PDA

View Full Version : FC Valga

arroww
25.11.02, 03:03
FC flora Valga nüüd meistriliigas. Jääb loota , et nad näitavad paremat. huvitav, mis sellest tuleb välja , kui mängivad fc flora tallinn ja fc flora valga. vist põnev mäng tuleb. :P

greenday
25.11.02, 05:23
Minu teada on klubi nimi siiski FC Valga, mitte FC Flora Valga. Lahe, et FC \"Flora\" Kuressaare meistrikasse sai!

eston maravilha
25.11.02, 05:54
jah tuleb põnev mäng...ühte väravasse. skoor umbes 10-0

spekter
25.11.02, 15:07
kas soccerneti mehed seda topelt teemat ei saa kustutada?

gaskoff
25.11.02, 15:24
Mis puutub Kuressaare Meistriliigasse tõusu, siis ma arvan, et see koht müüakse Lootusele tagasi.
Ja seda, et Valga Flora käest 10-0 saab ma ei usu, sest kui Valga sama võistkonnaga jätkab, võivad nad vabalt kuskil 5. kohal lõpetada.

mg
25.11.02, 17:38
tea, kas nad nüüd seda kohta müüma hakkavad, aga kuressaaarel pole meistriliigas küll mitte midagi teha.seda näitab juba nende pühapäevane mäng lootusega.
1. nad peavad midagi oma meeskonna disipliiniga ette võtma,sest see mida ma nägin ja kuulsin ei ole eriti tsensuurne kirjutada.
2. sellise mänguga pole midagi peale hakata. nad saavad võibolla valgalt ühe punkti hooaja kohta.
jube!!!:viha:

wal
25.11.02, 19:35
Nojah...mõeldes uuele hooajale. Oodata on resultatiivsuse suurt tõusu FC Kuressaare puuri löödavate väravate arvelt. Karta on, et jälle saab näha mänge, kus üks pool on juba ette leppinud, et Top 5 klubide vastu pole mõtet üritadagi punkte saada. Kui Kured eelmisel korral ML-sse tõusid, lubas Pohlak just nende poolt võimalikke üllatusi tugevamate vastu, neid aga näitas 3 hooaja jooksul hoopis Lootus. Kui polnuks neid viimasel minutil saadud kaotusi nii palju, oleks ehk pääsetud üleminekumängudest. Nüüd tuleb loota, et kured on endale ka paar sulge kasvatanud, suudavad hooaja lõpuks koguda kahekohalise arvu punkte ning ei lähe platsile juba hooaja keskel mõttega:kas täna pääseme alla või üle 10 sisselastud väravaga.
FC Valgal on seetõttu ilmselt kergem ning ehk suudetakse konkureerida Tuleviku või TLevadiaga, kuigi kahtlane tundub. Eks sõltub ka sellest, kuidas Pohlak mängijaid klubide vahel vangerdab.

sosku
26.11.02, 12:48
Originally posted by wal

Nojah...mõeldes uuele hooajale. Oodata on resultatiivsuse suurt tõusu FC Kuressaare puuri löödavate väravate arvelt. FC Valgal on seetõttu ilmselt kergem ning ehk suudetakse konkureerida Tuleviku või TLevadiaga, kuigi kahtlane tundub. Eks sõltub ka sellest, kuidas Pohlak mängijaid klubide vahel vangerdab.

Niisiis on järgmisel hooajal ML-s 4 Flora süsteemi tiimi. Ainus küsimus on aga: kust võtab Pohlak nii suure arvu mängijaid? Kui võtta aluseks, et tiimis on nii ~15-20 meest siis lihne matemaatline tehe näitab, et selleks läheb vaja 60-80 meest! Järelikult hakkavad Valgas ja Kures jälle 15-16 aastased poisikesed platsil ringi lippama. Ennustan, et järgimesel hoojal saame näha jälle rekordskoore (kahjuks ühepoolseid) :kurb3:

Glazza
26.11.02, 18:21
Originally posted by Tshurka

Niisiis on järgmisel hooajal ML-s 4 Flora süsteemi tiimi. Ainus küsimus on aga: kust võtab Pohlak nii suure arvu mängijaid? Kui võtta aluseks, et tiimis on nii ~15-20 meest siis lihne matemaatline tehe näitab, et selleks läheb vaja 60-80 meest! Järelikult hakkavad Valgas ja Kures jälle 15-16 aastased poisikesed platsil ringi lippama. Ennustan, et järgimesel hoojal saame näha jälle rekordskoore (kahjuks ühepoolseid) :kurb3:

Mis siin mõelda on. Ei näe nagu mõtet selle üle pead murda. Ega Aivar teab väga hästi, et 4 klubiga ML\'i pürgida on tühi rassimine. Päris kindlasti on järgmine aasta ML\'s 3 punti ja 3\'s on ilmselt nimega Valga. Kuressaare jätkab sellisena, milliseks ta on kujunenud - tugevaks meeskonnaks kus mängivad tööinimesed-meremehd ning muidu mõned noored.

Küsimus peaks olema ainult, kas ML\'i Lootus või ehk-ehk Tartu, mingite muudatustega.:õnnelik: Sest lõuna-Eesti vuti huvides on siia taset tuua...

Vaadake madalamad liigad/esiliiga, seal sama diskussioon

M6iss
26.11.02, 20:20
Selge see et tiitlipretendent FC Valga ei ole,kuid väikest vastuhakku võib 4le liidrile siiski osutada. Viljandi ja Valga kohtumised võivad päris huvitavad tulla.

arroww
27.11.02, 16:21
tor henning hamre ja glen atle larsen lahevad fc valgasse , aga kaks paremat :enar jääger ja antti lahkuvad.

Glazza
27.11.02, 16:21
Originally posted by arroww

tor henning hamre ja glen atle larsen lahevad fc valgasse , aga kaks paremat :enar jääger ja antti lahkuvad.

On see su arvamus või kategooriast \"naised saunas\"

Isiklikult arvan, et sel juhul läheks Florasse ka Vunk. Ning Kulik läheb Valgasse vastu ja Zahho liiguks Florasse...:lahe:

arroww
27.11.02, 16:23
nii arvamus kui ka info :)
kategooria \'naised saunas \' ei puutu mind :lahe:

Kaarel
24.12.02, 02:18
Originally posted by arroww

Hamre jätkab raudselt Floras, mitte Valgas. Miks peaks Flora oma parima keskründaja teise meeskonda suunama?

arroww
25.12.02, 03:01
noh, pohlak ümbermõtles.... kust ma tean ...?

Rasmus
25.12.02, 13:21
Originally posted by mg
2. sellise mänguga pole midagi peale hakata. nad saavad võibolla valgalt ühe punkti hooaja kohta.

Sellise mänguga? Kui Kohtla-Järve Lootust, \"sellise\" mänguga võideti, ning eelnimetatul just kõige kehvemini punktide osas meistriliigas ei läinud, siis pole nagu midagi nutta?
Eriti nagu kedagi ei huvita kas nad said üleminekul edasi ilusa, või kehva mänguga. :)

Silver
25.12.02, 16:14
Vôit on vôit ning ma arvan, et Valga oli selle ära teeninud. Olid nad ju esiliiga liidrid. Ok vôib vastu vaielda, et Flora vennad tegid töö ära, kuid noortele poistele (83-85) aasta sündinuile annab meistriliigas mängimine palju kaasa. Saadakse hulganisti kogemusi ja ehk môni jääb ka silma. Raskeks läheb, kuid asi ei tundu vôimatuna, et liigasse püsima jääda tuleb teha palju tööd ning nii tulevad ka tulemused. ;) Kôik on vôimalik, pall on ümmargune ning küll Pohlak paar Flora venda Valgale appi saadab.

Kuresaare seis on jah suht nigel. :) Paljud on niisama mängijad, kellel eraldi töökoht palliplatsi kôrvalt on.

mg
26.12.02, 20:58
Originally posted by Rasmus

Originally posted by mg

Sellise mänguga? Kui Kohtla-Järve Lootust, \"sellise\" mänguga võideti, ning eelnimetatul just kõige kehvemini punktide osas meistriliigas ei läinud, siis pole nagu midagi nutta?
Eriti nagu kedagi ei huvita kas nad said üleminekul edasi ilusa, või kehva mänguga. :)

\"sellisele\" mängule aitas kõvasti kaasa kohtunik margus k.
näinuks sa seda mängu, poleks sul midagi öelda.

PraS
27.12.02, 04:44
no lootus olex siis võitu rohkem velja teenind veee......
lootus ei teind midagi erilist sel aastal ju.....aga loodetavasti tõusevad nad tagasi:)

Jaan
25.01.03, 08:14
FC TVMK - FC VALGA 4:0 (1:0)

Teever 2, Malov, Kr6lov pen

TVMK: Ussoltsev, Skiperski, Sarajev, Kallaste, Kurjanov, Paitsev, Borissov, Kisseljov, Malov, Kr6lov, Teever. Vahetusest: Suvorov, Kostin, Leetma, Staleliunas. Karp6tshev.

FC Valga: Veber, Bärengrub, M. Hurt (46. Arst), Pärnpuu, P. Sirel, Reinumäe (50. Kosemets), Vahtramäe (75. T. Kärson), Ahjupera (46. R. Raudnagel), Larsen (46. Vunk), Anniste (75. Meerits), Antonov (60. Raamat).

Valga olla vahepeal surunud kah natuke, aga TVMK v6ttis ikka oma. Aga Valga koosseis v6ib enne hooaega veel muutuda.

ROOTSI KUNN
25.01.03, 20:40
oleme ausad, eel-hooaja mängud siiski kogu tugevust ei näita. Ja seda on näha ka vahetustest. Ma ei tea ,kui palju vineer vahetusi tegi aga ilmselt eksperimenteerisid mõlemad. Valgal peaks kuraasi jätkuma,noored tahavad ennast kindlasti näidata.
Mis puudutab Kuredesse siis nende eesmärk ongi rohkem omade meestega mängida ja Kures vutti propageerida.Tänuväärt tegevus ja kindlasti hakkab sealgi rahavst käima ja asi arenema. Ega nad loodagi veel sel aastal liigasse jääda ,kuid mõne aasta pärast juba kindlasti.
Palju tähtsam oleks Pärnu ,Tartu ja K-Järve kaasahaaramine Meistriliigasse.

arroww
26.01.03, 14:47
Originally posted by Jaan

Antonov (60. Raamat).
.

kas sa ütlesid midagi Antonovi kohta?
kle, kui sulle ei meeldi kuidas nad mängivad, mine ja mängi ise..... ma tahaks vaatama kuidas sa mängid....

Jaan
27.01.03, 03:24
arroww- sinu oma on t2nane Raimo Aasa nimeline huumoripreemia.

ROOTSI KUNN
14.02.03, 12:40
Valga mängib päris kenasti kusagil kaugel ja soojal maal.
Ise loodan ,et nad veel üllatavad sel hooajal kõiki Meistriliiga klubisid.
Vaatame ,kuidas neil Turkmeenias edasi läheb.;)

Jaan
15.02.03, 01:10
See Turkmeenia v2rk on minu jaoks natuke kahtlane. Turkenistan on sygavalt autokraatlik maa, kus puuduvad elementaarsed inim6igused. Turniir on riiklik propagandayritus, isegi selle amtlik nimi on Suure Saparmurat Turkmenbashi nimeline turniir. Ma ei ole kindel, kas sellisel turniiril osalemine midagi kasu toob (raha?).

arroww
15.02.03, 02:45
Ma ju ütlesin, et Antonov on parim . :silm4: :ham8:

Ostoos
15.02.03, 16:36
Sel hooajal on päris huvitav jälgida mitmenda koha Valga saavutab. Esimesele kolmele suurele Valga kohe kindlasti vastu ei saa. Kuressaare ja Viljandi peaks kaks viimast olema, aga Narva ja Levadia T tuleb ikka väga kõva rebimine. Nii et 4-6, poleks paha saavutus kui 4 koht lõpptabelis oleks. Ikkagi kõik noored mängumehed.:D

Ostoos
15.02.03, 18:14
Valga kaotas Kaunasele 0:2. See on küll väike pettumus, aga vaadates et kooseis oli kõikidel 3 mängul peaaegu sama, siis võib ju järeldada et ka väike väsimus hakkab kimbutama. Huvitav miks Kulik ei mängi, kas tal mingisugune vigastus? Ta ju läks Valgaga sinna turniirile.

ROOTSI KUNN
17.02.03, 23:16
Vahi Valka!!! Aina võidavad seal lõunamaal ja võtavad kindlasti juba päikest:P .
Kivisilla Janno teeb head tööd oma noore meeskonnaga. Seee meeskond küll Meistriliigast välja ei kuku.:lahe:

daK
18.02.03, 00:54
Originally posted by ROOTSI KUNN

Vahi Valka!!! Aina võidavad seal lõunamaal ja võtavad kindlasti juba päikest:P .
Kivisilla Janno teeb head tööd oma noore meeskonnaga. Seee meeskond küll Meistriliigast välja ei kuku.:lahe:

kunn, nagu enne tabavalt öeldud jäävad need kohad vast mulkide ja saarlaste jagada. ootan isegi pikkisilmi nende platseerumist tabeli keskosasse

Premium
18.02.03, 15:51
Ma siiski kuidagi ei taha uskuda et Tulevik välja kukub:( Pakun neile nagu eelminegi hooaeg 5 kohta!!;)
Ja muide kui keegi ei tea veel siis Fc Valga on kodukaga hakkama saanud!<--http://www.hot.ee/fcvalga/

ROOTSI KUNN
18.02.03, 16:19
Originally posted by Premium

Ma siiski kuidagi ei taha uskuda et Tulevik välja kukub:( Pakun neile nagu eelminegi hooaeg 5 kohta!!;)
Ja muide kui keegi ei tea veel siis Fc Valga on kodukaga hakkama saanud!<--http://www.hot.ee/fcvalga/

Mulkide väljakukkumist ei usu mina ka . Nii nõrgad nad ei ole ja kindlasti saavad täiendust FCF- st ja VALGAST . Valga kodukat on juba nähtud ,algus on tehtyd ,pole paha.:)

arroww
09.03.03, 19:13
kahju ,et FCValga kaotas , aga ikkagi ANTONOV IS THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:silm4: :r66m7:

ROOTSI KUNN
10.03.03, 22:00
Viik või isegi võit jäid kogemuste puudumise taha. Aga üllatusteks on see klubi igatahes võimeline ja ma ei imesta ,kui nad esimese viie hulka jõuavad.
Hea ,et noor ja perspektiivikas klubi on Meistriliigas juures.:) See näitab ,et tase ühtlustsub igal aastal aina rohkem.:lahe:

shakedown
11.03.03, 03:11
Kahju,et mäng nii läks:nad oleks väärinud vähemalt viiki.Ma ka ei usu,et nad liigast välja langevad.

Ott
11.03.03, 14:48
Ma ei tea kuidas on Floraga aga kõiki teisi klubisi ma usun, et võidab Valga tänavu vähemalt korra.

ROOTSI KUNN
17.03.03, 13:02
Originally posted by Ott

Ma ei tea kuidas on Floraga aga kõiki teisi klubisi ma usun, et võidab Valga tänavu vähemalt korra.

Loodame ,et mängus TVMK toimub see kord juba homme . Tuleb igatahes väga hea mäng olen selles üpris kindel . Kas nüüd ometi serveerib Valga oma esimese üllatuse .
Kõik homme Arenale Valga poistele kaasa elama.:) jSee mis Flora ära andis võtab Valga tagasi.:õnnelik:

Ott
18.03.03, 21:57
FC TVMK TALLINN - FC VALGA 4:1 (1:0) LõPPSEIS

Kohtunik: Margus Kotter

Väravad: 13. Krõlov, 53. Paitsev, 67. Teever, 87. Smirnov - 81. Raudnagel

Sellisest skoorist on väga kahju, lootsin, et Valga võitleb punktigi välja kuid nii see ei juhtunud. 8 minutil teenis Ustritski penalti mida lööma läks Anniste kuid lõi vasakule posti:viha: . Oleks võinud Dima ise lüüa. Selle peale vastas aga TVMK oma väravatega ning mäng jälle ära antud. Mis ma aga enam halvustan võitlesid nad jälle korralikult ning hakkasid hästi vastu. TVMK lõi lihtsalt enda olukoorad korralikult ära kuigi võimalusi oli veelgi. Teise poolaja lõpus hakkasid Valgalased agressiivsemalt ründama kuid mingil pöhjusel tehti väga palju mõtetuid valesööte. See selleks, mina usun siiski, et hakkavad nad veel punkte varastama ja häid mänge näitama.
Muide Leetma tegi üllatavalt hea mängu!

nwa
19.03.03, 14:17
0 -3 Valga kahjuks
:viha: :viha: :viha:

Patt27
20.03.03, 12:08
Valga mäng paraneb kindlasti, aga vaevalt, et Valga suure kolmiku vastu punkte näpistama hakkab. kahjuks pole ise veel see hooaeg nende mängu näinud. Koosseis on küll noor, aga mitte kogenematu. Päris paljudel mängijatel on olemas kogemused rahvusvahelistets mängudest (mis enamasti on 0:3 kaotatud). Loodame, et näd vah esitatkse Flora vastu südi partii.

Leivo-Tigu Vimb
24.03.03, 12:15
Tundub et Valgast ikka nii suurt üllatajat ei saa kui enne hooaja algust räägiti. Tegelikult see on muidugi üldine nähtus, et madalamast liigast tõusjatelt kõrgemas liigas suuri tegusid kohe oodatakse. Nii oli näiteks Fulhamiga Premieris jne... (Teisest küljest muidugi Bundesligas on madalama liiga võitja selle supertüki ka ära teinud).
Aga ehk oskab Valga kohta paremini öelda siis, kui üks ring juba mängitud ja keskmikega samuti kohtutud

ROOTSI KUNN
12.04.03, 21:25
Kas Valga võtab lõpuks oma esimesed punktid ja kütab T.Levadiale korraliku ahju?
Senist klubide mängu vaadates ei julge Valgale küll võitu pakkuda aga pall on ümar !!!:lahe:

tsaka08
12.04.03, 21:51
no loodame et ikka valga võidab ,igatahes võitu nad väärivad

arroww
15.04.03, 00:08
loodan, et v6idab !!!!!!! :ьllatus:

ROOTSI KUNN
16.04.03, 13:06
Valga vääris võitu rohkem ,kui T.Levadia. Krt. see õnnetu omakas.
Janno Kivisillal jääb ikka kogemusi napiks. Selliste vasikate ohjeldamiseks on vähe vihasemat pulli vaja! :P

17
27.04.03, 01:14
no valga ikke yhe võidu peax saama kuressaarel see yx juba olemas:D aga jah ma arvan siiski et valga kukub välja mõne õnnex mõne kahjux...

kaala
27.04.03, 01:56
keegi pyydis t2na mulle nii v2ga selgeks teha, et flora hetkel 3 tabelis.krt ma soigusin vastu.mees siiamaani 2rpleb, et tema teab mitmendal kohal flora on:))

Jaan
27.04.03, 03:55
Kas sul Saaremaal pole kellegiga r22kida? Vanus on muidugi v2heke vabandav, vast saab asja kunagi.

mjkk
06.05.03, 17:23
Küsimus võhikult Meistriliiga osas - vaatasin ühest jalgaplli ajakirjast :kaval: , et FC Valga võõrsisärgid on must-valge triibulised ja seega - kas Valga mängib ka nendes (st. on ta mänginud), ja kas oleks võimalik kuskilt ka pilti saada? :õnnelik:

Kaarel
06.05.03, 20:50
Tahad nufc.com\'i saata või?

mjkk
06.05.03, 21:39
Originally posted by Kaarel
Tahad nufc.com\'i saata või?

Täpselt nii ;)

Kaarel
06.05.03, 21:57
miks?

mjkk
06.05.03, 22:26
Originally posted by Kaarel
miks?

Ee..sa peaksid nagu teadma - seal on selline koht nimega They Also Play in Black & White...seega, kui FC Valga sinna alla kuulub, miks mitte aidata kaasa maailma parima lehekülje \"arendamisele\" ;) ja ehk näha omagi nime seal laiumas. Pealegi oleks vahva mingi kerge uurimus sellise klubi kohta. Saab natuke teadmisi juurde ja ma ütleks, et \"aidata NUFC.com\'i\" on iseenesest juba piisav põhjus minu jaoks.

Aga miks sind huvitab? Ei tohi?

eston maravilha
06.05.03, 23:02
vaatasin seda rubriiki ja põhimõtteliselt sobiks sinna ka boavista

Glazza
07.05.03, 14:37
Originally posted by Magpie

Küsimus võhikult Meistriliiga osas - vaatasin ühest jalgaplli ajakirjast :kaval: , et FC Valga võõrsisärgid on must-valge triibulised ja seega - kas Valga mängib ka nendes (st. on ta mänginud), ja kas oleks võimalik kuskilt ka pilti saada? :õnnelik:

Triibuline?

Kui keegi just vastupidist ei tea väita, siis eelmine aasta ja varem on see olnud lihtsalt must-valge, mitte triibuline ?!?

Chazlor
07.05.03, 18:06
Allo

Seeaasta on triibuline :)

Parimatega

Kaarel
07.05.03, 18:10
2. vorm on triibuline.

mcnamara
13.05.03, 23:09
Triibuline või vähemtriibuline, Valga on täna ilusa tulemusega hakkama saanud - Maardu Levadia vastu 0:0. Ehk hakkavad nüüd vaikselt punktidki kogunema. ;)

Ott
14.05.03, 00:19
Väga hea tulemus tõesti, loodan ise ka, et nad hakkavad nüüd rohkem punkte koguma ja saavad enesekiondlust juurde. Ehk läheb mu ennustus veel täidegi :) . Igatahes edu Valgale!

ROOTSI KUNN
21.05.03, 11:39
Meistriliiga muudatuse järgi saab homme toimuma üks väga põnev matsh Tallinna Levadia ja FC Valga vahel Kadriorus kell 19.00.
Ennustan Valga võitu ,sest TL pole ilmselt veel karikapoolfinaalist toibunud.:lahe:

okis
21.05.03, 15:59

Meistriliiga muudatuse järgi saab homme toimuma üks väga põnev matsh Tallinna Levadia ja FC Valga vahel Kadriorus kell 19.00.
Ennustan Valga võitu ,sest TL pole ilmselt veel karikapoolfinaalist toibunud.:lahe:

Mitte homme vaid 2 kuu pärast kui sa hoolikamalt loed 24 juulil

U2
29.05.03, 14:14
valga saab loodetavasti oma esimese võidu.

thierry
04.07.03, 18:41
Küsimus võhikult Meistriliiga osas - vaatasin ühest jalgaplli ajakirjast , et FC Valga võõrsisärgid on must-valge triibulised ja seega - kas Valga mängib ka nendes (st. on ta mänginud), ja kas oleks võimalik kuskilt ka pilti saada?

http://www.zone.ee/ottmeerits/valga_maardu.htm

Vürst
09.07.03, 12:17
Päris kenad vormid. Minu arvates vast kõige kenamad meistriliigas.:naer5:

lume
24.07.03, 17:47
Täna kell 19 siis Tln Levadia - Valga Kadriorus.
On kellelgi eelinffi mängu kohta, eriti just Valga vendade vigastused, kaardid jne.
Levadia mängib ehk parimas rivistuses.

PraS
24.07.03, 23:06
FC LEVADIA TALLINN - FC VALGA 2:1 (1:1) LÕPPSEIS

Kohtunik: Uno Tutk

Väravad: 20. Voskoboinikov, 86. Vassiljev - 44. Vunk

Hoiatused: 33. Dõmov, 52., 83. J. Leitan - 39. A. Antonov

Eemaldamine: 83. J. Leitan

FC Levadia Tallinn: Djatshenko, Dõmov, Timofejev (76. Veskimäe), Pashins, J. Leitan, Nool (46. Fenin), Vassiljev, Olumets, Priidel (46. Tammo), Mitt, Voskoboinikov.

FC Valga: P. Kisseljov, Kosemets, Anniste, Pärnpuu, Meerits, Vunk, A. Antonov, Vahtramäe, Ustritski, Lember, Tarassenkov.

17
24.07.03, 23:22
Kui vaadata tänast kohtumist, siis superilusa värava lõi 44 minutil Valga poolkaitsija Martin Vunk, tundus, et mehele endalegi tuli värav üllatusena, ise arvan, et Vunk tahtis siiski lihtsalt palli kasti saata, et keegi peaga ära koksaks, aga ennäe tuli oopis värav, seoses selle väravaga tuleb mulle meelde mäng 2002 aasta MM-ilt Inglismaa-Brasiilia, seal lõi värava Ronaldinho, mis oli samuti tegelikult mõeldud tsenderdusena, aga noh mis teha mõni kohe lihtsalt oskab.

thierry
25.07.03, 03:48
See oli sööduna mõeldud?? No komoon :D

PraS
25.07.03, 04:26
Originally posted by mixer

Kui vaadata tänast kohtumist, siis superilusa värava lõi 44 minutil Valga poolkaitsija Martin Vunk, tundus, et mehele endalegi tuli värav üllatusena, ise arvan, et Vunk tahtis siiski lihtsalt palli kasti saata, et keegi peaga ära koksaks, aga ennäe tuli oopis värav, seoses selle väravaga tuleb mulle meelde mäng 2002 aasta MM-ilt Inglismaa-Brasiilia, seal lõi värava Ronaldinho, mis oli samuti tegelikult mõeldud tsenderdusena, aga noh mis teha mõni kohe lihtsalt oskab.

sa ikka tead nende jalgpallurite hingeelust väga palju:D

Hogarth
25.07.03, 08:34
Originally posted by märt

sa ikka tead nende jalgpallurite hingeelust väga palju:DVahet pole oli see pealelöök või tsenderdus,aga fakt on,et värav sellest olukorrast sündis.Ja oiiiiiii kui ilus värav,Valga tegi hea mängu.......kahju et nad kaotasid.

tkkt
03.08.03, 22:18
kahju valgast kellel on minuarvates palju rohkem potensiaali kui mängud näitavad:oih:

17
03.08.03, 23:05
Originally posted by doggi20

Originally posted by märt

sa ikka tead nende jalgpallurite hingeelust väga palju:DVahet pole oli see pealelöök või tsenderdus,aga fakt on,et värav sellest olukorrast sündis.Ja oiiiiiii kui ilus värav,Valga tegi hea mängu.......kahju et nad kaotasid.

Mul küll kahju pole, sest nemad on ju Kuressaare suurimad ohustajad Meistriliigasse püsima jäämise nimel.

eston maravilha
04.08.03, 01:46
??
alla kukuvad niikuinii mõlemad nii et vahet pole

17
04.08.03, 13:55
Originally posted by eston#21

??

Kuidas?Meistriliiga seitsmes mängib ju esiliiga teisega üleminekumänge niiet mõlemal on võimalused, kuigi paremad šansid Meistriliigasse jääda peaks olema siiski kahjuks Valgal:(

tkkt
07.08.03, 13:50
Originally posted by Roberto Carlos

Originally posted by eston#21

??

Kuidas?Meistriliiga seitsmes mängib ju esiliiga teisega üleminekumänge niiet mõlemal on võimalused, kuigi paremad šansid Meistriliigasse jääda peaks olema siiski kahjuks Valgal:(

pigem õnnex ikka...;)

ROOTSI KUNN
09.08.03, 23:07
Krt. ,lõpuks tuli see ,mis tulema pidi . Levadia teine eshelon läks 4-1 ahju. Võit ei ole üllatus ,kuid tulemus küll.:lahe: Dima Ustritskilt kübaratrikk,tubli!!!

thierry
10.08.03, 02:33
Dima Ustritski löönud nüüd meistriliigas 100 väravat...... pole paha :õnnelik:

sell8
23.08.03, 21:18
Viimased mängud on Valga kasutanud oma duubli HÜJK Emmaste pallureid(nagu selgub protokollidest). Ise pole neid mänge näinud, kuid väga huvitaks kellegi asjatundja, kes ise näinud, kommentaarid noorte esitustest. Kui keegi viitsiks kommenteerida, oleks huvitav lugeda kuidas Karel Voolaiu kasvandikud põhimeeskonnas hakkama saavad :oih:

Silver
23.08.03, 21:48
Viimane mäng vahetusest sisse tulnud Taska ja Olesk lasid suht hästi. Midagi erilist ei teinud, kuid teistele alla kah ei jäänud. Mängutempolt vast kauem nad vastu ei peaksgi. 20-30 minutit on piisav. NAgu ka Kivisild ütles, et mängukogemus on palju tähtsam. See on tingitud vigastustest, sest vaevalt, et Janno neid kasutaks, kui kõik mehed oleks tipp-topp. Seda näitab ka Kärsoni ette paneks, kes küll on viimasel ajal väravavõrku sahistanud. Kui Antonov tuleb, siis lükkub ka tema koht pingile ;) Millegi erilisega hakkama ta TVMK vastu ei saanud. Kui siis väikese ringi tegemise TVMK mängija ümber, kes väga effektselt meest jooksutas.

U2
24.08.03, 17:53
valga sai teise võidu ka vahepeal.võõrsil võideti kuressaaret 1-0:õnnelik:

ROOTSI KUNN
12.11.03, 10:35
Täna kell 18.00 toimuval Meistriliiga ja Esiliiga teise klubi vahel toimuval üleminekumängul ,võib Valgal isegi päris raskeks minna . Kui võrrelda kummagi klubi esitusi karikamängudes siis oli Tervis minu meelest palju paremini häälestatud M.Levadia vastu ,kui Valga oli TJK vastu. Kindlasti tuleb võitluslik mäng ,ka ilmataat soosib sel aastal jalgpalli ikka väga mõnusalt nii,et paistab ,et hooaja saab peaaegu ,et lumes sumpamata lõpetada.:lahe:
Ennustan :TERVIS-VALGA 1-1

NB!Kui Janno Kivisild edutati FCF-i tehniliseks direktoriks ,huvitav ,kes siis nüüd Valga peatreeneriks hakkab? Pakkuge välja!:kaval:

bonnie
12.11.03, 10:45
Meenutades aprillikuiseid mänge lumetormis ma just eriti palju Ilmataati ei kiidaks, aga küllap ta kohkus isegi oma tegevusest ära ja üritab nüüd vutisõpradele meelejärgi olla :õnnelik:

Aaslav-Kaasik
12.11.03, 13:33
NB!Kui Janno Kivisild edutati FCF-i tehniliseks direktoriks ,huvitav ,kes siis nüüd Valga peatreeneriks hakkab? Pakkuge välja!

Kuule KUNN ROOTSIST, mis jutt see on, oli ikka nali ju?;)

Glazza
12.11.03, 13:38
NB!Kui Janno Kivisild edutati FCF-i tehniliseks direktoriks ,huvitav ,kes siis nüüd Valga peatreeneriks hakkab? Pakkuge välja!:kaval:

Miskipärast usun, et ta jätkab kahes ametis..

muhv33
12.11.03, 15:02
Valga peatreeneriks võib saada Karel Voolaid,ta vist praegu abitreeneri staatuses.

wal
12.11.03, 15:57

Täna kell 18.00 toimuval Meistriliiga ja Esiliiga teise klubi vahel toimuval üleminekumängul ,võib Valgal isegi päris raskeks minna .

Vaat see oleks küll gaad f*king kui Valga Tervisele kaotaks ning langeks Esiliigasse ning Kured jääks Meistriliigasse T.Lev. asendajateks...Kui oli juba hooaja keskel teada TLev loobumine, siis võiks hoopis Kure mängida Tervisega...
...misjärel nagu mõned aastad tagasi annaks Tervis loobumisvõidud .:viha:

sosku
12.11.03, 18:30
Vahet pole kumb võidab! Praegune Valga tuumik mängib järgmisel hooajal igal juhul meistriliigas ja Flora duubel esiliigas. See, mis nimede all nad esinevad ei oma mingit tähtsust. Praegusel juhul ei näe ma nn. \"üleminekumängudel\" mingit mõtet.

van der Sarjas
12.11.03, 22:35
Täna siis 2-2. Päris normaalne mäng, eriti meeldis Tervise noorte poiste võitluslikkkus ja üksteise innustamine. Valga oli küll tsipa üle, kuid päris hea mängu tegi väravas Aksalu, samas kui Tervise II värav oli puhtalt Londak-Kisseljovi süü.Silma jäi ka mõne vanema \"staar-valgalase\" üleolev suhtumine ümbritsevasse. Aga eks edasi saa ikka FCV ja kui ei saa, siis kuidagi ikka saab ....

ROOTSI KUNN
13.11.03, 11:02
Viigi suhtes läks ennustus täppi ,kuigi seis oli väheke suurem 2-2. Aga eile mängul olles küsisin Janno käest ,et kes tema asemel treeneriks saab ja ta vastas ,et enne lõpetab hooaja Valgaga ja eks siis paistab. Ühesõnaga hakkas keerutama ja vastust ei andnud.
Aga kindel on see ,et Nii Tervisest ,kui Valgast mängib järgmisel astal Meistriliigas päris palku mehi . Mis klubides ? See selgub juba peatselt. Seal on väga palju head materjali.:lahe:

bomb
18.11.03, 15:30
Silma jäi ka mõne vanema \"staar-valgalase\" üleolev suhtumine ümbritsevasse.

Imelik... mina kuulsin jällegi vastupidist. S.t. et mõnel Tervise mängijal olid mängus ego-probleemid välja löönud (a la - olen noor ja andekas ja nii häid mängijaid, nagu mina, pole eesti jalgpall ammu näinud). Poisid, hoidke jalad maas :)

-Antz-
22.11.03, 16:07
Õiguse ka järgmisel hooajal kõrgemas seltskonnas mängida tagas endale \"kodus\" mänginud FC Valga, alistades Tervise 3:0 (2:0).
Väravate autoriteks- Antonov, Tarassenkov ja Anniste.
Pea terve teise poolaja mängis Tervis vähemuses, teise kollase kaardi tõttu eemaldati Dupikov.
Tahaks loota, et Valga koosseis, milliseks see siis iganes ka ei kujuneks, suudaks järgmisel aastal meistriliigas vähe suuremat konkurentsi pakkuda.

kiks
22.11.03, 16:44
Ehhheee! Valga jäi ikkagi Meistriliigase. :õnnelik: Tublid olite, et end viimasel mängul ikka kokku võtsite! Vaatamata viperustele sel hooajal, olin ikkagi teie poolt!

diar
08.01.05, 01:42
sel aastal läheb valgal suht raskeks meistrilligas kuna kooseis on jällegi noorenend ja ära võetud 4 eelmise aasta põhimeest...loodame parimat(Y)

wal
12.01.05, 17:00
Aga diar, ära unusta, et lisanduvad Tervis ja Dünamo!

IndrekL
12.01.05, 17:07
Kuule kas see Dünamo tulek meistriliigasse on siis kindel või?

Karla
16.01.05, 16:59
FC VALGA - JK TALLINNA KALEV 2:1 (1:0)

FC Valga väravad: Jarjomenko, Kuusk

FC Valga eest käisid väljakul: Jürgen Veber, Sander Reelo, Reijo Lemetsaar, Tõnis Vanna, Andrei Mazurkevitš, Rait Kuusk, Marko Arge, Norman Kägo, Janar Tükk, Lauri Nuuma, Ilja Jarjomenko, Indrek Klein, Dmitri Girišin, Raido Oja, Indrek Valejev, Magnus Martinson, Timo Olesk, Tõnis Kaukvere, Rait Kasterpalu, Gert Kams.

diar
16.01.05, 17:01
ei käinud platsil valga eest mingit raido ojat...ja reelo vaatas kah platsi kõrval erariietes:o

lennat
16.01.05, 17:08
Algselt postitas Karla

FC Valga eest käisid väljakul: Jürgen Veber, Sander Reelo, Reijo Lemetsaar, Tõnis Vanna, Andrei Mazurkevitš, Rait Kuusk, Marko Arge, Norman Kägo, Janar Tükk, Lauri Nuuma, Ilja Jarjomenko, Indrek Klein, Dmitri Girišin, Raido Oja, Indrek Valejev, Magnus Martinson, Timo Olesk, Tõnis Kaukvere, Rait Kasterpalu, Gert Kams.

Vauuu!

Amadeus
16.01.05, 17:26
Kes on Gert Kams?

lennat
16.01.05, 17:46
Algselt postitas Amadeus

Kes on Gert Kams?

Pakun, et oli FC Ervita mängija
FC Ervita United

PARVE Egon
KAMS Gert
ADUSOO Martin
FLINK Silver
NAGLA Ivar
SAAR Tarmo
TAMMIK Jaak
JÕGISTE Reigo
EELMA Eero
EELMA Enno
KEREM Hanno
KIVILO Kirkka
PEETSI Maksim
AAN Teet
JOHANSON Roland
TOOM Heimar

Karla
16.01.05, 18:21
Algselt postitas lennat

Algselt postitas Karla

Vauuu!

:oih:

lennat
16.01.05, 18:32
Arvan, ei ,tean, et Jürgen Veber saab Eesti koondise väratisse!:hüppenöör

Amadeus
16.01.05, 18:40
Ise küsin ise vastan. Gert Kams on SK Koeru mängija http://www.hot.ee/tjammer/index_files/Page348.htm
mängis seal Karel Voolaiuga koos, sealt kaudu siis ilmselt ka kutse Valgasse.

Samas sul oli kah õigus Lennat - Ervita on nimelt SK Koeru duubel. Koduka andmetel on ta ka Ervita treener (19.aastane)

lennat
16.01.05, 18:47
:jump4:
Kudu kübaratrikk!!!!!
Lelle SK - FC Kuressaare 5:8

Väravad: Kudu 3, Naris 2 - Kaljuste 2 (1 pen), Kulikov 2, K. Raamat, Koplimäe, Mikk Rajaver, Pukk

Lelle SK: Palm, Schwede, Otsmaa, Seinre, Loorits, Kuurmaa, Pruus, Hanson, Naris, Kudu, Läätsim.
Vahetustest tulid sisse: Tutk, Kruusmaa, Reinart, Ponder, Martin Saar, Sutt.

FC Kuressaare: R. Kütt (46. Hansen), Taavi Azarov, Pihel, Kluge (46. Lepp), Reiska, K. Raamat (46. Mikk Rajaver), Kulikov, Koplimäe, Kaljuste, Pukk, Margus Rajaver (46. H. Karlson)
Hea töö~!

budu
16.01.05, 20:57
sellel hooajal peaks gert kams mängima fc valga eest meistriliigas.

ethan
16.01.05, 21:02
Paistab siis, et Dupikov, Siim, Vunk ja Antonov on Florasse lahkunud, ning M. Haavistu Tulevikku. Kuid eelmise hooajaga võrreldes puudusid Valga esimesest kontrollmängust ka Taska ja Savotškin. Viimane jäi küll eelmine hooaeg nii ehk naa Valga koosseisust välja (põhjuseid teab keegi?), seega on arvata, et ta on sootuks lahkunud, vbl Estel nopib üles, kui noor kutt veel mängida viitsib. Kuid kuhu Taska on kadunud - U19 eest oktoobris mängides tegi enam-vähem korralikke mänge, olgugi et kokkuvõttes tulemused nõrgalt välja kukkusid?

Ja ikkagi, mis lood Tervisega siis on, mängivad/ei mängi? Igal pool vaikus...

diar
16.01.05, 21:41
taska on praega vigastatud..mingi variant ribidega...ja küll ta varsti tagasi on;)
peaaegu pidi juba kalevi vastu platsile jooksma...

mikc
16.01.05, 22:18
Algselt postitas ethan

Ja ikkagi, mis lood Tervisega siis on, mängivad/ei mängi? Igal pool vaikus...

Tervis mängib esiliigat järgmisel hooajal, kui sa seda küsid?

IndrekL
16.01.05, 22:22
Kes siis üldse hakkavad Meistriliigat mängima? Käivad ju jutud, et Dünamo ka ei mängi!?

mikc
16.01.05, 22:41
Algselt postitas Ferreira

Kes siis üldse hakkavad Meistriliigat mängima? Käivad ju jutud, et Dünamo ka ei mängi!?

Kalev?

PraS
17.01.05, 08:03
Algselt postitas ethan

Kuid eelmise hooajaga võrreldes puudusid Valga esimesest kontrollmängust ka Taska ja Savotškin. Viimane jäi küll eelmine hooaeg nii ehk naa Valga koosseisust välja (põhjuseid teab keegi

Savotskin olevat lahkunud eelmise hooaja poole pealt. Asjaosalised räägivad, et poiss loobus ja läks tööle.

Jaak
17.01.05, 11:50
Selline tähelepanek, et Kalevi ridades mängis Valga vastu kaasa taas uus mees - endine Levadia ja mullune Lootuse mees Andrei Timofejev.

ROOTSI KUNN
17.01.05, 12:08
Eilne mäng: Kalevil on tahtmist kohutavalt aga noored Valgalased olid kiired ja tehnilised. Kalev jättis üsna häid võimalusi löömata. Ei eelistaks kumbagi ,järgmise kohtumise oma vahel või vabalt Kalev võita ,kui Valga endale täiendust ei saa. Valga vahetas viisikute kaupa nagu hokis ja eks see Kalevit ka väsitas.
Venelastel närvid läbi!! Kalevi venelased ei suutnud ennast absoluutselt kontrollida ja said punase ja kollase . Sarap peaks selliste vendadega etevaatlikum olema ,kui sõprusmäng on pohhui siis mõnes liigamängus võivad tüübid karuteene teha.
Aga üldiselt on Avo kalevlased päris korralikult liikuma saanud.

PraS
17.01.05, 12:15
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Venelastel närvid läbi!! Kalevi venelased ei suutnud ennast absoluutselt kontrollida ja said punase ja kollase . Sarap peaks selliste vendadega etevaatlikum olema ,kui sõprusmäng on pohhui siis mõnes liigamängus võivad tüübid karuteene teha.
Aga üldiselt on Avo kalevlased päris korralikult liikuma saanud.

Aavo stiil ongi palju kossi ja kossi. Juba II liigas Emmaste HÜJK juhendades oli see nii. Isiklikult leian, et selliste meestega nagu tal praegu kepräast on muud stiili ei annagi eriti harrastada.

Amadeus
17.01.05, 14:07
Algselt postitas Jaak

Selline tähelepanek, et Kalevi ridades mängis Valga vastu kaasa taas uus mees - endine Levadia ja mullune Lootuse mees Andrei Timofejev.

Kusjuures alustas poiss profi karjääri just Valga ja Kure eest mängides.

Karla
29.01.05, 21:23
kl. 16:00 A. Le Coq MiniArena
FC VALGA - JK TRANS NARVA 0:5 (0:0)

Väravad: Kazakov 2, Kitto (pen), Kulatšenko, Leontovitš

JK Trans: Ussoltsev, Šelehhov, Kulik, Djord, Kitto, Gorjatšov, Tarassenkov, Popov, Ametov, Gruznov ja Kulatšenko. Vahetusest: Mališauskas, Kurotškin, Pruss, Leontovitš, Garškov, Kazakov ja Maslennikov

FC Valga: Jürgen Veber, Treumuth, Vanna, Kaukvere, Arge, Kuusk, Tükk, Klein, T. Olesk, Martinson, I. Valejev.
Teisel poolajal mängisid: Savotškin, Kams, Nuuma, Kasterpalu

diar
31.01.05, 00:27
njaaa.esimene poolaeg suht ok...narval oli mõttelõng otsas ja ei suutnud valga kaitset lahti arutada...aga teine poolaeg algas kohe vaieldava penaltiga ja vlaga poolelt vahetustega, mis lõhkus valga mängu täielikult ja jäädi surve alla...narva on siiski meeskond kellele ruumi andes seda kah kasutada oskab..muud midagi

Karla
05.02.05, 17:44
FC VALGA - FC ELVA 3:0 (1:0)

diar
06.02.05, 23:26
mäng kulges valga surumisega...elva poisid olid suht õnnetud ja ei suutnud end heast küljest näidada:O

etsajo
07.02.05, 13:11
Algselt postitas Amadeus

Kes on Gert Kams?

See on ka õige, et ta Koeru Sk mängija oli!

Aga peale selle võin veel öelda, et poiss lõpetas eelmisel aastal Audentese Spordikooli Otepääl kahevõistluse erialal. On väga hea suusataja ja jooksja. Pallimängudes samuti tugev-muidu ta Meistriliigas ju ei mängiks.Nalja ja pulli mees ka. Igatahes soovin edu ja jõudu talle ja loodan, et saab hästi hakkama seal:) :) :)

Gary
08.02.05, 13:28
Fc Elval läheb ikka ka I liigas raskeks, kuna sellise mänguga mis nad Valga vastu mängisid ei ole sealt midagi head loota. \'

Gert on meistriliiga jaoks küps ja valga jaoks väga suur abijõud...nii et loodame et ta saab ennast siis käima ja näitab mis puust ta on...:D

etsajo
10.02.05, 19:34
Tänu temale jälgin ma palju suurema huviga FC Valga käekäiku:õnnelik:

Karla
13.02.05, 17:00
FC Valga-FC Kuressaare 4:1

Väravad: T. Olesk, Tükk, Girišin, Valejev - ...

FC Valga: Veber, Kaukvere, Vanna, Taska, Arge, Kuusk, Klein, Tükk, Valejev, Kams, T. Olesk.
Vahetustest tulid sisse: Girišin, Savotškin, Reelo, Martinson, Treumuth (mängiti tagasivahetustega).

ethan
15.02.05, 16:44
mitmed kutid siin on vist palluritega tuttavamad vms, vahest teab keegi, kuidas Girišin Valgas pingile on kukkunud, ning kuhu U21 keskkaitsja Mazurkevitš kadunud on, mis ajast Kaukvere kaitses mängib jne., kas Veber hõiab tänavu põhivv koha, mida varasemalt hõivas Reelo?

Amadeus
15.02.05, 17:19
Algselt postitas ethan

mitmed kutid siin on vist palluritega tuttavamad vms, vahest teab keegi, kuidas Girišin Valgas pingile on kukkunud, ning kuhu U21 keskkaitsja Mazurkevitš kadunud on, mis ajast Kaukvere kaitses mängib jne., kas Veber hõiab tänavu põhivv koha, mida varasemalt hõivas Reelo?

Mazurkevitš on endiselt Valga nimekirjas üles antud. Ja Veber on minu arust juba paar aastat olnud Valga põhi väravavaht, ainult et tal oli eelmisel aastal vist mingi probleem vahepeal. Igatahes oli Reelo eelmisel aastal hoopis Emmaste nimekirjas algselt.

tkkt
15.02.05, 18:06
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas ethan

Mazurkevitš on endiselt Valga nimekirjas üles antud. Ja Veber on minu arust juba paar aastat olnud Valga põhi väravavaht, ainult et tal oli eelmisel aastal vist mingi probleem vahepeal. Igatahes oli Reelo eelmisel aastal hoopis Emmaste nimekirjas algselt.

Hr. Reelo ise kommenteeris seda niimodi, et tal on alati olnud hooaja algus pask!
Nii, et kui reelo ennast vormiajab pole Veberil lootustki;) Sealt ka see Emmaste värk.

kullox
19.02.05, 12:15
Algselt postitas Amadeus

Ise küsin ise vastan. Gert Kams on SK Koeru mängija http://www.hot.ee/tjammer/index_files/Page348.htm
mängis seal Karel Voolaiuga koos, sealt kaudu siis ilmselt ka kutse Valgasse.

Samas sul oli kah õigus Lennat - Ervita on nimelt SK Koeru duubel. Koduka andmetel on ta ka Ervita treener (19.aastane)

Koerul nüüd tugev mängumees läinud:oih: Edu meistriliigas

diar
06.03.05, 03:54
omme on siis tvmk...eks vaatame mida poisid teevad!!edu igatahes;)

gamer
06.03.05, 07:47
hmm, triplepost, päris huvitav, edu tõnisele platsi peal

budu
16.03.05, 23:00
kuidas gert kams mänginud on

diar
17.03.05, 09:07
gert on mänginud hästi, poiss hoiab pea korras ja jalad töös kogu aeg
suhtumisega kah probleeme pole...valgal üks tubli ja kindel mängumees juures(Y)

budu
18.03.05, 14:46
koeru sk sellevõrra üks hea mees vähem

kullox
18.03.05, 17:58
Algselt postitas budulojus

koeru sk sellevõrra üks hea mees vähem

Kajab vist:D

budu
20.03.05, 20:16
FC VALGA – JK DÜNAMO TALLINN 2:1 (1:0)

Õhutemperatuur -2, päikeseline ilm, kõva tuul; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 15

Peakohtunik: Jaanus Mutli
Abikohtunikud: Urmo Visnapuu, Maikel Mikson

Väravad: 40. Kristian Marmor, 68. Gert Kams - 57. Ilja Krivošein

Hoiatused: 35. Mihhail Andrejev, 88. Ilja Krivošein

FC Valga: Jürgen Veber, Janar Tükk, Siim Treumuth, Martin Klein, Tõnis Vanna, Tõnis Kaukvere, Lauri Nuuma (57. Magnus Martinson), Andrei Mazurkevitš, Gert Kams, Martin Taska, Kristian Marmor.

JK Dünamo: Giorgi Ošomkov, Jevgeni Spiridonov, Mihhail Andrejev, Janek Hepner, Sergei Kostin, Urmas Sorga, Maksim Židkov, Sergei Burov, Avetis Harutjunjan (57. Nicolas Gomes de Corvalho), Ilja Krivošein, Andrei Krõlov

koeru mees gert kams siis lõi oma esimese värava meistriliigas.SUPER!!!!!!!!!!!!!

kullox
20.03.05, 21:01
Kamsi üle siiralt hea meel!!:D

Barca-Freddy
22.03.05, 00:08
Jah. Päris põnev mäng oli. Mõlemal oli üsna palju võimalusi. Valga ei löönud üks ühele ära ja lõpus suutis Valga väravavaht viigi ka ära hoida.
Tore jah, et Kams esimese kolli lõi, kuigi suhteliselt koba :d Temal mudugi polnudki muud teha, kui sisse kõksata. Igastahes, hea, et Valga siit oma esimesed punnid võttis. (y)

etsajo
23.03.05, 14:03
Tubli Gert - hoia Suusakooli au kõrgel:D

Amadeus
24.03.05, 11:57
FC Valga: Sander Reelo, Reijo Lemetsaar, Gert Kams, Märt Ojamaa, Timo Olesk (73. Henry Person), Lauri Nuuma, Janar Tükk, Magnus Martinson (66. Alari Tovstik), Indrek Klein, Tõnis Kaukvere (89. Rait Kasterpalu), Andrei Savotskin

vot seda võib juba tõsiselt nimetada kaitsetaktikaks - kaks väravavahti korraga väljakul :D

diar
24.03.05, 12:50
no mis teha kui mehi napib...
5 meest u-21 ja 3 meest vigastusega väljas..=8 meest
hea et tvmk üdse endale vasta sai eile.
siinkohal tahaks öelda et väga halvale ajale pandub aeg:(

Homie
25.03.05, 12:09
Valga saab 100 protsenti meistriliigas eelviimase 9. koha

Amadeus
25.03.05, 14:36
Algselt postitas mart44

Valga saab 100 protsenti meistriliigas eelviimase 9. koha

Ma pakun et sellele kohale on märksa enam kui ainult üks kandidaat. Kui turniiritabelit vaadata siis kõik teises pooles asuvad meeskonnad alates Tammekast. Ega neist ükski ei ole teistest sedavõrd palju kehvem, et ei võiks tõsist vastupanu osutada. See, et viimases mängus Valgaga Dünamol suhteliselt korralik skoor jäi ei ole mitte Valga nõrkus vaid dünamo hakkab lihtsalt ML tempo ja stiiliga harjuma.

skint
25.03.05, 15:14
Algselt postitas Amadeus

See, et viimases mängus Valgaga Dünamol suhteliselt korralik skoor jäi ei ole mitte Valga nõrkus vaid dünamo hakkab lihtsalt ML tempo ja stiiliga harjuma.

Hmm, vaidleksin vastu. Esiteks selles osas, et Dünamo hakkab Meistriliiga tempo ja stiiliga harjuma... kolme mänguga ei harju veel midagi, selleks kulub ikka märksa rohkem aega. Teiseks tuleb tõdeda, et tegelikult oli tegu ju ikkagi põhimõtteliselt esiliiga mänguga ning vaid seoses uuendustega liigastruktuuris saab selline mäng toimuda Meistriliigas. Sellega ei taha ma loomulikult väita, et mingid kohad Meistriliigas juba otsustatud oleks, aga jaah... eks vaatab, pikk hooaeg on veel ees.

Gary
03.04.05, 20:53
JK Viljandi Tuleviks vs. Fc Valga 0 - 2 (0 - 2)

gamer
03.04.05, 21:07
Olin kohal. SUHteliselt mannetu kuid ka lahtine mäng mõlemalt osapoolelt. Esialgu omas Tulevik kontrolli ja suutis edukalt palli viia karistusala äräeni kus see kahjuks kaotati. Peale seda kui Kudu peatrauma tõttu välja vahetati mäng nagu ühtlustus. Seejärel suutiski Valga suhteliselt ei kuskilt kaks värvat lüüa. Esimest ei mäletagi, teine sündis nurgalöögijärgses pusinas värava ees.
Teisel poolajal omas kontrolli Valga, kuigi Tulevikki üritas palli edukalt ründesse viia, aga söödud olid ebatäpsed. Korra kõlistati ka mängu lõpus Valga väravaraame. Valga aga ei suutnud oa ülekaalu realiseerida, isegi neli kahele ründesse minnas eksiti ja veeretati pall väravavahile.

U2
03.04.05, 21:13
Algselt postitas gamer

Olin kohal. SUHteliselt mannetu kuid ka lahtine mäng mõlemalt osapoolelt. Esialgu omas Tulevik kontrolli ja suutis edukalt palli viia karistusala äräeni kus see kahjuks kaotati. Peale seda kui Kudu peatrauma tõttu välja vahetati mäng nagu ühtlustus. Seejärel suutiski Valga suhteliselt ei kuskilt kaks värvat lüüa. Esimest ei mäletagi, teine sündis nurgalöögijärgses pusinas värava ees.
Teisel poolajal omas kontrolli Valga, kuigi Tulevikki üritas palli edukalt ründesse viia, aga söödud olid ebatäpsed. Korra kõlistati ka mängu lõpus Valga väravaraame. Valga aga ei suutnud oa ülekaalu realiseerida, isegi neli kahele ründesse minnas eksiti ja veeretati pall väravavahile.

Mitte ükski sait ei näita,et Kudu oleks välja vahetatud

gamer
03.04.05, 21:15
aga oli Ahjupera tuli tema asemel mängu, ma arvan et mu silmad ei valetanud mulle:D

siim089
03.04.05, 21:26
Kudule isegi kutsuti kiirabi ja puha

siim089
03.04.05, 21:42
Märkimata vahetus 17. minutil JK Tulevikul Kudu välja ning Ahjupera sisse

diar
04.04.05, 00:20
viva la valga!!!

kaitz
04.04.05, 14:27
Algselt postitas diar

viva la valga!!!

Loodan,et see oli Valga esimene ja viimane võit Tuleviku üle:D

diar
04.04.05, 21:37
ei usu et see viimaseks võiduks tuleviku üle sel hooajal jääb..3 mägu veel ju ees:doh:
aga elame näeme!

Gary
06.04.05, 23:15
Ma arvan sama diar, et see ei jää küll Valgal viimaseks võiduks Tuleviku üle...:D

Amadeus
07.04.05, 18:23
Eks ta nii hakkabki olema, sest hetkel on Valga liikumas Flora põhiliseks tütarklubiks ja Viljandi on liikumas iseseisvaks klubiks. Seega on nüüd pigem Valgas need mehed kellel järgmise sammuna võiks olla Flora eest mängimine. Samas kui Viljandisse on pigem kogutud Flora süsteemi heidikud , nagu varem Kuressaares olid. Mitte enam noored ja lootustandvad ega ka sel tasemel, et Florasse pürgida, või siis lihtsalt distsipliiniga pahuksis. Tõsi Flora süsteemi heidikute tase ei ole enam sama mis vanasti, sest nüüd müüb Flora tugevamad heidikud lihtsalt teistele klubidele nagu TVMK, Merkuur, Trans ... Norra 3. liiga

tkkt
07.04.05, 19:01
räägi, mis staatus siis Kuressaarel nüüd on?

Raix
08.04.05, 11:02
Valgamaalane kirjutab: Kunstmuruväljak valmistab kevadel peavalu (http://www.valgamaalane.ee/080405/esileht/sport/25002240.php)

Amadeus
08.04.05, 11:33
Algselt postitas Raix

Valgamaalane kirjutab: Kunstmuruväljak valmistab kevadel peavalu (http://www.valgamaalane.ee/080405/esileht/sport/25002240.php)

Ah sellepärast siis mängibki Valga sel nädalavahetusel Lootospargil.

Vantsile: Kuressaare ei ole hetkel Flora järelkasvu kasvatamisega ametis vaid tegeleb oma klubi arendamisega. Loomulikult, kui mõni tõsine anne esile kerkib, nagu Aksalu, siis vastastikkusel kokkuleppel võib ta üle minna Florasse. Aga üldiselt on Kuressaarel siiski päris vabad käed keda valida ja kuidas edasi minna. Näiteks on nad palganud Kulikovi, kelle kohta Pohlak ütles , et too tema süsteemis kunagi mängima ei hakka.

Oll
15.05.05, 20:29
Tartus jäi Merkuur FC Valga vastu mängides teise poolaja alguses platsile esmalt kümnekesi ja 61. minutil ka üheksakesi (kohtunik Margus Kotter eemaldas Sergei Mitini ja Pavel Apalinski), kuid võitis ikkagi 2:1. Mõlemad väravad lõi penaltist Siksten Kasimir, 33. ja 72. minutil.

Merkuur lõi võiduvärava olles üheksakesi??? No selle mängu oleks Valga pidanud küll kotti pistma...

kaigas
15.05.05, 21:05
no merkuur alles akkas elavlema kui oldi 9-kesi algul see m2ng nagu venis ja venis:Saga jah valgalt ka n6rk esitus peale selle v2rava ja yx ohtlik nurgalöök valgal v6imalusi polnud aga ilusaid t6rjeid tegi t2na valga vv(Y)

Martin
15.05.05, 21:51
Valga oli algusest lõpuni täiesti hambutu. Kohtunik üritas küll abikohtuniku abil joonistada, kuid nende kurvastuseks eriti ei õnnestunud.

Tauri.T
15.05.05, 22:08
Kes lõi Valga värava?

Karla
15.05.05, 22:08
Algselt postitas tauri123

Kes lõi Valga värava?

Kristian Marmor

siim089
23.05.05, 21:32
mis juhtunud on www.zone.ee/fcv - kodulehega, et ta nii ammu uuendamata jne. on :(
see on halb, väga halb

kaitz
13.06.05, 13:15
Algselt postitas diar

ei usu et see viimaseks võiduks tuleviku üle sel hooajal jääb..3 mägu veel ju ees:doh:
aga elame näeme!

Nu nii 1-2 ja Valgal ühtegi reaalset võimalust va. 1poolaja lõpus standard olukorrast,mis ka realiseeriti,küll aga oli Tulevikul momente küllaga

Sir. Nuutu
13.06.05, 13:19
Valga võtke jalad tagumikualt välja,te ju vahepeal küll suutsite mängida..?

waluswend
13.06.05, 13:32
Vahepeal mängisite te jah väga hästi. Tekitasite isegi liidritele ohtu, aga nyyd..............saate Viljandilt kaela!

Tauri.T
19.06.05, 18:33
5:0\'i pealt 6:3. Mis Valgaga lõpus juhtus?

marcello
19.06.05, 19:47
Algselt postitas tauri123

5:0\'i pealt 6:3. Mis Valgaga lõpus juhtus?

Seis 5-0,käib viimane kümme minutit.mis ikka juhtuda sai.Lasti jalad sirgu lihtsalt!

marabella666
20.06.05, 20:05
Valgal sai janar tükk lõpus vigastada... seis oli sel hetkel 5:1 Valga kasuks ja valgal olid juba kõik vahetused tehtud... Lehtmets, va tarkpea, aga arvas, et Tükk peab ikka mängu sõna otseses mõttes lõpuni lonkama (mees ei saanud sörkidagi) ja nii juhtuski, et tema äärelt (ta pandi pärast vigastusts äärepoolkaitsesse) tuled peagi 2:5 ja 3:5 ja ka 4:5 oli lähedsl, kuid siis lõid valgalased kontrast 3:6 ära.
Siit moraal - mängigu parem lõpuni 4-4-1, mitte täiesti vigase mehega oma hollandi mängujoonist ja kindlasti ei tulnud see jätkamine kasuks ka Tükki tervisele.

murak
21.06.05, 01:00
mitu väravat kams on kokku löönud?????

Karla
21.06.05, 01:02
Algselt postitas murak

mitu väravat kams on kokku löönud?????

2 väravat

murak
22.06.05, 15:44
edu kamsulkale siis!!!!aga väravakytt marmor mitu?????

Karla
22.06.05, 15:55
Marmor on viis väravat löönud.

Oll
02.08.05, 20:09
Käisin just FC Valga treeningut vaatmas.
Poisid tegid mängu 6 min x 7, kusjuures Ivo mängis ise ka.
Veber oli väravas väga hea ja Girisin lõi kõvasti kolle.
Mis veel?
Ahjaa, varuväravavaht (vist Lemetsaar) oli ikka siganõrk. Ei tea, kas oli tal sitt päev või ongi mehe võimed sellised.

Püstolreporter Oll

junnike
02.08.05, 21:23
Algselt postitas Oll

Mis veel?
Ahjaa, varuväravavaht (vist Lemetsaar) oli ikka siganõrk. Ei tea, kas oli tal sitt päev või ongi mehe võimed sellised.

Püstolreporter Oll

Pigem oli väravavaht Kaas ning varuvv oli ehk Reelo.
Kasterpalul läks floraga mängus hüppeliiges ning on mõned hetked mänguplatsilt väljas.

varix
03.08.05, 00:08
Miks sa Emmaste trenni ei jäänud?

Oll
03.08.05, 01:08
Algselt postitas junnike

Algselt postitas Oll

Mis veel?

Püstolreporter Oll

Pigem oli väravavaht Kaas ning varuvv oli ehk Reelo.
Kasterpalul läks floraga mängus hüppeliiges ning on mõned hetked mänguplatsilt väljas.

Njah, ega nägupidi poisse ei tea ja võtsin oma andmed soccerneti koosseisudest.

Oll
03.08.05, 01:08
Algselt postitas varix

Miks sa Emmaste trenni ei jäänud?

???

Homie
03.08.05, 14:49
Rene Kaas nyyd Valgal. Loodame et tema hoiab puuri paremini kui Veber.

Amadeus
03.08.05, 15:00
Algselt postitas mart44

Ma usun, et seisukord on vastupidine. Pigem võeti Veber Florasse, et ta Kaalmat asendaks. Veber on sel hooajal väga head mängu näidanud. Samas on Kaalma olnud väga ebakindel. Kaas anti Valgale lihtsalt kohatäiteks, et nad ei peaks kogu koormust kohe noortele panema. Pakun , et järgmisel hooajal on Flora väravas just Veber või Aksalu.

Homie
03.08.05, 15:09
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas mart44

Ma usun, et seisukord on vastupidine. Pigem võeti Veber Florasse, et ta Kaalmat asendaks. Veber on sel hooajal väga head mängu näidanud. Samas on Kaalma olnud väga ebakindel. Kaas anti Valgale lihtsalt kohatäiteks, et nad ei peaks kogu koormust kohe noortele panema. Pakun , et järgmisel hooajal on Flora väravas just Veber või Aksalu.
Tegelikult ma mõelnudki Veberit solvata või halvustada vihjasin ainult sellele et mõned kehvad mängud on tal olnud(nagu Kaalmal:D ) Kaas on olnud lihtsalt nendes mängudes kus platsil käind natuke stabiilsem olnud. Selle jutuga et järgmisel hooajal Flora väravas just Veber või Aksalu olen küll täiesti nõus.:P

lume
11.09.05, 21:55
Tubli Valga, õnnitlused võidu puhul!
Äkki keegi oli ka kohapeal ja oskab seda kaartiderikast mängu Merkuuriga kommenteerida?

kaitz
01.11.05, 14:53
Loodame,et Valga kukub välja,siis saaks ehk Tulevikku mõne mehe juurde aa eks näeb kuda Tulevik Kurega mängib:kaval:

varix
01.11.05, 22:14
ur so evil:deemon:
TVMK-l võtame viigipunni ära;)

dreyd
29.11.05, 16:21
Tubli Valga:silm4:

siim089
29.11.05, 17:32
Algselt postitas dreyd

Tubli Valga:silm4: Śeda käiku oli juba ammu oodatud, kuid jah nüüd said läbirääkimised ilusad lõppud, paistab, et mõlemad vennad olid nüüd nõus, kui ennem üks ei tahtnud eriti liituda

17
29.11.05, 17:51
Algselt postitas siim089

Algselt postitas dreyd

Tubli Valga:silm4: Śeda käiku oli juba ammu oodatud, kuid jah nüüd said läbirääkimised ilusad lõppud, paistab, et mõlemad vennad olid nüüd nõus, kui ennem üks ei tahtnud eriti liituda Valgustate ehk mind lolli ka?:oih:

Zaeka
29.11.05, 17:53
http://soccernet.ee/news.php?id=10109

kaitz
29.11.05, 19:13
Algselt postitas siim089

Algselt postitas dreyd

Tubli Valga:silm4: Śeda käiku oli juba ammu oodatud, kuid jah nüüd said läbirääkimised ilusad lõppud, paistab, et mõlemad vennad olid nüüd nõus, kui ennem üks ei tahtnud eriti liituda

Probleemid on lahenenud:õnnelik: