320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Superkarikas 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti Superkarikas 2002

    25. novembril kell 19.30 toimub Lillekülas Superkarikafinaal Eesti meistri FC Flora ja karikavõitja Tallinna Levadia vahel.

    Pääsmed Eesti 2002. a. meistri ning karikavõitja omavahelisele kohtumisele maksavad täiskasvanutele 40.- ja lastele vanuses 7-12 a. 25.- krooni.

    Taaskord on raske ennustada, kes võidab. On ju Flora sel hooajal Tallinna Levadiaga korduvalt hädas olnud ning pärast koondise mängu on Floral tüüpiliselt raske häälestuda.

    Et siis kõik hooaja viimasele vutietendusele!
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

    See etendus võiks toimuda pühapäeva õhtul mitte hallil esmaspäevasel Kadripäeval:P

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

      40EEK? HUI VAM, KAKTUSY! Levadia - go go go! Ime, flora, ime!
      www.antiflora.cjb.net - ANTIFLORA COALITION

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

        Kas seda LotusFan-i ära ei saaks ellimineerida. Väga rumalasti räägib teine.
        See on vist ka selline mees, kes mängu ajal sodi hakkab platsile loopima

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

          aga meil ju sõnavabadus......küll ta kunagi ära tydib

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

            Arse, olen aga to~eline FC Lootus ja EESTI fa\"nn. Olen alati Flora vastu, sest see meeskond on ta\"iesti SUCKER! =) Ime, Flora, ime! Antiflora coalition ruulib!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

              Niuke asi, et mängukohta on muudetud.....

              Kopipaaste FC Flora lehelt:

              22.11.2002 Superkarikafinaali toimumiskoht muudetud

              Seoses halvenenud ilmastikuoludega on 25. novembril toimuv Eesti 2002. a. Superkarika finaal A. Le Coq Arena peaväljakult üle viidud A. Le Coq Arena kunstmuruväljakule. Mängu kick-off kell 19:30.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                mida oligi oodata.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                  Superkarika finaal?
                  Mulle jääb küll arusaamatuks taolise kohtumise mõte ja vajalikkus - võitja ei saa peale au midagi (kui sedagi). Seda enam, et talv on täies hoos ja vaevalt taolistes tingimustes mängimine kummalegi tiimile mingit pinget pakub.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                    Originally posted by LootusFan


                    Arse, olen aga to~eline FC Lootus ja EESTI fa\"nn. Olen alati Flora vastu, sest see meeskond on ta\"iesti SUCKER! =) Ime, Flora, ime! Antiflora coalition ruulib!
                    Masendav inimene oled sa.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                      Originally posted by Tshurka


                      Superkarika finaal?
                      Mulle jääb küll arusaamatuks taolise kohtumise mõte ja vajalikkus - võitja ei saa peale au midagi (kui sedagi). Seda enam, et talv on täies hoos ja vaevalt taolistes tingimustes mängimine kummalegi tiimile mingit pinget pakub.
                      Iseenesest võiks see mäng aset leida kevadel enne järgmise hooaja algust, nagu on näiteks Inglismaal Community Shield. Praegu on vähemalt floralastel pingelangus piisavalt suur, et selleks mänguks motivatsiooni mitte leida. Samas, eks Arno teeb oma parima, et hooajale väärikas punkt panna. Sellest piletihinna upitamisest ka ausaltöeldes eriti aru ei saa Kuidas seal kunstmurväljakul üldse tribüünidega on?
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                        2 ARSE :
                        Kuule perse (ma ei solva sind - nimetan nii nagu sa ise ennast nimetad!) Kuradi hea nickname sul ikka ARSE Kas ise kah tead mida see ta\"hendab ?
                        Hea naeru sain kyll sisse - AITA\"H !

                        P.S: Tallinna Levadia ! GOGOGOGO - a\"rge kaktustel vo~ita laske !
                        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                          Masendav inimene oled sa.
                          Ma tean teda ja olen kindel et ta on 100 korda parem sinust - ta va\"hemalt on oma meeskonna fa\"nn - isegi kui tema meeskond on 7-es meistriliigas ! Aga mis fa\"nn sina yldse oled ? So\"o\"d kro~pse jallgpallihaiglaga va\"?
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                            Kes käisid kohapeal, võiksid siin nüüd mängu käiku valgustada. Kui nad muidugi pole Wellingtonis õlut tõstmas praega Ise kahjuks akadeemilistel põhjustel mängule ei jõudnudki Aga nagu ma ka juba ennustasin, et kergelt ei saa see mäng Florale tulema
                            Jalgpallihaigla patsient #172
                            Diagnoos: raskekujuline futboliit

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

                              Asi oli selline, et Flora valdas palli umbes 80%.Floral oli suht palju võimalusi .Esimesel poolajal lõi Flora ka värava, kuid kohtunik Sten Kaldma arvates oli see lõõdud suluseisust. Kulik sai korra ka võimaluse palli peaga peaaegu tühja väravasse lüüa, kuid nagu tavaks skoor sellest ei muutunud. Teisel poolajal jätkus samasugune mäng. Flora lõpu ponnistus kandis vilja - Lindpere värava näol, mis oli suht koht ilus ka veel. Teisel poolajal näitas kohtunik Levadia mängijale ka punase kaardi. Lisaajal sai mängus täiesti nähtamatu olnud Hamre korra ka väravavahiga silmitsi, kuid väravani ta ei jõudnud.Penaltites floralased juba ei eksinud tabasid :LIndpere,Reim,Hamre ja Allas. Kaks penalti tõrjus Pavel Kisseljovkes mängis suurepärase mängu.

                              Minu enda arvates vähemalt oli mängu parim Joel Lindpere, kes oli väga aktiivne nii vasakul kui ka keskväljakul ja seda terve mängu.

                              Avaldan Ka suurt kiitust Madis Müürile keele vise lumekamakaga tabas täpselt Levadia väravavahti.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X