320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Islandisse Tartust bussiga???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Islandisse Tartust bussiga???

    Mida arvab kollektiiv AAA, kas tekib ka mõni liiklusvahend Jäämaa suunas siit Tartu kandist või jääb seekord ära? Näiteks mingi juhuslikul pooleksläind buss?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

    Tallinna poolt toetab Wellington jällegi tasuta supi ja odava soojendussüsteemi vedelikuga.:P Ja seekord mitte ainult Tartlasi ,vaid ka teisi kaugemate valdade poegi.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

      Ühe kolmandiku AAA nimel ütlen, et mul endal kahjuks pole aega bussi orgunnida , eks näis, mida arvab ülejäänud kaks kolmandikku.
      http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

        Õige kurjad plaanid teil siin..bussiga Tartust üle mere Islandisse sõitta? :P
        Igatahes oleks ma ilmselt tulija kui keegi miskit orgunniks. Mäng algab kell 18?
        Njah, ega bussi polegi iga kord vaja..sest vbla ei tule bussitäit rahvast kokku, aga mingi seltskond läheb kindlasti ju ?

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

          Pagan, praegu on endal ka selline aeg, mida õigupärast eriti ei ole.
          Kuna mäng pole nii hilja, siis võib ju nii teha, et läheme ja tuleme lihtsalt ühise liinibussiga (rongiga?). Kui muidugi keegi aega leiab, miks ka mitte...


          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

            Ega arvatavasti buss Tartust täis tuleski. Aga jah, rong on muidu igati hea variant, Uus Meremaa mängu aegu sai gaskoffi, Juksi ja veel mõne nõokaga seda teed Tallinna saadud. Ja väga lahe oli

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

              Rong kahjuks hästi ei sobi. Nimelt üks rong läheb hommikul mingi 7.49 või kuskile sinna kanti (pealinnas siis umbes 10.30 vist) ja teine rong läheb natuke enne kuute õhtul. Sellegs jääks oma kolm tundi hiljaks. Tagas itulevad veel hullematel aegadel.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                Originally posted by jjriado


                Rong kahjuks hästi ei sobi. Nimelt üks rong läheb hommikul mingi 7.49 või kuskile sinna kanti (pealinnas siis umbes 10.30 vist)
                Miks siis see ei sobi? Jõuab ju ilusti mängule

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                  Originally posted by kyps


                  Originally posted by jjriado


                  Rong kahjuks hästi ei sobi. Nimelt üks rong läheb hommikul mingi 7.49 või kuskile sinna kanti (pealinnas siis umbes 10.30 vist)
                  Miks siis see ei sobi? Jõuab ju ilusti mängule
                  Nojah, kui viitsid niikaua Tallinnas vedeleda siis sobib kohe väga hästi. Aga mina näiteks ei viitsi. Eriti talvel muidugi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                    vaatate linna, käite poodides, istute Wellingtonis (kus pidite midagi vist ka hamba alla saama) ja ongi see paar tundi möödas

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                      Sellesamase rongiga, selsamal ajal on varemgi Tallinna jõutud, oodatud(õllekannu taga) ja isegi mäng ära vaadatud. Ja mis tähtsaim: rong on odavam kui buss ja ka ruumiga ei ole nii kehvad lood. Hoopis lahedam on sääl rongis.
                      Ärkama peab jah varem, aga ...
                      Ma küll ei ütle kellelegi, mida teha, vaid tõin lihtsalt välja mõned head ja vead.
                      Ehkki isegi ei tea täpselt millega läen.

                      all for FOOTBALL for all

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                        Mina igal juhul mängule lähen. Rong oleks lahe, seal ruumi palju ja nii edasi. Kellaaeg on muidugi jama.
                        Mingi liinibussi ajad peaks küll kokku leppima, seltsis alati segasem minna.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                          Mina igal juhul mängule lähen. Rong oleks lahe, seal ruumi palju ja nii edasi. Kellaaeg on muidugi jama.
                          Mingi liinibussi ajad peaks küll kokku leppima, seltsis alati segasem minna.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                            Rongiga mineku jama on jah see aeg..ma peaks päeval natu koolis ka käima :P
                            Mis te siis otsustate? Kes rongiga? Kes bussiga? Kui bussiga, siis mis kell?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                              Originally posted by asdf


                              Rongiga mineku jama on jah see aeg..ma peaks päeval natu koolis ka käima :P
                              Mis te siis otsustate? Kes rongiga? Kes bussiga? Kui bussiga, siis mis kell?
                              Ema sul peab koolis käima, dziiis, sa õpid ju MHG-s.

                              Miina Härma - Joo ja Lärma!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X