kaotada ja kõvasti trenni teha, et end joonel hoida, samas, kui Londaku potentsiaalid pole ehk veel kaugeltki täis. Meestel on ju selge vanusevahe ka.

Ütleks, et Poomi ülesanne ei ole kõvasti trenni teha. Poomi ülesanne on teha täpselt niipalju trenni et midagi katki ei lähe kuid tase säilib.
Muidu aga võiks üldiselt soovitada teost "Irony for Dummies" ;)

budu
09.12.07, 19:02
õnnitlused piirojale!!!nüüd ruttu inglismaale mängima!!1

PETSINHO
09.12.07, 21:14
Piiroja siis paraku inglismaale ei lähe. Seekord. Testimas käis QPR-is aga tiil jäi katki. Ehk tulevikus kosilasi saareriigist tuleb veel..

Olympi
09.12.07, 21:20
allikat?

10 tähemärki kah

PETSINHO
09.12.07, 21:31
allikat?

10 tähemärki kah

Vestlusest nii selgus. Eriti see teda ei näind muserdavat.

sibierski
09.12.07, 21:31
Piiroja siis paraku inglismaale ei lähe. Seekord. Testimas käis QPR-is aga tiil jäi katki. Ehk tulevikus kosilasi saareriigist tuleb veel..

kuuule tarkmees.. loe seda nüüd:
Eesti parim jalgpallur Raio Piiroja katkestab puhkuse ja sõidab uue nädala teisipäeval testimisele Inglismaale (7.12.2007)

muarust vend pole veel inglsimaale läinudki ja sina juba tead, et diil katki? põnev vend oled

urmar
09.12.07, 21:41
Tõde siis selline, et Inglismaale ta ei lähegi, kuna QPR palus nädal hiljem tulla, aga see ei sobinud Raiole. Kui inglased just video põhjal ei otsusta. Vikerraadiost.

PETSINHO
09.12.07, 21:47
kuuule tarkmees.. loe seda nüüd:
Eesti parim jalgpallur Raio Piiroja katkestab puhkuse ja sõidab uue nädala teisipäeval testimisele Inglismaale (7.12.2007)

muarust vend pole veel inglsimaale läinudki ja sina juba tead, et diil katki? põnev vend oled

Kuule sina, tarkmees. Kui ei suuda olla, tee "Harakiri" või midagi.. :D

boobek
09.12.07, 22:46
Kas ma sain nüüd ETV spordiuudistest õieti aru, et QPR -i test jäi ära kuna jõulud on tulekul?:confused:

aanvaller
09.12.07, 22:47
said küll. peretraditsionaalid juu, pärnu jõest tuleb kala ka õngitseda juu. talipüük.
videomateriali kaudu tuleb siis otsus langetada. Mina ei usu et pääseb. koondise särgis tal küll midagi särtsakad see aasta ei olnud. karikaväravad vb kuidagi lähevad läbi.

smörgåsbord
09.12.07, 23:20
Kas ma sain nüüd ETV spordiuudistest õieti aru, et QPR -i test jäi ära kuna jõulud on tulekul?:confused:tore ongi. Norra meistriliigast potentsiaalsesse Inglise kolmanda divisjoni meeskonda siirdumine poleks nüüd küll karjääriredelil eriline samm edasi. kui Raio ise oleks seda ihaldanud, siis küllap ta oleks läinud ka.

sibierski
09.12.07, 23:33
Kuule sina, tarkmees. Kui ei suuda olla, tee "Harakiri" või midagi.. :D

no kas kohe nii karmilt, aga ühe seppuku võiks ette võtta küll...:S liiga karmilt panin, kui ei kuule raadiot või ei olnud sakus..

aga kuna tegemist on QPR-iga siis parem kui jääb norra.. meenub kohe mingil moel lindpere saaga kreeka kolmanda liigaga.. hea et ei läinud ja ootas oma ära.. loodan et piiroja ei haara oma inglismaal mängimise hulluses kohe esimesest võimalusest..

boobek
10.12.07, 00:02
tore ongi. Norra meistriliigast potentsiaalsesse Inglise kolmanda divisjoni meeskonda siirdumine poleks nüüd küll karjääriredelil eriline samm edasi. kui Raio ise oleks seda ihaldanud, siis küllap ta oleks läinud ka.

Etsiis mingi Norra väikelinn on parem kui London?:doh: Ahjaa, kuna ta nüüd nii ülbelt klubi nahhui saatis siis ma arvan, et 4 aastat veel Norra väikelinna, paar aastat eestikaid ja võibki karjääri rahulikult lõppenuks pidada. Kui isegi briti "3 divar" ei sobi... Tehtud?

smörgåsbord
10.12.07, 00:09
Etsiis mingi Norra väikelinn on parem kui London?:doh: Ahjaa, kuna ta nüüd nii ülbelt klubi nahhui saatis siis ma arvan, et 4 aastat veel Norra väikelinna, paar aastat eestikaid ja võibki karjääri rahulikult lõppenuks pidada. Kui isegi briti "3 divar" ei sobi... Tehtud?et Londonisse kolimine on eesmärgiks omaette? siis muidugi. selleks ei pea ju isegi jalgpalli mängima.

boobek
10.12.07, 00:51
Ei. Jah. Kõik on õige. Norra liiga on parem. Edu.

lenc
10.12.07, 01:03
Eino, Norra kalurikülade meeskonnad on vähemalt sama head kui Inglise League 1.

pedro
10.12.07, 02:21
Eesti parim jalgpallur tahab saada Inglismaa esiliiga viimasesse klubisse, aga tulutult. Kõlab halvasti.

Isiklikult arvan, et Piiroja tase võimaldaks vabalt mängida championship's ükskõik, mis klubis. Hetkevormi vaadates suudaks ta minu arvates ka Premier's mängida. Derby, Wigan või Fulham nt. Usun, et peale paarikuust kohanemisaega oleks ta ka seal väga hea. Oma tugeva peamängu ja agressivse mängustiiliga sobiks ta Inglismaale ideaalselt. Seda arvan mina. Samas on ka Norra liiga tase hea, kuid siiski usun, et Inglismaal areneks ta paremini ja teeks veel Premieriski tegusid. Super oleks 3-4 aasta pärast näha Premieris Derby koosseisus Ojamaad ja Piiroja nt. LOodame parimat.

smörgåsbord
10.12.07, 02:54
üleüldse, üsna ajuvaba arutelu käib siin viimasel ajal - üks arvab tõsimeeli, et Inglise esiliiga on hullem pommiauk kui meie Meistriliiga, teine leiab, et 3. divar on ülim, mida Eesti parim jalgpallur võib tahta ..

keegieitia, kõik on suhteline, siin ühes kohas on must öö, mõttetu vaidlus, tökat.

Sats1
10.12.07, 10:25
Oma tugeva peamängu ja agressivse mängustiiliga sobiks ta Inglismaale ideaalselt. Seda arvan mina.
Sul on õigus, aga Raio söödab (koondise mängudes 60-70%) põigiti või tagasi vaid mitte ette... Sama lugu juhtub näiteks Dmitrijeviga.
Vaata Premier League keskkaitjate mängu, nad söödavad ette, ette, ette...
Nad söödavad küll põigiti või tagasi aga ettesöödud märgatavalt domineerivad.

smörgåsbord
10.12.07, 10:32
Sul on õigus, aga Raio sööb (koondise mängudes 60-70%) põigiti või tagasi vaid mitte ette... Sama lugu juhtub näiteks Dmitrijeviga.
Vaata Premier League keskkaitjate mängu, nad söövad ette, ette, ette...
Nad söövad küll põigiti või tagasi aga ettesöödud märgatavalt domineerivad.(tõenäoliselt aasta parim postitus) :)

vrz
10.12.07, 10:47
Jätaks selle söömise ja söötmise teema lõpuks kõrvale. Musta nimekirjaga võiks sama teha, aga alustaks väiksemate sammudega kõigepealt. See, mis suunas keegi söödab ei näita seda, kui ründava suunitlusega mängija on (või mida iganes ta Sats1 jaoks näitab), vaid sõltub sellest, millise mängujoonise treener on paika pannud ja veel rohkem sellest, kas ja kuhu üldse sööta saab, ehk kas keegi on kuskil vabanenud. Kui ikka keskpoolikud ei käi palli küsimas, siis on keskkaitsjal ainuke ettepoole mängimise variant pikk pall ette anda, ja seda me ju ei soovi keegi eriti näha.

Sats1
10.12.07, 11:32
See, mis suunas keegi söödab ei näita seda, kui ründava suunitlusega mängija on (või mida iganes ta Sats1 jaoks näitab), vaid sõltub sellest, millise mängujoonise treener on paika pannud ja veel rohkem sellest, kas ja kuhu üldse sööta saab, ehk kas keegi on kuskil vabanenud. Kui ikka keskpoolikud ei käi palli küsimas, siis on keskkaitsjal ainuke ettepoole mängimise variant pikk pall ette anda, ja seda me ju ei soovi keegi eriti näha.
Sa nämmutab SILMANÄHTAVAID asju läbi.

Arvad, et peaasi on treeneris ning Raio saab no problem muutma ning hakkama mängima Premier League keskkaisjate moodil (ette, ette, ette...)?

Muide, kas sa vaatad Premier League mänge?

pedro
10.12.07, 12:00
Sul on õigus, aga Raio sööb (koondise mängudes 60-70%) põigiti või tagasi vaid mitte ette... Sama lugu juhtub näiteks Dmitrijeviga.
Vaata Premier League keskkaitjate mängu, nad söövad ette, ette, ette...
Nad söövad küll põigiti või tagasi aga ettesöödud märgatavalt domineerivad.

nonoh. esiteks- eesti koondis on alati mänginud nii, et keskkaitsjad pole söötnud palli keskpoolikutele jalga, sest see võib osutuda liiga ohtlikuks. Niiet sinna sööta ei saa. Rio Ferdinand nt söödab Scholes'ile palli, kes võtab ja hakkab mängu ehitama. Aga Raio ei saa sööta Rähnile nt, sest see oleks liiga riskantne ja mitte tulemuslik.

teiseks- eesti koondis ei kasuta eriti seda taktikat, kus äärepoolik lõikab keskele ja tema kohale spurdib äärekaitse, seega ka äärtesse on Raiol ja üldse keskkaitsjatel raske sööta.

kolmandaks- eesti koondise suurimaks probleemiks on alati olnud see, et avanemisi ja julgeid pakkumisi on väga vähe.

Seega kui nüüd loogiliselt järele mõelda, siis Raiol on kaks varianti- kas sööta tagasi väravavahile või siis pikk pall ründajate suunas. Mõlemaid varianti kirutakse kõvasti, aga kui nüüd järele mõelda, siis ega tal muud üle ei jäägi.
EI tahaks uskuda, et Terry nt suudaks eesti koondises mängides supersööte jagada tagant. Pole lihtsalt vabu tsoone ja avanemisi. Olen näinud Norra liigas Piiroja mängu ja seal söödab ta nii keskpoolikutele kui ka äärtesse tsooni.

priity
10.12.07, 12:19
Vaadates hetkel QPR ümber toimuvat, siis on selge et seal pole just kõige selgemad ajad. Uued omanikud, uus treener jne. Kui Raio ise pole kindel, et ta suudaks end testidel tõestada, siis pole tõesti mõtet minna.

Sats1
10.12.07, 12:27
nonoh. esiteks- eesti koondis on alati mänginud nii, et keskkaitsjad pole söötnud palli keskpoolikutele jalga, sest see võib osutuda liiga ohtlikuks. Niiet sinna sööta ei saa. Rio Ferdinand nt söödab Scholes'ile palli, kes võtab ja hakkab mängu ehitama. Aga Raio ei saa sööta Rähnile nt, sest see oleks liiga riskantne ja mitte tulemuslik.

teiseks- eesti koondis ei kasuta eriti seda taktikat, kus äärepoolik lõikab keskele ja tema kohale spurdib äärekaitse, seega ka äärtesse on Raiol ja üldse keskkaitsjatel raske sööta.

kolmandaks- eesti koondise suurimaks probleemiks on alati olnud see, et avanemisi ja julgeid pakkumisi on väga vähe.

Seega kui nüüd loogiliselt järele mõelda, siis Raiol on kaks varianti- kas sööta tagasi väravavahile või siis pikk pall ründajate suunas. Mõlemaid varianti kirutakse kõvasti, aga kui nüüd järele mõelda, siis ega tal muud üle ei jäägi.
EI tahaks uskuda, et Terry nt suudaks eesti koondises mängides supersööte jagada tagant. Pole lihtsalt vabu tsoone ja avanemisi. Olen näinud Norra liigas Piiroja mängu ja seal söödab ta nii keskpoolikutele kui ka äärtesse tsooni.
Miks siis Stepanov söödab koondise mängudes 60-70% ette ?

Arvan, et peaasi on selles, et Raio on LIIGA (!) vastutavaks meheks ning eesti publiku ees püüab kindla peale mängida.

Kahjuks ma ei näinud Piiroja mängu Norra liigas ning räägin AINULT (!)koondise mängudest. Kus sa nägid Raio mängu Norra liigas? Mitmes mängudes?

eestimees
10.12.07, 12:30
Miks siis Stepanov sööb koondise mängudes 60-70% ette ?

see pärast stjopa mängud ongi nii kehvad viimasel ajal et ta ei pea koondise toitumis reeglitest kinni ja sööb ette toidu, nagu paks laps, selles asjas süüdistan Imre Koset ja Stjopa on tutud kui ungari toitude gurmaan

yheksa
10.12.07, 12:32
Kolmandaks - Raio Piiroja ei oska jalaga mängida. Tema mängib peaga. Ja peaga selles möttes, et lööb palli peaga, mitte selles möttes, et ta teab mida ta teeb.
Kui Raio saab palli jalale, siis tuleb hinge kinni hoida, et nüüd ikka õige lahendus saaks ja löök välja tuleks.

Paraku selleks, et olla hea kaitsja peab oskama ka jalaga mängida, ainult mööda platsi tormamisest ei tule midagi välja.

Nagu meediast läbi on kölanud, siis jääb Raio tihti peale trenni harjutama pealööke. Nagu, ah, mismöttes? Harjutagu ikka seda, milles ta nörk on.

smörgåsbord
10.12.07, 12:33
Miks siis Stepanov sööb koondise mängudes 60-70% ette ?vabandan off-topicu pärast, aga Sats1 ..

1. .s&#246;&#246;tma <58: .s&#246;&#246;ta, s&#246;&#246;dan>. ▪ S&#246;&#246;dab peret, kassi. S&#246;&#246;dab rottidele m&#252;rki sisse. Jaan s&#246;&#246;dab (palli) J&#252;rile. S&#246;&#246;dab &#245;ngi paneb s&#246;&#246;ta &#245;nge otsa

2. .s&#246;&#246;ma <49: .s&#252;&#252;a (.s&#252;&#252;es), s&#246;&#246;n (s&#246;&#246;me ..), s&#245;in (s&#245;ime, s&#245;ite), s&#245;i, s&#246;&#246;gu, s&#246;&#246;v (om .s&#246;&#246;va), s&#246;&#246;nud (nimis .s&#246;&#246;nu), s&#252;&#252;akse, .s&#246;&#246;dud>. ▪ Teeb s&#252;&#252;a. S&#246;&#246;b l&#245;unat l&#245;una(s)tab. S&#245;i supi &#228;ra. Lapsed on s&#246;&#246;nud, s&#246;&#246;mata. Saab kahest kartulist s&#246;&#246;nuks (k&#245;hu t&#228;is). Rooste s&#246;&#246;b rauda. S&#246;&#246;ma+kutse, +minek.

khristo
10.12.07, 12:59
off-topic on su postitus peamiselt seepärast, et Sats1-e postitustes on grammatika üks väiksemaid probleeme..

vabandan off-topicu pärast, aga Sats1 ..

1. .söötma <58: .sööta, söödan>. ▪ Söödab peret, kassi. Söödab rottidele mürki sisse. Jaan söödab (palli) Jürile. Söödab õngi paneb sööta õnge otsa

2. .sööma <49: .süüa (.süües), söön (sööme ..), sõin (sõime, sõite), sõi, söögu, sööv (om .sööva), söönud (nimis .söönu), süüakse, .söödud>. ▪ Teeb süüa. Sööb lõunat lõuna(s)tab. Sõi supi ära. Lapsed on söönud, söömata. Saab kahest kartulist söönuks (kõhu täis). Rooste sööb rauda. Sööma+kutse, +minek.

zaz
10.12.07, 13:01
Miks siis Stepanov sööb koondise mängudes 60-70% ette ?

Selles siis ongi asi, miks Eesti koodnis viimasel ajal nii kehvasti mängib!
Stjopa sööb kõik toiduvarud ära ja ülejäänud pallurid peavad näljaga võideldes veel platsil palli taga ajama jne :S :S :S
jube elu ikka! :D

lorenzo
10.12.07, 13:16
sorri OT p&#228;rast, aga...

ma loodan siiralt, et Sats1 peale neid kr&#245;bedaid postitusi ikkagi edasi postitab ja oma m&#245;tteid meiega jagab. me ju tegelt k&#245;ik teame, et ta pole eestlane ja respekt, et ta ikkagi suht h&#228;sti eesti keelt valdab. pealegi teeme me iseendale karuteene kui teisest rahvusest inimest m&#245;nitame keelevigade p&#228;rast. on ju teada, et paljud venelased ei julge lihtsalt eesti keelt k&#245;neleda, kartes eestlaste m&#245;nitusi keeleoskuse pihta. ja siis pole imestada, et venelane meiega ainult vene keeles suhtleb.
nii et &#228;ra lase pead norgu, Sats1!

ja Sats1, kui eksisin Sinu rahvusega, siis palun andestust!

priity
10.12.07, 14:06
Kui me n&#252;&#252;d v&#245;rdleme tulipunktis olevat Raio Piiroja poolt ettepoole s&#246;&#246;du andmise oskust, siis pannes selle konteksti ehk siis Inglise Championshipi keskkaitsjate ettepoole s&#246;&#246;du andmise oskusse, siis arvatavasti oleks Raio seal keskmike hulgas. Ehk siis ei parim ega ka mitte viletsaim. Nii et &#252;sna m&#245;ttetu vaidlus.
Omaette arutlusteema oleks muidugi see, kas Raio n&#246; "oskuste komplekt" on v&#228;&#228;rt 1 miljonit eurot...

zaz
10.12.07, 14:07
Inimene v&#245;iks ikka teiste postitused ka l&#228;bi lugeda, eksole?! Kohe peale Sats1'i esimest postiust hakkasid tulema postitused, kus oli asi &#245;igesti kirjas ja ka t&#228;helepanu h&#228;rrase veale p&#246;&#246;ratud... V&#245;iks ju nagu omad j&#228;reldused juba teha.

billy t
10.12.07, 14:29
biig diil. kõik said ju aru, mida ta mõtles. või arvas keegi tõsimeeli, et Sats1 siin söömisest rääkis?

Sats1
10.12.07, 14:52
Täna, ülehomme saame vaatama Premier League klubide-autsaidererite (!) keskaitsjate mängu ning järeldama-kas nad söödavad ROHKEM (!) põigiti või tagasi (nagu Raio koondise mängudes) või ette?
10.12.2007, Viasat2, kell 16.30, MU-Derby County
12.12.2007, Viasat2, kell 16.45, MU-Derby County

Jaak
10.12.07, 15:00
Täna, ülehomme saame vaatama Premier League klubide-autsaidererite (!) keskaitsjate mängu ning järeldama-kas nad söödavad ROHKEM (!) põigiti või tagasi (nagu Raio koondise mängudes) või ette?

ei lugenud kes kui palju ja mispidi täpselt nendest söötu jagas, aga kaitsemäng vastas ammendavalt küsimusele,miks Derby liigas viimane on.Nii Raio ,kui nii mõned muudki Eesti keskkaitsjad oleks murtud jalaga ka paremini mänginud :)

smörgåsbord
10.12.07, 15:33
T&#228;na, &#252;lehomme saame vaatama Premier League klubide-autsaidererite (!) keskaitsjate m&#228;ngu ning j&#228;reldama-kas nad s&#246;&#246;davad ROHKEM (!) p&#245;igiti v&#245;i tagasi (nagu Raio koondise m&#228;ngudes) v&#245;i ette?
12.12.2007, Viasat2, kell 16.45, MU-Derby Countykohe algav Chelsea - Sunderland kordus on s'es kontekstis ilmselt samav&#228;&#228;rne "uurimismaterjal".

Sats1, kas sa oma s&#246;&#246;tude lugemisega raha pole m&#245;elnud teenida? mingid statistikakoostajad v&#245;taksid su kindlasti meeleldi palgale. saaksid oma kirge m&#245;ttekamalt rakendada.

Sats1
10.12.07, 15:43
Sats1, kas sa oma söötude lugemisega raha pole mõelnud teenida? mingid statistikakoostajad võtaksid su kindlasti meeleldi palgale. saaksid oma kirge tulusamalt rakendada.
Kas meie koondise staap seda tööd ei tee??? Siis pole üllatav, et saame võidama ainult Andorrat...

Sats1
10.12.07, 15:48
«Piiroja kuulub Norra liiga viie-kuue (ainult !!!) parema keskkaitsja sekka» /c / 14.11.2006, Fredrikstadi peatreener Knut Torbjørn Eggen.
http://sport.postimees.ee/141106/esileht/sport/228497.php

Jaak
10.12.07, 15:57
«Piiroja kuulub Norra liiga viie-kuue (ainult !!!) parema keskkaitsja sekka» /c / 14.11.2006, Fredrikstadi peatreener Knut Torbjørn Eggen.
http://sport.postimees.ee/141106/esileht/sport/228497.php

punktibörsi http://fotball.vg.no/bors/best_bors.php?sesong_id=383 järgi oli Raio kaitsjatest kolmas.Mõlemad eespool olijad olid kah keskkaitsjad,seega treeneri hinnang peaaegu täpne :)

Ja artikkel on lisaks ka aasta vana juba...

dareth
10.12.07, 16:07
Kuule Sats1, ole hea, rakenda oma energiat mujal :)
Ma ei tea, miks sa eile-täna NII vihaselt Raio vastu võitlema hakanud oled. Aasta parimaks valimine ei tohiks ühte normaalset inimest nii endast välja viia, et teist pasaga üle valama hakkama peaks kohe. Võta üks väike rahustav naps ja püüa asjadesse konstruktiivsemalt suhtuda, mitte "mulle ei meeldi, lammutan maha".

smörgåsbord
10.12.07, 16:10
Kas meie koondise staap seda tööd ei tee???muidugi mitte, nad on ju musta nimekirja koostamisega hõivatud.

magnisco
10.12.07, 16:43
Kas meie koondise staap seda tööd ei tee??? Siis pole üllatav, et saame võidama ainult Andorrat...

Sellepärast võitiski Horvatia Inglismaad, et nad lugesid mitu söötu nad ette andsid eelnevates mängudes:cool:

rasmer
10.12.07, 19:13

http://www.youtube.com/watch?v=wKjxFJfcrcA

urmar
10.12.07, 19:59
biig diil. kõik said ju aru, mida ta mõtles. või arvas keegi tõsimeeli, et Sats1 siin söömisest rääkis?

Vaevalt enamus aru sai. Pigem ikka juurdlevad siiani, et mis söömisest jutt on. :D Tõesti Satsi juttu võiks lugeda nö loogiliselt kaasa mõeldes.

Sats1
31.12.07, 12:28
Piiroja on viimases "Playboy" ajakirjas : )

Olar
31.12.07, 19:43
Lol

10 !

norsk
31.03.08, 01:44
Brann - FFK 4:2, Raio mängis 90 minutit.
Kui ma vg.no kommentaridest õigesti aru sain, siis oli ta otseselt seotud Branni teise väravaga ning korra oli lähedal omavärava löömisele.

budu
05.04.08, 01:48
viimati raiot nägin siis mees oli pärnus kimpus et missuguseid lante osta.lõpuks ikkagi valis välja ja loodame et norras neist ikka kasu.

norsk
07.04.08, 15:54
Fredrikstad - Molde 2:1
Piirojalt terve mäng.

tee vee
13.04.08, 00:04
Fredrietlkstad võitis täna Rosenborgi võõrsil 2 : 1 ja tõusis hetkel 6.punktiga
Tippeliga liidriks. Raiolt täismäng.

tee vee
13.04.08, 00:05
Fredrikstad siis vist ikka..

kriitikameel
13.04.08, 12:28
mis hindeid Piiroja börsilt kah teeninud on?

Hellik
13.04.08, 12:40
mis hindeid Piiroja börsilt kah teeninud on?

Siit (http://fotball.vg.no/bors/best_bors.php?sesong_id=403) saab näha kogu punktibörsitabelit. Raio siis hetkel 34. koha. Hinded on järjest kehvemaks läinud - 6, 5, 4.