320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Adidas Predator Mania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Adidas Predator Mania

    Ise kavatsen need osta. Kuna ei tea, et enda sõpradest kellegil olex, kas siis kellegil teist on? Kui on kas need purunevad ruttu? Kas soovitad?
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    #2
    Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

    Mul endal kogemused puuduvad (I wish!) kuid kuna olen suur puutsatehnoloogia fänn, tean üht-teist. Esiteks, kui sa tahad, et nad sul ära ei laguneks ja kallis investeering kaua kestaks, pead sa peale igat mängu hooldama, kuna nad on tehtud päris kängurunahast. Tänu sellele peaksid nad olema ka maailma mugavaimad puutsad, kuna see nahk võtab sinu jala kuju. Hooldama peab neid nii, et kui nad on mudased peale mängu puhastad nad kõigepealt niiske lapiga ja siis paned neile vastavat nahahooldusvahendit (ma ei tea täpselt millist, aga ingliskeeles on selle nimi Leather Food, küsi müüjalt). Sa võid ka neid mitte hooldada, aga siin nad lähvad rabedaks, ebamugavaks ja kiiremini katki. Näiteks see toode http://www.soccer.com/IWCatProductPage.process?Merchant_Id=1&Section _Id=1005&pcount=&Product_Id=27014 on spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud. Siis veel seda, et nahast puutsasid ei tohi radika peal kuivatada, kuna see lõhub nahka - kui saavad läbimärjaks, siis topi ajalehti täis ja lase kuivada - ajalehed imavad vee välja.

    Ja üks vihje veel - ära osta liiga väikseid ega liiga suuri puutsasid - mul endal on ülimasendavad kogemused sellega. Kunagi ostsin mingil põhjusel (mida ma ise ei tea) endale 46 2/3 suurused putsad, kuigi mu jala suurus on 45,5. Siis ostin hiljuti 45,5 nike puutsad aga nad osutusid pool senti lühemaks kui teiste firmade 45,5 ja nüüd nad siis lihtsalt seisavad ja ootavad kuni mu tulevase poja jalg nii suureks saab.

    Kui tahad võin mõne Tammeka tüübi käest küsida, kuidas ned on, kuna nad kõik kasutavad neid... Ise soovitan küll osta kui võimalus on.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

      Suured tänud valgustamise eest greenday
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

        Originally posted by greenday
        Mul endal kogemused puuduvad (I wish!) kuid kuna olen suur puutsatehnoloogia fänn, tean üht-teist. Esiteks, kui sa tahad, et nad sul ära ei laguneks ja kallis investeering kaua kestaks, pead sa peale igat mängu hooldama, kuna nad on tehtud päris kängurunahast. Tänu sellele peaksid nad olema ka maailma mugavaimad puutsad, kuna see nahk võtab sinu jala kuju.
        Nüüd küll OT, kui minu teada teeb adidas oma eliitputsad siiski pärisnahast ( odavad siis kunstnahast vastavalt ), mis on kindlasti mugavam jalale kui kängurunahk, nii väidavad vähemalt reim ja teisedki flora poisid kes nike-ga mängivad. Just nike toodabki roheliste meeleheaks kunstlikku kängurunahka. Nii rääkis mulle väheamalt herr Rein Sokk. Aga muidu olid greenday soovitused igati asjakohased. Lisaks võibolla veel, et kui võimalik kasuta putsadel ka nn \"vormihoidjat\", müüakse kingapoodides. Samuti ei kannata nahk ka kuumust, ehk siis päikese, radiaatori, sauna laval, fööniga kuivatamine ei ole kuigi soovitav. Kindlati ära mängi selle saapaga mujal kui murul, sest kunstmuru lõhub nii su jalga, kui ka saabast.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

          aga kui korgid on kummist mitte metallist????? Vaata pilti

          Kas Eestis on igaühele müügil valged õiged predad(mitte odavad manadod)????
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

            Originally posted by guru


            Originally posted by greenday
            Mul endal kogemused puuduvad (I wish!) kuid kuna olen suur puutsatehnoloogia fänn, tean üht-teist. Esiteks, kui sa tahad, et nad sul ära ei laguneks ja kallis investeering kaua kestaks, pead sa peale igat mängu hooldama, kuna nad on tehtud päris kängurunahast. Tänu sellele peaksid nad olema ka maailma mugavaimad puutsad, kuna see nahk võtab sinu jala kuju.
            Nüüd küll OT, kui minu teada teeb adidas oma eliitputsad siiski pärisnahast ( odavad siis kunstnahast vastavalt ), mis on kindlasti mugavam jalale kui kängurunahk, nii väidavad vähemalt reim ja teisedki flora poisid kes nike-ga mängivad. Just nike toodabki roheliste meeleheaks kunstlikku kängurunahka. Nii rääkis mulle väheamalt herr Rein Sokk. Aga muidu olid greenday soovitused igati asjakohased. Lisaks võibolla veel, et kui võimalik kasuta putsadel ka nn \"vormihoidjat\", müüakse kingapoodides. Samuti ei kannata nahk ka kuumust, ehk siis päikese, radiaatori, sauna laval, fööniga kuivatamine ei ole kuigi soovitav. Kindlati ära mängi selle saapaga mujal kui murul, sest kunstmuru lõhub nii su jalga, kui ka saabast.
            Ma ei saand päris aru, kas ma andsin mingit valeinfot?. On kolm varjanti - kunstnahk, siis lehma nahk ja känguru nahk. Päris känguru nahk on kõige pehmem ja mugavam, lehma nahk on jäigem aga vastupidavam, kunstnahk ei võta jala kuju aga on kõige vastupidavam ja ka veekindel tihti. Nike tipppuutsadel on tõesti materjalik KNG-100 ehk tehis kängurunahk. Mercurial Vaporitel on veel uuem tehnoloogia nimega Nikeskin.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

              Originally posted by Väravavaht
              aga kui korgid on kummist mitte metallist????? Vaata pilti

              Kas Eestis on igaühele müügil valged õiged predad(mitte odavad manadod)????
              * kindlasti ei ole vahet kas sa mängid kunstmurul metallist või kummist korkidega, ühtmoodi lõhuvad nad nii jalga kui ka putsat. Korgid tulevad lihtsalt alt ära ja garantiise neid vastu ei võeta. Räägitakse, et Kotka kunstmuru pidi suveperioodidel lubama mängida ka korgiga, kui ei ole siiski soovitav.

              * err, mismõttes igaühele? kõige täpsem info kolmest triibust, adidase maaletoojalt, ise mängin manado kruusakatega, vägagi head ja mugavad on.

              Ma ei saand päris aru, kas ma andsin mingit valeinfot?. On kolm varjanti - kunstnahk, siis lehma nahk ja känguru nahk. Päris känguru nahk on kõige pehmem ja mugavam, lehma nahk on jäigem aga vastupidavam, kunstnahk ei võta jala kuju aga on kõige vastupidavam ja ka veekindel tihti. Nike tipppuutsadel on tõesti materjalik KNG-100 ehk tehis kängurunahk. Mercurial Vaporitel on veel uuem tehnoloogia nimega Nikeskin.
              * tähendab mulle rääkis Sokk, et nike enam pärisnahast ( ehk siis loomanahast ) putsasid ei tooda, vaid kasutab roheliste meeleheaks kunstlikku kängurunahka või siis ja nikeskini või mida iganes. Oma naiivsuses arvasin, et adidas toodab vaid lehmanahast ja kunstnahast saapaid, ega arvanud et ka känguruid selleks nülitakse.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

                Seda soovitan enda kogemusest, et ära firm-ground tallaga ehk punnide või liistudega (nagu Manial) kunsmurul mängi. Mul tulid pumadelt nii 2 punni tagant ära, mis teeb mängimise võimatuks, ja nagu guru ütles, neid poes tagasi ei võeta. Pigem mängi kunstmurul kuiva ilmaga sisepuutsadega, kui sul spets tallaga varjante pole.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

                  Originally posted by guru


                  * err, mismõttes igaühele? kõige täpsem info kolmest triibust, adidase maaletoojalt, ise mängin manado kruusakatega, vägagi head ja mugavad on.
                  mis värvi ja kas sa ostsid adi poest?
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

                    Originally posted by Väravavaht


                    Originally posted by guru


                    * err, mismõttes igaühele? kõige täpsem info kolmest triibust, adidase maaletoojalt, ise mängin manado kruusakatega, vägagi head ja mugavad on.
                    mis värvi ja kas sa ostsid adi poest?
                    mina muretsesin oma valged manado kruusakad rademarist, adidases on nad ka müügil aint 100.- või midagist kallimad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

                      Emm,mul küll neid kenasid punaseid lihasööjaid ei olnud,aga selle aasta alguses ostsin Adi Copa Mundialid,mis õige hinna järgi kah parajalt plekkisid ( 2000 ). Ma sain kaubsist 1400-ga. Juhtus nii,et pidasid vastu 4 kuud. Muidugi platsid,kus mängisin, ei kannatanud kriitikat. Hooldasin peale igat mängu nii,et pesin ka veega puhtaks ja siis toiduõliga üle. Kahjuks saingi pool hooaega mängida ja lagunes vasaku jala putsa lihtsalt jalas ära.

                      Aga kiitma peab putsa mugavust. Võttis mõne hetkega jala kuju ja väga mõnus pehme oli mängida. Hiljem astusin Puma 400.- eegustesse putsadesse ja nendega oli vahe sees, nii mugavuse- kui hinnavahe.

                      Nüüd vähemalt tean,et Eesti oludes on kallist putsat veelgi kallim osta,sest antud olukorras tuleb vist nii ennast kui platse süüdistada, kus pallitud sai.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

                        Originally posted by guru


                        Originally posted by Väravavaht


                        Originally posted by guru


                        * err, mismõttes igaühele? kõige täpsem info kolmest triibust, adidase maaletoojalt, ise mängin manado kruusakatega, vägagi head ja mugavad on.
                        mis värvi ja kas sa ostsid adi poest?
                        mina muretsesin oma valged manado kruusakad rademarist, adidases on nad ka müügil aint 100.- või midagist kallimad.
                        Ega sul kirjaviga sisse ei tulnud? Peax olema 1000.- äkki? Aga kui 100.- on siis võib ju mitu paari osta
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'


                          mina muretsesin oma valged manado kruusakad rademarist, adidases on nad ka müügil aint 100.- või midagist kallimad.
                          Ega sul kirjaviga sisse ei tulnud? Peax olema 1000.- äkki? Aga kui 100.- on siis võib ju mitu paari osta
                          .....kallis puurilukk, loe lause uuesti läbi. iva - adidase poes on samad saapad 100.- või midagist KALLIMAD, mõistad?

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

                            Predator tundub päris ilus olevat, nii väljast vaadates.
                            kui kunagi rikkax saan siis ostan endalegi...

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Adidas Predator Mania\'

                              Seda ka, et valged (tegelikult siiski shampanja värvi) Maniad olid Eesti-Islandi mängupäeval Adidase poes Tallinnas täitsa saadaval.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X