PDA

View Full Version : Sunderland AFC

M6iss
13.11.02, 22:16
Vaatasin, et minu lemmikklubi nimeline teema puudub. Egas midagi, tuleb ise teha...

Kosk
13.11.02, 22:22
Originally posted by M6iss

Vaatasin, et minu lemmikklubi nimeline teema puudub. Egas midagi, tuleb ise teha...

Kindlalt oled skunk, kui üritad Sunderlandi niimoodi maha teha.

M6iss
13.11.02, 22:33
Sel hooajal paistavad hoos olevat Tore Andre Flo (5 kolli) ja Marcus Stewart(4 kolli 5-st mängust, neist kahes vahetusmehena ):r66m7: )
Niall Quinn küll lõpetas karjääri, kuid ära ei tohiks unustada kogenud Kevin Phillipsit (siiani vaid 1 värav), kes oli eelmisel hooajal klubi parim väravakütt 13 väravaga.
Tema superhooaeg oli muidugi 99/00 kus ta lõi 30 :reiv: kolli ja omandas Euroopa Kuldse jalgpallisaapa.
Hetkeseis pole klubil küll kõige parem. Vaid 16. koht, 3 võidu 4 viigi ja 6 kaotusega (väravate vahe -8).
Aga Sunderlandi aeg on veel ees!!!!!!!!!
:reiv: :reiv: :reiv:

Jaan
13.11.02, 23:18
Nii-nii. Foorumisse on lisandunud veel üks pesemata inimene pimeduse vallast. No mis siis ikka. Muuseas, kes see Sunderlad on? Lad of Sunder v6i??

M6iss
19.11.02, 17:23
Poom on meiega!!!!!!!!!!!!!!!
:prill6: :prill6: :prill6:

aiFo
19.11.02, 19:00
/ignore
:deemon:

Raix
19.11.02, 19:18
kosk, aifo, kuidas te oma kaasfänni nyyd nii halvasti suhtute!? ikkagi oma poiss ju... :kaval:

indrek
19.11.02, 19:30
Tjah - ei maksa kohe halvasti suhtuda - noori ja võibolla veel mitte eriti kogenuid foorumlasi ei maksa kohe maha teha. Igaljuhul näha et suund on võetud õige - kuigi esimesed sammud on veel ebakindlad.

Aga ma soovitaksin paari asja siiski:
1. Selline teema on SAFC vs NUFC kuhu kirjutatakse kahe suurima Kirde-Inglismaa klubi käekäigust. Et tegu on sajandeid vana rivaliteediga ja põhiaur kulub ikka üksteise sõimamisele, siis polnud vaja eraldi teemasid teha. Kirjuta julgelt Sunderland AFC-st selle teema all.
2. Kui ikkagi otsustad teha omaette teema (mis tõenäoliselt läheb sama kiiresti hingusele kui Newcastle`i oma), siis katsu klubi nimi õigesti kirjutada. Või vähemalt loe üle ja paranda kui midagi kirjutanud oled (see peaks olema võimalik).
3. Katsu kirjutada teksti , millel on mingi mõte (meenutad muidu kangesti neid eesti värskeid magpiesid, kellelt harva midagi asjalikku ilmub).
4. Loe punktid 1-3 ilusti läbi ja katsu edaspidi tublim olla.

INCE
19.11.02, 23:34
Ja kuula alati oma vanemaid kamraade ja seltsimehi ja kui nad lubavad , siis võid ka natuke ise mõelda :lahe:
sunderlaad, sumberland, sombirlund, sänderländ... valik on sinu va uus mäkkem :õnnelik:

rohelineKonn
20.11.02, 00:17
tere ülikõvad mehed!

ma mõistan kui sellist asja ignoreeritakse, aga taolise mõnitamise lugemine on suht rõve. kusjuures antud olukorras on mõnitamine ka täiesti põhjendamatu. juhin Teie tähelepanu et kritiseeritav on küll naiivne, amatöörlik ja teiste nooremapoolsetele inimestle omaste tunnustega, kuid siiski igati siiras ja positiivne. te peate ise olema ikka mingites erilistes probleemides vaevlejad, et selline vastne foorumlane rõvetsemiseks ette võtta.

edu ka isiklikus elus,

martin

*päris tige ikka seekord*

Jaan
20.11.02, 03:03
Tere veidi v2hem k6va mees!
Meil probleeme pole! Ait2h.
Jaan,
ikka heasoovlikult

muurek
20.11.02, 11:57
Originally posted by indrek

Et tegu on sajandeid vana rivaliteediga ja põhiaur kulub ikka üksteise sõimamisele

pikki sajandeid jaa, varsti saab terve milleenium juba..
:õnnelik:

indrek
20.11.02, 12:48
Igaks juhuks ütlen kulla juudiklubifänn:Sunderlandi ja Newcastle vastasseis ja teineteisevihkamine on alanud Inglise kodusõjast kus Sunderland oli Cromwelli ja Newcastle kuninga poolehoidjad.
Sealt edasi on pidevalt leitud tüliküsimusi - millest siis viimasel ajal peamine on jalgpall.

indrek
20.11.02, 12:56
Igaks juhuks ütlen kulla juudiklubifänn:Sunderlandi ja Newcastle vastasseis ja teineteisevihkamine on alanud Inglise kodusõjast kus Sunderland oli Cromwelli ja Newcastle kuninga poolehoidjad.
Sealt edasi on pidevalt leitud tüliküsimusi - millest siis viimasel ajal peamine on jalgpall.

muurek
20.11.02, 13:44
Originally posted by indrek

aitäh, aga
seal kodusõja aegadel oli vist siiski ka muid olulisi tülisid peale kellegi poolehoidmise. uuri edasi.
ja tegelikult algas see kuulus rivaliteet juba sajandeid enne meie aega ;)

M6iss
20.11.02, 18:55
Thanks to Indrek.
Ex ma edaspidi yrita.

INCE
21.11.02, 03:53
Originally posted by rohelineKonn

tere ülikõvad mehed!

ma mõistan kui sellist asja ignoreeritakse, aga taolise mõnitamise lugemine on suht rõve. kusjuures antud olukorras on mõnitamine ka täiesti põhjendamatu. juhin Teie tähelepanu et kritiseeritav on küll naiivne, amatöörlik ja teiste nooremapoolsetele inimestle omaste tunnustega, kuid siiski igati siiras ja positiivne. te peate ise olema ikka mingites erilistes probleemides vaevlejad, et selline vastne foorumlane rõvetsemiseks ette võtta.

edu ka isiklikus elus,

martin

eks igaüks mõtle vastavalt oma rikutuse tasemele:)
isiklikult arvan, et kui on tegu õige mäkkemiga , siis kasvab temast vähemalt tõeline opponent Toon Armyle , kui ei ... no siis lihtsalt pole midagist parata:õnnelik:

rohelineKonn
21.11.02, 21:40
Originally posted by INCE

tere ülikõvad mehed!

edu ka isiklikus elus,

martin

isiklikult arvan, et kui on tegu õige mäkkemiga , siis kasvab temast vähemalt tõeline opponent Toon Armyle , kui ei ... no siis lihtsalt pole midagist parata:õnnelik:

oma rikutuse tasemele?.....my arse

üritan enda jaoks tõlkida: kui liitub uus konkureeriva klubi toetaja ja teeb midagi, millest on võimalik kinni hakata, siis tuleb teda algatuseks kõvasti mõnitada. kui ta selle üle elab, siis ehk kasvab temast võrdväärne oponent. Paul on vähemalt Fausti või Meister ja Margaritat lugenud ja üritab olla foorumi Mefistofeles (või siis vähemalt Woland). minu lugupidamine.

*jätkuvalt teid suht lihtsakoelisteks meesteks pidades*

martin

INCE
22.11.02, 02:37

tere ülikõvad mehed!

edu ka isiklikus elus,

martin

oma rikutuse tasemele?.....my arse

üritan enda jaoks tõlkida: kui liitub uus konkureeriva klubi toetaja ja teeb midagi, millest on võimalik kinni hakata, siis tuleb teda algatuseks kõvasti mõnitada. kui ta selle üle elab, siis ehk kasvab temast võrdväärne oponent. Paul on vähemalt Fausti või Meister ja Margaritat lugenud ja üritab olla foorumi Mefistofeles (või siis vähemalt Woland). minu lugupidamine.

*jätkuvalt teid suht lihtsakoelisteks meesteks pidades*

martin

kas sa ise oled lugend va? ja mida tead sa üldse paulist? ja mis on teil liidsis üldse kogu sellele NUFC-SAFC asjaga asja???
tundub , et ei jagu enam tähelepanu või mis?:)

SleepWalking
22.11.02, 12:58
kas sa ise oled lugend va? ja mida tead sa üldse paulist? ja mis on teil liidsis üldse kogu sellele NUFC-SAFC asjaga asja???

Seda, kas isand rohelinekonn on lugenud või ei - oleks tavamõistusega inimene juba tema vastusest välja lugenud.

leeds ei puutu ju antud juhul üldse teemasse ning ausalt öeldes puutub siia samapalju ka nufc-safc. teen veelkord puust ja punaseks, onu martin oli kuri sellepeale, et te nii labased olete - elate omi sügavaid isiklikke probleeme jms välja kellegi peal, kelle lemmikklubi teile ei meeldi.

kyps
22.11.02, 13:00

Ilmselt käiks ka sulle \"Faust\" ja \"Meister ja Margarita\" pisut üle jõu, kui sa juba rohelisekonna jutu mõttest aru ei saa. Nii et ole aga lahke ja loe Barbara Cartlandi ja Jilly Cooperi romaane edasi. Sisu lihtsam ja enamasti on selge kah, kes on head ja kes on pahad!

INCE
22.11.02, 15:53
Originally posted by kyps

Ilmselt käiks ka sulle \"Faust\" ja \"Meister ja Margarita\" pisut üle jõu, kui sa juba rohelisekonna jutu mõttest aru ei saa. Nii et ole aga lahke ja loe Barbara Cartlandi ja Jilly Cooperi romaane edasi. Sisu lihtsam ja enamasti on selge kah, kes on head ja kes on pahad!

suur tänu sulle soovitatud lektüüri eest, kuid ära igal pool oma kirjanduslikku maitset ka liialt üle võimenda.
kui nüüd tõlkida, siis isiklikult pidasin ma oma postituses meeles just neid \"vanu s********d`i kalasid\" , kes kõike täpselt teavad ja kelle ülesandeks olekski \"mittekogenud\" foorumlase välja õpetamine, aga ...
mis puutub mõnitamisse, siis on vist teie valulävi oluliselt madalam kui mõnel teisel ja seetõttu olen hetkel tõeliselt hämmeldunud, kui persoon kes on oma avatarina uhkelt määratlenud mõne premieri lipulaeva oma, ei mõista ehedat inglise huumorit ... see on tõesti tähelepanuväärne...

kyps
22.11.02, 16:34

olen hetkel tõeliselt hämmeldunud, kui persoon kes on oma avatarina uhkelt määratlenud mõne premieri lipulaeva oma, ei mõista ehedat inglise huumorit ... see on tõesti tähelepanuväärne...

Ei ütleks et Forest nüüd just lipulaev on ja veel enam Premieri oma.

Niisama küsin, et milline siis sinu kirjanduslik maitse on? Näha et hindad kõrgelt inglise satiiri, aga mõni autor ehk?

INCE
22.11.02, 17:15
Originally posted by kyps

olen hetkel tõeliselt hämmeldunud, kui persoon kes on oma avatarina uhkelt määratlenud mõne premieri lipulaeva oma, ei mõista ehedat inglise huumorit ... see on tõesti tähelepanuväärne...

Ei ütleks et Forest nüüd just lipulaev on ja veel enam Premieri oma.

Niisama küsin, et milline siis sinu kirjanduslik maitse on? Näha et hindad kõrgelt inglise satiiri, aga mõni autor ehk?

Teil tuleks õppida hoiduma isiklikke märkusi tegemast, see on väga kasvatamatu ... LC:)

Mis puutub Forestisse , siis oli see üks esimesi klubisid inglismaal kes (koos astonvilla ja liverpooliga ) toonase kesktelevisiooni kaudu noorukese jalgpallihuviliseni jõudsid ja olgugi , et Nottinghami suuremad saavutused jäävad kaheksakümnendate algusesse, jälgin ma aegajalt nende tegemisi seniajani ja millegipärast mulle tundub , et järgmine hooaeg võib forestit jälle lugeda premieri lipulaevaks, sest oma panuse tõttu väärib ta seda kohta oluliselt rohkem kui mõni muu albioni klubi.:)

M6iss
25.11.02, 22:08
No kui siin foorumis peale minu veel fänne on, siis niipalju, et täna teeb oma esimese etteaste Sunderlandi särgis Mart Poom, Leeds Unitedi vastu.

Veel teade, et nädalavahetusel kaotasid mustad kassid Birminghamile 0:1,
hetkel ollakse 14 punktiga 15-st mängust liigatabelis 17. kohal. Eespool ootavad püüdmist Manchester City, Leeds United ja Charlton Athletic, kellel on 17 punkti.
Tagapool jätkavad jälitamist Bolton(13 punkti) ja West Bromwich Albion ning West Ham United (mõlemal 12 punkti).

Olukord ei saa enam eriti kehvemaks minna, seepärast tuleb loota, et näiteks Poom aitab meeskonnal veidi kõrgemale tõusta.

Pea püsti!!!

Kaida
25.11.02, 23:02

tere ülikõvad mehed!

ma mõistan kui sellist asja ignoreeritakse, aga taolise mõnitamise lugemine on suht rõve. kusjuures antud olukorras on mõnitamine ka täiesti põhjendamatu.

Ma küll päris hästi ei mõsta, et kes nüüd sinu peppu hammustas, aga ma olen kindel, et sinu väikses peakeses liigub tubli annus paranoiat. Kui asi ei ole ninnunännu kutipluti, siis ei pea ta ilmtingimata mõnitav olema ju. Aga jah,uuele foorumlasele niipalju sõbralikuks soovituseks, et vaata enne, mis siin on ja mis siin ei ole ja siis lenda täiesti UUTE uudistega peale, onju.

Ärge nüüd siis kohe nii endast välja minge, peaasi, et ta skungiraibert ei ole:p:kaval:

eston maravilha
25.11.02, 23:04
egas sind sünnitusel maha ei visatud kogematta??

jah ja ainuke safc fänn oled sa siin tõesti

Kaarel
25.11.02, 23:55

No kui siin foorumis peale minu veel fänne on, siis niipalju, et täna teeb oma esimese etteaste Sunderlandi särgis Mart Poom, Leeds Unitedi vastu.

Veel teade, et nädalavahetusel kaotasid mustad kassid Birminghamile 0:1,
hetkel ollakse 14 punktiga 15-st mängust liigatabelis 17. kohal. Eespool ootavad püüdmist Manchester City, Leeds United ja Charlton Athletic, kellel on 17 punkti.
Tagapool jätkavad jälitamist Bolton(13 punkti) ja West Bromwich Albion ning West Ham United (mõlemal 12 punkti).

Olukord ei saa enam eriti kehvemaks minna, seepärast tuleb loota, et näiteks Poom aitab meeskonnal veidi kõrgemale tõusta.

Pea püsti!!!

Poom mängib siiski täna Sunderlandi reservide eest.

Hoidke jah pea püsti ning keerake teine põsk ette - järgmine nädal on SMB\'si kavas Chelsea võõrsil. SMB\'si ründeteravus, 8 liigaväravat see hooaeg, on nõrgim kogu nelja liiga peale ning Chelsea vastu vaevalt lisa tuleb. Eelmine hooaeg löödi 28 või 29 liigaväravat, saab näha kas seekord ületatakse 30\'ne maagiline piir, raha selle peale igatahes panna ei tasuks...:kaval:

aiFo
26.11.02, 01:36
Poom mängib siiski täna Sunderlandi reservide eest.

vahi mida tema k6ike ei tea...:kaval:

Jaan
26.11.02, 05:06
Mulle tundub hyydnimi Mustad Kassid kuidagi kunstlik ja see oleks nagu v2lja m6eldud, mitte iseeneseslikult tekkinud. Uups... J22gem ikka oma liistude juurde ehk mackems v6i nagu eesti keelde on juurdunud - m2kkemid.

aiFo
26.11.02, 12:55
Originally posted by Jaan

Mulle tundub hyydnimi Mustad Kassid kuidagi kunstlik ja see oleks nagu v2lja m6eldud, mitte iseeneseslikult tekkinud. Uups... J22gem ikka oma liistude juurde ehk mackems v6i nagu eesti keelde on juurdunud - m2kkemid.

nujah, eesti keeli k6lab mustad kassid t6epoolest kuidagi lohisevalt ja ebamugavalt, samas ingliskeeli (bläkäts\') k6lab asi suht-puht ilusti ja omab ametliku hyydnimena ka omasid eeliseid, kuiv6rd asjal on tugev ajalooline taust ja ei ole niiv6rd yhe kindla piirkonnaga seotud, siis see saigi m22ravaks kui erinevad hyydnimed h22letusele pandi...

meeldetuletuseks mainin 2ra, et 2 aasta tagusel h22letusel olid 5 kandidaati:

1. light brigade
2. mackems
3. black cats
4. miners
5. sol\'s

nagu n2ha, olid 1. ja 5. ysna kr2pp... valituks osutus nö \"kuldne kesktee\":)

black cats\'i kasuks r22gib t6siasi, et nimi on olnud aktiivses kasutuses hyydnimena ka 20. sajandi algupoolel (k6ige popikam oli nimi 30\'ndatel), ehk ajal, mil safc tegeles peaasjalikult inglise liiga v6itmisega:P ja nagu 8eldud, ei t2henda ta otseselt midagi geograafilist. mutade kasside nimi p2rineb 1805. aastast seoses sunderlandi rannakaitsepatareiga, mille suurtykid vististi kandsid mustade kasside auv22rset nime... ja nii kutsuti vist ka mustkuubesid, kes kahurite ymber askeldasid... a v6in ka eksida...

ise h22letasin MACKEM\'i poolt, kuiv6rd see k6lab k6ige lahedamalt ja on muidu ka... 2nksa!:) yleyldse on nimede b2kkgroundid huvitav teema ja sellenimeline eraldi teema oleks ysna...eee... hariv:) arvan ma..:P

ok, niipalju siis mustadest kassidest...
cheers!

mackem aiFo:kaabu:

aiFo
26.11.02, 13:00
ahjaa!!! peaaegu unustasin!:) yks oluline p6hjus, mis vaekausi mustade kasside kasuks kallutas, oli ilmselt asja \"peres6bralikkus\", ehk maskottkiisukesed samson ja deliah, kes selleks h22letusmomendiks vist juba olemas olid... noorte k2tes on tulevik!!!:)

migg
26.11.02, 20:50
ja pealegi sunderland viigistas selle mängu 1-1 leedsiga!Nii et hea tulemus ja hea algus Poomile!

M6iss
29.11.02, 13:18
Homme (laupäeval, 30. nov) on mäkkemitel mäng Chelsea vastu võõrsil.
Tore Arne Flo loodab endise koduklubi vastu võrku sahistada...

aiFo
29.11.02, 16:45
ehhhh... chelsea v66rsil...:õnnelik:

nostalgia tekib... l2bi aegade yks vaffamaid (kui mitte k6ige vaffam) sunderlandimatshe, mida minu silm n2inud on, leidis aset 2001. aasta m2rtsikuus, kui safc\'i ridades s2ras kirka t2hena oma elu suurimatel hetkedel gatesheadi poiss don hutchi$on, debyydi sunderlandi ridades tegi hilisem skunkidele kolli l88ja ja sunderlandi \"south park family\'sse\":) kuulunud paremkaitsja patrice \"cartman\" carteron ning mackemid polnud 2 kuud yhtegi v6itu saanud, olles langenud aastavahetuse premieri 2. kohalt kuhugi kaugele-kaugele...

yhes6naga, oli kypsi synnip2ev ja p2ev mil vaadati televiisorikasti seest m2ngu ja p2ev, mil aiFo n2gi esimest korda elus kaidat:doh:... tore p2ev oli!:P

mäng ise oli aga just selline nagu yks p6nev m2ng olema peab! chelsea l2ks 2 korda juhtima, kuid sunderland v6ttis l6puks ikkagi oma!! esimest korda stamford bridgel yle rohkem kui 40 aasta!!! 4-2!!!! ja samal ajal kottisid smoggied skunke...:õnnelik:

ehh... loodame, et ajalugu kordub v2hemalt viiel erineval moel...:P

aiFo:kaabu:

Kaarel
29.11.02, 17:43
Tavaliselt on Chelseal kombeks Stamford Bridge\'l Scumberlandile neli väravat lüüa. Seda on nad seal viimasest 3 mängust vist 2 korda Stamfordil teinud.

Pätu
29.11.02, 18:01
Originally posted by migg

ja pealegi sunderland viigistas selle mängu 1-1 leedsiga!Nii et hea tulemus ja hea algus Poomile!

reservide eest mängimine on tõesti pingeline ja huvitav algus...

vonerkki
30.11.02, 22:31
Sunderland kaotas 3-0 ja Macho oli väravas. Ei taha küll teisele inimesele halba soovida, aga eks see jalgpall üks kiskjate mäng ole- kui sina ei suuda läbi lüüa, siis küll sind \"ära lüüakse\". Tahaks, et Poom ikka ka mingi aeg mängida saaks.

duff_K
01.12.02, 00:30
nüüd peaks küll Poomi kord olema aitab juba.

mjkk
01.12.02, 00:33
Jah, see peaks küll 99,99% kindel olema, et Poom Worthingtoni Cupil oma esindusmeeskonna debüüdi teeb...

Muidu läheks asi juba jamaks...ei pruugigi platsile saada! :(

sigma
02.12.02, 15:46
Originally posted by Newcastle

Jah, see peaks küll 99,99% kindel olema, et Poom Worthingtoni Cupil oma esindusmeeskonna debüüdi teeb...

Kahjuks keelavad reeglid mängijal samal hooajal Worthington Cupis rohkem kui 1 clubi eest mängida. Ehk lühidalt öeldes Poom ei saa teisipäeval Shef W vastu mängida :(

mjkk
02.12.02, 15:48
Originally posted by sigma

Kahjuks keelavad reeglid mängijal samal hooajal Worthington Cupis rohkem kui 1 clubi eest mängida. Ehk lühidalt öeldes Poom ei saa teisipäeval Shef W vastu mängida :(

On see tõesti nii? Minu arust taolist reeglit küll pole ja Poom võb siiski mängida..

:sega2: :sega3: :sega10: :sega5: <-----SEGADUS!

sigma
02.12.02, 15:55
On see tõesti nii? Minu arust taolist reeglit küll pole ja Poom võb siiski mängida..

Reegel on siin:
http://www.football-league.premiumtv.co.uk/fans/view/third_feature_detail/0,,10794~244482,00.html

Nr. 17 punkti juures.

Tembu
02.12.02, 16:20

Milline neist sinu peegelpilt on?

yheksa
02.12.02, 17:07
Originally posted by tembuu

Milline neist sinu peegelpilt on?

Mina arvan, et neljas ehk viimane (kui lugeda vasakult paremale)! See peaks sobima küll.
Nüüd andestust OffTopicu prst.
Aga tegelane Newcastle - kas sa saad ise ka juba vaikselt aru, et sa oled täpselt sama tüütu ja sama nöme kui on seal eesti teema all philipz ja lotusfan (öigekiri vöib mölema nime puhul vale olla). Kui ikka mittemillestki rääkida ei ole siis ei PEA kirjutama. Meil lobisemise eest palka ei maksta!

Rahu ja Sõprust :myts7:

M6iss
02.12.02, 19:59
Üksteise sõimamise kõrval paneksin siia topicusse üles ka veic infot laupäevase mängu kohta:

Chelsea (0) 3 v Sunderland (0) 0 FT
Gallas 58
Desailly 84
Hasselbaink 89

Chelsea: Carlo Cudicini, Mario Melchiot, William Gallas, Marcel Desailly, Graeme Le Saux, Enrique De Lucas (Eidur Gudjohnsen 45), Jody Morris (Emmanuel Petit 45), Frank Lampard, Jesper Gronkjaer (Mario Stanic 81), Jimmy Floyd Hasselbaink, Gianfranco Zola

Subs not used: Ed De Goey, John Terry

Sunderland: Jurgen Macho, Stephen Wright, Joachim Bjorklund (David Bellion 62), Phil Babb, Michael Gray, Jody Craddock, Paul Thirlwell, Gavin McCann, Kevin Kilbane (George McCartney 71), Tore Andre Flo, Kevin Phillips

Subs not used: Mart Poom, Darren Williams, Marcus Stewart

Booked: Paul Thirlwell 52, Gavin McCann 56, Kevin Kilbane 69 (all Sunderland)

Referee: Steve Bennett

Attendance: 38946

Kaotusest on kahju, kuid loodame, et mäkkemid õpivad sellest ja järgmine matš läheb paremini...

eston maravilha
02.12.02, 22:53
mis sa ei saa ikka aru et selline kraam käib teema SAFC v NUFC alla????

Pätu
02.12.02, 23:02

Üksteise sõimamise kõrval paneksin siia topicusse üles ka veic infot laupäevase mängu kohta:

Chelsea (0) 3 v Sunderland (0) 0 FT
Gallas 58
Desailly 84
Hasselbaink 89

Chelsea: Carlo Cudicini, Mario Melchiot, William Gallas, Marcel Desailly, Graeme Le Saux, Enrique De Lucas (Eidur Gudjohnsen 45), Jody Morris (Emmanuel Petit 45), Frank Lampard, Jesper Gronkjaer (Mario Stanic 81), Jimmy Floyd Hasselbaink, Gianfranco Zola

Subs not used: Ed De Goey, John Terry

Sunderland: Jurgen Macho, Stephen Wright, Joachim Bjorklund (David Bellion 62), Phil Babb, Michael Gray, Jody Craddock, Paul Thirlwell, Gavin McCann, Kevin Kilbane (George McCartney 71), Tore Andre Flo, Kevin Phillips

Subs not used: Mart Poom, Darren Williams, Marcus Stewart

Booked: Paul Thirlwell 52, Gavin McCann 56, Kevin Kilbane 69 (all Sunderland)

Referee: Steve Bennett

Attendance: 38946

Kaotusest on kahju, kuid loodame, et mäkkemid õpivad sellest ja järgmine mat? läheb paremini...

kui nad koguaeg kaotustest õpiksid peaksid mäkkemid juba vapsee geeniused olema :)

fun
03.12.02, 12:33
vähemalt säras korra sa sunderland kui umbes 70 min kaotas Kilbane pyksid jalast! irw

M6iss
03.12.02, 18:14
Originally posted by eston#21

mis sa ei saa ikka aru et selline kraam käib teema SAFC v NUFC alla????

A mis jaoks see topic siis on, kui siin Sunderlandi tegemistest ei kirjutata???
Pealegi paistavad seal rohkem silma nufc\'i fännid.
kui tulemused ei huvita, siis ära loe neid...

eston maravilha
04.12.02, 00:16
sa ikka ei saa aru siis et käesolevaks teemaks ei olnud vajadust?? ja mis siis kui kirjutavad enamuses nufc-i vennad keegi ei keela sul minna ja postitada paar tükki safc-i eest ka

Kaarel
04.12.02, 01:40
Ega Aston Villa ja AVFC vs BCFC teemasid mõlemaid pole juhuslikult? :kaval:

eston maravilha
04.12.02, 01:50
ei ...

avfc vs bcfc muutsin aston villa fc-ks :D:D sest sitasõpru siin ei paista olevat

aiFo
04.12.02, 01:52
et siis nagu??? arumaeisaa... on SAFC vs NUFC teema -- yks popimaid foorumis! on Sunderland AFC teema -- kah juttu kui palju... hmm... tundub et k6ik on ok.

Pätu
04.12.02, 02:09
siin minu arst vaid vestlus teemal\" mõiss on mitte-tark inimene\" ja \"see topic on mitte-tark\"

Pätu
04.12.02, 02:14
sunderland on jäänud worthlessis juba 2-0 taha sheffield utd vastu :)

sigma
04.12.02, 02:35
Originally posted by Pätu

sunderland on jäänud worthlessis juba 2-0 taha sheffield utd vastu :)
Kahju.

Poom tegi paar nädalat tagasi Derbyga Shef U vastu oma ühe selle hooaja parima mängu, kuigi ka terve Derby meeskond kontrollis siis ilusti mängu käiku ning vääris igati oma 2:1 võitu. Mängijamaterjal peaks aga Sunderlandil kindlasti parem olema, et see tulemus on kindlasti neile suur pettumus (kui nad nüüd 2:0 kaotavad).

aiFo
04.12.02, 02:55
eba6nn...:(

Jaan
04.12.02, 06:03
Selline t2helepanek selle liigahooaja kohta:

V2ravad:
Alan Shearer 9
Sunderland AFC 8

INCE
04.12.02, 12:12
Originally posted by Jaan

Selline t2helepanek selle liigahooaja kohta:

V2ravad:
Alan Shearer 9
Sunderland AFC 8

väääga terane tähelepanek :D kusjuureś...

aiFo
07.12.02, 05:14
niih!

lisaks kah tähelepanekuid elust enesest...

oli ilus sygisp2ev, kylmav6itu kyll, aga ikkagi... k6ik olid r66msad ja jansa tegi pilti (http://www.album.ee/?o=200215158)...:)

ehk pakub huvi, s6brad?

pRmt!

aiFo.

p.s. suurimad tänud, jansa!

Rainman
09.12.02, 04:46
Siin siis väike jutuke Jürgen Machost (http://www.sunderland-echo.co.uk/sportstory.asp?storyid=5), kelle tulevik on lahtine. Õhus on küsimus: kas tänases kodumängus Manchester City vastu seisab postide vahel tema või meie Mart?

Epic
21.12.02, 20:21
JAMA taas poom ei mängi pole isegi mitte vahetusmeeste pingil

Macho on ikka eriline ahv !!!:viha: :viha: :viha:

vandersell
21.12.02, 22:05
Kuule, loe teisi teemasid ka, siis tead, milles asi.

Epic
22.12.02, 20:02
ma tean ,et poomil on mingi seljanärvi vigastus aga mängida võiks ju ikka
miks ta ültse siis Sunderlandi võeti ?:doh:

mjkk
22.12.02, 21:05
Originally posted by EricCantona

ma tean ,et poomil on mingi seljanärvi vigastus aga mängida võiks ju ikka
miks ta ültse siis Sunderlandi võeti ?:doh:

Oled sa loll või mängid lolli???

Täielik idioot, professionaalsel tasemel jalgpallurid vigastustega ei mängi...:doh: :doh:

H.M Murdock
28.01.03, 23:05
Tubli Epic,kahju et sulle pole seda va ajukest antud.nagu ütles Ben Jonson:\"Olla sündinud loll on ravimatu haigus!!!:D \"

Kuid ära heida meelt,küll see mart-poiss ükekord platsile ka saab;)

skint
26.10.03, 14:00
Norwich City 1 - Sunderland 0
Norwich: Green, MacKay, Fleming, Edworthy (86. Mulryne), Drury, Francis, Holt, Harper (79. Rivers), Huckerby, McVeigh, Crouch (84. Roberts)
Sunderland: Poom, Breen, McCartney, Healy, Arca, Whitley, Williams (82. Quinn), Oster, Smith (68. Proctor), Stewart, Kyle
Värav: 33. Damien Francis
Hoiatused: 90. Iwan Roberts - 41. Darren Williams, 71. Gary Breen
Eemaldamine: 70. John Oster

Pealtvaatajaid: 16 427 (neist umbes 250 Sunderlandi toetajad)

Sunderland sai oma esimese kaotuse viimases 7 liigamängus. Mustade Kasside hea seeria lõpetas Carrow Road`il Norwich City, kes on nüüd sel hooajal esiliigas võitnud kõik 7 kodumängu.
7. minutil lõi 20 meetrilt ohtlikult peale Colin Healy, pall lendas üle värava. Hetk hiljam testis Marcus Stewart vastaste väravavahti lähilöögiga. 9. minutil pidi head tõrjetööd näitama külalismeeskonna väravavaht Mart Poom, ohtliku pealelöögi sooritas Aston Villast Norwichi laenatud Peter Crouch. 13. minutil oli John Osteril hea võimalus viia Sunderland ette, kuid karistusalas sees teele saadetud pall lendas taaskord üle värava. 14. minutil oli taas aktsioonis Crouch - Poom tõrjus taaskord. Poolaja keskel tabas Osteri pealöök pärast Julio Arca head eeltööd posti, hetk hiljem lõi peale Stewart.
Norwich asus juhtima 33. minutil ja taaskord oli osaline noor Peter Crouch. Ta mängis üle Gary Breeni, suunas Paul McVeigh\' nurgalöögi edasi ja Francis jõudis pallini enne Mart Poomi. Arca vastas koheselt, kui ta lõi vasaku jalaga peale, Green tõrjus hästi. Norwich oli enne poolaja lõppu sunnitud tugevalt kaitsema, kuid ka neil avanes veel paar võimalust. 5. minutit enne poolajavilet päästis Arca spagaat Sunderlandi: Darren Huckerby oli pääsemas 1-1le Poomiga. Lisaminutitel tõrjus Poom veel Crouchi löögi.
Osteri ja Kyle`eeltöö tulemusel avanes 48. minutil Stewartil hea viigivõimalus, Norwichi väravavaht Green püüdis endise Ipswichi staari madala löögi. Seejärel püüdis Norwichi McVeigh ülemängida Poomi, ebaõnnestunult.
Sunderland oli teisel poolajal parim meeskond, Kyle pealöök 53. minutil lendas paar sentimeetrit paremast ristnurgast üle. Minuti pärast lõi Kyle Osteri tsenderduse peaga latti.
65. minutil tegi Sunderlandi kaitsja Breen rumala vea, Man City`st laenuks olev Huckerby pääses läbi ja Mustad Kassid päästis vaid Poomi imetõrje. Hetk hiljem oli Crouchil hiilgav võimalus viia Norwich 2-0 ette, kuid löök tuhises väravast mööda.
Mängu saatuse otsustas 70. minutil Osteri poolt tehtud jõhker viga Drury vastu, mispeale kohtunik Graham Poll näitas punast kaarti. Järgnes üleüldine tõuklemine, kuid teised mängijad pääsesid kaartidest.
Sunderland siiski üritas veel väravat saavutada ja 75. minutil oli Michael Proctor lähedal, et saata Julio Arca madal tsenderdus väravasse.
Sunderlandil oli küll palju võimalusi, kuid ei suudetud neid ära lüüa. Väravas tegi head tööd Mart Poom, aga üks värav otsustas mängu.

Tabelitipp näeb välja järgmine (mängud, väravate vahe, punktid):
1 West Brom 15 10 31
2 Wigan Athletic 16 8 30
3 Norwich 15 6 28
4 Sheff Utd 15 8 27
5 Sunderland 15 8 27
6 West Ham Utd 15 8 27
7 Ipswich Town 16 7 27
8 Nottm Forest 15 10 24
9 Reading 15 5 24
10 Millwall 16 4 24

skint
26.10.03, 14:30
McCarthy: \"Me oleks pidanud võitma\"

Sunderlandi esimene kaotus viimases seitsmes liigamängus tuli vastu võtta Norwich Citylt, kes püstitas klubi rekordi 7 järjestikuse võiduga koduväljakul.

McCarthy ütles: \"Me olime paremad, me mängisime hästi, kuid ei saanud punktigi. Ma olen selles väga pettunud.
Treener arvas, et värava toonud standardolukorras lasti vastaste mängija (Damien Francis) kaitsjate poolt liiga lihtsalt löögile.
Vaatamata kaotusele jäi McCarthy mängupildiga rahule ja ta ei kavatse järgmiseks mänguks midagi muuta.
Sunderland jäi teisel poolajal arvulisse vähemusse, kui Wearsiders\' teenis tänavu kolmanda punase kaardi. McCarthy kaitses John Osterit, kes saadeti platsilt ära Norwichi keskkaitsjale Adam Drury`le kokku põrgates.
Punasele kaardile eelnenud olukorras sõideti Osterile jalatallad ees sisse, kuid vile vaikis. Oster tegi vastasele tagasi.
McCarthy:\"Ma rääkisin kohtunik Graham Polliga ja ütlesin talle, et kui sa oleks esimeses olukorras vilistanud, oleks me saanud kohtumise lõpuni 11 mehega mängida! Aga Oster maksis kätte ja alati saadetakse platsilt ära just kättemaksja.\"

Norwichi treeneril Nigel Worthingtonil ei olnud Osteri ärasaatmisega seoses mingeid kahtlusi: \"Oster lõi Druryt, kui ta oli väljakul pikali - kohtunikul ei olnud muud valikut, kui näidata talle punast kaarti.\"
Worthington oli oma meeskonna mängust vaimustuses. Ta nimetas Sunderlandi väga heaks tiimiks ja oli 3 punktiga ülirahul.

skint
27.10.03, 17:52
Ja kui kedagi kotib, siis Sunderlandi webilehel (http://www.safc.com/news.asp?article=169762&lid=204) on jutt Mart Poomiga seoses ründajate ja värava löömisega!!!

eston maravilha
27.10.03, 18:19
tegelt on meil siin 1 tunduvalt popim safci teema ka..

skint
27.10.03, 21:22

Et sa pead silmas SAFV vs NUFC vä?
See tundub nagu pigem Newcastle-keskne või nii!

eston maravilha
27.10.03, 21:32
kui sa natuke täpsemalt vaatad siis teema alustas safci fänn... ja kui need 3 sinu posti seal oleks oleks ju lõpp täitsa safci oma või mis..

sicmic
27.10.03, 21:33
Originally posted by efafan

Et sa pead silmas SAFV vs NUFC vä?
See tundub nagu pigem Newcastle-keskne või nii!

Pole ta nii Newcastle-keskne midagi, võid rahulikult edaspidi sinna kirjutada :D, et selline traditsioon/harjumus/mis iganes on siin välja kujunemas....:doh:

socceri
29.12.04, 16:23
Fulham oli huvitatud Mart Poomist.:lahe:

ertz
29.12.04, 16:28
Algselt postitas d_duff

Fulham oli huvitatud Mart Poomist.:lahe:

no shit???

socceri
29.12.04, 16:33
Sunderland tõusis võiduga 2-le kohale:kaval:

hutch
29.12.04, 16:45
Ipswich juhib sunderlandi 3 punktiga:doh: küll sunderland ara neile teeb:lahe:

Hughes
29.12.04, 16:46
Algselt postitas hutch

Ipswich juhib sunderlandi 3 punktiga

:doh:???

socceri
12.01.05, 15:34
Sunderland kohtub FA Cupi neljandas ringis Evertoniga

Jaan
13.01.05, 02:00
Tere tulemast planeedile maa.

waluswend
16.01.05, 22:56
Sunderland võitis raskes mängus Derbyt 2-0. Pingil oli ka Poom, kes võib juba lähi tulevikus mängu saada!:)

oku
17.01.05, 13:29
Algselt postitas waluswend

Sunderland võitis raskes mängus Derbyt 2-0. Pingil oli ka Poom, kes võib juba lähi tulevikus mängu saada!:):jump3:

Pilt
21.01.05, 22:35
inglise ésiliiga parim mängija-ARCA ja parim väravavaht-POOM:D :P :)
niiet edu neile
aint vigastustega kimpus natuke:(

RVN
28.01.05, 14:46
ma olen unustaand millal see mäng on evrtoniga:oih: :oih:

Karla
28.01.05, 15:30
Algselt postitas RVN

Evertoniga mäng peaks homme toimuma.;)

runno
28.01.05, 15:49
Algselt postitas Karla

Algselt postitas RVN

Kuule, äkki paned oma totaka pilgutava smiley asemele rohkem infot.
..näiteks mängu algusaeg, kas ja kus on võimalik näha, kuulda ja muu seesugune..

ette tänades..

Karla
28.01.05, 17:27
Algselt postitas runno

Algselt postitas Karla

Algselt postitas RVN

Kuule, äkki paned oma totaka pilgutava smiley asemele rohkem infot.
..näiteks mängu algusaeg, kas ja kus on võimalik näha, kuulda ja muu seesugune..

ette tänades..

Kohtumine hakkab muidu eesti ajajärgi kell viis.
pärast uurin millised telekanalid seda mängu näitavad
:)

Van Nistelrooy
29.01.05, 21:56
Olgu. FA Cup on Sunderlandi ja Poomi jaoks läbi.

mömm
20.02.05, 02:59
päris kahju kohe sunsist. loodame et poom saab terveks ja suudab sunderlandi premieri viia

laurenzo
20.02.05, 12:46
päris kahju kohe sunsist. loodame et poom saab terveks ja suudab sunderlandi premieri viia
Minu arust läheb Phoenix Sunsil NBA-s väga hästi?

kullox
20.02.05, 12:50
Algselt postitas laurenzo

Minu arust läheb Phoenix Sunsil NBA-s väga hästi?

irw:D

mt013
16.06.05, 00:10
hmmm...huvitav ostsid uuue väravavahi...aga mis aab POOmist....kas hakab tema aeg otsa saama....koguaeg vigastatud....ega jah klubi sa nii tema pilae loota kül jah...:doh:

razo
21.06.05, 03:22
Mart Poomi ümber ja Thomas Mhyre ümber käivad igasugused kuulujuttud. Ühed jutud räägivad lausa Poominatori Fulhami minemisest. Kuid loodame, et nii ikka ei lähe ja kuulu ei pea paika.

dontastik
09.07.13, 22:57
Rohkem kui 8 aasta vanune Sunderlandi teema tuleb tolmust puhtaks teha kuna...

Sunderland sign striker Jozy Altidore from AZ Alkmaar on four-year deal.

Kahe hooajaga Alkmaari ridades 67 liigamänguga 38 väravat.

http://cdn.safc.com/~/media/Players%2013%2014/Jozy%20Altidore/Signing/10.jpg?mw=655

http://www.safc.com/news/team-news/2013/july/di-canio-swoops-for-altidore

H.M Murdock
09.07.13, 23:36

eeee....miks siis täpsemalt? (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?19-SAFC-vs-NUFC)

zip
10.07.13, 00:59

Sunderland sign striker Jozy Altidore from AZ Alkmaar on four-year deal.

Kahe hooajaga Alkmaari ridades 67 liigamänguga 38 väravat.

http://www.safc.com/news/team-news/2013/july/di-canio-swoops-for-altidorehttp://foorum.soccernet.ee/showthread.php?19-SAFC-vs-NUFC/page336

dontastik
10.07.13, 03:56
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?19-SAFC-vs-NUFC/page336

Minu paha. Ei märganudki, et Sunderlandi ja Newcastle teema koos on. Kui moderaator peaks seda teemat lugema, siis oleks tore, kui kustutaksite 4 viimast postitust ära. Saaksin siis Altidore ülemineku Alkmaarist Sunderlandi sinna postitada.

atleticomadrid
23.09.13, 14:05
Paolo Di Canio lasti lahti. Relief

Katk
23.09.13, 14:23
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?19-SAFC-vs-NUFC/page339

Paolo Di Canio lasti lahti. Relief

Õiges teemas juba lahatud seda. Kui oleksid natuke lugenud eelmisi poste oleksid näinud kuidas dontastik sama reha otsa astus ;)

marv3llous
23.09.13, 19:50
See on see kui teiste alafoorumite mehed üritavad seletama tulla siia :)

atleticomadrid
23.09.13, 22:53
Õiges teemas juba lahatud seda. Kui oleksid natuke lugenud eelmisi poste oleksid näinud kuidas dontastik sama reha otsa astus ;)
safkk versus nuffk ? Minge perse, te olete haiged inimesed siin inglise teemas.

bubbles
05.04.15, 20:37
https://vine.co/u/919376386001608704 Kena.