320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eestis müüdavad CM-versioonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestis müüdavad CM-versioonid


    See teema on muidugi puht omakasust, aga ehk on veel kellelegi kasu. Nimelt siis, et kust on Tallinnas võimalik CM-i viimaseid versioone osta? Soovitavalt originaale...

    #2
    Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'

    Lihtsalt huvi pärast - miks originaale?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'



      noh, niisama... ei viitsi alati selle cracki-´iga jamada
      ega neid vuffleidgi pole igal pool, seal ju peamiselt mingid kuradi quake´id ja muu selline sõnnik

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'

        Piraatlus on tõesti paha, m\'kay?

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'



          Mhm. paha jah. Pärast seda kui ma olin kõik legaalsed poed läbi käinud, ostsin urkast piraadi. Kui nad ei suuda normaalseid asju pakkuda, kerigu kukele! ) irw

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'

            Originally posted by Leivo-Tigu Vimb




            Mhm. paha jah. Pärast seda kui ma olin kõik legaalsed poed läbi käinud, ostsin urkast piraadi. Kui nad ei suuda normaalseid asju pakkuda, kerigu kukele! ) irw
            Hea mõte on novembri lõpus osta vana versiooni originaal, kui uus tuleb välja veebruaris.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'



              seda küll, aga mul mõningaid kahtlusi selle töötamiskiiruse suhtes mu 266-l....

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'

                mul jooxeb p2 266 (tõstetud 300 peale) 256 mb rami ja win xp, päris kenast, kuigi päris kaua peab ootama kui loadib vms, ma olen aastas 2006 ja mänginud olen seda ~5 ööpäeva, nii et arvestage ise
                miks ei saa - alati saab kui vaja

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eestis müüdavad CM-versioonid\'

                  Originally posted by Leivo-Tigu Vimb




                  noh, niisama... ei viitsi alati selle cracki-´iga jamada
                  ega neid vuffleidgi pole igal pool, seal ju peamiselt mingid kuradi quake´id ja muu selline sõnnik
                  Don\'t ever dis quake, dude!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar

                  Working...
                  X