PDA

View Full Version : AFC - Antiflora coalition

Leheküljed : [1] 2

LootusFan
18.11.02, 02:18
www.antiflora.cjb.net - AFC. Pohlaku aeg on labi! Eesti suru Flora vastu muru!

greenday
18.11.02, 02:36
Originally posted by LootusFan

www.antiflora.cjb.net - AFC. Pohlaku aeg on labi! Eesti suru Flora vastu muru!Oleks see lehekülg olnud normaalse kujunduse ja huvitava teostusega, oleks ma selle heaks kiitnud, kuigi kontseptsioon on mulle vastumeelne. Aga see leht on ju täitsa sitt! Mingi mahakopeeritud lagunev disain, piltide asemel punased ristid, tüüpiline hale käkk.

PraS
18.11.02, 08:14
no keegi teex seele ka eesti keelsex siis olex vägev......3+

Kaarel
18.11.02, 13:33
Originally posted by märt

no keegi teex seele ka eesti keelsex siis olex vägev......3+

Kas Su enda eesti keele tase koolis oli samuti \"3+\"?

ROOTSI KUNN
18.11.02, 14:17
Sihukest jura ei saa ju tõsiselt võtta :P olin mingist jamast ennegi kuulnud .
Lootus ise pendeldab esi-ja meistriliiga vahet ,tehku parem rohkem trenni :lahe:

mg
18.11.02, 17:49
lootuse meestel on vaja tööl käia , mitte jalkat mängida .
ja mis aff see tüüp(lootusefän) üldse on?

Chazlor
18.11.02, 21:30
Allo

See on der Boss\'i jobu vend

Keda see huvitab?

Parimatega

Jaan
18.11.02, 22:52
No kuulge, teema seondub Eesti jalgpalliga ja las kirjutavad-teevad siis. Ma ei ole ka nendega n6us, aga kui siin hakatakse ajama, et nad on ajavad jura ja olgu parem vait, siis pean ma kyll meelde tuletama, et meil on s6navabadus.

jjriado
18.11.02, 23:07
Originally posted by Jaan

No kuulge, teema seondub Eesti jalgpalliga ja las kirjutavad-teevad siis. Ma ei ole ka nendega n6us, aga kui siin hakatakse ajama, et nad on ajavad jura ja olgu parem vait, siis pean ma kyll meelde tuletama, et meil on s6navabadus.

Sõnavabaus on meil jah, aga lihtsalt imelik on lugeda kui täiskasvanud inimene (puhas järeldus pildi põhjal, endal pole au seda noormees tunda) niisugust 10-aastase lapse tasemel jama ajab. Ja kui sa mujal portaalides ringi vaatad, siis jääb mulje, et nad kulutavad selle saasta levitamisele umbes 5 päeva nädalas. Ja pealegi on see lihtsalt nõme.

LootusFan
19.11.02, 01:10
Meie sait on uus ja kyll ta areneb nii et a\"rge jama ajage, muide teeme eesti keelse versiooni kah et eestlased kah saaksid antiflorasse astuda ! Kas olete Flora fa\"nnid? Siis tulge 24-ndal Kohtla-Jarvele oma duublit toetama! Antiflora coalition ruulib!

Jaan
19.11.02, 01:26
Kuressaare EI OLE Flora duubel.

Siim
19.11.02, 01:32
Leheküljest, mis mu arvuti kokku jooksutab, ei mul igal juhul hea arvamus. Ükskõik, mida see ka ei sisaldaks.

LootusFan
20.11.02, 00:18
Kuressaare on ikkagi Flora susteemas! Me vihkame Flora susteemat! Ime, Flora, ime! Ime, Pohlak, ime! :viha:

greenday
20.11.02, 00:51

Kuressaare on ikkagi Flora susteemas! Me vihkame Flora susteemat! Ime, Flora, ime! Ime, Pohlak, ime! :viha: Ma tunnen sulle siiralt kaasa. Su elu on vist väga masendav. Loodan, et sa leiad kunagi midagi helget ja rõõmsat.

LootusFan
20.11.02, 01:42
Mu elu on va\"ga hea! Olen FC Lootus fan ja ihkan teje FG Flora! КАКТУС&#106 7; - СОСАТЬ!:kav al:

Artista
20.11.02, 03:25
Olen FC Lootus fan ja ihkan teje FG Flora!

Oi kui armas ülestunnistus! Sa tõesti ihkad, sa tahad nii väga, aga kõigist pingutustest hoolimata ei saa. Ei anta sulle Florat. No ära kurvasta mu noor sõber, tuleb ka sinu päev! Kord saad sinagi istuda vahvasti staadionil tarbekeemiakombinaadi rohekas kostüüm üll. Saad hõisata ja hüüda nii palju kui süda ihaldab. Oi, sellest saab üks tore päev. Õnne ja edu! :D :D :D

Tegelikult tuleb tunnistada noormehe ettevõtlikust kasutada arvutit riigikeele grammatikaharjutuste tegemiseks. See foorum siin funktsioneeerib ilmselt esmakordselt umbes nagu töövihik. Esmamulje on aga siiski, et kirjatehnikaga tuleks veel tööd teha! :D :D :D

Glazza
20.11.02, 04:44
Selle LootusFan\'i puhul on tegemist siis minu soccernet\'i ajaloo 3nda inimesega, kellele annan lihtsa väljapääsu tee:

Väävel + bensiin =:jump2:

Jaak
20.11.02, 11:24
Originally posted by Stennur

Selle LootusFan\'i puhul on tegemist siis minu soccernet\'i ajaloo 3nda inimesega, kellele annan lihtsa väljapääsu tee:

Väävel + bensiin =:jump2:

Võtke asja rahulikult. On selline ütlus nagu - las koerad hauguvad karavan liigub ikka edasi.

Nii on lood ka selle asjaga.;)

Darren
20.11.02, 13:40
The page cannot be displayed

Pohlaku karvane käsi jälle?

Kuid asjast rääkides siis, te võiks seal Kohtla-Järvel ja Maardus ja muudes kohtades rohkem rõhku panna oma võistkondade fännisaitide loomisele, mitte mingite jaburduste loomisele.

eston maravilha
20.11.02, 18:47
tegelt on nendel tiimidel sellised saidid olemas. venekeelsed küll aga olemas. aga kus on flora fännisait???

M6iss
20.11.02, 19:38
Mu elu on va\"ga hea! Olen FC Lootus fan ja ihkan teje FG Flora! КАКТУС&#106 7; - СОСАТЬ!

Don\'t you know, dear Lootus fan, that (h)ating [ihkamine???] is BAD!!!

Ürita oma armetu eluke teisi segamata lõpule viia...

LootusFan
20.11.02, 23:06
Te vo~ite o\"elda ko~ik, mida tahate. Te olete Flora ja Puhlaku poolt, mina olen FC Lootus poolt. Minu eesma\"rk oli na\"idata, et on lihtsalt inimesed, kes saavad jalgpallist aru rohkem kui teie. Te na\"te ainult Pohlaku! Kus on eesti jalgpalli progress?

Artista
20.11.02, 23:16
Kus on eesti jalgpalli progress?

Vastus saabus meile täna rahvusvahelise arvutivõrgu vahendusel: Eesti on FIFA edetabelis 62. kohal. Nii kõrgel pole oldud kunagi varem. Kui tõlgendada \"progressi\" sellel moel, on see kindlasti olnud tohutu. Kuid see ei tähenda, et mina näituseks kuidagi Pohlaku poolt oleks või tema tegemistega alati nõusse jääks. Kuid ka vastuolemine enesemääratlusena pole miski asi. As it was said here before - hating doesn\'t take you anywhere. Tell us something interesting about Lootus instead!
:lahe:

LootusFan
21.11.02, 02:54
Tere - olen Narva Transi fa\"nn (PHILIPZ) . Kirjutan selle nime all, sest ma ei viitsi teie fuckin\' registratsiooni teha...

Ko~igepealt fa\"nnide kodukatest. Na\"idake mulle kasvo~i yks - va\"ga tahax na\"ha. Muide yks on - maardu ultrasite oma, va\"hemalt mina teisi samal tasemel lehti ei tea veel. FC Flora saidist vo~ib o\"elda et see pole sait vaid saast - isegi kylalisteraamatut pole, mis jama see olgu? Fa\"nnid peavadad avaldama oma arvamust ja kui ma leian mo~ne saidi kus pole GB-ki siis minu jaox see on SAAST. Ometi ei pea panema inimestele suu kinni nagu seda tehti no~ukogude ajal, meil on demokraatia ja a\"rge ajage jama - mul oli naljakas lugeda teie kommentaare, huvitav kui vanad olete? 90% kommentaaridest on ta\"ielik loba...Kui fa\"nnide kodukad arenevad ja ilmuvad uute meeskondade omad ei ole vaja seda takistada, sama on ka anti-fa\"nnide kodukatega. Mis riigis pole selliseid anti fa\"nne? Nad on ko~ikjal - see on normaalne areneva fa\"nlusega riigi juures! Ja ega ilma fa\"nnideta pole ka jalgpalli ! Pidage seda meeles - jalgpall areneb ta\"nu fa\"nnidele kah, mitte ainult raha pa\"rast...Ja kui riigis tegutseb selline klubi nagu FLORA - millele on ko~ik ta\"helepanu ja raha suunatud siis mina ei saa nimetada seda riiki arenevaks jalgpalliriigix. Isegi kui ta on edetabeli esikohal! Riik milles on palju arenevaid klubisid ja kus pole sellist diktaatorit nagu FC FLORA - see on arenev jalgpalliriik ! :deemon:

Artista
21.11.02, 03:37
Kui fa\"nnide kodukad arenevad ja ilmuvad uute meeskondade omad ei ole vaja seda takistada, sama on ka anti-fa\"nnide kodukatega. Mis riigis pole selliseid anti fa\"nne? Nad on ko~ikjal - see on normaalne areneva fa\"nlusega riigi juures!

Millises maailma riigis ei tarbita narkootikume, millises ei jooda ülemäära palju alkoholi, millises ei vägistata, tapeta, varastata? Vastus: usutavasti kõigis. Kuid see ei tähenda, et me peame kõikvõimalikud maailmas harrastatavad seatembud kaasa tegema. Lihtsalt argumendiga, et nii tehakse ka mujal. Kas eriti arenenud fännikultuur oleks meil siis, kui õnnestunuks näiteks keset hiljutist \"finaali\" üks korralik kakelung korraldada ning paar naist-last surnuks talluda. Ka seda on mitmes maailma juhtivas vutiriigis ette tulnud. Peaksime me selle kõik järgi tegema, et rohkem \"päris\" olla. Ühesõnaga: su jutt oli selgelt üks lapsikumaid, mis siit foorumist kunagi lugeda on olnud. Seega: arene! :viha:

Ja märkusena olgu öeldud, et ma ei pea ennast kuigivõrd Florale kaasaelajaks. In principa meeldib mulle hoopis Tammeka. Kuid olgu ka öeldud, et miski vägi ei paneks mind eelistama teie mõttetuid tiblapunte korraliku kontseptsiooni alusel arendatavale Florale. Kõlas võibolla veidi ksenofoobselt, aga nii see on - me räägime ju ikkagi EESTI jalgpallist!

greenday
21.11.02, 03:53
Kuidas täpselt takistab FC Flora Narva Transi arengut. Mul oleks jõle hea meel, kui sa end kätte võtaksid ja teeksid samamoodi Eesti jallgpalli arenguks midagi ära nagu Pohlak, selle asemel, et... tead isegi.

Glazza
21.11.02, 14:37
Philipz ja Lootusfan

Kui te tahate midagi ära teha, siis soovitan mitte olla Ida-ghetto ja põlastada seda, milles te sees ei ole. Esiteks, kui te juba soccernet\'i sattusite, siis algatage siin teemad - Narva Trans ja Kohtla-Järve Lootus. Ning kirjutage sinna mõistlikku juttu oma tegemistest ning teile hakkab ka meeldivat vastukaja tulema. Aga see, et sa lood uusi jaburaid teemasid ja nilbitsed teiste meeskondade all ei vii nüüd küll millegini...

Näiteks ei tea siin ilmselt keegi mitte halligi Lootuse kohta, nende mängijate ja mängude kohta.

Lisaks on Trans ju suhteliselt edukas meeskond ja samas nende tegemistest ei tea me ka midagi. Teil on pallurid keda soovitakse välismaale ning juba üsna mitmeid, kes on sinna läinud või katsetel käinud. Äkki oleks mõttekas ennast integreerida ja oma teadmisi meiega jagada, sest pooldate te ju nagu ma mõistan ikkagi Eesti liigajalgpalli ning ei usu enam ainult Venemaa omasse...

Ramm
21.11.02, 16:52
Originally posted by greenday

Kuidas täpselt takistab FC Flora Narva Transi arengut. Mul oleks jõle hea meel, kui sa end kätte võtaksid ja teeksid samamoodi Eesti jallgpalli arenguks midagi ära nagu Pohlak, selle asemel, et... tead isegi.

Pohlak pole essugi midagi teinud vaid pistnud kogu raha oma paksu p**** alla.

ugla
21.11.02, 17:43
Kuulge antiflora spetsialistid, seletage mulle miks te Flora mehi kaktusteks kutsute ?
On sellel mingi seos Floraga või niisama ?

greenday
21.11.02, 20:09
Originally posted by Ramm

Pohlak pole essugi midagi teinud vaid pistnud kogu raha oma paksu p**** alla.Ma kepin iga päev sinu ema viis korda. See oli umbes sama arukas ja põhjendatud väide kui sinu oma...

Chazlor
21.11.02, 20:12
Allo

Ma lihtsalt pean ütlema, et Stennuri postitus on vast üks kõige mõistlikumaid, mida ma üldse siit foorumist lugenud olen. Hea töö :)
AFC meestele soovin samuti edu, tehke oma lehekülge edasi, arendage seda kvalitatiivselt ja ärge niisama nilbusi õhku loopige. Anit-flora idee vastu ma kindlasti ei ole ja see on suhteliselt normaalne, et edukat, edasipürgivat meeskonda kadestatakse ja üritatakse maha teha. Tuleb lihtsalt valida kanaleid ja viise, mis tsiviliseeritud ühiskonnas aktsepteeritavad on. Ise olen eluaeg inglise liigas väikseid võistkondi toetanud, seega saan teie mõttest aru. Laulnud näiteks Selhurst parkil koos derby ja wimbeldoni fännidega Stand up if you hate Man U :) Pet Shop Boysi \"Go west\" viisil ja igati hea tunne oli :P

Parimat soovides nii Florale kui ka Transile.

LootusFan
22.11.02, 00:38
Artista, tead, kui mängida Moldovaga, Azerbaidzaaniga ja Islandiga võib küll palju punkte saada. Kui mingi tõeline mäng, siis me lööme väravaid nii palju, kui palju me saame (või jõuame), aga meile lüüakse nii palju, kui palju tahakse! Niisuguste mängijatega nagu Kaalma ja Lindpere...saad ise aru...:viha:

Martin
22.11.02, 01:00
Niisuguste mängijatega nagu Kaalma ja Lindpere...saad ise aru...:viha:

Lugupeetud Lootuse Fänn,

palun pane siia kirja see koosseis, kes sinu arvates peaks Eesti koondise eest mängima.

Oleksin väga tänulik.

Aitähh.

LootusFan
22.11.02, 01:40
Kuid olgu ka öeldud, et miski vägi ei paneks mind eelistama teie mõttetuid tiblapunte korraliku kontseptsiooni alusel arendatavale Florale. Kõlas võibolla veidi ksenofoobselt, aga nii see on - me räägime ju ikkagi EESTI jalgpallist!
Vaadake seda jobu !
Ta ei tea isegi kus elame ja ta ei tea tuhkagi Eestist kah :-) Selliste jobude jutust on arusaadav kuidas nad jalgpalli suhtuvad ja samuti teistesse rahvustesse ! Tyra. sinu pa\"rast jalgpall ei arene vaid vastupidi, arengu jaox ma meelsasti annax sulle vastu pead - ehk siis sa saaxid aru midagi...Pealegi sa sittagi ei tea fa\"nlusest. Ma ei paku teha seda mida tehaxe Venemaal, ma elasin Moskvas 14 aastat ja usu mind - ma tean millised fa\"nnid seal on, ega ma ei tahagi et Eestis olex nii... Aga vaadake teisi riike - ko~ikjal on ka normaalseid fa\"nne, keda huvitab jalgpall mitte joogid ja muu saast ! Ma ra\"a\"gin sellest et Eesti peab kah jo~udma samale tasemele ja seda just arendavadki madalamate klubide fa\"nnklubid...Kui ko~ik fa\"nnid on ainult yhe meeskonna eest siis see pole ju normaalne !
Ja yldse mix te ko~ik arvate Venemaast ja idast ja isegi Ida Virumaast nii halvasti... A\"rge kujutage endale ette seda mida pole ja a\"rge ajage jama kui ise pole k\"ind+na\"ind ! Ytlen 101% et Eestis on selliseid kohti mis on hullemad kui Ida Virumaa linnad Narva ja Kohtla Ja\"rve...

Nyyd sellest mix me nimetame floralasi kaktustex :
Sest esitex mo~elge mda ta\"hendab \"FLORA\" - vo~tke so~nastik ::) ja teisex vaadake mis va\"rvides ma\"ngitaxe !

Pohlakust !
See P**E ainult mo~tleb oma rahakotist ja jalgpalli heax pole sittagi teind !

BYE ! :viha:

INCE
22.11.02, 02:20
No ei saa ma aru kust sellised kibestunud heidikud tulevad ... kes ei saa aru , et igaüks fännab seda keda tahab ja flora ega pohlak pole selles süüdi , et neil eestis kõige rohkem poolehoidjaid on ( kusjuures ei pea ma ennast flora fänniks). Ja kuidas saab pohlak takistada fännklubide teket väikestes klubides???Näiteks tean , et väga korralikud (küll veel väikesearvulised) fännklubid on Tulevikul, Tammekal, Pärnu Levaadial ja veel mitmel väikesel klubil.
Kahjuks puudub hetkel tõesti igasugune ettekujutus Ida-virumaa klubidest ja nende fännidest ja selles on nad tõenäoliselt rohkem ise süüdi, kuna elavadki oma suletud süsteemis ja seovad ennast oma nabanööripidi rohkem venemaa kui eestiga.Küll tean , et näiteks Narvas (mis on tegelikult väga ilus ja roheline linn) on Transil väga korralik fännklubi ja iga vastase jaoks on seal mängimine nagu põrgukatlas endas. Omal ajal oli ka jõhvi EP-l päris korralik tugigrupp... kahjuks aga pole viimasel ajal just eriti palju sinna kanti trehvand, kuid loodan et ka praegu on seal veel tõelisi koondise fänne kes ennemini oma riigi kui suure naabri koondist toetavad

Ja siit minu tagasihoidlik küsimus:mis on fc levadia hüüdnimi, kes mängivad samuti rohelistes vormides?
(ja flora mängis see hooaeg üleüldse enamaltjaolt suisa must-valgetes värvides)

PS.võõrsõnade leksikonis tähendab Flora - õite- ning kevadejumalannat (vanas rooma mütoloogias)
PPS.mis tähendab levadia... see jäigi teadmata kuna sellist asja sõnaraamatutes ja leksikonides ei leidu?:)

Glazza
22.11.02, 02:43

Artista, tead, kui mängida Moldovaga, Azerbaidzaaniga ja Islandiga võib küll palju punkte saada. Kui mingi tõeline mäng, siis me lööme väravaid nii palju, kui palju me saame (või jõuame), aga meile lüüakse nii palju, kui palju tahakse! Niisuguste mängijatega nagu Kaalma ja Lindpere...saad ise aru...:viha:

Kas Ida-Virumaa meedia ei kajasta selle aasta sündmusi ja sa elad koopas?!?:õnnelik:

Eestile löödi selle aasta 11 mängust enim 2 väravat ühes mängus, ja sedagi korra. Eesti ei kaotanud kordagi enam kui 0-1 ja sedagi MM meeskondadele. Eesti mängis üle Venemaa ja Saudi MM meeskonnad ning viigistas sealgi hästi mänginud Horvaatiaga. Eesti 4 MM meeskonna bilanss 5 mängust jäi 2-1-2 4-3 väravatevahega.....

Mida sul veel koondise kriitikana on öelda:kaval:

Jaan
22.11.02, 03:07
Originally posted by Stennur

Kas Ida-Virumaa meedia ei kajasta selle aasta sündmusi ja sa elad koopas?!?:õnnelik:

Eestile löödi selle aasta 11 mängust enim 2 väravat ühes mängus, ja sedagi korra. Eesti ei kaotanud kordagi enam kui 0-1 ja sedagi MM meeskondadele. Eesti mängis üle Venemaa ja Saudi MM meeskonnad ning viigistas sealgi hästi mänginud Horvaatiaga. Eesti 4 MM meeskonna bilanss 4 mängust jäi 2-1-1 4-2 väravatevahega.....

Mida sul veel koondise kriitikana on öelda:kaval:

Siiski-siiski. 2-1-2 ja 4-3. Vastupidiselt yhele igivanale okupatsiooniaegsele anekdoodile on Belgia minu andmetel alles veel.

PraS
22.11.02, 03:43
ma siis võtan ka sellekohta sõna......

mõnes mõttes olen lootuse vennaga nõus(ta pole seda optse öelnud), et koondisel ja florarl võix erinevad treenerid olla...

kuid need pisikesed flora mehed on kuidagi õhku täis kui nende vastu mängida...ei tohi neid näpuotsaga kunagi puutuda..:)

aga noh kui olla mingi klubi vastane ei pea siis kohe ka vanduma hakkama ...

niiet lõpetusex eestis on ainult ühel meeskonnal koduväljak ja seda on narva transil, kuna kellegil pole seal kellegil kerge mängida....(seda juba ka mainiti aga....)

edu teile siis anti flora fännid ja ärge rõvetsema kippuge....:)))

LootusFan
22.11.02, 04:11
1) FLORA - rooma mytoloogias lillede + kevado~itsemise jumalanna
2) Aga samuti FLORA ta\"hendab taimede liike, mis kasvavad teatud territooriumil vo~i, mis olid levinud varasemas geoloogilises epohhis. On olemas planeet Maa flora, erinevate mandrite flora, samuti eristataxe teatud piirkonna florat (ma\"gede, saarte jne) ja teatud administratiivsete osade florat...
Nii et meil on o~igus nimetada Florat KAKTUSTEX ! :D

greenday
22.11.02, 06:18

1) FLORA - rooma mytoloogias lillede + kevado~itsemise jumalanna
2) Aga samuti FLORA ta\"hendab taimede liike, mis kasvavad teatud territooriumil vo~i, mis olid levinud varasemas geoloogilises epohhis. On olemas planeet Maa flora, erinevate mandrite flora, samuti eristataxe teatud piirkonna florat (ma\"gede, saarte jne) ja teatud administratiivsete osade florat...
Nii et meil on o~igus nimetada Florat KAKTUSTEX ! :D Uukei, aga kuidas ikka selle Eesti koondisega jääb?

Selle kaktuseks nimetamine on kompliment vä - kaktus nimelt ei lase tänu oma okastele kedagi ligi ja jalgpallimeeskonna puhul on ju see väga positiivne.

PraS
22.11.02, 06:22
ma ka ootan selle lootuse venna koondist.......tõenöliselt on kõik lootuse või transi vennad, aga lootuse vend ära unusta need vennad peax ikke olema eesti kodakondsed.....:P

greenday
22.11.02, 06:28

ma ka ootan selle lootuse venna koondist.......tõenöliselt on kõik lootuse või transi vennad, aga lootuse vend ära unusta need vennad peax ikke olema eesti kodakondsed.....:PSel puhul ootaks loomulikult ka põhjendust, mille poolest need mehed praegustest koondislastest paremad on, mis arvatavasti esineksid kujul \"Rejm on pasa, ***jedov on sjuper!\", \"Oober on vardias, ****õtš on megahjia!\", \"Ime, flora, ime, ime Bohlak, jime!\"

spekter
22.11.02, 14:34
lugesin rubriigi läbi ja ei saa aru, miks te nii ärritunud olete. las (õhkõrn)lootus fännab, milleks õli tulle valada. sel mehel on ju klapid peas, mida siin oodata on ... maailm ei ole must-valge, tõsi koertel vist on ....

PHILIPZ
22.11.02, 16:31
Yo !
Lopux ometi registreerisin ara !:хnnelik:

PraS
22.11.02, 16:56
no kuhu siis see koosseis ka jääb?

Jaan
22.11.02, 17:35
Nii. See koosseis oleks t6esti huvitav, isegi ootan p6nevusega. Samas tahtsin r22kida sellisest asjast, et ma olen natuke v2lismaal elanud eksole. Ja siis suhtled v2ga palju kohalikega. On normaalseid inimesi, v2hemnormaalseid, toredaid, v2hemtoredaid. Viimaste hulka kuuluvad nii tainapead, idioodid aga ka need, kes viskavad nalja mu aktsendi yle, kuigi ma kohalikku keelt suhteliselt heal tasemel valdan.

INCE
22.11.02, 18:09
Väga huvitav , et teema alla AFC on järjekordselt üritatud siduda FC Flora ja Eesti koondis, mis tegelikult on kaks täiesti eraldiseisvat moodustist. See et suuremjagu koondislasi on florast (või erinevatel aegadel seal mänginud) näitab ainult seda , et ju nad on siis teistest peajagu üle, kuna keegi pole siiani suutnud tõestada ka vastupidist ... võib ju panna koondisesse rauli, inzaghi, kluiverti, bellamy, trezegeut, elberi, klose, van hooijdonki, mpenza, oweni ja yakini ... ja arvate et see koosseis on tegija? AFC eestvedajad võiks võtta vaevaks natuke pead murda , mida nad siis lõpuks tahavad?:kaval:
Kui eesmärgiks on teadvustada ka väiksemate klubide tegemise ja seda eriti nende fännklubide kaudu, siis on asjal jumet.
Kui aga tahetakse lihtsalt edastada roppu kirillitsas sõimu edukalt tegutseva süsteemi vastu , siis on see nagu vastu tuult k.......

mg
22.11.02, 18:42
kuule lootusfan, kus sa mängude ajal tribüünil istud, ma tahaks ka näha mis näoga on eesti nõmedaim inimene.
:viha:

LootusFan
22.11.02, 20:28
Originally posted by mg

kuule lootusfan, kus sa mängude ajal tribüünil istud, ma tahaks ka näha mis näoga on eesti nõmedaim inimene.

mg, ma tribüünil ei istu. Olen fänn ja seisan terve mängu!

xxxxxx
22.11.02, 21:36
Originally posted by INCE

PS.võõrsõnade leksikonis tähendab Flora - õite- ning kevadejumalannat (vanas rooma mütoloogias)
PPS.mis tähendab levadia... see jäigi teadmata kuna sellist asja sõnaraamatutes ja leksikonides ei leidu?:)

Flora tähendab ka taimestikku muidex.
Ja Levadia tuleb Levada(Viktor Levada) nimest,sellepärast see sõnaraamatutesse ei jõuagi.
:lahe: FC Flora is the best!

See treenerite värk:asi on lihtsalt selles ,et FCF toob Eestisse paremaid välistreenereid,milleks teised ei ole võimelised või ei viitsi lihtsalt.
Koondise peatreener peaks ju olema parim kohalik treener?

INCE
22.11.02, 21:57
Originally posted by xxxxxx

Flora tähendab ka taimestikku muidex.
Ja Levadia tuleb Levada(Viktor Levada) nimest,sellepärast see sõnaraamatutesse ei jõuagi.
:lahe: FC Flora is the best!

See treenerite värk:asi on lihtsalt selles ,et FCF toob Eestisse paremaid välistreenereid,milleks teised ei ole võimelised või ei viitsi lihtsalt.
Koondise peatreener peaks ju olema parim kohalik treener?

ma usun et flora tähendab tõesti taimestikku, samamoodi nagu fauna tähendab loomastikku.
Küll aga Flora nimi on kindlasti võetud vanarooma õite- ning kevadejumalanna järgi (ja see on ka teatavasti kujutatud Flora embleemil) ja sõna flora on lihtsalt teadlaste poolt üldine kirjeldus taimeriigile.
mis puutub Levadiasse, siis tahtsin ma teada kas ka lootusefänn on selle nime saamislooga tuttav ... :kaval:

Küll aga ei ole ma nõus sinu väitega , et koondise treener peaks olema parim kohalik treener.Hetkel see veel nii on , kuid usun , et hiljemalt kolme aasta pärast on koondisel siiski täiesti eraldi treener... lihtsalt hetkel ei kannataks EJL eelarve seda välja.

xxxxxx
22.11.02, 22:35
Vaadake seda:
ainult florat kuulen,no krt kas eestis pole muid kubisi vä? Pohlak ise paneb pappi oma pepu alla ja siis ütleb et pole raha staadioni jaoks...paras topskin ikka küll.Eestis võix ka olla mingisugused ultrafännid,kes laamendavad ja peksavad vastasefänne,see oleks lahe,lihtsalt lahe.

See oli SL õhtulehe kommentaarides.Mis te arvate,kes võiks olla selle autor?
:ingel3:
Kommenteerija varjunimeks oli Anti -FC Flora

Rasmus
23.11.02, 00:17
Originally posted by xxxxxx

Vaadake seda:
Eestis võix ka olla mingisugused ultrafännid,kes laamendavad ja peksavad vastasefänne,see oleks lahe,lihtsalt lahe.

Ei jah, midagi pole öelda, see samune Anti-Flora mees oleks pidanud ikka Aasta Jalgpalli jobu olema, selle laamedamise ja peksmise asja peale ma irnusin ikka pikka aega.

Rasmus
23.11.02, 00:25

Väga huvitav , et teema alla AFC on järjekordselt üritatud siduda FC Flora ja Eesti koondis, mis tegelikult on kaks täiesti eraldiseisvat moodustist. See et suuremjagu koondislasi on florast (või erinevatel aegadel seal mänginud) näitab ainult seda , et ju nad on siis teistest peajagu üle, kuna keegi pole siiani suutnud tõestada ka vastupidist ... võib ju panna koondisesse rauli, inzaghi, kluiverti, bellamy, trezegeut, elberi, klose, van hooijdonki, mpenza, oweni ja yakini ... ja arvate et see koosseis on tegija? AFC eestvedajad võiks võtta vaevaks natuke pead murda , mida nad siis lõpuks tahavad?:kaval:
Kui eesmärgiks on teadvustada ka väiksemate klubide tegemise ja seda eriti nende fännklubide kaudu, siis on asjal jumet.
Kui aga tahetakse lihtsalt edastada roppu kirillitsas sõimu edukalt tegutseva süsteemi vastu , siis on see nagu vastu tuult k.......

Kusjuures Flora ongi ikka väga tihedalt seotud koondisega, alates samast peatreenerist, kuni sellene välja, et kõik on kes on koondises peavad mängima, või siis on vähemalt mänginud Flora eest.

PHILIPZ
23.11.02, 02:17
to xxxxxx :

Kle -> noh mis loba ajad, mis kuradi SL O~htuleht, arvan et sina olidki selle saasta autor - va\"hemalt sa ei julge oma nime na\"idata ja eks sulle meeldib ka teiste nimede all olla ;)
kuradi xxxxxx - mida see huvitav ta\"hendab ? vist mingi aafrika pa\"ritoluga so~imuso~na :lahe:

PHILIPZ
23.11.02, 02:23
to xxxxxx :
ja treenerites kah sul hea jutt - Flora toob Eestisse parimaid - heh ! Aga kas Levadia treenerist on juba unustatud va\"? Pealegi Flora pole parim klubi - seda juba na\"itab see et hiljuti oli Levadia meister ja pealegi sel hooajal Floral vedas et ta meistrix tuli...Vaatame veel ja\"rgmist hoaega - NARVA TRANS - M E I S T E R ! Hehee, ma\"letan veel superma\"ngu kus kaktused said Transilt 6 va\"ravat - mega ! Lo\"o\"dud va\"ravate poolest Flora pole Transist parem - mo~lemad lo~id 9 va\"ravat - nii et a\"rge kiitke oma kaktuseid !

PHILIPZ
23.11.02, 02:28
Lootus fa\"nn - \"tee rutem koondis valmis\" - na\"itame neile et pallureid ei tule otsida ainult kaktuste seast.... Ja veel a\"ra mo~tle et neist keegi kas vo~i kuidagi on fa\"nlusega seotud - so\"o\"vad ma\"ngudel kro~pse ja joovad o~lut....:P

NS fcT
23.11.02, 04:04
ko`igile
Kui....... teil .......on.......midagi.....ra\"a\"kida.....meile,....oleksime....va\"ga...... ro`o`msad....... seda
kuulda....sirgelt....... teielt...... Ja...... me ...... ei .... kavatse .... lihtsalt ..... lobiseda, ..... te ...... lihtsalt ..... saate ...... oma ..... pa\"he .... ja ...... ko`ik ..... siis....... :kop:
U\'heso`naga......... minge ........... ko`ik ......... vitttu. ПОПУТНЫ& #1049;....ХУЙ...ВА&# 1052;....ВСЕМ....В.. ..ЗАТЫЛО&#1050 ; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IDA-VIRU RULEZ:reiv: :r66m7:

NS fcT
23.11.02, 04:18
Flora
:kisakхri: sssssssssssAAAAAAAAAAAAAAAAsssssssssssssAAAAAAAAAA AAAttttttttttttttt\'

NS fcT
23.11.02, 04:19
Flora
:kisakхri: sssssssssssAAAAAAAAAAAAAAAAsssssssssssssAAAAAAAAAA AAAttttttttttttttt\'

greenday
23.11.02, 04:36
Originally posted by NS fcT

ko`igile
Kui....... teil .......on.......midagi.....ra\"a\"kida.....meile,....oleksime....va\"ga...... ro`o`msad....... seda
kuulda....sirgelt....... teielt...... Ja...... me ...... ei .... kavatse .... lihtsalt ..... lobiseda, ..... te ...... lihtsalt ..... saate ...... oma ..... pa\"he .... ja ...... ko`ik ..... siis....... :kop:
U\'heso`naga......... minge ........... ko`ik ......... vitttu. ПОПУТНЫ& #1049;....ХУЙ...ВА&# 1052;....ВСЕМ....В.. ..ЗАТЫЛО&#1050 ; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IDA-VIRU RULEZ:reiv: :r66m7: Mul ei jätku enam sõnu lihtsalt. Ma vabandan. Ma ei ole võimeline sellisele tasemele langema.

greenday
23.11.02, 04:38
Originally posted by PHILIPZ

Lootus fa\"nn - \"tee rutem koondis valmis\" - na\"itame neile et pallureid ei tule otsida ainult kaktuste seast.... Ja veel a\"ra mo~tle et neist keegi kas vo~i kuidagi on fa\"nlusega seotud - so\"o\"vad ma\"ngudel kro~pse ja joovad o~lut....:P Kardan millegipärast, et see koondis jääb tulemata. Sest selliste vendade ajud tavaliselt nii keeruliste ülesannetega toime ei tule. Philipz, sa võid ju ise ka oma koondise välja pakkuda, kui sa praegusega rahul pole...

Glazza
23.11.02, 16:45

to xxxxxx :
ja treenerites kah sul hea jutt - Flora toob Eestisse parimaid - heh ! Aga kas Levadia treenerist on juba unustatud va\"? Pealegi Flora pole parim klubi - seda juba na\"itab see et hiljuti oli Levadia meister ja pealegi sel hooajal Floral vedas et ta meistrix tuli...Vaatame veel ja\"rgmist hoaega - NARVA TRANS - M E I S T E R ! Hehee, ma\"letan veel superma\"ngu kus kaktused said Transilt 6 va\"ravat - mega ! Lo\"o\"dud va\"ravate poolest Flora pole Transist parem - mo~lemad lo~id 9 va\"ravat - nii et a\"rge kiitke oma kaktuseid !

ˇPäris naljakas on see juba!!!!!:õnnelik:

Kui te keeldusite Gruznovi müüma 4-5 miljoni eest, siis on see ikka suht magus kui Gruznov nüüd 10 korda väiksema summa eest Levadiasse kolib. Ja kui see juhtub, siis olete nagu kergelt öelda doomed!!

vendetta
23.11.02, 17:52
NS fcT on imho hea n2ide sellest miks internett ei tohiks olla k6igile vabalt k2ttesaadav ;)

samas ma pakun, et teadlastele pakuks selline tegelane kyll sygavat huvi :D

PHILIPZ
24.11.02, 01:21
to stennur :
Gruznov kuhugi ei koli

to vendetta :
Kui ta sinuga kohtub siis pakub see talle huvi 101% ;)

P.S: sinu nickname ja\"rgi sulle peax see kah meeldima :P

PHILIPZ
24.11.02, 02:13
siin on meie koondis (koostasime koos Lootus fa\"nniga) :
------------------------------------------------------------------
väravavahid :

Mart POOM - Derby County FC (ENG)
Sergei PAREIKO – Rotor (RUS)

kaitsjad :

Teet ALLAS - FC Flora Tallinn
Jevgeni KURJANOV - FC TVMK Tallinn
Sergei HOHLOV-SIMSON - FC Levadia Maardu
Raio PIIROJA - FC Flora Tallinn
Urmas ROOBA - FC Copenhagen (DEN)
Jaanus SIREL – JK Tulevik Viljandi

poolkaitsjad :

Martin REIM - FC Flora Tallinn
Liivo LEETMA - FC TVMK Tallinn
Sergei ZAMORSKI – JK Trans Narva
Konstantin NAHK - FC Levadia Maardu
Maksim RO~TŠKOV - FC Levadia Maardu

ründajad :

Indrek ZELINSKI - Aalborg BK (DEN)
Kristen VIIKMÄE - Valerenga IF (NOR)
Andres OPER - Aalborg BK (DEN)
Vitalii GUSSEV - FC Trelleborg (SWE)
Andrei KRO~LOV - FC TVMK Tallinn

treener :

Arno Pijpers
----------------------------------------------------
Ko~ik nad on eesti kodanikud nii et a\"rge muretsege, kuid paljudel keda tathsime lisada kahjux seda pole :(

Martin
24.11.02, 02:57
Kaitsest: miks te jätsite välja Andrei Stepanovi? Jaanus Sirel või Kurjanov tema asemel? Miks? Minu jaoks täiesti asusaamatu.
Poolkaitse: Eeeee, Sergei Terehhov anybody?

Oleks tegelikult ülimalt tore, kui te viitsiksite IGAT valikut ka põhjendada. Nii paari kolme lausega.

Äkki viitsiksite?

arroww
24.11.02, 03:08
pohlaku aeg veel ei ole läbi..... :D
ta veel näitab kes on kes .....

PHILIPZ
24.11.02, 03:17
Sergei Terehhov pole poolkaitsja vaid ryndaja !
Aga Vitalii Gussev on tast ikka parem ! :D

PHILIPZ
24.11.02, 03:21
Oleks tegelikult ülimalt tore, kui te viitsiksite IGAT valikut ka põhjendada. Nii paari kolme lausega.

Po~hjendan yhe lausega :
Koondis on vaja teha parimatest palluritest ERINEVATEST Eesti klubidest ! :kaval:

greenday
24.11.02, 03:52

väravavahid :

kaitsjad :

poolkaitsjad :

ründajad :

treener :

Arno Pijpers
Ko~ik nad on eesti kodanikud nii et a\"rge muretsege, kuid paljudel keda tathsime lisada kahjux seda pole :( Olen positiivselt üllatunud, et te oma koondise nimekirja valmis saite. Arvasin, et lahmite niisama, võtan oma sõnad tagasi. :) Ma oleks röömus kui te neid uusi mehi mõne sõnaga kirjeldaksite - elan Tartus, seega Eesti meistriliiga on mulle must maa...

Vürst
24.11.02, 14:44

väravavahid :

kaitsjad :

poolkaitsjad :

ründajad :

treener :

Arno Pijpers
Ko~ik nad on eesti kodanikud nii et a\"rge muretsege, kuid paljudel keda tathsime lisada kahjux seda pole :(

Miks seal Kristalit,Stepanovit,Saviauku,M.Roobat jaLindperet ei ole? Gussev,Nahk ja Sirel. Nalja teed või?

Raimo
24.11.02, 16:09
tjah, kui selline peaks kunagi Eesti koosseis olema, siis mina staadionile oma jalga ei tõsta.
Halvim variant: väravas Pareiko, kes Eesti-Venemaa mängu eel ei teadnud, kelle poolt olla, kaitses Kurjanov, poolikus Zamorski, Nahk, Rõtškov, ründes Gussev, Krõlov... ehk asi sarnaneks siis juba hokikoondisele, kus enamik mehi umbkeelsed.
See tähendaks üht: staadionil kõlaks \"Võitle, Eesti võitle!\" ja \"Hommikul, kui tõuseb päike, ...\" asemel \"bljääd!\", \"vpirjod\" või-kuidas-iganes-need-venekeelsed-hüüdlaused-on; kui mu väikevend läheks autogrammi küsima, küsiksid meie \"ründetuusad\" \"tševoo?\" jne.
Ei, aitähh!

Mis puudutab sinise passi omamist, siis sellega sahkerdamistest on nii palju ajakirjanduses kirjutatud, mistõttu olen alati olnud kindlal seisukohal: koondislane PEAB valdama eesti keelt. Nagu ntx Stepanov või Terehhov, kellelt võib pärast mängu alati eesti keeles midagi küsida. Ja tõesti, miks polnud Kohtla-Järve fännide nimekirjas neid kahte meest?

INCE
24.11.02, 16:13

Po~hjendan yhe lausega :
Koondis on vaja teha parimatest palluritest ERINEVATEST Eesti klubidest ! :kaval:
Suht huvitav lähenemine koondise kokkupanemisel.
Saan sellest aru nii, et sportlik tulemus pole oluline, küll aga on oluline et mehed oleksid võimalikult ERINEVATEST klubidest.

Huviga ootaks seda treeneri kandidaati , kes sellise kireva koosluse juhtimise enda kaela võtaks.Arno ei läheks sellise afääri peale eluski!
Varasematest aegadest meenub küll ainult üks mees - Sepp Pointek ja Taani koondis 1984-1986, aga seal oli süst.selles , et ainult 1 mees mängis kodumaal ja ülejäänud välismaa klubides(mis eesmärgina polegi nii väga paha)

PHILIPZ
24.11.02, 17:49
Te kah head mehed - kui vahetataxe floralased teiste klubide ma\"ngijate peale kes on isegi paremad kui mo~ned kaktused siis pistate kohe vinguma ;) Heh - peaasi et koondis olex ko~ikidest kulbidest kokku korjatud meeskond, ma ei ra\"a\"gi et peab vo~tma mehi esiliigast, meie nimekirjas pole isegi madalamate meistriliiga klubide pallureid. Peaaegu ko~ik \"uued\" pallurid on juba kunagi koondises olnud nii et a\"gre nyyd selle pa\"rast virisege. \"Ma staadionile ei la\"he!\" Hehee - hea vend oled kyll, sul ka\"id vist jalkahaiglaga kro~pse so\"o\"mas :) Ja kes teile ytles et Flora on ko~ijk ja teisi klubisid arvesse ei tohi vo~tta ! See et klubi on meister ei ta\"henda ju et ta on alati ko~iges teistest etem, vo~i te arvate et see mis on popp ja mille poolt on ko~ik see on parim ! Heh - selline arvamine on
liiga madal minu jaox... Mis puutub keeltesse siis ytlen et te midagi ei tea sellest ja ja\"relikult mo\"lisemine on liigne...Kujutage ette oma meest Frankelit, ta ju kindlasti puhtalt lobiseb eesti keeles ? :P Ja mix peaxid ko~ik koondislased ra\"a\"kima eesti keelt kui isegi nende treener seda ei oska ! Pealegi ma usun et iga venelane, keda me koondisse kirjutasime saab aru kui talt autogrammi kysitaxe, nii et selle poolest kah karta ei maxa :lahe:

Martin
24.11.02, 17:56
Philipz, ikkagi ma oleks ülimalt tänulik, kui sa viitsiksid iga valitud mehe kohta väikese kommentaari kirjutada. Et miks just tema ning mis positsioonil täpsemalt ta peaks mängima (nt. vasakkaitses).

Tänud :)

PHILIPZ
24.11.02, 18:01
Olen positiivselt üllatunud, et te oma koondise nimekirja valmis saite. Arvasin, et lahmite niisama, võtan oma sõnad tagasi. :) Ma oleks röömus kui te neid uusi mehi mõne sõnaga kirjeldaksite - elan Tartus, seega Eesti meistriliiga on mulle must maa...

Hea seegi et kasvo~i yks mees pole hullux la\"inud kaktuste vahetuse pa\"rast :D
Uusi mehi po~hjendan sellega, et on aeg anda teiste klubide parimatele ma\"ngijatele (eesti passiga) kah vo~imalus tunda ennast eesti jalgpallis vajalikena, mitte lihtsalt FC Flora au jaox ma\"ngijatena, kes koos oma klubidega lihtsalt annavad Florale vo~it vo~idu ja\"rel.... Yheso~naga jalgpall peab olema avatud ko~igile, mitte ainult Pohlaku poistele ! Kes ytles et ma\"ngides koondises uued pallurid na\"itavad halba tulemust.... Mulle ei meeldi inimesed kes ra\"a\"givad \"Ah - nad ju ei oska ma\"ngida, mis siin vaadata....\" On vaja proovida - siis alles ra\"a\"kida ! :D :D :D

-madis-
24.11.02, 18:05
Originally posted by PHILIPZKujutage ette oma meest Frankelit, ta ju kindlasti puhtalt lobiseb eesti keeles ?
Kui ma midagi pole maha maganud, siis minu teada pole Frankel veel Eesti koondise eest platsil käinud.

Ja mix peaxid ko~ik koondislased ra\"a\"kima eesti keelt....
Eeee.. Sest nad esindavad E E S T I T, mitte Venemaad. daaaa :kop: :kop:
Kuule mees, kas sulle on mingi Nõukogude suhtumine veel külge jäänud?

Martin
24.11.02, 18:09
Kes ytles et ma\"ngides koondises uued pallurid na\"itavad halba tulemust.... Mulle ei meeldi inimesed kes ra\"a\"givad \"Ah - nad ju ei oska ma\"ngida, mis siin vaadata....\" On vaja proovida - siis alles ra\"a\"kida ! :D :D :D

Mitu väravat on Kõrlov löönud Euroopas? Eestis paugutab küll, kuid väljaspoolt tulevate klubide vastu? Ning kuidas on nt. Kurjanov kaitses välismaa klubide vastu hakkama saanud?

Praegu on minu jaoks ainuke kindlam vend selles nimekirjas Gussev, kes on tõesti hästi esinenud ning seda ka Eesti noortekoondise eest.

P.S. Muide, Philipz, Lootus kaotas just Kuressaarele (Jan Õuna 85. minuti värav) ning jätkab järgmisel hooajal esiliigas - minu kaastunne.

Artur
24.11.02, 19:16
teate, kas ma olen loll või.. njah, igatahes ei saa enam aru..
see tähendab, kallid lootuse fännid on need uued mehed toonud ainult sellepärast, et nad ei mängi fc floras, põhjus pole selles, et nad oleksid floralastest mingil moel paremad.. tegemist pole ju sel juures enam mitte ainult anti-floralusega, vaid antikoondislusega, kus seatakse esikohal oma isiklikud eelistused.. niisiis mängigu koondis teie uute mitte floras mängivate meestega kui kehvasti tahes.. peaasi, et nad jumalaeest floralased poleks..

sel juhul vist teid tõepoolest Eesti koondise fännideks pidada ei saa, kohe mitte ei saa..
head aega..

ps. ahjaa, kui leidub keegi targem, kes oskaks minu praegused arusaamad ümber lükata, siis andke tulla..;)

PHILIPZ
24.11.02, 20:06
to madmann666 :
sa ei saand aru mida ma silmas pidasin, pole ma mingi ussr-i fa\"nn ega venemaa oma kah...
Aga mix kui ma\"ngijad peavad olema ko~ik eestlased mix siis peab treener olema hollandist ????????????????????

PHILIPZ
24.11.02, 20:10
Kle Martin :

Ma pole neid na\"inud ma\"ngimas euroopa klubide vastu - kust sa tead et nad halvad ma\"ngijad on?

P.S :

MA POLE LOOTUSE FA\"NN - MA OLEN NARVA TRANSI FA\"NN - ja me ja\"ime meistriliigasse NB !

PHILIPZ
24.11.02, 20:15
Artur - oled vist kyll loll - sa ei saanud aru mida me tahame !
Peaasi et koonidises polex ko~ik ma\"ngijad yhest klubist - vaata hoolikamalt meie koondist ja sa leiad sealt 3 kaktust - nii et a\"ra muretse - sinu lemmikuid me pa\"ris va\"lja ei visanud..... Ma ei saa aru mix sa ra\"a\"gid et me pole Eesti koondise fa\"nnid? Oleme, aga meile lihtsalt ei meeldi koosseis, me arvame et seda vo~ib teha paremax, kas siis to~esti Flora ma\"ngijatest pole kedagi paremat - noh see on ju naljakas jutt ;) :) :P :D :lahe: :õnnelik:

raido
24.11.02, 20:44
See koondis ei kõlbaks tõesti kuhugi. Gussev võib koondisse pääseda heal juhul 2 aasta pärast. Igatahes minu arust ei tohiks praegusel hetkel eesti eest mängida Kristal ja Meelis Rooba. Kyll aga võiks koondisse KUTSE saada vähemalt Lemsalu ning Pareiko, kes kaitses ju Rotori eest penalti!
Levadiast on koondise väärilised hetkel vaid Simson ja Arbeiter, ning TVMK-st Leetma. Teised eesti ML-ga mängijad ei kõlba kuhugi.

Raimo
24.11.02, 22:50

Mis puutub keeltesse siis ytlen et te midagi ei tea sellest ja ja\"relikult mo\"lisemine on liigne...Kujutage ette oma meest Frankelit, ta ju kindlasti puhtalt lobiseb eesti keeles ? :P Ja mix peaxid ko~ik koondislased ra\"a\"kima eesti keelt kui isegi nende treener seda ei oska ! Pealegi ma usun et iga venelane, keda me koondisse kirjutasime saab aru kui talt autogrammi kysitaxe, nii et selle poolest kah karta ei maxa :lahe:

Mees, Sa oled täiega puusse sõitnud. Zoolazorts kirjutas veelkord meeste tasemest, ma siis kirjutan veelkord sellel keele valdamise teemal.

Niisiis:
1. Frankelit ei ole minu teada keegi KUNAGI Eesti koondisesse kavatsenud kutsuda - ta oli lihtsalt Florasse laenatud mängija. Me ei räägi ju ka sellest, et Pareiko asemel võiks Jaroszewski koondises mängida :P ;
2. Frankel viibis Eestis vähem kui aasta ning olukorras, kus tema eesmärgiks pole olnud Eestisse jäämine, on naljakas nõuda tema käest kohaliku keele valdamist. Loomulikult oleks asi teine, kui ta otsustanuks Eestisse jääda ning tahtnuks koondises mängida. Enamik umbkeelsetest vene jalgpalluritest on siin aga oma sünnist saadik, ehk umbkeelsusega näitavad nad oma ükskõikset suhtumist Eesti riiki ja eestlastesse;
3. Treeneri kohta võid võrdlemiseks lugeda punkti 2, kusjuures Pijpers oskab Eestis elatud kahe aasta järel eesti keelt ilmselt rohkem kui Gruznovid ja teised kokku;
4. Sellise algkoosseisuga Jeeeesti koondiselt läheksid autogrammi küsima üldiselt vaid venekeelsed fännid.
Seega - kui Sulle pole antud mõtlemisvõimet, võiksid ise oma lõuad kinni pidada.

LootusFan
24.11.02, 23:53
1. Raimo, keegi sind ei kutse!
2. Lindpere koondisse? Xe-xe-xe...Väga naljakas!
3. Kui niisugune meeskond mängiks, ei olnud ta 62. kohal, vaid 40.-45. kohal!

Rainman
25.11.02, 01:27

Kui sa näiteks juhtusid vaatama Eesti - Islandi mängu, siis esimesel poolajal oli Lindpere oma äärel väga aktiivne ja talle pole midagi ette heita. Mees on ennast tõestanud ja keegi ei naera.

See on ju puhas lahmimine.. pealegi on ka praegune koondis võimeline sinna jõudma. See ei ole aga eesmärk omaette, tähtis on saavutada stabiilsus (mis see aasta ka saavutati) ja võita järgmisel aastal olulised EM kvalifikatsioonimängud.

PHILIPZ
25.11.02, 01:31
Raimo !
Oled loll nagu saabas kui sa arvad et ma mo~tlen et Frankel on eesti koondises, see oli lihtsalt na\"ide....
Tule ja proovi ise elada Narvas ja saada keel selgex - see on VO~IMATU, et keelt o~ppida on vaja eestlastega suhelda, ja ja\"relikult elada Tallinnas vo~i mujal Eestis... Kui neid keda nimetasin koondisse kutsutax, siis ma olen kindel et nad saaxid keele selgex, suheldes teiste meeskonna liikmetega.....:lahe:

sicmic
25.11.02, 02:42

Tule ja proovi ise elada Narvas ja saada keel selgex - see on VO~IMATU, et keelt o~ppida on vaja eestlastega suhelda, ja ja\"relikult elada Tallinnas vo~i mujal Eestis... Kui neid keda nimetasin koondisse kutsutax, siis ma olen kindel et nad saaxid keele selgex, suheldes teiste meeskonna liikmetega.....:lahe:

koondisel on aastas keskmiselt u. 12 mängu. lisaks paar treeninglaagrit...vaevalt et selle ajaga nüüd piisavalt suhelda jõuab. parem võimalus oleks klubis õppida, kuid ega mõne aasta jooksul veel see olukord ei muutu, et enamus klubisid venekeelsed on...kunagi hiljem kindlasti. ja paraku on ka nii, et eestlased ei pea umbkeelsetest ja võõrperekonnanimedega kodanikest just eriti lugu...koondises eeldatakse näha eestipäraseid nimesid. kahjuks ei tea kommenteerida nende mittefloralaste taset, muidugi peaks koondises ikka erinevatest kohtadest (eelkõige välisklubidest:lahe:) mängijaid olema. praegu on floral ja koondisel sama treener, meestel kokkumäng omavahel parem, kui teiste klubide esindajatega...

see on vist kõik :D

mcnamara
25.11.02, 14:21
Ometi üks teema siin Eesti jalgpalli alajaotuses, mida lugedes targemaks saab. Nagu ma aru saan, muutub Meistriliiga nüüd mõnevõrra, on ju seal uute klubidena Valga ja Kuressaare. Kohtla-Järve jalgpall on muidugi kõrgemas liigas nii kaua esindatud olnud, et nende langemisest pisut kahju. Samas Lõuna-Eesti ja Saaremaa klubide juurdetulek teeb liigast kogu Eestit hõlmava. :)
Ok, eelnev off-topic muidugi. Kirde-Eesti meeste poolt välja pakutud koondis on ju päris huvitav - paar \"uut\" meest nende valikust tasuksid võib-olla katsetamist. Samas tunnistan, et ma pole Eesti liiga alal mingi asjatundja ega tea, kellel kodakondsus, kellel mitte. Eesti koondise radikaalsem muutmine on hetkel muidugi naeruväärne idee - meil läheb ju nii hästi.

Raimo
25.11.02, 14:31

Raimo !
Oled loll nagu saabas kui sa arvad et ma mo~tlen et Frankel on eesti koondises, see oli lihtsalt na\"ide....

Kehv näide igatahes.
Ja palju selles teie driim tiimis Narvast pärit mehi on? Pooled neist on Tallinnast/Maardust. Või on siin kah eesti keele õppimine raske?

Ja nõustun Rainmaniga, et Lindpere on oma kohta õigustanud.

Siis koondise positsioonist FIFA reitingus:

Parem omade meestega 62. kui võõrastega 40.-45. koht. Õigupoolest teeksin siis, kui tahame iga hinnaga kiiresti tippu jõuda, juba ettepaneku Surinamist ja teistest riikidest mõned kiired ja osavad neegripoisid Eestisse tuua. Elaksin neile kah tunduvalt rohkem kaasa:D

Originally posted by m1kk
ja paraku on ka nii, et eestlased ei pea umbkeelsetest ja võõrperekonnanimedega kodanikest just eriti lugu...koondises eeldatakse näha eestipäraseid nimesid.

Mikk, siinkohal ma Sinuga ei nõustu. Mul pole kunagi vähimatki olnud Stepanovi ja Terehhovi vastu, sest mehed räägivad eesti keelt ja see on põhiline. Nagu madman666 kirjutas: nad esindavad EESTIT.

Ehh, tuletan meelde veel Olumetsa ja Krõmiga seonduvat. Kui Pohlak ütles meeste kohta, et nad joodikud, siis paljud anti-Flora mehed asusid otsust kritiseerima ja Pohlakut sõimama, et parimat ründajat ei kasuta.
Mis juhtus aga siis, kui Rautiainen tuli Levadiasse????

Aga OK, ma rohkem ei viitsi mõttetul teemal oma aega raisata. Lühidalt: koondises peavad olema parimad eesti keelt valdavad jalgpallurid. Ja nii ka on.

rauno
25.11.02, 14:56

1. Raimo, keegi sind ei kutse!

jajah ,keelest rääkides siis punkt 3. all olevast lausest on ikka üpris keeruline aru saada, kellegi otsetõlge mingist keelest või mis?(kui mängiks,ei olnud???)

arusaaadav ka kui tegelt kui aint venekeene keskkond siis raske eesti keelt säiltada

punkt 1 ja 2 enamvähem kuigi eks väära(tu)kusi ole sealgi.

no comments:D

greenday
25.11.02, 18:09
Üks punkt veel - Eesti koondises ei pea olema mitte ainult parim mängija vaid ka selline mängija, kes oma olemise ja suhtumisega oleks eeskujuks noortele jalgpalluritele.

Artur
25.11.02, 19:47
Nimede eesti- või venepärasus ei oma küll mingisugust tähtsust. Nagu Raimo juba mainis, mängib oluliseimat rolli siinkohal mängija keeleoskus, eesti keele oskus. Kuid lisaks riigikeele oskamisele peab ta aktsepteerima eesti kultuuri ja tundma end eestlasena.

Vaidleksin sulle, Greenday, aga pisut vastu ja väidaksin, et professionaalne suhtumine jalgpallimängu ei olegi see kõige olulisem. Tähtis on, et koondis teeniks mängija olemasolust koondises maksimaalset kasu, aga mitte alati ei taga korralik suhtumine seda - mõnikord on jalgpalluri mänguklass lihtsalt nii madal, et ei võimalda sellisel tasemel läbi lüüa.

Raunole soovitaksin aga kõigepealt oma postitus õigekirja seisukohalt läbi vaadata ja alles seejärel teisi kritiseerima hakata, sest see postitus on sul endal üks suur keelevääratus. Kas sina teadsid, et üheks keeleoskuse näitajaks on teiste poolt avaldatud tekstidest arusaamine? LootusFan\'i ja Phlipzi eesti keel on võrreldes enamiku ida-virumaalastega vägagi korralikul tasemel, nii et selles suhtes ei tohiks küll mingit vingumist olla.

PHILIPZ
25.11.02, 22:24
NATSID olete va\"......

\"ESTLAND, ESTLAND ÜBER ALLES !\"
nii va\"?

uskuge, ega venelased pole nii halvad nagu arvate, ja keele saab selgex igayx kellel seda vaja on, kui ma\"ngitaxe koondises siis seda on vaja !

P.S: ma pole nats, pole kommunist - olen patrioot - ja meie riigis elab palju rahvuseid - soomlased, venelased, ukrainlased, valgevenelased, la\"ttlased jne ! Pole vaja olla nats ja vihata ko~iki teisi rahvusi, sest ykski rahvus POLE parem vo~i halvem kui teine !

ugla
25.11.02, 22:35
Ma arvan et selle loosungiga ei õhutata natsismi. Alati kui on midagi saksa keelset siis on kohe natsism... Sama hästi võiks ju olla \"Estonia,Estonia is the best \" ! Kas
siis õhutataks kapitalismi ? Või \"Estonija , Estonija lutshe vseh \" ! Kas siis oleks see kommunismi propageerimine ? :kulm:

PraS
25.11.02, 23:16
aga nyyd peame siis koondisesse panema ka sommid,ukrainlased,lätlased jne....?

PHILIPZ
25.11.02, 23:53
ikkagi te vihjate sellele et eestlased on ko~ige paremad.... ikkagi see pole o~ige, ma ei ra\"a\"gi et koondis peab olema mitte eestlastest, ma ra\"a\"gin et ei tohi ra\"a\"kida et teistest rahvustest palluritele on pa\"a\"s koondisse keelatud sest nad pole eestlased - see on ju natsism ! OK - keele oskusest ma veel saan aru aga rahvus - ei saa......

ugla
26.11.02, 00:14
Ei ole veel kuulnud et kedagi poleks koondisesse võetud ainult selle pärast et ta pole
eestlane. Sellisel juhul poleks ju koondisse saanud Stepanov,Terehhov , Simpson jne.

greenday
26.11.02, 00:24
Originally posted by Artur

Vaidleksin sulle, Greenday, aga pisut vastu ja väidaksin, et professionaalne suhtumine jalgpallimängu ei olegi see kõige olulisem. Tähtis on, et koondis teeniks mängija olemasolust koondises maksimaalset kasu, aga mitte alati ei taga korralik suhtumine seda - mõnikord on jalgpalluri mänguklass lihtsalt nii madal, et ei võimalda sellisel tasemel läbi lüüa.

Õnneks praegusel hetkel koostatakse koonist minu arvamusega ühtivate põhimõtete järgi. :)

PraS
26.11.02, 01:19
minu arust on ikke moodustataxe koondis parimatest eesti konakondsetest....egas siis sellepärast saa ju mõnda meest koondisesse võtta et tal on juured venemaalt,soomest või saksast, vaid selle järgi kui kasulik ta meeskonnale on....
ja vaadake kuidas simson on ennast vaikselt jälle koondisesse aidanud......

Glazza
26.11.02, 02:25
Originally posted by ugla

Ei ole veel kuulnud et kedagi poleks koondisesse võetud ainult selle pärast et ta pole
eestlane. Sellisel juhul poleks ju koondisse saanud Stepanov,Terehhov , Simpson jne.

Minu meelest on Uglal tuline õigus...

Homer Simpson on veel puudu. Sa ei saanud mõelda ju ometi mõelda Simsonit... come on mees. kumb siis parem on:õnnelik:

M6iss
26.11.02, 19:48
kallid sõbrad PHILIPZ, LootusFan jms.

Minu arusaamise järgi valitakse koondisse mehi nende punktide järgi:

1. Kodakondsus- ilma selleta koondisessse ei saagi
2. Oskused- kui neid pole, pole ka koondisse asja
3. Hetkevorm- ka heal mängijal, kellel on hetkel alavorm, võib tekkida koondisse pääsuga raskusi. Näiteks Kristal Lahti päevil.
4. Iseloom- kui on teada, et mehel on suuri probleeme käitumise vms (alkohol ja enesevalitsemine platsil näiteks), siis suhtutakse tema koondissearvamisse ettevaatlikult.

Just neid punkte arvestades pole koondises Kurjanovit, Krõlovi ja muid sinu iidoleid.
Gussev loodetavasti sinna kunagi jõuab.
Kui veel jäi midagi arusaamatuks, anna teada, võin sama postituse teist korda üles panna.

Teiste anti-flora fännide käitumisest olen veidi arusaamatuses. Las räuskavad oma kodulehel edasi stiilis \"vijhkan flooorat, boohlakut ja rejmi. Ime cactus ime!\".
foorum.soccernet.ee on korralik foorum, kus juttu käivad ajamas jalgpallist midagi teadvad normaalsed inimesed.

:ingel3:

Nyyd on ootada vaid vihaste antifloralaste sõimukirjua minu aadressil.

PHILIPZ
26.11.02, 20:26
to m six iss (loodan et sul ja\"tkub ajusid saada sellest aru NH NB):

oled ***** *** ******* ***** ********** ******* ******* ****** ********** **** *********** fa\"nn kes ********** ************ * ********** ****** ********* alati ************ ************ ***** *** ******** *** ******** **** igal pool ******** ******** ******** **** ******** ******tuleme ********* *********** ******* ******* ********* ******* saad pa\"he !

M6iss
26.11.02, 20:52
näed siis, nagu alati- üritad parimat aga sõimata saad ikka!!! :)

Jaan
26.11.02, 21:38
Originally posted by M6iss

Teiste anti-flora fännide käitumisest olen veidi arusaamatuses. Las räuskavad oma kodulehel edasi stiilis \"vijhkan flooorat, boohlakut ja rejmi. Ime cactus ime!\".
foorum.soccernet.ee on korralik foorum, kus juttu käivad ajamas jalgpallist midagi teadvad normaalsed inimesed.

K2ituge minu s6nade mitte minu tegude j2rgi?

ugla
26.11.02, 21:50
Heh :D . Loomulikult ma pidasin silmas Homer Simpsonit. Kahju et ta nii vähe platsile saab... :silm5: Hohlov-Simson on tema kõrval poisike.

vonerkki
26.11.02, 22:31
Flora presidendi Aivar Pohlaku puhul ei meeldi minule kui Lõuna-Eesti metropoli Tartu elanikule see, et mees otsustas Lõuna-Eesti jalgpalli keskuseks teha Elva (võib-olla, et vaatab ka Võru poole, aga mitte Tartut). Senikaua kui Tartul pole Flora süsteemiga tõsisemat tegemist jälgin ma seda põhja-eestlaste kraaklemist distantsilt.:doh:

PHILIPZ
27.11.02, 00:50
kle ma\"nn - VONERKKI - mulle meeldis su nimi va\"ga ! Peaxid olema TVMK fa\"nn :r66m2:
Aga muidu - pole vaja et klubid Pohlaku systeemiga liituxid....Tartu ju ongi praegu sita sees sest ta pole floraga yhes systeemis, aga parem on olla esiliigas ja tasapisi areneda kui minna Pohlaku juurde per**t lakkuma, nagu seda teevad Valga ja Kuressaare !

P.S: muide Kuressaare on parim eesti linn ja neil on imeline staadion -> mulle ei meeldi ainlt nende meeskond....nii et a\"rge nyyd kirjutama hakake et ma olen Venemaa fa\"nn j.n.e...... :myts1:

Phillips
27.11.02, 02:35
sulle ei meeldi vist paljud asjad...@Philipz, mis nende meeskonnal siis viga on ,et ei meeldi--kui küsida tohib

PHILIPZ
27.11.02, 03:05
Tere fa\"nn :D
Mis meeskonda silmas pead?
Kui Florat siis vo~in sulle kirjutada kasvo~i raamatu neljas ko\"ites mix mulle flora ei meeldi !

P.S: see on juba igati hea et minu nickname on nii populaarne et seda juba paljud kasutavad - :P :) Vo~id teha minu fa\"nn klubi ! :lahe:

Lapeteus
27.11.02, 12:16

Kui Florat siis vo~in sulle kirjutada kasvo~i raamatu neljas ko\"ites mix mulle flora ei meeldi !

P.S: see on juba igati hea et minu nickname on nii populaarne et seda juba paljud kasutavad - :P :) Vo~id teha minu fa\"nn klubi ! :lahe:

Anna minna, tee see raamat valmis ja küll siis ka kirjastajaid leidub. Tunne ütleb, et sellest teosest tuleks bestseller. Ise ostaksin küll selle raamatu, kui hind muidugi väga kirves ei ole. Soovin siis nobedat sulge!:hacker:

INCE
27.11.02, 12:49

Kui nüüd liitumisaegasid võrrelda, siis polnud tavariš PHILIPZ veel sündinudki , kui mäkkem Phillips foorumis sõna võttis:)

Glazza
27.11.02, 15:24
Aga muidu - pole vaja et klubid Pohlaku systeemiga liituxid....Tartu ju ongi praegu sita sees sest ta pole floraga yhes systeemis, aga parem on olla esiliigas ja tasapisi areneda kui minna Pohlaku juurde per**t lakkuma, nagu seda teevad Valga ja Kuressaare !

Seekord on Philpzil tuline õigus - Valga ja Kuressaare olematute jalgpallivõistkondade esindajad ning muud linnaisad läksid tõepoolest nii head mitmed seitsmed aastad tagasi Flora kabinetti, tegid seal vallatusi ning saidki endale klubid, mängijad ja staadionid. Nii see ju oli...

Kas sul natuke on aimu, kui mitmesse kohta on jalgpalli propageerimiseks viinud Flora oma klubid, loonud noortetrennid, viinud kõrgemat jalgpalli. Kui palju ta on selleks raha alla pannud - päris suured summad on lihtsalt vuti tutvusatmiseks kulutatud. Mis oleks praegu Valgas, mis oleks Kuressaares - ma arvan, et mõlemas üks IV liiga mansa ning jalgpalli asemel käikisid poisid ula peal. Milleks käivad staarid seal mängimas ja veel öeldakse, et kohalikud on Valga vastu. Ei ole - need on kibestunud põhja-lätlased. Ning kujutad sa ette kui palju on praeguseks Valgas noortemeeskondi, kui hästi edeneb töö noortega.

Mõistan su kibestumust, aga kallis sõber - mis seisus oleksime praegu kui oleksid jätkanud juhtimist need, kes seda 90ndate algul tegid. Kui palju ja kus on vene-süsteemid propageerinud jalgpalli, ainult oma klubide linnades. Kui palju on loodud noortesüsteeme väljapoole Tallinnat ja Narvat. Kui palju on Lootusel kasvandikke...

arroww
27.11.02, 16:34
milleks uldse see antiflora coalicion? u waste your time .....

arroww
27.11.02, 17:00
mis j*bu tegi seda? ---------http://www.album.ee/?o=200199280&uilang=2

Martin
27.11.02, 17:29
Originally posted by arroww

mis j*bu tegi seda? ---------http://www.album.ee/?o=200199280&uilang=2

Minu arust üks vaimukamaid asju, mis ma näinud olen. Ainult ma ei saa pihta, mida FG tähendab.

Philipz, viitsid lahti seletada?

eston maravilha
27.11.02, 18:42
kuradi hea pilt. see läheb varsti desktopile mul:)

PHILIPZ
27.11.02, 19:47
eston#21, martin ja arrow !
Mis siin varjata - pildi autor olengi mina ! Aita\"h kiituste eest !
P.S: FG - ta\"ht \"G\" ta\"hendab \"sitt\" vene keeles . \"F\" ta\"ht teate isegi mida ta\"hendab...

AFC - rulz ! :D

arroww
27.11.02, 19:57
anti floracoalition , see on Teie aega raiskamine....... ennem m6tle....:segadus:

greenday
27.11.02, 19:59

mis j*bu tegi seda? ---------http://www.album.ee/?o=200199280&uilang=2Ei tea kas selle autor tegi meelega sõnas \"loosers\" kirjavea või on ta lihtsalt Imbe Siil.

PHILIPZ
27.11.02, 19:59
Stennur !
Kui pohlak on nii hea sponsor eesti jalgpalli jaox mix siis jalgpall pole arenenud suuruse poolest teisel kohal oleval linnas - TARTUS ?

\"grazdanka INCE !\" - ma ei pea ju kogu aeg vaatama millal kes registreerus :-) sinu arust \"syndis\" - heh cool - sul varsti \"surmaaeg\" ka\"es :-)

:ham9:

PHILIPZ
27.11.02, 20:02
greenday !
oled loll 101% - o~pi inglise keelt NH NB !!! :ham2:

greenday
27.11.02, 20:06

P.S: FG - ta\"ht \"G\" ta\"hendab \"sitt\" vene keeles . \"F\" ta\"ht teate isegi mida ta\"hendab...

AFC - rulz ! :D Kas see blond tüüp järgmisel pildil oled sina?

PHILIPZ
27.11.02, 20:08
ei...

greenday
27.11.02, 20:12

greenday !
oled loll 101% - o~pi inglise keelt NH NB !!! :ham2: Mul oli ülikoolis kõrgema inglise keele eksami tulemus 99,5 - selle kursuse ajaloo parim. Vedasin enne õpetajaga kihla, et saan 100%, kahjuks kaotasin :D. Loser kirjutatakse ühe o-ga idioot.

mcnamara
27.11.02, 20:17
Üks kindel märk siin foorumis, et teema on ennast ammendanud - hakatakse vaidlema õigekirja üle. Mina ütlen: florakad ja antiflorakad ühinege Eesti jalgpalli hüvanguks! Ja rohkem ei ütle. ;)

eston maravilha
27.11.02, 20:26

AFC - rulz ! :D

futbolnaja galima flora :D:D:D

PHILIPZ
27.11.02, 20:33
Dont worry - be happy STUDENT :-)

2 maccarena (vo~i mingi sellise nick name-iga) :

EESTI poolt olemegi ko~ik , va\"hemalt mina :reiv:

PHILIPZ
27.11.02, 20:35
2 eston#21 :
tubli mees !
ty real\'nyi muzik !
:D :P :D

arroww
27.11.02, 23:46
sam pridurok ....

arroww
27.11.02, 23:46
sam pridurok ....

PHILIPZ
28.11.02, 00:40
kle arroww vo~i nool vo~i strela :

ty chto fizdipish ?

PHILIPZ
28.11.02, 00:42
ja a\"ra enam kunagi postita 2-te samasugust so~numit - a\"ra situ siin foorumis.....parem kirjuta midagi mo~tekat

P.S: perevodit\' ne budu - uchi jazyk 101% Estonskii jazyk RULZ ! :D

arroww
28.11.02, 00:52
ja a\"ra enam kunagi postita 2-te samasugust so~numit
oni stoili to go :
sam pridurok tolkida ma ka ei kavatse , teite inimeste jaoks tolgin kui on vaja.

Darren
28.11.02, 16:26
Sellisel kujul võiks selle teema nüüd sulgeda, mõttetu off-topic ja flame.

PHILIPZ
28.11.02, 18:49
ma seda kyll ei teex......

M6iss
28.11.02, 22:47
Originally posted by Darren

Sellisel kujul võiks selle teema nüüd sulgeda, mõttetu off-topic ja flame.

Tõepoolest, kindel märk topicu aegumisest on see kui seal tegeldakse teemakohase diskuteerimise asemel üksteise sõimamise kirjavigade, keelekasutuse jms pärast.

eston maravilha
28.11.02, 22:58
sa paeksid teadma jah

Aramis
28.11.02, 23:53
Jõudsin üle pika aja ka Foorumisse ja näen ,et päris huvitav teema on üles arendatud.Kahjuks on ta lõpu poole käest ära läinud.
Ma ei postitaks siia midagi kui mul poleks oma arvamust.AntiFlora C esindajad LootuseFänn aj Phil ajavad kohati üsna arusaadavat juttu ja on ka asju kus ma olen nedega päri.Ennekõike see, et me eestlased ei saa olla natsionalistid - kui venelane,somm või ukrainlane tahab siin riigis elada ja olla ,siis miks me peaks talle seda ebameeldivaks tegema.Meie oleme ju siin peremehed ja temal on ebameeldiv - aitame inimesi.Samaoodi nagu me ei tohi muulasi vihata ei ole ilus ,et keegi(AFC)vihkab kedagi(Pohlakut).Koondise valimise printsiibid on väga olulised ja ma ei usu, et sellist asja uisapäisa tehtaks.Arno on juba sellise klassi ja reputatsiooniga treener, et otseselt midagi dikteerida talle ei saa.Ja arvestades ka koondise edu sel aastal ei saa teha meeskonnas mingeid muudatusi ega selle peale isegi mõelda, kui just keegi tõesti väga-väga silma ei paista.sest jooksma saadud masinat pole mõtet peatada ja putitama hakata.Minu idee - leidke kuskilt mees, kes mängiks Kristali asemel ja Eesti võiks ka 50.e hulka jõuda.
Minu jaoks on sümpaatne ,et LootuseFänn ja Philipz on nii sorava eesti keele kirja omandanud ja soovin neile oma tegemistes edu.Samas aga neile kui ka teistele soovitaks vähem vihkamist.
PS! Kõik antud loos olnud tunded ja idee on põhjustatud filmist American History X ja soovitan seda kõigile ,kes tunnevad endas natuke rassismialget või muud sorti vihkamist.

PHILIPZ
30.11.02, 05:35
Noh, lo~pux aga kasvo~i yks arukas jutt, mitte mingi natsi solvang......
Koondisest vo~in veel o\"elda et see on meie arvamus ja et meil on o~igus mitte olla no~us praeguse koondisega...Ma just arvan et kui ko~ik ja\"a\"b nagu praegu siis koondise ma\"ng vo~ib ja\"rgmisel aastal halvemini minna...Muidugi ma seda ei looda aga arvan et nii juhtub..Isegi kindel koondis (mis juba ysna ammu on ainult yhe klubi ma\"ngijatest moodustatud) ei saa kaua ainult ylesma\"ge minna, varsti tuleb kukkumine, selle jaox ongi vaja uuendusi....Muidugi treener on harjunud jne. , aga ega ma ei pakugi kohe ko~ik koondis 100% va\"lja vahetada.....

val
01.12.02, 18:17
Ma tahaks natuke fantaseerida....Järgmisel aastal tuleb Levaadiasse või Floorasse mingi mustanahaline mängija ,kes oma mänguga on teiste tasemest üle.Koondise treener tahab seda meest koondisesse,mängijale eri teenuste eest andakse Eesti kodakonsus.Eesti tema abiga saab EM või MM finaal turniirile/näidiseks võib võtta Poola/.Küsimus-see mängija on eestlane?Või igal pool teavad et EESTI OSALES EM ,MM finaal turniiril.
Ma mõtlen on tähtis et koondises mängiks kõik tugevamad, aga mitte eestlane või venelane.

-madis-
01.12.02, 18:39
Originally posted by val
Ma mõtlen on tähtis et koondises mängiks kõik tugevamad, aga mitte eestlane või venelane.
Tähtis on see, et Eesti koondises mängiksid kõige tugevamad eestlased. Miks? Sest nad peavad esindama Eestit, oma kodu- või sünnimaad. See, kui koondisesse ostetakse sisse mingid välismaalased, kellele spetsiaalselt selle jaoks antakse Eesti kodakonsus, oleks minu arvates väga vale samm. Koondis peaks näitama selle konkreetse riigi mängijate ja kogu riigi jalgpalli taset, mitte rahakoti paksust. Seda mitte üksnes Eestis, vaid terves maailmas.

arroww
01.12.02, 18:41
Tähtis on see, et Eesti koondises mängiksid kõige tugevamad. ja kas ta on eestlane või venelane pole töhtis :r66m16:

Aramis
02.12.02, 01:08
Tähtis on ,et ta oleks eestimaallane ja tahaks eesti koondise eest mängida ja pingutada.Põhimõtteliselt ärgu isegi õppigu eesti keelt ära, aga suhtumine võiks olla normaalne.Ehk siis igal juhul peab vend jagama inglise keelt ja tundma eestikeelseid jalgpallitermineid - ilma selleta ei saaks ta ju treeneriga treeningul ja teiste mängjatega platsil läbi.Ja nagu enne ütlesin, siis ma arvan ,et Arno on piisavalt konkreetne vend ,et objektiivselt otsustada ja mina seda vandenõuks ei loeks kui ta kahe võrdse venna vahel otsustades floraka valib ,sest ta ju treenib Florat ja tal on mees kogu aeg silma all st asi on kindlam.

Hellik
02.12.02, 13:17
Originally posted by Aramis
Põhimõtteliselt ärgu isegi õppigu eesti keelt ära, aga suhtumine võiks olla normaalne

Tohoh, tahtmatus keelt ära õppida näitaks kõige selgemalt tema suhtumist Eestisse ja sellega ei saaks kuidagi nõus olla. Aga põhimõtteliselt ei oleks ka mina selliste nn. juhuslikult tekkinud koondislaste vastu, kuid neid ei tohiks kunagi fabritseerida. Loomulik asjade käik näeks välja nii, et mängijal endal peab tekkima siiras tahtmine saada Eesti kodanikuks ning kui ta näitab välja austust Eesti kultuuri vastu, mille elementaarne väljendus oleks eesti keele selgeks õppimine, siis palun väga.

arroww
02.12.02, 18:14
[i]Originally posted by Mayhem
Loomulik asjade käik näeks välja nii, et mängijal endal peab tekkima siiras tahtmine saada Eesti kodanikuks ning kui ta näitab välja austust Eesti kultuuri vastu, mille elementaarne väljendus oleks eesti keele selgeks õppimine, siis palun väga.

asi on selles, et ta ukskoik ei saa eesti kodakondsuse... ma oppisin valja elementaarseid valjendeid eesti keeles , naitan valja ausust Eesti kultuuri vastu.... ja mis siis ? ma ei ukskoik ei saa kodakondsuse . kas asi on selles , et ma ei ole jalgpallur?
ja veel ma ei arva , et naiteks mingi jalgpallur , kellel on soome kodakondsus... milleks talle votta eesti kodakondsust?:segadus: :sega11:

PHILIPZ
03.12.02, 00:56
Muidugi ta o~pib keele selgex. kuidas muidu ? Kuidas ta saab ma\"ngida siis eestlastega, suhelda treeneriga, to\"o\" jaox on vaja - ja siis o~pib kyll 100% a\"ra.....
Sellest et millex soomlasele kodakondsus? Mo~tle ise ARROW, sellex et ma\"ngida koondises, et olle jalgpalli eliidis, oma maal ta olex vo~ibolla 2-s, 3-ndas liigas.....Palju on olnud juhtumeid et palluritele antaxe kodakondsus et ta saax koondise eest ma\"ngida, isegi kui ei oska keelt jne....See et sa keelt oskad ja ei saa kodanikuks on juba teine kysimus, me ra\"a\"gime jalgpallist...Neid kahte asju ei saa vo~rrelda.....

arroww
03.12.02, 02:53

Sellest et millex soomlasele kodakondsus? Mo~tle ise ARROW.....
arroww kirjutatakse kahe \'w\' -ga !

ja koik see ei puutu teemadesse AFC.

Alo
03.12.02, 13:37
Sellest et millex soomlasele kodakondsus? Mo~tle ise ARROW, sellex et ma\"ngida koondises, et olle jalgpalli eliidis, oma maal ta olex vo~ibolla 2-s, 3-ndas liigas.....Palju on

Vale! Soomlasele antakse kodakondsus selle eest, et ka on siin üles kasvanud (või vähemalt pikki aastaid elanud), oskab eesti keelt ja armastab seda maad. Ma loodan, et kunagi ei anta ühelegi soomlasele, venelasele ega brasiillasele Eesti kodakondsust selle eest, et ta on hea jalgpallur. Kodakondsus ei ole mingi vasest karikas, milliseid riiulisse koguda.

Alo
ei saanud ka enam pidama... :(

Mätas
03.12.02, 14:32
Ah, mis te vaidlete nendega, me oleme ju niikuinii kõik natsid.

LootusFan
03.12.02, 20:09
AFC - ruleZZ...
Eestis on mitte ainult Flora ja Pohlak.
On ka teised meeskonnad. On ka AFC-inimesed! 2003 aastal vaatate ise, mis teie Florat ootab.
AFC - forever! www.antiflora.cjb.net

PHILIPZ
03.12.02, 20:25
Sellise suhtumisega jalgpalli mis Eestis on meil ei ja\"a\" muud yle kui ANTIFLORA COALITION teha !

LootusFan
03.12.02, 20:32
Reedel sõidan sõbratega Tallinnasse. 50 inimest, kes vihkavab FG Florat. Philipz, kui sa soovid, siis võid küll meiega koos A le Coq Arena juurde sõita. Tahame seal midagi lõbusat teha. Võib olla kirjutada midagi, või katki teha... AFC - dont stop! :viha:

PHILIPZ
03.12.02, 20:44
ta\"itsa action, arvan et liitun teiega.......:P

LootusFan
03.12.02, 20:47
Vahva küll! A le Coq Arenale - pizdeCC! Xa-xa-xa...AFC - ruulib. 50 inimest! COOL!

Siim
03.12.02, 21:31
Oi lapsukesed! Kas tõesti on elu kahe hooaja vahepeal nii igav, et kohe midagi muud ei ole teha. Kirjutate ehk seinale: \"Pohlak on ****\"? ja siis naerate end surnuks. Mängige parem palli või minge suusatama. Praegu just sobiv ilm suuskamiseks, pealegi on see värk veel COOLim.

PHILIPZ
03.12.02, 21:52
Tegelt hea mo~te. Hea meelega maadleks Pohlakuga. Kui ta on vast siis ei ja\"a\" ju muud yle....
Jalgpalli vo~ix Pohlakuga kah ma\"ngida :D Aga arvan et ta ei julgex...

LootusFan
04.12.02, 02:47
Originally posted by Siim

Oi lapsukesed! Kas tõesti on elu kahe hooaja vahepeal nii igav, et kohe midagi muud ei ole teha. Kirjutate ehk seinale: \"Pohlak on ****\"? ja siis naerate end surnuks. Mängige parem palli või minge suusatama. Praegu just sobiv ilm suuskamiseks, pealegi on see värk veel COOLim.

Me ei kirjuta ainult, nagu teie arvate. Võib küll midagi veel teha. Huvitav küll, kas POhlak oskab suusatada...

Raimo
04.12.02, 04:27

Originally posted by Siim

Me ei kirjuta ainult, nagu teie arvate. Võib küll midagi veel teha. Huvitav küll, kas POhlak oskab suusatada...

AFC-või-mis-iganes-tüübid, teeme nüüd ühe asja selgeks: Soccerneti foorum pole koht, kus õhutada vaenu ja vägivaldsust.
Piisab ühest veel ühest taolisest kommentaarist ja siia foorumisse teil enam asja pole.

Raimo
04.12.02, 04:28
Lisan veel seda, et kui Tallinnasse tulete, võiksite seda teha laamendamismõteteta (teie postitustest võib selliseid vihjeid lugeda) - siin teiesuguseid küllalt ja vanglad juba üleküllastunud.

val
04.12.02, 11:46
Kui loed kõik jutud POHLAKU üle,tuleb mõtte et kui seda tegijat Eesti jalgpallis poleks-siis pidi teda mõtlema välja.Vaadake kuidas kõik ühinevad et midagi tõestada või paanna Pohlakule ja tema süsteemile.Halvasti on see et Pohlak ja tema struktuur suruvad teisi,kes ei lähe tema poliitikaga kaasa.Nii et POHLAKU tegudes on positivne külg/ta on nagu Savisaar Eesti poliitikas-kõi teda sõimavad,aga võim on tema käes/

Jakob
04.12.02, 11:58
No kuule kallis mees, Sulle võib ju FC Flora mitte meeldida, aga miks nõnna tormakalt PPohlaku kallal õiendada:viha: :viha:
Ta võib küll natuke omamoodi olla, aga tänu sellele mehele oleme praegu oma jalgpalliga nii kaugel!
Võta mõistus pähe ja rahune maha.

PHILIPZ
05.12.02, 01:10
Jakob !
Olen alati rahulik.......
Ainus kes siin muretseb on Raimo, piisab yhest naljast ja tema kohe ra\"a\"gib et oleme pa\"tid, et meie koht on vangis, soovitax tegelt mehel selliste ytlustega natukene ettevaatlikum olla...

val
05.12.02, 01:24
Ma ei taha kedaga solvata konkreetselt,aga kui nalja ei mõista........
Ühel vene saitil oli järgmine nali.Inemene koosneb 90 % vedelikust,siis eestlane koosneb 90% piduri vedelikust. :õnnelik:

PHILIPZ
05.12.02, 01:29
hea nali :D :D :D :D

Patt27
05.12.02, 12:25
nii see on, et Pohak jääb eestis armastuimaks ja vihatuimaks inimeskeks

PHILIPZ
06.12.02, 01:46
kuid minu jaox vihatuimax :kaval: :viha: :viha:

LootusFan
07.12.02, 01:20
Kus te olite täna, kaktused? Philipz, nad on ainult soccernetis julged. Täna oli väga lõbus Vana linnas, aga ühtegi kaktustest ei näinud. Tubli, flora fännid! Olete tõelised fännid.:D

PHILIPZ
07.12.02, 01:27
Jah - ta\"itsa ha\"sti jalutasime ! Kahju et fl000ra fa\"nne polnd.....olex juttu ajand hahaaaaaaaaaa:D

PHILIPZ
07.12.02, 01:30
alati teadsin et floral pole fa\"nne...

LootusFan
07.12.02, 01:31
Xex...vahva fännid nad siiski on... Terve Vana linn kuulas meid, kas ei olnud õhtegi fänni?..ei usu...
Hey, kaktused, kus teid kohtuda võib? Mis baaris? Sõidame 16-17. detsembril, tahaksin teiega kohruda...Philipz, oled minuga?

PHILIPZ
07.12.02, 01:34
why not? olex cool, veel parem olex sellele aastalo~pu turniirile so~ita ;-)

LootusFan
07.12.02, 01:40
Võib küll, aga olen kindel, nad ei taha, et mee võttaksime sellest osa.. :D

PHILIPZ
07.12.02, 01:50
noh seda kyll, neil ju jalgpallihaigla turniir :-))

LootusFan
07.12.02, 01:53
Õige. Seal hakkavad mängima ainult KAKTUSED-ARSCHLOH-i...
Ime, Flora, ime!

PHILIPZ
07.12.02, 01:58
O~ige jutt jah :-)))

Kuigi oma meeskonda la\"hex hea meelega toetama ! 101% ;)

LootusFan
07.12.02, 02:30
Mina muidigi ka... Aga küll ei taha nendega mängida... Kaktused - suki.. :D

priity
07.12.02, 02:31
tundub, et foorumisse on oma zuroff siginenud...:ham11:

Kaarel
07.12.02, 02:34
Te paistate omast arust kõvad Lootuse või Transi fännid olevat. Miks te kunagi oma meeskonda võõrsilmängudes Flora vastu ei toeta? Vähemalt ma küll Flora kodumängul Transi ega Lootuse fänne pole näinud.

PHILIPZ
07.12.02, 02:35
ei saand ma sinu 2-st viimasest so~nast yldse aru :-) :D

LootusFan
07.12.02, 02:35
Mina Flora fänne Kohtla-Järvel ka...

PHILIPZ
07.12.02, 02:39
Transi fa\"nn klubi on noor, pole jo~udnud, aga ja\"rgmisel hooajal tuleme !
Ja muide olime kyll 26-ndal augustil Tallisas oli 2 Transi fa\"nni, mind polnd, aga nad 2-kesi toetasid meeskonda paremini kui mingi jalkahaigla !

FLORA FA\"NN KLUBI ON JUBA AMMU LOODUD KUID NEID POLE KUNAGI OLNUD NARVAS EGA K-JA\"RVEL

SHAME ON YOU !!!!!!

PHILIPZ
07.12.02, 02:40
sorry mitte \"Tallisas\" vaid ikka Tallinnas :-))))

greenday
07.12.02, 04:37
Ma ei saa aru, mida te otseselt Flora fännidele ette heidate?

Teie loogika järgi kui ma läheks praegu õue, vaataks puu taha ja avastaks, et seal David Beckham ei seisa, võiks ma järeldada, et David Beckhama ei eksisteeri... :ham8: :ham6: :ham11: :ham9: :ham10: :keel4: :prill4:

PHILIPZ
07.12.02, 17:59
kurat - juba tyytad oma loogika jutuga a\"ra....Tallinnas iga neljas on Eesti koondise salliga mees ja tahad o\"elda et nende seas kaktuseid pole....? Ma seda ei usu...Pealegi vanalinnas - seal neid sitax peax olema....Ma na\"gin igatahes sitax rahvast eesti sallidega, keegi neist ei na\"idand et ta kaktus on.... :r66m17: :r66m13: :r66m15:

LootusFan
07.12.02, 19:23
Õige küll..olne näinud palju korda inimest eesti sallidega eile. Kas nendest ühtegi FG ei olnud? Või te olete fännid ainult internetis ja Eesti koondise mängudes!?:kaval:

Kaarel
07.12.02, 19:31
Mis teil siis seljas oli? Kas muuhulgas ka Narva Transi särgid ja sallid?:kaval:

Martin
07.12.02, 19:32
Mul on aga hoopis parem küsimus - kust te teate, et te ühtegi Flora toetajat ei näinud? Kas neid eristab tavainimest midagi? Või peab iga Flora toetaja vastutulejale ütlema - Tere ma toetan Florat. Või kuidas?

Tõsiselt ei saa aru.

PHILIPZ
07.12.02, 19:35
Meid a\"ra tunda oli lihtne - me hyydsime \"kaktus - sux\" ja \"ole ole ole - antiflora coalition\" !!!

Martin
07.12.02, 20:11
Nii, et te arvate siis, et Flora fännid peavad samasugused pooletoobilised olema? Nurmaalne.

LootusFan
07.12.02, 20:20
Kui keegi kaktus-fänn hakkas mu linnas karjuda LOOTUS - SUX. FLORA on meister, siis mina astusin 100% tema juurde lähemale. Pohh, kui palju neid oleks, kas 2 või 20!
Aga kui teie FG fännid toetavad oma meeskonda ainult internetis, siis on loomulikult, et kee gi ei ütles meie ja keegi ei astus meie juurde lähemale! Olete imejad!:naer2:

INCE
07.12.02, 20:35
Kui teile tuleb tänaval vastu üks Flora fänn ja peale teie küsimist (a la hüüet sucking whatever) inimene endiselt kinnitab , et ta toetab ,pooldab, fännib, jne Florat, kas siis sõidate talle pasunasse või ? ... ja kui kas siis arvate , et homsest on Trans (Lootus) selle jagu Florast üle või ? Ja üleüldse , julgete te siis peale seda veel tulla Lillekülla - isegi koondisemängu vaatama?
Väga lihtsad küsimused. Ootan ka lihtsaid vastuseid:kaval:

Glazza
07.12.02, 20:36
Meid a\"ra tunda oli lihtne - me hyydsime \"kaktus - sux\"

Ma kujutlen kui ebakõlavalt ja tobdalt selline asi kõlab...

Palju paremini kõlab ras, dva, tri - lootus sasi

vene
07.12.02, 20:57
Pishu po-russki.
Fillipok i Patriot! Ne pojti li vam nahuj otsjuda, chisto po-chelovecheski zaebali :viha:
Idite i onanirujte na svojom sajte. Spasibo za vnimanie

Rainman
07.12.02, 22:18

Kus te olite täna, kaktused? Philipz, nad on ainult soccernetis julged. Täna oli väga lõbus Vana linnas, aga ühtegi kaktustest ei näinud. Tubli, flora fännid! Olete tõelised fännid.:D
Nii mõttetut lastelalinat pole siin foorumis juba ammu näinud.. Kas see, et ollakse eri klubide toetajad, tähendab kohe, et rusikad tuleb käiku lasta? Ja Flora fännid peavad keset talve fänniatribuutikaga mööda vanalinna kõndima? Tule taevas appi! :sega10:

PHILIPZ
08.12.02, 00:58
2 stennur :
Kui oled nii tark siis mine laula jalkahaiglaga seda saasta, igatahes kuulsin et need nn fa\"nnid salvestavad mingit CD-d lauludega....heheeee !

2 tot kto pisal po-russkii :
Mne tebe skazat\' nechego kaktus dekorativnyi, takih kak ty nado mochit\' na kornju, chtoby sornjak ne vyros...S nailuchimi pozelanijami zakonchit\' 9-yi klass !

aiFo
08.12.02, 01:36
yldise m6ttetu möga vahele ehk midagi ilusat?

soovitan... (http://www.taska.ee/nimedmarmortahvlil/trailer.htm)

greenday
08.12.02, 02:46

Meid a\"ra tunda oli lihtne - me hyydsime \"kaktus - sux\" ja \"ole ole ole - antiflora coalition\" !!!Hahahahahahahahahahahahahahahaaaa. That made my day. :D

PHILIPZ
08.12.02, 05:57
vot need 2 viimast postitust (aifo-lt ja greenday-lt) on kyll ta\"ielik SAAST, ei saa aru kuidas nad siia teemasse sobivad...? Meestel so~nad otsas - hakkab jama ladumine hehe :D

aiFo
08.12.02, 07:27
eieiei... ma ytlesin lihtsalt et mindagu kinno! kultuur ei ole saast. ja sobib ka antud teemasse.

kui \"nimed marmortahvlil\" ei meeldi, siis vaadatagu kasv6i \"bullerby lapsi\" -- ma ykspäev vaatasin, hästi tore oli:) loodan, et \"Vana linnas\" pea laiali otsas ringi tormates leidsid ka ida-viru inimesed yles tee kinomajja, seda enam, et suurem osa florafännidest praegu ilmselt seal pesitsebki:) PÖFF ju!:P

väikesed tähelepanekud ja soovitused teile armsad futifännid:

*ärge arvake, et just teie olete maailmanaba -- pigem pyydke aru saada, et inimesi on maailmas palju ning m6ned on ka teist endist tyki maad paremad inimesed

*ärge karjuge ilma m6juva p6hjuseta tänaval -- pigem mängige seal m6nda pilli ja laulge armsaste...

*ärge astuge kellelegi \"100% juurde lähemale\" -- pigem tehke nii, et inimesed ise teie juurde astuksid ja teid tunnustava s6naga toetaksid

*ärge arvake, et \"CD-laulude lindistamine\" on miski r6ve tegevus -- oh ei, see on ysna hariv ja väärib järeleproovimist

*ärge arvake, et hyye \"ole ole ole - antiflora coalition\" läheb riimi -- oh ei, see multilingvistiline moodustis k6lab ysna rabedalt

*ärge arvake, et anonyymselt foorumis lahmida ning teisi argpykslikkuses ja \"internetifänluses\" syydistada on patriootlik ja sangarlik -- oh ei, see on pigem naiivne ja väiklane

*ärge arvake, et mul s6nad otsa said ning et ma ei oskaks ligimesi pasaga yle valada -- oh ei, aga ma olen lihtsalt nii hea inimene, et sarnane onaneerimine ajaks mul sydame pahaks ja k6igele lisaks tekiks karmav6lg

*ärge arvake, et ma teemast aru ei saanud -- oh ei, ma ei saanud lihtsalt sellest teemast aru

vot nii, armsad futi ja eesti koondise fännid..

btw, kes arvab, et minu eelnev jutt yksnes philip\'i ja co kohta k2is, see eksib rängalt. pigem on tegemist umbes yhe sarnase asjaga nagu herr krõlov kunagi kirjutas. a ma ei tea, kas ka tema oma valme unesegase peaga ja system of a downi kuulates sepistas...:P

greenday
08.12.02, 08:55
*greenday võtab aifo tarkadest sõnadest õppust*

PHILIPZ
08.12.02, 15:56
Aifo !

Oi ISA ! ok - pyyame ennast vaos hoida...Kas lubad veel mulle kirjutada...?

Loe ise oma esimest soovitust ! hahaa :-)

P.S: anonyymselt keegi ei tegutse, va\"hemalt mina :D

aiFo
08.12.02, 16:36

Aifo !

Oi ISA ! ok - pyyame ennast vaos hoida...Kas lubad veel mulle kirjutada...?

P.S: anonyymselt keegi ei tegutse, va\"hemalt mina :D

kulla inime\'. sinu isiku kohta on teada täpselt niipalju kui yhe anonyymse ja kibestunud tegelase kohta teada on v6imalik -- st. pole teada mitte midagi. sellelt platvormilt v6id v6tta s6na ja k6iki anonyymsuses syydistada, kuid v6id kindel olla, et kedagi see ei koti.... aus6na, ei aja k6vaks ja ei pane lahtisi otsi kokku vedama ning arutlema, et äkki on tegelasel ka natuke 6igus, tyybi jutt, kelle profiil soccernetis on umbes-täpselt selline:

Profile> PHILIPZ

AIM nimi
ICQ number
Yahoo! aadress
MSN aadress
Isikuinfo
Kasutajagrupp Liikmed
Staatus Reservmängija
Koduleht
Sünnipäev
Asukoht @ the internet
Tegevusala
Foorumiinfo
Liitumisaeg 13:29 22-11-02
Postitusi 106
Postitusi päevas (6.63/päevas)

tjah, ei tea isegi su vanust, et kohatine paduloll jutt ainuyksi selle syyks ajada. pole näinud miskit vihjet sellele, kuiv6rd sina (väidetavalt transi fänn?) transi fänklubi ja selle juhtfiguuridega seotud oled. kardan kyll, et kui sa ka IRL käitud nii nagu sa kirjateel sellest fantaseerid, siis ega sul ka selles organisatsioonis pikka pidu ei ole...

ja sulle ma kirjutanud ei ole.

ja ka isa olen, kuid mitte sinule.

trahh!

lugesin, hästi nunnu oli :õnnelik:

PHILIPZ
08.12.02, 19:18
noh arvad et ma hakkan siin kirjutama oma isikukoodi ja muud taolist infot......
palun va\"ga - kui tahad minuga la\"hemalt tutvuda siis kirjuta philrulez@hot.ee , millex ma pean a\"kki sellises kohas kus 90% inimestest mind vihkavad kirjutama oma koduaadressi ja telefoninumbri....Kui vaja on siis kysi ise...
Fa\"nlusega olen seotud nii et olen teinud Transi fa\"nnklubi koduka www.ntfc.tk nii et a\"ra tule ytlema et ra\"a\"gin siin niisama juttu...

aiFo
08.12.02, 19:39
mhmh. kodukas on asjalik.

seda enam ei saa ma aru vajadusest inimestega teravat t6mmata:oih:

PHILIPZ
09.12.02, 02:03
Ma kellegiga ei tahagi tylitseda, ma lihtsalt siin foorumis pyyan o\"elda et ma olen flora systeemi vastu ja ko~ik, arvan et mul on selle jaoks o~igus. Paljud asjad eesti jalgpallis mulle ei meeldi ja seepa\"rast ma siin seda ko~ike ra\"a\"gingi...Muidu siin on 99% kogu rahvast Flora poolt, noh et olex ka keegi teise klubi eest , selle keelamine olex ju absurd...

Kaarel
09.12.02, 02:11
1) Kindlasti ei ole siin 99% inimestest Flora poolt.
2) Keegi ei taha siin keelata teiste klubide fännamist

greenday
09.12.02, 11:41
Kellelgi ei ole selle vastu midagi, et sa oled teise klubi poolt. Inimesi häirib see, kui sa neid solvad ilma põhjuseta või räägid juttu, mis on kergelt öeldes argumenteerimata. :)

PHILIPZ
09.12.02, 20:41
greenday :
mehe tegu olex sinu poolt nyyd siia alla kirjutada et oled mind kah korduvalt solvanud, kui ise julged kirjutada et ma olen solvanud, siis ole mees ja tunnista seda sama yles...
igayx vastab ise oma tegude eest mitte syydistab teisi....:kaval:

arroww
10.12.02, 01:30
a, appi ! filips! juba kõrini oled !

PHILIPZ
10.12.02, 02:08
mida olen ko~rini...?

P.S: v sled. raz pishi po-russkii esli po-estonskii ne mozesh :D

greenday
10.12.02, 15:43

greenday :
mehe tegu olex sinu poolt nyyd siia alla kirjutada et oled mind kah korduvalt solvanud, kui ise julged kirjutada et ma olen solvanud, siis ole mees ja tunnista seda sama yles...
igayx vastab ise oma tegude eest mitte syydistab teisi....:kaval: Juba viiendat korda umbes ignoreerid sa neid küsimusi ja väiteid, mille puhul sind paika pannakse. Nii ei saa ju vaielda.

(mina ei ole sind täiesti alusetult solvanud - olen andnud sulle negatiivseid hinnanguid mingite asjade tõttu, mida sa oled väitnud.)

arroww
10.12.02, 17:19

mida olen ko~rini...?

mis asja?:segadus:

PHILIPZ
10.12.02, 18:18

a, appi ! filips! juba kõrini oled !

vot mida :D

PHILIPZ
10.12.02, 18:22

Juba viiendat korda umbes ignoreerid sa neid küsimusi ja väiteid, mille puhul sind paika pannakse. Nii ei saa ju vaielda.

(mina ei ole sind täiesti alusetult solvanud - olen andnud sulle negatiivseid hinnanguid mingite asjade tõttu, mida sa oled väitnud.)

Tead mulle siin nii palju inimesi iga postituse ja\"rel kysimusi saadab, nii et ma vo~in mitte ma\"letada - millist sa konkreetselt tahad et ma vaidlex sinuga...?

greenday
10.12.02, 19:00

Juba viiendat korda umbes ignoreerid sa neid küsimusi ja väiteid, mille puhul sind paika pannakse. Nii ei saa ju vaielda.

Tead mulle siin nii palju inimesi iga postituse ja\"rel kysimusi saadab, nii et ma vo~in mitte ma\"letada - millist sa konkreetselt tahad et ma vaidlex sinuga...?Leo eelnevaid postitusi, kui soovid teada saada.

PHILIPZ
10.12.02, 19:23
Tead greenday - lugein teema la\"bi ja ei leidnud sellist sinu postitust kus olex mingi konkreetne kysimus...vo~ibla sa pidasid silmas teisi teemasid...?
OK - tegelt ma pole ainus inimene siin kes teiste kysimusi vahele ja\"tab (kuigi mina mitte tahtlikult vaid siis ei ma\"rka neid lihtsalt) . Teist ja\"a\"b kyll teien mulje - pole vastatud kysimustele mida esitas eston#21....:kaval:

PHILIPZ
13.12.02, 01:13
hmm - huvitav mix siin keegi enam ei kirjuta oma mõtteid...? Vahepeal oli ju kuumim teema siin foorumis :P
Muide varsti flora mängib Skontoga - hehee RIIA SKONTO - DON\'T STOP - LET THE FLORA SUCK DA COCK :D :D

meier11
13.12.02, 02:24
Lugupeetud härra sitapea Phillipz

Lugedes algusest lõpuni selle kogu vaidluse, mis siin yleval on, tekib selline tunne, et Teie, härra Phillipz, või kes iganes te ka pole, olete lihtsalt jobu. Kaebate oma talongiaega siin tagasi ning arvatavasti kummardate savisaare pilti kuskil karuperses. Kui mitmeid kordi on juba teile siin öeldud, et Te \"õli\" olete ? Neid kordi ei jõua ära lugedagi ning kuidas Te siis aru ei saa, et sellel kõigel pole erilist mõtet. Krt, minge süstige ennast kuskil Jõhvi või Narva rentslis, aga ärge siia tulge selliseid mõttetusi teistele ajama.
Ehk kui panna kaks keelt kokku, saab väga hea fraasi- TÕMBA NAHUI ATSJUDA.
Parimate soovidega,

Sinu sõber

PHILIPZ
13.12.02, 03:49
Originally posted by meier11

Lugupeetud härra sitapea Phillipz

Lugedes algusest lõpuni selle kogu vaidluse, mis siin yleval on, tekib selline tunne, et Teie, härra Phillipz, või kes iganes te ka pole, olete lihtsalt jobu. Kaebate oma talongiaega siin tagasi ning arvatavasti kummardate savisaare pilti kuskil karuperses. Kui mitmeid kordi on juba teile siin öeldud, et Te \"õli\" olete ? Neid kordi ei jõua ära lugedagi ning kuidas Te siis aru ei saa, et sellel kõigel pole erilist mõtet. Krt, minge süstige ennast kuskil Jõhvi või Narva rentslis, aga ärge siia tulge selliseid mõttetusi teistele ajama.
Ehk kui panna kaks keelt kokku, saab väga hea fraasi- TÕMBA NAHUI ATSJUDA.
Parimate soovidega,

Sinu sõber

Tere kommu !

Kohe ytlen sulle et meil on demokraatia ja sina vana haisev stalini fa\"nn kao siit riigst minema kui ei meeldi et keegi vaidleb ! Savisaare fänn võid ola just sina sest oled jalgpalli vastu mitte poolt täpselt nagu see paksmagu savisaar! Ütle mulle kasvõi 1000 korda et õli olen ma ei lähe siit minema pole selline plika nagu sina tean et mind siin ei armastata aga mix ma pean solvuma selliste idiootide postituste peale nagu sinu oma ma pole niivõrd loll et kui keegi mind solvab hakkan nutma või tõmban uttu. Nüüd süstimisest - vot siin mul tekib väga suur soov sulle vastu pead anda, sedalaadi solvamine on juba yletanud igasuguse piiri ja kyll sa varsti veel kahetsed et yks kord siia oma postituse jätsid. Sa ise ei tea Narvast ja Jõhvist sittagi ja mölised siin, sest uskuda seda paska mida ajalehes mingi jobu on kirjutand on mitte lihtsalt näidata et oled loll vaid sellega veel sa näitad et ei tunne riiki kus elad. Sinu viimaste sõnade peale ytlen, oled exinud ja võibolla kunagi leiad väljapääsu selelt valelt teelt muidu systid varsti ise, kui muidugi juba ei tee seda:viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

PHILIPZ
13.12.02, 03:50
veel - pole ma sulle sõber - PEDE oled vist :D :D

vandersell
13.12.02, 11:47

Nüüd süstimisest - vot siin mul tekib väga suur soov sulle vastu pead anda, sedalaadi solvamine on juba yletanud igasuguse piiri ja kyll sa varsti veel kahetsed et yks kord siia oma postituse jätsid.

Siit ka küsimus, mis on varem juba tõstatatud- sinu suhe vägivalda? Paistab, et pooldad seda? Mis sul siis meieriga plaanis on? Otsid ta neti kaudu üles, lähed koju ukse taha ja siis annad tappa? Selline mulje jäi mulle küll.

greenday
13.12.02, 12:11

hmm - huvitav mix siin keegi enam ei kirjuta oma mõtteid...? Vahepeal oli ju kuumim teema siin foorumis :P
Muide varsti flora mängib Skontoga - hehee RIIA SKONTO - DON\'T STOP - LET THE FLORA SUCK DA COCK :D :D Mina näiteks ei kirjuta siia enam sellepärast, et olen inimene, kes armastab rahu ja sõprust. Siia kirjutamine on aga nagu lametsemise ja solvamise tulle õli (no pun intended) valamine...

ROOTSI KUNN
13.12.02, 12:27
Päris kõva andmine käib siin foorumis !
Üht asja peab küll mainima,et Ida-Virulaste saabumisega on kõvasti elevust tekkinud .
Mina olen nii paksu nahaga ,et kannatan peaaegu kõik . Aga isiklikud solvangud ja ähvardused ei ole muidugu tervitatavad. Samas usun ,et omavahel kokku saades lepivad vaenupooled ilma kakluseta kokku.:deemon:

ROOTSI KUNN
13.12.02, 12:34
PHILIPZ- vaatan ,et ootad hirmsasti Skonto võitu Riias.
Kummaline ! Ise väidad ,et oled eesti jalgpallifänn.
Mina küll teise riigi klubi poolt ei oleks ,kui Narva Trans mängiks.
Mäletan ,kui Narva Tallinnas mingi rootsi klubiga mängis siis olid kõik Flora fännid Transi poolt.
Pane oma standardid ikka õieti paikka,muidu jääd kindlalt kaotajaks.:lahe:

PHILIPZ
13.12.02, 16:43
2 vandersell :
on olemas inimesi kes saavad mo~stuse pa\"he siis kui neile natuke tappa anda, kuigi ma pole va\"givalla poolt...
2 rootsi kun :
noh minu jaox flora on hullem kui mingi teine klubi, isegi va\"lismaine...Hea et toetasite Transi aga noh teil pole ju ANTI TRANS COALITIONIT, meil on nii et ma olen ko~ikjal flora vastu........

jansa
13.12.02, 17:22

2 vandersell :
on olemas inimesi kes saavad mo~stuse pa\"he siis kui neile natuke tappa anda, kuigi ma pole va\"givalla poolt...

2 rootsi kun :
noh minu jaox flora on hullem kui mingi teine klubi, isegi va\"lismaine...Hea et toetasite Transi aga noh teil pole ju ANTI TRANS COALITIONIT, meil on nii et ma olen ko~ikjal flora vastu........

... KLOUN ...

PHILIPZ
13.12.02, 20:34
Originally posted by jansa

... KLOUN ...

J O B U :D :D :D

kyps
14.12.02, 02:46
Mina ja mu sõber Känts ja veel mõned Karksi-Nuia tondid oleme JK Karksi-Nuia fännid, aga meile ei meeldi FC Pärnu-Jaagubi Kalev, sest see on kõige nõmedam jalgpalliklubi maailmas. Me tegime ka Anti Pärnu-Jaagupi Kualitsiooni ja kuigi mina vägivalda ei poolda sõitsime paarile Pärnu-Jaagupi tondile lõuga, sest nad on nii lollid. Ükskord panime metsas kuuse põlema, vot see oli ikka ilutulestik. Üleüldse oleme me superlahedad, mitte nagu FC Pärnu-Jaagupi fännid. Ma olen Pärnu-Jaagupi vastu isegi siis, kui ta mängib mõne välismaa klubiga. VIVA LA KARKSI-NUIA!!

PHILIPZ
14.12.02, 05:55
kyps - pole siin midagi teravmeelset ja naljakat.....

nii et \'ra postita igasugu saasta siia...:kaval:

arroww
15.12.02, 01:16

mida olen ko~rini...?

j*bu mine ise eesti keele kursustele !:prill4:

PHILIPZ
15.12.02, 05:15

mida olen ko~rini...?

mul neid kursusi tarvis pole....

arroww
16.12.02, 01:21

mida olen ko~rini...?

mul neid kursusi tarvis pole....

siis ära küsi rumalaid küsimusi. ok?

PraS
16.12.02, 02:57
asi on ikke üle pea leind........
minu arust mix vihata eist klubi, vaid toeta ikke innukalt oma meeskonda.....ja transil ei jäe siis muud yle kui florast parem olla.....
ja mix vihata teist meeskonda....näitex mina toeetan iga eesti klubi mis mängin väismaisega....
aga sa pead siis phlipz uue riigi välja kuulutama.....transaland:)

ja lõpux me võix ikke kõik siin eestikeelseid tähti harrastada.....

ja see karksi-nuia vennad mind paneb imestama teie tegevus....
see näitab et ilma vägivallata ei saa fännatud...

eston maravilha
16.12.02, 03:09

idioot....

Kaarel
16.12.02, 03:30

Tõmba mootor käima, siis saab ehk paar asja selgemaks...

PraS
16.12.02, 06:06
mis mu postituses valet oli?

Jaan
16.12.02, 06:26
Raimo Aasa nimelise huumoripreemia j2rjekordne laureaat on M2rt!!

PraS
16.12.02, 06:29
vöähemalt mingi autasu sain.........
aga see paneb imestama......et ka nii madalal tasemel vennad nii tegutsevad:P

Udupasun
16.12.02, 13:27
Vabandust, aga ma ei suutnud...
:naer4: :naer4: :naer5: :naer5: :naer3: :naer3: :naer4:

gaskoff
16.12.02, 14:41
Originally posted by meier11Krt, minge süstige ennast kuskil Jõhvi või Narva rentslis, aga ärge siia tulge selliseid mõttetusi teistele ajama.

hmm... kas tallinnas selliseid rentsleid vähe on?

Härra meier11, kui kõige idapoolsem koht, kus sa käinud oled on Lasnamäe, siis palun ära targuta teemal Jõhvi, Narva ja süstimine. Aitäh.

PHILIPZ
16.12.02, 15:30
ma toetangi Transi. aga kui mulle ei meeldi Flora ja tema systeem siis mix ma ei tohi olla tema vastu? Flora on ainus klubi eestis mis pole nagu teised, see on meeskond-koondis, ja kui mulle see ei meeldi et ko~ik riigis on yhe klubi jaox mix ma ei tohi selle klubi vastu olla....sellest ma aru ei saa....

Nendest suure jaani poissidest jubas ytlesin et loll nali ja kui tahad na\"idata et oled vaimukas siis mine lasteaia o~htule ja loe seal oma jama ette, ehk mo~ni laps naerab, siin aga a\"ra sodi ja a\"ra na\"ita kui loll oled. Kui millestki ei saa aru siis ole parem vait...

:p6der:

Grunge
16.12.02, 15:33
Kuule Selga Raadio kes krt iganes sa ka ei ole.Sa oled siia teinud kohe nigu oma murekurtmis foorumi.Äkki proovid õnne ja tähelepanu näiteks Delfis.:viha: :viha:

Hellik
16.12.02, 16:17
Sellised \"anti-liikumised\" on levinud mujalgi Euroopas. Näiteks tulevad meelde ManU Inglismaal ja Ajax Hollandis, väiksemal määral ka Rosenborg Norras . Vihatakse nende edukust ja suurust, kõigil neil klubidel on ka silmapaistval tasemel noorteprogrammid. Seega võib neid antikampaaniaid nimetada koguni tunnustuseks vihatud klubide tehtud tööle. Tundub, et sama kehtib ka Eesti ja Flora puhul. Soovitaks väiksematel klubidel kulutada senisest rohkem energiat endi mängutaseme tõstmise ja organisatsioonilise ülesehituse arendamisega.

kyps
16.12.02, 18:33
Kuna \"lasteaia õhtule\" plaanis minna, siis otsustasin oma juttu pisut noorema publiku tarvis ümberkohendada.

Elas kord üks noormees, kes juba sünnist saati pulbitses teotahtest ja oli muidu hakkaja. Tema vanematetalu oli kuningalossist kaugel ja nii nähtigi kuningavõimu esindajaid seal kandis harvem kui kuuvarjutust. Elu kulges rahulikult ja inimesed kogunesid huviga vaatama ka selliseid asju, kuidas muru kasvab või kuidas naabrimehe aial värv kuivab. Kõik oleks ju võinud nii edasi kesta, aga poisi kasvades hakkas talle üha enam südamevalu valmistama üks kuri lohe, kes kõiki kuningamaa printsessikesi oma ikke all hoiab. Nii hakkaski noor vapper jumalasulane enda ümber aatekaaslasi koguma, et üheskoos lohe vastu võitlema asuda. Jäi tal selle tõttu ka koolitee pooleli, millest polnud küll hullu, sest noor poiss oli juba tähed selgeks saanud ja mõistis kümneni loendada.

Aga ei olnud lihtsad need esimesed sammud võitluses maad ahistava elaja vastu, sest kõikjal leidus inimesi, kes poisi ülla idee peale kulmu kergitasid või isegi lausa naerma puhkesid. Ei luband aga vapper noormees end naerualuseks teha vaid lasi selliseid lauseid üle huulte, mida ei mäletanud isegi need inimesed, kes elasid veel sellel kaunil aal, kui loomad rääkisid.

Ühel päel kui päike oma esimesed kiired üle horisondi upitas, tekkis noormehele hiilgav idee. ........

Mis edasi saab, kuulete juba järgmisel korral. Aga nüüd mu kallid lapsed, ruttu tuttu!!

vandersell
16.12.02, 18:38
*vandersell võttis padja välja ja jääb huviga ootama ;)

greenday
16.12.02, 18:40
Ootan huviga järgmist osa!:r66m10:

INCE
16.12.02, 21:45
Kodanikud greenday, vandersell, kyps, Mayhem, grunge, gaskoff, udupasun, märt, kaarel, jaan, eston 21, arroww ja teised normaalsed jalkafännid. Ma imetlen teie kõigi meelekindlust ja ootan huviga kuna te lõpuks loobute peaga vastu seina jooksmast.:lahe: See siin on ühemehe (ise küsin/ise vastan) teema ja kahjuks ei suuda seda vist keegi väärata...

PHILIPZ
16.12.02, 22:49
hahaha kyps - hea anekdoot kyll - soovitan sul ja\"tkata, a\"kki saab sinust kirjanik? Kui muidugi juba hilja pole....