320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Tanel


    Mancini on ikka päris julgeks läinu... Tahaks teada, mida kuradit see Pasquale teeb Favalli asemel põhis? Mehel pole isegi Eesti koondise tasetki. Samas ka Cruzi põhisse panemine... See mees oskab põhimõtteliselt aint pennaldest ja karistuslöökidest väravaid lüüa. Vahel tuleb mõni värav mänguolukordadest ka.

    Koosseis siis:

    Põhimeeskond: Toldo ; Zé Maria, Cordoba, Materazzi, Pasquale ; van der Meyde, Davids, Veron, Stankovic ; Cruz ja Adriano
    Vahetused: Fontana, Burdisso, Emre, Favalli, Cambiasso, Martins ja Vieri
    Pasquale oli eelmine hooaeg pääris tihti vasakkaitsja kohal mängimas Ehk siis sinu arvates oli Zaccheroni hulumajast põgenenud w?

    Aga sellegipoolest on Mancini kosseisu juures ühe vea teinud Nimelt, kus on Vieri?!

    Vieri mängu ja kohe!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas zaz


      Algselt postitas Tanel


      Mancini on ikka päris julgeks läinu... Tahaks teada, mida kuradit see Pasquale teeb Favalli asemel põhis? Mehel pole isegi Eesti koondise tasetki. Samas ka Cruzi põhisse panemine... See mees oskab põhimõtteliselt aint pennaldest ja karistuslöökidest väravaid lüüa. Vahel tuleb mõni värav mänguolukordadest ka.

      Koosseis siis:

      Põhimeeskond: Toldo ; Zé Maria, Cordoba, Materazzi, Pasquale ; van der Meyde, Davids, Veron, Stankovic ; Cruz ja Adriano
      Vahetused: Fontana, Burdisso, Emre, Favalli, Cambiasso, Martins ja Vieri
      Pasquale oli eelmine hooaeg pääris tihti vasakkaitsja kohal mängimas Ehk siis sinu arvates oli Zaccheroni hulumajast põgenenud w?

      Aga sellegipoolest on Mancini kosseisu juures ühe vea teinud Nimelt, kus on Vieri?!

      Vieri mängu ja kohe!
      Pasquale mängis vasakkaitsjad pigem sellepärast, et meil polnud kedagi teist sinna panna. Ja vahepeal mängisime me üldse korraliku vasakkaitsja puudimse tõttu 3-5-2-te . Aga ega Cruz pole Vierist paremat muljet veel küll jätnud.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        T*ra küll! Palun tehke skoorimise jaoks eraldi trenni. Jälle viik Serie A-s. Hunnik võimalusi ära laskdud. Ei saa satuda kolm mängu järjest vastu mingid superväravavahid ainult. Nagu hädapätakad seal ründes kõik. Kõik teised liinid töötasid hästi, aga need ründeraisad jälle. Sama lugu mis Chievoga. Mõlemad mängud oli praktiliselt samasugused. Meie läheme juhtima, Vastane lööb tagasi, me üritama ja üritame, saame mingi 5-6 head skoorimis shannsi aga ei lähe sisse noh, siis mancini vahetused tulevad liiga hilja jällegi minumeelest... Panna kõrvuti see Inter kes Werderi ja Baseli võitis või see inter kes täna mängis, siis tänane Inter oleks sellelt Werderilt ka kotid saanud. Ma loodan, et Atalanta pannakse ikka kotti kolmapäeval.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          No mis ma rääkisin na ,Vieri pingil!!!

          Aga kurat noh ,ma ei saa aru ,võimalusi oli mingi 2-3 kindlalt ja neid ei löödud ära lihtsalt ,nagu Reali Madriid na Aga positiivses pooles asja vaadata ,siis me oleme siiani team ,kel pole kaotust ning 2 punni on ka tabelis kirjas Asi saab ainult paremaks minna na!!
          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Võimalusi oli nii vieril kui ka martinsil, kuid ära ei osand lüüa. Siiamaani on sellega ainult Adriano hakkama saanud. Küll need võidud tulevad
            ...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Meie kossuässad Ze Maria, Lampros Choutus, Dejan Stankovic ja Marco Materazzi:

              Ze Maria:



              Stankovic:



              Choutus:



              Kahjuks pilti Materazzist ei märganud.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Muidu on küll ilgelt lahää ja nunca, aga mis kuradi pärast on neil friikidel Premieri põhjameeskonna resultatiivseima mängija initsiaalid särgil?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Minu tagasihoidlik arvamus pakub, et tänase mängu koosseis on:

                  Väravas: Toldo
                  Kaitseliinis: J.Zanetti-Cordoba-Burdisso-Favalli
                  Poolkaitses: VDM-Emre-Davids-Stankovic
                  Ründes: Adriano-Martins

                  Kuigi loodan, et Adriano kõrvale satub siiski Vieri.

                  Edit: Avastasin, et Veron ei tulnud mängule.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Materazzi:


                    Cordoba teeb suure tõenäosusega täna õhtul oma kahesajanda mängu interi särgis.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Täna said mu närvid päris ära räsitud. Aga võit tuli. Adriano - The Emeror, Recoba - Il Chino, Stankovic - Dekigoll!

                      Tõid meile võidu. Esimene võit käes. Juhhu! Arvestades, mis Giuseppe Meazzal toimus.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Meie koosseis tänaseks mänguks on just selline, mida ma lootsin:

                        Toldo
                        J.Zanetti-Cordoba-Materazzi-Favalli
                        VDM-Veron-Davids-Stankovic
                        The Emperor-Bobo
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Tänast mängu näeb siit: mms://movie.eoa.net.cn/tv5-2 Sama aadress, mis erts Reali teemasse ükskord pani.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Me ei võida täna, mul on sitt päev. Mis teha. 100 prossa, ma söön oma trussikud ära, kui me täna võidame.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Me ei võida täna, mul on sitt päev. Mis teha. 100 prossa, ma söön oma trussikud ära, kui me täna võidame.
                              seda tahaks näha
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Seis 2:2 ja 8 minutit jäänud, seda tahaks ka mina näha.. loodame siis, et mõni lammas seal neist siis 3:2 võidu ära kobistab.:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X