320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Piiroja...\'

    Originally posted by Newcastle


    Originally posted by Artur


    Üldiselt ei tasuks Schalket ja Heerenveeni nii väga võrrelda. Schalke on ikkagi Saksamaal absoluutsesse tippu kuuluv klubi ja juba iseenesest väga suur klubi, kust Piiroja-klassiga mängijal enam kuskile edasi areneda polekski. Heereveen on ikka suhteliselt väike klubi, pealegi ei ole neil hetkel ka kuigi head ajad, sest Hollandi meistrisarjas hoitakse alles 15. kohta, Schalke on Saksamaal kolmas. Kaks erinevat tasandit.

    Seda`nd küll, aga lihtsalt nendes kahes temast huvitatud klubis oleks tal suuremaid võimalusi silma jääda, Hollandi Liiga on väga hinnatud Euroopas ja seal oleks Piirojal shansse jääda suurklubidele silma..
    Newcastle, kas sinusuguseid luuakse kuskil laboris? Ja kas sinu katseklaasivend on EricCantona? Ning lõpetuseks: kloonimine ja inimestega katsetamine tuleks lõpetada, tagajärjed, nagu näha on, on kohtutavad.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Piiroja...\'

      Minu intelligentsi tase on ikka väga nõrk sest üldse ei saanud aru mida martin sellega mõtles aga my bad
      fc pohmell

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Piiroj

        Originally posted by duff_K


        Minu intelligentsi tase on ikka väga nõrk
        Selles ma ei kahtle.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Piiroja...\'

          Ega neid kahtlejaid suurt olegi siin.
          fc pohmell

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Piiroja...\'

            Originally posted by Artur


            Üldiselt ei tasuks Schalket ja Heerenveeni nii väga võrrelda. Schalke on ikkagi Saksamaal absoluutsesse tippu kuuluv klubi ja juba iseenesest väga suur klubi, kust Piiroja-klassiga mängijal enam kuskile edasi areneda polekski. Heereveen on ikka suhteliselt väike klubi, pealegi ei ole neil hetkel ka kuigi head ajad, sest Hollandi meistrisarjas hoitakse alles 15. kohta, Schalke on Saksamaal kolmas. Kaks erinevat tasandit.
            no see on ikka väga kõvasti öeldud - Shalke , ja absoluutne tipp - minu arvates kadus shalke , ja absoluutne tipp koos huub stevensiga ... järele jäi lihtsalt natuke inertsi ja paari lähima aasta jooksul võtab gelsenkirchen oma tavapärase koha esikümne lõpus taas sisse...
            299195

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Piiroja...\'

              Originally posted by duff_K


              Ega neid kahtlejaid suurt olegi siin.
              Pane see endale sõnumi allkirjaks

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                Tänastes TV-3 uudistes räägiti juba midagi Norra ja Taani klubidest.
                Kas see tähendab seda ,et Kesk -Euroopaga on jutud lõppenud ?
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Piiroja...\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN


                  Tänastes TV-3 uudistes räägiti juba midagi Norra ja Taani klubidest.
                  Kas see tähendab seda ,et Kesk -Euroopaga on jutud lõppenud ?
                  Ei tea...usutavasti siiski mitte..Pohlak ütles SL Õhtulehele, et sügavat huvi on näidanud 3 klubi: Heerenveen, Schalke ja kolmandat klubi ta ei avaldanud. Lisas küll, et seegi olevat tugev, ja osaleb tihedalt Meistrite Liigas - huvitav, mis klubi see olla võiks...praegu kahtlustan igatahes Rosenborgi...Norra klubi esiteks, teiseks mängib \"tihedalt\" MLgas ja kolmandaks on sealtki ju ametlikud jutud läbi käinud..täpsemalt siit.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Piiroja...\'

                    Rosenborg ongi kahtlusalune number üks loomulikult. Ja mul endal on mulje, et kas Piiroja läheb Rosenborgi(50%), jätkab Floras (30%) või võtab mingi nõrgem Norra sats ta ära (20%)

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Piiroja...\'

                      Originally posted by Patt27


                      Rosenborg ongi kahtlusalune number üks loomulikult. Ja mul endal on mulje, et kas Piiroja läheb Rosenborgi(50%), jätkab Floras (30%) või võtab mingi nõrgem Norra sats ta ära (20%)
                      Seda me usu, et Piiroja Floras jätkab, sest Pohlak on omale eesmärgiks võtnud toimetada Piiroja võõrsile mängima...

                      Ja tegelikult on peasoosik Piiroja saamisele Heerenveen, sest nendega olevat juba lepingu tingimustestki räägitud täpsemalt...kuna Heerenveeni kontrollmängus osalenud Piiroja ütles, et sel mängul tulikõik välja...muidugi Rosenborg ka on suursoosik...kuid ei tasu selle üle vist arutleda..eks elu näitab...norra väikeklubisse aga vaevalt Piiroja minema hakkab..

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Piiroja...\'

                        Allo

                        No mina nii tagasihoidlik pole ja usun, et intelligentisga on mul ka kõik korras :P, aga Martini kirja sisu jäi ka mulle pisut arusaamatuks või siis vähmalt reaktsiooni võimsus.
                        Ma lähen isegi nii kaugele, et toetan Newcastle arvamust. Hollandi liiga on suurepärane kasvulava pea ükskõik millisele jalgpallurile. Tase ei ole nõrk ja vähemalt inglise suurte klubide (tegelt pea et kõigi) \"scouts\" hoiavad sellel väga aktiivselt silma peal.
                        Ideaalolukord: Piiroja müüakse Heerenveeni, kus ta mängib 2 hooaeg, mis järel Newcastle, Chelsea või Southampton ta sealt enda ridadesse värbab

                        Positiivset mõtlemist ja rahvaste sõprust propageeriv

                        Parimatega
                        Eestlane Finsbury Parkis

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Piiroja...\'

                          Originally posted by Chazlor
                          Ideaalolukord: Piiroja müüakse Heerenveeni, kus ta mängib 2 hooaeg, mis järel Newcastle, Chelsea või Southampton ta sealt enda ridadesse värbab

                          Positiivset mõtlemist ja rahvaste sõprust propageeriv

                          Parimatega
                          Eee..miks just Newcastlesse, Chelseasse või Southamptonisse (mitte et see mulle vastu oleks), aga miks just need kolm klubi, miks mitte näiteks Birmingham või Blackburn vms...muidugi ideaal oleks küll kui Piiroja Newcastlesse läheks...siis oleks küll täitsa lõpp...EESTLANE NEWCASTLES!!

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Piiroja...\'

                            Tjah, tore oleks see kyll. Aga praegusel hetkel n2en ma ainult yhte meest, kes taseme poolest sinna sobiks.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Piiroja...\'

                              ta ei ole hetkel piisava osavusega et premiershipis hakkama saada, arvan ma :P would be another dabizas
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Piiroja...\'

                                Võik kinnitada, et tegu on tõesti Rosenborgiga, kahjuks lõhuti sealsetel katsetel tal põlv ära.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X