320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Väidetavalt on meiega liitumas Brasiilia väravavaht Juli Cesar, kes oli Adriano meeskonnakaaslane Copa Americal. Flamengo number 1 peab agendi sõnade läbi läbima veel arstide ülevaatuse. Aga sel hooajal ta meie eest mängima ei hakka, kuna ta on non-Eu, ja meil on nende koha pealt võistkond täis ja kas ta laenatakse välja või ostetakse suvel. Samas, ta järelemõeldes võib ta ka talvel tulla, kuna üks, Cruz või Recoba, lahkub. Sellega tekkib igatahes üks suur küsimus üles. Hetkel pole Euroopaliidu riikidest(allajoonitud on ilmselt võimalikud lahkujad): Fabian Carini, Ivan Ramiro Cordoba, Nicolas Burdisso, Ze Maria, Javier Zanetti, Sinisa Mihajlovic, Carlos Gamarra, Juan Sebastian Veron, Kily Gonzalez, Esteban Cambiasso, Emre, Dejan Stankovic, Alvaro Recoba, Obafemi Martins, Julio Ricardo Cruz, Adriano

    Samas, ma ei tea, kas osadel neist juba Itaalia kodakondsus olemas. Aga mul on hetkel ükskõik, kas see brass tuleb või ei. Sest ma tahan Carinit!
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Carini on koguaeg kindel puurilukk olnud. Juba Juventuses olles nägin, et tüübil on klassi, ainult et teada on see fakt, et Buffon on Itaalia number üks ning Juventuses teda miski ei kõiguta. Kahju oli vaadata, kuidas ta edasi müüdi, aga õigesti tehti, teise väravavahi koht sellele mängijale kohe üldse ei sobi.

      Vaadates Interit, siis Toldo on teie \"au ja uhkus\".. Mancini vaevalt hakkab teda välja vahetama. Samas ei tea kah, see jalgpallitaktik on oma muudatustega vahel täitsa ära pööranud. Kindel on see, et konkurents Interi esiväravavahi kohale on tugev, eriti veel, kui mingi brasiillasest elumees sisse ostetakse. Aga, kui juhtub nii, et Carini peaks tulevikus edasi pinki nühkima, siis pigem soosin tema lahkumist.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Carini\'st rääkides. Olen näinud mõlemat tema tänavuse hooaja esitust. Ja nende põhjal hindaks ma teda Serie A Top 5-e hulka kuuluvaks väravavahiks. Ei ole nagu Toldo ja Fontana viimasel ajal. (Esimene pealelöök kohe väravasse) Anderlechti vastu sai ta vähe mängu sekkuda, aga kui ta seda tegi, siis kindlalt. Ja üks tõeline täitsa Buffoni-klassi tõrje oli ka sees. Messina vastu tõrjus pendla ära ja tegutses veel enamikes olukordades väga kindlalt.

        Ma ei taha nähe, kuidas järjekordse talendi karjäär rikutakse ära sellepärast, et moeguru Mancini armastab Fontanat ja Toldot.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Omasooihaldus on tänapäeval täitsa popp, mis siin imestada. Milanis vastavaid ööKLUBISID jätkub jalaga segades. :P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            A Torinos on üks spetsiaalselt tippjalgpalluritele.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Devil


              A Torinos on üks spetsiaalselt tippjalgpalluritele.
              Vähemalt meil tegeletakse probleemiga.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Videokokkuvõtte meie viimasest scudetto võidust (kõik väravad):

                http://www.tuttointer.com/scudetto/tredicidsl.wmv
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Juhhuuuuuuuuuu Materazzi oli eile Maldiividel, kui maavärin ja suur laine oli. Ma loodan, et ta sai vigastada. Siis ta ei saa mängida...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Juhhuuuuuuuuuu Materazzi oli eile Maldiividel, kui maavärin ja suur laine oli. Ma loodan, et ta sai vigastada. Siis ta ei saa mängida...
                    Värdjas!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Robinho


                      Algselt postitas Tanel


                      Juhhuuuuuuuuuu Materazzi oli eile Maldiividel, kui maavärin ja suur laine oli. Ma loodan, et ta sai vigastada. Siis ta ei saa mängida...
                      Värdjas!
                      Mis on? Nagunii veedab ta igast mängust pool oma mõttetes, mitte väljakul. (Mis püksid ma pärast jalga panen jne) Ta on isegi Recobast ebastabiilsem.

                      Aga üks paljudest noortetiimidest võitis oma klassi meistrivõistlused.

                      Kolmekümnendal on Pro Sestoga sõpruskohtumine. Roberto \"agol\" Scarpini ja Inter Channel teevad mängust raadioülekande ka.

                      Edit: Adriano valiti mingi prantsuse ajalehe poolt välja antavasse aasta parimasse tiimi Shevchenko ründepartneriks.

                      Burdisso on Argentiina peatreeneri poolt kutsutud üles mingiks sõpruskohtumiseks.

                      Ja Ronaldo tahab meiega CLi finaalis kohtuda.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Burdisso on kutsustud koondisesse mänguks Kataloonia vastu, see peaks järgmine mäng olema argentiinlastel.
                        ...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel


                          Juhhuuuuuuuuuu Materazzi oli eile Maldiividel, kui maavärin ja suur laine oli. Ma loodan, et ta sai vigastada. Siis ta ei saa mängida...
                          sinu kahjuks ta vigastada ei saanud.link

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Siis hea et ei saanud, asi oleks võind hulleminigi minna. Väga külm sinust Tanel
                            ...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Ma loodan, et ta on siis vähemast suures shokkis ja ei suuda paar nädalat mängida. Ta on sama koba kui Pasquale!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Ma võin küll eksida, aga kas see ei olnud mitte Materazzi, keda hr Tanel mingis teemas kiitis ja lausa Cannavaroga võrdles?
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X