PDA

View Full Version : Raio Piiroja (114/8)

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7

Jaan
05.11.02, 07:46
Niisiis. Piiroja ja Haavistu onsaadetud taas katsetele. Seekord Heerenveeni. Loe lähemalt (http://www.sloleht.ee/sisu/comment.asp?id=130709)

dieter
05.11.02, 13:03
oioi, kui ta hoopis Schalkesse saaks, siis oleks nigu ühe korraga :õnnelik: ja ka :viha: Aga Holland on kah hea muidugi ...
;) Nüüd tuli küll mitu smailit järjest

-madis-
05.11.02, 13:32
Piirojal oleks juba tõesti aeg end kuhugi välisklubisse sisse seada. Eks jääme siis pöialt hoidma.

Martin
05.11.02, 13:38
Selle kohta tuleks tõesti öelda, et: oli ka juba aeg.

Tegelikult tahaks peale Piiroja näha ka Stepanovi müümist, sest need kaks suudavad raudselt välismaal läbi lüüa. Ülejäänute osas nii kindel poleks, kuid hea vähemalt, et huvigi on.

Jaak
05.11.02, 15:24
Originally posted by Martin

Tegelikult tahaks peale Piiroja näha ka Stepanovi müümist, sest need kaks suudavad raudselt välismaal läbi lüüa. Ülejäänute osas nii kindel poleks, kuid hea vähemalt, et huvigi on.

Nüüd ongi huvitav olukord.Mõlemal keskkaitsjal on head võimalused talve jooksul väljamaale koilda. Kui Piiroja ja Heerenveeni asjast asja saab, siis lõplikult pole teatavasti maha maetud ka Stjopa Zeniidi diil. Kui asi suvel katki jäi siis oli seis selline, et klubida vaheline leping oli väidetavalt sõlmitud kuid Zeniidi treener hüppas viimasel hetkel alt. Jutt oli, et uueks hooajaks tuleb meeskonnale uus treener ja siis on Stepanovi klubivahetus taas päevakorral.

Mis saab siis Florast, kui mõlemad keskkaitsjad lahkuvad? Rähn-poiss on küll võtta, kuid kes saab teise vabaneva koha?

Siimk
05.11.02, 16:40
Zeniit on Venemaa kõrgliigast välja kukkumas, sinna Stepanovil küll minna pole mõtet!

Jaak
05.11.02, 17:05
Originally posted by Siimk

Zeniit on Venemaa kõrgliigast välja kukkumas, sinna Stepanovil küll minna pole mõtet!

9. koht 16 tiimi hulgas - kust otsast see väljakukkumine on?

Glazza
05.11.02, 18:29
Originally posted by Jaak

Originally posted by Martin

Mis saab siis Florast, kui mõlemad keskkaitsjad lahkuvad? Rähn-poiss on küll võtta, kuid kes saab teise vabaneva koha?

See on ju see pidev küsimus, et mis saab Florast kui Piiroja ja Stepanov lähevad. Sest praegune edu on ikka suures osas nende tugevalt kaitselt. Ja kui lähevad, siis tugeva meeskonna loomine järgmise aasta CL jaoks on jälle unistus. Eks ta vist nii hakkabki olema et tugitoed müüakse maha ning Eesti klubijalgpalli tulevik on esimene-teine ring..

Kes asemele - siin tuleb kohe vaadata kaht baasi - Valga ja U-21. Rähn peaks kindlasti koha saama, teisena julgeksin tulevikku pakkuda Tuleviku Pärnpuule. Kah selline suur ja tugev kuju, nagu Floral vaja. Või siis mõni Valga poiss - aga need valgakad on kõik väiksed ja lühikesed. Mingi väljamaalase toomine kaitsesse ei ole vist küll usutav..

Glazza
05.11.02, 18:33
Ja Jaan - panid teema pealkirjaga mööda. Kui Piiroja teema hakkab nüüd siin arenema järgmiste aastate jooksul, siis jääb mingi nimi Haavistu ka alaliselt kargama sinna..

Jaan
05.11.02, 21:46
No siis saavad ka järeltulevad sugupôlved teada vanade aegade koondislaste nimesid. Ehk môni targem taat teab isegi mône huvitava loo pajatada Kert-poisist... Oojaa.

Pätu
05.11.02, 23:23
zeniiti minek pole just küll eriline step forward... parem oodaku eestis, et kuhu edasi saab

duff_K
06.11.02, 01:42
Ee minu teada võiksid Rähni kõrval mängida nii Sidorenko kui ka Frankel aga veel vara öelda pole keegi kuhugile läinud ja võivad minemata jääda kui siin Pohlak väga soolast hinda poiste eest küsib.

Jyrka
06.11.02, 01:49
Frankel pani tuld minu arust...

Artista
06.11.02, 07:04
Nonii, värskes Postimehes laiab Pohlak, et ta müüb talvel kogu kaitseliini maha - noh et siis Stepanov ja Saviauk samuti ja võibolla ka Meelis Rooba ja Haavistu jne. Härra väidab, et alt tuleb mehi robinal peale ja Flora ei kaota midagi. No tore on!

Paar koondisetäit mehi võiks tõesti väljas mängida enne kui CLis kohalike meestega ilma tegema hakatakse.

Pohlaku jutu ridade vahelt võib välja lugeda, et ka Hamrega tehakse veidi bisnist.

Ja Frankel on tõesti tagasiteel Feyenoordi. Olgem ikka uudisteda kursis! :lahe:

Jaak
06.11.02, 11:42
Originally posted by Artista

Nonii, värskes Postimehes laiab Pohlak, et ta müüb talvel kogu kaitseliini maha - noh et siis Stepanov ja Saviauk samuti ja võibolla ka Meelis Rooba ja Haavistu jne. Härra väidab, et alt tuleb mehi robinal peale ja Flora ei kaota midagi. No tore on!

Paar koondisetäit mehi võiks tõesti väljas mängida enne kui CLis kohalike meestega ilma tegema hakatakse.

Pohlaku jutu ridade vahelt võib välja lugeda, et ka Hamrega tehakse veidi bisnist.

Ja Frankel on tõesti tagasiteel Feyenoordi. Olgem ikka uudisteda kursis! :lahe:

Ja lumepall veereb:

http://www.footballtransfers.info/specs/spec.asp?category=Un-Confirmed

mcnamara
06.11.02, 11:56

Ajakirjanik Visnapuu muuseas tsiteerib pimesi Pohlaku sõnu, et Hamret kui Euroopa Liidu liikmesmaa mängijat on kergem müüa kui eestlasi. Mis ajast siis Norra Euroopa Liidu liige on, tahaksin ma küsida? Vastik kui ajakirjandus fakte kontrollida ei viitsi.
Lisaks veel, et teisal samas lehes väidetakse, et Konstantin Päts kandis presidendi ametiraha viimast korda 17. juunil 1941... :kratsti: Aga see on juba vutikauge teema...

SleepWalking
06.11.02, 12:25
Originally posted by mcnamara
Ajakirjanik Visnapuu muuseas tsiteerib pimesi Pohlaku sõnu, et Hamret kui Euroopa Liidu liikmesmaa mängijat on kergem müüa kui eestlasi. Mis ajast siis Norra Euroopa Liidu liige on, tahaksin ma küsida? Vastik kui ajakirjandus fakte kontrollida ei viitsi.

Norralaste jaoks kehtib teatavasti kord (loe: erand), mistõttu neid käsitletakse jalgpalluritena kui Euroopa Liidu liikmeid (Inglismaal on see vähemalt nii, äkki mujal liidus ka). See aga ei vabanda muidugi Postimehe viga.

Lisaks veel, et teisal samas lehes väidetakse, et Konstantin Päts kandis presidendi ametiraha viimast korda 17. juunil 1941... :kratsti: Aga see on juba vutikauge teema...

Päts kandis viimati oma ametiraha 17. juunil 1940, kui ta võttis vastu volikirjad
uuelt NSV Liidu suursaadikult, nii olen mina lugenud.

mcnamara
06.11.02, 13:09
Originally posted by SleepWalking
Päts kandis viimati oma ametiraha 17. juunil 1940, kui ta võttis vastu volikirjad
uuelt NSV Liidu suursaadikult, nii olen mina lugenud.

...mis on ka õigus, aga see ei vabanda nii ränka trükiviga Postimehe esileheküljel. Netiversioonis (kui seda pärast kella 14 lugeda saab), on see viga tõenäoliselt parandatud.

ROOTSI KUNN
06.11.02, 13:19
Mina olen kuulnud ,et Piiroja müüakse maha iga hinna eest ,peaasi ,et mees välismaale saab . Tegelikult pean seda mingil määral isegi õigeks ,sest euroopa vutiturg on praegu üsna nigel ja mängijate hinnad jubedad.
Raio on ennast piisavalt tõestanud . Peamäng hea ,võhma nagu ratsahobusel ja tohytu võitlejahingega.
Kindlasti on teisigi ,keda maha müüa. Valgas on noori kaitsjaid ja poolikuid küll ja küll.
Ka Viljandis on mehi võtta.
Egas muud ,kui jääme häid uudiseid ootama !:õnnelik:

Jaak
06.11.02, 13:30
Originally posted by ROOTSI KUNN

Mina olen kuulnud ,et Piiroja müüakse maha iga hinna eest ,peaasi ,et mees välismaale saab . Tegelikult pean seda mingil määral isegi õigeks ,sest euroopa vutiturg on praegu üsna nigel ja mängijate hinnad jubedad.
Raio on ennast piisavalt tõestanud . Peamäng hea ,võhma nagu ratsahobusel ja tohytu võitlejahingega.
Kindlasti on teisigi ,keda maha müüa. Valgas on noori kaitsjaid ja poolikuid küll ja küll.
Ka Viljandis on mehi võtta.
Egas muud ,kui jääme häid uudiseid ootama !:õnnelik:

Vot Viljandi mehed võiks jätta Viljandisse. Flora duubel on Valga, ajagu läbi nende meestega kes sealt võtta on. Ainus asi mis minul Pohlakule ette heita on, on see idiootlik malemäng mängijatega. :viha: :deemon:

Peku
06.11.02, 22:38
jaagu antud link oli tõesti huvitav-
seal siis et raio piiroja läheb AA Genti, mis tähendab siis hoopis et belgia kõrgliigasse.
poleks ju paha...:doh:
seal polnud küll mingit hinda märgitud, a ikka

b0xter
07.11.02, 00:22
njah heerenveen ja siis ajax ja siis barcelona :D eestlased piavad ka ju kuhugi pyrgima

PraS
08.11.02, 03:29
igal juhul tuleb kasux kui saata nii stjepa,piiroja,haavistu või rooba välismaale, kuna seal nad arenexid märgatavalt....kuigi terjat vaadates siis see nii polnd.....oluline on ka see et nad pingipoistex ei jääx.....

PraS
08.11.02, 03:31
see ei ole kyll teemekohane kas meil on üx eestlane kes sai kinga dean martin .....
http://www.footballtransfers.info/transfers/alltrans.asp?category=World

Jaan
08.11.02, 08:19
Ma arvan, et saladus peitub siin selles, et England ja Estonia asuvad loeteludes järjestikku.

Aga Päevalehes on täna kaks lugu Piiroja kohta ning jalgpalliisa sônade kohaselt on kosilasi peale Belgia ja Hollandi veel ka Saksamaal ja Taanis.

1 (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=219743) ja 2 (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=219744)

PraS
09.11.02, 00:10
kas on tulemas meie eesti Sami Hyypia ......temagi alustas ju teed liverpooli herenveenist?

Kaarel
09.11.02, 00:17
Ega ikka alustanud küll, Hyypia klubi Hollandis oli Willem II Tilburg. Sort your facts out!

PraS
09.11.02, 19:16
NO JÄLLE KAAREL MINU PAIKA........

Jeeg
09.11.02, 22:18
Natuke ehmatav on lugeda FCA Estel - Flora Tallinn karikamängu protokollist, et Haavistu juba 26ndal välja vahetati - kas tähendab see vigastada saamist vaid ÜKS päev enne Hollandisse sõitu?

Piiroja vahetati ka välja, 67ndal, aga see ei ole nii ebaloogiline õnnex...

clever
10.11.02, 03:06
Ma olen küll väga optimistlik Piiroja suhtes. Ta on superhead vormi näidand sel aastal ja ma usun, kui see jutt ikka tõele vastab, et mitu huvilist on, siis sellisele mehele peaks küll mõnigi klubi tööd pakkuma Euroopas. Ootan häid uudiseid järgmisel nädalal!:õnnelik:

Kaarel
10.11.02, 04:09
Originally posted by märt

Vahest seletad selle lause tähenduse lahti?

Rainman
10.11.02, 16:17
Originally posted by Kaarel

Vahest seletad selle lause tähenduse lahti?
Kaarel, sa ei tunne siis Saaremaa murrakut vä? :D Ühesõnaga, panid ta paika :kaval:

erx
10.11.02, 19:20
Haavistu sai jah vigastada. aga see ei tohiks midagi VÄGA tõsist olla, sest ta kõndis edasi juba omal jalal

Chazlor
11.11.02, 18:50
Allo

Haavistu sai vigastada ääretult tobedas olukorras, hüpates koos vastasega palli järele
ja õhus põrkusid neil põlved kokku. Mees langes pikali ning oli selgelt päris suurtes valudes.
Ise ütles, et mingi krõks käis põlvest läbi ja paistis, et pikka arupidamist polnud ja arstid nõudsisd kohe vahetust.
Samas tõesti tõusis mees hiljem ise püsti ja kõndis küll kergelt longates minema. Loodetavasti suurt hullu ei juhtunud.

Parimatega

Patt27
12.11.02, 14:52
Oh shit. Haavistu on minu meelest (koos Lindperega) momendil üks kootust andvamaid mängumehi, mitte ainult Eestis, vaid julgeks öelda, et Läänemere ümbruses. Nad on teinud suure arengu. Loodame, et f***ing vigastus paraneb. Hea seegi, et see vigastus hooaja lõpus (lõpu eel) tuli. `Head pole siin muidugi midagi

Glazza
12.11.02, 15:27
Originally posted by Patt27

Oh shit. Haavistu on minu meelest (koos Lindperega) momendil üks kootust andvamaid mängumehi, mitte ainult Eestis, vaid julgeks öelda, et Läänemere ümbruses. Nad on teinud suure arengu. Loodame, et f***ing vigastus paraneb. Hea seegi, et see vigastus hooaja lõpus (lõpu eel) tuli. `Head pole siin muidugi midagi

Mida tead sa mees Läänemerest üldse.

See et sinu ainsad teadmised pärinevad Florast, siis tea et maailm ja ka Läänemeri on suur ja lai ning mingid Haavistu ja Lindpere on selles kontekstis tühikargajad. Isegi Baltikumis on kindlasti neist andekamaid mängijaid varnast võtta...

Kusjuures ma isiklikult Haavistus suurt tulevikku ei näe. Tundub kuidagi Udu 2 ehk Viikmäe tüüp olevat...

malagar
12.11.02, 16:25
Mis iganes Haavistust ka tuleb - igatahes on ebaõiglane temasse kohe karjääri alguses nii halvasti suhtuda . Ma ise leian küll ,et Saharov on parem kui Haavistu ja Lindpere , kuid ühe korraliku koondise poolehoidjana , leian ma ikka ,et kõik meie poisid on väga head ja SUURED ANDED , kuni elu pole vastupidist näidanud .

malagar
12.11.02, 16:42
Piiroja ja Haavistu peaksid täna Heerenveenis mänguolukorras testitud saama . Heerenveeni leheküljel kirjutas mängust mingi Harkemase Boysiga ,kus Heerenveeni kodulehe http://.sc-heerenveen.nlindex3.html (http://www.sc-heerenveen.nl/index3.html)
andmetel peaksid mõlema eestlase oskused saama täna kell 19.30 proovile pandud - vähemalt midagi säärast suutsin ma sealt välja lugeda ( Vaata nieuwsi ) . Pöidlad pihku !!!:õnnelik:

jots
12.11.02, 16:51
a

malagar
12.11.02, 18:46
Originally posted by jots

a

mida tähendab a ?

Artista
12.11.02, 21:56
Samas paljastab see Heerenveeni kodukas ka sellise huvitava asjaloo, et praeguse seisuga hoiab see vahva klubi sealses liigas tagant kolmandat kohta. Ehk tore küll, kui meie poisid peaksid sügisel kuskil Hollandi mudaliigas sahmima hakkama..:oih:

Jaan
12.11.02, 21:56
Ma oleks n6us pigem Stennuriga, kes on üleüldse üks väga tark inimene. Ega see, et m6ni mängija on eestlane ei tähenda kohe, et ta supertalent on. Rootsis ja Taanis, isegi Soomes on nendesuguseid vendi ikka jalaga segada. Kui siin veel Poola ja Saksamaa ka mängu tuua, siis....

malagar
13.11.02, 10:37
Noh , esiteks ma ju kirjutasingi , et juhul kui elu pole vastupidi näidanud , mida ta paraku sageli teeb :(
Kui vaadata asja karmi realisti pilguga , siis muidugi ei ole eestis mingit superannete kogumit , kelle peale peaksid välisklubid tormi jooksma .
Samas pean ma ühe õige rahvuskoondise poolehoidja kohuseks ülimat ja kestvat optimismi oma maa koondise ja selle mängijate suhtes . Millega sellise pisliigaga riigi nagu Eesti puhul kaasneb ka KÕIGI meie pallurite andekateks pidamine ja lootmine , et nad ikka väljamaale saavad , et oma karjääri arendada :D
Muidugi olen ka mina peale ebaõnnestunud mänge ( mängijate individuaalset esitust vaadates ) olnud kriitiline , kuid õige fännina unustan nende apsakad peagi ja usun pimesi meie pallurite võimetesse välismaal läbi lüüa .
Seega Eesti on täis metsikult andekaid pallivõlureid , kes peagi kogu euroopa üle ujutavad !!!:D

Jaan
13.11.02, 11:53
Kristen Viikmäe ja Lembit Rajala?

INCE
13.11.02, 13:52
Ja jaa, vahest tahaks oma emotsioone ikka välja elada küll ja mis see vutihuviliste meeli ikka paremini toidab kui oma mängijate edu, hea esinemine ja head lepingud välisklubidesse.Aga siis tuleb mingi jurakas , kes toob kõik maa peale tagasi ja ütleb , et enne lähima 300 aasta möödumist uut talenti ei sünni. Ja mis siis, et alati kõik ei õnnestu ja tõenäosus saada korralikku välisklubisse on väike, väikese riigi kohta (nagu eesti kahtlemata on) on ka sahinad midagi väärt. Kui sust ei räägita , järelikult pole sind ka olemas :)
Igaljuhul edu Raiole & kertile.
PS. Kas keegi teab midagi juba täpsemalt , kuidas neil siis eile läks?

Chazlor
13.11.02, 16:44
Allo

Julgeks ka tagasihoidlikult Stennurile ja Jaanile vastu vaielda, kes muidu on tõesti targad inimesed, aga oma suures tarkuses olete mehed liigseteks pessimistideks hakanud. Mis siis kui sitad on, tuleb ikka uskuda, et on mehed on arenguks võimelised. Ma isegi mingi hetk uskusin, et Zelinskisit võib mängumees saada :P

Haavistu on suht kiire ja hea suhtumisega, aga kohati jätab mulje nagu ta päris hästi ei teaks mida, miks ja millal ta seal väljakul tegema peaks. Aga kuna ta veel noor on, siis küll tast kunagi veel George Best kasvab :) (Ja Jaan ära nüüd hakka targutama, et Best oli kehva suhtumisega ja mängis teisel äärel ;) )

Parimatega

Glazza
13.11.02, 17:41
HALLOOO

Ega ma mingi pessimist ole, aga vaadake see kiri millele ma vastasin üle ja mõistke, et see oli ikka liiga üle pakutud. Muidugi ma toetan ja loodan meie poistest paljut...

Aga täpselt nagu Chazlor ütles, arvan ma ka lihtsalt et Haavistul jääb puudu tunnetusest. Ta on Piiroja järel üks parimaid võitlejad - tõmbleb ja hüüpab kõikvõimalikkesse olukordadesse sisse. See on tema puhul super. Miks Viikmäe 2 - sest arvan, et Viikmäe ja Haavistu on 2 meest Eesti koondises, kes ei saa õieti aru mis toimub - ilmselt seetõttu, et nende päid ümbritseb tohutu uduvine.

Haavistust oleks õige treenituse korral minu arvates midagi Urmas Rooba moodi suutnud kasvatada - kiire ja võitleva kaitseääre. Aga nagu alati arvatakse - pandi temagi oma kiiruse tõttu ette. Samas on Haavistul ja Viikmäel 1 ja sama viga - neil on väravakramp. Nad ei oska teha seda mida nende positsiooni mees peaks tegema. Kusjuures Haavistu ei peagi nii kolle lööma, aga tal on ka see mure. Samas kui ta areneb ja saavutab enesekindluse, siis võib tast asja saada. Samas on see minu meelest näitaja mis eriti ei arene....

Aga Viikmäe - ei, temast tõesti ei tule miskit, usun nii. Tema koht koondises süüakse 3 aasta jooksul ära

aga muidu positiivselt,
me usume, ma usume...

malagar
13.11.02, 18:58
Noh lõpuks ka Heerenveeni ja Harkemase Boysi mängu tulemus .
Heerenveen võitis 1:0 Haavistu ja Piiroja mängisid kaasa ja esinesid Heerenveeni tehnilise meeskonna hinnangul igati rahuldavalt:D . Selle nädala jooksul peaks selguma , kas nad sobivad Heerenveeni meeskonda tugevdama .
http://www.sc-heerenveen.nl/index3.html

Rainman
15.11.02, 17:02
Keegi pole veel maininudki, aga eilsetes spordiuudistes (tänaseid lehti pole jõudnud veel vaadata, ehk ka seal midagi) mainis Raio võimalike kosilastena ka Schalket ja Rosenborgi :õnnelik:

dennis10
15.11.02, 18:20
Originally posted by Rainman

Keegi pole veel maininudki, aga eilsetes spordiuudistes (tänaseid lehti pole jõudnud veel vaadata, ehk ka seal midagi) mainis Raio võimalike kosilastena ka Schalket ja Rosenborgi :õnnelik:
Rosenborg oleks tegelikult Piirojale päris hea variant, saaks ka Meistrite liiga kogemusi.
Seda Heerenveeni varianti ma eriti ei usuks, oli nagu kuulda midagi klubi s**a majandusliku seisu kohta.

malagar
15.11.02, 21:42
Noh Schalke oleks Super - kui ta seal platsile saab . Rosenborg oleks ok kuid kas seal Norras polnud välismängijatele mingeid ilgeid piiranguid ( Terehhovi juhtum )? Pealegi ei ole Norra liiga teab mis tugev .Piirojale kuluks ära koht , kus ta saab parandada oma tehnilisi oskusi ja Norras see vaevalt et eriti tõenäoline on .

raido
16.11.02, 16:51
Ma arvan ka, et Schalke oleks Piirojale parim variant. Haavistule sobiks Heerenveen kyll.

nwa
17.11.02, 01:10
Tuleme nüüd maa peale tagasi.

PraS
17.11.02, 06:43
schalkes ei saax ta kindlalt platsile.....vaadakem kes seal tal ees ootamas on......ja praim variant olex belgia või hollandi liiga esialgu ja kui piiroja on ka võimeline millekski siis ta sealt ka kuhugi edasi suundub....:) nt. inglismaale,saksamaale,hispaania(no itaaliasse mitte, seal ju kõik vennad langevad pundist välja....)

malagar
17.11.02, 14:57

schalkes ei saax ta kindlalt platsile.....vaadakem kes seal tal ees ootamas on......ja praim variant olex belgia või hollandi liiga esialgu ja kui piiroja on ka võimeline millekski siis ta sealt ka kuhugi edasi suundub....:) nt. inglismaale,saksamaale,hispaania(no itaaliasse mitte, seal ju kõik vennad langevad pundist välja....)

Noh kes seal Schalkes siis nii väga ees on ? Saksa klubidele tüüpiliselt paar üle kolmekümnest vanameest , mingi poolakas ja keskpärane argentiinlane . Üldiselt jagan arvamust ,et holland oleks parim koht , aga selle kamba hulgas saaks Piiroja hakkama küll .Mis puutub Heerenveeni , sis nada ostavad maksimaalselt odavaid \"häid\" välismaalasi nii umbes 100000 naela tükist ja müüvad neid hiljem paari milli eest maha . Noh sellese kategooriasse meie poisid isegi mahuvad minu meelest .

duff_K
17.11.02, 17:08
Iga variant oleks parem kui praegune Flora oma peaasi et mängu saaks.

Pätu
17.11.02, 17:40
kui oleks valida heerenveeni ja schalek vahel siis schalke oleks igati parem variant... kui piiroja heerenveeni kaob siis võib ta järgmine aasta olla hollandi tugevuselt teises liigas, sest heerenveenil läheb suht sitasti... 18 klubi seas 16 :P a noh, hooaeg veel suht noor

PraS
17.11.02, 23:40
no vaatasin et seal on ees 2 head poolakat,2 hollandlast(kespärased),üx belglane,üx argentiinlane.......aga tõesti on tal seal head sansid......nende kolme keskkaitja hulka pääseda(schalke vanasti ikke mängis tradits saksa systeemi 3-5-2......no loodame et schalke huvi ei taandu.....ja schalke ka 4 kohal praegalt......

mjkk
18.11.02, 00:06

no vaatasin et seal on ees 2 head poolakat,2 hollandlast(kespärased),üx belglane,üx argentiinlane.......aga tõesti on tal seal head sansid......nende kolme keskkaitja hulka pääseda(schalke vanasti ikke mängis tradits saksa systeemi 3-5-2......no loodame et schalke huvi ei taandu.....ja schalke ka 4 kohal praegalt......

jaa, kui Piiroja peaks Schalkesse tõesti liikuma, siis usutavasti oleks seal ka avakoosseisu koht olemas...nii et kui läheb, on äkki Eesti mees järgmine aasta CL või UEFA Cupil...:r66m7: :r66m7: :r66m7:

Kamikaze
21.11.02, 18:56
igatahes ütles Raio eileõhtusel hooaja lõpetamis pidustusel ,et tema valik oleks Shalke ja kas nad teda tahavad pidi ta tänase päeva jooksul selgeks saama.

PraS
21.11.02, 22:29
piiroja palli käsitlus on kyll juba praemax muutunud.seda oli märgata islandi mängus:)

Vürst
24.11.02, 01:19
Originally posted by Kamikaze

igatahes ütles Raio eileõhtusel hooaja lõpetamis pidustusel ,et tema valik oleks Shalke ja kas nad teda tahavad pidi ta tänase päeva jooksul selgeks saama.

see tähendab, et vist ei tahetud. Või mis?

Rainman
24.11.02, 03:12

piiroja palli käsitlus on kyll juba praemax muutunud.seda oli märgata islandi mängus:)
Islandi mäng oma ilmastikuoludega vaevalt nüüd parim oli, mille põhjal seda hinnata ;)

Glazza
24.11.02, 07:04
No Schalkes vast konkurentsipuudust ei tule. Keegi veel väitis, et Schalke mängivat 3 kaitsjaga, mis oleks veel õnnetum....:silm3:

Varela Gustavo Antonio VEN Defender

Lamotte Fabian GER Defender

Matellan Anibal ARG Defender

Hajto Tomasz POL Defender

Waldoch Tomasz POL Defender

van Hoogdalem Marco NED Defender

Oude Kamphuis Niels NED Defender

van Kerckhoven Nico BEL Defender

Lapeteus
26.11.02, 13:23
Nagu soccerneti uudistest sai vaadatud, siis supperkarikafinaalis Piiroja platsil ei käinud. Mis tähendab ehk seda, et ta ennast kuskil näitams on? Schalke variandist pole ka midagi kuulda olnud. Need kes eile mängu käisid vaatamas, oskavad ehk öelda, kas Piiroja varumehena ikka kohal oli?:oih:

yheksa
26.11.02, 13:46
Nüüd loe SLÕhtulehte (http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=131827) ja saad teada, et ei ole ta ennast näitamas miskit.... vhmlt hetkel mitte!

Paraku tõesti ei tea, kas ta varumehena pingil oli... sestet rahvast lihtsalt ei lastud eriti pingiligi.

Chazlor
26.11.02, 14:15
Allo

Piiroja ei mänginud eile seetõttu, et ta oli haige. Ta oli küll Flora vormis kohal hooaja lõpetamisel, et medalit vastu võtta, kuid kui teised lahkusid mängule jäi tema Bonnie & Clyde edasi istuma. Külmetus vist.

Parimatega

Pätu
29.11.02, 02:30
konkurents ei tee kellelegi halba, hoopis vastupidi..... a ennem tuleks tal kuhugi pääseda üldse :)

INCE
29.11.02, 23:47
Millised võiksid veel olla variandid? Kui nüüd Heerenveen ja Rosenborg (kus raio on ennast juba näidanud) kõrvale jätta , siis peale Shalke (kuhu ta veel pole jõudnud) võiks ehk kõne alla tulla Valerenga ...

Pätu
30.11.02, 23:09
oh ei.. loodan et mitte põhjamaadesse :P pole lootust et sisi tehniliselt areneb ta ja seda tal just vaja ongi (tehniliselt areneda )

parim variant , minu arust, oleks heerenveen

mjkk
30.11.02, 23:13
Jep, Põhjamaad võiks küll välja jääda....Schalke ja Heerenveen oleks küll arengu ja nö. stardikoha poolest suurklubidesse (kunagi ;) )....sealt põhjamaade klubidest suurt edasiminekut \"maailmajalgpalli\" küll oodata poleks...:kaval:

duff_K
01.12.02, 00:07
Ega jah see põhjamaa variant jah eriti hea oleks kõik eestlased kes sinna kanti on suundunud pole kuhugi veel edasi jõudnud ainuke põhjamaa normaalne variant oleks Rosenborg kui seal ta algkoosseisu saaks.

mjkk
01.12.02, 00:32
Originally posted by duff_K

Ega jah see põhjamaa variant jah eriti hea oleks kõik eestlased kes sinna kanti on suundunud pole kuhugi veel edasi jõudnud ainuke põhjamaa normaalne variant oleks Rosenborg kui seal ta algkoosseisu saaks.

Kuid ega sealtki erilist lootust edasi näiteks Inglismaale-Saksamaale-Hollandile poleks...vaid siis kui järgmine aasta Rosenborg oleks Meistrite Liigas...ja mängiks ikka jube silmapaistvalt..:lahe:

Artur
01.12.02, 18:38
Üldiselt ei tasuks Schalket ja Heerenveeni nii väga võrrelda. Schalke on ikkagi Saksamaal absoluutsesse tippu kuuluv klubi ja juba iseenesest väga suur klubi, kust Piiroja-klassiga mängijal enam kuskile edasi areneda polekski. Heereveen on ikka suhteliselt väike klubi, pealegi ei ole neil hetkel ka kuigi head ajad, sest Hollandi meistrisarjas hoitakse alles 15. kohta, Schalke on Saksamaal kolmas. Kaks erinevat tasandit.

mjkk
01.12.02, 18:42
Originally posted by Artur

Üldiselt ei tasuks Schalket ja Heerenveeni nii väga võrrelda. Schalke on ikkagi Saksamaal absoluutsesse tippu kuuluv klubi ja juba iseenesest väga suur klubi, kust Piiroja-klassiga mängijal enam kuskile edasi areneda polekski. Heereveen on ikka suhteliselt väike klubi, pealegi ei ole neil hetkel ka kuigi head ajad, sest Hollandi meistrisarjas hoitakse alles 15. kohta, Schalke on Saksamaal kolmas. Kaks erinevat tasandit.

Seda`nd küll, aga lihtsalt nendes kahes temast huvitatud klubis oleks tal suuremaid võimalusi silma jääda, Hollandi Liiga on väga hinnatud Euroopas ja seal oleks Piirojal shansse jääda suurklubidele silma..;)

Martin
01.12.02, 19:35
Originally posted by Newcastle

Seda`nd küll, aga lihtsalt nendes kahes temast huvitatud klubis oleks tal suuremaid võimalusi silma jääda, Hollandi Liiga on väga hinnatud Euroopas ja seal oleks Piirojal shansse jääda suurklubidele silma..;)

Newcastle, kas sinusuguseid luuakse kuskil laboris? Ja kas sinu katseklaasivend on EricCantona? Ning lõpetuseks: kloonimine ja inimestega katsetamine tuleks lõpetada, tagajärjed, nagu näha on, on kohtutavad.

duff_K
01.12.02, 19:51
Minu intelligentsi tase on ikka väga nõrk sest üldse ei saanud aru mida martin sellega mõtles aga my bad

Martin
01.12.02, 20:02

Minu intelligentsi tase on ikka väga nõrk

Selles ma ei kahtle.

duff_K
01.12.02, 20:07
Ega neid kahtlejaid suurt olegi siin.

INCE
03.12.02, 02:37

no see on ikka väga kõvasti öeldud - Shalke , ja absoluutne tipp - minu arvates kadus shalke , ja absoluutne tipp koos huub stevensiga ... järele jäi lihtsalt natuke inertsi ja paari lähima aasta jooksul võtab gelsenkirchen oma tavapärase koha esikümne lõpus taas sisse...

Glazza
03.12.02, 13:26

Ega neid kahtlejaid suurt olegi siin.

Pane see endale sõnumi allkirjaks

ROOTSI KUNN
05.12.02, 01:17
Tänastes TV-3 uudistes räägiti juba midagi Norra ja Taani klubidest.
Kas see tähendab seda ,et Kesk -Euroopaga on jutud lõppenud ?:deemon:

mjkk
05.12.02, 11:51

Tänastes TV-3 uudistes räägiti juba midagi Norra ja Taani klubidest.
Kas see tähendab seda ,et Kesk -Euroopaga on jutud lõppenud ?:deemon:

Ei tea...usutavasti siiski mitte..Pohlak ütles SL Õhtulehele, et sügavat huvi on näidanud 3 klubi: Heerenveen, Schalke ja kolmandat klubi ta ei avaldanud. Lisas küll, et seegi olevat tugev, ja osaleb tihedalt Meistrite Liigas - huvitav, mis klubi see olla võiks...praegu kahtlustan igatahes Rosenborgi...Norra klubi esiteks, teiseks mängib \"tihedalt\" MLgas ja kolmandaks on sealtki ju ametlikud jutud läbi käinud..täpsemalt siit. (http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=132346)

Patt27
05.12.02, 12:43
Rosenborg ongi kahtlusalune number üks loomulikult. Ja mul endal on mulje, et kas Piiroja läheb Rosenborgi(50%), jätkab Floras (30%) või võtab mingi nõrgem Norra sats ta ära (20%)

mjkk
05.12.02, 12:49
Originally posted by Patt27

Rosenborg ongi kahtlusalune number üks loomulikult. Ja mul endal on mulje, et kas Piiroja läheb Rosenborgi(50%), jätkab Floras (30%) või võtab mingi nõrgem Norra sats ta ära (20%)

Seda me usu, et Piiroja Floras jätkab, sest Pohlak on omale eesmärgiks võtnud toimetada Piiroja võõrsile mängima...:D

Ja tegelikult on peasoosik Piiroja saamisele Heerenveen, sest nendega olevat juba lepingu tingimustestki räägitud täpsemalt...kuna Heerenveeni kontrollmängus osalenud Piiroja ütles, et sel mängul tulikõik välja...muidugi Rosenborg ka on suursoosik...kuid ei tasu selle üle vist arutleda..eks elu näitab...norra väikeklubisse aga vaevalt Piiroja minema hakkab..:kaval:

Chazlor
05.12.02, 18:42
Allo

No mina nii tagasihoidlik pole ja usun, et intelligentisga on mul ka kõik korras :P, aga Martini kirja sisu jäi ka mulle pisut arusaamatuks või siis vähmalt reaktsiooni võimsus.
Ma lähen isegi nii kaugele, et toetan Newcastle arvamust. Hollandi liiga on suurepärane kasvulava pea ükskõik millisele jalgpallurile. Tase ei ole nõrk ja vähemalt inglise suurte klubide (tegelt pea et kõigi) \"scouts\" hoiavad sellel väga aktiivselt silma peal.
Ideaalolukord: Piiroja müüakse Heerenveeni, kus ta mängib 2 hooaeg, mis järel Newcastle, Chelsea või Southampton ta sealt enda ridadesse värbab :)

Positiivset mõtlemist ja rahvaste sõprust propageeriv :õnnelik:

Parimatega

mjkk
05.12.02, 20:16
Originally posted by Chazlor
Ideaalolukord: Piiroja müüakse Heerenveeni, kus ta mängib 2 hooaeg, mis järel Newcastle, Chelsea või Southampton ta sealt enda ridadesse värbab :)

Positiivset mõtlemist ja rahvaste sõprust propageeriv :õnnelik:

Parimatega

Eee..miks just Newcastlesse, Chelseasse või Southamptonisse (mitte et see mulle vastu oleks), aga miks just need kolm klubi, miks mitte näiteks Birmingham või Blackburn vms...muidugi ideaal oleks küll kui Piiroja Newcastlesse läheks...siis oleks küll täitsa lõpp...EESTLANE NEWCASTLES!! :r66m7: :r66m7: :r66m7:

Jaan
06.12.02, 01:06
Tjah, tore oleks see kyll. Aga praegusel hetkel n2en ma ainult yhte meest, kes taseme poolest sinna sobiks.

Pätu
06.12.02, 01:39
ta ei ole hetkel piisava osavusega et premiershipis hakkama saada, arvan ma :P would be another dabizas

greenday
06.12.02, 07:46
Võik kinnitada, et tegu on tõesti Rosenborgiga, kahjuks lõhuti sealsetel katsetel tal põlv ära. :(

Artista
06.12.02, 16:13
Võik kinnitada, et tegu on tõesti Rosenborgiga, kahjuks lõhuti sealsetel katsetel tal põlv ära.

Et siis nüüd on jälle kööga või?

Hellik
06.12.02, 17:43
Et siis nüüd on jälle kööga või?

Asi vist väga hull ei ole, Raio pidi saama aasta lõpuni puhkust ja siis võib testimistega jätkata. Kui aga rääkida võimalikust minekust Rosenborgi, siis oleks see igati meeldiv ;)Erik \"Kuningas\" Hoftun hakkabki vanaks jääma(vanust 33 a.), seega ongi talle varsti keskkaitsesse asendajat vaja.

dennis10
06.12.02, 18:07
Originally posted by Jaan

Tjah, tore oleks see kyll. Aga praegusel hetkel n2en ma ainult yhte meest, kes taseme poolest sinna sobiks.
Tohib küsida, kes see oleks?

PraS
06.12.02, 19:24
mul siuke kahtlane tunne et sellest palju kiidetud klubide huvist pole järel enam midagi ja piiroja mattab ikke siin eestis edasi......

Pätu
06.12.02, 21:43
lepinguid ei sõlmita kahe nädalaga vaid mitmete kuudega...

Jaan
06.12.02, 23:11
Mart-poiss oleks Shay ja Stevie\'ga yhel tasemel. Piiroja... Ma arvan, et Iiri koondislane, Inglise noortekoondislane ja Kreeka koondise kapten on tast k6ik paremad. Pealegi on sellele kohale huviorbiidis pigem John Terry ja Martin Taylor.

Litmanen37
11.12.02, 14:10
Heerenveenis ju selline mees nagu Stefan Selakovic

SDK
14.12.02, 17:48
http://www.parnupostimees.ee/index.html?op=lugu&id=15247&number=432&rubriik=53

mel21
14.12.02, 19:52
Viimases Kickeris annab intervjuu Schalke peatreener Frank Neubarth. Muuhulgas ütleb ta järgmist (vabas tõlkes): me vajame tõelisi mehi, mitte ainult (tehnilisi) jalgpallureid, vaid mängijaid, kel on tahet olla edukas. Neubarth toob näiteks Rosti, Poulseni ja Varela.

Kui Raio peaks jaanuaris Gelsenkirchenisse sõitma, siis siin oleks vihje, millega silma paista.;)

Epic
22.12.02, 20:09
miks Haavistust ültse ei rääkita enam ?:deemon:

Vürst
23.12.02, 20:50
Minu arvates ei ole ta viimasel ajal midagi tähtsat teind Huvi tema vastu ei ole ükski klubi äratanud .Põhjus lihtne.:)

vandersell
24.12.02, 12:52
Säh sulle. (http://sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=133292) Rahulikke Jõule ja aastavahetust ja jaanuari...

mjkk
24.12.02, 13:59
Originally posted by vandersell

Säh sulle. (http://sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=133292) Rahulikke Jõule ja aastavahetust ja jaanuari...

Noo kurat, on ikka ebaõnn meie meestel...:( :(

Aga loodetavasti läheb sellegipoolest mingi tehing läbi - vastasel juhul on küll Piirojast jube kahju...:kurb4: :kurb1: :kurb7: :kurb5: :kurb2:

nwa
24.12.02, 16:19
minu arust on \"meie mehad \" lihtsalt sitad. vot

kräka
24.12.02, 19:52
ma arvan et mees sa ise oled sitt.piiroja läheb välismaale jumala raud polt kindel:deemon:

Siim
24.12.02, 20:42
Originally posted by nwa

minu arust on \"meie mehad \" lihtsalt sitad. vot

oleks see vaid nii...

(vihje: nwa signatuur):viha: :)

jjriado
31.01.03, 16:20
Pärast mõningast higistamist ja sõnaraamatu lappamist sain sellest artiklist (http://www.vpn.no/dagbok/) niipalju aru, et kui hästi läheb, saab Raiost täna Valerenga mängija.:)

mjkk
31.01.03, 16:25
Originally posted by jjriado

Pärast mõningast higistamist ja sõnaraamatu lappamist sain sellest artiklist (http://www.vpn.no/dagbok/) niipalju aru, et kui hästi läheb, saab Raiost täna Valerenga mängija.:)

Pagan küll, ei ole just parim lahendus, kui läheb....:( :(

Andy
31.01.03, 16:46
Nii, olulisem sisu on umbes selline- ta (Raio) on käinud klubi vaatamas ja minu (treeneri) arusaamist mööda jäi ta rahule. Vaatame mis juhtuma hakkab. Ta tuleb siia homme. Ma olen näinud temast 3e videot ja tundub olevat tõesti kindel. Ta oli Rosenborgis mõni kuu tagasi katsetel aga siis ta vigastas ennast, ütleb Geir Bakke Aftenpostile (nime järgi osutades a la meie SL Õhtuleht)

Rahvuskaaslane Krisen Viikmäe jätkab: \"Ta on hea\"

Piirojal on 25 koondisemängu ja ta on löönud neis 3 väravat ja mängib praegu Flora Tallinnas.

Andy, vabal ajal tõlgib rootsi keele oskustega ka norra keelt :P

jyriöö
31.01.03, 17:06
Jep, selle artikli järgi on kindlasti üleminekust asi veel suht kaugel. Sõnagi pole öeldud hinna kohta ja ei tule välja ka seda, kas toimub müük või laenutehing. Mängijale võib ju meeldida, aga enne peavad klubid omavahel kokkuleppele jõudma. Ehk lähiajal tuleb täindavat infot.

Jaak
31.01.03, 17:14
Originally posted by jyrioo

Jep, selle artikli järgi on kindlasti üleminekust asi veel suht kaugel. Sõnagi pole öeldud hinna kohta ja ei tule välja ka seda, kas toimub müük või laenutehing. Mängijale võib ju meeldida, aga enne peavad klubid omavahel kokkuleppele jõudma. Ehk lähiajal tuleb täindavat infot.

Kui sellest diilist asja saab, siis istub üks meie kahest Valerenga mehest varumeeste pingi lõppu, kuna Norras võib teatavasti korraga väljakul olla ainult üks \"non-EU\" mees.

jjriado
31.01.03, 17:27
Tehing tehtud (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=1709&arhiiv=1). Alates eelmisest hooajast võib Norras korraga platsil olla kaks non-EU mängijat.

Leivo-Tigu Vimb
31.01.03, 17:36
Nojah, pole päris liha ega kala. Lootsime ju ikka pisut paremat, aga eks vist on ka see pisut parem kui praegu.

ROOTSI KUNN
31.01.03, 18:28
Ikkagi hea ,et Raio lõpuks siit minema sai . Norra vuti tase on piisavalt tugev edasiseks arenguks. Aasta ,kaks seal ja siis võib juba edasi vaadata.
Ka saab ta seal normaalselt palka ja Flora väikse rahakopika. Parem varblane pihus ,kui tuvi katysel.;)

priity
31.01.03, 20:45
No Norra pole kõige hullem, kuna sealne jalgpall on pidevalt inglise klubide vaateväljas. Huvitav oleks aga teada, kui suure osa piiroja õigustest kavatseb flora endale jätta (muidugi juhul kui laenulepingu järel valerenga veel raiot osta tahab)

-madis-
31.01.03, 20:45
Peab tõdema, et see üleminek tuli nüüd küll kerge üllatusena. Sai juba vähe kõrgemaid sihte seatud (Holland, Saksamaa), aga kui nüüd järelemõelda, siis Piiroja tuli ikkagi uueks aastaks välismaale sokutada, kus see arenemisvõime seisma ei jääks.
Vast on Raiol Valerengas ka suuremad võimalused kellegile silma hakata.:)

Undi
31.01.03, 20:55
Originally posted by priity

No Norra pole kõige hullem, kuna sealne jalgpall on pidevalt inglise klubide vaateväljas. Huvitav oleks aga teada, kui suure osa piiroja õigustest kavatseb flora endale jätta (muidugi juhul kui laenulepingu järel valerenga veel raiot osta tahab)
www.fcflora.ee :doh:

Valerenga IF maksab FC Florale 11-kuulise laenuperioodi eest 350.000 Norra krooni, omades ühtlasi optsiooni osta 500.000 euro eest Piiroja mängijaõigused. Sellisel juhul säilitab FC Flora 40% edasimüügiõigustest.

priity
31.01.03, 20:59
jajah, flora lehel asi kirjas, ise lugesin juttu postimees onlinilt, seal esialgu seda tähele ei pannud.

kräka
31.01.03, 22:29
Väga hea et raio sinna pääses.aga jama see et see saksa asi katki jäi seal ju tase ikka tugevam....:õnnelik:

Artista
01.02.03, 06:01
VG (http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=2144347) kah kirjutab. No tore! Eks kui hooaeg algab, eks siis ehk lähen vaatamagi. Siiamaani ei viitsind eriti - Kristen eriti platsile ei saand ju. Aga eks nüüd saab siis loodetavasti meie meeste kokkumängu kaeda. Eriti loodetavasti UEFA mängudes.

Meelis M
01.02.03, 13:06
piiroja on vist päris noor mängija onju...a vana ta on tegelt? mingi 22 we?
hea ta ikka välismaale pääses :õnnelik:

Pätu
01.02.03, 14:29
mina poleks küll Eestist jubedama kliimaga riiki läinud :p jubenõme. taod palli suvvel ja siis pead kuuma teed jooma minema et haigeks ei jääks. bollcoks täielik.. loodan et saab seal norrast minema kohe. homme ntks

Artista
01.02.03, 18:40
Originally posted by Pätu

mina poleks küll Eestist jubedama kliimaga riiki läinud :p jubenõme. taod palli suvvel ja siis pead kuuma teed jooma minema et haigeks ei jääks. bollcoks täielik.. loodan et saab seal norrast minema kohe. homme ntks

Lõuna-Norras ja sealhulgas siis ka Oslo piirkonnas on keskmine temperatuur kindlasti hulga kõrgem kui Eestis - meil siin on ju Golfi hoovus otse näkku, palju merd ja mäed ning selle kõige mõju on kokku selline, et ei saa ma vist tänavu eriti suusatamagi. Nii et mis puudutab kliimat, siis kindlasti on Raiol ka ses osas hästi läinud ;) .

Pätu
02.02.03, 00:42
siga selline :) muideks.. kas see vääääleränga euroopas ka mängib ?

Jaan
02.02.03, 01:16
Valerenga v6itis Norra karika ja m2ngib j2rgmisel hooajal UEFA karikasarjas.

ethan
02.02.03, 01:43
Originally posted by Jaan

Valerenga v6itis Norra karika ja m2ngib j2rgmisel hooajal UEFA karikasarjas.

...kus esimese mängu Piiroja vahele jätab Nicosias saadud punase kaardi tõttu möödunud hooajal.

überalles
02.02.03, 01:56
Kuigi väidetavalt on eestlased praegu Valerenga ainsad non eurod, piisab klubil vaid ühe negru sisseostmisest, et meie mees pingil oleks.:(

Epic
02.02.03, 02:48
Originally posted by überalles

Kuigi väidetavalt on eestlased praegu Valerenga ainsad non eurod, piisab klubil vaid ühe negru sisseostmisest, et meie mees pingil oleks.:(

Kas kõik negrud peavad siis non eurod olema ve?:sega10:

überalles
02.02.03, 16:27
See oli kirjanduslik \"ilustamine\".

vibu
05.02.03, 14:54
Võivad platsile panna nii palju välismängijaid, kui tahavad- iseasi, kas julgevad... Vaata- !!!!! Kas Pommm

ROOTSI KUNN
06.02.03, 01:47
Originally posted by vibu

Võivad platsile panna nii palju välismängijaid, kui tahavad- iseasi, kas julgevad... Vaata- !!!!! Kas Pommm

Oih,tere Vibu! Sind pole ammu näha ega lugeda olnud. Tore ,et ikka socceris käid.
Helista vahest ,teeme õlut.:)

Premium
07.02.03, 00:07
On ka teema selle kohta, et Chealse ostab osaluse Valerengas! See võib kujuneda Piirojale heaks hyppelauaks Inglise liigasse!:)

Epic
18.02.03, 11:59
Kõva kalamees Piiroja.

http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=135811

Sun
20.02.03, 02:08
Kõva kalamees ja kõva ...... mees!:D

Pätu
20.02.03, 02:59
Mida v*ttut see siia üldse puutub... ?

vertex
11.03.03, 19:06
eriti uhke debüüt Piirojalt- pidas enne välja saatmist tervelt 75% mänguajast vastu!
allikas (http://www.nettavisen.no/servlets/page?section=1665&item=258537)

Jaak
11.03.03, 19:07
Originally posted by vertex

eriti uhke debüüt Piirojalt- pidas enne välja saatmist tervelt 75% mänguajast vastu!

Vähemalt sai Kristen jala valgeks:õnnelik:

asdf
11.03.03, 20:49
Väike uudis selle mängu kohta - http://www.soccernet.ee/news.php?id=3406

Loodetavasti ei jälita selline ebaõnn Piirojat edaspidi..ei mäletagi kuna ta enne seda mängu viimati punase kaardi sai? :oih:

a le coq
11.03.03, 21:01
Kas Piiroja ei saanud punast kaarti mitte suve lõpus eurosarjas küprose klubi vastu...

priity
11.03.03, 21:21

ei saa mitte vaiki olla. 75 minutit 90-st pole mitte 75% vaid 83,3%. vahe missugune...

Silver
11.03.03, 22:13
Läks nagu läks, aga suht ilmetu on, kui suudad klubieest esimeses mängus kaks kollast teenida. Kuid sellegi poolest kôik on inimesed! Elame üle... sest ega see asi enam eriti hullemaks minna ei saa... ;)

überalles
12.03.03, 17:04
Loodetavasti tuleb Piirojast samasugune väravaid lööv keskkaitsja nagu Lemsalu. Aga rohkem kui seda soovin ma, et ta vigastustest hoiduks. Norra liigas on mäng ju üsna verine ja õhujõud on ka seal tasemel.

shakedown
14.03.03, 01:31
Viikmäe on minu meelest küll üks mõttetu mees,imestan,et teda Norrast minema pole löödud.Aga võib-olla see hooaeg muudab mu meelt.

Glazza
14.03.03, 02:15
Originally posted by shakedown

Haavistu on minu meelest küll üks mõttetu mees,imestan,et teda Norrast minema pole löödud.Aga võib-olla see hooaeg muudab mu meelt.

Asjalikud inimesed on südamelähedased

jansa
14.03.03, 10:38
Originally posted by shakedown

Haavistu on minu meelest küll üks mõttetu mees,imestan,et teda Norrast minema pole löödud.Aga võib-olla see hooaeg muudab mu meelt.

... mis ajast Haavistu Norras mängib? Või olen millestki valesti arusaanud..?

Jaak
14.03.03, 18:24
Praegu mängib Valerenga sõprusmängu Rootsi mullusse hõbeda Mälmö`ga. Kui Valerenga kodukas ei valeta siis lõi RAIO 16. MINUTIL PEAGA 1:0:õnnelik:

vertex
14.03.03, 18:52
Live tekst (http://www.vpn.no/live/140303malmo.shtml)

Glazza
14.03.03, 19:19
Mida veel tahta - 53 minutiga on Valerenga Rootsi liiga hõbeda Malmö vastu 3-0 ette läinud ning.....

:õnnelik:

Piiroja 1 ja Viikmäe 2 löönud....... Ülla-ülla

82. minutil veel Kristen hea momendi loonud.

Lisaks vist on Raio mängu parimaks valitud või... (La Mangas best kvalifiserte jury, bestående av 7 Vålerenga supportere, kårer #19 Raio Piiroja til BB)

Ja vist on keegi Malmö toetaja kibestumusest esimsel poolajal vaid tennisesokke kandes meelepaha avaldanud.

priity
14.03.03, 19:22
Praegu mängib Valerenga sõprusmängu Rootsi mullusse hõbeda Mälmö`ga. Kui Valerenga kodukas ei valeta siis lõi RAIO 16. MINUTIL PEAGA 1:0:õnnelik:

28.min Viikmäe 2:0
53.min Viikmäe 3:0
Heia Eesti!!! Mis seis siis Kanada ja Bulgaaris mängudes küll tuleb?

edit: nääs, arvuti nõnda aeglane, et glazza jõudis ette...

Glazza
14.03.03, 19:39
Ja Jaan - kunagi märkisin, et teema nimi sai kuidagi linka-lonka. Ja nüüd ei jää muud üle oodata, kui et Kert Norrasse koliks:lahe:

Artista
15.03.03, 00:35
Muide, Piiroja on Norras juba ka uue hüüdnime saanud - Raio Piraija! Ehk Piraaja siis! Päris lahe, mo meelest.

Glazza
15.03.03, 17:06

Muide, Piiroja on Norras juba ka uue hüüdnime saanud - Raio Piraija! Ehk Piraaja siis! Päris lahe, mo meelest.

FC Piraaja esimene staarmängija:lahe:

PraS
15.03.03, 21:37
no loodame et raio pole unustanud kooku mängu stepanoviga ja loot aon et kaitse on meil koondises tasemel:P
viikmäe hia mäng toob ehk edu ka eesti koondisele:P

Epic
01.04.03, 11:59
Piiroja teeb mehe tegusid Norras:P :D

http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=01.04.03&r=3&id=137932

überalles
28.04.03, 20:06
Kas keegi teab milles Piiroja vigastus seisneb? Asi tundub väga kahtlane...kahtlaselt kauaks on venima jäänud see asi, arvestades, et esialgu kaaluti ka Piiroja mängitamist Bulgaaria vastu?!?

Jaak
16.05.03, 22:41
Raiol läks vaja täpselt 21 minutit oma esimeses kohtumises Valerenga algkooseisus, et lüüa värav. 21. minut Valerenga - Lilleström 1:0. Värav siis Raiolt!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

mjkk
16.05.03, 22:47
Raiol läks vaja täpselt 21 minutit oma esimeses kohtumises Valerenga algkooseisus, et lüüa värav. 21. minut Valerenga - Lilleström 1:0. Värav siis Raiolt!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Väga hea uudis, mees on vigastusest paranenud ja kohe hopsti vormis kah :)

Aga näiteks livescore.com andemetel lõi värava hoopis keegi Piiroya:

Valerenga Oslo [1 - 0] Lillestrom

21\' [1 - 0] Paio Piiroya

:lahe:

Igatahes paremat Raiole! Et ta siis terve püsiks ka koondiste mängude tarvis...;)

Hogarth
16.05.03, 23:26
Pole midagi muud öelda kui---Raio kicks ass.:P

Artista
17.05.03, 04:59
Tjah, vastuolulised sõnumid Norramaalt. Kõik suured lehed alustavad oma uudiseid teatades, et täna oli Ullevaalil (Norra rahvus- ja Valerenga kodustaadion) Eesti õhtu... kuid seda nii heas kui halvas. Raio rokkis muidugi, kuid Kristen samal ajal sittus mängu ära. Teisel poolajal oli Kristenil olnud ülihea võimalus 2-0 veeretada, kuid ei miskit ning kaks minutit hiljem karistas Lilleström vea ära ja tulemuseks viik 1-1. Väidetavalt oli mänguliselt Valerenga muidu üle. VG teeb Piirojast ja temaga ka pikemalt juttu, kirjutades et tegu ongi rohkelt väravaid põksiva tüübiga ja Raio ise paneb lehes kohe ära, et tema tahaks tegelt ikka Inglismaal või Saksamaal mängida. Aga et Ullevaalil 18 000 pealtvaataja ees oli ikka lahe, sest Eestis on mänge maks 2000 inimest vaatamas. Panen siia ka peale väravalööki tehtud pildi, mis võetud VGst.

Artista
17.05.03, 05:04
Ahjaa, lisan veel et leidsin Valerenga fännisaidi juttude seast, et Piiroja hüüdnimi on pikenenud: Røde Piraija. Et ta siin Piraaja on, seda olen juba kirjutanud, kuid see eesnimi tähendab punast ja hääldub umbes nii: \"rööe\". Ehk siis kõlaliselt veidi sarnane Raiole ja kokkuvõttes ongi ta nimi siin siis nüüd Punane Piraaja.

Artista
17.05.03, 19:54
All on toodud vpn.no poolt mängijatele pandud hinded. Nagu näete, on Piiroja hinne konkrentsitult kõrgeim ja ta tunnistati ka mängu parimaks. Ja ka Kristeni hinne pole siiski kõige hullem. Elame edasi.

Øyvind Bolthof: 5
Tom Henning Hovi: 5
Andreas Augustsson: 4
Raio Piiroja: 7 Banens Beste
Freddy Dos Santos: 4
David Hanssen: 6
Kjetil Rekdal: 3
Pa-Modou Kah:4
Stian Ohr: 5
Kristen Viikmae: 5
Morten Berre: 2

ROOTSI KUNN
17.05.03, 20:20
No ilus kohe lugeda ja vaadata. Muide terves maailmas pannakse mängiatele hüüdnimesid ,millal meil ükskord niikaugele jõutakse ,et kas või tuntumatele ja parematele mõnusad hüüdnimed pannakse. Annaks jumal ,et Raiol jälle mingit vigastust ei tuleks,ta jõuab veel väga kaugele. Aga Piraaja on ta küll :P ,võitleja tüüp ja enne alla ei anna ,kui vastane on ära söödud.

Epic
17.05.03, 21:33

All on toodud vpn.no poolt mängijatele pandud hinded. Nagu näete, on Piiroja hinne konkrentsitult kõrgeim ja ta tunnistati ka mängu parimaks. Ja ka Kristeni hinne pole siiski kõige hullem. Elame edasi.

Ma vaatan, et vanameister Rekdalil on hinne 3:PTõesti siis nii vanaks jäänud, et korraliku mängu enam välja ei tule:D

Hogarth
18.05.03, 12:57
Originally posted by Epic

Ma vaatan, et vanameister Rekdalil on hinne 3:PTõesti siis nii vanaks jäänud, et korraliku mängu enam välja ei tule:DEks igaühel jõuab kätte aeg mil tuleb noortematele ruumi teha,tema aeg on siis varsti käes.

ethan
18.05.03, 17:54
Võrdluseks niipalju, et Dagbladet pani Viikmäele julmalt hindeks 3.

http://www.dagbladet.no/pls/dbprod/fotball.viskampfakta?kamp_id=4288&ligaid=55

vertex
18.05.03, 19:03
Tundub, et kui imet ei juhtu Vålerenga Piirojat ikka suve lõpul ei osta VG link (http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=59957)

Kosk
18.05.03, 19:06
Originally posted by Glazza

FC Piraaja esimene staarmängija:lahe:

JK Piraaja siiski.

Epic
18.05.03, 19:42

Tundub, et kui imet ei juhtu Vålerenga Piirojat ikka suve lõpul ei osta VG link (http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=59957)

Pole vajagi teda sinna müüa kui selline mees nagu Mick McCarthy teda Sunderlandi tahab;)

parim
19.05.03, 22:09
tegija vend see piiroja läx ja tegi pärast vigastust.......

Epic
28.05.03, 09:53
Aga vaatake kes Piiroja algkooseisu kohta hakkab ohustama.:oih:

http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=268298&cc=5739

Selline mees nagu Henning Berg kunagine ManU kaitsetäkk:P praegu on mees out of contract

malagar
28.05.03, 14:32
Tegelt ma arvan et Bergi lisandumise korral kujuneks Valeranga kaitsepaariks Piraaja ja Berg . Ning Raiole oleks igati kasuks kui saaks koos sellise kogenud vennaga mängida - kindlasti õpiks midagi juurde.

ROOTSI KUNN
30.05.03, 11:18
Originally posted by malagar

Tegelt ma arvan et Bergi lisandumise korral kujuneks Valeranga kaitsepaariks Piraaja ja Berg . Ning Raiole oleks igati kasuks kui saaks koos sellise kogenud vennaga mängida - kindlasti õpiks midagi juurde.

Elame näeme! Kui vana se Berg üldse on?

jyriöö
30.05.03, 11:37

Elame näeme! Kui vana se Berg üldse on?

Henning Berg (http://www.soccernet.com/england/players/berghenning.html)

ROOTSI KUNN
30.05.03, 12:36
Tänud sulle jyrioo!
Ma vaatasin ,et Berg on pigem siiski oma karjääri loojangul aga Piraajale on tal kindlasti üht-teist õpetada.:lahe:

Artista
03.06.03, 01:38
Aga kas te teadsite, et Raio Piiroja on Dagbladeti punktibörsi järgi hetkel tänavuse hooaja Tippeligaeni parim mängija keskmise hindega 6,5 (neljast mängust hinded 7,5,7,7 - ehk kolm korda mängu parim). Esikohal on Raio ka \"hetkevormi tabelis. Mõlemas tablis on Raio järel teisel kohal Frode Johnsen Rosenburgist, kel hindeks 6,2.

Ehk siis Raio-poiss liiga parim mees. Nii jätkudes on küsimus vaid selles, et milline klubi suve teisel poolel Raio-poisi teiste nina alt ära napsab. Ja kui kõva kopika Flora sellest teenib.

ROOTSI KUNN
03.06.03, 17:32
Olin mina täna tööasjus Pärnus ja ühte kesklinna kalamehe tarvete poodi kaupa viies
näen äkki enda ees ei kedagi muud ,kui Raio ,,Piraaja,, Piirojat.
Rääkisime siis oma 5 minutit juttu.
Küsisin siis,kuidas tervis jne. Pajatas teine ,et praegu on korras ja Norraga on rahul.
Mingist Bergi tulekust ei teadnud tema midagi ja ütles ,et vaevalt keegi praegu tema kohta ohustaks . Ta ise ütles ,et jutud käivad hoopis endise Floralase Hauglandi tulekus Valerengasse. Raio oli heas tujus ja pidi täna veel kalale minema,sest homme on koondis juba koos Tallinnas ja hakkavad Männiku staadionil trenni tegema
Vaat selline juhus oli siis mul täna ,Pärnus käies,vedas igas mõttes, ärilises ,kui emotsionaalses.:õnnelik:

Epic
03.06.03, 19:53

Raio oli heas tujus ja pidi täna veel kalale minema:õnnelik:

Loodame, et siis ära ei eksi nagu eelmine kord:D

eston maravilha
13.06.03, 14:55
raioga siis järgmiseks kolmeks kuuks kotid

vasaku jala väikse varba murd põhjuseks

magicm
13.06.03, 18:50
Originally posted by eston#21

raioga siis järgmiseks kolmeks kuuks kotid

vasaku jala väikse varba murd põhjuseks

Loodame, et mitte päris kolmeks kuuks, umbes kahe kuuga pidi ära paranema... Kuid jah ikkagi jama lugu ja samas tal jääb nüüd Norras ka palju mänge vahele... Kuid samas ma ei tea ka, mis ajast, mis ajani sealne liiga kestab. Igaljuhul lood on väga sitad, tal just hakkas uuesti hästi minema. Samas luumurruga pidavat asi parem olema, kuna nt. lihase rebestus lööb aina uuesti välja.

marabella666
14.06.03, 00:07
no tõesti - tuline kahju... tehnika harjutuste tegemine on eriit komplitseeritud... aga seda läheks just Raiol vaja...

patsy
26.08.03, 22:52
raio on nüüd ju terve!!

Hogarth
26.08.03, 22:58
Originally posted by patsy

raio on nüüd ju terve!!Aga patsy,vaataFCOperBK postituse kuupäeva.;)

patsy
28.08.03, 23:54
Originally posted by doggi20

Originally posted by patsy

raio on nüüd ju terve!!Aga patsy,vaataFCOperBK postituse kuupäeva.;)

teinekord tähelepanelikum;)

ethan
29.08.03, 15:19
Valerenga vastane UEFA Cupi 1.ringis austerlaste GAK. Iseasi, palju Piiroja mängu saab, kuna hooaja lõppedes peab ilmselt Oslo klubi temast loobuma, ning tegu ju tühja investeeringuga teda platsile panna. Aga noh, tühi oletus. Näeb, võinuks kõvem vastane tulla, et Piiroja märku saaks endast anda.

Epic
02.09.03, 15:01
\"Piraaja\" on taas vigastuse küüsis :( Ta vigastas treeningul hüppeliigest :(

ugla
03.09.03, 20:25
Lisaks vutimängule tegeleb Raio Norras aktiivselt ka kalastamisega - mõned lingid tema püütud kaladest kalale.ee-st :

http://www.kalale.ee/?7,4374,0,0,1

http://www.kalale.ee/?7,4331,0,0,1

http://www.kalale.ee/?7,2976,2,3093,1

clever
06.09.03, 00:07
Piiroja peaks sööma d-vitamiini ja rauarikkamat toitu, siis ei murdu nii kergelt ära. Miks on nii, et Eesti parimad nii vigased on? Kasvõi Poomgi, eelmised hooajad on olnud ju hullult vigastusi täis- näpuluud jne.

Tihane
06.09.03, 00:47
Originally posted by clever

Piiroja peaks sööma d-vitamiini ja rauarikkamat toitu, siis ei murdu nii kergelt ära. Miks on nii, et Eesti parimad nii vigased on? Kasvõi Poomgi, eelmised hooajad on olnud ju hullult vigastusi täis- näpuluud jne.

vigastused tulevad siis kui ebakindlus hakkab võimust võtma.

2mSööt3mMööda
06.09.03, 11:23
Originally posted by clever

D-vitamiini saab keha ka UV kiirgusest, niiet Piiroja peaks suvel rohkem päikese käes lesima :D Tegelikult ma arvan, et iga endast lugupidav tippsportlane peaks sööma sellist toitu mis sisaldaks just neid aineid mida organism vajab. Ja neid Piiroja nina luu murdumisi ei oleks ükski vitamiin suutnud ära hoida :)

malagar
06.09.03, 12:35
Joogu piima - sealt saab kõvasti kaltsiumi:D

Peku
06.09.03, 18:08
jah, piim ja päike aitavad kaasa rakus valkude tootmise kiirendamisele, misjärel rakud muutuvad tugevamaks, tekitavad rohkem valke ja tugevad rakud tähendavad tugevaid luid:D või noh mida iganes tegelikult, niipalju on mulle jäänud meelde nädalaajalisest kooliskäigust

teoreetik
07.09.03, 00:17
ei tegelt piima aitab kah,mina joon küll janu puhul piima ja kohe tunnen kuidas luud kondid tugevnevad...

Jaak
08.10.03, 09:34
Raio Valerenga päevad lõppemas. Kes teab, ehk on see isegi hea. Pole just suurem asi klubi.

Postimees:Raio Piiroja ilusad unistused purunesid Norras kildudeks

Aasta alguses laenulepinguga Norra kõrgliigaklubisse Oslo Vålerenga siirdunud Eesti jalgpallikoondise kaitsetoe Raio Piiroja ilusad unistused purunesid võõrsil kildudeks. «Lootsin enamat,» tõdes ta.

Laupäevaseks Euroopa meistrivõistluste valikmänguks Belgiaga valmistuvale rahvusmeeskonnale eile appi saabunud Piiroja tööandjat kimbutavad tõsised majandusraskused ning kehva tabeliseisu tõttu oht kõrgliigaga hüvasti jätta.

Hooaja algusest korduvalt traumade küüsis vaevelnud 24-aastane eestlane kogeb Norras sageli võõristavat ja silmakirjalikku suhtumist ning ta kavatseb Vålerenga bossidele lepingu lõppedes kõhklemata kaabut kergitada.

«Kujutasin muru rohelisemana ette,» selgitas Piiroja. «Kevadel algaski kõik megahästi: kuigi läksin Oslosse põlvevigastusega, asusin tervenedes isegi väravaid kõmmutama.»

Vigastatule ei öelda tere

Vålerenga mängiva peatreeneri Kjetil Rekdali soosingut ja imetlust jätkus paraku vaid mõneks kuuks - Eesti koondise juunikuise EM-valikmänguni Horvaatiaga, kus Piiroja murdis õnnetult vasaku jala varbaluu.

«Juhendaja asus manitsema: vaata, et sa koondist esindades rohkem vigastusi ei hangi,» meenutas Piiroja. «Aga katsu end Eestit esindades kuidagi tagasi hoida või mitte võidelda... Ega keegi ju tahtlikult endale haiget tee!»

Tagatipuks langes pallur sügisel kolmeks nädalaks rivist hüppeliigese traumaga. «Olen pidanud Norras pettuma ega saa enam oma klubisse nii hästi suhtuda kui varem,» tõdes Piiroja. «Vigastatuna ei öelda sulle isegi tere ning vahel tehakse koguni nägu, et ei tuntagi.»

Augustis aitas Piiroja Eesti koondist koduses sõpruskohtumises Poolaga. Rekdal luges talle Oslost lahkudes sõnad peale: «Võid mängida vaid ühe poolaja.»

Piiroja viibis platsil 90 minutit ning nägi Norrasse naastes taas kõõritivaatamist. «Vålerenga järgmises mängus jättis juhendaja mu varumeeste pingile - oli vist pahane, et julgesin keelust üle astuda,» tõdes pallur.

Endise Norra koondislase Rekdali tunded keevad sageli üle, ta tormab vahel soojendust tegemata treeneripingilt väljakule. Piiroja meelest on Vålerenga peamine häda organiseerituse puudumine.

«Oleks meie juhendaja Arno Pijpers, võitleksime praegu Trondheimi Rosenborgiga meistritiitli pärast,» tõdes Piiroja, soovitades Rekdalil malli võtta Eesti koondise ja Flora peatreenerilt.

marabella666
08.10.03, 12:13
asi tundus juba alguses kahtlane... oli ju Valeranga Piirojat valmis laenama poolpimesi. Asi tundub tõesti kahtlane- Rekdal tormab väljakule soojendust tegemata. Mul ausalt öeldes hea meel juba, et nad lemsa klubi käest 3:4 tappa said. Piiroja kaitses ei mänginud ja Vryne lõi neile 4 väravat - vägev. Piiroja on ometi tõestanud eesti koondises, et on mängija kellele tasub loota. Olgem ausad - ta mängib oma koha välja ka halval päeval. Vaevalt Valerangas on tegelt temast kaks paremat meest, kes vääriksid keskkaitse kohta.
Laupäeval Piiroja mängib ja Belgia peaks värisema:lahe:

Epic
08.10.03, 13:50
Originally posted by FCOperBK

Ma arvan, et laupäeval peaks asi ikka teisiti olema kui Mpenza ja Sonck mässama hakkavad :P Loodedavsti saab Piiroja lähitulevikus Inglismaale, kui mitte Premiershipi siis vähemalt Mick McCarthy (Sunderland) on küll temast huvitatud, Mart poiss paotab ka paar head sõna ja hopsti ;)

Jaak
08.10.03, 14:01

asi tundus juba alguses kahtlane... oli ju Valeranga Piirojat valmis laenama poolpimesi. Asi tundub tõesti kahtlane- Rekdal tormab väljakule soojendust tegemata. Mul ausalt öeldes hea meel juba, et nad lemsa klubi käest 3:4 tappa said. Piiroja kaitses ei mänginud ja Vryne lõi neile 4 väravat - vägev. Piiroja on ometi tõestanud eesti koondises, et on mängija kellele tasub loota. Olgem ausad - ta mängib oma koha välja ka halval päeval. Vaevalt Valerangas on tegelt temast kaks paremat meest, kes vääriksid keskkaitse kohta.

Sul on ikka asjad sassis väheke;) . Valerenga võitis viimase mängu Brynega 4:3. Ja Piiroja mängis, Lemsalu mitte!

Jaan
08.10.03, 19:50
Üldiselt ma mõistan Rekdali, kuna Piiroja oli kord koondise eest mängides juba katki läinud ning polnud mingit mõtet tähtsusetus sõprusmängus uuesti riskida.

marabella666
08.10.03, 23:44

Sul on ikka asjad sassis väheke;) . Valerenga võitis viimase mängu Brynega 4:3. Ja Piiroja mängis, Lemsalu mitte! krt, jah. Sassi läks.....

Grinch
09.10.03, 11:29

Loodedavsti saab Piiroja lähitulevikus Inglismaale, kui mitte Premiershipi siis vähemalt Mick McCarthy (Sunderland) on küll temast huvitatud, Mart poiss paotab ka paar head sõna ja hopsti ;)

Ehk saaksid täpsustada, kust Sinu info pärineb, et Mick McCarthy on Raiost huvitatud. Ise pole lihtsalt juhtunud sellist (kuulu-) juttu varem kuulma/lugema...

Epic
09.10.03, 11:33
Originally posted by onuuuno

Loodedavsti saab Piiroja lähitulevikus Inglismaale, kui mitte Premiershipi siis vähemalt Mick McCarthy (Sunderland) on küll temast huvitatud, Mart poiss paotab ka paar head sõna ja hopsti ;)

Ehk saaksid täpsustada, kust Sinu info pärineb, et Mick McCarthy on Raiost huvitatud. Ise pole lihtsalt juhtunud sellist (kuulu-) juttu varem kuulma/lugema...

Mingi paar kuud tagasi kuulsin/lugesin :lahe:

Jaak
09.10.03, 11:36

Originally posted by onuuuno

Mingi paar kuud tagasi kuulsin/lugesin :lahe:

Ma mäletan uduselt mingit juttu huvist Operi vastu, aga siis oli lisaks jutt, et \"meil pole isegi 100K dollarit mida kulutada uute mängijate ostmisele\"... nii, et kui see huvi oli ja Flora Piiorja tasuta näiteks detsembrist hooaja lõpuni laenule annaks, siis võiks midagi ehk tekkida.

vaikiv mees
10.10.03, 01:55
kl6psutasin parajasti Koosoleku peale, kui J.Ulfsak A.Pohlakut interv-s..
kysimusele, et eesti jalgpallil ei l2he just k6ige paremini, k6ik myygid pole 6nnestunud jne, vastas Pohlak midagi sellist, et \'Piiroja veel t6useb kindlasti, aga Oper...\"

marabella666
15.10.03, 22:19
Opi lõi kolli, seda teavd juba kõik, kuid- Kas Piiroja täna ka mängis?

erxx
15.10.03, 22:30
Mängis kogu mängu :)

marabella666
19.10.03, 19:19
5 Sogndal 24 35
6 Viking 24 31
7 Lillestrøm 24 31
8 Brann 24 31
9 Molde 24 28
10 Lyn 24 27
11 Tromsø 23 26
12 Vålerenga 23 25
13 Aalesund 24 25
14 Bryne 24 22

Bryna siis täna tappa 0-3, Lemsa sai kollase.
Ja kohe kohe lagab kodus ülioluline mäng Valerangal Tromsoga- loodame, et Raio ennast heast küljest näitab

pesa
20.10.03, 00:15

5 Sogndal 24 35
6 Viking 24 31
7 Lillestrøm 24 31
8 Brann 24 31
9 Molde 24 28
10 Lyn 24 27
11 Tromsø 23 26
12 Vålerenga 23 25
13 Aalesund 24 25
14 Bryne 24 22

Bryna siis täna tappa 0-3, Lemsa sai kollase.
Ja kohe kohe lagab kodus ülioluline mäng Valerangal Tromsoga- loodame, et Raio ennast heast küljest näitab

homme on see mäng ;)

Jaak
04.11.03, 13:34
Raio Piiroja

En veldig god hodespiller og en utrolig oppofrende spiller, som dessverre har fått sjansene sine spolert av skadeavbrekk. Med unntak av kampen mot Rosenborg har Raio vært god hver gang han har spilt for Vålerenga. Det ble dessverre ikke ofte nok, og lite tyder på at vi har råd til å beholde ham. Ønsker mannen all mulig lykke i fremtiden. 5/10.

Kommentaar Raio hooajale Valernga kodukal, ehk siis - kas keegi tõlgiks?

Artista
06.11.03, 01:07

Raio Piiroja

En veldig god hodespiller og en utrolig oppofrende spiller, som dessverre har fått sjansene sine spolert av skadeavbrekk. Med unntak av kampen mot Rosenborg har Raio vært god hver gang han har spilt for Vålerenga. Det ble dessverre ikke ofte nok, og lite tyder på at vi har råd til å beholde ham. Ønsker mannen all mulig lykke i fremtiden. 5/10.

Kommentaar Raio hooajale Valernga kodukal, ehk siis - kas keegi tõlgiks?

Väga suvaline tõlge: \"Väga hea peamängija ning uskumatult pühendunud mängija, kelle võimalusi on kahjuks vähendanud vigastuspausid. Kuid erandina on mängudes Rosenborgi vastu olnud hea alati, kui ta on Valerenga eest mänginud. See ei ole aga kahjuks siiski piisav isegi siis, kui meil oleks raha teda alles hoida. Soovime mehele kogu võimalikku õnne tulevikuks.\"

Ehk meest ootab ilmselt üsna kindlalt ees klubimuutus.

Artista
06.11.03, 01:16
Tere vaatasin nüüd, peale hooaja lõppu üle ka Dagbladeti punktibörsi ning seal on Piiroja Valerenga parim. Järjekord selline:

Raio Piiroja: 5,6
Erik Hagen: 5,2
Kjetil Rekdal: 5,1

Mis on aga huvitav, et lehe andmebaasi andmetel on Raio mänginud Rosenborgi vastu vaid ühel korral ning sai just tol korral oma halvima hinde:4.

kmoor
22.11.03, 19:58
Valerenga jäi siiski Elitserieni pidama.
Tänases korduskohtumises saadi 5:3 võit.
Raio lõi tänase teise värava.
I pa oli kõva andmine, nigu üks siise sai nii lõi teine kohe paari minuti jooksul vastu. Enne mängu lõppu tegi aga VIF 2 vastuseta kolli jutti ja jäi seega liigasse pidama.

Aramis
28.11.03, 00:47
Ja Valerenga on tegemas hiilgemängu Poolas Wisla Krakovi vastu. Vähesed nägid peale koduringi 0-0 viiki lootust Poolas midagi korda saata, aga võit penaltitega ja kui Raio mängis, siis Poolas hoida puur 120 minutit puhas - see peab kaitseliinile väga kõrged hinnangud saama.

edit: Ja nüüd vaatasin oka uefa.comis livekommentaari ja tõesti Wisla ründas pidevalt ja teisel poolajal läks Valerenga päris sügavale kaitsesse. Piiroja mängis kogu mängu ja teda kordagi ära ei nimetatud, aga üsna pidevalt mainiti , et kaitse peab väga hästi.

Epic
28.11.03, 15:08
Ehk siis Raio viimane euromäng, aasta lõpus peaks ju Florasse tagasi tulema või mis :doh:

Aramis
28.11.03, 21:08
Olen kindlel ,et müüakse edasi...väljasmaale kuhugi..Norra, Holland.

Jaak
02.12.03, 13:06
Originally posted by Aramis

Olen kindlel ,et müüakse edasi...väljasmaale kuhugi..Norra, Holland.

Snoeckx ut, Raijo blir?

Nettavisen meldte i går at Karel Snoeckx har spilt sin siste kamp for Vålerenga. Samtidig melder avisen at det faktisk er en viss sjanse for at Raijo Piiroja blir. Piiroja er under kontrakt med Flora Tallinn og vil koste en del penger å frigjøre.

- Det er ikke 100 prosent sikkert hva som skjer med Raijo. Vi vil gjerne ha ham, men ikke til enhver pris, sier Bergsvand.

Ehk tõlgiks jälle?
:õnnelik:

Jux
02.12.03, 13:29
Annan endast parima:

Snoeckx välja, Piiroja sisse? Nettavisen (Norra ajaleht) kirjutab, et Karel Snoeckx pidas oma viimase mängu Valerenga eest. Seega olevat Raiol päris head shansid kindlustada tema asemele põhikoht Valerenga kaitses. Hetkel on Piiroja seotud FC Floraga ning ta maksab päris kena summa. Bergsvandi sõnul pole veel 100 prossa kindel, mis Piirojast saab, kuid Valerenga tahaks teda osta. Probleemiks olevat vaid hind, mis Valerenga jaoks hetkel liiga kallis.

Jaak
02.12.03, 13:49
Originally posted by Jux

Annan endast parima:

Snoeckx välja, Piiroja sisse? Nettavisen (Norra ajaleht) kirjutab, et Karel Snoeckx pidas oma viimase mängu Valerenga eest. Seega olevat Raiol päris head shansid kindlustada tema asemele põhikoht Valerenga kaitses. Hetkel on Piiroja seotud FC Floraga ning ta maksab päris kena summa. Bergsvandi sõnul pole veel 100 prossa kindel, mis Piirojast saab, kuid Valerenga tahaks teda osta. Probleemiks olevat vaid hind, mis Valerenga jaoks hetkel liiga kallis.

Tänud! Järelikult ei midagi uut.

martin007
02.12.03, 22:40
Valerengal ei ole vist pankrotist eriti palju puudu.Vaevalt Uefa Cup ka majanduslikku poolt olulisel määral parandas.

ethan
03.12.03, 00:31
Meenutuseks: Piiroja suhtes on Valerengal ka laenulepinguga kaasnenud ostueelisõigus, seega kui neil ka peaks finantsvahendeid jätkuma, milles ma sügavalt praegusel hetkel kahtlen, siis nad Piiroja ka ostavad. Pigem usun, et Piiroja aeg Oslos on läbi, ning see pole mitte halb, vaid hea uudis. Tundub, et ka sümboolne enesetõestamismäng Ungari vastu õnnestus, seda siis kogu kaitseliinil Stepanovit ning Allast eelkõige Piiroja kõrval müügiks silmas pidades, ning lähiajal on uudiseid oodata. Ning Klavan saab väärt kogemusi testimistelt, Floras on tal aega veel küll, kuigi muidugi - varem tugevasse välisklubisse, ning saab kiiremini tugeva mängija.

UEFA Cupi avaringid just eriti palju sisse tõesti ei too...

Artista
03.12.03, 16:09
See uudis muide on originaalis pärit Dagbladet\'ist ning sealne toon oli pigem selline, et vaevalt VIF Raiot osta jaksab.

Artista
03.12.03, 16:13
http://gfx.dagbladet.no/sport/2003/11/28/hagen.jpg
Meie Raio peapallimas.

Artista
03.12.03, 16:48
Värskeim teema on Norra ajakirjanduses see, et Valerenga ei andnud (finantsprobleemide tõttu) sisse õigeaegselt litsentsi uuendamise taotlust ning kui nüüd jalgpalliliit neile ei andesta, jätkavad nad järgmisel hooajal teises divisionis. Lops kus vat.

mjkk
12.12.03, 16:49
Valeranga loositi UEFA karikasarja 3. ringis kokku Newcastle Unitediga. Tahaks üle küsida, kas Piiroja veebruraris-märtsis seal ka veel mängib? :)

Jaan
12.12.03, 19:12
Vaevalt. Muidugi oleks lahe vaadata kuidas Raio suure Al\'iga mürab.

Jux
12.12.03, 20:32
Igal juhul võib tõdeda, et Valerengal isegi loosiga vedas. Kehvas finantssituatsioonis klubile ei saa olla paremat uudist kui see, et kodustaadionil võõrustatakse Inglise Premiershipi tippsatsi, kes meelitab kohale täismaja. Lisaks peaks kena summa klubi kukrusse kukkuma ka tänu TV-õigustele.

Ja äkki otsustab Valerenga helge rahavoo vulisemist nähes ikkagi Raio eest korraliku summa maksta. We\'ll see...

Jux
03.01.04, 16:48
Norra keelt oskad?

Anna siis ka teistele teada, millest jutt:
http://www.vpn.no/intervjuer/020104trening.shtml

Jyrka
03.01.04, 20:37
ei oska norra keelt aga seal on kirjas et raio tuleb eestisse tagasi ja arvatavasti norra enam ei lähe

jyriöö
05.01.04, 11:54
Lühidalt: Laen on läbi, ostuoptsioon (sic! - sellest pole nagu siinses pressis juttu olnud) ka möödas, Floraga selleteemalisi kõnelusi ei peeta ja on ülimalt ebatõenäoline, et Raio seal jätkab.

jjriado
08.01.04, 13:08
Ühel Roda fännklubi kodulehel on selline artikkel (http://www.rodajcfans.nl/site.php?PID=5&tekst_id=880), mille viimasest lõigust sain ma on-line tõlkija abiga niipalju aru, et Raio üleminek oleks tasuta.:segadus:
Kas tal siis leping läbi või on Pohlak tõesti nõus ühte oma suurimat \"rahaauku\" niisama ära andma?

malagar
08.01.04, 13:23
Jumala eest kasvõi kinkigu ära - peaasi et tüübi lõpuks väljamaale mängima saaks . Meil nii mõnigi mees minemata jäänd sest pole hinnas kokkuleppele saadud.

Jaak
08.01.04, 14:27
teine artikkel on seal veel:
http://www.rodajcfans.nl/site.php?PID=5&tekst_id=881

Epic
08.01.04, 15:30
Esimene artikkel:

Estonian international tries it now by Roda JC has Raio Piiroja on trial.

The international from Estonia hopes by the Limburgse club more success to have than by earlier attempts by a Dutch club accommodation to find.

Piiroja gets this week the chance by Roda JC and will among many coming Saturday join in in a trained duel with Werder Bremen. The club from church wheel has the player already longer on the eye. Coach Wiljan Vloet has the central defender even already once a competition look at. That competition was not marriage of large level. A better image of him to get have we him for these week invite\' laid Vloet from in Newspaper De Limburger.

Roda can Piiroja transfervrij take over of Flora Tallinn. Otherwise played the international in 2003 furrow Vålerengen IF. He came by the Norwegian club in the right place after he there in the previous winter stopper not in had been succeeded a contract by SC gentlemen peat bog to earn. And in the summer of 2001 was the 42-voudig international already once on trial by PREY that him in such a way aftestte.

ning teine:

Piiroja tries to get contract by Roda

Again tries Raio Piiroja a contract by a Dutch club to earn. After failed attempts there PREY and SC gentlemen peat bog tries the international from Estonia it now by Roda JC. The 24 person whose birthday it is central defender can at its present team Flora Tallinn transfervrij leave because of proved services. By Flora Talinn is our countryman Arno Pijpers active as coach. Flora is head supplier of the national team of Estonia of which Pijpers national coach is.

The 42 voudig international plays 10 January also with for Roda JC in the trained duel with the German koploper Werder Bremen in the own park city Limburg Stadium. A real testcase thus for the international from Estonia. So far did Roda JC yet no affairs in the transferperiode. Well became not there conversations with Esbjerg (Berglund) and FC Zwolle (Van Enclose) only both players sold / rented. In Newspaper De Limburger is reported that Roda coach Wiljan Vloet the player meanwhile all a turn have looked at. That competition was not marriage of large level. A better image of him to get have we him for these week invite\' according to Vloet in Newspaper De Limburger.

http://www.rodajcfans.nl/img/2324_150_0_r?1

Natuke segane aga saab aru küll ;)

tanielo
08.01.04, 16:27

The 42 voudig international ... [/i]

Suurepärane, muuhulgas saime teada, et Raio on juba 42-aastane

Martin
08.01.04, 16:32
Originally posted by tanielo

Ehk 42 mänguga?

mcnamara
08.01.04, 16:56
Originally posted by tanielo

42-kordne internatsionaal - oletan. Ei viitsi kontrollida, kas ka on nii.

Aga üldiselt Epic, see tõlge on täielik mõttetus. Isegi peamiselt Hollandi keelt aimates (saksa keele oskuse põhi on mul olemas, nii et midagi mõikan) saab originaalist paremini aru, kui sellest sinu esitatud tõlkest.

\"The club from church wheel has the player already longer on the eye\" - müstika. :)

ROOTSI KUNN
08.01.04, 20:26
Originally posted by malagar

Jumala eest kasvõi kinkigu ära - peaasi et tüübi lõpuks väljamaale mängima saaks . Meil nii mõnigi mees minemata jäänd sest pole hinnas kokkuleppele saadud.

Tõesti,Piraajat on juba Norras vintsutatud küll,saaks ta ükskord kusagile Kesk-Euroopasse,kas või tasuta. Aga paistab ,et päris tasuta ei saa ka pakkuda ,sest siis tundub kauba väärtus kuidagi kahtlane.:kaval:

skint
11.01.04, 12:05
Peale eespool mainitud artiklite on Roda fännilehel Roda fännilehel (http://www.rodajcfans.nl/) veel 3 juttu, kus on mainitud Piirojat:

Nol Hendriks wil het geld weer zien rollen:
Hoewel er in principe geen geld voor versterkingen is, heeft Roda momenteel de Estse international Raio Piiroja (24) op proef. Hij is transfervrij en meteen beschikbaar. ,,We hebben heel goede rapporten over hem ontvangen. Estland komt binnenkort bij de Europese Unie (1 mei 2004, red.), hij wordt dan dus een stuk goedkoper. Technisch is het geen wonder, maar Piiroja is een snelle en goede verdediger\'\', vertelt Hendriks.
Piiroja kreeg in 2001 goede rapportcijfers bij AZ, maar die club vond hem toch te duur. Estland was destijds nog geen lid van de Europese Unie. Een jaar later werd hij te licht bevonden door Heerenveen.
Nii palju kui ma sellest aru saan, räägitakse siin, et Roda on Piiroja kohta head informatsiooni saanud. Siis veel Eesti peatsest EL-iga liitumisest, mistõttu Piiroja oleks hea ost. Veel räägitakse Piiroja mitte kõiga paremast tehnikast, aga kui snelle=schnell saksa k, siis on juttu ka heast kiirusest.

Siis veel Piirojaga seoses eilse võidumänguga Werder Bremeni vastu. Roda JC test tegen Bremen nieuw systeem:
Met Werder Bremen kan Roda JC het nieuwe systeem vanavond al aan een serieuze test onderwerpen. De verrassende Herbstmeister van Duitsland treedt aan met onder anderen Ailton in de gelederen. Aan de trefzekere Braziliaan zal de Estse proefspeler bij Roda, Raio Piiroja, een hele kluif hebben. ,,Maar Piiroja kan wel laten zien wat hij in huis heeft. Als hij tegen Ailton overeind blijft zegt dat wel iets\'\', liet Vloet eerder weten.
Sellest ei saa nagu muhvigi aru, kuigi tundub, et Raio pidi paksu brassi Ailtoniga maid jagama või midagi...

Proefspeler uit Estland geen succes bij Roda :
Verdediger Raio Piiroja beleefde een weinig bemoedigend debuut bij Roda JC. De international uit Estland werd al in de de eerste helft gewisseld. Pirroja had het moeilijk tegen de aanvallers van Werder Bremen. In de eerste helft had hij mede schuld aan de eerste Duitse treffer. Roda JC is op zoek naar een centrale verdediger. De rechtsbenige Piiroja speelde het afgelopen jaar op huurbasis voor het Noorse Valerengen IF. Daar kan hij transfervrij vertrekken.

Ei saa ka eriti aru, aga vist ei läinud eriti hästi nagu...

Kes paremini hollandi keelest matsu jagab, võiks siinkohal sõna võtta!

-madis-
11.01.04, 13:30
Verdediger Raio Piiroja beleefde een weinig bemoedigend debuut bij Roda JC. De international uit Estland werd al in de de eerste helft gewisseld. Pirroja had het moeilijk tegen de aanvallers van Werder Bremen. In de eerste helft had hij mede schuld aan de eerste Duitse treffer. Roda JC is op zoek naar een centrale verdediger. De rechtsbenige Piiroja speelde het afgelopen jaar op huurbasis voor het Noorse Valerengen IF. Daar kan hij transfervrij vertrekken.
Piiroja debüüt ei olnud eriti lootustandev ja ta vahetati juba esimesel poolajal välja. Ta oli hätta jäänud Werder Bremeni ründajatega. Vist oli Raio osaline süü ka vastaste löödud väravas. Ja lõpetuseks on öeldud, et Piiroja veetis eelmise hooaja Norras.
Niipalju võis aru saada kiirest online tõlkest.

-madis-
11.01.04, 14:00
Samas räägib Flora koduleht, et

Hollandis proovitreeningutel viibiv FC Flora ja Eesti koondise keskkaitsja Raio Piiroja pidas eile Roda JC Kerkrade koosseisus treeningmängu Saksa klubiga Werder Bremen. Roda võitis mängu tulemusega 2:1, Piiroja oli osaline ka ühe Roda värava vormistamises. Teisel poolajal vahetati mängumees välja.

malagar
11.01.04, 16:04
Noh metsa läks vist , välja vahetamine pole hea märk .
Ja teksti pealkiri ütleb kah et polnud edukas.

zaz
13.01.04, 17:16
Nii ta läks:( Roda igatahes Piirojaga lepingut ei sõlmi, lugu siis SL Õhtulehes (http://sloleht.ee/index.aspx?d=13.01.04&r=3&id=151497)

Nu kurat mehel pole üldse õnne:viha: loodetavasti tal ikka huvilisi jätkub:oih:

murri
11.08.04, 21:15
Piiroja siis jällegi uues klubis ja ikka Norras. Saab näha kaua see uus Norra tuur kestab.

Jaak
12.08.04, 09:22
Originally posted by murri

Piiroja siis jällegi uues klubis ja ikka Norras. Saab näha kaua see uus Norra tuur kestab.

No kui Fredrikstadt liigasse püsima jääda ei suuda, siis ilmselt kuni selle hooaja lõpuni...

Tihane
12.08.04, 23:42
kusjuures .. tänane treeningmäng, kus Piiroja oma debüüdi tegi, osutus edukaks .. nimelt suudeti kõrgliiga teise klubi Tromsö vastu 1:1 viik võtta ..

Fredrikstadi koduleht kiidab Piirojat ja väidab, et mees võitis kõik mees/mehe võitlused, oli väga kindel õhus ning koos teise keskkaitsega moodustasid väga tubli ja tugeva paari.

Seega algus hea!

Amadeus
13.08.04, 15:29
see on küll hea uudis, ju siis see teine keskkaitse on just seesugune kes maas paermini mängib, nii et nad täiendavad üksteist.

Jaak
22.08.04, 20:43
Täna siis Raiol esimene liigamäng uues klubis. Paraku on 20.minuti paiku tulnud selline teade:

Christian Petersen kommer inn for en skadet Raio Piiroja

Vigastatud?

:(

Jaak
22.08.04, 20:43
Täna siis Raiol esimene liigamäng uues klubis. Paraku on 20.minuti paiku tulnud selline teade:

Christian Petersen kommer inn for en skadet Raio Piiroja

Vigastatud?

:(

v6hiv66ras
22.08.04, 22:15
Ei tea igastahes võitsid 3:0.

Epic
23.08.04, 12:56
Norra Tippeligaenis sai Raio Piiroja uus koduklubi FK Fredrikstad pühapäeval 3:0 (1:0) võidu Odd Grenlandi üle, ent eestlane pidi juba 23. minutil kerge puusavigastuse tõttu mängust lahkuma. Tabelis on Fredrikstad 18 vooru järel endiselt viimane; päästev 11. koht jääb praegu nelja punkti kaugusele.

reimifänn
04.09.04, 10:25
Raio Piiroja väärib kohta Schalkes kindlasti...:P

Hughes
04.09.04, 12:03
Algselt postitas reimifänn

Raio Piiroja väärib kohta Schalkes kindlasti...:P

Piiroja? Schalke?