PDA

View Full Version : 8 bit mängud - olid alles ajad

bomb
13.11.02, 10:16
Hiljuti sain ule 4 aasta 8 bitist mängida , minu Playsi mängija silmad ei suunud ära harjuda algul graafikaga aga oli tase ja hea häid aegu meenutada. Tegin Bombermani , Contra lõpuni, kahju et ei saanud mängida oma lemmikmängu jalka Mäng Goal 3 , mis on minuarust vingem mängida kui fifa mänge , kun see on naljakas . Nüüd kirjutage
teie 90 aastate alguse popimast telekamängust ,mis on teie meenutused.
Jalkamängudest mängisin veel soccerid.tase mis tase

bomb
13.11.02, 10:19
:D

Jaan
13.11.02, 10:59
Mu esimene m2ng oli miski FIFA90 v6i International Soccer90 vms. Aasta oli siis 92.

kyps
13.11.02, 12:52
Jaaa, 90-date algus oli kuldaeg, kus ainult arvuti taga istuda sai: Stunts oli tase ralli mäng, ise ehitasin vist sinna ligi sada rada, Prince oli juba graafika omaette, kus lõpus läks vist mängu lõpetamiseks alla poole tunni, Retal oli lahe ja LHX, lennusimud ikka meeldinud:).

No Larry ja Winter meeldisid. Siis oli mingi poksi mäng kus kõvasti klõbistatud sai. Paratrooper:D no krt. No neid lahedaid ja mõnusaid mänge on tohutult.

Tembu
13.11.02, 13:05
Kyps! Kuidas sa Bugaboo unustasid? Ja Monopoly, mida sel ajal eriti siin ei tuntud?

Raix
13.11.02, 14:07
Originally posted by kyps
Stunts oli tase ralli mäng, ise ehitasin vist sinna ligi sada rada...
... Winter meeldisid.

Stunts oli tõesti kõva mäng!! alles hiljuti sai vanu häid aegu meenutatud ning pool päeva teisega rallitatud! :lahe:
Winter Games oli ka igati tegija! Oli aeg, kus päevad möödusid ainult selle saatel... :hacker: :r66m9:

bomb
13.11.02, 15:42
Tase mis tase Plays on parem kümneid kordi aga 8 bit on südamelähedasem sest see on osa mu lapsepõlvest.

Premium
13.11.02, 16:19
Njaa, GOAL 3 oli kyll yx tase mäng. Super Mariot sai ka lõpmatuseni mängitud.:P

greenday
13.11.02, 17:36
Super Mario all the way. Käisin kunagi 93 vist Rootsis klartnetit mängimas ja peres, kus elasin oli Nintendo. Armusin Mariosse paugupealt. Seal oli tüübil ka trummikomplekt oma magamistoas - sellest alates olen olnud hull trummifänn. Ja tüüo kinkis mulle ka esimese päris jalgpalli. Paistab et tollelt reisilt said alguse kõik mu huvid. :)

Maarek
13.11.02, 17:37
Enda meelest oli mingis helges pägalikupõlves AGAT päris tegija, värviline ja puha:P. Sai ikka õllebusinessi aretatud ja seda miskist kuuauto mängu lõputult taotud.

8-bitise peal on kõige helgemad mälestused ikka Super Mario 3 -ga seotud.

Siim
13.11.02, 18:29
90-ndate esimene pool oli aeg, kus tutvusin arvutiga. Sellest ajast pärinevad ka mu suurimad mängimised. Kõige esimese mängu nime ei mäleta, aga idee oli selline, et pidi ühe onkliga sööma poolikuid õunu ja hoiduma tervete õunte eest. Tollel oli minu arust maailma täiuslikeim mäng Stunts, tegin meeletult radasid ja sõitsin päevad läbi. Siis veel loomulikult teine armastus Winter/Summer Challenge. Muuseas, kas keegi on seal suusahüpetes üle 100m lennanud ja seejärel ka maandunud? Tasub mainida ka Lotust, Larryt, NBA Finals Lakers vs. Celtics, Transport Tycoon, Doom ja mõned veel. Hiljem tulid juba CD-Romid ja muud mängud ning mängude kuldajastu minu silmis saigi läbi.

bomb
13.11.02, 20:13
Ma mängisin vee caesar palaci, Californian Gamesi , Wrestling mania ja teisi mänge aga kaklusmäng kung fu on normaalne unagi jäin jänni algajana ketimehe juures nüüd
tundub ta kobana . Peale 8 biti tuli samal ajal Sega ajad siis mäletan Mortal kombatid ja mängude´maja kus sai päevi olla peltvaatajana kui ka mängijana. :õnnelik:

resorte
13.11.02, 21:51
Oo jaa see Kung Fu oli täiesti tase mäng mis siis et esimesele vastaselegi ära ei teinud aga tase oli ta ikka.:õnnelik: :D :P ;)

Jaan
14.11.02, 00:32
Aaa... ma sain valesti aru, et esimestest jalkam2ngudest on jutt. Kirjuta veel 88siti foorumisse.

P2ris esimene m2ng oli loomulikult Vormel-1. Teate kyll - 8 rada, Mclaren, Ferrari ja Williams jne. Siis olid Jukul paar m2ngu, kodus oli mingi Vene arvutit88stuse ime - seal korjasid mingi ahviga banaane ja Tetris oli ka. Siis tulid juba Prince, motikate ringrajas6it, suurep2rane strateegiam2ng Robin, taliolympia, mingi lennukim2ng Teise Maailmas6ja teemadel, Pacman. Osad Siimu pakutud m2ngud on aga ilmselgelt liiga kaasaegsed, et siin foorumis k2sitleda.

kyps
14.11.02, 14:05
Originally posted by Siim
Siis veel loomulikult teine armastus Winter/Summer Challenge. Muuseas, kas keegi on seal suusahüpetes üle 100m lennanud ja seejärel ka maandunud?

Kui ma ei eksi siis on 104 või 108 m täis hüpatud küll. Et pikkade hüpete korral maanduda, pidid täpselt mehe varju tekkimise hetkel tühiku alla lükkama.

See formel oli jah kõva mäng (pakun et kõigi lemmik auto oli McLaren ja lemmik rada Itaalia:D).

Juku pealt oli muidugi üleprahi mäng Zoo, kus mehega teekannukesi korjama pidi:)

Maarek
14.11.02, 17:10

See formel oli jah kõva mäng (pakun et kõigi lemmik auto oli McLaren ja lemmik rada Itaalia:D).

... ja kõige vihatum Jaapan, mitte kuidagi ei õnnestunud autot viadukti alt läbi saada.:P:P

Juku pealt oli muidugi üleprahi mäng Zoo, kus mehega teekannukesi korjama pidi:);)

Auk paremale, auk vasakule ja hops sisse peitu.:P ja tervelt 51 levelit sai sedaviisi tontide eest põgenetud.

jyriöö
14.11.02, 17:20

Kui ma ei eksi siis on 104 või 108 m täis hüpatud küll. Et pikkade hüpete korral maanduda, pidid täpselt mehe varju tekkimise hetkel tühiku alla lükkama.

Suured tänud! Lahendasid mind aastaid vaevanud mõistatuse :õnnelik: :r66m15:

Siim
14.11.02, 20:18
Jah, läksin vist liiga kaasaegseks kätte küll. Mis teha, ise ka alles noor. :)

Kellel aga tõsisem huvi vanemate arvutimängude vastu, siis näiteks selline (my.tele2.ee/computer1980) link abiks.

Ja tänud Kypsile selle hinti eest.:õnnelik:

Elvis
14.11.02, 21:01
Üks huvitavamaid mänge oli Space Quest. sellega sai päevas tunde jamatud...