PDA

View Full Version : ROOTSI KUNN

zxcv
14.11.02, 18:50
Ainuke vend, kes oma nime suurte tähtedega kirjutab!
Enamus postitusi on kedagi halvustavad või mis te arvate?

Rainman
14.11.02, 19:00
Vat, kus tuli statistik välja :doh: Kui sa ei oska konstruktiivsest kriitikast aru saada, siis on mul sinust kahju. Vaevalt sa kõik tema postitused läbi oled lugenud, et siin niimoodi üldistad.

silverman
14.11.02, 19:16
Kunn paneb küll kurjalt, aga enamasti on ikka point jutus sees...
Mida ei saa aga öelda selle teema avamise kohta.

-madis-
15.11.02, 18:53
Ei tasu mingil suvalisel vandil siin hakkata kunni halvustama.
Minul ei ole kunnile küll midagi ette heita. Täitsa norm ja asjalik vend.
See teema on mõttetu.

Lapeteus
15.11.02, 19:50
Kiss my arse zxcv! Sul peaks mingi respekt olema inimeste vastu. Minu arust on kohatu hakata mölisema inimese kallal, keda sa ei tunne.
Ja oma (zx) CV võid sa mujale saata, äkki näkkab paremini.
Rohkem dolerantsust on vaja!:deemon:

Undi
15.11.02, 20:04
Originally posted by Arse
Rohkem dolerantsust on vaja!
rohkem oleks vaja emakeele tundides käia ;) tõsi, oletasin, et ta on eestlane

teema iseenesest on muidugi mõttetu

gaskoff
15.11.02, 20:58
Originally posted by Undi

Originally posted by Arse
Rohkem dolerantsust on vaja!
rohkem oleks vaja emakeele tundides käia ;)

teema iseenesest on muidugi mõttetu
aga äkki polegi emakeel

indrek
15.11.02, 21:26
Minu meelest küll täiesti mõtekas teema.
Personaalsed teemad on halasti huvitavad.
Minu meelest on kunnil küll kompleksid:P
Vähemalt ma ei tea inimest kellel komplekse pole. Täiestihuvitav nende üle arutada.
1. Kunn kirjutab nime suurte tähtedega
2. Kunn tahab et teda kunniks, ehk teiste valitsejaks kutsutakse
3. Vähe sellest kunnile ei piisa isegi oma kodumaa valitsemisest, aga ronib kuus korda suurema ja kümme korda rikkama riigi etteotsa.

Kunn on alustanud eesti jalgpallifännide juhtimisest, aga nimega näitab nö oma haaret ja perspektiivi - kes ta tegelikult olla tahab.

Minu tagasihoidlikku arvamuse kohaselt põeb kunn suurusehullustust:õnnelik:

Umbes sama haigus on ka senil - ainul pisut väiksemas mahus.

Ntx cantona, poborsky, phillips ja veel mõned tahavad olla head jalgpallurid - aga rootsi kunn tahab enda lipu alla koondada mitu miljonit inimest onju mastaapide vahe.

Eraldi diagnoos on näiteks tegelasel, kelle nimi on Newcastle. Inimene kes kujutab ennast ette linnana? Kusjuures linnana mada ta kunagi näinud pole, ega tõenäoliselt nägema ei saa. Umbes nagu Ostap nägi vaimusilmas ette Riot - unistustelinna. Aga ennast ühe suvalise inglismaa kolkalinnana ettekujutada ja sellena siin esineda??? Minu lihtinimese mõistus seda ei võta. Võibolla mõni psühhiaatriaharidusega inimene aitab.:D

aiFo
16.11.02, 01:04
nonäädsa! ja ongi täiesti m6ttetust teemast täiesti tore ja asjalik teema valmis saanud! aitähh indrek!!!:)

moochie
16.11.02, 02:14
Ma ei tahaks küll taaskord sellise tegelase nagu Arse nime ja tegemiste üle norida, ent Indrek, mis küll võiks olla sinu diagnoos sellele sõbrale...? ;)

:õlu:

shepard
16.11.02, 17:59
jees indrek, peris hea tekst. Peaksid raamatu välja andma. Pealkirjaks: Jalgpallifännid ja nende erinevad kompleksid ***** (miski võõrsõna siia) kontekstis. :D

Oll
18.12.02, 17:58
PANG

gaskoff
18.12.02, 18:55
Hea, et asjale pihta said!

yheksa
18.12.02, 18:56
Originally posted by Oll

Sul on võib olla huvitav jätta mulje, et tead asjast midagi ja \"arutleda\" selle üle, kuid kui Sa teaksid midagi sõnadest viisakus ja eetilisus siis vaevalt Sa kellegi kindla kompleksidest AVALIKULT(ka suurte tähtedega-maybe on mul avalikkuse vastu nüüd kompleks, Dr. Indrek ja Dr. Cxcv?) räägiksid ja vaevalt on Sul ka õigus kellegile mingit diagnoosi panna.
Olen nõus, et kõigil on mingid kompleksid ja tabud, aga AVALIKULT nende üle kohut ei tohiks mõista.
See, et Kunn oma nime suurte tähtedega kirjutab ja kui ta sinna ka \"ROOTSI\" ette paneb ei tee minu silmis vahet.Nii palju kui ma temaga suhelnud olen pole ma tähendanud \"valitsemishimu\" ei jutus ega ka käitumises.
Ühesõnaga see teema ON mõttetu ja tuleks sulgeda.

Mina arvan, et palun vöta kogu Indreku kirjutist puhta tõena, süvaanalüüsina ning ära mittekunagi möista nalja. Seda oleks Jõulude ajal ju palju oodata... inimestel on teisigi muresid :myts7:

Oll
18.12.02, 19:05
Fuck...:sega11: :sega11: :sega11:
Tõepoolest lahe, et pihta sain asjale.Sry Indrek.
Tra vot see oli margine. Irw....njaa....kirjuta veel midagi suure ähmiga.:(
Valus ämber....veelkord sry Indrek...üx kilo viina kuluks praegu ära..tra...:( :( :(

vaikiv mees
18.12.02, 19:10
nonäädsa! ja ongi täiesti m6ttetust teemast täiesti tore ja asjalik teema valmis saanud!
;) Püandiks võiks veel lisada, et kuskil Eesti juhtivatest päevalehtedest (kus Eesti fännidest juttu oli) üritati kah Kunnile diagnoos ära panna: \"Ennast Rootsi Kunniks nimetav\"
no see kõlab peaaegu nagu \'ennast sünnist saati Napoleoniks pidav\' vms.
igal hüüdnimel on oma tagamaa& kujunemislugu; siin-seal on nendest ka juttu olnud

Silver
18.12.02, 23:16
Originally posted by zxcv

Enamus postitusi on kedagi halvustavad või mis te arvate? Ise arvan, et keegi kaval vana registreeris end veelkord ühenimega foorumisse ja selleks sattus zxcv :) Ja nagu näha on mees teinud foorumisse ainult ühe posti, seega arvan , et asja taga on keegi teine, kes oma päris nimega ei julge poseerida :lahe: Kuid vôin ka eksida...

Devil
18.12.02, 23:22
Originally posted by treze

Originally posted by zxcv

Enamus postitusi on kedagi halvustavad või mis te arvate? Ise arvan, et keegi kaval vana registreeris end veelkord ühenimega foorumisse ja selleks sattus zxcv :) Ja nagu näha on mees teinud foorumisse ainult ühe posti, seega arvan , et asja taga on keegi teine, kes oma päris nimega ei julge poseerida :lahe: Kuid vôin ka eksida...
hea detektiivi töö ... vägagi tõenäoline :)
trezel kah suuruse hullustus ... mõtleb et on trezgo-trezeguet
ega ma isegi alla hullustuse tasemelt ei jää :P
põrgus on endiselt hea a soe:sega8: :silm3: :silm4: