320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milano Inter\'

    Originally posted by Robinho

    Kurat küll, mis sa mõtled, et Ronaldole meeldis kaks aastat audis olla??? Et ta istus kaks aastat kuskil mere ääres ja jõi kokteile ning mõnules oma naisega? VALE!!! Need olid tema elu kõige hullemad aastad ning ta kohe kindlasti ei nautinud oma elu tol ajal. Tema jalgpallurikarjäär oleks napilt lõppenud ffs. Inter hoidis palgal? Ma usun, et Fenomen ei küsinud raha selle aja eest, kui ta vigastatud oli.
    Miks ei või Ronaldo ajakirjandusele rääkida, mida tema Cuperist arvab? Kui tema arvab, et Interil oleks Cuperita parem, siis ta nii ütlebki. Iseasi on, kas keegi teda ka kuulab. Ronaldo tegi õigesti, et Interist lahkuda soovis. Alles nüüd on ta leidnud klubi, kus täiel määral jalgpallist rõõmu tunda.
    Naljatilk!! Sina usud, et ta ei võtnud raha... Üldiselt kehtib leping ka siis kui mängijad on vigastatud ning vastupidine juhtum oleks vägagi erandlik ning tõuseks meedia huviorbiiti.

    Kuigi olen rohkem Milani poolt Itaalias, tuleb nõustuda trezega, et Ronaldo käitumine oli inetu. Esiteks - niikui terveks sai, tahtis ära minna. Teiseks polnud just väga aus fännide suhtes hakata sellist juttu avalikkuses ajama.

    Soccerworldi arvamuse kommentaariks aga niipalju, et Cuper ongi suhteliselt autoritaarne treener, kelle heaks \"egodel\" on raskem mängida. See aga ei tähenda, et ta staare ei salli - Ayala, Mendieta, Crespo, Vieri on tema all ju hakkama saanud.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milano Inter\'

      Tunnistan oma eksimust. Ronaldol oli Interiga leping, mis kohustas Interit Ronaldole vigastuse ajal palka maksma ning ka ravikulud pidi Inter lepingu järgi kinni maksma.
      Samas meenub mulle, et Redondo ei võtnud Milani käest palka, kui ta vigastatud oli. Kas mu mälu petab mind?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milano Inter\'

        Redondo kohta ei oska ma midagi öelda, aga tahaks Sulle meelde tuletada, et enne, kui karjuma hakkad mõtle kaine mõistusega.

        Ronaldot, kui jalgpallurit ma ei tee maha, aga tema mõtlemine ja teod on imelikud. Ma arvan, et ühelgi mängijal ei ole õigust avalikult tipptasemel treenerit sõimata. See on mõttetu ning täielik idiootsus. Ronaldo võib oma nina püsti ajada ja rääkida, et on tõeline Interi fänn jne jne. Ta oli vigastatud pikka aega. Ma ei heida seda ette, aga kohe, kui paranes rääkis mees selliseid jutte, et jääb Interisse. Väikseim huvi Madriidist muutis mängija arvamuse. Koheselt tõmbas ta Reali rivistusse ära. Jätmata hüvasti Interi fännidega. Teatavasti omas mees suuremat sorti palganumbrit, kui vaadata teisi mängumehi Interis.

        Tõeline koomik. :P (Ma ei oota Reali fännide sõimusõnu, sest OT pole mõtet teha. )

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milano Inter\'

          Originally posted by treze
          Redondo kohta ei oska ma midagi öelda, aga tahaks Sulle meelde tuletada, et enne, kui karjuma hakkad mõtle kaine mõistusega.

          Ronaldot, kui jalgpallurit ma ei tee maha, aga tema mõtlemine ja teod on imelikud. Ma arvan, et ühelgi mängijal ei ole õigust avalikult tipptasemel treenerit sõimata. See on mõttetu ning täielik idiootsus. Ronaldo võib oma nina püsti ajada ja rääkida, et on tõeline Interi fänn jne jne. Ta oli vigastatud pikka aega. Ma ei heida seda ette, aga kohe, kui paranes rääkis mees selliseid jutte, et jääb Interisse. Väikseim huvi Madriidist muutis mängija arvamuse. Koheselt tõmbas ta Reali rivistusse ära. Jätmata hüvasti Interi fännidega. Teatavasti omas mees suuremat sorti palganumbrit, kui vaadata teisi mängumehi Interis.

          Tõeline koomik. :P (Ma ei oota Reali fännide sõimusõnu, sest OT pole mõtet teha. )
          OT goes on.
          Kus Ronaldo kedagi sõimanud on? Ja tänapäeva jalgpallis on mängijate üleminekud normaalsed nähtused ju. Ronaldo tahtis algselt Interisse jääda ja seda ta ka rääkis meediale. Tekkisid probleemid Cuperiga ning Real Madrid hakkas huvi tundma Ronaldo vastu. Ronaldo, kes ei soovinud jääda Cuperi juhitud Interisse ning soovis liituda Maailma Parima klubiga, rääkis välja, et ta soovib ühineda Real Madridiga. Seda tegi ta selleks, et avaldada survet Interile. Pole mõtet pikalt jahuda teemal, kas Ronaldo tegi õigesti või valesti. See on iga mehe enda otsustada, kuidas tema asja näeb. Kindel on see, et Ronaldo jäi Interi fännidele võlgu, selle eest, et nemad toetasid Suurt Roni tema vigastuste perioodil. Aga veel kindlam on see, et Ronaldo ei lahkunud Interist Interi pärast, vaid Cuperi pärast. Interil oli kaks valikut. Loobuda Ronaldost või Cuperist. Tundub, et vastu võeti vale otsus.
          Minu poolt sellel teemal siia teemasse KÕIK. Kui kellegil on midagi vastu rääkida minu jutule, siis palun kasutagem PS-i.
          PEACE!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milano Inter\'

            Esiteks - ükski mängija ei ole suurem kui klubi. Isegi Raul ei ole suurem kui Real.

            Teiseks - kui rääkida maailma parimast klubist, siis UCL finaali põhjal ehk AC Milan?!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milano Inter\'

              Originally posted by Jaan
              Teiseks - kui rääkida maailma parimast klubist, siis UCL finaali põhjal ehk AC Milan?!
              Ühe hooaja põhjal ei saa selliseid järeledusi teha. 9 Euroopa Meistrite Karikat räägib enda eest.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                Originally posted by Robinho


                Originally posted by Jaan
                Teiseks - kui rääkida maailma parimast klubist, siis UCL finaali põhjal ehk AC Milan?!
                Ühe hooaja põhjal ei saa selliseid järeledusi teha. 9 Euroopa Meistrite Karikat räägib enda eest.
                ja millal need karikad tulnud on ?

                2003 Milan
                2002 Real Madrid
                2000 Real Madrid
                1998 Real Madrid
                1994 Milan
                1990 Milan
                1989 Milan
                1969 Milan
                1966 Real Madrid
                1963 Milan
                1960 Real Madrid
                1959 Real Madrid
                1958 Real Madrid
                1957 Real Madrid
                1956 Real Madrid

                Real madrid võitis jah 5 korda järjest kunagi igiammu, kes vana asja meelde tuletab sel silm peast välja , lähiminevikku vaadata siis viimase 15 aasta jooksul on milan 4 võiynud Real 3 ... Hetkel on ikkagi Parim Klubi Euroopas Milan, nii et kuss! .

                Enivei ma ei hinda neid mineviku saavutusi, kuna mul pole erilist aimu kuda siis maailmas asjad olid.

                Ronaldo ja tema jutu kohta ytleks mina, et vaba maa rääkigu, mida tahab. Peaasi, et ise mängib vastavalt tasemele

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milano Inter\'

                  Ametlikult on tõesti hetkel Euroopa parim klubi AC Milan. Kas Reali 5 järjest tulnud karikat tuleb siis unustada, sest Sina ei mäleta neid aegu? Kui Sa ütled, et Milan RUULIB, siis nii ka on.:P
                  Eks kevadel loeme tibud üle...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milano Inter\'

                    Originally posted by Robinho


                    Ametlikult on tõesti hetkel Euroopa parim klubi AC Milan. Kas Reali 5 järjest tulnud karikat tuleb siis unustada, sest Sina ei mäleta neid aegu? Kui Sa ütled, et Milan RUULIB, siis nii ka on.:P
                    Eks kevadel loeme tibud üle...
                    minu jaoks ruulib jah, mis siis ? Kas ma väitsin, et peab sinu või teiste jaoks ruulima?
                    Ei midagi pole vaja unustada. Hoia ikka see vähene oma peas alles, ma yritan sama teha. Kuidas ma saaks neid aegu mäletadagi, ma pole nii vana. Ma ytlesin, et ma ei väärtusta eriti neid aegu. Aga see on juba minu probleem. Läbi aegade tõesti Real on kõige rohkem UCL karikaid võitnud, nõus, rohkem ei pea vajalikuks seda asjaolu kommenteerida.
                    Loebki see, mis on ametlik, mitte see, mis on mitte ametlik.

                    Loodan, et su ego suudab end tagasi hoida ja mitte rohkem mõttetusi muliseda.
                    Mina kindlasti ei suudaks, ära ole sama loll kui mina.

                    Parimatega, Tõnis.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milano Inter\'

                      aga tegelikult on parim klubi hetkel ikkagi Juventus :P......aga noh see selleks.....aga ei ole mõttet võtta ajaloo järgi ega selle pärast et kunagi Steaua ja Red Star meistrite liiga võitsid ei tähenda et nad on siis kõvemad kui chelsea või inter aga noh see oli ka veits maybs kohatu võrdlus.....ma ei väidagi et real ei oleks praegult üks parimaid klubisi aga seda kõikse paremat on väga raske välja seletada
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milano Inter\'

                        Originally posted by duff_K


                        aga ei ole mõttet võtta ajaloo järgi ega selle pärast et kunagi Steaua ja Red Star meistrite liiga võitsid ei tähenda et nad on siis kõvemad kui chelsea või inter aga noh see oli ka veits maybs kohatu võrdlus.....ma ei väidagi et real ei oleks praegult üks parimaid klubisi aga seda kõikse paremat on väga raske välja seletada
                        well said jufel lover

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milano Inter\'

                          Robinho, Treze, Devil, Duffins ja teised ärge ajage nii lolli jutu maailma parima klubi teemal Ärge rääkige Realist või Milanist maailma parim klubi on Barca. See on meeskond kus mängivad maailma parimad mängijad. Teiste seas maailma resultatiivsemad ryndajad Saviola ja Kluivert,See on meeskond kellel on fantastiline poolkaitse ja maail´ma parim kaitse ja ennekõike see on klubi kes purustas võimsa Gravaleti meeskonna 1:0Meeskonda kuulub kõigi aegade maailma parim mängia Suur Ronaldinho, mees kes kahvatab isegi Pele oskused. Niisiis Forca Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milano Inter\'

                            ullalalaaa, ongi nii
                            ...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milano Inter\'

                              Et nagu Barca teemast aeti seenele, siis nüüd leiad seenemaa siit, või mis sa mõtlesid? Vana nali, leia midagi muud! paa-a-lu-uun! Barcat ei tee heak mitte Kluivert ega Saviola, vaid Quaresma. Pealegi, mis krdi Inter ja Ronaldo? kas pean välja tooma, et varsti-varsti tuleb külla Arse ja vihub sellist tantsu, mida pole enne nähtu! Ahh... elu on mõttetu! aga arvamuse väljatoomiseks kasutaks kahe postituse tagust Devili tsitaati.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                                Originally posted by dede


                                Robinho, Treze, Devil, Duffins ja teised ärge ajage nii lolli jutu maailma parima klubi teemal Ärge rääkige Realist või Milanist maailma parim klubi on Barca. See on meeskond kus mängivad maailma parimad mängijad. Teiste seas maailma resultatiivsemad ryndajad Saviola ja Kluivert,See on meeskond kellel on fantastiline poolkaitse ja maail´ma parim kaitse ja ennekõike see on klubi kes purustas võimsa Gravaleti meeskonna 1:0Meeskonda kuulub kõigi aegade maailma parim mängia Suur Ronaldinho, mees kes kahvatab isegi Pele oskused. Niisiis Forca Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Kui nad maailmaparimad on, miks siis eelmisel hooajal CLi ei jõutud?? Seega mees proovi olla natukene ja talitse oma tundeid. Gloryhuntereid on palju.. ja sina oled üks nendest! Oli Meeldiv. Tänan tähelepanu eest!.

                                Parimast klubist on asi kaugel. Pigem on see su lemmikklubi. Ennast kiitmast ma ei väsi. Ma võin samuti öelda, et Juventus on parim. Minu silmis on, aga hetkel on parim eelmise hooaja CLi võitja Milan. Pole mingisugust võimalust selles vastu vaielda. Uus Euroopa meister selgub kevadel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X