PDA

View Full Version : AFC - Antiflora coalition

Leheküljed : 1 [2]

kojamees
17.12.02, 00:46
Miks ei suuda väärata,mind hakkas tõsiselt huvitama need imekaunid prinzezzid.Kas olid nad ka pandavad ja äkki on netis kuskil nende pildid üleval.Enda lapsed panin juba magama nii et kyps vesta lugulaulu kaunikesta.Sulesepp sa toksi klaviatuuri,mina aga teen vaba õhtupooliku ja toksin seent.
P.S. S.O.S. Pildimateriaali oleks hädasti vaja./:P :P :õnnelik: :P

PHILIPZ
18.12.02, 17:23
varsti kirjutan ka oma muinasjutu siia :D :D

Hellik
18.12.02, 17:45
ANTI-NARVATRANS-KOHTLAJÄRVELOOTUS-COALITION :P

Kuidas on jalgpalliklubid Narva Trans ja Kohtla-Järve Lootus takistanud Eesti jalgpalli arengut:

*Igal aastal peavad teised Eesti meistriliigas mängivad klubid sõitma kaks korda nii Kohtla-Järvele kui Eesti-Venemaa piirile lähedal asuvasse Narvasse, millega on kaasnenud suurenenud sõidukulud ja kõrgem turvarisk.
*Maksim Gruznovi müügist (oletatatav summa 6 milj. EEK) loobumisega takistati Narva Transi kui ühe osa Eesti jalgpallist arengut.
*Narva Transis ja Kohtla-Järve Lootuses mängib Eesti meistriliiga klubidest kõige vähem Eesti Vabariigi kodanikke, vastavalt seitse ja viis, millega on antud suur hoop Eesti koondise arengule :P
(võrdlusena: Flora-14, TVMK-13, FC Levadia Maardu-13, Viljandi Tulevik-20, FC Levadia Tallinn-12, , FC Levadia Pärnu-19,
andmed: Eesti meistrivõistlused jalgpallis 2002)
jne. jne.jne.

:D

P.S. Mõned eelnevatest punktidest polegi süüdistusena väga jaburad. Igatahes, uue koalitsiooni moodustamine, süüdistuskokkuvõtte täiendamine ja liikmete värbamine käib täie hooga :P

raido
18.12.02, 22:31
Originally posted by Mayhem

Kuidas on jalgpalliklubid Narva Trans ja Kohtla-Järve Lootus takistanud Eesti jalgpalli arengut:

*Igal aastal peavad teised Eesti meistriliigas mängivad klubid sõitma kaks korda nii Kohtla-Järvele kui Eesti-Venemaa piirile lähedal asuvasse Narvasse, millega on kaasnenud suurenenud sõidukulud ja kõrgem turvarisk.
*Maksim Gruznovi müügist (oletatatav summa 6 milj. EEK) loobumisega takistati Narva Transi kui ühe osa Eesti jalgpallist arengut.
*Narva Transis ja Kohtla-Järve Lootuses mängib Eesti meistriliiga klubidest kõige vähem Eesti Vabariigi kodanikke, vastavalt seitse ja viis, millega on antud suur hoop Eesti koondise arengule :P
(võrdlusena: Flora-14, TVMK-13, FC Levadia Maardu-13, Viljandi Tulevik-20, FC Levadia Tallinn-12, , FC Levadia Pärnu-19,
jne. jne.jne.
:P

Ega Kuressare ja Valga palju lähemal kui Narva ja Kohtla-Järve Tallinnale asu.
See, et Gruznovi ei müüdud on minu arust kasulikum Eesti jalgpallile, sest liiga tase on ju natuke tugevam temaga. Koondisse ta ei saaks isegi siis, kui ta ManU\'s mängiks.
See venelaste värk on tõesti rohkem kahjulik, kui kasulik.

mukiii
19.12.02, 00:42
Kui te suudaksite kunagi adekvaatselt ära põhjendada,millest selline pime ja räige viha on tekkinud,siis oleksin nõus teid ka inimeseks pidama.See on põhjendamatu ja suhteliselt,vabandust,loll,hakata ilma tõsisema põhjuseta teist klubi sellisel tooni mustama.
Ma aravan,et see näitab midagi inimese kohta,kui ta tegeleb sellise lapsiku jamaga.
Ja ma südamest loodan,et ükski Flora fänn ei lange kunagi selliste nõmedusteni.

PHILIPZ
19.12.02, 02:38
Originally posted by Mayhem

jne. jne.jne.

:D

P.S. Mõned eelnevatest punktidest polegi süüdistusena väga jaburad. Igatahes, uue koalitsiooni moodustamine, süüdistuskokkuvõtte täiendamine ja liikmete värbamine käib täie hooga :P

hahhaa - ta\"ielik jama ! Kui saad 10 aastasex, siis kutsu mind synnipa\"evale ! :D

PHILIPZ
19.12.02, 03:21
moderaator - kirjuta mulle kiri - tahan sinuga ra\"a\"kida..... philrulez@hot.ee !

Kaarel
19.12.02, 03:35
Miks sa talle ise ei või kirjutada?

Hellik
19.12.02, 14:06
Kui mõni sellest veel aru ei saanud, siis minu viimase postituse eesmärgiks oli tuua samaväärselt jaburaid süüdistusi, nagu tavaliselt Florale (ja Pohlakule) esitatakse (kohtunike mõjutamine, meistriliiga mängugraafik koostatakse Flora huvides jne. jne.)

Darren
19.12.02, 20:58
Mayhem, pole mõtet selliste kommentaaridega väga vaeva näha, niikuinii AFC selle sisust ega veelvähem alatoonist suurt aru ei saa :)
Muidu väga nauditav lugemismaterjal iseenesest.

PHILIPZ
19.12.02, 23:36
ei noh kuda ma saan kirjutada moderaatorile kui ma tema e-maili ei tea.....ta vist ei taha anda kah :(
Kuule - kes on esitanud selliseid syydistusi florale? kes? :viha:

Kaarel
20.12.02, 00:14
Originally posted by PHILIPZ

ei noh kuda ma saan kirjutada moderaatorile kui ma tema e-maili ei tea.....ta vist ei taha anda kah :(
Kuule - kes on esitanud selliseid syydistusi florale? kes? :viha:

Vahest on juhtunud selline kokkusattumus, et selle foorumi admin on kah soccernet.ee tegevmeeskonnas. Kui selline üllatav asi tõepoolest esineb, siis on soccernet.ee portaalis vahest ka saidi haldajad kuskil \'tegijate sektsioonis\' koos meiliaadressidega ära toodud... Kas kõikvõimas AFC koalitsioon selle peale ei tule juhuslikult?

yheksa
20.12.02, 11:39

Kliki http://foorum.soccernet.ee/misc.php?action=team, sealt \"sõnum\" ja asi tahe :-)

Teile peab kah köik ettetaha ära tegema... nii ei saa ju rallit söita :myts7:

xxxxxx
20.12.02, 20:42
Teate,minu meelest on täiesti mõttetud sellised teemad,kus inimesed eriti oma seisukohti eipõhjenda ja oma kadedust roppude väljenditega kirjeldavad.Paadunud
fännil on ikka väga raske paadunud vihkajat \"mõistusele tuua\".Tahaks lihtsalt öelda,
et igasugused vihkan/ei vihka arutelud pole eriti huvitavad lugeda...Lõpetage ometi see
mõttetus!:lahe: :lahe: :lahe:

erx
20.12.02, 22:27
Lugesin teema tervenisti läbi. postituste kaupa.
Üksainus ajuhälbega Narva fänn on ajanud kõik foorumi liikmed närvi. Minu jaoks on :lol: see, et üht enesetõestamis- vajadusega \"kehkenpüks\" (<--mega väljend) võetakse miskipärast tõsiselt. See meie PHILIPZ ja tema 2-3 sõbrameest ajavad lolli ila suust välja ja ei suuda peatuda. Argumenteerimisoskus on null. Alguses tahtsin poissi kuskil viiel ütlusel tsiteerida ning vastu vaielda, aga kui ma jõudsin 3. leheküljele, sain aru, et see on mõttetu tegevus.
Kogu sellel jutul on võib-olla üks mõttetera sees : pole mõtet välismaalasi keeleoskamatuse ja nime pärast diskrimineerida.
Vaesele Philipzile tunnen ma küll kaasa. Ilmselt tehti ta läbi soki lauapõrkest kanepiuimas magedes ning söödi pool kilo antibeebipille.:r66m9:
Pole mõtet vaielda, kuna argumenteeritud väitele järgneb mingi lahmimine stiilis:\"sina kaktuse-eestlase-pede ole üldse vait\".
Parim lahendus on nagu hullude puhulgi : öelda \"jajah :naer3: \" ja lihtsalt ignoreerida.

:silm4:

PHILIPZ
21.12.02, 04:58
hahahaaaa :
mis sa ra\"a\"gid argumenteerimis oskusest siin? Ma parem ytlen sulle natukene teisest oskusest - to~tt ra\"a\"kida - ilmselt sul see puudub 101% ! Tsiteerin
Pole mõtet vaielda, kuna argumenteeritud väitele järgneb mingi lahmimine stiilis:\"sina kaktuse-eestlase-pede ole üldse vait\". Noh millal ma sellist asja olen postitanud kyll ei ma\"leta..... Saan aru - mo~nikord on parem lihtsalt mo~elda mingi saast va\"lja ja sellega na\"idata et olen nyyd tark, vaadake mind ko~ik...Hehee - tegelt na\"itad et oled vastupidi - loll kui saabas....Ma vo~in kah ju mo~elda mingi ta\"itsa uus jutt sinust ja siia postitada - aga mul pole seda lihtsalt vaja...Panna suu kinni kellelegile vo~i siis mitte kuulata on alati ko~ige lihtsam aga....saad ise aru ;)

PHILIPZ
21.12.02, 05:01
Teate,minu meelest on täiesti mõttetud sellised teemad,kus inimesed eriti oma seisukohti eipõhjenda ja oma kadedust roppude väljenditega kirjeldavad

Noh kuule mees - loe teema hoolikalt la\"bi, roppe va\"ljendeid ma ei kasuta, just vastupidi minu suhtes neid kasutataxe, kuid mul pole vahet....Las lapsed mo~tlevad et on cool\'id...Hahaha ! :D :D :D

PHILIPZ
21.12.02, 05:05
To Yhexa & Kaarel :
ThanX guys ! Aga ikkagi loll foorum, nii palju igasugu liigseid detaile...Olex veel va\"a\"rt asi, kuid siin ju palju teemasi mis on naeruva\"a\"rt....Minu arust ikka vo~ix selline foorum \"prostam\" olla :-)

Glazza
21.12.02, 15:59
Jajah

greenday
21.12.02, 17:40
mhmh, just nii

PHILIPZ
22.12.02, 04:13
hahaaa - olin teist paremat arvamust hahahahaaaaa :D

PraS
22.12.02, 07:35
kui vana sa ikke philipz olid......mingi 10ne ve?

erx
22.12.02, 16:14

hahaaa - olin teist paremat arvamust hahahahaaaaa :D

Ja loomulikult olid :doh: Tubli poiss :P

PHILIPZ
22.12.02, 23:39
Originally posted by märt

kui vana sa ikke philipz olid......mingi 10ne ve?

Jah. olin to~esti kunagi 10-ne...

P.S: o~pi keelt ja ole vait hahahahaaaaaa :D :D :D :D

Glazza
23.12.02, 05:19
Jajah

aiFo
23.12.02, 06:07
mhmh...

troll
23.12.02, 13:10
Jajah, tore on, lõpuks läbi

Lapeteus
31.12.02, 13:57
Noh Philipz ja lotus fan on hakanud HANUKAT pidama või, et nendelt pole juba mitmeid päevi kirju tulnud. Lausa muretsema paneb kohe! Äkki on postega midagi juhtunud, ilmad on ju nõnda külmad praegu, et paekaldapeal viina juues võib ära külmuda!
Head nääri Teile siis kui hinges olete veel!:doh:

PHILIPZ
31.12.02, 18:03
Yo ! I\'m back ! HANUKA - Rulez :D :D :D

Kosk
14.01.03, 17:29

Yo ! I\'m back ! HANUKA - Rulez :D :D :D

üldiselt on nii - hahahahaaahahahahah:D:D:D:D:D:D:D

LootusFan
28.02.03, 21:19
FEUER! (http://www.acmilanfan.ru/Site/tifosi/photo/3.jpg)
Kust POhalk sai uudise, et puroteehnika on Eurokeelatud? GEORGE - FOREVER! FLORA & POHLAK MUST DIE! AFK - GO GO GO!

jjriado
28.02.03, 22:04
Näe, Lootusfän, spetsiaalselt sinu jaoks otsisin.
Copy-paste FIFA lehelt:
Safety and security matters
1)Details of entry procedures; personal inspection of each spectator upon entering the stadium: confiscation of weapons, flags, fireworks, bottles, etc.
2)Letting off fireworks of any kind is strictly prohibited; organisers should be discouraged from using fireworks in the stadium during ceremonies
Link kah (http://apps.fifa.com/scripts/runisa.dll?S7:gp::67173+guidelines/MO/index+E) (vasakpoolsest menüüst valida Security)

shakedown
09.03.03, 06:01
AFC on igati positiivne asi.Vihkan Pohlakut ja tema süsteemi.

PHILIPZ
14.03.03, 19:56
tore on et mõni normaalne inimene kah leidub ! Yhine meiega - on vaja kuidagi sellele kaktuste systeemile vastupanu avaldada. AFC AFC AFC !!!

P.S: haha - olen tagasi, nii et minust niisama lahti ei saa...:õnnelik:

Raimo
14.03.03, 20:48

tore on et mõni normaalne inimene kah leidub ! Yhine meiega - on vaja kuidagi sellele kaktuste systeemile vastupanu avaldada. AFC AFC AFC !!!

P.S: haha - olen tagasi, nii et minust niisama lahti ei saa...:õnnelik:

Kaks sõna ja punkt: haige laps.

greenday
14.03.03, 21:36

P.S: haha - olen tagasi, nii et minust niisama lahti ei saa...:õnnelik: See meenutab mulle seda, kuidas mu väikses kodulinnas kõik suitsidaalsed hälvikud ja muud mõnitusalused hakkasid niiöelda punkariteks et siis ennast paremini tunda. Mis mul saaks selle vastu olla.

PHILIPZ
14.03.03, 22:07
Õnnitlen kõiki meie emakeele päevaga ja viigiga Kaktused - TVMK

P.S: kahju et Krõlov mööda pani :\'-(

yheksa
14.03.03, 22:34
Muideks Krõlov ei \"pannud mööda\" vaid Kaalma kaitses ära. Muidu oli vahva mäng :myts7:

Darren
15.03.03, 21:34
Peeter ja Kuuno käisid kalal.

Swifty2002
15.03.03, 22:08
Originally posted by LootusFan

GEORGE - FOREVER! FLORA & POHLAK MUST DIE! AFK - GO GO GO!

ma ei hakka mingile jalka klubile siin surma lootma , sest muidu polex floral enam kedagi võita aga

AFK & AFK LEADERS DIE !!!!!!!!!!:viha:

PraS
15.03.03, 22:20
kuulge kas keegi jagab veel raimo aasa huumoripreemiad?

Swifty2002
15.03.03, 22:43
norm ma ei saa sealt lehelt sittagi esitex see keeles millest ma sõnagi aru ei saa ja teisex kõik pildid mingi punase ristiga nurgas

Chazlor
16.03.03, 00:25
Allo

Ei oska seda mujale postitada.
Tahaks teada, kes on see Kasimir, kes Transi eest Kurede vastu 2 värvat lõi. Ega ometi pole tegu Sixten Kasimiriga kes kunagi Merkuuri eest mängis. Meistriliiga ja kohe 2 värvat.

Andke teada narvakad vüi muud teadjamehed.

Parimatega

Jaan
16.03.03, 00:42
Seesama Siksten, kes oli natuke Flora systeemis, m2ngis Tartu Merkuuris ja eelmine aasta Soomes.

Lisaks, huumoripreemiat annan ikka veel v2lja, aga tetavasti on hea nalja kriteerium ka uudsus. Et nali ei ole vana, juun6u. Sellega seoses l2heb Antiflora meestel raskeks, nagu ka eerikkantonaal.

PHILIPZ
16.03.03, 01:29
Jah Jaan ytles õigesti Kasimirist - igati hea pallur on... Kahju ainult et Narva fännid Kuressaareni ei jõudnud, ex järgmine kord rohkem veab... Huumoripreemiat pakun jagada flora fännide vahel, kes siiamaani vene keeltest on ainult selgex saand sõnad: pohhui, bljaa, pizdets jne. Edukat õppimist teile HAHAHAHAHA

Swifty2002
16.03.03, 02:55

Jah Jaan ytles õigesti Kasimirist - igati hea pallur on... Kahju ainult et Narva fännid Kuressaareni ei jõudnud, ex järgmine kord rohkem veab... Huumoripreemiat pakun jagada flora fännide vahel, kes siiamaani vene keeltest on ainult selgex saand sõnad: pohhui, bljaa, pizdets jne. Edukat õppimist teile HAHAHAHAHA

kahju aga ma ei rääkinud floora fännidest vaid iseendast

aa muidugi kavatsen nyyd selle lehe pärast kohe venekeelt õppima hakata
:naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5:

Raimo
16.03.03, 12:00

Philipz, mul on väga kahju, et pean samuti huumoripreemia välja pakkumisega piirduma, sest tegelikult oleksid auhinnalaureaadid rohkemat väärt: Tallinn-Moskva rongipiletit.
Ja selle preemia saavad kõik need umbkeelsed levadialased, narvalased ja teised pea 60 aastat tagasi Eesti okupeerinud isikute järeltulijatest jeesti jalgpallurid, kes on terve oma elu küll Eestis viibinud, kuid oma ülbusest, laiskusest ja olematust peremehetundest tingituna pole suvatsenud Eesti rahva vastu nii palju austust näidata, et siinset keelt selgeks õppida. Aga noh, seda oligi pärast Eesti taasiseseisvumist raske oodata.
Mis puudutab aga Sinu lauset \"GEORGE - FOREVER! FLORA & POHLAK MUST DIE! AFK - GO GO GO!\", siis oled Sina viimane mees, kes selliseid loosungeid siin võib karjuda.

PHILIPZ
16.03.03, 20:59
Kallis RAIMO:

1) Mina olen sama õigustega eesti kodanik nagu sinagi, sest minu esivanemad elasid Eestis veel enne okupante ja kui sa tahad teada siis mina ei kuulu sinu umbkeelsete narvakate, levadialaste ja muude nimekirja kohe kuidagi mitte...
2) Soovitan jälgida foorumit korralikult, sest viimast lauset GEORGE ja AFC kohta postitasin mitte mina... Kuid ma ei räägi et ma pole sellega nõus - aga sa peaksid vähem väitma siin asju mida tegelt pole olemas... Imelik tegelt - oled ju moderaator - peaxid oma tööd paremini tegema, sest kuulujutu ajamine sulle head ei tee.....:D

Raimo
16.03.03, 21:56

Kallis RAIMO:

1) Mina olen sama õigustega eesti kodanik nagu sinagi, sest minu esivanemad elasid Eestis veel enne okupante ja kui sa tahad teada siis mina ei kuulu sinu umbkeelsete narvakate, levadialaste ja muude nimekirja kohe kuidagi mitte...
2) Soovitan jälgida foorumit korralikult, sest viimast lauset GEORGE ja AFC kohta postitasin mitte mina... Kuid ma ei räägi et ma pole sellega nõus - aga sa peaksid vähem väitma siin asju mida tegelt pole olemas... Imelik tegelt - oled ju moderaator - peaxid oma tööd paremini tegema, sest kuulujutu ajamine sulle head ei tee.....:D

Tjah, tunnistan viga, et LotusFani sõnad Sinu nimele panin, kuid see, et sa ikkagi sellise hüüdlausega nõus oled, kinnitab mu arvamust, et võiksid oma lõuad pidada.
Huumoripreemia laureaatide sekka pole ma Sind aga sugugi paigutanud ja enda hinnangul kirjutasin selle lause selliselt, et Sind ei tohiks see kuidagi riivata.

Alo
18.03.03, 13:42
Originally posted by jjriado
stadium: confiscation of weapons, flags, fireworks, bottles, etc.

See on nüüd kole offtopic, kuid *flags?!?* - ametlikult peaks väravas publikult lipud ära korjama? Mis jama see on?

Alo

Chazlor
18.03.03, 18:29
Allo

Lipude all on siis tegelikult mõeldud varraste otsas lippe, mida ei tohiks staadionile viia, sest neid saab odana kasutada. Lihtsalt lippu ei korja sult ikka keegi ära. Loodan vähemalt. Minu arust lastaske ka kokkupandavate teleskoop varrastega sisse. Oleneb turvameestest.

Parimatega

PHILIPZ
18.03.03, 19:57
Originally posted by Chazlor

Allo

Lipude all on siis tegelikult mõeldud varraste otsas lippe, mida ei tohiks staadionile viia, sest neid saab odana kasutada. Lihtsalt lippu ei korja sult ikka keegi ära. Loodan vähemalt. Minu arust lastaske ka kokkupandavate teleskoop varrastega sisse. Oleneb turvameestest.

Parimatega

lipud keegi ära ei korista, kyll aga natsistlikute ja taoliste loosungitega lipud konfiskeeritaxe euroopas 101%, eestis peax kah selline jama kehtima... Tahax vaadata fännide nägu kui plakat ESTLAND YBER ALLES ära võetaxe ha-ha-ha :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Jaan
18.03.03, 21:16
Nii et \"hasjain6 vernulisj\" on su arvates ok?

PHILIPZ
19.03.03, 02:15
2 Jaan:

Ei ole minu jaox \"hozjajeva vernulis\'\" normaalne - see on täielik jama...
Ma yhte ei saa aru - kuda eesti fännid sellise plakati eest nendele piideritele vastu nägu ei andnud, vot see on huvitav... Aga muidu yldiselt ma olen natsistlike ja natsionalistlike lippude vastane, seda saasta ei peax yldse olema...

Patriot (BYL)
06.03.04, 14:57
AntiFlora Coalition elab veel!!!
Sel hooajal te näete seda ise. Uued lippud jne!
Don t stop AFC!

w1Ng
12.03.04, 16:21
Patriot, glupo vse eto delat tut na forume... nado na dele pokazivat!

Patriot (BYL)
14.03.04, 17:32
Ne ssy, pokazhem!!!
Don\'t stop AKC!

Tihane
14.03.04, 18:13
Mis ei tapa, teeb tugevamaks.

Konkurents on tervislik.

Jõudu teile!

Kui aga peaga vastu seina jooksmisest kopp ette hakkab saama, siis hakake antifännidest, fännideks .. lisahääli on tribüünidele alati vaja.

oku
15.03.04, 14:14
TIhasega nõus.
Hea kui eesti jalgpallifännide hulgas väikseid intriige ja vastasseise on :)
Kuigi jah, antifänlus on natuke naljakas ja destruktiivne tegevus - oleks võinud ju sama raha eest Lootuse või Transi plakateid osta ja neid meeskondi väljaku äärde toetama minna.

Patriot (BYL)
18.03.04, 21:55
Noh, siis edu teile.. Minge ja tehke! :-)
On olemas juba AFC sall olemas! Naitan teda teile varsti.

Patriot (BYL)
21.03.04, 13:56
http://cklass.wol.bz/images/DSC03149.JPG

-Antz-
21.03.04, 15:10
Päris seks diivan ja tapeet! :)
Ülejäänud sisustuse panite nende sallide alla magama?

rauno
21.03.04, 15:24
tapeet on ok,kuid diivan on jõledus;)
sall peaaegu norm,kiri keskmine on kehv,ja fakti vigu sallil vähemalt 1 ja suur.
kahjuks ei näe mis latakas salli otsas on,mingi defekt või mis?:)
see on mustvalge pilt?

Pealik
21.03.04, 15:25
Originally posted by -Antz-

Päris seks diivan ja tapeet! :)
Ülejäänud sisustuse panite nende sallide alla magama?

see läks nüüd küll täkkesse:D :P :õnnelik:

fitti
21.03.04, 15:37
jah poisid kohtlajärvelt, õpib keel, see toidab!;)

zaz
21.03.04, 16:39
ei tore muidu, et oma lemmikklubi salli asemel teeb keegi sellise jama, mis kedagi ei koti:doh:
aga seleta meile lähemalt, kuidas saavad väidetavad Estonian Loosers\'id tulla kolm aastat järjest Eesti meistriks:kratsti: ja seda veel ülivõimsalt:sega2:

Patriot (BYL)
22.03.04, 12:23
FUCK OFF!!!

rauno
22.03.04, 19:04
kriitikat ha huumorit ei kannata:viha:
mida oligi arvata eelnevate postituste järgi:(

kojamees
22.03.04, 20:03
Kust neid kauneid salle osta saab-nii mõnedki korjavad ja on teite omadel ka miskit muud kaela panna kui \"Korol i Sud\"

Cerny Petr
22.03.04, 21:45
Tänasel Merkuur-Flora mängul olid juba mõned peened saksad nende sallidega eputamas.
Ei, lõbusad sellid, midagi pole öelda.:õnnelik:

Patriot (BYL)
30.03.04, 19:33
FLORA FANNID... KAS TULETE NARVASSE PUHAPAEVAL? KOHTLA FANNID OOTAVAD TEID SEAL!
DON\'T STOP AFC!!!

ROOTSI KUNN
31.03.04, 11:06
Pole midagi öelda,poisid tegid oma salli ära,vastavalt veendumustele.:) Lugupidamist väärib seegi ,et julgetakse oma põhimõtteid avalikult demonstreerida.. Eesti fännide seas sellist julgust just eriti tihti ei kohta. Maailmas on ülldiselt sellised anti-koalitsioonid üsna levinud ,eriti Itaalias ja Lõuna-Ameerikas ning põhiliselt luuakse sellised grupid ikka riikide tugevamate klubide vastu,mis iseenesest on ju omamoodi tunnustus.:) Mina ei näe selles midagi halba ,peaasi ,et mingeid lauslollusi ei tehta(pommiähvardused,autode,busside lõhkumised ,mängude saboteerimine jne.)
Kust salli osta saab?
Narva seekord ei tule aga suve jooksul kindlasti.

Patriot (BYL)
31.03.04, 11:38
Salli otsmisest küsi ESTBOSSI käest.
Kahju, et tartus teie olite, aga narvasse ei jõua.... :-)))) xa-xa-xa

mjkk
31.03.04, 11:44
Mina olen nädalavahetusel tõenäoliselt narvas. kui vähegi võimalik, tuleks ka mängu vaatama. öelge võhikule, kus staadion asub. ;)

Patriot (BYL)
31.03.04, 21:30
Ise veel ei tea!!!

-Loom-
31.03.04, 22:00
patriot kle, ole hea seleta ka mulle lollikesele 2ra, mis on teie yhingu m6te ja mida sellega taotlete. kas asi on kadeduses v6i selles, et koondises palju flora mehi.

1. eelmise hooaja Eesti meister flora omabki ju tulemuse p6hjal parimaid m2ngijaid.
2. koondisesse on ju ka kaasatud ka smirnov ja teever.
3. ida-viru mehed saagu k6igepealt kodanikux ja siis oleks ehk ka neil v6imalus koondisesse j6uda.
4. see sall on KOLE!

minagi ei poolda seda, et vahest oleks justkui Eesti koondise asemel fc flora, kuid asi pole ju nii hull. mulle tundub, et te pigem lihtsalt vajate mingit tegevust. pakungi teile v2lja siis seda, et toetage pigem Lootust veelgi h22lekamalt ja 2rge otsige mingit tobedat ideed v2lja j2lle.

Neth
31.03.04, 23:16
Originally posted by Chobram

patriot kle, ole hea seleta ka mulle lollikesele 2ra, mis on teie yhingu m6te ja mida sellega taotlete. kas asi on kadeduses v6i selles, et koondises palju flora mehi.

1. eelmise hooaja Eesti meister flora omabki ju tulemuse p6hjal parimaid m2ngijaid.
2. koondisesse on ju ka kaasatud ka smirnov ja teever.
3. ida-viru mehed saagu k6igepealt kodanikux ja siis oleks ehk ka neil v6imalus koondisesse j6uda.
4. see sall on KOLE!

minagi ei poolda seda, et vahest oleks justkui Eesti koondise asemel fc flora, kuid asi pole ju nii hull. mulle tundub, et te pigem lihtsalt vajate mingit tegevust. pakungi teile v2lja siis seda, et toetage pigem Lootust veelgi h22lekamalt ja 2rge otsige mingit tobedat ideed v2lja j2lle.

Neth muigab:D. Üldiselt ei leia ka mina sellisel ühendusel mingit pointi!! Aga no ega ei saagi mingitelt idavirukatelt või narvakatelt midagi mõistlikku loota.
Ja tegevuse kohta ehk nii palju veel, et eks neis kohtades vist midagi muud teha polegi, kui süstlaga rotte taga ajada:P.

Patriot (BYL)
01.04.04, 15:17
Kui oled loll, siis pole mqttet sulle midagi seletada. Tule Narvasse puhapaeval ning kohe saad seal aru!

-Loom-
02.04.04, 20:01
patriot, kas see oli 2hvardus? kui nii, siis kahju teist, sest nii v2ikeses riigis nagu eesti ei tohix minu arvates olla yleyldse sellist asja nagu esimene eesti ja teine eesti (nagu kombex m6nel 8elda) ja veel v2hem peax nii olema jalgpallis.

Patriot (BYL)
04.04.04, 13:44
Minu jaoks oli ja on ainult uks Eesti, kuigi see ei tahenda et mul peab FG Flora meeldima!
Vastupidi, kuradi Pohlaku susteem arritab mind. On ju nii palju haid jalgpallureid. Palju parem kui Jaager jne, kellel on vaja veel miinimum 3-4 aastat mangima qppida!!!

See ei ole ahvardus! Ootame teid tana Narvas. Siis me naeme, missugused julged on FG Floral fannid, kes oskavad ainuld internetis mingi sitt kirjutada ja stadioonidel ainul \"FLORA SURU.....\" ning \"VQQITLE, VQITLE\" karjuda!!!

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Tana fannireis Narvasse! Blue Jellow Legion - don\'t stop!

rauno
04.04.04, 22:06
tundus et kurb reis oli teil?vaadates mängu tulemust.

ROOTSI KUNN
05.04.04, 01:01
Originally posted by Patriot (BYL)

Minu jaoks oli ja on ainult uks Eesti, kuigi see ei tahenda et mul peab FG Flora meeldima!
Vastupidi, kuradi Pohlaku susteem arritab mind. On ju nii palju haid jalgpallureid. Palju parem kui Jaager jne, kellel on vaja veel miinimum 3-4 aastat mangima qppida!!!

See ei ole ahvardus! Ootame teid tana Narvas. Siis me naeme, missugused julged on FG Floral fannid, kes oskavad ainuld internetis mingi sitt kirjutada ja stadioonidel ainul \"FLORA SURU.....\" ning \"VQQITLE, VQITLE\" karjuda!!!

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Tana fannireis Narvasse! Blue Jellow Legion - don\'t stop!

Sellise tasemega minge mängige kusagil kolhooside meistrivõistlustel ja Narva või
K-Järvele tuleme alles siis ,kui te jalgpalli õpite mängima. Kuradi topised ,nüüd peaks teil möla maas olema päris pikaks ajaks.

fitti
05.04.04, 01:14
Hoiatus: 35. Bogdanov
Eemaldamine: 78. Bogdanov (eemaldati pärast välja vahetamist varumeeste pingilt)

myhahaa http://www.click-smilies.de/sammlung0304/aktion/action-smiley-049.gif

Patriot (BYL)
05.04.04, 11:05
Meie meeskond kaotab, kuigi meie oleme alati temaga kqrval. Aga teie olete kuradi rohelised argpüksid, kes kardab isegi Narvasse vqi Kohtlasse tulla oma meeskonda toetama! HABE, kaktused, habe!!!

Patriot (BYL)
05.04.04, 11:06
P.S. 1-8 ei ole veel maailmalqpp.
DON\'T STOP LOOTUS FANS!!!
Vaatame veel, kes on kes!

rauno
05.04.04, 11:11
Hea et sa oled julge,mõnigi julge \"inime\" siin ilmas:)
nag näha saavad meie poisid ka ilma meie kohapealse toetuseta hakkama,alati ei pea kohal olema ja rusikat vehkima ja tatti pritsima et oma meeskonnale toetust näidata.
kahtlustan et ega sa lootust niiväga toetagi pigem otsid võimalust flora toetajaid sõimata.suuna oma energia millegile kasulikule parem ära mängi lolli:D

fitti
05.04.04, 11:19
Originally posted by Patriot (BYL)

Meie meeskond kaotab, kuigi meie oleme alati temaga kqrval.

eksole irooniline.