320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

8 bit mängud - olid alles ajad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    8 bit mängud - olid alles ajad

    Hiljuti sain ule 4 aasta 8 bitist mängida , minu Playsi mängija silmad ei suunud ära harjuda algul graafikaga aga oli tase ja hea häid aegu meenutada. Tegin Bombermani , Contra lõpuni, kahju et ei saanud mängida oma lemmikmängu jalka Mäng Goal 3 , mis on minuarust vingem mängida kui fifa mänge , kun see on naljakas . Nüüd kirjutage
    teie 90 aastate alguse popimast telekamängust ,mis on teie meenutused.
    Jalkamängudest mängisin veel soccerid.tase mis tase

    #2
    Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

      Mu esimene m2ng oli miski FIFA90 v6i International Soccer90 vms. Aasta oli siis 92.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

        Jaaa, 90-date algus oli kuldaeg, kus ainult arvuti taga istuda sai: Stunts oli tase ralli mäng, ise ehitasin vist sinna ligi sada rada, Prince oli juba graafika omaette, kus lõpus läks vist mängu lõpetamiseks alla poole tunni, Retal oli lahe ja LHX, lennusimud ikka meeldinud.

        No Larry ja Winter meeldisid. Siis oli mingi poksi mäng kus kõvasti klõbistatud sai. Paratrooper no krt. No neid lahedaid ja mõnusaid mänge on tohutult.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

          Kyps! Kuidas sa Bugaboo unustasid? Ja Monopoly, mida sel ajal eriti siin ei tuntud?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

            Originally posted by kyps
            Stunts oli tase ralli mäng, ise ehitasin vist sinna ligi sada rada...
            ... Winter meeldisid.
            Stunts oli tõesti kõva mäng!! alles hiljuti sai vanu häid aegu meenutatud ning pool päeva teisega rallitatud!
            Winter Games oli ka igati tegija! Oli aeg, kus päevad möödusid ainult selle saatel...
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

              Tase mis tase Plays on parem kümneid kordi aga 8 bit on südamelähedasem sest see on osa mu lapsepõlvest.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                Njaa, GOAL 3 oli kyll yx tase mäng. Super Mariot sai ka lõpmatuseni mängitud.:P

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                  Super Mario all the way. Käisin kunagi 93 vist Rootsis klartnetit mängimas ja peres, kus elasin oli Nintendo. Armusin Mariosse paugupealt. Seal oli tüübil ka trummikomplekt oma magamistoas - sellest alates olen olnud hull trummifänn. Ja tüüo kinkis mulle ka esimese päris jalgpalli. Paistab et tollelt reisilt said alguse kõik mu huvid.
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                    Enda meelest oli mingis helges pägalikupõlves AGAT päris tegija, värviline ja puha:P. Sai ikka õllebusinessi aretatud ja seda miskist kuuauto mängu lõputult taotud.

                    8-bitise peal on kõige helgemad mälestused ikka Super Mario 3 -ga seotud.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                      90-ndate esimene pool oli aeg, kus tutvusin arvutiga. Sellest ajast pärinevad ka mu suurimad mängimised. Kõige esimese mängu nime ei mäleta, aga idee oli selline, et pidi ühe onkliga sööma poolikuid õunu ja hoiduma tervete õunte eest. Tollel oli minu arust maailma täiuslikeim mäng Stunts, tegin meeletult radasid ja sõitsin päevad läbi. Siis veel loomulikult teine armastus Winter/Summer Challenge. Muuseas, kas keegi on seal suusahüpetes üle 100m lennanud ja seejärel ka maandunud? Tasub mainida ka Lotust, Larryt, NBA Finals Lakers vs. Celtics, Transport Tycoon, Doom ja mõned veel. Hiljem tulid juba CD-Romid ja muud mängud ning mängude kuldajastu minu silmis saigi läbi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                        Ma mängisin vee caesar palaci, Californian Gamesi , Wrestling mania ja teisi mänge aga kaklusmäng kung fu on normaalne unagi jäin jänni algajana ketimehe juures nüüd
                        tundub ta kobana . Peale 8 biti tuli samal ajal Sega ajad siis mäletan Mortal kombatid ja mängude´maja kus sai päevi olla peltvaatajana kui ka mängijana.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                          Oo jaa see Kung Fu oli täiesti tase mäng mis siis et esimesele vastaselegi ära ei teinud aga tase oli ta ikka. :P
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                            Aaa... ma sain valesti aru, et esimestest jalkam2ngudest on jutt. Kirjuta veel 88siti foorumisse.

                            P2ris esimene m2ng oli loomulikult Vormel-1. Teate kyll - 8 rada, Mclaren, Ferrari ja Williams jne. Siis olid Jukul paar m2ngu, kodus oli mingi Vene arvutit88stuse ime - seal korjasid mingi ahviga banaane ja Tetris oli ka. Siis tulid juba Prince, motikate ringrajas6it, suurep2rane strateegiam2ng Robin, taliolympia, mingi lennukim2ng Teise Maailmas6ja teemadel, Pacman. Osad Siimu pakutud m2ngud on aga ilmselgelt liiga kaasaegsed, et siin foorumis k2sitleda.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'8 bit mängud - olid alles ajad\'

                              Originally posted by Siim
                              Siis veel loomulikult teine armastus Winter/Summer Challenge. Muuseas, kas keegi on seal suusahüpetes üle 100m lennanud ja seejärel ka maandunud?
                              Kui ma ei eksi siis on 104 või 108 m täis hüpatud küll. Et pikkade hüpete korral maanduda, pidid täpselt mehe varju tekkimise hetkel tühiku alla lükkama.

                              See formel oli jah kõva mäng (pakun et kõigi lemmik auto oli McLaren ja lemmik rada Itaalia).

                              Juku pealt oli muidugi üleprahi mäng Zoo, kus mehega teekannukesi korjama pidi

                              Kommentaar

                              Working...
                              X