PDA

View Full Version : Eesti-Islandi piletid

Stinger
12.11.02, 15:15
Kas JH orgunnib ka seekord piletite ostu ja kui palju siis nad maksaksid?
Eelmistel kordadel olen ostnud pileti Lillekülas ja saanud alla JH ja ametliku hinna. Näiteks Belgia 200 ja Venemaa VIP pilet 200 eeku.

jansa
12.11.02, 15:53
... no mis siis viga, anna ainult tuld....

Artur
14.11.02, 03:14
Originally posted by Stinger

Eelmistel kordadel olen ostnud pileti Lillekülas ja saanud alla JH ja ametliku hinna. Näiteks Belgia 200 ja Venemaa VIP pilet 200 eeku.

Ausalt öeldes pole ma siiamaani Jalgpallihaigla piletiostu mõttest aru saanud. Tekitab see tüli nii organisatsioonile endale kui ka fännidele, kes peavad fännisektorisse pääsemiseks JH-ga kontakteeruma ja seejärel piletid soetama. Parem panna piletid piletipunkides vabamüüki juba kohe, kui need on olemas, sest ega viimase aja koondisemänge vaadates seda muret vist küll karta pole, et need otsa saaksid.

kojamees
14.11.02, 14:53
Vahest on otsasaanud ka.Artur keegi ei pea kontakteeruma,igaüks teeb ikka nii nagu mugavam.:õnnelik: :õnnelik:

Stinger
14.11.02, 15:39
Originally posted by Artur

Ausalt öeldes pole ma siiamaani Jalgpallihaigla piletiostu mõttest aru saanud. Tekitab see tüli nii organisatsioonile endale kui ka fännidele, kes peavad fännisektorisse pääsemiseks JH-ga kontakteeruma ja seejärel piletid soetama. Parem panna piletid piletipunkides vabamüüki juba kohe, kui need on olemas, sest ega viimase aja koondisemänge vaadates seda muret vist küll karta pole, et need otsa saaksid.

Õige, vabamüügist saaksid osta JH liikmed pileti 10% odavamalt ja fännisektorisse. Pole suurt jama nende piletitega;)

Alo
14.11.02, 15:43
Õige, vabamüügist saaksid osta JH liikmed pileti 10% odavamalt ja fännisektorisse. Pole suurt jama nende piletitega;)

Toetan ka seda varianti. Eriti mittetallinnainimesena.

Alo

Stinger
14.11.02, 15:44
Originally posted by kojamees

Igaüks teeb ikka nii nagu mugavam.:õnnelik: :õnnelik:

Kas ta mul just mugavam oli aga soodsam küll, tuleb lihtsalt kaubelda. Sellega seoses tuleb meelde Flora ja mägedepoegade mats ühel külmal sügisõhtul Lillekülas, kus oli nii umbes 20-30 fänni. Tavapilet maksis 40 eeku, me küsisime müüja käest kas vaesed tudengid odavamalt ei saa ja ta andski 25 eekused piletid:D :D :D

aiFo
14.11.02, 17:38

Kas ta mul just mugavam oli aga soodsam küll, tuleb lihtsalt kaubelda. Sellega seoses tuleb meelde Flora ja mägedepoegade mats ühel külmal sügisõhtul Lillekülas, kus oli nii umbes 20-30 fänni.

mhmh... sa pead m2gedepoegade silmas ilmselt kasahstani:P ja jutt k2ib ilmselt m2ngust, mida jalgpallif2nnid boikoteerisid...:doh:

INCE
14.11.02, 18:59
Originally posted by aiFo

Kas ta mul just mugavam oli aga soodsam küll, tuleb lihtsalt kaubelda. Sellega seoses tuleb meelde Flora ja mägedepoegade mats ühel külmal sügisõhtul Lillekülas, kus oli nii umbes 20-30 fänni.

mhmh... sa pead m2gedepoegade silmas ilmselt kasahstani:P ja jutt k2ib ilmselt m2ngust, mida jalgpallif2nnid boikoteerisid...:doh:
Seleta seda boikoteerimise varianti natuke lähemalt? Keda ja miks ja mille eest ja kuidas puudutas asi koondist?
Külm oli küll, seda ma mäletan ja seda et ma kohal olin , mäletan ka täpselt samamoodi nagu ka seda et mind ega kedagi teist statkale soovijat ei boikoteerind küll keegi ...:)

Rainman
14.11.02, 19:01
Originally posted by aiFo

aiFokene, ma arvan, et see oli siiski Flora duubel vs aserid, mida siin mõeldakse, ja juhtus see natuke enne Uus-Meremaa mängu, kui ma ei eksi :kaval:

aiFo
14.11.02, 19:24
Originally posted by Rainman

aiFokene, ma arvan, et see oli siiski Flora duubel vs aserid, mida siin mõeldakse, ja juhtus see natuke enne Uus-Meremaa mängu, kui ma ei eksi :kaval:

hmmm... kas selle matshi vaatajahulk tsiba suurem ei olnud mitte...

jansa
14.11.02, 19:33
.. ma arvan et mäng mida silmas peetakse oli möödund hilissügisene Flora_Kasahhi mäng -15 kraadises pakases mida blokeeriti põhjusel et mõned päevad varem 14. nov. elik täna - täpselt aasta tagasi toimunud Est-Kaz mängult viidi paar fänni (sen,kunn) 5 päevaks Rahumäe teele oma elu üle järele mõtlema ja papa ja veel mõned tassiti lihtsalt statkalt minema suitsetamise keelu ignoreerimise tõttu... mil statkal tühjas fännisektoris lehvis vaid plagu \"Boikott\"...
(kes ajalugu ei tea elab tulevikuta ;) )

Rainman
14.11.02, 19:54
Mäletan kogu seda boikoti lugu väga hästi, seega tulevik on mul helge :D. Kuna Stinger ei täpsustanud aega, vaid ütles lihtsalt \"ühel külmal sügisõhtul\", siis võib vabalt mõlema variandiga spekuleerida (kuigi ma tõesti ei oma infot, kui palju rahvast vaatas Flora - Azer mängu). Eks Stinger ise täpsustab ;)

Stinger
14.11.02, 21:11
Tegemist oli selle mänguga:

07.10.2002 FC Flora vs Aserbaidzhaani koondis reaalajas

Sõprusmäng esmaspäeval, 7. oktoobril

kl. 19.30 A. Le Coq Arena

FC FLORA TALLINN - ASERBAIDZHAAN 1:2 (1:1) LÕPPSEIS

Kohtunik: Hannes Kaasik

Väravad: 44. Ahjupera - 36. Vasiljev, 84. o.v. Sidorenkov

Hoiatused: 64. Sirevicius - 35. R. Sadigov, 42. Karimov

Eemaldamine: 90.+1 P. Kiseljov

FC Flora: P. Kiseljov, Sirevicius, Frankel, Rähn, Sidorenkov, Anniste, K. Haavistu (73. Vahtramäe), Meerits (83. Lelov), Ahjupera (66. J. Sirel), Larsen (46. Solberg), Saharov (70. Tikenberg; 90.+1 Veber).

Aserbaidzhaan: Gasanzade (46. Mahammadov), Karimov, R. Sadigov, Ahmadov, Niftalijev, Gulijev (90. Gahimov), Jadullajev, Imamalijev (89. Abdullajev), Nabijev (46. Alijev), Gurbanov (88. Mammadov), Vasiljev (79. S. Sadigov).

ning gratos on toonud ka nea näite selle mängu kohta:
\"pealtvaatajaid oli samapalju kui mängijaid platsil,
ja pooled pealtvaatajaist olid kah aserite poolehoidjad \":õnnelik: