320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas musitseerid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas musitseerid?

    Selle teema all kirjuta, mis pilli mängid ja mis bändi teed. Ja mis stiili mängid

    Mina rokin kitarril ja trummidel. Mängin peamiselt powerchorde a la Ramones/Green Day, seetõttu eriline soolovirtuoos ei ole. Kahjuks omaette, kuna pole õnnestunud bändi eostada sama musastiili fännidest sõprade puudusel Kunagi mängisin musakoolis 5 aastat klarnetit.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

    ma mängin 6 keelset kidrat...muusikakoolis isegi 3a õppind seda. tulin ära, ja nüüd ise kodus vähe tinistan

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

      Kodus mul mingi vana akustiline kidra on (suht logu). Õppinud mängimist pole aga niisama tinistada oskan küll: vahel tuleb isegi päris hästi välja.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

        ... kunagi ammustel noorusaegadel sai 10-kond aastat basskitarri erinevates bändides mängitud mis viljelesid punk- ja briti-indiepoppi laadset muusikat.
        Viimane ülesastumine lavalaudadel siiski (ühe erandina 99 a.) pea 8 aastat tagasi...
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

          Ma laulan ansamblis Sprinkinkl(vokaalansambel) ja Mitte-Riinimanda kooris... ...aga kiterri ise õpitud ja klaver pooleli jäetud muusikakoolis, kahtsesuga

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

            Kooliajal mängisin trashibändis (no olid sellised ajad ja maitsed kunagi:P) kitarri, kuigi tegelt oskasin trumme paremini. Hiljem mängisingi veidi trumme ka. Aga sellest hakkab nüüd vaikselt juba 10 aastat täis tiksuma..
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

              Ma m2ngin v2ga h2sti 6hukitarri ja -trumme kah. Siin on tunnistajaid, kes seda kinnitada v6ivad.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

                Ma m2ngin v2ga h2sti 6hukitarri ja -trumme kah. Siin on tunnistajaid, kes seda kinnitada v6ivad.
                Mul on olnud tõesti see au musitseerida koos teiesuguse hiilgava virtuoosiga!
                Elämä on laiffi!





                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

                  Jah, aga varsti v6iks uue albumi yllitada. Ma helistan homme m2nedzherile ja r22gin tuurist kah.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

                    mul tuli järsku meelde, et olen ka mussi üllitanud. juhtus see ühes laagris, kus meil polnd miskit teha ja õltsi ka polnd. tuli siis mõte bändi teha , kontsert anda ja samas ka õlle raha koguda. meisterdasid siis ühega koos paar lugu võtsime pillid(suupill ja pulgad vastu maad tagumiseks) ja hakkasime üürgama.
                    lõpptulemus oli selline, et meile maksti et me ära läheksime ja õlleraha ka kokku ei saand.
                    lõppsumma oli 4.80 ja rõõmus tuju.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kas musitseerid?\'

                      Originally posted by zoolazorts
                      Ma üritan momendil selle lehe kaudu kitarrimängu selgeks saada. Kidra ise on vana vene aegne millele värskelt uued keeled peale pandud. Ehk siis, muusikatööstus, hoia alt! :P
                      Kui mingi ime läbi juba tinistamise selgeks saad ja asi looma hakkab, eks siis anna teada. Siis võtan asja ka ise käsile. Nurgas üks korralik riist seisab, aga siiamaani pole olnud püsivust asjaga tegeleda.
                      Miskipärast olen sellistesse lehtedesse pessimismiga suhtunud, kuid eks aeg näitab, kui zoolazortsist asja saab, siis kaob ka minu pessimism.
                      Vaikus

                      Kommentaar

                      Working...
                      X