PDA

View Full Version : Adidas Predator Mania

Väravavaht
17.11.02, 14:23
Ise kavatsen need osta. Kuna ei tea, et enda sõpradest kellegil olex, kas siis kellegil teist on? Kui on kas need purunevad ruttu? Kas soovitad? http://www.hot.ee/nfs/adidas_predator_mania.jpg

greenday
17.11.02, 23:15
Mul endal kogemused puuduvad (I wish!) kuid kuna olen suur puutsatehnoloogia fänn, tean üht-teist. Esiteks, kui sa tahad, et nad sul ära ei laguneks ja kallis investeering kaua kestaks, pead sa peale igat mängu hooldama, kuna nad on tehtud päris kängurunahast. Tänu sellele peaksid nad olema ka maailma mugavaimad puutsad, kuna see nahk võtab sinu jala kuju. Hooldama peab neid nii, et kui nad on mudased peale mängu puhastad nad kõigepealt niiske lapiga ja siis paned neile vastavat nahahooldusvahendit (ma ei tea täpselt millist, aga ingliskeeles on selle nimi Leather Food, küsi müüjalt). Sa võid ka neid mitte hooldada, aga siin nad lähvad rabedaks, ebamugavaks ja kiiremini katki. Näiteks see toode http://www.soccer.com/IWCatProductPage.process?Merchant_Id=1&Section_Id= 1005&pcount=&Product_Id=27014 on spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud. Siis veel seda, et nahast puutsasid ei tohi radika peal kuivatada, kuna see lõhub nahka - kui saavad läbimärjaks, siis topi ajalehti täis ja lase kuivada - ajalehed imavad vee välja.

Ja üks vihje veel - ära osta liiga väikseid ega liiga suuri puutsasid - mul endal on ülimasendavad kogemused sellega. Kunagi ostsin mingil põhjusel (mida ma ise ei tea) endale 46 2/3 suurused putsad, kuigi mu jala suurus on 45,5. Siis ostin hiljuti 45,5 nike puutsad aga nad osutusid pool senti lühemaks kui teiste firmade 45,5 ja nüüd nad siis lihtsalt seisavad ja ootavad kuni mu tulevase poja jalg nii suureks saab.:)

Kui tahad võin mõne Tammeka tüübi käest küsida, kuidas ned on, kuna nad kõik kasutavad neid... Ise soovitan küll osta kui võimalus on.

Väravavaht
19.11.02, 11:15
Suured tänud valgustamise eest greenday

guru
19.11.02, 20:45
Originally posted by greenday
Mul endal kogemused puuduvad (I wish!) kuid kuna olen suur puutsatehnoloogia fänn, tean üht-teist. Esiteks, kui sa tahad, et nad sul ära ei laguneks ja kallis investeering kaua kestaks, pead sa peale igat mängu hooldama, kuna nad on tehtud päris kängurunahast. Tänu sellele peaksid nad olema ka maailma mugavaimad puutsad, kuna see nahk võtab sinu jala kuju.

Nüüd küll OT, kui minu teada teeb adidas oma eliitputsad siiski pärisnahast ( odavad siis kunstnahast vastavalt ), mis on kindlasti mugavam jalale kui kängurunahk, nii väidavad vähemalt reim ja teisedki flora poisid kes nike-ga mängivad. Just nike toodabki roheliste meeleheaks kunstlikku kängurunahka. Nii rääkis mulle väheamalt herr Rein Sokk. Aga muidu olid greenday soovitused igati asjakohased. Lisaks võibolla veel, et kui võimalik kasuta putsadel ka nn \"vormihoidjat\", müüakse kingapoodides. Samuti ei kannata nahk ka kuumust, ehk siis päikese, radiaatori, sauna laval, fööniga kuivatamine ei ole kuigi soovitav. Kindlati ära mängi selle saapaga mujal kui murul, sest kunstmuru lõhub nii su jalga, kui ka saabast.

Väravavaht
19.11.02, 23:52
aga kui korgid on kummist mitte metallist????? Vaata pilti

Kas Eestis on igaühele müügil valged õiged predad(mitte odavad manadod)????

greenday
20.11.02, 00:58
Originally posted by guru

Mul endal kogemused puuduvad (I wish!) kuid kuna olen suur puutsatehnoloogia fänn, tean üht-teist. Esiteks, kui sa tahad, et nad sul ära ei laguneks ja kallis investeering kaua kestaks, pead sa peale igat mängu hooldama, kuna nad on tehtud päris kängurunahast. Tänu sellele peaksid nad olema ka maailma mugavaimad puutsad, kuna see nahk võtab sinu jala kuju.

Nüüd küll OT, kui minu teada teeb adidas oma eliitputsad siiski pärisnahast ( odavad siis kunstnahast vastavalt ), mis on kindlasti mugavam jalale kui kängurunahk, nii väidavad vähemalt reim ja teisedki flora poisid kes nike-ga mängivad. Just nike toodabki roheliste meeleheaks kunstlikku kängurunahka. Nii rääkis mulle väheamalt herr Rein Sokk. Aga muidu olid greenday soovitused igati asjakohased. Lisaks võibolla veel, et kui võimalik kasuta putsadel ka nn \"vormihoidjat\", müüakse kingapoodides. Samuti ei kannata nahk ka kuumust, ehk siis päikese, radiaatori, sauna laval, fööniga kuivatamine ei ole kuigi soovitav. Kindlati ära mängi selle saapaga mujal kui murul, sest kunstmuru lõhub nii su jalga, kui ka saabast. Ma ei saand päris aru, kas ma andsin mingit valeinfot?. On kolm varjanti - kunstnahk, siis lehma nahk ja känguru nahk. Päris känguru nahk on kõige pehmem ja mugavam, lehma nahk on jäigem aga vastupidavam, kunstnahk ei võta jala kuju aga on kõige vastupidavam ja ka veekindel tihti. Nike tipppuutsadel on tõesti materjalik KNG-100 ehk tehis kängurunahk. Mercurial Vaporitel on veel uuem tehnoloogia nimega Nikeskin.

guru
20.11.02, 02:04
Originally posted by Väravavaht
aga kui korgid on kummist mitte metallist????? Vaata pilti

Kas Eestis on igaühele müügil valged õiged predad(mitte odavad manadod)????

* kindlasti ei ole vahet kas sa mängid kunstmurul metallist või kummist korkidega, ühtmoodi lõhuvad nad nii jalga kui ka putsat. Korgid tulevad lihtsalt alt ära ja garantiise neid vastu ei võeta. Räägitakse, et Kotka kunstmuru pidi suveperioodidel lubama mängida ka korgiga, kui ei ole siiski soovitav.

* err, mismõttes igaühele? kõige täpsem info kolmest triibust, adidase maaletoojalt, ise mängin manado kruusakatega, vägagi head ja mugavad on.

Ma ei saand päris aru, kas ma andsin mingit valeinfot?. On kolm varjanti - kunstnahk, siis lehma nahk ja känguru nahk. Päris känguru nahk on kõige pehmem ja mugavam, lehma nahk on jäigem aga vastupidavam, kunstnahk ei võta jala kuju aga on kõige vastupidavam ja ka veekindel tihti. Nike tipppuutsadel on tõesti materjalik KNG-100 ehk tehis kängurunahk. Mercurial Vaporitel on veel uuem tehnoloogia nimega Nikeskin.

* tähendab mulle rääkis Sokk, et nike enam pärisnahast ( ehk siis loomanahast ) putsasid ei tooda, vaid kasutab roheliste meeleheaks kunstlikku kängurunahka või siis ja nikeskini või mida iganes. Oma naiivsuses arvasin, et adidas toodab vaid lehmanahast ja kunstnahast saapaid, ega arvanud et ka känguruid selleks nülitakse.

greenday
20.11.02, 06:33
Seda soovitan enda kogemusest, et ära firm-ground tallaga ehk punnide või liistudega (nagu Manial) kunsmurul mängi. Mul tulid pumadelt nii 2 punni tagant ära, mis teeb mängimise võimatuks, ja nagu guru ütles, neid poes tagasi ei võeta. Pigem mängi kunstmurul kuiva ilmaga sisepuutsadega, kui sul spets tallaga varjante pole.

Väravavaht
20.11.02, 17:33

* err, mismõttes igaühele? kõige täpsem info kolmest triibust, adidase maaletoojalt, ise mängin manado kruusakatega, vägagi head ja mugavad on.

mis värvi ja kas sa ostsid adi poest?

guru
20.11.02, 23:33

mina muretsesin oma valged manado kruusakad rademarist, adidases on nad ka müügil aint 100.- või midagist kallimad.

Bobik
20.11.02, 23:52
Emm,mul küll neid kenasid punaseid lihasööjaid ei olnud,aga selle aasta alguses ostsin Adi Copa Mundialid,mis õige hinna järgi kah parajalt plekkisid ( 2000 ). Ma sain kaubsist 1400-ga. Juhtus nii,et pidasid vastu 4 kuud. Muidugi platsid,kus mängisin, ei kannatanud kriitikat. Hooldasin peale igat mängu nii,et pesin ka veega puhtaks ja siis toiduõliga üle. Kahjuks saingi pool hooaega mängida ja lagunes vasaku jala putsa lihtsalt jalas ära.

Aga kiitma peab putsa mugavust. Võttis mõne hetkega jala kuju ja väga mõnus pehme oli mängida. Hiljem astusin Puma 400.- eegustesse putsadesse ja nendega oli vahe sees, nii mugavuse- kui hinnavahe.

Nüüd vähemalt tean,et Eesti oludes on kallist putsat veelgi kallim osta,sest antud olukorras tuleb vist nii ennast kui platse süüdistada, kus pallitud sai.

Väravavaht
21.11.02, 22:21

mina muretsesin oma valged manado kruusakad rademarist, adidases on nad ka müügil aint 100.- või midagist kallimad.

Ega sul kirjaviga sisse ei tulnud? Peax olema 1000.- äkki? Aga kui 100.- on siis võib ju mitu paari osta

guru
22.11.02, 02:05

Ega sul kirjaviga sisse ei tulnud? Peax olema 1000.- äkki? Aga kui 100.- on siis võib ju mitu paari osta

.....kallis puurilukk, loe lause uuesti läbi. iva - adidase poes on samad saapad 100.- või midagist KALLIMAD, mõistad?

M6iss
25.11.02, 16:25
Predator tundub päris ilus olevat, nii väljast vaadates.
kui kunagi rikkax saan siis ostan endalegi...
:D :D

greenday
25.11.02, 18:12
Seda ka, et valged (tegelikult siiski shampanja värvi) Maniad olid Eesti-Islandi mängupäeval Adidase poes Tallinnas täitsa saadaval.

Rasmus
26.11.02, 15:45

* kindlasti ei ole vahet kas sa mängid kunstmurul metallist või kummist korkidega, ühtmoodi lõhuvad nad nii jalga kui ka putsat. Korgid tulevad lihtsalt alt ära ja garantiise neid vastu ei võeta. Räägitakse, et Kotka kunstmuru pidi suveperioodidel lubama mängida ka korgiga, kui ei ole siiski soovitav.

Vahe on vast selles, et 6 korgiga ei lasta sind väljakulegi.

Spin
02.12.02, 22:45
Äkki teab keegi öelda kas Eestis kuskil ka Adidas Predator Manic kunstmuru putsat müüakse. Igal pool on ainult Manadod aga Manicuid ei ole kuskil. tänades.

Väravavaht
02.12.02, 23:35
mul ka selline probleem. Ühel inimesel õismäe staadionil nägin mania kruusakaid

resorte
05.12.02, 01:25
Ma soovitan puhtalt ÄRGE OSTKE ADI PUTSASI!!! Üks adi poe töötaja ütles mulle suve algul nii \"adid on stiilsed, aga vähe vastupidavad\"

greenday
05.12.02, 16:00
Originally posted by Totti

Ma soovitan puhtalt ÄRGE OSTKE ADI PUTSASI!!! Üks adi poe töötaja ütles mulle suve algul nii \"adid on stiilsed, aga vähe vastupidavad\"Selles võib sul küll õigus olla. Adi sobib rohkem proffile, kes nagunii iga 2 kuu tagant uued puutsad jalga paneb - talle on kõige tähtsam mugavus, mis on adil küll hea. (Oper kunagi kroonikas ütles et tal läheb aastas 6-8 paari puutsasid)

Jaan
05.12.02, 19:07
Ma ei tea, mis Adidastega ja mis tingimustes te m2ngite v6i kuidas hooldate. Mul on olnud 4 paari Adisid ja olen m2nginud v2ga tihti ning sageli ekstreemsetes oludes. K6ik pidasid vastu v2hemalt poolteist aastat. Kaks nendest olid tippklassi putsad, yks tavalised nahast ja yks vkastu.

Spin
05.12.02, 21:49
mul ka selline probleem. Ühel inimesel õismäe staadionil nägin mania kruusakaid

Äkki tellis kuskilt. Aga see on vist väga kallis. Nii, et kui Eestisse Maniaid ei tule siis ostan Nikesid, mida on Eestis piisavalt. :kaval:

Väravavaht
06.12.02, 18:02
OK, ytle kus on eestis Roberto Carlose,Totti ja Figo puutsad müügil????? Valge/Punane Nike Zoom Air Total 90

Tahax teada, sest need on kohhutavvalt ilusad ja kohhutavvatl kallid

btw...

Mul on praegu adidas scission fg putsad ja peavad vastu täpselt aasta

Spin
06.12.02, 20:11
Minu teada on davidsi Vaporid müügil Tartus küüni 5.b. Nagu Fc Elva sponsor on Nike ja klubis peaks siukseid ka olema, aga ainult piiratud kogustes. :kaval:

Väravavaht
06.12.02, 22:12
sry minu viga. Davidsil on jah hallid/oranzid vaporid mis on täitsa müügil.

Aga Valge/Punane Zoom Air Total 90 ikka Eestis ei ole

Bobik
07.12.02, 21:50
Kui tahad uuemaid Adi putsasid, siis käi Saksamaal ära. Seal saad nad poolmuidu ja muud kraami ka võileivahinna eest. Nürnbergi lähedal Adi tehase poes on jalatsite osakond sama suur kui Stockmanni üks korrus...

Väravavaht
08.12.02, 23:14
Ei tea millal ma nii noorelt sinna sattun, aga luban, et suurest peale käin seal ära

Kusjuures tekkis küsimus, et kas see aasta tulevad ka sinised predad nagu eelmisel hooajal predator precisionidel(mäletan, et neid kandis vahepeal Rui Costa)

Spin
09.12.02, 02:26
Sinised predatorid on ju ammu väljas. Minu teada olid sinised juba MM ajal olemas. Vaadake www.soccer.com

Väravavaht
10.12.02, 17:15
sry.. ma ei teadnud. Kas neid on eestis ka?

Panin ka sinistest predadest pildi

greenday
10.12.02, 19:45

sry.. ma ei teadnud. Kas neid on eestis ka?

Panin ka sinistest predadest pildiTartu ja Tallinna adi poodides väljas küll siniseid pole aga küsi, äkki saad tellida. Kõva sõna oleks küll - ainsana eestis arvatavasti!

greenday
10.12.02, 19:54
Aga kui mina saaks valida mistahes puutsad endale, siis ma võtaks kuldsed Reebok Balenid, mida Ryan Giggs kannab. Kui keegi neid Eestis näeb, andke teada. Kas Eestis Reeboki esinduspoodi üldse on? Maksavad 2000.

Miks ma neid tahaks - nad on tehtud ülikergest mikrofiibrist (minu meelest kerge jalanõuga on väga mõnus mängida), nad näevad ülishefid välja ning paelad on neil täielikult kaegud, mis teeb löögi piirkonna täiesti siledaks (täpsem löök). Tänu sellele, et paelu näha pole näevad nad välja nagu mingid tulevikusussid. Ja veel üks põhjus - Eestis arvatavasti kellelgi neid ei ole. Pilt siin: http://www.sportsshoes.com/common/display_image.php3?partno=REE975&directory=59

Martin
11.12.02, 13:18

Aga kui mina saaks valida mistahes puutsad endale, siis ma võtaks kuldsed Reebok Balenid, mida Ryan Giggs kannab. Kui keegi neid Eestis näeb, andke teada. Kas Eestis Reeboki esinduspoodi üldse on? Maksavad 2000.

Emmmm, telli internetist?

greenday
11.12.02, 14:44
Originally posted by Martin

Emmmm, telli internetist?Emmmm, pole raha! Ehk siis kunagi loodan seda teha. Aga sellega on see jama, et tahaks ikka jalga proovida - võibolla ei sobi üldse jala kujuga või suurus ei sobi. Siis tellin, kui internetitehnoloogia nii palju areneb, et saab puutsasid digitaalselt jalga proovida. ;)

Väravavaht
11.12.02, 21:02
irw@greenday

Muide ainult Giggs(mu lemmikmängija) peakski neid kandma. Ma mõtlen profilepinguga mehed. Ma ei ole 100% kindel kas mingi vant inglise premiershipis neid kannab või mitte

greenday
12.12.02, 12:32

irw@greenday

Muide ainult Giggs(mu lemmikmängija) peakski neid kandma. Ma mõtlen profilepinguga mehed. Ma ei ole 100% kindel kas mingi vant inglise premiershipis neid kannab või mitteGiggs on päris sitt mees ju!!! Kuidas saab nii kiire olla. Tseki www.giggsathome.com, kui sa seda veel teind pole.

Väravavaht
16.12.02, 16:53
Olen ja mitu korda.

kaala
09.03.03, 12:43
palju need puutsad maksavad mis sa tahtsid osta? nu need mis seal kõige ees pildil on? (ostaks endalegi)

Spin
09.03.03, 15:10
mnja, ilusad on need tõesti, aga ilu maksab ka piisavalt...nimelt oma 200$, ehk see teeb umbes 3000 eeku, nii et kui sul nii palju pappi on, siis osta muidugi...jne.

kaala
09.03.03, 15:24
kas keegi oskab õelda palju need adidas predator mania puutsad maksavad? ostaks endalegi:) :) :) :) :) :)

greenday
09.03.03, 18:19
Originally posted by kaala

kas keegi oskab õelda palju need adidas predator mania puutsad maksavad? ostaks endalegi:) :) :) :) :) :) Need on mingi 2500 ringis. Muide nüüd on tulnud müügile uued Lunar värvi varjandid - David Beckhami eri. Varem olid shampanja värvi ehk beezhikad, need lunarid on aga siuksed särvavalged, päris ilusad. Tartu Adi poes olid need olemas igal juhul. Lisainfot vaata www.adidas.com

greenday
14.03.03, 22:04
Originally posted by Martin

Emmmm, telli internetist?Kurat küll, üritasin oma lemmik Ryan Giggsi puutsasid USAst tellida. Need olid tavalise 2000 asemel alla tonni allahinnatud. Tegin kõik korralikult ära - U-panga digitaalse krediitkaardiga. Ootan kannatamatult viis päeva, et teada, kas kõik sai korda ja siis tuleb teade, et \"We do not ship to your country\". Ma ei saa aru, mida see peaks tähendama??? Ma ei ela ju kuskil Somaalias. Kodulehel polnud neil midagi sellist kirjas, et osad riigid neile ei kõlba. Kas kellelgi on sarnast kogemust olnud? Milles asi? Persse ma oleks oma lemmikpuutsad saanud kokku 1100 krooniga ja oleks Eesti pallimurudel ainsana hiilanud oma kuldsete võlusussidega!

Glazza
14.03.03, 23:09
Ma mõistan küll, et need on juba butsad mis ise jooksevad ja puha....

Aga, kallis Greenday - kas sa oleksid ka nende vääriline:lahe: Ilus küll, seda ei välista

greenday
15.03.03, 02:14
Originally posted by Glazza

Ma mõistan küll, et need on juba butsad mis ise jooksevad ja puha....

Aga, kallis Greenday - kas sa oleksid ka nende vääriline:lahe: Ilus küll, seda ei välistaEnesestmõistetavalt kaebaksin ma Reeboki kohtusse kui ma ei muutuks sama osavaks kui Giggs.

Väravavaht
16.03.03, 21:51
hihihiih need lunari \"manadod\" on myygil rademaris. ma lähen nädala aja pärast neid endale soetama

apunkto
23.03.03, 21:04

hihihiih need lunari \"manadod\" on myygil rademaris. ma lähen nädala aja pärast neid endale soetama

Kuule kas sust niipalju meest ka on üldse, et puutsasid kanda? Anna andeks, aga see rahaga laiamine ja ärplemine on nati nõme. Kui sul nii kalleid puutsasid tingimata vaja on siis pead sa küll vist meistriliigas mängima. Mees mängib siiski, ilmselt teeks paljud sulle tennistega ka ära...

no hard feelings...

Jaan
23.03.03, 21:39
Rahu-rahu, ega siis heade putsade eest pea hingehinda maksma. Mul on Nike Tiempo Premier butsad, aga maksin nende eest v2hem kui adidas oma poes k6ige odavamate eest kysib.

Bobik
25.03.03, 13:34
Nunii, näppisin möned päevad tagasi ise neid va ADI \"Lihasööjaid\" ....ja....saksamaal köige odavam hind nende jauks oli 80 eurot....ma ei tea, mis vahe on Predatoril ja Predator Manial, aga jah....80 eurot, siis siinne hind oli. Ise sain täitsa korralikud Salvadored ja loodetavasti nad Eesti tingimustes peale esimest mängu otsi ei anna.

greenday
25.03.03, 14:41
80 eurot nüüd Predator maaniad kindlasti ei maksa. Kui maksavad, siis osta kohe kümme paari ja müü kallimalt edasi. Usun, et need olid \"Manic\"-ud - sama välimusega kui Maniad, aga niiöelda lower-end varjandid (kängurunaha asemel tallenahk jne).

Bobik
26.03.03, 18:15

80 eurot nüüd Predator maaniad kindlasti ei maksa. Kui maksavad, siis osta kohe kümme paari ja müü kallimalt edasi. Usun, et need olid \"Manic\"-ud - sama välimusega kui Maniad, aga niiöelda lower-end varjandid (kängurunaha asemel tallenahk jne).

Hmm,täpselt samasugused olid teises poes 160 eurot...ja ikka kirjas Adidas Predator...lihtsalt asi selles, et käisin Adidase tehase poes ja seal olid nad tunduvalt odavamad ja hind alla lastud.

Ega ma ise kindlasti mingit vahet ei teekski, aga lihtsalt, et mõlemal korral vaatasin, mis oli hinnalipikul kirjas.

Undi
26.03.03, 19:48
Originally posted by Nistelrooy

Hmm,täpselt samasugused olid teises poes 160 eurot...ja ikka kirjas Adidas Predator...

ikka kirjas? Nagu greenday juba ütles, on nad mõlemad Predatorid, hoopis see teine liignimi - mania või manic - on oluline ;)
Ilmselt need 160 eurosed olid Maniad ja 80-sed \'ainult\' Manicud

Bobik
26.03.03, 20:17
Väljendasin end järjekordselt pisut ebaselgelt....nimelt seal adi poes olid need samused 80 eurosed alla hinnatud 145 pealt....arvestades,et see on adi asjade poole pealt saksa vast üks kõige odavamaid poode ja see teine kesklinna spordipood, siis....minu point asub nigu selles,et mõlemad olid tõesti ühesugused, ühesuguse hinnalipikuga ja nende alghind oli kah suht-koht sama...15 eurot pole just märkimisväärne vahe....et jah....ehk siis 2 varianti, kas olid mõelmad need kitsepabulanahast või siis olid mõlemad need õiged...igatahes välimus avaldas muljet, eriti nende raskus( kergus) ...nagu udusuled...:õnnelik:

greenday
27.03.03, 02:32
Noh siis oleksid sa saanud 1200 samad puutsad, mis eesti 2500 maksavad. Teine küssa on muidugi see, et kas neid üldse mõtet on osta - känguru nahk pidavat olema küll ülimugava aga samas vähe vastupidav - Operil läheb neidsamu kängurupepususse aastas 4-6 paari. Nii et need sobivad rohkem proffidele või neile kellel raha nagu muda. Tavanahast ja eriti kunstnahast puutsad on vastupidavamad.

Jaan
27.03.03, 02:38
Kunstnahk on isegi amat88rile ebamugav.

Bobik
27.03.03, 11:27
Noh, ostsin kah eelmine aasta proovi pärast Copa Mundialid ja 4 kuud ja kõik, nüüd seisavad kapis, külg lõhki.
Aga nüüd olen targem ja Salvadoresid hoian ainult korralikuma muru peal mängimiseks.

Eks see putsade ostmise asi ole igaühe oma teha muidugi. Kellele on mugavus ja jalgade tervis tähtis, siis peab rohkem rahakotti luhvtitama. Kunstnahk on ebamugav jah, kuid vähemalt Puma putsad pidasid mul küll 3hooaega vastu, isegi Laagna statal mängides:P

Kui muiudgi keegi peaks tahtma neid Predatore sealt poest ilma jalga proovimata jne mitte küll nüüd 80 euro eest, aga pisikese toomise kuludega juurde, siis võin ju vaadata, mida teha annab.

greenday
27.03.03, 14:13
Originally posted by Nistelrooy

Noh, ostsin kah eelmine aasta proovi pärast Copa Mundialid ja 4 kuud ja kõik, nüüd seisavad kapis, külg lõhki.
Aga nüüd olen targem ja Salvadoresid hoian ainult korralikuma muru peal mängimiseks.

Eks see putsade ostmise asi ole igaühe oma teha muidugi. Kellele on mugavus ja jalgade tervis tähtis, siis peab rohkem rahakotti luhvtitama. Kunstnahk on ebamugav jah, kuid vähemalt Puma putsad pidasid mul küll 3hooaega vastu, isegi Laagna statal mängides:P

Kui muiudgi keegi peaks tahtma neid Predatore sealt poest ilma jalga proovimata jne mitte küll nüüd 80 euro eest, aga pisikese toomise kuludega juurde, siis võin ju vaadata, mida teha annab.Jalga saab proovida ka kohalikus adi poes ja siis öelda, et ma mõtlen veel... ;)

Väravavaht
29.03.03, 14:11
Ostsin omale manicud ja olen rahul

Robinho
17.04.03, 20:47
Mis nahast Adidas Manadod tehtud on? Kas neid võib radika peal kuivatada? Pesumasinas pesta?

Undi
17.04.03, 23:06
Originally posted by ass

Mis nahast Adidas Manadod tehtud on? Kas neid võib radika peal kuivatada? Pesumasinas pesta?
Radika peal kuivatada ja masinas pesta ei tasu mitte mingisuguseid putsasid. Vähendab oluliselt putsa eluiga ja teeb sul endal mängimise ebamugavamaks.

greenday
18.04.03, 02:15
Originally posted by ass

Mis nahast Adidas Manadod tehtud on? Kas neid võib radika peal kuivatada? Pesumasinas pesta?Tee neid mõlemaid asju ainult sel juhul kui su eesmärk on näha, kui kiiresti on võimalik puutsadest ilma jääda. Manadod on tehtud vasikanahast ja pese neid käsitsi ning kuivata toatemperatuuril toppides sisse ajalehti.

greenday
28.10.03, 13:19
Mul on au kõikidel puutsafännidele pakkuda pilte uutest 2004 aasta Adidase tipppuutsadest \"Predator Pulse\". Need tulevad välja alles järgmisel aastal, praegu pole neid poodideski. Need pildid on varastatud ninjade poolt Adidase salajasest uurimislaboratooriumist Bikini atolli läheduses vee all jne...

http://cs.keekles.com/upload/PredatorPulseSG1.jpg

http://cs.keekles.com/upload/PredatorPulseSG2.jpg

http://cs.keekles.com/upload/PredatorPulseSG3.jpg

2mSööt3mMööda
28.10.03, 14:07
teist ja komandat pilti mul ei ava millegi pärast :/

EDIT: nüüd korras :)

Undi
28.10.03, 14:13
Originally posted by daywalker

proovi uuesti, peaks ilma probleemideta avanema.

Saabastest - imho on nad koledamad, kui eelmise põlvkonna Predatorid :) \'Keerutamiomaduste\' jms. kohta ei oska loomulikult sõna võtta.

greenday
28.10.03, 14:41
Originally posted by Undi

Originally posted by daywalker

proovi uuesti, peaks ilma probleemideta avanema.

Saabastest - imho on nad koledamad, kui eelmise põlvkonna Predatorid :) \'Keerutamiomaduste\' jms. kohta ei oska loomulikult sõna võtta.Peaks nägema Beckhamit või Zidane\'i nendes ringi lippamas, siis oskaks öelda, kas on shefimad kui eelmised või ei. Muidu päris ägedad.

Robinho
28.10.03, 15:36
Peaks nägema Beckhamit või Zidane\'i nendes ringi lippamas, siis oskaks öelda, kas on shefimad kui eelmised või ei. Muidu päris ägedad.
Zidane jääb oma vanadele Predadele truuks! Becks eputrilla võtab kohe uued.:P

greenday
28.10.03, 19:59
Originally posted by Robinho

Peaks nägema Beckhamit või Zidane\'i nendes ringi lippamas, siis oskaks öelda, kas on shefimad kui eelmised või ei. Muidu päris ägedad.
Zidane jääb oma vanadele Predadele truuks! Becks eputrilla võtab kohe uued.:P Ma arvan, et Zidane jääb oma lepingule Adidasega truuks. ;)

Robinho
28.10.03, 20:16

Originally posted by Robinho

Zidane jääb oma vanadele Predadele truuks! Becks eputrilla võtab kohe uued.:P Ma arvan, et Zidane jääb oma lepingule Adidasega truuks. ;)
Aga kui järele mõelda, siis Zizoul juba pikka aega need musta-punased Predatorid. Tulid valged Predatorid, Zizoul ikka jäid vanad ja armsad. Selliseid Adidaseid nagu Becks praegu kannab, ka Z.Z-il pole. Ei usu, et Yazid ka nüüd oma putsasid vahetama hakkab. Ja parem oleks ka. Zidanele ei sobi minu arust sellised edevad ja heledad putsad.

greenday
28.10.03, 23:22
Ma usun, et Adi jagab ka matsu lahti et Zidane ja Becks on väga erinevad staarid. Becks rohkem edvistaja kellele sobivad igast uued trianglid, Zizou aga rahulik superinimene ;), kellel ei sobi üle kuu puutsa värvi vahetada.

Ehk siis mind paneb adi puutsasid ostma see, et Zidane neid kannab. 12-aastast vutiplikat aga see, et Beckham.

siimr15
29.03.04, 17:15
Kas olete näinud juba, kas kuskil poodides on väljas ka uusi Mania mudeleid. Või mingi teise firma vastupidavat ja laheda disainiga tooteid.:viha: :õnnelik: :deemon: :reiv:

dreyd
29.03.04, 22:23
Originally posted by siimr15

Kas olete näinud juba, kas kuskil poodides on väljas ka uusi Mania mudeleid. Või mingi teise firma vastupidavat ja laheda disainiga tooteid.:viha: :õnnelik: :deemon: :reiv:

mees, mis suga lahti on? viha-õnnelik-demon-reiv? Ja kõik ühekorraga. Osta Puumad.

greenday
31.03.04, 14:38

Kas olete näinud juba, kas kuskil poodides on väljas ka uusi Mania mudeleid. Või mingi teise firma vastupidavat ja laheda disainiga tooteid.:viha: :õnnelik: :deemon: :reiv: Uusi Predator Pulse\'e ma veel eestis näind ei ole, aga teine uus superpuutsa F50 (Adi vaste Nike Vaporitele) on küll olemas.

siimr15
01.04.04, 01:13
Ma sooviksin teada saada kui vastupidavad on Adidas F50 mudel või siis on ennem mõtet osta mingid Maniad pool-nahast Manadod. Olen mitme variandi vahel ka F50 või Manadod või siis Maniad. Lotto kaubaga just kursis pole, aga ei tea kas Vento paari ost tasub end ära. Veel sooviks teada saada, kas keegi on kursis sellega millal adidase uus mudel Pulse ka Eestisse saabub.:õnnelik:

siimr15
01.04.04, 01:13
Ma sooviksin teada saada kui vastupidavad on Adidas F50 mudel või siis on ennem mõtet osta mingid Maniad pool-nahast Manadod. Olen mitme variandi vahel ka F50 või Manadod või siis Maniad. Lotto kaubaga just kursis pole, aga ei tea kas Vento paari ost tasub end ära. Veel sooviks teada saada, kas keegi on kursis sellega millal adidase uus mudel Pulse ka Eestisse saabub.:õnnelik:

zaz
01.04.04, 01:21
Lotto kaubaga just kursis pole, aga ei tea kas Vento paari ost tasub end ära.

Cafu\'l peavad vastu küll:P Ja näed, klubidele on praegu ka sooduspakkuised:r66m1: :keel4:

Tegelt tahtsin öelda, et siin foorumis saab ka postitusi kustutada;) võiksid ju kasutada seda võimalust. Või on sellel mingi eriline mõte, et sa topelt postitasid:kaval:

eston maravilha
02.04.04, 11:54
amatöörjalgpalluritel tasub alati osta kõige kallimaid putsasid sest teada tõde ju et putsa mängib mitte mees...

kaala
02.04.04, 15:03
Originally posted by eston#21

amatöörjalgpalluritel tasub alati osta kõige kallimaid putsasid sest teada tõde ju et putsa mängib mitte mees... täpselt nii.kui mees mängib suvaliste kulunud tenniste ja t-särgiga ei tee temast veel kehva meest, üldjuhul ongi nõnda et need nn. mõned eputajad keda adid ja nike`d ainult kotivad on suht sitad.

siimr15
02.04.04, 16:22
Ega selles asjas on teil õigus jah, et hea ja kallis buutsa ei tee veel tema kandijast mingit staari, vaid on hoopis abivahend, millega oma oskustele veel lihvi anda, kuid on ju tõsi ka see, et hea buutsa sobib hästi jalga ja on mugav, kuigi see ei pea olema just kõige viimane mudel ja viimast moodi järgides võib end lolliks rabeleda.:õnnelik: Sooviksin lihtsalt teada milliseid mudeleid on väljas:õnnelik:

Jaan
03.04.04, 21:17
A mulle meeldib osta natuke kallim (recommended retail price osas!) ja kvaliteetsem putsa. Esiteks on nahast putsad hulka mugavamad kui kunstnahast jalanõud. Teiseks tundub mulle, enda kogemuse põhjal, et nad on ka vastupidavamad. Endal praegu näiteks Nike Tiempo Premier, mitte et ma nüüd väga eputada tahaks. Aga noh, kui ma maksin nende eest vähem kui Adidase ja Nike\'i nn. vakstumudelite eest (Eesti hinnaskaala!), siis miks mitte.

Tanel
03.04.04, 22:49
Sooviksin lihtsalt teada milliseid mudeleid on väljas:õnnelik: Mul on sahtli põhjas paar mudelit üks Ferrari,Chevy Camarro ja Prototüüp

siimr15
15.04.04, 20:12
On kellegil peale jaani ka midagi arukat öelda ve???:deemon:

mikc
15.04.04, 23:25
käisin täna adi poes,Pulsed oli müügil hinnaga 2899-...a tundusid ülivõimasd...

greenday
16.04.04, 12:16
Originally posted by peremees

käisin täna adi poes,Pulsed oli müügil hinnaga 2899-...a tundusid ülivõimasd...On ikka röövlid, netipoodides on vähemalt 500 odavamad. Ja kitbag.com-is on eelmised predatorid alla hinnatud 1500 peale.

Jaan
16.04.04, 12:42
Ma arvan, et see ei peaks väga üllatus olema enam, et Eesti edasimüüjad maanteeröövli mentaliteediga on.

greenday
16.04.04, 12:56
Originally posted by Jaan

Ma arvan, et see ei peaks väga üllatus olema enam, et Eesti edasimüüjad maanteeröövli mentaliteediga on.True True.

mikc
17.04.04, 15:20
Pulsed on tavalste predadega väga sarnased,mõned uuendused on,midagi revolutsioonilist ei ole,lihtsalt et hinda juurde toppida...

siimr15
18.04.04, 19:44
Kas teate öelda äkki, kas Tallinnas on buutsadel hind soodsam kui mujal, näiteks Pärnus. Või kas Tallinnas on praegu mingit valikut hinnaklassis 900-1200:P