PDA

View Full Version : Balti Turniir 2003

aiFo
06.11.02, 17:28
tervitus!

iseenda suureks yllatuseks sain jalkaliidult sihukese emaili:

EESTI JALGPALLI LIIT
PRESSITEADE 06.11.2002

Aastal 2003 toimuva Balti turniiri ajakava:

Neljapäev, 3. juuli

kl. 14.00 Eesti U-21 -- Leedu U-21, Kadrioru staadion
kl. 19.00 Eesti -- Leedu, A. Le Coq Arena

Reede, 4. juuli

kl. 14.00 Leedu U-21 -- Läti U-21, Maardu staadion
kl. 19.00 Leedu -- Läti, Kadrioru staadion

Laupäev, 5. juuli

kl. 14.00 Läti U-21 -- Eesti U-21, Kadrioru staadion
kl. 19.00 Läti -- Eesti, A. Le Coq Arena.

njaaa... miskip2rast olin arvanud, et turniir j2rgmisel aastal leedus peetakse...

rauno
06.11.02, 17:41
Bussisõidu raha jääb siis teadagi milleks:D :D :õlu: :õlu: :õlu:

PraS
17.11.02, 23:06
nüüd ootaxin vastust kes võidab selle balti turniiri?ja loodan et te ei vasta valesti:)

ROOTSI KUNN
17.11.02, 23:12
Meil oleks aeg see turniir juba ükskord võita. Ja ,kus siis veel ,kui mitte kodus.
Ehk murrame ka lätlased seekord.;)

Tiina
18.11.02, 04:47
Originally posted by aiFo

njaaa... miskip2rast olin arvanud, et turniir j2rgmisel aastal leedus peetakse...

Mõnes mõttes on isegi kahju, et turniir Eestis toimub, sest kui reis Leetu oleks pooltki nii lahe ja südmusterohke kui kaks aastat tagasi Riiga, siis oleks see minekut väärt.
Selle eest on muidugi suurem lootus rohkem kaasaelajaid staadionil näha, kui seda oleks Leedu reisi puhul.

Pealik
18.11.02, 11:56
See on nüüd küll üks meeldiv uudis.:lahe:

ugla
29.05.03, 19:17
Niisiis on see tore üritus lähenemas. Ainult sellest ma ei saa aru - miks viidi 2 esimest mängu Valka :sega9: ??? Kardeti , et liiga palju külastajaid tuleb ?? Teiseks mis tasemel see Valga linnnastaadion on ? Tribüünid ikka on ?? :sega1:

mjkk
29.05.03, 20:15
Kuradi jama jah, et esimene mäng seal Valgas meil toimub. Peab migni 210kr välja käima, et kohale sõita. Jama lugu raisk. :deemon: Kas keegi oskab öelda, mis oli selle põhjuseks? Igatahes on korraldus nõme - esimesed kaks mängu Valgas, kolmas kell 21.30 Tallinnas, miks mitte näiteks samad kuupäevad, samad kellaajad (va viimane, nihutaks samaks, mis teised ;) ) ja kõik mängud Lillekülla :doh: Teeniks raha igatahes rohkem, kõvasti rohkem! :õnnelik:

olywer
29.05.03, 21:42
See aasta on mul lihtsalt selline tunne et Eesti võib võita selle turniiri Eesti on hästi palju arenenud eelmise aastaga võrreldes. Kuid kahjuks on viimasel ajal hakkanud ka teised balti riigid arenema. Kuid lihtsalt arvamus et Eesti teeb Lätiga viiki ja Leedut võidab. Võidu lootust on igatahes rohkem kui eelmine aasta.

Epic
29.05.03, 22:16
Miks 2 esimest mängu Valgas toimuvad?Et ikka Läti ja Leedu fännid ka kohale jõuaks:P Muidu ju liiga pikk tee tulla;)

Kui vaatata FIFa edetabelit peaks Eesti küll Leedule kindlalt ära tegema aga kui vaatata EURO 2004 valikmänge(Läti oma grupis liider) siis väga kahtlane kas lõunanaabrid suudetakse ülemängida:oih:

Jux
29.05.03, 23:12
Kas keegi Teist selle üle ka virises, et miks Aserbaidzhaaniga mäng Kuressaares toimus? Minu arust mitte. Ja miks siis Valga kehvem on?

Mul on pikamaasõidud Tallinna mängudele igakordne laks ja pole kordagi leidnud end virisemast. Pigem ongi just ühised fännisõidud mängudele need, mis mänguks vajaliku meeleolu loovad.

Ühesõnaga vähem vahemaade taganutmist: olge õnnelikud, et Eesti on isegi väike. Ja regionaalpoliitika arendamine tuleb vaid kasuks: noored Mägi-Eesti poisid tahavad ka oma eeskujusid oma silmaga näha. ;)

Igatahes väga lahe, et Bona juba reise korraldama on asunud! Fännide invasioon Mägi-Eesti kanti on alati oodatud!

PHILIPZ
30.05.03, 01:03
Jux-il on õigus, mis siin viriseda? No on ikka need tallinnlased laisk rahvas, sittagi ei viitsi oma perset linnast välja liigutada! Reisida ongi ju huvitavam kui kodus suckida :-)

Jaan
30.05.03, 02:55
Originally posted by Jux

Kas keegi Teist selle üle ka virises, et miks Aserbaidzhaaniga mäng Kuressaares toimus? Minu arust mitte. Ja miks siis Valga kehvem on?

Mul on pikamaasõidud Tallinna mängudele igakordne laks ja pole kordagi leidnud end virisemast. Pigem ongi just ühised fännisõidud mängudele need, mis mänguks vajaliku meeleolu loovad.

Ühesõnaga vähem vahemaade taganutmist: olge õnnelikud, et Eesti on isegi väike. Ja regionaalpoliitika arendamine tuleb vaid kasuks: noored Mägi-Eesti poisid tahavad ka oma eeskujusid oma silmaga näha. ;)

Igatahes väga lahe, et Bona juba reise korraldama on asunud! Fännide invasioon Mägi-Eesti kanti on alati oodatud!

No minul on meeles 1998.a. maav6istlus L2tiga Valgas (Paharsilt 2 kolli) ja siis kyll mingeid \"M2gi-Eesti poisse\" n2ha polnud. Hoopis vuntsidega kohalikud autoriteedid istusid tribyynil, s6id sihvkasid, \"viskasid nalja\" ja olid koeraoonlaste poolt. Peale m2ngu oli ka igasugune transport tsivilisatsiooni poole tagasi l2inud. Oehh... j2rgnenud syndmused olid igastahes ysna karmid. Kes teavad, need teavad.

Aga jah, see aasta siis vist kaheaastase pausi j2rel ma kah m6nel koondise m2ngul. Loodetavasti.

rauno
30.05.03, 07:37
ei väga hea et saab ühise seltskonnaga jälle sõita,see aasta vist kuressaares polegi mänge,augustis poolaga ka tallinnas.
ja kel 210.- kahju võib ju alati ntx kellegi auto peale sokutada aga miks ka mitte ntx jalg-või tõukeratast kasutada tuleb veel odavam.vahemaad pole pikad ju mis see paarsada kilti ikka vändata on:P
üldse mis tähtsust see on kuskohas koondis mängib,kui huvi läed ka obinitsasse vaatama ilma kobisemata.
eesti jalgpalli huvides on ka mujal mängida kui lillekülas.:õnnelik:

Kosk
30.05.03, 08:31
Ma arvan ka, et tuleks vähem halada sellel teemal, et miks koondis mängib Valgas või miks Kuressaares. Paarisajast kilomeetrist tuleks mõne pudeli õlle toel võtta maksimum ja lõbutseda. Igatahes lahedam, kui enne mängu baaris kokku saada, kolm õlut juua ja siis kulgeda staadionile, kuigi rongkäik on ülimalt lahe asi. Bussisõitudes on aga alati rohkem põnevust ja elevust olnud. Kui saad lõpuks bussist maha ja lased põie lõppeatuses kortsu peale 14 pissipeatust ja õllepeatust pensukas, kus senaator sukkpükse tuuri tavaliselt paneb ning neid kõigile pähe topib, mis tee peal olid, siis on ikka kaif tunne küll. Ning mis kõige tähtsam - selliste lõbusate reisidega muutub fänniseltskond hulga ühtsemaks ja õpitakse üksteist tundma ning paljude fännide puhul võib kaduda eelarvamus, mis võis tekkida tüübi esmanägemisel. Olen seda ise kogenud.

Samas kui vaadata selle külje pealt, kust mina vaatan, siis on muidugi asi nutune, et mäng leiab aset neljapäevasel päeval napilt peale tööpäeva lõppu ja Tallinnast Valka on 250 km ning järgmine hommik pead olema tööl 7:30. Eriti veel kui reedel leiab aset fännidevaheline mõõduvõtt Valgas. Mõnel on muidugi tööga kergem - teeb ette ära või tagant järgi, minul paraku seda võimalust ei ole. üritan mõne sõbra käest laenata auto selleks päevaks ja tõmblen end närvipuntraks, et saada oma töö valmis tavalisest mingi 2,5-3 tundi varem, mis on päris kohutav ettevõtmine - seda kogesin kui tuli Kuressaarde kihutada poolest päevast.

Läti-Leedu pasad, võidud meie omad!!!

indrek
30.05.03, 11:31
Ma ei saa aru põhjustest miks siinsed kirjatükkide autorid sellele idiootitest koosnevale jalgpalliliidule kaasa kiidavad. Tõeline geniaalsus kolmest mängust koosnev turniir korraldada teineteisest paarisaja kilomeetri kaugusel. Kõik selleks et koondise toetajatel võimalikult ebamugav oleks!
Selle asemel, et kõik mängud mõnes idüllilises väikelinas pidada (Pärnus või Kuressares ntx) ja kus oleks see asi suursündmus, jooksutatakse vaeseid poolehoidjaid Eesti ühest otsast teise.
Ja kohalikud jalgpallifännid on veel selle üle rõõmsad!:(

silverman
30.05.03, 11:51
Originally posted by olywer
Kuid kahjuks on viimasel ajal hakkanud ka teised balti riigid arenema.

Miks nemad siis areneda ei võiks ja mismoodi see sulle ette jääb?

rauno
30.05.03, 12:19
Originally posted by indrek

Ma ei saa aru põhjustest miks siinsed kirjatükkide autorid sellele idiootitest koosnevale jalgpalliliidule kaasa kiidavad. Tõeline geniaalsus kolmest mängust koosnev turniir korraldada teineteisest paarisaja kilomeetri kaugusel. Kõik selleks et koondise toetajatel võimalikult ebamugav oleks!
Selle asemel, et kõik mängud mõnes idüllilises väikelinas pidada (Pärnus või Kuressares ntx) ja kus oleks see asi suursündmus, jooksutatakse vaeseid poolehoidjaid Eesti ühest otsast teise.
Ja kohalikud jalgpallifännid on veel selle üle rõõmsad!:(

mind pani kirjutama see et iriseti selle üle miks valgas a mitte lillekülas mängud.
sellega loomulikult nõus et oleks võinud kõik mängud siis valgas olla ntx.

kyps
30.05.03, 13:04
Originally posted by rauno
aga miks ka mitte ntx jalg-või tõukeratast kasutada tuleb veel odavam.vahemaad pole pikad ju mis see paarsada kilti ikka vändata on:P

Njah, paraku ei alistu need kilomeetrid sellise mängleva kergusega kui Tour de France raames pedaalijatel.

Uljaspeadele kes Rauno juttu tõsiselt kavatsevad võtta teadmiseks, et teil tuleb arvestada vähemalt 12 tunnise sõiduga (ja seda ilma puhkuseta). Soovitav on ka kohe peale mängu tagasi pedaalima hakata, sest muidu võib laupäevasele mängule hiljaks jääda:)

Sport on terviseks!:)

stiff
30.05.03, 13:39
isiklikult väga poolt, et koondise mängud toimuvad ka mujal kui ainult tallinnas ja veel eriti kui nüüd enam kuressaares ei mängita...
..ime et siis keegi ei virisenud, et kui koondis mängis andorras

rauno
30.05.03, 14:06
jaanikeses on need kaks ainukest kämpingumajakest kinni pandud:D
*näoilmest aru saada kelle poolt*

b0xter
31.05.03, 17:33
no selge... saab kodus ilustikenasti yxkord võidetud selle asja .. ja 200.- õlle alla matta :D

magicm
03.06.03, 23:40
peab küll lootma jääma, et selle turniiri üks aasta ka kinni panema, sest eelmised aastad väga nadilt läinud on, kuid samas need kuradi lätlased ja leedukad viimase aastaga ka nii palju arenenud leedu ju saksmaaga viiki tegi... läti oma alagrupi isegi juhib ja oleks siis veel nõrk alagrupp... kuid loodame, et seekord siis ära teema kahjuks endal vist ära jääb, et kaasa elada...

kyps
04.06.03, 08:49
Originally posted by magicm

peab küll lootma jääma, et selle turniiri üks aasta ka kinni panema, sest eelmised aastad väga nadilt läinud on, kuid samas need kuradi lätlased ja leedukad viimase aastaga ka nii palju arenenud leedu ju saksmaaga viiki tegi... läti oma alagrupi isegi juhib ja oleks siis veel nõrk alagrupp... kuid loodame, et seekord siis ära teema kahjuks endal vist ära jääb, et kaasa elada...

Sellist kirja on kohe hea lugeda. Näen et vana Kreutzwald elab meie noortes edasi:)

Marduk
04.06.03, 08:56
Aga 2kki on see uus stiil et k6ik kirjavahem2rgid mis su tekstis esinevad pannakse t2iesti l6ppu!,.., :D

magicm
04.06.03, 11:04
Originally posted by Marduk

Aga 2kki on see uus stiil et k6ik kirjavahem2rgid mis su tekstis esinevad pannakse t2iesti l6ppu!,.., :D

kas see käis minu kirja kohta, enda arust panen küll enamasti ikka need kirjavahemärgid õigesse kohta, kuid jah eks vahest kipub ka vigu sisse tulema :oih: kuid selle asja ajame arvuti kaela :)

gaskoff
04.06.03, 21:32
ei tegelt on ju kõik korras, aga selles suhtes. et oleks võinud ka hoopis teisiti panna, kuigi ega nii ka halvasti ei olnud või nii, ainult et kui asjast rääkida, siis ei oskagi nagu midagi öelda, kui et loodetavasti eesti ikka võidab, sest see on ikkagi meie koduturniir ja me ei olegi seda ammu võitnud...

tank
13.06.03, 12:10
Arno ütles pressikonverentsil, et võtab Balti turniiri nagu kaks aastat tagasi: ettevalmistusena tõsiste mängude jaoks:( Krt, naabreid tuleb ikka loputada, s.t. tõsiselt võtta. Kaua me seda kuuevarbaliste ja kiluvaraste jahumist kuulma peame, et fifa edetabel midagi ei tähenda ja nemad meist tegelikult üle on!

kyps
13.06.03, 12:12
Originally posted by tank
Kaua me seda kuuevarbaliste ja kiluvaraste jahumist kuulma peame, et fifa edetabel midagi ei tähenda ja nemad meist tegelikult üle on!

Seni kuni Eesti MM-il tegusi tegema hakkab.

magicm
13.06.03, 12:39
Kuid samas on Balti turniir just see koht, kus katsetada uusi taktikaid ja koosseise, kuid jah lätlasi ja leedukaid tahaks hea meelega loputada... muidu mõtlevad, et on meist veel paremad ka :doh:

gaskoff
13.06.03, 12:50
Mõnes mõttes on õige proovida kutte, kes võibolla muidu platsile ei saaks. Teisest küljest, tundub, et kõik 3 Balti riiki on oma taset kõvasti tõstnud ning oleks aeg asi omavahel paika panna. Muidu ütlevad leedukad, et näe me võitisme šotit ja tegime Saksaga viiki, eestlased taovad vastu rinda ja ütlevad, \"me võitsime Venemaad ja oleme koka-koola tabelis eespool\", lätlased ütlevad et neil on vabsee kõige rohkem punkte jne. Et sotid selgeks saada, peaks ikka iga riigi eest parim võimalik koondis mängima. Muidu on nii, et Eesti saab leedu käest jälle 2-5 tappa, siis hakkb pihta, et \"meil ei olnud ikka põhimehi ja meie ikka ei võtnud seda nii tõsiselt ja ninnu nännu\"
See on minu arvamus...

Originally posted by tank
...et fifa edetabel midagi ei tähenda ja nemad meist tegelikult üle on!
Aga see ei tähendagi ju midagi.
See on ka minu arvamus...

mjkk
13.06.03, 13:01
Iseenesest oleme juba nii palju arenenud, et peaksime ka natuke nõrgema koosseisuga hakkama saama. Pijpers valmistub suurtemateks mängudeks, mis tähendab siis, et ta toob igast noori ja nö. unustatud mehi koondisesse. Tuues tagasi Smirnovi, Novikovi, andes võimaluse näiteks ka Kingile (???) jne-jne, saavad needki mehed end tõestada (st. peavad pingutama). Ja kes teab, äkki lööb kellélgi neist täht särama ;). Oma võimaluse rohkem platsil aega veeta saavad Zahovaiko, Teever, Reinumäe, Jääger jne. Mina küll ei ütleks, et nüüd asi hull on. Läti ja Leedu on pasakotid :P ja pealegi, kes teab, mis koosseisus naabrid siia tulevad. Teeme neile 5-0 kotti.

Lihtsalt üks täiesti subjektiivne mõttetera. :õnnelik:

greenday
13.06.03, 14:13
Ma olen absoluutselt veendunud, et sel aastal Kinki A-koondises ei näe. Pole mingisugust põhjust.

sell8
13.06.03, 14:46
Minu arust võiks Arno ikka põhimeestega turniirile minna, kuid teha siis hästi hästi palju vahetusi, eelkõige noorte jaoks. Kuid KInk--seda ülbikut pole nüüd küll kellelgi vaja:viha:

sell8
13.06.03, 14:47
Kas keegi üldse oskab öelda mitu vahetust Baltal teha võib???

Grinch
13.06.03, 15:26
Originally posted by sell8

Kas keegi üldse oskab öelda mitu vahetust Baltal teha võib???

Minu teada kehtib Balti Turniiril vahetuste osas maavõistlusmängude põhimõte, st vastasmeeskonnaga kokkuleppele jõudes võib teha piiramatul hulgal vahetusi. Näiteks eelmisel Balti Turniiril tegi Eesti Leeduga mängides kokku viis vahetust.

Pealik
13.06.03, 16:22
Originally posted by sell8

Minu arust võiks Arno ikka põhimeestega turniirile minna, kuid teha siis hästi hästi palju vahetusi, eelkõige noorte jaoks. Kuid KInk--seda ülbikut pole nüüd küll kellelgi vaja:viha:

millal siis veel teisi mehi proovida kui mitte selle turniiri ajal???

magicm
13.06.03, 17:45
See lõik on pärit slõhtulehest.

Järgmised etteasted teeb koondis Balti turniiril juuli alguses. Teie Horvaatia-mängu järgsest jutust võis välja lugeda mõtte: oleks parem, kui seda võistlust poleks.

Arno Pijpers: Päris nii nüüd ka pole! Tean Balti turniiri ajaloost, tean, mida mõõduvõtmised naabritega igale rahvusele tähendavad.
Mõistan, et Eesti fänn nõuab: Lätit tuleb võita! Aga ta ei saa aru, et sel ajal on mängijaid välisklubidest kaheks kohtumiseks äärmiselt raske vabaks saada. Mina pean arvestama nii hoolealuste, nende klubide kui ka fännidega. Kahjuks on alati kõigi huvisid ühitada võimatu.

Kas Eesti läheb ka tänavu Balti turniirile B-koondisega?

Me ei mänginud B-koondisega kahe aasta eest ega mängi ka nüüd. Kutsun ikka võõrleegionäre, aga mõistetagu mind, kui kasutan näiteks Andres Operit ainult ühes kohtumises!
Loomulikult teeme kõik, et võita. Aga tarbetust riskist, mängijate lõhkumisest ja muust sarnasest hoidume. Samuti võtan Balti turniiri võimalusena anda uutele ja noorematele mängijatele kogemusi.

Nii et eks näis, milliseid mehi Pijpers seal mängitama hakkab ja millised üldse mängida saavad... Loodame, et noored saavad ka mänguaega ja sellest olenemata jääb võit koju. Samas nüüd on ju kindel, et Piiroja seal mängida ei saa, ta augusti lõpuni väljas.

magicm
15.06.03, 21:53
nagu tänastest spordiuudistest kuulda võis, ütles Pijpers, et Balti turniiril tahab ta kindlasti katsetada TVMK-st Smirovi ja Teeverit ning ka Nahk kutsutakse esimest korda koondisesse.

winki
16.06.03, 13:58
Nüüd selline lugu, et on välja pakkuda 1 kämping Jaanikese motellis :õnnelik: :õnnelik:
Kämpa on kahele, koos pesemisvõimalustega.
Hinnaks on 290 eeku.
kes huvitatud on votku ühendust, mida varem seda parem:õnnelik:
Garanteeritud toredad naabrid st. siis mina ja rauno

http://www.jaanikese.ee/motell.htm

ja see ka veel, et autos arvatavasti 2-3 vaba kohta, väljasõit arvatavasti neljapäeva päeval millalgi ja tagasi reede õhtul. Per face ca- 150 eeku

050 55022 vai privateade
nägudeni
:põnn: :r66m16: :põnn: :r66m16:

rauno
17.06.03, 08:52
Nüüd on hoopis selline lugu et eila kadrioru staadionilt lahkudes lubasin ühe ja selle ainukese kämpa mis vaba oli Macej \"Mats\" Žuravskile ja Intsule.
aga autos kohti ikka on veel:D

xxxxxx
17.06.03, 14:27
Tere!

Minu arvamus on selline, et Arnol on katlemata õigus, aga temal pole seda verd kuumaks ajavat patriotismi, et oleks suur soov naabritele ära panna. Leedu pole vast eriti hull, aga lätid on küll viimasel ajal kõvade tulemustega silma paistnud, on vist koguni alagrupis esikohal. Nii et päris mütsiga lööma kindlasti minna ei saa, ega ju:myts2: Ise loodan ka Valka mineja olla, nii et neil hakkab seal turismiäri õitsema!:P

:lahe: Keep it cool!

xxxxxx
17.06.03, 14:33
Seda eelmist postitust ei teinud tegelt mina: let the children have their fun!

Keep it cool

yheksa
17.06.03, 14:33
Originally posted by xxxxxx

:silm3: :P :viha: :deemon: :kaval: :viha: :oih: :lahe: :) ;) :reiv: :trafck: :arm7: :arm6: :prill3: :prill5: :prill6: :silm4: :sega9: :jump2: :jump3: :r66m16: :myts1: :sega1: :hüppenöör :arm2:

Ahsoo. Miks?

Melwood
17.06.03, 14:35
Originally posted by xxxxxx
Leedu pole vast eriti hull, aga lätid on küll viimasel ajal kõvade tulemustega silma paistnud, on vist koguni alagrupis esikohal. Nii et päris mütsiga lööma kindlasti minna ei saa, ega ju:myts2:

Vist ikka ei ole esikohal, vaid hoopis kolmandal. Siin sulle väike vihje (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1695&page=6), et tasuks foorumis vahel ringi vaadata.

greenday
17.06.03, 16:21
Tundub, et saab Nahki mängimas näha Leedu vastu!

magicm
17.06.03, 17:11
Originally posted by greenday

mille järgi sa seda oletad? et leedu peaks olema nõrgem vastane? kui nii siis need oletused võivad väga mööda kiskuda...

greenday
17.06.03, 17:22

mille järgi sa seda oletad? et leedu peaks olema nõrgem vastane? kui nii siis need oletused võivad väga mööda kiskuda...Selle järgi et Nahk on Leedu mängu nimekirjas ja Läti mängu nimekirjas teda pole. Ühesõnaga pakkusin huupi. :)

Lisan siis vastavad nimekirjad:

Eesti koondis vs Leedu:

väravavahid

Martin KAALMA - FC Flora Tallinn 23/-
Sergei PAREIKO - Rotor Volgograd (RUS) 3/-

kaitsjad

Teet ALLAS - FC Flora Tallinn 41/2
Enar JÄÄGER - FC Flora Tallinn 5/-
Toomas KALLASTE - FC TVMK Tallinn 41/-
Erko SAVIAUK - FC Flora Tallinn 51/1
Andrei STEPANOV - FC Flora Tallinn 37/-

poolkaitsjad

Aivar ANNISTE - FC Flora Tallinn 33/3
Kert HAAVISTU - FC Flora Tallinn 36/-
Marko KRISTAL - FC Flora Tallinn 129/9
Dmitri KULIKOV - FC Levadia Maardu -/-
Liivo LEETMA - FC TVMK Tallinn 24/-
Konstantin NAHK - FC Jokerit (FIN) -/-
Martin REIM - FC Flora Tallinn 119/14
Ott REINUMÄE - FC Flora Tallinn 8/-
Meelis ROOBA - FC Flora Tallinn 39/2
Maksim SMIRNOV - FC TVMK Tallinn 20/1

ründajad

Joel LINDPERE - FC Flora Tallinn 12/-
Aleksander SAHAROV - FC Flora Tallinn 13/-
Vjatsheslav ZAHOVAIKO - FC Flora Tallinn 6/1
Indrek ZELINSKI - Landskrona BoIS (SWE) 94/25
Kristen VIIKMÄE - Valerenga IF (NOR) 66/9

Eesti koondis vs Läti:

väravavahid

Martin KAALMA - FC Flora Tallinn 23/-
Mart POOM - Sunderland AFC (ENG) 91/-

kaitsjad

Teet ALLAS - FC Flora Tallinn 41/2
Toomas KALLASTE - FC TVMK Tallinn 41/-
Marek LEMSALU - Bryne FK (NOR) 80/1
Urmas ROOBA - FC Copenhagen (DEN) 51/1
Erko SAVIAUK - FC Flora Tallinn 51/1
Andrei STEPANOV - FC Flora Tallinn 37/-

poolkaitsjad

Aivar ANNISTE - FC Flora Tallinn 33/3
Kert HAAVISTU - FC Flora Tallinn 36/-
Marko KRISTAL - FC Flora Tallinn 129/9
Dmitri KULIKOV - FC Levadia Maardu -/-
Liivo LEETMA - FC TVMK Tallinn 24/-
Martin REIM - FC Flora Tallinn 119/14
Ott REINUMÄE - FC Flora Tallinn 8/-
Meelis ROOBA - FC Flora Tallinn 39/2
Maksim SMIRNOV - FC TVMK Tallinn 20/1

ründajad

Joel LINDPERE - FC Flora Tallinn 12/-
Andre OPER - Aalborg BK (DEN) 80/23
Aleksander SAHAROV - FC Flora Tallinn 13/-
Vjatsheslav ZAHOVAIKO - FC Flora Tallinn 6/1
Indrek ZELINSKI - Landskrona BoIS (SWE) 94/25
Sergei TEREHHOV - FC Haka (FIN) 59/4
Kristen VIIKMÄE - Valerenga IF (NOR) 66/9

eestimees
17.06.03, 18:33
Teeverit pole!!!??? Kuradi Pijpers1 Jätaku see Zelinski välja koondisest, kuradi muidu sööja siin! Miks Nahk ei mängi Läti vastu? Kuradi Anniste on koondises ise ei saa klubi eest väljakule.

magicm
17.06.03, 18:54
sorry, ma polnud seda uudist siis veel lugenud, võtan oma sõnad tagasi :doh:

Grinch
17.06.03, 19:57
Seekordne koondis on igas mõttes põnev. Mitmed mehed saavad koondises uue võimaluse enda tõestamiseks - Maksim Smirnov ja Aivar Anniste. Minu jaoks omamoodi üllatusena on mõlemaks mänguks üles antud ka Toomas Kallaste. Ei uskunud, et seda meest veel koondise särgis näha saab. Eks ole näha, kas mees seda kutset õigustab või mitte. Sama huvitav on näha ka Dmitri Kulikovi, kes juba mänguks võõrsil Andorra vastu koondisekutse sai. Ehk pääseb Kulikov seekord ka platsile. Ja loomulikult ei saa mainimata jätta Konstantin Nahka - oleks tore, kui tema Soomes demonstreeritav särav mäng jätkuks ka koondise ridades. Ise küll lootsin, et Ingemar Teever saab võimaluse vähemalt ühel nö A-mängul, aga ju siis on Pijpersil teda seekord U-21 mängudeks rohkem vaja.

cool004
17.06.03, 20:22
pagan küll miks see eesti-läti mäng nii hilja on 21.30 ma ei saa bussiga enam pärnu

eestimees
17.06.03, 21:01
Pijpers peaks selle Zelinski koondisest küll välja viskama. Teever tast igatahes parem. See on loogiline ju!

sicmic
17.06.03, 21:06
Originally posted by eestimees

Pijpers peaks selle Zelinski koondisest küll välja viskama. Teever tast igatahes parem. See on loogiline ju!

Eestimees, et siis sinu arvates pole mees, kes Eesti koondise eest läbi aegada kõige rohkem väravaid löönud, oma kohta väärt? Päris huvitav. Muidugi ei taha ma siinkohal öelda, et Teever hea poleks - on vägagi hea.
Siiski, edaspidi mõtle ka enne, kui kirjutad. ;) Kõike head!

eestimees
17.06.03, 21:48
Zelinski on pooled väravad löönud nõrkadele meeskondadele - andorra ja hing kong jne. Eesti liigas olles ka ei löönud palju väravaid pole üle 10 löönudki, alles natuge aeg tagasi lõi üle 10. Ta on aeglane, tehnika puudub, töö võimet pole jne. Teever kollistab kolle eestis mida zelinski ei suutnud oma ajal siin teha. Teever on kiire tehniline 100 korda parem zelinskist!

magicm
17.06.03, 22:27
vaevalt, et ta 100 korda parem on, Zelinskil on ikkagi üks suur asi, mis tema juures maksab - kogemused. Samas oskab Zelinski ka piisavalt hästi koha valida ja võib ka meeskonda kaitses toetada ning peavõitluses on ta tugev. Samas muidugi Teever on kiire, tehniline, noor mängumees ja kindlasti on tema paremad ajad alles ees ning hakkab ka kolle põrutama, kuid kannatame veel natuke tema koondisesse kutsumisega, hiljaks pole veel jäädud. Ning siiski las Pijpers teeb omad otsused, ta on ikkagi üks väga hea treener, kes on meie koondise tippu viinud. Teiduri ajal saime kaitse pidama ja Arno pani/paneb meid rünnakule, kus arvatvasti hakkab ka olema Teever.

ROOTSI KUNN
17.06.03, 22:47
Balti turniir saab seekord tõesti päris huvitav olema. Lisaks oleks ükskord aeg ka lätlastel selg prügiseks teha ,seda enam ,et mängime kodus.
Kahjuks ei tea ,mis koosseisudes naabrid siia saabuvad. Praegusi euromängude tulemusi vaadates on Läti väga tugev ,kuigi vastased pole sama tugevad ,kui meil.
Leedu muidugi üllatas tukkuvaid Sakslasi ja selgelt alavormis olevaid shotlasi aga viimane kaotus Islandile näitas ikkagi nende tõelist taset.
Väga tähtsad on ka noorte U-21 mängud ,sest on see ju meie tulevase koondise taimelava ja enamik neist alustanud just 89-91 aastal,kui Pohlak oma jalgpalliimpeeriumi lõi.
Hea oleks nüüd ennast naabritega võrrelda ,sest neil ju vutt riikliku põlu all ei olnud nagu meil,kus eesti kommarid kaagutasid ,et meie peale korvpalli muud midagi ei oska.

Kluivert9
17.06.03, 22:57
Ma arvan et Eesti jääb viimasex ,ei mängi Eesti 3 suurimat staari Oper,Poom ja Piiroja :( ...Kuid ex Viikmäe ja Zelintski ajavad ka ära...

eestimees
17.06.03, 22:59

vaevalt, et ta 100 korda parem on, Zelinskil on ikkagi üks suur asi, mis tema juures maksab - kogemused. Samas oskab Zelinski ka piisavalt hästi koha valida ja võib ka meeskonda kaitses toetada ning peavõitluses on ta tugev. Samas muidugi Teever on kiire, tehniline, noor mängumees ja kindlasti on tema paremad ajad alles ees ning hakkab ka kolle põrutama, kuid kannatame veel natuke tema koondisesse kutsumisega, hiljaks pole veel jäädud. Ning siiski las Pijpers teeb omad otsused, ta on ikkagi üks väga hea treener, kes on meie koondise tippu viinud. Teiduri ajal saime kaitse pidama ja Arno pani/paneb meid rünnakule, kus arvatvasti hakkab ka olema Teever.
Zelinski on muidu tühi koht väljakul. Saab ainult paar korda palli puutuda ja kaotab siis ära. Teever kolitab eesti liigas mida zelinski ei suutnud! Teevr tehinile, kiire ja osav. Zelinski aegalne, tehnikata, kiiruseta.

greenday
17.06.03, 23:04
Originally posted by Kluivert9

Ma arvan et Eesti jääb viimasex ,ei mängi Eesti 3 suurimat staari Oper,Poom ja Piiroja :( ...Kuid ex Viikmäe ja Zelintski ajavad ka ära...Jäägu. Mulle pakuks esikohast hoopis suuremat rõõmu kui mõni uustulnuk (Nahk näiteks) teeks nii hea partii, et kindlustaks sellega omale edaspidise kutse.

yheksa
17.06.03, 23:13
Eesti liigas olles ka ei löönud palju väravaid pole üle 10 löönudki, alles natuge aeg tagasi lõi üle 10.

Muus osas maiviitsi vaielda su\'ga aga faktid vöiksid täpsed olla.

...täpsustuseks kah, millal on \"natuke aega tagasi?\"

2001 Meistri- ja esiliiga väravakütid (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=886&arhiiv=1) 13 väravat hooajal, kus ta mängis kuni juuli löpuni (hooaeg kestis oktoobri löpuni)

eestimees
17.06.03, 23:17
Originally posted by yheksa

Eesti liigas olles ka ei löönud palju väravaid pole üle 10 löönudki, alles natuge aeg tagasi lõi üle 10.

Muus osas maiviitsi vaielda su\'ga aga faktid vöiksid täpsed olla.

...täpsustuseks kah, millal on \"natuke aega tagasi?\"

2001 Meistri- ja esiliiga väravakütid (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=886&arhiiv=1) 13 väravat hooajal, kus ta mängis kuni juuli löpuni (hooaeg kestis oktoobri löpuni)
Tänan!:D :D :D :D :D

Peku
17.06.03, 23:28
ilgelt power koondis, mulle meeldib ikka uusi nägusid näha koondises. saab igatahes põnev olema, nüüd veel kert kütt kah koondisesse ja asi ants.
ja lahe, et nahk kutse sai. ootan ülima huviga sedasamust turniiri

Zico
17.06.03, 23:44
Kle eestimees, tule nüüd mõistusele.
Teever on kahtlemata hea jalgpallur ja temast võib tulla ka suurepärane jalgpallur, aga hetkel on ta siiski Zelinskist nõrgem ja ebastabiilsem ründaja. Just U21s peab ta rahvusvahelisi kogemusi hankima, nii tegi seda kunagi ka Zelinski.
Ja sinu statistikateadmised on muidugi väga algelised, vähemagi uurimise korral oleksid sa teada saanud, et Zelinski on löönud neljal hooajal Eesti liigas 10 või enam väravat ning korra on sama tulemuseni jõudnud ka Taani liigas. Ehk siis 62 liigaväravale Eestis pole Teeveril seni rohkem kui 20 vastu panna... mott.

sell8
17.06.03, 23:55

Zelinski on muidu tühi koht väljakul. Saab ainult paar korda palli puutuda ja kaotab siis ära. Teever kolitab eesti liigas mida zelinski ei suutnud! Teevr tehinile, kiire ja osav. Zelinski aegalne, tehnikata, kiiruseta.Estimees: palun seleta mis vahet on sellistel eesti keelsetel sõnadel nagu aeglane ja kiiruseta!;)

eestimees
18.06.03, 08:16
Zelinski - 1997-13, 1998-10, 199-14 ja 2001-13 väravat. Teever lõi eelmine hooaeg 26 11 väravat. Vabandust minu eelmiste kommentaaride pärast. Aga mulle lihtsalt jätab Zelinski halva mulje kui ründaja. Ta pole kiire, jääb täiesti aeglaseks, seda näete isegi, tehnika puudub. Seda tal polegi olemas. Ise ei suuda mindagi palliga peale hakata. Seda teate isegi. Ainult istub seal värava all ja ootab. Teever ei ole nõrgem, kui tema. Ta on kiire ja tehniline nagu Kinkgi. Nad on praegu sama head kui Zelinski on.

segens
18.06.03, 11:01

Zelinski - 1997-13, 1998-10, 199-14 ja 2001-13 väravat. Teever lõi eelmine hooaeg 26 11 väravat. Vabandust minu eelmiste kommentaaride pärast. Aga mulle lihtsalt jätab Zelinski halva mulje kui ründaja. Ta pole kiire, jääb täiesti aeglaseks, seda näete isegi, tehnika puudub. Seda tal polegi olemas. Ise ei suuda mindagi palliga peale hakata. Seda teate isegi. Ainult istub seal värava all ja ootab. Teever ei ole nõrgem, kui tema. Ta on kiire ja tehniline nagu Kinkgi. Nad on praegu sama head kui Zelinski on.

Kas sa peale omadussõnade, mis iseloomustavad liikumist ja muud sellega kaasnevat, tead ka midagi muud?

Kaarel
18.06.03, 11:20
Eesti koondis 3. juuli mänguks Leedu vastu:

Väravavahid: Martin Kaalma (FC Flora, 23/-) ja Sergei Pareiko (Volgogradi Rotor, 3/-).

Kaitsjad: Teet Allas (41/2), Enar Jääger (mõlemad FC Flora, 5/-), Toomas Kallaste (FC TVMK, 41/-), Erko Saviauk (51/1) ja Andrei Stepanov (mõlemad FC Flora, 37/-).

Poolkaitsjad: Aivar Anniste (33/3), Kert Haavistu (36/-), Marko Kristal (kõik FC Flora, 129/9), Dmitri Kulikov (Maardu FC Levadia, -/-), Liivo Leetma (FC TVMK, 24/-), Konstantin Nahk (FC Jokerit, -/-), Martin Reim (119/14), Ott Reinumäe (8/-), Meelis Rooba (kõik FC Flora, 39/2) ja Maksim Smirnov (FC TVMK, 20/1).

Ründajad: Joel Lindpere (12/-), Aleksander Sahharov (13/-), Vjatšeslav Zahhovaiko (kõik FC Flora, 6/1), Indrek Zelinski (Landskrona BoIS, 94/25) ja Kristen Viikmäe (Valerenga, 66/9).

Eesti koondis 5. juuli mänguks Läti vastu:

Väravavahid: Martin Kaalma ja Mart Poom (Sunderland, 91/-).

Kaitsjad: Teet Allas, Toomas Kallaste, Marek Lemsalu (Bryne, 80/1), Urmas Rooba (FC Copenhagen, 51/1), Erko Saviauk ja Andrei Stepanov.

Poolkaitsjad: Aivar Anniste, Kert Haavistu, Marko Kristal, Dmitri Kulikov, Liivo Leetma, Martin Reim, Ott Reinumäe, Meelis Rooba ja Maksim Smirnov.

Ründajad: Joel Lindpere, Andres Oper (Aalborg, 80/23), Aleksander Sahharov, Vjatšeslav Zahhovaiko, Indrek Zelinski, Sergei Terehhov (Valkeakoski FC Haka, 59/4) ja Kristen Viikmäe.

Kui Nahki ja ja Smirnovi koondisesse kutsumine oli oodatav, siis vetaran Toomas Kallaste naasmine koondise ridadesse on küll üllatav, eriti arvestades seda, et keskkaitses on meil valik keskmisest suurem. Kindlasti oli Kallaste kutsumise üheks põhjuseks ka Piiroja ja Hohlov-Simsoni vigastused.

jyriöö
18.06.03, 11:40
Nahki osalemine pole veel kindel, sest viimases liigamängus tegi ta põlvele haiget ning Jokerite abitreeneri Tuukkaneni sõnul ta homme Haka vastu platsile ei tule. Nii et vastasseis Terja-Nahk jääb olemata. Loodame, et midagi tõsist siiski pole ning ta ikkagi Leedu vastu mängida saab.

magicm
18.06.03, 12:11
Seda küll, et siis kogemusi ei anta, kuid samas Zlava ja Reinumäe pole veel mingit blacki ka kokku keeranud. On oma koha ilusti ja õigustatud välja mänginud. Kuid selle kogemuste andmistega tuleb üks asi meelde, kui Rähnile anti Hollandiga mängus kogemust ja olid need vast kogemused :) Kuid nüüd ta ära vajunud on, ka Balti turniiril teda pole, asi vist selles, et meil neid häid kaitsjaid nii palju juurde tekkinud ja konkurents on tihe, mis on muidugi hea.

rauno
18.06.03, 12:33
Rähn pole ehk veel põlveoperatsioonist kosunud.täpselt ei tea ka,pole tast nagu kuulda jah.

sell8
18.06.03, 23:49
Mul on tõeliselt hea meel et sellisest mehest nagu taavi rähn pole midagi kuulda olnud.
Ma loodan et temast ka lähimal ajal midagi kuulda poleks, vähemalt sellel ajal kui eesti koondis oma mänge peab
;)

ROOTSI KUNN
19.06.03, 12:50
Mina tahaks aga hoopis teisel teemal arutada.
Trammi rentimise kogemus meil juba on ja see üritus õnnestus igati. Kui nüüd prooviks Erirongi tellida ja sellega Valka sõita ,läbi terve Eesti. Saaks kõvasti pulli ja jälle jalgpalli promoda. Ja rongiga on ikka tunduvalt mõnusam ,seal on peldikud sees ,saab suitsu teha ,piigadega tantsu lüüa:D jne.

mjkk
19.06.03, 13:23
Originally posted by ROOTSI KUNN
Mina tahaks aga hoopis teisel teemal arutada.
Trammi rentimise kogemus meil juba on ja see üritus õnnestus igati. Kui nüüd prooviks Erirongi tellida ja sellega Valka sõita ,läbi terve Eesti. Saaks kõvasti pulli ja jälle jalgpalli promoda. Ja rongiga on ikka tunduvalt mõnusam ,seal on peldikud sees ,saab suitsu teha ,piigadega tantsu lüüa:D jne.

Kuradi hea mõte! Aga ma usun, et kallis. Rahvast oleks palju vaja, et kulutused kinni maksta. Muidugi kaasneks sellega ka majutusprobleemide lahendus :P. Viskad oma porolooni-magamiskotti rongi põrandale ja kõik. Mõttel on jumet :) Muidugi juhul, kui plaan ööseks sinna jääda. :õnnelik:

magicm
19.06.03, 14:36
See on tõesti hea idee ja, et seda ära teha peaks kohe tegutsema hakkama ning proovima suure rahva massi kokku ajada, et sõit ikka ära tasuks ja lõbusam oleks ;) Kuid ei tea palju rongi rentimine ka maksma võib minna, et palju ühe näo kohta tuleks, peab uurima hakkama... :)

Peku
19.06.03, 16:38
mõte jumalast hea. aga rongitäis inimesi vist kokku ei tule. ma arvan, et kui võimalik siis tellida ainult 2 vagunit. aga mõte on igati hea, ja kui midagi sellist toimuks, oleksin rongis

http://www.evr.ee http://www.elektriraudtee.ee sealt annab midagi leida

Pealik
20.06.03, 11:05
mõte iseenesest ikka täitsa aus ja oleks isegi oma kaadriga platsis kui minek toimuks. a seda peaks ehk kuskil mujalgi promoma kui ainult siin socceris, et saaks tulla ka teised koondise toetajad(ainult 1 väike mõte).

kyps
20.06.03, 12:04
Kardan et erirongi üürimine on suht võimatu. Nagu mina olen aru saanud, on raudteed niikuinii ülekoormatud ja liinid töötavad täpsete ajagraafikute järgi (nimelt sõidetakse ühte teed pidi ju mõlemas suunas), et vaevalt õnnestub sinna veel üht rongi niisama vahele pikkida.

aiFo
20.06.03, 12:38
tjah, minuteada maksab edelaraudtee eesti raudteele yhe reisi eest ca\' 30 000 eeku l6ivu.

cool004
20.06.03, 12:45
ma ei saa aru nüüd mis kell see eesti-läti matš on kas 19.00 või 21.00
Igal pool on erinev

Grinch
20.06.03, 13:03
Originally posted by cool004

ma ei saa aru nüüd mis kell see eesti-läti matš on kas 19.00 või 21.00
Igal pool on erinev

Minu meelest on Balti Turniiri ajakava juba mõnda aega kindlalt paigas: 3. juulil kell 18.00 toimub Eesti - Leedu mäng Valgas ja 5. juulil kell 21.30 toimub Läti - Eesti mäng Tallinnas. :prill5:

yheksa
20.06.03, 13:09
FC Flora leht (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=1981&arhiiv=1) väidab siiski, et kell 1900 on Eest-Läti mäng.

NB! * Viimati täiendatud 19. juunil kell 14:35. Muudetud Eesti - Läti mängu algusaega!

2mSööt3mMööda
20.06.03, 13:12
Palju need Balti turniiri piletid maksma hakkavad üldse?

mjkk
20.06.03, 13:14
Originally posted by daywalker
Palju need Balti turniiri piletid maksma hakkavad üldse?

40kr, JPH liikmetele 35.-

Grinch
20.06.03, 13:22

FC Flora leht (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=1981&arhiiv=1) väidab siiski, et kell 1900 on Eest-Läti mäng.

NB! * Viimati täiendatud 19. juunil kell 14:35. Muudetud Eesti - Läti mängu algusaega!

Minu viga - vabandan siiralt. Ma ei mõista päris täpselt, miks selle mängu algusaega solgutatakse edasi tagasi. Minu mäletamist mööda oli see juba teine kord, kui selle mängu aega muudeti. :kratsti:

cool004
20.06.03, 13:31
kas eesti-läti mängu piletid on kallimad kui eesti-leedu

Grinch
20.06.03, 13:45
Originally posted by cool004

kas eesti-läti mängu piletid on kallimad kui eesti-leedu

Selline info on Piletilevi (http://www.piletilevi.ee/index.php?lang=est&id=24,24&mid=514) koduleheküljel:

Toimumiskoht: A.Le Coq Arena
Balti turniir 2003 EESTI- LÄTI
Hinnad :
Sektor II (asub keskel) - 150.-
Sektorites I,NIKE,V,VI hind - 100.-
Nurgasektoris IV soodushind - 75.-

NB! Soodustusi ei ole!!!

Balti turniiri 2003 EESTI-LÄTI mängule on müügil ainult Ida-tribüün ja Lõuna tribüün ehk fännide sektor.

magicm
20.06.03, 23:49
Originally posted by onuuuno

Nurgasektoris IV soodushind - 75.-

NB! Soodustusi ei ole!!!

Balti turniiri 2003 EESTI-LÄTI mängule on müügil ainult Ida-tribüün ja Lõuna tribüün ehk fännide sektor.

kas see tähendab, et sooduspilet on, kuid mingitele õpilastele ja muudele taolistele tegelastele soodustusi ei ole :) Ja pealegi, nt. kui ma ostan pileti IV sektorisse, kas mind pannakse siis luku taha, et ma sealt sektorist mujale ei pääse?

ROOTSI KUNN
21.06.03, 09:23
27. ja 28.juulil toimub ka U-17 ja U-19 Balti turniir Lätis ,Limbazhis,mis asub Pärnule küllaltki lähedal. Päris huvitav oleks jällegi noorte taset võrrelda ja üks autotäis kaasaelajaid kuluks poistele samuti ära. Kas on huvilisi ,teeks väikse kõrvalhüppe:P
enne Valga reisi.

rauno
21.06.03, 10:28
juunis siis ikka Kunn kui enne valgat tahad kõrvalhüppe teha:P

rauno
25.06.03, 11:04
niih et siis lätiga mänguaeg siiski 21.30 jääb see kirjas siin (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=1981&arhiiv=1)

Hellik
25.06.03, 12:01
Siin foorumis polegi vist kajastatud seda, et nädalavahetusel mängis meie U-18 koondis Balti mere noorteturniiril ja tegi seda küllaltki hästi.Mängud:Eesti-Poola 3:0, Eesti-Läti 1:1 ja Eesti-Leedu 0:1. Lõpptabel:

1. Leedu 3 2 1 0 4:2 7
2. Eesti 3 1 1 1 4:2 4
3. Läti 3 1 1 1 3:3 4
4. Poola 3 0 1 2 1:5 1

U-18 baasklubiks on sisuliselt Pärnu Tervis, kes on esiliigas vägagi edukalt mänginud. Koondisesse kuulub sealt 6 mängijat, andekamate ja suurimate tulevikulootustena tooksin välja V.Gussevi ja M.Martinsoni. Enivei, Balti riikide omavaheliste mängude seeriale on algus tehtud, loodetavasti hoivad ka A- ning U-21 koondis Eesti au kõrgel :)

muidumees
25.06.03, 12:35
Originally posted by Mayhem

Siin foorumis polegi vist kajastatud seda, et nädalavahetusel mängis meie U-18 koondis Balti mere noorteturniiril ja tegi seda küllaltki hästi.Mängud:Eesti-Poola 3:0, Eesti-Läti 1:1 ja Eesti-Leedu 0:1. Lõpptabel:

1. Leedu 3 2 1 0 4:2 7
2. Eesti 3 1 1 1 4:2 4
3. Läti 3 1 1 1 3:3 4
4. Poola 3 0 1 2 1:5 1

U-18 baasklubiks on sisuliselt Pärnu Tervis, kes on esiliigas vägagi edukalt mänginud. Koondisesse kuulub sealt 6 mängijat, andekamate ja suurimate tulevikulootustena tooksin välja V.Gussevi ja M.Martinsoni. Enivei, Balti riikide omavaheliste mängude seeriale on algus tehtud, loodetavasti hoivad ka A- ning U-21 koondis Eesti au kõrgel :)

Seda kajastati soccerneti uudistes :doh:

khristo
26.06.03, 21:08
Seda võiks vist heaks uudiseks nimetada... http://www.euro2004.com/competitions/euro/news/kind=1/newsid=77350.html

rauno
27.06.03, 14:05
helistasin jalgpalli liitu ja küsisin palju pilet maksab valga mängudele.
näitsik toru otsas ütles täiskasvanutele 50.- ja lapsed kuni 7-12(vist ei mäleta mis ülemine piir oli)25.-

yheksa
27.06.03, 14:36

Kusjuures lahe :D Vaadates uuesti seda (http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=1981&arhiiv=1) lehte saame teade, et mäng on siiski 2130!

NB! * Viimati täiendatud 20. juunil kell 13:33. Eesti - Läti mängu algusaeg on endine!

Jubelahe mu meelest :myts7:

mjkk
30.06.03, 20:16
Läti koondis Balti turniiriks:

Piedels, Vanins, Krucs, Zemlinskis, Isakovs, Lobanovs, Blagonadezdins, Zirnis, Ivanovs, Zavoronkovs, Pucinsks, Astafjevs, Laizans, Rubins, Kolesnicenko, Morozs, Blanks, Dobrecovs, Verpakovskis, Semjonovs, Štolcers, Miholaps, Rimkus, Grebis

Koondisesse on kutsutud vaid 17-aastane Kristaps Blanks Skontost. Kui platsile pääseb, on kõige noorem mängija eales Läti koondises. Nagu meilgi - kaks debütanti. ;) Saavad kotti!

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

gianluca
01.07.03, 00:51
ega keegi tea, kas õllesummeril neljapäeval ka mängu näidatakse? ei pääse töö tõttu linnast minema. eelmine aasta oli kuressaarde minekuga sama jama, siis vähemasti laulukaare all mingist pisikesest riistapuust näidati.

vandersell
02.07.03, 08:23
Herr Kunn, kas laupäeval trammisõitu liinil nr. 6 Kopli-Tondi ei saagi?

kyps
02.07.03, 10:35
Kuna kohustused tööandja ees ei luba oma lemmikuid neljapäeval toetama tulla nagu ilmselt veel nii mõnelgi tööinimesel, siis kus me mängu vaatame? Kas vana hea Well või mõni muu koht?

Tembu
02.07.03, 10:50
Ära nüüd liialda sõnades enda kohta \"tööinimene\":P..Ristiinimesed on kah sunnitud Valga mõnudest ilma jääma ja päälinna betoonmüüride vahel TVst sinisärklaste siblimist kaema.....Aga kui härradel muud kohta välja pakkuda ei ole siis vaataks mes Uus-Meremaa pealinnanimelises pubis pakutasssse.

kyps
02.07.03, 10:53
Originally posted by tembuu
Uus-Meremaa pealinnanimelises pubis pakutasssse.

Nimi on küll pealinnaga üks, aga võetud minu arusaamist mööda samanimeliselt väejuhilt.

Sen
02.07.03, 16:13
igaljuhul soovitaks enne Welli minekut järele küsida kas neil telekas üldse näitab, see juba paar nädalat ei võta pilti ette :(

Eikki
02.07.03, 23:38
Ja ikkagi on Tartust minnes 2 kohta veel autos vaba!!!!
Hel. 05174068

Ja Rootsi Kunn hella sina mulle ka!!!!

Sen
03.07.03, 00:29
Originally posted by Eikki

Ja ikkagi on Tartust minnes 2 kohta veel autos vaba!!!!
Hel. 05174068

Ja Rootsi Kunn hella sina mulle ka!!!!

muideks eikki, kui valka minnakse siis üldjuhul ei jää tartu eriti tee peale ja kunn stardib kell 9 ja on 13.00 valgas!

Jaak
03.07.03, 08:23
Nagu näha on koondise koosseis vahepeal kõvasti muutunud!
SLÕhtulehes pakutakse näteks tänaseks kaitseliiniks Kulikov, Kallaste, Sirel, Klavan!

Eesti koondis Balti turniiriks:
väravavahid Mart Poom*, Sergei Pareiko ja Martin Kaalma

kaitsjad Urmas Rooba*, Andrei Stepanov*, Taavi Rähn, Jaanus Sirel, Toomas Kallaste, Dmitri Kulikov, Enar Jääger ja Ragnar Klavan

poolkaitsjad Meelis Rooba, Liivo Leetma, Marko Kristal, Joel Lindpere, Ott Reinumäe, Anton Paitsev, Maksim Smirnov, Sergei Terehhov, Aivar Anniste ja Aleksander Saharov

ründajad Andres Oper, Vjatšeslav Zahhovaiko ja Kristen Viikmäe.

ERX9
03.07.03, 12:27
Eesti koosseis mänguks Leeduga.

03.07.2003 Balti turniir: Eesti - Leedu

Balti turniir, I mängupäev neljapäeval, 3. juulil

kell 14:00 Valga linnastaadion

EESTI U-21 - LEEDU U-21

Kohtunik:

Väravad:

Hoiatused:

Eesti:

Leedu:

kell 18:00 Valga linnastaadion

EESTI - LEEDU

Kohtunik:

Väravad:

Hoiatused:

Eesti: Sergei Pareiko, Dmitri Kulikov, Jaanus Sirel, Toomas Kallaste, Ragnar Klavan, Meelis Rooba, Maksim Smirnov, Liivo Leetma, Kristen Viikmäe, Marko Kristal, Aleksander Saharov.

PraS
03.07.03, 15:20
oi praegu on noored(u-21) kyll hais seisus juhivad 2:1 leedu eakaaslaste vastu:)

loodame et neil jätkub rammu kuni lõpuni!!!!!

PraS
03.07.03, 15:54
Balti turniir, I mängupäev neljapäeval, 3. juulil

kell 14:00 Valga linnastaadion

EESTI U-21 - LEEDU U-21 3:2 (2:1) LÕPPSEIS

Kohtunik: Kristo Tohver

Väravad: 6., 37. Enver Jääger, 81. Konstantin Vassiljev - 31. Mantas Savenas, 90.+2 Valerijus Mizhigurskis

Hoiatused: 16. Sander Post - 17. Egidijus Majus, 58. Mantas Savenas

Eesti: Artur Kotenko, Erkki Pärna (54. Alo Bärengrub), Sander Post, Marko Pärnpuu, Märt Kosemets, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk (71. Konstantin Vassiljev), Mati Lember, Enver Jääger (90.+3 Jarmo Ahjupera), Eduard Ratnikov (79. Ingemar Teever), Dmitri Kruglov.

Leedu: Simas Skinderis, Gediminas Paulauskas, Andrius Petreikis, Arunas Klimavicius, Egidijus Majus, Ramunas Radavicius (71. Valerijus Mizhigurskis), Mantas Savenas (87. Anton Naumov), Vitalijus Kavaliauskas, Mindaugas Grigalevicius (63. Tomas Radzinavicius), Saulius Mikotiunas (60. Nerijus Maciulis), Mindaugas Panka.

fitti
03.07.03, 15:57
kas enver on enari noorem veli?

sosku
03.07.03, 16:07
Originally posted by fittibaldi

kas enver on enari noorem veli?

Ei, just vanem vend. Liigas mängib väga ebastabiilselt aga tundub, et täna koondisesärgis oli heas hoos.

willane
03.07.03, 18:18
A-koondises koguni kolm FC TVMK-st.

Kolla
03.07.03, 18:56
Eesti koondis surus esimese poolaja leedut kõvasti,laus press oli peal,leedukad suruti umbkaitsesse...

Mis kuradi meeskond see on,leedu ronis oma \"superkoondisega\" ning eesti ei saa isegi yhtegi nromaalset rynnakut,jalgpalli geenius Kristal imeb absoluutselt kõik seal ees ära,krt jube vaadata seda m2ngu,Leedut peaks ikka suutma võita aga esimese poolaja j2rel 2-0,no mai tea,krdi super koosseis seal platsil on,fak fak fak,krt,vaatame mis teine poolaeg toob ja kui see ka sama hull,siis mai tea,midagi peab see super treener arno tegema,tema ikkagi õpetas meid nii h2sti ryndama...

Kolla
03.07.03, 19:40
NO TYRA MIDA VITTU SEAL VÄLJAKUL TOIMUB!!!!!!!!!!
0! head rynnakut ja võimalust peale nurgalööögi,mille kuidagi suudeti sisse imeda,krt,leedukad ikka sitaks paremad see m2ng,kõvast rohkem võimalusi ja rynnakuid,super imeja Kristal j2tkab t2pselt samas vaimus,no tra kyll

Kolla
03.07.03, 19:49
VOT NII VOT NII,no MIDA MUNNI TYRA KYLL

5-1 tra saada leedult tra mark maas ka,krt,arno nah laseb aga oma nalja edasi ja ei võta balti turniiri tõsiselt,tal pohh sellest ju,krt,no tyra 5-1...

Platsi mõtetuimaks meheks valin MARKO KRISTALI,rynde geeniuse

Laseme aga l2ti vastu samas vaimus edasi

tohuvabohu
03.07.03, 19:55
irw jumala hea mäng:D Eestlastel polnud mitte midagi. rünnak - 0, kaitse - 0, mängutahe - 0. Ühesõnaga mängu panus = 0

PraS
03.07.03, 19:55
nonii millal me omale keskvälja saame kes hakakb vastast tema kasti surume st . kuna me saame keskvälja kes ka mõne vastase maha surux?

aga jah platsi mõtetumax mehex peaxin ma leetmaad ........ kas tõesti ei saa ta yhtegi palli omax ja yhtegi täpset sööötu antud?

ja veel ma ei saa aru mis arnol nagu peas liigub mix on vaja seda palli koguaeg õhus hoida mix ei cvõix sed amaadpidi liigutada?

aga jah loota on et ylehopmme on parem vaatepilt:P

ikkagi natuke kypsema dmehed platsil

greenday
03.07.03, 19:57
Palun Kollale panna ropendamise eest bänn.

Juunior
03.07.03, 19:57
1:5 on liiga palju isegi juhuslike meeste jaoks keda Eesti koondisse valitakse.

Kolla
03.07.03, 19:59
Mida sa nutad greenday,kt n2rvid läbi,eestlased said j2lle hakkama.

Vürst
03.07.03, 19:59
Lausa uskumatu.
Lausa nutt tuleb kurku.
Ja Leedu ei mänginud põhikoosseisuga.
Kaitse kohutav. Usun et enamus esiliiga võistkondi oleks ka taolise resultaadi suutnud välja mängida.

ruibs
03.07.03, 20:01
no krt see viikmäe ikka parim lasi tehnikat seal , ja mida krt see reinumäe seal tegi no nii pask ikka ei saa olla, arnol ikka nali lippab kyll kogu raha eest,nii pask koossesis

greenday
03.07.03, 20:04
Originally posted by Kolla

Mida sa nutad greenday,kt n2rvid läbi,eestlased said j2lle hakkama.Esiteks ma ei nuta, :D näed ma naeran. Kõigele on see niigi selge et oli väga kehv mäng ja analüüs on oodatud. Lihtsalt ropendamine on mõttetu ja foorumis keelatud.

ruibs
03.07.03, 20:06
on ainult 1 marko kristal 1 marko kriiiiistal on ainult 1 marko kristal , no krt 130es mäng ja nii pask kurat see vend on kindlalt imenguga põhis,kindlast io n ta tore mees a soovitan tal ikka rahus kodus olla ja koondise mängude ajax end ära peita

Kolla
03.07.03, 20:13
Väga tore,väga tore et reeglites nii kirjas on,aga nt eston#21 ei see ilma ropendamiseta kohe yldse hakkama ja mai ole n2ind et sa selle yle kurdaks,ning ma arvan et sa palusid panna bani selle pärast ka et sinu lemmik Kristal imes j2lle 2ra,tahaks sinu analyysi m2ngust kuulda,kui h2sti meie koondislases eesotsast kristaliga m2ngisid

greenday
03.07.03, 20:18

Väga tore,väga tore et reeglites nii kirjas on,aga nt eston#21 ei see ilma ropendamiseta kohe yldse hakkama ja mai ole n2ind et sa selle yle kurdaks,ning ma arvan et sa palusid panna bani selle pärast ka et sinu lemmik Kristal imes j2lle 2ra,tahaks sinu analyysi m2ngust kuulda,kui h2sti meie koondislases eesotsast kristaliga m2ngisidKusjuures Kristal on tõesti mu lemmik. Mu arust tema kõige halvemini küll ei mänginud. Kõik mehed näitasid nigelat mängu võrreldes varasemate etteastetega. Peamine jama oli ikka sõelapõhi-kaitse.

tohuvabohu
03.07.03, 21:13
sry mehed aga kristal on pask. Üldiselt on suhtkoht pask ka zelinski, ja ärge tulge siia rääkima, et 100 000 väravat jne. Ta ei ole mängija, keda eesti kõige enam vajaks. Eesti koondisel oleks vaja näiteks ronaldiniot(irw) See sihuke mees, et siblib üksi ja ei vaja kellegilt täpset söötu ega midagi. Zelinski rohkem selline ühepuutemees, kuid mida sa sellisega peale hakkad, kui ei ole kedagi, kes talle hea söödu annaks. Oper aga on täpselt see mida vaja... ja Poom, Poom on lausa 50% eesti kaitsest.

ethan
03.07.03, 21:41
no täpselt!

Te olete ikka niiiii targad.

Jux
03.07.03, 22:08
Originally posted by tohuvabohu
Eesti koondisel oleks vaja näiteks ronaldiniot(irw) See sihuke mees, et siblib üksi ja ei vaja kellegilt täpset söötu ega midagi. Zelinski rohkem selline ühepuutemees, kuid mida sa sellisega peale hakkad, kui ei ole kedagi, kes talle hea söödu annaks

Et siis äkki annaks teenete eest kodakondsuse Ronaldinhole ja saadaks üldse teised mehed koju puhkama? Damned! Kui sa pole veel mõistnud, siis Eesti on MEESKOND, mitte mingi üks mees ja teised tallalakkujad.

Ja Leedu mängust: paraku oli see jah üks masendavaid mänge viimase paari aasta jooksul. Ma ei annaks head hinnangut ühelegi mehele platsil. Aga samas ei pea õigeks ka mõne venna verbaalset ropsi selles foorumis. Soovitan siis parem minna leedukate leeri üle ja parastada seal.

Ja küsimus, kus kuskil kõlas, et miks me ikka sellise koondise fännid suudame olla. Õiged fännid lähevad läbi nii tulest kui veest, ehk kui isegi Eesti oleks kaotanud viie omaväravaga, ei paneks ma oma koondisesärki ega fännihinge põlema. Vaid hoopis paneks pöidlad sooja Läti mänguks...

xKxAxPxUx
03.07.03, 22:22
Eestisse tuleb ikka uskuda

eestimees
03.07.03, 22:49
Kristal oli jah täiesti pask. Reinumäed ei kommenteeri. Kulikov oli kah hea, Sirel ja Kallaste. Pole enne ju koos mänginud, võib-olla võtsid Leedut kah kergelt. Zelinski on alla keskmise, KURADI 2 liiga mängija, mõttetuim mees koondises. Zelinksi koondisest välja!!!!!!!!!! Teeverit oleks olnud vaja. Pijpers ei võta teda koondisse, jää Pijpers siis ise kah koju. Maksim Smirnov oli hea, tehnika ja agressiivne. Tore, et ta tagasi on. Eesti parem äär ongi nõrk koht. Rõõm missugune.:D

Wingback
03.07.03, 23:03
Mäng oli tõesti masendav, kui vaadata tulemust. Siiski, palli saime me küll päris palju keerutatud, kuid jah heh, kasu vähe. Öelge mis tahate, aga minu jaoks ei mänginud väljakul õige Eesti koondis, seega see kaotus polegi nii kurb. No mis sa ikka tahad sellisest kaitseliinist, kes pole kunagi koos mänginud ja mõni neist mängib alles esmakordselt koondise eest. :doh:
Kuid ühte ma ütlen - Sergei Pareikot ei taha ma kunagi koondise eest mängimas näha ! PEAB ju kuskil meie kõrgliigas mõni temale vääriline (parem) asendaja olema ju. :oih:
Sinna läks siis turniiri võidu võimalus...

marabella666
03.07.03, 23:37
Kuulge- olgem ausad Pareiko on eesti number kaks ja Kaalma on eesti koondise number kolm, kui mitte number neli

Epic
03.07.03, 23:43
Originally posted by FCOperBK

Kuulge- olgem ausad Pareiko on eesti number kaks ja Kaalma on eesti koondise number kolm, kui mitte number neli

Olgem ausad kui Poom on vigastatud on Kaalma nr.1 ja mingi suvaline nr.2
Pareiko peale krimpsutatakse lihtsalt nina:kaval:

Võiks nüüd Lätile mingi 7:0 pähe teha ja olemegi Balti Turniiri võitnud :õnnelik:

Think positive ;)

tohuvabohu
04.07.03, 00:02
Originally posted by Jux
...Et siis äkki annaks teenete eest kodakondsuse Ronaldinhole ja saadaks üldse teised mehed koju puhkama? Damned! Kui sa pole veel mõistnud, siis Eesti on MEESKOND, mitte mingi üks mees ja teised tallalakkujad...

Kusjuures ma ei ole veel Eesti koondise peatreener ega mõni muu tähtis tegelane, seega ära seda ronaldinho asja päris tõsiselt nüüd kah võta. Ma ikka jalgpallis täitsa tavategija. Seega vahel lahmin, vahel teen niisama nalja.:D

fitti
04.07.03, 03:00
eestimees, kuradi idioot. kyll see zelinski täna sita mängu tegi eks ole..
aga jah. kaitset ikka niisama tyhjast ei ehita, nagu nägime. mitte ei mõista ma pareiko enesekindlust, kui ta kuskil intervjuus end eesti esimeseks kollkipriks pidas ja koondisesse kasvõi vägisi kippus - niipalju bläkki poleks ma osand ka unes näha.

Robinho
04.07.03, 07:30
Pareiko on Venemaal ikka way kindlamat mängu näidanud. Minu arust olid tema ja kaitsjate vahel suhtlemisprobleemid. Rotoris ta räägib kaitsjatega väga palju, eile põhiliselt ju vaikis.

Jaak
04.07.03, 07:45
Originally posted by Robinho

Pareiko on Venemaal ikka way kindlamat mängu näidanud. Minu arust olid tema ja kaitsjate vahel suhtlemisprobleemid. Rotoris ta räägib kaitsjatega väga palju, eile põhiliselt ju vaikis.

Poleks küll uskuned, et see nii juhtub, aga ...keeleprobleem?

Ja niipalju veel,et \"vigastatud\" Nahk otsustas koondise debüüdi asemel siis mängida ikkagist klubi eest. Mis teha, mis teha....:(

Marduk
04.07.03, 08:47
Masendav. Sellist m2ngu poleks uneski osand n2ha. J22b v6it kas see aasta BT tulematta :(

dreyd
04.07.03, 08:54
Originally posted by Jaak
Ja niipalju veel,et \"vigastatud\" Nahk otsustas koondise debüüdi asemel siis mängida ikkagist klubi eest. Mis teha, mis teha....:(

ainuke lohutus on see, et mängu mida ta tegi eile võib nimetada sama hästi ka mittemängmiseks. Kehv oli

marabella666
04.07.03, 09:56
Originally posted by Epic

Originally posted by FCOperBK

Olgem ausad kui Poom on vigastatud on Kaalma nr.1 ja mingi suvaline nr.2
Pareiko peale krimpsutatakse lihtsalt nina:kaval:

Võiks nüüd Lätile mingi 7:0 pähe teha ja olemegi Balti Turniiri võitnud :õnnelik:

Think positive ;) Kaalma peale krimpsutatakse nina

Kosk
04.07.03, 10:06
Mängu võtaks kokku kahe sõnaga: Jaanus Sirel

Igatahes loodan, et Läti vastu mees lööb ka värava.

PS! Kolla, käi vittu. Sa oled ikka eriline urood raisk. Istud kodus ja vahid telekast, limpsid oma originaali ja krõbistad mingeid maitsestatud kartulilaaste. Samaaegselt üritad foorumis pingeliselt 30 postitust päevas teha. Käi staadionil ja ära hala nagu vana naine. Raisk. Sina pole mitte keegi, et kõik maha teha.

eestimees
04.07.03, 11:11

eestimees, kuradi idioot. kyll see zelinski täna sita mängu tegi eks ole..
aga jah.

Ma tean, et ta ei mänginud, ma lihtsalt tahtsin teda kiruda.

ROOTSI KUNN
04.07.03, 11:32
Originally posted by Kosk

PS! Kolla, käi vittu. Sa oled ikka eriline urood raisk. Istud kodus ja vahid telekast, limpsid oma originaali ja krõbistad mingeid maitsestatud kartulilaaste. Samaaegselt üritad foorumis pingeliselt 30 postitust päevas teha. Käi staadionil ja ära hala nagu vana naine. Raisk. Sina pole mitte keegi, et kõik maha teha.

Toetan ,Koski 101% ja üldse ,mis siin halada . Peaasi ,et me kusagil ametlikes mängudes lutti ei saa. Kuigi ,oleme ausad ,masti võttis eilne mäng maha küll.:(

xKxAxPxUx
04.07.03, 12:33
Originally posted by Vince

Mäng oli tõesti masendav, kui vaadata tulemust. Siiski, palli saime me küll päris palju keerutatud, kuid jah heh, kasu vähe. Öelge mis tahate, aga minu jaoks ei mänginud väljakul õige Eesti koondis, seega see kaotus polegi nii kurb. No mis sa ikka tahad sellisest kaitseliinist, kes pole kunagi koos mänginud ja mõni neist mängib alles esmakordselt koondise eest. :doh:
Kuid ühte ma ütlen - Sergei Pareikot ei taha ma kunagi koondise eest mängimas näha ! PEAB ju kuskil meie kõrgliigas mõni temale vääriline (parem) asendaja olema ju. :oih:
Sinna läks siis turniiri võidu võimalus...minu arvates tegi Pareiko oma töö super hästi,aga Eesti kaitse oli küll nagu läbisõiduhoov

Wingback
04.07.03, 13:04
Originally posted by xKxAxPxUx
minu arvates tegi Pareiko oma töö super hästi

Mida kuradi fu...i sa räägid mees? :viha::naer5: Ok, seleta mulle seda super hästi tehtud tööd !
Veel parem, vaata seda mängu kuskilt kordusest, siis EHK saad aru mida silmas pean.

Peku
04.07.03, 14:39
hmm, no raisk, mulle tundus, et need eesti venelased (v.a. smirnov) olid sitakotid, mitte rahvusliku vaenu pärast, aga kulikov, saharov ja zahovaiko ja pareiko olid mängus tõelised sitakotid... parima esituse andis Kristal, hea oli veel Klavan ja Rooba

Peku
04.07.03, 14:41
.. ja üldsegi, mis mängust te räägite, mis turniir, millal:oih: :D

AnZ Antzon
04.07.03, 14:55
üsna hale on lugeda neid kommentaare. kui eesti võidab siis kiidedakse meeskonda tevani ja kui kaotab siis kirutakse ja ja aetake suust lihtsalt sitta välja. ise küll jah kahjuks valgas kohal ei olnud, aga see ei tähenda et ma koondist edasi ei toetaks. eesti on hea ja läheb veelgi paremaks ja kui isegi balti turniiril ei lasta noortel debüteerida, siis lubage mul küsida: kus nad seda tegema peaksid? lisaks veel seda ka, et need poole persega tegelased, kes kord on ja siis jälle ei ole eesti koondise fännid, on lihtsalt MÕTTETUD mehed! ja kes teisiti arvab võib ka kuhugi minna. kõik.

HEIA EESTI!!!

kyps
04.07.03, 15:06
Originally posted by AnZ Antzon

üsna hale on lugeda neid kommentaare. kui eesti võidab siis kiidedakse meeskonda tevani ja kui kaotab siis kirutakse ja ja aetake suust lihtsalt sitta välja.

Eks ta nii peabki olema mu hea sõber, et kui teed tööd hästi saad kiita ja kui ei, saad laita. Sellega olen aga küll nõus, et sihukesd jutud nagu mingi mees nii s..t oleks, et koondise kohta ei vääriks on küll kuidagi imelikud. Pijpersi süüdistamine ja koju saatmine on kohe kuidagi eriti väiklane. Indreku sõimamine selle teema all, aga lausa halenaljakas.

Marduk
04.07.03, 15:19
Originally posted by kyps

Pijpersi süüdistamine ja koju saatmine on kohe kuidagi eriti väiklane.

Yhinen arvamusega. Yhe m2ngu p6hjal ei saa kohe poolt teami v2lja vahetada v6i 8elda et treener kes enne tublit t88d teinud yle 88 kesiseks end magand :P Kuid arvan, et eilne vilekoor l2ks kyll asja ette. Kuigi Arno on 8elnud, et tema ei pea BT eriti t2htsaks, kuid yritab aru saada, kui t2htis on Eestil oma naabreid v6ita. Lihtsalt huvitab milline oleks mehe reaktsioon siis, kui sarnasel turniiril Holland saaks Saksamaa v6i Belgia k2est sama skooriga? Ahh mis vahet L2ti paneme ahju!

Kolla
04.07.03, 19:23

30 posti päevas? Ehk seletaksid 2ra kust otsast ma 30 posti päevas teen,vaata enda postituste arvu päevas ja siis minu oma ning tule kobisema,ning kust sa krt võtad et mul oli võimalust staadionile tulla.Tuled paukuma sittagi ei tea..

Oll
04.07.03, 20:14
Tulemus-uskumatu ; dialoogi kvaliteet eelmistes postitustes - samuti uskumatu

mjkk
04.07.03, 20:29
Läti 2:1 Leedu. Kodaniku Mihkel Uiboleht algsete arvutuste kohaselt peame Lätit võitma 7:0 või 8:0, et BT kinni panna, teise koha saamiseks 4:0. Ise ei viitsi üle arvutada. Raske muidugi, aga meie, kes me selle reisi Valgasse ette võtsime, väärime igatahes mingitki lohutust peale sellist mängu.

Tänud asdf\'ile siis. :)

Aga muidu, lugedes siin foorumis ja ka selle Leedu-mängu uudise alt kommentaare, ütleks mina, et Pijpersile nüüd midagi ette heita oleks nõme. Muidugi on tobe, et ta ei austa ehk meie tavasid nii palju, kuid mis seal ikka - tema on peatreener ja tema teab, mis parem. Kui soovib katsetada, katsetagu! ;)

Mäng oli iseenesest muidugi jube, aga vaadates meie kaitseliini kasvõi nimepidi, arusaadav. Pareikot ei soovi aga minagi enam eales Eesti koondises näha, lisaks Kaalmale tuleks võimalus anda tollele U21 väravavahile - Kotenkole.

Ainuke positiivne mälestus eilsest päevast ongi U21 mäng, ilus ja tore oli vaadata. Man of the Match - Aleksandr Dmitrijev, ehk nr.6, kes kohal viibisid. Hästi liikus, söötis ja \"täklas\". Ma loodan ja arvan, et sellest mehest kuuleme veel tulevikuski.

Peku
04.07.03, 21:11
minu arvutuste korraselt peaks lätit võitma 5-0 või midagi...
pijpers on hea mees, aga talle võiks selgeks teha, et balti turniir on meile olulisem, kui kohtumised hong-kongiga kuskil kaugustes...

ja kert kütt koondisse
:õnnelik:

-madis-
04.07.03, 22:19
No nii, lõpuks ka eluga Valgast tagasi. Mis sest eilsest mängust enam rääkida- oli, mis oli, tuleb edasi elada ning homme lätakatele tuul alla teha.
Samas rääkida tahaks tänasest fänniturniirist. Eesti au päästeti ja võit jääti koju. Esimene mäng leedulaste vastu võideti teatavasti 5-1, kuigi poolajale minnes oli seis veel avamata. Ilmselt aitasid kaasa poolajal PAPA poolt öeldud manitsused.:) See oli ka ainuke mäng, mis mängiti üle platsi ja üksteist-üheteistkümne vastu.
Kui lõpuks ka lätlased kohale jõudsid, toimusid teised kaks mängu poole väljaku peal 7:7 vastu. Mängus lätlaste vastu asusime 1-0 juhtima, kuid kohati kaitses tekkinud aukude tõttu, muutus skoor 1-1. Eesti fännide võidu kindlustasid kaks teisel poolajal löödud kolli ning lõppskoor 3-1 meile. Oli suhteliselt närviline ja ootamatute võimalustega mäng. Äramärkimist väärivad ka eestlaste väravavahi hääd tõrjed selles mängus.
Vot nii, nüüd aga magama, sest tuleb magamata tunnid tasa teha ning siis jõuab ka homsetele mängudele end kohale vedada.

asdf
04.07.03, 22:26
Niih:

1. Läti 1 1 0 0 2:1 3
2. Leedu 2 1 0 0 6:3 3
3. Eesti 1 0 0 1 1:5 0

Tabel on selline. Kui võidame Lätit 7:0, siis oleme võitjad, sest meil ja Leedul on väravate vahe siis +3, järgmisena loeb löödud väravate arv.

Teise koha saaksime 3:0 võiduga, siis oleks meil -1, Lätil -2.

See on kõik siiski puht teoreetiline..

K1ly
04.07.03, 23:14
eks näis mis me homme suudame

murri
05.07.03, 08:56
Eesti jalgpallis võidaks prioriteedid õieti paika panna.
Kui tõenäoline on et me lähema paari aasta jooksul võime praeguse koondisega kuskile MM-le või EM-le pääseda? Selleks peaks ikka väga palju õnne olema.
Samas oleks vägagi võimalik võita see Balti turniir. Ja selle peaks seadma esimeseks eesmärgiks. Oleme selle saavutanud, võib uusi eesmärke püstitada.

Vihaseks teeb kui viimane võit sellel turniiril oli aastal 1938. :viha: :kurb4:

Siimk
05.07.03, 10:08
Mina arvan vastupidiselt murrile, et Balti Turniir küll mingi esimese prioriteediga võistlus ei saa olla, pigem jääb see ikka selliseks võimalike katsetuste kohaks, mis teenib EM ja MM valikmängudeks valmistumise huve!

greenday
05.07.03, 11:06
Originally posted by murri

Eesti jalgpallis võidaks prioriteedid õieti paika panna.
Kui tõenäoline on et me lähema paari aasta jooksul võime praeguse koondisega kuskile MM-le või EM-le pääseda? Selleks peaks ikka väga palju õnne olema.
Samas oleks vägagi võimalik võita see Balti turniir. Ja selle peaks seadma esimeseks eesmärgiks. Oleme selle saavutanud, võib uusi eesmärke püstitada.

Vihaseks teeb kui viimane võit sellel turniiril oli aastal 1938. :viha: :kurb4: Eino jeesus tule appi. Muretse endale üks aju.

Lünk
05.07.03, 11:24
Loogiline, et EM ja MM kvalifikatsioonid on tähtsad, aga ükskord ju peaks Balti turniiri ka kinni panema 1938 oli ju ikka kuramuse ammu. Katsetuste jaoks on sobivad söprusmängud mingite Kanadate ja Uus-Meremaadega küll sobivamad.

Sharapoff
05.07.03, 12:11
Toetan arvamust, et Balti Turniir on olulisem kui sõprusmängud \"kolmanda maailma\" meeskondadega.
Kohati ei saa aru prioriteetide säädmisest ja kes neid lõpeks seab. On ju siiski suht optimistlik arvata, et me kunagi EMi,l või veelgi MMil ilma teeme. Mõõduvõtt jalgpallis naabritega ajal, kus vallutussõdu ei toimu tõstab rahvuselist uhkust .
Minu protest on pigem selles, et andke need härrased otsustajad ka teada, et läheme B-koondisega tappa saama. Jalka on ju osalt ka show. Ootaksin ka piletihindades B-kategooria taset, mitte täiega koorimist. On ju rahvateatri hinnatase tunduvalt madalam kui superjõududega etendus!

Wingback
05.07.03, 14:56
Nüüd siis selge ka et Andres täna platsile ei jookse. :(
Meie fännide (fännikoondise) üle saab ikka väga uhke olla. Tase !:prill6:

Sen
05.07.03, 15:57
Originally posted by Peku

hmm, no raisk, mulle tundus, et need eesti venelased (v.a. smirnov) olid sitakotid, mitte rahvusliku vaenu pärast, aga kulikov, saharov ja zahovaiko ja pareiko olid mängus tõelised sitakotid... parima esituse andis Kristal, hea oli veel Klavan ja Rooba

Sa peku oled ikka täielik debiil!
saharov on sul venelane või???? idioot raisk!
arvan et ta on suurem eestlane kui sina!
kui venda ei tea,siis ei tasu oma mõttetuid postitusi teha!
ja sass mängis suht-koht norm mängu valgas arvestades seda et vend pole eriti mänguaega saanud nii koondises kui floras.

Sen
05.07.03, 16:15

jajah, kristal oli tõesti hea :D
pole nii sitta mängu veel markolt näinud koondise eest, kohutav!!!!!!! ja kõik päevad pole vennad ja täna läti ahju 7:0 ja täna näeme hoopis teist eesti koondist

magicm
05.07.03, 16:18
Seda me teeme, täna juhtub see päev, kus Läti peab tundma valusat kaotusekibedust ;) Nii, et alates 21.30 kõik teleka ette Eestile kaasa elama, muidugi veel parem, kui kohapeale toetama lähete, kahjuks endal seda võimalust pole :( (kuradi kahju) Kuid ikkagi Me usume, Me usume, Me usume EESTISSE ;) :D

Sen
05.07.03, 16:43

30 posti päevas? Ehk seletaksid 2ra kust otsast ma 30 posti päevas teen,vaata enda postituste arvu päevas ja siis minu oma ning tule kobisema,ning kust sa krt võtad et mul oli võimalust staadionile tulla.Tuled paukuma sittagi ei tea..

KOSK teab kõike, niiet ära mölise:D :D :D joppakolla:D :D :D

fitti
05.07.03, 16:53
õllesummérilt läbi ja statkal näeme kallid sõbrad ja sugulased. kus me alles saame rõõmustada täna, kui läti ahjus on mis myriseb.
ps. kyll seda õlut on juba mitu päeva kõvasti joodud, nagu te aru võite saada......

Silver
05.07.03, 18:22

õllesummérilt läbi ja statkal näeme kallid sõbrad ja sugulased. kus me alles saame rõõmustada täna, kui läti ahjus on mis myriseb.
ps. kyll seda õlut on juba mitu päeva kõvasti joodud, nagu te aru võite saada...... Loodame parimat! ;)

PraS
05.07.03, 18:24
slava nagu ka venelane ei ole:=)

Sen
05.07.03, 18:44
Originally posted by märt

slava nagu ka venelane ei ole:=)

mine õllesummerile ja ära mölise siin, ema on sul venelane ja kui on siis vahet pole.
kahju et ta eesti koondises ei mängi
:(

Kosk
05.07.03, 18:49

minu arvutuste korraselt peaks lätit võitma 5-0 või midagi...
pijpers on hea mees, aga talle võiks selgeks teha, et balti turniir on meile olulisem, kui kohtumised hong-kongiga kuskil kaugustes...

ja kert kütt koondisse
:õnnelik:

Tähendab sa oled eriline debiil ikka. Sama eriline nagu üks teine fäget, kellele ma juba ütlesin, et käi vittu. ütlen ka sulle - käi vittu. Balti turniir on kogu aeg olnud nagu motorex, et saab näidata uusi mehi, kellel on potensiaali või potentsi, onju. Suht pohhui sellest turniirist, peaasi, et valikmängud lähevad hästi. Sellessuhtes küll, et selline kaotus ajab pisut närvi, eriti kui käid mängu vaatamas linnas, mis põhimõtteliselt on Läti Vabariik ja kus kuuvarbalised piiri ületavad, et oma sugutungi rahuldada ja eesti totsidele tited taha keerata.

uuno73
05.07.03, 20:31
Aga sõja aal ei näind yldse palli

Epic
05.07.03, 20:42
Tänases SL Õhtulehes on Balti Turniiriga seotud huvitavad jutud :oih:

Väravavaht Sergei Pareiko lahkub Eesti koondisest (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=05.07.03&r=3&id=142662)

Konstantin Nahk võis saada viimase kutse (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=05.07.03&r=3&id=142663)

Lünk
05.07.03, 22:16
Ongi aeg Pareikot lahti saada, kunagi hallil ajal tagi möne hea mängu. Equadoris ta kah miskit ei teinud, ühesönaga jäägu rotorisse ja parem ajame Kaalma vormi.

Lünk
05.07.03, 23:26
:oih: Millal hakatakse väljamaal viibvate fännide peale mötlema. Lappasin läbi neti köik raadiojaamad läbi, ei miskit. ETV vöiks mängudest kah online ülekandeid tegema hakata. Veel tahaks teada millal mängu kommentaarid valmis saavad, kangest tahaks lugeda.

magicm
05.07.03, 23:28
Nii, Lätis siis Balti turniiri ära võitis, kuna neile 0-0 viigsit Eesti vastu piisas. Eesti tegi küll parema mängu, kui Leedu vastu, kuid ma ei saa aru, kuhu on kadunud see, millega me tavaliselt läbi lööme - võistlusvaim, miks jäi üritusest puudu? Tavaliselt see meid edasi viibki, sest nii väikses riigis ei ole tähtmängijaid jalaga segada. Tundub, et seda Balti turniiri ikka väga kergekäeliselt võeti, loodame, et siis Euro valikmängudes jälle hoo sisse saame ja mängijaid võitlema hakkavad, sest sellist uimerdust ei taha enam näha, kuna oleme rohkemaks võimelised, meil ju tegelt väga hea koondis on. Järgmine aasta võiks ikka asja tõsisemalt võtta ja asja tasku paneme, kuigi jah kodus oleks seda ilusam teha olnud.

xKxAxPxUx
05.07.03, 23:30
0:0 hmm... ega jah niikuinii oleks nad jäänud viimaseks kui just ei oleks löödus 4:0,aga võib öelda,et esimene poolaeg oli küll väga agressiivne Eesti poole pealt,aga teine oli väga rahulik midagi erilist eestlased korda ei saatnud.Mängu parimateks valiks mina Meelis Rooba ja Enar Jäägeri

xKxAxPxUx
05.07.03, 23:33

Nii, Lätis siis Balti turniiri ära võitis, kuna neile 0-0 viigsit Eesti vastu piisas. Eesti tegi küll parema mängu, kui Leedu vastu, kuid ma ei saa aru, kuhu on kadunud see, millega me tavaliselt läbi lööme - võistlusvaim, miks jäi üritusest puudu? Tavaliselt see meid edasi viibki, sest nii väikses riigis ei ole tähtmängijaid jalaga segada. Tundub, et seda Balti turniiri ikka väga kergekäeliselt võeti, loodame, et siis Euro valikmängudes jälle hoo sisse saame ja mängijaid võitlema hakkavad, sest sellist uimerdust ei taha enam näha, kuna oleme rohkemaks võimelised, meil ju tegelt väga hea koondis on. Järgmine aasta võiks ikka asja tõsisemalt võtta ja asja tasku paneme, kuigi jah kodus oleks seda ilusam teha olnud.järgmine aasta ei ole turniiri see on ülejärgmine aasta jälle;)

Hogarth
06.07.03, 00:21
Miks kurat ei võinud Eesti kuuevarbalisi võita?ma niii ootasin seda mängu ja lootsin,et lätlased lahkuvad siit kaotusega.Mis Pareikosse puutub siis kui tahtmist ei ole,ärgu tulgu jah Eesti koondist enam esindama kui klubi tähtsam.Vot teile patriooti.:viha:

PraS
06.07.03, 00:28
huvitav ksut saada sed amängu etv ei korda kah seda enam:(

Wingback
06.07.03, 01:17
Mäng lõppes küll viigiga, kuid mulle oli igatahes mängupilt meelt mööda. Me domineerisime kohtumist. Kui tihti seda ikka juhtub meie koondise puhul? Kuidagi avatum, julgem ja aktiivsem tegutsemine meie meeste poolt platsil. No eks tabeliseis sundis ka riskivabamalt ründama. Lätlased olid ootamatult ohtlikud igasugustest standardolukordadest. Igatahes oli üle mõne aja üks põnev 0-0 mäng.
Täitsa tegijad :silm4: - Lindpere, Stepanov (nagu rahu ja kindlus ise), Terehhov ja Teever.
Võidust jäi siiski vist puudu üks Andres Oper. :doh: Reimist oli kah nagu puudus - Liivo oli küll täitsa ok, kuid kui oli vaja ründavalt tegutseda, siis tema kõige paremaid teravusi ei loonud. Vennad Roobad said täna väga palju palli.

Anyway - pikka iga Balti Turniirile.

magicm
06.07.03, 01:27
Originally posted by xKxAxPxUx

Nii, Lätis siis Balti turniiri ära võitis, kuna neile 0-0 viigsit Eesti vastu piisas. Eesti tegi küll parema mängu, kui Leedu vastu, kuid ma ei saa aru, kuhu on kadunud see, millega me tavaliselt läbi lööme - võistlusvaim, miks jäi üritusest puudu? Tavaliselt see meid edasi viibki, sest nii väikses riigis ei ole tähtmängijaid jalaga segada. Tundub, et seda Balti turniiri ikka väga kergekäeliselt võeti, loodame, et siis Euro valikmängudes jälle hoo sisse saame ja mängijaid võitlema hakkavad, sest sellist uimerdust ei taha enam näha, kuna oleme rohkemaks võimelised, meil ju tegelt väga hea koondis on. Järgmine aasta võiks ikka asja tõsisemalt võtta ja asja tasku paneme, kuigi jah kodus oleks seda ilusam teha olnud.järgmine aasta ei ole turniiri see on ülejärgmine aasta jälle;)

Või nojah läks korraks meelest, et see iga kahe aasta tagant toimub.

PraS
06.07.03, 01:32
magicm sa pole mõelnud minna ntx sl olehte tööle, sul nii osavad sõnamängud:)?

magicm
06.07.03, 01:34

magicm sa pole mõelnud minna ntx sl olehte tööle, sul nii osavad sõnamängud:)?

Pole veel pakkumist tehtud, muidu hakkaks asja kaaluma :P See lause jah natukene üle kivide kändude läks, kuid võin seda ju muuta, siis sul vähemalt süda rahul :P

PraS
06.07.03, 01:36
ei vahva kle tee eesti-läti mängust ylevaade ma ei näind mängu:P

magicm
06.07.03, 01:42
Arvan, et ei ole selleks õige inimene. Eks sa loe esmapäevasi ajalehti ja interneti lehekülgedelt, kuid nii palju võin õelda, et esimene poolaeg täitsa korralik oli ja meeskonna tegutsemine jättis väga hea mulje, kuid teine poolaeg, kuidagi asi käest lasti, ei võideldud enam iga palli pärast ja valesi sööte ka rohkem oli. Eks see väsimus olevat neid seganud, kuid miks lätlased siis nii ära ei kustunud, neil ju alles eile mäng oli. Anyway, oleks teine poolaeg ka selline olnud, kui esimene oleks ehk väravanigi jõudnud ja võib olla ka ära teinud, kuid oleks on sitt mees ja ei maksa midagi :P Samas jah, Leedu mänguga ei anna võrrelda, nii et nagu Pijperski ütles, miski pole veel kadunud ja küll ka uuesti võidud tulema hakkavad ;)

xKxAxPxUx
06.07.03, 12:03

huvitav ksut saada sed amängu etv ei korda kah seda enam:(mul on see mäng lindistatud:õnnelik:

bianconeri
06.07.03, 12:20

Sellessuhtes küll, et selline kaotus ajab pisut närvi, eriti kui käid mängu vaatamas linnas, mis põhimõtteliselt on Läti Vabariik ja kus kuuvarbalised piiri ületavad, et oma sugutungi rahuldada ja eesti totsidele tited taha keerata.
Mis oli, pidid käega leppima,või..:D :D

duff_K
06.07.03, 12:48
minu arust tegi väga hea mängu Enar Jääger päästis paar korda eestlased Läti ohtlikest läbiminekutest jätab väga kindla keskkaitsja mulje ainult lõpus läks üks löök korra üle jala :D.....aga muidu ma loodan et sellest vennast tuleb midagi väga head!

magicm
06.07.03, 12:54
Originally posted by duff_K

minu arust tegi väga hea mängu Enar Jääger päästis paar korda eestlased Läti ohtlikest läbiminekutest jätab väga kindla keskkaitsja mulje ainult lõpus läks üks löök korra üle jala :D.....aga muidu ma loodan et sellest vennast tuleb midagi väga head!

Seda usun ka mina, kuna ta on alles 18 ja kõik mängud mis ta koondise eest on pidanud, on mees väga hästi hakkama saanud ja ennast tõestanud :) Seekord tegi üldse kaitse suht hea mängu, sest Stjopa oli ka väga heal tasemel ja ka vennad Roobad täitsid oma ülesanded ilusti.

Raix
06.07.03, 14:42

vennad Roobad täitsid oma ülesanded ilusti.

ja mis ülesanne see siis oli?! :kratsti:

uuno73
06.07.03, 15:24
Oli aasta 1938, olin siis alles 8-aastane poisikene minu poeg aavo ei olnud veel syndinud

greenday
06.07.03, 15:54
Originally posted by uuno73

Oli aasta 1938, olin siis alles 8-aastane poisikene minu poeg aavo ei olnud veel syndinudI wonder if this guy is for real?

PraS
06.07.03, 17:09
kas kellegil on see mäng kuhugi ftp-sse yles riputada võimalik?

murri
06.07.03, 21:07
Eks see sosa-sola edetabel näitab ikkagi seda kuidas keegi oskab omale vastaseid otsida.

Ega Balti turniiril olnud teised mansad ka oma paremates rivistustes, aga seis jäi nii nagu vaadata praeguseid EM-i alagruppide tabeleid.

Ikkagi:Võidame kõigepealt Balti turniiri ja siis vaatame edasi.

Võite mind edasi sõimata.

greenday
06.07.03, 21:10

Eks see sosa-sola edetabel näitab ikkagi seda kuidas keegi oskab omale vastaseid otsida.

Ega Balti turniiril olnud teised mansad ka oma paremates rivistustes, aga seis jäi nii nagu vaadata praeguseid EM-i alagruppide tabeleid.

Võite mind edasi sõimata.Selline teooria võiks kehtida, kui koondis funtktsioneeriks täpselt nagu klubi. Ehk treeniks koos pidevalt ja samade meestega.

murri
06.07.03, 22:27

Võite mind edasi sõimata.Selline teooria võiks kehtida, kui koondis funtktsioneeriks täpselt nagu klubi. Ehk treeniks koos pidevalt ja samade meestega.

Koondisse kutsutakse ju parimad mehed, või kuidas?
Me võime ju sõprusmängus venemaad võita, eriti kui venemaa teeb 11 vahetust. Aga Balti turniir on tiba ametlikum värk.

greenday
07.07.03, 00:44

Koondisse kutsutakse ju parimad mehed, või kuidas?
Me võime ju sõprusmängus venemaad võita, eriti kui venemaa teeb 11 vahetust. Aga Balti turniir on tiba ametlikum värk.I rest my case.

-Antz-
07.07.03, 02:24
Originally posted by duff_K

Agaminuarustpeaksmeeskesonsoccerneteesmoderaatorik sikkaoskamakakirjavahemärkekasutadajaüleüldsevõiks emakeelegaparemadloodollatänks.

teoreetik
07.07.03, 12:45
LÄtiga mängus olid minu arust parimad Jääger,Terehhov,Smirnov-Jääger mängis kindlalt,mimes olukorras päästis Eesti meeskonna väravast lükates palli läti ründaja jalapealt ära,Terehhov jooksis ning võitles,lõi peale kui sai ning nägi väga hästi väljakut,Smirnov võitles pallide eest ning tekitas ohtlikke olukordi enda äärest ning mis kõige tähtsam,kaotades palli ei jäänd ta mitte seisma vaid püüdis seda koheselt tagasi võidelda!!:)

magicm
07.07.03, 12:59
Originally posted by teoreetik

LÄtiga mängus olid minu arust parimad Jääger,Terehhov,Smirnov-Jääger mängis kindlalt,mimes olukorras päästis Eesti meeskonna väravast lükates palli läti ründaja jalapealt ära,Terehhov jooksis ning võitles,lõi peale kui sai ning nägi väga hästi väljakut,Smirnov võitles pallide eest ning tekitas ohtlikke olukordi enda äärest ning mis kõige tähtsam,kaotades palli ei jäänd ta mitte seisma vaid püüdis seda koheselt tagasi võidelda!!:)

Lisaksin siia kindlasti Stepanovi, kes ka väga kindlalt mängis, nagu sein oli ees. Kuid jah Jäägrile tõesti ühed suured kiidusõnad 18-aastane noormees mängib, nagu vana kogemustega mees seal kaitses :) Samas Smirnov paar korda ka üle pingutas oma sööstudega, vahest palli liiga ette mängis või midagi, kuid jah kohe ta ka uuesti pallile peale tormas, mida oli kohe hea vaadata, sest mees võitles ikka kõvasti ja ka talle kiidusõnad :) Terehhov küll lõpus natuke väsis, kuid pole imestada, ta suure töö ära tegi ja see lätlane, kes teda kinni pidi hoidma oli ikka tõeliselt hädas, sest Terja ta igas olukorras lohku tõmbas, vahest isegi väga ilusat tehnikat näidates. Üldse meeskond seekord küllaltki hästi mängis, kui teine poolaeg välja arvata, kus innukusest puudu jäi...

Aff
07.07.03, 14:59
Lisan oma arvamused mängijate kohta Lätiga mängus.
Esile tõstaksin Lindperet, kes töötas palju ning jagas paar-kolm väga head söötu, paraku ei suutnud võistkonnakaaslased nendega midagi peale hakata. Tegi ka mõne ilusa läbimurde. Negatiivseks jääb ikkagi tema puhul see, et ei suutnud lõpuni nii heas tempos mängida.
Väga hea oli ka Stepanov (nagu alati) - vana rahu ise. Ka Jäägerist on talle hea kaaslane saanud ning koos moodustavad nad üsna kindla paari.

Negatiivse külje pealt paistid mulle silma Smirnov ja Viikmäe. Smirnov tegi küll palliga ise üht-teist, kuid ühtegi sööta ta küll kätte ei saanud. Ei tea, kas ta on liialt aeglane või ei jaga lihtsalt mängujoonist. Viikmäes puudus minu arust igasugune mängutuju, mees ei tahtnud ikka kuidagi võidelda, ps võimalused tuleb ära kasutada!

Artur
07.07.03, 15:37
Agaminuarustpeaksmeeskesonsoccerneteesmoderaatorik sikkaoskam
akakirjavahemärkekasutadajaüleüldsevõiksemakeelega paremadloo
dollatänks.

Väike täpsustus: duff_k ei kuulu enam Soccernet.ee jalgpalliportaali toimetajate sekka.

-madis-
07.07.03, 19:10
Originally posted by Aff
Viikmäes puudus minu arust igasugune mängutuju, mees ei tahtnud ikka kuidagi võidelda.
Seda arvamust jagasid ka staadionil viibinud inglased, kes nõudsid juba poolajal Viikmäe väljavahetamist ning ise Operi-nimelisi särke kandes, lootsid salamisi tema sissetoomist. :lahe:

PraS
07.07.03, 20:19
enar hakkab yxkord mehex saama.mäletan kui noores eas tema vastu sai mängitud maakonnas(vasakäärekaitse oli) sisi ta iga tugevama puute peale hakkas pillima või pisar tuli silma...........aga vend(enver) jelle selline, kes ikak rusikaid tahtis alati käiku lasta!!!!

ega jah nyyd vist mõlemad tasakaalu leidnud:)

magicm
08.07.03, 00:08

enar hakkab yxkord mehex saama.mäletan kui noores eas tema vastu sai mängitud maakonnas(vasakäärekaitse oli) sisi ta iga tugevama puute peale hakkas pillima või pisar tuli silma...........aga vend(enver) jelle selline, kes ikak rusikaid tahtis alati käiku lasta!!!!

ega jah nyyd vist mõlemad tasakaalu leidnud:)

Neil vendadel jah juba päris hästi läheb ja neist võib veel üht-teist oodata. Arvan, et paari aasta pärast Enar ka kusagile välisklubisse müüakse, sest nii noore keskkaitse kohta ta ikka väga kindel on. Vennad JäägerMeistrid :)