PDA

View Full Version : Milano Inter

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

duff_K
19.11.02, 01:13
Kuna siin keegi avaldas nördimust,et puudus teema Interi kohta ja kuna mulle pakkub peale Juve Inter Itaalias kõige rohke sümpaatiat, siis otsustasin ka sellise teema siia lükkata. Loodan, et Interi fänne siia jätkub,et seda teemat siin arendada. Ühesõnaga but all shitt in here.

Ronaldo läks Crespo tuli elu on täiuslik, ronaldo 3 väravat Crespo umb 10 nii palju et meeldegi ei jää

Devil
19.11.02, 04:07
Originally posted by fcp

Ühesõnaga but all shitt in here.

you mean put all the shit in here ikke ;)

btw Inter läeb laupäeval ahju FORZA MILAN

Silver
19.11.02, 16:02
Kui nii jätkame, siis varsti saab serie A ja itaalia teema jälle jooksma, vahepeal ikka hullem vaikus selles valtkonnas oli :) Ja mis puutub mängu, siis Ac saab talasse!

FORZA INTER ( oi raisk see tuli väga väga väga väga väga raskelt, igaks juhuks lôppu ja FORZA JUVE!!!!! )

;)

Devil
19.11.02, 17:34
Originally posted by treze

FORZA INTER ( oi raisk see tuli väga väga väga väga väga raskelt, igaks juhuks lôppu ja FORZA JUVE!!!!! )

;) ullud pätid rsk ... teevad meelega AC-d maha minu kiuste, arvavad et juve tuleb meistriks ja kuna nad teavad et juve ei saa siis valisid teiseks fännamis objektiks interi mille võiduvõimalused on kah nulli lähedased ... AC võidab ja jutul lõpp ;)

aga jah märkimist väärib et mõlema meeskonna põhikeskkaitsjad nesta ja cannavaro on vigased ja arvatavasti platsil ennast ei ilmuta:(

aga pole hulle ykskord me võidame niikuinii st seekord :)

mjkk
19.11.02, 19:32
Väga hea ,et avati ka Interi foorum, aga kas nende fänne siin ka on? Igatahes avatariga mehi olen kohanud....

Niisiis, 27.november kohtume...super!!!

HOIDKE ALT!!!

:kaval: :kaval: :lahe:

duff_K
27.11.02, 00:24
Kahjuks paistab et siin tulihingelisi Interi fänne eriti pole ja ei anna märku ka endast kuidagi siis muidugi Devili kiusteks ja ka kuna Interile kuulub samuti sümpaatia mainiks ma veel korra ära ikkagi et Inter on Milani klubidest sittaks kunnim.

mjkk
27.11.02, 00:32
Originally posted by fcp

Kahjuks paistab et siin tulihingelisi Interi fänne eriti pole ja ei anna märku ka endast kuidagi siis muidugi Devili kiusteks ja ka kuna Interile kuulub samuti sümpaatia mainiks ma veel korra ära ikkagi et Inter on Milani klubidest sittaks kunnim.

Ei,ei,ei, AC Milan on parem...:D ...kindlalt.

Ja Newcastlet saab alates hosest paremaks pidada...:lahe:

:r66m7: :r66m4: :r66m7: :r66m4: :r66m7:

netu
27.11.02, 01:07
Põhimõtteliselt on see vaidlus suht mõttetu, et kumb on parem, kas Milan või Inter...eks see kõik selgu alles hooaja lõppedes...seniks aga Forza Inter :baibai:

Üldiselt väga tore, et see teema siin algatati...:silm4:

netu
27.11.02, 01:17
nonii...

midagi ununes -

NUFC AHJU HOMME! :ham2:

Artur
27.11.02, 02:28
Ei ole see vaidlus ju üldsegi mõttetu, kumb kahest Milano suurklubist parem on. Aga samas võib-olla hetkel on küll, sest vastus on seniste tulemuse põhjal teada.
Parem on AC Milan, sest:

a) Rossoneri on sel hooajal mänginud ilusamat ja ründavamat jalgpalli kui kohalikud rivaalid, seda on tunnistanud ka sinisemustatriibuliste juhtkond, eesotsas president Moratti ja peatreener Cuperiga. Inter on kobistanud, võidud on saavutatud küll ränga tööga, kuid erilist sära pole meeskonna mängus olnud - taaskord võib meediast välja lugeda, et klubi mängijad on seda meelt.

b) Serie A liigatabel - heitke aga pilt peale, näete, kes tabeli esiotsas paikneb.

c) Omvaheline mäng, vahest kohalike fännide jaoks isegi hooaja tähtsaim kohtumine lõppes ACM-i 1-0 võiduga. Ja mis siis veel annab hetkelisest jõudude vahekorrast paremat aimu kui kahe vastandatava poole võitlus palliplatsil.

d) Ei puutu küll otseselt nende kahe eelpool mainitud klubi omavahelisse võrdlusse, kuid hetkel on Milan Meistrite Liigas juhtimas hetkel vaata et Euroopa tugevaimaks peetava jalgpalliklubi Real Madridi vastu.

Hetkel on Milan parem. Teie peate endale seda lihtsalt tunnistama.

mjkk
27.11.02, 17:26
Originally posted by Artur

Ei ole see vaidlus ju üldsegi mõttetu, kumb kahest Milano suurklubist parem on. Aga samas võib-olla hetkel on küll, sest vastus on seniste tulemuse põhjal teada.
Parem on AC Milan, sest:

a) Rossoneri on sel hooajal mänginud ilusamat ja ründavamat jalgpalli kui kohalikud rivaalid, seda on tunnistanud ka sinisemustatriibuliste juhtkond, eesotsas president Moratti ja peatreener Cuperiga. Inter on kobistanud, võidud on saavutatud küll ränga tööga, kuid erilist sära pole meeskonna mängus olnud - taaskord võib meediast välja lugeda, et klubi mängijad on seda meelt.

b) Serie A liigatabel - heitke aga pilt peale, näete, kes tabeli esiotsas paikneb.

c) Omvaheline mäng, vahest kohalike fännide jaoks isegi hooaja tähtsaim kohtumine lõppes ACM-i 1-0 võiduga. Ja mis siis veel annab hetkelisest jõudude vahekorrast paremat aimu kui kahe vastandatava poole võitlus palliplatsil.

d) Ei puutu küll otseselt nende kahe eelpool mainitud klubi omavahelisse võrdlusse, kuid hetkel on Milan Meistrite Liigas juhtimas hetkel vaata et Euroopa tugevaimaks peetava jalgpalliklubi Real Madridi vastu.

Hetkel on Milan parem. Teie peate endale seda lihtsalt tunnistama.

Hea põhjendus, tänud Arturile, et asja puust-punasest Interi fännidele ette tegi...ja eilne mäng AC Milan 1 - 0 Real Madrid tõestab seda veelkord...:lahe: ...eks täna saate NUFCilt ka kotti, siis olete eriti maas oma konkurendist.:D

dennis10
28.11.02, 17:27
Originally posted by Newcastle

Originally posted by fcp

Ei,ei,ei, AC Milan on parem...:D ...kindlalt.

Ja Newcastlet saab alates hosest paremaks pidada...:lahe:

:r66m7: :r66m4: :r66m7: :r66m4: :r66m7:
NUFC fännid on viimasel ajal ikka väga härga täis läinud.Eilne häving, ja veel koduväljakul peaks teid ehk veidi maha rahustama.

mjkk
28.11.02, 17:44
Originally posted by dennis10

NUFC fännid on viimasel ajal ikka väga härga täis läinud.Eilne häving, ja veel koduväljakul peaks teid ehk veidi maha rahustama.

Ei - ei, vastupidi, Bellamy suurel süül kaotasime mängu, kuid seda rohkem tahame võita järgmiseid....:lahe:

Sun
28.11.02, 21:16
Tere Interi vennad - hoian teile pöialt.

Aga nüüd aidake ,kust ma pääseks uurima Interi sünniajalugu sobib ka Itaalia keelne materjal.

Parimate soovidega,

:prill6:

Kaarel
29.11.02, 18:03
Fabio in knock-out

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2002550649,00.gif

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2002550650,00.gif

Devil
29.11.02, 18:37
jube lahe :P go shearer:D

resorte
29.11.02, 21:18
Kuradi Shearer, kas ta on mingi p*** vä? No ta peab vist lihtsalt teisi käppima p*** kombed kohe näha!!!:P :D

duff_K
30.11.02, 01:00
Mis teha mõni inimene on kohe teistsugune kui teine.

Silver
30.11.02, 02:19
Originally posted by Totti

Kuradi Shearer, kas ta on mingi p*** vä? No ta peab vist lihtsalt teisi käppima p*** kombed kohe näha!!!:P :D Njah, kui kohtunik ei näe, siis näeb UEFA. Shearer sai selle ülal oleva klipi eest 2 mängu bänni.... Go Shearer.

Aga jah viimasel ajal on näha, et Nufci fännid on veits härga täis küll läinud. Mitte paha pärast, aga viimase mängu tulemus räägib enda eest. 1:4 ok punane ning 10 -kesi platsil tugevama vastase vastu on küll tappev, aga jah ei saa mina sellest Bellamyst aru ta ikka oskab.... Mis teha kord on juba selline pahapoiss

resorte
30.11.02, 02:26
Originally posted by Devil

Ei tea kus otsast see lahe on? Kas sa oled mingi inglism***ide poolt vä?:viha: :viha:

Kaarel
30.11.02, 07:20
fuckin twats

Silver
30.11.02, 14:10

Ei tea kus otsast see lahe on? Kas sa oled mingi inglism***ide poolt vä?:viha: :viha:
Ära üle ka pinguta :) oli mis oli sai bänni ka selle eest... Muidu, kui Shearer ja Bellamy bännitud, kes siis ründes newcastlelil on? shola ameobi ja tresor lua-lua?

mjkk
30.11.02, 19:22

kes siis ründes newcastlelil on? shola ameobi ja tresor lua-lua?

Kuisjuures, Ameobi ja Lua-Lua on suurepärases vormis see aasta, kuid kõne alla tuleb isegi Robert või Viana ründajatena Ameobi kõrval...:lahe:

duff_K
30.11.02, 19:44
Ma usun ka et Newcastle ei pruugi päris 2 puhta ründajaga minna ning Lua-Lua või Ameobi kõrval seisab ründeliinis Viana või Robert.

mjkk
30.11.02, 20:37
Originally posted by duff_K

Ma usun ka et Newcastle ei pruugi päris 2 puhta ründajaga minna ning Lua-Lua või Ameobi kõrval seisab ründeliinis Viana või Robert.

Jep, kuigi loogilisem ja vahvam oleks kui mindaks ikka Ameobi - LuaLua :lahe:

Kaarel
02.12.02, 06:06
Väike vihje teile taktikutele teadmiseks, nimelt Viana kindlasti ründes ei mängi.

mjkk
02.12.02, 11:40
Originally posted by Kaarel

Väike vihje teile taktikutele teadmiseks, nimelt Viana kindlasti ründes ei mängi.

Vale puha, Viana on mitmeid kordi mänginud ründes oma eelmise klubi - Sporting Lisboni eest, mitte et ma nii kindel oleks, aga igatahes kui Viana Newcastlesse osteti, siis oli juttu sellest et mees suudab mängida nii ründaja, vasaku tiiva kui ka nö. CM kohapeal...

Kaarel
02.12.02, 17:02

Originally posted by Kaarel

Vale puha, Viana on mitmeid kordi mänginud ründes oma eelmise klubi - Sporting Lisboni eest, mitte et ma nii kindel oleks, aga igatahes kui Viana Newcastlesse osteti, siis oli juttu sellest et mees suudab mängida nii ründaja, vasaku tiiva kui ka nö. CM kohapeal...

Mitut Sportingu mängu Sa eelmine hooaeg nägid, kus ta ründes mängis? Oli juttu? Kes, millal ja kus seda \"juttu\" tegi?

mjkk
02.12.02, 17:19
Otsisin ja otsisin, aga seda artiklit, mida leida tahtsin, ei leidnud...nii et sõnad jäävad kinnituseta...

...igatahes ütles Robson Viana kohta ühes artiklis nii (tsitaat on kinnitamata ja umbkaudne):

\"Viana suudab mängida nii ründava vasakpoolkaitsja kui ka keskväljal...samuti on võimalik teda kasutada ründajana vms..\"

Kuid oma sõnu ma kinnitada ei saa...ja tegelikult usun/loodan ikka LuaLua - Ameobi duot platsile...:õnnelik:

resorte
02.12.02, 19:11
Oot-oot kas see topic on Newcastle või Inter\'i oma? Minu arust on see Itaalia jalgpalli all ja topicu nimi on \"Milano Inter\". Niiet minge ja rääkige oma Newcastle jutte seal kus tema koht.;) :kaval: :D

indie
02.12.02, 20:40
Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.

Devil
02.12.02, 23:37
Originally posted by vare

Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu. tähendab et fabio cannavaro on süüdi selles et jäi sheareri küünarnuki löögile ette jalgpallikohtumisel ? arvestades et see küünarnuki löök oli mõeldud teda tabama ? ja mis
oksa itallane et nagu sina korrektse kirjaviisiga inimene oled kindlasti pädev ütlema kas uefa hindab asja objektiivselt asja või ei ?

Tähendab võiksid valgustada mind, järsku ma ei tea midagi ... mis paha see cannavaro tegi et teda lööma pidi? võttis pulgakommi ära ?:D:õnnelik:

mjkk
02.12.02, 23:39

Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.

Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..:(

netu
02.12.02, 23:40
hmm...no ega shearer nüüd päris süütu kah polnud selles olukorras...tema tegu oli äärmiselt ebaprofessionaalne ja kui mees oma närve ei suuda talitseda, siis jah...kindlasti oli väljakul tol päeval äärmiselt pingeline õhkkond, eriti kui veel kodumeeskond oli suures kaotusseisus...aga noh, eks see jalgpall ongi üks närvidemäng ja kui tõesti keegi piiri ületab, siis kandku karistust...minu arvates on Shearerile ja Bellamyle UEFA poolt määratud kartistused igati õiglased...:)

P.S itallane - vale ; itaallane - õige :D

F O R Z A I N T E R ! :prill6:

Devil
02.12.02, 23:47

Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..:( täitsa jobu ... ma arvan kaa et kinni hoidmine kaalub yles sihiliku kyynarnuki löögi

mjkk
02.12.02, 23:51

Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..:( täitsa jobu ... ma arvan kaa et kinni hoidmine kaalub yles sihiliku kyynarnuki löögi

1) Kes ütleb, et see tahtlik oli..
2) Kui ikka ütlevad närvid üles (muideks, mängus oli tohutult palju Cannavaro-Sheareri koletuid stseene), siis ütlevad ehk Cannavaro oleks pidanud tolle olukorra eest vastutama samuti ja mõlemad oleks minu arust kollase kaardi saama...asi oli mõlema poolt süü.

Kaarel
03.12.02, 01:29

Otsisin ja otsisin, aga seda artiklit, mida leida tahtsin, ei leidnud...nii et sõnad jäävad kinnituseta...

...igatahes ütles Robson Viana kohta ühes artiklis nii (tsitaat on kinnitamata ja umbkaudne):

\"Viana suudab mängida nii ründava vasakpoolkaitsja kui ka keskväljal...samuti on võimalik teda kasutada ründajana vms..\"

Kuid oma sõnu ma kinnitada ei saa...ja tegelikult usun/loodan ikka LuaLua - Ameobi duot platsile...:õnnelik:

Seega jõudsime selleni, et Viana ikkagi ründes ei mängi ning seda artliklit võisid sa tõenäoliselt unes kah näha.

Mis LuaLua/Ameobi duosse puutub, siis on see ülimalt ebareaalne, sest ühe ründaja koha saab Bellamy & Sheareri puudumisel enda kätte tõenäoliselt Dyer. Vastavalt sellele mängib Jenas tema asemel keskel jne.

Jaan
03.12.02, 01:34
Eks Inter oli ikka tugevam, mis seal kosta. Aga!!! MIks pagana p2rast mandri-Euroopa kohtunikud itaallasi hellitavad? Newcastle\'i vastu, Ajaxi vastu... Interi kaitsjatele on k6ik lubatud... N2iteks ka Ajaxi Mido n2rvid ei pidanud Materazzi ja Cordoba pedetsemisele vastu.

Kaarel
03.12.02, 01:50
Originally posted by Jaan

Eks Inter oli ikka tugevam, mis seal kosta. Aga!!! MIks pagana p2rast mandri-Euroopa kohtunikud itaallasi hellitavad? Newcastle\'i vastu, Ajaxi vastu... Interi kaitsjatele on k6ik lubatud... N2iteks ka Ajaxi Mido n2rvid ei pidanud Materazzi ja Cordoba pedetsemisele vastu.

Itaalia mängijatel on omadus jätta kohtunikele mulje, et kõik teevad platsil neile liiga ning ülekohut. Ise on nad tegelikult parajad sead, kasutades üsna räpaseid trikke vastaste provotseerimisel. Tulemuseks on tihti see, et keegi nendest saab näiteks kas küünarnukiga või muud moodi laksu sisse.

duff_K
03.12.02, 02:28
Oota nüüd veel selle küünarnuki teema juurde tagasi tulla et nagu cannavaro peaks saama karistada jah normullid vennad olete küll. Vend saab küünarnukkiga molusse ja saab karistada ka veel. Jah hoidis kinni hmm nagu igas mängus cornerite ja värkide ajal rebitakse poole hullemini nii et järgi kahjuks teie mõtte käiku.

mjkk
03.12.02, 11:41

Jah, pidevalt on probleeme tõesti olnud nende itaallaste \"kaitsestiiliga\" ja selles osas on paljud tipptreenerid sõna võtnud....

ÜKS ON SIIN - Sir Bobby Robson (Newcastle United FC)Listen to post-match press conference (http://www.uefa.com/Competitions/UCL/FixturesResults/Round=1637/match=1038227/index.html)

Jube jama on kui kaitsel on omad eelised...minema saadetakse vaid need, kes nö. tagasi teevad. Piirdutakse kollaste kaartide, kui isegi sellega... :viha: :(

Devil
03.12.02, 12:55

Jube jama on kui kaitsel on omad eelised...minema saadetakse vaid need, kes nö. tagasi teevad. Piirdutakse kollaste kaartide, kui isegi sellega... :viha: :( tõesti jalgpallis tiritakse hoitakse kinni tehakse vigu see on yks paratamatu osa jalgpallist, kahjuks:( , kuid jube jobu on see vend, kes tahab olla samal tasemel ja teha tagasi viga kuna temale tehti kah viga ju:doh:

LootusFan
03.12.02, 20:26
Fabio Cannavaro on parim kaitseja maailmas. Kahju küll, et ta nii ...... meeskonnas mängib, nagu Inter. AC Milan on meister. Schevchenko on parim. Inter - on persse!

Jaan
03.12.02, 23:39
Vaadake mis juhtub kui itaallaste yle m6istab kohut normaalne vilemees. Kohe hakkavad nemad kaarte saama ja enne seda kui on vastane yle piiri viidud. Euro2000 poolfinaal, n2iteks. See ei kehti muigugi k6ikide itaallaste kohta. Milan ja ka Juve on sel aastal p2ris sympaatse mulje j2tnud. Kas on asi selles, et viimaste stiil on selgelt ryndavam kui rahvusvaheliste meeste oma?

duff_K
05.12.02, 01:10
Kui selle stiili juurde tulla siis jah paar aastat tagasi taoti itaalias ja ka Cl ikka kaitsest orienteeruvat jalgpalli. Lükkati rohkem pikka ja keskväljal loovus vapsje puudus igalühel oli kindel tsoon kust mitte mingi hinn aeest välja ei tohtinud minna nüüd aga meestel rohke vabadust ja lükkavad paremini kah. Vähemalt nii arvan ma.

indie
05.12.02, 12:50
Siis, Shearerist rääkides. Väga hea oleks sellisele itaallasele anda piki tatti niiet vähe pole. Ja siis edasi kohtunikule, kui see selle eest veel kaardi annaks. Selline mõte käib peast pikka aega läbi. Kuni järgmise olukorrani. Demokraatia on äärmiselt positiivne asi.

Devil
05.12.02, 13:02

Siis, Shearerist rääkides. Väga hea oleks sellisele itaallasele anda piki tatti niiet vähe pole. Ja siis edasi kohtunikule, kui see selle eest veel kaardi annaks. Selline mõte käib peast pikka aega läbi. Kuni järgmise olukorrani. Demokraatia on äärmiselt positiivne asi. sa oled väga loll asi ... hoiame vägivalla palliplatsilt eemale onju see on paha ja loodame et ka mujalt:doh: :õnnelik:

duff_K
05.12.02, 18:30
mis teha see on see rulllnoka teema et on vaja näidata et kui mängida ei oska siis oskan kakelda paremini kui sina jne.

Pätu
06.12.02, 01:28
ma tihtipeale anna kellelegi mängides küünarnukiga laksu, enamasti tahtmatult... ;)

tiduke
29.12.02, 22:59
:viha: INTER VÕIDAB TÄNAVU KÕIK LIIGAD!!!!!!!!!!!!!

VAADAKE www.hot.ee/soccerworld

Devil
30.12.02, 01:29
Originally posted by tiduke

:viha: INTER VÕIDAB TÄNAVU KÕIK LIIGAD!!!!!!!!!!!!!

VAADAKE www.hot.ee/soccerworld unista edasi,
ja ma alkoholi ei tarbi:naer5:

Silver
30.12.02, 02:14
Devil oled sa kunagi üldse alkoholi tarbinud... Minuteada ei :) Muidu jah môni vend loodab rohkem külastajaid saada, kui loobib môtetu teksti ilma asjata... Muidu on olemas ka neti webiuudised ja zone\'s on ka.... Proovi ehk neid kohti enne, kui siia tuled

duff_K
30.12.02, 14:50
nooo las ta nüüd elab välja esimene postitus nagu näha ja tema avatarilt näha siis Interi tulihingeline fänn las karjub ära, siis pärast saab ise ka aru kui ajuvaba see lause oli.:kaval: :kaval:

Silver
31.12.02, 00:09
Ega jah, kuidagi tuleb ju omka enesehinnangut tôsta. Esimene postitus oli küll väga karm. Jääme järgmiseid ootama. Ehk vaibub veits ja hakkab inimese kombel rääkima ja pôhjendab oma postitusi veits. Mis on seost selle webiga ja sellega, et Inter vôidab kôik liigad. :P

Epic
15.01.03, 18:56
Milano Interi argentiinlasest ründaja Hernan Crespo jääb jalgpallimurult eemale vähemalt kaheks ja pooleks kuuks, nii arvavad palluri vigastatud põlve uurinud arstid.

Ründaja sai viga nädalavahetusel peetud liigamängus Modena vastu. Esialgse hinnangu kohaselt kahtlustati, et vigastusest taastumine võib võtta kuni viis kuud. Õnneks trauma siiski nii hulluks ei osutunud.

Crespo on Milano klubi suurim värvakütt Meistrite liiga kohtumistes, ta on kaheksas mängus saanud kirja üheksa tabamust. Inter peab Crespota hakkama saama vähemalt Meistrite liiga teise põhiringi lõpuni. A-grupis jagavad itaallasesed hetkel kuue punktiga esikohta FC Barcelonaga. Leverkuseni Bayer ja Newcastle United on punktita.

Devil
15.01.03, 23:18
Originally posted by Epic

Milano Interi argentiinlasest ründaja Hernan Crespo jääb jalgpallimurult eemale vähemalt kaheks ja pooleks kuuks, nii arvavad palluri vigastatud põlve uurinud arstid.

Ründaja sai viga nädalavahetusel peetud liigamängus Modena vastu. Esialgse hinnangu kohaselt kahtlustati, et vigastusest taastumine võib võtta kuni viis kuud. Õnneks trauma siiski nii hulluks ei osutunud.

Crespo on Milano klubi suurim värvakütt Meistrite liiga kohtumistes, ta on kaheksas mängus saanud kirja üheksa tabamust. Inter peab Crespota hakkama saama vähemalt Meistrite liiga teise põhiringi lõpuni. A-grupis jagavad itaallasesed hetkel kuue punktiga esikohta FC Barcelonaga. Leverkuseni Bayer ja Newcastle United on punktita.

wohoo ... tnx ma tõesti ei olnud sellest uudisest kuulnud :P ... sa võiksid ikka vähemalt oma arvamusegi juurde lisada, mitte ainult kopi peistida :/

btw vahepeal oli interil ka vieri väljas on see superstaar terve? ... pole nagu viitsind uurida :/

Epic
16.01.03, 00:03
OK olen siis järgmine kord paremini uudistega kursis :deemon:

Epic
17.01.03, 19:52
http://www.soccernet.ee/news.php?id=3012

huvitav miks Inter Batistutat tahab
neil on ju Crespo, Vieri, Ventola ja Recoba juba ründes olemas

mjkk
17.01.03, 20:12

Isaand jumal....ise sa just millagil panid üles uudise, mis ütles, et Crespo on pikalt väljas...

Samuti on tervisega probleeme olnud Vieril ja Recobal - täpsemalt ei tea, kuid mehed pole kindlasti 100% mängukorras. Ventola?? Batistutat tahetakse võtta lühikesele laenule hooaja lõpuni või nii, et mees asendaks Crespot..

Silver
17.01.03, 22:32
Epic btw ära solvu vaid lihtsalt ma tahaks teada, kas sul on mingi liigne postituste tuhin peale tulnud? Nagu plaan on mingi super top postitajaks saada irww....:P Miks ma nii arvan? Esiteks mitte pahapärast, aga igasse teemasse ei tule ka igasugust jama ja m6tetust pastida vôi lolle küsimusi esitada n ala miks just bati?

:P pange tähele mees saadab nüüd jälle räigelt sinna kohta... aga no 88 vôi 89aasta väljalase näitab ka, et puberteet on kätte jôudnud!

Epic
18.01.03, 01:56
Originally posted by Magpie

Isaand jumal....ise sa just millagil panid üles uudise, mis ütles, et Crespo on pikalt väljas...

Samuti on tervisega probleeme olnud Vieril ja Recobal - täpsemalt ei tea, kuid mehed pole kindlasti 100% mängukorras. Ventola?? Batistutat tahetakse võtta lühikesele laenule hooaja lõpuni või nii, et mees asendaks Crespot..

Ostu tehingust räägitakse ju !!! 2,5 miljonit eurot !!!

Epic
18.01.03, 03:49
jah laen siiski!!!

Kui veel mõned nädalad tagasi räägiti Gabriel Batistuta siirdumisest AS Romast Istanbuli Fenerbahcesse, siis reedel Roomast tulnud uudis kinnitab, et Argentina ründekuulsus jääb Itaaliasse ning vahetab vaid elupaika. Milano Interi pressiesindaja sõnul saab argentiinlasest juba tuleval nädalal selle klubi mängija. \"Batistuta saabub esmaspäeval Milanosse, läbib arstliku kontrolli ja kirjutab alla lepingule,\" teatas Andrea Brutti.

Viimasel ajal üha rohkem AS Roma varumeeste pingil istunud Batistuta on oma karjääri jooksul Interi väravasse löönud 20 mängus 16 palli. Interi ootamatut huvi Batistuta palkamise vastu võib põhjendada sellega, et nende teine argentiinlasest ründaja Hernan Crespo peab jalavigastuse tõttu kuni aprillini sunnitud mängupausi.

Batistuta leping AS Romaga lõpeb tänavu juunis, Interis on mees laenulepingu alusel hooaja lõpuni ning tema kolme miljoni euro suurust palka maksab sel ajal Milano klubi.

resorte
18.01.03, 04:01

Huvitav mis ajast see Ventola Inter\'is jälle on?:sega4: :segadus: :sega4:
Minu teada ta müüdi siis maha kui Crespo osteti.Või mis???

Epic
18.01.03, 18:22
www.inter.it

UURI !!!

SoccerWorld
26.01.03, 13:47
Mida kuradit see Real nussib nüüd, ise on interile 10 miljonit eurot võlgu ja ei taha mängijaid ära anda. Tõmbasid perse lohku!!!!!!!!!!!!:viha:

SoccerWorld
26.01.03, 13:52
eks näe, kuidas Batistutal täna läheb. vaadake LIVE mängu www.inter.it/en
Kas keegi Championship Manageri võrgus viitsib mängida?

Robinho
27.01.03, 01:13
Originally posted by SoccerWorld

Mida kuradit see Real nussib nüüd, ise on interile 10 miljonit eurot võlgu ja ei taha mängijaid ära anda. Tõmbasid perse lohku!!!!!!!!!!!!:viha:
Suu kinni, kui midagi ei tea!:viha: Inter pakkus Solarile kõvasti kehvema lepingu, kui tal praegu Realis. Pole ime, et Solari ei Interile EI ütles. Küll Inter oma papi kätte saab, ära muretse.:D

H.M Murdock
30.01.03, 00:38
Muide ma kuulsin Barry Ferguson pidavat suvel Interisse siirduma,vähemalt käis tema agent (kes on ühtlasi ka celticu ründeässa suttoni agenti) interiga läbi rääkimas.Kuulsin seda kui too agent Eesti käis (!!!!!!!).Kuigi selliseid käike tuleb agentidel palju ette....

Jaan
30.01.03, 11:54
Huvitav. Ma kuulen seda agendi juttu juba teisest allikast. Miskip2rast ma ei usu, et agendid sellised lobasuud on.

H.M Murdock
30.01.03, 17:46
Ei tea:oih:,äkki arvas et \"pole ohtu\" või midagi.Aga kust sa seda kuulsid?

mjkk
31.01.03, 12:00
Originally posted by H.M Murdock

Ei tea:oih:,äkki arvas et \"pole ohtu\" või midagi.Aga kust sa seda kuulsid?

Minu käest...

H.M Murdock
01.02.03, 01:06
AAAA õige küll........:D
isegi kui ta läheks,siis mänguaega ta eriti ei saax.ma arvan:õnnelik:

SoccerWorld
09.02.03, 23:00
väga hea!!!!!!! Inter võitis 3-0 ja milan kaotas 1-0, kas Inter läheb minema????? Kallon on tagasi!!!!!!!! Igatsen Ventolat - loodame et saab varsti terveks!!!!!:)

Loca
10.02.03, 03:32
Tore, et Inter võitis ja Milan kaotas. :D
Interist veel nii palju, et Alvaro Recoba on norm kuju.

Epic
12.02.03, 01:28
Itaalia jalgpalliliiga on kahjuks karistanud Batistutat 2.mängulise mängukeeluga kuna nad arvasid ,et Batistuta lõi pühapäeval peetud liigamängus tahtlikult Ivan Franceschinit küünarnukiga.Batistuta peab eemale jääma mängudest Chievo ja Piacenza vastu.

SoccerWorld
16.02.03, 14:38
väga hea, 26 veebruaril näitab TV3 Inter - Barcelona mängu, kahju et Inter kaotas Chievole 2-1. Vieri lõi oma 100. värava serie As

SoccerWorld
02.03.03, 11:27
Noh täna mängivad liidrid omavahel, kes võidab Juventus-Inter!!!!!!!!:)

H.M Murdock
02.03.03, 11:30

Noh täna mängivad liidrid omavahel, kes võidab Juventus-Inter!!!!!!!!:)

MA olen juve poolt aga inter vist võidab.....ega keegi ei tea,kes terve,kes haige??ja mis dalmat\'st sai....on tal mingi vigastus ka sellest barca mängu löögist kust ta minema veeti???

Epic
05.03.03, 17:09
Hea uudis Interi fännidele Hernan Crespo on taas alustanud täismahulisi treeninguid ja peaks väljakule tulema umbes kahe nädala pärast :lahe:

mjkk
05.03.03, 17:12
Hea uudis Interi fännidele Hernan Crespo on taas alustanud täismahulisi treeninguid ja peaks väljakule tulema umbes kahe nädala pärast :lahe:

Tubli Epic, jäid sportnetist nii tund maha või miskit......proovi olla tähelepanelikum järgmine kord...:kaval:

Epic
05.03.03, 17:47
Magpie kas sul muud ei ole teha kui koguaeg minu kallal viriseda???:oih:

H.M Murdock
07.03.03, 22:06
Originally posted by zoolazorts

Mis kuradi tandem teil käib siin, Epic teeb ühe mõttetu postituse ees, Magpie teise takka. Ahsoo, mõistan, 1000 postitust vaja ju kätte saada... Ja üldse harakas, mõtle järele, kumma postitus antud juhul mõttekam oli.

asi on vist lihtsalt selles et magpie on ainus kes viitisb epicuga vaielda,teised on loobunud ilmakodanik copy-paste\'ga mölisemast,ta on ju nii mõtetu.....saa üle epic:deemon: :deemon: 1000 postitust ei ole mingi metsikult kõva saavutus,selles mõttes et loomulikult kui need on korralikud,mitte nagu sinu omad (või õigemini soccerneti)........

Epic
07.03.03, 22:19
Kas ma olen ilmakodanik copy-paste?Tõesti??Ma ei ole copy-paste teinud ei soccerneti ega millegi muu saidi pealt.
Ja kas ma olen öelnud, et ma tahan 1000 täis saada?Ei ole
Ja ilmakodanik murdock võiksid end parem põlema panna!!!

sicmic
07.03.03, 22:20

1000 postitust ei ole mingi metsikult kõva saavutus,selles mõttes et loomulikult kui need on korralikud,mitte nagu sinu omad (või õigemini soccerneti)........

Mis sa sellega mõtlesid?:oih:

Ning ilmakodanik Epic, kuidas sa siis ise nimetad oma tegevust, mis seisneb suvaliste väheoluliste uudiste paarilauselist kokkuvõtet ning mis juba mitu kuud kõiki foorumlasi häirib ning millest sind on ka teavitatud/vihjatud korduvalt? Tegelikult vahet pole, sest see tegevus lakkab õige pea...Kui sa oma eksimustest aru siiski ei saa, siis on kahju, kuid mis teha.

Tegelikult oleks tore, kui siin teemas nüüdsest vaid Milano Interist räägitakse.

SoccerWorld
08.03.03, 07:53
ZOOLAZORTS, kui sa ise ainult virised et teistel on mõtetud kirjad ja tahavad 1000 täis saada, siis rohkem paistab et sina saadad selleks mõttetuid kirju siia et 1000 täis saada. L..l

H.M Murdock
08.03.03, 10:24
Originally posted by m1kk

1000 postitust ei ole mingi metsikult kõva saavutus,selles mõttes et loomulikult kui need on korralikud,mitte nagu sinu omad (või õigemini soccerneti)........

Mis sa sellega mõtlesid?:oih:

seda et loomulkult on see kõva saavutus aga sellisel juhul kui need postitused EI OLE copy-paste kuskilt jalka saidilt vaid on ikka korralkud jne..........wot seda mõtlesin

H.M Murdock
08.03.03, 12:07

Kas ma olen ilmakodanik copy-paste?Tõesti??Ma ei ole copy-paste teinud ei soccerneti ega millegi muu saidi pealt.
Ja kas ma olen öelnud, et ma tahan 1000 täis saada?Ei ole
Ja ilmakodanik murdock võiksid end parem põlema panna!!!

oled kindel et sa pole copy-pastet kasutand.....otseselt mitte,sa ainult copy-pastesid mõne artikli,muutsid 2-3 sõna ära ja oligi korras....tegelt ma ei viitsi sinuga enam vaielda,las magpie teeb seda....

kuid m1kkule vastu tulles räägiks nüüd siis interist:
viimasel ajal on nad hooaja algusega võrreldes natukene kesisemaks jäänud:CL-is viik barcaga ja serie A-s 3:0 kaotus juvele,tõsi küll,võõrsil.kuuldavasti on crespo treenima hakanud kuid millal ta platsile saab on iseasi.itaalia liiga seis peale 23. vooru:
1. Juventus 23 15 6 2 44:16 51
2. Internazionale 23 15 3 5 46:26 48
3. AC Milan 23 14 5 4 44:19 47
4. Lazio 23 10 11 2 39:23 41
5. Chievo 23 12 4 7 34:23 40
6. Udinese 23 10 6 7 25:24 36
7. Parma 23 9 8 6 39:28 35
8. Bologna 23 8 8 7 27:25 32
9. AS Roma 23 8 7 8 36:32 31
interi vahe juvega on küll 3 punkti aga serie A-s on see suht vähe.tiitli võimalused on olemas kolmel suurel:juve,inter & AC....:lahe: :lahe: jään huviga ootama järgmisi mänge.......

Devil
08.03.03, 12:30
nonii ... murdok, magpie, sokkervöörld, epik cut the crap ... and shut the f*ck up ja jumala eest ärge minu postitust kommenteerima hakake! Mul on tuhat posti käes st et ma võin vist möliseda :P. Tänu teiesugustele komenteerimistele tuli järjest 8 teemavälist postitust. Need kes nyyd epikut õpetasid on ikke hullema off topiku tegijad ikke kyll. See on teada et epic teeb lyhikesi postitusi ja avaldab siin kergesti kättesaadavaid uudiseid(, kuid mina ntx ei teadnud sellest uudisest enne epicu posti midagi. Nii et seejuures jääb selle teema reostamise alustajaks Magpie, ja kõik need kes sellele järgnesid k.a. epic. Eriti lame on see et paljud teist on vägagi lähedase stiiliga epicule. Lõpetage yksteise sõimamine ja paluks tungivalt, et minu ylemist posti osa mitte kommenteerida, et teemareostus lõppeks.
Nyyd jah olen ise off-topicut kirjutanud, kuid yritan välja rabeledea väikse jutuga interi hetke seisust ;)
et minu särgi nriga sarnane mängija ... suht tundmatu nimeks vist Vieri ;) on lähenemas oma isiklikule rekordile Serie A-s 17 mängus on ta löönud 21 väravat ... Äss missugune :õnnelik: ehk ta on yhe kaugusel oma rekordist Serie A-s ja 3 kaugusel oma isiklikust rekordist mis pärit Atletico Madridi päevilt.
Bologna vs Inter kohtumises on veel tõenäoline tulema ka teinegi pisisaavutus. interil on võimalu lyya oma 100s värav Bologna vastu. Samas on kah huvitav fakt, et Inter pole juba 10 mängu järjest viiki mängind ... 7 võitu ja 3 kaotust on nende saldo, seda siis ikka serie a-s.Viimane viik oli lazioga 3:3. Eelmine Bologna inter vastasseis lõppes kyll interi kasuks 2:0, kuid vähemalt isiklikult ootan et seekord läeks vastupidi ;)

duff_K
08.03.03, 12:56
devil you\'re da man :D ....... aga Vieri juurde tulles siis jah ta on ikka suht pidurdamatu vend igal pool kus on mänginud on väravaid löönud ja lööb ka edasi :D

SoccerWorld
08.03.03, 19:16
Üks väike parandus teile. Kahjuks ei tule Christian Vieri Bologna vastu väljakule, need on minu teadmised! www.inter.it andmetel on cuper valinud ründesse Martins, Recoba ja Batigol. võibolla nende poolt mingi viga aga paistab et vieril on mingi pisikene vigastus!!!!!! Kurb kohe. 18 mängu ja 21 kolli tal siiamaani!!!!!:(

SoccerWorld
09.03.03, 09:27
Recoba kaks superkolli tõid interile 2-1 võidu bologna vastu!!!!!!!:D

Jaan
15.03.03, 06:25
Noh, interlased, mis selle n2dala m2ngust kostate? Saadate Sergei Portugalist 23. m2rtsi 6htul Hollywoodi auhinda vastu v6tma kah?

SoccerWorld
15.03.03, 08:39
sitt lugu interil. järgmine nädal lähevad saksamaale et leverkuseniga tähtis mäng pidada aga väljakule pole neil ühtegi ründajat panna, välja arvatud 18 aastane obafemi martins!!!!!!!!!!!:(

netu
16.03.03, 11:02
njah...jama lugu...kuid Cuper pole välistanud ka võimalust, et Crespo jälle platsile kolmapäeval saab :lahe:

SoccerWorld
16.03.03, 12:39
seda küll jah, ta käib juba treeningutel!!!! loodame et tuleb väljakule

H.M Murdock
16.03.03, 21:52

seda küll jah, ta käib juba treeningutel!!!! loodame et tuleb väljakule

eks paistab aga mina kui mitte interi fänn loodan et inter ei pääse edasi....ja yldse...inter on vähemalt minu silmis CL\'i v6itja favoriidi staatusest välja langenud kui sellest alagrupist yldse keegi v6idab siis nufc sest neil on praegu ikka meeletu hoog sees ja imselt saab barca suht alguses kotti:kaval: aga nagu öeldud......eks paistab:D

Jaan
18.03.03, 00:09
Niisiis, pyhap2evase Inglise ajakirjanduse andmetel leidis UEFA, et Inter ei v22ri karistust publiku tulev2rgiharjutuste (ehk siis \"fire\" viskamine newcastle\'i f2nnide pihta) ja erinevate esemete (myndid, pudelid, tulemasinad, kilekottidesse pakit uriin) viskamise eest Newcastle\'i f2nnide suunas, samuti rassismi (ahvih22led kui palli sai Newcastle\'i mustanahaline m2ngija). Kuidas nii saab kysite teie? V2ga lihtsalt vastan mina. Ei inspektor, ega kohtunik n2inud mitte midagi. Samal ajal n2gid kohtunikud v2ga palju vigu, mis k6igile n2htamatuks j2id, seega peavad neil ikka head silmad olema.

Slovakkia jalgpalliliit sai rassismi eest trahvi. Inter mitte. Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud h2rjale.

netu
21.03.03, 16:46
niih...Inter võitis Leverkusenit 2-0 ning kindlustas seega edasipääsu kaheksa parima hulka :r66m7: ...veerandfinaaliks loositi Inter vastamisi Valenciaga. Esimene mäng toimub 9.aprill kodustaadionil...niiet...Forza Internazionale! :silm4:

SoccerWorld
22.03.03, 08:27
vedas et nad valencia said, milani poleks küll tahtbud, aga poolfinaalis lävad nad kokku kas milani või ajaxiga. eelmisel hooajal sai samamoodi inter endale uefa karika veerandfinaalivastaseks valencia, siis nad võideti 1-0, loodame nüüd veel suuremat võitu!!!!!!!!!:D

tsaka08
07.04.03, 22:45
no loodame et nad jõuavad finaali ikka välja ,seal kohtuvad ka s man utd või barcaga

netu
10.04.03, 02:00
Inter - Valencia 1:0 ( 14` Vieri ) :r66m7: :r66m7: :r66m7:

Järgmine mäng siis võõrsil Valencias 22. aprillil! :prill6:

duff_K
19.04.03, 21:55
inter võitis 1-0 crespo viimase minuti värav.... ac milan aga kaotas empolile 1-0...nüüd tundub küll lõplikult et Ac on tiitli pretendentide hulgast väljas aga krat seda teab kõik on veel võimalik nüüd palju mudugi sõltub Juve ja roma mängust

SoccerWorld
20.04.03, 12:52
k***** m*** juve r****, ikka nad võitsid, nüüd on vist asi läbi, vaadates juve järgmisi vastaseid , need asuvad liiga lõpus!!!!

by m1kk: SoccerWorld, kui roppused ei lõppe, jääb foorum edaspidi sulle suletuks!

duff_K
20.04.03, 12:59
Lazio nüüd ikka väga lõpus ei asu aga hooaja lõpus on juba iga vastane raske sest mängupinge suureneb .......kaotada võivad nii juve kui Inter kõigile...... selle asja nimi on jalgpall kunagi pole midagi kindel.... seda näitas ka empoli ja Ac mäng kus favoriit jällegi vääratas....aga mudugi loodan et Juve suudab hoida head vormi ja võita Serie A teist aastat järjest :D

tsaka08
20.04.03, 13:38

Lazio nüüd ikka väga lõpus ei asu aga hooaja lõpus on juba iga vastane raske sest mängupinge suureneb .......kaotada võivad nii juve kui Inter kõigile...... selle asja nimi on jalgpall kunagi pole midagi kindel.... seda näitas ka empoli ja Ac mäng kus favoriit jällegi vääratas....aga mudugi loodan et Juve suudab hoida head vormi ja võita Serie A teist aastat järjest :D

no loodame et ikka inter suudab juvest mõõda saada ja tulla meistrix
go inter

Silver
20.04.03, 18:41
Ise sa ka usud, mida sa räägid? Vaevalt...

netu
24.04.03, 16:57
niih...selgus siis Interi vastane poolfinaalis - AC Milan...ise oleksin küll Ajaxit vastaseks soovinud, aga jah, mis parata :sega6:

meie kahjuks räägib veel see, et AC Milaniga oleme juba see hooaeg liigas kahel korral mänginud ning mõlemal korral on vastu võetud 0-1 kaotused :kurb9:

+ veel halvem uudis: Vieri sai kohtumises Valencia vastu vigastada ning saab alles 3 nädala pärast treeninguid alustada :kurb7:

Poolfinaalid toimuvad siis 7 ja 13 mai,

FORZA INTER! :prill6:

Devil
24.04.03, 17:07
Väga romantilised uudised minu arust :prill5: ... aga jah veel toredam oleks loomulikult olnud kohtuda finaalis aga seekord sedaviisi. Kindlasti tulevad need fännidele elamusterohked kohtumised ja miks mitte ka teistele. Tegemist on kah suurklubiga kes suudavad näidata korraliku jalgpalli.
Vieri vigastuse kohta arvan miskipärast, et ta siiski juba ka esimeses poolfinaal mängus platsil on eks näeb ...

inter AHJU !!!:prill3:

netu
14.05.03, 01:03
:kurb4: :kurb4: :kurb4: :kurb4: :kurb4:

Jaan
14.05.03, 03:58
Ma ei taha kyll siin parastada, aga paar kysimust oleks kyll:
1) Kuidas juhtus nii, et kohtunikust paar meetrit eemal olnud Materazzi, kes Shevale jalaga munadesse/k6htu virutas (pall oli Shevast ca 100-120 kraadi ja mitu meetrit vasakul) ei saanud isegi kollast kaarti, punasest r22kimata?
2) Kes oli see Interi kaitsja, kes Craig Bellamy kyynarnukihoobist elutuna platsile langes ja mis karistuse sai Bellamy?
3) Mis karistuse saab nyyd Materazzi?
4) Kuidas saab kaardita j22da mees, kes l2heb vastastele m2ngu jooksul kaks korda kallale k2sipidi (Cordoba)?

SoccerWorld
24.06.03, 16:16
nonii Christian Chivu ja Giorgios Garagounis on interi mängijad nüüd, chivu 99% tõenäosusega. nüüd jääb veel oodata Stami, Veroni, Ljungbergi ja Piresi!!!!!!!!! Kily Gonzalest ka loomulikult ja samuti ka Tottit!!!!!;)

Silver
24.06.03, 16:49

nonii Christian Chivu ja Giorgios Garagounis on interi mängijad nüüd, chivu 99% tõenäosusega. nüüd jääb veel oodata Stami, Veroni, Ljungbergi ja Piresi!!!!!!!!! Kily Gonzalest ka loomulikult ja samuti ka Tottit!!!!!;) naiivitar oled! :D Keda te veel ei taha :) Mõtle loogiliselt! Hea on, kui te 2-3 mängijat kätte saate, aga suurt ümbertegemist vaevalt, et juhtub ;) Seega enne mõtle, kui ütled.

Kuigi jah Stam on üks võimalustest: http://www.soccernet.ee/news.php?id=4097

Veroni naasmine Itaaliasse on ka suur võimalus: http://www.soccernet.ee/news.php?id=4096

SoccerWorld
06.07.03, 12:22
Nüüd osteti 19 aastane Tsiili mängija Mauricio Pinilla, kes laenati aastaks Chievole.

Silver
08.07.03, 18:58
Tänasest teatati avalikult, et Luciano ühines Interiga. Tegemist on laenulepinguga. http://www.soccernet.ee/news.php?id=4208 ;)

Epic
09.07.03, 21:39
Täielik üllatus ost :sega9:

http://www.soccerage.com/en/13/o6220.html

duff_K
09.07.03, 22:35
fadiga on päris hea tasemega mängumees ja kindlasti annaks ta just rünnaku ehitamises interile kõvasti juurde aga vaevalt ta põhikoosseisu väga tihti pääseb.

K1ly
09.07.03, 23:21
fadiga on minu jaoks jätnud väga positiivse mulje eriti viimasel mm-il jah nüüd interi crespo ja vieri kõrvale oleks tal raske trügida kuid ta mängib minu meelest äärt ka

Epic
10.07.03, 00:19
Fadiga on tõesti hea mängija(eriti hästi annab nurga- ja karistuslööke;) ) aga enne polnud ju mingit juttu ka, et ta võiks tulla.Räägiti ikka Giggs\'ist, Pires\'ist ja Ljunberg\'ist.

Aga tõesti Inter\'i keskväli on tõesti ülerahvastatud:lahe: (nagu kõigil Itaalia suurklubidel;) )

resorte
10.07.03, 21:08
Inter on saanud siis oma selle suve kolmanda signiga hakkama. Peale Luciano ja Fadiga on nende rivis siis ka Andy Van Der Meyde Ajax\'ist.
http://www.soccerage.com/en/13/o6452.html

Paistab, et Chelsea on tahtnud ka Vieri\'t, aga sellelegi diilile on öeldud EI
http://www.soccerage.com/en/13/o6450.html :)

SoccerWorld
11.07.03, 11:20
venelane pakkus Morattile Vieri eest 50 miljonit eurot!!

SoccerWorld
14.07.03, 11:30
järgmise hooaja koosseis oleks selline arvatavasti:
Toldo
J.Zanetti Cordoba Cannavaro Coco

Luciano van der meyde Emre Recoba

Vieri Crespo

!

resorte
22.07.03, 15:58
Väga halb uudis Inter\'ile, kuna Fadiga võib jääda aastaks jalgpallist eemale. :(
http://www.soccernet.ee/news.php?id=4307

SoccerWorld
22.07.03, 16:20
halb jah, aga pärast fadiga läbikukkumist hakati juba Kilyt Valenciast ostma, tetavasti Kily Gonzales läheb heameelega minema ja odav veel pealekauba!! Siis oleks juba Interist saamas peaaegu Argentiina koondis!! :P

SoccerWorld
22.07.03, 17:15
inter esitas uued 03/04 hooaja särgid!!
http://www.inter.it/en/news/9644.html

mxm
29.07.03, 03:29
kõigile Interi fännidel halb uudis nimelt Inter ja Sergio Conceicao jõudsid kokkuleppele et Conceicao leping loetakse lõppenuks ja mees võib lahkuda Interist.:deemon:

SoccerWorld
29.07.03, 10:58
see juba teada, lihtsalt pole talle ruumi, kui osteti klubisse van der Meyde, luciano, lamouchi, karagounis. mees lihtsalt polnud heas vormis koguaeg!! eks vist läheb oma endisesse klubisse Portosse tagasi!!

marabella666
29.07.03, 12:32
van der Meyde peaks küll Coneicaole sobiv asendus olema

fitti
02.08.03, 00:16
inter on amsterdami turniiril võitnud gala\'t 3-0. kaks kolli lõi noor murjan martins - paistab, et noor nigeerlane saab interis aina edukamalt hakkama.

sama turniiri raames muide viasat-spordi pealt pool-ajax, poolajal seis 0-0, kuid päris lahtine ja huvitav mäng on.

mxm
02.08.03, 02:22
Ajax 0-0 Liverpool mängu lõpp skoor Ajax vääris võitu aga pall kohe ei läinud võrku

mxm
02.08.03, 03:22
Inter 3-0 Galatasaray väga hea mäng oli mängu parimad Kindlasti Martins ja Zanetti.
Martins on pakkunud hooaja algul meeldiva üllatuse kahes viimases mängus 3 väravat näitab ikka taset. Gala vastu tegi mida tahtis ta oleks võind vabalt 5 väravat lüüa aga õnne jäi natuke puudu. Kõik teised Euroopa tipp klubid hoidke alt Interil on võimas ründe- liin:silm4: :silm4: :silm4:

duff_K
02.08.03, 11:44
ega martins mängis tõesti hästi aga see mitu väravat ta nendes sõprusmängudes lööb ei muuda fakti et kui hooaeg algab on Interi ründeliin Vieri-Crespo! juhul kui vigastused või transferid asja ei muuda.

fun
03.08.03, 23:30
usun, et see hooaeg läheb interil väga hästi kuna kindlasti uus ost van der meyde on väga hea noor mängija äärel...

17
03.08.03, 23:34
Originally posted by fun

usun, et see hooaeg läheb interil väga hästi kuna kindlasti uus ost van der meyde on väga hea noor mängija äärel...

Ohhoo ära sa märgi, aga van der Meyde on hea äärepoolik küll, aga keda ta algkooseisus siis asendaks?

SoccerWorld
04.08.03, 00:36
kui vähegi uudiseid loed, siis conceicao lahkus......:doh:

17
04.08.03, 00:37
Ahjaa ma unustasin Conceicao lahkumise täitsa ära:(Vabandan!

fitti
04.08.03, 00:48
nu, ajax mängis nad täna selgelt yle. isegi kaitse tugisammas zanetti oli kahvatu, rääkimata sellest, et viimane värav tema ebaõnnestunud kunstlikust suluseisust tuli. martins täna jälle hea, õnnest jäi korduvalt aga puudu..

17
04.08.03, 00:52
Originally posted by fittibaldi

nu, ajax mängis nad täna selgelt yle. isegi kaitse tugisammas zanetti oli kahvatu, rääkimata sellest, et viimane värav tema ebaõnnestunud kunstlikust suluseisust tuli. martins täna jälle hea, õnnest jäi korduvalt aga puudu..

Äkki avaldaksid ka mängu seisu?

fitti
04.08.03, 00:59
3-0

17
04.08.03, 01:04

3-0

Selge sänks jällegi;)

resorte
04.08.03, 01:17

3-0

krt ma ei saa sellest aru kes võitis, kas 3:0 Ajax\'ile või Inter\'ile??? :oih:

PraS
04.08.03, 02:54

3-0

krt ma ei saa sellest aru kes võitis, kas 3:0 Ajax\'ile või Inter\'ile??? :oih:

Ajaxile

SoccerWorld
06.08.03, 12:33
mis jama nüüd selle interi kodukaga on?
www.inter.it

ei saa enam sisse?:oih:

resorte
06.08.03, 13:19

mis jama nüüd selle interi kodukaga on?
www.inter.it

ei saa enam sisse?:oih:

Mis seal ikka olla saab lihtsalt uuendatakse, uus hooaeg ju kohe algamas. :doh:

lennu
06.08.03, 20:59
eurosporti andmeil on Zanetti sõlminud klubiga lepingu, mille kohaselt kaitseb Zanetti Interi värve 2007 aastani

mxm
07.08.03, 00:01
Originally posted by lennu

eurosporti andmeil on Zanetti sõlminud klubiga lepingu, mille kohaselt kaitseb Zanetti Interi värve 2007 aastani

väga hea uudis:õnnelik:

SoccerWorld
07.08.03, 10:47
Sergio Conceicao läks tagasi oma endisesse klubisse Laziosse, mis oli küll üllatav, oli juba lähedal lepingul Sportinguga.

SoccerWorld
07.08.03, 10:50
samuti tegi Hector Cuper interi juhtkonnale ettepaneku osta Leverkuseni kaitsja Lucio, kes asendaks Fabio Cannavarot, kellega cuper eelmisel hooajal rahule ei jäänud! ei oska ise ka nüüd öelda kas hea uudis või halb. samas võiks cannavaro jääda ka, kuna cuper on juba mõelnud 3-mehe kaitsja taktikast, siis oleks kaitseliin selline: Cordoba---Lucio-----Cannavaro.

SoccerWorld
07.08.03, 11:01
väga suured jutud käivad juba vieri üleminekust chelseasse. vieri loodab seal palka saada 110 000 eurot nädalas. ning ülemineku summa oleks kuskil £25 miljonit. kui lahkub, siis loodan et tuleb crespo kõrvale keegi hea asendaja, ei usu eriti et martins või kallon algkoosseisi kohe saavad.

resorte
07.08.03, 12:47
kas sa sellisest nupust nagu \"MUUDA\" tead midagi?

SoccerWorld
07.08.03, 13:39
mis ma tast muudan!!!! eri vend

fitti
07.08.03, 14:08
muidugi ää muuda, tee edaspidigi 10 mindiga yhe teema alla kolm posti järjest. maruvahva.:ham4:

SoccerWorld
07.08.03, 14:25
muidugi :õnnelik: :jump4: :jump2:

17
08.08.03, 00:37
Inter on müümas oma ühte põhiründajat Christian Vierit vähemalt Milano suurklubi on nõustunud Chelski 20 miljoni eurose pakkumisega http://www.tribalfootball.com/august/englinews3070803.html

Epic
08.08.03, 00:55
See Vieri jutt on BS!!! :deemon:

Mees, kes on kindlalt lahkunud on Luigi Di Biago, mees siirdus Brecia\'sse (Di Biago söödab Baggio\'le ja väraaaaaav!!! :D )

SoccerWorld
08.08.03, 00:59
Vieri arvatavasti ei lahku, kuna cuper ise ütles et mingit kokkulepet pole chelseaga olnud, ning Vieri on ka mängijate nimekirjas, kes mängivad Birra Moretti cupil!!

Silver
08.08.03, 01:17
(Di Biago söödab Baggio\'le ja väraaaaaav!!! :D ) Nõrk oled!

SoccerWorld
18.08.03, 17:32
Moratti teatas Abramovichile, et saab Crespo £24 miljoni eest. Alguses chealsea pakkus 20 milli+Zenden, kuid inter tahab raha saada aint, sest soovib osta Philippe Mexesi ja Simone Perrotta!! vot nii.:lahe:

mxm
23.08.03, 03:25

Moratti teatas Abramovichile, et saab Crespo £24 miljoni eest. Alguses chealsea pakkus 20 milli+Zenden, kuid inter tahab raha saada aint, sest soovib osta Philippe Mexesi ja Simone Perrotta!! vot nii.:lahe:

Perotta võiks küll Interiga ühineda

Silver
23.08.03, 03:33
Mõlemad oleksid head ostud! ;) Tõsiselt hea klassiga mängijad. Neist võib veel tulevikku tulla :)

SoccerWorld
23.08.03, 17:50
inter.it: Javier Zanetti: \"The squad\'s morale is good. We\'re sorry that Hernan has gone because a great friend as well as a great player is leaving Inter. These are the rules of football, these are the choices the club has made.\"

Crespo viimaste andmete järel lahkus Chelseasse!!
seega on arvatavasti uustulnukad interisse Kily Gonzales, Mexes ja Perrotta! Vieri kõrvale jääb siis kas Kallon või Martins, Ventola ravib ikka veel põlve!!

SoccerWorld
25.08.03, 23:32
nujah, nüüd ka vieril \"sitt\" tuju, et crespo maha müüdi, ise arvan, et president moratti on ehtne tainapea ikka!!
Juve kaalub vieri ostmist juba......

duff_K
26.08.03, 10:37
eeeeee Juve nüüd küll ei osta Vierit ja INter ka kindlasti ei müüks ka......... Crespo müügist tõesti aru ei saa?? hämming..... võib olla olid finantsraskused ka probleemiks aga noh tegelt k interil ründajaid on ka muidugi kui Vieri peaks vigastada saama siis on neil küll jälle jama.

netu
26.08.03, 14:31
Täna sai lõplikuks ka Kily Gonzalese siirdumine Interisse :)

SoccerWorld
27.08.03, 02:11
see on hea!! kahju on aint Fadigast, kes jätkab veel oma ravimisega!!

SoccerWorld
27.08.03, 12:29
Inter on teinud AS Romale pakkumise: Cristiano Zanetti + Ivan Cordoba roma Emersoni vastu! See oleks hea küll, aga ei taha et cordoba lahkuks....

duff_K
27.08.03, 12:55
igati loogiline käik oleks kaitsjaid interil jätkub ja saada üks väga hea poolik juurde kes on hea nii rünnakute algatamisel kui vastaste omade lõhkumisel...isiklikult loodan et sellist transferi ei juhtu :P

SoccerWorld
29.08.03, 23:56
Inter täiendas oma ridu siis ühe uue kaitsjaga, Jeremie Brechet Lyonist! Samas laenas Middlesbrough interilt üheks aastaks Stephane Dalmat`.

SoccerWorld
01.09.03, 14:45
Said ikkagi lõpuks modenast jagu...juba arvasin et viik. 2:0 väravad Vierilt ja Materazzilt, nägin ise ka neid ning materazzi karistuslöök 25 meetrilt ülesse ristnurka oli väga ilus.
http://www.inter.it/media/raw/2003-09-01_030248.jpg
Vieri väravalöök!

zaz
14.09.03, 02:45
Kolmapäeval tõestab Inter, et on suvega veelgi tugevamax muutunud ja et nad on tõsised pretendendid Meistrite Liiga karikale :) . Pakun et Inter võidab Arsenali 4:1 :õnnelik:

SoccerWorld
14.09.03, 09:45
seda kindlasti ;)

mxm
15.09.03, 00:03
Originally posted by zaz

Kolmapäeval tõestab Inter, et on suvega veelgi tugevamax muutunud ja et nad on tõsised pretendendid Meistrite Liiga karikale :) . Pakun et Inter võidab Arsenali 4:1 :õnnelik:

täiega nõus:r66m15:

Henri19
15.09.03, 00:09
Kolmapäeval tõestab Inter, et on suvega veelgi tugevamax muutunud ja et nad on tõsised pretendendid Meistrite Liiga karikale . Pakun et Inter võidab Arsenali 4:1

ma söön oma mütsi ära siis.

vandersell
15.09.03, 00:16
Pakun et Inter võidab Arsenali 4:1
Köhh-köhh. Kuigi meie vorm pole praegu kõige parem, siis neli väravat on ilmselge liialdus.

indie
15.09.03, 11:35
Mis kuradi 4-1? Käige te sinna kohta. Arse paneb enne ManUtd mängu sellise pradavassi kokku, et Inter ei pöördu tervete jalgadega koju enam. Ennustan tulemust 5-1 Arsenalile.

Pealik
15.09.03, 11:45
Jäägem realistideks. Inter võidab 2:1:P

SoccerWorld
15.09.03, 11:55
ei oska tulemust öelda, aga võidab arvatavasti. Kahjux on Vieri vigastatud, ning rünne on küll pärast Crespo lahkumist nõrgenenud, Cruz ja Kallon võtavad kohad algkoosseisu vist.

mxm
18.09.03, 00:59
Arsenal 0-3 Inter suurepärane võit ületas kõik minu ootused.Mängu parimateks peaks Toldot ja Martinsi .Toldo mängis nagu mingil suvalisel treeningul ükski arsenali pealelöök talle raskusi ei valmistanud hinne 5+.

SoccerWorld
18.09.03, 10:57
Samuti mängis kaitse ka väga hästi. Materazzi ja Cannavaro seal keskel olid alati õigel ajal õiges kohas.

Olavinho
18.09.03, 20:57
Arsenali pooldajana pean siiski tunnistama, et Inter tegi eile väga hea mängu (taktikaliselt)...Edu neile CLis, kuigi Arsenali enam võita ei tohi eksole:kaval:

17
18.09.03, 21:18
Tõesti suurepärane mäng Interi poolt.van der Meyde superkoll.Üks ilusamatest väravatest eilsel päeval.Ainult Makaay esimene värav oli võibolla ilusam.Interi Meistrite Liiga debütantidelt ka väga hea mäng.Cruz tegi ka supermängu.Martinsi saltod olid mõnsad:)

Silver
18.09.03, 21:33
Originally posted by Roberto Carlos

Tõesti suurepärane mäng Interi poolt.van der Meyde superkoll.Üks ilusamatest väravatest eilsel päeval.Ainult Makaay esimene värav oli võibolla ilusam.Interi Meistrite Liiga debütantidelt ka väga hea mäng.Cruz tegi ka supermängu.Martinsi saltod olid mõnsad:) Poed??:D

17
18.09.03, 21:53

Originally posted by Roberto Carlos

Tõesti suurepärane mäng Interi poolt.van der Meyde superkoll.Üks ilusamatest väravatest eilsel päeval.Ainult Makaay esimene värav oli võibolla ilusam.Interi Meistrite Liiga debütantidelt ka väga hea mäng.Cruz tegi ka supermängu.Martinsi saltod olid mõnsad:) Poed??:D

wtf???kelle ees on mul pugeda?

SoccerWorld
28.09.03, 11:47
Udinese - Inter 0:0, njah, ilma Vierita pole rünnak nii hea, juba 2 0:0 mängu järjest.

netu
29.09.03, 02:17
Njah. Materazzit tabanud vigastus Udinese-Inter kohtumises kujunes eeldatavast tõsisemaks. :( Nimelt ta siis venitas välja oma vasaku reie, mille tõttu peaks arstide sõnul eemal olema umbes üks kuu. :sega6: Väga kurb uudis, sest sel nädalal on tulemas kaks väga tähtsat mängu : teisipäeval 30.09 Meistrite Liiga kohtumine Inter vs Kiievi Dynamo ning pühapäeval 05.10 Milan derby Inter vs Milan :lahe:

Forza! :)

SoccerWorld
29.09.03, 20:06
Kahju jah, vend hakkas juba väravaid lööma:) , eks kaitseliin ole siis selline järgmistes mängudes: J.Zanetti-Cannavaro-Cordoba-Brechet

netu
01.10.03, 01:41
Nonii. :)

INTERNAZIONALE - KIIEVI DYNAMO 2:1

Inter: Adani 23\' ; Vieri 90\'
Kiiev: Fedorov 34\'

Jähhuuu! :)

EgoTrip
08.10.03, 18:01
Kuigi Milani - Interi mängust on möödas mitu päeva pole siin ühtegi sõna sellest. Mitte teadjatele niipalju, et Inter kaotas \"kodus\" Milanile 3-1. Klubi president Moratti or smth lahkus mängult 10 minti enne lõppu. Jutud on liikvel, et see võis olla Cuperi viimane mäng \"kodustaadionil\".

salo
08.10.03, 19:38
Suurepärane klubi ilmselt tuleb Itaalia meistriks.Müüsid küll Crespo maha,aga ega Cruz ka palju kevhem pole igatahes Inter on Juventuse kõrval üks Itaalia andekamaid võiskondi.EDU NEILE!!!!!

Devil
08.10.03, 21:06
Originally posted by salo

Suurepärane klubi ilmselt tuleb Itaalia meistriks.Müüsid küll Crespo maha,aga ega Cruz ka palju kevhem pole igatahes Inter on Juventuse kõrval üks Itaalia andekamaid võiskondi.EDU NEILE!!!!! mida veel!

SoccerWorld
08.10.03, 23:38
Plajud klubide juhid soovitavad morattil Cuperi asemel Zoff palgata, mina arvan, et ega Cuper midagi korda ei saada seal klubis, moratti juba liiga palju võimalusi andnud talle, nii et Zoff treenerix !!!!!

Devil
09.10.03, 00:16
Värsket verd on vaja muud ei midagi. Tjah Cruzist nii palju, et nigga Martins võtab ta koha Vieri kõrval vära, sympaatne noor vennike :)

Silver
09.10.03, 10:41
Martins tundub jah suhteliselt hea ründaja. Täitsa hea tehnikaga Interi pallivõlur, kuid Cruzi sooritustest pole ma eriti kindel. Arsenali vastu löödud koll oli selline 50/50. Samas ilus. Ülejäänud 90 min mees lihtsalt lonkis platsil.

Mis puutub Zoffi, siis uut verd on jah vaja, aga samas Cuper on piisavalt hea. Enne tuleks osta mõni normaalne mängumees mitte neid maha müüa! :) ;) btw Salo ma arvan teisiti.

Silver
11.10.03, 11:31
http://www.soccernet.ee/news.php?id=4954

Laineid on kogumas Cuperi tulevik. Ise arvan, et tegemist on ülimalt hea jalgpallitaktikuga ning mingine lahtilaskmine poleks küll õige tegu. Milano klubide vaheline derby võis mõjutada olukorda kõvasti allapoole, kuid kes ei mäletaks näiteks Arsenali kottipanemist Meistrite Liigas jne. Nüüd on siis vanajumal ise (Ronaldo) sõna võtnud ja Interit juhendama asunud.

Mida veel? See vend lihtsalt ei saa. Inter hoidis brasiillast palgal mitu head hooaega, kui too kuskil vigastust põdes ja elu nautis. Peatselt paranenud Ronaldo oli esimene vend, kes minema põrutas. Nüüd tuleb Morattit õpetama, mida ta tegema peaks. Keda palkama jne. Tõeline naljatilk. :D

Robinho
11.10.03, 13:28
Inter hoidis brasiillast palgal mitu head hooaega, kui too kuskil vigastust põdes ja elu nautis.
Kurat küll, mis sa mõtled, et Ronaldole meeldis kaks aastat audis olla??? Et ta istus kaks aastat kuskil mere ääres ja jõi kokteile ning mõnules oma naisega? VALE!!! Need olid tema elu kõige hullemad aastad ning ta kohe kindlasti ei nautinud oma elu tol ajal. Tema jalgpallurikarjäär oleks napilt lõppenud ffs. Inter hoidis palgal? Ma usun, et Fenomen ei küsinud raha selle aja eest, kui ta vigastatud oli.
Miks ei või Ronaldo ajakirjandusele rääkida, mida tema Cuperist arvab? Kui tema arvab, et Interil oleks Cuperita parem, siis ta nii ütlebki. Iseasi on, kas keegi teda ka kuulab. Ronaldo tegi õigesti, et Interist lahkuda soovis. Alles nüüd on ta leidnud klubi, kus täiel määral jalgpallist rõõmu tunda.

SoccerWorld
11.10.03, 15:30
Nujah, eks ta ju Cuperi pärast lahkuski, ei tea miks ta cuperit nii vihkab :doh:

Jaan
11.10.03, 18:30
Originally posted by Robinho

Kurat küll, mis sa mõtled, et Ronaldole meeldis kaks aastat audis olla??? Et ta istus kaks aastat kuskil mere ääres ja jõi kokteile ning mõnules oma naisega? VALE!!! Need olid tema elu kõige hullemad aastad ning ta kohe kindlasti ei nautinud oma elu tol ajal. Tema jalgpallurikarjäär oleks napilt lõppenud ffs. Inter hoidis palgal? Ma usun, et Fenomen ei küsinud raha selle aja eest, kui ta vigastatud oli.
Miks ei või Ronaldo ajakirjandusele rääkida, mida tema Cuperist arvab? Kui tema arvab, et Interil oleks Cuperita parem, siis ta nii ütlebki. Iseasi on, kas keegi teda ka kuulab. Ronaldo tegi õigesti, et Interist lahkuda soovis. Alles nüüd on ta leidnud klubi, kus täiel määral jalgpallist rõõmu tunda.

Naljatilk!! Sina usud, et ta ei võtnud raha... Üldiselt kehtib leping ka siis kui mängijad on vigastatud ning vastupidine juhtum oleks vägagi erandlik ning tõuseks meedia huviorbiiti.

Kuigi olen rohkem Milani poolt Itaalias, tuleb nõustuda trezega, et Ronaldo käitumine oli inetu. Esiteks - niikui terveks sai, tahtis ära minna. Teiseks polnud just väga aus fännide suhtes hakata sellist juttu avalikkuses ajama.

Soccerworldi arvamuse kommentaariks aga niipalju, et Cuper ongi suhteliselt autoritaarne treener, kelle heaks \"egodel\" on raskem mängida. See aga ei tähenda, et ta staare ei salli - Ayala, Mendieta, Crespo, Vieri on tema all ju hakkama saanud.

Robinho
12.10.03, 12:34
Tunnistan oma eksimust. Ronaldol oli Interiga leping, mis kohustas Interit Ronaldole vigastuse ajal palka maksma ning ka ravikulud pidi Inter lepingu järgi kinni maksma.
Samas meenub mulle, et Redondo ei võtnud Milani käest palka, kui ta vigastatud oli. Kas mu mälu petab mind?

Silver
12.10.03, 19:40
Redondo kohta ei oska ma midagi öelda, aga tahaks Sulle meelde tuletada, et enne, kui karjuma hakkad mõtle kaine mõistusega. ;)

Ronaldot, kui jalgpallurit ma ei tee maha, aga tema mõtlemine ja teod on imelikud. Ma arvan, et ühelgi mängijal ei ole õigust avalikult tipptasemel treenerit sõimata. See on mõttetu ning täielik idiootsus. Ronaldo võib oma nina püsti ajada ja rääkida, et on tõeline Interi fänn jne jne. Ta oli vigastatud pikka aega. Ma ei heida seda ette, aga kohe, kui paranes rääkis mees selliseid jutte, et jääb Interisse. Väikseim huvi Madriidist muutis mängija arvamuse. Koheselt tõmbas ta Reali rivistusse ära. Jätmata hüvasti Interi fännidega. Teatavasti omas mees suuremat sorti palganumbrit, kui vaadata teisi mängumehi Interis. ;)

Tõeline koomik. :P (Ma ei oota Reali fännide sõimusõnu, sest OT pole mõtet teha. )

Robinho
12.10.03, 19:58
Redondo kohta ei oska ma midagi öelda, aga tahaks Sulle meelde tuletada, et enne, kui karjuma hakkad mõtle kaine mõistusega. ;)

Ronaldot, kui jalgpallurit ma ei tee maha, aga tema mõtlemine ja teod on imelikud. Ma arvan, et ühelgi mängijal ei ole õigust avalikult tipptasemel treenerit sõimata. See on mõttetu ning täielik idiootsus. Ronaldo võib oma nina püsti ajada ja rääkida, et on tõeline Interi fänn jne jne. Ta oli vigastatud pikka aega. Ma ei heida seda ette, aga kohe, kui paranes rääkis mees selliseid jutte, et jääb Interisse. Väikseim huvi Madriidist muutis mängija arvamuse. Koheselt tõmbas ta Reali rivistusse ära. Jätmata hüvasti Interi fännidega. Teatavasti omas mees suuremat sorti palganumbrit, kui vaadata teisi mängumehi Interis. ;)

Tõeline koomik. :P (Ma ei oota Reali fännide sõimusõnu, sest OT pole mõtet teha. )
OT goes on.
Kus Ronaldo kedagi sõimanud on? Ja tänapäeva jalgpallis on mängijate üleminekud normaalsed nähtused ju. Ronaldo tahtis algselt Interisse jääda ja seda ta ka rääkis meediale. Tekkisid probleemid Cuperiga ning Real Madrid hakkas huvi tundma Ronaldo vastu. Ronaldo, kes ei soovinud jääda Cuperi juhitud Interisse ning soovis liituda Maailma Parima klubiga, rääkis välja, et ta soovib ühineda Real Madridiga. Seda tegi ta selleks, et avaldada survet Interile. Pole mõtet pikalt jahuda teemal, kas Ronaldo tegi õigesti või valesti. See on iga mehe enda otsustada, kuidas tema asja näeb. Kindel on see, et Ronaldo jäi Interi fännidele võlgu, selle eest, et nemad toetasid Suurt Roni tema vigastuste perioodil. Aga veel kindlam on see, et Ronaldo ei lahkunud Interist Interi pärast, vaid Cuperi pärast. Interil oli kaks valikut. Loobuda Ronaldost või Cuperist. Tundub, et vastu võeti vale otsus.
Minu poolt sellel teemal siia teemasse KÕIK. Kui kellegil on midagi vastu rääkida minu jutule, siis palun kasutagem PS-i.
PEACE!

Jaan
13.10.03, 09:23
Esiteks - ükski mängija ei ole suurem kui klubi. Isegi Raul ei ole suurem kui Real.

Teiseks - kui rääkida maailma parimast klubist, siis UCL finaali põhjal ehk AC Milan?!

Robinho
13.10.03, 17:56
Teiseks - kui rääkida maailma parimast klubist, siis UCL finaali põhjal ehk AC Milan?!
Ühe hooaja põhjal ei saa selliseid järeledusi teha. 9 Euroopa Meistrite Karikat räägib enda eest.

Devil
13.10.03, 18:46

Ühe hooaja põhjal ei saa selliseid järeledusi teha. 9 Euroopa Meistrite Karikat räägib enda eest. ja millal need karikad tulnud on ?

2003 Milan
2002 Real Madrid
2000 Real Madrid
1998 Real Madrid
1994 Milan
1990 Milan
1989 Milan
1969 Milan
1966 Real Madrid
1963 Milan
1960 Real Madrid
1959 Real Madrid
1958 Real Madrid
1957 Real Madrid
1956 Real Madrid

Real madrid võitis jah 5 korda järjest kunagi igiammu, kes vana asja meelde tuletab sel silm peast välja :silm1:, lähiminevikku vaadata siis viimase 15 aasta jooksul on milan 4 võiynud Real 3 ... Hetkel on ikkagi Parim Klubi Euroopas Milan, nii et kuss! :D.

Enivei ma ei hinda neid mineviku saavutusi, kuna mul pole erilist aimu kuda siis maailmas asjad olid.

Ronaldo ja tema jutu kohta ytleks mina, et vaba maa rääkigu, mida tahab. Peaasi, et ise mängib vastavalt tasemele

Robinho
13.10.03, 19:27
Ametlikult on tõesti hetkel Euroopa parim klubi AC Milan. Kas Reali 5 järjest tulnud karikat tuleb siis unustada, sest Sina ei mäleta neid aegu? Kui Sa ütled, et Milan RUULIB, siis nii ka on.:P
Eks kevadel loeme tibud üle...:lahe:

Devil
13.10.03, 19:43

Ametlikult on tõesti hetkel Euroopa parim klubi AC Milan. Kas Reali 5 järjest tulnud karikat tuleb siis unustada, sest Sina ei mäleta neid aegu? Kui Sa ütled, et Milan RUULIB, siis nii ka on.:P
Eks kevadel loeme tibud üle...:lahe: minu jaoks ruulib jah, mis siis ? Kas ma väitsin, et peab sinu või teiste jaoks ruulima?
Ei midagi pole vaja unustada. Hoia ikka see vähene oma peas alles, ma yritan sama teha. Kuidas ma saaks neid aegu mäletadagi, ma pole nii vana. Ma ytlesin, et ma ei väärtusta eriti neid aegu. Aga see on juba minu probleem. Läbi aegade tõesti Real on kõige rohkem UCL karikaid võitnud, nõus, rohkem ei pea vajalikuks seda asjaolu kommenteerida.
Loebki see, mis on ametlik, mitte see, mis on mitte ametlik.

Loodan, et su ego suudab end tagasi hoida ja mitte rohkem mõttetusi muliseda.
Mina kindlasti ei suudaks, ära ole sama loll kui mina.

Parimatega, Tõnis.

duff_K
13.10.03, 22:33
aga tegelikult on parim klubi hetkel ikkagi Juventus :P......aga noh see selleks.....aga ei ole mõttet võtta ajaloo järgi ega selle pärast et kunagi Steaua ja Red Star meistrite liiga võitsid ei tähenda et nad on siis kõvemad kui chelsea või inter aga noh see oli ka veits maybs kohatu võrdlus.....ma ei väidagi et real ei oleks praegult üks parimaid klubisi aga seda kõikse paremat on väga raske välja seletada

Devil
13.10.03, 22:54

aga ei ole mõttet võtta ajaloo järgi ega selle pärast et kunagi Steaua ja Red Star meistrite liiga võitsid ei tähenda et nad on siis kõvemad kui chelsea või inter aga noh see oli ka veits maybs kohatu võrdlus.....ma ei väidagi et real ei oleks praegult üks parimaid klubisi aga seda kõikse paremat on väga raske välja seletada

well said jufel lover :)

dede
13.10.03, 23:10
Robinho, Treze, Devil, Duffins ja teised ärge ajage nii lolli jutu maailma parima klubi teemal Ärge rääkige Realist või Milanist maailma parim klubi on Barca. See on meeskond kus mängivad maailma parimad mängijad. Teiste seas maailma resultatiivsemad ryndajad Saviola ja Kluivert,See on meeskond kellel on fantastiline poolkaitse ja maail´ma parim kaitse ja ennekõike see on klubi kes purustas võimsa Gravaleti meeskonna 1:0Meeskonda kuulub kõigi aegade maailma parim mängia Suur Ronaldinho, mees kes kahvatab isegi Pele oskused. Niisiis Forca Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SoccerWorld
14.10.03, 00:08
ullalalaaa, ongi nii:oih:

indie
14.10.03, 13:03
Et nagu Barca teemast aeti seenele, siis nüüd leiad seenemaa siit, või mis sa mõtlesid? Vana nali, leia midagi muud! paa-a-lu-uun! Barcat ei tee heak mitte Kluivert ega Saviola, vaid Quaresma. Pealegi, mis krdi Inter ja Ronaldo? kas pean välja tooma, et varsti-varsti tuleb külla Arse ja vihub sellist tantsu, mida pole enne nähtu! Ahh... elu on mõttetu! aga arvamuse väljatoomiseks kasutaks kahe postituse tagust Devili tsitaati.

Silver
14.10.03, 13:09
Originally posted by dede

Robinho, Treze, Devil, Duffins ja teised ärge ajage nii lolli jutu maailma parima klubi teemal Ärge rääkige Realist või Milanist maailma parim klubi on Barca. See on meeskond kus mängivad maailma parimad mängijad. Teiste seas maailma resultatiivsemad ryndajad Saviola ja Kluivert,See on meeskond kellel on fantastiline poolkaitse ja maail´ma parim kaitse ja ennekõike see on klubi kes purustas võimsa Gravaleti meeskonna 1:0Meeskonda kuulub kõigi aegade maailma parim mängia Suur Ronaldinho, mees kes kahvatab isegi Pele oskused. Niisiis Forca Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kui nad maailmaparimad on, miks siis eelmisel hooajal CLi ei jõutud?? Seega mees proovi olla natukene ja talitse oma tundeid. Gloryhuntereid on palju.. ja sina oled üks nendest! Oli Meeldiv. Tänan tähelepanu eest!. :kaval:

Parimast klubist on asi kaugel. Pigem on see su lemmikklubi. Ennast kiitmast ma ei väsi. Ma võin samuti öelda, et Juventus on parim. Minu silmis on, aga hetkel on parim eelmise hooaja CLi võitja Milan. Pole mingisugust võimalust selles vastu vaielda. Uus Euroopa meister selgub kevadel.

salo
15.10.03, 20:39
Midagi pole teha Inter on kosunud kaotusest ja tuleb nüüd Itaalia meistriks.Cuper mõtleb välja uue taktika,et vastased ei saa haisulegi.Ründajad on neil seni kevhad olnud,aga kui Vieri paraneb tuleb ka sealt rohkem väravaid.Inter pole küll maailma parim klubi,aga selles klubis mängib maailma parim ründaja CRISTIAN VIERI.

Robinho
16.10.03, 21:17
Kui veel Ronaldo ja Interi teemal rääkida, siis tahaks ära märkida Ronaldost Interisse maha jäänud väravatelöömise rekordist. Nimelt mängis Ronaldo Interi eest 68 mängu ja lõi seejuures 49 väravat, mis annab 0,720 väravat mängust. Oma parimal hooajal lõi ta 25 väravat ja see oli 1997/98 hooaeg.

Keskmiselt väravaid mängus:
1- Ronaldo: 49 goals; 68 mängu; keskmine 0,720.
2- Trezeguet: 51 goals; 80 mängu; keskmine 0,637.
3- Vieri: 106 goals; 167 mängu; keskmine 0,634.
4- Van Basten: 90 goals; 147 mängu; keskmine 0,612.
5- Shevchenko: 73 goals; 124 mängu; keskmine 0,588.

Nagu näha jäävad R9 selja taha paljud suured mängijad, mis teeb Ronaldost suurima mängija.

Devil
16.10.03, 21:21
Mängude arv, vaid pole kiita.

Robinho
16.10.03, 21:25
Mängude arv, vaid pole kiita.
Juhtus nii, jah.:( Kujutage ette, mis oleks võinud Ronaldost veel edasi saada, kui poleks seda vigastust tulnud.

Jaan
17.10.03, 04:45
Mnjaa, aga mis kasu sellest keskmisest näitajast on, kui mees ise kogu aeg katki. Carl Cort lõi kah Newcastle\'i eest üks hooaeg pooltes mängudes kolli, aga kahjuks oli neid mänge vaid kuraditosina jagu.

Epic
19.10.03, 16:13
Ning Cuper saigi kinga (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=280866&cc=5739) :lahe: Loodetavasti suudab Zaccheroni midagi paremat eelmise aasta Meistrite Liiga poolfinalistidega ette võtta ;)

Robinho
19.10.03, 18:10
Ning Cuper saigi kinga (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=280866&cc=5739) :lahe: Loodetavasti suudab Zaccheroni midagi paremat eelmise aasta Meistrite Liiga poolfinalistidega ette võtta ;)
Ja juba on Ronaldo sel teemal sõna võtnud. Mulle pakub väga huvi, kuidas suudab Zac meeskonna mängima panna. Potentsiaali on kõvasti.

Silver
19.10.03, 19:21
Ma pakun, et veerandfinaalid on viimane piir..Cuperi lahti laskmine oli viga. Eks näis, kuidas see mõjuma hakkab.

salo
19.10.03, 20:57
Ma ei saa aru,mis kohaga see Moratti mõtleb,et laseb Cuperi lahti see oli juba teine viga sel hooajal esimene oli Crespo mahamüümine.Loodan,et vähemalt mingi hea treener tuleb nüüüd Interi etteotsa,aga Moratti peaks oma tegude üle natuke mõtlema küll.

SoccerWorld
19.10.03, 23:32
nu Zaccheroni viis milani 97/98...oot, või oli 98/99...pohh, anyway viis milani korra Scudettole, ning pärast seda enam midagi erilist suutnud teha, ning sai ka sealt kinga, ise olex pooldand vist Zoffi või kedagi muud..

mxm
21.10.03, 19:55
ma oleks pooldanud mitte itaalast:kaval:

skint
21.10.03, 20:49
On selle treeneriga, kuidas on, aga esimene mäng ilma Cuperita algas küll halvasti: 2. minutil viis Loskov Loko juhtima!!!

17
21.10.03, 21:43
Nii ja 50 minutiks juba 2-0.....Mis teha elu on kord selline...

EDIT: Ja nüüd seis juba 3-0...

U2
21.10.03, 22:19
Kohutav!Moskva Lokomotiivi käest niimoodi pähe saada on küll häbi!:(

Cerny Petr
21.10.03, 22:21
:kurb4: mis küll toimus ?

Tihane
21.10.03, 22:21
ja nii jäigi .. täiesti arusaamatu .. surusid mis nad surusid, lati ja posti said .. kuid mitte ühtki väravat .. CL\'i B alagrupist saab ikka paras naljanumber.

SleepWalking
21.10.03, 22:37
Originally posted by Tihane

ja nii jäigi .. täiesti arusaamatu .. surusid mis nad surusid, lati ja posti said .. kuid mitte ühtki väravat .. CL\'i B alagrupist saab ikka paras naljanumber.

surusid mis nad surusid? minumeelest oleks õiglane seis võimalusi arvestades olnud mingi 6-1. interi kaitse oli küll paras naljanumber. aga grupist saab jah tõeline õudusunenägu, seda küll.

Pealik
21.10.03, 22:46
Mis seals ikka oli..nagu öeldaks, et kui ise ei löö siis lüüakse sulle...ja nii ta läitski...aru ma ei saanud kus kohas viibis meie meeste kaitse??? Üldsiselt oli mäng ikka täiesti masendav ning peale kolmandat väravat ei suutnud ma enam seda jama vaadata:( Loodame, et mehed võtavad end kokku! A samas rääkis kommentaator, et Inter pole viimased viis-kuus aastat niimoodi mänginud (st. positsioone 4-4-2 või 4-3-3 või mis iganes ta seal ajas)

elukunstnik
22.10.03, 12:56
Interi mehed olid ikka väga aeglased ja uimased. Ilmselt oli Moskva külm neile ikka liiast. Ainult Recoba vasakul äärel näitas üles mingit aktiivsust. Ülejäänud rünnakuteravus - eesotsas Vieriga - oli täiesti null. Kaitsjad aga jäid lihtsalt pidevalt hiljaks.

skint
22.10.03, 21:35
Ma ei saa aru, miks Kily Gonzalez ei mänginud???

Jux
23.10.03, 10:52
Originally posted by efafan

Ma ei saa aru, miks Kily Gonzalez ei mänginud???

Kusjuures mul tekkis sama küsimus mängu vaadates. Sain igal juhul hea tünni Kilyga, kuna UEFA Fantasy League\'is oli ta mul tiimis. Igal juhul tundub, et sellele ajutisele treenerile ei sümpatiseerinud peale Kily ka Emre, kes alles teise poolaja lõpp-poolel sisse vahetati.

Spekuleerida võib ka seda, et Kily Gonzalez võis olla vana Cuperi toetaja, sest ta mängis ka Valencias Hectori käe all. Ja nüüd uue treeneriga kohe klappi ei leidnud... :oih:

Cerny Petr
23.10.03, 11:25
päris huvitav oleks näha Interit mängimas 3-4-3, mängijatel on isegi potensiaal olemas.(ehkki ei usu eriti, et kaitsesse vaid 3 meest jäetakse)

Pealik
23.10.03, 11:37
Originally posted by Cerny Petr

päris huvitav oleks näha Interit mängimas 3-4-3, mängijatel on isegi potensiaal olemas.(ehkki ei usu eriti, et kaitsesse vaid 3 meest jäetakse)

mis krdi juttu sa ajad kui nad juba 4-4-2 hakkama ei saanud:oih: põhiline on ikkagi see, et meil on 6 punni olemas ning edasipääsu võimalused kah:) ja kusjuures väga suured

Cerny Petr
23.10.03, 11:50
Originally posted by Pealik

Originally posted by Cerny Petr

mis krdi juttu sa ajad kui nad juba 4-4-2 hakkama ei saanud:oih: põhiline on ikkagi see, et meil on 6 punni olemas ning edasipääsu võimalused kah:) ja kusjuures väga suured

Zaccheroni lemmik formatsioon, mis ei ole vaid spekulatsioon, sest kui ta käest seda pressikal küsiti, ei lükanud ta seda üldsgi ümber, vaid ütles, et Inter mängib nii nagu tema tahab(mitte küll otsesõnu)

2mSööt3mMööda
24.10.03, 14:24
http://www.eurosport.com/home/pages/V3/L0/S22/E5813/sport_Lng0_Spo22_Evt5813_Sto498489.shtml Vaevalt see B test midagi teist näitab.

zaz
26.10.03, 16:44
Nii tänase õhtuga saab siis selgex, kudas Inter mängima hakkab. Ise arvan, et mehed on uue treeneriga juba harjumas ja võidavad üpriski kindlalt Romat. Ja kohe kindlasti näeme ka Kilyt tema heade päevade vormis:lahe:

mxm
26.10.03, 17:50
Originally posted by zaz

Nii tänase õhtuga saab siis selgex, kudas Inter mängima hakkab. Ise arvan, et mehed on uue treeneriga juba harjumas ja võidavad üpriski kindlalt Romat. Ja kohe kindlasti näeme ka Kilyt tema heade päevade vormis:lahe:

loodame et võidab, kuigi kergelt see vist ei tule:doh:

zaz
26.10.03, 18:57
Ma usun et võidamegi! ehk näitavad end needki mehed kes Cuperi ajal varju jäid;)

Red Devil
27.10.03, 02:11
Originally posted by zaz

Ma usun et võidamegi! ehk näitavad end needki mehed kes Cuperi ajal varju jäid;)

Mäng jäi 0-0 sinu õnnex :D , halb hooaeg jätkub...vähemalt praegu... kuigi ei tea kas 0-0 Romaga on hea või halb... :D

zaz
27.10.03, 10:41
Tulemusel pole viga, eriti arvestades asjaolusid, et palju mängijaid on vigastatud ja treenergi uus, küll ajapikku tulevad ka tulemused, näitex järgmises mängus :P Kahju ainult, et Vieri oma võimalust väravax ei realiseerinud.... :(

SoccerWorld
27.10.03, 12:47
Collina rikkus interil head olukorrad ära, lõpus oli 100 protsendiline penalt, ja Cruz lõi vahepeal ka värava, kui collina luges käeks. nii et kokkuvõttes pettumus interile ikkagi, romal vedas täielikult!

netu
27.10.03, 13:10
Polnud Collina nii hull midagi. Ja mis puutub Cruzi värava mittelugemisse, siis tegi ta täiesti õige otsuse. See oli käsi mis käsi. Aga muidu näitas Inter palju paremat mängu, kui eelmistes kohtumistes. Zaccheroni lubas ja ka muutis Interi ründavamaks. Vieri võimalusest on jah tõsiselt kahju...2m pealt oleks võinud ikka kuidagi sisse lüüa. Aga jah, tundub et Zaccheroni poolt valitud 4-3-3 on päris hea lahendus. Forza! ;)

zaz
01.11.03, 14:35
Täna-homme petavas mängude voorus kohtuvad siis Inter ja Chievo. On oodata tõsist võitlust! Zacheroni ja Inter püüavad kindlasti näidata head ja ründavat jalgpalli ning vormida see ka vastavax tulemusex, kuigi lihtne ei saa see olema. Edu neile!

Robinho
01.11.03, 20:38
Oskab mõni Interi toetaja mulle midagi noorest nigeerlasest Elwaki`st rääkida midagi? Like mitu väravat ta noortemeeskonnas löönud on, ning kuidas on tema väljavaated esindusmeeskonnas mängida jne. On ta uus Martins?

sicmic
01.11.03, 21:23

Oskab mõni Interi toetaja mulle midagi noorest nigeerlasest Elwaki`st rääkida midagi? Like mitu väravat ta noortemeeskonnas löönud on, ning kuidas on tema väljavaated esindusmeeskonnas mängida jne. On ta uus Martins?

Njah, viimasel ajal tekib aina enam ja enam \"uusi\" Beckhameid, Ronaldosid ;) ja keda iganes veel...imelik, et selle klubiga nüüd ka ise-veel-verinoor Martins (kes sobiks ise parem nn \"uueks\") liitub...:oih: Ärme liialda, eks :õnnelik:

Lihtsalt uitmõte ;)

Robinho
02.11.03, 09:27
Originally posted by m1kk

Njah, viimasel ajal tekib aina enam ja enam \"uusi\" Beckhameid, Ronaldosid ;) ja keda iganes veel...imelik, et selle klubiga nüüd ka ise-veel-verinoor Martins (kes sobiks ise parem nn \"uueks\") liitub...:oih: Ärme liialda, eks :õnnelik:

Lihtsalt uitmõte ;)
Ma mõtlesin selle \"uue Martinsi\" all pigem seda, et kas ta on tasemelt võimeline järgima Obafemi rada ning esindusmeeskonna eest võimeline platsile saama. Mitte oskustelt.:P

zaz
02.11.03, 23:36
Nonii Interi ja Chievo vahelisest mängust on pool mängitud:kaval:
Selle ajaga on juhtunud nii head kui ka halba.
Hea: Chievo on jäänud kümnekesi, eemaldatud on Marchegiani:D
Halb: Inter pole siiani suutnud veel väravaid lüüa:( Kuigi mõned head võimalused karistuslöökidest on Recobal olnud:lahe:
Niisiis poolaeg 0:0

Niii nüüd on siis mäng läbi! Inter alistas Chievo 2:0:D Mõlemad väravad valmisid Vieri-Recoba heast koostööst ja nad mõlemad said ka tabamuse kirja:õnnelik:

Liigatabelis tõusis Inter nüüd 13 punktiga 6-ndaks ja jääb viiendal kohal asuvast Laziost maha 3 punktiga:doh: Kuid esikohani(Juveni) 7 punkti:(

Tore, et Zaccheroni juhendatav meeskond ka nüüd mängu käima saanud ja loodetavasti võetakse kolmapäeval Lokomotivilt revanš:kaval:

zaz
06.11.03, 01:10
Mis toimub?:( Kuidas Inter ei suutnud Lokomotivi alistada?:kurb4: Mai saa aru, 1:1, ometigi algas kõik ju hästi: Recoba viis Interi ette ja tundus, et Lokomotiviga enam probleeme ei teki, aga näe võta näpust:kurb3: krdi Loskov päästis meeskonnale punkti.:viha: Aga loodame, et algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama:kaval:

SoccerWorld
07.11.03, 18:12

Eliakwu on ta, ja on noortemeeskonna esiründaja, sai vist isegi a-meeskonda enne hooaja algust treeningmängudes. Ei oska tglt öelda kui hea ta on, kas on võrreldav obafemiga

resorte
09.11.03, 20:41
Inter Milan 3-0 Ancona :)

26\' [1 - 0] Julio Cruz
50\' [2 - 0] Marco Materazzi
79\' [3 - 0] Christian Vieri

54-aastane itaallane tappis ennast pühapäeval peetud Serie A kohtumise Milaano Inter - Ancona ajal San Siro staadionil. Pealtnägijate sõnul viskus mees 80 000 pealtvaatajat mahutava staadioni teiselt rõdult sissepääsu ja tribüünide vahelisele alale. Intsident toimus kohtumise esimese poolaja ajal ja ei seganud mängu kulgu. Mees suri kohapeal hoolimata püüetest tema elu päästa.