320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ROOTSI KUNN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ROOTSI KUNN

    Ainuke vend, kes oma nime suurte tähtedega kirjutab!
    Enamus postitusi on kedagi halvustavad või mis te arvate?

    #2
    Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

    Vat, kus tuli statistik välja Kui sa ei oska konstruktiivsest kriitikast aru saada, siis on mul sinust kahju. Vaevalt sa kõik tema postitused läbi oled lugenud, et siin niimoodi üldistad.
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

      Kunn paneb küll kurjalt, aga enamasti on ikka point jutus sees...
      Mida ei saa aga öelda selle teema avamise kohta.
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

        Ei tasu mingil suvalisel vandil siin hakkata kunni halvustama.
        Minul ei ole kunnile küll midagi ette heita. Täitsa norm ja asjalik vend.
        See teema on mõttetu.
        Vaikus

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

          Kiss my arse zxcv! Sul peaks mingi respekt olema inimeste vastu. Minu arust on kohatu hakata mölisema inimese kallal, keda sa ei tunne.
          Ja oma (zx) CV võid sa mujale saata, äkki näkkab paremini.
          Rohkem dolerantsust on vaja!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

            Originally posted by Arse
            Rohkem dolerantsust on vaja!
            rohkem oleks vaja emakeele tundides käia tõsi, oletasin, et ta on eestlane

            teema iseenesest on muidugi mõttetu

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

              Originally posted by Undi


              Originally posted by Arse
              Rohkem dolerantsust on vaja!
              rohkem oleks vaja emakeele tundides käia

              teema iseenesest on muidugi mõttetu
              aga äkki polegi emakeel

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

                Minu meelest küll täiesti mõtekas teema.
                Personaalsed teemad on halasti huvitavad.
                Minu meelest on kunnil küll kompleksid:P
                Vähemalt ma ei tea inimest kellel komplekse pole. Täiestihuvitav nende üle arutada.
                1. Kunn kirjutab nime suurte tähtedega
                2. Kunn tahab et teda kunniks, ehk teiste valitsejaks kutsutakse
                3. Vähe sellest kunnile ei piisa isegi oma kodumaa valitsemisest, aga ronib kuus korda suurema ja kümme korda rikkama riigi etteotsa.

                Kunn on alustanud eesti jalgpallifännide juhtimisest, aga nimega näitab nö oma haaret ja perspektiivi - kes ta tegelikult olla tahab.

                Minu tagasihoidlikku arvamuse kohaselt põeb kunn suurusehullustust

                Umbes sama haigus on ka senil - ainul pisut väiksemas mahus.

                Ntx cantona, poborsky, phillips ja veel mõned tahavad olla head jalgpallurid - aga rootsi kunn tahab enda lipu alla koondada mitu miljonit inimest onju mastaapide vahe.

                Eraldi diagnoos on näiteks tegelasel, kelle nimi on Newcastle. Inimene kes kujutab ennast ette linnana? Kusjuures linnana mada ta kunagi näinud pole, ega tõenäoliselt nägema ei saa. Umbes nagu Ostap nägi vaimusilmas ette Riot - unistustelinna. Aga ennast ühe suvalise inglismaa kolkalinnana ettekujutada ja sellena siin esineda??? Minu lihtinimese mõistus seda ei võta. Võibolla mõni psühhiaatriaharidusega inimene aitab.
                memer of Gaskoff fan club

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'


                  nonäädsa! ja ongi täiesti m6ttetust teemast täiesti tore ja asjalik teema valmis saanud! aitähh indrek!!!
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

                    Ma ei tahaks küll taaskord sellise tegelase nagu Arse nime ja tegemiste üle norida, ent Indrek, mis küll võiks olla sinu diagnoos sellele sõbrale...?

                    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

                      jees indrek, peris hea tekst. Peaksid raamatu välja andma. Pealkirjaks: Jalgpallifännid ja nende erinevad kompleksid ***** (miski võõrsõna siia) kontekstis.
                      Cerveza.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

                        PANG
                        Algselt postitas tank
                        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

                          Hea, et asjale pihta said!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

                            Originally posted by Oll

                            Sul on võib olla huvitav jätta mulje, et tead asjast midagi ja \"arutleda\" selle üle, kuid kui Sa teaksid midagi sõnadest viisakus ja eetilisus siis vaevalt Sa kellegi kindla kompleksidest AVALIKULT(ka suurte tähtedega-maybe on mul avalikkuse vastu nüüd kompleks, Dr. Indrek ja Dr. Cxcv?) räägiksid ja vaevalt on Sul ka õigus kellegile mingit diagnoosi panna.
                            Olen nõus, et kõigil on mingid kompleksid ja tabud, aga AVALIKULT nende üle kohut ei tohiks mõista.
                            See, et Kunn oma nime suurte tähtedega kirjutab ja kui ta sinna ka \"ROOTSI\" ette paneb ei tee minu silmis vahet.Nii palju kui ma temaga suhelnud olen pole ma tähendanud \"valitsemishimu\" ei jutus ega ka käitumises.
                            Ühesõnaga see teema ON mõttetu ja tuleks sulgeda.
                            Mina arvan, et palun vöta kogu Indreku kirjutist puhta tõena, süvaanalüüsina ning ära mittekunagi möista nalja. Seda oleks Jõulude ajal ju palju oodata... inimestel on teisigi muresid

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'ROOTSI KUNN\'

                              Fuck...
                              Tõepoolest lahe, et pihta sain asjale.Sry Indrek.
                              Tra vot see oli margine. Irw....njaa....kirjuta veel midagi suure ähmiga.
                              Valus ämber....veelkord sry Indrek...üx kilo viina kuluks praegu ära..tra...
                              Algselt postitas tank
                              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X