PDA

View Full Version : Mängi netis miljonärimängu!

greenday
20.11.02, 05:36
http://www.coffeebreakarcade.com/games/millionaire/instructions.htm#

Kahjuks on see Ameerika kultuuri põhine. Aga parem kui mittemidagi. Kirjuta siis, kui kaugele jõudsid. Mul siiamaani 64,000.

Martin
20.11.02, 09:22
Kuna ruttan rongi peale, et Tallinna jõuda, siis võitsin 2000 välja :D

asdf
20.11.02, 11:11
Ülikõva mäng :D 4000 esimese korraga ;)

SleepWalking
20.11.02, 11:34
esimene üritus 32\'000 küsimus ... ai, veri, mulle ei meeldi veri ... 50:50 ... hmm, vere komponendid ... mnjaa ... d, kindel d. lõplik. kindel? ei ole aga jah, kindel ... seega puhas võit $1\'000.

guitz
20.11.02, 18:29
paari harjutamisega tuli 32000 ära

wal
21.11.02, 19:09
Krt minu inglise keel on ikka nii kehv, et peab sisuliselt huupi pakkuma:deemon:. Esimesel katsel komistasin 400-l, teisel avakatsel(!), kui küsiti mingit näitlejate slängi...

-madis-
22.11.02, 00:21
Täitsa reaalne asi, nagu teles. Algul oli tükk tegemist, et arvestatav summa kokku saada, kuid lõpuks kukkus 32,000 ikka ära.

Lapeteus
22.11.02, 11:17
Ikka mitte midagi ei tea? Kolm õlekõrt sai kohe alguses ära kasutatud, pärast sai loteriiga küsimustele vastatud ja 16 000 $ juures läks asi nihu. Selline mäng võiks ka eestikeeles olla, pop värk olek siis.:ham12:

Leivo-Tigu Vimb
22.11.02, 15:05
www.abc.com all on parem variant

Leivo-Tigu Vimb
22.11.02, 15:07
ai kuram, see ongi sama mäng, lihtsalt lingi kaudu.
selles ma olen korra miljoni kätte saanud, 32000 on väga lihtne

greenday
22.11.02, 22:14
Jõudsin just esmakordselt 125000ni. Mäletad sa leivo, mis sul miljoniküsimus oli?

Silver
23.11.02, 00:34
Minu maagiline piir jäi ka 16 000 dollari juurde, selleks hetkeks olid k6ik ôlekôrred kasutatud ning ei tahtnud huupi pakkuda..... nii, et vôtsin välja. :D

Martin
23.11.02, 00:51
Kuidas te kõik küll nii targaks olete saanud? /me omab vahepeal raskusi isegi esimesest küsimusest edasi saamisega :D

moochie
23.11.02, 02:19
Originally posted by Martin

Kuidas te kõik küll nii targaks olete saanud? /me omab vahepeal raskusi isegi esimesest küsimusest edasi saamisega :D

Nuh, vähemalt üks (aus) inimene, kes tõde tunnistab...? :D Minagi pusisin algul kõvasti, sattusin hasarti, küsimused hakkasid juba vaikselt pähe ka jääma...ning nii see 250 000 $ tuli... :P

Pean enda English\'it küllaltki arvestatavaks, ent neid kuramuse kõnekäände-värke kohe mitte ei tea! :oih:

eston maravilha
23.11.02, 02:21
i feel like million bucks:) :)

ehk siis sain miljoni:lahe: :lahe: :õnnelik: :õnnelik:

greenday
23.11.02, 03:45
Mul on suurimaid raskusi küsimustega stiilis, et mis linnas sel aastal mingit stanley cup finaali ei mängitud või kes selles serjaalis 50ndatel mängis...

Silver
23.11.02, 12:24

Kuidas te kõik küll nii targaks olete saanud? /me omab vahepeal raskusi isegi esimesest küsimusest edasi saamisega :D Sama siin, ikka vahest on küsimus nii raske, et ei oska ka suvalt vastust pakkuda.... Kuid samas paar mängu on olnud väga lihtsad küsimused järjest.

priit
23.11.02, 23:39
pika jamamise peale tuli 32 000 ära :|

küsimused hakkasid korduma juba...

ja see ameerikakesksus on ka veits häiriv:kaval:

Martin
24.11.02, 23:48
On veel ka teistsugune \"miljonimäng\" :P

http://www.zooass.com/games/honeybear/honeybear_demo.shtml

sicmic
25.11.02, 01:57

see on palju lahedam kui see originaalne :D

esimese korraga 9 õigesti...kas peaksin end narkarina tundma? :P

greenday
25.11.02, 02:05
nii, 250000.

coco
26.11.02, 08:57
im feeling like a million bucks as well...miljoniküssas taheti teada kes oli sellel ajal USA president, kui Ronald Reagan sündis...mismateen....mismateen...kedamapakun...ke damapakun..paanika...paanika...2 sekki lõpuni...midagi tuleb pakkuda...klõpsan A ehk siis Franklin D. Roosenvelt:õnnelik:

Jaan
26.11.02, 12:10
Fakkk!!! Suht lihtne kyss ju... Mul tuli juba tonni peal selliseid kirveid... Aru ma ei saa, kuidas ma ei saa kahte tuhandetki t2is, ise veel kunagi Eesti meistrikatel neljanda koha saanud m2lukas...

Devil
26.11.02, 12:20
egas mulgi rsk tuleb siukseid pirne ja õnne rsk kah pole keskmiselt piirdun 1000nde 2000ndega :/ mitte ei saa aru kuda siin raffas saab miljoneid ja summasi
ma sain 32000 siis hyppasin mööda tuba ringi:õnnelik: ... aga nuh ei põe mida ma ikka ameerika kultuurist detaililiselt teadma peaksin , coco lõppkysimus on mõndade asjade kõrval lapsemäng :) ... telekast vaadates meie mängu pole erilist probleemi 32000 kätte saada :doh: igastahes ise olen loll :P, aga selles zooassi nn miljonimängus läheb mul palju paremini :D

Devil
26.11.02, 12:24
Originally posted by m1kk

see on palju lahedam kui see originaalne :D

esimese korraga 9 õigesti...kas peaksin end narkarina tundma? :P kindlasti mitte, selleks peab kohe kõik ära arvama ... pole just kõige raskem :P

coco
26.11.02, 18:59
see zooass seal mingi demovärk, 4-WAY-ni teed ära siis ütleb tnx for playing our demo...orikas ka kuskil seal saadaval, pole uurind veel...a honeybeari tahaks ikka kätte saada:õnnelik:

netu
27.11.02, 00:38
64 000 :prill6:

borat
28.11.02, 13:47
Humoorikaid jalgpalliteemalisi (ja ka mitte) onlainmänge leiad aadressilt
www.mousebreaker.co.uk (http://www.mousebreaker.co.uk)

Oll
18.12.02, 18:56
8000
:(

Õigustuseks, et postituse saatmise hetkeks neil korda mängitud.
Muidu asjalik mäng-hasarti satub.:P

Yourself
14.01.03, 18:14
See teine on palju parem ja lõbusam. Seal palju kergemad küsimused. Esimeses palju küsimusi sellised, et pole kunagi kuulnudki. Sellise eestikeelse võiks küll teha väga pop ja lahe oleks.

Yourself
14.01.03, 18:15
See teine on palju parem ja lõbusam. Seal palju kergemad küsimused. Esimeses palju küsimusi sellised, et pole kunagi kuulnudki. Sellise eestikeelse võiks küll teha väga pop ja lahe oleks.

Cerny Petr
15.12.03, 00:26
miks mind siia varem ei juhatatud ? Igatahes suured tänud hasartse õhtupooliku eest.
Ei, ega muud pointi nagu polegi, lihtsalt ei saanud lahkuda komplimente jätmata.

17
15.12.03, 14:42
http://www.tmk.edu.ee/ajaviide/mangud/miljonimang eestikeelne varjant miljonimängust...:)

makser
26.12.03, 02:08
njah...kahju et seal elistamise ja stuudiopubliku abi ei saa kasutada :P :)

Zlatan
26.12.03, 04:27
Välismaa omas: 8000
Eesti omas: 250 000

17
26.12.03, 11:14
to makser:selle eest saad 6 korda vifti-vifti võtta:P

aga mul siis
Välismaa omas:8000
Eesti omas:adin miljon:)

ethan
01.01.04, 17:15
Minagi ei taipa, kuidas kõik järsku nii laia silmaringi ja ameerika kultuuri asjatundjateks üleöö said. Mul oli kõva pingutus, et lõpuks 16000 võita. Tol hetkel võtsin lihtsalt raha välja, kuna järgmise küsimuse jaoks olid \"õlekõrred\" kasutatud ning vastusest polnud halli aimugi, kuna see järjekordne ameerikaliku temaatikaga seoses. Inglise keelt tunnen suhtlustasandi jaoks küllaltki hästi, kuid mõned väga spetsiifilised mõisted, nagu neid mänguski on, jäid ikka päris võõraks.

Eestikeelne sarnase ilusa graafikaga ning muusikaga teos oleks meil kindlasti mõnda aega tõeline hitt, oleks vaid kes valmis teeks, pingutust nõuab vast ainult küsimustebaasi tegemine, kuid siin tuleb abiks kasvõi \"Kes tahab saada miljonäriks\" raamat, mis mul endalgi olemas, ning mida võiks arvutisse kirjutada.

ethan
01.01.04, 18:04
Majanduskooli miljonimängus võitsin, mitte küll esimese korraga, miljoni, mida kavatsen investeerida, kui selle vaid kätte saaks.

-Loom-
12.03.04, 21:28
...eesti omas Küsimus: Üks kaslane, kes erineb teistest liigikaaslastest selle poolest, et ta tallaalused on karvased.
Küsimuse tase: 14
ehk siis 250000

-Loom-
12.03.04, 21:33
500000 tuli 2ra...kysis milline on EXELi parim suusakepp

dimaggio
12.03.04, 21:40
32 000 tuli ikka ära.
aga ma ei anna alla, tahan saada miljonäriks:D

wal
18.03.04, 13:36
15. küsimusega sai lõpuks puusse pandud, aga too puudutas mingit kahesektorilist majandusmudelit...

Mõnuagent 007
18.03.04, 23:53
no mina läen päris MILLIMÄNgI mängima ülehomme. Nii et hoidke pöialt :)

realmadridfan
19.03.04, 00:01
Originally posted by dannar

Salvestama alles, jah?Igatahes, kui saade telekasse peaks jõudma, siis anna teada.;)

Mõnuagent 007
20.03.04, 20:20
Originally posted by realmadridfan

Salvestama alles, jah?Igatahes, kui saade telekasse peaks jõudma, siis anna teada.;)

no mis sa seda tuhandemängu ikka vaatad:kurb5:

17
20.03.04, 20:25

Millal saade eetrisse lastakse?Oleks võind ju miljoni ära võtta;)

U2
21.03.04, 12:26
jõudsin 16000-ni

Jyrka
21.03.04, 17:13
Muideks eila oli briti miljonimängus selline küsimus, et mitme riigiga on Eestil piir. Seda ei tea mis vastaja ütles ja seda ka ei tea mitme briti eegi küsimus see oli.

Martin
21.03.04, 17:26
Originally posted by Jyrka

Muideks eila oli briti miljonimängus selline küsimus, et mitme riigiga on Eestil piir. Seda ei tea mis vastaja ütles ja seda ka ei tea mitme briti eegi küsimus see oli.

Tegelikult hea küsimus - kas aint maismaa või ka merepiir?

Jyrka
21.03.04, 18:38

Originally posted by Jyrka

Tegelikult hea küsimus - kas aint maismaa või ka merepiir?

Tegelikult merepiir eksisteerib ainult meie peades, sest vahel on ju rahvusvahelised veed ja värki, samahästi on meil merepiir USA-ga.

Vähemalt mina mõtlen nii.

Tõmba Onyx - Slam Harder, Martin.

17
04.04.04, 19:38

Tänases saates ongi sind näha:)

Tanel
04.04.04, 20:11
Nüüd sain aru mix sa ütlesid Tuhande mängu.

Neth
04.04.04, 20:11
Originally posted by Roberto Carlos

Ai see oli valus, Strasbourg\'i oleks võinud ikka ära panna, aga eks see aju teeb sellises olukorras raudselt imeasju. Vähemalt ei löönud verest välja ja panid lõpuni:silm4:

17
04.04.04, 20:12
Originally posted by Neth

Originally posted by Roberto Carlos

Ai see oli valus, Strasbourg\'i oleks võinud ikka ära panna, aga eks see aju teeb sellises olukorras raudselt imeasju. Vähemalt ei löönud verest välja ja panid lõpuni:silm4:

Aga oleks võind ju kasvõid abi kasutada:doh:

Mõnuagent 007
04.04.04, 20:13

oli jah.. kui mina koolis käisin siis seda krdi EL-i teemat niii väga ei puudutatud.
publiku keskmine vanus oli 15 aastat vist. ei usaldanud neid. ja kõnet tahtsin edaspidiseks hoida. ja sõbranimekirjas olnd inimestest teadsid seda ainult 1, ja sedagi vist tasemel. Näiteks malagar oleks ka prüsselit pakkund:(

Robinho
04.04.04, 20:21
Dannar, tubli olid!
Aga miks sa oma huvides jalgpalli ära ei märkinud?:oih:

Mõnuagent 007
04.04.04, 20:24
Originally posted by Robinho

Dannar, tubli olid!

peab ju maine eest oolitsema :) ei tegelt sai lahter ankeedil täis :oih:

Robinho
04.04.04, 20:26

Dannar, tubli olid!

Mis sa kribasid sinna ankeeti peale multikate kõikide ilusate jalgpallurite nimed, et lahter täis sai?:P

Mõnuagent 007
04.04.04, 20:28

Dannar, tubli olid!

Mis sa kribasid sinna ankeeti peale multikate kõikide ilusate jalgpallurite nimed, et lahter täis sai?:P
seal oli veel palju asju, aga ta tõi aint selle jutuks

skint
04.04.04, 20:41
Kui ma õigesti aru saan, on siin foorumikasutajate seas TÜ ajaloo osakonna esindatus päris märgatav... ;)

taku*
04.04.04, 21:06
ei tegelikult oli soliidne mäng. Millal tagasi lähed? Egas Võrnole antud lubadust murda ei saa ju:D

Mõnuagent 007
04.04.04, 21:14
Originally posted by vanapagan

ei tegelikult oli soliidne mäng. Millal tagasi lähed? Egas Võrnole antud lubadust murda ei saa ju:D

ega ma sain siiagi täiesti kogemata. helistasin ainult korra, et vaadata, mis küsimust küsitakse. teised tegelased seal rääkisid sadadest kroonidest mis nad maha on helsitand

realmadridfan
04.04.04, 21:42
Originally posted by Henryfan

Tubli! Võttis ikka aega sul see...

Neth
04.04.04, 22:22

Mis sa nutad siin, ise said raudselt alles siis pihta, kui henryfan\'i posti lugesid

mazz
04.04.04, 22:29

ega ma sain siiagi täiesti kogemata. helistasin ainult korra, et vaadata, mis küsimust küsitakse. teised tegelased seal rääkisid sadadest kroonidest mis nad maha on helsitand
mis küsimust siis küsiti?

Mõnuagent 007
04.04.04, 22:36
Originally posted by mazz

mis küsimust siis küsiti?

Kertu Rakke tegelikku nime vist 8-)
aga siis kui tagasi helistati küsiti 6 küsimust:
Millal on emakeelepäev
Kui suur on 20 aastase mehe päevane energiavajadus
Kui pikk on Narva jõgi
Kui suur on Saksamaa rahvaarv
Mis aastast antakse välja Nobeli kirjanduspreemiat
ja mis aastal sündis lammas Dolly.

realmadridfan
04.04.04, 22:38

Mis sa nutad siin, ise said raudselt alles siis pihta, kui henryfan\'i posti lugesid

Ära hakka jälle ohkima, kui sa ise midagi ei tea.:doh: Ise vingud küll kogu aeg Henryfani kallal ja nüüd kui keegi teine midagi ütleb, siis kohe jama lahti?:sega10:

Neth
04.04.04, 23:00

Ära hakka jälle ohkima, kui sa ise midagi ei tea.:doh: Ise vingud küll kogu aeg Henryfani kallal ja nüüd kui keegi teine midagi ütleb, siis kohe jama lahti?:sega10:

See et ma temaga mölisen, ei tähenda seda, et ma sind endiselt debiilikuks ei pea!

realmadridfan
04.04.04, 23:03

See et ma temaga mölisen, ei tähenda seda, et ma sind endiselt debiilikuks ei pea!

Samad sõnad.

taku*
05.04.04, 14:46
kule sina realmadridfan raisk oled küll siuke paskaak, et vähe pole. Teistega vingud, aga kui sulle keegi midagi ütleb, siis on kohe sitt püksis... hoia oma suud ka koomal!

realmadridfan
05.04.04, 15:27

kule sina realmadridfan raisk oled küll siuke paskaak, et vähe pole. Teistega vingud, aga kui sulle keegi midagi ütleb, siis on kohe sitt püksis... hoia oma suud ka koomal!

On lahe Neth\'ile pugeda?;)

eston maravilha
05.04.04, 15:44
lapsed vait!!

dimaggio
05.04.04, 16:37
jeerum, sellisest tühjast-tähjast selline tüli...
pagan, nautige ilusta kevadilma...minge jalutage ja unustage igapäeva probleemid.;)

K1ly
05.04.04, 16:54
Originally posted by eston#21

lapsed vait!!

tra sa ei ole mingi isa siin ~!

taku*
05.04.04, 17:08
Persse sinuga sa oled ikka täielik lammas! :kaval:
Vaatame asja niipidi, et kui juba 2 inimest arvavad, et sa idioot oled, siis oleme me tähendab õigel teel.:deemon:

realmadridfan
05.04.04, 17:16

Persse sinuga sa oled ikka täielik lammas! :kaval:
Vaatame asja niipidi, et kui juba 2 inimest arvavad, et sa idioot oled, siis oleme me tähendab õigel teel.:deemon:

Arvake, mida tahate. Ja mina arvan, mida mina tahan.:)

SleepWalking
05.04.04, 17:16

mina suudan leida vähemasti 3 inimest, kes arvavad, et mina olen idioot. samas ei usu, et nad siiski sellest tulenevalt õigel teel on :)

dimaggio
13.07.04, 14:01
emakeelne miljonimäng (http://www.miljonimang.com/)

Davids
13.07.04, 14:42
Originally posted by SleepWalking

mina suudan leida vähemasti 3 inimest, kes arvavad, et mina olen idioot. samas ei usu, et nad siiski sellest tulenevalt õigel teel on :)

KLe ma leian juba soccernetist paljusid vb enamus arvab et olen idioot aga noh:Delab yle:D
Mul on t2iesti suva:D

Devil
01.12.04, 11:59
Algselt postitas dimaggio

emakeelne miljonimäng (http://www.miljonimang.com/) jobannõi rot raisk 500k kysimuses vastasin valesti mingi naisjalgpalluri kysimuse, et ala kes oli esimene naine meeste seas nimei umbes nicole piquete vms ... vastasin prants aga hoopis shweits ...

ok sain oma rahuluduse kätte miljonile nii lähedal olles :), teeme tööd edasi

Mikusiku
01.12.04, 20:01
Algselt postitas Devil

Algselt postitas dimaggio

emakeelne miljonimäng (http://www.miljonimang.com/) jobannõi rot raisk 500k kysimuses vastasin valesti mingi naisjalgpalluri kysimuse, et ala kes oli esimene naine meeste seas nimei umbes nicole piquete vms ... vastasin prants aga hoopis shweits ...

ok sain oma rahuluduse kätte miljonile nii lähedal olles :), teeme tööd edasi
Hahaa...kui mina seda viimati mängisin sain miljoni:)

Devil
01.12.04, 20:14
ja siis?