PDA

View Full Version : Hooaja lõpetamise pidu

MTÜ JPHaigla
18.11.02, 04:25
Lp Jalgpallihaigla liige!

Oled oodatud 20. novembril peale Eesti-Islandi mängu Buffalo Pubisse (aadress Liimi 1, tel 6 562 713), kus toimub Jalgpallihaigla ametlik hooaja lõpetamise pidu ning Eesti-Islandi mängu afterparty ehk lühidalt õeldes läbi aegade suurim Eesti jalgpallikoondise toetajate üritus.

Kell 20.00 ja 20.30 stardivad Lillekülast Jalgpallihaigla bussid, mis viivad kõik soovijad tasuta Buffalo pubisse.

Buffalos pubis ootab sind järgmine programm (tavapilet 50.-, Eesti-Islandi pileti esitajale 40.-, Jalgpallihaigla kaardiga 35.-):
- Jalgpallihaigla liikmetele on esimesed 240 õlut hinnaga 5 krooni! [lugesid õigesti, 5 krooni:-)]
- esineb ansambel Fontaneros Kojamehega eesotsas (originaalesitamisele tuleb kindlasti Eesti Maailmameistriks, esmaesitusele tuleb uhiuus jalgpallilugu Eesti, kallis! vaata http://www.hot.ee/fontaneros/eestikallis.html)
- Eesti Jalgpalligeenius 2002 ja Eesti Jalgpallijobu 2002 auhindade üleandmine: kohal on Eesti jalgpallikoondise tänavuse edu \"peasüüdlane\" jalgpalligeenius Arno Pijpers isiklikult!
- fännide intervjuu tippmängijaga, loodetavasti on kohal äsja Sunderlandi siirdunud Eesti koondise väravavaht ja parim mängija Mart Poom, kellele kõik saavad küsimusi esitada
- fännihinnaga on müügil uued fännisärgid (Jalgpallihaigla liimetele hind 150 krooni), märgid, mütsid, kindad, lipud jms
- baaris Jalgpallihaigla liikmetele kõik -10%
- ühislaulmine
- autogrammid
- üllatused

Soovime toredat pidu!

MTÜ Jalgpallihaigla juhatus

kojamees
18.11.02, 14:25
No kus nõõd tuli keeruline jutt,oleks lihtsalt öelnud PIDU::õlu: :õlu: :õlu:

Stinger
18.11.02, 14:43
Paar küsimust korraldajatele:
Mitu raha pilet maksab ning mis särgiga tegemist on, mis maksab 150 raha.
Kindlasti lähen sinna, juba Fontanerose pärast:reiv: :reiv: :reiv:

Kamikaze
18.11.02, 16:18
Kamikaze tuleb kah kolmapäeval pärast mängu naabritele külla.
PS! Päriselt ka , nii et hoidke alt

ugla
18.11.02, 22:32
Palju Buffalos muidu õlu maksab ? Kahjuks pole JH liige, nii et tuleb täishinda maksta...

kojamees
19.11.02, 12:26
Pilet peole on 50 eek,mängupileti või flaieriga 40 eek,JPHliikmetele 35 eek.Õlu ilmselt 22-20 eek.Särkidest ei tea ma midagi.:õnnelik: ;) :õnnelik:

Kosk
19.11.02, 13:26
Kas ma olen loll või ma näen lihtsalt kahekordselt - teema on kahes foorumi alajaotuses:lahe:

INCE
19.11.02, 16:07
Originally posted by Kosk

Kas ma olen loll või ma näen lihtsalt kahekordselt - teema on kahes foorumi alajaotuses:lahe:

Ju siis on nii tähtis teade.
kas on ka mõeldud karskete fännide peale, mis on baaris limonaadi hinnad?:)

kojamees
20.11.02, 03:16
Karsketele,kellega ühte jalga ma astun soovitan alkovaba õlut.Ilma õlleta pole elu,kuigi Ginger Ale ja toonikud kuuluvad ka minu joogistikku,vastan ei tea.-10% on igaljuhul JPH liikmetele.Järeldades õllehinnast suurt kirvest pole:õnnelik: Putka vastu ei saa,see veel odavam:õnnelik:

rauno
20.11.02, 13:03
Jeah putka vastu ei saa,sealt saab aint alkoholivaba õlut

Kamikaze
20.11.02, 15:53
Õhtu tundub tulevat eesrindlik ja unustamatu. Töötegemisest :kokk: ei tule igatahes kedagist välja, sest aju töötab täna monona .e. peas on ainult :õlu: ja :reiv:

Täna panen täiega ja homsest teeme tervispäeva.

Stinger
21.11.02, 12:40
:kop: :kop: :kop:
ai-ai pea valutab, eile oli ikka väga lahe pidu, tänx Koja:õnnelik:

stiff
21.11.02, 13:39
üritus oli ikka hea küll

:õnnelik:

yheksa
21.11.02, 13:44
Originally posted by MTÜ JPHaigla

- Eesti Jalgpalligeenius 2002 ja Eesti Jalgpallijobu 2002 auhindade üleandmine

kes siis tiitlite omanikuks said?

stiff
21.11.02, 13:46
arno geenius :D

edgar jobu:viha:

Kamikaze
21.11.02, 13:49
Originally posted by yheksa

Originally posted by MTÜ JPHaigla

- Eesti Jalgpalligeenius 2002 ja Eesti Jalgpallijobu 2002 auhindade üleandmine

kes siis tiitlite omanikuks said?

Täpselt need, kelle peale ma olin nõus kihla vedama ehk siis

Jalgpallijobu 2002 - Edgar Savisaar ( üli suurte häält vahega nagu ikka :)

Jalgpalligeenius 2002 - Arno Pijpers ( loogiline)

Manager
21.11.02, 14:17
Kas kuskilt näeb veel lisaks ,kui palju teised kandidaadid hääli kogusid.::sega4:

ugla
22.11.02, 22:24
Suured tänud ka minu poolt. Eriti suured tänud südantsoojendava kontserdi eest Kojamehele & Co-le . :reiv:

Seda kah veel et Koja kostüüm oli ülikõva :)

http://web.starman.ee/ugla/temp/fontaneros.jpg

kojamees
23.11.02, 19:43
Suur tänu
Mul tõesti häämeel kui saan mõne pildi endast ka arvutisse.Kodus kaks röövlitütart Ronjat, kes vahetustega ja vahelduva eduga Destroytavad mu pildialbume.Loodan et noorem järgmist läpakat punaveiniga põrgusse ei kõrveta,nagu juhtus see eelmisega.Elu on karm aga see-eest julmalt ebaõiglane.Kui kellelgil veel mõni pilt meili kojamees1@hot.ee:õlu: :õlu: :õlu:

ugla
23.11.02, 19:58
Panin veel mõned pildid täisformaadis üles siia. (http://web.starman.ee/ugla/temp/koja.zip)

Stinger
24.11.02, 19:11
päris hea, ma ka pildi peale jäänd:õnnelik: