320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Olen FC Lootus fan ja ihkan teje FG Flora!
    Oi kui armas ülestunnistus! Sa tõesti ihkad, sa tahad nii väga, aga kõigist pingutustest hoolimata ei saa. Ei anta sulle Florat. No ära kurvasta mu noor sõber, tuleb ka sinu päev! Kord saad sinagi istuda vahvasti staadionil tarbekeemiakombinaadi rohekas kostüüm üll. Saad hõisata ja hüüda nii palju kui süda ihaldab. Oi, sellest saab üks tore päev. Õnne ja edu!

    Tegelikult tuleb tunnistada noormehe ettevõtlikust kasutada arvutit riigikeele grammatikaharjutuste tegemiseks. See foorum siin funktsioneeerib ilmselt esmakordselt umbes nagu töövihik. Esmamulje on aga siiski, et kirjatehnikaga tuleks veel tööd teha!
    Elämä on laiffi!





    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

      Selle LootusFan\'i puhul on tegemist siis minu soccernet\'i ajaloo 3nda inimesega, kellele annan lihtsa väljapääsu tee:

      Väävel + bensiin =

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

        Originally posted by Stennur


        Selle LootusFan\'i puhul on tegemist siis minu soccernet\'i ajaloo 3nda inimesega, kellele annan lihtsa väljapääsu tee:

        Väävel + bensiin =
        Võtke asja rahulikult. On selline ütlus nagu - las koerad hauguvad karavan liigub ikka edasi.

        Nii on lood ka selle asjaga.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          The page cannot be displayed

          Pohlaku karvane käsi jälle?

          Kuid asjast rääkides siis, te võiks seal Kohtla-Järvel ja Maardus ja muudes kohtades rohkem rõhku panna oma võistkondade fännisaitide loomisele, mitte mingite jaburduste loomisele.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            tegelt on nendel tiimidel sellised saidid olemas. venekeelsed küll aga olemas. aga kus on flora fännisait???

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              Mu elu on va\"ga hea! Olen FC Lootus fan ja ihkan teje FG Flora! КАКТ&# 1059;СЫ - СОСА&# 1058;Ь!
              Don\'t you know, dear Lootus fan, that (h)ating [ihkamine???] is BAD!!!

              Ürita oma armetu eluke teisi segamata lõpule viia...

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                Te vo~ite o\"elda ko~ik, mida tahate. Te olete Flora ja Puhlaku poolt, mina olen FC Lootus poolt. Minu eesma\"rk oli na\"idata, et on lihtsalt inimesed, kes saavad jalgpallist aru rohkem kui teie. Te na\"te ainult Pohlaku! Kus on eesti jalgpalli progress?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  Kus on eesti jalgpalli progress?
                  Vastus saabus meile täna rahvusvahelise arvutivõrgu vahendusel: Eesti on FIFA edetabelis 62. kohal. Nii kõrgel pole oldud kunagi varem. Kui tõlgendada \"progressi\" sellel moel, on see kindlasti olnud tohutu. Kuid see ei tähenda, et mina näituseks kuidagi Pohlaku poolt oleks või tema tegemistega alati nõusse jääks. Kuid ka vastuolemine enesemääratlusena pole miski asi. As it was said here before - hating doesn\'t take you anywhere. Tell us something interesting about Lootus instead!
                  Elämä on laiffi!





                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                    Tere - olen Narva Transi fa\"nn (PHILIPZ) . Kirjutan selle nime all, sest ma ei viitsi teie fuckin\' registratsiooni teha...

                    Ko~igepealt fa\"nnide kodukatest. Na\"idake mulle kasvo~i yks - va\"ga tahax na\"ha. Muide yks on - maardu ultrasite oma, va\"hemalt mina teisi samal tasemel lehti ei tea veel. FC Flora saidist vo~ib o\"elda et see pole sait vaid saast - isegi kylalisteraamatut pole, mis jama see olgu? Fa\"nnid peavadad avaldama oma arvamust ja kui ma leian mo~ne saidi kus pole GB-ki siis minu jaox see on SAAST. Ometi ei pea panema inimestele suu kinni nagu seda tehti no~ukogude ajal, meil on demokraatia ja a\"rge ajage jama - mul oli naljakas lugeda teie kommentaare, huvitav kui vanad olete? 90% kommentaaridest on ta\"ielik loba...Kui fa\"nnide kodukad arenevad ja ilmuvad uute meeskondade omad ei ole vaja seda takistada, sama on ka anti-fa\"nnide kodukatega. Mis riigis pole selliseid anti fa\"nne? Nad on ko~ikjal - see on normaalne areneva fa\"nlusega riigi juures! Ja ega ilma fa\"nnideta pole ka jalgpalli ! Pidage seda meeles - jalgpall areneb ta\"nu fa\"nnidele kah, mitte ainult raha pa\"rast...Ja kui riigis tegutseb selline klubi nagu FLORA - millele on ko~ik ta\"helepanu ja raha suunatud siis mina ei saa nimetada seda riiki arenevaks jalgpalliriigix. Isegi kui ta on edetabeli esikohal! Riik milles on palju arenevaid klubisid ja kus pole sellist diktaatorit nagu FC FLORA - see on arenev jalgpalliriik !

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      Kui fa\"nnide kodukad arenevad ja ilmuvad uute meeskondade omad ei ole vaja seda takistada, sama on ka anti-fa\"nnide kodukatega. Mis riigis pole selliseid anti fa\"nne? Nad on ko~ikjal - see on normaalne areneva fa\"nlusega riigi juures!
                      Millises maailma riigis ei tarbita narkootikume, millises ei jooda ülemäära palju alkoholi, millises ei vägistata, tapeta, varastata? Vastus: usutavasti kõigis. Kuid see ei tähenda, et me peame kõikvõimalikud maailmas harrastatavad seatembud kaasa tegema. Lihtsalt argumendiga, et nii tehakse ka mujal. Kas eriti arenenud fännikultuur oleks meil siis, kui õnnestunuks näiteks keset hiljutist \"finaali\" üks korralik kakelung korraldada ning paar naist-last surnuks talluda. Ka seda on mitmes maailma juhtivas vutiriigis ette tulnud. Peaksime me selle kõik järgi tegema, et rohkem \"päris\" olla. Ühesõnaga: su jutt oli selgelt üks lapsikumaid, mis siit foorumist kunagi lugeda on olnud. Seega: arene!

                      Ja märkusena olgu öeldud, et ma ei pea ennast kuigivõrd Florale kaasaelajaks. In principa meeldib mulle hoopis Tammeka. Kuid olgu ka öeldud, et miski vägi ei paneks mind eelistama teie mõttetuid tiblapunte korraliku kontseptsiooni alusel arendatavale Florale. Kõlas võibolla veidi ksenofoobselt, aga nii see on - me räägime ju ikkagi EESTI jalgpallist!
                      Elämä on laiffi!





                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                        Kuidas täpselt takistab FC Flora Narva Transi arengut. Mul oleks jõle hea meel, kui sa end kätte võtaksid ja teeksid samamoodi Eesti jallgpalli arenguks midagi ära nagu Pohlak, selle asemel, et... tead isegi.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          Philipz ja Lootusfan

                          Kui te tahate midagi ära teha, siis soovitan mitte olla Ida-ghetto ja põlastada seda, milles te sees ei ole. Esiteks, kui te juba soccernet\'i sattusite, siis algatage siin teemad - Narva Trans ja Kohtla-Järve Lootus. Ning kirjutage sinna mõistlikku juttu oma tegemistest ning teile hakkab ka meeldivat vastukaja tulema. Aga see, et sa lood uusi jaburaid teemasid ja nilbitsed teiste meeskondade all ei vii nüüd küll millegini...

                          Näiteks ei tea siin ilmselt keegi mitte halligi Lootuse kohta, nende mängijate ja mängude kohta.

                          Lisaks on Trans ju suhteliselt edukas meeskond ja samas nende tegemistest ei tea me ka midagi. Teil on pallurid keda soovitakse välismaale ning juba üsna mitmeid, kes on sinna läinud või katsetel käinud. Äkki oleks mõttekas ennast integreerida ja oma teadmisi meiega jagada, sest pooldate te ju nagu ma mõistan ikkagi Eesti liigajalgpalli ning ei usu enam ainult Venemaa omasse...

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            Originally posted by greenday


                            Kuidas täpselt takistab FC Flora Narva Transi arengut. Mul oleks jõle hea meel, kui sa end kätte võtaksid ja teeksid samamoodi Eesti jallgpalli arenguks midagi ära nagu Pohlak, selle asemel, et... tead isegi.
                            Pohlak pole essugi midagi teinud vaid pistnud kogu raha oma paksu p**** alla.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              Kuulge antiflora spetsialistid, seletage mulle miks te Flora mehi kaktusteks kutsute ?
                              On sellel mingi seos Floraga või niisama ?

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                Originally posted by Ramm


                                Originally posted by greenday


                                Kuidas täpselt takistab FC Flora Narva Transi arengut. Mul oleks jõle hea meel, kui sa end kätte võtaksid ja teeksid samamoodi Eesti jallgpalli arenguks midagi ära nagu Pohlak, selle asemel, et... tead isegi.
                                Pohlak pole essugi midagi teinud vaid pistnud kogu raha oma paksu p**** alla.
                                Ma kepin iga päev sinu ema viis korda. See oli umbes sama arukas ja põhjendatud väide kui sinu oma...
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X